Nr. 12. Dames, 400m wisselslag  Masters Open
Nr. 13. Heren, 400m wisselslag  Masters Open
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Masters Open
Nr. 15. Heren, 100m rugslag  Masters Open
Nr. 16. Dames, 200m vrije slag  Masters Open
Nr. 17. Heren, 200m vrije slag  Masters Open
Nr. 18. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  Masters Open
Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag  Masters Open
Nr. 21. Heren, 100m vlinderslag  Masters Open
Nr. 22. Dames, 50m vrije slag  Masters Open
Nr. 23. Heren, 50m vrije slag  Masters Open
Nr. 24. Dames, 100m schoolslag  Masters Open
Nr. 25. Heren, 100m schoolslag  Masters Open
Nr. 26. Dames, 200m wisselslag  Masters Open
Nr. 27. Heren, 200m wisselslag  Masters Open
Nr. 28. Dames, 4 x 50m wisselslag  Masters Open
Nr. 29. Heren, 4 x 50m wisselslag  Masters Open
Nr. 30. Dames, 400m vrije slag  Masters Open
Nr. 31. Heren, 400m vrije slag  Masters Open


Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2009 korte baan
Vlissingen, 23. - 25.1.2009


3 - ONMK 2009 kb sessie 324.01.2009 - 9:00


Programmanr. 12
24.01.2009 - 9:00
Dames, 400m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Larissa BrakDe Zijl/LGB5:25.2088005725:38.85+0,96
50m:
100m:
37.15
1:21.98
37.15
44.83
150m:
200m:
2:08.00
2:51.98
46.02
43.98
250m:
300m:
3:36.42
4:23.23
44.44
46.81
350m:
400m:
5:02.38
5:38.85
39.15
36.47
2.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen5:34.4686008505:40.04+1,01
50m:
100m:
35.25
1:18.34
35.25
43.09
150m:
200m:
2:04.68
2:50.31
46.34
45.63
250m:
300m:
3:34.98
4:21.18
44.67
46.20
350m:
400m:
5:01.47
5:40.04
40.29
38.57
3.Eline NijskensKoewacht5:44.9188031945:49.49
50m:
100m:
38.47
1:23.00
38.47
44.53
150m:
200m:
2:10.66
2:56.40
47.66
45.74
250m:
300m:
3:41.13
4:30.48
44.73
49.35
350m:
400m:
5:10.20
5:49.49
39.72
39.29

Masters 25+

1.Nadya PutterVlaardingen5:30.1683016305:32.57+0,86
50m:
100m:
33.89
1:12.76
33.89
38.87
150m:
200m:
1:56.47
2:39.88
43.71
43.41
250m:
300m:
3:26.71
4:15.93
46.83
49.22
350m:
400m:
4:55.32
5:32.57
39.39
37.25
2.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB6:08.3981009046:11.42+0,99
50m:
100m:
37.89
1:23.75
37.89
45.86
150m:
200m:
2:12.01
2:58.73
48.26
46.72
250m:
300m:
3:51.84
4:44.96
53.11
53.12
350m:
400m:
5:28.89
6:11.42
43.93
42.53
3.Linda HoogendamD'Elft6:13.3483008926:16.56+0,79
50m:
100m:
39.18
1:27.60
39.18
48.42
150m:
200m:
2:15.08
3:01.77
47.48
46.69
250m:
300m:
3:57.39
4:53.44
55.62
56.05
350m:
400m:
5:35.77
6:16.56
42.33
40.79
4.Miranda MudHZ&PC Heerenveen7:03.5582011566:38.42
50m:
100m:
42.56
1:34.08
42.56
51.52
150m:
200m:
2:27.03
3:18.72
52.95
51.69
250m:
300m:
4:12.94
5:05.84
54.22
52.90
350m:
400m:
5:53.67
6:38.42
47.83
44.75

Masters 30+

1.Elvira JonkersDe Pinquin5:35.6479004205:35.08+1,01
50m:
100m:
33.74
1:12.16
33.74
38.42
150m:
200m:
1:56.37
2:40.49
44.21
44.12
250m:
300m:
3:28.06
4:16.67
47.57
48.61
350m:
400m:
4:56.57
5:35.08
39.90
38.51
2.Janneke HarmsenDe Spatters5:51.1877009385:49.79+1,02
50m:
100m:
37.94
1:24.41
37.94
46.47
150m:
200m:
2:09.03
2:52.21
44.62
43.18
250m:
300m:
3:42.03
4:31.92
49.82
49.89
350m:
400m:
5:11.57
5:49.79
39.65
38.22
3.Jolanda van GendtPSV6:30.6778002666:10.06+0,63
50m:
100m:
40.13
1:28.34
40.13
48.21
150m:
200m:
2:12.94
2:57.13
44.60
44.19
250m:
300m:
3:50.92
4:46.29
53.79
55.37
350m:
400m:
5:27.95
6:10.06
41.66
42.11

Masters 35+

1.Conzuela BrinkDe Stormvogel6:44.9370007446:42.54+0,56
50m:
100m:
45.79
1:38.65
45.79
52.86
150m:
200m:
2:28.90
3:21.77
50.25
52.87
250m:
300m:
4:15.63
5:09.54
53.86
53.91
350m:
400m:
5:56.11
6:42.54
46.57
46.43
2.Natacha Van HoofShaRK7:27.24ShaRK/260/737:09.26+0,98
50m:
100m:
48.45
1:45.12
48.45
56.67
150m:
200m:
2:46.10
3:46.00
1:00.98
59.90
250m:
300m:
4:45.90
5:45.31
59.90
59.41
350m:
400m:
6:28.51
7:09.26
43.20
40.75

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO5:34.8169005225:37.97+0,90
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
34.90
1:15.92
34.90
41.02
150m:
200m:
2:01.46
2:45.88
45.54
44.42
250m:
300m:
3:34.23
4:23.80
48.35
49.57
350m:
400m:
5:01.68
5:37.97
37.88
36.29
2.Hetty SmalheerSCOM6:40.5667003526:46.50+1,08
50m:
100m:
44.72
1:38.69
44.72
53.97
150m:
200m:
2:29.78
3:20.44
51.09
50.66
250m:
300m:
4:17.81
5:15.65
57.37
57.84
350m:
400m:
6:01.32
6:46.50
45.67
45.18

Masters 45+

1.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen7:15.0660001167:21.24+1,01
50m:
100m:
44.29
1:41.93
44.29
57.64
150m:
200m:
2:38.05
3:32.35
56.12
54.30
250m:
300m:
4:35.01
5:40.22
1:02.66
1:05.21
350m:
400m:
6:30.47
7:21.24
50.25
50.77
NGGabrielle VerdonkLuctor et Emergo7:21.076200210

Masters 55+

1.Ineke WeekersPSV6:43.8153000506:32.35+0,94
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
48.12
1:42.24
48.12
54.12
150m:
200m:
2:35.24
3:25.58
53.00
50.34
250m:
300m:
4:16.26
5:06.96
50.68
50.70
350m:
400m:
5:50.50
6:32.35
43.54
41.85
2.Gonnie BakPSV8:04.5351000028:10.89+1,17
50m:
100m:
57.46
2:00.90
57.46
1:03.44
150m:
200m:
3:12.04
4:16.83
1:11.14
1:04.79
250m:
300m:
5:17.21
6:19.56
1:00.38
1:02.35
350m:
400m:
7:15.64
8:10.89
56.08
55.25

Masters 60+

1.Marja van der MeerNeptunus8:05.8747000147:52.93+1,04
50m:
100m:
53.43
1:54.86
53.43
1:01.43
150m:
200m:
2:58.84
3:59.04
1:03.98
1:00.20
250m:
300m:
5:04.71
6:11.64
1:05.67
1:06.93
350m:
400m:
7:03.10
7:52.93
51.46
49.83


Programmanr. 13
24.01.2009 - 9:25
Heren, 400m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

DISJory van der GrachtOEZA5:23.7887010975:28.21+0,92
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:
100m:
33.43
1:13.96
33.43
40.53
150m:
200m:
1:55.11
2:36.56
41.15
41.45
250m:
300m:
3:26.23
4:16.51
49.67
50.28
350m:
400m:
4:51.87
5:28.21
35.36
36.34

Masters 25+

1.Rob van VlietWZK Zwemmen4:48.7184024594:53.97+0,95
50m:
100m:
30.49
1:06.86
30.49
36.37
150m:
200m:
1:46.60
2:24.69
39.74
38.09
250m:
300m:
3:05.02
3:46.13
40.33
41.11
350m:
400m:
4:20.70
4:53.97
34.57
33.27
2.Alexander HullemanDe Zijl/LGB5:07.6983009895:11.81+0,87
50m:
100m:
32.00
1:08.47
32.00
36.47
150m:
200m:
1:49.82
2:30.65
41.35
40.83
250m:
300m:
3:16.00
4:00.82
45.35
44.82
350m:
400m:
4:36.72
5:11.81
35.90
35.09
3.Jeroen VogelsangHet Y5:26.5680016455:21.32+0,90
50m:
100m:
32.82
1:10.63
32.82
37.81
150m:
200m:
1:57.06
2:40.71
46.43
43.65
250m:
300m:
3:24.78
4:09.99
44.07
45.21
350m:
400m:
4:46.35
5:21.32
36.36
34.97
4.Albert van PiekerenOctopus5:18.5384017675:30.48+0,82
50m:
100m:
34.03
1:14.05
34.03
40.02
150m:
200m:
1:54.93
2:35.36
40.88
40.43
250m:
300m:
3:21.74
4:07.82
46.38
46.08
350m:
400m:
4:47.61
5:30.48
39.79
42.87

Masters 30+

1.Freddie GeerlingsNIMO5:16.1579003795:08.31+0,97
50m:
100m:
33.36
1:13.88
33.36
40.52
150m:
200m:
1:53.70
2:33.18
39.82
39.48
250m:
300m:
3:13.85
3:56.00
40.67
42.15
350m:
400m:
4:32.34
5:08.31
36.34
35.97
2.Ivo RoozeboomDES5:06.1077008015:16.24+0,96
50m:
100m:
32.82
1:13.09
32.82
40.27
150m:
200m:
1:54.00
2:33.89
40.91
39.89
250m:
300m:
3:21.85
4:10.07
47.96
48.22
350m:
400m:
4:44.36
5:16.24
34.29
31.88
3.Ferdie WitvoetDe Pinquin5:14.9378012415:19.23+0,89
50m:
100m:
32.33
1:10.63
32.33
38.30
150m:
200m:
1:50.70
2:29.42
40.07
38.72
250m:
300m:
3:16.42
4:05.44
47.00
49.02
350m:
400m:
4:42.62
5:19.23
37.18
36.61

Masters 35+

1.Agnus GerringaDWK5:17.8071002855:19.27+0,94
50m:
100m:
33.23
1:13.26
33.23
40.03
150m:
200m:
1:55.29
2:36.04
42.03
40.75
250m:
300m:
3:20.85
4:06.95
44.81
46.10
350m:
400m:
4:43.58
5:19.27
36.63
35.69
2.Stefan DortmondElectrolux AZC5:26.9072011675:32.90+0,94
50m:
100m:
34.30
1:15.38
34.30
41.08
150m:
200m:
1:57.86
2:40.01
42.48
42.15
250m:
300m:
3:26.35
4:12.90
46.34
46.55
350m:
400m:
4:52.92
5:32.90
40.02
39.98
3.Gerard EghuizenHZ&PC Heerenveen5:50.9274001975:52.72+1,17
50m:
100m:
35.16
1:18.03
35.16
42.87
150m:
200m:
2:01.74
2:44.97
43.71
43.23
250m:
300m:
3:36.55
4:29.62
51.58
53.07
350m:
400m:
5:11.61
5:52.72
41.99
41.11

Masters 40+

1.René BeetsmaDZ&PC5:04.4069000695:06.86+0,93
50m:
100m:
31.94
1:08.67
31.94
36.73
150m:
200m:
1:48.68
2:28.47
40.01
39.79
250m:
300m:
3:12.26
3:57.29
43.79
45.03
350m:
400m:
4:32.98
5:06.86
35.69
33.88
2.Arjon de BokDe Biesboschzwemmers5:09.5769001255:17.37+1,01
50m:
100m:
32.07
1:09.08
32.07
37.01
150m:
200m:
1:52.66
2:34.18
43.58
41.52
250m:
300m:
3:20.03
4:03.94
45.85
43.91
350m:
400m:
4:41.39
5:17.37
37.45
35.98
3.Harold MatlaPSV5:30.2968005915:34.14+0,96
50m:
100m:
35.49
1:16.91
35.49
41.42
150m:
200m:
2:01.41
2:47.62
44.50
46.21
250m:
300m:
3:32.44
4:18.35
44.82
45.91
350m:
400m:
4:57.73
5:34.14
39.38
36.41

Masters 45+

1.Edwin v. NordenAZ&PC4:55.3863005635:21.08+0,90
50m:
100m:
31.29
1:08.51
31.29
37.22
150m:
200m:
1:53.01
2:35.75
44.50
42.74
250m:
300m:
3:21.53
4:08.25
45.78
46.72
350m:
400m:
4:45.29
5:21.08
37.04
35.79
2.Ronald GroveOceanus5:37.2561001615:34.35+0,90
50m:
100m:
34.45
1:16.99
34.45
42.54
150m:
200m:
2:02.39
2:46.35
45.40
43.96
250m:
300m:
3:33.14
4:20.36
46.79
47.22
350m:
400m:
4:57.38
5:34.35
37.02
36.97
3.Hans VloedgravenOld Dutch5:45.5964009175:46.65+0,94
50m:
100m:
34.10
1:15.48
34.10
41.38
150m:
200m:
2:00.46
2:44.76
44.98
44.30
250m:
300m:
3:35.43
4:26.42
50.67
50.99
350m:
400m:
5:06.33
5:46.65
39.91
40.32
4.Paul van der VoortDe Zwoer5:51.2162007156:05.52+1,06
50m:
100m:
37.84
1:24.39
37.84
46.55
150m:
200m:
2:09.82
2:56.14
45.43
46.32
250m:
300m:
3:51.31
4:47.27
55.17
55.96
350m:
400m:
5:27.26
6:05.52
39.99
38.26
5.Jan SmalheerSCOM6:29.0764007016:40.95+1,24
50m:
100m:
41.96
1:29.47
41.96
47.51
150m:
200m:
2:21.87
3:13.85
52.40
51.98
250m:
300m:
4:13.81
5:13.65
59.96
59.84
350m:
400m:
5:57.51
6:40.95
43.86
43.44
6.Rik van GasterenAquAmigos7:41.5964010157:37.43+1,14
50m:
100m:
53.02
1:57.43
53.02
1:04.41
150m:
200m:
2:56.81
3:54.83
59.38
58.02
250m:
300m:
4:58.40
5:57.00
1:03.57
58.60
350m:
400m:
6:50.21
7:37.43
53.21
47.22
NG.ZAMykhaylo ZakharchevskiyDynamo Kharkiv SMC5:45.57201

Masters 50+

1.Hugo BregmanWVZ5:03.9758000694:58.99+0,89
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
30.51
1:05.67
30.51
35.16
150m:
200m:
1:44.05
2:23.58
38.38
39.53
250m:
300m:
3:06.53
3:49.98
42.95
43.45
350m:
400m:
4:25.36
4:58.99
35.38
33.63
2.Peter VerberneACZ7:05.3459007197:08.67+1,21
50m:
100m:
48.12
1:48.22
48.12
1:00.10
150m:
200m:
2:39.90
3:29.50
51.68
49.60
250m:
300m:
4:33.41
5:37.73
1:03.91
1:04.32
350m:
400m:
6:25.38
7:08.67
47.65
43.29

Masters 65+

1.Rob HanouPSV6:21.9543001096:43.55+1,07
50m:
100m:
40.34
1:31.99
40.34
51.65
150m:
200m:
2:30.26
3:26.90
58.27
56.64
250m:
300m:
4:20.72
5:15.82
53.82
55.10
350m:
400m:
6:00.82
6:43.55
45.00
42.73

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe7:16.7538000077:09.59+0,99
Nederlands Masters Record
50m:
100m:
47.23
1:42.58
47.23
55.35
150m:
200m:
2:37.46
3:32.09
54.88
54.63
250m:
300m:
4:37.74
5:42.53
1:05.65
1:04.79
350m:
400m:
6:28.10
7:09.59
45.57
41.49
2.Rob van GestelPSV7:57.1535000058:32.30+1,20
50m:
100m:
57.55
1:59.20
57.55
1:01.65
150m:
200m:
3:06.51
4:11.35
1:07.31
1:04.84
250m:
300m:
5:19.52
6:30.21
1:08.17
1:10.69
350m:
400m:
7:32.88
8:32.30
1:02.67
59.42


Programmanr. 14
24.01.2009 - 9:55
Dames, 100m rugslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Danya MuilwijkVan Vliet Barracuda1:07.8788031001:11.5534.581:11.55
2.Celine HubertDES1:21.2189072761:19.9137.921:19.91
3.Dian van PeltDe Biesboschzwemmers1:26.3785022961:28.6341.781:28.63

Masters 25+

1.Francijna de KooterDe Biesboschzwemmers1:16.3780006341:15.6136.591:15.61
2.Helena JongemaOEZA1:15.3680005501:17.8237.601:17.82
3.Evelyn VerplankeScheldestroom1:21.5181015701:19.3438.571:19.34
4.Femke PrinsLZ 18861:21.6883027401:21.8139.201:21.81
5.Renee de KokPSV1:31.3184033501:26.59*42.471:26.59
6.Mirjam MinderhoudZignea1:31.9283013981:27.2541.651:27.25
NGLinda de GrootVan Vliet Barracuda1:22.148200570

Masters 30+

1.Janneke HarmsenDe Spatters1:14.7677009381:14.1435.801:14.14
2.Helma KootAZ&PC1:19.7676003361:23.3640.561:23.36
3.Petra VerstegenWVZ1:20.6477009061:24.98*40.831:24.98

Masters 35+

1.Judith ZijlemanDe Ganze1:20.1674006521:20.1238.831:20.12
2.Cynthia NoordermeerZaanstad (SG)1:22.9470003581:26.3543.271:26.35
NGTina RenkenAZ&PC1:19.917200800

Masters 40+

1.Laura StaalOceanus1:19.9667003581:17.8138.391:17.81
2.Henriëtte v. NordenAZ&PC1:18.9668000461:19.7138.621:19.71
3.Françoise Heijdeman-DuranAZ&PC1:19.2769002221:19.9439.141:19.94
4.Hanny RotteveelZignea1:24.5366005381:22.7839.721:22.78
5.Yvette KilianZoetermeer1:32.1066005341:33.4546.101:33.45
6.Esther Mijnen-HeiligZaanstad (SG)1:37.7069008461:34.2845.751:34.28
7.Annette van DokMSV-Zeemacht1:30.1768007421:37.8250.221:37.82
NG.ZANatalya KikinaDynamo Kharkiv SMC1:55.83203
NG.ZAConny v. VeldenAZ&PC1:41.266500446

Masters 45+

1.Judith CromjonghDe Zwoer1:16.2164000541:16.8036.801:16.80
Nederlands Masters Record
2.Irina KulbashnayaNeptun1:25.000120071:21.5339.091:21.53
3.Jeannette RuesinkTwente  (SG)1:31.3363002121:23.5140.941:23.51
4.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen1:31.1960001161:33.3344.501:33.33
DISJacqueline RolloosDe Lansingh1:20.946300222
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGEleonora KapustnikDuck's Creek1:17.21015005

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen1:26.0350000061:31.0544.301:31.05
2.Antoinette Gilding-TussaudTwente  (SG)1:45.1450000381:44.96*49.981:44.96

Masters 60+

1.Loekie v. HuisstedenAZ&PC1:57.2145000021:55.0754.791:55.07

Masters 65+

1.Leny KampAquapoldro2:01.1544000082:00.9557.202:00.95

Masters 70+

1.Jeltje van BergenDe Pinquin1:55.4435000021:56.4056.151:56.40


Programmanr. 15
24.01.2009 - 10:08
Heren, 100m rugslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK1:01.28850069157.0027.2457.00
Nederlands Masters Record
2.Jeroen LeuverinkNayade1:04.2086018991:04.5231.231:04.52
3.Niels AlbrechtsDe Schotejil1:10.6388000391:08.4433.401:08.44

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun57.451982KZ57.9928.4157.99
2.Paul OudendijkOEZA1:02.5681012871:03.3630.501:03.36
3.Bart GorissenKZPC1:05.9183007551:03.4530.601:03.45
4.Thommy NickelVan Vliet Barracuda1:03.7584016271:05.0031.811:05.00
5.Marcel ReefhuisDe Veene1:06.1881013811:06.0631.881:06.06
6.Albert van PiekerenOctopus1:06.1784017671:14.3835.571:14.38

Masters 30+

1.Koen de HaanPSV1:12.8078016711:10.7334.081:10.73
2.Pieter PonneHZ&PC Heerenveen1:12.8576007491:23.7340.111:23.73
NG.ZAClaudio BettiolNatatorium Treviso1:04.50VEN-000351

Masters 35+

1.Michael BesMSV-Zeemacht1:07.8372012051:09.4734.011:09.47
2.Gerard EghuizenHZ&PC Heerenveen1:08.7874001971:10.5033.941:10.50

Masters 40+

1.Theo Jan TanisDe Schotejil1:03.7669013871:01.2229.561:01.22
2.Arjon de BokDe Biesboschzwemmers1:07.5269001251:08.4433.671:08.44
3.Frank v NobelenSassenheim1:11.6369007531:10.8134.621:10.81
4.Ron KorzeliusAZ&PC1:10.3465005131:11.0034.481:11.00
5.Otto JansenLZ 18861:12.4065014031:11.6935.101:11.69
6.Marcel van der LemKon AZ 18701:13.4265005631:14.0335.561:14.03
7.Fred vd MeebergZignea1:16.0266012791:19.1137.411:19.11

Masters 45+

1.Jan BrinkDe Stormvogel1:05.6562000911:06.0332.031:06.03
2.Gert VercouterenTSZ1:09.00TSZ/154/631:08.0633.541:08.06
3.Cees van HouwelingenDe Schelde1:12.1563003511:12.0234.801:12.02
4.Elzo DijkhuisTriVia1:15.2860008731:16.5236.551:16.52
5.Peter de LangeDe Stormvogel1:16.2760009331:16.7136.581:16.71
6.André SchutteDe Stormvogel1:18.3960005211:18.7138.251:18.71
7.Bert PopmaZignea1:16.7164011471:19.5738.381:19.57
8.Jack BarendsTwente  (SG)1:29.7262010111:29.7543.671:29.75
9.Filip TimmermansShaRK1:38.74ShaRK/163/601:40.8549.111:40.85
10.Michiel TonsbeekDWT1:40.9960008891:41.5249.411:41.52
NG.ZAMykhaylo ZakharchevskiyDynamo Kharkiv SMC1:11.99201
AFGEMGé VinkOEZA1:57.766000893
NGPeter Marc de RooijZwemlust/Utrecht (SG)1:20.026100829

Masters 50+

1.Andre StormZoetermeer1:18.6656004071:15.7435.111:15.74
2.Wim de LangeElectrolux AZC1:20.1658005331:19.2338.391:19.23
3.Henk SlompDe Pinquin1:21.7655003591:20.9140.461:20.91
4.Herbert KatgertTwente  (SG)1:40.3659007391:46.4149.501:46.41

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV1:14.1252002651:13.7136.491:13.71
2.Hans PiederietNumansdorp1:15.6754001771:14.0435.951:14.04
3.Rob BerkhofSwol 18941:26.5352002451:26.3541.811:26.35

Masters 65+

1.Frans van EnstDe Veene1:20.6240000111:21.9540.381:21.95
2.Alexander DrevalNeptun1:32.990120021:30.5043.011:30.50
NG.ZAAlexander KryukovNeptun1:12.26012005

Masters 70+

1.Jan EichhornRapido'821:40.2737000151:44.2848.871:44.28
NG.ZAPieter ScharphornNeptunus2:02.153800037

Masters 75+

1.Georges VerhelstRZV1:52.61RZV/160/311:53.7655.701:53.76


Programmanr. 16
24.01.2009 - 10:27
Dames, 200m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:09.6388036962:07.44+0,8128.901:01.011:34.352:07.44
Nederlands Masters Record
2.Annelette de VriesDe Veene2:25.3186039082:26.41+0,8732.721:09.551:48.232:26.41
3.Eline NijskensKoewacht2:27.4688031942:29.76+0,9334.031:11.761:50.362:29.76

Masters 25+

1.Nadya PutterVlaardingen2:17.5083016302:14.28+0,9031.041:04.561:39.372:14.28
2.Anke LambooijAZL2:15.5780011822:17.82+0,8530.261:04.441:40.532:17.82
3.Marieke SmedingLuctor et Emergo2:17.7283018262:20.63+0,9631.941:07.331:44.472:20.63
4.Gitte Kop JansenVan Vliet Barracuda2:19.6982009142:24.55+0,9332.601:08.371:46.272:24.55
5.Linda HoogendamD'Elft2:27.4583008922:27.06+0,7533.651:11.281:50.052:27.06
6.Yvonne GerritsenDES2:30.2680003422:27.43+0,9133.061:10.611:49.442:27.43
7.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen2:29.4783013882:28.9934.281:11.501:50.172:28.99
8.Esther VersteegVan Vliet Barracuda2:27.6683021122:29.17+0,9135.531:13.541:51.372:29.17
9.Aafke GrootLZ 18862:45.4183027482:43.25+0,9236.541:18.142:01.032:43.25
10.Femke PrinsLZ 18862:41.2683027402:46.25+0,8936.501:18.012:03.062:46.25
11.Nienke NieuwenhuisSwol 18942:48.5481018502:47.73+1,0338.231:19.592:03.612:47.73
12.Miranda MudHZ&PC Heerenveen2:54.8882011562:49.47+0,7438.381:20.852:05.652:49.47
13.Tjitske PonneHZ&PC Heerenveen3:08.9680008623:10.95+1,0943.341:32.062:21.363:10.95

Masters 30+

1.Liselotte JolingPSV2:23.6675002682:32.09+0,9635.041:13.841:53.772:32.09
2.Lana OhlenrothDe Stormvogel2:37.7378011342:34.06+0,8335.211:14.141:54.032:34.06
3.Roelien BraberDe Stormvogel2:44.3479012982:43.98+1,0335.441:16.402:00.342:43.98

Masters 35+

1.Marleen VosAquapoldro2:26.2874005982:23.03+0,8233.031:09.161:46.352:23.03
2.Annette de VisserOceanus2:23.7871006022:25.27+0,8633.631:10.371:48.272:25.27
3.Karin SteinVlaardingen2:29.6271005542:27.22+0,9734.221:10.871:48.722:27.22
4.Angeline HamstraSCOM2:51.4272007822:52.78+0,9738.971:22.732:08.642:52.78
5.Ineke Veerman-van BelzenLuctor et Emergo3:33.6670008663:25.90+0,9445.091:37.742:31.763:25.90

Masters 40+

1.Annette Wijnja-VisserDe Biesboschzwemmers2:29.5967005282:27.68+0,9333.131:10.311:49.062:27.68
2.Margreet van der PolDe Futen2:56.2566002762:44.73+0,9435.801:17.022:00.792:44.73
3.Karin van den HeuvelAquAmigos2:39.3666001882:45.20+0,9538.401:20.002:02.712:45.20
4.Kristien van de MoortelShaRK2:44.12ShaRK/315/692:47.42+0,8637.411:20.212:04.212:47.42
5.Desiree van der LemKon AZ 18702:37.0168002822:48.13+1,1036.471:18.632:03.062:48.13
6.Emmy RadelaarDe Fuut2:56.9666005722:59.76+1,2440.791:25.482:12.902:59.76
7.Petra VoestenZignea3:02.9066005963:04.50+1,0543.521:30.202:19.093:04.50
NGVera TarasovaDuck's Creek2:40.22015006
NGConny v. VeldenAZ&PC3:09.646500446

Masters 45+

1.Margriet Grove-LingemanOceanus2:29.8562000802:31.99+0,8634.941:13.431:53.172:31.99
2.Yvonne van de GuchteLuctor et Emergo3:02.6460000462:58.90+0,9340.671:26.322:13.542:58.90
3.Inge WolfsPLONS3:09.5160003043:02.77+1,0342.101:28.992:16.523:02.77

Masters 50+

1.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC2:20.9356000482:24.6033.471:10.091:47.332:24.60
2.Patty VerhagenAquAmigos2:29.6459001462:30.90+0,9435.381:13.441:52.562:30.90
3.Susan LipseyLZ 18862:41.6557001562:47.14+0,8835.791:16.122:00.752:47.14
4.Marijke van HoekDe Stormvogel2:47.3058000502:48.88+0,9537.351:19.542:04.252:48.88
5.Tonny den BraberSCOM3:20.6157000223:18.85+1,0344.711:34.682:27.603:18.85
6.Janneke van LiesdonkArethusa4:05.0657000604:07.01+1,0554.611:56.673:02.124:07.01

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen2:41.4050000062:35.65+0,8935.131:15.341:56.312:35.65
2.Christien NieuwenhuisSwol 18942:42.2051000222:41.90+0,9036.091:17.561:59.992:41.90
3.Gonnie BakPSV3:25.4951000023:31.76+0,9549.451:42.922:37.943:31.76

Masters 60+

1.Marja van der MeerNeptunus3:15.5447000143:09.69+1,0142.841:30.512:20.613:09.69
NGAnnie SmitsPSV3:17.764600016

Masters 65+

1.Greet BrehlerHatto Heim3:54.8344000043:36.32*+1,1849.491:44.732:41.253:36.32

Masters 70+

1.Lottie GeurtsPSV3:17.3635000083:14.45+1,3244.611:34.062:25.933:14.45


Programmanr. 17
24.01.2009 - 10:55
Heren, 200m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK2:04.0985006911:56.90+0,8527.8657.721:27.221:56.90
Nederlands Masters Record
2.Jeroen LeuverinkNayade2:02.8286018992:06.06+0,9229.321:01.391:34.312:06.06
3.Niels AlbrechtsDe Schotejil2:12.9488000392:11.19+0,9130.801:04.521:38.562:11.19

Masters 25+

1.Marek MrózUKS Wodnik2:01.50ABG6527251:59.57+0,8527.7057.491:28.231:59.57
2.Charles PotinLuctor et Emergo2:01.1983017012:04.41+0,8328.4759.191:30.622:04.41
3.Thommy NickelVan Vliet Barracuda2:02.4984016272:05.53+0,9129.181:01.041:32.782:05.53
4.Alexander HullemanDe Zijl/LGB2:06.0583009892:06.60+0,8928.791:00.601:33.702:06.60
5.Dirk HoekDe Zijl/LGB2:06.4282024452:08.61+0,9629.911:02.741:35.902:08.61
6.Marcel ReefhuisDe Veene2:09.2381013812:08.62+0,8529.291:01.561:34.772:08.62

Masters 30+

1.Ivo RoozeboomDES2:00.9477008012:05.17+0,8728.711:00.561:33.092:05.17
2.Freddie GeerlingsNIMO2:11.6479003792:10.39+0,8828.541:00.731:35.342:10.39
3.Koen de HaanPSV2:18.7878016712:12.36+0,9729.631:02.321:37.262:12.36
4.Ferdie WitvoetDe Pinquin2:10.0078012412:12.73+0,9730.371:03.161:37.632:12.73
5.Rinke NijlandIJZPC2:49.8279017352:53.61+0,9137.291:20.402:07.682:53.61
6.Jeroen TebbensIJZPC3:05.3076014052:57.88*+0,9540.051:24.612:12.272:57.88

Masters 35+

1.Agnus GerringaDWK2:05.7671002852:14.79+0,9730.101:03.711:38.732:14.79
2.Heiner StevensZignea2:32.4172012992:32.30+0,9733.561:12.671:53.332:32.30
3.Dennis van MarkesteijnOlympia2:39.0772013332:37.09+0,9536.481:17.051:58.202:37.09

Masters 40+

1.Theo Jan TanisDe Schotejil2:08.0769013872:04.89+0,5828.671:00.631:32.502:04.89
2.René BeetsmaDZ&PC2:07.5469000692:08.32+0,8829.611:02.171:35.582:08.32
3.Erik van DartelPSV2:09.1867001852:12.10+1,0529.601:02.851:37.052:12.10
4.Ron KorzeliusAZ&PC2:13.0865005132:12.42+0,8330.471:04.461:38.512:12.42
5.Kees AkershoekDe Stelle2:14.9469000092:14.01+0,9130.741:05.111:39.482:14.01
6.Jo-an MuddeZeester-Meerval2:19.9367014572:14.03+0,8130.621:04.351:39.212:14.03
7.Frank v NobelenSassenheim2:17.0769007532:15.99+1,1131.881:07.011:41.682:15.99
8.Vincent van DuyvenbodeLZ 18862:18.5167013932:16.29+0,9031.611:06.341:42.062:16.29
9.Peter v. MeerveldAZ&PC2:16.5867006492:16.54+0,8431.461:05.511:40.782:16.54
10.José de PooterDe Schelde2:23.7469007972:25.93+1,0030.781:06.791:46.072:25.93
11.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'942:31.9765010272:29.80+0,8835.031:13.051:52.052:29.80
12.Otto JansenLZ 18862:23.7665014032:35.47+1,0335.981:15.001:54.862:35.47
13.Reno GroenesteinDe Fuut3:02.7466012892:52.33+0,8838.421:21.512:08.572:52.33
14.Frank BuntePLONS2:51.2768013352:58.93+1,0939.691:25.372:11.272:58.93
15.Henk van ZettenOctopus2:56.7967012613:02.01+0,9240.051:25.392:13.963:02.01
NG.ZARonald VosSCOM2:34.056901403

Masters 45+

1.Jan BrinkDe Stormvogel2:07.2662000912:10.40+0,8630.481:03.781:37.022:10.40
2.Peter van VuurenUpstream Amsterdam2:17.9360006412:17.56+0,9330.221:04.371:41.432:17.56
3.Elzo DijkhuisTriVia2:19.1760008732:18.36+1,0231.981:07.091:43.102:18.36
4.Robert VinkWWV2:21.6363010752:19.72+0,9532.061:07.611:44.292:19.72
5.John StofferZoetermeer2:26.4863007252:21.32+0,9733.181:09.311:46.652:21.32
6.Edzo HuismanAquapoldro2:20.7463010292:22.51+0,9832.341:07.711:44.192:22.51
7.Bart van CalkerTwente  (SG)2:50.3961000672:34.67+0,9134.591:12.091:52.462:34.67
8.Paul van der VoortDe Zwoer2:30.3362007152:36.77+1,0935.201:14.611:56.082:36.77
9.John DamZignea2:32.2960009152:38.71+0,8735.821:15.851:58.262:38.71
10.Eric TijmsOEZA2:50.5664011252:52.22+0,9438.721:20.832:07.582:52.22
11.Rik van GasterenAquAmigos3:09.8264010152:53.42+1,1138.811:23.102:09.532:53.42

Masters 50+

1.Arno WoutersDe Stormvogel2:20.7758006672:15.62+0,9231.071:04.931:40.232:15.62
2.Andre StormZoetermeer2:22.5556004072:19.70+0,9132.721:08.451:45.072:19.70
3.Willem ZwiersAquAmigos2:22.5858005052:21.00+0,9331.701:06.841:44.582:21.00
4.Henk SlompDe Pinquin2:27.3855003592:29.74+1,0933.811:11.121:50.532:29.74
5.Dirk CrokOEZA2:59.7758005472:54.30+1,1539.361:22.472:08.822:54.30
6.Rene GrootZV De Bron3:08.7059006173:11.29+1,2043.301:32.062:19.593:11.29
7.Abe KramerDe Stormvogel3:49.6057004813:39.91+1,1345.681:38.772:38.533:39.91
8.Jan GlorieOEZA3:56.5157005133:56.82+1,2646.871:46.472:51.323:56.82

Masters 60+

1.Donald UijtenbogaartHet Y2:25.3147001072:23.89+0,9034.121:10.431:47.502:23.89
2.Mar van GeelOld Dutch3:05.1447001353:11.55+1,1040.711:28.952:20.883:11.55
NG.ZALudwig LorenzSG Gladbeck2:44.08127866

Masters 65+

1.Frans van EnstDe Veene2:53.3940000112:53.99+1,0337.751:21.322:07.582:53.99
2.Ruud SloofDe Rijn2:57.9644000733:04.07+1,1238.791:24.322:14.353:04.07

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe2:35.9538000072:37.57+0,9736.781:18.041:59.042:37.57
NGGregor PompenAqua-Novio'943:02.253700021


Programmanr. 18
24.01.2009 - 11:25
Gemengd, 4 x 50m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:01.942:02.94
Rob Vermeulen
Stephanie Rombout
82
88

+0,56
33.35
33.43
Charles Potin
Marieke Smeding
83
83
+0,30
+0,39
27.11
29.05
2.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB2:08.722:10.69
Alexander Hulleman
Larissa Brak
83
88

+0,29
34.05
35.36
Dirk Hoek
Andrea van Leeuwen
82
81
+0,28
+0,73
29.55
31.73
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:15.332:11.65
Gerard Eghuizen
Herman van Dijk
74
89

+0,06
31.98
31.39
Berdie Eghuizen-Meyer
Miranda Mud
83
82
+0,3633.37
34.91
4.De Veene 1De Veene2:13.812:17.45
Frans van Enst
Milou Bouwhuis
40
89

+0,37
37.46
40.52
Marcel Reefhuis
Annelette de Vries
81
86
+0,25
+0,38
30.47
29.00

120+

NG.ZADES 1DES2:09.83
Roelof van Lopik, Yvonne Gerritsen, Ivo Roozeboom, Trudie van Niejenhuis

160+

1.LZ 1886 1LZ 18862:21.362:19.72
Otto Jansen
Susan Lipsey
65
57

+0,57
33.56
42.91
Vincent van Duyvenbode
Femke Prins
67
83
+0,23
+0,35
30.42
32.83
2.De Stormvogel 1De Stormvogel2:36.942:40.56
Abe Kramer
Conzuela Brink
57
70

+0,41
53.63
42.31
Peter de Lange
Roelien Braber
60
79
+0,75
+0,54
32.76
31.86
NGDuck's Creek 1Duck's Creek1:59.00
Igor Markitanov, Vladislav Bragin, Elvira Kuzmina, Eleonora Kapustnik

200+

1.AZ&PC 1AZ&PC2:27.542:30.73h
Peter v. Meerveld
Ron Korzelius
67
65

+0,55
35.79
35.93
Atie Pijtak-Radersma
Loekie v. Huissteden
56
45
+0,29
+0,60
35.11
43.90
2.Twente  (SG) 1Twente  (SG)2:33.342:37.73
Antoinette Gilding-Tussaud
Jack Barends
50
62

+0,76
48.49
41.22
Jeannette Ruesink
Hugo Staudt
63
53
+0,26
+0,45
36.99
31.03
3.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo2:50.122:51.54
Jarien Sinke-Blacquière
Rens Davidse
57
64
51.62
39.67
Ellen Ristau
Bart Roelse
54
56
+0,06
+0,57
43.03
37.22

240+

1.PSV 1PSV2:30.992:32.96
Nederlands Masters Record
Brend Brevé
Ineke Weekers
52
53

+0,52
33.99
42.93
Rob Hanou
Lottie Geurts
43
35
+0,39
+0,62
37.05
38.99


4 - ONMK 2009 kb sessie 424.01.2009 - 13:00


Programmanr. 20
24.01.2009 - 13:00
Dames, 100m vlinderslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:04.7488036961:04.91+0,8329.701:04.91
2.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen1:14.1186008501:15.06+1,0134.521:15.06
3.Milou BouwhuisDe Veene1:14.2089005321:18.53+0,7134.891:18.53
4.Annelette de VriesDe Veene1:22.2686039081:20.95+0,9536.731:20.95
5.Liset de VeerArethusa1:19.5287041901:23.02*+0,8837.241:23.02
6.Celine HubertDES1:27.7089072761:27.38+0,8139.091:27.38

Masters 25+

1.Nadya PutterVlaardingen1:11.0483016301:08.50+0,8632.631:08.50
2.Joana CarneiroD'Elft1:09.9982022561:08.63+0,8932.211:08.63
3.Marieke SmedingLuctor et Emergo1:11.3783018261:10.11+0,8732.701:10.11
4.Alana MilesKZPC1:16.5780016261:13.16+0,9433.711:13.16
5.Esther VersteegVan Vliet Barracuda1:15.0183021121:15.83+0,9034.631:15.83
6.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB1:18.8081009041:23.25+0,8837.361:23.25
7.Linda HoogendamD'Elft1:22.3683008921:25.61+0,7739.211:25.61
8.Miranda MudHZ&PC Heerenveen1:41.2982011561:31.61+0,5041.061:31.61
NGRoos van EschTRB-RES1:10.198200468

Masters 30+

1.Ryan VerplankeScheldestroom1:06.9277006961:07.34+0,8830.861:07.34
2.Elvira JonkersDe Pinquin1:07.5479004201:07.56+0,8831.531:07.56
3.Katinka van DongenDe Devel1:13.4577001901:11.32+0,8833.741:11.32
4.Peggy LoffeldKZPC1:16.0977004681:17.31+0,4734.421:17.31
5.Emerentia KnebelKZPC1:16.6676003221:18.41*+1,0035.051:18.41
6.Angelique LokDe Stormvogel1:21.0275007781:20.50+0,9336.931:20.50

Masters 35+

1.Lidia v. BonAZ&PC1:11.7670000541:14.81+0,9434.211:14.81
2.Cynthia NoordermeerZaanstad (SG)1:16.5070003581:17.18+0,9435.911:17.18
3.Meke OomensOld Dutch1:33.0670003701:38.58+1,1443.701:38.58

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO1:09.3269005221:08.64+0,8332.231:08.64
Nederlands Masters Record
2.Karin van den HeuvelAquAmigos1:20.7666001881:22.04+1,0438.061:22.04
3.Hanny RotteveelZignea1:30.6966005381:24.44+1,0237.991:24.44
4.Hetty SmalheerSCOM1:30.6667003521:26.88+1,1540.401:26.88
5.Ineke BakLuctor et Emergo1:33.5165000041:31.83+0,8440.981:31.83

Masters 45+

1.Margriet Grove-LingemanOceanus1:14.1462000801:16.37+0,8635.001:16.37
NGGabrielle VerdonkLuctor et Emergo1:37.646200210

Masters 50+

1.Mathilde VinkSwol 18941:12.0958001281:11.52h+0,9934.611:11.52
Europees Masters Record, de andere 2 handgeklokte tijden: 1.11.51 en 1.11.64
2.Tineke Traa-WolthuisTriVia1:25.6357001361:25.61+0,8939.081:25.61
3.Ingrid van AsscheDe Schelde1:42.2055000041:40.01+0,9745.831:40.01
4.Tonny den BraberSCOM1:49.6557000221:51.53+1,0351.681:51.53

Masters 55+

1.Christien NieuwenhuisSwol 18941:24.5751000221:24.10+0,9138.041:24.10


Programmanr. 21
24.01.2009 - 13:12
Heren, 100m vlinderslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht (SG)1:01.7588004611:01.84+0,9027.821:01.84
2.Jory van der GrachtOEZA1:03.9087010971:04.92+0,9629.751:04.92

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun56.991982KZ55.29+0,7225.6855.29
2.Sven JaegerHellas-Glana56.66830102158.41+0,7726.3958.41
Nederlands Masters Record
3.Davy BisslikLuctor et Emergo57.84820235158.59+0,7726.9758.59
4.Dirk HoekDe Zijl/LGB1:03.8482024451:05.03+0,4529.791:05.03
5.Maarten de GeusWZK Zwemmen1:06.4083007371:05.90*+0,7629.841:05.90
6.Dennis de GrootDe Zwoer1:03.9783007851:06.11+0,8230.261:06.11
7.Alexander HullemanDe Zijl/LGB1:06.1983009891:09.17+0,8831.771:09.17
8.Marcel ReefhuisDe Veene1:07.7581013811:09.32+0,8331.271:09.32
9.Michel WigbersDWT1:10.6180017431:14.38+0,9233.611:14.38
10.Albert van PiekerenOctopus1:14.4484017671:22.88+0,8636.601:22.88
DISThommy NickelVan Vliet Barracuda1:01.508401627
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Masters 30+

1.Ferdie WitvoetDe Pinquin1:06.0878012411:07.16+0,9131.351:07.16

Masters 35+

1.Stefan DortmondElectrolux AZC1:03.9572011671:01.69+0,8028.661:01.69
2.Michael BesMSV-Zeemacht1:02.3272012051:02.44+0,8729.481:02.44
3.Eelco van GemertDe Stormvogel1:03.6472002991:03.88+0,8229.751:03.88
DISOscar van HolsteynAquAmigos1:04.3371003731:04.58+0,8329.661:04.58
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.

Masters 40+

1.Arjon de BokDe Biesboschzwemmers1:03.8769001251:03.86+0,8629.391:03.86
2.René BeetsmaDZ&PC1:04.2269000691:05.23+0,9430.031:05.23
3.Frank v NobelenSassenheim1:09.2469007531:09.98+0,9132.511:09.98
NG.ZARonald StolkDe Fuut1:16.786601253

Masters 45+

1.Hans VloedgravenOld Dutch1:09.2964009171:09.02+0,9532.241:09.02
2.Ron van VlietDe Stormvogel1:09.3561008491:10.02+0,9231.701:10.02
3.David FalcesDES1:20.4360009571:16.97+1,0234.451:16.97
4.Jan SmalheerSCOM1:21.7364007011:21.98+1,1738.341:21.98
DISEdwin v. NordenAZ&PC1:01.246300563
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Masters 50+

1.Hugo BregmanWVZ59.9158000691:00.37+0,8428.731:00.37
2.Pieter de JongAquapoldro1:19.8358005851:18.93+0,9636.211:18.93
3.Peter VerberneACZ1:46.4059007191:44.44*+1,2044.211:44.44

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV1:16.7652002651:11.82+0,9832.371:11.82
Nederlands Masters Record
2.Pieter HusslageOld Dutch1:20.8653000911:23.56+1,1438.611:23.56
3.Rob BerkhofSwol 18941:31.6652002451:29.48+1,0838.691:29.48

Masters 60+

1.Donald UijtenbogaartHet Y1:17.5447001071:17.72+0,9336.601:17.72

Masters 65+

1.Rob HanouPSV1:30.5343001091:28.13+1,0540.391:28.13

Masters 70+

1.Rob van GestelPSV1:45.4435000051:54.51+1,1453.781:54.51


Programmanr. 22
24.01.2009 - 13:24
Dames, 50m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Marijke MonsmaDWK29.57850210028.69+0,86
2.Annelette de VriesDe Veene28.91860390829.14+0,82
3.Danya MuilwijkVan Vliet Barracuda28.10880310029.88+0,90
4.Zoë BraalLuctor et Emergo29.40870055029.90+0,82
5.Sabina van DoeselaarKoewacht30.51890096231.10+0,81
6.Dian van PeltDe Biesboschzwemmers34.19850229635.65+0,97

Masters 25+

1.Anke LambooijAZL27.70800118227.69+0,86
2.Joana CarneiroD'Elft29.16820225629.31+0,92
3.Roos LemmenEurode KZC29.73840307830.02+0,90
4.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen29.90830138830.26+0,83
5.Francijna de KooterDe Biesboschzwemmers30.59800063431.36+0,90
6.Nienke NieuwenhuisSwol 189431.78810185032.21+0,92
7.Renee de KokPSV32.65840335032.32+0,81
8.Femke PrinsLZ 188632.78830274032.76+0,82
NGLinda de GrootVan Vliet Barracuda33.318200570

Masters 30+

1.Claudia van DrunenAquAmigos29.09770081028.87+0,75
2.Emerentia KnebelKZPC29.64760032229.92+0,86
3.Katinka van DongenDe Devel30.02770019030.19+0,88
4.Petra VerstegenWVZ30.76770090631.78+0,95
5.Roelien BraberDe Stormvogel31.01790129831.90+0,93
6.Angelique LokDe Stormvogel31.13750077832.12+0,99

Masters 35+

1.Ellen SchravendeelAqua-Novio'9429.63700074230.08+0,84
2.Annette de VisserOceanus30.36710060230.56+0,88
3.Trudie van NiejenhuisDES30.50710044430.57+0,77
4.Judith ZijlemanDe Ganze30.72740065231.14+0,85
5.Saskia van DijkIJZPC30.68740072231.94+0,92
6.Tony de GrootDe Futen33.13730075832.03+0,89
7.Angeline HamstraSCOM34.62720078234.62+0,90
8.Meke OomensOld Dutch36.60700037036.38+1,03
9.Sylvia de KortLuctor et Emergo56.54700085251.20+1,00

Masters 40+

1.Yvette KilianZoetermeer33.04660053433.01+0,86
2.Desiree van der LemKon AZ 187030.38680028233.19+1,01
3.Esther Mijnen-HeiligZaanstad (SG)36.86690084634.75+0,90
4.Annette van DokMSV-Zeemacht38.35680074236.69+1,18
5.Emmy RadelaarDe Fuut37.45660057238.05+1,24
NGElvira KuzminaDuck's Creek29.20015004
NGPetra FrowijnAZ&PC30.106600098

Masters 45+

1.Pia vd MolenHZ&PC Heerenveen32.99600011634.36+0,94
2.Irina KulbashnayaNeptun34.9001200734.99+1,00
3.Inge WolfsPLONS37.34600030437.10+0,92
4.Stella MuilwijkVan Vliet Barracuda38.50600029437.90+0,90
NGMarja CoolsPSV33.486000296
NGGabrielle VerdonkLuctor et Emergo32.916200210

Masters 50+

1.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC29.98560004829.61+0,80
2.Patty VerhagenAquAmigos32.30590014632.56+0,91
3.Marijke van HoekDe Stormvogel33.71580005032.72+0,86
4.Tineke Traa-WolthuisTriVia33.08570013633.08+0,82
5.Susan LipseyLZ 188633.87570015633.72+0,78
6.Janneke van LiesdonkArethusa49.20570006048.77+0,99
NGCarolien MaasZoetermeer35.305700130

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen31.42500000630.28+0,94
2.Christien NieuwenhuisSwol 189431.17510002231.84+0,87
3.Corine KalbfleischDWT36.25520002436.91+1,07
4.Tineke van DiggelenOceanus42.50520004841.80+1,05
5.Antoinette Gilding-TussaudTwente  (SG)43.72500003843.51+1,09
DISEllen RistauLuctor et Emergo35.365400062
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Masters 60+

NGAnnie SmitsPSV40.134600016

Masters 65+

1.Greet BrehlerHatto Heim44.64440000443.51+1,16

Masters 70+

1.Lottie GeurtsPSV37.68350000839.12+0,96
2.Jeltje van BergenDe Pinquin43.18350000245.74

Masters 80+

1.Anneke LogtenbergOld Dutch57.67290000455.99+0,94


Programmanr. 23
24.01.2009 - 13:37
Heren, 50m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK24.31850069123.84+0,83
2.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht (SG)24.95880046124.73+0,87
3.Raynor WolfRZC24.27890366324.78+0,87
4.Roderik MeijersZOB'6624.76860206324.98+0,80
5.Jeroen LeuverinkNayade25.47860189925.21+0,91
6.Kevin van SusterenRZC25.82890308525.82+0,82
7.John van SusterenRZC25.75850254926.11+0,85
8.Stefan van SusterenRZC26.12870328326.25+0,80
9.Niels AlbrechtsDe Schotejil27.20880003927.43+0,89

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun24.201982KZ23.50+0,72
2.Filip ZemierKS Neptun24.101984PZ24.38+0,75
3.Marek MrózUKS Wodnik23.74ABG65272524.75+0,81
4.Nol van ThullZOB'6626.08800151325.35+0,86
5.Charles PotinLuctor et Emergo25.29830170126.71+0,75
6.Maarten de GeusWZK Zwemmen26.04830073726.73+0,76
7.Rob VermeulenLuctor et Emergo29.20820186328.88+0,88
8.Michel WigbersDWT27.70800174328.92+0,87

Masters 30+

1.Mark ZwartZwemlust/Utrecht (SG)25.62790146125.50+0,84
2.Stan DekkerPLONS26.25790182326.11+0,84
3.Claudio BettiolNatatorium Treviso26.00VEN-00035126.14+0,78
4.Steven PrinsPLONS30.43790183328.99+0,75
5.Jeroen TebbensIJZPC35.62760140535.18+0,90

Masters 35+

1.Björn DeburghgraeveRZV25.79RZV/185/7425.35+0,80
2.Agnus GerringaDWK25.94710028526.09+0,93
3.Ashwin JuliusOctopus29.33730129729.19+0,88
4.Dennis van MarkesteijnOlympia30.89720133331.00+0,90
DISEelco van GemertDe Stormvogel26.007200299
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Masters 40+

1.Rudi GoudswaardLuctor et Emergo26.33690143726.09+0,77
2.Geert WijnDe Gelenberg26.20670110126.39+0,74
3.Erik van DartelPSV27.29670018527.31+1,01
4.Kees AkershoekDe Stelle28.04690000927.51+0,84
5.Vincent van DuyvenbodeLZ 188627.29670139328.13+0,83
6.Otto JansenLZ 188627.95650140328.19+0,92
7.Erik SaanDe Duck28.11650076928.56+1,10
8.Marcel van der LemKon AZ 187027.71650056328.72+0,79
9.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'9429.66650102729.65+0,85
10.Arjan DekkerKoewacht31.16690022530.39+0,83
11.Ronald VosSCOM30.97690140330.47+0,95
12.Fred vd MeebergZignea29.81660127930.70+0,90
13.Reno GroenesteinDe Fuut32.65660128933.49+0,88
14.Evert JobseLuctor et Emergo36.33680141734.38+0,85
15.Frank BuntePLONS33.78680133534.70+1,02
NGIgor MarkitanovDuck's Creek27.00015001

Masters 45+

1.Cees van HouwelingenDe Schelde25.50630035125.67+0,91
2.Jan BrinkDe Stormvogel26.29620009126.22+0,82
3.Robert VinkWWV27.20630107527.18+0,85
4.Peter van VuurenUpstream Amsterdam27.67600064128.07+0,91
5.Peter FölkerAqua-Novio'9428.21640102128.41+0,75
6.John StofferZoetermeer28.93630072528.43+0,86
7.Aan Tjalke PanderGay Swim Amsterdam28.64640056928.70+0,92
8.Edzo HuismanAquapoldro28.15630102928.86+0,96
9.Bert PopmaZignea30.21640114729.61+0,87
10.John DamZignea31.73600091531.81+0,94
11.Eric TijmsOEZA31.74640112532.76+0,87
12.Gé VinkOEZA35.18600089336.62+0,95

Masters 50+

1.Arno WoutersDe Stormvogel27.97580066727.26+0,89
2.Willem ZwiersAquAmigos28.24580050528.28+0,88
3.Andre StormZoetermeer29.01560040728.84+0,93
4.Pieter de JongAquapoldro29.99580058529.88+0,95
5.Wim de LangeElectrolux AZC30.06580053330.56+0,92
6.Art NieuwpoortPLONS33.81570046933.84+0,88
7.Bart RoelseLuctor et Emergo40.90560045338.63+1,14
8.Adrie van der GrachtOEZA39.18570048543.14+1,10
9.Jan GlorieOEZA45.71570051343.78+1,26
NGRoelof van LopikDES28.865900773

Masters 55+

1.Brend BrevéPSV29.29520026529.23+0,97
2.Arthur JansenGay Swim Amsterdam29.89540029930.53+0,86
3.Pieter HusslageOld Dutch29.50530009130.63+1,08
4.Hugo StaudtTwente  (SG)31.06530025331.27+0,85
5.Laurens klein BretelerWWV35.95540010933.86+1,07

Masters 60+

1.Joop van EijkPLONS32.07470002532.75+0,91
2.Joop DraaismaDZ&PC33.41460015533.18+0,92
3.Mar van GeelOld Dutch36.19470013537.26+1,04
4.Nico van DongenDe Lansingh43.28480015940.62+1,02

Masters 65+

1.Alexander KryukovNeptun28.2301200528.17+0,82
2.Frans van EnstDe Veene31.76400001132.62+0,99
3.Ruud SloofDe Rijn33.78440007334.55+1,07
4.Nico BaayOld Dutch41.97420005344.87+0,82

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe31.89380000732.95+0,89
2.Victor SarychevNeptun32.4001202833.36+0,99
3.Pieter ScharphornNeptunus46.82380003746.06+1,21
4.Hans DeelenDe Lansingh51.03360002152.59+1,09


Programmanr. 24
24.01.2009 - 13:54
Dames, 100m schoolslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:15.7788036961:13.57+0,8234.401:13.57
Nederlands Masters Record
2.Larissa BrakDe Zijl/LGB1:14.9288005721:17.17+0,9136.201:17.17
2.Marijke MonsmaDWK1:17.9685021001:17.17+0,8536.671:17.17
4.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen1:17.4786008501:19.11+1,0037.191:19.11
5.Eline NijskensKoewacht1:20.4288031941:24.0939.741:24.09
6.Anneloek SchrijvershofLuctor et Emergo1:25.0086032121:25.7939.431:25.79
7.Milou BouwhuisDe Veene1:25.2789005321:30.71+0,9142.321:30.71

Masters 25+

1.Joana CarneiroD'Elft1:23.6082022561:24.10+0,9240.581:24.10
2.Yvonne GerritsenDES1:23.9280003421:25.72+0,9140.601:25.72
3.Alana MilesKZPC1:27.6580016261:27.40+0,9541.321:27.40
4.Gitte Kop JansenVan Vliet Barracuda1:28.0682009141:29.23+0,9143.521:29.23
5.Aafke GrootLZ 18861:30.0583027481:32.21+1,1243.771:32.21
6.Evelyn VerplankeScheldestroom1:33.3881015701:32.74+0,9744.081:32.74
7.Miranda MudHZ&PC Heerenveen1:38.3482011561:37.09+0,8447.181:37.09

Masters 30+

1.Ryan VerplankeScheldestroom1:16.9077006961:20.38+0,8937.411:20.38
2.Peggy LoffeldKZPC1:21.7277004681:22.78+0,8539.461:22.78
3.Liselotte JolingPSV1:25.8475002681:28.51+0,9540.961:28.51
DISDaniëlle KlaverdijkDe Schotejil1:29.027600906
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Masters 35+

1.Karin SteinVlaardingen1:20.5771005541:21.26+1,0138.981:21.26
2.Trudie van NiejenhuisDES1:28.7671004441:27.56+0,7642.731:27.56
3.Annette de VisserOceanus1:30.4671006021:30.47+0,8543.781:30.47
4.Meke OomensOld Dutch1:34.5970003701:36.57+1,0645.751:36.57
5.Angeline HamstraSCOM1:40.7572007821:42.07+0,9348.861:42.07
DISConzuela BrinkDe Stormvogel1:29.327000744
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Masters 40+

1.Françoise Heijdeman-DuranAZ&PC1:23.2469002221:23.00+0,8339.151:23.00
2.Annette Wijnja-VisserDe Biesboschzwemmers1:23.1767005281:23.18+0,9038.991:23.18
3.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam1:30.5366004321:29.76+0,7742.201:29.76
4.Desiree van der LemKon AZ 18701:27.1468002821:30.40+0,5142.261:30.40
5.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam1:43.8667004401:32.00+0,9644.041:32.00
6.Hanny RotteveelZignea1:33.3366005381:32.73+1,0844.411:32.73
7.Yvette KilianZoetermeer1:37.8766005341:37.35+0,9945.871:37.35
8.Esther Mijnen-HeiligZaanstad (SG)1:37.4269008461:38.56+0,9146.461:38.56
9.Petra VoestenZignea1:48.3666005961:49.83+1,0352.351:49.83
10.Wilma DavidseLuctor et Emergo1:59.1065005441:55.76+1,1554.511:55.76
NGVera TarasovaDuck's Creek1:29.15015006

Masters 45+

1.Conny WielaardDe Schotejil1:23.2462002601:22.91+0,8939.681:22.91
DISLinda v.d. ReeDe Ganze1:30.0163004521:28.92+0,8241.841:28.92
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Masters 50+

1.Ingrid van AsscheDe Schelde1:35.2555000041:35.85+1,0246.111:35.85
2.Marijke van HoekDe Stormvogel1:37.6158000501:37.31+0,6147.041:37.31
3.Susanne Sailer-LehrumNeptun Kiel1:42.341636291:39.54+0,9047.041:39.54
4.Janneke van LiesdonkArethusa2:00.2457000602:00.31+0,8958.302:00.31
NGCarolien MaasZoetermeer1:41.505700130

Masters 55+

1.Ineke WeekersPSV1:31.9053000501:29.91+0,9943.301:29.91
Nederlands Masters Record
2.Corine KalbfleischDWT1:43.2052000241:44.54+1,1349.251:44.54
3.Tineke van DiggelenOceanus1:52.2852000481:54.44+1,0754.821:54.44
4.Nini van DongenDe Lansingh2:14.1951000442:13.52+1,131:02.712:13.52

Masters 60+

1.Loekie v. HuisstedenAZ&PC2:02.0645000021:59.38+1,1057.221:59.38

Masters 70+

1.Tineke de BuegerOld Dutch2:01.2437000102:09.74+1,191:01.662:09.74

Masters 80+

1.Anneke LogtenbergOld Dutch2:26.4029000042:33.63*+0,901:12.822:33.63


Programmanr. 25
24.01.2009 - 14:10
Heren, 100m schoolslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
Masters 20+

1.Merijn EllenkampDWK1:09.4385006911:05.17+0,8230.391:05.17
2.Herman van DijkHZ&PC Heerenveen1:09.8689006911:11.20+0,9833.311:11.20
3.Yaus LekatompessyLuctor et Emergo1:18.9287020391:18.78+0,7735.701:18.78

Masters 25+

1.Feiko MollemaLuctor et Emergo1:13.2581023431:10.10+0,9432.671:10.10
2.Paul OudendijkOEZA1:10.7081012871:11.06+0,9833.221:11.06
3.Albert van PiekerenOctopus1:12.5684017671:12.08+0,8633.281:12.08
4.Dennis de GrootDe Zwoer1:11.7683007851:13.59+0,8534.021:13.59
5.Bart GorissenKZPC1:17.1983007551:14.52+0,8834.801:14.52

Masters 30+

1.Simone BattistonS.A.T. Finy Taormina1:04.50LOM-0136251:04.29+0,7930.341:04.29
2.Mark ZwartZwemlust/Utrecht (SG)1:11.4779014611:09.44+0,8232.261:09.44
3.Freddie GeerlingsNIMO1:09.9079003791:09.69+0,8832.451:09.69
4.Claudio BettiolNatatorium Treviso1:09.80VEN-0003511:11.25+0,7933.591:11.25
5.Pieter PonneHZ&PC Heerenveen1:19.4876007491:25.10+0,8938.191:25.10
6.Rinke NijlandIJZPC1:29.5279017351:31.22+0,8943.161:31.22
7.Jeroen TebbensIJZPC1:56.0276014051:53.91+0,9452.751:53.91

Masters 35+

1.Björn DeburghgraeveRZV1:12.50RZV/185/741:11.45+0,8133.291:11.45
2.Stefan DortmondElectrolux AZC1:20.0072011671:11.73+0,8533.931:11.73
3.Rob KluwenLuctor et Emergo1:18.4972013611:12.15+0,9933.611:12.15
4.Gerard EghuizenHZ&PC Heerenveen1:16.2974001971:19.23+1,0135.501:19.23
5.Michael BesMSV-Zeemacht1:15.1372012051:20.29+0,9537.421:20.29
6.Ashwin JuliusOctopus1:30.7073012971:29.62+0,8940.851:29.62
NGVladislav BraginDuck's Creek1:02.80015009
NGHeiner StevensZignea1:18.987201299

Masters 40+

1.Harold MatlaPSV1:08.0668005911:09.28+0,8332.321:09.28
2.Geert WijnDe Gelenberg1:19.4467011011:15.22+0,7835.091:15.22
3.Peter v. MeerveldAZ&PC1:15.5167006491:15.85+0,8435.781:15.85
4.Ronald StolkDe Fuut1:16.1566012531:16.36+0,9336.381:16.36
5.Marcel van LochemZoetermeer1:18.2065005811:18.56+0,9636.361:18.56
6.Roeland van der HeijdenPSV1:16.8667013891:19.86+0,8936.501:19.86
7.Marcel van der LemKon AZ 18701:18.2465005631:20.40+0,8238.161:20.40
8.Gerard TelGLS Ketelbinkie1:21.0267011751:21.12+0,8738.831:21.12
9.Arjan DekkerKoewacht1:24.2869002251:25.19+0,9039.901:25.19
10.Reno GroenesteinDe Fuut1:28.3166012891:30.96+0,9242.891:30.96
11.Henk van ZettenOctopus1:41.8467012611:35.94+0,9145.691:35.94
12.Milco van de PortLuctor et Emergo1:36.3267014271:41.0847.921:41.08

Masters 45+

1.Cees van HouwelingenDe Schelde1:12.9563003511:12.12+0,9234.151:12.12
2.Gert VercouterenTSZ1:15.50TSZ/154/631:14.81+0,7734.671:14.81
3.Ralph CasterRZ1:18.1261000691:17.44+0,8736.671:17.44
4.Ronald GroveOceanus1:18.9561001611:17.56+0,8635.971:17.56
5.David FalcesDES1:18.9960009571:18.82+0,9637.041:18.82
6.John WirtzDe Stormvogel1:24.5863011311:22.04+0,9738.351:22.04
7.Bart van CalkerTwente  (SG)1:28.1761000671:28.77+0,9943.351:28.77
8.Jack BarendsTwente  (SG)1:28.5462010111:29.50+1,0142.441:29.50
9.Rens DavidseLuctor et Emergo1:29.3564012471:29.64+1,1043.161:29.64
10.Gé VinkOEZA1:34.3460008931:33.6743.891:33.67
11.Michiel TonsbeekDWT1:39.2460008891:40.72+0,9847.931:40.72

Masters 50+

1.Albert BoonstraAqua-Novio'941:12.8957004251:12.83+0,8334.091:12.83
2.Peter RomkesLuctor et Emergo1:18.4759003891:16.68+0,7136.131:16.68
3.Willem ZwiersAquAmigos1:19.5658005051:21.64+0,9139.201:21.64
4.Reginald vd GiessenArethusa1:20.3058001351:21.80+0,8938.581:21.80
5.Walter RolloosVan Vliet Barracuda1:22.7359003871:23.52+1,0239.141:23.52
6.Vincent de KeijzerPLONS1:24.0658002071:26.25+0,8740.871:26.25
7.Wim de LangeElectrolux AZC1:25.7358005331:27.46+0,9741.291:27.46
8.Herbert KatgertTwente  (SG)1:40.2859007391:38.33+1,1246.971:38.33
9.Herman ZwijnenbergDe Stormvogel1:40.5658005951:42.17+1,0047.791:42.17
10.Dirk CrokOEZA1:41.2958005471:42.62+1,1348.631:42.62
11.Adrie van der GrachtOEZA1:40.3157004851:46.38*+1,1250.811:46.38
DISArt NieuwpoortPLONS1:31.7257004691:32.20+0,8542.991:32.20
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJan GlorieOEZA2:01.4357005131:59.11+1,4654.561:59.11
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGTimur PodmarevDuck's Creek1:10.10015003

Masters 55+

1.Pieter HusslageOld Dutch1:33.4753000911:28.9942.371:28.99
2.Hans OudendijkOEZA1:36.9754001731:39.80+0,6246.651:39.80

Masters 60+

1.Joop DraaismaDZ&PC1:32.4946001551:30.9042.371:30.90
2.Alexander KonenkovNeptun1:37.430120411:31.0442.781:31.04
3.Mar van GeelOld Dutch1:42.5147001351:43.42+1,0549.881:43.42
4.Cees JoosseLuctor et Emergo2:00.0045001211:57.3355.101:57.33

Masters 65+

1.Nico BaayOld Dutch1:34.9242000531:31.0242.231:31.02
2.Ruud SloofDe Rijn1:34.2044000731:34.5445.471:34.54

Masters 70+

1.Rob van GestelPSV1:48.9935000051:48.5852.971:48.58
2.Jan EichhornRapido'821:45.3037000151:52.28+1,1052.421:52.28
3.Pieter ScharphornNeptunus2:02.4738000372:04.00*+1,3058.942:04.00

Masters 75+

1.Georges VerhelstRZV1:51.52RZV/160/311:49.75+1,2051.081:49.75


Programmanr. 26
24.01.2009 - 14:37
Dames, 200m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:23.1088036962:29.15+0,8330.531:09.561:54.032:29.15
2.Eline NijskensKoewacht2:41.4188031942:44.45+0,9837.491:22.642:06.822:44.45
3.Milou BouwhuisDe Veene2:38.5189005322:50.66+0,8635.581:19.572:10.862:50.66
4.Liset de VeerArethusa2:52.1287041902:55.6937.071:21.952:15.202:55.69

Masters 25+

1.Nadya PutterVlaardingen2:34.1483016302:32.45+0,8932.461:11.581:56.402:32.45
2.Anke LambooijAZL2:34.9580011822:38.28+0,9033.121:15.782:02.262:38.28
3.Gitte Kop JansenVan Vliet Barracuda2:39.8482009142:42.57*+0,9535.321:18.282:04.592:42.57
4.Berdie Eghuizen-MeyerHZ&PC Heerenveen2:53.1583013882:47.91+0,8434.671:19.072:09.342:47.91
5.Francijna de KooterDe Biesboschzwemmers2:45.8980006342:49.20+0,9336.761:19.512:09.092:49.20
6.Esther VersteegVan Vliet Barracuda2:47.1583021122:49.74+0,9036.011:20.342:11.802:49.74
7.Roos LemmenEurode KZC2:51.8984030782:51.04+0,9033.431:17.642:11.232:51.04
8.Helena JongemaOEZA2:53.7380005502:54.52+0,9738.361:22.042:14.532:54.52
9.Andrea van LeeuwenDe Zijl/LGB2:53.0981009042:59.42+0,9438.901:24.652:17.942:59.42
10.Evelyn VerplankeScheldestroom2:58.8281015703:00.45+0,9740.061:24.162:17.553:00.45
NGRoos van EschTRB-RES2:33.768200468

Masters 30+

1.Elvira JonkersDe Pinquin2:37.2979004202:37.11+0,9532.281:14.462:00.742:37.11
2.Janneke HarmsenDe Spatters2:45.9677009382:45.90+0,9636.901:19.162:08.282:45.90
3.Peggy LoffeldKZPC2:44.0777004682:48.82+0,8733.591:20.862:08.132:48.82
4.Claudia van DrunenAquAmigos2:46.6077008102:49.39+0,8338.131:22.442:10.842:49.39
5.Jolanda van GendtPSV2:50.3378002662:54.52+0,8840.451:23.212:15.142:54.52
6.Daniëlle KlaverdijkDe Schotejil3:00.8576009062:55.24+0,9339.681:24.832:15.612:55.24
7.Eveline HacquebordIJZPC3:05.4879012063:05.21+0,9840.531:31.732:24.563:05.21

Masters 35+

1.Marleen VosAquapoldro2:47.6174005982:42.71+0,8435.961:19.222:06.372:42.71
2.Karin SteinVlaardingen2:41.0871005542:43.68+1,0136.261:22.442:07.282:43.68
3.Lidia v. BonAZ&PC2:36.1870000542:43.77+0,9235.901:18.082:06.192:43.77
4.Meke OomensOld Dutch3:13.9570003703:24.65+1,0045.791:41.622:35.713:24.65
NGTina RenkenAZ&PC2:48.437200800

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO2:35.3869005222:38.30+0,9333.151:15.362:02.202:38.30
Nederlands Masters Record
2.Karin van den HeuvelAquAmigos3:03.4666001882:59.38+0,9437.511:26.792:17.092:59.38
3.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam2:55.1867004402:59.51+1,0039.551:23.762:16.392:59.51
4.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam3:04.4966004323:04.01+0,8239.601:28.072:20.103:04.01
5.Ineke BakLuctor et Emergo3:22.7965000043:22.48*+0,8242.501:34.212:33.083:22.48
6.Annette van DokMSV-Zeemacht3:43.2168007423:23.24+0,9443.081:34.642:35.563:23.24

Masters 45+

1.Conny WielaardDe Schotejil2:52.8262002602:51.22+0,9036.731:25.442:12.272:51.22
2.Margriet Grove-LingemanOceanus2:57.5062000802:53.44+0,9036.551:21.852:13.622:53.44
3.Jacqueline RolloosDe Lansingh2:54.3063002222:54.97+1,0137.021:23.032:14.692:54.97
NGGabrielle VerdonkLuctor et Emergo3:10.356200210

Masters 50+

1.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC2:45.7756000482:51.79+0,7736.141:20.422:11.882:51.79
2.Mathilde VinkSwol 18942:58.8858001282:58.41+0,9935.911:23.292:18.012:58.41
3.Susanne Sailer-LehrumNeptun Kiel3:33.761636293:25.70+0,9549.181:42.362:39.123:25.70
4.Tonny den BraberSCOM3:44.2357000223:42.98+1,0051.031:48.392:52.963:42.98

Masters 55+

1.Christien NieuwenhuisSwol 18943:07.3651000223:08.10+0,8938.091:30.072:26.893:08.10
2.Corine KalbfleischDWT3:46.4852000243:43.68+1,1551.341:51.412:53.893:43.68
3.Gonnie BakPSV3:54.8651000023:48.74+0,9453.151:54.572:57.713:48.74
4.Tineke van DiggelenOceanus3:56.0952000483:58.1959.682:00.013:05.003:58.19
5.Antoinette Gilding-TussaudTwente  (SG)4:05.7950000383:58.74+1,1957.041:55.833:03.513:58.74

Masters 60+

1.Marja van der MeerNeptunus3:48.3047000143:44.33+0,9850.751:49.332:58.293:44.33

Masters 70+

1.Jeltje van BergenDe Pinquin4:15.5935000024:23.30+1,061:02.832:13.243:25.294:23.30


Programmanr. 27
24.01.2009 - 15:02
Heren, 200m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
Masters 20+

1.Roderik MeijersZOB'662:24.2086020632:23.94+0,8128.341:06.761:49.422:23.94
2.Jory van der GrachtOEZA2:28.6787010972:32.38+1,0031.161:10.341:58.132:32.38

Masters 25+

1.Karol ZemierKS Neptun2:13.241982KZ2:11.75+0,7726.921:01.231:40.422:11.75
2.Rob van VlietWZK Zwemmen2:15.7084024592:18.50+0,9529.721:07.261:46.942:18.50
3.Thommy NickelVan Vliet Barracuda2:17.4284016272:19.92+0,9430.071:05.881:46.392:19.92
4.Paul OudendijkOEZA2:20.4681012872:23.69+1,0132.921:09.061:49.702:23.69
5.Nol van ThullZOB'662:24.1880015132:28.32+0,8930.571:09.991:53.562:28.32
6.Marcel ReefhuisDe Veene2:29.4581013812:28.40+0,8531.411:08.821:53.042:28.40
7.Michel WigbersDWT2:39.5280017432:42.49+0,9234.561:17.672:05.692:42.49

Masters 30+

1.Ivo RoozeboomDES2:19.7277008012:21.67+0,8730.861:06.651:50.772:21.67
2.Freddie GeerlingsNIMO2:28.1979003792:23.83+0,8930.601:08.561:49.172:23.83
3.Claudio BettiolNatatorium Treviso2:27.50VEN-0003512:26.69+0,8131.711:09.361:51.962:26.69
NG.ZASimone BattistonS.A.T. Finy Taormina2:12.50LOM-013625

Masters 35+

1.Michael BesMSV-Zeemacht2:22.9772012052:25.09+0,8830.671:11.051:52.252:25.09
2.Agnus GerringaDWK2:26.1471002852:32.38+0,8631.891:12.201:56.342:32.38
3.Gerard EghuizenHZ&PC Heerenveen2:40.7474001972:43.38+1,0032.891:14.832:05.192:43.38
NGHeiner StevensZignea2:43.517201299

Masters 40+

1.Arjon de BokDe Biesboschzwemmers2:23.3869001252:26.86+0,9930.211:09.381:52.532:26.86
2.René CorreljéPLONS2:33.2068012312:27.79+0,9831.111:09.131:51.942:27.79
3.Harold MatlaPSV2:29.1868005912:30.52+0,9133.351:15.251:56.562:30.52
4.Ron KorzeliusAZ&PC2:33.1865005132:34.55+0,7333.411:13.141:59.932:34.55
5.Frank v NobelenSassenheim2:34.5769007532:37.07+0,8232.871:12.612:00.832:37.07
6.Marcel van LochemZoetermeer2:41.1765005812:40.69+0,9533.421:16.852:02.782:40.69
7.Otto JansenLZ 18862:41.0765014032:42.42+0,9736.231:16.862:06.632:42.42
8.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'942:54.1865010272:58.15+1,0237.231:26.752:19.222:58.15

Masters 45+

1.Jan BrinkDe Stormvogel2:25.7362000912:28.44+0,8632.711:10.481:55.182:28.44
2.Edwin v. NordenAZ&PC2:13.5863005632:28.72+0,9331.141:09.821:53.382:28.72
3.Ronald GroveOceanus2:35.1361001612:30.54+0,8032.121:14.691:55.862:30.54
4.Gert VercouterenTSZ2:28.00TSZ/154/632:34.63+0,7633.821:14.091:59.882:34.63
5.Hans VloedgravenOld Dutch2:43.2964009172:41.55+0,9633.331:16.312:04.862:41.55
6.Peter FölkerAqua-Novio'942:47.1964010212:44.93+0,7835.681:18.722:06.632:44.93
7.Mark KasPLONS2:49.5861002852:47.52+0,9134.411:21.882:10.452:47.52
8.Aan Tjalke PanderGay Swim Amsterdam2:55.0864005692:48.17+0,9735.441:18.932:10.172:48.17
9.André SchutteDe Stormvogel2:55.1960005212:56.25+1,0337.531:24.792:17.782:56.25
10.Paul van der VoortDe Zwoer2:45.0962007152:57.70+1,0737.581:22.022:18.452:57.70
11.Jan SmalheerSCOM2:56.9464007013:01.65+1,1039.101:27.062:20.223:01.65
12.John DamZignea3:04.7360009153:04.38+1,0240.611:28.752:25.333:04.38
13.Michiel TonsbeekDWT3:38.9160008893:45.19+1,0652.571:50.952:51.923:45.19

Masters 50+

1.Albert BoonstraAqua-Novio'942:30.0257004252:26.21+0,8531.611:10.621:52.922:26.21
2.Arno WoutersDe Stormvogel2:52.2858006672:45.38+1,0133.211:15.602:08.762:45.38
3.Reginald vd GiessenArethusa2:50.2558001352:52.05+0,9435.591:22.712:11.852:52.05
4.Pieter de JongAquapoldro3:12.1658005853:01.31+0,9535.871:27.782:23.633:01.31
5.Peter VerberneACZ3:20.3959007193:21.41+1,2045.481:33.782:36.063:21.41

Masters 55+

1.Robert WeyhenkeUpstream Amsterdam2:23.4952002032:24.67+0,8331.141:08.691:51.302:24.67
2.Pieter HusslageOld Dutch3:01.2653000912:56.80*+1,1137.901:27.612:18.022:56.80
3.Arthur JansenGay Swim Amsterdam3:09.7054002993:12.74+1,0235.991:27.612:27.383:12.74
4.Rob BerkhofSwol 18943:14.7652002453:16.28+1,0139.471:29.122:31.133:16.28

Masters 60+

1.Donald UijtenbogaartHet Y2:46.1347001072:49.58+0,8736.781:20.752:11.352:49.58
NG.ZAAlexander KonenkovNeptun3:23.40012041

Masters 65+

1.Rob HanouPSV3:00.3643001093:12.72+1,0541.561:36.132:29.053:12.72

Masters 70+

1.Rob van GestelPSV3:43.7635000053:47.55+1,2456.001:56.652:56.253:47.55
2.Jan EichhornRapido'823:42.1037000153:51.66+1,2853.441:53.222:58.103:51.66


Programmanr. 28
24.01.2009 - 15:29
Dames, 4 x 50m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:09.992:09.31
Stephanie Rombout
Anneloek Schrijvershof
88
86

+0,47
32.09
38.43
Marieke Smeding
Zoë Braal
83
87
+0,24
+0,32
29.81
28.98
2.Van Vliet Barracuda 1Van Vliet Barracuda2:19.472:26.28
Danya Muilwijk
Gitte Kop Jansen
88
82

+0,28
33.86
41.86
Esther Versteeg
Stella Muilwijk
83
60

+0,51
33.49
37.07
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:27.442:27.68
Pia vd Molen
Karin van Dijk
60
86

+0,59
41.68
37.05
Berdie Eghuizen-Meyer
Miranda Mud
83
82
+0,46
+0,33
34.58
34.37

120+

1.De Stormvogel 1De Stormvogel2:28.192:32.37
Roelien Braber
Lana Ohlenroth
79
78

+0,53
40.89
41.98
Angelique Lok
Marijke van Hoek
75
58
+0,70
+0,62
35.20
34.30

160+

1.AZ&PC 1AZ&PC2:30.542:22.14
Henriëtte v. Norden
Françoise Heijdeman-Duran
68
69

+0,43
37.42
39.79
Lidia v. Bon
Atie Pijtak-Radersma
70
56
+0,28
+0,27
33.99
30.94

240+

NGPSV 1PSV2:54.17
Annie Smits, Gonnie Bak, Ineke Weekers, Lottie Geurts


Programmanr. 29
24.01.2009 - 15:33
Heren, 4 x 50m wisselslagMasters Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
80+

1.RZC 1RZC1:54.611:53.89
John van Susteren
Raynor Wolf
85
89

+0,30
30.62
30.55
Stefan van Susteren
Kevin van Susteren
87
89
+0,24
+0,27
27.27
25.45
2.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo1:59.641:57.88
Rob Vermeulen
Feiko Mollema
82
81

+0,52
33.31
30.71
Rob Kluwen
Ryan Woei
72
86
+0,46
+0,27
27.99
25.87

160+

1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo1:56.501:57.49
Arco Wagenvoort
Peter Romkes
65
59

+0,51
31.93
34.11
Rudi Goudswaard
Davy Bisslik
69
82
+0,21
+0,23
27.42
24.03
2.De Stormvogel 1De Stormvogel2:04.172:04.03
Jan Brink
John Wirtz
62
63

+0,66
31.77
36.63
Eelco van Gemert
Arno Wouters
72
58
+0,20
+0,39
27.76
27.87
3.PLONS 1PLONS2:10.962:11.72
Stan Dekker
René Correljé
79
68

+0,33
31.31
34.45
Mark Kas
Joop van Eijk
61
47
+0,44
+0,28
33.85
32.11

200+

1.OEZA 1OEZA2:53.992:53.37
Hans Oudendijk
Adrie van der Gracht
54
57

+0,70
51.50
44.02
Gé Vink
Dirk Crok
60
58
+0,44
+0,71
43.32
34.53
NGAqua-Novio'94 1Aqua-Novio'942:16.26
Albert Boonstra, Peter Fölker, Pieter-Sjoerd de Wijn, Gregor Pompen

240+

1.PSV 1PSV2:39.952:39.77
Nederlands Masters Record
Brend Brevé
Jos van Alphen
52
46

+0,69
33.53
49.47
Rob Hanou
Rob van Gestel
43
35
+0,46
+0,30
38.53
38.24

BMZignea 1Zignea2:30.002:15.65
Fred vd Meeberg
John Dam
66
60

+0,40
34.79
44.26
Mike Dam
Bert Popma
88
64
+0,10
+0,31
27.39
29.21


5 - ONMK 2009 kb sessie 524.01.2009 - 17:00


Programmanr. 30
24.01.2009 - 17:00
Dames, 400m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Larissa BrakDe Zijl/LGB4:55.6088005725:02.76+0,96
50m:
100m:
34.34
1:11.60
34.34
37.26
150m:
200m:
1:49.88
2:28.40
38.28
38.52
250m:
300m:
3:07.10
3:46.14
38.70
39.04
350m:
400m:
4:24.84
5:02.76
38.70
37.92
2.Marijke MonsmaDWK5:22.9485021005:06.53+0,88
50m:
100m:
33.16
1:10.64
33.16
37.48
150m:
200m:
1:49.69
2:29.66
39.05
39.97
250m:
300m:
3:08.85
3:48.59
39.19
39.74
350m:
400m:
4:28.03
5:06.53
39.44
38.50
3.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen5:01.1686008505:15.01*+1,02
50m:
100m:
34.22
1:12.12
34.22
37.90
150m:
200m:
1:51.17
2:31.48
39.05
40.31
250m:
300m:
3:12.23
3:53.32
40.75
41.09
350m:
400m:
4:34.25
5:15.01
40.93
40.76
4.Sabina van DoeselaarKoewacht5:21.7589009625:25.64+0,94
50m:
100m:
34.28
1:13.09
34.28
38.81
150m:
200m:
1:53.23
2:34.41
40.14
41.18
250m:
300m:
3:16.72
4:00.39
42.31
43.67
350m:
400m:
4:44.08
5:25.64
43.69
41.56
5.Liset de VeerArethusa5:38.6787041905:42.41+0,90
50m:
100m:
36.99
1:18.26
36.99
41.27
150m:
200m:
2:00.83
2:44.56
42.57
43.73
250m:
300m:
3:28.85
4:13.44
44.29
44.59
350m:
400m:
4:57.98
5:42.41
44.54
44.43

Masters 25+

1.Linda HoogendamD'Elft5:11.0883008925:07.09+0,76
50m:
100m:
33.83
1:12.89
33.83
39.06
150m:
200m:
1:52.10
2:31.47
39.21
39.37
250m:
300m:
3:10.90
3:50.34
39.43
39.44
350m:
400m:
4:29.85
5:07.09
39.51
37.24
2.Yvonne GerritsenDES5:21.6380003425:12.68*+0,91
50m:
100m:
34.79
1:13.85
34.79
39.06
150m:
200m:
1:53.74
2:34.13
39.89
40.39
250m:
300m:
3:14.18
3:54.12
40.05
39.94
350m:
400m:
4:33.75
5:12.68
39.63
38.93
3.Esther VersteegVan Vliet Barracuda5:20.1283021125:20.05+0,93
50m:
100m:
36.61
1:17.38
36.61
40.77
150m:
200m:
1:58.43
2:39.75
41.05
41.32
250m:
300m:
3:20.21
4:00.77
40.46
40.56
350m:
400m:
4:41.30
5:20.05
40.53
38.75
4.Nienke NieuwenhuisSwol 18946:09.6881018505:56.88+1,05
50m:
100m:
41.23
1:25.07
41.23
43.84
150m:
200m:
2:10.55
2:56.80
45.48
46.25
250m:
300m:
3:42.49
4:27.86
45.69
45.37
350m:
400m:
5:14.40
5:56.88
46.54
42.48
5.Tjitske PonneHZ&PC Heerenveen6:57.4280008627:10.63+1,11
50m:
100m:
46.52
1:37.22
46.52
50.70
150m:
200m:
2:30.59
3:27.07
53.37
56.48
250m:
300m:
4:24.19
5:20.20
57.12
56.01
350m:
400m:
6:16.52
7:10.63
56.32
54.11
NGRoos van EschTRB-RES4:55.788200468

Masters 30+

1.Elvira JonkersDe Pinquin4:55.9979004205:01.76+0,95
50m:
100m:
33.52
1:10.06
33.52
36.54
150m:
200m:
1:47.80
2:26.53
37.74
38.73
250m:
300m:
3:05.32
3:44.36
38.79
39.04
350m:
400m:
4:23.94
5:01.76
39.58
37.82
2.Janneke HarmsenDe Spatters5:27.1877009385:03.56+0,91
50m:
100m:
33.82
1:11.52
33.82
37.70
150m:
200m:
1:49.90
2:28.89
38.38
38.99
250m:
300m:
3:08.08
3:46.98
39.19
38.90
350m:
400m:
4:25.84
5:03.56
38.86
37.72
3.Liselotte JolingPSV5:12.5775002685:10.85+0,93
50m:
100m:
36.44
1:16.85
36.44
40.41
150m:
200m:
1:56.36
2:36.72
39.51
40.36
250m:
300m:
3:14.25
3:53.45
37.53
39.20
350m:
400m:
4:32.02
5:10.85
38.57
38.83
4.Helma KootAZ&PC5:14.6076003365:23.78+0,98
50m:
100m:
37.25
1:16.97
37.25
39.72
150m:
200m:
1:58.30
2:39.00
41.33
40.70
250m:
300m:
3:20.45
4:01.92
41.45
41.47
350m:
400m:
4:43.53
5:23.78
41.61
40.25
5.Jolanda van GendtPSV5:29.5978002665:33.46
50m:
100m:
35.91
1:16.93
35.91
41.02
150m:
200m:
1:58.91
2:41.43
41.98
42.52
250m:
300m:
3:24.36
4:07.99
42.93
43.63
350m:
400m:
4:51.17
5:33.46
43.18
42.29
6.Eveline HacquebordIJZPC5:52.4479012065:47.01+1,00
50m:
100m:
37.53
1:18.60
37.53
41.07
150m:
200m:
2:01.90
2:46.26
43.30
44.36
250m:
300m:
3:31.15
4:16.66
44.89
45.51
350m:
400m:
5:02.75
5:47.01
46.09
44.26
7.Roelien BraberDe Stormvogel5:52.0879012985:55.25*+1,03
50m:
100m:
40.02
1:24.77
40.02
44.75
150m:
200m:
2:09.52
2:54.48
44.75
44.96
250m:
300m:
3:39.77
4:25.40
45.29
45.63
350m:
400m:
5:10.81
5:55.25
45.41
44.44

Masters 35+

1.Annette de VisserOceanus5:03.8971006025:03.54*+0,89
50m:
100m:
34.40
1:11.76
34.40
37.36
150m:
200m:
1:50.12
2:29.01
38.36
38.89
250m:
300m:
3:08.16
3:47.34
39.15
39.18
350m:
400m:
4:26.32
5:03.54
38.98
37.22
2.Marleen VosAquapoldro5:14.3874005985:05.03
50m:
100m:
34.48
1:12.05
34.48
37.57
150m:
200m:
1:50.65
2:29.70
38.60
39.05
250m:
300m:
3:08.47
3:47.71
38.77
39.24
350m:
400m:
4:26.77
5:05.03
39.06
38.26
3.Anja ReinhardPLONS6:02.3470008185:49.74+1,02
50m:
100m:
40.63
1:24.59
40.63
43.96
150m:
200m:
2:08.81
2:53.87
44.22
45.06
250m:
300m:
3:38.55
4:23.56
44.68
45.01
350m:
400m:
5:07.88
5:49.74
44.32
41.86
NGTina RenkenAZ&PC5:02.387200800

Masters 40+

1.Anita SmitsDIO4:53.2869005224:56.23+0,88
50m:
100m:
34.05
1:10.96
34.05
36.91
150m:
200m:
1:48.72
2:26.70
37.76
37.98
250m:
300m:
3:04.31
3:42.32
37.61
38.01
350m:
400m:
4:19.89
4:56.23
37.57
36.34
2.Laura StaalOceanus5:07.2667003585:11.13+0,92
50m:
100m:
35.44
1:14.00
35.44
38.56
150m:
200m:
1:53.27
2:33.07
39.27
39.80
250m:
300m:
3:12.92
3:53.21
39.85
40.29
350m:
400m:
4:33.00
5:11.13
39.79
38.13
3.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam5:40.4367004405:45.51+1,04
50m:
100m:
37.61
1:19.67
37.61
42.06
150m:
200m:
2:03.87
2:48.49
44.20
44.62
250m:
300m:
3:34.18
4:18.94
45.69
44.76
350m:
400m:
5:04.09
5:45.51
45.15
41.42
4.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam5:52.8766004325:48.97+0,80
50m:
100m:
39.72
1:22.99
39.72
43.27
150m:
200m:
2:07.57
2:52.69
44.58
45.12
250m:
300m:
3:38.02
4:23.17
45.33
45.15
350m:
400m:
5:07.37
5:48.97
44.20
41.60
5.Margreet van der PolDe Futen5:55.3666002765:51.04
50m:
100m:
38.29
1:20.63
38.29
42.34
150m:
200m:
2:04.84
2:49.93
44.21
45.09
250m:
300m:
3:35.38
4:21.71
45.45
46.33
350m:
400m:
5:08.00
5:51.04
46.29
43.04
6.Desiree van der LemKon AZ 18706:18.8468002826:02.32*+1,14
50m:
100m:
38.09
1:21.15
38.09
43.06
150m:
200m:
2:06.54
2:53.00
45.39
46.46
250m:
300m:
3:40.18
4:28.06
47.18
47.88
350m:
400m:
5:14.75
6:02.32
46.69
47.57
7.Emmy RadelaarDe Fuut6:24.3066005726:33.30+1,07
50m:
100m:
44.82
1:33.74
44.82
48.92
150m:
200m:
2:23.73
3:13.50
49.99
49.77
250m:
300m:
4:03.39
4:53.60
49.89
50.21
350m:
400m:
5:44.62
6:33.30
51.02
48.68
8.Petra VoestenZignea6:35.9266005966:34.34+1,05
50m:
100m:
44.74
1:33.38
44.74
48.64
150m:
200m:
2:25.14
3:16.90
51.76
51.76
250m:
300m:
4:07.72
4:59.12
50.82
51.40
350m:
400m:
5:48.40
6:34.34
49.28
45.94
NGConny v. VeldenAZ&PC7:07.776500446
NGPetra FrowijnAZ&PC5:06.126600098

Masters 45+

1.Jacqueline RolloosDe Lansingh5:43.9163002225:30.58
50m:
100m:
36.55
1:17.12
36.55
40.57
150m:
200m:
1:59.73
2:42.30
42.61
42.57
250m:
300m:
3:24.92
4:07.77
42.62
42.85
350m:
400m:
4:50.59
5:30.58
42.82
39.99
2.Yvonne van de GuchteLuctor et Emergo6:18.0960000466:19.67+0,94
50m:
100m:
42.90
1:29.64
42.90
46.74
150m:
200m:
2:18.14
3:06.43
48.50
48.29
250m:
300m:
3:55.92
4:44.71
49.49
48.79
350m:
400m:
5:33.43
6:19.67
48.72
46.24

Masters 50+

1.Atie Pijtak-RadersmaAZ&PC5:07.2356000485:13.63+0,82
50m:
100m:
35.41
1:14.30
35.41
38.89
150m:
200m:
1:54.54
2:35.01
40.24
40.47
250m:
300m:
3:15.36
3:55.28
40.35
39.92
350m:
400m:
4:35.32
5:13.63
40.04
38.31
2.Patty VerhagenAquAmigos5:14.2459001465:15.39+0,99
50m:
100m:
36.52
1:15.66
36.52
39.14
150m:
200m:
1:55.55
2:35.72
39.89
40.17
250m:
300m:
3:15.75
3:55.99
40.03
40.24
350m:
400m:
4:36.21
5:15.39
40.22
39.18
3.Mathilde VinkSwol 18945:29.5258001285:37.34+1,00
50m:
100m:
38.15
1:19.70
38.15
41.55
150m:
200m:
2:02.81
2:45.54
43.11
42.73
250m:
300m:
3:28.61
4:11.72
43.07
43.11
350m:
400m:
4:55.65
5:37.34
43.93
41.69
4.Marijke van HoekDe Stormvogel6:14.5158000506:05.75+0,86
50m:
100m:
39.27
1:23.40
39.27
44.13
150m:
200m:
2:09.32
2:56.27
45.92
46.95
250m:
300m:
3:43.96
4:31.88
47.69
47.92
350m:
400m:
5:20.08
6:05.75
48.20
45.67

Masters 55+

1.Conny Boer-BuysVlaardingen5:35.7450000065:22.28+0,96
Europees Masters Record
50m:
100m:
35.60
1:15.19
35.60
39.59
150m:
200m:
1:57.18
2:39.43
41.99
42.25
250m:
300m:
3:22.22
4:04.64
42.79
42.42
350m:
400m:
4:45.08
5:22.28
40.44
37.20
2.Corine KalbfleischDWT6:56.8452000246:56.09+1,09
50m:
100m:
44.40
1:35.35
44.40
50.95
150m:
200m:
2:29.24
3:23.80
53.89
54.56
250m:
300m:
4:18.08
5:11.05
54.28
52.97
350m:
400m:
6:02.90
6:56.09
51.85
53.19
3.Gonnie BakPSV7:12.0551000027:11.79+0,96
50m:
100m:
47.22
1:42.20
47.22
54.98
150m:
200m:
2:37.95
3:34.63
55.75
56.68
250m:
300m:
4:29.65
5:25.51
55.02
55.86
350m:
400m:
6:21.90
7:11.79
56.39
49.89

Masters 60+

1.Marja van der MeerNeptunus6:45.6047000146:41.71+1,03
50m:
100m:
44.19
1:33.91
44.19
49.72
150m:
200m:
2:24.60
3:15.84
50.69
51.24
250m:
300m:
4:07.17
4:58.85
51.33
51.68
350m:
400m:
5:50.74
6:41.71
51.89
50.97
NGAnnie SmitsPSV7:00.324600016

Masters 65+

1.Greet BrehlerHatto Heim7:59.9744000047:36.49+1,27
50m:
100m:
50.34
1:47.18
50.34
56.84
150m:
200m:
2:45.20
3:43.88
58.02
58.68
250m:
300m:
4:43.50
5:42.28
59.62
58.78
350m:
400m:
6:40.59
7:36.49
58.31
55.90

Masters 70+

1.Lottie GeurtsPSV6:43.2935000086:57.91+1,28
50m:
100m:
45.76
1:36.51
45.76
50.75
150m:
200m:
2:30.59
3:25.35
54.08
54.76
250m:
300m:
4:19.90
5:14.37
54.55
54.47
350m:
400m:
6:09.23
6:57.91
54.86
48.68


Programmanr. 31
24.01.2009 - 17:43
Heren, 400m vrije slagMasters Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
Masters 20+

1.Niels AlbrechtsDe Schotejil4:46.7888000394:45.57
50m:
100m:
32.25
1:07.43
32.25
35.18
150m:
200m:
1:43.31
2:19.59
35.88
36.28
250m:
300m:
2:55.99
3:32.77
36.40
36.78
350m:
400m:
4:09.67
4:45.57
36.90
35.90
2.Herman van DijkHZ&PC Heerenveen4:46.3689006914:52.52+0,95
50m:
100m:
31.22
1:06.11
31.22
34.89
150m:
200m:
1:42.47
2:19.45
36.36
36.98
250m:
300m:
2:57.39
3:35.54
37.94
38.15
350m:
400m:
4:14.22
4:52.52
38.68
38.30

Masters 25+

1.Rob van VlietWZK Zwemmen4:16.1784024594:20.96+0,92
50m:
100m:
28.00
59.96
28.00
31.96
150m:
200m:
1:32.95
2:06.75
32.99
33.80
250m:
300m:
2:40.98
3:14.85
34.23
33.87
350m:
400m:
3:48.54
4:20.96
33.69
32.42
2.Alexander HullemanDe Zijl/LGB4:23.9783009894:24.42+0,88
50m:
100m:
29.57
1:01.80
29.57
32.23
150m:
200m:
1:35.35
2:09.38
33.55
34.03
250m:
300m:
2:43.40
3:17.24
34.02
33.84
350m:
400m:
3:51.52
4:24.42
34.28
32.90
3.Charles PotinLuctor et Emergo4:29.5483017014:25.46+0,80
50m:
100m:
29.62
1:02.24
29.62
32.62
150m:
200m:
1:35.70
2:09.27
33.46
33.57
250m:
300m:
2:43.27
3:17.14
34.00
33.87
350m:
400m:
3:47.80
4:25.46
30.66
37.66
4.Sven JaegerHellas-Glana4:50.9183010214:26.06+0,86
50m:
100m:
30.88
1:04.70
30.88
33.82
150m:
200m:
1:38.43
2:12.12
33.73
33.69
250m:
300m:
2:45.24
3:19.51
33.12
34.27
350m:
400m:
3:53.13
4:26.06
33.62
32.93
5.Victor den HeijerD'Elft4:40.8483008674:36.35+0,87
50m:
100m:
29.19
1:03.42
29.19
34.23
150m:
200m:
1:38.02
2:13.26
34.60
35.24
250m:
300m:
2:49.27
3:25.54
36.01
36.27
350m:
400m:
4:01.63
4:36.35
36.09
34.72
6.Dirk HoekDe Zijl/LGB4:29.1682024454:41.71+1,05
50m:
100m:
31.55
1:07.29
31.55
35.74
150m:
200m:
1:43.93
2:20.44
36.64
36.51
250m:
300m:
2:56.59
3:32.57
36.15
35.98
350m:
400m:
4:07.73
4:41.71
35.16
33.98
7.Jeroen VogelsangHet Y4:36.6780016454:43.06+0,95
50m:
100m:
30.92
1:05.02
30.92
34.10
150m:
200m:
1:40.30
2:16.32
35.28
36.02
250m:
300m:
2:53.35
3:30.23
37.03
36.88
350m:
400m:
4:06.91
4:43.06
36.68
36.15
8.Michel WigbersDWT4:57.3680017435:14.97+0,89
50m:
100m:
33.73
1:11.47
33.73
37.74
150m:
200m:
1:51.19
2:31.47
39.72
40.28
250m:
300m:
3:12.49
3:53.72
41.02
41.23
350m:
400m:
4:35.10
5:14.97
41.38
39.87

Masters 30+

1.Ivo RoozeboomDES4:25.0577008014:31.39+0,93
50m:
100m:
29.54
1:03.38
29.54
33.84
150m:
200m:
1:37.81
2:12.93
34.43
35.12
250m:
300m:
2:47.81
3:22.89
34.88
35.08
350m:
400m:
3:58.10
4:31.39
35.21
33.29
2.Ferdie WitvoetDe Pinquin4:36.1478012414:37.80+0,98
50m:
100m:
30.63
1:03.71
30.63
33.08
150m:
200m:
1:38.43
2:13.80
34.72
35.37
250m:
300m:
2:49.23
3:25.57
35.43
36.34
350m:
400m:
4:02.14
4:37.80
36.57
35.66
3.Koen de HaanPSV4:45.4378016714:42.38+0,98
50m:
100m:
30.38
1:04.84
30.38
34.46
150m:
200m:
1:39.99
2:15.86
35.15
35.87
250m:
300m:
2:52.30
3:29.29
36.44
36.99
350m:
400m:
4:06.21
4:42.38
36.92
36.17
4.Pieter PonneHZ&PC Heerenveen5:18.4176007495:47.30+0,87
50m:
100m:
38.16
1:19.61
38.16
41.45
150m:
200m:
2:02.55
2:46.99
42.94
44.44
250m:
300m:
3:31.43
4:16.98
44.44
45.55
350m:
400m:
5:01.92
5:47.30
44.94
45.38

Masters 35+

1.Stefan DortmondElectrolux AZC4:53.8772011674:42.02*+0,90
50m:
100m:
31.54
1:06.27
31.54
34.73
150m:
200m:
1:41.88
2:17.55
35.61
35.67
250m:
300m:
2:53.36
3:29.27
35.81
35.91
350m:
400m:
4:05.79
4:42.02
36.52
36.23
2.Oscar van HolsteynAquAmigos4:58.1071003734:52.67+0,84
50m:
100m:
32.55
1:08.27
32.55
35.72
150m:
200m:
1:44.72
2:22.05
36.45
37.33
250m:
300m:
3:00.64
3:39.12
38.59
38.48
350m:
400m:
4:16.93
4:52.67
37.81
35.74
3.Roy DanckaartsDe Fuut5:04.9470002314:53.51
50m:
100m:
32.74
1:08.21
32.74
35.47
150m:
200m:
1:44.99
2:22.15
36.78
37.16
250m:
300m:
3:00.49
3:38.49
38.34
38.00
350m:
400m:
4:16.85
4:53.51
38.36
36.66

Masters 40+

1.René BeetsmaDZ&PC4:30.9069000694:31.94+0,89
50m:
100m:
30.71
1:04.53
30.71
33.82
150m:
200m:
1:39.04
2:13.70
34.51
34.66
250m:
300m:
2:48.47
3:23.36
34.77
34.89
350m:
400m:
3:58.06
4:31.94
34.70
33.88
2.Erik van DartelPSV4:46.0567001854:42.15+1,09
50m:
100m:
32.05
1:06.80
32.05
34.75
150m:
200m:
1:41.96
2:17.55
35.16
35.59
250m:
300m:
2:53.67
3:29.66
36.12
35.99
350m:
400m:
4:05.91
4:42.15
36.25
36.24
3.Jo-an MuddeZeester-Meerval4:45.0767014574:43.37+0,56
50m:
100m:
32.66
1:07.83
32.66
35.17
150m:
200m:
1:43.28
2:19.26
35.45
35.98
250m:
300m:
2:55.64
3:32.05
36.38
36.41
350m:
400m:
4:08.28
4:43.37
36.23
35.09
4.Kees AkershoekDe Stelle5:12.0669000094:51.00+0,89
50m:
100m:
32.23
1:07.78
32.23
35.55
150m:
200m:
1:44.67
2:21.71
36.89
37.04
250m:
300m:
2:59.42
3:37.12
37.71
37.70
350m:
400m:
4:14.47
4:51.00
37.35
36.53
5.Ron KorzeliusAZ&PC4:51.8865005135:00.07+0,79
50m:
100m:
31.80
1:08.24
31.80
36.44
150m:
200m:
1:45.79
2:24.63
37.55
38.84
250m:
300m:
3:03.64
3:42.39
39.01
38.75
350m:
400m:
4:21.63
5:00.07
39.24
38.44
6.Arco WagenvoortLuctor et Emergo4:59.8465009895:01.09+0,76
50m:
100m:
33.03
1:10.44
33.03
37.41
150m:
200m:
1:48.40
2:26.65
37.96
38.25
250m:
300m:
3:04.67
3:43.32
38.02
38.65
350m:
400m:
4:22.43
5:01.09
39.11
38.66
7.Marcel van der LemKon AZ 18705:18.5365005635:28.64
50m:
100m:
35.41
1:14.42
35.41
39.01
150m:
200m:
1:55.03
2:36.40
40.61
41.37
250m:
300m:
3:18.24
4:01.29
41.84
43.05
350m:
400m:
4:45.23
5:28.64
43.94
43.41
8.Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio'945:33.4665010275:37.14+0,89
50m:
100m:
35.65
1:16.38
35.65
40.73
150m:
200m:
1:59.19
2:43.46
42.81
44.27
250m:
300m:
3:26.53
4:09.92
43.07
43.39
350m:
400m:
4:53.46
5:37.14
43.54
43.68
9.Erik SaanDe Duck5:54.7965007695:55.58+1,09
50m:
100m:
38.20
1:21.91
38.20
43.71
150m:
200m:
2:07.13
2:52.18
45.22
45.05
250m:
300m:
3:38.32
4:25.30
46.14
46.98
350m:
400m:
5:12.05
5:55.58
46.75
43.53
10.Henk van ZettenOctopus6:18.7767012616:23.29
handtijden
50m:
100m:
41.24
1:26.70
41.24
45.46
150m:
200m:
2:15.29
3:04.31
48.59
49.02
250m:
300m:
3:53.65
4:43.93
49.34
50.28
350m:
400m:
5:35.16
6:23.29
51.23
48.13

Masters 45+

1.Elzo DijkhuisTriVia4:58.7160008734:52.19+1,04
50m:
100m:
32.97
1:09.55
32.97
36.58
150m:
200m:
1:47.02
2:24.19
37.47
37.17
250m:
300m:
3:01.61
3:39.39
37.42
37.78
350m:
400m:
4:17.21
4:52.19
37.82
34.98
2.John StofferZoetermeer5:10.7963007255:01.22+0,93
50m:
100m:
32.75
1:09.62
32.75
36.87
150m:
200m:
1:48.25
2:27.51
38.63
39.26
250m:
300m:
3:06.78
3:45.57
39.27
38.79
350m:
400m:
4:24.20
5:01.22
38.63
37.02
3.Edzo HuismanAquapoldro5:11.1463010295:16.38+0,89
50m:
100m:
35.15
1:14.01
35.15
38.86
150m:
200m:
1:53.94
2:34.16
39.93
40.22
250m:
300m:
3:15.18
3:56.47
41.02
41.29
350m:
400m:
4:36.67
5:16.38
40.20
39.71
4.Paul van der VoortDe Zwoer5:06.2462007155:21.24+1,01
50m:
100m:
34.14
1:13.26
34.14
39.12
150m:
200m:
1:53.70
2:35.38
40.44
41.68
250m:
300m:
3:16.71
3:58.88
41.33
42.17
350m:
400m:
4:41.51
5:21.24
42.63
39.73
5.Bart van CalkerTwente  (SG)5:51.6161000675:43.68+1,06
50m:
100m:
39.18
1:20.37
39.18
41.19
150m:
200m:
2:04.81
2:49.41
44.44
44.60
250m:
300m:
3:33.51
4:17.42
44.10
43.91
350m:
400m:
5:00.47
5:43.68
43.05
43.21
6.Jack BarendsTwente  (SG)6:07.1562010115:55.53+1,04
50m:
100m:
38.57
1:21.43
38.57
42.86
150m:
200m:
2:06.41
2:52.05
44.98
45.64
250m:
300m:
3:38.00
4:24.13
45.95
46.13
350m:
400m:
5:10.63
5:55.53
46.50
44.90
NGPeter Marc de RooijZwemlust/Utrecht (SG)5:17.726100829

Masters 50+

1.Andre StormZoetermeer5:21.6156004075:09.18+0,99
50m:
100m:
34.76
1:13.73
34.76
38.97
150m:
200m:
1:53.82
2:34.09
40.09
40.27
250m:
300m:
3:14.05
3:54.11
39.96
40.06
350m:
400m:
4:33.78
5:09.18
39.67
35.40
2.Henk SlompDe Pinquin5:20.8555003595:18.19+1,02
50m:
100m:
34.82
1:14.14
34.82
39.32
150m:
200m:
1:54.88
2:36.36
40.74
41.48
250m:
300m:
3:18.02
3:59.44
41.66
41.42
350m:
400m:
4:40.21
5:18.19
40.77
37.98
3.Dirk CrokOEZA6:46.2158005476:25.20
handtijden
50m:
100m:
51.57
1:27.50
51.57
35.93
150m:
200m:
2:16.09
3:06.03
48.59
49.94
250m:
300m:
3:56.02
4:45.99
49.99
49.97
350m:
400m:
5:36.76
6:25.20
50.77
48.44
4.Herbert KatgertTwente  (SG)7:01.0359007396:42.14
handtijden
50m:
100m:
41.47
1:29.72
41.47
48.25
150m:
200m:
2:21.33
3:14.01
51.61
52.68
250m:
300m:
4:07.67
5:00.39
53.66
52.72
350m:
400m:
5:53.33
6:42.14
52.94
48.81
5.Rene GrootZV De Bron6:38.7759006176:45.54
handtijden
50m:
100m:
41.77
1:31.45
41.77
49.68
150m:
200m:
2:25.09
3:15.92
53.64
50.83
250m:
300m:
4:07.35
5:00.48
51.43
53.13
350m:
400m:
5:54.36
6:45.54
53.88
51.18

Masters 55+

1.Hugo StaudtTwente  (SG)5:59.3553002536:02.39+0,93
50m:
100m:
39.56
1:24.68
39.56
45.12
150m:
200m:
2:10.48
2:56.51
45.80
46.03
250m:
300m:
3:43.20
4:30.66
46.69
47.46
350m:
400m:
5:17.77
6:02.39
47.11
44.62

Masters 60+

1.Donald UijtenbogaartHet Y5:06.4547001075:04.12+0,88
50m:
100m:
34.73
1:11.25
34.73
36.52
150m:
200m:
1:49.02
2:27.77
37.77
38.75
250m:
300m:
3:06.82
3:46.15
39.05
39.33
350m:
400m:
4:25.74
5:04.12
39.59
38.38
2.Mar van GeelOld Dutch6:53.6347001357:06.93
handtijden
50m:
100m:
41.65
1:31.18
41.65
49.53
150m:
200m:
2:26.34
3:22.61
55.16
56.27
250m:
300m:
4:18.54
5:15.87
55.93
57.33
350m:
400m:
6:12.52
7:06.93
56.65
54.41
NG.ZALudwig LorenzSG Gladbeck5:44.71127866

Masters 65+

1.Rob HanouPSV5:48.0043001095:57.35+1,02
50m:
100m:
37.90
1:21.96
37.90
44.06
150m:
200m:
2:07.19
2:52.98
45.23
45.79
250m:
300m:
3:38.96
4:25.57
45.98
46.61
350m:
400m:
5:12.85
5:57.35
47.28
44.50
2.Frans van EnstDe Veene6:16.2640000116:10.69
handtijden
50m:
100m:
38.96
1:24.94
38.96
45.98
150m:
200m:
2:12.97
3:00.56
48.03
47.59
250m:
300m:
3:48.68
4:36.53
48.12
47.85
350m:
400m:
5:23.91
6:10.69
47.38
46.78

Masters 70+

1.Nico GeersVan Uden-De Gouwe5:35.5438000075:47.89+0,98
50m:
100m:
38.81
1:21.60
38.81
42.79
150m:
200m:
2:06.40
2:50.50
44.80
44.10
250m:
300m:
3:35.01
4:20.10
44.51
45.09
350m:
400m:
5:05.39
5:47.89
45.29
42.50
2.Rudolf DegenaarDe Schelde7:22.6839000337:35.70
handtijden
50m:
100m:
46.43
1:44.09
46.43
57.66
150m:
200m:
2:46.56
3:47.87
1:02.47
1:01.31
250m:
300m:
4:45.31
5:42.58
57.44
57.27
350m:
400m:
6:40.44
7:35.70
57.86
55.26
NGGregor PompenAqua-Novio'946:32.913700021