Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 35. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 37. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 44. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 45. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 46. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 47. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 48. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 49. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 50. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 52. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 53. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 54. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 55. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 56. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 57. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 58. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 59. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2009
Dordrecht, 30.1. - 1.2.2009


3 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 2 sessie 331.01.2009 - 9:00


Programmanr. 30
31.01.2009
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Denise SchulpenAquarijn1:12.3597001581:11.87A34.821:11.87
2.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:15.3997002921:12.22B35.011:12.22
3.Lisanne van AvezaathTriVia1:14.0597013041:13.07C35.111:13.07
4.Marije DinkelbergVlaardingen1:17.7397031921:14.56D36.181:14.56
5.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen1:15.1397015661:14.94D36.461:14.94
6.Naomi JanssenWijchen1:16.7397013901:15.74D37.531:15.74
7.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:18.4097017621:16.76E37.361:16.76
8.Joelle GeertsPoseidon'561:18.5597002061:17.07E37.071:17.07
9.Claris de VriesDZ&PC1:19.0697009421:17.20E37.141:17.20
10.Mirl de BoerDAW-FINENZO1:19.0397004681:17.39E37.851:17.39
11.Jasmijn BinkLZ 18861:17.8897003321:20.25F38.671:20.25
12.Lindy NijhuisOZ&PC1:19.3697000101:21.85F39.381:21.85
NGMendy de RooiDe Houtrib1:18.119700780


<< TOP >>
Programmanr. 31
31.01.2009
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Esmée BosDWK1:06.6796006621:05.98A+31.711:05.98
Nederlands Record 13 jaar
2.Maaike de WaardDe Zeehond'731:10.1696006041:07.35A+32.481:07.35
3.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend1:11.0796008621:07.73A+32.511:07.73
4.Marceline de CloeTRB-RES1:09.8096020501:09.00A33.501:09.00
5.Esmee VermeulenE.ON-NZA1:09.4496006781:09.88B33.631:09.88
6.Sabine van den HoevenDe Veene1:12.7496000141:10.47C33.891:10.47
7.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:14.0696008681:11.14C35.081:11.14
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:13.9096003161:11.62D35.021:11.62
9.Lotte LangenhoffZeester-Meerval1:15.9496025801:12.42D34.861:12.42
10.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:14.3396009821:12.63D35.031:12.63
10.Nicole BennisWVZ1:13.9096004701:12.63D35.341:12.63
12.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:11.3596011661:12.71D35.491:12.71
13.Cynthia SiebrandDe Haaien1:14.5996018281:13.23E35.271:13.23
14.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:13.8996033381:13.57E35.761:13.57
15.Naomi ZuidemaStadskanaal1:15.3596000581:13.59E35.811:13.59
16.Amber StienstraD'Elft1:15.2096044481:13.61E35.521:13.61
17.Esther HulsingTriVia1:15.2996010801:13.66E35.161:13.66
18.Elisabeth RivardWVZ1:14.2296002441:13.69E35.291:13.69
19.Mariska TeskeLZ 18861:13.7296017121:13.72E35.621:13.72
20.Lora BoschEZC1:14.9996019001:13.93E35.671:13.93
21.Tamara GroveOceanus1:13.4296012661:14.30E36.961:14.30
22.Lisanne JenteBrunssum1:15.6696007881:14.32E36.601:14.32
23.Marcella van der EntPoseidon'561:15.7296001741:14.60E36.271:14.60
24.Anouk HesselingDe Columbiaan1:15.2196010701:14.63E35.871:14.63
25.Roxann GeenenDAW-FINENZO1:15.5796015181:14.81E36.051:14.81
26.Anouk van der VliesZoetermeer1:13.0796032261:14.93E36.371:14.93
27.Lisa van den EngWVZ1:16.3696020701:14.94E36.171:14.94
27.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:12.8796012581:14.94E35.501:14.94
29.Aniek BroekhuizenZC'901:15.9596000521:15.55E36.741:15.55
30.Hilde GrondhoutArgo1:16.9596023001:15.63E36.101:15.63
31.Esther KuhlmanAquapoldro1:15.9596016781:16.02E37.381:16.02
32.Celine HoogendijkVlaardingen1:14.0096015961:16.14E35.731:16.14
33.Laura MoolenaarAZ&PC1:16.6096006561:16.32E37.031:16.32
34.Karla WestenbergEZC1:15.8296017381:16.51E37.461:16.51
35.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:16.4296006661:16.64F37.321:16.64
36.Susan MelchersDe Gelenberg1:16.9896033341:16.80F37.851:16.80
37.Sophie BonteKoewacht1:16.3796009761:16.99F36.931:16.99
38.Sharon van StelleDe Kempvis1:16.9596003561:18.53F37.781:18.53
39.Breanne LensinkLivo1:16.8496002401:19.18F37.981:19.18
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel1:14.769601740


<< TOP >>
Programmanr. 32
31.01.2009
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Monique van der StruikStadskanaal1:09.4295025021:05.44A+32.241:05.44
Kamp. Record Junioren 3
2.Sylvia DikTriVia1:09.4395010641:06.77A32.371:06.77
3.Annemarie WorstOctopus1:07.4095000421:08.01B33.621:08.01
4.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen1:10.4495027061:08.61C33.291:08.61
5.Michelle de BruijnTRB-RES1:11.8895030901:10.72E33.991:10.72
6.Maartje de WitZV Westland Dijkglas1:12.9395023621:10.81E34.171:10.81
7.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:12.3595015821:11.16E33.791:11.16
8.Merel KerstenESCA Zwemmen1:12.8595035561:11.37E34.431:11.37
9.Sietske VeldkampDe Whee1:12.1695016281:11.51*E34.561:11.51
10.Carmen NijenhuisLivo1:11.0795003741:11.71E34.521:11.71
11.Luciënne van der LindeZVZ1:10.8095034521:11.82E34.411:11.82
12.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:11.4695007541:11.92E34.151:11.92
13.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)1:12.2395032181:11.98E34.251:11.98
14.Guusje VriezeNDD1:11.6495028201:12.48E34.991:12.48
15.Liset JansenDe Columbiaan1:12.0395004181:12.49E34.501:12.49
16.Jona PistersNIMO1:12.5395017841:12.62E35.061:12.62
17.Eline van der LindeWWV1:13.6195037081:12.66E35.651:12.66
18.Noortje TimmermanDe Dinkel1:11.3395010881:12.79E34.971:12.79
19.Cynthia van BeusekomTriVia1:12.4795001341:12.96E34.861:12.96
20.Aniek ResinkDIO1:13.6095007381:13.55E35.191:13.55
21.Anouk FriemanTriVia1:11.8295023901:13.76E34.471:13.76
22.Natasja BoersDe Columbiaan1:12.9795015601:13.87E35.571:13.87
23.Kirsten NieboerAqua'68-Najade (SG)1:12.7695019881:13.89E36.081:13.89
24.Loes WesterhofDe Dinkel1:13.6395027521:13.93E35.041:13.93
25.Daisy KoningDe Zeeschuimers1:13.2395003141:14.01E35.651:14.01
26.Pieternel BraamLZ 18861:13.2995016101:14.04E35.711:14.04
27.Sanne HuijsmansDe Schotejil1:13.2195017961:14.54F36.141:14.54
28.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:13.2695013661:14.80*F36.121:14.80


<< TOP >>
Programmanr. 33
31.01.2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Niels KemperinkOZ&PC2:17.2696000052:10.80C30.371:03.361:36.922:10.80
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:15.4796010072:13.35D30.351:04.391:39.752:13.35
3.Greg l' AmiDe Columbiaan2:16.7696001012:14.14D30.511:04.551:40.182:14.14
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:18.7596007452:14.31D30.471:05.091:40.302:14.31
5.Laurent BamsZwemclub Eijsden2:17.2396001932:14.35D29.981:04.421:39.782:14.35
6.Valentijn StolkDe Fuut2:19.5096015632:15.16E30.231:04.321:39.902:15.16
7.Twan BootAZ&PC2:22.6696012012:17.21E31.171:06.701:42.932:17.21
8.Philip BamsZwemclub Eijsden2:22.9296001952:17.83E32.451:07.211:42.642:17.83
9.Bart KlokOne Team Swimming2:21.5796003512:18.66E31.611:06.601:42.842:18.66
10.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:20.3496014592:19.67E32.241:06.991:43.202:19.67
11.Timo van der EndeWVZ2:22.2096019792:21.31F31.851:08.311:45.602:21.31
12.Yoran KlosDe Dinkel2:22.8096004812:21.42F31.731:08.351:45.922:21.42
13.Tim FurerAqua-Novio'942:19.4596000872:21.84F31.771:07.561:44.902:21.84
14.Jesse de WinDe Geul2:21.5896001912:22.15F31.891:09.021:47.412:22.15
14.Karst BoersmaDe Dinkel2:23.1996008492:22.15F32.311:07.551:44.252:22.15
16.Robin de JoodeDe Granaet2:21.7096013712:25.78F32.641:09.321:47.602:25.78
17.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis2:23.4896003572:26.20F32.641:09.051:47.462:26.20


<< TOP >>
Programmanr. 34
31.01.2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Jakub FoytlDES2:07.0195046872:03.26B28.3459.691:31.382:03.26
2.Damon PeperkampDe Dinkel2:07.8995011012:05.13C28.901:00.361:33.332:05.13
3.Max de VoogtOne Team Swimming2:12.8795023252:05.96C29.201:02.021:33.772:05.96
4.Ruben TolEd-Vo2:09.7595011192:06.49C28.0059.781:33.302:06.49
5.Daniel van der DeenBorger2:10.5495007212:06.97D29.661:02.431:35.802:06.97
6.Dave HeshofWZ&PC Purmerend2:13.1795014032:07.05D28.971:01.461:35.632:07.05
7.Jens KobesenStadskanaal2:09.8195001172:07.65D28.441:00.781:34.462:07.65
8.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)2:16.0695017552:08.27D28.281:00.961:34.742:08.27
9.John SmitPoseidon'562:11.0895006132:09.10D27.891:00.181:34.412:09.10
10.Lucas GrevenZC Valkenburg2:12.0495019412:09.26D29.761:02.821:35.992:09.26
11.Jeffrey ReijndersOceanus2:09.8095008772:09.88E29.461:01.951:35.512:09.88
12.Jeffrey BuddenbergDe Zeehond'732:14.9595022892:11.20E29.521:02.751:36.912:11.20
13.Jonathan RozemaDZ&PC2:12.6095011572:11.66E29.381:03.081:37.682:11.66
13.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:15.1795012392:11.66E30.241:04.211:38.452:11.66
15.Mart TheunissenZC Valkenburg2:14.7095008432:12.33E30.001:04.301:38.812:12.33
16.Lars SchoffelmeerNumansdorp2:15.6795019072:13.18E30.731:05.631:40.142:13.18
17.Arjan HanseZuiderzeezwemmers2:15.1195006572:14.21E31.091:05.491:40.712:14.21
18.Milan GrünewaldTriVia2:14.7195007572:14.53E29.441:04.011:39.832:14.53
19.Ties ElzermanDe Dolfijn2:15.7095021632:14.55E30.331:04.041:39.262:14.55
20.Marco BarkhuisStadskanaal2:14.5995002792:15.71F29.821:04.721:40.792:15.71
21.Andy OnderstalDe Dolfijn2:12.8295048892:17.26F29.571:03.671:40.162:17.26
22.David KoersZaltbommel2:16.0095012292:18.38F31.811:06.721:42.272:18.38


<< TOP >>
Programmanr. 35
31.01.2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Ensger KotterinkE.ON-NZA1:59.1094033911:57.06A+27.1756.371:26.821:57.06
2.Lester SnackersZC Valkenburg2:04.6194009472:00.10B28.5259.591:30.132:00.10
3.Marciano LynchWVZ2:00.3194018932:00.48B28.2859.331:30.132:00.48
4.Stef HeijnekampTwente  (SG)2:03.2794016652:00.65B27.4157.701:29.482:00.65
5.Bob DalmeijerLuctor et Emergo2:06.1994022032:03.22C27.7358.391:30.622:03.22
6.Willem Kees RoosDe Vikings2:03.8094026932:03.55D28.4459.881:32.192:03.55
7.Tom BrouwersRZC2:06.4294020272:04.46D28.571:00.091:32.172:04.46
8.Jacco DoestDWK2:07.0694007112:04.63D29.631:01.441:33.202:04.63
9.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend2:09.1094009132:05.54D28.421:00.011:33.132:05.54
10.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO2:09.4494005072:06.26E28.541:01.011:34.142:06.26
11.Mike ter HorstNVA/HHC2:10.8094027852:06.70E27.7659.861:33.422:06.70
12.Ivar van GinkelDWK2:10.2994000252:06.72E28.921:01.161:34.372:06.72
13.Maiko PostmaDZ&PC2:08.7394009632:06.82E28.871:00.921:34.272:06.82
14.Olivier NassWVZ2:06.8194029332:07.04E28.411:00.971:34.532:07.04
15.Jelle PeltzerZC Valkenburg2:11.4394037792:07.51E28.921:02.711:35.982:07.51
16.Jelle DerksenDWK2:03.4794000172:07.64E28.2959.181:32.002:07.64
17.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana2:10.1394005932:08.11E28.401:00.561:34.102:08.11
18.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen2:07.4894001952:08.24E28.961:01.611:35.972:08.24
19.Michael van DamHPC2:12.5394015012:08.87E29.651:03.091:36.932:08.87
20.Erik NijholtDZ&PC2:11.1694013492:09.05E28.721:02.221:36.312:09.05
21.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:09.2694009552:09.17E29.001:01.511:35.562:09.17
22.Istvan SpaargarenOceanus2:08.0294011992:09.30E29.051:01.631:35.112:09.30
23.Silvan ViehmannBrunssum2:12.2294037632:09.53E29.491:02.351:36.542:09.53
24.Jacques JournéeDe Dinkel2:10.4594005132:10.35E29.311:02.211:36.142:10.35
25.Vincent MoolhuijsenOceanus2:08.0094012152:11.01E29.891:02.801:36.772:11.01
26.Christian RenshoffOctopus2:11.0294043432:12.45F29.391:02.591:37.672:12.45
27.Marcel van EssenOctopus2:10.7094000192:12.46F29.561:03.011:37.502:12.46
28.Thomas RietveldTRB-RES2:12.5994018032:12.51F29.621:03.291:38.292:12.51
29.Mark SchoutenEemsrobben2:11.9694051712:14.97F29.121:02.861:38.962:14.97
30.Alex CatsburgMNC Dordrecht2:06.6994047532:15.60F28.991:01.741:37.982:15.60
31.Tom van de PutteMNC Dordrecht2:12.4194026252:15.90F30.561:05.521:41.452:15.90
32.Remy den BoerDe Warande2:10.7994017592:16.32F29.971:04.651:40.652:16.32


<< TOP >>
Programmanr. 36
31.01.2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Dion DreesensNoord Limburg(SG)1:53.8593021891:53.56A+26.1754.911:24.301:53.56
2.Philippe RivardWVZ1:57.4293012091:55.88B26.0655.791:26.541:55.88
3.Jorke WillemseOrca1:57.4393019771:57.59C26.7955.991:26.841:57.59
4.Nils MollemaOceanus1:59.9293062831:57.61C27.3555.951:26.241:57.61
5.Timo DinkelbergVlaardingen2:02.6593007731:57.71C26.5456.591:27.901:57.71
6.Paul KosterDIO1:59.8493044651:58.48C27.4457.481:28.311:58.48
7.Bart DunwegVlaardingen2:04.4593017631:58.78C27.4957.831:28.691:58.78
8.Pim KienhuisDe Dinkel2:02.9193002632:00.21D28.3259.791:30.622:00.21
9.Menno ManningDe Dinkel2:02.8193003332:00.26D26.9657.281:28.802:00.26
10.Sonny CorréLuctor et Emergo2:03.7293036152:00.37D28.1159.121:30.212:00.37
11.Miguel CorreiaZeester-Meerval2:01.6093001032:00.73D27.2357.651:29.242:00.73
12.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)2:04.8493020532:00.86D27.6258.581:30.142:00.86
13.Bernd KobesenStadskanaal1:59.4493009812:00.90D26.8056.771:28.792:00.90
14.Ruben DekkerZaanstad (SG)2:05.7793006272:01.01D27.7858.121:29.472:01.01
15.Daniel LangerveldDe Fuut2:03.5493029892:01.77D28.2059.191:30.502:01.77
16.Bastiaan WaandersOceanus2:03.7993012252:03.03E27.5858.901:31.052:03.03
17.Giovanni den OudenDe Devel2:04.5393008772:03.07E28.5159.391:31.462:03.07
18.Roy SmeengeTriVia2:03.9893055572:03.10E27.9259.851:32.392:03.10
19.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)2:05.3393018172:03.54E27.5858.501:31.262:03.54
20.Sebastian de BeenDe Warande2:05.7093022332:03.57E28.5359.901:32.182:03.57
21.Sven KardolNuenen2:01.2293021352:03.69E28.4159.031:31.322:03.69
22.Wouter SikmaNeptunia '242:03.0993023352:04.08E27.2758.831:32.002:04.08
23.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:05.8893006512:04.32E29.041:00.761:32.292:04.32
24.Robin BosDWK2:05.5593022652:04.55E28.561:00.401:33.242:04.55
25.Marcel SchoutenRapido '822:05.3493006532:04.62E28.3659.841:32.272:04.62
26.Lars SievalLZ 18862:02.8393007232:04.82E27.4258.881:32.292:04.82
27.Wessel van der MaarelDe Rijn2:05.3193003252:05.02E28.981:00.851:32.782:05.02
28.Kasper LeeuwEZC2:05.7393044352:05.11E28.261:00.031:33.012:05.11
29.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV2:05.6893004612:05.50E28.971:00.631:33.072:05.50
30.Gijs GertsenOrca2:04.5093034852:06.26E28.441:00.671:33.992:06.26
31.Wouter KamanAquarijn2:01.4293002412:06.62E27.4957.781:30.752:06.62
32.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend2:05.6293030652:06.97E28.951:00.511:34.052:06.97
33.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend2:05.1693002692:07.08E29.471:01.491:34.592:07.08
34.Thomas van MierloBudel2:05.1793003532:07.22E28.591:01.001:34.342:07.22
35.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV2:05.3093021252:09.58F28.531:01.781:36.062:09.58
36.Jasper VerheijenAqua-Novio'942:06.0393036852:11.56F28.381:00.861:35.972:11.56


<< TOP >>
Programmanr. 37
31.01.2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Lisanne van AvezaathTriVia3:00.2597013042:46.19A+38.601:20.682:03.262:46.19
Kamp. Record Junioren 1
2.Marre ZandringaOrca3:00.1997011362:57.48D40.731:25.752:11.782:57.48
3.Melissa van HoutsAqua-Novio'943:05.4597001823:02.88E41.531:27.792:15.423:02.88
4.Anoeska van de KraatsDWK3:09.0497012843:03.01E42.481:29.812:16.523:03.01
5.Anouk KnippersDe Dinkel3:09.4597006023:06.79E41.191:28.422:18.003:06.79
6.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging3:10.9897026643:08.95E41.511:30.052:20.303:08.95
7.Carlijn VieringDe Waalstroom3:07.7397011423:11.16F42.571:31.472:20.923:11.16
8.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)3:04.5097006823:19.49F41.031:28.082:14.903:19.49
DISAnnelotte MulderDe Columbiaan3:04.479701348
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 38
31.01.2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Esmée BosDWK2:52.7696006622:48.06C38.231:21.502:05.702:48.06
2.Amber RuigZaanstad (SG)2:47.4396032402:49.06C37.381:19.922:03.952:49.06
3.Kristel HormannDe Spatters2:57.2096010842:50.14C39.161:23.682:07.902:50.14
4.Carina KleesWVZ2:55.6796026802:52.17D39.091:23.752:08.252:52.17
5.Romy HoogendijkLuctor et Emergo2:59.0596012582:52.50D38.281:22.592:08.292:52.50
6.Sabine van den HoevenDe Veene2:51.8696000142:55.58E39.021:23.362:09.342:55.58
7.Helen KleinnibbelinkLivo3:01.5796041122:58.57E39.651:25.342:12.232:58.57
8.Lesley HarlaarMNC Dordrecht3:01.2196016502:59.11E40.831:25.532:12.532:59.11
9.Breanne LensinkLivo2:57.0496002402:59.68E38.531:23.432:10.552:59.68
10.Nicky DeijlZOB'663:01.1796013603:02.39E40.571:27.162:15.223:02.39
11.Lindsey ReijsooRapido '823:02.0696030783:02.45E41.731:30.042:17.203:02.45
12.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn3:01.6996001123:06.11F41.421:28.602:16.993:06.11
13.Jill MullerDZ&PC3:01.2896007283:07.99F42.891:30.632:19.503:07.99
14.Larissa GelderlandKoewacht3:01.5796004763:09.73F40.521:29.082:20.093:09.73


<< TOP >>
Programmanr. 39
31.01.2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Lin he YuPoseidon'562:47.1295009242:46.68D38.191:20.092:03.182:46.68
2.Sylvia DikTriVia2:52.9295010642:47.13D39.171:22.042:05.832:47.13
3.Helena LaZwemvereniging Hoorn2:52.3495021342:47.70D38.591:20.612:03.842:47.70
4.Jessie SmedingOrca2:50.3795045282:50.05E38.961:21.742:05.682:50.05


<< TOP >>
Programmanr. 40
31.01.2009
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Niels KemperinkOZ&PC2:34.5896000052:28.89C31.971:08.341:52.942:28.89
2.Bjorn ScherbeijnScheldestroom2:36.4296003492:31.88D33.611:12.361:58.612:31.88
3.Yamiko SteenhoekZOB'662:36.4596009872:32.10D32.311:10.721:57.462:32.10
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:37.2896007452:35.52E34.021:13.441:59.432:35.52
5.Sem HermansHZPC2:38.5996012592:37.72E33.681:14.792:01.272:37.72
6.Laurent BamsZwemclub Eijsden2:35.8096001932:37.78E33.711:13.612:04.262:37.78
7.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:39.4096004272:38.97E34.111:14.342:02.542:38.97
8.Stanley KlerksWVZ2:39.7496008092:39.76E35.101:16.482:03.752:39.76
9.Timo van der EndeWVZ2:39.6696019792:40.35E35.031:17.902:04.002:40.35


<< TOP >>
Programmanr. 41
31.01.2009
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Daniel van der DeenBorger2:23.3595007212:19.03A30.681:06.971:47.632:19.03
2.Lucas GrevenZC Valkenburg2:22.8995019412:21.01B31.801:08.491:48.622:21.01
3.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:25.6895000932:22.94C30.551:06.131:49.932:22.94
4.Luc van der WoldeStadskanaal2:27.2695002812:24.14C31.571:09.221:50.772:24.14
5.John SmitPoseidon'562:30.2895006132:24.96D30.061:06.671:51.452:24.96
6.Kevin WoltersHellas-Glana2:26.0295019652:25.99D31.961:13.731:51.712:25.99
7.Damon PeperkampDe Dinkel2:26.7495011012:26.27D32.491:09.851:53.952:26.27
8.Arjan HanseZuiderzeezwemmers2:26.6995006572:26.51D32.341:10.001:52.262:26.51
9.Jeffrey ReijndersOceanus2:26.9095008772:27.30D31.671:09.681:53.462:27.30
10.Levi HilbollingNova2:29.4595005932:28.19E30.721:07.411:51.822:28.19
11.Milan GrünewaldTriVia2:32.7895007572:28.37E31.671:08.611:54.632:28.37
12.Mike BravenboerPoseidon'562:31.1995002992:29.01E31.301:07.321:54.092:29.01
13.Marco BarkhuisStadskanaal2:28.2295002792:29.09E32.321:09.361:54.292:29.09
14.Sem van LithAqua-Novio'942:31.6095018512:31.46E32.221:10.621:55.002:31.46
15.Lars SchoffelmeerNumansdorp2:32.0595019072:31.49E31.271:09.901:57.562:31.49
16.Ruben TolEd-Vo2:32.3595011192:33.39E32.811:12.391:58.722:33.39
17.Jakub FoytlDES2:31.3895046872:34.38E31.881:13.642:01.252:34.38
18.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:31.8795012392:34.46E32.301:12.112:00.542:34.46


<< TOP >>
Programmanr. 42
31.01.2009
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Ensger KotterinkE.ON-NZA2:16.3394033912:11.12A+28.481:01.751:40.722:11.12
Kamp. Record Junioren 3
2.Jelle DerksenDWK2:20.9094000172:13.92A28.421:04.601:42.522:13.92
3.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:21.6994039192:17.39C29.581:04.021:45.242:17.39
4.Stan TummersHellas-Glana2:26.9894006492:19.66C29.581:05.621:47.622:19.66
5.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO2:26.6194005072:20.28D29.491:05.171:47.132:20.28
6.Mike ter HorstNVA/HHC2:24.1194027852:20.84D30.151:07.641:48.222:20.84
7.Jacco DoestDWK2:24.4194007112:23.04D32.301:09.211:51.672:23.04
8.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen2:24.7794001952:23.96E29.271:06.041:50.292:23.96
9.Lester SnackersZC Valkenburg2:26.5094009472:24.09E30.341:09.411:53.282:24.09
10.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana2:27.7194005932:24.30E29.471:06.641:50.012:24.30
11.Michiel BouwDWK2:25.7094000092:24.65E31.291:09.121:49.752:24.65
12.Thomas MeijerAquapoldro2:24.4594023212:25.26E32.721:10.771:52.572:25.26
13.Tom BrouwersRZC2:28.2294020272:25.72E29.581:06.011:53.792:25.72
14.Vincent MoolhuijsenOceanus2:28.2294012152:26.19E32.651:10.431:53.382:26.19
15.Jacko van der MeerDWK2:27.0994023472:26.31E33.101:11.441:51.662:26.31
16.Christian RenshoffOctopus2:25.7694043432:26.51E31.741:08.991:51.722:26.51
17.Joey ten DoeschotOZ&PC2:26.4594001452:26.58E30.641:07.661:52.342:26.58
18.Ivar van GinkelDWK2:27.5294000252:26.69E33.041:10.951:53.572:26.69
19.Arjan KnippingLivo2:27.9794016672:27.07E32.861:11.221:53.732:27.07
20.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana2:21.9594016572:27.28E30.471:08.111:51.472:27.28
21.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:26.2494009552:27.96E29.961:05.101:54.222:27.96
22.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval2:19.5794004452:28.30E29.401:06.611:54.702:28.30
23.Jeroen StaakmanAquapoldro2:27.2794049892:28.66E31.801:10.511:56.102:28.66
24.Stef HeijnekampTwente  (SG)2:21.9594016652:28.86E29.911:07.021:52.742:28.86
25.Remy den BoerDe Warande2:27.8294017592:29.09E33.171:12.521:54.422:29.09


<< TOP >>
Programmanr. 43
31.01.2009
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Philippe RivardWVZ2:12.9593012092:09.25A+27.731:00.521:38.822:09.25
2.Jorke WillemseOrca2:13.0493019772:10.26A29.341:02.921:40.732:10.26
3.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen2:16.1393029712:14.41C28.541:03.761:41.642:14.41
4.Simon EdenburgLuctor et Emergo2:17.7093015672:16.71D28.851:04.401:43.192:16.71
5.Kasper LeeuwEZC2:20.0893044352:18.66D30.381:06.661:46.832:18.66
6.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV2:20.6793017692:18.80D29.841:07.101:47.502:18.80
7.Marcel SchoutenRapido '822:22.6193006532:18.89D30.501:05.861:46.642:18.89
8.Bernd KobesenStadskanaal2:20.0493009812:19.43D29.031:06.111:48.372:19.43
9.Wouter SikmaNeptunia '242:18.2693023352:19.73D29.131:05.341:48.142:19.73
10.Huub ScholingHet Ravijn2:19.8693011792:19.82D29.351:05.551:48.022:19.82
11.Robin BosDWK2:20.9393022652:20.52E30.491:06.751:48.472:20.52
12.Sebastian de BeenDe Warande2:20.3193022332:20.73E29.691:04.921:47.082:20.73
13.Bart ArendshorstDe Veene2:22.9593000052:21.14E29.851:03.971:46.292:21.14
14.Menno ManningDe Dinkel2:22.8493003332:21.75E28.961:05.951:50.002:21.75
15.Wouter KamanAquarijn2:19.9293002412:22.72E29.951:07.531:49.182:22.72
16.Wessel van der MaarelDe Rijn2:23.0793003252:23.00E31.421:06.371:50.892:23.00
17.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn2:19.6793005392:23.35E30.581:07.151:48.932:23.35
18.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV2:21.0993004612:23.40E30.271:06.251:50.132:23.40
19.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV2:20.9493021252:23.61E28.401:06.291:50.462:23.61
20.Lars SievalLZ 18862:22.9693007232:25.13E28.951:05.311:52.472:25.13
21.Jasper de WinDe Geul2:23.0293012932:25.34E28.891:07.711:52.422:25.34
22.Jeroen GijselaarEZC2:22.3693007772:25.83E30.841:07.271:51.672:25.83


<< TOP >>
Programmanr. 44
31.01.2009
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.TriVia 1TriVia4:11.104:06.72
Anouk Frieman
Esther Hulsing
95
96
29.69
29.86
1:02.52
1:01.97
Cynthia van Beusekom
Sylvia Dik
95
95
29.83
28.65
1:02.77
59.46
2.De Dinkel 1De Dinkel4:12.494:08.97
Loes Westerhof
Noortje Timmerman
95
95
29.52
29.49
1:02.72
1:02.96
Danique Wagenvoort
Carien van der Schaaf
95
95
29.76
28.96
1:02.83
1:00.46
3.Orca 1Orca4:14.054:09.65
Jessie Smeding
Marre Zandringa
95
97
30.24
29.89
1:03.22
1:03.14
Freya Holwerda
Femke Leenstra
95
95
30.20
28.39
1:04.22
59.07
4.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:14.064:10.52
Davina van Perge
Mandy Verhage
95
95
29.99
30.19
1:03.48
1:03.99
Brenda Zwarthoed
Rosanne Padt
96
95
28.80
28.68
1:01.72
1:01.33
5.De Columbiaan 1De Columbiaan4:21.834:16.23
Laura van Daalen
Natasja Boers
95
95
31.12
31.22
1:05.86
1:05.74
Liselotte Mulder
Liset Jansen
95
95
29.83
28.94
1:03.38
1:01.25
6.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:19.774:18.28
Rosa Veerman
Julia Brouwers
96
96
29.10
31.37
1:00.78
1:05.75
Marcha Kemp
Janine Rooker
95
96
33.25
30.68
1:08.08
1:03.67
7.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas4:20.454:19.40
Roos Brugman
Amber de Kroon
95
96
30.61
31.19
1:04.82
1:05.36
Iris Voogt
Maartje de Wit
95
95
31.58
29.87
1:07.49
1:01.73
8.WVZ 1WVZ4:24.414:20.09
Maud Hoofs
Nicole Bennis
95
96
31.03
30.97
1:04.52
1:05.20
Elisabeth Rivard
Sanne van Es
96
96
30.41
30.17
1:05.53
1:04.84
9.Aquarijn 1Aquarijn4:21.774:20.98
Zoë van Zijl
Michelle Geisler
95
95
30.10
32.04
1:03.29
1:07.15
Denise Schulpen
Linda Kamperman
97
96
31.32
30.96
1:06.55
1:03.99
10.Oceanus 1Oceanus4:20.804:21.13
Tessa v.d. Zwaard
Robin Pagano Mirani
95
95
31.29
31.86
1:05.68
1:06.69
Tamara Grove
Danielle Grootes
96
95
30.75
31.32
1:03.93
1:04.83
11.De Dinkel 2De Dinkel4:25.634:22.46*
Kimberly Ribberink
Anique Aten
95
96
30.03
31.61
1:04.47
1:05.70
Joy-Ann Duursma
Joëll Kempers
95
95
31.62
31.10
1:05.97
1:06.32
12.TRB-RES 1TRB-RES4:21.414:23.36
Louise van de Meer
Kim Smulders
95
95
31.34
31.28
1:07.69
1:05.02
Marceline de Cloe
Michelle de Bruijn
96
95
31.12
29.16
1:08.69
1:01.96
13.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:19.984:25.03
Helena La
Miloes Rozemuller
95
95
30.99
31.13
1:05.01
1:05.97
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
96
96
32.04
31.40
1:08.21
1:05.84
14.SBC2000 1SBC20004:23.514:25.10
Daisy van den Bos
Maya Kingma
95
95
31.70
31.05
1:07.54
1:05.64
Lindi Verkooijen
Claudia den Ottelander
95
95
31.50
30.65
1:07.84
1:04.08
15.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:25.214:25.32
Esma van Vonderen
Nikki Habers
95
96
29.94
32.77
1:03.98
1:08.74
Nikey van de Wetering
Lotte Langenhoff
95
96
31.24
31.29
1:07.16
1:05.44
16.Twente  (SG) 1Twente  (SG)4:25.454:25.56
Leonie Groeneweg
Laura Hagreis
95
96
31.74
31.02
1:06.16
1:05.57
Anneke Seppenwoolde
Deborah Wissink
95
95
32.61
30.98
1:07.84
1:05.99
17.LZ 1886 1LZ 18864:26.254:26.42
Myrthe van Gestel
Pieternel Braam
95
95
31.98
32.16
1:05.97
1:07.68
Jasmijn Bink
Mariska Teske
97
96
32.75
31.25
1:08.05
1:04.72
18.Nuenen 1Nuenen4:27.414:27.29
Maxime Schoones
Susan Teijken
95
95
32.32
32.56
1:08.59
1:07.54
Lisa Hartogs
Samantha Kardol
95
95
32.53
30.66
1:06.62
1:04.54
19.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:27.794:27.59
Hjordis Wagenaar
Nynke Dijkstra
95
95
31.77
33.12
1:07.53
1:09.59
Myrthe Sytsema
Desiree Vedder
95
96
30.68
30.95
1:04.24
1:06.23
20.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:27.384:28.00
Kimberly Mijnen
Femke Aan
95
96
31.66
31.58
1:07.60
1:06.94
Amber Ruig
Sanne Bommer
96
95
31.44
31.45
1:05.87
1:07.59
21.One Team Swimming 1One Team Swimming4:29.054:28.46
Lisanne vd Lelij
Wendy Kleinveld
96
96
32.14
33.90
1:06.82
1:09.86
Jamilla van Veen
Femke Remmits
96
96
32.20
29.57
1:08.86
1:02.92
22.DAW-FINENZO 2DAW-FINENZO4:28.904:31.20
Maxine Alfonsi
Laura Stokx
95
96
32.39
32.63
1:08.27
1:09.53
Sophie Padt
Roxann Geenen
96
96
32.38
30.57
1:08.86
1:04.54
23.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:29.144:36.20
Lotte Dalmeijer
Eline van Moll
96
95
31.79
32.97
1:06.64
1:09.45
Eline de Haard
Romy Hoogendijk
96
96
33.20
31.50
1:11.31
1:08.80
DISAZ&PC 1AZ&PC4:17.40
EA - Te vroeg overgenomen., EA 2de zwemmer
Rachelle Visser
Desiree Visser
95
95
29.781:01.23Laura Moolenaar
Shireen Post
96
95


<< TOP >>
4 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 2 sessie 431.01.2009 - 16:00


Programmanr. 45
31.01.2009
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Niels KemperinkOZ&PC1:07.8296000051:05.50C31.671:05.50
Kamp. Record Junioren 1
2.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:10.1096003491:09.93E33.931:09.93
3.Laurent BamsZwemclub Eijsden1:10.6096001931:10.39E34.201:10.39
4.Twan BootAZ&PC1:11.8996012011:11.18F34.581:11.18
5.Max GuthmanDe Dolfijn1:11.1296033171:11.19F34.551:11.19
6.Daniël de WagtZignea1:10.0396013391:12.77F33.841:12.77


<< TOP >>
Programmanr. 46
31.01.2009
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Daniel van der DeenBorger1:03.7895007211:02.00B30.791:02.00
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:05.0795000931:03.79D30.921:03.79
3.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:06.5395014031:04.39D31.541:04.39
4.Levi HilbollingNova1:07.2795005931:05.13E31.251:05.13
5.John SmitPoseidon'561:04.7395006131:05.23E31.551:05.23
6.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:08.5095034271:05.59E31.661:05.59
7.Milan GrünewaldTriVia1:08.3895007571:05.60E31.821:05.60
8.Mike BravenboerPoseidon'561:05.8995002991:06.38E31.731:06.38
9.Jory WillemsenOctopus1:08.2295007471:06.80E32.391:06.80
10.Jens KobesenStadskanaal1:09.1395001171:07.16E32.241:07.16
11.Arjan HanseZuiderzeezwemmers1:06.2695006571:07.43E32.911:07.43
12.Bas PerikElectrolux AZC1:07.7695022091:07.61E33.261:07.61
13.David KoersZaltbommel1:08.4495012291:08.46F33.071:08.46
14.Damon PeperkampDe Dinkel1:08.1295011011:08.94F33.651:08.94


<< TOP >>
Programmanr. 47
31.01.2009
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Marciano LynchWVZ1:02.4894018931:00.70C29.771:00.70
2.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:00.9594022031:01.74D30.201:01.74
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:02.7094009551:02.16D30.231:02.16
4.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:03.9694039191:02.45D30.471:02.45
5.Istvan SpaargarenOceanus1:04.4494011991:03.35E30.721:03.35
6.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO1:02.8394005071:03.70E31.071:03.70
7.Robert LigtenbergHet Ravijn1:02.4994015611:04.14E30.761:04.14
8.Willem Kees RoosDe Vikings1:04.0394026931:04.56E31.631:04.56
9.Jelle PeltzerZC Valkenburg1:04.0794037791:05.11E31.341:05.11
10.Tom BrouwersRZC1:06.4294020271:05.52E31.971:05.52
11.Christian RenshoffOctopus1:04.5894043431:06.38F31.791:06.38
12.Stan TummersHellas-Glana1:04.8794006491:06.50F31.771:06.50
13.Mart VriezeNDD1:06.0794004011:07.86F32.541:07.86
14.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:06.3694002771:08.03F32.671:08.03


<< TOP >>
Programmanr. 48
31.01.2009
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Timo DinkelbergVlaardingen1:01.02930077359.04C28.7159.04
2.Sven KardolNuenen1:00.09930213559.75C29.1059.75
3.Philippe RivardWVZ1:01.1993012091:00.65D29.331:00.65
4.Jonathan CassutoDe Columbiaan1:00.9993007291:01.13D29.161:01.13
5.Nils MollemaOceanus1:03.1093062831:01.95E30.681:01.95
6.Bart ArendshorstDe Veene1:03.5993000051:02.46E30.491:02.46
7.Ruben DekkerZaanstad (SG)1:02.1993006271:02.63E30.641:02.63
8.Sven AlkemaOrca1:04.2393030831:03.03E29.961:03.03
9.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend1:04.7693002691:03.30E30.861:03.30
10.Arno NieuwhofFZC'541:04.2493023751:03.72E30.851:03.72
11.Melvin van de MeijMNC Dordrecht1:04.6093011571:03.85E30.931:03.85
12.Wouter SikmaNeptunia '241:03.4093023351:04.21F31.001:04.21
13.Sebastian de BeenDe Warande1:03.0393022331:04.63F31.011:04.63
14.Berjan EbbekinkDe Berkelduikers1:04.3893007611:05.09F31.441:05.09
15.Lars SievalLZ 18861:03.7993007231:05.29F31.121:05.29
16.Maarten ArntzDe Rijn1:04.0493019211:05.31F31.391:05.31


<< TOP >>
Programmanr. 49
31.01.2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Marre ZandringaOrca2:25.4797011362:18.49A32.541:07.861:44.482:18.49
Kamp. Record Junioren 1
2.Lisanne van AvezaathTriVia2:21.7197013042:18.64A31.501:07.301:44.262:18.64
3.Denise SchulpenAquarijn2:23.1597001582:20.05B31.731:07.781:44.812:20.05
4.Judith VeldmanEemsrobben2:25.1297024222:23.14C32.431:08.461:46.012:23.14
5.Laura WillemsenDWK2:32.4897001682:29.01E34.481:12.281:50.762:29.01
6.Mirl de BoerDAW-FINENZO2:28.7097004682:29.24E33.811:11.471:51.092:29.24
7.Lindy NijhuisOZ&PC2:25.4297000102:33.08E34.861:13.901:53.682:33.08


<< TOP >>
Programmanr. 50
31.01.2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Esmee VermeulenE.ON-NZA2:08.3496006782:07.42A+29.461:01.901:34.892:07.42
Nederlands Record 13 jaar
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend2:14.3196008622:11.88A+30.091:03.531:38.112:11.88
3.Renate HemmesBubble2:18.1496004182:13.15A30.371:04.201:39.092:13.15
4.Celine HoogendijkVlaardingen2:26.2396015962:13.58A29.901:03.401:38.512:13.58
5.Amber de KroonZV Westland Dijkglas2:22.8796010982:17.59C31.581:06.481:42.292:17.59
6.Lotte LangenhoffZeester-Meerval2:20.8996025802:18.40C31.791:07.301:43.382:18.40
7.Aniek BroekhuizenZC'902:24.9296000522:18.63C31.881:06.911:42.772:18.63
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:19.6696003162:18.73C31.411:06.491:43.182:18.73
9.Femke RemmitsOne Team Swimming2:19.6396036922:18.85C31.231:06.731:43.422:18.85
10.Amber StienstraD'Elft2:20.1396044482:20.30D30.871:06.801:44.012:20.30
11.Tamara GroveOceanus2:22.9096012662:20.43D33.471:09.871:45.982:20.43
12.Evelien van RuitenOrca2:22.7896029242:20.61D32.181:08.921:45.802:20.61
13.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO2:20.8796049382:20.68D30.781:06.221:43.742:20.68
14.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:24.1996033382:20.99D31.681:07.891:45.322:20.99
15.Mariska TeskeLZ 18862:22.6696017122:21.57D32.511:08.701:46.462:21.57
15.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo2:26.5696011662:21.57D32.151:08.311:45.962:21.57
15.Linda KampermanAquarijn2:28.3796012382:21.57D32.481:08.641:45.222:21.57
18.Lisanne vd LelijOne Team Swimming2:27.1796006662:21.85D33.331:09.951:46.422:21.85
19.Cynthia VerkaikDe Granaet2:21.8496012882:22.38E32.721:09.761:46.912:22.38
20.Breanne LensinkLivo2:27.3696002402:22.39E31.981:08.491:45.742:22.39
21.Sanne van EsWVZ2:22.3096004042:22.96E32.111:09.001:46.672:22.96
22.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:26.8096031922:23.05E32.541:09.061:46.482:23.05
23.Ilse van BeelenDe Columbiaan2:27.5696001062:23.44E32.691:09.831:47.292:23.44
24.Laura HagreisTwente  (SG)2:26.5196005482:23.59E31.861:08.491:46.112:23.59
25.Elisabeth RivardWVZ2:23.6996002442:23.82E32.601:10.051:48.232:23.82
26.Laura MoolenaarAZ&PC2:26.6896006562:24.03E32.521:09.131:47.072:24.03
27.Marit VisscherDAW-FINENZO2:27.4796000042:24.20E33.401:10.191:48.202:24.20
28.Roxann GeenenDAW-FINENZO2:26.0296015182:24.29E32.051:08.531:47.332:24.29
29.Maaike SandersHellas-Glana2:24.7996028062:24.31E31.851:08.061:46.532:24.31
30.Esther HulsingTriVia2:23.9996010802:24.58E32.171:08.461:46.322:24.58
31.Ilona OomenZaltbommel2:26.1596018182:25.53E32.451:09.021:47.902:25.53
32.Anique AtenDe Dinkel2:28.5696023362:25.77E32.811:09.821:48.682:25.77
33.Sophie PadtDAW-FINENZO2:26.0396015142:26.07E32.241:09.241:47.892:26.07
34.Adája StoetmanGZVW2:24.4896003482:26.08E32.091:09.611:49.132:26.08
35.Carina KleesWVZ2:25.2096026802:26.16E33.281:10.361:48.882:26.16
36.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:22.9296001122:26.43E33.121:10.641:49.002:26.43
37.Esther KuhlmanAquapoldro2:28.2196016782:26.48E34.171:11.601:50.322:26.48
38.Naomi ZuidemaStadskanaal2:28.7196000582:26.65E33.731:11.251:50.432:26.65
39.Lora BoschEZC2:28.3996019002:26.72E33.631:11.471:50.332:26.72
40.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)2:26.2896016862:27.43E32.921:09.821:49.502:27.43
41.Susan MelchersDe Gelenberg2:25.1196033342:27.45E32.771:10.051:48.942:27.45
42.Eva SmitGZVW2:27.5796026902:27.64E33.001:10.611:49.832:27.64
43.Marceline de CloeTRB-RES2:27.5496020502:27.82E32.261:10.081:49.632:27.82
44.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen2:25.5196008642:28.03E33.241:10.901:50.612:28.03
45.Marcella van der EntPoseidon'562:27.9096001742:28.33E33.281:10.641:49.432:28.33
46.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV2:28.7096018162:28.57E34.071:11.851:50.672:28.57
47.Claudia HackeOrca2:28.1696029362:28.68E34.381:12.711:51.592:28.68
48.Mayra WesterhofDe Dinkel2:28.8696017862:30.47F32.871:10.631:50.982:30.47
49.Eva WillemsenAppingedam2:28.4596025702:33.21F34.611:13.251:53.872:33.21
50.Janine HuizelingTriVia2:28.8396015982:36.92F31.711:09.951:53.552:36.92
DISLola HolsboerDe Zeeschuimers2:28.879601554
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel2:28.609601740


<< TOP >>
Programmanr. 51
31.01.2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Rachelle VisserAZ&PC2:14.4195001062:08.11A+30.241:03.181:36.502:08.11
2.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV2:08.0695056522:08.29A+30.361:03.261:36.152:08.29
3.Femke LeenstraOrca2:14.4295030382:09.84A29.901:03.181:36.952:09.84
4.Monique van der StruikStadskanaal2:16.0895025022:10.16A30.941:04.161:37.392:10.16
5.Shireen PostAZ&PC2:16.4595032862:10.20A30.521:03.881:37.482:10.20
6.Macy OortwijnDWK2:16.5395007222:10.62A30.231:03.691:37.622:10.62
7.Carien van der SchaafDe Dinkel2:17.0595001682:14.24C30.711:04.261:39.272:14.24
8.Claudia den OttelanderSBC20002:21.2995005522:14.74C30.631:04.351:39.582:14.74
9.Kelly WiglevenPoseidon'562:19.2895000582:15.14C31.471:05.491:40.822:15.14
10.Zoë van ZijlAquarijn2:21.3695001362:15.91D30.941:05.651:41.062:15.91
11.Karin GroenGZVW2:22.0795024402:16.55D30.361:04.161:39.802:16.55
12.Maartje de WitZV Westland Dijkglas2:21.6495023622:16.81D31.451:05.941:42.132:16.81
13.Jessie SmedingOrca2:21.0095045282:17.28D31.251:05.751:41.482:17.28
14.Elisabeth MuthertStadskanaal2:18.9995000622:17.43D31.821:06.161:42.032:17.43
15.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas2:18.5895007242:17.52D31.451:06.171:42.432:17.52
16.Annemarie WorstOctopus2:17.5795000422:18.07D31.141:05.951:42.432:18.07
17.Maxime VerschuurDe Dolfijn2:21.5795008042:19.35E31.031:05.831:42.972:19.35
18.Maya KingmaSBC20002:19.6095038242:19.43E32.011:07.711:44.602:19.43
19.Lianne SlagterWWV2:22.7095009402:19.80E31.751:06.361:42.682:19.80
20.Liset JansenDe Columbiaan2:21.5795004182:19.84E31.661:07.721:44.372:19.84
21.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen2:20.4895027062:20.03E32.371:07.661:44.052:20.03
22.Davina van PergeDAW-FINENZO2:20.9995037862:20.25E31.841:06.851:43.672:20.25
22.Annika ArvinDe Dolfijn2:21.5795000082:20.25E33.041:09.751:45.972:20.25
24.Danielle GrootesOceanus2:18.8895012782:20.81E31.861:07.551:44.502:20.81
25.Kim SmuldersTRB-RES2:20.4795012482:20.84E32.101:07.781:44.582:20.84
26.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn2:20.0995018322:20.94E31.901:07.771:45.012:20.94
27.Cynthia van BeusekomTriVia2:19.7095001342:21.66E32.431:08.981:45.302:21.66
28.Maud HoofsWVZ2:21.3995012062:21.91E32.081:08.501:46.342:21.91
29.Anouk FriemanTriVia2:19.0295023902:22.57E31.221:07.281:45.012:22.57
30.Noortje TimmermanDe Dinkel2:19.9595010882:22.88E31.651:07.981:45.862:22.88
31.Mandy VerhageDAW-FINENZO2:21.2095013822:23.11E31.881:08.351:46.152:23.11
32.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)2:22.3595032182:23.24E32.711:08.751:46.502:23.24
33.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:21.5295005542:23.44E32.741:08.681:46.952:23.44
34.Tess van der ZonNoordwijkerhout2:21.4395014122:23.50E32.991:08.751:46.392:23.50
35.Loes WesterhofDe Dinkel2:20.9095027522:23.52E31.381:08.661:46.732:23.52
36.Freya HolwerdaOrca2:21.0495027802:26.95F32.051:09.331:48.412:26.95
37.Iris BergDe Columbiaan2:22.4595007882:29.64F33.841:11.171:50.702:29.64


<< TOP >>
Programmanr. 52
31.01.2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Niels KemperinkOZ&PC2:58.0296000052:48.68D38.621:21.722:05.642:48.68
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:49.5796010072:49.72D38.671:21.882:05.742:49.72
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:58.6596004692:51.34E39.061:23.022:08.362:51.34
4.Sem HermansHZPC2:56.9696012592:54.02E38.761:23.252:08.552:54.02
5.Valentijn StolkDe Fuut2:53.9396015632:56.95E40.051:25.262:11.692:56.95
6.Timo van der EndeWVZ2:57.1196019793:01.81F40.841:27.052:14.063:01.81


<< TOP >>
Programmanr. 53
31.01.2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Kevin WoltersHellas-Glana2:30.4995019652:32.12A34.241:13.061:53.102:32.12
Kamp. Record Junioren 2
2.Lucas GrevenZC Valkenburg2:38.9995019412:33.80B35.361:14.711:54.572:33.80
3.Luc van der WoldeStadskanaal2:41.1195002812:40.00D35.671:15.851:58.102:40.00
4.Joep van GrunsvenArethusa2:48.3795004692:44.46E35.391:17.502:01.382:44.46
5.Arjan HanseZuiderzeezwemmers2:48.6495006572:44.50E37.521:20.052:02.892:44.50
6.Maurice HenkelRZ2:48.3795047032:45.97E36.171:18.722:02.332:45.97
7.Levi HilbollingNova2:47.6095005932:51.40F37.861:20.792:05.292:51.40
8.Ties ElzermanDe Dolfijn2:50.2595021632:53.53F38.741:23.482:08.882:53.53


<< TOP >>
Programmanr. 54
31.01.2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Jelle DerksenDWK2:32.9594000172:24.17A+31.951:09.201:47.222:24.17
Kamp. Record Junioren 3
2.Michiel BouwDWK2:39.1694000092:34.23D34.541:13.961:54.492:34.23
3.Marcel van EssenOctopus2:38.5394000192:35.03D35.071:14.541:54.432:35.03
4.Max SpieringVlaardingen2:46.5394021312:35.78D33.421:12.621:54.212:35.78
5.Stefan PetersenDe Pinquin2:41.7194030672:36.16D34.591:14.101:55.572:36.16
6.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend2:44.1894009132:37.45E34.641:14.181:55.382:37.45
7.Mike ter HorstNVA/HHC2:41.1094027852:37.62E33.711:13.361:55.402:37.62
8.Jacko van der MeerDWK2:41.6794023472:40.10E35.511:16.091:57.552:40.10
9.Thomas MeijerAquapoldro2:41.9894023212:40.74E37.601:18.541:59.882:40.74
10.Tom van de PutteMNC Dordrecht2:42.1594026252:40.76E35.211:15.951:58.752:40.76
11.Huub van HouwelingenAZ&PC2:44.8294060192:40.84E35.231:16.181:59.002:40.84
12.Alex CatsburgMNC Dordrecht2:43.8094047532:41.46E35.231:16.161:59.762:41.46
13.Ben van WestenbergDe Dinkel2:44.0394008732:42.47E35.431:16.611:59.592:42.47
14.Rick de WaardDe Zeehond'732:46.1794010952:43.45E35.371:16.462:00.112:43.45
15.Remy den BoerDe Warande2:46.7494017592:44.66F35.481:17.952:01.042:44.66
16.Jacco DoestDWK2:44.9494007112:45.57F37.611:20.132:02.992:45.57
17.Joren HarmsGoSwim2:47.5194031632:48.26F35.561:16.872:02.022:48.26
18.Ricardo HauberD'Elft2:45.9494020292:50.26F35.731:17.432:02.922:50.26


<< TOP >>
Programmanr. 55
31.01.2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Simon EdenburgLuctor et Emergo2:26.0093015672:23.25A32.251:09.421:47.092:23.25
2.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen2:25.3593029712:23.27A32.271:09.591:46.632:23.27
3.Jorke WillemseOrca2:25.1593019772:25.45B32.251:09.111:46.792:25.45
4.Kasper LeeuwEZC2:36.8193044352:31.83D33.821:12.641:52.402:31.83
5.Bart DunwegVlaardingen2:35.0293017632:32.03E34.051:12.721:52.732:32.03
6.Roy SmeengeTriVia2:37.0293055572:32.19E32.221:10.401:52.062:32.19
7.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:37.5693006512:32.91E32.881:10.571:50.692:32.91
8.Gijs van der GugtenDe Fuut2:39.2293029912:33.11E33.231:11.671:52.622:33.11
9.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV2:35.3193017692:33.91E34.271:13.301:53.642:33.91
10.Roald BlokOctopus2:33.1193026852:33.94E33.001:11.921:52.572:33.94
11.Miguel CorreiaZeester-Meerval2:39.4393001032:35.34E34.481:14.411:54.602:35.34
12.Walter JansenNoordwijkerhout2:39.8293002252:37.69E35.041:14.901:56.832:37.69
13.Jasper VerheijenAqua-Novio'942:40.0293036852:39.32F34.761:15.151:57.152:39.32
14.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:36.9393011112:40.99F36.091:16.731:58.692:40.99
15.Christian BingelDIO2:39.1093032072:41.42F34.351:14.811:57.692:41.42
16.Sander QuirijnsKerkdriel2:39.9893029132:42.59F34.871:15.111:57.722:42.59


<< TOP >>
Programmanr. 56
31.01.2009
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Marre ZandringaOrca2:37.7297011362:35.88A+33.251:13.091:59.532:35.88
Kamp. Record Junioren 1
2.Denise SchulpenAquarijn2:43.3797001582:38.25A33.751:10.972:02.122:38.25
3.Lisanne van AvezaathTriVia2:41.5697013042:38.64A34.851:16.062:03.142:38.64
4.Maaike van VeenDedemsvaart-AC2:50.0797002922:41.87C34.031:14.112:02.802:41.87
5.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV2:49.5197017622:43.88C36.881:18.282:06.622:43.88
6.Judith VeldmanEemsrobben2:44.3397024222:45.58D37.261:20.632:07.632:45.58
7.Annelotte MulderDe Columbiaan2:53.0097013482:46.88D37.651:21.052:09.222:46.88
8.Latascha KilianDe Meer2:47.7297023082:47.10D34.931:18.422:09.462:47.10
9.Maxime v.d. HeuvelOceanus2:51.1297010042:48.14D35.981:19.502:10.162:48.14
10.Jasmijn BinkLZ 18862:53.1797003322:48.90E36.961:19.652:10.532:48.90
11.Esmée SixEiffel Swimmers PSV2:50.2097004902:49.19E36.631:20.162:11.612:49.19
12.Joelle GeertsPoseidon'562:52.9397002062:49.61E38.651:21.092:10.782:49.61
13.Mirl de BoerDAW-FINENZO2:51.9297004682:49.74E38.571:21.012:13.132:49.74
14.Laura WillemsenDWK2:47.5297001682:50.77E39.271:22.422:12.322:50.77
15.Melissa van HoutsAqua-Novio'942:53.6197001822:52.79E42.511:27.612:15.242:52.79
DISDaphne ScheurwaterWiekslag2:52.0797013722:52.59E36.441:19.912:11.952:52.59
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
NGMendy de RooiDe Houtrib2:53.679700780


<< TOP >>
Programmanr. 57
31.01.2009
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Esmee VermeulenE.ON-NZA2:30.2596006782:27.92A+32.621:09.961:55.452:27.92
Kamp. Record Junioren 2
2.Esmée BosDWK2:31.2396006622:28.49A+33.431:10.001:55.762:28.49
3.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend2:30.2196008622:29.29A+34.291:10.191:55.502:29.29
4.Maaike de WaardDe Zeehond'732:38.1196006042:31.59A31.801:09.171:56.142:31.59
5.Renate HemmesBubble2:39.8496004182:33.30B32.561:12.241:57.872:33.30
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:38.1296003162:36.54C34.921:14.862:02.102:36.54
7.Romy HoogendijkLuctor et Emergo2:37.1696012582:37.27C34.691:14.302:00.502:37.27
8.Lisanne JenteBrunssum2:44.2196007882:37.50D33.571:14.362:01.232:37.50
9.Lotte LangenhoffZeester-Meerval2:38.3796025802:37.76D35.121:15.292:01.532:37.76
10.Sabine van den HoevenDe Veene2:36.1096000142:37.77D33.011:13.202:00.322:37.77
11.Anouk van der VliesZoetermeer2:38.0296032262:38.37D33.021:12.272:00.512:38.37
12.Amber RuigZaanstad (SG)2:39.2496032402:40.08D36.261:18.502:02.162:40.08
13.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:42.6396008682:41.31E36.571:15.592:04.802:41.31
14.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV2:43.1896016242:41.38E35.341:16.282:05.082:41.38
15.Sharon van StelleDe Kempvis2:42.8996003562:41.49E34.781:16.282:04.182:41.49
16.Savannah LeenheerDe Stormvogel2:44.0696030722:41.57E34.471:16.502:02.852:41.57
17.Amber StienstraD'Elft2:44.9296044482:42.20E35.081:16.302:07.122:42.20
18.Roxann GeenenDAW-FINENZO2:45.0996015182:42.50E34.481:16.362:06.422:42.50
19.Marceline de CloeTRB-RES2:45.4396020502:42.65E35.431:14.322:06.472:42.65
20.Mariska TeskeLZ 18862:45.1296017122:42.97E36.841:17.012:07.992:42.97
21.Aniek BroekhuizenZC'902:46.1496000522:43.11E34.761:15.292:07.562:43.11
22.Cynthia VerkaikDe Granaet2:43.0696012882:43.48E35.831:18.252:06.302:43.48
23.Lora BoschEZC2:47.4296019002:43.72E35.071:16.512:06.342:43.72
24.Nicky DeijlZOB'662:47.4296013602:43.99E37.471:19.312:06.312:43.99
25.Samantha DiphoornDedemsvaart-AC2:48.1496003182:44.58E36.271:20.772:06.462:44.58
25.Laura MoolenaarAZ&PC2:44.5596006562:44.58E34.991:15.892:07.292:44.58
27.Janine KroonEd-Vo2:46.3796006002:45.55E36.721:18.202:07.072:45.55
28.Carina KleesWVZ2:46.8196026802:45.69E37.631:22.712:08.822:45.69
29.Esther KuhlmanAquapoldro2:42.3896016782:45.87E37.431:18.322:09.182:45.87
30.Elisabeth RivardWVZ2:46.9996002442:46.07E36.931:17.452:08.312:46.07
31.Esther HulsingTriVia2:45.6796010802:46.28E35.511:19.532:09.732:46.28
32.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen2:44.7096008642:46.30E36.151:19.082:09.432:46.30
33.Ilse van BeelenDe Columbiaan2:45.4896001062:46.62E33.791:18.042:09.282:46.62
34.Larissa GelderlandKoewacht2:42.3996004762:46.79E36.721:19.162:07.922:46.79
35.Linda KampermanAquarijn2:45.3296012382:46.89E36.161:18.642:09.242:46.89
36.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:41.6396001122:47.07E36.091:19.552:08.702:47.07
37.Marcella van der EntPoseidon'562:47.4596001742:47.30E36.521:18.892:08.472:47.30
38.Laura HagreisTwente  (SG)2:48.0796005482:47.72E36.611:19.522:09.242:47.72
39.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:47.0596009822:47.80E35.611:17.142:08.752:47.80
40.Anouk HesselingDe Columbiaan2:48.1796010702:48.07E36.611:18.582:09.632:48.07
41.Rixt MengerDZ&PC2:48.3796020522:48.88F37.721:20.392:10.392:48.88
42.Nicole BennisWVZ2:44.7596004702:49.48F37.001:18.742:10.312:49.48
43.Sanne van EsWVZ2:47.4496004042:49.59F35.351:20.962:09.812:49.59
44.Ilona OomenZaltbommel2:48.3796018182:49.79F38.731:20.582:12.232:49.79
DISSusan MelchersDe Gelenberg2:48.029603334
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel2:46.099601740
NGLisa van den EngWVZ2:46.809602070


<< TOP >>
Programmanr. 58
31.01.2009
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Macy OortwijnDWK2:31.3195007222:28.56B31.681:10.091:53.892:28.56
2.Femke LeenstraOrca2:30.7295030382:29.51B31.581:10.131:56.192:29.51
3.Rachelle VisserAZ&PC2:30.5895001062:31.05C31.871:10.401:57.572:31.05
4.Sylvia DikTriVia2:37.2995010642:31.37C32.391:09.831:57.102:31.37
5.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV2:33.0195056522:31.82C33.371:12.851:58.342:31.82
6.Monique van der StruikStadskanaal2:34.2395025022:32.79C33.661:10.681:58.642:32.79
7.Shireen PostAZ&PC2:37.5295032862:33.50D31.561:11.291:58.372:33.50
8.Maartje de WitZV Westland Dijkglas2:41.0895023622:35.87D33.831:12.752:00.592:35.87
9.Michelle de BruijnTRB-RES2:36.9995030902:36.30D32.671:12.462:00.372:36.30
10.Jona PistersNIMO2:39.6495017842:37.54E33.131:12.752:02.472:37.54
11.Sietske VeldkampDe Whee2:39.6395016282:37.55E35.461:14.532:01.222:37.55
12.Jessie SmedingOrca2:40.7095045282:37.78E34.411:15.472:01.262:37.78
12.Suzanne de VriesAZ&PC2:38.0695006282:37.78E34.911:15.341:59.942:37.78
14.Nathalja PragtNova2:40.4195000302:37.88E34.191:15.262:01.502:37.88
15.Kelly WiglevenPoseidon'562:40.1895000582:38.35E34.451:15.512:02.832:38.35
16.Carien van der SchaafDe Dinkel2:36.6495001682:38.50E34.871:16.692:02.582:38.50
17.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas2:38.4595007242:39.28E34.221:15.632:04.392:39.28
18.Nikey van de WeteringZeester-Meerval2:39.7495003362:39.74E34.721:15.732:02.422:39.74
19.Loes WesterhofDe Dinkel2:41.1595027522:40.10E35.601:16.452:04.872:40.10
20.Guusje VriezeNDD2:40.4895028202:40.17E35.621:16.172:02.852:40.17
21.Jennifer den BestenHoogenboomTours BZ&PC2:39.5895017402:40.96E34.091:15.792:02.602:40.96
22.Sanne BommerZaanstad (SG)2:40.9595011322:41.31E35.001:16.752:03.772:41.31
23.Cecily SadowskiAquapoldro2:35.7795001882:41.63E35.371:17.402:03.162:41.63
24.Liza SalverdaOrca2:40.9195005702:42.28E35.221:16.912:02.762:42.28
25.Anouk FriemanTriVia2:40.4795023902:43.06E35.951:16.682:08.052:43.06
26.Cynthia van BeusekomTriVia2:40.6795001342:43.15E34.651:16.952:07.042:43.15
27.Annika ArvinDe Dolfijn2:38.0095000082:44.09E34.651:18.072:07.632:44.09
DISHelena LaZwemvereniging Hoorn2:37.749502134
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGLizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:39.169500752


<< TOP >>
Programmanr. 59
31.01.2009
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.WVZ 1WVZ3:40.423:35.92
Nederlands Record Junioren Verenigingen
Ensger Kotterink
Marciano Lynch
94
94
26.69
25.67
54.93
54.04
Remon van Mil
Philippe Rivard
93
93
25.83
24.85
54.78
52.17
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:46.513:43.24
Sonny Corré
Simon Edenburg
93
93
26.96
26.15
55.71
55.70
Steven Uijl
Bob Dalmeijer
93
94
27.12
25.99
57.52
54.31
3.DWK 1DWK3:47.173:46.24
Robin Bos
Jacco Doest
93
94
27.51
27.94
56.64
57.90
Ivar van Ginkel
Jelle Derksen
94
94
27.61
25.15
58.10
53.60
4.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:49.563:47.38
Kingue Struijf
Remy Naporowski
94
93
27.90
26.71
57.85
57.48
Jordy de Klerk
Dave Heshof
93
95
26.19
27.23
55.05
57.00
5.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:48.123:48.55
Date v.d. Zaag
Frans Slaats
94
93
27.12
26.95
56.53
56.53
Ruud van Heerbeek
Maurice Soudant
93
93
27.24
26.78
58.53
56.96
6.De Dinkel 1De Dinkel3:50.483:49.29
Pim Kienhuis
Damon Peperkamp
93
95
27.87
28.62
56.96
59.67
Jacques Journée
Menno Manning
94
93
27.87
25.38
58.93
53.73
7.Oceanus 1Oceanus3:50.813:49.37
Bastiaan Waanders
Vincent Moolhuijsen
93
94
27.05
28.63
56.56
59.89
Istvan Spaargaren
Nils Mollema
94
93
27.71
25.49
59.35
53.57
8.Stadskanaal 1Stadskanaal3:55.513:50.24
Jens Kobesen
Marco Barkhuis
95
95
28.43
28.06
59.59
59.18
Luc van der Wolde
Bernd Kobesen
95
93
27.76
25.70
57.79
53.68
9.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe3:53.843:51.20
Luke Rijnbeek
Jeffrey Bakker
93
94
26.71
28.64
55.39
1:00.09
Rolf Boers
Joeri de Mik
93
93
27.58
27.40
58.49
57.23
10.RZC 1RZC3:52.863:52.01
Puck Smit
Rogier Pepplinkhuizen
93
93
27.79
28.45
59.01
1:00.31
Stefan Timmermans
Tom Brouwers
94
94
20.82
26.28
57.17
55.52
11.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:54.353:52.71
Stan Tummers
Pim Thijert
94
93
27.71
27.89
58.19
59.11
Niels van Basten Batenburg
Pim van Basten Batenburg
94
94
27.65
27.09
57.78
57.63
12.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:58.793:54.13
Dirk Vogels
Miguel Correia
93
93
28.40
26.79
58.93
56.17
Jeffrey Thijssen
Guus van Stiphout
94
95
26.79
29.34
56.48
1:02.55
13.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO3:53.223:56.43
Vincent Schram
Mart de Boer
94
93
29.45
27.71
1:02.39
58.80
Jorrick Druyven
Joey Stokx
94
93
27.27
27.32
56.47
58.77
14.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht3:55.553:57.58
Tom van de Putte
Joeri Prins
94
93
28.53
28.55
1:00.26
1:01.07
Melvin van de Meij
Alex Catsburg
93
94
27.60
28.15
57.81
58.44
15.Aquarijn 1Aquarijn3:56.463:58.33
Jesse Schaekers
Donny van den Bosch
93
95
27.81
29.55
59.27
1:03.62
Jesper de Jong
Wouter Kaman
93
93
28.07
26.40
59.20
56.24
16.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'943:58.473:59.70
Tim Furer
Sem van Lith
96
95
30.51
29.08
1:04.35
1:01.86
Bas Krafft
Jasper Verheijen
93
93
26.66
26.40
57.43
56.06
17.Octopus 1Octopus3:59.334:00.36
Christian Renshoff
Jory Willemsen
94
95
29.05
28.70
1:00.59
1:01.37
Marcel van Essen
Roald Blok
94
93
28.86
27.61
1:01.12
57.28
DISHZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen3:52.03
EA - Te vroeg overgenomen.
Maxim Veldhuis
Mike Koelewijn
94
93
27.3157.18Matthijs Ganzevoort
Gavin van der Werf
93
93