Nr. 33. Heren, 1500m vrije slag  Masters Open
Nr. 34. Dames, 1500m vrije slag  Masters Open
Nr. 35. Heren, 50m vlinderslag  Masters Open
Nr. 36. Dames, 50m vlinderslag  Masters Open
Nr. 37. Heren, 200m schoolslag  Masters Open
Nr. 38. Dames, 200m schoolslag  Masters Open
Nr. 39. Heren, 4 x 50m vrije slag  Masters Open
Nr. 40. Dames, 4 x 50m vrije slag  Masters Open
Nr. 41. Heren, 50m rugslag  Masters Open
Nr. 42. Dames, 50m rugslag  Masters Open
Nr. 43. Heren, 100m vrije slag  Masters Open
Nr. 44. Dames, 100m vrije slag  Masters Open
Nr. 46. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Masters Open


Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2009 korte baan
Vlissingen, 23. - 25.1.2009


6 - ONMK 2009 kb sessie 625.01.2009 - 9:00


Programmanr. 33
25.01.2009 - 9:00
Heren, 1500m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK17:38.08850069117:02.12+0,80
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.95
1:02.71
1:36.89
2:11.14
2:45.74
3:20.29
3:54.74
4:29.01
28.95
33.76
34.18
34.25
34.60
34.55
34.45
34.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.65
5:37.78
6:11.80
6:46.07
7:20.24
7:54.45
8:28.85
9:02.95
34.64
34.13
34.02
34.27
34.17
34.21
34.40
34.10
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.07
10:11.02
10:45.03
11:19.13
11:53.48
12:27.90
13:02.30
13:36.77
34.12
33.95
34.01
34.10
34.35
34.42
34.40
34.47
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.63
14:46.12
15:20.55
15:54.78
16:28.95
17:02.12
34.86
34.49
34.43
34.23
34.17
33.17

Masters 25+

1.Alexander HullemanDe Zijl/LGB17:41.02830098917:36.64+0,92
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.52
1:05.32
1:39.38
2:13.71
2:48.24
3:22.97
3:57.49
4:31.85
31.52
33.80
34.06
34.33
34.53
34.73
34.52
34.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:06.89
5:41.88
6:17.52
6:53.15
7:28.33
8:03.88
8:39.57
9:15.59
35.04
34.99
35.64
35.63
35.18
35.55
35.69
36.02
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.13
10:26.69
11:02.08
11:38.18
12:13.83
12:50.04
13:25.60
14:02.04
35.54
35.56
35.39
36.10
35.65
36.21
35.56
36.44
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:37.91
15:14.21
15:50.14
16:26.09
17:01.84
17:36.64
35.87
36.30
35.93
35.95
35.75
34.80
2.Jeroen VogelsangHet Y18:58.26800164518:52.88+0,92
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.55
1:06.58
1:42.85
2:19.00
2:55.91
3:32.74
4:09.46
4:46.45
31.55
35.03
36.27
36.15
36.91
36.83
36.72
36.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:23.82
6:02.15
6:39.90
7:17.46
7:56.19
8:34.72
9:13.58
9:52.13
37.37
38.33
37.75
37.56
38.73
38.53
38.86
38.55
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:30.94
11:09.20
11:48.55
12:27.17
13:05.42
13:44.65
14:22.91
15:02.86
38.81
38.26
39.35
38.62
38.25
39.23
38.26
39.95
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:42.28
16:21.21
17:00.84
17:40.02
18:18.92
18:52.88
39.42
38.93
39.63
39.18
38.90
33.96
3.Victor den HeijerD'Elft19:04.34830086718:55.43+0,65
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.14
1:08.31
1:45.37
2:22.92
3:00.48
3:38.74
4:17.25
4:55.68
32.14
36.17
37.06
37.55
37.56
38.26
38.51
38.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.90
6:12.27
6:50.49
7:29.80
8:07.96
8:47.40
9:26.00
10:04.86
38.22
38.37
38.22
39.31
38.16
39.44
38.60
38.86
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:43.17
11:21.49
12:00.11
12:39.45
13:17.76
13:56.44
14:35.05
15:13.50
38.31
38.32
38.62
39.34
38.31
38.68
38.61
38.45
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:52.02
16:30.99
17:08.47
17:46.05
18:23.08
18:55.43
38.52
38.97
37.48
37.58
37.03
32.35
4.Dirk HoekDe Zijl/LGB19:10.00820244519:18.33+1,03
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.69
1:11.55
1:51.13
2:30.31
3:09.06
3:48.05
4:26.92
5:05.80
33.69
37.86
39.58
39.18
38.75
38.99
38.87
38.88
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:44.70
6:23.42
7:02.58
7:41.00
8:19.73
8:58.38
9:37.29
10:16.01
38.90
38.72
39.16
38.42
38.73
38.65
38.91
38.72
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:54.74
11:33.16
12:11.59
12:49.91
13:28.45
14:07.43
14:46.27
15:24.32
38.73
38.42
38.43
38.32
38.54
38.98
38.84
38.05
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:03.24
16:42.19
17:21.41
18:01.00
18:39.80
19:18.33
38.92
38.95
39.22
39.59
38.80
38.53

Masters 30+

1.Ferdie WitvoetDe Pinquin18:25.70780124118:17.84+0,99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.34
1:07.86
1:44.50
2:21.15
2:58.13
3:35.02
4:12.05
4:49.14
32.34
35.52
36.64
36.65
36.98
36.89
37.03
37.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:25.98
6:02.76
6:39.31
7:15.97
7:52.85
8:29.57
9:06.59
9:43.59
36.84
36.78
36.55
36.66
36.88
36.72
37.02
37.00
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:20.39
10:57.51
11:34.75
12:12.36
12:49.68
13:26.48
14:02.79
14:39.46
36.80
37.12
37.24
37.61
37.32
36.80
36.31
36.67
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:16.87
15:53.80
16:31.01
17:07.77
17:43.67
18:17.84
37.41
36.93
37.21
36.76
35.90
34.17

Masters 35+

1.Roy DanckaartsDe Fuut19:26.18700023119:51.68h+1,06
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.73
1:14.95
1:55.10
2:35.12
3:15.55
3:56.07
4:36.27
5:16.18
35.73
39.22
40.15
40.02
40.43
40.52
40.20
39.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:55.96
6:35.95
7:16.21
7:56.28
8:35.98
9:15.99
9:55.76
10:35.90
39.78
39.99
40.26
40.07
39.70
40.01
39.77
40.14
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:16.11
11:55.81
12:35.59
13:15.59
13:55.11
14:34.59
15:14.81
15:54.67
40.21
39.70
39.78
40.00
39.52
39.48
40.22
39.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:34.20
17:13.87
17:53.59
18:33.31
19:12.87
19:51.68
39.53
39.67
39.72
39.72
39.56
38.81

Masters 40+

1.Erik van DartelPSV18:53.79670018518:55.92+1,05
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.56
1:07.93
1:43.93
2:20.24
2:56.97
3:34.27
4:11.58
4:49.17
32.56
35.37
36.00
36.31
36.73
37.30
37.31
37.59
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:26.86
6:04.83
6:42.32
7:20.68
7:58.69
8:37.39
9:15.80
9:54.27
37.69
37.97
37.49
38.36
38.01
38.70
38.41
38.47
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:33.55
11:12.35
11:52.05
12:30.75
13:08.99
13:47.39
14:27.04
15:05.90
39.28
38.80
39.70
38.70
38.24
38.40
39.65
38.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:44.96
16:23.99
17:03.06
17:41.64
18:19.18
18:55.92
39.06
39.03
39.07
38.58
37.54
36.74
2.Jo-an MuddeZeester-Meerval19:13.82670145718:57.79+0,93
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.39
1:09.94
1:47.24
2:25.05
3:02.94
3:41.27
4:19.46
4:57.56
33.39
36.55
37.30
37.81
37.89
38.33
38.19
38.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:36.08
6:14.48
6:52.75
7:31.04
8:09.62
8:47.99
9:26.54
10:05.10
38.52
38.40
38.27
38.29
38.58
38.37
38.55
38.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:43.75
11:22.28
12:00.69
12:39.42
13:17.93
13:56.53
14:34.88
15:13.31
38.65
38.53
38.41
38.73
38.51
38.60
38.35
38.43
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:51.81
16:30.13
17:07.99
17:45.71
18:22.79
18:57.79
38.50
38.32
37.86
37.72
37.08
35.00

Masters 45+

1.Elzo DijkhuisTriVia19:49.99600087319:35.29h+1,09
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.64
1:12.68
1:52.29
2:32.20
3:11.81
3:51.68
4:32.00
5:12.43
34.64
38.04
39.61
39.91
39.61
39.87
40.32
40.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:52.07
6:31.98
7:11.42
7:50.70
8:30.32
9:09.64
9:49.19
10:28.62
39.64
39.91
39.44
39.28
39.62
39.32
39.55
39.43
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:08.02
11:47.16
12:26.68
13:06.14
13:45.33
14:24.72
15:03.69
15:42.96
39.40
39.14
39.52
39.46
39.19
39.39
38.97
39.27
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:22.41
17:01.59
17:40.51
18:19.35
18:58.58
19:35.29
39.45
39.18
38.92
38.84
39.23
36.71
2.Paul van der VoortDe Zwoer20:18.90620071520:53.82h+1,07
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.26
1:14.85
1:55.91
2:37.51
3:19.32
4:01.29
4:43.86
5:26.39
35.26
39.59
41.06
41.60
41.81
41.97
42.57
42.53
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:08.36
6:51.07
7:33.07
8:15.57
8:57.60
9:39.86
10:22.36
11:04.39
41.97
42.71
42.00
42.50
42.03
42.26
42.50
42.03
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:46.73
12:28.82
13:11.02
13:53.16
14:35.16
15:17.82
16:00.00
16:42.36
42.34
42.09
42.20
42.14
42.00
42.66
42.18
42.36
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:24.70
18:07.67
18:50.64
19:33.48
20:15.51
20:53.82
42.34
42.97
42.97
42.84
42.03
38.31
3.Peter Marc de RooijZwemlust/Utrecht (SG)21:13.51610082921:29.10h+0,89
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
37.54
1:19.14
2:00.34
2:42.59
3:24.91
4:07.97
4:51.31
5:34.23
37.54
41.60
41.20
42.25
42.32
43.06
43.34
42.92
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:17.01
7:00.72
7:43.79
8:27.25
9:10.63
9:54.51
10:38.19
11:22.14
42.78
43.71
43.07
43.46
43.38
43.88
43.68
43.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:05.72
12:49.63
13:33.43
14:16.91
14:59.94
15:43.32
16:26.81
17:10.43
43.58
43.91
43.80
43.48
43.03
43.38
43.49
43.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:54.14
18:37.23
19:21.41
20:05.51
20:49.25
21:29.10
43.71
43.09
44.18
44.10
43.74
39.85
4.Jan SmalheerSCOM22:51.05640070122:52.17h+1,28
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.70
1:21.47
2:05.90
2:51.16
3:36.50
4:22.37
5:08.81
5:54.86
38.70
42.77
44.43
45.26
45.34
45.87
46.44
46.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:41.26
7:27.90
8:14.47
9:01.60
9:48.19
10:34.66
11:21.53
12:07.77
46.40
46.64
46.57
47.13
46.59
46.47
46.87
46.24
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:54.63
13:41.09
14:27.90
15:15.16
16:01.00
16:47.18
17:33.47
18:19.99
46.86
46.46
46.81
47.26
45.84
46.18
46.29
46.52
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:05.78
19:51.43
20:37.31
21:22.25
22:07.62
22:52.17
45.79
45.65
45.88
44.94
45.37
44.55
5.Bart van CalkerTwente  (SG)24:41.92610006723:22.87+1,10
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
42.78
1:27.99
2:14.84
3:01.39
3:48.28
4:35.36
5:21.99
6:09.78
42.78
45.21
46.85
46.55
46.89
47.08
46.63
47.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:57.75
7:45.89
8:32.77
9:19.44
10:05.27
10:52.02
11:39.11
12:26.90
47.97
48.14
46.88
46.67
45.83
46.75
47.09
47.79
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:14.53
14:02.59
14:49.71
15:36.63
16:23.38
17:10.99
17:58.35
18:45.11
47.63
48.06
47.12
46.92
46.75
47.61
47.36
46.76
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:33.76
20:20.18
21:08.62
21:54.40
22:41.15
23:22.87
48.65
46.42
48.44
45.78
46.75
41.72
6.Rik van GasterenAquAmigos25:23.59640101524:37.57+1,14
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
41.90
1:28.16
2:16.86
3:05.71
3:55.32
4:44.20
5:33.02
6:22.41
41.90
46.26
48.70
48.85
49.61
48.88
48.82
49.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:11.88
8:00.39
8:49.28
9:38.46
10:28.27
11:17.48
12:07.47
12:57.10
49.47
48.51
48.89
49.18
49.81
49.21
49.99
49.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:46.34
14:36.43
15:27.46
16:18.30
17:09.86
18:01.14
18:51.36
19:42.33
49.24
50.09
51.03
50.84
51.56
51.28
50.22
50.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:32.45
21:22.35
22:12.96
23:03.47
23:53.41
24:37.57
50.12
49.90
50.61
50.51
49.94
44.16
7.Michael van VlietZwemvereniging Hoorn26:52.91620107326:15.01*+1,47
vanaf 450 meter backup tijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
46.36
1:35.55
2:26.87
3:19.15
4:11.76
5:06.65
5:58.35
6:52.65
46.36
49.19
51.32
52.28
52.61
54.89
51.70
54.30
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:44.26
8:36.08
9:29.01
10:22.56
11:15.64
12:08.86
13:01.64
13:54.12
51.61
51.82
52.93
53.55
53.08
53.22
52.78
52.48
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:46.53
15:39.49
16:32.60
17:25.76
18:18.50
19:12.15
20:05.18
20:58.50
52.41
52.96
53.11
53.16
52.74
53.65
53.03
53.32
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
21:52.17
22:45.90
23:39.48
24:32.24
25:24.70
26:15.01
53.67
53.73
53.58
52.76
52.46
50.31
8.Michiel TonsbeekDWT31:36.20600088929:40.70+1,09
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
49.20
1:44.49
2:42.64
3:40.98
4:40.25
5:40.87
6:41.21
7:41.37
49.20
55.29
58.15
58.34
59.27
1:00.62
1:00.34
1:00.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:42.10
9:42.42
10:43.93
11:44.25
12:44.73
13:45.70
14:46.46
15:47.12
1:00.73
1:00.32
1:01.51
1:00.32
1:00.48
1:00.97
1:00.76
1:00.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
16:47.93
17:49.15
18:49.49
19:49.93
20:50.15
21:50.86
22:50.10
23:51.02
1:00.81
1:01.22
1:00.34
1:00.44
1:00.22
1:00.71
59.24
1:00.92
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
24:50.36
25:49.37
26:48.42
27:47.11
28:44.93
29:40.70
59.34
59.01
59.05
58.69
57.82
55.77
DISFilip TimmermansShaRK26:22.84ShaRK/163/60
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Masters 50+

1.Henk SlompDe Pinquin21:42.18550035921:14.40h+1,06
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.72
1:15.49
1:57.17
2:38.78
3:21.06
4:03.82
4:46.44
5:29.21
35.72
39.77
41.68
41.61
42.28
42.76
42.62
42.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:12.22
6:55.22
7:38.13
8:20.64
9:04.06
9:47.26
10:30.38
11:13.92
43.01
43.00
42.91
42.51
43.42
43.20
43.12
43.54
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:57.04
12:40.31
13:23.57
14:07.36
14:50.19
15:32.77
16:16.19
16:59.62
43.12
43.27
43.26
43.79
42.83
42.58
43.42
43.43
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:42.99
18:26.07
19:08.81
19:51.44
20:34.75
21:14.40
43.37
43.08
42.74
42.63
43.31
39.65
2.Rene GrootZV De Bron27:02.91590061727:38.21+1,17
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
48.68
1:43.48
2:38.31
3:31.50
4:24.88
5:20.83
6:17.51
7:12.53
48.68
54.80
54.83
53.19
53.38
55.95
56.68
55.02
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.95
9:03.49
9:57.98
10:53.23
11:49.03
12:45.03
13:41.90
14:38.59
55.42
55.54
54.49
55.25
55.80
56.00
56.87
56.69
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
15:33.74
16:31.93
17:26.32
18:22.03
19:17.84
20:13.32
21:08.55
22:04.44
55.15
58.19
54.39
55.71
55.81
55.48
55.23
55.89
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
23:00.02
23:57.17
24:53.02
25:49.68
26:43.96
27:38.21
55.58
57.15
55.85
56.66
54.28
54.25

Masters 55+

1.Jean Marie CadiatBOUST19:43.73BOUST/278/5319:23.34h+0,96
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.31
1:12.38
1:49.63
2:27.90
3:06.39
3:44.99
4:23.31
5:02.44
34.31
38.07
37.25
38.27
38.49
38.60
38.32
39.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:40.95
6:19.78
6:58.34
7:37.45
8:16.40
8:55.67
9:34.64
10:14.18
38.51
38.83
38.56
39.11
38.95
39.27
38.97
39.54
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:53.58
11:32.71
12:11.95
12:51.38
13:30.46
14:09.87
14:49.36
15:28.78
39.40
39.13
39.24
39.43
39.08
39.41
39.49
39.42
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:08.64
16:47.58
17:27.36
18:06.74
18:45.99
19:23.34
39.86
38.94
39.78
39.38
39.25
37.35
2.Hugo StaudtTwente  (SG)24:30.97530025324:16.73+0,98
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
43.27
1:30.01
2:17.49
3:06.02
3:54.90
4:43.68
5:32.26
6:21.50
43.27
46.74
47.48
48.53
48.88
48.78
48.58
49.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.38
8:00.06
8:48.90
9:38.28
10:27.88
11:16.79
12:06.35
12:55.02
48.88
49.68
48.84
49.38
49.60
48.91
49.56
48.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:43.92
14:32.73
15:21.65
16:10.63
16:59.35
17:47.99
18:37.00
19:25.63
48.90
48.81
48.92
48.98
48.72
48.64
49.01
48.63
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:14.82
21:03.26
21:53.21
22:42.20
23:30.52
24:16.73
49.19
48.44
49.95
48.99
48.32
46.21

Masters 60+

1.Donald UijtenbogaartHet Y19:43.20470010719:37.80h+0,93
vanaf 200 meter handtijden
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
36.68
1:15.86
1:55.31
2:35.20
3:15.19
3:54.85
4:34.53
5:14.21
36.68
39.18
39.45
39.89
39.99
39.66
39.68
39.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:53.65
6:33.07
7:12.63
7:52.20
8:31.91
9:11.89
9:51.72
10:31.37
39.44
39.42
39.56
39.57
39.71
39.98
39.83
39.65
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:11.16
11:50.88
12:30.75
13:10.65
13:50.38
14:29.55
15:08.68
15:47.82
39.79
39.72
39.87
39.90
39.73
39.17
39.13
39.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:26.57
17:05.55
17:44.16
18:23.03
19:01.75
19:37.80
38.75
38.98
38.61
38.87
38.72
36.05
2.Ludwig LorenzSG Gladbeck22:58.0712786622:49.24+1,04
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
43.38
1:29.56
2:15.94
3:02.02
3:47.27
4:32.99
5:18.48
6:04.39
43.38
46.18
46.38
46.08
45.25
45.72
45.49
45.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:49.88
7:36.26
8:21.99
9:08.26
9:54.21
10:40.51
11:26.24
12:12.52
45.49
46.38
45.73
46.27
45.95
46.30
45.73
46.28
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:59.00
13:44.61
14:30.25
15:16.98
16:02.67
16:49.01
17:35.02
18:21.01
46.48
45.61
45.64
46.73
45.69
46.34
46.01
45.99
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:06.72
19:52.47
20:37.83
21:23.96
22:08.74
22:49.24
45.71
45.75
45.36
46.13
44.78
40.50
3.Mar van GeelOld Dutch28:23.35470013529:24.28+1,17
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
45.34
1:39.61
2:36.22
3:33.32
4:29.09
5:26.65
6:24.54
7:23.69
45.34
54.27
56.61
57.10
55.77
57.56
57.89
59.15
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:21.90
9:21.76
10:19.23
11:18.80
12:18.16
13:20.65
14:22.35
15:22.88
58.21
59.86
57.47
59.57
59.36
1:02.49
1:01.70
1:00.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
16:23.97
17:23.70
18:24.02
19:23.50
20:23.62
21:24.23
22:24.61
23:26.06
1:01.09
59.73
1:00.32
59.48
1:00.12
1:00.61
1:00.38
1:01.45
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
24:25.83
25:26.13
26:28.10
27:28.42
28:27.72
29:24.28
59.77
1:00.30
1:01.97
1:00.32
59.30
56.56

Masters 65+

1.Rob HanouPSV24:02.11430010923:23.59+1,04
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
40.05
1:27.17
2:14.99
3:01.96
3:49.20
4:37.15
5:24.71
6:13.41
40.05
47.12
47.82
46.97
47.24
47.95
47.56
48.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:01.99
7:50.56
8:38.29
9:26.17
10:13.70
11:02.05
11:49.46
12:37.02
48.58
48.57
47.73
47.88
47.53
48.35
47.41
47.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:24.01
14:11.35
14:58.40
15:45.04
16:31.77
17:18.35
18:04.91
18:51.17
46.99
47.34
47.05
46.64
46.73
46.58
46.56
46.26
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:37.55
20:23.67
21:09.48
21:55.58
22:40.90
23:23.59
46.38
46.12
45.81
46.10
45.32
42.69

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe23:12.00380000723:49.19+0,94
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
40.75
1:26.62
2:13.81
3:01.19
3:48.34
4:35.78
5:23.27
6:11.81
40.75
45.87
47.19
47.38
47.15
47.44
47.49
48.54
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:00.12
7:48.87
8:38.63
9:27.51
10:16.91
11:06.33
11:55.61
12:44.93
48.31
48.75
49.76
48.88
49.40
49.42
49.28
49.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:33.58
14:22.75
15:10.83
15:59.37
16:46.52
17:34.93
18:23.78
19:12.10
48.65
49.17
48.08
48.54
47.15
48.41
48.85
48.32
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:00.59
20:47.23
21:35.71
22:22.73
23:07.82
23:49.19
48.49
46.64
48.48
47.02
45.09
41.37
2.Rudolf DegenaarDe Schelde30:17.61390003328:11.00+1,19
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
47.62
1:43.51
2:41.85
3:38.52
4:35.00
5:32.07
6:28.64
7:25.33
47.62
55.89
58.34
56.67
56.48
57.07
56.57
56.69
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:21.58
9:17.99
10:14.39
11:10.06
12:05.99
13:03.22
13:59.95
14:56.05
56.25
56.41
56.40
55.67
55.93
57.23
56.73
56.10
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
15:53.36
16:49.87
17:46.17
18:44.07
19:40.26
20:37.38
21:34.70
22:32.03
57.31
56.51
56.30
57.90
56.19
57.12
57.32
57.33
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
23:29.84
24:26.22
25:24.42
26:21.28
27:18.87
28:11.00
57.81
56.38
58.20
56.86
57.59
52.13
NGGregor PompenAqua-Novio'9425:34.143700021


Programmanr. 34
25.01.2009 - 10:55
Dames, 1500m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Carmen de RidderDe Bruinvis18:06.51880363418:20.62+0,91
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.94
1:06.80
1:42.72
2:18.75
2:55.38
3:31.90
4:08.65
4:45.56
31.94
34.86
35.92
36.03
36.63
36.52
36.75
36.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:22.51
5:59.34
6:36.51
7:13.69
7:50.95
8:28.09
9:04.90
9:42.29
36.95
36.83
37.17
37.18
37.26
37.14
36.81
37.39
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:19.52
10:57.11
11:34.32
12:11.76
12:48.94
13:26.22
14:03.37
14:40.70
37.23
37.59
37.21
37.44
37.18
37.28
37.15
37.33
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:17.93
15:54.67
16:31.68
17:08.27
17:45.34
18:20.62
37.23
36.74
37.01
36.59
37.07
35.28
2.Susanne BlomDe Inktvis20:08.45850028219:41.65
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.90
1:13.93
1:52.70
2:31.51
3:10.54
3:49.69
4:29.08
5:08.43
35.90
38.03
38.77
38.81
39.03
39.15
39.39
39.35
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:48.12
6:27.75
7:07.38
7:47.16
8:26.84
9:06.91
9:46.40
10:25.91
39.69
39.63
39.63
39.78
39.68
40.07
39.49
39.51
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:05.43
11:45.06
12:24.71
13:04.73
13:44.82
14:24.54
15:04.41
15:44.60
39.52
39.63
39.65
40.02
40.09
39.72
39.87
40.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:24.80
17:05.09
17:45.38
18:24.73
19:04.04
19:41.65
40.20
40.29
40.29
39.35
39.31
37.61
3.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen21:40.76860085020:19.64+0,98
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.91
1:13.33
1:53.03
2:33.19
3:13.64
3:54.29
4:34.57
5:15.09
34.91
38.42
39.70
40.16
40.45
40.65
40.28
40.52
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:56.19
6:37.24
7:18.21
7:59.04
8:39.99
9:21.71
10:02.96
10:44.65
41.10
41.05
40.97
40.83
40.95
41.72
41.25
41.69
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:25.63
12:07.06
12:48.35
13:30.12
14:11.72
14:53.16
15:34.85
16:16.50
40.98
41.43
41.29
41.77
41.60
41.44
41.69
41.65
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:57.72
17:39.47
18:20.17
19:01.15
19:41.66
20:19.64
41.22
41.75
40.70
40.98
40.51
37.98
4.Sunanda van HeterenPCG21:58.69890172821:13.43+0,96
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
36.29
1:16.37
1:57.67
2:39.31
3:21.20
4:04.03
4:47.03
5:30.10
36.29
40.08
41.30
41.64
41.89
42.83
43.00
43.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:13.63
6:57.19
7:40.12
8:22.41
9:05.36
9:48.41
10:31.20
11:14.37
43.53
43.56
42.93
42.29
42.95
43.05
42.79
43.17
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:57.94
12:42.09
13:25.62
14:08.20
14:51.04
15:34.47
16:17.72
17:01.61
43.57
44.15
43.53
42.58
42.84
43.43
43.25
43.89
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:45.73
18:28.47
19:11.37
19:54.19
20:35.76
21:13.43
44.12
42.74
42.90
42.82
41.57
37.67

Masters 25+

1.Linda HoogendamD'Elft20:49.99830089220:29.96+0,79
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.04
1:14.70
1:55.55
2:36.80
3:17.97
3:59.74
4:41.24
5:23.32
35.04
39.66
40.85
41.25
41.17
41.77
41.50
42.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:04.98
6:46.37
7:28.16
8:09.90
8:52.18
9:34.04
10:16.24
10:58.38
41.66
41.39
41.79
41.74
42.28
41.86
42.20
42.14
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:40.24
12:22.23
13:03.31
13:44.22
14:25.40
15:06.76
15:46.89
16:27.71
41.86
41.99
41.08
40.91
41.18
41.36
40.13
40.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:08.68
17:50.14
18:31.35
19:12.73
19:52.43
20:29.96
40.97
41.46
41.21
41.38
39.70
37.53
2.Marion GroenewoudZVS20:24.09820055421:16.02+0,94
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.09
1:14.38
1:55.13
2:36.41
3:17.97
4:00.11
4:42.70
5:24.68
35.09
39.29
40.75
41.28
41.56
42.14
42.59
41.98
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:07.15
6:50.39
7:33.99
8:17.45
9:01.08
9:44.50
10:27.82
11:11.08
42.47
43.24
43.60
43.46
43.63
43.42
43.32
43.26
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:54.95
12:38.84
13:22.46
14:05.99
14:48.74
15:31.65
16:15.27
16:58.41
43.87
43.89
43.62
43.53
42.75
42.91
43.62
43.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:41.86
18:24.75
19:08.17
19:51.22
20:34.36
21:16.02
43.45
42.89
43.42
43.05
43.14
41.66
3.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB20:58.28810090421:28.58+0,94
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
37.98
1:20.11
2:02.68
2:45.82
3:28.96
4:12.32
4:55.70
5:39.31
37.98
42.13
42.57
43.14
43.14
43.36
43.38
43.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:22.57
7:05.54
7:48.23
8:31.24
9:14.58
9:57.70
10:40.66
11:23.60
43.26
42.97
42.69
43.01
43.34
43.12
42.96
42.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:06.96
12:49.91
13:33.83
14:17.38
15:01.23
15:44.90
16:28.83
17:12.89
43.36
42.95
43.92
43.55
43.85
43.67
43.93
44.06
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:55.83
18:38.30
19:21.20
20:04.54
20:47.41
21:28.58
42.94
42.47
42.90
43.34
42.87
41.17

Masters 30+

1.Helma KootAZ&PC21:22.35760033621:29.29+1,03
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.05
1:19.25
2:01.41
2:43.62
3:26.00
4:08.39
4:51.00
5:34.27
38.05
41.20
42.16
42.21
42.38
42.39
42.61
43.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:17.65
7:00.49
7:43.35
8:26.53
9:10.19
9:53.12
10:36.90
11:20.85
43.38
42.84
42.86
43.18
43.66
42.93
43.78
43.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:05.05
12:49.11
13:31.39
14:13.85
14:56.99
15:40.63
16:24.46
17:08.32
44.20
44.06
42.28
42.46
43.14
43.64
43.83
43.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:52.09
18:35.77
19:19.80
20:03.18
20:46.34
21:29.29
43.77
43.68
44.03
43.38
43.16
42.95

Masters 35+

1.Annette de VisserOceanus20:15.86710060220:06.16*+0,91
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.97
1:13.56
1:53.52
2:33.76
3:14.42
3:55.22
4:36.39
5:17.42
34.97
38.59
39.96
40.24
40.66
40.80
41.17
41.03
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:58.22
6:39.17
7:20.13
8:00.72
8:41.31
9:21.98
10:01.86
10:42.30
40.80
40.95
40.96
40.59
40.59
40.67
39.88
40.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:22.58
12:02.66
12:42.52
13:22.74
14:03.08
14:43.62
15:24.03
16:04.46
40.28
40.08
39.86
40.22
40.34
40.54
40.41
40.43
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:45.08
17:25.86
18:06.24
18:46.89
19:27.23
20:06.16
40.62
40.78
40.38
40.65
40.34
38.93
2.Natacha Van HoofShaRK23:03.38ShaRK/260/7323:07.05+0,99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
41.93
1:26.84
2:11.91
2:57.35
3:42.73
4:28.60
5:14.81
6:01.41
41.93
44.91
45.07
45.44
45.38
45.87
46.21
46.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:48.00
7:34.43
8:20.66
9:07.14
9:53.71
10:40.41
11:26.43
12:12.79
46.59
46.43
46.23
46.48
46.57
46.70
46.02
46.36
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:59.67
13:46.37
14:32.89
15:19.46
16:06.15
16:52.97
17:40.03
18:27.78
46.88
46.70
46.52
46.57
46.69
46.82
47.06
47.75
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:14.64
20:01.65
20:49.10
21:37.15
22:23.47
23:07.05
46.86
47.01
47.45
48.05
46.32
43.58
3.Meke OomensOld Dutch24:01.00700037024:16.04+1,09
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
44.12
1:31.59
2:19.86
3:08.82
3:58.03
4:47.01
5:36.03
6:24.76
44.12
47.47
48.27
48.96
49.21
48.98
49.02
48.73
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:13.63
8:02.35
8:51.29
9:39.57
10:27.93
11:16.46
12:05.29
12:54.14
48.87
48.72
48.94
48.28
48.36
48.53
48.83
48.85
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:42.92
14:31.73
15:20.17
16:08.95
16:57.98
17:46.45
18:34.95
19:24.12
48.78
48.81
48.44
48.78
49.03
48.47
48.50
49.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:12.97
21:02.07
21:51.20
22:40.33
23:29.45
24:16.04
48.85
49.10
49.13
49.13
49.12
46.59

Masters 40+

1.Laura StaalOceanus20:26.30670035820:30.33+0,96
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.92
1:15.37
1:55.89
2:37.10
3:18.30
3:59.81
4:41.57
5:23.39
35.92
39.45
40.52
41.21
41.20
41.51
41.76
41.82
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:05.23
6:46.79
7:28.66
8:10.36
8:52.25
9:34.23
10:16.49
10:58.42
41.84
41.56
41.87
41.70
41.89
41.98
42.26
41.93
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:40.65
12:22.11
13:03.88
13:45.24
14:26.13
15:07.13
15:47.94
16:28.51
42.23
41.46
41.77
41.36
40.89
41.00
40.81
40.57
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:09.34
17:50.55
18:32.12
19:12.83
19:53.21
20:30.33
40.83
41.21
41.57
40.71
40.38
37.12
2.Karin van den HeuvelAquAmigos21:54.86660018821:38.36+1,01
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.78
1:20.64
2:03.07
2:45.77
3:28.85
4:12.49
4:56.25
5:39.55
38.78
41.86
42.43
42.70
43.08
43.64
43.76
43.30
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:23.19
7:06.55
7:50.16
8:33.91
9:17.68
10:01.33
10:45.95
11:30.31
43.64
43.36
43.61
43.75
43.77
43.65
44.62
44.36
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:14.53
12:58.83
13:43.02
14:27.85
15:09.91
15:53.14
16:36.41
17:20.38
44.22
44.30
44.19
44.83
42.06
43.23
43.27
43.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:03.48
18:46.48
19:29.84
20:13.87
20:57.48
21:38.36
43.10
43.00
43.36
44.03
43.61
40.88
3.Margreet van der PolDe Futen22:28.15660027623:19.31+0,98
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
40.12
1:24.35
2:09.91
2:56.77
3:44.23
4:30.99
5:17.81
6:04.96
40.12
44.23
45.56
46.86
47.46
46.76
46.82
47.15
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:51.44
7:37.95
8:24.76
9:11.78
9:59.44
10:46.45
11:33.26
12:20.17
46.48
46.51
46.81
47.02
47.66
47.01
46.81
46.91
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:06.39
13:54.47
14:41.41
15:28.56
16:15.75
17:03.09
17:50.36
18:37.61
46.22
48.08
46.94
47.15
47.19
47.34
47.27
47.25
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:25.71
20:13.38
21:01.19
21:48.16
22:35.02
23:19.31
48.10
47.67
47.81
46.97
46.86
44.29
4.Kristien van de MoortelShaRK22:54.89ShaRK/315/6923:40.58*+0,93
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
41.72
1:28.70
2:15.73
3:02.92
3:50.01
4:37.21
5:23.84
6:11.02
41.72
46.98
47.03
47.19
47.09
47.20
46.63
47.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:57.82
7:45.50
8:32.69
9:20.36
10:08.15
10:55.48
11:43.21
12:31.04
46.80
47.68
47.19
47.67
47.79
47.33
47.73
47.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:18.87
14:06.76
14:54.69
15:42.88
16:30.99
17:18.89
18:06.39
18:54.57
47.83
47.89
47.93
48.19
48.11
47.90
47.50
48.18
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:42.45
20:31.09
21:19.53
22:07.49
22:55.59
23:40.58
47.88
48.64
48.44
47.96
48.10
44.99
5.Hetty SmalheerSCOM24:05.34670035223:55.22+1,17
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
42.97
1:29.34
2:16.35
3:03.39
3:51.18
4:38.48
5:26.18
6:13.59
42.97
46.37
47.01
47.04
47.79
47.30
47.70
47.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:01.80
7:49.67
8:37.73
9:26.38
10:14.41
11:03.68
11:51.60
12:40.28
48.21
47.87
48.06
48.65
48.03
49.27
47.92
48.68
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
13:28.21
14:16.49
15:04.97
15:53.69
16:43.33
17:31.30
18:20.10
19:09.02
47.93
48.28
48.48
48.72
49.64
47.97
48.80
48.92
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:57.83
20:46.61
21:34.29
22:22.29
23:09.32
23:55.22
48.81
48.78
47.68
48.00
47.03
45.90

Masters 50+

1.Patty VerhagenAquAmigos20:28.89590014620:39.05+1,01
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
37.36
1:17.44
1:58.54
2:39.65
3:20.83
4:02.07
4:43.23
5:24.25
37.36
40.08
41.10
41.11
41.18
41.24
41.16
41.02
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:05.75
6:46.84
7:28.55
8:10.45
8:52.06
9:33.73
10:15.25
10:56.41
41.50
41.09
41.71
41.90
41.61
41.67
41.52
41.16
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:38.29
12:20.16
13:01.67
13:43.26
14:25.06
15:07.11
15:48.69
16:30.57
41.88
41.87
41.51
41.59
41.80
42.05
41.58
41.88
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:12.34
17:54.32
18:35.97
19:17.72
19:59.41
20:39.05
41.77
41.98
41.65
41.75
41.69
39.64

Masters 55+

1.Ineke WeekersPSV22:43.71530005022:19.43
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
40.88
1:25.96
2:09.73
2:55.39
3:39.30
4:24.25
5:09.27
5:54.06
40.88
45.08
43.77
45.66
43.91
44.95
45.02
44.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:38.81
7:23.33
8:08.43
8:52.74
9:37.58
10:23.45
11:08.45
11:52.34
44.75
44.52
45.10
44.31
44.84
45.87
45.00
43.89
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:37.34
13:22.18
14:07.22
14:53.30
15:37.58
16:23.89
17:09.53
17:53.53
45.00
44.84
45.04
46.08
44.28
46.31
45.64
44.00
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:39.82
19:24.17
20:09.34
20:54.43
21:39.06
22:19.43
46.29
44.35
45.17
45.09
44.63
40.37
2.Gonnie BakPSV28:33.64510000228:33.03+0,87
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
50.66
1:46.36
2:42.26
3:40.09
4:36.60
5:33.44
6:30.08
7:27.15
50.66
55.70
55.90
57.83
56.51
56.84
56.64
57.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:24.37
9:22.48
10:19.99
11:18.27
12:15.43
13:12.60
14:09.72
15:07.70
57.22
58.11
57.51
58.28
57.16
57.17
57.12
57.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
16:04.85
17:03.51
18:02.24
18:59.28
19:58.05
20:55.70
21:53.66
22:50.96
57.15
58.66
58.73
57.04
58.77
57.65
57.96
57.30
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
23:48.43
24:45.37
25:43.56
26:41.30
27:38.96
28:33.03
57.47
56.94
58.19
57.74
57.66
54.07

Masters 65+

1.Greet BrehlerHatto Heim30:49.39440000429:44.77*+1,17
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
52.46
1:50.30
2:49.15
3:48.09
4:46.72
5:46.28
6:45.17
7:44.98
52.46
57.84
58.85
58.94
58.63
59.56
58.89
59.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
8:45.27
9:44.50
10:44.22
11:42.83
12:43.36
13:41.35
14:41.68
15:42.38
1:00.29
59.23
59.72
58.61
1:00.53
57.99
1:00.33
1:00.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
16:43.32
17:43.20
18:44.08
19:44.30
20:45.12
21:45.67
22:45.97
23:46.24
1:00.94
59.88
1:00.88
1:00.22
1:00.82
1:00.55
1:00.30
1:00.27
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
24:46.69
25:46.23
26:46.35
27:48.28
28:48.36
29:44.77
1:00.45
59.54
1:00.12
1:01.93
1:00.08
56.41


7 - ONMK 2009 kb sessie 725.01.2009 - 14:00


Programmanr. 35
25.01.2009 - 14:00
Heren, 50m vlinderslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht (SG)26.81880046126.65+0,86
2.Raynor WolfRZC26.88890366327.18+0,84
3.Stefan van SusterenRZC27.88870328328.37+0,78
4.Yaus LekatompessyLuctor et Emergo30.66870203931.75+0,80
DISJory van der GrachtOEZA29.368701097
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun25.911982KZ25.27+0,72
2.Marek MrózUKS Wodnik25.64ABG65272526.34+0,82
3.Sven JaegerHellas-Glana25.86830102126.47+0,76
4.Filip ZemierKS Neptun27.301984PZ26.59+0,72
5.Davy BisslikLuctor et Emergo26.40820235126.79+0,77
6.Charles PotinLuctor et Emergo27.17830170127.73+0,80
7.Bart GorissenKZPC29.60830075528.17+0,88
8.Victor den HeijerD'Elft28.85830086728.64+0,79
9.Dennis de GrootDe Zwoer29.32830078529.28+0,79
10.Maarten de GeusWZK Zwemmen29.62830073729.60+0,79
11.Marcel ReefhuisDe Veene30.87810138130.10+0,78
12.Dennis BrobbelZVS31.56840031131.29+0,92

Masters 30+

1.Freddie GeerlingsNIMO29.54790037929.61+0,91
2.Niels van WageningenD'Elft32.12760133531.96+0,94
3.Okko de HaasZV De Bron32.91780159332.66+0,88

Masters 35+

1.Robin SprinkhuizenDe Zijl/LGB27.50740076728.03+0,93
2.Michael BesMSV-Zeemacht28.30720120528.10+0,82
3.Stefan DortmondElectrolux AZC28.63720116728.16+0,81
4.Rob KluwenLuctor et Emergo28.54720136128.27+0,90
5.Eelco van GemertDe Stormvogel27.96720029928.42+0,81
6.Oscar van HolsteynAquAmigos28.91710037328.99+0,83
7.Agnus GerringaDWK30.18710028530.52+0,86
8.Han van AntwerpenDe Lansingh31.18740001731.78+0,99
9.Roy DanckaartsDe Fuut32.36700023131.93+1,00
10.Ashwin JuliusOctopus36.34730129736.79+0,86
NGVladislav BraginDuck's Creek26.00015009

Masters 40+

1.Rudi GoudswaardLuctor et Emergo28.04690143727.85+0,80
2.Geert WijnDe Gelenberg28.94670110128.79+0,71
3.René BeetsmaDZ&PC29.47690006929.48+0,90
4.Kees AkershoekDe Stelle30.14690000929.96+0,85
5.Erik van DartelPSV29.48670018530.94+1,04
6.Erik SaanDe Duck31.24650076931.63+1,06
7.Ronald StolkDe Fuut32.12660125331.88+0,89
8.José de PooterDe Schelde34.34690079731.93+1,01
9.Hans van DamZVS33.62660116333.20+0,92
10.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'9433.96650102736.73+0,88
11.Jaap de MunckZeelandia42.16680062941.38+0,92
NGArjon de BokDe Biesboschzwemmers28.676900125

Masters 45+

1.Ron van VlietDe Stormvogel29.96610084929.79+0,90
2.Robert VinkWWV31.55630107531.55+0,89
3.John StofferZoetermeer32.01630072531.83+0,89
4.Peter FölkerAqua-Novio'9433.39640102132.68+0,75
5.Peter de LangeDe Stormvogel33.54600093333.06+0,99
6.Bert PopmaZignea34.06640114733.15+0,92
7.André SchutteDe Stormvogel33.52600052134.22+0,89
8.Edzo HuismanAquapoldro34.35630102934.83+0,96
9.Peter BoekhorstScheldestroom35.82630106335.03+0,97
10.Jan SmalheerSCOM35.33640070135.70+1,13
11.John DamZignea37.16600091537.16+0,96
12.Eric TijmsOEZA37.10640112539.28+0,90
13.Gé VinkOEZA41.50600089342.73+0,97

Masters 50+

1.Hugo BregmanWVZ27.64580006926.97+0,90
Europees Masters Record
2.Pieter de JongAquapoldro32.96580058531.88+0,94
3.Arno WoutersDe Stormvogel33.04580066732.07+0,92
4.Reginald vd GiessenArethusa32.29580013532.60+0,87
5.Henk SlompDe Pinquin32.43550035932.95+1,04
6.Walter RolloosVan Vliet Barracuda33.06590038733.74+1,05
7.Abe KramerDe Stormvogel53.43570048151.05+1,17

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV31.60520026531.19+0,91
2.Rob BerkhofSwol 189436.28520024535.58+1,05
3.Laurens klein BretelerWWV43.37540010940.52+0,86

Masters 60+

1.Joop DraaismaDZ&PC36.79460015536.60+1,02

Masters 65+

1.Frans van EnstDe Veene37.89400001137.74+1,08

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe38.50380000745.05+0,99


Programmanr. 36
25.01.2009 - 14:14
Dames, 50m vlinderslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo29.57880369629.26+0,81
2.Danya MuilwijkVan Vliet Barracuda30.37880310032.80+0,90
3.Milou BouwhuisDe Veene32.57890053233.93+0,84
4.Annelette de VriesDe Veene34.33860390834.64+0,87
5.Josine van DorsselaerKoewacht36.13880104035.13+0,58

Masters 25+

1.Joana CarneiroD'Elft31.03820225630.81+0,87
2.Roos LemmenEurode KZC31.29840307832.01+0,88
3.Nadya PutterVlaardingen32.99830163032.09+0,86
4.Alana MilesKZPC32.91800162632.78+0,96
5.Francijna de KooterDe Biesboschzwemmers34.89800063435.92+0,95
6.Helena JongemaOEZA34.59800055036.05+0,95
7.Marion GroenewoudZVS34.41820055436.21+0,81
8.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB35.57810090436.44+0,88
9.Linda HoogendamD'Elft35.98830089237.87+0,75
10.Nienke NieuwenhuisSwol 189439.36810185037.95+0,94
11.Miranda MoolenaarZVS39.90800076239.73+0,90
12.Mirjam MinderhoudZignea42.86830139842.04+1,09

Masters 30+

1.Peggy LoffeldKZPC31.80770046832.30+0,81
2.Emerentia KnebelKZPC33.97760032232.80+0,86
3.Angelique LokDe Stormvogel34.49750077833.95+0,88
4.Petra VerstegenWVZ35.54770090635.70+0,94

Masters 35+

1.Ellen SchravendeelAqua-Novio'9433.22700074232.85+0,84
2.Meke OomensOld Dutch41.64700037041.40+1,00

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO31.52690052231.36+0,82
2.Hanny RotteveelZignea37.36660053836.01+1,05
3.Karin van den HeuvelAquAmigos35.83660018836.34+0,94
4.Jantine BraakmanZV De Bron36.07650003636.57+0,81
5.Hetty SmalheerSCOM38.93670035238.65+0,96
6.Yvette KilianZoetermeer38.35660053438.85+0,98
7.Annette van DokMSV-Zeemacht44.41680074240.01+0,89
8.Ineke BakLuctor et Emergo40.36650000440.03+0,85
NGElvira KuzminaDuck's Creek30.80015004

Masters 45+

1.Margriet Grove-LingemanOceanus33.11620008033.82+0,89
2.Jacqueline RolloosDe Lansingh36.04630022235.80
3.Linda v.d. ReeDe Ganze37.67630045237.21+0,94
4.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen41.11600011642.94+0,95
5.Stella MuilwijkVan Vliet Barracuda43.77600029443.39+0,90
6.Katinka EldersOceanus44.42600029243.57+0,79
NGGabrielle VerdonkLuctor et Emergo38.586200210

Masters 50+

1.Mathilde VinkSwol 189433.30580012832.35+0,92
Nederlands Masters Record
2.Janny van EijkZV De Bron36.86580002237.47+1,01
3.Ingrid van AsscheDe Schelde42.85550000443.31+0,89
NGCarolien MaasZoetermeer41.315700130

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen33.93500000633.15+0,93
Nederlands Masters Record
2.Christien NieuwenhuisSwol 189436.20510002235.45+0,85
3.Catherine CouquetZoetermeer39.82510005839.70*+0,95
NG.ZAEllen RistauLuctor et Emergo39.345400062

Masters 60+

1.Marja van der MeerNeptunus49.93470001447.27+0,94

Masters 70+

1.Jeltje van BergenDe Pinquin1:00.39350000258.97+1,11


Programmanr. 37
25.01.2009 - 14:24
Heren, 200m schoolslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Herman van DijkHZ&PC Heerenveen2:33.1089006912:37.48+0,9434.111:14.001:56.212:37.48
2.Robin DellaertScheldestroom2:58.0588007453:02.72+0,9639.521:24.612:12.783:02.72

Masters 25+

1.Feiko MollemaLuctor et Emergo2:33.0081023432:32.40+0,9332.381:09.481:49.542:32.40
2.Paul OudendijkOEZA2:33.2981012872:33.32+0,9735.561:15.031:55.132:33.32
3.Rob van VlietWZK Zwemmen2:34.8884024592:36.03+0,8935.041:15.341:56.372:36.03
4.Albert van PiekerenOctopus2:35.9284017672:39.12+0,8335.471:16.121:56.932:39.12
5.Thommy NickelVan Vliet Barracuda2:35.5484016272:39.38+0,9237.161:16.961:58.112:39.38
6.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB2:50.9781001232:49.84+0,8536.901:20.432:04.802:49.84
7.Jeroen VogelsangHet Y2:46.9880016452:51.95+0,9038.281:21.442:06.272:51.95
8.Marcel ReefhuisDe Veene2:52.0081013812:52.03+0,7938.211:21.102:05.542:52.03
9.Dennis de GrootDe Zwoer2:40.8683007852:54.14+0,8634.361:15.292:06.102:54.14

Masters 30+

1.Simone BattistonS.A.T. Finy Taormina2:20.50LOM-0136252:19.69+0,8031.821:07.011:42.502:19.69
2.Freddie GeerlingsNIMO2:37.3979003792:37.10+0,8535.051:15.411:56.152:37.10
3.Okko de HaasZV De Bron2:55.2378015932:52.49+0,9240.021:23.072:07.242:52.49
4.Rinke NijlandIJZPC3:16.1679017353:20.03+0,9945.041:36.842:28.383:20.03

Masters 35+

1.Stefan DortmondElectrolux AZC2:49.4872011672:38.48+0,9737.761:19.201:59.532:38.48
2.Rob KluwenLuctor et Emergo2:44.7872013612:40.06+0,9535.681:16.871:58.502:40.06
3.Michael BesMSV-Zeemacht2:48.9872012052:41.28+0,9536.351:18.442:00.132:41.28
4.Paul van den HeuvelArethusa2:44.1670004412:46.09+0,9435.891:17.672:01.792:46.09
NGHeiner StevensZignea2:54.527201299

Masters 40+

1.Harold MatlaPSV2:34.8168005912:38.20+0,9235.561:15.941:58.152:38.20
2.Peter v. MeerveldAZ&PC2:46.5167006492:48.61+0,8438.491:20.922:04.622:48.61
3.Ronald StolkDe Fuut2:54.9966012532:59.62+0,9538.771:22.472:10.092:59.62
4.Reno GroenesteinDe Fuut3:11.3866012893:22.85+0,8743.851:34.782:28.263:22.85
5.Henk van ZettenOctopus3:31.1867012613:38.43+0,8749.821:45.962:42.643:38.43
NGGerard TelGLS Ketelbinkie3:03.936701175

Masters 45+

1.Cees van HouwelingenDe Schelde2:43.6663003512:41.42+0,9235.651:16.661:59.232:41.42
2.Edwin v. NordenAZ&PC2:27.6963005632:45.00+0,9536.041:18.672:01.862:45.00
3.Ronald GroveOceanus2:50.9161001612:45.97+0,8936.331:19.072:02.192:45.97
4.Gert VercouterenTSZ2:45.00TSZ/154/632:51.23+0,8036.791:19.392:04.372:51.23
5.Ralph CasterRZ2:55.2961000692:52.29+0,8838.301:22.182:07.792:52.29
6.John WirtzDe Stormvogel3:13.2263011313:07.45+0,9240.311:27.732:17.063:07.45
7.Bart van CalkerTwente  (SG)3:24.9361000673:20.19+0,9546.471:36.992:29.733:20.19
8.Rens DavidseLuctor et Emergo3:23.3164012473:22.71+0,9844.811:36.022:29.713:22.71
9.Gé VinkOEZA3:32.0460008933:27.29+0,9946.031:38.222:32.813:27.29
10.Michiel TonsbeekDWT3:47.7360008893:46.34+1,0252.251:50.252:49.143:46.34

Masters 50+

1.Peter RomkesLuctor et Emergo2:55.5059003892:56.47+0,7940.611:26.272:13.792:56.47
2.Willem ZwiersAquAmigos3:02.6858005052:58.25+1,0039.761:26.152:14.212:58.25
3.Herbert KatgertTwente  (SG)3:35.0059007393:35.73+1,1347.721:42.012:39.403:35.73
4.Dirk CrokOEZA3:43.0558005473:47.12+1,2352.511:50.132:48.673:47.12
5.Adrie van der GrachtOEZA3:53.0057004854:05.50+1,0754.181:57.753:02.544:05.50
6.Jan GlorieOEZA4:24.5157005134:23.27+1,5157.622:05.873:14.464:23.27
7.Rene GrootZV De Bron4:08.4459006174:28.76+1,201:00.972:10.753:19.814:28.76
NGTimur PodmarevDuck's Creek2:43.00015003

Masters 55+

1.Hans OudendijkOEZA3:30.4654001733:42.10+1,2150.151:47.752:46.103:42.10

Masters 60+

1.Alexander KonenkovNeptun3:37.590120413:24.11+1,1046.511:39.272:32.323:24.11
2.Mar van GeelOld Dutch3:43.5047001353:54.11+1,1151.601:51.732:53.523:54.11
3.Jos van AlphenPSV3:57.6846001574:01.86*+1,5554.081:54.942:58.084:01.86
4.Cees JoosseLuctor et Emergo4:30.0045001214:19.71+1,1158.522:05.513:15.334:19.71

Masters 65+

1.Rob HanouPSV3:09.8843001093:15.87+1,0843.341:32.932:24.933:15.87
2.Nico BaayOld Dutch3:27.4642000533:26.42+0,8943.771:34.922:30.343:26.42
3.Ruud SloofDe Rijn3:28.8344000733:33.06+1,1148.191:41.902:37.403:33.06

Masters 70+

1.Jan EichhornRapido'823:56.3437000153:54.97+1,1852.591:53.362:54.603:54.97
2.Rob van GestelPSV3:52.7935000053:55.38+1,1754.461:55.232:56.403:55.38
NGGregor PompenAqua-Novio'943:59.163700021

Masters 75+

1.Georges VerhelstRZV3:59.25RZV/160/314:03.08+1,0953.641:54.832:58.544:03.08


Programmanr. 38
25.01.2009 - 14:55
Dames, 200m schoolslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:46.1988036962:39.79+0,8134.171:14.611:56.972:39.79
Nederlands Masters Record
2.Larissa BrakDe Zijl/LGB2:42.3988005722:45.21+0,9237.141:19.892:02.832:45.21
3.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen2:47.8886008502:52.53*+1,0038.121:21.102:06.302:52.53
4.Marijke MonsmaDWK2:55.3085021002:55.12+0,9238.431:22.452:07.972:55.12
5.Dorien VasseurScheldestroom3:32.3387041643:38.17*+1,1148.501:44.492:41.943:38.17
NGAnouk MeesenKoewacht2:51.068902828

Masters 25+

1.Joana CarneiroD'Elft3:02.1782022563:01.94+0,8841.191:26.472:14.763:01.94
2.Yvonne GerritsenDES3:01.5780003423:05.07*+0,8741.861:28.532:16.883:05.07
3.Veronique VasseurScheldestroom3:16.3483020263:15.81+0,9342.681:33.602:25.203:15.81
4.Els DommanschetZeelandia4:23.8781003584:12.26*+1,0355.571:59.433:06.004:12.26

Masters 30+

1.Peggy LoffeldKZPC2:57.6477004682:57.28+0,8840.351:24.952:10.762:57.28
2.Claudia van DrunenAquAmigos3:08.3177008103:08.17+0,8041.861:29.562:19.013:08.17
3.Liselotte JolingPSV3:04.7875002683:13.30+0,9742.381:29.332:21.243:13.30
4.Eveline HacquebordIJZPC3:19.0679012063:15.30+0,9844.981:34.632:25.973:15.30
5.Lana OhlenrothDe Stormvogel3:21.0278011343:19.62+0,8144.571:35.662:29.813:19.62

Masters 35+

1.Karin SteinVlaardingen3:12.9671005542:55.34+0,9640.891:24.932:10.042:55.34
Nederlands Masters Record
2.Lidia v. BonAZ&PC2:58.6570000543:05.66+0,9341.981:28.012:15.893:05.66
3.Conzuela BrinkDe Stormvogel3:13.7570007443:35.10+0,8047.651:42.252:38.163:35.10

Masters 40+

1.Annette Wijnja-VisserDe Biesboschzwemmers3:02.9267005283:01.42+0,9240.631:26.962:13.603:01.42
2.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam3:31.5867004403:16.03+1,0444.371:34.722:26.083:16.03
3.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam3:14.8266004323:18.75+0,8144.231:34.802:26.963:18.75

Masters 45+

1.Conny WielaardDe Schotejil3:08.9862002603:04.36+0,8641.611:28.972:17.553:04.36
2.Jacqueline BrouwerZV De Bron3:51.6961002963:51.85+1,0052.841:52.602:53.863:51.85

Masters 50+

1.Ingrid van AsscheDe Schelde3:27.3155000043:25.58+0,9046.711:39.502:32.743:25.58
2.Marijke van HoekDe Stormvogel3:31.3158000503:27.60+0,5047.831:40.172:34.813:27.60
3.Janny van EijkZV De Bron3:28.7458000223:34.20+1,1350.181:44.392:39.743:34.20
4.Janneke van LiesdonkArethusa4:13.0957000604:17.24+1,0659.352:03.053:10.394:17.24

Masters 55+

1.Gonnie BakPSV3:53.9751000023:55.08+1,0255.291:55.772:57.263:55.08

Masters 60+

1.Loekie v. HuisstedenAZ&PC4:26.1745000024:18.49+1,171:00.342:06.113:12.424:18.49

Masters 70+

1.Tineke de BuegerOld Dutch4:20.6337000104:29.34+1,121:02.282:10.923:19.164:29.34

Masters 80+

1.Anneke LogtenbergOld Dutch5:11.5029000045:32.72+1,141:15.302:42.214:12.825:32.72


Programmanr. 39
25.01.2009 - 15:14
Heren, 4 x 50m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.RZC 1RZC1:41.961:40.69+0,79
Kevin van Susteren
John van Susteren
89
85
+0,79
+0,31
25.85
25.40
Stefan van Susteren
Raynor Wolf
87
89
+0,32
+0,19
25.57
23.87
2.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo1:44.741:43.34+0,78
Davy Bisslik
Charles Potin
82
83
+0,78
+0,18
25.02
24.90
Ryan Woei
Rob Vermeulen
86
82
+0,45
+0,47
25.12
28.30

100+

1.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB1:47.061:46.05+0,86
Dirkjan Beugelsdijk
Dirk Hoek
81
82
+0,86
+0,39
26.87
26.25
Alexander Hulleman
Robin Sprinkhuizen
83
74
+0,54
+0,32
27.11
25.82

120+

DISDe Schelde 1De Schelde1:53.75+1,28
EA - Te vroeg overgenomen., diskw. 3e zwemmer
Arno Loof
José de Pooter
63
69
+1,28
+0,07
34.37
27.76
Tommy van Overmeeren
Cees van Houwelingen
84
63
-0,09
+0,43

160+

1.De Stormvogel 1De Stormvogel1:48.041:45.61+0,79
Nederlands Masters Record
Jan Brink
Arno Wouters
62
58
+0,79
+0,55
26.32
26.74
Ron van Vliet
Eelco van Gemert
61
72
+0,65
+0,32
27.04
25.51
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo1:53.961:50.46+0,96
Rob Kluwen
Arco Wagenvoort
72
65
+0,96
+0,39
27.15
29.06
Peter Romkes
Rudi Goudswaard
59
69
+0,26
+0,26
28.63
25.62

200+

1.OEZA 1OEZA2:21.332:26.54+1,15
Dirk Crok
Eric Tijms
58
64
+1,15
+0,42
33.91
32.59
Gé Vink
Hans Oudendijk
60
54
+0,35
+0,71
37.34
42.70
NGAqua-Novio'94 1Aqua-Novio'941:59.30
Albert Boonstra, Peter Fölker, Pieter-Sjoerd de Wijn, Gregor Pompen

240+

DISPSV 1PSV2:27.96+1,05
EA - Te vroeg overgenomen., diskw. 3e zwemmer
Rob Hanou
Jos van Alphen
43
46
+1,05
+0,49
33.61
50.44
Rob van Gestel
Harold Matla
35
68
-0,08
+0,27


Programmanr. 40
25.01.2009 - 15:17
Dames, 4 x 50m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo1:58.581:56.53+0,80
Zoë Braal
Anneloek Schrijvershof
87
86
+0,80
+0,40
29.44
31.22
Marieke Smeding
Stephanie Rombout
83
88
+0,28
+0,47
28.52
27.35

120+

1.De Stormvogel 1De Stormvogel2:07.442:09.78+0,80
Lana Ohlenroth
Roelien Braber
78
79
+0,80
+0,46
31.95
31.91
Marijke van Hoek
Angelique Lok
58
75
+0,82
+0,59
34.14
31.78
2.Zeelandia 1Zeelandia2:42.872:47.99+0,97
Els Dommanschet
Bianca Smet
81
71
+0,97
+0,55
40.02
43.00
Gerlinda Smet
Margreta Jansen
70
65
+0,78
+0,54
50.85
34.12

160+

NGAZ&PC 1AZ&PC2:10.78
Conny v. Velden, Françoise Heijdeman-Duran, Tina Renken, Lidia v. Bon

240+

NGPSV 1PSV2:25.61
Ineke Weekers, Annie Smits, Lottie Geurts, Gonnie Bak


Programmanr. 41
25.01.2009 - 15:31
Heren, 50m rugslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK28.34850069126.33
Nederlands Masters Record

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun26.451982KZ26.54
2.Victor den HeijerD'Elft29.22830086729.22
3.Albert van PiekerenOctopus30.06840176730.48
3.Paul OudendijkOEZA29.98810128730.48
5.Thommy NickelVan Vliet Barracuda30.14840162730.97
6.Marcel ReefhuisDe Veene31.43810138131.08
7.Dennis BrobbelZVS33.69840031132.21
8.Rob VermeulenLuctor et Emergo33.59820186333.74

Masters 30+

1.Claudio BettiolNatatorium Treviso29.70VEN-00035129.65
2.Ivo RoozeboomDES28.93770080129.72
3.Pieter PonneHZ&PC Heerenveen33.05760074934.04

Masters 35+

1.Eelco van GemertDe Stormvogel30.71720029931.18
2.Michael BesMSV-Zeemacht31.61720120532.20
3.Ashwin JuliusOctopus38.60730129739.70

Masters 40+

1.René BeetsmaDZ&PC31.00690006931.38
2.Arco WagenvoortLuctor et Emergo35.42650098932.60
3.Harold MatlaPSV33.51680059133.28
4.Peter v. MeerveldAZ&PC34.01670064934.02
5.Fred vd MeebergZignea33.27660127934.09
NGArjon de BokDe Biesboschzwemmers30.466900125

Masters 45+

1.Jan BrinkDe Stormvogel30.96620009131.28
2.Gert VercouterenTSZ31.60TSZ/154/6331.95
3.Ron van VlietDe Stormvogel33.74610084934.17
4.Peter FölkerAqua-Novio'9433.88640102134.57
5.Bert PopmaZignea35.36640114734.83
6.Peter de LangeDe Stormvogel33.40600093334.88
7.André SchutteDe Stormvogel37.10600052135.78
8.Peter BoekhorstScheldestroom38.58630106337.54
9.Jack BarendsTwente  (SG)39.86620101142.52

Masters 50+

1.Albert BoonstraAqua-Novio'9430.73570042530.22
2.Andre StormZoetermeer34.31560040733.40
3.Wim de LangeElectrolux AZC37.73580053336.58
4.Henk SlompDe Pinquin36.87550035936.89
5.Pieter de JongAquapoldro41.64580058538.93
6.Herbert KatgertTwente  (SG)41.90590073949.41
7.Jan GlorieOEZA1:09.8257005131:10.81
NGRoelof van LopikDES33.985900773

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV34.44520026533.05
2.Hans PiederietNumansdorp33.26540017733.36
3.Rob BerkhofSwol 189438.16520024538.46

Masters 65+

1.Alexander KryukovNeptun33.1501200534.92
2.Frans van EnstDe Veene36.02400001136.09
3.Alexander DrevalNeptun40.7201200239.03
4.Nico BaayOld Dutch51.06420005350.99

Masters 70+

1.Jan EichhornRapido'8245.45370001545.89h

Masters 75+

1.Georges VerhelstRZV52.11RZV/160/3154.90


Programmanr. 42
25.01.2009 - 15:41
Dames, 50m rugslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Danya MuilwijkVan Vliet Barracuda31.59880310033.63
2.Dian van PeltDe Biesboschzwemmers38.76850229639.89
3.Dorien VasseurScheldestroom43.43870416442.81

Masters 25+

1.Helena JongemaOEZA35.08800055035.55

Masters 30+

1.Petra VerstegenWVZ36.95770090637.46
2.Daniëlle KlaverdijkDe Schotejil41.11760090638.25
3.Corina BaaijZeelandia42.80780002239.96

Masters 35+

1.Lidia v. BonAZ&PC33.00700005434.31
2.Judith ZijlemanDe Ganze36.67740065235.90
3.Saskia van DijkIJZPC38.13740072236.41
4.Conzuela BrinkDe Stormvogel40.20700074440.29
5.Bianca SmetZeelandia46.67710041646.76
6.Gerlinda SmetZeelandia50.09700046851.50
NGTina RenkenAZ&PC37.727200800

Masters 40+

1.Henriëtte v. NordenAZ&PC36.72680004636.38
2.Jantine BraakmanZV De Bron40.38650003638.74
3.Annette van DokMSV-Zeemacht46.29680074240.10
4.Karin van den HeuvelAquAmigos43.83660018842.47

Masters 45+

1.Irina KulbashnayaNeptun38.2501200737.68
2.Jacqueline RolloosDe Lansingh38.44630022238.39
3.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen39.36600011641.15
4.Katinka EldersOceanus47.36600029246.16
NGMarja CoolsPSV40.966000296
NGEleonora KapustnikDuck's Creek35.00015005

Masters 50+

1.Mathilde VinkSwol 189438.31580012838.72
2.Jarien Sinke-BlacquièreLuctor et Emergo47.68570015250.29

Masters 55+

1.Antoinette Gilding-TussaudTwente  (SG)46.22500003846.59

Masters 60+

1.Loekie v. HuisstedenAZ&PC53.76450000252.61*

Masters 65+

1.Leny KampAquapoldro51.96440000855.24

Masters 70+

1.Jeltje van BergenDe Pinquin51.40350000252.19*
2.Tineke de BuegerOld Dutch58.6737000101:00.51

Masters 80+

1.Anneke LogtenbergOld Dutch1:04.8929000041:07.32


Programmanr. 43
25.01.2009 - 15:48
Heren, 100m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht (SG)54.44880046153.52+0,8225.8153.52
2.Ryan WoeiLuctor et Emergo59.16860438557.64+0,7927.3657.64
3.Jory van der GrachtOEZA58.78870109759.46+0,9728.4059.46
4.Robin DellaertScheldestroom59.6688007451:02.08+0,9529.511:02.08

Masters 25+

1.Filip ZemierKS Neptun52.801984PZ52.29+0,7524.6252.29
2.Karol ZemierKS Neptun54.201982KZ52.61+0,7225.3652.61
2.Marek MrózUKS Wodnik53.04ABG65272552.61+0,8325.4252.61
4.Sven JaegerHellas-Glana55.05830102155.24+0,7926.1455.24
5.Davy BisslikLuctor et Emergo55.20820235155.37+0,7826.5055.37
6.Charles PotinLuctor et Emergo54.85830170156.09+0,7926.0556.09
7.Dirk HoekDe Zijl/LGB57.06820244557.51+0,9627.7357.51
8.Thommy NickelVan Vliet Barracuda55.55840162757.92+0,8928.1657.92
9.Maarten de GeusWZK Zwemmen57.76830073758.25+0,7828.1258.25
10.Alexander HullemanDe Zijl/LGB57.74830098958.30+0,8728.0758.30
11.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB58.15810012358.88+0,8728.3158.88
12.Dennis de GrootDe Zwoer58.20830078559.33+0,8328.0059.33
13.Ard NiewzwaagStadskanaal1:08.7680021951:03.7830.871:03.78

Masters 30+

1.Ivo RoozeboomDES55.03770080156.02+0,8926.9156.02
2.Freddie GeerlingsNIMO58.31790037959.68+0,8727.8359.68
3.Niels van WageningenD'Elft1:01.6576013351:02.1229.521:02.12
4.Jeroen TebbensIJZPC1:19.2976014051:20.69*36.351:20.69
5.Rinke NijlandIJZPC1:14.2779017351:20.7535.771:20.75
NG.ZASimone BattistonS.A.T. Finy Taormina55.00LOM-013625
NG.ZAClaudio BettiolNatatorium Treviso56.50VEN-000351

Masters 35+

1.Agnus GerringaDWK55.74710028555.58+0,8026.5555.58
2.Eelco van GemertDe Stormvogel56.62720029956.73+0,8127.5256.73
3.Oscar van HolsteynAquAmigos56.78710037356.94+0,8427.5056.94
4.Robin SprinkhuizenDe Zijl/LGB57.16740076759.00+0,9228.0259.00
5.Han van AntwerpenDe Lansingh1:02.7874000171:03.9630.291:03.96
6.Ashwin JuliusOctopus1:06.2873012971:05.1031.471:05.10
NGHeiner StevensZignea1:02.647201299

Masters 40+

1.Geert WijnDe Gelenberg57.39670110157.28+0,7627.0057.28
2.Erik van DartelPSV59.03670018559.61+1,0728.4759.61
3.Kees AkershoekDe Stelle1:00.59690000959.6728.5059.67
4.Harold MatlaPSV59.8768005911:00.53+0,8929.271:00.53
5.José de PooterDe Schelde1:04.3769007971:03.3029.781:03.30
6.Hans van DamZVS1:06.3066011631:03.6630.871:03.66
7.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'941:06.8665010271:06.1531.901:06.15
8.Erik SaanDe Duck1:05.6565007691:06.6431.121:06.64
9.Henk van ZettenOctopus1:15.5467012611:23.8938.251:23.89
NGArjon de BokDe Biesboschzwemmers58.036900125

Masters 45+

1.Cees van HouwelingenDe Schelde56.48630035155.92+0,9027.2155.92
2.Edwin v. NordenAZ&PC55.97630056356.37+0,8726.5256.37
3.Jan BrinkDe Stormvogel56.99620009157.99+0,8227.9357.99
4.Ronald GroveOceanus59.95610016159.3228.2959.32
5.Robert VinkWWV1:01.6763010751:01.1529.331:01.15
6.Edzo HuismanAquapoldro1:02.2063010291:02.9130.321:02.91
7.John StofferZoetermeer1:06.1263007251:03.3029.881:03.30
8.Bart van CalkerTwente  (SG)1:07.9761000671:08.1132.511:08.11
9.Jan SmalheerSCOM1:10.1064007011:08.1633.011:08.16
10.Peter BoekhorstScheldestroom1:11.9963010631:09.1632.431:09.16
11.Jack BarendsTwente  (SG)1:09.3262010111:09.1932.281:09.19
12.John DamZignea1:08.6060009151:09.5033.911:09.50
13.Arno LoofDe Schelde1:21.4463012651:21.76*37.351:21.76
14.Coert van SpallZeelandia1:19.6864011571:22.53*1:22.53
15.Gé VinkOEZA1:21.5360008931:27.62*1:27.62

Masters 50+

1.Albert BoonstraAqua-Novio'9457.82570042558.17+0,8428.4158.17
2.Willem ZwiersAquAmigos1:01.9858005051:02.7930.391:02.79
3.Andre StormZoetermeer1:05.0556004071:03.7330.661:03.73
4.Reginald vd GiessenArethusa1:05.5558001351:05.2631.001:05.26
5.Henk SlompDe Pinquin1:06.4555003591:06.0332.141:06.03
6.Wim de LangeElectrolux AZC1:08.0658005331:07.0331.801:07.03
7.Pieter de JongAquapoldro1:08.6558005851:08.2732.451:08.27
8.Dirk CrokOEZA1:17.9758005471:16.24*1:16.24
9.Bart RoelseLuctor et Emergo1:34.8356004531:31.1940.111:31.19
10.Rene GrootZV De Bron1:26.3659006171:31.2242.071:31.22
11.Abe KramerDe Stormvogel1:34.8357004811:35.3542.621:35.35
12.Jan GlorieOEZA1:46.6357005131:44.5747.641:44.57

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV1:05.0852002651:04.0531.191:04.05
2.Hugo StaudtTwente  (SG)1:12.1453002531:13.3135.031:13.31
3.Laurens klein BretelerWWV1:24.2954001091:19.4737.271:19.47

Masters 60+

1.Joop DraaismaDZ&PC1:16.1446001551:14.24*1:14.24
2.Mar van GeelOld Dutch1:22.4447001351:26.22*39.031:26.22

Masters 65+

1.Frans van EnstDe Veene1:14.5440000111:14.9134.691:14.91
2.Ruud SloofDe Rijn1:16.3944000731:19.22*36.801:19.22
3.Nico BaayOld Dutch1:36.3142000531:34.2844.031:34.28

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe1:10.6138000071:13.5435.771:13.54
2.Victor SarychevNeptun1:12.560120281:16.4735.941:16.47


Programmanr. 44
25.01.2009 - 16:10
Dames, 100m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo59.22880369658.49+0,8128.1458.49
Nederlands Masters Record
2.Marijke MonsmaDWK1:04.2085021001:03.29+0,8530.211:03.29
3.Annelette de VriesDe Veene1:04.7686039081:05.01+0,8930.841:05.01
4.Zoë BraalLuctor et Emergo1:04.6887005501:05.06+0,8230.941:05.06
5.Milou BouwhuisDe Veene1:05.2389005321:09.84+0,8432.661:09.84
6.Josine van DorsselaerKoewacht1:12.7688010401:15.51+0,4834.991:15.51
NGDanya MuilwijkVan Vliet Barracuda1:03.198803100
NGAnouk MeesenKoewacht1:05.648902828

Masters 25+

1.Marieke SmedingLuctor et Emergo1:06.7983018261:01.11+0,9129.321:01.11
2.Anke LambooijAZL1:00.6480011821:01.41+0,8828.901:01.41
3.Nadya PutterVlaardingen1:02.9783016301:02.54+0,8729.861:02.54
4.Joana CarneiroD'Elft1:04.1282022561:03.98+0,9530.491:03.98
5.Alana MilesKZPC1:06.7780016261:05.78+0,9331.321:05.78
6.Roos LemmenEurode KZC1:06.7184030781:08.53+0,8932.411:08.53
7.Linda HoogendamD'Elft1:08.3983008921:10.16+0,8533.601:10.16
8.Marion GroenewoudZVS1:08.1282005541:10.23+0,7933.661:10.23
9.Francijna de KooterDe Biesboschzwemmers1:07.4580006341:10.26+0,9232.551:10.26
10.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB1:07.9181009041:10.91+0,9233.231:10.91
11.Miranda MoolenaarZVS1:14.3580007621:11.81+0,9334.761:11.81
12.Nienke NieuwenhuisSwol 18941:16.0681018501:12.92+0,9735.461:12.92
13.Veronique VasseurScheldestroom1:12.5583020261:13.69+0,8734.911:13.69
14.Mirjam MinderhoudZignea1:21.2983013981:20.57+0,9437.171:20.57
15.Tjitske PonneHZ&PC Heerenveen1:25.8580008621:24.42+1,0240.721:24.42

Masters 30+

1.Claudia van DrunenAquAmigos1:04.6177008101:04.77+0,7830.791:04.77
2.Emerentia KnebelKZPC1:05.7476003221:04.90+0,8530.621:04.90
3.Lana OhlenrothDe Stormvogel1:10.0278011341:09.11+0,8533.891:09.11
4.Daniëlle KlaverdijkDe Schotejil1:16.5876009061:11.65+0,9034.331:11.65
5.Eveline HacquebordIJZPC1:10.7079012061:11.71+0,9334.041:11.71
6.Roelien BraberDe Stormvogel1:10.1179012981:12.37+0,8433.211:12.37
7.Petra VerstegenWVZ1:08.2377009061:12.81+0,9734.431:12.81
8.Angelique LokDe Stormvogel1:10.5675007781:13.27+1,0334.381:13.27

Masters 35+

1.Lidia v. BonAZ&PC1:02.4570000541:05.13+0,8930.691:05.13
2.Judith ZijlemanDe Ganze1:08.2274006521:07.31+0,8932.621:07.31
3.Ellen SchravendeelAqua-Novio'941:07.3270007421:07.53+0,8231.701:07.53
4.Karin SteinVlaardingen1:07.6171005541:08.09+0,9633.041:08.09
5.Meke OomensOld Dutch1:26.2570003701:20.05+0,6038.121:20.05
6.Bianca SmetZeelandia1:34.4271004161:45.06+1,0247.501:45.06
NGTina RenkenAZ&PC1:04.587200800

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO1:04.0569005221:03.80+0,8731.051:03.80
2.Annette Wijnja-VisserDe Biesboschzwemmers1:07.2767005281:07.46+0,9231.881:07.46
3.Henriëtte v. NordenAZ&PC1:08.1968000461:09.19+0,9233.141:09.19
4.Jantine BraakmanZV De Bron1:09.5065000361:11.08+0,8333.941:11.08
5.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam1:14.8266004321:11.56+0,8034.301:11.56
6.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam1:22.1767004401:12.86+0,9434.801:12.86
7.Hanny RotteveelZignea1:16.2866005381:14.06+1,0835.861:14.06
8.Yvette KilianZoetermeer1:14.9466005341:15.05+0,9235.361:15.05
9.Ineke BakLuctor et Emergo1:17.9265000041:17.73+0,8436.251:17.73
10.Hetty SmalheerSCOM1:19.9867003521:18.66+1,0637.521:18.66
11.Petra VoestenZignea1:24.6366005961:24.24+1,0641.231:24.24
NGVera TarasovaDuck's Creek1:09.00015006
NGConny v. VeldenAZ&PC1:23.476500446

Masters 45+

1.Margriet Grove-LingemanOceanus1:07.3662000801:08.99+0,9032.791:08.99
2.Conny WielaardDe Schotejil1:10.1062002601:10.19+0,9334.311:10.19
3.Linda v.d. ReeDe Ganze1:13.4563004521:12.80+0,9334.011:12.80
4.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen1:17.0660001161:20.66+0,9337.951:20.66
5.Katinka EldersOceanus1:25.4360002921:23.74+0,8239.991:23.74
6.Jacqueline BrouwerZV De Bron1:32.1361002961:31.21+1,0443.701:31.21
NGMarja CoolsPSV1:18.786000296
NGStella MuilwijkVan Vliet Barracuda1:30.436000294

Masters 50+

1.Patty VerhagenAquAmigos1:09.6859001461:10.91+0,9334.521:10.91
2.Mathilde VinkSwol 18941:10.9458001281:10.98+0,9034.161:10.98
3.Marijke van HoekDe Stormvogel1:15.1858000501:15.30+0,8835.671:15.30
4.Janny van EijkZV De Bron1:13.6558000221:15.56+1,0736.101:15.56
5.Janneke van LiesdonkArethusa1:51.6957000601:51.20*+1,0351.151:51.20
NGCarolien MaasZoetermeer1:22.475700130

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen1:09.7750000061:06.39+0,9432.141:06.39
Europees Masters Record
2.Christien NieuwenhuisSwol 18941:11.3451000221:09.91+0,9133.571:09.91
3.Catherine CouquetZoetermeer1:22.0051000581:21.26+0,9839.501:21.26

Masters 60+

NGAnnie SmitsPSV1:30.794600016

Masters 65+

1.Greet BrehlerHatto Heim1:42.5444000041:38.28+1,1948.021:38.28

Masters 70+

1.Lottie GeurtsPSV1:28.7635000081:25.57+1,1341.781:25.57
2.Jeltje van BergenDe Pinquin1:39.1735000021:40.21+1,0648.831:40.21

Masters 80+

1.Anneke LogtenbergOld Dutch2:28.0429000042:10.30+1,0658.972:10.30


Programmanr. 46
25.01.2009 - 16:31
Gemengd, 4 x 50m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo1:49.161:45.86+0,76
Nederlands Masters Record
Charles Potin
Stephanie Rombout
83
88
+0,76
+0,57
25.39
27.95
Davy Bisslik
Marieke Smeding
82
83
+0,19
+0,31
24.28
28.24
2.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB1:54.871:53.51+0,91
Robin Sprinkhuizen
Larissa Brak
74
88
+0,91
+0,45
26.37
30.11
Andrea van Leeuwen
Dirkjan Beugelsdijk
81
81
+0,38
+0,26
31.15
25.88
3.De Veene 1De Veene1:58.592:00.25+0,91
Annelette de Vries
Frans van Enst
86
40
+0,91
+0,58
29.86
32.52
Marcel Reefhuis
Milou Bouwhuis
81
89
+0,28
+0,63
26.60
31.27
4.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:12.982:05.88+0,86
Pieter Ponne
Tjitske Ponne
76
80
+0,86
+0,45
28.68
37.45
Karin van Dijk
Herman van Dijk
86
89
+0,42
+0,41
31.39
28.36
5.Scheldestroom 1Scheldestroom2:10.432:10.70+0,91
Robin Dellaert
Veronique Vasseur
88
83
+0,91
+0,62
28.22
34.10
Peter Boekhorst
Dorien Vasseur
63
87
+0,43
+0,73
30.44
37.94
NGVan Vliet Barracuda 2Van Vliet Barracuda2:07.23
Danya Muilwijk, Stella Muilwijk, Walter Rolloos, Thommy Nickel

100+

1.D'Elft 1D'Elft1:53.461:54.00+0,93
Niels van Wageningen
Joana Carneiro
76
82
+0,93
+0,64
27.89
29.90
Linda Hoogendam
Victor den Heijer
83
83
+0,49
+0,32
31.78
24.43

120+

1.ZVS 1ZVS2:00.042:01.06+0,88
Miranda Moolenaar
Hans van Dam
80
66
+0,8833.51
27.60
Marion Groenewoud
Dennis Brobbel
82
84
+0,43
+0,49
32.76
27.19

160+

1.AZ&PC 1AZ&PC1:53.091:53.84+0,91
Peter v. Meerveld
Henriëtte v. Norden
67
68
+0,91
+0,57
27.96
31.53
Edwin v. Norden
Lidia v. Bon
63
70
+0,11
+0,06
24.65
29.70
2.De Stormvogel 1De Stormvogel1:59.601:59.82+1,03
Peter de Lange
Angelique Lok
60
75
+1,03
+0,73
29.84
32.01
Arno Wouters
Lana Ohlenroth
58
78
+0,31
+0,54
26.76
31.21
3.Zeelandia 1Zeelandia2:16.012:16.02+1,07
Coert van Spall
Corina Baaij
64
78
+1,07
+0,41
33.57
34.98
Jaap de Munck
Margreta Jansen
68
65
+0,47
+0,40
33.78
33.69
NGDuck's Creek 1Duck's Creek1:50.51
Igor Markitanov, Vladislav Bragin, Elvira Kuzmina, Eleonora Kapustnik
NGZoetermeer 1Zoetermeer2:05.96
Yvette Kilian, John Stoffer, Andre Storm, Carolien Maas

200+

1.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo2:41.402:32.17
Jarien Sinke-Blacquière
Rens Davidse
57
64
44.05
33.45
Ellen Ristau
Bart Roelse
54
56
+0,42
+0,68
36.55
38.12

240+

1.PSV 1PSV2:14.062:14.83+0,96
Nederlands Masters Record
Ineke Weekers
Lottie Geurts
53
35
+0,96
+0,65
34.41
37.73
Rob Hanou
Brend Brevé
43
52
+0,68
+0,54
33.99
28.70