Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  all-in
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  all-in
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  all-in
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  all-in
Nr. 19. Dames, 50m rugslag  all-in
Nr. 20. Heren, 50m rugslag  all-in
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  all-in
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag  all-in
Nr. 24. Dames, 800m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2008
Amsterdam, 19. - 21.12.2008


4 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 420.12.2008 - 16:00


Programmanr. 15
20.12.2008 - 16:00
Dames, 100m vlinderslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
Finale A
1.Marleen VeldhuisEiffel Swimmers PSV58.83790089457.00+0,83A+27.0057.00
Kampioenschaps Record
2.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV59.14840219257.90+0,91A+27.4157.90
3.Ranomi KromowidjojoEiffel Swimmers PSV1:02.23900215659.60+0,83A+27.8359.60
Nederlands Record 18 jaar
4.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV1:01.8991037561:00.02+0,80A+28.581:00.02
Nederlands Record 17 jaar
5.Lenneke van SchaikDe Dolfijn1:02.2486031241:00.38+0,85A+28.721:00.38
6.Michelle StrandskovBirkerÝd SvÝmmeklub1:01.699158AF1:01.47+0,81A28.671:01.47
7.Kelly de JongE.ON-NZA1:02.6191014741:03.11+0,82B29.361:03.11
8.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:02.4993022161:04.30+1,00A29.741:04.30
Finale B
9.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)1:02.7791057981:02.27+0,96A29.021:02.27
10.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV1:02.9492053061:02.61+0,76A29.031:02.61
11.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:04.7189030041:03.57+0,84D29.911:03.57
12.Chantal SendenZC Valkenburg1:04.6693006981:04.35+0,77A30.241:04.35
13.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan1:05.4284021541:05.38E30.851:05.38
14.Lotte GrevenZC Valkenburg1:05.2787056201:06.00+0,79E30.341:06.00
15.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:05.0788036961:07.16+0,83E30.551:07.16
16.Jenna TurnerEaling Swimming Club1:03.78250071:12.75*+0,7333.811:12.75
NG.ZAElise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)1:02.459103964
NG.ZAInge DekkerEiffel Swimmers PSV57.588500628


<< TOP >>
Programmanr. 16
20.12.2008 - 16:06
Heren, 100m vlinderslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
Finale A
1.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV54.18880354950.92+0,76A+23.9850.92
Nederlands Record Senioren
2.Ewoud TammingaAZ&PC53.45820170152.38+0,82A+24.5152.38
3.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV53.98900331553.17+0,80A+25.1853.17
Nederlands Record 18 jaar
4.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen55.33890220155.36+0,85B25.5355.36
5.Marc KremerANKER TEAM GRONINGEN55.36900466755.69+0,76B26.1755.69
6.Rory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN56.04810060956.00+0,72C26.3156.00
7.Mike MarissenAZ&PC56.25920218756.35+0,83A26.2256.35
8.Vincent de RuiterPoseidon'5656.16900252556.60+0,76C26.4556.60
Finale B
9.Jeroen StuutTriVia56.73880331556.17+0,84D25.9756.17
10.Sven JaegerHellas-Glana56.86830102156.96+0,73D26.2356.96
11.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen56.53910124156.98+0,79B26.8856.98
12.Raga FloresBZV57.67890090357.45+0,84D26.6357.45
13.Gerben FiereDe Warande57.08910282557.72+0,78C26.7957.72
14.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)57.71910464557.82+0,84C26.8057.82
15.Raymond van de MerweWVZ56.78860207758.06+0,78E27.5058.06
16.Danny van ZoenDe Dolfijn57.84840267758.80+0,75E26.8558.80


<< TOP >>
Programmanr. 17
20.12.2008 - 16:11
Dames, 200m schoolslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Loes ZanderinkDe Dinkel2:33.2188050062:26.67+0,90A+32.971:10.061:47.962:26.67
2.Moniek NijhuisDe Dolfijn2:36.6688031882:26.83+0,82A+32.901:10.051:48.152:26.83
3.Lia DekkerDZ&PC2:33.3387008302:27.14+0,88A+33.731:11.261:49.202:27.14
4.Tessa BrouwerE.ON-NZA2:36.3691055482:29.30+0,86A+33.761:11.971:50.652:29.30
5.Eline BoersE.ON-NZA2:38.4391045462:38.21*+0,85C34.131:13.511:55.022:38.21
6.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:42.4093025682:42.54+0,86C36.121:17.011:59.412:42.54
7.Ilona RemmelZON S&S2:42.4793021982:44.25*+0,88D37.091:19.182:01.182:44.25
8.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:42.9594030302:47.77+0,61D36.831:19.372:03.262:47.77
Finale B
9.Yvette de GierDe Columbiaan2:44.3694021242:45.18+0,87D36.141:17.102:00.142:45.18
10.Sanne ScheerderZC Valkenburg2:45.8494013162:46.31D37.851:20.792:04.322:46.31
11.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:44.8693006682:46.79*+0,91E38.851:21.262:04.902:46.79
12.Mirthe LanfermeijerTriVia2:49.0694000742:47.41+0,88D38.001:20.492:04.752:47.41
13.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:50.3194000302:49.73+0,93E37.071:21.042:04.842:49.73
NG.ZALisa NijlandDe Whee2:42.719102272
NG.ZAIris van ZuilenOlympia2:48.159400216


<< TOP >>
Programmanr. 18
20.12.2008 - 16:20
Heren, 200m schoolslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Thijs van ValkengoedWVZ2:17.1983021412:09.43+0,83A+29.531:02.081:35.222:09.43
Kampioenschaps Record
2.Chris JonesEaling Swimming Club2:18.9438782:13.14+0,81A+29.921:03.141:37.462:13.14
3.Devi WolthuizenTriVia2:18.5987038872:13.16+0,83A+30.151:04.061:37.972:13.16
4.Rutger SloofE.ON-NZA2:19.9188031412:14.14+0,84A30.461:04.571:39.272:14.14
5.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:20.3389006492:16.88+0,83A31.011:06.641:42.042:16.88
6.Jaap v/d VegteDZ&PC2:18.6688034852:18.23+0,78C31.041:05.691:41.652:18.23
7.Joppe WisseDZT'622:19.4789036452:20.67+0,87C30.841:05.791:42.172:20.67
8.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:21.8291026512:25.88+0,87D32.101:09.211:47.362:25.88
Finale B
9.Thomas KerstenWVZ2:27.5090015152:23.60+0,87D32.781:09.771:46.982:23.60
10.Robert RohaanOceanus2:25.9592036792:25.97+0,92C32.601:09.001:47.262:25.97
11.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)2:27.4492002412:26.09+0,82C32.441:09.271:47.972:26.09
12.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:31.2491004832:27.15+0,88D33.421:11.051:49.172:27.15
13.Johan VeenstraDWK2:27.0092013332:29.30+0,91D33.331:11.461:49.972:29.30
14.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:33.7492015692:32.50+0,73E33.651:11.741:51.772:32.50
15.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn2:31.3191024492:42.67+0,8836.791:18.062:00.612:42.67
NG.ZAMenno van den HeuvelNoordwijkerhout2:33.639200519
NG.ZAStefan HazelegerDe Meer2:27.989100867


<< TOP >>
Programmanr. 19
20.12.2008 - 16:29
Dames, 50m rugslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Finale A
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV28.74840219227.16A+
Kampioenschaps Record
2.Kimberley AlbersVlaardingen29.59920410229.41A
3.Miranda NijenhuisE.ON-NZA30.30920407630.07B
4.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)29.97920081030.22B
5.Anja van der HoutDe Dolfijn29.94900159830.32C
6.Kira ToussaintE.ON-NZA30.50940099030.53B
7.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV30.45930161630.69C
8.Silvie KetelaarsAZ&PC30.62850377830.83D
Finale B
9.Judith StapDe Stormvogel31.26930270230.62C
9.Tamara van VlietDe Columbiaan30.99940356230.62B
11.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.81850045430.67D
12.Chantal KuipersNDD30.87870243030.68D
13.Ilse KraaijeveldOrca30.79900211030.91D
14.Kyra RietveldTriVia30.63930062431.13C
15.Kelly ter DoestDe Whee30.94910075031.19D
16.Manon MinnebooDe Stormvogel30.79930154831.23D


<< TOP >>
Programmanr. 20
20.12.2008 - 16:33
Heren, 50m rugslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Finale A
1.Nick DriebergenE.ON-NZA25.65870079324.24A+
Kampioenschaps Record
2.Jan KerstenDe Columbiaan25.32860156125.22A
3.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV25.90900331525.33A+
Nederlands Record 18 jaar
4.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV25.42900181925.36A+
5.Merijn EllenkampDWK26.64850069126.15C
6.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV26.21910197126.22A
7.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn26.75890506326.71D
8.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV26.87920362526.83B
Finale B
9.Aljan TempelDedemsvaart-AC27.12900287327.03D
10.Jeffrey BreedijkAZ&PC27.53890045127.53E
11.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub27.849287AD27.61C
12.Roy AwaterRZC28.10910004327.94D
13.Rense LoohuisDe Dinkel27.96910147727.98D
14.Willem Jan v/d VegteDZ&PC27.52870345928.11E
15.Pascal TimmermansRZC28.59920234928.23D


<< TOP >>
Programmanr. 21
20.12.2008 - 16:37
Jongens, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Vincent van IperenOrca4:38.2891061794:39.26+0,95C
50m:
100m:
28.67
1:01.69
28.67
33.02
150m:
200m:
1:38.22
2:14.44
36.53
36.22
250m:
300m:
2:55.37
3:35.59
40.93
40.22
350m:
400m:
4:07.92
4:39.26
32.33
31.34
2.Jordi DijkhuisDe Dinkel4:45.9991004834:39.60+0,95C
50m:
100m:
29.75
1:05.25
29.75
35.50
150m:
200m:
1:41.58
2:17.30
36.33
35.72
250m:
300m:
2:56.46
3:35.87
39.16
39.41
350m:
400m:
4:08.10
4:39.60
32.23
31.50
3.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:48.299261AD4:39.67+0,80C
50m:
100m:
29.99
1:04.05
29.99
34.06
150m:
200m:
1:39.75
2:15.24
35.70
35.49
250m:
300m:
2:55.42
3:36.21
40.18
40.79
350m:
400m:
4:08.97
4:39.67
32.76
30.70
4.Erik HagtingNova4:42.0491008294:39.72+0,84C
50m:
100m:
29.90
1:05.39
29.90
35.49
150m:
200m:
1:40.49
2:14.73
35.10
34.24
250m:
300m:
2:55.05
3:35.75
40.32
40.70
350m:
400m:
4:08.09
4:39.72
32.34
31.63
5.Nick HessingDe Dolfijn4:50.6291037534:41.22+0,77C
50m:
100m:
29.26
1:05.34
29.26
36.08
150m:
200m:
1:39.63
2:14.60
34.29
34.97
250m:
300m:
2:55.42
3:37.42
40.82
42.00
350m:
400m:
4:09.82
4:41.22
32.40
31.40
6.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:45.7492014614:41.80+0,91C
50m:
100m:
29.52
1:04.83
29.52
35.31
150m:
200m:
1:42.16
2:17.28
37.33
35.12
250m:
300m:
2:58.19
3:39.25
40.91
41.06
350m:
400m:
4:11.33
4:41.80
32.08
30.47
7.Fabian BeiminOZ&PC4:51.0791000874:45.09+0,87D
50m:
100m:
28.47
1:02.36
28.47
33.89
150m:
200m:
1:39.16
2:15.76
36.80
36.60
250m:
300m:
2:57.34
3:40.39
41.58
43.05
350m:
400m:
4:13.20
4:45.09
32.81
31.89
8.Jeroen EggeraatDe Columbiaan4:51.9692021274:46.19+0,78D
50m:
100m:
29.84
1:04.85
29.84
35.01
150m:
200m:
1:41.73
2:18.88
36.88
37.15
250m:
300m:
2:59.83
3:42.14
40.95
42.31
350m:
400m:
4:14.77
4:46.19
32.63
31.42
9.Tim WagenmansAquarijn4:45.5991049454:47.77+0,79D
50m:
100m:
29.10
1:03.63
29.10
34.53
150m:
200m:
1:40.64
2:17.08
37.01
36.44
250m:
300m:
2:59.34
3:41.66
42.26
42.32
350m:
400m:
4:15.37
4:47.77
33.71
32.40
10.Dennis EliveldDAW-FINENZO4:47.8192023514:48.90+0,85D
50m:
100m:
30.67
1:06.18
30.67
35.51
150m:
200m:
1:42.04
2:17.35
35.86
35.31
250m:
300m:
2:59.17
3:42.17
41.82
43.00
350m:
400m:
4:15.66
4:48.90
33.49
33.24
11.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout4:54.7792005195:25.25+0,82
50m:
100m:
34.54
1:17.64
34.54
43.10
150m:
200m:
2:00.60
2:41.54
42.96
40.94
250m:
300m:
3:25.69
4:10.67
44.15
44.98
350m:
400m:
4:48.33
5:25.25
37.66
36.92

<< TOP >>
Programmanr. 21
20.12.2008 - 16:37
Heren, 400m wisselslagall-in
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Robin van AggeleAZ&PC4:19.6384000174:17.88+0,84A+
50m:
100m:
26.66
57.53
26.66
30.87
150m:
200m:
1:31.57
2:04.49
34.04
32.92
250m:
300m:
2:40.70
3:17.02
36.21
36.32
350m:
400m:
3:48.57
4:17.88
31.55
29.31
2.Davy VerreusselHellas-Glana4:25.4489033414:21.03+0,89A+
50m:
100m:
28.01
1:00.29
28.01
32.28
150m:
200m:
1:33.97
2:07.27
33.68
33.30
250m:
300m:
2:43.70
3:20.24
36.43
36.54
350m:
400m:
3:51.52
4:21.03
31.28
29.51
3.Raymond van de MerweWVZ4:25.2286020774:21.40+0,83A
50m:
100m:
27.85
59.24
27.85
31.39
150m:
200m:
1:33.29
2:07.08
34.05
33.79
250m:
300m:
2:44.36
3:21.77
37.28
37.41
350m:
400m:
3:52.01
4:21.40
30.24
29.39
4.Robert YallopAZ&PC4:33.4689036794:25.18+0,84A
50m:
100m:
27.22
59.16
27.22
31.94
150m:
200m:
1:32.75
2:06.67
33.59
33.92
250m:
300m:
2:44.95
3:23.79
38.28
38.84
350m:
400m:
3:55.30
4:25.18
31.51
29.88
5.Wouter HoutmanEiffel Swimmers PSV4:33.6690012934:28.91+0,73B
50m:
100m:
28.78
1:01.16
28.78
32.38
150m:
200m:
1:35.60
2:08.73
34.44
33.13
250m:
300m:
2:47.45
3:26.08
38.72
38.63
350m:
400m:
3:57.90
4:28.91
31.82
31.01
6.Felix BroekhuizenE.ON-NZA4:30.2290004394:29.45+0,88B
50m:
100m:
27.71
1:00.30
27.71
32.59
150m:
200m:
1:36.05
2:10.81
35.75
34.76
250m:
300m:
2:48.63
3:26.71
37.82
38.08
350m:
400m:
3:58.48
4:29.45
31.77
30.97
7.Yvo op den KampZC Valkenburg4:32.1989015534:33.72+0,79C
50m:
100m:
28.99
1:02.01
28.99
33.02
150m:
200m:
1:37.54
2:12.60
35.53
35.06
250m:
300m:
2:52.43
3:32.57
39.83
40.14
350m:
400m:
4:03.58
4:33.72
31.01
30.14
8.Vincent van IperenOrca4:38.2891061794:39.26+0,95C
50m:
100m:
28.67
1:01.69
28.67
33.02
150m:
200m:
1:38.22
2:14.44
36.53
36.22
250m:
300m:
2:55.37
3:35.59
40.93
40.22
350m:
400m:
4:07.92
4:39.26
32.33
31.34
9.Jordi DijkhuisDe Dinkel4:45.9991004834:39.60+0,95C
50m:
100m:
29.75
1:05.25
29.75
35.50
150m:
200m:
1:41.58
2:17.30
36.33
35.72
250m:
300m:
2:56.46
3:35.87
39.16
39.41
350m:
400m:
4:08.10
4:39.60
32.23
31.50
10.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:48.299261AD4:39.67+0,80C
50m:
100m:
29.99
1:04.05
29.99
34.06
150m:
200m:
1:39.75
2:15.24
35.70
35.49
250m:
300m:
2:55.42
3:36.21
40.18
40.79
350m:
400m:
4:08.97
4:39.67
32.76
30.70
11.Erik HagtingNova4:42.0491008294:39.72+0,84C
50m:
100m:
29.90
1:05.39
29.90
35.49
150m:
200m:
1:40.49
2:14.73
35.10
34.24
250m:
300m:
2:55.05
3:35.75
40.32
40.70
350m:
400m:
4:08.09
4:39.72
32.34
31.63
12.Nick HessingDe Dolfijn4:50.6291037534:41.22+0,77C
50m:
100m:
29.26
1:05.34
29.26
36.08
150m:
200m:
1:39.63
2:14.60
34.29
34.97
250m:
300m:
2:55.42
3:37.42
40.82
42.00
350m:
400m:
4:09.82
4:41.22
32.40
31.40
13.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:45.7492014614:41.80+0,91C
50m:
100m:
29.52
1:04.83
29.52
35.31
150m:
200m:
1:42.16
2:17.28
37.33
35.12
250m:
300m:
2:58.19
3:39.25
40.91
41.06
350m:
400m:
4:11.33
4:41.80
32.08
30.47
14.Fabian BeiminOZ&PC4:51.0791000874:45.09+0,87D
50m:
100m:
28.47
1:02.36
28.47
33.89
150m:
200m:
1:39.16
2:15.76
36.80
36.60
250m:
300m:
2:57.34
3:40.39
41.58
43.05
350m:
400m:
4:13.20
4:45.09
32.81
31.89
15.Jeroen EggeraatDe Columbiaan4:51.9692021274:46.19+0,78D
50m:
100m:
29.84
1:04.85
29.84
35.01
150m:
200m:
1:41.73
2:18.88
36.88
37.15
250m:
300m:
2:59.83
3:42.14
40.95
42.31
350m:
400m:
4:14.77
4:46.19
32.63
31.42
16.Tim WagenmansAquarijn4:45.5991049454:47.77+0,79D
50m:
100m:
29.10
1:03.63
29.10
34.53
150m:
200m:
1:40.64
2:17.08
37.01
36.44
250m:
300m:
2:59.34
3:41.66
42.26
42.32
350m:
400m:
4:15.37
4:47.77
33.71
32.40
17.Dennis EliveldDAW-FINENZO4:47.8192023514:48.90+0,85D
50m:
100m:
30.67
1:06.18
30.67
35.51
150m:
200m:
1:42.04
2:17.35
35.86
35.31
250m:
300m:
2:59.17
3:42.17
41.82
43.00
350m:
400m:
4:15.66
4:48.90
33.49
33.24
18.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout4:54.7792005195:25.25+0,82
50m:
100m:
34.54
1:17.64
34.54
43.10
150m:
200m:
2:00.60
2:41.54
42.96
40.94
250m:
300m:
3:25.69
4:10.67
44.15
44.98
350m:
400m:
4:48.33
5:25.25
37.66
36.92


<< TOP >>
Programmanr. 22
20.12.2008 - 16:44
Dames, 200m vrije slagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Femke HeemskerkE.ON-NZA1:58.5487052241:54.47+0,90A+27.2655.681:24.521:54.47
Kampioenschaps Record
2.Saskia de JongeE.ON-NZA1:57.8886018261:56.24+0,82A+28.0856.941:26.241:56.24
3.Rieneke TerinkAZ&PC2:00.5984024241:56.86+0,86A+28.2458.041:27.601:56.86
4.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:01.7291039641:59.29+0,89A+27.8058.091:28.661:59.29
5.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:00.6488050041:59.54+0,79A+28.2658.601:29.271:59.54
6.Jenna TurnerEaling Swimming Club2:00.86250072:00.23+0,69A+28.2758.531:29.442:00.23
7.Lauren TurnerEaling Swimming Club2:02.63366672:02.65+0,85A+28.7959.351:31.122:02.65
8.Natalie DurantEaling Swimming Club2:02.42374262:03.71+0,85B27.3958.621:31.432:03.71
Finale B
9.Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe2:04.2192023642:03.54+0,95A29.541:01.471:33.232:03.54
10.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:03.7493022162:03.85+1,00A+29.521:01.631:33.322:03.85
11.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:06.8890028542:05.95+0,96C29.231:01.131:33.592:05.95
12.Marieke NijhuisOZ&PC2:04.1692012962:05.99+0,96B28.991:00.851:33.362:05.99
13.Marloes OldenburgOrca2:07.4588032182:06.97+1,01D29.801:03.241:35.152:06.97
14.Lotte WilmsAZ&PC2:07.8184027702:07.25+0,87D29.581:02.291:34.812:07.25
15.Ilse KraaijeveldOrca2:08.7490021102:07.36+0,91D28.641:01.341:34.672:07.36
16.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:07.7492008102:10.93+0,92D29.961:02.791:36.822:10.93


<< TOP >>
Programmanr. 23
20.12.2008 - 16:52
Heren, 200m vrije slagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Stefan de DieE.ON-NZA1:47.5286039051:45.16+0,86A+25.0451.731:18.041:45.16
2.Joost ReijnsE.ON-NZA1:47.6287027251:46.75+0,80A+25.4552.701:19.861:46.75
3.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV1:50.0487022231:47.49+0,85A+25.5752.471:20.011:47.49
4.Bas van VelthovenE.ON-NZA1:49.3085026951:48.32+0,78A+25.1252.391:20.721:48.32
5.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV1:49.9889065431:48.44+0,93A+26.0253.211:20.991:48.44
6.Tom VangeneugdenEiffel Swimmers PSV1:49.0683027751:48.95+0,93A+26.0153.631:21.361:48.95
7.Job KienhuisEiffel Swimmers PSV1:50.6789016311:49.96+0,94A+26.1353.921:22.251:49.96
8.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil1:51.3791019471:51.54+0,89A+25.7753.841:22.771:51.54
Finale B
9.Alex SchelvisMNC Dordrecht1:51.9187029271:50.16+0,95A26.1054.021:22.131:50.16
10.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV1:51.8890021791:51.59+0,78A26.4754.941:23.861:51.59
11.Ewoud PotiekDZ&PC1:54.1489025031:53.93+0,80C26.6856.021:25.151:53.93
12.Mike MarissenAZ&PC1:53.0992021871:53.99+0,85A26.2855.431:24.921:53.99
13.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV1:54.6790037491:55.36+0,75C27.1856.541:25.991:55.36
14.Toby AarnoutseLuctor et Emergo1:54.3789000071:55.50+0,94D27.9757.641:27.101:55.50
15.Robert YallopAZ&PC1:52.1189036791:55.60+0,82D27.1656.451:26.731:55.60
16.Joost GroeneveldVZC-E&P1:52.8092004091:55.66+0,71B26.4355.861:25.651:55.66


<< TOP >>
Programmanr. 24
20.12.2008 - 16:59
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers9:22.8693000129:07.35+0,91A
50m:
100m:
150m:
200m:
30.88
1:04.93
1:39.40
2:13.99
30.88
34.05
34.47
34.59
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.49
3:23.01
3:57.64
4:32.62
34.50
34.52
34.63
34.98
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.25
5:41.81
6:16.70
6:51.59
34.63
34.56
34.89
34.89
650m:
700m:
750m:
800m:
7:25.86
8:00.36
8:34.50
9:07.35
34.27
34.50
34.14
32.85
2.Leonie van NoortDe Zijl/LGB9:26.0393017529:14.26+0,85A
50m:
100m:
150m:
200m:
30.20
1:04.10
1:38.65
2:13.14
30.20
33.90
34.55
34.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.96
3:23.26
3:58.54
4:33.56
34.82
35.30
35.28
35.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:08.41
5:43.54
6:19.09
6:54.57
34.85
35.13
35.55
35.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:30.48
8:05.18
8:40.10
9:14.26
35.91
34.70
34.92
34.16
3.Marjolein DelnoDe Rijn9:35.2894000249:32.75C
50m:
100m:
150m:
200m:
31.72
1:06.98
1:42.46
2:18.51
31.72
35.26
35.48
36.05
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.49
3:30.65
4:07.17
4:43.84
35.98
36.16
36.52
36.67
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.98
5:56.21
6:32.93
7:09.83
36.14
36.23
36.72
36.90
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.40
8:22.97
8:59.09
9:32.75
36.57
36.57
36.12
33.66
4.Iris PijtakAZ&PC9:46.9393006029:45.12D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.74
1:10.58
1:47.95
2:25.79
33.74
36.84
37.37
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.45
3:40.87
4:18.43
4:55.71
37.66
37.42
37.56
37.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.13
6:10.01
6:46.87
7:23.21
37.42
36.88
36.86
36.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.68
8:36.41
9:12.08
9:45.12
36.47
36.73
35.67
33.04
5.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV9:59.2394005749:46.20+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:06.67
1:42.53
2:18.92
31.58
35.09
35.86
36.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.00
3:31.74
4:08.40
4:45.48
36.08
36.74
36.66
37.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.41
5:59.96
6:37.39
7:15.14
36.93
37.55
37.43
37.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.85
8:30.76
9:08.80
9:46.20
37.71
37.91
38.04
37.40
6.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen9:50.1494026389:57.45+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:07.53
1:44.16
2:21.23
32.38
35.15
36.63
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.68
3:36.56
4:14.60
4:52.74
37.45
37.88
38.04
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.24
6:09.54
6:48.12
7:26.51
38.50
38.30
38.58
38.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.99
8:43.41
9:20.82
9:57.45
38.48
38.42
37.41
36.63
7.Seline KoekLZ 1886-KartoenZ9:57.66940062210:11.07+0,97E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:09.54
1:48.02
2:26.56
32.51
37.03
38.48
38.54
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.03
3:43.95
4:23.04
5:02.10
38.47
38.92
39.09
39.06
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.30
6:20.63
6:59.55
7:38.42
39.20
39.33
38.92
38.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.95
8:55.44
9:33.95
10:11.07
38.53
38.49
38.51
37.12
NGLeonie Oude ElferinkZignea9:42.239401826
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo9:51.329401428

<< TOP >>
Programmanr. 24
20.12.2008 - 16:59
Dames, 800m vrije slagall-in
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Maaike WaaijerEiffel Swimmers PSV8:48.9290041208:39.12+0,90A+
50m:
100m:
150m:
200m:
30.65
1:03.35
1:36.29
2:09.03
30.65
32.70
32.94
32.74
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.64
3:14.26
3:47.03
4:19.71
32.61
32.62
32.77
32.68
450m:
500m:
550m:
600m:
4:52.22
5:24.87
5:57.58
6:30.29
32.51
32.65
32.71
32.71
650m:
700m:
750m:
800m:
7:02.83
7:35.45
8:07.89
8:39.12
32.54
32.62
32.44
31.23
2.Lieke VeroudenAZ&PC9:02.8190039488:50.18+0,82A
50m:
100m:
150m:
200m:
29.72
1:02.39
1:35.74
2:09.14
29.72
32.67
33.35
33.40
250m:
300m:
350m:
400m:
2:42.76
3:16.50
3:50.57
4:24.33
33.62
33.74
34.07
33.76
450m:
500m:
550m:
600m:
4:57.54
5:31.07
6:04.54
6:38.10
33.21
33.53
33.47
33.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:11.32
7:44.49
8:17.53
8:50.18
33.22
33.17
33.04
32.65
3.Linsy HeisterEiffel Swimmers PSV8:54.4288016728:52.40+0,96B
50m:
100m:
150m:
200m:
32.34
1:06.33
1:40.16
2:13.93
32.34
33.99
33.83
33.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:46.81
3:20.29
3:53.83
4:27.26
32.88
33.48
33.54
33.43
450m:
500m:
550m:
600m:
4:59.96
5:33.29
6:06.59
6:40.01
32.70
33.33
33.30
33.42
650m:
700m:
750m:
800m:
7:13.26
7:46.77
8:20.14
8:52.40
33.25
33.51
33.37
32.26
4.Marion van den BergDWK8:59.2186002729:00.13C
50m:
100m:
150m:
200m:
30.73
1:03.71
1:37.40
2:11.45
30.73
32.98
33.69
34.05
250m:
300m:
350m:
400m:
2:45.31
3:19.29
3:53.70
4:27.61
33.86
33.98
34.41
33.91
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.04
5:36.55
6:11.34
6:45.58
34.43
34.51
34.79
34.24
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.97
7:54.48
8:27.99
9:00.13
34.39
34.51
33.51
32.14
5.Marieke NijhuisOZ&PC8:51.4692012969:00.38+1,02A
50m:
100m:
150m:
200m:
31.05
1:04.72
1:39.58
2:14.38
31.05
33.67
34.86
34.80
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.96
3:23.83
3:58.13
4:32.54
34.58
34.87
34.30
34.41
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.83
5:41.03
6:14.86
6:48.76
34.29
34.20
33.83
33.90
650m:
700m:
750m:
800m:
7:22.50
7:55.83
8:28.98
9:00.38
33.74
33.33
33.15
31.40
6.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers9:22.8693000129:07.35+0,91A
50m:
100m:
150m:
200m:
30.88
1:04.93
1:39.40
2:13.99
30.88
34.05
34.47
34.59
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.49
3:23.01
3:57.64
4:32.62
34.50
34.52
34.63
34.98
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.25
5:41.81
6:16.70
6:51.59
34.63
34.56
34.89
34.89
650m:
700m:
750m:
800m:
7:25.86
8:00.36
8:34.50
9:07.35
34.27
34.50
34.14
32.85
7.Leonie van NoortDe Zijl/LGB9:26.0393017529:14.26+0,85A
50m:
100m:
150m:
200m:
30.20
1:04.10
1:38.65
2:13.14
30.20
33.90
34.55
34.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.96
3:23.26
3:58.54
4:33.56
34.82
35.30
35.28
35.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:08.41
5:43.54
6:19.09
6:54.57
34.85
35.13
35.55
35.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:30.48
8:05.18
8:40.10
9:14.26
35.91
34.70
34.92
34.16
8.Polly Kemp-KingEaling Swimming Club9:35.74483389:28.87+0,84D
50m:
100m:
150m:
200m:
32.67
1:07.62
1:42.99
2:18.89
32.67
34.95
35.37
35.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.71
3:30.92
4:07.08
4:43.62
35.82
36.21
36.16
36.54
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.33
5:55.46
6:31.51
7:07.46
35.71
36.13
36.05
35.95
650m:
700m:
750m:
800m:
7:43.96
8:20.11
8:54.65
9:28.87
36.50
36.15
34.54
34.22
9.Marjolein DelnoDe Rijn9:35.2894000249:32.75C
50m:
100m:
150m:
200m:
31.72
1:06.98
1:42.46
2:18.51
31.72
35.26
35.48
36.05
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.49
3:30.65
4:07.17
4:43.84
35.98
36.16
36.52
36.67
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.98
5:56.21
6:32.93
7:09.83
36.14
36.23
36.72
36.90
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.40
8:22.97
8:59.09
9:32.75
36.57
36.57
36.12
33.66
10.Inge ArtsZeester Meerval9:36.0192030769:37.53+0,82D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.44
1:08.69
1:44.83
2:21.01
33.44
35.25
36.14
36.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.70
3:34.00
4:10.84
4:47.54
36.69
36.30
36.84
36.70
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.61
6:00.22
6:37.07
7:13.48
36.07
36.61
36.85
36.41
650m:
700m:
750m:
800m:
7:49.78
8:26.02
9:02.37
9:37.53
36.30
36.24
36.35
35.16
11.Iris PijtakAZ&PC9:46.9393006029:45.12D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.74
1:10.58
1:47.95
2:25.79
33.74
36.84
37.37
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.45
3:40.87
4:18.43
4:55.71
37.66
37.42
37.56
37.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.13
6:10.01
6:46.87
7:23.21
37.42
36.88
36.86
36.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.68
8:36.41
9:12.08
9:45.12
36.47
36.73
35.67
33.04
12.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV9:59.2394005749:46.20+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:06.67
1:42.53
2:18.92
31.58
35.09
35.86
36.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.00
3:31.74
4:08.40
4:45.48
36.08
36.74
36.66
37.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.41
5:59.96
6:37.39
7:15.14
36.93
37.55
37.43
37.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.85
8:30.76
9:08.80
9:46.20
37.71
37.91
38.04
37.40
13.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen9:50.1494026389:57.45+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:07.53
1:44.16
2:21.23
32.38
35.15
36.63
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.68
3:36.56
4:14.60
4:52.74
37.45
37.88
38.04
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.24
6:09.54
6:48.12
7:26.51
38.50
38.30
38.58
38.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.99
8:43.41
9:20.82
9:57.45
38.48
38.42
37.41
36.63
14.Seline KoekLZ 1886-KartoenZ9:57.66940062210:11.07+0,97E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:09.54
1:48.02
2:26.56
32.51
37.03
38.48
38.54
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.03
3:43.95
4:23.04
5:02.10
38.47
38.92
39.09
39.06
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.30
6:20.63
6:59.55
7:38.42
39.20
39.33
38.92
38.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.95
8:55.44
9:33.95
10:11.07
38.53
38.49
38.51
37.12
NGLeonie Oude ElferinkZignea9:42.239401826
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo9:51.329401428


<< TOP >>
Programmanr. 25
20.12.2008 - 17:30
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:05.524:00.28
Nederlands Record Senioren Verenigingen, Startzwemmer NR 18 jaar
Ranomi Kromowidjojo
Hinkelien Schreuder

+0,23
29.23
31.84
59.90
1:07.46
Jessica Spruit
Marleen Veldhuis
+0,65
+0,41
28.72
24.76
1:01.58
51.34
2.De Dolfijn 1De Dolfijn4:00.584:08.67
Femke Heemskerk
Moniek Nijhuis

+0,12
29.48
31.10
59.77
1:07.02
Kelly de Jong
Tessa Brouwer
+0,51
+0,44
29.48
27.44
1:04.55
57.33
3.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV4:14.214:15.02
Wendy vd Zanden
Jocelyn Spruit

+0,43
29.81
33.45
1:00.55
1:12.60
Lotte Goosen
Roxanne Linders
+0,34
+0,28
29.03
27.84
1:03.96
57.91
4.De Dinkel 1De Dinkel4:22.344:21.73
Mariël Borgerink
Loes Zanderink

+0,53
33.00
31.93
1:07.04
1:08.56
Silke Oude Weernink
Marleen Braakhuis
+0,52
+0,12
30.43
29.27
1:05.39
1:00.74
5.Ealing Swimming Club 1Ealing Swimming Club4:15.314:24.14
Lauren Turner
Natalie Durant

+0,38
31.49
35.67
1:04.11
1:17.47
Polly Kemp-King
Jenna Turner
+0,42
+0,27
31.83
26.38
1:07.90
54.66
6.Orca 1Orca4:24.164:24.22
Wendan Poelstra
Joyce Duurken

+0,36
32.22
34.77
1:06.79
1:16.07
Marloes Oldenburg
Ilse Kraaijeveld
+0,46
+0,41
29.76
26.68
1:05.12
56.24
7.De Dolfijn 2De Dolfijn4:08.514:24.23
Kira Toussaint
Anouk Elzerman

+0,38
32.12
33.90
1:06.22
1:13.34
Parand Zarekiani
Anja van der Hout
+0,31
+0,43
29.22
28.71
1:04.97
59.70
8.De Columbiaan 1De Columbiaan4:19.534:24.81
Miranda Nijenhuis
Daphne Roubos

+0,17
31.58
34.72
1:04.76
1:15.84
Marina Scheepbouwer
Tamara van Vliet
+0,09
+0,32
30.59
28.47
1:04.79
59.42
9.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:21.864:26.08
Mariëlle ter Stege
Wendy van der Iest

+0,14
32.25
34.66
1:07.15
1:15.35
Mariët Koster
Nienke van Eck
29.19
28.16
1:04.53
59.05
10.AZ&PC 1AZ&PC4:22.894:27.68
Silvie Ketelaars
Yvonne v.d. Pol

+0,22
32.58
33.57
1:07.27
1:13.64
Rachelle Visser
Lotte Wilms
+0,61
+0,20
31.42
27.71
1:07.94
58.83
11.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:29.744:28.79
Misty Coert
Sanne Scheerder
33.82
35.30
1:10.10
1:15.81
Lotte Greven
Chantal Senden
+0,45
+0,17
30.36
27.24
1:05.11
57.77
12.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:33.274:31.42
Inge Menzo
Sharayah Diphoorn

+0,49
33.31
35.30
1:09.09
1:15.51
Wendy Tempels
Janine Kosse
+0,32
+0,30
29.88
28.39
1:06.33
1:00.49
13.Van Uden de Gouwe 1Van Uden de Gouwe4:31.284:31.87
Lis Kop Jansen
Joëlle Scheps

+0,63
33.69
35.57
1:09.60
1:15.28
Merle Verkijk
Kim Middendorp
+0,67
+0,28
30.39
28.14
1:06.83
1:00.16
14.De Whee 1De Whee4:31.384:33.24
Pauline Scheepbouwer
Lisa Nijland

+0,26
35.55
34.82
1:12.52
1:14.68
Kelly ter Doest
Lenneke v/d Molen
+0,17
+0,48
29.44
29.46
1:04.80
1:01.24
15.De Stormvogel 1De Stormvogel4:31.624:33.52
Manon Minneboo
Amira Fathi
32.62
37.95
1:07.32
1:21.31
Judith Stap
Merel van der Ent
+0,28
+0,51
30.01
28.68
1:05.48
59.41
16.De Dolfijn 3De Dolfijn4:17.694:33.69
Esmee Vermeulen
Britt Bakker

+0,28
33.39
35.80
1:09.44
1:16.52
Jamie de Jong
Simone Dekker
+0,48
+0,57
31.34
28.17
1:08.86
58.87
17.OZ&PC 1OZ&PC4:30.754:34.59
Marloes Giesselink
Sharon Teunissen

+0,58
33.04
37.30
1:08.59
1:18.89
Anne Boomars
Marieke Nijhuis
+0,37
+0,32
31.65
28.31
1:08.48
58.63
18.Eiffel Swimmers PSV 3Eiffel Swimmers PSV4:28.464:34.93
Tanja Peeters
Emily Harks
32.88
35.58
1:08.87
1:17.89
Michelle Hendrikx
Pauline van Dam
+0,48
+0,44
31.27
29.11
1:07.19
1:00.98
19.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:28.064:35.22
Daphne ten Brink
Sharon van der Leest

+0,44
33.37
36.16
1:09.07
1:17.59
Pascalle Spiekerman
Cleo Denise Bol
+0,4531.07
28.04
1:09.02
59.54
20.Zeester Meerval 2Zeester Meerval4:33.104:41.35
Inge Arts
Karlijn Hoogstede

+0,34
35.16
38.36
1:11.48
1:21.14
Stephanie Janssen
Sophie Sollie
+0,29
+0,47
29.94
29.91
1:05.77
1:02.96
21.DWK 1DWK4:29.404:47.68
Tessa van der Aa
Marijke Monsma

+0,39
34.31
35.58
1:12.55
1:17.71
Marloes Erkens
Rianne Zeegers
+0,55
+0,36
34.65
29.31
1:15.01
1:02.41
NGDe Dolfijn 4De Dolfijn4:27.83
Kira Toussaint, Britt Bakker, Parand Zarekiani, Esmee Vermeulen


<< TOP >>
Programmanr. 26
20.12.2008 - 17:36
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:16.493:15.16+0,76
Nederlands Record Senioren Verenigingen
Lennart Stekelenburg
Joost Reijns
+0,76
+0,23
23.46
23.26
49.85
48.40
Bas van Velthoven
Stefan de Die
+0,38
+0,22
23.31
22.96
48.76
48.15
2.AZ&PC 1AZ&PC3:20.473:15.21+0,85
Joran Barends
Geert Lantink
+0,85
+0,54
23.70
23.77
49.34
50.03
Ewoud Tamminga
Robin van Aggele
+0,33
+0,29
23.02
22.44
48.78
47.06
3.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:19.653:16.27+0,90
Allen Lindeberg
Joeri Verlinden
+0,90
+0,22
24.46
22.83
50.79
47.99
Arjen van der Meulen
Robert Lijesen
+0,41
+0,17
24.17
22.64
50.11
47.38
4.ANKER TEAM GRONINGEN 1ANKER TEAM GRONINGEN3:26.993:20.61+0,60
Marc Kremer
Timon Evenhuis
+0,60
+0,18
24.84
23.34
51.68
49.90
Sebastian Bakker
Rudy Ted de Haan
+0,12
+0,10
24.08
22.48
50.51
48.52
5.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV3:31.383:26.56+0,74
Nederlands Record Jeugd Verenigingen
John Verhagen
Sil Hoving
+0,74
+0,39
25.05
25.26
52.00
53.18
Joey de Ruiter
Patrick Janssen
+0,54
+0,34
24.67
23.99
50.88
50.50
6.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:34.923:27.86+0,84
Xander Breton
Aziz Nosairi
+0,84
+0,58
24.61
25.37
51.90
52.70
Martijn van Buuren
Marvin Kruin
+0,39
+0,59
25.03
24.32
52.47
50.79
7.De Dolfijn 2De Dolfijn3:30.733:28.26+0,86
Nick Driebergen
Henk van Niejenhuis
+0,86
+0,36
24.25
24.50
49.92
51.20
Peter-Jan Plasmans
Danny van Zoen
+0,30
+0,37
25.01
25.18
53.49
53.65
8.WVZ 2WVZ3:33.843:28.76+0,88
Arjan Assink
Mike Stoffer
+0,88
+0,22
25.07
24.54
52.39
51.35
Raymond van de Merwe
Sander Smeets
+0,43
+0,28
24.88
25.07
52.04
52.98
9.AZ&PC 2AZ&PC3:33.423:29.81+0,86
Frederik Tamminga
Robert Yallop
+0,86
+0,40
26.03
24.42
54.39
51.14
Jeffrey Breedijk
Mike Marissen
+0,47
+0,16
24.87
24.40
53.12
51.16
10.De Lansingh 1De Lansingh3:35.623:30.81+0,74
Frank Boon
Jelte Stanic
+0,74
+0,39
24.36
24.88
51.33
53.29
Johnny Kranendonk
Stefan Groeneweg
+0,40
+0,34
24.12
25.43
52.06
54.13
11.DWK 1DWK3:33.333:31.33+0,82
Nick van Gemert
Felix Broekhuizen
+0,82
+0,34
25.47
24.56
52.82
51.93
Olaf Achterberg
Tim van Deutekom
+0,28
+0,14
25.24
25.35
53.45
53.13
12.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:34.703:33.12+0,86
Alan Smeets
Davy Verreussel
+0,86
+0,39
25.21
25.72
52.79
53.39
Michel Heijnen
Joris Bulstra
+0,32
+0,29
25.66
24.30
54.01
52.93
13.OZ&PC 1OZ&PC3:38.213:36.07+0,56
Kay Beimin
Stef Comello
+0,56
+0,35
25.80
25.00
54.14
53.78
Fabian Beimin
Michiel Beemster
+0,45
+0,42
26.41
25.53
55.24
52.91
14.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:36.023:36.20+0,84
Sander Hoogeveen
Niels van Eck
+0,84
+0,40
26.62
25.24
57.31
52.45
Niels Koster
Robert Klinkhamer
+0,09
+0,23
24.95
24.68
53.33
53.11
15.De Dinkel 1De Dinkel3:38.123:36.54+0,85
Frank Rikhof
Rense Loohuis
+0,8525.99
25.36
54.54
54.18
Sjoerd Zanderink
Jordi Dijkhuis
+0,35
+0,38
25.48
25.49
53.58
54.24
16.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi3:36.213:36.93+0,80
Loïc Kemp
Roy Visser
+0,80
+0,30
27.10
25.79
56.08
54.28
Floor Verhaar
Ferry Weertman
+0,15
+0,12
24.61
25.91
51.73
54.84
17.Deltasteur 1Deltasteur3:36.983:37.51+0,85
Gernand Leusink
Thijs Fikkert
+0,85
+0,28
25.37
26.18
53.90
55.92
Ruben Brink
Gert van 't Oever
+0,20
+0,33
25.56
25.07
54.56
53.13
DISWVZ 1WVZ3:27.97+0,86
EA - Te vroeg overgenomen., dis 2e zwemmer
Wouter Smeets
Thijs van Valkengoed
+0,86
-0,05
24.3451.23Marcel Thijsse
Martijn Smeets
+0,27
+0,32
DISLuctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:37.40+0,93
EA - Te vroeg overgenomen., dis 3e zwemmer
Toby Aarnoutse
Joeri van Wallenburg
+0,93
+0,30
25.45
24.99
52.16
53.90
Bob Dalmeijer
Niek de Ridder
-0,16
+0,27
DISDAW-FINENZO 1DAW-FINENZO3:38.06+0,83
EA - Te vroeg overgenomen., dis 3e zwemmer
Thom de Boer
Patrick Molenkamp
+0,83
+0,32
26.45
25.76
55.14
54.98
Demi de Rooij
Hans Peter Hartog
-0,19
+0,02
NGRZL 1RZL3:38.40
Peter Crijns, Stijn Agten, Niels van Dalen, Ruud van Bommel