Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen (NED),    25. - 27.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3    Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4
Nr. 20. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1    Nr. 21. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 2
Nr. 22. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3    Nr. 23. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 24. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 29. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 400m vrije slag                            Junioren 1
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damon Peperkamp               9501101   De Dinkel Denekamp       4:47.70     4:40.17       
            31.60  1:05.82  1:42.03  2:18.26  2:54.46  3:30.10  4:05.81  4:40.17
    2.  Lucas Greven                  9501941   ZC Valkenburg            4:49.40     4:41.27       
            32.21  1:07.30  1:43.38  2:19.83  2:55.95  3:32.18  4:07.89  4:41.27
    3.  Ruben Tol                     9501119   Ed-Vo                    4:54.52     4:46.82       
            32.16  1:07.54  1:43.82  2:20.58  2:57.84  3:35.24  4:12.53  4:46.82
    4.  Jakub Foytl                   9504687   DES                      4:53.18     4:47.63       
            31.46  1:06.04  1:42.56  2:19.47  2:57.21  3:34.93  4:12.18  4:47.63
    5.  Yassine Maniani               9501755   Zwemlust/Utrecht(SG)     5:01.09     4:49.61       
            32.60  1:08.88  1:46.10  2:24.03  2:59.87  3:37.26  4:14.22  4:49.61
    6.  Jurian Beukers                9501327   WVZ                      4:59.61     4:51.05       
            32.70  1:08.38  1:44.91  2:22.09  2:59.80  3:37.85  4:15.87  4:51.05
    7.  Maarten Brzoskowski           9500769   Eiffel Swimmers PSV      4:56.25     4:51.08       
            31.85  1:06.96  1:43.69  2:21.60  2:59.35  3:36.96  4:14.87  4:51.08
    8.  Jeffrey Reijnders             9500877   Oceanus                  4:56.23     4:52.13       
            33.09  1:08.60  1:44.73  2:21.97  3:00.00  3:37.91  4:15.79  4:52.13
    9.  Oscar van den Heuvel          9500803   Noordwijkerhout          5:02.00     4:54.02       
            32.26  1:08.13  1:45.03  2:22.43  3:00.24  3:38.54  4:16.98  4:54.02
   10.  Jens Kobesen                  9500117   Nova                     4:55.36     4:54.51       
            32.35  1:07.49  1:44.42  2:22.02  2:59.85  3:38.62  4:16.60  4:54.51
   11.  Mike Bravenboer               9500299   Poseidon'56              5:01.63     4:56.38       
            32.58  1:08.57  1:45.87  2:23.89  3:01.82  3:40.35  4:19.05  4:56.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 400m vrije slag                            Junioren 2
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                      4:36.81     4:20.54       
            29.12  1:01.77  1:35.39  2:09.22  2:42.31  3:15.57  3:48.28  4:20.54
    2.  Stef Heijnekamp               9401665   HZC-Weusthag             4:29.07     4:25.57       
            29.53  1:02.29  1:36.10  2:10.07  2:44.12  3:18.37  3:52.45  4:25.57
    3.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      4:38.36     4:30.20       
            30.16  1:03.34  1:37.59  2:11.61  2:46.42  3:20.52  3:55.40  4:30.20
    4.  Lester Snackers               9400947   ZC Valkenburg            4:37.71     4:34.15       
            29.87  1:03.00  1:37.71  2:13.29  2:47.89  3:23.16  3:58.69  4:34.15
    5.  Jacco Doest                   9400711   DWK                      4:37.86     4:34.87       
            31.32  1:04.84  1:39.91  2:15.29  2:50.07  3:25.70  4:01.10  4:34.87
    6.  Jorrick Druyven               9400507   OEZA                     4:42.30     4:35.10       
            31.59  1:06.12  1:41.05  2:16.15  2:51.16  3:26.39  4:01.34  4:35.10
    7.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         4:39.47     4:38.47       
            30.86  1:04.89  1:39.59  2:15.43  2:51.20  3:26.88  4:02.89  4:38.47
    8.  Remy den Boer                 9401759   De Warande               4:41.76     4:38.64       
            31.03  1:05.27  1:40.68  2:16.82  2:52.86  3:28.57  4:04.68  4:38.64
    9.  Olivier Nass                  9402933   WVZ                      4:44.51     4:39.00       
            32.14  1:07.16  1:42.66  2:18.20  2:53.77  3:29.67  4:02.56  4:39.00
   10.  Jacques Journée               9400513   De Dinkel Denekamp       4:43.93     4:39.17       
            31.10  1:06.10  1:41.59  2:17.57  2:53.76  3:29.76  4:05.08  4:39.17
   11.  Willem Kees Roos              9402693   De Vikings               4:42.16     4:39.61       
            31.06  1:05.94  1:41.28  2:17.92  2:53.52  3:29.40  4:05.68  4:39.61
   12.  Alex Catsburg                 9404753   MNC Dordrecht            4:45.54     4:39.72       
            30.88  1:05.53  1:40.46  2:16.27  2:52.74  3:29.87  4:06.55  4:39.72
   13.  Simon Stouten                 9400943   De Zijl LGB              4:45.97     4:41.09       
            31.07  1:05.95  1:41.44  2:17.37  2:53.53  3:29.74  4:06.51  4:41.09
   14.  Vincent Moolhuijsen           9401215   Oceanus                  4:45.24     4:41.64       
            30.90  1:05.68  1:41.24  2:17.20  2:53.10  3:29.33  4:06.35  4:41.64
   15.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      4:44.48     4:42.25       
            31.42  1:06.19  1:41.98  2:18.71  2:55.22  3:32.03  4:07.02  4:42.25
   16.  Ruben Klinkers                9403511   ZC Valkenburg            4:42.47     4:42.32       
            31.64  1:06.74  1:42.18  2:17.73  2:53.46  3:28.81  4:04.27  4:42.32
   17.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC                    4:44.91     4:45.54       
            32.45  1:07.86  1:43.56  2:20.35  2:56.40  3:32.91  4:09.40  4:45.54
   18.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik          4:43.44     4:46.03       
            31.95  1:07.29  1:43.87  2:20.61  2:57.42  3:34.67  4:11.57  4:46.03
   19.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      4:45.01     4:51.59       
            32.51  1:09.40  1:46.66  2:24.17  3:01.51  3:38.97  4:16.20  4:51.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 400m vrije slag                            Junioren 3
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                     4:11.93     4:04.89       
        Kamp. Record Junioren 3
            27.54    58.88  1:30.76  2:02.72  2:33.77  3:03.81  3:34.30  4:04.89
    2.  Sam van de Schootbrugge       9304783   De Otters Het Gooi       4:16.05     4:09.69       
            28.03    58.91  1:30.83  2:02.81  2:34.21  3:05.29  3:37.17  4:09.69
    3.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     4:28.57     4:15.90       
            28.16    59.20  1:30.57  2:03.09  2:35.43  3:08.76  3:42.85  4:15.90
    4.  Nils Mollema                  9306283   Electrolux AZC           4:22.96     4:18.39       
            29.18  1:01.19  1:33.72  2:06.29  2:39.20  3:12.35  3:46.17  4:18.39
    5.  Timo Dinkelberg               9300773   ZV Vlaardingen           4:23.44     4:21.91       
            29.67  1:02.58  1:35.84  2:09.15  2:42.79  3:16.63  3:50.29  4:21.91
    6.  Niek Pereboom                 9305395   WIDEX GZC DONK           4:23.61     4:22.14       
            28.31  1:00.56  1:34.16  2:07.69  2:41.62  3:16.29  3:50.64  4:22.14
    7.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            4:29.98     4:24.37       
            29.32  1:01.37  1:34.75  2:08.22  2:41.80  3:16.06  3:48.80  4:24.37
    8.  Bart Dunweg                   9301763   ZV Vlaardingen           4:34.47     4:24.80       
            28.64  1:00.82  1:34.93  2:09.36  2:43.00  3:16.81  3:50.85  4:24.80
    9.  Bastiaan Waanders             9301225   Electrolux AZC           4:27.73     4:26.73       
            30.12  1:03.25  1:36.45  2:10.30  2:44.28  3:18.83  3:53.00  4:26.73
   10.  Huub Scholing                 9301179   Het Ravijn               4:35.00     4:27.53       
            29.96  1:03.15  1:37.22  2:12.25  2:46.08  3:20.04  3:54.20  4:27.53
   11.  Sander Ariaansz               9302053   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:34.81     4:27.68       
            28.83  1:01.02  1:34.32  2:08.91  2:43.02  3:18.25  3:53.86  4:27.68
   12.  Pim Kienhuis                  9300263   De Dinkel Denekamp       4:32.48     4:28.68       
            28.16  1:00.94  1:35.04  2:09.29  2:43.84  3:18.14  3:53.59  4:28.68
   13.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                     4:37.13     4:28.76       
            29.75  1:02.54  1:35.87  2:10.41  2:45.33  3:19.94  3:54.60  4:28.76
   14.  Philippe Rivard               9301209   WIDEX GZC DONK           4:35.86     4:30.94       
            30.88  1:05.49  1:40.52  2:16.05  2:49.83  3:23.81  3:57.88  4:30.94
   15.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  4:31.64     4:31.66       
            29.57  1:02.31  1:36.95  2:11.46  2:46.57  3:20.41  3:55.76  4:31.66
   16.  Gijs Verhagen                 9304253   Neptunus 58              4:34.97     4:32.23       
            30.11  1:02.94  1:37.70  2:12.37  2:47.07  3:22.04  3:57.54  4:32.23
   17.  Jordy de Klerk                9300269   WZ&PC                    4:35.13     4:32.73       
            30.27  1:03.50  1:38.08  2:12.74  2:47.67  3:22.41  3:57.91  4:32.73
   18.  Menno Manning                 9300333   De Veene                 4:39.00     4:33.34       
            29.68  1:01.77  1:36.47  2:11.96  2:47.75  3:24.28  4:00.06  4:33.34
   19.  Nick Duivenvoorden            9300731   Noordwijkerhout          4:38.86     4:33.99       
            30.16  1:03.41  1:38.06  2:13.42  2:48.94  3:25.02  4:01.00  4:33.99
   20.  Maarten Arntz                 9301921   De Gelenberg             4:37.07     4:34.21       
            31.06  1:05.21  1:39.80  2:14.57  2:49.60  3:24.88  3:59.99  4:34.21
   21.  Gijs Gertsen                  9303485   De Vikings               4:36.59     4:34.72       
            29.84  1:03.39  1:37.81  2:12.96  2:48.34  3:24.37  3:59.91  4:34.72
   22.  Giovanni den Ouden            9300877   De Devel                 4:37.92     4:35.24       
            29.13  1:02.39  1:37.59  2:13.58  2:49.44  3:25.35  4:01.41  4:35.24
   23.  Remon van Mil                 9301159   WVZ                      4:35.68     4:35.49       
            29.34  1:02.37  1:36.29  2:11.49  2:47.02  3:23.06  3:59.32  4:35.49
   24.  Kasper Leeuw                  9304435   EZC                      4:35.84     4:37.08       
            30.42  1:04.83  1:40.29  2:15.89  2:51.41  3:26.94  4:02.77  4:37.08
   25.  Marcel Schouten               9300653   Rapido '82               4:37.56     4:37.14       
            30.53  1:04.88  1:39.76  2:14.83  2:49.79  3:25.29  4:01.21  4:37.14
   26.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  4:37.73     4:46.11       
            30.99  1:05.12  1:41.01  2:17.27  2:53.74  3:31.10  4:09.04  4:46.11
    NG  Sebastian de Been             9302233   De Warande               4:31.26                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 400m vrije slag                            Junioren 4
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   DWK                      4:07.79     4:09.16       
            28.21    59.88  1:31.93  2:03.71  2:35.07  3:06.91  3:38.59  4:09.16
    2.  Ferry Weertman                9201461   De Otters Het Gooi       4:17.67     4:12.47       
            27.99    59.98  1:32.52  2:04.93  2:36.86  3:09.39  3:41.65  4:12.47
    3.  Mitch Notten                  9202505   ZC Valkenburg            4:16.00     4:13.94       
            28.49    59.78  1:31.88  2:04.38  2:36.84  3:09.83  3:42.60  4:13.94
    4.  Joost Groeneveld              9200409   VZC-E&P                  4:25.56     4:14.25       
            28.77  1:01.13  1:34.24  2:07.39  2:39.68  3:12.49  3:44.99  4:14.25
    5.  Victor Poot                   9203651   ZV Vlaardingen           4:21.84     4:17.84       
            29.15  1:01.23  1:34.11  2:07.28  2:40.08  3:12.69  3:45.96  4:17.84
    6.  Julian van Leuven             9200823   De Dolfijn               4:23.15     4:18.01       
            29.08  1:01.16  1:33.78  2:06.95  2:39.49  3:12.24  3:45.34  4:18.01
    7.  Jelmar Kluiwstra              9204323   LZ 1886-KartoenZ         4:25.72     4:19.99       
            29.28  1:01.59  1:35.05  2:08.38  2:41.67  3:15.09  3:47.97  4:19.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Meisjes, 200m rugslag                             Junioren 1
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               2:34.15     2:33.68       
        Kamp. Record Junioren 1
            34.60  1:13.70  1:54.31  2:33.68
    2.  Esmee Vermeulen               9600678   Zaanstad (SG)            2:40.57     2:34.55       
            36.71  1:16.63  1:57.23  2:34.55
    3.  Rosa Veerman                  9600862   Ed-Vo                    2:38.43     2:38.63       
            36.35  1:16.34  1:57.96  2:38.63
    4.  Anouk van der Vlies           9603226   WIDEX GZC DONK           2:40.44     2:40.63       
            38.82  1:18.99  2:00.03  2:40.63
    5.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik          2:45.59     2:40.67       
            36.51  1:16.86  1:59.64  2:40.67
    6.  Lora Bosch                    9601900   EZC                      2:43.30     2:41.52       
            36.98  1:17.86  2:00.08  2:41.52
    7.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW '74                  2:46.67     2:42.76       
            36.56  1:17.15  1:59.91  2:42.76
    8.  Nicole Bennis                 9600470   WVZ                      2:49.08     2:43.34       
            38.09  1:19.41  2:02.22  2:43.34
    9.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC                    2:44.68     2:43.77       
            37.63  1:19.32  2:02.70  2:43.77
   10.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      2:44.29     2:43.82       
            36.67  1:17.42  2:00.04  2:43.82
   11.  Sabine van den Hoeven         9600014   De Veene                 2:49.42     2:44.22       
            38.02  1:19.72  2:02.73  2:44.22
   12.  Veronique van der Velde       9601740   De Dinkel Denekamp       2:50.32     2:44.30       
            38.48  1:20.36  2:02.67  2:44.30
   13.  Maaike de Waard               9600604   De Zeehond '73           2:46.74     2:44.98       
            36.45  1:17.74  2:02.68  2:44.98
   14.  Naomi Zuidema                 9600058   Stadskanaal              2:47.29     2:45.90       
            38.74  1:20.12  2:03.83  2:45.90
   15.  Femke Aan                     9601498   Zaanstad (SG)            2:49.28     2:47.83       
            39.50  1:22.74  2:06.50  2:47.83
   16.  Janine Rooker                 9600316   WZ&PC                    2:48.39     2:48.07       
            40.35  1:23.93  2:07.42  2:48.07
   17.  Breanne Lensink               9600240   Livo                     2:51.39     2:48.97       
            38.96  1:21.47  2:05.87  2:48.97
   18.  Lisa van den Eng              9602070   D'Elft                   2:51.10     2:50.38       
            41.22  1:25.43  2:09.65  2:50.38
   19.  Dieudonnée Houtkamp           9600982   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:49.76     2:51.08       
            38.17  1:21.25  2:06.85  2:51.08
   20.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         2:50.46     2:53.10       
            40.01  1:24.29  2:08.94  2:53.10
   21.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:49.51     2:53.70       
            38.46  1:22.91  2:09.50  2:53.70
   22.  Ilse van Beelen               9600106   De Columbiaan            2:51.26     2:55.05       
            39.72  1:23.95  2:09.50  2:55.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                        Meisjes, 200m rugslag                             Junioren 2
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  2:40.59     2:28.15       
            34.43  1:12.04  1:50.68  2:28.15
    2.  Myrthe Sytsema                9502706   HZ&PC Heerenveen         2:35.91     2:29.91       
            33.89  1:11.63  1:50.58  2:29.91
    3.  Jovanna Koens                 9505652   Eiffel Swimmers PSV      2:36.47     2:31.83       
            36.25  1:15.15  1:53.84  2:31.83
    4.  Lin he Yu                     9500924   Poseidon'56              2:34.76     2:35.02       
            35.62  1:14.44  1:55.03  2:35.02
    5.  Rachelle Visser               9500106   De Haaien                2:35.58     2:35.25       
            37.11  1:16.21  1:56.79  2:35.25
    6.  Liset Jansen                  9500418   De Columbiaan            2:38.95     2:35.39       
            36.80  1:16.42  1:56.39  2:35.39
    7.  Pieternel Braam               9501610   De Zijl LGB              2:39.34     2:37.53       
            36.40  1:15.87  1:57.21  2:37.53
    8.  Luciënne van der Linde        9503452   't Tolhekke              2:43.43     2:37.76       
            36.72  1:16.76  1:58.15  2:37.76
    9.  Michelle de Bruijn            9503090   TRB/RES                  2:40.98     2:38.08       
            35.86  1:16.15  1:58.55  2:38.08
   10.  Sanne Huijsmans               9501796   De Schotejil             2:40.23     2:38.58       
            36.29  1:15.85  1:57.80  2:38.58
   11.  Carmen Nijenhuis              9500374   Livo                     2:39.39     2:38.84       
            36.70  1:16.69  1:58.47  2:38.84
   12.  Simone Soudant                9500430   Eiffel Swimmers PSV      2:44.48     2:39.35       
            37.23  1:17.77  1:59.20  2:39.35
   13.  Daisy Koning                  9500314   De Zeeschuimers          2:41.39     2:39.45       
            36.47  1:16.41  1:58.05  2:39.45
   14.  Sylvia Dik                    9501064   De Pinquin               2:42.79     2:39.57       
            36.53  1:16.97  1:59.23  2:39.57
   14.  Femke Leenstra                9503038   Orca                     2:43.67     2:39.57       
            38.05  1:19.25  1:59.87  2:39.57
   16.  Noortje Timmerman             9501088   De Dinkel Denekamp       2:41.73     2:39.72       
            36.77  1:17.92  1:59.05  2:39.72
   17.  Cynthia van Beusekom          9500134   TriVia                   2:40.08     2:39.73       
            36.50  1:17.25  1:58.98  2:39.73
   18.  Annika Arvin                  9500008   De Dolfijn               2:41.65     2:40.75       
            37.52  1:19.32  2:01.10  2:40.75
   19.  Sietske Veldkamp              9501628   GZ en PC de Whee         2:41.73     2:41.37       
            37.62  1:18.43  2:00.40  2:41.37
   20.  Samantha Kardol               9502972   Nuenen                   2:44.28     2:41.51       
            37.80  1:19.60  2:01.37  2:41.51
   21.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               2:39.23     2:43.37       
            37.92  1:19.29  2:02.09  2:43.37
   22.  Sanne Ter Burg                9501058   Eiffel Swimmers PSV      2:43.70     2:43.69       
            38.17  1:19.69  2:02.33  2:43.69
   23.  Carien van der Schaaf         9500168   De Dinkel Denekamp       2:44.54     2:44.24       
            38.82  1:20.88  2:03.28  2:44.24
   24.  Maartje de Wit                9502362   ZV Westland Dijkglas     2:42.45     2:44.25       
            37.82  1:19.55  2:02.69  2:44.25
   25.  Tess van der Zon              9501412   Noordwijkerhout          2:44.95     2:44.29       
            38.81  1:20.22  2:02.77  2:44.29
   26.  Nathalja Pragt                9500030   Nova                     2:44.36     2:46.00       
            39.08  1:21.00  2:03.70  2:46.00
   DIS  Natasja Boers                 9501560   De Columbiaan            2:42.46     2:41.14       
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.02  1:16.95  1:58.32  2:41.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Meisjes, 200m rugslag                             Junioren 3
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira Toussaint                9400990   De Dolfijn               2:28.13     2:25.03       
            33.50  1:09.53  1:46.98  2:25.03
    2.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  2:32.87     2:25.70       
            33.93  1:10.61  1:48.59  2:25.70
    3.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      2:30.07     2:28.04       
            35.06  1:12.17  1:50.70  2:28.04
    4.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                   2:29.53     2:28.35       
            34.76  1:12.00  1:51.07  2:28.35
    5.  Jakonien Koster               9400068   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:33.67     2:29.99       
            34.91  1:12.72  1:51.82  2:29.99
    6.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan            2:35.75     2:31.90       
            34.72  1:13.21  1:54.08  2:31.90
    7.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  2:35.08     2:31.94       
            35.69  1:13.50  1:52.66  2:31.94
    8.  Fiona van Heerde              9403660   De Vikings               2:31.10     2:32.08       
            34.89  1:13.24  1:53.27  2:32.08
    9.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan            2:32.78     2:32.48       
            34.92  1:13.76  1:53.97  2:32.48
   10.  Tania Jacobs                  9400864   De Columbiaan            2:34.80     2:32.84       
            35.29  1:14.03  1:54.24  2:32.84
   11.  Lisa Boers                    94-00994  Noordkop-Zeemacht SG     2:33.87     2:32.93       
            34.39  1:12.61  1:52.99  2:32.93
   12.  Anna Visser                   9400774   HZ&PC Heerenveen         2:33.73     2:33.20       
            35.73  1:14.53  1:54.29  2:33.20
   13.  Lonne Dijkhuis                9400030   De Dinkel Denekamp       2:36.26     2:33.44       
            34.89  1:13.91  1:53.93  2:33.44
   14.  Jaimy Lee Taskin              9403364   Noordwijkerhout          2:35.16     2:33.94       
            36.48  1:15.50  1:56.30  2:33.94
   15.  Merle Verkijk                 9400278   WVZ                      2:31.86     2:34.42       
            34.87  1:13.69  1:54.31  2:34.42
   16.  Suzanne Mosch                 94-00548  Noordkop-Zeemacht SG     2:38.14     2:34.72       
            36.69  1:16.70  1:56.15  2:34.72
   17.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  2:32.57     2:34.74       
            34.86  1:13.92  1:54.42  2:34.74
   18.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                   2:34.89     2:34.77       
            35.85  1:14.65  1:55.10  2:34.77
   19.  Grace Vrieling                9401624   TriVia                   2:37.47     2:35.22       
            36.06  1:15.78  1:55.81  2:35.22
   20.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        2:36.98     2:35.50       
            35.98  1:14.92  1:55.73  2:35.50
   21.  Eefje Subroto                 9400766   WVZ                      2:38.01     2:35.69       
            35.91  1:16.14  1:56.48  2:35.69
   22.  Noortje van den Boom          9400574   Eiffel Swimmers PSV      2:34.48     2:36.39       
            36.26  1:15.47  1:56.03  2:36.39
   23.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               2:36.66     2:36.42       
            34.98  1:14.69  1:56.24  2:36.42
   24.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC                    2:37.59     2:36.48       
            36.63  1:16.54  1:57.02  2:36.48
   25.  Maud Hesselink                9400854   De Dinkel Denekamp       2:36.03     2:37.67       
            36.21  1:16.30  1:57.90  2:37.67
   26.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                      2:36.79     2:38.89       
            35.16  1:14.48  1:57.14  2:38.89
   27.  Demi Kool                     9406308   De Columbiaan            2:36.82     2:39.52       
            38.01  1:18.19  1:59.16  2:39.52
   28.  Kimberley van Wijk            9402040   Van Uden De Gouwe        2:36.40     2:40.82       
            37.56  1:17.51  1:59.25  2:40.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 1
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel van der Deen           9500721   Borger                   1:06.59     1:05.55       
            30.78  1:05.55
    2.  John Smit                     9500613   Poseidon'56              1:10.84     1:09.69       
            31.41  1:09.69
    3.  Jonathan Rozema               9501157   DZ&PC                    1:12.67     1:10.92       
            32.85  1:10.92
    4.  Luc van der Wolde             9500281   Stadskanaal              1:11.31     1:11.47       
            33.00  1:11.47
    5.  Floris Polman                 9500093   Dedemsvaart-AC           1:12.58     1:11.53       
            32.44  1:11.53
    6.  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg            1:11.63     1:12.61       
            32.93  1:12.61
    7.  Milan Grünewald               9500757   TriVia                   1:11.99     1:12.77       
            34.22  1:12.77
    8.  Maarten Brzoskowski           9500769   Eiffel Swimmers PSV      1:12.74     1:14.08       
            33.66  1:14.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 2
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                      1:02.28     1:00.77       
        Kamp. Record Junioren 2
            28.53  1:00.77
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445   Zeester Meerval          1:04.58     1:03.99       
            29.68  1:03.99
    3.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC               1:06.31     1:04.33       
            30.10  1:04.33
    4.  Stef Heijnekamp               9401665   HZC-Weusthag             1:06.15     1:04.96       
            30.35  1:04.96
    5.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      1:05.46     1:05.14       
            29.99  1:05.14
    6.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                      1:05.98     1:06.55       
            30.21  1:06.55
    7.  Marciano Lynch                9401893   WVZ                      1:07.10     1:06.71       
            30.62  1:06.71
    8.  Maxim Veldhuis                9400195   HZ&PC Heerenveen         1:07.34     1:07.84       
            30.49  1:07.84
    9.  Jorrick Druyven               9400507   OEZA                     1:08.39     1:08.51       
            32.34  1:08.51
    9.  Niels van Basten Batenburg    9400593   Hellas-Glana             1:08.25     1:08.51       
            32.30  1:08.51
   11.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana             1:08.26     1:08.62       
            31.84  1:08.62
   12.  Mike ter Horst                94-02785  De Zeeschuimers          1:07.97     1:09.41       
            31.62  1:09.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 3
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               1:02.86     1:01.16       
            28.96  1:01.16
    2.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                     1:01.85     1:01.95       
            29.27  1:01.95
    3.  Maurice Soudant               9302125   Eiffel Swimmers PSV      1:02.70     1:02.12       
            29.21  1:02.12
    4.  Sven Kardol                   9302135   Nuenen                   1:02.70     1:02.87       
            29.78  1:02.87
    5.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.16     1:03.25       
            28.83  1:03.25
    6.  Steffen Hillmer               9306365   De Dinkel Denekamp       1:03.86     1:03.48       
            28.98  1:03.48
    7.  Lars Sieval                   9300723   LZ 1886-KartoenZ         1:04.25     1:03.60       
            29.46  1:03.60
    8.  Huub Scholing                 9301179   Het Ravijn               1:03.32     1:03.61       
            29.77  1:03.61
    9.  Miguel Correia                9300103   Zeester Meerval          1:03.28     1:03.85       
            29.61  1:03.85
   10.  Roy Smeenge                   9305557   Vriledo                  1:04.29     1:04.07       
            29.56  1:04.07
   11.  Menno Manning                 9300333   De Veene                 1:04.29     1:04.51       
            30.05  1:04.51
   12.  Walter Jansen                 9300225   Noordwijkerhout          1:06.04     1:04.53       
            30.21  1:04.53
   13.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)            1:05.16     1:04.73       
            30.23  1:04.73
   14.  Niek Pereboom                 9305395   WIDEX GZC DONK           1:04.75     1:04.85       
            30.53  1:04.85
   15.  Geoff Ebskamp                 9301817   Noord Limburg(SG)        1:05.86     1:05.29       
            30.51  1:05.29
   16.  Philippe Rivard               9301209   WIDEX GZC DONK           1:05.45     1:05.92       
            30.20  1:05.92
   17.  Gijs Verhagen                 9304253   Neptunus 58              1:06.32     1:08.19       
            31.01  1:08.19
   18.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo              1:05.58     1:09.80       
            30.82  1:09.80
   DIS  Bas Krafft                    9303195   Aqua Novio ´94           1:06.40                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 4
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   DWK                        56.85       57.33       
            26.66    57.33
    2.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        59.79       58.49       
            27.11    58.49
    3.  Arvid Munsters                9203625   ZC Valkenburg              59.66       59.75       
            27.46    59.75
    4.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil             1:01.26     1:00.85       
            28.16  1:00.85
    5.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal              1:01.58     1:00.95       
            28.32  1:00.95
    6.  Joost Groeneveld              9200409   VZC-E&P                    59.59     1:01.73       
            27.75  1:01.73
    7.  Johnno Smulders               9202675   Eiffel Swimmers PSV      1:02.67     1:02.34       
            28.67  1:02.34
    8.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:02.88     1:02.78       
            28.13  1:02.78
    9.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        59.80     1:03.03       
            27.81  1:03.03
   10.  Luuk Onrust                   9205125   Zeester Meerval          1:03.20     1:03.48       
            29.13  1:03.48
   11.  Julian van Leuven             9200823   De Dolfijn               1:03.36     1:03.67       
            29.15  1:03.67
   12.  Bart Mansier                  9200867   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:03.34     1:04.50       
            30.09  1:04.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Meisjes, 50m vrije slag                            Junioren 2
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jovanna Koens                 9505652   Eiffel Swimmers PSV        27.95       28.07       
    2.  Lin he Yu                     9500924   Poseidon'56                27.89       28.12       
    3.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                28.86       28.36       
    4.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro                 28.95       28.43       
    5.  Femke Leenstra                9503038   Orca                       30.00       29.03       
    6.  Liset Jansen                  9500418   De Columbiaan              29.90       29.49       
    7.  Sylvia Dik                    9501064   De Pinquin                 29.91       29.55       
    8.  Michelle de Bruijn            9503090   TRB/RES                    29.60       29.56       
    9.  Janine Verhaegh               9500754   Eiffel Swimmers PSV        30.08       29.73       
   10.  Loes Westerhof                9502752   De Dinkel Denekamp         29.82       29.80       
   11.  Sofie Salimbeni               9500542   Eemsrobben                 29.76       29.82       
   12.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    29.31       29.85       
   13.  Elisabeth Muthert             9500062   Stadskanaal                30.00       30.16       
   14.  Karin Groen                   9502440   GZVW                       30.09       30.17       
   15.  Jona Pisters                  9501784   NIMO                       29.71       30.71       
   DIS  Anouk Frieman                 9502390   Vriledo                    29.73                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Meisjes, 50m vrije slag                            Junioren 3
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 28.57       27.80       
    2.  Sanne Scheerder               9401316   ZC Valkenburg              27.79       28.11       
    3.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              27.74       28.13       
    4.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester Meerval            28.79       28.25       
    5.  Rianne Weijburg               9400172   De Zwoer                   28.25       28.31       
    6.  Sahar Hamam                   9405412   DZT'62                     28.69       28.58       
    7.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC                      28.69       28.65       
    8.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     28.83       28.67       
    9.  Kristie Dekkers               9402068   Dio                        28.72       28.69       
   10.  Tanja van Essen               9404678   Wiekslag                   29.16       28.89       
   11.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                       29.18       28.96       
   12.  Danique Agterberg             9401054   Hellas-Glana               29.23       28.97       
   13.  Jip Mulkens                   9402538   Aquarijn                   29.07       28.99       
   14.  Naomi Touré                   9401628   TriVia                     29.02       29.07       
   15.  Christel Vinke                9400152   ZVZwartsluis               28.85       29.23       
   16.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    28.92       29.47       
   17.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     29.24       29.69       
   18.  Naomi Hofsink                 9402508   Deltasteur                 29.30       29.79       
   19.  Grace Vrieling                9401624   TriVia                     29.16       29.93       
    NG  Laura van der Graaf           9401886   ZPB H&L                    28.95                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 4 x 200m vrije slag                 Junioren 4 en later
25-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            8:20.64     8:12.37       
        Jeroen Feijs, 92                             Arvid Munsters, 92
        Scott Delbressine, 92                        Mitch Notten, 92
            27.86    58.22  1:29.84  2:01.63  2:29.64  3:01.36  3:35.76  4:10.71  4:37.30
          5:07.62  5:40.25  6:13.03  6:39.03  7:08.19  7:40.23  8:12.37

    2.  Electrolux AZC 1                        Electrolux AZC           8:28.70     8:15.78       
        Feike Zandstra, 92                           Bastiaan Waanders, 93
        Robert Rohaan, 92                            Nils Mollema, 93
            28.93  1:00.63  1:32.92  2:04.46  2:33.33  3:04.95  3:36.63  4:07.86  4:35.91
          5:08.45  5:41.46  6:12.77  6:39.60  7:09.71  7:42.88  8:15.78

    3.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      8:23.64     8:16.80       
        Frans Slaats, 93                             Johnno Smulders, 92
        Maurice Soudant, 93                          John Verhagen, 92
            29.01  1:01.28  1:35.31  2:10.05  2:37.32  3:09.89  3:44.65  4:17.37  4:44.96
          5:15.74  5:48.22  6:20.64  6:47.08  7:16.85  7:46.72  8:16.80

    4.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            8:24.41     8:19.72       
        Eduard Bremmer, 92                           Jordy Zuidhoek, 92
        Stefan van Beelen, 92                        Jeroen Eggeraat, 92
            28.74  1:00.42  1:33.02  2:05.28  2:34.13  3:08.03  3:41.84  4:15.06  4:42.79
          5:13.97  5:46.22  6:18.36  6:45.06  7:14.87  7:46.88  8:19.72

    5.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       8:39.64     8:26.46       
        Loïc Kemp, 93                                Paul Bree, 94
        Sam van de Schootbrugge, 93                  Ferry Weertman, 92
            28.40    59.41  1:32.20  2:05.35  2:32.15  3:02.42  3:33.81  4:04.51  4:36.61
          5:12.02  5:48.75  6:25.40  6:52.24  7:23.42  7:56.00  8:26.46

    6.  Zeester Meerval 1                       Zeester Meerval          8:26.86     8:26.90       
        Luuk Onrust, 92                              Miguel Correia, 93
        Donny van Alphen, 92                         Jeffrey Thijssen, 94
            28.55  1:00.40  1:32.91  2:05.11  2:33.43  3:05.43  3:38.52  4:11.45  4:39.82
          5:11.48  5:44.85  6:17.36  6:47.07  7:20.61  7:54.10  8:26.90

    7.  LZ 1886-KartoenZ 1                      LZ 1886-KartoenZ         8:39.98     8:34.17       
        Jelmar Kluiwstra, 92                         Bas Onderstal, 92
        Thomas Hansen, 92                            Lars Sieval, 93
            28.21    59.61  1:31.92  2:02.61  2:31.48  3:05.73  3:42.29  4:18.96  4:46.81
          5:19.13  5:53.71  6:28.45  6:56.65  7:29.65  8:03.28  8:34.17

    8.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       8:44.60     8:37.19       
        Pim Kienhuis, 93                             Steffen Hillmer, 93
        Jacques Journée, 94                          Ben van Westenberg, 94
            28.73  1:00.35  1:32.42  2:04.24  2:34.33  3:07.88  3:42.12  4:15.32  4:42.66
          5:15.42  5:47.69  6:18.80  6:49.51  7:24.50  8:01.10  8:37.19

    9.  De Vikings 2                            De Vikings               8:40.61     8:39.50       
        Micheal Westers, 92                          Sven Alkema, 93
        Erik de Nijs, 92                             Gijs Gertsen, 93
            28.35  1:00.35  1:34.07  2:08.69  2:37.49  3:09.95  3:44.52  4:18.67  4:47.37
          5:20.59  5:55.90  6:31.21  6:59.91  7:32.57  8:06.51  8:39.50

   DIS  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     8:39.92                   
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden., 4e zw
        David Beijer, 92                             Yassine Maniani, 95
        Robin Veenstra, 92                           Sander Ariaansz, 93
            30.45  1:04.40  1:40.53  2:16.03




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB