Miniorenwedstrijd 20090111
Denekamp (NED),    11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6    Nr. 16. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 18. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Minioren 5 en 6    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dinkel 1                        De Dinkel              2:32.13   179       
        Laura Stegge, 99                       Isabel Nibourg, 99
        Reniet Vastert, 99                     Django Klos, 00
            34.86  2:32.13

    2.  De Dinkel 2                        De Dinkel              2:38.67   158       
        Laurette van der Woning, 99            Laura Rolink, 99
        Björn van der Velde, 99                Sören Ekkelboom, 99
            38.26  2:38.67

    3.  SW Twente 1                        SW Twente              2:44.73   141       
        Koen van den Assem, 99                 Jesse Hendrikse, 99
        Sterre van Schravendijk, 00            Jeanine Westerhof, 99
            38.32  2:44.73

    4.  O Z & P C 1                        O Z & P C              2:48.33   132       
        Marnix Klein, 99                       Dennis Kamps, 00
        Renske Mulder, 99                      Jitske Boomars, 00
            41.30  2:48.33

    5.  Z.C. Losser 1                      Z.C. Losser            2:54.00   119       
        Naomi Morshuis, 00                     Romee Spin, 00
        Chris Coelingh, 99                     Pascal Bloemen, 99
            44.82  2:54.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Meisjes, 100m vlinderslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michaela Freyberg             97   SV Rheine              1:19.86   366       
    2.  Marloes Ekkelboom             97   De Dinkel              1:27.11   282       
    3.  Lauren Bijen                  97   O Z & P C              1:27.64   277       
    4.  Marlijn Dijkhuis              97   De Dinkel              1:31.42   244       
    5.  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              1:32.36   237       
    6.  Alicia Cordes                 97   TV Meppen              1:33.20   231       
    7.  Emma Seppenwoolde             97   SW Twente              1:36.98   205       
    8.  Phyllis Lensker               97   Waspo                  1:39.76   188       
    9.  Kitty Schasfoort              97   De Dinkel              1:41.97   176       
   10.  Demi Rothe                    97   O Z & P C              1:42.60   173       
   11.  Kim Haafkes                   97   De Dinkel              1:44.07   166       
   12.  Charel Wagenvoort             97   De Dinkel              1:48.52   146       
   13.  Jikke Keupink                 97   De Dinkel              1:51.92   133       
   DIS  Naomi Schreurs                97   O Z & P C              1:47.29             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 AFGEM  Fiona Lambers                 97   Waspo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas de Lange               97   SW Twente              1:32.13   252       
    2.  Florian Schröder              97   Maxi Swim-Team         1:34.98   230       
    3.  Justin Wiggers                97   SW Twente              1:38.18   208       
    4.  Bas ten Tusscher              97   SW Twente              1:41.67   188       
    5.  Brandon Ribberink             97   De Dinkel              1:45.36   169       
    6.  Paul Kamp                     97   TV Meppen              1:50.20   147       
   DIS  Lex Schippers                 97   Z.C. Losser            1:53.64             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Mathijs Kruit                 97   SW Twente                                  
 AFGEM  Fedde Beukers                 97   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elles Tijink                  98   De Dinkel              1:14.28   359       
    2.  Eefje Slootweg                98   O Z & P C              1:16.57   328       
    3.  Annick van der Kraats         98   De Dinkel              1:21.10   276       
    4.  Apolonia Jacobs               98   De Dinkel              1:21.39   273       
    5.  Emma Weustink                 98   De Dinkel              1:21.57   271       
    6.  Sterre Heerink                98   De Dinkel              1:22.29   264       
    7.  Jil Meyer                     98   Maxi Swim-Team         1:22.92   258       
    8.  Ines Berling                  98   TV Meppen              1:23.47   253       
    9.  Lisanne van Faassen           98   SW Twente              1:23.96   249       
   10.  Annika Ewering                98   SV Rheine              1:24.60   243       
   11.  Eva Hagreis                   98   SW Twente              1:24.89   241       
   12.  Laureen Bekhuis               98   O Z & P C              1:26.54   227       
   13.  Eva Groenendijk               98   SW Twente              1:26.86   225       
   14.  Anouk Hof                     98   SW Twente              1:29.11   208       
   15.  Sanne Eskes                   98   Z.C. Losser            1:29.48   205       
   16.  Renske Dunhoft                98   Z.C. Losser            1:29.80   203       
   17.  Sanne Reukers                 98   De Dinkel              1:29.83   203       
   18.  Marleen Hof                   98   SW Twente              1:30.70   197       
   19.  Lea Eberhard                  98   Waspo                  1:32.54   186       
   20.  Britt Peters                  98   SW Twente              1:32.73   185       
   21.  Sophie Bos                    98   De Dinkel              1:33.06   183       
   22.  Sophie Heesink                98   De Dinkel              1:37.51   159       
   23.  Kristin Stäber                98   Maxi Swim-Team         1:37.98   156       
 AFGEM  Neele Punt                    98   Waspo                                      
 AFGEM  Maxine Vischer                98   Waspo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  98   De Dinkel              1:20.32   292       
    2.  Mart Kortman                  98   De Dinkel              1:28.04   222       
    3.  Luuk ter Mors                 98   SW Twente              1:29.73   210       
    4.  Jannis Hettwer                98   TV Meppen              1:32.58   191       
    5.  Marc den Oudsten              98   SW Twente              1:39.40   154       
    6.  Lennard Langerbein            98   Maxi Swim-Team         1:40.32   150       
    7.  Lukas Portheine               98   Waspo                  1:42.02   143       
    8.  Leon Müller                   98   Waspo                  1:42.95   139       
    9.  Maximilian Weltermann         98   Maxi Swim-Team         1:51.70   109       
   DIS  Peter Kamp                    98   TV Meppen              1:43.52             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Stegge                  99   De Dinkel              1:30.83   264       
    2.  Larissa Thien                 99   SV Rheine              1:32.30   252       
    3.  Isabel Nibourg                99   De Dinkel              1:36.51   220       
    4.  Clara Schiphorst              99   Waspo                  1:36.63   219       
    5.  Laurette van der Woning       99   De Dinkel              1:37.95   211       
    6.  Laura Rolink                  99   De Dinkel              1:40.25   196       
    7.  Geke Hofhuis                  99   De Dinkel              1:40.64   194       
    8.  Jeanine Westerhof             99   SW Twente              1:41.54   189       
    9.  Jitske Boomars                00   O Z & P C              1:41.57   189       
   10.  Laura Remke                   99   SV Rheine              1:43.92   176       
   11.  Anniko Maas                   00   Z.C. Losser            1:44.95   171       
   12.  Maartje Pollemans             99   De Dinkel              1:45.45   169       
   13.  Romee Spin                    00   Z.C. Losser            1:49.61   150       
   14.  Rixt Keetman                  99   SW Twente              1:50.41   147       
   15.  Sterre van Schravendijk       00   SW Twente              1:55.82   127       
   16.  Naomi Morshuis                00   Z.C. Losser            1:55.89   127       
   17.  Kim Koekkoek op Munsterhuis   00   SW Twente              1:56.47   125       
   18.  Theresa Böse                  00   SV Rheine              2:02.02   109       
   19.  Marjolein Stubbe              00   SW Twente              2:03.04   106       
   DIS  Luisa Franke                  99   SV Rheine              1:47.16             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Susan Morsink                 99   De Dinkel              1:49.13             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Anna Cremering                99   TV Meppen              1:54.76             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Amber Bergman                 00   De Dinkel              1:58.17             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Tabea Berling                 00   TV Meppen              2:07.73             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Aniek Giesselink              99   O Z & P C                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bloemen                99   Z.C. Losser            1:21.57   189       
    2.  Django Klos                   00   De Dinkel              1:25.90   162       
    3.  Koen van den Assem            99   SW Twente              1:29.51   143       
    4.  Jesse Hendrikse               99   SW Twente              1:31.76   133       
    5.  Marnix Klein                  99   O Z & P C              1:36.26   115       
    6.  Emiel Westland                99   O Z & P C              1:37.77   110       
    7.  Jesse de Groote               99   SW Twente              1:38.56   107       
    8.  Jan Schade                    99   SV Rheine              1:39.29   105       
    9.  Dennis Kamps                  00   O Z & P C              1:40.54   101       
   10.  Jurre Keupink                 99   De Dinkel              1:41.60    98       
   11.  Joost Schröder                99   O Z & P C              1:43.61    92       
   12.  Sören Ekkelboom               99   De Dinkel              1:44.06    91       
   13.  Reniet Vastert                99   De Dinkel              1:44.11    91       
   14.  Noah Dröge                    00   Maxi Swim-Team         1:47.23    83       
   15.  Chris Coelingh                99   Z.C. Losser            1:49.73    78       
   16.  Geert Kluitman                00   De Dinkel              1:51.02    75       
   17.  Gijsbert Pelleboer            00   Z.C. Losser            2:05.98    51       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 100m schoolslag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Buß                    97   TV Meppen              1:25.60   447       
    2.  Anouk Knippers                97   De Dinkel              1:28.95   398       
    3.  Demi Rothe                    97   O Z & P C              1:31.80   362       
    4.  Judith Kluitman               97   De Dinkel              1:32.54   354       
    5.  Marlijn Dijkhuis              97   De Dinkel              1:33.29   345       
    6.  Pia Meyer                     97   Maxi Swim-Team         1:36.11   316       
    7.  Naomi Schreurs                97   O Z & P C              1:39.02   289       
    8.  Marit Kruise                  97   SW Twente              1:40.80   274       
    9.  Montserrat Müller             97   Waspo                  1:40.95   272       
   10.  Jennifer Degenhart            97   TV Meppen              1:41.10   271       
   11.  Colleen Murray                97   SV Rheine              1:42.02   264       
   12.  Tina Barnickel                97   Maxi Swim-Team         1:44.12   248       
   13.  Julia Franke                  97   SV Rheine              1:47.02   229       
   DIS  Myrthe Tijhuis                97   Z.C. Losser                                
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
    NG  Sara Linde                    97   SV Rheine                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag                       Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Hendriksen               97   De Dinkel              1:18.48   277       
    2.  Maximilian Böse               97   SV Rheine              1:20.32   258       
    3.  Hans-Jan Westerhof            97   SW Twente              1:21.48   247       
    4.  Rens van Amelsvoort           97   O Z & P C              1:26.77   205       
    5.  Brandon Ribberink             97   De Dinkel              1:32.74   168       
    6.  Thomas de Lange               97   SW Twente              1:32.80   167       
    7.  Lex Schippers                 97   Z.C. Losser            1:39.07   138       
    8.  Paul Kamp                     97   TV Meppen              1:53.16    92       
   DIS  JesseDerk v Schravendijk      97   SW Twente              1:25.95             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Bas ten Tusscher              97   SW Twente              1:36.58             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Meisjes, 100m vlinderslag                     Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eefje Slootweg                98   O Z & P C              1:33.10   231       
    2.  Emma Weustink                 98   De Dinkel              1:38.48   195       
    3.  Laurie Aarninkhof             98   De Dinkel              1:40.23   185       
    4.  Julia Weustink                98   De Dinkel              1:44.63   163       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Kortman                  98   De Dinkel              1:13.80   255       
    2.  Luuk ter Mors                 98   SW Twente              1:16.16   232       
    3.  Twan Eenkhoorn                98   SW Twente              1:19.12   207       
    4.  Leon Müller                   98   Waspo                  1:26.26   160       
    5.  Marc den Oudsten              98   SW Twente              1:29.51   143       
    6.  Lukas Portheine               98   Waspo                  1:33.60   125       
    7.  Lennard Langerbein            98   Maxi Swim-Team         1:36.26   115       
    8.  Peter Kamp                    98   TV Meppen              1:38.61   107       
    9.  Steven Blom                   98   Z.C. Losser            1:41.45    98       
   10.  Maximilian Weltermann         98   Maxi Swim-Team         1:42.42    95       
 AFGEM  Bas Neef                      98   O Z & P C                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 100m schoolslag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Victoria Buß                  99   TV Meppen              1:41.54   268       
    2.  Tippy Rolink                  99   De Dinkel              1:43.29   254       
    3.  Nina Hartmann                 99   Maxi Swim-Team         1:46.17   234       
    4.  Laura Rolink                  99   De Dinkel              1:46.32   233       
    5.  Lotte Kuipers                 99   De Dinkel              1:46.70   231       
    6.  Mandy Steenkamp               00   SV Concordia           1:47.26   227       
    7.  Renske Mulder                 99   O Z & P C              1:49.57   213       
    8.  Pia Dittmann                  99   Maxi Swim-Team         1:53.04   194       
    9.  Anniko Maas                   00   Z.C. Losser            1:56.93   175  FJ 1 
   10.  Romee Spin                    00   Z.C. Losser            1:56.93   175  FJ 2 
   11.  Hannah Freyberg               00   SV Rheine              2:00.73   159       
   12.  Tabea Berling                 00   TV Meppen              2:04.89   144  FJ 1 
   13.  Susan Morsink                 99   De Dinkel              2:04.89   144  FJ 2 
   14.  Lea Schlickmann               00   Maxi Swim-Team         2:05.57   142       
   15.  Elsa Hessel                   99   TV Meppen              2:05.80   141       
   16.  Naomi Morshuis                00   Z.C. Losser            2:06.51   138       
   17.  Anna Cremering                99   TV Meppen              2:07.67   135       
 NG.ZA  Maaike Masselink              00   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m wisselslag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bloemen                99   Z.C. Losser            1:32.54   191       
    2.  Björn van der Velde           99   De Dinkel              1:33.29   187       
    3.  Koen van den Assem            99   SW Twente              1:40.45   149       
    4.  Joost Schröder                99   O Z & P C              1:52.13   107       
    5.  Dennis Kamps                  00   O Z & P C              1:56.32    96       
    6.  Sören Ekkelboom               99   De Dinkel              2:02.89    82       
   DIS  Jesse Hendrikse               99   SW Twente              1:50.61             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Emiel Westland                99   O Z & P C              1:56.32             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Marnix Klein                  99   O Z & P C                                  
        Zie voorblad



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 100m vrije slag                     Junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michaela Freyberg             97   SV Rheine              1:09.45   439       
    2.  Anouk Knippers                97   De Dinkel              1:13.36   373       
    3.  Kitty Schasfoort              97   De Dinkel              1:14.42   357       
    4.  Marloes Ekkelboom             97   De Dinkel              1:14.67   354       
    5.  Sophie Buß                    97   TV Meppen              1:15.02   349       
    6.  Lauren Bijen                  97   O Z & P C              1:15.86   337  FJ 1 
    7.  Judith Kluitman               97   De Dinkel              1:15.86   337  FJ 2 
    8.  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              1:18.42   305       
    9.  Marit Kruise                  97   SW Twente              1:18.95   299       
   10.  Emma Seppenwoolde             97   SW Twente              1:19.20   296       
   11.  Montserrat Müller             97   Waspo                  1:20.10   286       
   12.  Colleen Murray                97   SV Rheine              1:20.26   285       
   13.  Phyllis Lensker               97   Waspo                  1:20.61   281       
   14.  Alicia Cordes                 97   TV Meppen              1:20.70   280       
   15.  Jennifer Degenhart            97   TV Meppen              1:22.42   263       
   16.  Julia Franke                  97   SV Rheine              1:22.76   260       
   17.  Jikke Keupink                 97   De Dinkel              1:23.17   256       
   18.  Charel Wagenvoort             97   De Dinkel              1:24.86   241       
   19.  Kim Haafkes                   97   De Dinkel              1:25.08   239       
   20.  Pia Meyer                     97   Maxi Swim-Team         1:27.10   223       
   21.  Tina Barnickel                97   Maxi Swim-Team         1:28.17   215       
   22.  Myrthe Tijhuis                97   Z.C. Losser            1:33.76   179       
 AFGEM  Fiona Lambers                 97   Waspo                                      
    NG  Sara Linde                    97   SV Rheine                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Jongens, 100m vlinderslag                     Minioren 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maximilian Böse               97   SV Rheine              1:23.33   223       
    2.  Hans-Jan Westerhof            97   SW Twente              1:23.48   222       
    3.  Luuk Hendriksen               97   De Dinkel              1:29.10   183       
    4.  Rens van Amelsvoort           97   O Z & P C              1:30.02   177       
    5.  JesseDerk v Schravendijk      97   SW Twente              1:30.82   172       
    6.  Florian Schröder              97   Maxi Swim-Team         1:33.10   160       
    7.  Justin Wiggers                97   SW Twente              1:42.83   119       
 AFGEM  Mathijs Kruit                 97   SW Twente                                  
 AFGEM  Fedde Beukers                 97   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elles Tijink                  98   De Dinkel              1:26.23   340       
    2.  Laurie Aarninkhof             98   De Dinkel              1:28.02   320       
    3.  Laureen Bekhuis               98   O Z & P C              1:32.73   274       
    4.  Ines Berling                  98   TV Meppen              1:33.07   271       
    5.  Jil Meyer                     98   Maxi Swim-Team         1:33.57   266       
    6.  Annick van der Kraats         98   De Dinkel              1:34.20   261       
    7.  Apolonia Jacobs               98   De Dinkel              1:34.23   261       
    8.  Lisanne van Faassen           98   SW Twente              1:35.10   254       
    9.  Anouk Hof                     98   SW Twente              1:35.42   251       
   10.  Julia Weustink                98   De Dinkel              1:36.02   246       
   11.  Sterre Heerink                98   De Dinkel              1:36.86   240       
   12.  Eva Hagreis                   98   SW Twente              1:37.82   233       
   13.  Eva Groenendijk               98   SW Twente              1:39.16   224       
   14.  Annika Ewering                98   SV Rheine              1:39.29   223       
   15.  Britt Peters                  98   SW Twente              1:42.04   205       
   16.  Lea Eberhard                  98   Waspo                  1:42.39   203       
   17.  Sanne Eskes                   98   Z.C. Losser            1:43.23   198       
   18.  Sophie Heesink                98   De Dinkel              1:44.32   192       
   19.  Kristin Stäber                98   Maxi Swim-Team         1:45.36   187       
   20.  Sanne Reukers                 98   De Dinkel              1:46.16   182       
   21.  Renske Dunhoft                98   Z.C. Losser            1:47.18   177       
   DIS  Sophie Bos                    98   De Dinkel              1:41.02             
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Neele Punt                    98   Waspo                                      
 AFGEM  Maxine Vischer                98   Waspo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Jongens, 100m rugslag                       Minioren 5
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  98   De Dinkel              1:16.70   296       
    2.  Twan Eenkhoorn                98   SW Twente              1:29.29   188       
    3.  Jannis Hettwer                98   TV Meppen              1:31.86   173       
    4.  Steven Blom                   98   Z.C. Losser            1:52.00    95       
 AFGEM  Bas Neef                      98   O Z & P C                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m vrije slag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Victoria Buß                  99   TV Meppen              1:18.89   300       
    2.  Laura Stegge                  99   De Dinkel              1:19.02   298       
    3.  Larissa Thien                 99   SV Rheine              1:24.67   243       
    4.  Isabel Nibourg                99   De Dinkel              1:24.76   242       
    5.  Clara Schiphorst              99   Waspo                  1:29.13   208       
    6.  Renske Mulder                 99   O Z & P C              1:30.80   197       
    7.  Laurette van der Woning       99   De Dinkel              1:31.48   192       
    8.  Luisa Franke                  99   SV Rheine              1:31.67   191       
    9.  Jeanine Westerhof             99   SW Twente              1:32.23   188  FJ 1 
   10.  Laura Remke                   99   SV Rheine              1:32.23   188  FJ 2 
   11.  Rixt Keetman                  99   SW Twente              1:32.29   187       
   12.  Nina Hartmann                 99   Maxi Swim-Team         1:32.98   183       
   12.  Maartje Pollemans             99   De Dinkel              1:32.98   183       
   14.  Jitske Boomars                00   O Z & P C              1:33.67   179       
   15.  Mandy Steenkamp               00   SV Concordia           1:34.80   173       
   16.  Lotte Kuipers                 99   De Dinkel              1:37.16   160       
   17.  Pia Dittmann                  99   Maxi Swim-Team         1:38.57   154       
   18.  Lea Schlickmann               00   Maxi Swim-Team         1:40.70   144       
   19.  Elsa Hessel                   99   TV Meppen              1:41.92   139       
   20.  Kim Koekkoek op Munsterhuis   00   SW Twente              1:44.89   128       
   21.  Sterre van Schravendijk       00   SW Twente              1:45.60   125       
   22.  Hannah Freyberg               00   SV Rheine              1:45.64   125       
   23.  Geke Hofhuis                  99   De Dinkel              1:45.95   124       
   24.  Marjolein Stubbe              00   SW Twente              1:46.86   121       
   25.  Tippy Rolink                  99   De Dinkel              1:47.13   120       
   26.  Theresa Böse                  00   SV Rheine              1:55.80    95       
   27.  Amber Bergman                 00   De Dinkel              1:57.20    91       
 NG.ZA  Maaike Masselink              00   De Dinkel                                  
 AFGEM  Aniek Giesselink              99   O Z & P C                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m schoolslag                Minioren 3 en 4
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Björn van der Velde           99   De Dinkel              1:41.98   186       
    2.  Jurre Keupink                 99   De Dinkel              1:54.51   131  FJ 1 
    3.  Django Klos                   00   De Dinkel              1:54.51   131  FJ 2 
    4.  Jesse de Groote               99   SW Twente              1:56.64   124       
    5.  Jan Schade                    99   SV Rheine              1:57.16   123       
    6.  Gijsbert Pelleboer            00   Z.C. Losser            2:00.02   114       
    7.  Reniet Vastert                99   De Dinkel              2:09.86    90       
    8.  Noah Dröge                    00   Maxi Swim-Team         2:11.10    87       
    9.  Chris Coelingh                99   Z.C. Losser            2:16.10    78       
   DIS  Geert Kluitman                00   De Dinkel              2:09.57             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag      Minioren 5 en junioren 1
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dinkel 1                        De Dinkel              2:33.11   365       
        Elles Tijink, 98                       Marloes Ekkelboom, 97
        Anouk Knippers, 97                     Marlijn Dijkhuis, 97
            40.42  2:33.11

    2.  TV Meppen 1                        TV Meppen              2:34.74   354       
        Jennifer Degenhart, 97                 Alicia Cordes, 97
        Ines Berling, 98                       Sophie Buß, 97
            40.36  2:34.74

    3.  O Z & P C 1                        O Z & P C              2:35.54   348       
        Eefje Slootweg, 98                     Lauren Bijen, 97
        Laureen Bekhuis, 98                    Demi Rothe, 97
            39.45  2:35.54

    4.  SV Rheine  1                       SV Rheine              2:37.48   335       
        Colleen Murray, 97                     Michaela Freyberg, 97
        Annika Ewering, 98                     Julia Franke, 97
            42.76  2:37.48

    5.  De Dinkel 2                        De Dinkel              2:38.23   331       
        Amber Rikhof, 97                       Laurie Aarninkhof, 98
        Judith Kluitman, 97                    Kitty Schasfoort, 97
            40.02  2:38.23

    6.  De Dinkel 4                        De Dinkel              2:49.07   271       
        Emma Weustink, 98                      Kim Haafkes, 97
        Charel Wagenvoort, 97                  Jikke Keupink, 97
            42.13  2:49.07

    7.  SW Twente 1                        SW Twente              2:51.29   261       
        Lisanne van Faassen, 98                Emma Seppenwoolde, 97
        Anouk Hof, 98                          Marit Kruise, 97
            44.01  2:51.29

    8.  Waspo  1                           Waspo                  2:56.10   240       
            45.20  2:56.10

    9.  Maxi Swim-Team  1                  Maxi Swim-Team         2:58.20   232       
        Kristin Stäber, 98                     Jil Meyer, 98
        Pia Meyer, 97                          Tina Barnickel, 97
            48.73  2:58.20

   10.  De Dinkel 5                        De Dinkel              3:12.42   184       
        Sophie Heesink, 98                     Sanne Reukers, 98
        Babette Aten, 98                       Sophie Bos, 98
            44.14  3:12.42

   11.  SW Twente 2                        SW Twente              3:13.95   180       
        Britt Peters, 98                       Eva Hagreis, 98
        Marleen Hof, 98                        Eva Groenendijk, 98
            49.58  3:13.95

   12.  Z.C. Losser 1                      Z.C. Losser            3:15.76   175       
        Myrthe Tijhuis, 97                     Sanne Eskes, 98
        Anniko Maas, 00                        Renske Dunhoft, 98
            48.70  3:15.76

   DIS  De Dinkel 3                        De Dinkel                                  
        EA - Te vroeg overgenomen., Vierde zwemmer - Apolonia Jacobs
        Sterre Heerink, 98                     Annick van der Kraats, 98
        Julia Weustink, 98                     Apolonia Jacobs, 98
            40.80




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag               Minioren 5 en 6
11.1.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dinkel 1                        De Dinkel              2:31.67   247       
        Luuk Hendriksen, 97                    Tom Laarhuis, 98
        Brandon Ribberink, 97                  Mart Kortman, 98
            36.82  2:31.67

    2.  SW Twente 2                        SW Twente              2:54.86   161       
        Twan Eenkhoorn, 98                     Luuk ter Mors, 98
        Bas ten Tusscher, 97                   Marc den Oudsten, 98
            41.10  2:54.86

   DIS  SW Twente 1                        SW Twente              2:40.74             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., Tweede zwemmer - Thomas de Lange
        JesseDerk v Schravendijk, 97           Hans-Jan Westerhof, 97
        Thomas de Lange, 97                    Justin Wiggers, 97
            40.92  2:40.74




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dinkel