Nr. 31. Heren, 100m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 32. Dames, 100m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 33. Heren, 100m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 34. Dames, 100m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 35. Heren, 50m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 36. Dames, 50m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 37. Dames, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 38. Heren, 50m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 39. Dames, 50m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 40. Heren, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 41. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 42. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 43. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 1
Nr. 44. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2
Nr. 45. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 3


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2008
Amsterdam, 19. - 21.12.2008


5 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 521.12.2008 - 9:00


Programmanr. 31
21.12.2008 - 9:00
Jongens, 100m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Mark CosterisDe Schotejil52.13920232751.27+0,81AB24.7151.27
2.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil52.31910194751.29+0,84AB24.9751.29
3.Mike MarissenAZ&PC51.20920218751.50+0,80AR24.9551.50
4.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV51.58910281751.51+0,69AR24.5051.51
5.Joost GroeneveldVZC-E&P53.04920040951.67+0,69A24.5551.67
6.John VerhagenEiffel Swimmers PSV52.86920532552.38+0,73B25.3952.38
7.Tim van DeutekomDWK53.68910045952.63+0,77C25.3552.63
8.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)53.83910464553.03+0,80C25.4753.03
9.Pascal TimmermansRZC54.16920234953.07+0,89C25.2353.07
10.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht53.57920403553.20+0,70C25.6953.20
11.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen53.30910124153.29+0,79C25.7653.29
12.Gerben FiereDe Warande53.78910282553.35+0,76C25.5953.35
12.Chris van VlietTriVia53.99910242553.35+0,87C25.6853.35
14.…tiënne VrielingTriVia54.09910245553.53+0,79D25.7353.53
15.Erik WegmanDe Kempvis55.87920146553.78+0,76D25.7853.78
16.Richard KrasDe Zeeschuimers54.87910340754.09+0,84D26.0254.09
17.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn53.88910306354.10+0,75D25.9454.10
18.Kevin EltinkNDD53.82910058954.11+0,81D25.8554.11
19.Bas van HouwelingenDe Schelde54.14920056354.14+0,55D25.7654.14
20.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel54.22910265154.20+0,87D26.1554.20
21.Tim WagenmansAquarijn54.66910494554.36+0,72D26.0354.36
22.Gijs de RooijAquapoldro54.68910476954.47+0,73D25.7154.47
23.Sil HovingEiffel Swimmers PSV54.51910394754.66+0,82D26.6354.66
24.Thijs HagelsteinVZC-E&P54.67910082754.75+0,85D26.4054.75
25.Roy VisserDe Otters Het Gooi54.79910242354.78+0,83D26.0954.78
26.Jeroen BaarsPoseidon'5654.93920003154.80+0,86D26.5454.80
27.Thom de BoerDAW-FINENZO54.22910018154.91+0,81E26.3054.91
28.Victor PootVlaardingen55.17920365154.96+0,73D26.7354.96
29.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV55.16920267555.22+0,77E26.3355.22
30.Laurens PeppingDe Rijn55.66920352955.38+0,93E26.5955.38
31.Dennis EliveldDAW-FINENZO55.99920235155.55+0,76E26.6655.55
32.René van WallenburgLuctor et Emergo56.11920441355.59+0,70E26.6455.59
33.Ferry J. ClaassenNuenen55.39920221755.66+0,87E27.0055.66
34.Christian WarmKÝge SvÝmmeklub55.539289AF55.69+0,66E26.5455.69
35.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi54.39920146155.70+0,88E26.5655.70
36.Maurits MuthertStadskanaal55.77920094155.85+0,79E27.1555.85
37.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan56.18920156956.00+0,74E27.3456.00
38.Roderick van DoeselaarKoewacht56.10920026156.45+0,76E27.3156.45
38.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend55.32920002756.45+0,71E27.0356.45

<< TOP >>
Programmanr. 31
21.12.2008 - 9:00
Heren, 100m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Bastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV49.71810165948.28+0,79A+A22.9148.28
2.Robert LijesenEiffel Swimmers PSV48.05850157948.42+0,75A+A23.5648.42
3.Stefan de DieE.ON-NZA48.78860390548.95+0,85A+A23.4748.95
4.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht48.83860240349.12+0,82A+A23.6849.12
5.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN49.81840080549.31+0,85A+A23.9049.31
5.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV50.95880354949.31+0,74A+A23.7149.31
7.Joost ReijnsE.ON-NZA48.41870272549.40+0,80AA23.6049.40
8.Robin van AggeleAZ&PC48.64840001749.44+0,82AA24.0449.44
9.Joran BarendsAZ&PC49.88850009149.90+0,88AB24.0949.90
10.Bas van VelthovenE.ON-NZA48.55850269550.09+0,77AB24.2850.09
11.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen51.14890220150.12+0,82AB23.8650.12
12.Geert LantinkAZ&PC50.75860184950.40+0,73BB24.5850.40
13.Ewoud TammingaAZ&PC51.42820170150.45+0,84BB23.8850.45
14.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV51.26900217950.96+0,73BB24.6250.96
15.Mark CosterisDe Schotejil52.13920232751.27+0,81AB24.7151.27
16.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil52.31910194751.29+0,84AB24.9751.29
17.Mike MarissenAZ&PC51.20920218751.50+0,80AR24.9551.50
18.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV51.58910281751.51+0,69AR24.5051.51
19.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV50.94890654351.56+0,88C24.4851.56
20.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV52.82900374951.63+0,76B24.9651.63
21.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV51.27870222351.67+0,85C24.9351.67
21.Joost GroeneveldVZC-E&P53.04920040951.67+0,69A24.5551.67
23.Wouter SmeetsWVZ51.04840209351.75+0,85C24.4951.75
24.Robbert DonkDe Geul51.38890074551.78+0,80C24.6051.78
25.Jasper van MierloBudel51.77900200551.84+0,68C24.9651.84
26.Sebastian BakkerANKER TEAM GRONINGEN51.77880011952.03+0,75D24.9652.03
27.Toby AarnoutseLuctor et Emergo51.87890000752.31+0,92D25.0152.31
27.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi51.91900460352.31+0,82C25.4052.31
29.Jeroen StuutTriVia51.72880331552.36+0,84D24.8752.36
30.John VerhagenEiffel Swimmers PSV52.86920532552.38+0,73B25.3952.38
31.Raga FloresBZV52.26890090352.61+0,81D25.2252.61
32.Tim van DeutekomDWK53.68910045952.63+0,77C25.3552.63
33.Olaf AchterbergDWK53.60900001152.66+0,82C25.6652.66
34.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen51.56890079352.72+0,78D24.6352.72
35.Vincent de RuiterPoseidon'5652.57900252552.78+0,75D25.9252.78
36.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)53.83910464553.03+0,80C25.4753.03
37.Pascal TimmermansRZC54.16920234953.07+0,89C25.2353.07
38.Martijn SmeetsWVZ51.84810155553.13+0,76E25.0653.13
39.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht53.57920403553.20+0,70C25.6953.20
40.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen53.30910124153.29+0,79C25.7653.29
41.Gerben FiereDe Warande53.78910282553.35+0,76C25.5953.35
41.Chris van VlietTriVia53.99910242553.35+0,87C25.6853.35
43.Casper HutHZ&PC Heerenveen51.48780047153.37+0,78E25.3253.37
44.…tiënne VrielingTriVia54.09910245553.53+0,79D25.7353.53
45.Erik WegmanDe Kempvis55.87920146553.78+0,76D25.7853.78
46.Richard KrasDe Zeeschuimers54.87910340754.09+0,84D26.0254.09
47.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn53.88910306354.10+0,75D25.9454.10
48.Kevin EltinkNDD53.82910058954.11+0,81D25.8554.11
49.Bas van HouwelingenDe Schelde54.14920056354.14+0,55D25.7654.14
50.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel54.22910265154.20+0,87D26.1554.20
51.Tim WagenmansAquarijn54.66910494554.36+0,72D26.0354.36
52.Gijs de RooijAquapoldro54.68910476954.47+0,73D25.7154.47
53.Sil HovingEiffel Swimmers PSV54.51910394754.66+0,82D26.6354.66
54.Thijs HagelsteinVZC-E&P54.67910082754.75+0,85D26.4054.75
55.Roy VisserDe Otters Het Gooi54.79910242354.78+0,83D26.0954.78
56.Jeroen BaarsPoseidon'5654.93920003154.80+0,86D26.5454.80
57.Thom de BoerDAW-FINENZO54.22910018154.91+0,81E26.3054.91
58.Victor PootVlaardingen55.17920365154.96+0,73D26.7354.96
59.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV55.16920267555.22+0,77E26.3355.22
60.Laurens PeppingDe Rijn55.66920352955.38+0,93E26.5955.38
61.Dennis EliveldDAW-FINENZO55.99920235155.55+0,76E26.6655.55
62.René van WallenburgLuctor et Emergo56.11920441355.59+0,70E26.6455.59
63.Ferry J. ClaassenNuenen55.39920221755.66+0,87E27.0055.66
64.Christian WarmKÝge SvÝmmeklub55.539289AF55.69+0,66E26.5455.69
65.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi54.39920146155.70+0,88E26.5655.70
66.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN53.31900084355.81+0,87E26.3555.81
67.Maurits MuthertStadskanaal55.77920094155.85+0,79E27.1555.85
68.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan56.18920156956.00+0,74E27.3456.00
69.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend55.32920002756.45+0,71E27.0356.45
69.Roderick van DoeselaarKoewacht56.10920026156.45+0,76E27.3156.45
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA50.798803571
NGRuud van BommelRZL52.098905181


<< TOP >>
Programmanr. 32
21.12.2008 - 9:17
Meisjes, 100m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Chantal SendenZC Valkenburg57.30930069856.09+0,75A+A27.0656.09
2.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn58.17930221657.15+1,01A+B27.9757.15
3.Lauren TurnerEaling Swimming Club59.023666757.35+0,84A+B27.8057.35
4.Manon MinnebooDe Stormvogel59.42930154858.36+0,77AR27.7858.36
5.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers59.37930001258.61B28.4558.61
6.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend59.12940331458.98+0,78A28.2158.98
7.Tamara van VlietDe Columbiaan59.75940356259.13+0,98A28.2159.13
8.Merel van der EntDe Stormvogel59.79930397659.30+0,75B28.5259.30
9.Estelle MoormanZVZ59.49930054059.38+0,83B28.3459.38
10.Melanie van GemertDe Schotejil1:01.18930361259.71+0,80C28.7059.71
10.Claire de WinterGoSwim1:00.02940605059.71+0,89B28.9259.71
12.Tanja van EssenWiekslag1:01.18940467859.75+0,88B29.2059.75
12.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:01.01930204459.75+0,83C28.8659.75
14.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV1:00.4694001501:00.11+0,64C29.391:00.11
15.Kira ToussaintE.ON-NZA1:00.8494009901:00.27+0,69C28.661:00.27
16.Ela HuttenSBC20001:00.5493003541:00.33+0,86C29.031:00.33
17.Marjolein DelnoDe Rijn1:00.9894000241:00.71+0,95C29.221:00.71
18.Vera van DeldenWVZ1:01.7193013081:00.77+0,76D28.781:00.77
19.Parand ZarekianiE.ON-NZA1:01.1394021501:00.85+0,90C28.721:00.85
20.Naomi TouréTriVia1:02.3094016281:00.88+1,09C29.121:00.88
21.Iris RozemaFZC'541:01.1993051081:01.08+0,87D29.221:01.08
22.Rosanne SchoonbeekTriVia1:01.4294026921:01.29+0,99D29.831:01.29
23.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV1:00.3193044221:01.31+0,83D29.511:01.31
24.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:00.1994030301:01.34+0,81D29.261:01.34
25.Femke GroosDZ&PC1:02.7394044921:01.40+0,67D30.011:01.40
26.Leonie van NoortDe Zijl/LGB59.2793017521:01.48+0,91D29.091:01.48
27.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:01.6293048501:01.66+0,86D30.011:01.66
28.Inge PeppingDe Rijn1:01.7194023081:01.68+0,93D29.951:01.68
29.Linda van der HoutZV Westland Dijkglas1:01.3093003441:01.72+0,85D29.461:01.72
30.Sahar HamamDZT'621:01.8094054121:01.78+0,81D30.041:01.78
31.Rixt VeldkampGZVW1:03.2094043441:01.94+1,04D29.621:01.94
32.Nikki van der HoornOceanus1:00.9393072241:02.03+0,77E29.321:02.03
33.Jara SchmidtDe Columbiaan1:02.6494050621:02.14+0,93D30.401:02.14
34.Daniëlle de GrootDAW-FINENZO1:01.1293038681:02.16+0,90E29.341:02.16
35.Jip MulkensAquarijn1:02.9894025381:02.23+0,83D29.801:02.23
36.Danique AgterbergHellas-Glana1:02.0894010541:02.34+0,85D29.701:02.34
37.Cyril LandstraZeester Meerval1:01.4093057221:02.44+0,85E30.191:02.44
38.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:01.0994013161:02.59D29.471:02.59
39.Maxime de WildeDZ&PC1:01.1093046581:02.61+0,88E29.801:02.61
40.Lisa KosterDAW-FINENZO1:01.0694016821:02.70+0,74E30.241:02.70
41.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:03.2394027881:02.83+0,83E30.911:02.83
42.Christel VinkeZVZ1:02.3094001521:02.84+0,64E30.201:02.84
43.Iris RiezebosDeltasteur1:02.2494001141:02.88+0,86E29.951:02.88
44.Femke SwierZwemvereniging Hoorn59.5493051221:02.90+0,85E29.321:02.90
45.Eva van EttenPoseidon'561:02.2494030441:03.09+0,83E30.431:03.09
46.Maud HesselinkDe Dinkel1:03.1294008541:03.10+0,93E30.191:03.10
47.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:03.0494048001:03.22+0,87E30.471:03.22
48.Leonie Oude ElferinkZignea1:03.1194018261:03.26+0,95E30.601:03.26
49.Sophie SollieZeester Meerval1:00.8894001401:03.30+0,86E30.181:03.30
50.Kim LoeffenTritium(SG)1:03.2694034321:03.31+0,96E30.111:03.31
50.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:03.0494000301:03.31+0,93E30.071:03.31
52.Naomi HofsinkDeltasteur1:02.2594025081:03.57+0,91E30.591:03.57
53.Eefje SubrotoWVZ1:02.6094007661:03.64+0,66E30.071:03.64
54.Romy van SlagmaatGoSwim1:03.2394036981:04.68+0,86E30.531:04.68
55.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas1:03.3094029041:05.00+0,88E31.591:05.00
56.Yvette de GierDe Columbiaan1:02.2694021241:05.75+0,9031.781:05.75
57.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:02.6494061781:07.84+0,8832.771:07.84
DISDaphne KrabbenGZV Marveld1:03.029403170
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMDebby BoerefijnZignea1:02.049400240

<< TOP >>
Programmanr. 32
21.12.2008 - 9:17
Dames, 100m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Femke HeemskerkE.ON-NZA53.16870522453.90+0,88A+A26.0353.90
2.Marleen VeldhuisEiffel Swimmers PSV52.08790089454.21+0,86A+A25.7754.21
3.Saskia de JongeE.ON-NZA54.61860182654.35+0,80A+A25.8754.35
4.Maud van der MeerZeester Meerval56.33920118055.42+0,72A+A26.8455.42
5.Rieneke TerinkAZ&PC55.38840242455.51+0,89AA26.8155.51
6.Jenna TurnerEaling Swimming Club57.192500755.53+0,73A+A26.9255.53
7.Chantal SendenZC Valkenburg57.30930069856.09+0,75A+A27.0656.09
8.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)57.55910396456.21+0,90AA27.1556.21
9.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV57.26910375656.81+0,82AB27.5556.81
9.Ilse KraaijeveldOrca57.18900211056.81+0,83BB27.0356.81
11.Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe57.75920236457.09+0,93AB27.8357.09
12.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn58.17930221657.15+1,01A+B27.9757.15
13.Eline BoersE.ON-NZA58.54910454657.33+0,86BB27.7057.33
14.Lauren TurnerEaling Swimming Club59.023666757.35+0,84A+B27.8057.35
15.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)58.90910579857.59+0,90BB27.6057.59
16.Lieke VeroudenAZ&PC57.87900394857.74+0,86CB27.7657.74
17.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi57.29840079058.18+0,82DR27.9758.18
18.Manon MinnebooDe Stormvogel59.42930154858.36+0,77AR27.7858.36
19.Silke Oude WeerninkDe Dinkel58.55900285458.56+0,92D28.1058.56
20.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers59.37930001258.61B28.4558.61
21.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV58.67920423058.79+0,86C28.6858.79
22.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend59.12940331458.98+0,78A28.2158.98
23.Marieke NijhuisOZ&PC58.17920129659.07+0,94C28.4659.07
24.Tamara van VlietDe Columbiaan59.75940356259.13+0,98A28.2159.13
25.Merel van der EntDe Stormvogel59.79930397659.30+0,75B28.5259.30
26.Estelle MoormanZVZ59.49930054059.38+0,83B28.3459.38
27.Melanie van GemertDe Schotejil1:01.18930361259.71+0,80C28.7059.71
27.Claire de WinterGoSwim1:00.02940605059.71+0,89B28.9259.71
29.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:01.01930204459.75+0,83C28.8659.75
29.Tanja van EssenWiekslag1:01.18940467859.75+0,88B29.2059.75
31.Femke HendrikxDZT'6258.81880169859.93+0,80E28.3059.93
32.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend58.56850045459.98+0,81E28.3859.98
33.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV1:00.4694001501:00.11+0,64C29.391:00.11
34.Kira ToussaintE.ON-NZA1:00.8494009901:00.27+0,69C28.661:00.27
35.Ela HuttenSBC20001:00.5493003541:00.33+0,86C29.031:00.33
36.Suzanne LangeDe Zwoer1:00.2692029981:00.37+0,81D29.141:00.37
37.Marloes GiesselinkOZ&PC59.7092006121:00.40+0,95D28.761:00.40
38.Yvon VersteegDe Veene1:00.0292018641:00.64+0,90D29.141:00.64
39.Marjolein DelnoDe Rijn1:00.9894000241:00.71+0,95C29.221:00.71
40.Vera van DeldenWVZ1:01.7193013081:00.77+0,76D28.781:00.77
41.Parand ZarekianiE.ON-NZA1:01.1394021501:00.85+0,90C28.721:00.85
42.Naomi TouréTriVia1:02.3094016281:00.88+1,09C29.121:00.88
43.Iris RozemaFZC'541:01.1993051081:01.08+0,87D29.221:01.08
44.Loes van OoijenESCA Zwemmen1:00.2392051801:01.12+0,90E29.591:01.12
45.Rosanne SchoonbeekTriVia1:01.4294026921:01.29+0,99D29.831:01.29
46.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV1:00.3193044221:01.31+0,83D29.511:01.31
47.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:00.1994030301:01.34+0,81D29.261:01.34
48.Femke GroosDZ&PC1:02.7394044921:01.40+0,67D30.011:01.40
49.Leonie van NoortDe Zijl/LGB59.2793017521:01.48+0,91D29.091:01.48
50.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:01.6293048501:01.66+0,86D30.011:01.66
51.Inge PeppingDe Rijn1:01.7194023081:01.68+0,93D29.951:01.68
52.Linda van der HoutZV Westland Dijkglas1:01.3093003441:01.72+0,85D29.461:01.72
53.Sahar HamamDZT'621:01.8094054121:01.78+0,81D30.041:01.78
54.Rixt VeldkampGZVW1:03.2094043441:01.94+1,04D29.621:01.94
55.Anne BoomarsOZ&PC58.5689004601:02.00+0,99E29.481:02.00
56.Nikki van der HoornOceanus1:00.9393072241:02.03+0,77E29.321:02.03
57.Jara SchmidtDe Columbiaan1:02.6494050621:02.14+0,93D30.401:02.14
58.Daniëlle de GrootDAW-FINENZO1:01.1293038681:02.16+0,90E29.341:02.16
59.Polly Kemp-KingEaling Swimming Club59.82483381:02.21+0,84E29.361:02.21
60.Jip MulkensAquarijn1:02.9894025381:02.23+0,83D29.801:02.23
61.Danique AgterbergHellas-Glana1:02.0894010541:02.34+0,85D29.701:02.34
62.Cyril LandstraZeester Meerval1:01.4093057221:02.44+0,85E30.191:02.44
63.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:01.0994013161:02.59D29.471:02.59
64.Maxime de WildeDZ&PC1:01.1093046581:02.61+0,88E29.801:02.61
65.Lisa KosterDAW-FINENZO1:01.0694016821:02.70+0,74E30.241:02.70
66.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:03.2394027881:02.83+0,83E30.911:02.83
67.Christel VinkeZVZ1:02.3094001521:02.84+0,64E30.201:02.84
68.Iris RiezebosDeltasteur1:02.2494001141:02.88+0,86E29.951:02.88
69.Femke SwierZwemvereniging Hoorn59.5493051221:02.90+0,85E29.321:02.90
70.Eva van EttenPoseidon'561:02.2494030441:03.09+0,83E30.431:03.09
71.Maud HesselinkDe Dinkel1:03.1294008541:03.10+0,93E30.191:03.10
72.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:03.0494048001:03.22+0,87E30.471:03.22
73.Leonie Oude ElferinkZignea1:03.1194018261:03.26+0,95E30.601:03.26
74.Sophie SollieZeester Meerval1:00.8894001401:03.30+0,86E30.181:03.30
75.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:03.0494000301:03.31+0,93E30.071:03.31
75.Kim LoeffenTritium(SG)1:03.2694034321:03.31+0,96E30.111:03.31
77.Naomi HofsinkDeltasteur1:02.2594025081:03.57+0,91E30.591:03.57
78.Eefje SubrotoWVZ1:02.6094007661:03.64+0,66E30.071:03.64
79.Romy van SlagmaatGoSwim1:03.2394036981:04.68+0,86E30.531:04.68
80.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas1:03.3094029041:05.00+0,88E31.591:05.00
81.Yvette de GierDe Columbiaan1:02.2694021241:05.75+0,9031.781:05.75
82.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:02.6494061781:07.84+0,8832.771:07.84
DISDaphne KrabbenGZV Marveld1:03.029403170
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAWendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV57.608805004
NG.ZAKimberley AlbersVlaardingen59.739204102
AFGEMDebby BoerefijnZignea1:02.049400240
NGManon van RooijenDe Dolfijn55.518201404
NGInge DekkerEiffel Swimmers PSV52.678500628
NGNatalie DurantEaling Swimming Club56.5937426
NGLona KroeseE.ON-NZA57.818702382
NGClarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV55.309108270


<< TOP >>
Programmanr. 33
21.12.2008 - 9:39
Jongens, 100m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV56.92910197156.98AA27.9356.98
2.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV58.96920362557.52BA28.0457.52
3.Mike MarissenAZ&PC58.05920218758.15BB28.9258.15
4.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub1:00.159287AD58.86CB28.5758.86
5.Erik HagtingNova1:00.40910082959.24DB28.7659.24
6.Rense LoohuisDe Dinkel59.92910147759.41DR29.0559.41
7.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht1:01.18920403559.76D29.0659.76
8.Roy AwaterRZC1:00.10910004359.97D28.9359.97
9.Jos de GraafDWK59.7691060951:00.26*D29.511:00.26
10.Jeroen FeijsZC Valkenburg1:01.8292003331:00.82E29.701:00.82
11.Dennis CramerAppingedam1:02.5892001991:01.61E29.991:01.61
12.Joost GroeneveldVZC-E&P1:01.3192004091:02.36E30.001:02.36
13.Pascal TimmermansRZC1:01.3792023491:02.59E29.711:02.59
14.Bas van HouwelingenDe Schelde1:01.0792005631:02.63E30.451:02.63
15.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ1:02.8392043231:02.68E30.151:02.68
16.Dennis EliveldDAW-FINENZO1:01.8892023511:03.00E30.341:03.00
17.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub1:02.369261AD1:03.21E30.581:03.21
18.Mitchel HeesakkersTiamat1:02.9392004791:03.7330.881:03.73
NG.ZAMark CosterisDe Schotejil58.839202327

<< TOP >>
Programmanr. 33
21.12.2008 - 9:39
Heren, 100m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Nick DriebergenE.ON-NZA52.87870079354.90BA26.0454.90
2.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV55.30900331555.04A+A26.8955.04
3.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV55.46900181955.17AA26.7855.17
4.Robin van AggeleAZ&PC56.60840001756.30CA27.4556.30
5.Robert YallopAZ&PC57.21890367956.35CA27.2156.35
6.Jan KerstenDe Columbiaan56.57860156156.89DA27.2156.89
7.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV56.92910197156.98AA27.9356.98
8.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV58.96920362557.52BA28.0457.52
9.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn56.66890506357.94DB28.1757.94
10.Jeffrey BreedijkAZ&PC57.75890045157.98DB28.1857.98
11.Mike MarissenAZ&PC58.05920218758.15BB28.9258.15
12.Kyle BarrettEaling Swimming Club57.972410858.17DB28.3858.17
13.Felix BroekhuizenE.ON-NZA59.16900043958.43DB28.2558.43
14.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub1:00.159287AD58.86CB28.5758.86
15.Erik HagtingNova1:00.40910082959.24DB28.7659.24
16.Aljan TempelDedemsvaart-AC59.36900287359.37EB28.1359.37
17.Rense LoohuisDe Dinkel59.92910147759.41DR29.0559.41
18.Davy VerreusselHellas-Glana58.33890334159.46ER28.5959.46
19.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht1:01.18920403559.76D29.0659.76
20.Roy AwaterRZC1:00.10910004359.97D28.9359.97
21.Jos de GraafDWK59.7691060951:00.26*D29.511:00.26
22.Theo BeglingerOceanus59.5190001591:00.52E29.461:00.52
23.Jeroen FeijsZC Valkenburg1:01.8292003331:00.82E29.701:00.82
24.Merijn EllenkampDWK56.9585006911:01.2828.891:01.28
25.Dennis CramerAppingedam1:02.5892001991:01.61E29.991:01.61
26.Joost GroeneveldVZC-E&P1:01.3192004091:02.36E30.001:02.36
27.Pascal TimmermansRZC1:01.3792023491:02.59E29.711:02.59
28.Bas van HouwelingenDe Schelde1:01.0792005631:02.63E30.451:02.63
29.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ1:02.8392043231:02.68E30.151:02.68
30.Dennis EliveldDAW-FINENZO1:01.8892023511:03.00E30.341:03.00
31.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub1:02.369261AD1:03.21E30.581:03.21
32.Mitchel HeesakkersTiamat1:02.9392004791:03.7330.881:03.73
NG.ZAMark CosterisDe Schotejil58.839202327


<< TOP >>
Programmanr. 34
21.12.2008 - 9:49
Meisjes, 100m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Lauren TurnerEaling Swimming Club1:03.68366671:03.07A+A30.951:03.07
2.Kira ToussaintE.ON-NZA1:04.5094009901:04.79AA31.511:04.79
3.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:06.5393022161:04.84AA32.121:04.84
4.Judith StapDe Stormvogel1:06.5293027021:05.44BB31.781:05.44
5.Milou JulicherWiekslag1:07.7793013201:05.64BB31.921:05.64
6.Mirthe LanfermeijerTriVia1:07.0794000741:06.79CR32.891:06.79
7.Kyra RietveldTriVia1:06.7793006241:06.88C32.591:06.88
8.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:06.3393012801:06.91C32.781:06.91
9.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV1:09.3293016161:07.15D31.961:07.15
10.Claire de WinterGoSwim1:10.9794060501:07.82C33.691:07.82
11.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen1:10.1494003021:08.20D33.261:08.20
12.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:08.4894000681:08.68D33.441:08.68
13.Dian KortleveWiekslag1:11.1294021321:09.79E34.301:09.79
14.Anna VisserHZ&PC Heerenveen1:11.3794007741:09.80E33.911:09.80
15.Tania JacobsDe Columbiaan1:10.1394008641:10.15E34.391:10.15
16.Tamara van VlietDe Columbiaan1:07.6894035621:10.43E33.621:10.43
17.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout1:10.8894033641:10.49E34.511:10.49
18.Eefje SubrotoWVZ1:10.6694007661:10.98E34.561:10.98
19.Margreet LaarNDD1:09.5593047001:11.25E34.191:11.25
20.Ela HuttenSBC20001:09.3693003541:11.38E34.741:11.38
21.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:11.0294000301:11.82E34.931:11.82
22.Kelly van der HoevenNDD1:09.9294026181:12.37E33.721:12.37
23.Anouk NulkesDWT1:09.2393028761:12.4134.991:12.41
24.Minke JanssenNoord Limburg(SG)1:11.2694008301:12.56E35.371:12.56
25.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV1:09.3693025681:12.6834.611:12.68
26.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:09.2793051221:13.7134.851:13.71
27.Sophie SollieZeester Meerval1:10.9794001401:14.4435.941:14.44

<< TOP >>
Programmanr. 34
21.12.2008 - 9:49
Dames, 100m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV1:02.7488050041:01.51A+A29.661:01.51
2.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV1:00.2284021921:01.82A+A29.521:01.82
3.Lauren TurnerEaling Swimming Club1:03.68366671:03.07A+A30.951:03.07
4.Kimberley AlbersVlaardingen1:03.1592041021:03.30AA31.021:03.30
5.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:03.4583011621:03.45BA30.661:03.45
6.Anja van der HoutDe Dolfijn1:03.1990015981:04.16CA30.921:04.16
7.Kira ToussaintE.ON-NZA1:04.5094009901:04.79AA31.511:04.79
8.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:06.5393022161:04.84AA32.121:04.84
9.Anouk HellingaSchwimmverein Emmen1:05.09141421:05.05CB31.511:05.05
10.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:04.3189030041:05.12DB31.811:05.12
11.Lenneke van SchaikDe Dolfijn1:04.7886031241:05.42DB30.791:05.42
12.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)1:06.4692008101:05.43CB31.781:05.43
13.Judith StapDe Stormvogel1:06.5293027021:05.44BB31.781:05.44
14.Milou JulicherWiekslag1:07.7793013201:05.64BB31.921:05.64
15.Ilse KraaijeveldOrca1:04.9690021101:05.68DB31.761:05.68
15.Michelle StrandskovBirkerÝd SvÝmmeklub1:04.709158AF1:05.68CB32.011:05.68
17.Mariël BorgerinkDe Dinkel1:06.7392001421:06.42DR32.131:06.42
18.Mirthe LanfermeijerTriVia1:07.0794000741:06.79CR32.891:06.79
19.Kyra RietveldTriVia1:06.7793006241:06.88C32.591:06.88
20.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:06.3393012801:06.91C32.781:06.91
21.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:05.9491029741:07.05D32.461:07.05
22.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV1:09.3293016161:07.15D31.961:07.15
23.Claire de WinterGoSwim1:10.9794060501:07.82C33.691:07.82
24.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen1:10.1494003021:08.20D33.261:08.20
25.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:05.7485004541:08.40E32.981:08.40
26.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:08.4894000681:08.68D33.441:08.68
27.Dian KortleveWiekslag1:11.1294021321:09.79E34.301:09.79
28.Anna VisserHZ&PC Heerenveen1:11.3794007741:09.80E33.911:09.80
29.Tania JacobsDe Columbiaan1:10.1394008641:10.15E34.391:10.15
30.Tamara van VlietDe Columbiaan1:07.6894035621:10.43E33.621:10.43
31.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout1:10.8894033641:10.49E34.511:10.49
32.Eefje SubrotoWVZ1:10.6694007661:10.98E34.561:10.98
33.Margreet LaarNDD1:09.5593047001:11.25E34.191:11.25
34.Ela HuttenSBC20001:09.3693003541:11.38E34.741:11.38
35.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:11.0294000301:11.82E34.931:11.82
36.Kelly van der HoevenNDD1:09.9294026181:12.37E33.721:12.37
37.Anouk NulkesDWT1:09.2393028761:12.4134.991:12.41
38.Minke JanssenNoord Limburg(SG)1:11.2694008301:12.56E35.371:12.56
39.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV1:09.3693025681:12.6834.611:12.68
40.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:09.2793051221:13.7134.851:13.71
41.Sophie SollieZeester Meerval1:10.9794001401:14.4435.941:14.44
NG.ZARanomi KromowidjojoEiffel Swimmers PSV1:01.669002156
NGWillemijn KnotE.ON-NZA1:01.719002010
NGNatalie DurantEaling Swimming Club1:04.3437426


<< TOP >>
Programmanr. 35
21.12.2008 - 10:02
Jongens, 50m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Aaron EisankZON S&S28.96910057729.54+0,82AB
2.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn30.20910244929.69+0,89AB
3.Kay op den KampZC Valkenburg30.57910342530.03+0,84B
4.Sander BeekmanDe Columbiaan31.74910007930.09+0,74B
5.Teunis HaklanderDe Woelwaters30.94910083330.67+0,87C
6.Stefan HazelegerDe Meer30.92910086730.93+0,89D
7.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel31.17910265131.01+0,83D
8.Bjorn de JongeHellas-Glana31.71920676731.09+0,89D
9.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)31.70920024931.11+0,75D
10.Hugo PolmanDedemsvaart-AC30.80910181331.16+0,80D
11.Reinier VosZeester Meerval31.58910244532.01+0,91E
12.Maik SteenkampNDD31.67910384732.89+0,79E

<< TOP >>
Programmanr. 35
21.12.2008 - 10:02
Heren, 50m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Lennart StekelenburgE.ON-NZA27.47860297927.69+0,72A+A
2.Thijs van ValkengoedWVZ28.19830214128.43+0,82AA
3.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN28.98900084328.92+0,88AA
3.Chris JonesEaling Swimming Club28.74387828.92+0,80BA
5.Rutger SloofE.ON-NZA29.48880314129.02+0,81BA
6.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN28.13840080529.10+0,90CA
7.Sebastian BakkerANKER TEAM GRONINGEN29.83880011929.26+0,80CA
8.Devi WolthuizenTriVia29.91870388729.40+0,81CA
9.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen29.98890079329.41+0,83CB
10.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV29.80890064929.52+0,80CB
11.Aaron EisankZON S&S28.96910057729.54+0,82AB
12.Thomas KerstenWVZ29.74900151529.60+0,92BB
13.Vincent BakkerAZ&PC30.09860010729.64+0,84DB
14.Danny van ZoenDe Dolfijn29.83840267729.69+0,74DB
14.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn30.20910244929.69+0,89AB
16.Jaap v/d VegteDZ&PC30.01880348529.87+0,83DB
17.Joppe WisseDZT'6230.18890364529.89+0,86DR
18.Pieter Jan de VriesZVZ30.06900318329.98+0,82CR
19.Kay op den KampZC Valkenburg30.57910342530.03+0,84B
20.Sander BeekmanDe Columbiaan31.74910007930.09+0,74B
21.Bart van der AarBZV30.42890000530.19+0,82D
22.Jelte StanicDe Lansingh30.18870316530.27+0,82D
23.Sven JaegerHellas-Glana30.12830102130.39+0,74E
24.Erik VerholtHZ&PC Heerenveen29.67880354330.53+0,84E
25.Thomas VerburgPoseidon'5630.35880353330.60+0,80E
26.Joris BulstraHellas-Glana30.09850321730.61+0,90E
27.Teunis HaklanderDe Woelwaters30.94910083330.67+0,87C
28.Stefan HazelegerDe Meer30.92910086730.93+0,89D
29.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel31.17910265131.01+0,83D
30.Bjorn de JongeHellas-Glana31.71920676731.09+0,89D
31.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)31.70920024931.11+0,75D
32.Hugo PolmanDedemsvaart-AC30.80910181331.16+0,80D
33.Reinier VosZeester Meerval31.58910244532.01+0,91E
34.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn30.28860342132.09+0,91
35.Wouter BretonDAW-FINENZO30.33890046132.23+0,98
36.Maik SteenkampNDD31.67910384732.89+0,79E
NG.ZAStefan de DieE.ON-NZA30.198603905


<< TOP >>
Programmanr. 36
21.12.2008 - 10:10
Meisjes, 50m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Manon MinnebooDe Stormvogel34.43930154833.87+0,81BB
2.Chantal SendenZC Valkenburg35.43930069833.98+0,75BB
3.Estrella WierikxNumansdorp35.03940271234.23+0,74BB
4.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV34.64930204434.24+0,80BB
5.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV35.09930761234.36+0,88CB
6.Paula DuursmaDZ&PC34.69930098234.49+0,79CR
7.Karin RijkelijkhuizenZignea34.31940335834.55+0,90BR
8.Yvette de GierDe Columbiaan35.55940212434.75+0,81C
9.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend35.15940303035.12+0,83C
10.Lonne DijkhuisDe Dinkel35.68940003035.20+0,94C
11.Emily HarksEiffel Swimmers PSV35.21930248435.84+0,83E
12.Malou MemelinkNDD35.57940306435.88+0,74D
13.Ilona RemmelZON S&S35.23930219835.96+0,86E

<< TOP >>
Programmanr. 36
21.12.2008 - 10:10
Dames, 50m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn30.73880318831.33+0,86A+A
Kampioenschaps Record
2.Loes ZanderinkDe Dinkel33.61880500632.05+0,85A+A
3.Eline BoersE.ON-NZA33.02910454632.20+0,88A+A
4.Tessa BrouwerE.ON-NZA31.61910554832.33+0,86A+A
5.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV34.60920530633.02+0,80AA
6.Ellen van de VeldeWVZ32.61820169233.06+0,85BA
7.Anouk ElzermanDe Dolfijn33.98900591433.38+0,88CA
8.Karin HiddingDe Dinkel33.09840097033.45+0,81CA
9.Manon MinnebooDe Stormvogel34.43930154833.87+0,81BB
10.Chantal SendenZC Valkenburg35.43930069833.98+0,75BB
11.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.98880347234.07+0,87DB
12.Suzan van den BogaardRZ32.77890045034.21+0,86DB
13.Estrella WierikxNumansdorp35.03940271234.23+0,74BB
14.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV34.64930204434.24+0,80BB
15.Lisa NijlandDe Whee33.42910227234.30+0,90DB
16.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV35.09930761234.36+0,88CB
17.Paula DuursmaDZ&PC34.69930098234.49+0,79CR
18.Karin RijkelijkhuizenZignea34.31940335834.55+0,90BR
19.Yvette de GierDe Columbiaan35.55940212434.75+0,81C
20.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen33.66870190434.81+0,84E
21.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend35.15940303035.12+0,83C
22.Lonne DijkhuisDe Dinkel35.68940003035.20+0,94C
23.Emily HarksEiffel Swimmers PSV35.21930248435.84+0,83E
24.Malou MemelinkNDD35.57940306435.88+0,74D
25.Ilona RemmelZON S&S35.23930219835.96+0,86E


<< TOP >>
Programmanr. 37
21.12.2008 - 10:16
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Marjolein DelnoDe Rijn5:10.7594000245:06.54B
50m:
100m:
33.44
1:12.17
33.44
38.73
150m:
200m:
1:51.98
2:30.57
39.81
38.59
250m:
300m:
3:15.13
3:58.81
44.56
43.68
350m:
400m:
4:34.41
5:06.54
35.60
32.13
Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV5:19.2194001505:06.84+0,88B
50m:
100m:
32.97
1:11.07
32.97
38.10
150m:
200m:
1:50.10
2:28.41
39.03
38.31
250m:
300m:
3:13.07
3:58.79
44.66
45.72
350m:
400m:
4:33.93
5:06.84
35.14
32.91
Merle VerkijkVan Uden de Gouwe5:11.3894002785:13.26+0,89C
50m:
100m:
32.60
1:10.23
32.60
37.63
150m:
200m:
1:49.38
2:28.86
39.15
39.48
250m:
300m:
3:14.21
4:01.06
45.35
46.85
350m:
400m:
4:38.23
5:13.26
37.17
35.03
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV5:06.9693049225:17.12+0,72D
50m:
100m:
33.53
1:11.67
33.53
38.14
150m:
200m:
1:51.93
2:31.29
40.26
39.36
250m:
300m:
3:17.26
4:04.49
45.97
47.23
350m:
400m:
4:40.95
5:17.12
36.46
36.17
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV5:21.1394005745:18.83D
50m:
100m:
33.02
1:10.77
33.02
37.75
150m:
200m:
1:52.30
2:33.03
41.53
40.73
250m:
300m:
3:19.17
4:07.02
46.14
47.85
350m:
400m:
4:43.33
5:18.83
36.31
35.50
Jamie SchepersZC Valkenburg5:20.3193008945:19.30+0,80D
50m:
100m:
33.85
1:12.28
33.85
38.43
150m:
200m:
1:52.99
2:33.11
40.71
40.12
250m:
300m:
3:19.09
4:05.79
45.98
46.70
350m:
400m:
4:42.60
5:19.30
36.81
36.70
Mirthe LanfermeijerTriVia5:21.7694000745:20.26+0,92D
50m:
100m:
33.77
1:13.09
33.77
39.32
150m:
200m:
1:53.32
2:34.82
40.23
41.50
250m:
300m:
3:19.96
4:06.88
45.14
46.92
350m:
400m:
4:44.44
5:20.26
37.56
35.82
Jamie de JongDe Dolfijn5:22.9393008985:21.54+0,88D
50m:
100m:
32.41
1:10.62
32.41
38.21
150m:
200m:
1:51.62
2:32.66
41.00
41.04
250m:
300m:
3:19.98
4:08.31
47.32
48.33
350m:
400m:
4:46.07
5:21.54
37.76
35.47
Simone Norman PedersenKÝge SvÝmmeklub5:21.659332AH5:22.68+0,92E
50m:
100m:
34.63
1:14.48
34.63
39.85
150m:
200m:
1:56.86
2:37.06
42.38
40.20
250m:
300m:
3:23.41
4:10.26
46.35
46.85
350m:
400m:
4:47.55
5:22.68
37.29
35.13
DISInge PeppingDe Rijn5:25.4494023085:17.62+0,96D
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:
100m:
33.37
1:12.70
33.37
39.33
150m:
200m:
1:53.79
2:34.06
41.09
40.27
250m:
300m:
3:20.38
4:06.26
46.32
45.88
350m:
400m:
4:42.42
5:17.62
36.16
35.20
DISIris van ZuilenOlympia5:28.8694002165:25.37+0,82E
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:
100m:
34.40
1:14.38
34.40
39.98
150m:
200m:
1:55.39
2:36.63
41.01
41.24
250m:
300m:
3:22.51
4:09.47
45.88
46.96
350m:
400m:
4:47.99
5:25.37
38.52
37.38

<< TOP >>
Programmanr. 37
21.12.2008 - 10:16
Dames, 400m wisselslagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe5:06.4792023644:59.44+0,93B
50m:
100m:
31.26
1:08.09
31.26
36.83
150m:
200m:
1:47.66
2:25.40
39.57
37.74
250m:
300m:
3:07.86
3:51.31
42.46
43.45
350m:
400m:
4:27.12
4:59.44
35.81
32.32
Wendan PoelstraOrca5:06.6591024965:00.26+0,70B
50m:
100m:
31.89
1:09.82
31.89
37.93
150m:
200m:
1:47.25
2:25.75
37.43
38.50
250m:
300m:
3:08.10
3:52.02
42.35
43.92
350m:
400m:
4:26.68
5:00.26
34.66
33.58
Miranda NijenhuisE.ON-NZA5:06.0692040765:06.25+0,92C
50m:
100m:
30.98
1:08.62
30.98
37.64
150m:
200m:
1:47.34
2:24.07
38.72
36.73
250m:
300m:
3:08.75
3:55.21
44.68
46.46
350m:
400m:
4:30.77
5:06.25
35.56
35.48
Marjolein DelnoDe Rijn5:10.7594000245:06.54B
50m:
100m:
33.44
1:12.17
33.44
38.73
150m:
200m:
1:51.98
2:30.57
39.81
38.59
250m:
300m:
3:15.13
3:58.81
44.56
43.68
350m:
400m:
4:34.41
5:06.54
35.60
32.13
Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV5:19.2194001505:06.84+0,88B
50m:
100m:
32.97
1:11.07
32.97
38.10
150m:
200m:
1:50.10
2:28.41
39.03
38.31
250m:
300m:
3:13.07
3:58.79
44.66
45.72
350m:
400m:
4:33.93
5:06.84
35.14
32.91
Kitty ZonderopSC Ulster Wallisellen5:07.6983zonderop5:08.35+0,84D
50m:
100m:
32.75
1:10.30
32.75
37.55
150m:
200m:
1:50.18
2:30.51
39.88
40.33
250m:
300m:
3:13.07
3:56.31
42.56
43.24
350m:
400m:
4:32.14
5:08.35
35.83
36.21
Lotte GrevenZC Valkenburg5:07.7687056205:09.56+0,80E
50m:
100m:
32.75
1:10.66
32.75
37.91
150m:
200m:
1:49.48
2:28.87
38.82
39.39
250m:
300m:
3:13.62
3:58.63
44.75
45.01
350m:
400m:
4:34.67
5:09.56
36.04
34.89
Anouk HellingaSchwimmverein Emmen5:08.57141425:11.73+0,81D
50m:
100m:
33.93
1:14.72
33.93
40.79
150m:
200m:
1:52.84
2:29.91
38.12
37.07
250m:
300m:
3:15.21
4:02.00
45.30
46.79
350m:
400m:
4:37.20
5:11.73
35.20
34.53
Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen5:06.9883011625:12.16+0,91E
50m:
100m:
33.40
1:13.00
33.40
39.60
150m:
200m:
1:52.54
2:32.23
39.54
39.69
250m:
300m:
3:15.65
4:01.12
43.42
45.47
350m:
400m:
4:37.73
5:12.16
36.61
34.43
Merle VerkijkVan Uden de Gouwe5:11.3894002785:13.26+0,89C
50m:
100m:
32.60
1:10.23
32.60
37.63
150m:
200m:
1:49.38
2:28.86
39.15
39.48
250m:
300m:
3:14.21
4:01.06
45.35
46.85
350m:
400m:
4:38.23
5:13.26
37.17
35.03
Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen5:10.3291029745:13.35+0,96D
50m:
100m:
34.49
1:14.22
34.49
39.73
150m:
200m:
1:54.04
2:33.54
39.82
39.50
250m:
300m:
3:17.90
4:03.25
44.36
45.35
350m:
400m:
4:38.99
5:13.35
35.74
34.36
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV5:06.9693049225:17.12+0,72D
50m:
100m:
33.53
1:11.67
33.53
38.14
150m:
200m:
1:51.93
2:31.29
40.26
39.36
250m:
300m:
3:17.26
4:04.49
45.97
47.23
350m:
400m:
4:40.95
5:17.12
36.46
36.17
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV5:21.1394005745:18.83D
50m:
100m:
33.02
1:10.77
33.02
37.75
150m:
200m:
1:52.30
2:33.03
41.53
40.73
250m:
300m:
3:19.17
4:07.02
46.14
47.85
350m:
400m:
4:43.33
5:18.83
36.31
35.50
Inge ArtsZeester Meerval5:09.8292030765:19.24+0,81E
50m:
100m:
32.90
1:10.22
32.90
37.32
150m:
200m:
1:50.54
2:30.82
40.32
40.28
250m:
300m:
3:18.12
4:06.28
47.30
48.16
350m:
400m:
4:43.96
5:19.24
37.68
35.28
Jamie SchepersZC Valkenburg5:20.3193008945:19.30+0,80D
50m:
100m:
33.85
1:12.28
33.85
38.43
150m:
200m:
1:52.99
2:33.11
40.71
40.12
250m:
300m:
3:19.09
4:05.79
45.98
46.70
350m:
400m:
4:42.60
5:19.30
36.81
36.70
Mirthe LanfermeijerTriVia5:21.7694000745:20.26+0,92D
50m:
100m:
33.77
1:13.09
33.77
39.32
150m:
200m:
1:53.32
2:34.82
40.23
41.50
250m:
300m:
3:19.96
4:06.88
45.14
46.92
350m:
400m:
4:44.44
5:20.26
37.56
35.82
Jamie de JongDe Dolfijn5:22.9393008985:21.54+0,88D
50m:
100m:
32.41
1:10.62
32.41
38.21
150m:
200m:
1:51.62
2:32.66
41.00
41.04
250m:
300m:
3:19.98
4:08.31
47.32
48.33
350m:
400m:
4:46.07
5:21.54
37.76
35.47
Simone Norman PedersenKÝge SvÝmmeklub5:21.659332AH5:22.68+0,92E
50m:
100m:
34.63
1:14.48
34.63
39.85
150m:
200m:
1:56.86
2:37.06
42.38
40.20
250m:
300m:
3:23.41
4:10.26
46.35
46.85
350m:
400m:
4:47.55
5:22.68
37.29
35.13
DISInge PeppingDe Rijn5:25.4494023085:17.62+0,96D
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:
100m:
33.37
1:12.70
33.37
39.33
150m:
200m:
1:53.79
2:34.06
41.09
40.27
250m:
300m:
3:20.38
4:06.26
46.32
45.88
350m:
400m:
4:42.42
5:17.62
36.16
35.20
DISIris van ZuilenOlympia5:28.8694002165:25.37+0,82E
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:
100m:
34.40
1:14.38
34.40
39.98
150m:
200m:
1:55.39
2:36.63
41.01
41.24
250m:
300m:
3:22.51
4:09.47
45.88
46.96
350m:
400m:
4:47.99
5:25.37
38.52
37.38
NGLona KroeseE.ON-NZA4:55.118702382


<< TOP >>
Programmanr. 38
21.12.2008 - 10:35
Jongens, 50m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Tim van DeutekomDWK25.72910045924.73+0,76A+A
Nederlands Record 17 jaar
2.Mark CosterisDe Schotejil26.00920232725.24+0,81A+B
Nederlands Record 16 jaar
3.Mike MarissenAZ&PC25.70920218725.26+0,82A+B
4.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV26.17920362525.85+0,83B?
5.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen26.31910124125.98+0,76C
6.Gerben FiereDe Warande26.06910282526.02+0,75C
7.John VerhagenEiffel Swimmers PSV26.36920532526.13+0,77C
8.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil26.58910194726.16+0,84C
9.Hugo PolmanDedemsvaart-AC26.16910181326.38+0,78D
10.Fabian BeiminOZ&PC26.63910008726.43+0,69D
11.Roy AwaterRZC26.67910004326.81+0,75D
12.Sil HovingEiffel Swimmers PSV27.10910394727.15+0,77E
13.Tim WagenmansAquarijn26.48910494527.37+0,74E

<< TOP >>
Programmanr. 38
21.12.2008 - 10:35
Heren, 50m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Bastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV23.25810165923.51+0,78A+A
2.Robin van AggeleAZ&PC23.61840001723.86+0,78A+A
3.Ewoud TammingaAZ&PC24.53820170124.13+0,80A+A
4.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN24.56840080524.38+0,89AA
5.Nick DriebergenE.ON-NZA25.28870079324.51+0,85AA
6.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV23.53880354924.61+0,75BA
7.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen25.04890220124.73+0,79AA
7.Tim van DeutekomDWK25.72910045924.73+0,76A+A
Nederlands Record 17 jaar
9.Jeroen StuutTriVia25.07880331524.89+0,82BB
10.Geert LantinkAZ&PC25.41860184924.90+0,58BB
11.Marc KremerANKER TEAM GRONINGEN25.39900466724.91+0,74AB
12.Frank BoonDe Lansingh25.89880039125.13+0,74CB
13.Mark CosterisDe Schotejil26.00920232725.24+0,81A+B
Nederlands Record 16 jaar
14.Mike MarissenAZ&PC25.70920218725.26+0,82A+B
15.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)25.81890181525.41+0,83CB
16.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV25.75900374925.75+0,75CB
17.Vincent de RuiterPoseidon'5626.16900252525.77+0,76CR
18.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV26.17920362525.85+0,83B?
18.Sander SmeetsWVZ25.58840209125.85+0,81D?
20.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi25.23900460325.88+0,81C
21.Raga FloresBZV25.65890090325.89+0,76D
22.Wouter SmeetsWVZ25.52840209325.91+0,85D
22.Casper HutHZ&PC Heerenveen25.56780047125.91+0,82D
24.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen26.31910124125.98+0,76C
25.Gerben FiereDe Warande26.06910282526.02+0,75C
26.Sven JaegerHellas-Glana25.65830102126.03+0,74D
27.John VerhagenEiffel Swimmers PSV26.36920532526.13+0,77C
28.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil26.58910194726.16+0,84C
29.Hugo PolmanDedemsvaart-AC26.16910181326.38+0,78D
30.Fabian BeiminOZ&PC26.63910008726.43+0,69D
31.Roy AwaterRZC26.67910004326.81+0,75D
32.Sil HovingEiffel Swimmers PSV27.10910394727.15+0,77E
33.Tim WagenmansAquarijn26.48910494527.37+0,74E
DISRory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN25.49810060925.36+0,72C
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 39
21.12.2008 - 10:42
Meisjes, 50m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn28.98930221628.69+0,91A+A
2.Parand ZarekianiE.ON-NZA29.44940215028.92+0,89AA
3.Melanie van GemertDe Schotejil30.09930361229.05+0,79AA
4.Milou JulicherWiekslag30.02930132029.21+0,71AB
5.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend29.73940331429.24+0,77AB
6.Kyra RietveldTriVia29.77930062429.33+0,81BB
7.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend30.15940303030.70+0,84DB

<< TOP >>
Programmanr. 39
21.12.2008 - 10:42
Dames, 50m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV25.40840219227.04+0,87A+A
2.Lenneke van SchaikDe Dolfijn27.29860312427.76+0,91AA
3.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV28.48920530628.05+0,79A+A
4.Kelly de JongE.ON-NZA28.14910147428.55+0,84BA
5.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV27.87910375628.58+0,76BA
6.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn28.98930221628.69+0,91A+A
7.Parand ZarekianiE.ON-NZA29.44940215028.92+0,89AA
8.Melanie van GemertDe Schotejil30.09930361229.05+0,79AA
9.Milou JulicherWiekslag30.02930132029.21+0,71AB
10.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend29.73940331429.24+0,77AB
11.Kyra RietveldTriVia29.77930062429.33+0,81BB
12.Maud van der MeerZeester Meerval29.19920118029.73+0,75DB
13.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend30.15940303030.70+0,84DB
NGWillemijn KnotE.ON-NZA28.229002010
NGInge DekkerEiffel Swimmers PSV25.608500628


<< TOP >>
Programmanr. 40
21.12.2008 - 10:45
Jongens, 1500m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Bryan MannaartWVZ16:41.24910153316:02.36+0,93A
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.05
1:00.21
1:31.65
2:03.39
2:35.28
3:06.86
3:38.62
4:10.86
29.05
31.16
31.44
31.74
31.89
31.58
31.76
32.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.28
5:15.71
5:48.09
6:20.45
6:52.74
7:25.11
7:57.42
8:29.60
32.42
32.43
32.38
32.36
32.29
32.37
32.31
32.18
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.93
9:34.31
10:06.59
10:38.88
11:11.36
11:43.80
12:16.22
12:48.96
32.33
32.38
32.28
32.29
32.48
32.44
32.42
32.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:21.63
13:54.29
14:26.90
14:59.32
15:31.51
16:02.36
32.67
32.66
32.61
32.42
32.19
30.85
2.Vincent van IperenOrca16:41.12910617916:15.15+1,00B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.86
1:00.82
1:33.13
2:05.79
2:38.51
3:11.09
3:44.04
4:16.82
28.86
31.96
32.31
32.66
32.72
32.58
32.95
32.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:49.79
5:22.62
5:55.24
6:27.66
7:00.58
7:33.51
8:06.88
8:39.58
32.97
32.83
32.62
32.42
32.92
32.93
33.37
32.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:12.09
9:44.72
10:17.25
10:50.21
11:23.05
11:55.46
12:28.93
13:01.64
32.51
32.63
32.53
32.96
32.84
32.41
33.47
32.71
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:34.77
14:07.52
14:40.50
15:13.07
15:45.50
16:15.15
33.13
32.75
32.98
32.57
32.43
29.65
3.Mitch NottenZC Valkenburg16:42.90920250516:26.18*+0,88B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.99
1:00.17
1:31.87
2:03.72
2:35.66
3:07.58
3:39.71
4:11.88
28.99
31.18
31.70
31.85
31.94
31.92
32.13
32.17
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:44.28
5:17.29
5:50.18
6:23.09
6:56.12
7:29.31
8:02.73
8:36.39
32.40
33.01
32.89
32.91
33.03
33.19
33.42
33.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:09.96
9:43.75
10:17.09
10:50.60
11:23.90
11:57.21
12:30.86
13:04.51
33.57
33.79
33.34
33.51
33.30
33.31
33.65
33.65
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:38.29
14:11.96
14:45.85
15:19.66
15:53.46
16:26.18
33.78
33.67
33.89
33.81
33.80
32.72
4.Marco van der StelVlaardingen16:44.06910287916:39.40+0,73C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.39
1:01.48
1:34.50
2:07.67
2:41.30
3:14.87
3:48.53
4:22.21
29.39
32.09
33.02
33.17
33.63
33.57
33.66
33.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.16
5:29.65
6:03.14
6:36.66
7:10.49
7:43.87
8:17.44
8:51.11
33.95
33.49
33.49
33.52
33.83
33.38
33.57
33.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.97
9:58.49
10:31.92
11:05.75
11:39.34
12:13.09
12:46.57
13:20.19
33.86
33.52
33.43
33.83
33.59
33.75
33.48
33.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:53.89
14:27.10
15:00.70
15:34.61
16:08.12
16:39.40
33.70
33.21
33.60
33.91
33.51
31.28
5.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub17:11.079261AD16:39.71+0,80C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.92
1:02.69
1:36.61
2:10.37
2:44.11
3:17.57
3:50.85
4:24.27
29.92
32.77
33.92
33.76
33.74
33.46
33.28
33.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.55
5:31.01
6:04.18
6:37.71
7:11.50
7:45.08
8:18.90
8:52.89
33.28
33.46
33.17
33.53
33.79
33.58
33.82
33.99
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.42
10:00.28
10:34.52
11:07.97
11:41.58
12:14.99
12:48.44
13:21.82
33.53
33.86
34.24
33.45
33.61
33.41
33.45
33.38
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.89
14:28.42
15:01.99
15:35.23
16:08.24
16:39.71
33.07
33.53
33.57
33.24
33.01
31.47
6.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi16:52.32920146116:41.62+1,01C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.61
1:02.74
1:35.99
2:09.86
2:43.88
3:17.71
3:51.74
4:25.86
29.61
33.13
33.25
33.87
34.02
33.83
34.03
34.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.43
5:33.22
6:07.19
6:41.01
7:14.82
7:47.74
8:21.45
8:55.03
33.57
33.79
33.97
33.82
33.81
32.92
33.71
33.58
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:29.18
10:02.92
10:37.27
11:10.95
11:44.07
12:18.22
12:51.62
13:24.85
34.15
33.74
34.35
33.68
33.12
34.15
33.40
33.23
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:58.86
14:32.38
15:05.98
15:38.82
16:11.64
16:41.62
34.01
33.52
33.60
32.84
32.82
29.98
7.Hans Peter HartogDAW-FINENZO16:47.29910085916:42.02+0,87D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.43
1:00.15
1:32.73
2:05.90
2:39.45
3:13.02
3:46.83
4:19.88
28.43
31.72
32.58
33.17
33.55
33.57
33.81
33.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:53.28
5:26.96
6:00.52
6:33.48
7:06.61
7:39.86
8:13.30
8:46.83
33.40
33.68
33.56
32.96
33.13
33.25
33.44
33.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:20.59
9:54.36
10:28.53
11:02.65
11:36.75
12:11.36
12:45.63
13:20.25
33.76
33.77
34.17
34.12
34.10
34.61
34.27
34.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.71
14:28.64
15:03.01
15:37.02
16:10.65
16:42.02
34.46
33.93
34.37
34.01
33.63
31.37
8.Victor PootVlaardingen17:03.39920365116:48.00+0,77C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.07
1:02.75
1:36.15
2:10.29
2:44.12
3:17.72
3:51.63
4:25.54
30.07
32.68
33.40
34.14
33.83
33.60
33.91
33.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.38
5:33.47
6:07.41
6:41.17
7:15.11
7:49.11
8:23.28
8:57.34
33.84
34.09
33.94
33.76
33.94
34.00
34.17
34.06
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:31.62
10:05.49
10:39.49
11:13.15
11:46.91
12:20.83
12:54.77
13:28.58
34.28
33.87
34.00
33.66
33.76
33.92
33.94
33.81
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:02.22
14:35.26
15:08.98
15:42.69
16:16.17
16:48.00
33.64
33.04
33.72
33.71
33.48
31.83
9.Nick HessingDe Dolfijn17:12.68910375316:49.09+0,90D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.91
1:01.72
1:35.49
2:09.08
2:42.22
3:16.08
3:50.04
4:23.72
28.91
32.81
33.77
33.59
33.14
33.86
33.96
33.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.14
5:31.20
6:04.65
6:38.20
7:12.15
7:46.06
8:19.87
8:53.44
33.42
34.06
33.45
33.55
33.95
33.91
33.81
33.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:27.13
10:01.30
10:35.31
11:09.53
11:43.50
12:17.09
12:51.06
13:25.03
33.69
34.17
34.01
34.22
33.97
33.59
33.97
33.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:59.08
14:33.68
15:07.31
15:41.93
16:16.18
16:49.09
34.05
34.60
33.63
34.62
34.25
32.91
10.Fabian BeiminOZ&PC17:11.80910008716:53.73+0,95D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.34
1:00.78
1:32.89
2:05.81
2:38.67
3:11.88
3:45.32
4:18.55
29.34
31.44
32.11
32.92
32.86
33.21
33.44
33.23
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.67
5:25.38
5:59.51
6:33.60
7:08.05
7:42.52
8:16.88
8:52.45
33.12
33.71
34.13
34.09
34.45
34.47
34.36
35.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.74
10:00.46
10:34.73
11:08.62
11:42.95
12:17.53
12:52.01
13:26.37
34.29
33.72
34.27
33.89
34.33
34.58
34.48
34.36
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:01.82
14:36.45
15:10.82
15:45.51
16:19.70
16:53.73
35.45
34.63
34.37
34.69
34.19
34.03
11.Jeroen EggeraatDe Columbiaan17:11.94920212716:55.25+0,81D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.30
1:03.90
1:37.46
2:11.38
2:45.45
3:19.29
3:53.59
4:27.91
30.30
33.60
33.56
33.92
34.07
33.84
34.30
34.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.22
5:36.38
6:10.60
6:44.86
7:19.22
7:53.51
8:27.36
9:01.01
34.31
34.16
34.22
34.26
34.36
34.29
33.85
33.65
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.00
10:09.27
10:43.35
11:17.02
11:51.07
12:24.96
13:00.00
13:32.79
33.99
34.27
34.08
33.67
34.05
33.89
35.04
32.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:06.73
14:40.42
15:14.55
15:48.52
16:22.95
16:55.25
33.94
33.69
34.13
33.97
34.43
32.30
12.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ17:36.58920432317:12.80+1,01D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.54
1:03.25
1:37.58
2:11.71
2:45.73
3:19.70
3:54.06
4:29.27
29.54
33.71
34.33
34.13
34.02
33.97
34.36
35.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.89
5:38.47
6:13.29
6:47.96
7:22.53
7:57.25
8:30.95
9:05.74
34.62
34.58
34.82
34.67
34.57
34.72
33.70
34.79
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:39.97
10:14.91
10:49.67
11:24.66
11:59.58
12:34.79
13:10.21
13:45.43
34.23
34.94
34.76
34.99
34.92
35.21
35.42
35.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:20.82
14:55.73
15:30.62
16:05.27
16:40.43
17:12.80
35.39
34.91
34.89
34.65
35.16
32.37
13.Koen SterenborgLivo17:36.36920125917:34.02+1,02E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:03.69
1:38.75
2:13.97
2:49.70
3:24.97
4:00.13
4:35.96
30.41
33.28
35.06
35.22
35.73
35.27
35.16
35.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.40
5:47.00
6:22.43
6:58.59
7:34.31
8:09.94
8:46.33
9:21.67
35.44
35.60
35.43
36.16
35.72
35.63
36.39
35.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:58.03
10:33.81
11:09.67
11:45.23
12:21.15
12:56.28
13:31.53
14:06.51
36.36
35.78
35.86
35.56
35.92
35.13
35.25
34.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.04
15:17.42
15:52.35
16:27.45
17:01.89
17:34.02
35.53
35.38
34.93
35.10
34.44
32.13
14.Fred SminkDe Otters Het Gooi17:20.56910451917:39.74+0,92E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.19
1:01.81
1:35.60
2:09.38
2:42.83
3:16.64
3:50.70
4:24.94
29.19
32.62
33.79
33.78
33.45
33.81
34.06
34.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.68
5:34.77
6:09.87
6:45.27
7:20.81
7:56.58
8:32.40
9:08.32
34.74
35.09
35.10
35.40
35.54
35.77
35.82
35.92
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:45.10
10:21.76
10:58.75
11:35.65
12:12.35
12:48.91
13:25.58
14:01.89
36.78
36.66
36.99
36.90
36.70
36.56
36.67
36.31
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:38.93
15:15.67
15:52.38
16:28.78
17:04.87
17:39.74
37.04
36.74
36.71
36.40
36.09
34.87
15.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend17:37.13920002718:12.37+0,77
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.58
1:06.03
1:41.11
2:16.71
2:52.77
3:28.95
4:05.29
4:42.17
31.58
34.45
35.08
35.60
36.06
36.18
36.34
36.88
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:19.40
5:56.44
6:33.62
7:10.63
7:47.27
8:23.83
9:01.03
9:38.43
37.23
37.04
37.18
37.01
36.64
36.56
37.20
37.40
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:14.64
10:49.92
11:26.27
12:02.98
12:40.16
13:16.81
13:54.00
14:31.56
36.21
35.28
36.35
36.71
37.18
36.65
37.19
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:08.56
15:46.09
16:23.13
17:00.53
17:36.65
18:12.37
37.00
37.53
37.04
37.40
36.12
35.72

<< TOP >>
Programmanr. 40
21.12.2008 - 10:45
Heren, 1500m vrije slagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Bryan MannaartWVZ16:41.24910153316:02.36+0,93A
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.05
1:00.21
1:31.65
2:03.39
2:35.28
3:06.86
3:38.62
4:10.86
29.05
31.16
31.44
31.74
31.89
31.58
31.76
32.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.28
5:15.71
5:48.09
6:20.45
6:52.74
7:25.11
7:57.42
8:29.60
32.42
32.43
32.38
32.36
32.29
32.37
32.31
32.18
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.93
9:34.31
10:06.59
10:38.88
11:11.36
11:43.80
12:16.22
12:48.96
32.33
32.38
32.28
32.29
32.48
32.44
32.42
32.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:21.63
13:54.29
14:26.90
14:59.32
15:31.51
16:02.36
32.67
32.66
32.61
32.42
32.19
30.85
Vincent van IperenOrca16:41.12910617916:15.15+1,00B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.86
1:00.82
1:33.13
2:05.79
2:38.51
3:11.09
3:44.04
4:16.82
28.86
31.96
32.31
32.66
32.72
32.58
32.95
32.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:49.79
5:22.62
5:55.24
6:27.66
7:00.58
7:33.51
8:06.88
8:39.58
32.97
32.83
32.62
32.42
32.92
32.93
33.37
32.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:12.09
9:44.72
10:17.25
10:50.21
11:23.05
11:55.46
12:28.93
13:01.64
32.51
32.63
32.53
32.96
32.84
32.41
33.47
32.71
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:34.77
14:07.52
14:40.50
15:13.07
15:45.50
16:15.15
33.13
32.75
32.98
32.57
32.43
29.65
Mitch NottenZC Valkenburg16:42.90920250516:26.18*+0,88B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.99
1:00.17
1:31.87
2:03.72
2:35.66
3:07.58
3:39.71
4:11.88
28.99
31.18
31.70
31.85
31.94
31.92
32.13
32.17
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:44.28
5:17.29
5:50.18
6:23.09
6:56.12
7:29.31
8:02.73
8:36.39
32.40
33.01
32.89
32.91
33.03
33.19
33.42
33.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:09.96
9:43.75
10:17.09
10:50.60
11:23.90
11:57.21
12:30.86
13:04.51
33.57
33.79
33.34
33.51
33.30
33.31
33.65
33.65
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:38.29
14:11.96
14:45.85
15:19.66
15:53.46
16:26.18
33.78
33.67
33.89
33.81
33.80
32.72
Erik SchröderTriVia16:44.92840202516:30.33+0,89D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.34
1:01.50
1:34.00
2:06.35
2:38.49
3:11.31
3:44.03
4:15.99
29.34
32.16
32.50
32.35
32.14
32.82
32.72
31.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:48.26
5:21.08
5:54.12
6:27.24
7:00.96
7:34.89
8:08.94
8:42.72
32.27
32.82
33.04
33.12
33.72
33.93
34.05
33.78
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:16.65
9:50.38
10:24.18
10:58.39
11:31.70
12:05.17
12:38.22
13:11.94
33.93
33.73
33.80
34.21
33.31
33.47
33.05
33.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:45.38
14:19.05
14:52.79
15:26.75
15:59.58
16:30.33
33.44
33.67
33.74
33.96
32.83
30.75
Robin den BoerEiffel Swimmers PSV16:39.73900617716:37.31+0,83D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.54
59.77
1:31.21
2:03.17
2:34.80
3:06.83
3:39.11
4:11.42
28.54
31.23
31.44
31.96
31.63
32.03
32.28
32.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.95
5:16.61
5:48.90
6:21.71
6:54.82
7:28.07
8:01.59
8:35.48
32.53
32.66
32.29
32.81
33.11
33.25
33.52
33.89
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:09.65
9:44.05
10:17.95
10:52.40
11:26.97
12:01.75
12:36.37
13:11.06
34.17
34.40
33.90
34.45
34.57
34.78
34.62
34.69
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:45.91
14:20.16
14:54.81
15:29.31
16:03.89
16:37.31
34.85
34.25
34.65
34.50
34.58
33.42
Floor VerhaarDe Otters Het Gooi16:51.95900460316:37.71+0,88D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.51
1:00.45
1:32.96
2:05.87
2:39.08
3:12.69
3:46.51
4:19.98
28.51
31.94
32.51
32.91
33.21
33.61
33.82
33.47
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:53.65
5:27.03
6:00.91
6:34.30
7:07.68
7:41.75
8:16.26
8:50.61
33.67
33.38
33.88
33.39
33.38
34.07
34.51
34.35
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.98
9:59.32
10:33.82
11:08.29
11:42.67
12:16.80
12:50.29
13:23.87
34.37
34.34
34.50
34.47
34.38
34.13
33.49
33.58
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:57.05
14:30.03
15:02.47
15:34.50
16:06.98
16:37.71
33.18
32.98
32.44
32.03
32.48
30.73
Marco van der StelVlaardingen16:44.06910287916:39.40+0,73C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.39
1:01.48
1:34.50
2:07.67
2:41.30
3:14.87
3:48.53
4:22.21
29.39
32.09
33.02
33.17
33.63
33.57
33.66
33.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.16
5:29.65
6:03.14
6:36.66
7:10.49
7:43.87
8:17.44
8:51.11
33.95
33.49
33.49
33.52
33.83
33.38
33.57
33.67
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.97
9:58.49
10:31.92
11:05.75
11:39.34
12:13.09
12:46.57
13:20.19
33.86
33.52
33.43
33.83
33.59
33.75
33.48
33.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:53.89
14:27.10
15:00.70
15:34.61
16:08.12
16:39.40
33.70
33.21
33.60
33.91
33.51
31.28
Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub17:11.079261AD16:39.71+0,80C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.92
1:02.69
1:36.61
2:10.37
2:44.11
3:17.57
3:50.85
4:24.27
29.92
32.77
33.92
33.76
33.74
33.46
33.28
33.42
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.55
5:31.01
6:04.18
6:37.71
7:11.50
7:45.08
8:18.90
8:52.89
33.28
33.46
33.17
33.53
33.79
33.58
33.82
33.99
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.42
10:00.28
10:34.52
11:07.97
11:41.58
12:14.99
12:48.44
13:21.82
33.53
33.86
34.24
33.45
33.61
33.41
33.45
33.38
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.89
14:28.42
15:01.99
15:35.23
16:08.24
16:39.71
33.07
33.53
33.57
33.24
33.01
31.47
Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi16:52.32920146116:41.62+1,01C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.61
1:02.74
1:35.99
2:09.86
2:43.88
3:17.71
3:51.74
4:25.86
29.61
33.13
33.25
33.87
34.02
33.83
34.03
34.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.43
5:33.22
6:07.19
6:41.01
7:14.82
7:47.74
8:21.45
8:55.03
33.57
33.79
33.97
33.82
33.81
32.92
33.71
33.58
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:29.18
10:02.92
10:37.27
11:10.95
11:44.07
12:18.22
12:51.62
13:24.85
34.15
33.74
34.35
33.68
33.12
34.15
33.40
33.23
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:58.86
14:32.38
15:05.98
15:38.82
16:11.64
16:41.62
34.01
33.52
33.60
32.84
32.82
29.98
Hans Peter HartogDAW-FINENZO16:47.29910085916:42.02+0,87D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.43
1:00.15
1:32.73
2:05.90
2:39.45
3:13.02
3:46.83
4:19.88
28.43
31.72
32.58
33.17
33.55
33.57
33.81
33.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:53.28
5:26.96
6:00.52
6:33.48
7:06.61
7:39.86
8:13.30
8:46.83
33.40
33.68
33.56
32.96
33.13
33.25
33.44
33.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:20.59
9:54.36
10:28.53
11:02.65
11:36.75
12:11.36
12:45.63
13:20.25
33.76
33.77
34.17
34.12
34.10
34.61
34.27
34.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:54.71
14:28.64
15:03.01
15:37.02
16:10.65
16:42.02
34.46
33.93
34.37
34.01
33.63
31.37
Daan GlorieHet Y17:04.29880111516:46.20+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.42
1:02.04
1:35.17
2:08.45
2:41.70
3:15.10
3:48.46
4:21.73
29.42
32.62
33.13
33.28
33.25
33.40
33.36
33.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:55.21
5:28.87
6:02.41
6:36.23
7:10.04
7:44.03
8:18.00
8:51.72
33.48
33.66
33.54
33.82
33.81
33.99
33.97
33.72
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:25.78
9:59.71
10:33.52
11:07.47
11:41.38
12:15.06
12:48.78
13:22.51
34.06
33.93
33.81
33.95
33.91
33.68
33.72
33.73
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.13
14:30.18
15:04.25
15:38.32
16:12.60
16:46.20
33.62
34.05
34.07
34.07
34.28
33.60
Michael van der LindenDe Zijl/LGB16:38.06860192116:47.43+0,84E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.68
1:01.94
1:34.96
2:08.23
2:41.77
3:15.12
3:48.26
4:21.50
29.68
32.26
33.02
33.27
33.54
33.35
33.14
33.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.43
5:27.78
6:01.28
6:35.10
7:09.13
7:43.00
8:17.09
8:51.42
32.93
33.35
33.50
33.82
34.03
33.87
34.09
34.33
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:25.58
9:59.90
10:34.11
11:08.36
11:42.28
12:16.80
12:51.04
13:25.05
34.16
34.32
34.21
34.25
33.92
34.52
34.24
34.01
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:59.21
14:32.74
15:06.71
15:40.50
16:14.59
16:47.43
34.16
33.53
33.97
33.79
34.09
32.84
Victor PootVlaardingen17:03.39920365116:48.00+0,77C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.07
1:02.75
1:36.15
2:10.29
2:44.12
3:17.72
3:51.63
4:25.54
30.07
32.68
33.40
34.14
33.83
33.60
33.91
33.91
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.38
5:33.47
6:07.41
6:41.17
7:15.11
7:49.11
8:23.28
8:57.34
33.84
34.09
33.94
33.76
33.94
34.00
34.17
34.06
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:31.62
10:05.49
10:39.49
11:13.15
11:46.91
12:20.83
12:54.77
13:28.58
34.28
33.87
34.00
33.66
33.76
33.92
33.94
33.81
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:02.22
14:35.26
15:08.98
15:42.69
16:16.17
16:48.00
33.64
33.04
33.72
33.71
33.48
31.83
Nick HessingDe Dolfijn17:12.68910375316:49.09+0,90D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.91
1:01.72
1:35.49
2:09.08
2:42.22
3:16.08
3:50.04
4:23.72
28.91
32.81
33.77
33.59
33.14
33.86
33.96
33.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.14
5:31.20
6:04.65
6:38.20
7:12.15
7:46.06
8:19.87
8:53.44
33.42
34.06
33.45
33.55
33.95
33.91
33.81
33.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:27.13
10:01.30
10:35.31
11:09.53
11:43.50
12:17.09
12:51.06
13:25.03
33.69
34.17
34.01
34.22
33.97
33.59
33.97
33.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:59.08
14:33.68
15:07.31
15:41.93
16:16.18
16:49.09
34.05
34.60
33.63
34.62
34.25
32.91
Matthijs DekkerZaanstad (SG)16:40.39900062116:50.28+0,94D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.34
1:00.81
1:33.06
2:05.61
2:38.58
3:11.60
3:44.76
4:18.31
29.34
31.47
32.25
32.55
32.97
33.02
33.16
33.55
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.70
5:25.01
5:58.90
6:32.74
7:06.71
7:40.95
8:15.22
8:49.66
33.39
33.31
33.89
33.84
33.97
34.24
34.27
34.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.06
9:58.57
10:32.89
11:07.46
11:41.65
12:16.09
12:50.05
13:24.16
34.40
34.51
34.32
34.57
34.19
34.44
33.96
34.11
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:58.93
14:32.99
15:07.86
15:42.58
16:17.13
16:50.28
34.77
34.06
34.87
34.72
34.55
33.15
Fabian BeiminOZ&PC17:11.80910008716:53.73+0,95D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.34
1:00.78
1:32.89
2:05.81
2:38.67
3:11.88
3:45.32
4:18.55
29.34
31.44
32.11
32.92
32.86
33.21
33.44
33.23
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.67
5:25.38
5:59.51
6:33.60
7:08.05
7:42.52
8:16.88
8:52.45
33.12
33.71
34.13
34.09
34.45
34.47
34.36
35.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.74
10:00.46
10:34.73
11:08.62
11:42.95
12:17.53
12:52.01
13:26.37
34.29
33.72
34.27
33.89
34.33
34.58
34.48
34.36
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:01.82
14:36.45
15:10.82
15:45.51
16:19.70
16:53.73
35.45
34.63
34.37
34.69
34.19
34.03
Jeroen EggeraatDe Columbiaan17:11.94920212716:55.25+0,81D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.30
1:03.90
1:37.46
2:11.38
2:45.45
3:19.29
3:53.59
4:27.91
30.30
33.60
33.56
33.92
34.07
33.84
34.30
34.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.22
5:36.38
6:10.60
6:44.86
7:19.22
7:53.51
8:27.36
9:01.01
34.31
34.16
34.22
34.26
34.36
34.29
33.85
33.65
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.00
10:09.27
10:43.35
11:17.02
11:51.07
12:24.96
13:00.00
13:32.79
33.99
34.27
34.08
33.67
34.05
33.89
35.04
32.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:06.73
14:40.42
15:14.55
15:48.52
16:22.95
16:55.25
33.94
33.69
34.13
33.97
34.43
32.30
Jan-Willem v.d. GraaffHet Y17:03.26890102317:02.50+0,82E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.66
1:02.16
1:36.12
2:10.39
2:44.48
3:18.85
3:53.07
4:27.51
29.66
32.50
33.96
34.27
34.09
34.37
34.22
34.44
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:01.82
5:36.64
6:10.94
6:44.66
7:18.64
7:52.42
8:26.66
9:00.74
34.31
34.82
34.30
33.72
33.98
33.78
34.24
34.08
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:34.72
10:08.79
10:42.91
11:17.19
11:51.05
12:25.60
13:00.07
13:35.13
33.98
34.07
34.12
34.28
33.86
34.55
34.47
35.06
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:10.16
14:45.00
15:19.76
15:54.82
16:29.52
17:02.50
35.03
34.84
34.76
35.06
34.70
32.98
Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ17:36.58920432317:12.80+1,01D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.54
1:03.25
1:37.58
2:11.71
2:45.73
3:19.70
3:54.06
4:29.27
29.54
33.71
34.33
34.13
34.02
33.97
34.36
35.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.89
5:38.47
6:13.29
6:47.96
7:22.53
7:57.25
8:30.95
9:05.74
34.62
34.58
34.82
34.67
34.57
34.72
33.70
34.79
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:39.97
10:14.91
10:49.67
11:24.66
11:59.58
12:34.79
13:10.21
13:45.43
34.23
34.94
34.76
34.99
34.92
35.21
35.42
35.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:20.82
14:55.73
15:30.62
16:05.27
16:40.43
17:12.80
35.39
34.91
34.89
34.65
35.16
32.37
Rolan van der LugtZV Westland Dijkglas17:10.07900186917:20.72+0,88E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.00
1:04.61
1:37.48
2:10.80
2:44.22
3:18.37
3:52.48
4:26.22
31.00
33.61
32.87
33.32
33.42
34.15
34.11
33.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.33
5:35.17
6:10.04
6:44.67
7:19.31
7:54.14
8:28.93
9:03.94
34.11
34.84
34.87
34.63
34.64
34.83
34.79
35.01
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:39.06
10:14.17
10:49.41
11:25.13
12:00.71
12:36.37
13:12.15
13:47.97
35.12
35.11
35.24
35.72
35.58
35.66
35.78
35.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:24.06
15:00.82
15:36.11
16:10.98
16:45.18
17:20.72
36.09
36.76
35.29
34.87
34.20
35.54
Koen SterenborgLivo17:36.36920125917:34.02+1,02E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.41
1:03.69
1:38.75
2:13.97
2:49.70
3:24.97
4:00.13
4:35.96
30.41
33.28
35.06
35.22
35.73
35.27
35.16
35.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.40
5:47.00
6:22.43
6:58.59
7:34.31
8:09.94
8:46.33
9:21.67
35.44
35.60
35.43
36.16
35.72
35.63
36.39
35.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:58.03
10:33.81
11:09.67
11:45.23
12:21.15
12:56.28
13:31.53
14:06.51
36.36
35.78
35.86
35.56
35.92
35.13
35.25
34.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.04
15:17.42
15:52.35
16:27.45
17:01.89
17:34.02
35.53
35.38
34.93
35.10
34.44
32.13
Stefan GroenewegDe Lansingh17:08.82890103917:37.85+0,98
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.89
1:04.68
1:39.30
2:14.30
2:49.03
3:24.21
3:59.37
4:34.58
30.89
33.79
34.62
35.00
34.73
35.18
35.16
35.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.80
5:45.56
6:21.45
6:57.32
7:32.85
8:08.36
8:43.66
9:18.63
35.22
35.76
35.89
35.87
35.53
35.51
35.30
34.97
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:54.03
10:29.49
11:05.43
11:41.34
12:17.30
12:53.87
13:29.50
14:05.48
35.40
35.46
35.94
35.91
35.96
36.57
35.63
35.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:40.47
15:16.71
15:53.10
16:29.47
17:03.29
17:37.85
34.99
36.24
36.39
36.37
33.82
34.56
Fred SminkDe Otters Het Gooi17:20.56910451917:39.74+0,92E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.19
1:01.81
1:35.60
2:09.38
2:42.83
3:16.64
3:50.70
4:24.94
29.19
32.62
33.79
33.78
33.45
33.81
34.06
34.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.68
5:34.77
6:09.87
6:45.27
7:20.81
7:56.58
8:32.40
9:08.32
34.74
35.09
35.10
35.40
35.54
35.77
35.82
35.92
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:45.10
10:21.76
10:58.75
11:35.65
12:12.35
12:48.91
13:25.58
14:01.89
36.78
36.66
36.99
36.90
36.70
36.56
36.67
36.31
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:38.93
15:15.67
15:52.38
16:28.78
17:04.87
17:39.74
37.04
36.74
36.71
36.40
36.09
34.87
Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV17:15.97900222317:47.16+0,85
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.67
1:02.36
1:36.22
2:10.28
2:44.54
3:18.96
3:54.57
4:29.44
29.67
32.69
33.86
34.06
34.26
34.42
35.61
34.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.92
5:40.62
6:16.15
6:52.76
7:28.57
8:04.63
8:40.89
9:17.50
35.48
35.70
35.53
36.61
35.81
36.06
36.26
36.61
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:54.14
10:30.41
11:06.84
11:43.82
12:20.60
12:58.39
13:35.38
14:11.99
36.64
36.27
36.43
36.98
36.78
37.79
36.99
36.61
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:48.84
15:25.28
16:01.84
16:37.19
17:13.11
17:47.16
36.85
36.44
36.56
35.35
35.92
34.05
Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend17:37.13920002718:12.37+0,77
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.58
1:06.03
1:41.11
2:16.71
2:52.77
3:28.95
4:05.29
4:42.17
31.58
34.45
35.08
35.60
36.06
36.18
36.34
36.88
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:19.40
5:56.44
6:33.62
7:10.63
7:47.27
8:23.83
9:01.03
9:38.43
37.23
37.04
37.18
37.01
36.64
36.56
37.20
37.40
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:14.64
10:49.92
11:26.27
12:02.98
12:40.16
13:16.81
13:54.00
14:31.56
36.21
35.28
36.35
36.71
37.18
36.65
37.19
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:08.56
15:46.09
16:23.13
17:00.53
17:36.65
18:12.37
37.00
37.53
37.04
37.40
36.12
35.72


<< TOP >>
Programmanr. 41
21.12.2008 - 11:58
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
WVZ 2WVZ3:57.303:51.94
Sander Smeets
Thomas Kersten

+0,46
28.88
29.72
59.58
1:03.99
Arjan Assink
Mike Stoffer
+0,42
+0,23
26.41
24.50
56.99
51.38
Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:54.673:53.41
Davy Verreussel
Joris Bulstra

+0,27
27.92
30.37
57.64
1:06.87
Sven Jaeger
Alan Smeets
+0,21
+0,23
25.39
24.20
56.38
52.52
Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)4:00.873:55.12
Xander Breton
Camiel Villa Rikkers

+0,43
28.00
31.05
58.70
1:07.78
Aziz Nosairi
Marvin Kruin
+0,32
+0,62
26.62
24.03
58.15
50.49
De Lansingh 1De Lansingh4:01.653:57.23
Frank Boon
Jelte Stanic

+0,30
30.45
29.63
1:01.33
1:04.77
Johnny Kranendonk
Remi Ouborg

+0,11
25.85
25.10
57.32
53.81
ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:58.373:58.79
Niels Koster
Sander Hoogeveen

+0,19
28.91
31.67
59.97
1:09.00
Robert Klinkhamer
Niels van Eck
+0,19
+0,22
25.75
25.58
57.08
52.74
De Columbiaan 1De Columbiaan3:58.203:59.07
Oscar Sondermeijer
Sander Beekman

+0,35
29.60
29.99
1:01.48
1:06.21
Jeroen Eggeraat
Jan Kersten
+0,43
+0,27
28.67
23.28
1:02.36
49.02
De Dinkel 1De Dinkel4:00.594:00.18
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink

+0,46
29.35
31.90
1:00.00
1:07.26
Jordi Dijkhuis
Frank Rikhof
+0,43
+0,11
27.16
25.32
59.29
53.63
Poseidon'56 1Poseidon'564:00.954:00.55
Mark Baars
Marick Hoeijenbos

+0,45
29.98
30.72
1:02.71
1:07.31
Vincent de Ruiter
Thomas Verburg
+0,65
+0,31
26.69
25.56
57.00
53.53
DWK 2DWK3:57.364:00.63
Jos de Graaf
Nick van Gemert

+0,20
29.22
30.17
1:00.13
1:04.74
Nick Oortwijn
Olaf Achterberg
+0,63
+0,19
29.03
25.19
1:03.42
52.34
Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:58.324:02.28
Bob Dalmeijer
Simon Edenburg

+0,41
29.83
31.84
1:01.18
1:09.34
Joeri van Wallenburg
Toby Aarnoutse
+0,25
+0,56
26.85
25.63
58.71
53.05
De Dolfijn 3De Dolfijn3:59.544:04.26
Richard Blank
Tom Odding

+0,37
29.86
31.90
1:00.92
1:08.37
Joost Krommenhoek
Peter-Jan Plasmans
+0,33
+0,10
28.12
24.97
1:01.44
53.53
De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:01.864:05.15
Roy Visser
Rens van den Berg

+0,30
30.80
31.15
1:03.85
1:07.67
Floor Verhaar
Ferry Weertman
+0,36
+0,63
26.93
26.09
59.26
54.37
OZ&PC 1OZ&PC4:01.334:05.58
Fabian Beimin
Ramon Grootelaar

+0,36
30.98
31.02
1:04.24
1:08.97
Kay Beimin
Michiel Beemster
+0,51
+0,25
27.04
25.64
59.23
53.14
DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:04.404:11.58
Dennis Eliveld
Patrick Molenkamp

+0,25
31.17
32.80
1:03.66
1:10.20
Arjan Baron
Thom de Boer
+0,23
+0,02
28.59
26.98
1:02.17
55.55
De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB4:04.074:12.66
Michael van der Linden
Pierre Ainscow

+0,36
31.25
32.66
1:05.61
1:10.75
Joost Rijntjes
Dirk Hoek
+0,46
+0,32
27.42
26.47
1:00.08
56.22
AFGEMKÝge SvÝmmeklub 1KÝge SvÝmmeklub4:04.30
Frederik Christensen, Lars Merl, Christian Warm, Christian Paaske


<< TOP >>
Programmanr. 42
21.12.2008 - 12:08
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
Het Y 1Het Y8:50.468:45.07+0,84
handtijden
Alice Bravo
Grith Sigsgaard
Vera van den Berg
Evelien Sohl
87
72
88
86
+0,8430.03
31.02
30.29
29.86
1:02.83
1:05.88
1:04.22
1:02.07
1:36.17
1:41.10
1:38.29
1:35.31
2:09.30
2:16.09
2:11.90
2:07.78
2:09.30
2:16.09
2:11.90
2:07.78
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg8:48.708:50.07+0,83
handtijden
Dimphy van de Laar
Lotte Greven
Sanne Scheerder
Chantal Senden
92
87
94
93
+0,8329.95
29.69
30.79
28.14
1:03.47
1:02.67
1:06.88
1:01.01
1:38.07
1:36.03
1:44.61
1:34.35
2:12.55
2:09.06
2:20.93
2:07.53
2:12.55
2:09.06
2:20.93
2:07.53
WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:54.368:53.24+0,88
handtijden
Daphne ten Brink
Pascalle Spiekerman
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
85
94
94
94
+0,8829.68
29.94
30.26
31.07
1:03.07
1:03.82
1:04.90
1:05.23
1:37.08
1:39.85
1:39.95
1:40.23
2:10.76
2:14.56
2:13.37
2:14.55
2:10.76
2:14.56
2:13.37
2:14.55
DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:55.298:57.25+0,84
handtijden
Marianne vd Poll
Sharona Mlcoch
Melissa Zwaan
Maaike Vooren
89
94
91
91
+0,8430.17
30.67
29.20
29.77
1:03.56
1:06.75
1:02.69
1:03.17
1:38.07
1:43.24
1:36.10
1:38.15
2:12.73
2:20.24
2:10.20
2:14.08
2:12.73
2:20.24
2:10.20
2:14.08
DWK 1DWK8:54.169:00.42
handtijden
Marion van den Berg
Marloes Erkens
Kim Anne Bouw
Natasha Bosma
86
93
90
93
28.93
30.27
31.08
31.69
1:01.38
1:04.96
1:06.58
1:06.35
1:34.07
1:39.84
1:43.11
1:43.23
2:06.80
2:14.22
2:19.55
2:19.85
2:06.80
2:14.22
2:19.55
2:19.85
Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda8:55.289:13.15+1,01
handtijden
Petra de Groot
Linda Jansen
Denise Boereboom
Merel Barendregt
87
88
92
91
+1,0131.34
32.82
31.44
30.13
1:04.96
1:09.07
1:06.92
1:03.64
1:39.40
1:45.64
1:44.39
1:38.75
2:14.86
2:23.70
2:20.76
2:13.83
2:14.86
2:23.70
2:20.76
2:13.83
NGDe Dolfijn 3De Dolfijn8:45.21
Esmee Vermeulen, Lana Voinov, Britt Bakker, Simone Dekker
NGEaling Swimming Club 1Ealing Swimming Club8:11.87
Jenna Turner, Lauren Turner, Polly Kemp-King, Natalie Durant


<< TOP >>
Programmanr. 43
21.12.2008 - 12:18
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Lindy NijhuisOZ&PC10:58.83970001010:20.17B
50m:
100m:
150m:
200m:
36.32
1:14.74
1:53.67
2:32.83
36.32
38.42
38.93
39.16
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.84
3:50.80
4:29.71
5:09.01
39.01
38.96
38.91
39.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.30
6:27.85
7:07.76
7:47.05
39.29
39.55
39.91
39.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:26.28
9:05.43
9:43.75
10:20.17
39.23
39.15
38.32
36.42
2.Marre ZandringaOrca10:40.43970113610:32.17+0,98C
50m:
100m:
150m:
200m:
35.59
1:15.05
1:54.02
2:33.59
35.59
39.46
38.97
39.57
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.11
3:54.23
4:33.97
5:13.69
40.52
40.12
39.74
39.72
450m:
500m:
550m:
600m:
5:53.74
6:33.81
7:14.11
7:53.71
40.05
40.07
40.30
39.60
650m:
700m:
750m:
800m:
8:34.03
9:13.74
9:53.60
10:32.17
40.32
39.71
39.86
38.57
3.Denise SchulpenAquarijn10:44.47970015810:35.50+0,84C
50m:
100m:
150m:
200m:
33.96
1:13.50
1:54.49
2:34.55
33.96
39.54
40.99
40.06
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.14
3:56.34
4:36.97
5:17.94
40.59
41.20
40.63
40.97
450m:
500m:
550m:
600m:
5:58.64
6:39.22
7:19.41
7:59.27
40.70
40.58
40.19
39.86
650m:
700m:
750m:
800m:
8:39.07
9:19.77
9:59.00
10:35.50
39.80
40.70
39.23
36.50
4.Laura WillemsenDWK10:58.89970016810:45.57+1,01D
50m:
100m:
150m:
200m:
36.56
1:17.20
1:58.26
2:38.75
36.56
40.64
41.06
40.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.63
4:00.37
4:40.76
5:21.77
40.88
40.74
40.39
41.01
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.96
6:44.04
7:25.12
8:05.77
41.19
41.08
41.08
40.65
650m:
700m:
750m:
800m:
8:46.42
9:27.54
10:07.84
10:45.57
40.65
41.12
40.30
37.73


<< TOP >>
Programmanr. 44
21.12.2008 - 12:30
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Esmee VermeulenE.ON-NZA9:22.6396006789:09.43+0,85A+
Nederlands Record 12 jaar, NR 12 jaar tussentijd 400 meter
50m:
100m:
150m:
200m:
30.55
1:04.13
1:38.35
2:13.22
30.55
33.58
34.22
34.87
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.04
3:22.76
3:57.73
4:32.52
34.82
34.72
34.97
34.79
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.26
5:42.54
6:17.30
6:52.59
34.74
35.28
34.76
35.29
650m:
700m:
750m:
800m:
7:27.60
8:01.96
8:37.50
9:09.43
35.01
34.36
35.54
31.93
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend10:06.0196008629:36.73+0,84A+
50m:
100m:
150m:
200m:
31.91
1:06.71
1:42.61
2:18.14
31.91
34.80
35.90
35.53
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.17
3:30.23
4:06.71
4:43.43
36.03
36.06
36.48
36.72
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.00
5:56.54
6:33.42
7:10.53
36.57
36.54
36.88
37.11
650m:
700m:
750m:
800m:
7:47.41
8:24.62
9:01.48
9:36.73
36.88
37.21
36.86
35.25
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend9:38.1596003169:45.58+0,78A
50m:
100m:
150m:
200m:
32.36
1:08.17
1:45.23
2:22.12
32.36
35.81
37.06
36.89
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.47
3:37.28
4:14.12
4:51.23
37.35
37.81
36.84
37.11
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.51
6:05.42
6:43.07
7:20.49
37.28
36.91
37.65
37.42
650m:
700m:
750m:
800m:
7:57.59
8:34.91
9:11.64
9:45.58
37.10
37.32
36.73
33.94
4.Renate HemmesBubble9:56.8496004189:47.62+0,91B
50m:
100m:
150m:
200m:
31.72
1:07.26
1:44.02
2:21.32
31.72
35.54
36.76
37.30
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.61
3:35.74
4:13.19
4:50.49
37.29
37.13
37.45
37.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.84
6:05.12
6:42.74
7:20.39
37.35
37.28
37.62
37.65
650m:
700m:
750m:
800m:
7:57.84
8:35.25
9:12.25
9:47.62
37.45
37.41
37.00
35.37
5.Esmée BosDWK10:37.0496006629:58.91+0,91C
50m:
100m:
150m:
200m:
32.77
1:10.72
1:49.14
2:26.61
32.77
37.95
38.42
37.47
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.52
3:42.63
4:20.09
4:57.82
37.91
38.11
37.46
37.73
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.74
6:13.70
6:51.90
7:30.54
37.92
37.96
38.20
38.64
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.79
8:46.46
9:23.41
9:58.91
38.25
37.67
36.95
35.50
6.Tamara GroveOceanus10:19.32960126610:04.13+0,88C
50m:
100m:
150m:
200m:
34.05
1:12.05
1:50.84
2:29.79
34.05
38.00
38.79
38.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.35
3:46.38
4:24.42
5:02.27
38.56
38.03
38.04
37.85
450m:
500m:
550m:
600m:
5:40.24
6:17.91
6:56.25
7:34.95
37.97
37.67
38.34
38.70
650m:
700m:
750m:
800m:
8:12.64
8:50.56
9:27.88
10:04.13
37.69
37.92
37.32
36.25
7.Roxann GeenenDAW-FINENZO10:43.56960151810:13.24+0,84D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.24
1:11.01
1:49.17
2:27.36
33.24
37.77
38.16
38.19
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.62
3:44.10
4:22.75
5:02.08
38.26
38.48
38.65
39.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:40.71
6:20.15
6:59.54
7:38.58
38.63
39.44
39.39
39.04
650m:
700m:
750m:
800m:
8:17.62
8:56.76
9:34.04
10:13.24
39.04
39.14
37.28
39.20
8.Evelien van RuitenOrca10:28.67960292410:15.79+0,93D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.16
1:10.20
1:49.13
2:28.85
33.16
37.04
38.93
39.72
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.45
3:47.24
4:26.11
5:05.62
39.60
38.79
38.87
39.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:45.05
6:24.73
7:03.32
7:42.35
39.43
39.68
38.59
39.03
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.49
8:59.30
9:38.27
10:15.79
38.14
38.81
38.97
37.52
9.Aniek BroekhuizenZC'9010:34.60960005210:21.92+0,96E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.36
1:12.67
1:51.99
2:31.53
34.36
38.31
39.32
39.54
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.71
3:50.86
4:30.61
5:10.71
40.18
39.15
39.75
40.10
450m:
500m:
550m:
600m:
5:49.53
6:29.34
7:08.96
7:48.84
38.82
39.81
39.62
39.88
650m:
700m:
750m:
800m:
8:27.83
9:07.52
9:46.40
10:21.92
38.99
39.69
38.88
35.52
10.Femke RemmitsOne Team Swimming10:42.70960369210:22.33+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.19
1:09.13
1:48.26
2:27.59
32.19
36.94
39.13
39.33
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.63
3:45.81
4:25.70
5:06.20
39.04
39.18
39.89
40.50
450m:
500m:
550m:
600m:
5:46.14
6:26.36
7:06.29
7:46.07
39.94
40.22
39.93
39.78
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.91
9:05.31
9:44.73
10:22.33
39.84
39.40
39.42
37.60
11.Irene TeuferDAW-FINENZO10:36.98960234010:23.79+0,95E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.17
1:12.03
1:51.04
2:30.22
34.17
37.86
39.01
39.18
250m:
300m:
350m:
400m:
3:09.42
3:49.10
4:29.16
5:08.92
39.20
39.68
40.06
39.76
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.45
6:28.30
7:08.51
7:48.12
39.53
39.85
40.21
39.61
650m:
700m:
750m:
800m:
8:27.95
9:07.59
9:46.30
10:23.79
39.83
39.64
38.71
37.49
12.Amber de KroonZV Westland Dijkglas10:21.20960109810:25.93+0,98E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.93
1:12.92
1:51.30
2:29.92
34.93
37.99
38.38
38.62
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.92
3:47.74
4:26.90
5:06.05
39.00
38.82
39.16
39.15
450m:
500m:
550m:
600m:
5:45.64
6:25.74
7:06.04
7:46.36
39.59
40.10
40.30
40.32
650m:
700m:
750m:
800m:
8:26.42
9:06.88
9:47.09
10:25.93
40.06
40.46
40.21
38.84
13.Lotte LangenhoffZeester Meerval10:32.13960258010:27.24+0,82E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.99
1:13.44
1:52.76
2:32.83
34.99
38.45
39.32
40.07
250m:
300m:
350m:
400m:
3:12.69
3:52.24
4:31.69
5:10.75
39.86
39.55
39.45
39.06
450m:
500m:
550m:
600m:
5:50.32
6:29.81
7:09.28
7:48.48
39.57
39.49
39.47
39.20
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.67
9:09.00
9:48.87
10:27.24
40.19
40.33
39.87
38.37
14.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn10:30.27960011210:27.87E
50m:
100m:
150m:
200m:
35.15
1:13.54
1:52.20
2:31.23
35.15
38.39
38.66
39.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.56
3:49.83
4:29.75
5:09.43
39.33
39.27
39.92
39.68
450m:
500m:
550m:
600m:
5:49.52
6:29.60
7:09.66
7:49.82
40.09
40.08
40.06
40.16
650m:
700m:
750m:
800m:
8:30.29
9:10.31
9:49.65
10:27.87
40.47
40.02
39.34
38.22
15.Carina KleesWVZ10:37.78960268010:30.97+0,81E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.73
1:12.99
1:52.13
2:32.02
34.73
38.26
39.14
39.89
250m:
300m:
350m:
400m:
3:12.19
3:52.53
4:32.72
5:13.14
40.17
40.34
40.19
40.42
450m:
500m:
550m:
600m:
5:52.89
6:33.41
7:13.57
7:53.39
39.75
40.52
40.16
39.82
650m:
700m:
750m:
800m:
8:33.87
9:13.47
9:53.56
10:30.97
40.48
39.60
40.09
37.41
16.Jamilla van VeenOne Team Swimming10:44.34960319210:34.02+0,65E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.79
1:14.52
1:54.62
2:35.20
34.79
39.73
40.10
40.58
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.33
3:56.09
4:36.48
5:17.51
40.13
40.76
40.39
41.03
450m:
500m:
550m:
600m:
5:57.75
6:38.04
7:18.81
7:58.24
40.24
40.29
40.77
39.43
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.99
9:19.03
9:58.89
10:34.02
40.75
40.04
39.86
35.13
17.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo10:43.52960116610:34.25+0,83E
50m:
100m:
150m:
200m:
35.01
1:14.40
1:54.04
2:34.25
35.01
39.39
39.64
40.21
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.22
3:55.38
4:35.56
5:15.63
40.97
40.16
40.18
40.07
450m:
500m:
550m:
600m:
5:56.10
6:36.83
7:17.56
7:57.85
40.47
40.73
40.73
40.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.53
9:18.25
9:57.22
10:34.25
40.68
39.72
38.97
37.03
18.Ilse van BeelenDe Columbiaan10:33.88960010610:36.00+0,87E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.29
1:12.57
1:52.10
2:31.78
34.29
38.28
39.53
39.68
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.67
3:51.75
4:31.50
5:11.58
39.89
40.08
39.75
40.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:51.62
6:32.75
7:13.08
7:54.44
40.04
41.13
40.33
41.36
650m:
700m:
750m:
800m:
8:36.61
9:17.38
9:58.70
10:36.00
42.17
40.77
41.32
37.30
19.Maaike SandersHellas-Glana10:34.21960280610:36.34E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.18
1:11.87
1:50.75
2:30.35
34.18
37.69
38.88
39.60
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.05
3:49.92
4:29.92
5:10.23
39.70
39.87
40.00
40.31
450m:
500m:
550m:
600m:
5:50.34
6:30.99
7:12.69
7:54.82
40.11
40.65
41.70
42.13
650m:
700m:
750m:
800m:
8:36.83
9:18.76
9:59.51
10:36.34
42.01
41.93
40.75
36.83
20.Adája StoetmanGZVW10:42.55960034810:41.10E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.25
1:12.98
1:53.45
2:33.46
34.25
38.73
40.47
40.01
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.32
3:55.27
4:36.19
5:17.06
40.86
40.95
40.92
40.87
450m:
500m:
550m:
600m:
5:58.50
6:40.19
7:21.32
8:02.06
41.44
41.69
41.13
40.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:42.72
9:23.88
10:03.42
10:41.10
40.66
41.16
39.54
37.68
21.Nikki HabersZeester Meerval10:44.48960059410:53.51+0,71
50m:
100m:
150m:
200m:
36.13
1:16.53
1:58.19
2:39.50
36.13
40.40
41.66
41.31
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.68
4:02.23
4:43.59
5:24.51
41.18
41.55
41.36
40.92
450m:
500m:
550m:
600m:
6:05.61
6:46.71
7:28.25
8:09.57
41.10
41.10
41.54
41.32
650m:
700m:
750m:
800m:
8:51.11
9:32.52
10:13.72
10:53.51
41.54
41.41
41.20
39.79


<< TOP >>
Programmanr. 45
21.12.2008 - 13:05
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Rachelle VisserAZ&PC9:31.5195001069:19.18+0,87A+
50m:
100m:
150m:
200m:
31.26
1:05.57
1:40.68
2:16.20
31.26
34.31
35.11
35.52
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.71
3:27.26
4:02.82
4:38.44
35.51
35.55
35.56
35.62
450m:
500m:
550m:
600m:
5:14.12
5:49.49
6:25.50
7:00.90
35.68
35.37
36.01
35.40
650m:
700m:
750m:
800m:
7:36.03
8:11.40
8:46.41
9:19.18
35.13
35.37
35.01
32.77
2.Shireen PostAZ&PC9:42.3495032869:28.97+0,86B
50m:
100m:
150m:
200m:
31.15
1:05.62
1:40.99
2:16.45
31.15
34.47
35.37
35.46
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.17
3:27.74
4:03.43
4:39.20
35.72
35.57
35.69
35.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.08
5:51.23
6:27.57
7:03.86
35.88
36.15
36.34
36.29
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.73
8:17.29
8:53.56
9:28.97
36.87
36.56
36.27
35.41
3.Carien van der SchaafDe Dinkel9:47.4295001689:38.31+0,92C
50m:
100m:
150m:
200m:
31.79
1:06.98
1:43.33
2:19.75
31.79
35.19
36.35
36.42
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.65
3:33.54
4:10.24
4:47.32
36.90
36.89
36.70
37.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.65
6:02.00
6:38.97
7:15.12
37.33
37.35
36.97
36.15
650m:
700m:
750m:
800m:
7:51.48
8:27.98
9:04.31
9:38.31
36.36
36.50
36.33
34.00
4.Macy OortwijnDWK10:00.7995007229:38.34+0,94C
50m:
100m:
150m:
200m:
31.27
1:06.37
1:42.49
2:18.86
31.27
35.10
36.12
36.37
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.59
3:32.34
4:09.55
4:46.18
36.73
36.75
37.21
36.63
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.26
6:00.59
6:38.08
7:15.01
37.08
37.33
37.49
36.93
650m:
700m:
750m:
800m:
7:51.49
8:28.23
9:04.53
9:38.34
36.48
36.74
36.30
33.81
5.Annemarie WorstOctopus10:07.4895000429:51.83+0,94D
50m:
100m:
150m:
200m:
32.12
1:07.41
1:43.49
2:20.14
32.12
35.29
36.08
36.65
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.08
3:34.64
4:12.32
4:50.15
36.94
37.56
37.68
37.83
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.80
6:05.69
6:43.91
7:21.63
37.65
37.89
38.22
37.72
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.32
8:37.25
9:15.45
9:51.83
37.69
37.93
38.20
36.38
6.Claudia den OttelanderSBC200010:04.3695005529:56.29+0,85D
50m:
100m:
150m:
200m:
32.37
1:08.00
1:44.63
2:21.62
32.37
35.63
36.63
36.99
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.09
3:37.23
4:15.44
4:53.77
37.47
38.14
38.21
38.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.73
6:09.98
6:48.63
7:27.13
37.96
38.25
38.65
38.50
650m:
700m:
750m:
800m:
8:05.45
8:43.70
9:21.07
9:56.29
38.32
38.25
37.37
35.22
7.Kelly WiglevenPoseidon'5610:18.0495000589:56.73+1,02D
50m:
100m:
150m:
200m:
32.99
1:09.08
1:46.39
2:24.09
32.99
36.09
37.31
37.70
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.99
3:39.89
4:17.95
4:56.44
37.90
37.90
38.06
38.49
450m:
500m:
550m:
600m:
5:34.85
6:13.50
6:51.31
7:28.64
38.41
38.65
37.81
37.33
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.23
8:43.76
9:21.05
9:56.73
37.59
37.53
37.29
35.68
8.Femke LeenstraOrca10:24.6495030389:58.80D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.77
1:11.71
1:50.03
2:28.11
33.77
37.94
38.32
38.08
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.99
3:44.13
4:21.98
5:00.01
37.88
38.14
37.85
38.03
450m:
500m:
550m:
600m:
5:37.80
6:15.72
6:53.76
7:31.65
37.79
37.92
38.04
37.89
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.55
8:45.86
9:22.80
9:58.80
36.90
37.31
36.94
36.00
9.Sietske VeldkampDe Whee10:05.67950162810:02.93+0,95E
50m:
100m:
150m:
200m:
33.23
1:09.94
1:47.33
2:25.16
33.23
36.71
37.39
37.83
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.39
3:41.02
4:19.26
4:57.43
38.23
37.63
38.24
38.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.39
6:13.49
6:51.82
7:30.04
37.96
38.10
38.33
38.22
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.58
8:47.04
9:25.32
10:02.93
38.54
38.46
38.28
37.61
10.Monique van der StruikStadskanaal10:10.55950250210:03.67+0,99E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.38
1:11.97
1:49.46
2:27.30
34.38
37.59
37.49
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.81
3:43.79
4:21.76
5:00.46
38.51
37.98
37.97
38.70
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.53
6:17.01
6:55.26
7:33.65
38.07
38.48
38.25
38.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:11.81
8:50.30
9:27.56
10:03.67
38.16
38.49
37.26
36.11
11.Nikey van de WeteringZeester Meerval10:19.33950033610:16.22+1,08E
50m:
100m:
150m:
200m:
35.61
1:13.79
1:52.74
2:32.11
35.61
38.18
38.95
39.37
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.28
3:48.29
4:27.51
5:06.29
38.17
38.01
39.22
38.78
450m:
500m:
550m:
600m:
5:45.46
6:24.74
7:03.24
7:41.31
39.17
39.28
38.50
38.07
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.12
8:59.44
9:38.30
10:16.22
38.81
39.32
38.86
37.92
12.Jessie SmedingOrca10:15.64950452810:17.55+0,87E
50m:
100m:
150m:
200m:
33.95
1:10.71
1:48.08
2:26.44
33.95
36.76
37.37
38.36
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.04
3:43.88
4:23.34
5:02.72
38.60
38.84
39.46
39.38
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.86
6:20.86
7:00.26
7:39.81
39.14
39.00
39.40
39.55
650m:
700m:
750m:
800m:
8:19.49
8:59.27
9:38.99
10:17.55
39.68
39.78
39.72
38.56
13.Cecily SadowskiAquapoldro10:16.64950018810:26.03+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.42
1:12.55
1:50.64
2:29.02
34.42
38.13
38.09
38.38
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.70
3:46.99
4:27.21
5:07.01
38.68
39.29
40.22
39.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:46.40
6:27.83
7:08.72
7:49.74
39.39
41.43
40.89
41.02
650m:
700m:
750m:
800m:
8:30.21
9:10.21
9:50.43
10:26.03
40.47
40.00
40.22
35.60
14.Kim SmuldersTRB/RES10:18.98950124810:26.08+0,85E
50m:
100m:
150m:
200m:
34.13
1:12.34
1:50.74
2:29.46
34.13
38.21
38.40
38.72
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.64
3:48.28
4:27.45
5:07.52
39.18
39.64
39.17
40.07
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.47
6:27.91
7:08.46
7:48.86
39.95
40.44
40.55
40.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:29.01
9:09.54
9:49.10
10:26.08
40.15
40.53
39.56
36.98
DISMaya KingmaSBC200010:09.219503824
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGDanielle GrootesOceanus10:00.929501278