Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 4. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 6. Jongens, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 15. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 4
Nr. 20. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 21. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 22. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 23. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 24. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 29. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2009
Dordrecht, 30.1. - 1.2.2009


1 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 1 sessie 130.01.2009 - 9:00


Programmanr. 1
30.01.2009
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Lisanne van AvezaathTriVia5:02.5997013044:59.86C
50m:
100m:
32.87
1:10.31
32.87
37.44
150m:
200m:
1:48.40
2:27.23
38.09
38.83
250m:
300m:
3:06.58
3:46.19
39.35
39.61
350m:
400m:
4:24.65
4:59.86
38.46
35.21
2.Marre ZandringaOrca5:10.2497011365:01.38C
50m:
100m:
33.49
1:11.29
33.49
37.80
150m:
200m:
1:49.94
2:28.96
38.65
39.02
250m:
300m:
3:07.87
3:47.39
38.91
39.52
350m:
400m:
4:25.40
5:01.38
38.01
35.98
3.Judith VeldmanEemsrobben5:13.9697024225:07.93D
50m:
100m:
33.51
1:11.10
33.51
37.59
150m:
200m:
1:49.63
2:29.28
38.53
39.65
250m:
300m:
3:10.03
3:50.46
40.75
40.43
350m:
400m:
4:30.20
5:07.93
39.74
37.73
4.Denise SchulpenAquarijn5:09.6097001585:09.86D
50m:
100m:
33.90
1:12.33
33.90
38.43
150m:
200m:
1:51.65
2:32.30
39.32
40.65
250m:
300m:
3:12.84
3:53.43
40.54
40.59
350m:
400m:
4:32.86
5:09.86
39.43
37.00
5.Maxime v.d. HeuvelOceanus5:21.5497010045:12.97E
50m:
100m:
35.52
1:15.60
35.52
40.08
150m:
200m:
1:56.28
2:36.71
40.68
40.43
250m:
300m:
3:17.80
3:57.32
41.09
39.52
350m:
400m:
4:36.77
5:12.97
39.45
36.20
6.Jasmijn BinkLZ 18865:18.0997003325:14.66E
50m:
100m:
35.45
1:15.22
35.45
39.77
150m:
200m:
1:55.40
2:35.95
40.18
40.55
250m:
300m:
3:16.68
3:57.20
40.73
40.52
350m:
400m:
4:35.92
5:14.66
38.72
38.74
7.Lindy NijhuisOZ&PC5:09.0197000105:15.97E
50m:
100m:
34.17
1:12.18
34.17
38.01
150m:
200m:
1:52.22
2:33.44
40.04
41.22
250m:
300m:
3:14.45
3:55.34
41.01
40.89
350m:
400m:
4:36.47
5:15.97
41.13
39.50
8.Laura WillemsenDWK5:20.9297001685:18.27E
50m:
100m:
36.40
1:17.46
36.40
41.06
150m:
200m:
1:58.45
2:39.18
40.99
40.73
250m:
300m:
3:20.27
4:00.98
41.09
40.71
350m:
400m:
4:40.57
5:18.27
39.59
37.70
9.Nine RomanLZ 18865:17.3897023105:18.67E
50m:
100m:
35.12
1:16.36
35.12
41.24
150m:
200m:
1:57.83
2:38.48
41.47
40.65
250m:
300m:
3:18.58
3:58.51
40.10
39.93
350m:
400m:
4:38.40
5:18.67
39.89
40.27
10.Marije DinkelbergVlaardingen5:23.1997031925:25.97E
50m:
100m:
36.84
1:19.16
36.84
42.32
150m:
200m:
2:01.49
2:43.98
42.33
42.49
250m:
300m:
3:25.69
4:07.52
41.71
41.83
350m:
400m:
4:48.66
5:25.97
41.14
37.31


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.01.2009
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Esmee VermeulenE.ON-NZA4:32.5296006784:28.29A+
Kamp. Record Junioren 2
50m:
100m:
30.50
1:03.68
30.50
33.18
150m:
200m:
1:37.70
2:11.81
34.02
34.11
250m:
300m:
2:46.20
3:21.15
34.39
34.95
350m:
400m:
3:55.90
4:28.29
34.75
32.39
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend4:43.4396008624:41.83B
50m:
100m:
30.85
1:04.83
30.85
33.98
150m:
200m:
1:39.68
2:15.53
34.85
35.85
250m:
300m:
2:52.27
3:29.24
36.74
36.97
350m:
400m:
4:06.06
4:41.83
36.82
35.77
3.Renate HemmesBubble4:48.7896004184:44.72B
50m:
100m:
31.16
1:05.48
31.16
34.32
150m:
200m:
1:41.02
2:17.26
35.54
36.24
250m:
300m:
2:53.92
3:31.27
36.66
37.35
350m:
400m:
4:08.58
4:44.72
37.31
36.14
4.Celine HoogendijkVlaardingen5:04.3096015964:51.13D
50m:
100m:
32.15
1:08.33
32.15
36.18
150m:
200m:
1:45.23
2:22.37
36.90
37.14
250m:
300m:
2:59.98
3:37.80
37.61
37.82
350m:
400m:
4:15.61
4:51.13
37.81
35.52
5.Tamara GroveOceanus4:58.1896012664:54.06D
50m:
100m:
33.67
1:10.41
33.67
36.74
150m:
200m:
1:48.15
2:25.09
37.74
36.94
250m:
300m:
3:03.10
3:41.43
38.01
38.33
350m:
400m:
4:18.28
4:54.06
36.85
35.78
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend4:47.4596003164:55.82D
50m:
100m:
32.53
1:08.06
32.53
35.53
150m:
200m:
1:45.16
2:23.12
37.10
37.96
250m:
300m:
3:01.35
3:39.87
38.23
38.52
350m:
400m:
4:18.16
4:55.82
38.29
37.66
7.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO4:57.9296049384:57.94D
50m:
100m:
31.99
1:08.40
31.99
36.41
150m:
200m:
1:46.81
2:25.67
38.41
38.86
250m:
300m:
3:04.44
3:43.45
38.77
39.01
350m:
400m:
4:21.81
4:57.94
38.36
36.13
8.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo5:11.6296011664:59.80E
50m:
100m:
33.03
1:10.14
33.03
37.11
150m:
200m:
1:48.81
2:27.07
38.67
38.26
250m:
300m:
3:05.29
3:42.98
38.22
37.69
350m:
400m:
4:21.12
4:59.80
38.14
38.68
9.Amber de KroonZV Westland Dijkglas4:57.4096010985:00.60E
50m:
100m:
33.70
1:10.71
33.70
37.01
150m:
200m:
1:48.72
2:27.12
38.01
38.40
250m:
300m:
3:05.86
3:44.89
38.74
39.03
350m:
400m:
4:23.73
5:00.60
38.84
36.87
10.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn4:57.8396033385:00.74E
50m:
100m:
33.32
1:09.65
33.32
36.33
150m:
200m:
1:47.12
2:24.69
37.47
37.57
250m:
300m:
3:03.05
3:42.14
38.36
39.09
350m:
400m:
4:21.81
5:00.74
39.67
38.93
11.Anouk van der VliesZoetermeer5:08.0896032265:01.03E
50m:
100m:
34.24
1:11.27
34.24
37.03
150m:
200m:
1:49.45
2:27.95
38.18
38.50
250m:
300m:
3:06.88
3:45.73
38.93
38.85
350m:
400m:
4:24.14
5:01.03
38.41
36.89
12.Elisabeth RivardWVZ5:01.1196002445:01.89E
50m:
100m:
32.59
1:09.44
32.59
36.85
150m:
200m:
1:48.03
2:27.05
38.59
39.02
250m:
300m:
3:06.46
3:46.31
39.41
39.85
350m:
400m:
4:25.31
5:01.89
39.00
36.58
13.Romy HoogendijkLuctor et Emergo5:10.9596012585:02.44E
50m:
100m:
31.98
1:09.35
31.98
37.37
150m:
200m:
1:47.81
2:26.55
38.46
38.74
250m:
300m:
3:05.68
3:44.85
39.13
39.17
350m:
400m:
4:24.21
5:02.44
39.36
38.23
14.Sanne van EsWVZ5:05.9896004045:03.43E
50m:
100m:
32.78
1:10.25
32.78
37.47
150m:
200m:
1:49.09
2:28.04
38.84
38.95
250m:
300m:
3:07.06
3:47.02
39.02
39.96
350m:
400m:
4:25.82
5:03.43
38.80
37.61
15.Evelien van RuitenOrca5:04.1696029245:03.82E
50m:
100m:
32.44
1:09.92
32.44
37.48
150m:
200m:
1:48.94
2:27.99
39.02
39.05
250m:
300m:
3:07.10
3:46.90
39.11
39.80
350m:
400m:
4:26.23
5:03.82
39.33
37.59
16.Lisanne vd LelijOne Team Swimming5:11.5096006665:05.44E
50m:
100m:
34.44
1:12.40
34.44
37.96
150m:
200m:
1:51.89
2:31.66
39.49
39.77
250m:
300m:
3:10.58
3:49.37
38.92
38.79
350m:
400m:
4:28.17
5:05.44
38.80
37.27
17.Roxann GeenenDAW-FINENZO5:02.0896015185:06.07E
50m:
100m:
32.14
1:09.50
32.14
37.36
150m:
200m:
1:48.02
2:26.91
38.52
38.89
250m:
300m:
3:06.52
3:46.56
39.61
40.04
350m:
400m:
4:26.62
5:06.07
40.06
39.45
18.Maaike SandersHellas-Glana5:10.2396028065:06.64E
50m:
100m:
32.79
1:10.31
32.79
37.52
150m:
200m:
1:49.29
2:28.82
38.98
39.53
250m:
300m:
3:08.97
3:48.40
40.15
39.43
350m:
400m:
4:28.69
5:06.64
40.29
37.95
19.Linda KampermanAquarijn5:10.2096012385:09.79E
50m:
100m:
33.06
1:11.58
33.06
38.52
150m:
200m:
1:50.73
2:30.18
39.15
39.45
250m:
300m:
3:09.70
3:49.46
39.52
39.76
350m:
400m:
4:30.31
5:09.79
40.85
39.48
20.Ilse van BeelenDe Columbiaan5:08.1296001065:11.79E
50m:
100m:
33.78
1:12.01
33.78
38.23
150m:
200m:
1:51.39
2:31.50
39.38
40.11
250m:
300m:
3:11.20
3:51.46
39.70
40.26
350m:
400m:
4:31.82
5:11.79
40.36
39.97
21.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn4:58.1396001125:13.24F
50m:
100m:
34.89
1:13.85
34.89
38.96
150m:
200m:
1:53.87
2:33.94
40.02
40.07
250m:
300m:
3:14.57
3:54.95
40.63
40.38
350m:
400m:
4:35.03
5:13.24
40.08
38.21
22.Laura HagreisTwente  (SG)5:10.5796005485:16.31F
50m:
100m:
33.53
1:11.70
33.53
38.17
150m:
200m:
1:51.33
2:31.90
39.63
40.57
250m:
300m:
3:12.39
3:53.75
40.49
41.36
350m:
400m:
4:35.53
5:16.31
41.78
40.78


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.01.2009
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Rachelle VisserAZ&PC4:38.4495001064:32.03A
50m:
100m:
31.18
1:05.98
31.18
34.80
150m:
200m:
1:40.90
2:15.94
34.92
35.04
250m:
300m:
2:50.78
3:25.09
34.84
34.31
350m:
400m:
3:58.65
4:32.03
33.56
33.38
2.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV4:38.8195056524:34.54*B
50m:
100m:
31.43
1:05.84
31.43
34.41
150m:
200m:
1:39.50
2:14.12
33.66
34.62
250m:
300m:
2:48.80
3:23.82
34.68
35.02
350m:
400m:
3:58.79
4:34.54
34.97
35.75
3.Shireen PostAZ&PC4:39.2095032864:36.42B
50m:
100m:
31.24
1:05.76
31.24
34.52
150m:
200m:
1:40.86
2:16.12
35.10
35.26
250m:
300m:
2:51.10
3:26.72
34.98
35.62
350m:
400m:
4:01.94
4:36.42
35.22
34.48
4.Carien van der SchaafDe Dinkel4:47.3295001684:41.70C
50m:
100m:
31.32
1:05.95
31.32
34.63
150m:
200m:
1:41.43
2:17.26
35.48
35.83
250m:
300m:
2:53.03
3:29.32
35.77
36.29
350m:
400m:
4:05.87
4:41.70
36.55
35.83
5.Femke LeenstraOrca4:45.2495030384:49.06E
50m:
100m:
30.95
1:06.22
30.95
35.27
150m:
200m:
1:42.31
2:19.40
36.09
37.09
250m:
300m:
2:56.84
3:34.55
37.44
37.71
350m:
400m:
4:12.37
4:49.06
37.82
36.69
6.Maya KingmaSBC20004:56.6495038244:49.15E
50m:
100m:
34.28
1:11.33
34.28
37.05
150m:
200m:
1:48.54
2:25.02
37.21
36.48
250m:
300m:
3:01.50
3:37.84
36.48
36.34
350m:
400m:
4:14.59
4:49.15
36.75
34.56
7.Kelly WiglevenPoseidon'564:53.5995000584:49.29E
50m:
100m:
32.93
1:09.14
32.93
36.21
150m:
200m:
1:45.96
2:22.97
36.82
37.01
250m:
300m:
3:00.11
3:37.80
37.14
37.69
350m:
400m:
4:15.00
4:49.29
37.20
34.29
8.Claudia den OttelanderSBC20004:52.8195005524:52.65E
50m:
100m:
32.60
1:08.70
32.60
36.10
150m:
200m:
1:46.00
2:23.19
37.30
37.19
250m:
300m:
3:00.72
3:38.67
37.53
37.95
350m:
400m:
4:16.84
4:52.65
38.17
35.81
9.Elisabeth MuthertStadskanaal4:52.3495000624:55.78E
50m:
100m:
32.67
1:07.96
32.67
35.29
150m:
200m:
1:45.13
2:23.40
37.17
38.27
250m:
300m:
3:02.04
3:40.60
38.64
38.56
350m:
400m:
4:19.30
4:55.78
38.70
36.48
10.Sietske VeldkampDe Whee4:54.8095016284:57.31E
50m:
100m:
33.69
1:10.73
33.69
37.04
150m:
200m:
1:48.95
2:26.64
38.22
37.69
250m:
300m:
3:04.49
3:42.27
37.85
37.78
350m:
400m:
4:19.98
4:57.31
37.71
37.33
11.Zoë van ZijlAquarijn4:57.0395001365:02.60F
50m:
100m:
32.65
1:10.37
32.65
37.72
150m:
200m:
1:49.46
2:28.94
39.09
39.48
250m:
300m:
3:08.14
3:47.39
39.20
39.25
350m:
400m:
4:25.99
5:02.60
38.60
36.61
12.Danielle GrootesOceanus4:48.3695012785:06.56F
50m:
100m:
33.42
1:10.79
33.42
37.37
150m:
200m:
1:49.83
2:29.75
39.04
39.92
250m:
300m:
3:09.56
3:48.78
39.81
39.22
350m:
400m:
4:28.60
5:06.56
39.82
37.96
13.Cecily SadowskiAquapoldro4:55.0695001885:08.01F
50m:
100m:
33.64
1:10.95
33.64
37.31
150m:
200m:
1:49.42
2:27.84
38.47
38.42
250m:
300m:
3:06.84
3:46.97
39.00
40.13
350m:
400m:
4:27.70
5:08.01
40.73
40.31
14.Mandy VerhageDAW-FINENZO4:58.3695013825:12.68F
50m:
100m:
34.40
1:12.25
34.40
37.85
150m:
200m:
1:51.10
2:31.14
38.85
40.04
250m:
300m:
3:11.58
3:52.64
40.44
41.06
350m:
400m:
4:33.46
5:12.68
40.82
39.22
DISDavina van PergeDAW-FINENZO4:56.649503786
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.01.2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Niels KemperinkOZ&PC2:24.8996000052:23.14C32.741:08.501:45.952:23.14
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:27.4496010072:25.10D34.251:10.671:48.362:25.10
3.Twan BootAZ&PC2:33.8396012012:31.33E35.551:14.091:53.282:31.33
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:35.7896007452:32.83E36.401:15.541:54.162:32.83
5.Bjorn ScherbeijnScheldestroom2:35.3796003492:34.91E35.661:14.761:55.922:34.91


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.01.2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Daniel van der DeenBorger2:20.7995007212:15.50B32.121:06.611:41.652:15.50
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:23.4095000932:19.52D32.171:07.351:43.792:19.52
3.Mike BravenboerPoseidon'562:22.5495002992:21.59D31.901:07.461:44.702:21.59
4.Milan GrünewaldTriVia2:27.1595007572:21.66D32.281:08.001:44.682:21.66
5.Levi HilbollingNova2:26.9095005932:22.18E32.391:08.321:45.942:22.18
6.Bas PerikElectrolux AZC2:25.9595022092:22.37E32.941:08.661:45.862:22.37
7.Damon PeperkampDe Dinkel2:26.2395011012:24.00E33.241:09.521:47.432:24.00
8.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen2:26.5995034272:26.79E33.441:10.301:48.232:26.79
9.Dave HeshofWZ&PC Purmerend2:27.5795014032:27.19E33.971:10.901:49.392:27.19


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.01.2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Ensger KotterinkE.ON-NZA2:15.1494033912:11.17B31.751:05.771:39.332:11.17
2.Marciano LynchWVZ2:13.0794018932:12.09C31.691:05.801:38.972:12.09
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:16.1594009552:13.11C31.411:05.061:39.082:13.11
4.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:20.7694039192:13.95C30.351:03.991:39.022:13.95
5.Istvan SpaargarenOceanus2:21.9294011992:17.84E32.921:08.431:43.512:17.84
6.Bob DalmeijerLuctor et Emergo2:20.7594022032:18.76E31.771:06.511:42.102:18.76
7.Willem Kees RoosDe Vikings2:20.2194026932:21.34E32.841:08.081:44.482:21.34
8.Christian RenshoffOctopus2:21.5494043432:24.69F32.241:07.951:45.992:24.69
9.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV2:23.5394002772:25.26F33.191:09.901:47.722:25.26
10.Niels BentTwente  (SG)2:22.4594004652:27.89F34.531:11.811:50.342:27.89


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.01.2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Timo DinkelbergVlaardingen2:13.0093007732:08.49C29.661:02.221:36.322:08.49
2.Philippe RivardWVZ2:11.1193012092:08.74C29.381:02.191:35.872:08.74
3.Sven KardolNuenen2:15.8693021352:12.16D30.401:03.441:38.142:12.16
4.Jorke WillemseOrca2:11.9593019772:12.94D30.791:04.341:38.532:12.94
5.Nils MollemaOceanus2:16.3793062832:13.98E31.851:06.431:41.162:13.98
6.Miguel CorreiaZeester-Meerval2:16.4193001032:15.38*E31.231:05.731:40.792:15.38
7.Bart ArendshorstDe Veene2:18.1493000052:17.51E31.831:06.661:42.692:17.51
8.Melvin van de MeijMNC Dordrecht2:18.8593011572:17.56E31.651:06.161:42.362:17.56
9.Ruben DekkerZaanstad (SG)2:14.9693006272:17.76E31.361:06.711:42.602:17.76
10.Jonathan CassutoDe Columbiaan2:17.6493007292:19.60E32.891:08.561:44.092:19.60
11.Kasper LeeuwEZC2:20.1493044352:21.16F32.681:08.141:45.212:21.16
12.Wessel van der MaarelDe Rijn2:19.2393003252:22.04F31.721:07.151:44.212:22.04


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.01.2009
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Marre ZandringaOrca1:13.4097011361:10.86A+32.211:10.86
2.Denise SchulpenAquarijn1:16.8797001581:14.89D34.181:14.89
3.Lisanne van AvezaathTriVia1:17.4297013041:15.12D34.131:15.12
4.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:18.6697002921:15.56D34.081:15.56
5.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:19.2597017621:18.28E37.101:18.28
6.Mendy de RooiDe Houtrib1:17.7497007801:20.02F37.361:20.02
7.Latascha KilianDe Meer1:18.8097023081:20.57F35.601:20.57
8.Saranda HofstraDe Kikker1:19.4097005261:21.53F37.301:21.53
9.Wendy BexHellas-Glana1:20.1697012321:21.55F36.171:21.55


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.01.2009
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Maaike de WaardDe Zeehond'731:10.7996006041:08.17A30.651:08.17
2.Esmée BosDWK1:09.8596006621:08.84B31.291:08.84
3.Sabine van den HoevenDe Veene1:11.2896000141:09.93C32.011:09.93
4.Femke RemmitsOne Team Swimming1:11.2996036921:10.29C32.171:10.29
5.Lisanne JenteBrunssum1:11.9196007881:10.95D32.471:10.95
6.Anouk van der VliesZoetermeer1:13.4696032261:11.64D33.191:11.64
7.Renate HemmesBubble1:13.4996004181:12.70E31.991:12.70
8.Adája StoetmanGZVW1:14.7396003481:13.42E32.921:13.42
9.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:14.6196033381:13.76E34.711:13.76
10.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:12.4996030721:13.79E33.951:13.79
11.Femke AanZaanstad (SG)1:16.3996014981:13.89E34.581:13.89
12.Lisa van den EngWVZ1:15.4096020701:14.03E34.121:14.03
13.Evelien van RuitenOrca1:14.7696029241:14.46E33.301:14.46
14.Hannah TeeuwDe Veene1:14.6096011281:14.90E35.201:14.90
15.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV1:16.0196016241:15.87F34.491:15.87
16.Eva SmitGZVW1:16.4596026901:16.09F34.461:16.09
17.Linda KampermanAquarijn1:17.1196012381:16.42F35.371:16.42
18.Lotte LangenhoffZeester-Meerval1:16.9596025801:16.50F35.981:16.50
19.Cynthia VerkaikDe Granaet1:17.0396012881:16.55F35.751:16.55
20.Aniek BroekhuizenZC'901:16.8796000521:17.12F35.581:17.12
21.Marceline de CloeTRB-RES1:17.1596020501:18.18F34.701:18.18
22.Marcella van der EntPoseidon'561:16.6096001741:18.80*F35.671:18.80
23.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:17.0296009821:18.84*F35.771:18.84
24.Larissa GelderlandKoewacht1:16.4996004761:20.50F36.271:20.50


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.01.2009
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Macy OortwijnDWK1:07.0695007221:05.98A30.771:05.98
2.Rachelle VisserAZ&PC1:06.8995001061:06.30B30.851:06.30
3.Shireen PostAZ&PC1:08.4195032861:07.43C31.701:07.43
4.Femke LeenstraOrca1:09.5695030381:08.01C31.891:08.01
5.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:11.5195015821:10.20E30.841:10.20
6.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas1:12.2395007241:10.40E33.321:10.40
7.Jona PistersNIMO1:09.9495017841:11.06E32.471:11.06
8.Annemarie WorstOctopus1:11.6195000421:11.23E33.261:11.23
9.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging1:10.5295007521:11.40E32.461:11.40
10.Michelle de BruijnTRB-RES1:12.6395030901:11.51E32.631:11.51
11.Kelly WiglevenPoseidon'561:12.2495000581:12.29E33.931:12.29
12.Cynthia van BeusekomTriVia1:12.9295001341:12.90E32.651:12.90
13.Jessie SmedingOrca1:12.3095045281:15.90F34.421:15.90
14.Cecily SadowskiAquapoldro1:12.8995001881:18.9334.861:18.93


<< TOP >>
Programmanr. 11
30.01.2009
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Yamiko SteenhoekZOB'6628.16960098727.08C
2.Twan BootAZ&PC27.73960120127.10C
3.Max GuthmanDe Dolfijn27.95960331727.78D
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn28.36960074527.90D
5.Yoran KlosDe Dinkel28.48960048128.04D
6.Niels KemperinkOZ&PC28.16960000528.06D
7.Bjorn ScherbeijnScheldestroom27.77960034928.17E
8.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV28.43960042728.64E


<< TOP >>
Programmanr. 12
30.01.2009
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Daniel van der DeenBorger25.90950072125.38A
2.John SmitPoseidon'5626.62950061325.66B
3.Jakub FoytlDES27.25950468726.33C
4.Jens KobesenStadskanaal26.89950011726.44C
5.Mart TheunissenZC Valkenburg27.38950084326.65D
6.Floris PolmanDedemsvaart-AC26.89950009326.71D
7.Dave HeshofWZ&PC Purmerend27.07950140326.81D
8.Ruben TolEd-Vo27.28950111926.85D
9.Luc van der WoldeStadskanaal27.00950028126.91D
10.Mitchel DoldersumDeltasteur27.26950116726.95D
11.Jonathan RozemaDZ&PC27.08950115727.01D
12.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)27.23950175527.11E
13.Arthur van NoordenZC Valkenburg27.10950123927.30E
14.Levi HilbollingNova27.32950059327.62E


<< TOP >>
Programmanr. 13
30.01.2009
Jongens, 50m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Jelle DerksenDWK25.85940001724.22A+
Kamp. Record Junioren 3
2.Marciano LynchWVZ25.86940189325.07B
3.Stef HeijnekampTwente  (SG)25.26940166525.39C
4.Bob DalmeijerLuctor et Emergo25.75940220325.42C
5.Tom van de PutteMNC Dordrecht25.86940262525.62C
6.Mike ter HorstNVA/HHC25.76940278525.71C
7.Lester SnackersZC Valkenburg25.98940094725.72C
8.Tom BrouwersRZC25.61940202725.74D
9.Jelle PeltzerZC Valkenburg26.67940377925.93D
10.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO26.25940050726.17D
11.Stefan TimmermansRZC26.45940301526.18D
12.Kees van de DoelDe Stelle26.51940167726.21D
13.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval26.61940044526.32D
14.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)26.22940114726.34D
15.Olivier NassWVZ26.57940293326.35E
16.Stan TummersHellas-Glana26.52940064926.51E
17.Willem Kees RoosDe Vikings26.20940269326.52E
18.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana26.57940165727.27E


<< TOP >>
Programmanr. 14
30.01.2009
Jongens, 50m vrije slagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Dion DreesensNoord Limburg(SG)25.12930218924.40B
2.Wouter SikmaNeptunia '2425.00930233524.69C
3.Menno ManningDe Dinkel25.00930033324.71C
4.Jorke WillemseOrca25.42930197724.79C
5.Timo DinkelbergVlaardingen25.62930077324.81C
6.Philippe RivardWVZ25.31930120924.92C
7.Paul KosterDIO25.31930446525.02C
8.Bernd KobesenStadskanaal25.38930098125.10D
9.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen25.95930297125.13D
10.Gijs van der GugtenDe Fuut25.92930299125.22D
11.Lars SievalLZ 188625.47930072325.36D
12.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)25.94930205325.42D
12.Wouter KamanAquarijn25.53930024125.42D
14.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen26.00930065125.48D
14.Ruben DekkerZaanstad (SG)25.46930062725.48D
14.Jan BatstraHet Y25.65930273725.48D
17.Roy SmeengeTriVia25.82930555725.52D
18.Mart HendriksTritium (SG)25.66930407925.64E
19.Thomas van MierloBudel25.45930035325.86E
20.Walter JansenNoordwijkerhout25.55930022525.88E
20.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV25.71930212525.88E
22.Jasper de WinDe Geul25.85930129325.91E
23.Bart ArendshorstDe Veene25.62930000525.99E
24.Taco WonderDe Spatters25.85930319726.06E
25.Miguel CorreiaZeester-Meerval25.86930010326.12E


<< TOP >>
Programmanr. 15
30.01.2009
Meisjes, 4 x 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.AZ&PC 1AZ&PC9:22.339:09.60
Shireen Post
Suzanne de Vries
Lynn Dybiona
Rachelle Visser
95
95
95
95
30.87
32.38
31.85
28.72
1:05.65
1:08.73
1:08.05
1:01.76
1:40.73
1:45.86
1:46.56
1:35.05
2:15.84
2:21.60
2:25.24
2:06.92
2:15.84
2:21.60
2:25.24
2:06.92
2.Orca 1Orca9:19.249:09.91
Evelien van Ruiten
Jessie Smeding
Freya Holwerda
Femke Leenstra
96
95
95
95
31.24
31.04
30.75
30.02
1:06.80
1:06.10
1:05.89
1:03.73
1:44.11
1:41.45
1:43.53
1:37.79
2:21.36
2:16.58
2:21.21
2:10.76
2:21.36
2:16.58
2:21.21
2:10.76
3.De Dinkel 1De Dinkel9:22.849:12.15
Noortje Timmerman
Loes Westerhof
Kimberly Ribberink
Carien van der Schaaf
95
95
95
95
31.05
30.11
30.86
30.07
1:06.74
1:05.32
1:07.34
1:03.07
1:44.06
1:42.31
1:45.49
1:37.59
2:20.80
2:17.81
2:21.97
2:11.57
2:20.80
2:17.81
2:21.97
2:11.57
4.TriVia 1TriVia9:20.039:12.74
Sylvia Dik
Lisanne van Avezaath
Anouk Frieman
Cynthia van Beusekom
95
97
95
95
29.89
31.67
31.17
31.82
1:03.67
1:08.28
1:06.22
1:07.64
1:39.73
1:45.52
1:43.54
1:43.14
2:14.30
2:21.01
2:19.83
2:17.60
2:14.30
2:21.01
2:19.83
2:17.60
5.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas9:34.609:25.65
Maartje de Wit
Amber de Kroon
Iris Voogt
Roos Brugman
95
96
95
95
31.75
32.86
32.59
31.22
1:06.55
1:09.34
1:10.15
1:06.99
1:42.95
1:46.72
1:49.12
1:43.08
2:18.26
2:23.32
2:27.39
2:16.68
2:18.26
2:23.32
2:27.39
2:16.68
6.WVZ 1WVZ9:38.229:26.08
Maud Hoofs
Carina Klees
Sabine Koudijs
Sanne van Es
95
96
95
96
31.80
31.93
31.48
32.37
1:08.12
1:08.27
1:06.78
1:09.89
1:45.20
1:45.72
1:44.18
1:47.79
2:20.74
2:21.77
2:20.14
2:23.43
2:20.74
2:21.77
2:20.14
2:23.43
7.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO9:23.499:26.75
Rosanne Padt
Mandy Verhage
Davina van Perge
Brenda Zwarthoed
95
95
95
96
30.48
32.13
31.44
30.21
1:05.93
1:08.51
1:07.61
1:05.61
1:43.23
1:46.89
1:43.82
1:42.75
2:22.57
2:24.85
2:19.78
2:19.55
2:22.57
2:24.85
2:19.78
2:19.55
8.Oceanus 1Oceanus9:33.449:30.06
Tamara Grove
Robin Pagano Mirani
Tessa v.d. Zwaard
Danielle Grootes
96
95
95
95
32.15
32.57
32.24
31.78
1:07.10
1:09.08
1:09.11
1:07.71
1:44.18
1:47.03
1:46.13
1:46.17
2:20.58
2:23.72
2:21.98
2:23.78
2:20.58
2:23.72
2:21.98
2:23.78
9.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn9:31.119:32.13
Helena La
Miloes Rozemuller
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
95
95
96
96
31.37
32.06
32.08
31.32
1:06.70
1:08.17
1:09.41
1:06.86
1:43.63
1:46.16
1:48.38
1:44.39
2:20.54
2:23.16
2:26.46
2:21.97
2:20.54
2:23.16
2:26.46
2:21.97
10.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval9:53.159:35.05
Esma van Vonderen
Nikki Habers
Nikey van de Wetering
Lotte Langenhoff
95
96
95
96
31.48
34.03
33.01
31.75
1:07.27
1:11.81
1:10.01
1:07.39
1:44.89
1:50.08
1:47.40
1:44.61
2:21.88
2:27.73
2:24.63
2:20.81
2:21.88
2:27.73
2:24.63
2:20.81
11.SBC2000 1SBC20009:34.319:37.56
Maya Kingma
Lindi Verkooijen
Daisy van den Bos
Claudia den Ottelander
95
95
95
95
32.58
32.67
33.68
31.18
1:09.02
1:10.49
1:11.30
1:06.39
1:46.07
1:50.26
1:50.39
1:42.81
2:21.86
2:29.88
2:28.92
2:16.90
2:21.86
2:29.88
2:28.92
2:16.90
12.TRB-RES 1TRB-RES9:40.559:37.75
Madelon Schellekens
Marceline de Cloe
Michelle de Bruijn
Kim Smulders
95
96
95
95
32.07
30.83
30.53
31.54
1:10.09
1:08.23
1:05.60
1:07.04
1:49.71
1:50.25
1:42.00
1:44.06
2:29.62
2:30.19
2:18.29
2:19.65
2:29.62
2:30.19
2:18.29
2:19.65
13.De Dinkel 2De Dinkel9:49.909:38.09
Joy-Ann Duursma
Joëll Kempers
Anique Aten
Danique Wagenvoort
95
95
96
95
33.23
32.45
32.61
31.85
1:10.06
1:09.89
1:09.60
1:07.75
1:48.70
1:48.82
1:47.49
1:45.62
2:27.02
2:24.79
2:24.21
2:22.07
2:27.02
2:24.79
2:24.21
2:22.07
14.LZ 1886 1LZ 18869:52.489:38.11
Myrthe van Gestel
Pieternel Braam
Jasmijn Bink
Mariska Teske
95
95
97
96
34.10
32.30
33.53
31.57
1:11.69
1:08.86
1:11.40
1:07.58
1:49.61
1:47.13
1:50.12
1:45.48
2:26.23
2:24.07
2:27.86
2:19.95
2:26.23
2:24.07
2:27.86
2:19.95
15.GZVW 1GZVW9:44.459:42.88
Karin Groen
Tessa Keizer
Eva Smit
Adája Stoetman
95
96
96
96
31.00
32.96
33.15
32.62
1:05.86
1:10.65
1:11.48
1:09.78
1:42.13
1:50.32
1:51.32
1:49.19
2:17.91
2:28.89
2:29.47
2:26.61
2:17.91
2:28.89
2:29.47
2:26.61
16.De Columbiaan 1De Columbiaan9:34.239:43.10
Laura van Daalen
Iris Berg
Liselotte Mulder
Liset Jansen
95
95
95
95
32.24
33.45
31.24
30.51
1:08.74
1:11.25
1:09.20
1:06.20
1:47.25
1:50.11
1:49.38
1:43.63
2:25.05
2:27.20
2:28.07
2:22.78
2:25.05
2:27.20
2:28.07
2:22.78
17.Twente  (SG) 1Twente  (SG)9:47.689:46.91
Leonie Groeneweg
Laura Hagreis
Anneke Seppenwoolde
Deborah Wissink
95
96
95
95
32.48
32.05
34.25
31.47
1:09.24
1:09.02
1:12.81
1:07.81
1:47.31
1:47.83
1:52.41
1:46.59
2:25.56
2:26.26
2:30.99
2:24.10
2:25.56
2:26.26
2:30.99
2:24.10
18.Aquarijn 1Aquarijn9:41.209:50.32
Linda Kamperman
Michelle Geisler
Denise Schulpen
Zoë van Zijl
96
95
97
95
31.87
32.95
32.54
31.83
1:08.82
1:11.63
1:11.82
1:07.97
1:47.72
1:53.29
1:52.30
1:45.82
2:26.15
2:32.22
2:30.31
2:21.64
2:26.15
2:32.22
2:30.31
2:21.64
19.One Team Swimming 1One Team Swimming9:50.609:55.73
Femke Remmits
Wendy Kleinveld
Jamilla van Veen
Lisanne vd Lelij
96
96
96
96
32.50
34.16
32.10
34.71
1:10.06
1:12.20
1:10.45
1:12.69
1:48.92
1:52.06
1:50.74
1:50.83
2:27.28
2:31.02
2:29.22
2:28.21
2:27.28
2:31.02
2:29.22
2:28.21
DISDAW-FINENZO 2DAW-FINENZO9:45.64
EA - Te vroeg overgenomen., Dis 2de zwemmer
Marit Visscher
Maxine Alfonsi
Sophie Padt
Roxann Geenen
96
95
96
96
32.221:08.841:47.352:24.902:24.90


<< TOP >>
2 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 1 sessie 230.01.2009 - 16:00


Programmanr. 16
30.01.2009
Jongens, 400m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Niels KemperinkOZ&PC4:49.4896000054:42.16D
50m:
100m:
30.99
1:05.76
30.99
34.77
150m:
200m:
1:41.93
2:17.80
36.17
35.87
250m:
300m:
2:53.05
3:29.06
35.25
36.01
350m:
400m:
4:05.43
4:42.16
36.37
36.73
2.Greg l' AmiDe Columbiaan4:52.1996001014:43.18D
50m:
100m:
31.31
1:05.94
31.31
34.63
150m:
200m:
1:42.00
2:18.01
36.06
36.01
250m:
300m:
2:54.50
3:31.59
36.49
37.09
350m:
400m:
4:08.08
4:43.18
36.49
35.10
3.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV4:51.6096010074:43.84D
50m:
100m:
31.46
1:05.69
31.46
34.23
150m:
200m:
1:41.52
2:16.34
35.83
34.82
250m:
300m:
2:51.50
3:26.88
35.16
35.38
350m:
400m:
4:01.38
4:43.84
34.50
42.46
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn4:53.3296007454:46.86D
50m:
100m:
32.04
1:07.47
32.04
35.43
150m:
200m:
1:43.43
2:20.03
35.96
36.60
250m:
300m:
2:56.70
3:33.57
36.67
36.87
350m:
400m:
4:11.26
4:46.86
37.69
35.60
5.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV4:57.5796004274:49.91E
50m:
100m:
31.80
1:08.11
31.80
36.31
150m:
200m:
1:45.03
2:22.38
36.92
37.35
250m:
300m:
2:59.70
3:36.73
37.32
37.03
350m:
400m:
4:14.18
4:49.91
37.45
35.73
6.Twan BootAZ&PC5:02.7096012014:51.72E
50m:
100m:
32.99
1:09.35
32.99
36.36
150m:
200m:
1:46.05
2:23.34
36.70
37.29
250m:
300m:
3:00.41
3:37.94
37.07
37.53
350m:
400m:
4:15.48
4:51.72
37.54
36.24
7.Bart KlokOne Team Swimming4:56.5396003514:52.64E
50m:
100m:
31.88
1:07.22
31.88
35.34
150m:
200m:
1:44.40
2:21.94
37.18
37.54
250m:
300m:
2:59.58
3:37.79
37.64
38.21
350m:
400m:
4:15.85
4:52.64
38.06
36.79
8.Valentijn StolkDe Fuut4:58.9296015634:52.85E
50m:
100m:
30.81
1:04.55
30.81
33.74
150m:
200m:
1:40.72
2:18.61
36.17
37.89
250m:
300m:
2:57.67
3:37.02
39.06
39.35
350m:
400m:
4:16.27
4:52.85
39.25
36.58
9.Timo van der EndeWVZ5:00.9396019794:54.24E
50m:
100m:
33.13
1:10.87
33.13
37.74
150m:
200m:
1:48.43
2:25.90
37.56
37.47
250m:
300m:
3:03.92
3:41.61
38.02
37.69
350m:
400m:
4:19.27
4:54.24
37.66
34.97
10.Karst BoersmaDe Dinkel5:00.5196008494:54.50E
50m:
100m:
33.23
1:10.29
33.23
37.06
150m:
200m:
1:48.11
2:25.99
37.82
37.88
250m:
300m:
3:03.64
3:41.70
37.65
38.06
350m:
400m:
4:19.34
4:54.50
37.64
35.16
11.Laurent BamsZwemclub Eijsden4:56.0196001934:55.00E
50m:
100m:
30.63
1:06.09
30.63
35.46
150m:
200m:
1:42.57
2:20.42
36.48
37.85
250m:
300m:
2:58.61
3:37.78
38.19
39.17
350m:
400m:
4:16.41
4:55.00
38.63
38.59
12.Tim FurerAqua-Novio'945:00.8296000874:56.18E
50m:
100m:
32.89
1:10.03
32.89
37.14
150m:
200m:
1:48.02
2:25.97
37.99
37.95
250m:
300m:
3:04.38
3:42.98
38.41
38.60
350m:
400m:
4:21.28
4:56.18
38.30
34.90
13.Philip BamsZwemclub Eijsden5:01.5096001954:57.49E
50m:
100m:
32.92
1:09.47
32.92
36.55
150m:
200m:
1:47.47
2:25.94
38.00
38.47
250m:
300m:
3:04.71
3:43.66
38.77
38.95
350m:
400m:
4:22.17
4:57.49
38.51
35.32
14.Daniël BuijsAZ&PC5:01.8596001835:02.79F
50m:
100m:
33.16
1:10.93
33.16
37.77
150m:
200m:
1:49.24
2:27.31
38.31
38.07
250m:
300m:
3:06.44
3:46.32
39.13
39.88
350m:
400m:
4:25.36
5:02.79
39.04
37.43


<< TOP >>
Programmanr. 17
30.01.2009
Jongens, 400m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Damon PeperkampDe Dinkel4:30.7395011014:25.00C
50m:
100m:
29.57
1:02.26
29.57
32.69
150m:
200m:
1:36.03
2:10.07
33.77
34.04
250m:
300m:
2:44.35
3:18.47
34.28
34.12
350m:
400m:
3:52.39
4:25.00
33.92
32.61
2.Ruben TolEd-Vo4:40.8395011194:26.27C
50m:
100m:
29.13
1:01.48
29.13
32.35
150m:
200m:
1:34.96
2:09.54
33.48
34.58
250m:
300m:
2:43.88
3:18.55
34.34
34.67
350m:
400m:
3:52.83
4:26.27
34.28
33.44
3.Lucas GrevenZC Valkenburg4:29.8395019414:28.39C
50m:
100m:
30.32
1:03.02
30.32
32.70
150m:
200m:
1:37.12
2:11.53
34.10
34.41
250m:
300m:
2:45.99
3:20.55
34.46
34.56
350m:
400m:
3:54.64
4:28.39
34.09
33.75
4.Jeffrey ReijndersOceanus4:39.2895008774:31.26D
50m:
100m:
30.43
1:02.94
30.43
32.51
150m:
200m:
1:37.14
2:11.76
34.20
34.62
250m:
300m:
2:46.62
3:21.41
34.86
34.79
350m:
400m:
3:56.11
4:31.26
34.70
35.15
5.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)4:45.5995017554:31.57D
50m:
100m:
29.85
1:03.03
29.85
33.18
150m:
200m:
1:37.33
2:11.63
34.30
34.30
250m:
300m:
2:46.45
3:21.95
34.82
35.50
350m:
400m:
3:57.59
4:31.57
35.64
33.98
6.Max de VoogtOne Team Swimming4:35.3295023254:34.80D
50m:
100m:
29.15
1:01.83
29.15
32.68
150m:
200m:
1:36.25
2:11.47
34.42
35.22
250m:
300m:
2:47.19
3:22.92
35.72
35.73
350m:
400m:
3:58.38
4:34.80
35.46
36.42
7.Arthur van NoordenZC Valkenburg4:36.7495012394:36.72E
50m:
100m:
30.75
1:04.88
30.75
34.13
150m:
200m:
1:40.02
2:14.87
35.14
34.85
250m:
300m:
2:50.43
3:26.37
35.56
35.94
350m:
400m:
4:02.70
4:36.72
36.33
34.02
8.Jens KobesenStadskanaal4:39.9295001174:36.75E
50m:
100m:
31.30
1:06.05
31.30
34.75
150m:
200m:
1:40.79
2:16.33
34.74
35.54
250m:
300m:
2:51.37
3:27.10
35.04
35.73
350m:
400m:
4:02.79
4:36.75
35.69
33.96
9.Jurian BeukersWVZ4:46.7495013274:41.03E
50m:
100m:
31.40
1:06.21
31.40
34.81
150m:
200m:
1:42.09
2:17.77
35.88
35.68
250m:
300m:
2:53.87
3:30.29
36.10
36.42
350m:
400m:
4:06.31
4:41.03
36.02
34.72
10.Ties ElzermanDe Dolfijn4:45.0095021634:48.86E
50m:
100m:
32.48
1:08.15
32.48
35.67
150m:
200m:
1:44.08
2:20.78
35.93
36.70
250m:
300m:
2:57.77
3:35.01
36.99
37.24
350m:
400m:
4:12.64
4:48.86
37.63
36.22
11.Bryan TankinkWWV4:45.1195028294:51.48F
50m:
100m:
31.16
1:06.12
31.16
34.96
150m:
200m:
1:42.93
2:20.15
36.81
37.22
250m:
300m:
2:58.30
3:36.12
38.15
37.82
350m:
400m:
4:14.73
4:51.48
38.61
36.75


<< TOP >>
Programmanr. 18
30.01.2009
Jongens, 400m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Lester SnackersZC Valkenburg4:18.3694009474:12.16A
50m:
100m:
29.26
1:01.71
29.26
32.45
150m:
200m:
1:32.95
2:04.69
31.24
31.74
250m:
300m:
2:36.80
3:08.96
32.11
32.16
350m:
400m:
3:41.63
4:12.16
32.67
30.53
2.Ensger KotterinkE.ON-NZA4:17.2594033914:15.69B
50m:
100m:
29.62
1:02.43
29.62
32.81
150m:
200m:
1:34.37
2:06.40
31.94
32.03
250m:
300m:
2:38.35
3:10.89
31.95
32.54
350m:
400m:
3:43.84
4:15.69
32.95
31.85
3.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV4:30.4394039194:19.46C
50m:
100m:
28.88
1:00.74
28.88
31.86
150m:
200m:
1:33.30
2:06.11
32.56
32.81
250m:
300m:
2:39.04
3:12.97
32.93
33.93
350m:
400m:
3:46.48
4:19.46
33.51
32.98
4.Stef HeijnekampTwente  (SG)4:25.1394016654:22.54C
50m:
100m:
29.71
1:02.92
29.71
33.21
150m:
200m:
1:35.85
2:09.04
32.93
33.19
250m:
300m:
2:42.59
3:16.46
33.55
33.87
350m:
400m:
3:49.90
4:22.54
33.44
32.64
5.Jacco DoestDWK4:28.4294007114:24.29D
50m:
100m:
29.57
1:02.55
29.57
32.98
150m:
200m:
1:35.99
2:09.53
33.44
33.54
250m:
300m:
2:43.38
3:17.55
33.85
34.17
350m:
400m:
3:51.16
4:24.29
33.61
33.13
6.Olivier NassWVZ4:32.3894029334:26.24D
50m:
100m:
28.67
1:01.47
28.67
32.80
150m:
200m:
1:35.39
2:09.58
33.92
34.19
250m:
300m:
2:43.74
3:18.62
34.16
34.88
350m:
400m:
3:52.68
4:26.24
34.06
33.56
7.Mike ter HorstNVA/HHC4:34.6094027854:26.28D
50m:
100m:
27.42
59.21
27.42
31.79
150m:
200m:
1:32.70
2:06.72
33.49
34.02
250m:
300m:
2:41.33
3:15.99
34.61
34.66
350m:
400m:
3:49.58
4:26.28
33.59
36.70
8.Willem Kees RoosDe Vikings4:30.0194026934:28.91D
50m:
100m:
30.90
1:05.63
30.90
34.73
150m:
200m:
1:40.53
2:15.41
34.90
34.88
250m:
300m:
2:49.21
3:23.14
33.80
33.93
350m:
400m:
3:56.44
4:28.91
33.30
32.47
9.Ivar van GinkelDWK4:37.7194000254:29.25E
50m:
100m:
30.36
1:03.67
30.36
33.31
150m:
200m:
1:37.98
2:12.66
34.31
34.68
250m:
300m:
2:47.05
3:21.70
34.39
34.65
350m:
400m:
3:56.26
4:29.25
34.56
32.99
10.Jacques JournéeDe Dinkel4:36.0294005134:32.02E
50m:
100m:
29.60
1:02.85
29.60
33.25
150m:
200m:
1:37.13
2:12.00
34.28
34.87
250m:
300m:
2:47.12
3:22.55
35.12
35.43
350m:
400m:
3:58.19
4:32.02
35.64
33.83
11.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend4:36.3594009134:32.81E
50m:
100m:
28.97
1:02.62
28.97
33.65
150m:
200m:
1:37.51
2:12.55
34.89
35.04
250m:
300m:
2:48.14
3:23.40
35.59
35.26
350m:
400m:
3:58.80
4:32.81
35.40
34.01
12.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO4:29.6294005074:32.88E
50m:
100m:
29.63
1:02.94
29.63
33.31
150m:
200m:
1:37.13
2:11.65
34.19
34.52
250m:
300m:
2:46.81
3:22.54
35.16
35.73
350m:
400m:
3:58.04
4:32.88
35.50
34.84
13.Maiko PostmaDZ&PC4:37.8094009634:36.49E
50m:
100m:
30.60
1:05.14
30.60
34.54
150m:
200m:
1:40.89
2:16.68
35.75
35.79
250m:
300m:
2:52.49
3:28.59
35.81
36.10
350m:
400m:
4:03.96
4:36.49
35.37
32.53
14.Simon StoutenDe Zijl/LGB4:37.1194009434:36.68E
50m:
100m:
30.28
1:04.36
30.28
34.08
150m:
200m:
1:39.08
2:14.69
34.72
35.61
250m:
300m:
2:50.93
3:26.94
36.24
36.01
350m:
400m:
4:02.49
4:36.68
35.55
34.19
15.Vincent MoolhuijsenOceanus4:29.0894012154:39.44E
50m:
100m:
31.06
1:05.44
31.06
34.38
150m:
200m:
1:40.47
2:15.77
35.03
35.30
250m:
300m:
2:51.08
3:27.09
35.31
36.01
350m:
400m:
4:03.75
4:39.44
36.66
35.69
16.Remy den BoerDe Warande4:38.6494017594:48.42F
50m:
100m:
29.79
1:04.43
29.79
34.64
150m:
200m:
1:41.21
2:19.13
36.78
37.92
250m:
300m:
2:55.89
3:33.94
36.76
38.05
350m:
400m:
4:11.81
4:48.42
37.87
36.61


<< TOP >>
Programmanr. 19
30.01.2009
Jongens, 400m vrije slagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Dion DreesensNoord Limburg(SG)4:00.9193021894:01.11A+
50m:
100m:
26.54
56.05
26.54
29.51
150m:
200m:
1:26.28
1:56.65
30.23
30.37
250m:
300m:
2:27.49
2:58.95
30.84
31.46
350m:
400m:
3:30.58
4:01.11
31.63
30.53
2.Nils MollemaOceanus4:12.7093062834:09.47C
50m:
100m:
28.32
59.81
28.32
31.49
150m:
200m:
1:31.18
2:02.81
31.37
31.63
250m:
300m:
2:34.19
3:06.01
31.38
31.82
350m:
400m:
3:38.20
4:09.47
32.19
31.27
3.Bart DunwegVlaardingen4:24.8093017634:11.33C
50m:
100m:
28.66
1:01.12
28.66
32.46
150m:
200m:
1:33.67
2:06.43
32.55
32.76
250m:
300m:
2:38.34
3:10.34
31.91
32.00
350m:
400m:
3:41.65
4:11.33
31.31
29.68
4.Bernd KobesenStadskanaal4:14.2093009814:14.30D
50m:
100m:
27.66
59.10
27.66
31.44
150m:
200m:
1:31.54
2:04.83
32.44
33.29
250m:
300m:
2:38.10
3:11.23
33.27
33.13
350m:
400m:
3:44.01
4:14.30
32.78
30.29
5.Jorke WillemseOrca4:15.9093019774:15.64D
50m:
100m:
28.23
59.81
28.23
31.58
150m:
200m:
1:31.96
2:04.30
32.15
32.34
250m:
300m:
2:37.00
3:09.81
32.70
32.81
350m:
400m:
3:43.10
4:15.64
33.29
32.54
6.Sonny CorréLuctor et Emergo4:24.3793036154:15.97D
50m:
100m:
29.30
1:01.08
29.30
31.78
150m:
200m:
1:33.22
2:05.61
32.14
32.39
250m:
300m:
2:37.82
3:10.50
32.21
32.68
350m:
400m:
3:43.47
4:15.97
32.97
32.50
7.Daniel LangerveldDe Fuut4:23.8393029894:16.96D
50m:
100m:
28.56
1:00.90
28.56
32.34
150m:
200m:
1:34.07
2:07.69
33.17
33.62
250m:
300m:
2:39.22
3:12.25
31.53
33.03
350m:
400m:
3:45.33
4:16.96
33.08
31.63
8.Bastiaan WaandersOceanus4:22.1693012254:17.82D
50m:
100m:
28.99
1:01.45
28.99
32.46
150m:
200m:
1:34.45
2:07.50
33.00
33.05
250m:
300m:
2:40.31
3:13.32
32.81
33.01
350m:
400m:
3:46.01
4:17.82
32.69
31.81
9.Paul KosterDIO4:22.7793044654:18.56D
50m:
100m:
29.35
1:01.48
29.35
32.13
150m:
200m:
1:34.21
2:07.44
32.73
33.23
250m:
300m:
2:40.55
3:13.44
33.11
32.89
350m:
400m:
3:46.89
4:18.56
33.45
31.67
10.Pim KienhuisDe Dinkel4:25.4893002634:22.48E
50m:
100m:
29.32
1:02.45
29.32
33.13
150m:
200m:
1:36.02
2:09.59
33.57
33.57
250m:
300m:
2:42.89
3:16.79
33.30
33.90
350m:
400m:
3:50.58
4:22.48
33.79
31.90
11.Sebastian de BeenDe Warande4:24.5893022334:22.95E
50m:
100m:
28.44
1:00.66
28.44
32.22
150m:
200m:
1:33.75
2:07.08
33.09
33.33
250m:
300m:
2:40.84
3:15.59
33.76
34.75
350m:
400m:
3:49.92
4:22.95
34.33
33.03
12.Lars SievalLZ 18864:23.2393007234:23.49E
50m:
100m:
28.87
1:01.75
28.87
32.88
150m:
200m:
1:35.25
2:09.19
33.50
33.94
250m:
300m:
2:42.81
3:16.07
33.62
33.26
350m:
400m:
3:49.47
4:23.49
33.40
34.02
13.Huub ScholingHet Ravijn4:25.1693011794:24.09E
50m:
100m:
29.27
1:01.37
29.27
32.10
150m:
200m:
1:35.24
2:09.37
33.87
34.13
250m:
300m:
2:43.35
3:17.39
33.98
34.04
350m:
400m:
3:51.04
4:24.09
33.65
33.05
14.Marcel SchoutenRapido '824:24.1993006534:24.22E
50m:
100m:
28.76
1:00.85
28.76
32.09
150m:
200m:
1:33.74
2:07.58
32.89
33.84
250m:
300m:
2:41.48
3:15.87
33.90
34.39
350m:
400m:
3:50.16
4:24.22
34.29
34.06
15.Kasper LeeuwEZC4:24.1893044354:26.38E
50m:
100m:
29.35
1:02.11
29.35
32.76
150m:
200m:
1:35.62
2:09.48
33.51
33.86
250m:
300m:
2:44.00
3:18.24
34.52
34.24
350m:
400m:
3:52.52
4:26.38
34.28
33.86
16.Thomas van MierloBudel4:24.0793003534:31.44E
50m:
100m:
29.18
1:02.15
29.18
32.97
150m:
200m:
1:36.18
2:11.12
34.03
34.94
250m:
300m:
2:45.95
3:21.45
34.83
35.50
350m:
400m:
3:57.03
4:31.44
35.58
34.41


<< TOP >>
Programmanr. 20
30.01.2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC2:42.0097002922:35.00A35.971:15.271:55.802:35.00
2.Denise SchulpenAquarijn2:38.7097001582:36.64B35.131:14.761:56.302:36.64
3.Lisanne van AvezaathTriVia2:43.6697013042:39.31C36.911:17.351:58.812:39.31
4.Mirl de BoerDAW-FINENZO2:46.8697004682:41.11D38.051:18.592:00.272:41.11
5.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV2:50.2097017622:41.61D38.861:20.522:02.392:41.61
6.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen2:44.5897015662:41.93D37.051:17.512:00.082:41.93
7.Judith VeldmanEemsrobben2:45.2897024222:43.19D38.501:19.952:02.392:43.19
8.Claris de VriesDZ&PC2:49.0697009422:43.27D37.141:18.562:01.702:43.27
9.Naomi JanssenWijchen2:51.1597013902:44.86E39.881:21.362:03.732:44.86
10.Marije DinkelbergVlaardingen2:51.4697031922:45.80*E39.851:22.862:05.372:45.80
11.Wendy BexHellas-Glana2:49.8697012322:52.93F39.751:23.732:09.422:52.93
NGMendy de RooiDe Houtrib2:50.709700780


<< TOP >>
Programmanr. 21
30.01.2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Esmée BosDWK2:29.0096006622:19.85A+32.351:07.651:44.112:19.85
Nederlands Record 13 jaar
2.Esmee VermeulenE.ON-NZA2:28.2896006782:23.42A+33.721:09.931:47.552:23.42
3.Maaike de WaardDe Zeehond'732:33.5796006042:24.30A+33.441:09.921:47.572:24.30
4.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend2:26.4996008622:25.21A+33.661:10.131:47.572:25.21
5.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:39.8496008682:29.04B34.881:12.791:51.382:29.04
6.Marceline de CloeTRB-RES2:35.1196020502:34.27D34.181:12.821:53.952:34.27
7.Elisabeth RivardWVZ2:37.6996002442:34.74D36.221:14.821:54.972:34.74
8.Naomi ZuidemaStadskanaal2:44.0996000582:35.15D36.901:16.121:56.022:35.15
9.Femke AanZaanstad (SG)2:41.2996014982:35.57D37.151:16.091:56.372:35.57
10.Amber StienstraD'Elft2:42.1696044482:36.68D36.261:16.201:56.842:36.68
11.Anouk van der VliesZoetermeer2:36.6096032262:36.70D37.091:16.981:57.252:36.70
12.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:34.0296033382:36.84D36.791:16.591:57.442:36.84
13.Mariska TeskeLZ 18862:41.1596017122:37.54D36.631:17.541:58.942:37.54
14.Lisa van den EngWVZ2:40.0096020702:37.55D37.191:18.181:59.022:37.55
15.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo2:39.1696011662:37.68D37.541:17.301:58.662:37.68
16.Nicole BennisWVZ2:43.3496004702:37.82E36.921:16.801:58.042:37.82
17.Romy HoogendijkLuctor et Emergo2:44.9196012582:38.80E35.291:15.691:57.452:38.80
18.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:41.5896003162:38.92E36.151:16.311:58.292:38.92
19.Tamara GroveOceanus2:41.0496012662:39.09E37.051:17.171:58.612:39.09
20.Lotte LangenhoffZeester-Meerval2:43.0396025802:39.39E36.811:16.511:58.142:39.39
21.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:41.1096009822:40.12*E36.581:16.971:59.282:40.12
22.Evelien van RuitenOrca2:41.2096029242:40.44E37.191:17.761:59.642:40.44
23.Esther KuhlmanAquapoldro2:37.3696016782:41.01E37.901:18.522:00.142:41.01
24.Lora BoschEZC2:41.5296019002:41.32E35.971:15.651:58.652:41.32
25.Roxann GeenenDAW-FINENZO2:43.8296015182:41.33E36.941:18.412:00.632:41.33
26.Cynthia SiebrandDe Haaien2:44.6696018282:41.69E36.121:17.232:00.002:41.69
27.Laura MoolenaarAZ&PC2:42.1196006562:41.96E37.241:18.392:00.872:41.96
28.Aniek BroekhuizenZC'902:44.1396000522:43.58E37.551:18.932:01.382:43.58
29.Karla WestenbergEZC2:44.7396017382:43.69E37.201:17.262:01.062:43.69
30.Anouk HesselingDe Columbiaan2:44.1696010702:44.07E37.251:19.092:02.892:44.07
31.Marit VisscherDAW-FINENZO2:42.2396000042:44.53E37.831:19.682:02.942:44.53
32.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV2:43.3796002342:44.87E38.181:19.312:01.802:44.87
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel2:41.899601740


<< TOP >>
Programmanr. 22
30.01.2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Monique van der StruikStadskanaal2:29.5195025022:22.91*A33.201:09.381:46.202:22.91
2.Annemarie WorstOctopus2:28.1595000422:25.21B33.521:09.591:47.292:25.21
3.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen2:29.3495027062:27.80*C33.841:10.411:48.652:27.80
4.Sylvia DikTriVia2:32.2295010642:28.30C33.691:11.081:50.142:28.30
5.Maartje de WitZV Westland Dijkglas2:37.5695023622:30.42D34.571:13.261:52.632:30.42
6.Carmen NijenhuisLivo2:33.9595003742:31.09D34.161:12.281:52.332:31.09
7.Michelle de BruijnTRB-RES2:37.4395030902:31.64D34.451:13.901:53.412:31.64
8.Sietske VeldkampDe Whee2:33.9495016282:33.33*E35.471:14.281:53.772:33.33
9.Guusje VriezeNDD2:32.1795028202:33.57E35.121:13.741:54.822:33.57
10.Luciënne van der LindeZVZ2:34.1895034522:34.88E35.801:15.761:56.872:34.88
11.Liset JansenDe Columbiaan2:35.3995004182:35.35E36.161:15.181:56.032:35.35
12.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:36.7795007542:36.02E34.941:14.521:55.752:36.02
13.Cynthia van BeusekomTriVia2:33.8495001342:36.29E35.631:15.151:56.302:36.29
14.Sanne HuijsmansDe Schotejil2:37.8495017962:37.48E36.461:16.351:57.322:37.48
15.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)2:37.9295032182:37.70E35.711:15.011:56.312:37.70
16.Daisy KoningDe Zeeschuimers2:37.4795003142:39.24E37.311:17.381:58.842:39.24
17.Noortje TimmermanDe Dinkel2:35.6995010882:39.69*E35.901:16.131:58.042:39.69
18.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV2:36.8895010582:40.13E37.011:17.421:59.082:40.13
19.Pieternel BraamLZ 18862:36.4495016102:42.23F37.281:18.312:00.852:42.23


<< TOP >>
Programmanr. 23
30.01.2009
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Niels KemperinkOZ&PC1:10.2696000051:08.26D31.771:08.26
2.Yamiko SteenhoekZOB'661:11.4596009871:09.09E31.441:09.09
3.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV1:09.9296014591:09.31E32.321:09.31
4.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:10.6496008471:09.60E32.471:09.60
5.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:10.1796003491:10.28E33.021:10.28
6.Laurent BamsZwemclub Eijsden1:10.6596001931:14.41F34.071:14.41


<< TOP >>
Programmanr. 24
30.01.2009
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.John SmitPoseidon'561:04.5195006131:03.65D29.811:03.65
2.Daniel van der DeenBorger1:03.8795007211:03.72D29.991:03.72
3.Jonathan RozemaDZ&PC1:04.2895011571:04.34D29.941:04.34
4.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:07.1895000931:04.53D29.591:04.53
5.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:07.2895014031:05.28E30.161:05.28
6.Luc van der WoldeStadskanaal1:06.9595002811:05.95E30.471:05.95
7.Lars SchoffelmeerNumansdorp1:07.6395019071:07.57E30.191:07.57
8.Levi HilbollingNova1:07.8095005931:07.76E30.271:07.76
9.Jakub FoytlDES1:08.6195046871:08.02F31.311:08.02
10.Jeffrey ReijndersOceanus1:08.6595008771:09.05F31.961:09.05
11.Milan GrünewaldTriVia1:08.9595007571:09.10F31.561:09.10
12.Arjan HanseZuiderzeezwemmers1:08.0095006571:09.24F31.871:09.24
13.Andy OnderstalDe Dolfijn1:08.1795048891:09.64F30.591:09.64
14.Arthur van NoordenZC Valkenburg1:07.3995012391:09.81F31.961:09.81


<< TOP >>
Programmanr. 25
30.01.2009
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Ensger KotterinkE.ON-NZA58.94940339158.69A27.3958.69
2.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval1:01.1294004451:00.30C27.981:00.30
3.Tom BrouwersRZC1:01.8594020271:02.00D28.661:02.00
4.Stan TummersHellas-Glana1:03.1894006491:03.70E29.481:03.70
5.Mike ter HorstNVA/HHC1:05.2594027851:03.73E29.291:03.73
6.Stef HeijnekampTwente  (SG)1:01.8694016651:03.79E28.951:03.79
7.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana1:03.9994005931:04.00E30.901:04.00
8.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:04.7294009551:04.19E29.641:04.19
9.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana1:04.4894016571:04.27E29.511:04.27
10.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen1:03.5694001951:04.88E29.351:04.88


<< TOP >>
Programmanr. 26
30.01.2009
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Sven KardolNuenen59.50930213557.97B27.3757.97
2.Philippe RivardWVZ59.87930120958.80C26.9958.80
3.Roy SmeengeTriVia1:00.92930555759.24D27.5459.24
4.Dion DreesensNoord Limburg(SG)1:00.20930218959.60D27.6759.60
5.Miguel CorreiaZeester-Meerval1:01.3693001031:00.53D27.871:00.53
6.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV1:00.1393021251:00.57D27.961:00.57
7.Simon EdenburgLuctor et Emergo1:00.6293015671:00.62E28.081:00.62
8.Bernd KobesenStadskanaal1:01.5793009811:00.63E27.811:00.63
9.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)1:00.9893018171:01.29E28.191:01.29
10.Bas KrafftAqua-Novio'941:01.8293031951:01.48E27.771:01.48
11.Menno ManningDe Dinkel1:02.3293003331:02.13E29.401:02.13
12.Wouter KamanAquarijn1:02.3593002411:02.40E28.601:02.40
13.Huub ScholingHet Ravijn1:01.1093011791:02.51E28.711:02.51
14.Bart DunwegVlaardingen1:01.6593017631:02.53E29.051:02.53
15.Walter JansenNoordwijkerhout1:03.2093002251:02.76E29.281:02.76
16.Lars SievalLZ 18861:02.3693007231:02.79E28.201:02.79
17.Joey StokxDAW-FINENZO1:03.4093012511:03.59F29.331:03.59
18.Gijs van der GugtenDe Fuut1:03.1893029911:04.89F29.491:04.89


<< TOP >>
Programmanr. 27
30.01.2009
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Celine HoogendijkVlaardingen29.08960159627.42A+
Kamp. Record Junioren 2
2.Esmee VermeulenE.ON-NZA28.43960067827.88A+
3.Esmée BosDWK29.20960066227.89A+
4.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend28.36960086228.00A+
5.Esther HulsingTriVia28.71960108028.09A+
6.Femke RemmitsOne Team Swimming29.05960369228.76A
7.Amber RuigZaanstad (SG)28.95960324028.86B
8.Sabine van den HoevenDe Veene29.21960001428.88B
9.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO29.17960493828.93B
10.Laura MoolenaarAZ&PC29.39960065628.95B
11.Maaike de WaardDe Zeehond'7329.51960060429.06B
12.Amber StienstraD'Elft29.54960444829.37C
13.Breanne LensinkLivo29.84960024029.51C
14.Bente v. BergenNeptunus'5830.04960033629.57C
15.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333829.64C
16.Adája StoetmanGZVW29.52960034829.71C
17.Eva SmitGZVW30.04960269029.88D
18.Marcella van der EntPoseidon'5629.95960017429.96D
19.Laura HagreisTwente  (SG)30.04960054830.00D
20.Marceline de CloeTRB-RES29.93960205030.07D
21.Susan MelchersDe Gelenberg29.48960333430.21D


<< TOP >>
Programmanr. 28
30.01.2009
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Macy OortwijnDWK28.24950072227.01A+
2.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV27.23950565227.34A+
3.Femke LeenstraOrca27.84950303827.59A+
4.Anouk FriemanTriVia28.54950239027.79A
5.Rosanne PadtDAW-FINENZO27.85950158228.01A
6.Michelle de BruijnTRB-RES29.07950309028.05B
7.Lin he YuPoseidon'5627.86950092428.06B
8.Sylvia DikTriVia28.51950106428.07B
9.Loes WesterhofDe Dinkel28.77950275228.31B
10.Liset JansenDe Columbiaan28.62950041828.42B
11.Jona PistersNIMO28.99950178428.45C
12.Larissa JansenDe Bevelanders29.23950066028.56C
13.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas28.88950072428.64C
14.Annemarie WorstOctopus28.39950004228.74C
15.Karin GroenGZVW28.93950244029.02D
16.Maxime VerschuurDe Dolfijn29.20950080429.04D
17.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging28.70950075229.06D
18.Noortje TimmermanDe Dinkel28.98950108829.17D
19.Carien van der SchaafDe Dinkel29.25950016829.39D
20.Cecily SadowskiAquapoldro28.89950018829.88E


<< TOP >>
Programmanr. 29
30.01.2009
Jongens, 4 x 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.WVZ 1WVZ8:09.508:00.71
Nederlands Record Junioren Verenigingen
Marciano Lynch
Niek Pereboom
Olivier Nass
Philippe Rivard
94
93
94
93
27.95
26.53
27.10
25.73
59.29
56.72
58.87
55.35
1:30.16
1:29.14
1:32.12
1:25.71
2:00.59
1:59.94
2:04.68
1:55.50
2:00.59
1:59.94
2:04.68
1:55.50
2.DWK 1DWK8:26.378:15.06
Robin Bos
Jacco Doest
Ivar van Ginkel
Jelle Derksen
93
94
94
94
28.15
27.87
28.21
26.01
59.66
59.26
1:00.09
56.30
1:32.12
1:32.60
1:32.87
1:29.13
2:03.91
2:05.09
2:05.71
2:00.35
2:03.91
2:05.09
2:05.71
2:00.35
3.Oceanus 1Oceanus8:22.008:15.94
Bastiaan Waanders
Vincent Moolhuijsen
Istvan Spaargaren
Nils Mollema
93
94
94
93
27.84
28.55
27.87
26.72
58.70
1:01.09
1:00.21
56.01
1:30.56
1:36.06
1:33.75
1:26.14
2:01.21
2:10.89
2:07.70
1:56.14
2:01.21
2:10.89
2:07.70
1:56.14
4.De Dinkel 1De Dinkel8:24.068:16.98
Pim Kienhuis
Jacques Journée
Damon Peperkamp
Menno Manning
93
94
95
93
27.92
28.84
28.51
26.41
59.27
1:01.44
1:00.90
56.26
1:31.28
1:35.58
1:33.86
1:27.89
2:01.92
2:09.26
2:05.98
1:59.82
2:01.92
2:09.26
2:05.98
1:59.82
5.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo8:32.558:20.77
Bob Dalmeijer
Sonny Corré
Steven Uijl
Simon Edenburg
94
93
93
93
29.12
26.56
28.19
26.66
1:00.85
56.70
1:01.07
58.46
1:33.85
1:29.23
1:35.50
1:31.60
2:06.68
2:01.60
2:08.57
2:03.92
2:06.68
2:01.60
2:08.57
2:03.92
6.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:33.058:21.69
Remy Naporowski
Kingue Struijf
Jordy de Klerk
Dave Heshof
93
94
93
95
28.92
27.94
27.31
28.18
59.75
59.24
57.82
1:00.14
1:33.47
1:32.69
1:31.30
1:34.84
2:05.02
2:05.65
2:04.32
2:06.70
2:05.02
2:05.65
2:04.32
2:06.70
7.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:25.118:22.08
Frans Slaats
Date v.d. Zaag
Ruud van Heerbeek
Maurice Soudant
93
94
93
93
28.00
27.13
28.69
26.35
59.48
58.09
1:00.92
58.15
1:31.75
1:30.45
1:34.48
1:33.66
2:04.72
2:02.00
2:06.82
2:08.54
2:04.72
2:02.00
2:06.82
2:08.54
8.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:43.298:28.25
Guus van Stiphout
Miguel Correia
Jeffrey Thijssen
Dirk Vogels
95
93
94
93
30.81
27.45
27.55
29.46
1:05.69
58.01
58.99
1:01.40
1:41.98
1:29.66
1:30.75
1:34.10
2:17.74
2:01.20
2:02.61
2:06.70
2:17.74
2:01.20
2:02.61
2:06.70
9.Stadskanaal 1Stadskanaal8:39.998:28.60
Luc van der Wolde
Marco Barkhuis
Jens Kobesen
Bernd Kobesen
95
95
95
93
29.78
28.90
28.31
26.54
1:02.53
1:03.32
1:01.75
56.88
1:35.78
1:38.54
1:35.43
1:28.80
2:08.35
2:12.40
2:08.81
1:59.04
2:08.35
2:12.40
2:08.81
1:59.04
10.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:42.478:46.21
Joey Stokx
Rico Roels
Mart de Boer
Sjors Lieverst
93
94
93
95
29.62
29.58
28.50
29.28
1:02.32
1:02.63
1:01.17
1:03.48
1:36.73
1:37.22
1:35.62
1:39.85
2:09.37
2:12.71
2:08.72
2:15.41
2:09.37
2:12.71
2:08.72
2:15.41