Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 20. Heren, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 24. Dames, 800m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 28. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 3
Nr. 30. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 4


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2008
Amsterdam, 19. - 21.12.2008


3 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 320.12.2008 - 9:00


Programmanr. 15
20.12.2008 - 9:00
Meisjes, 100m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:03.6493022161:02.49+0,97A+B29.901:02.49
2.Chantal SendenZC Valkenburg1:05.0693006981:04.66+0,77BB30.871:04.66
3.Milou JulicherWiekslag1:07.3693013201:05.29+0,71B30.031:05.29
4.Parand ZarekianiE.ON-NZA1:06.9494021501:05.45+0,89B30.481:05.45
5.Judith StapDe Stormvogel1:04.2393027021:05.71+0,84C30.751:05.71
6.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:06.1893020441:06.25+0,87C31.051:06.25
7.Estelle MoormanZVZ1:07.5793005401:06.33+0,86C30.801:06.33
8.Melanie van GemertDe Schotejil1:07.7693036121:06.48+0,82C31.091:06.48
9.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe1:05.8094002781:06.53+0,85C31.061:06.53
10.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV1:08.1394001501:06.69+0,93C31.371:06.69
11.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend1:07.4794033141:07.56+0,75D31.341:07.56
12.Jamie de JongDe Dolfijn1:07.8093008981:07.73+0,86D31.241:07.73
13.Géke HeinsbroekWVZ1:08.6693003121:08.02+0,74D31.681:08.02
14.Sanne HuismanDZ&PC1:08.5593019981:08.05+0,83D31.451:08.05
15.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV1:07.6793031861:08.11+0,67D31.401:08.11
16.Merel van der EntDe Stormvogel1:08.6493039761:08.37+0,80D31.631:08.37
17.Sophie SollieZeester Meerval1:07.6094001401:08.58+0,84D32.191:08.58
18.Inge PeppingDe Rijn1:10.0494023081:09.06+0,91E31.521:09.06
19.Christel VinkeZVZ1:08.7094001521:09.27+0,71E31.811:09.27
20.Rosanne SchoonbeekTriVia1:10.2594026921:10.77+1,07E33.051:10.77

<< TOP >>
Programmanr. 15
20.12.2008 - 9:00
Dames, 100m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Inge DekkerEiffel Swimmers PSV56.82850062857.58+0,85A+A27.1057.58
2.Marleen VeldhuisEiffel Swimmers PSV58.13790089458.83+0,80A+A27.6858.83
3.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV59.67840219259.14+0,90A+A27.6259.14
4.Michelle StrandskovBirkerÝd SvÝmmeklub1:01.689158AF1:01.69+0,81AA29.091:01.69
5.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV1:01.1491037561:01.89+0,78AA29.021:01.89
6.Ranomi KromowidjojoEiffel Swimmers PSV1:01.8090021561:02.23+0,85BA28.491:02.23
7.Lenneke van SchaikDe Dolfijn1:00.3886031241:02.24+0,87BA28.931:02.24
8.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)1:04.0391039641:02.45+0,91BA29.031:02.45
9.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:03.6493022161:02.49+0,97A+B29.901:02.49
10.Kelly de JongE.ON-NZA1:02.7391014741:02.61+0,83BB29.031:02.61
11.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)1:03.2891057981:02.77+0,88BB29.381:02.77
12.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV1:02.9892053061:02.94+0,65AB29.201:02.94
13.Jenna TurnerEaling Swimming Club1:04.72250071:03.78+0,69CB30.271:03.78
14.Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV1:02.3391082701:04.11*+0,75CB30.241:04.11
15.Chantal SendenZC Valkenburg1:05.0693006981:04.66+0,77BB30.871:04.66
16.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:03.7989030041:04.71+0,85DB30.691:04.71
17.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:04.7488036961:05.07+0,79ER30.111:05.07
18.Lotte GrevenZC Valkenburg1:04.7487056201:05.27+0,82ER30.251:05.27
19.Milou JulicherWiekslag1:07.3693013201:05.29+0,71B30.031:05.29
20.Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe1:05.7092023641:05.32+0,89C30.561:05.32
21.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:02.9683011621:05.34+0,88E29.701:05.34
22.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan1:04.0784021541:05.42+0,61E31.061:05.42
23.Parand ZarekianiE.ON-NZA1:06.9494021501:05.45+0,89B30.481:05.45
24.Judith StapDe Stormvogel1:04.2393027021:05.71+0,84C30.751:05.71
25.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:06.1893020441:06.25+0,87C31.051:06.25
26.Estelle MoormanZVZ1:07.5793005401:06.33+0,86C30.801:06.33
27.Melanie van GemertDe Schotejil1:07.7693036121:06.48+0,82C31.091:06.48
28.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe1:05.8094002781:06.53+0,85C31.061:06.53
29.Inge ArtsZeester Meerval1:06.1692030761:06.57+0,76D30.641:06.57
30.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV1:08.1394001501:06.69+0,93C31.371:06.69
31.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend1:07.4794033141:07.56+0,75D31.341:07.56
32.Jamie de JongDe Dolfijn1:07.8093008981:07.73+0,86D31.241:07.73
33.Géke HeinsbroekWVZ1:08.6693003121:08.02+0,74D31.681:08.02
34.Sanne HuismanDZ&PC1:08.5593019981:08.05+0,83D31.451:08.05
35.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV1:07.6793031861:08.11+0,67D31.401:08.11
36.Merel van der EntDe Stormvogel1:08.6493039761:08.37+0,80D31.631:08.37
37.Sophie SollieZeester Meerval1:07.6094001401:08.58+0,84D32.191:08.58
38.Inge PeppingDe Rijn1:10.0494023081:09.06+0,91E31.521:09.06
39.Christel VinkeZVZ1:08.7094001521:09.27+0,71E31.811:09.27
40.Rosanne SchoonbeekTriVia1:10.2594026921:10.77+1,07E33.051:10.77
NGManon van RooijenDe Dolfijn1:00.728201404
NGWillemijn KnotE.ON-NZA1:02.809002010


<< TOP >>
Programmanr. 16
20.12.2008 - 9:13
Jongens, 100m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Mike MarissenAZ&PC56.36920218756.25+0,88AB26.5956.25
2.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen58.00910124156.53+0,78BB26.2856.53
3.Gerben FiereDe Warande57.15910282557.08+0,76BB26.3657.08
4.John VerhagenEiffel Swimmers PSV58.49920532557.45+0,74BB26.9357.45
5.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:00.15910464557.71+0,79CR26.6857.71
6.Mark CosterisDe Schotejil58.57920232757.82+0,83CR26.9757.82
7.Fabian BeiminOZ&PC58.42910008758.63+0,90D27.0358.63
8.Hugo PolmanDedemsvaart-AC58.23910181358.92+0,82D27.0158.92
9.Niels van PolanenDe Columbiaan59.01910180958.97+0,91D27.0558.97
10.…tiënne VrielingTriVia59.94910245559.09+0,79D27.3559.09
11.Tim van DeutekomDWK59.29910045959.66+0,79E27.2659.66
12.Tim WagenmansAquarijn59.93910494559.68+0,78E27.8759.68
13.Roy AwaterRZC59.86910004359.75+0,75E27.1859.75
14.Joost GroeneveldVZC-E&P59.9192004091:00.29+0,76E27.881:00.29
15.Mitch NottenZC Valkenburg59.8192025051:00.51+0,92E28.111:00.51
16.Bas van HouwelingenDe Schelde1:01.3092005631:00.59+0,56E28.051:00.59
17.René van WallenburgLuctor et Emergo1:01.5392044131:00.88+0,77E28.421:00.88
18.Maurits MuthertStadskanaal1:00.9592009411:00.96+0,85E28.471:00.96
18.Luuk OnrustZeester Meerval1:01.3692051251:00.96+0,90E28.211:00.96
20.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV1:01.0492026751:01.24+0,75E27.771:01.24
21.Joost RijntjesDe Zijl/LGB59.7491018991:01.31+0,90E28.021:01.31

<< TOP >>
Programmanr. 16
20.12.2008 - 9:13
Heren, 100m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Ewoud TammingaAZ&PC53.58820170153.45+0,88AA25.0253.45
2.Nick DriebergenE.ON-NZA54.47870079353.47+0,88AA24.9853.47
3.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV55.41900331553.98+0,81A+A25.4153.98
Nederlands Record 18 jaar
4.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV51.86880354954.18+0,75AA25.2654.18
5.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen55.71890220155.33+0,87BA25.3555.33
6.Marc KremerANKER TEAM GRONINGEN55.82900466755.36+0,72BA25.7155.36
7.Rory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN55.89810060956.04+0,74CA26.2156.04
8.Vincent de RuiterPoseidon'5657.10900252556.16+0,76CA26.0456.16
9.Mike MarissenAZ&PC56.36920218756.25+0,88AB26.5956.25
10.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen58.00910124156.53+0,78BB26.2856.53
11.Jeroen StuutTriVia56.65880331556.73+0,83DB26.1156.73
12.Raymond van de MerweWVZ55.45860207756.78+0,76DB26.3256.78
13.Sven JaegerHellas-Glana56.49830102156.86+0,72DB26.3656.86
14.Gerben FiereDe Warande57.15910282557.08+0,76BB26.3657.08
15.John VerhagenEiffel Swimmers PSV58.49920532557.45+0,74BB26.9357.45
16.Raga FloresBZV56.98890090357.67+0,82DB26.2257.67
17.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:00.15910464557.71+0,79CR26.6857.71
18.Mark CosterisDe Schotejil58.57920232757.82+0,83CR26.9757.82
19.Danny van ZoenDe Dolfijn57.29840267757.84+0,73E26.8357.84
20.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)57.17890181557.93+0,92E27.1757.93
21.Sander SmeetsWVZ57.10840209158.09+0,83E26.8558.09
22.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi56.11900460358.39+0,83D27.0058.39
23.Fabian BeiminOZ&PC58.42910008758.63+0,90D27.0358.63
24.Hugo PolmanDedemsvaart-AC58.23910181358.92+0,82D27.0158.92
25.Niels van PolanenDe Columbiaan59.01910180958.97+0,91D27.0558.97
26.…tiënne VrielingTriVia59.94910245559.09+0,79D27.3559.09
27.Tim van DeutekomDWK59.29910045959.66+0,79E27.2659.66
28.Tim WagenmansAquarijn59.93910494559.68+0,78E27.8759.68
29.Roy AwaterRZC59.86910004359.75+0,75E27.1859.75
30.Joost GroeneveldVZC-E&P59.9192004091:00.29+0,76E27.881:00.29
31.Mitch NottenZC Valkenburg59.8192025051:00.51+0,92E28.111:00.51
32.Bas van HouwelingenDe Schelde1:01.3092005631:00.59+0,56E28.051:00.59
33.René van WallenburgLuctor et Emergo1:01.5392044131:00.88+0,77E28.421:00.88
34.Maurits MuthertStadskanaal1:00.9592009411:00.96+0,85E28.471:00.96
34.Luuk OnrustZeester Meerval1:01.3692051251:00.96+0,90E28.211:00.96
36.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV1:01.0492026751:01.24+0,75E27.771:01.24
37.Joost RijntjesDe Zijl/LGB59.7491018991:01.31+0,90E28.021:01.31
NG.ZABastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV52.498101659
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA55.508803571


<< TOP >>
Programmanr. 17
20.12.2008 - 9:23
Meisjes, 200m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Marjolein DelnoDe Rijn2:43.9694000242:42.35+1,00CA37.281:18.632:00.562:42.35
2.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:45.6893025682:42.40+0,88CA36.181:16.961:59.132:42.40
3.Ilona RemmelZON S&S2:40.1793021982:42.47+0,88CA37.871:19.512:00.002:42.47
4.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:43.4794030302:42.95+0,87CB37.911:18.932:00.952:42.95
5.Yvette de GierDe Columbiaan2:46.8694021242:44.36+0,85DB36.881:18.972:03.262:44.36
6.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:46.4693006682:44.86*+0,89DB38.231:19.942:02.802:44.86
7.Sanne ScheerderZC Valkenburg2:43.9494013162:45.84DB37.891:20.372:03.412:45.84
8.Iris van ZuilenOlympia2:49.1694002162:48.15+0,86EB37.361:19.322:03.462:48.15
9.Emily HarksEiffel Swimmers PSV2:42.0993024842:48.23+0,95ER36.861:18.842:03.112:48.23
10.Mirthe LanfermeijerTriVia2:45.3594000742:49.06+0,87ER37.791:20.882:04.692:49.06
11.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:48.9594000302:50.31+0,98E37.491:21.162:06.612:50.31

<< TOP >>
Programmanr. 17
20.12.2008 - 9:23
Dames, 200m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Loes ZanderinkDe Dinkel2:35.3188050062:33.21+0,92BA35.361:13.251:54.132:33.21
2.Lia DekkerDZ&PC2:33.5387008302:33.33+0,87BA34.891:13.491:52.932:33.33
3.Tessa BrouwerE.ON-NZA2:32.8691055482:36.36+0,88BA35.021:13.931:54.362:36.36
4.Moniek NijhuisDe Dolfijn2:30.6788031882:36.66*+0,84CA35.091:14.851:55.692:36.66
5.Eline BoersE.ON-NZA2:37.9091045462:38.43*+0,87CA35.091:14.781:56.092:38.43
6.Marjolein DelnoDe Rijn2:43.9694000242:42.35+1,00CA37.281:18.632:00.562:42.35
7.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:45.6893025682:42.40+0,88CA36.181:16.961:59.132:42.40
8.Ilona RemmelZON S&S2:40.1793021982:42.47+0,88CA37.871:19.512:00.002:42.47
9.Lisa NijlandDe Whee2:39.2291022722:42.71+0,91DB36.911:17.802:00.012:42.71
10.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:43.4794030302:42.95+0,87CB37.911:18.932:00.952:42.95
11.Anouk ElzermanDe Dolfijn2:37.0690059142:43.64+0,89EB37.081:19.352:01.062:43.64
12.Yvette de GierDe Columbiaan2:46.8694021242:44.36+0,85DB36.881:18.972:03.262:44.36
13.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:40.0791008382:44.75+0,99EB36.531:17.932:00.802:44.75
14.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:46.4693006682:44.86*+0,89DB38.231:19.942:02.802:44.86
15.Sanne ScheerderZC Valkenburg2:43.9494013162:45.84DB37.891:20.372:03.412:45.84
16.Iris van ZuilenOlympia2:49.1694002162:48.15+0,86EB37.361:19.322:03.462:48.15
17.Emily HarksEiffel Swimmers PSV2:42.0993024842:48.23+0,95ER36.861:18.842:03.112:48.23
18.Mirthe LanfermeijerTriVia2:45.3594000742:49.06+0,87ER37.791:20.882:04.692:49.06
19.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:48.9594000302:50.31+0,98E37.491:21.162:06.612:50.31


<< TOP >>
Programmanr. 18
20.12.2008 - 9:34
Jongens, 200m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:23.1391026512:21.82+0,87BB32.371:09.171:46.542:21.82
2.Kay op den KampZC Valkenburg2:24.5591034252:25.52+0,89CB33.491:10.961:48.142:25.52
3.Robert RohaanOceanus2:30.8792036792:25.95+0,94CB32.671:09.281:47.292:25.95
4.Johan VeenstraDWK2:29.0292013332:27.00+0,91CB32.641:09.551:47.482:27.00
5.Aaron EisankZON S&S2:26.5291005772:27.16+0,76DB32.351:10.121:48.502:27.16
6.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)2:32.4892002412:27.44+0,83DB32.101:09.401:48.422:27.44
7.Stefan HazelegerDe Meer2:26.7191008672:27.98+0,92DR33.211:11.051:49.452:27.98
8.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:29.5691004832:31.24+0,95E33.721:12.021:51.552:31.24
9.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn2:29.1191024492:31.31+0,89E33.821:12.811:52.052:31.31
10.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:31.2292005192:33.63+0,82E34.031:12.761:53.052:33.63
11.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:34.0992015692:33.74+0,74E34.111:13.011:52.812:33.74
12.Bjorn de JongeHellas-Glana2:35.3192067672:34.37+0,92E33.881:13.131:53.722:34.37
13.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)2:31.8892002492:35.25+0,76E33.531:13.181:54.362:35.25
14.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:33.2592000272:35.42+0,76E33.871:12.621:53.622:35.42
15.Kevin JanssenZeester Meerval2:34.1892041092:35.79+0,84E33.661:13.641:54.262:35.79
DISWard van RijssenTriVia2:35.3692048412:37.56+0,80E33.301:11.911:54.622:37.56
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

<< TOP >>
Programmanr. 18
20.12.2008 - 9:34
Heren, 200m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Thijs van ValkengoedWVZ2:10.2083021412:17.19+0,87BA32.601:07.761:42.402:17.19
2.Devi WolthuizenTriVia2:16.0787038872:18.59+0,79CA30.621:05.541:41.872:18.59
3.Jaap v/d VegteDZ&PC2:16.3088034852:18.66+0,78CA31.001:06.221:42.132:18.66
4.Chris JonesEaling Swimming Club2:14.3038782:18.94+0,83CA31.311:06.511:41.962:18.94
5.Joppe WisseDZT'622:21.2089036452:19.47+0,91CA31.481:06.771:42.772:19.47
6.Felix BroekhuizenE.ON-NZA2:23.3890004392:19.86+0,86BA31.381:06.981:43.432:19.86
7.Rutger SloofE.ON-NZA2:16.8288031412:19.91+0,86CA31.021:06.841:42.982:19.91
8.Davy VerreusselHellas-Glana2:20.5389033412:19.97+0,87CA32.321:08.101:43.872:19.97
9.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN2:22.6590008432:20.27+0,88BB31.131:07.441:43.692:20.27
10.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:20.1189006492:20.33+0,81CB31.131:06.901:43.532:20.33
11.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:23.1391026512:21.82+0,87BB32.371:09.171:46.542:21.82
12.Kay op den KampZC Valkenburg2:24.5591034252:25.52+0,89CB33.491:10.961:48.142:25.52
13.Robert RohaanOceanus2:30.8792036792:25.95+0,94CB32.671:09.281:47.292:25.95
14.Johan VeenstraDWK2:29.0292013332:27.00+0,91CB32.641:09.551:47.482:27.00
15.Aaron EisankZON S&S2:26.5291005772:27.16+0,76DB32.351:10.121:48.502:27.16
16.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)2:32.4892002412:27.44+0,83DB32.101:09.401:48.422:27.44
17.Thomas KerstenWVZ2:26.7790015152:27.50+0,85ER33.931:12.511:50.752:27.50
18.Stefan HazelegerDe Meer2:26.7191008672:27.98+0,92DR33.211:11.051:49.452:27.98
19.Sven JaegerHellas-Glana2:24.1383010212:28.02+0,75E32.671:10.401:49.322:28.02
20.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:29.5691004832:31.24+0,95E33.721:12.021:51.552:31.24
21.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn2:29.1191024492:31.31+0,89E33.821:12.811:52.052:31.31
22.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:31.2292005192:33.63+0,82E34.031:12.761:53.052:33.63
23.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:34.0992015692:33.74+0,74E34.111:13.011:52.812:33.74
24.Bjorn de JongeHellas-Glana2:35.3192067672:34.37+0,92E33.881:13.131:53.722:34.37
25.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)2:31.8892002492:35.25+0,76E33.531:13.181:54.362:35.25
26.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:33.2592000272:35.42+0,76E33.871:12.621:53.622:35.42
27.Kevin JanssenZeester Meerval2:34.1892041092:35.79+0,84E33.661:13.641:54.262:35.79
DISWard van RijssenTriVia2:35.3692048412:37.56+0,80E33.301:11.911:54.622:37.56
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
20.12.2008 - 9:49
Meisjes, 50m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV30.53930161630.45BA
2.Kira ToussaintE.ON-NZA30.79940099030.50BA
3.Kyra RietveldTriVia30.98930062430.63CB
4.Manon MinnebooDe Stormvogel31.70930154830.79CB
5.Tamara van VlietDe Columbiaan31.75940356230.99CB
6.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn30.55930221631.04CB
7.Judith StapDe Stormvogel31.55930270231.26DR
8.Parand ZarekianiE.ON-NZA31.88940215031.38CR
9.Merel van der EntDe Stormvogel32.15930397631.42D
10.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen31.59930128031.52D
11.Claire de WinterGoSwim31.67940605032.14D
12.Eefje SubrotoWVZ32.48940076632.34E
13.Annelinde VeldmanAppingedam32.23930275832.97E
14.Tessa van der AaDWK32.43930211033.06E
15.Jose SijbringDe Pinquin32.16930070233.19E

<< TOP >>
Programmanr. 19
20.12.2008 - 9:49
Dames, 50m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV27.69840219228.74A+A
2.Kimberley AlbersVlaardingen29.90920410229.59AA
3.Anja van der HoutDe Dolfijn29.74900159829.94CA
4.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)31.19920081029.97BA
5.Miranda NijenhuisE.ON-NZA30.40920407630.30CA
6.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV30.53930161630.45BA
7.Kira ToussaintE.ON-NZA30.79940099030.50BA
8.Silvie KetelaarsAZ&PC30.37850377830.62DA
9.Kyra RietveldTriVia30.98930062430.63CB
10.Manon MinnebooDe Stormvogel31.70930154830.79CB
10.Ilse KraaijeveldOrca30.48900211030.79DB
12.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.71850045430.81DB
13.Chantal KuipersNDD30.73870243030.87DB
14.Kelly ter DoestDe Whee30.42910075030.94DB
15.Tamara van VlietDe Columbiaan31.75940356230.99CB
16.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn30.55930221631.04CB
17.Judith StapDe Stormvogel31.55930270231.26DR
18.Parand ZarekianiE.ON-NZA31.88940215031.38CR
19.Merel van der EntDe Stormvogel32.15930397631.42D
20.Mariël BorgerinkDe Dinkel31.56920014231.46D
21.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen31.59930128031.52D
22.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV30.66910242831.60E
23.Anouk HellingaSchwimmverein Emmen30.441414231.75E
24.Claire de WinterGoSwim31.67940605032.14D
25.Eefje SubrotoWVZ32.48940076632.34E
26.Sarah BoerefijnZignea31.39920018632.53E
27.Annelinde VeldmanAppingedam32.23930275832.97E
28.Tessa van der AaDWK32.43930211033.06E
29.Jose SijbringDe Pinquin32.16930070233.19E
NG.ZARanomi KromowidjojoEiffel Swimmers PSV28.219002156
NGWillemijn KnotE.ON-NZA28.269002010


<< TOP >>
Programmanr. 20
20.12.2008 - 9:55
Jongens, 50m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV26.34910197126.21AA
2.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV27.73920362526.87BB
3.Mark CosterisDe Schotejil27.42920232726.91BB
4.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub27.579287AD27.84DB
5.Rense LoohuisDe Dinkel28.10910147727.96DB
6.Roy AwaterRZC27.80910004328.10DB
7.Pascal TimmermansRZC28.00920234928.59ER
DISSverre EschweilerMSV- Zeemacht28.279204035
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJos de GraafDWK28.539106095
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 20
20.12.2008 - 9:55
Heren, 50m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Jan KerstenDe Columbiaan26.08860156125.32AA
2.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV26.26900181925.42A+A
Nederlands Record 18 jaar
3.Nick DriebergenE.ON-NZA24.44870079325.65BA
4.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV25.51900331525.90AA
5.Robert YallopAZ&PC26.99890367926.04BA
6.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV26.34910197126.21AA
7.Merijn EllenkampDWK25.89850069126.64DA
8.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn26.85890506326.75DA
9.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV27.73920362526.87BB
10.Mark CosterisDe Schotejil27.42920232726.91BB
11.Aljan TempelDedemsvaart-AC27.23900287327.12DB
12.Willem Jan v/d VegteDZ&PC27.20870345927.52EB
13.Jeffrey BreedijkAZ&PC27.16890045127.53EB
14.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub27.579287AD27.84DB
15.Rense LoohuisDe Dinkel28.10910147727.96DB
16.Roy AwaterRZC27.80910004328.10DB
17.Pascal TimmermansRZC28.00920234928.59ER
18.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi27.48900460328.60ER
DISJos de GraafDWK28.539106095
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSverre EschweilerMSV- Zeemacht28.279204035
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZABastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV24.968101659


<< TOP >>
Programmanr. 21
20.12.2008 - 9:59
Jongens, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Jordi DijkhuisDe Dinkel4:45.9991004834:39.60+0,95C
50m:
100m:
29.75
1:05.25
29.75
35.50
150m:
200m:
1:41.58
2:17.30
36.33
35.72
250m:
300m:
2:56.46
3:35.87
39.16
39.41
350m:
400m:
4:08.10
4:39.60
32.23
31.50
Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:48.299261AD4:39.67+0,80C
50m:
100m:
29.99
1:04.05
29.99
34.06
150m:
200m:
1:39.75
2:15.24
35.70
35.49
250m:
300m:
2:55.42
3:36.21
40.18
40.79
350m:
400m:
4:08.97
4:39.67
32.76
30.70
Erik HagtingNova4:42.0491008294:39.72+0,84C
50m:
100m:
29.90
1:05.39
29.90
35.49
150m:
200m:
1:40.49
2:14.73
35.10
34.24
250m:
300m:
2:55.05
3:35.75
40.32
40.70
350m:
400m:
4:08.09
4:39.72
32.34
31.63
Nick HessingDe Dolfijn4:50.6291037534:41.22+0,77C
50m:
100m:
29.26
1:05.34
29.26
36.08
150m:
200m:
1:39.63
2:14.60
34.29
34.97
250m:
300m:
2:55.42
3:37.42
40.82
42.00
350m:
400m:
4:09.82
4:41.22
32.40
31.40
Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:45.7492014614:41.80+0,91C
50m:
100m:
29.52
1:04.83
29.52
35.31
150m:
200m:
1:42.16
2:17.28
37.33
35.12
250m:
300m:
2:58.19
3:39.25
40.91
41.06
350m:
400m:
4:11.33
4:41.80
32.08
30.47
Fabian BeiminOZ&PC4:51.0791000874:45.09+0,87D
50m:
100m:
28.47
1:02.36
28.47
33.89
150m:
200m:
1:39.16
2:15.76
36.80
36.60
250m:
300m:
2:57.34
3:40.39
41.58
43.05
350m:
400m:
4:13.20
4:45.09
32.81
31.89
Jeroen EggeraatDe Columbiaan4:51.9692021274:46.19+0,78D
50m:
100m:
29.84
1:04.85
29.84
35.01
150m:
200m:
1:41.73
2:18.88
36.88
37.15
250m:
300m:
2:59.83
3:42.14
40.95
42.31
350m:
400m:
4:14.77
4:46.19
32.63
31.42
Tim WagenmansAquarijn4:45.5991049454:47.77+0,79D
50m:
100m:
29.10
1:03.63
29.10
34.53
150m:
200m:
1:40.64
2:17.08
37.01
36.44
250m:
300m:
2:59.34
3:41.66
42.26
42.32
350m:
400m:
4:15.37
4:47.77
33.71
32.40
Dennis EliveldDAW-FINENZO4:47.8192023514:48.90+0,85D
50m:
100m:
30.67
1:06.18
30.67
35.51
150m:
200m:
1:42.04
2:17.35
35.86
35.31
250m:
300m:
2:59.17
3:42.17
41.82
43.00
350m:
400m:
4:15.66
4:48.90
33.49
33.24
Menno van den HeuvelNoordwijkerhout4:54.7792005195:25.25+0,82
50m:
100m:
34.54
1:17.64
34.54
43.10
150m:
200m:
2:00.60
2:41.54
42.96
40.94
250m:
300m:
3:25.69
4:10.67
44.15
44.98
350m:
400m:
4:48.33
5:25.25
37.66
36.92

<< TOP >>
Programmanr. 21
20.12.2008 - 9:59
Heren, 400m wisselslagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Jordi DijkhuisDe Dinkel4:45.9991004834:39.60+0,95C
50m:
100m:
29.75
1:05.25
29.75
35.50
150m:
200m:
1:41.58
2:17.30
36.33
35.72
250m:
300m:
2:56.46
3:35.87
39.16
39.41
350m:
400m:
4:08.10
4:39.60
32.23
31.50
Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:48.299261AD4:39.67+0,80C
50m:
100m:
29.99
1:04.05
29.99
34.06
150m:
200m:
1:39.75
2:15.24
35.70
35.49
250m:
300m:
2:55.42
3:36.21
40.18
40.79
350m:
400m:
4:08.97
4:39.67
32.76
30.70
Erik HagtingNova4:42.0491008294:39.72+0,84C
50m:
100m:
29.90
1:05.39
29.90
35.49
150m:
200m:
1:40.49
2:14.73
35.10
34.24
250m:
300m:
2:55.05
3:35.75
40.32
40.70
350m:
400m:
4:08.09
4:39.72
32.34
31.63
Nick HessingDe Dolfijn4:50.6291037534:41.22+0,77C
50m:
100m:
29.26
1:05.34
29.26
36.08
150m:
200m:
1:39.63
2:14.60
34.29
34.97
250m:
300m:
2:55.42
3:37.42
40.82
42.00
350m:
400m:
4:09.82
4:41.22
32.40
31.40
Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:45.7492014614:41.80+0,91C
50m:
100m:
29.52
1:04.83
29.52
35.31
150m:
200m:
1:42.16
2:17.28
37.33
35.12
250m:
300m:
2:58.19
3:39.25
40.91
41.06
350m:
400m:
4:11.33
4:41.80
32.08
30.47
Fabian BeiminOZ&PC4:51.0791000874:45.09+0,87D
50m:
100m:
28.47
1:02.36
28.47
33.89
150m:
200m:
1:39.16
2:15.76
36.80
36.60
250m:
300m:
2:57.34
3:40.39
41.58
43.05
350m:
400m:
4:13.20
4:45.09
32.81
31.89
Jeroen EggeraatDe Columbiaan4:51.9692021274:46.19+0,78D
50m:
100m:
29.84
1:04.85
29.84
35.01
150m:
200m:
1:41.73
2:18.88
36.88
37.15
250m:
300m:
2:59.83
3:42.14
40.95
42.31
350m:
400m:
4:14.77
4:46.19
32.63
31.42
Tim WagenmansAquarijn4:45.5991049454:47.77+0,79D
50m:
100m:
29.10
1:03.63
29.10
34.53
150m:
200m:
1:40.64
2:17.08
37.01
36.44
250m:
300m:
2:59.34
3:41.66
42.26
42.32
350m:
400m:
4:15.37
4:47.77
33.71
32.40
Dennis EliveldDAW-FINENZO4:47.8192023514:48.90+0,85D
50m:
100m:
30.67
1:06.18
30.67
35.51
150m:
200m:
1:42.04
2:17.35
35.86
35.31
250m:
300m:
2:59.17
3:42.17
41.82
43.00
350m:
400m:
4:15.66
4:48.90
33.49
33.24
Menno van den HeuvelNoordwijkerhout4:54.7792005195:25.25+0,82
50m:
100m:
34.54
1:17.64
34.54
43.10
150m:
200m:
2:00.60
2:41.54
42.96
40.94
250m:
300m:
3:25.69
4:10.67
44.15
44.98
350m:
400m:
4:48.33
5:25.25
37.66
36.92


<< TOP >>
Programmanr. 22
20.12.2008 - 10:11
Meisjes, 200m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde

voolopige resultaten
rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Lauren TurnerEaling Swimming Club2:05.94366672:02.63+0,88A+B28.6259.531:31.062:02.63
Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:05.1193022162:03.74+1,00A+B29.431:01.471:33.012:03.74
Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:07.1493017522:05.61+0,75AB29.111:00.501:32.852:05.61
Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers2:06.6693000122:06.52+0,89A29.521:01.511:34.302:06.52
Chantal SendenZC Valkenburg2:07.9293006982:09.03+0,79C30.221:03.091:36.292:09.03
Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:11.8494001502:09.06+0,92B30.741:03.151:36.662:09.06
Estelle MoormanZVZ2:12.8693005402:09.83+0,80C30.481:03.241:36.842:09.83
Melanie van GemertDe Schotejil2:13.1893036122:10.24C30.301:03.531:37.232:10.24
Tanja van EssenWiekslag2:14.4994046782:10.25+0,89B29.981:03.711:37.732:10.25
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV2:13.6893049222:10.27+0,77C30.171:03.191:37.152:10.27
Pauline van DamEiffel Swimmers PSV2:10.5393044222:10.60+0,87C30.561:03.551:37.392:10.60
Marjolein DelnoDe Rijn2:10.0794000242:10.85+0,96C30.451:03.771:37.722:10.85
Ela HuttenSBC20002:13.6093003542:11.00+0,65C29.861:03.221:37.272:11.00
Géke HeinsbroekWVZ2:14.1293003122:11.00+0,79C30.581:03.831:37.592:11.00
Milou JulicherWiekslag2:13.7293013202:11.16+0,73C30.981:04.961:38.652:11.16
Rosanne SchoonbeekTriVia2:13.1194026922:11.46+1,13C30.921:04.261:38.242:11.46
Kira ToussaintE.ON-NZA2:08.8394009902:11.78+0,72C30.151:03.211:37.422:11.78
Tamara van VlietDe Columbiaan2:15.2594035622:11.82+0,98C29.191:02.171:37.452:11.82
Vera van DeldenWVZ2:14.5293013082:11.90+0,76D30.601:03.381:38.002:11.90
Marleen BraakhuisDe Dinkel2:13.4893048502:12.86+0,84D30.561:03.521:37.982:12.86
Inge PeppingDe Rijn2:12.9494023082:13.16D31.151:04.821:39.162:13.16
Claire de WinterGoSwim2:17.1094060502:13.60+0,98D31.251:04.831:39.332:13.60
Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:14.8093012802:13.65+0,86D31.031:04.261:38.872:13.65
Renske de GrootDZ&PC2:13.9593002762:13.77D31.561:05.181:39.642:13.77
Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:15.5693076122:13.83+0,91D30.981:04.481:39.242:13.83
Naomi TouréTriVia2:18.2494016282:13.89+1,06D30.911:05.151:39.912:13.89
Iris PijtakAZ&PC2:13.6693006022:13.90+0,86D31.421:05.481:39.702:13.90
Maxime de WildeDZ&PC2:13.8093046582:14.07+0,91D30.471:04.531:39.732:14.07
Nikki van der HoornOceanus2:15.3293072242:14.24+0,59D30.771:04.491:39.292:14.24
Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend2:16.0694027882:14.26+0,84D31.301:05.651:40.742:14.26
Isabelle GrootesOceanus2:14.8093030302:14.80+0,85E30.621:04.201:39.082:14.80
Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:10.9193051222:15.08+0,90E30.301:03.621:38.802:15.08
Marloes ErkensDWK2:14.2993002342:15.23+0,90E30.981:05.371:40.092:15.23
Pascalle RoversTRB/RES2:15.4693010642:15.40+0,75E30.771:04.891:40.062:15.40
Eva van EttenPoseidon'562:16.1994030442:16.09+0,75D31.191:05.781:41.432:16.09
Danique ThijertDe Dinkel2:18.1394016522:16.18+0,88E31.101:05.351:40.832:16.18
Jara SchmidtDe Columbiaan2:18.4394050622:16.30+0,95E31.881:07.341:42.902:16.30
Leonie Oude ElferinkZignea2:10.3994018262:16.74+0,97E31.201:05.251:41.362:16.74
Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas2:17.4894029042:16.83+0,90E31.961:07.361:43.032:16.83
Sophie SollieZeester Meerval2:15.7194001402:17.06+0,84E31.251:05.671:41.552:17.06
Femke GroosDZ&PC2:17.5194044922:17.15+0,83E32.201:06.981:43.202:17.15
Sahar HamamDZT'622:16.5794054122:17.20+0,82E32.141:07.111:43.572:17.20
Maud HesselinkDe Dinkel2:16.1294008542:17.39+0,95E30.331:04.621:41.312:17.39
Simone Norman PedersenKÝge SvÝmmeklub2:13.889332AH2:17.69*+0,97E31.861:06.951:42.402:17.69
Iris van ZuilenOlympia2:15.6794002162:17.69+0,81E31.711:06.441:41.982:17.69
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ2:18.2294006222:17.80E31.621:07.091:43.152:17.80
Christel VinkeZVZ2:16.7694001522:18.01+0,81E31.621:06.451:42.512:18.01
Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:17.8294000682:18.47+0,89E31.231:06.521:42.862:18.47
Linda van der HoutZV Westland Dijkglas2:15.6293003442:18.91+0,83E31.121:05.931:42.382:18.91
Roos WielinkTriVia2:18.9294039622:18.97+0,90E31.701:06.431:42.692:18.97
Jip MulkensAquarijn2:17.9194025382:19.07+0,84E30.261:05.051:41.752:19.07
Naomi HofsinkDeltasteur2:16.5394025082:19.42+0,90E31.321:06.461:42.772:19.42
Lonne DijkhuisDe Dinkel2:17.9794000302:19.63+0,93E31.131:06.591:43.202:19.63
Jose SijbringDe Pinquin2:13.1793007022:20.17+0,94E31.661:06.681:43.602:20.17
Kimberley van WijkVan Uden de Gouwe2:16.9294020402:20.29E31.911:07.141:43.872:20.29
Tania JacobsDe Columbiaan2:19.0794008642:21.06+0,78E32.341:08.111:44.632:21.06
Iris van den HeuvelDe Kempvis2:17.7394017322:21.76+0,84E31.441:07.311:44.712:21.76
Manon KuiperHZ&PC Heerenveen2:18.0794003022:21.90+0,77E32.361:08.861:45.772:21.90
Selena van CruchtenRZ2:17.9794016082:24.27+1,0132.321:08.891:47.142:24.27
Yvette de GierDe Columbiaan2:17.9794021242:26.90+0,9632.651:09.391:48.262:26.90
AFGEMDebby BoerefijnZignea2:18.869400240

<< TOP >>
Programmanr. 22
20.12.2008 - 10:11
Dames, 200m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde

voolopige resultaten
rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Inge DekkerEiffel Swimmers PSV1:54.8985006281:56.60+0,88A+A28.0857.511:27.201:56.60
Saskia de JongeE.ON-NZA1:59.9086018261:57.88+0,81A+A27.7357.611:27.401:57.88
Femke HeemskerkE.ON-NZA1:54.6587052241:58.54+0,88A+A27.7956.761:27.651:58.54
Rieneke TerinkAZ&PC1:58.7484024242:00.59+0,84AA27.6957.961:28.942:00.59
Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:00.5388050042:00.64+0,80AA28.7459.411:29.702:00.64
Jenna TurnerEaling Swimming Club2:03.22250072:00.86+0,69A+A28.9059.341:30.082:00.86
Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:04.0891039642:01.72+0,98A+A28.421:00.211:30.992:01.72
Natalie DurantEaling Swimming Club1:59.79374262:02.42+0,83AA28.8359.491:31.012:02.42
Lieke VeroudenAZ&PC2:03.9690039482:02.60+0,84AB28.6959.571:31.012:02.60
Lauren TurnerEaling Swimming Club2:05.94366672:02.63+0,88A+B28.6259.531:31.062:02.63
Maaike WaaijerEiffel Swimmers PSV2:03.9390041202:03.44+0,88BB29.201:00.151:31.922:03.44
Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:05.1193022162:03.74+1,00A+B29.431:01.471:33.012:03.74
Marieke NijhuisOZ&PC2:01.4392012962:04.16+0,97AB28.711:00.171:32.202:04.16
Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe2:05.2892023642:04.21+0,92AB28.861:00.201:32.422:04.21
Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:07.1493017522:05.61+0,75AB29.111:00.501:32.852:05.61
Lisa DreesensNoord Limburg(SG)2:06.9691057982:05.66+0,91BB29.091:00.861:33.442:05.66
Maud van der MeerZeester Meerval2:05.7992011802:06.25+0,77BR28.5059.921:32.782:06.25
Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV2:05.5091037562:06.36+0,91CR30.061:01.761:34.322:06.36
Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers2:06.6693000122:06.52+0,89A29.521:01.511:34.302:06.52
Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:07.3190028542:06.88+0,99C29.451:01.511:34.492:06.88
Marloes OldenburgOrca2:04.2688032182:07.45+0,97D29.191:01.901:34.592:07.45
Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:08.9292008102:07.74+0,93C29.591:02.821:36.132:07.74
Marion van den BergDWK2:06.3986002722:07.78+0,98D29.301:01.681:34.632:07.78
Lotte WilmsAZ&PC2:08.6484027702:07.81+0,87D29.171:01.381:34.432:07.81
Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV2:01.5491082702:08.40+0,76D29.511:01.291:34.472:08.40
Ilse KraaijeveldOrca2:06.1690021102:08.74+0,86D28.701:01.551:35.302:08.74
Chantal SendenZC Valkenburg2:07.9293006982:09.03+0,79C30.221:03.091:36.292:09.03
Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:11.8494001502:09.06+0,92B30.741:03.151:36.662:09.06
Pauline GouwensDe Otters Het Gooi2:05.2884007902:09.39+0,82D28.411:00.581:34.312:09.39
Mariël BorgerinkDe Dinkel2:11.1092001422:09.51+0,86C29.731:02.751:36.342:09.51
Polly Kemp-KingEaling Swimming Club2:08.44483382:09.70+0,81D30.111:02.971:36.622:09.70
Estelle MoormanZVZ2:12.8693005402:09.83+0,80C30.481:03.241:36.842:09.83
Melanie van GemertDe Schotejil2:13.1893036122:10.24C30.301:03.531:37.232:10.24
Tanja van EssenWiekslag2:14.4994046782:10.25+0,89B29.981:03.711:37.732:10.25
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV2:13.6893049222:10.27+0,77C30.171:03.191:37.152:10.27
Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:08.0091008382:10.51+0,97D30.231:03.181:36.952:10.51
Pauline van DamEiffel Swimmers PSV2:10.5393044222:10.60+0,87C30.561:03.551:37.392:10.60
Marjolein DelnoDe Rijn2:10.0794000242:10.85+0,96C30.451:03.771:37.722:10.85
Ela HuttenSBC20002:13.6093003542:11.00+0,65C29.861:03.221:37.272:11.00
Géke HeinsbroekWVZ2:14.1293003122:11.00+0,79C30.581:03.831:37.592:11.00
Milou JulicherWiekslag2:13.7293013202:11.16+0,73C30.981:04.961:38.652:11.16
Rosanne SchoonbeekTriVia2:13.1194026922:11.46+1,13C30.921:04.261:38.242:11.46
Kira ToussaintE.ON-NZA2:08.8394009902:11.78+0,72C30.151:03.211:37.422:11.78
Tamara van VlietDe Columbiaan2:15.2594035622:11.82+0,98C29.191:02.171:37.452:11.82
Vera van DeldenWVZ2:14.5293013082:11.90+0,76D30.601:03.381:38.002:11.90
Kimberley AlbersVlaardingen2:09.4392041022:12.26+0,81D30.211:03.591:38.572:12.26
Yvon VersteegDe Veene2:10.7292018642:12.31+0,97D30.281:04.131:39.032:12.31
Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:07.4383011622:12.62+0,89E29.901:03.321:38.062:12.62
Marleen BraakhuisDe Dinkel2:13.4893048502:12.86+0,84D30.561:03.521:37.982:12.86
Inge PeppingDe Rijn2:12.9494023082:13.16D31.151:04.821:39.162:13.16
Désirée EmmenDe Vennen2:12.1592048622:13.52+0,70E30.231:03.691:38.672:13.52
Claire de WinterGoSwim2:17.1094060502:13.60+0,98D31.251:04.831:39.332:13.60
Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:14.8093012802:13.65+0,86D31.031:04.261:38.872:13.65
Renske de GrootDZ&PC2:13.9593002762:13.77D31.561:05.181:39.642:13.77
Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:15.5693076122:13.83+0,91D30.981:04.481:39.242:13.83
Naomi TouréTriVia2:18.2494016282:13.89+1,06D30.911:05.151:39.912:13.89
Iris PijtakAZ&PC2:13.6693006022:13.90+0,86D31.421:05.481:39.702:13.90
Maxime de WildeDZ&PC2:13.8093046582:14.07+0,91D30.471:04.531:39.732:14.07
Nikki van der HoornOceanus2:15.3293072242:14.24+0,59D30.771:04.491:39.292:14.24
Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend2:16.0694027882:14.26+0,84D31.301:05.651:40.742:14.26
Isabelle GrootesOceanus2:14.8093030302:14.80+0,85E30.621:04.201:39.082:14.80
Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:10.9193051222:15.08+0,90E30.301:03.621:38.802:15.08
Marloes ErkensDWK2:14.2993002342:15.23+0,90E30.981:05.371:40.092:15.23
Pascalle RoversTRB/RES2:15.4693010642:15.40+0,75E30.771:04.891:40.062:15.40
Eva van EttenPoseidon'562:16.1994030442:16.09+0,75D31.191:05.781:41.432:16.09
Danique ThijertDe Dinkel2:18.1394016522:16.18+0,88E31.101:05.351:40.832:16.18
Jara SchmidtDe Columbiaan2:18.4394050622:16.30+0,95E31.881:07.341:42.902:16.30
Leonie Oude ElferinkZignea2:10.3994018262:16.74+0,97E31.201:05.251:41.362:16.74
Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas2:17.4894029042:16.83+0,90E31.961:07.361:43.032:16.83
Sophie SollieZeester Meerval2:15.7194001402:17.06+0,84E31.251:05.671:41.552:17.06
Femke GroosDZ&PC2:17.5194044922:17.15+0,83E32.201:06.981:43.202:17.15
Sahar HamamDZT'622:16.5794054122:17.20+0,82E32.141:07.111:43.572:17.20
Maud HesselinkDe Dinkel2:16.1294008542:17.39+0,95E30.331:04.621:41.312:17.39
Simone Norman PedersenKÝge SvÝmmeklub2:13.889332AH2:17.69*+0,97E31.861:06.951:42.402:17.69
Iris van ZuilenOlympia2:15.6794002162:17.69+0,81E31.711:06.441:41.982:17.69
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ2:18.2294006222:17.80E31.621:07.091:43.152:17.80
Christel VinkeZVZ2:16.7694001522:18.01+0,81E31.621:06.451:42.512:18.01
Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:17.8294000682:18.47+0,89E31.231:06.521:42.862:18.47
Linda van der HoutZV Westland Dijkglas2:15.6293003442:18.91+0,83E31.121:05.931:42.382:18.91
Roos WielinkTriVia2:18.9294039622:18.97+0,90E31.701:06.431:42.692:18.97
Jip MulkensAquarijn2:17.9194025382:19.07+0,84E30.261:05.051:41.752:19.07
Naomi HofsinkDeltasteur2:16.5394025082:19.42+0,90E31.321:06.461:42.772:19.42
Lonne DijkhuisDe Dinkel2:17.9794000302:19.63+0,93E31.131:06.591:43.202:19.63
Jose SijbringDe Pinquin2:13.1793007022:20.17+0,94E31.661:06.681:43.602:20.17
Kimberley van WijkVan Uden de Gouwe2:16.9294020402:20.29E31.911:07.141:43.872:20.29
Tania JacobsDe Columbiaan2:19.0794008642:21.06+0,78E32.341:08.111:44.632:21.06
Iris van den HeuvelDe Kempvis2:17.7394017322:21.76+0,84E31.441:07.311:44.712:21.76
Manon KuiperHZ&PC Heerenveen2:18.0794003022:21.90+0,77E32.361:08.861:45.772:21.90
Selena van CruchtenRZ2:17.9794016082:24.27+1,0132.321:08.891:47.142:24.27
Yvette de GierDe Columbiaan2:17.9794021242:26.90+0,9632.651:09.391:48.262:26.90
AFGEMDebby BoerefijnZignea2:18.869400240
NGManon van RooijenDe Dolfijn1:59.158201404
NGLona KroeseE.ON-NZA2:02.538702382


<< TOP >>
Programmanr. 23
20.12.2008 - 10:49
Jongens, 200m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV1:52.5991028171:51.28+0,70A+B25.5453.391:22.031:51.28
2.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil1:53.6091019471:51.37+0,86A+B26.4055.121:23.891:51.37
3.Joost GroeneveldVZC-E&P1:57.3592004091:52.80+0,72AR26.0354.921:24.081:52.80
4.John VerhagenEiffel Swimmers PSV1:54.6592053251:52.92+0,73AR26.3154.861:23.501:52.92
5.Mike MarissenAZ&PC1:54.8392021871:53.09+0,86A26.8856.061:25.091:53.09
6.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:59.9591046451:55.61+0,84C27.0956.351:26.081:55.61
7.Chris van VlietTriVia1:59.5691024251:55.98+0,93C26.3555.411:25.601:55.98
8.Bryan MannaartWVZ2:00.9291015331:56.68+0,87C26.7255.911:26.321:56.68
9.Pascal TimmermansRZC2:00.5192023491:57.40+0,87C26.3756.061:26.821:57.40
10.Mitch NottenZC Valkenburg1:58.5192025051:57.57+0,90C27.3056.801:27.231:57.57
11.Niels van PolanenDe Columbiaan1:58.8591018091:57.68+0,89D27.9257.521:27.301:57.68
12.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen1:59.9491012411:58.13+0,78D28.1257.511:28.341:58.13
13.Kevin EltinkNDD1:59.0291005891:58.26+0,85D26.6956.591:27.261:58.26
14.Victor PootVlaardingen1:59.8492036511:58.29+0,75D27.2256.861:27.151:58.29
15.Bas van HouwelingenDe Schelde1:59.6492005631:58.39+0,74D26.9657.381:28.321:58.39
16.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht2:02.2292040351:58.58+0,71D26.9856.721:27.411:58.58
17.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:58.5492014611:58.75+0,93D27.2657.141:28.241:58.75
18.Nick HessingDe Dolfijn1:59.7891037531:58.89+0,75D27.1757.901:28.671:58.89
19.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:00.1391024231:59.14+0,83D26.8556.481:27.661:59.14
20.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:01.5392023511:59.20+0,80D27.4957.971:29.081:59.20
21.Tim van DeutekomDWK1:57.6691004591:59.24+0,78D27.5957.551:28.191:59.24
22.Laurens PeppingDe Rijn2:02.7692035291:59.31+0,91D27.3357.291:28.251:59.31
23.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:57.9191026511:59.40+0,90D26.4556.231:27.541:59.40
24.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:58.9191030631:59.47+0,73D26.4656.151:27.151:59.47
25.Jeroen BaarsPoseidon'562:02.6092000311:59.80+0,92D28.0459.311:30.651:59.80
26.Thijs HagelsteinVZC-E&P2:01.2091008272:00.16+0,87D27.7758.471:30.462:00.16
27.Hans Peter HartogDAW-FINENZO1:59.7391008592:00.50+0,84E27.2057.551:29.102:00.50
28.Boris GaljartVlaardingen2:03.0892019972:00.87+0,62D28.7659.951:30.952:00.87
29.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:02.5792026752:01.05+0,80E27.6957.731:29.172:01.05
30.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:01.2791040452:01.06+0,83E27.7558.621:29.592:01.06
31.Jeroen FeijsZC Valkenburg2:00.9592003332:01.85+0,82E27.7857.801:29.402:01.85
32.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ2:01.3492043232:02.05+1,06E27.0857.411:29.192:02.05
33.Bryan MorsinkDe Veene2:00.5791016292:02.82+0,88E26.9757.431:29.672:02.82
34.Luuk OnrustZeester Meerval2:02.6292051252:02.97+0,92E28.3559.521:31.172:02.97
35.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:03.6692019652:04.25+0,84E28.1759.791:32.682:04.25
36.Ferry J. ClaassenNuenen2:02.5492022172:04.26+0,88E28.401:00.051:32.702:04.26
37.Koen SterenborgLivo2:03.8092012592:04.55+0,92E27.5958.281:31.162:04.55
38.Jort KeetmanTwente(SG)2:03.2292038492:05.30+0,90E28.1959.561:32.432:05.30
39.Robbin van KilsdonkGoSwim2:02.5892006852:05.31+0,52E27.4058.461:31.682:05.31
40.Roderick van DoeselaarKoewacht2:03.2892002612:06.81+0,8029.301:01.551:34.822:06.81
41.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:03.6592005192:07.40+0,8529.291:01.731:35.102:07.40

<< TOP >>
Programmanr. 23
20.12.2008 - 10:49
Heren, 200m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Stefan de DieE.ON-NZA1:45.7186039051:47.52+0,85A+A24.4550.311:17.771:47.52
2.Joost ReijnsE.ON-NZA1:47.4287027251:47.62+0,79A+A24.8952.121:19.591:47.62
3.Joran BarendsAZ&PC1:49.8185000911:47.81+0,87A+A24.9851.691:19.361:47.81
4.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV1:49.5788035491:48.21+0,77A+A25.0452.131:19.771:48.21
5.Tom VangeneugdenEiffel Swimmers PSV1:49.7483027751:49.06+0,92A+A26.2754.251:22.041:49.06
6.Bas van VelthovenE.ON-NZA1:50.9385026951:49.30+0,76AA25.6953.121:21.391:49.30
7.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV1:48.5689065431:49.98+0,91AA26.4354.141:22.521:49.98
8.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV1:49.7287022231:50.04+0,93AA25.9553.511:21.631:50.04
9.Job KienhuisEiffel Swimmers PSV1:52.3689016311:50.67+0,90AB25.8954.301:22.601:50.67
10.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV1:52.5991028171:51.28+0,70A+B25.5453.391:22.031:51.28
11.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil1:53.6091019471:51.37+0,86A+B26.4055.121:23.891:51.37
12.Wouter SmeetsWVZ1:51.3884020931:51.87+0,88BB25.9654.131:22.701:51.87
13.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV1:53.2990021791:51.88+0,76AB25.5353.211:22.231:51.88
14.Alex SchelvisMNC Dordrecht1:54.7987029271:51.91+0,94BB25.4053.241:22.271:51.91
15.Robert YallopAZ&PC1:54.3189036791:52.11+0,86BB26.4655.041:24.101:52.11
16.Geert LantinkAZ&PC1:55.3586018491:52.23+0,89BB25.0852.961:22.141:52.23
17.Joost GroeneveldVZC-E&P1:57.3592004091:52.80+0,72AR26.0354.921:24.081:52.80
18.John VerhagenEiffel Swimmers PSV1:54.6592053251:52.92+0,73AR26.3154.861:23.501:52.92
19.Mike MarissenAZ&PC1:54.8392021871:53.09+0,86A26.8856.061:25.091:53.09
20.Sebastian BakkerANKER TEAM GRONINGEN1:53.5288001191:53.28+0,80C26.1855.141:24.711:53.28
21.Ewoud PotiekDZ&PC1:53.1489025031:54.14+0,80C26.1054.651:24.261:54.14
22.Toby AarnoutseLuctor et Emergo1:55.0689000071:54.37+0,91C26.1855.461:25.471:54.37
23.Yvo op den KampZC Valkenburg1:53.7089015531:54.64+0,76C26.5055.121:24.511:54.64
24.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV1:55.1590037491:54.67+0,76C26.5855.541:24.781:54.67
25.Marcel ThijsseWVZ1:55.2382017191:54.70+0,79C26.5855.021:24.691:54.70
26.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn1:53.2489050631:54.81+0,86C26.5655.531:25.081:54.81
27.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht1:53.7386024031:55.38+0,81D25.6655.201:25.611:55.38
28.Chris JonesEaling Swimming Club1:56.0938781:55.46+0,77D26.7756.231:25.781:55.46
29.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:59.9591046451:55.61+0,84C27.0956.351:26.081:55.61
30.Robbert DonkDe Geul1:55.3889007451:55.79+0,82D26.5856.251:26.521:55.79
31.Chris van VlietTriVia1:59.5691024251:55.98+0,93C26.3555.411:25.601:55.98
32.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:56.1490046031:56.01+0,87C26.5356.661:27.161:56.01
33.Jasper van MierloBudel1:57.4090020051:56.50+0,71D26.5155.421:25.841:56.50
34.Martijn SmeetsWVZ1:54.7381015551:56.51+0,79D26.7455.971:26.231:56.51
35.Bryan MannaartWVZ2:00.9291015331:56.68+0,87C26.7255.911:26.321:56.68
36.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:54.7389007931:56.83+0,81D26.4155.801:25.801:56.83
37.Pascal TimmermansRZC2:00.5192023491:57.40+0,87C26.3756.061:26.821:57.40
38.Mitch NottenZC Valkenburg1:58.5192025051:57.57+0,90C27.3056.801:27.231:57.57
39.Niels van PolanenDe Columbiaan1:58.8591018091:57.68+0,89D27.9257.521:27.301:57.68
40.Tommie KerstensEiffel Swimmers PSV1:55.0588018171:57.85+0,82E26.1455.511:26.611:57.85
41.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen1:59.9491012411:58.13+0,78D28.1257.511:28.341:58.13
42.Kevin EltinkNDD1:59.0291005891:58.26+0,85D26.6956.591:27.261:58.26
43.Victor PootVlaardingen1:59.8492036511:58.29+0,75D27.2256.861:27.151:58.29
44.Bas van HouwelingenDe Schelde1:59.6492005631:58.39+0,74D26.9657.381:28.321:58.39
45.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht2:02.2292040351:58.58+0,71D26.9856.721:27.411:58.58
46.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:58.5492014611:58.75+0,93D27.2657.141:28.241:58.75
47.Nick HessingDe Dolfijn1:59.7891037531:58.89+0,75D27.1757.901:28.671:58.89
48.Matthijs DekkerZaanstad (SG)1:58.2890006211:59.01+0,87D27.0857.231:28.501:59.01
49.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:00.1391024231:59.14+0,83D26.8556.481:27.661:59.14
50.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:01.5392023511:59.20+0,80D27.4957.971:29.081:59.20
51.Tim van DeutekomDWK1:57.6691004591:59.24+0,78D27.5957.551:28.191:59.24
52.Laurens PeppingDe Rijn2:02.7692035291:59.31+0,91D27.3357.291:28.251:59.31
53.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:57.9191026511:59.40+0,90D26.4556.231:27.541:59.40
54.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:58.9191030631:59.47+0,73D26.4656.151:27.151:59.47
55.Jeroen BaarsPoseidon'562:02.6092000311:59.80+0,92D28.0459.311:30.651:59.80
56.Michael van der LindenDe Zijl/LGB1:55.2386019211:59.86+0,83E27.2457.631:29.161:59.86
57.Thijs HagelsteinVZC-E&P2:01.2091008272:00.16+0,87D27.7758.471:30.462:00.16
58.Hans Peter HartogDAW-FINENZO1:59.7391008592:00.50+0,84E27.2057.551:29.102:00.50
59.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV1:58.7190022232:00.74+0,79E27.4557.961:30.052:00.74
60.Boris GaljartVlaardingen2:03.0892019972:00.87+0,62D28.7659.951:30.952:00.87
61.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:02.5792026752:01.05+0,80E27.6957.731:29.172:01.05
62.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:01.2791040452:01.06+0,83E27.7558.621:29.592:01.06
63.Jeroen FeijsZC Valkenburg2:00.9592003332:01.85+0,82E27.7857.801:29.402:01.85
64.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ2:01.3492043232:02.05+1,06E27.0857.411:29.192:02.05
65.Bryan MorsinkDe Veene2:00.5791016292:02.82+0,88E26.9757.431:29.672:02.82
66.Luuk OnrustZeester Meerval2:02.6292051252:02.97+0,92E28.3559.521:31.172:02.97
67.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:03.6692019652:04.25+0,84E28.1759.791:32.682:04.25
68.Ferry J. ClaassenNuenen2:02.5492022172:04.26+0,88E28.401:00.051:32.702:04.26
69.Koen SterenborgLivo2:03.8092012592:04.55+0,92E27.5958.281:31.162:04.55
70.Jort KeetmanTwente(SG)2:03.2292038492:05.30+0,90E28.1959.561:32.432:05.30
71.Robbin van KilsdonkGoSwim2:02.5892006852:05.31+0,52E27.4058.461:31.682:05.31
72.Roderick van DoeselaarKoewacht2:03.2892002612:06.81+0,8029.301:01.551:34.822:06.81
73.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:03.6592005192:07.40+0,8529.291:01.731:35.102:07.40
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA1:46.568803571


<< TOP >>
Programmanr. 24
20.12.2008 - 11:19
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Iris PijtakAZ&PC9:46.9393006029:45.12D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.74
1:10.58
1:47.95
2:25.79
33.74
36.84
37.37
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.45
3:40.87
4:18.43
4:55.71
37.66
37.42
37.56
37.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.13
6:10.01
6:46.87
7:23.21
37.42
36.88
36.86
36.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.68
8:36.41
9:12.08
9:45.12
36.47
36.73
35.67
33.04
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV9:59.2394005749:46.20+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:06.67
1:42.53
2:18.92
31.58
35.09
35.86
36.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.00
3:31.74
4:08.40
4:45.48
36.08
36.74
36.66
37.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.41
5:59.96
6:37.39
7:15.14
36.93
37.55
37.43
37.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.85
8:30.76
9:08.80
9:46.20
37.71
37.91
38.04
37.40
Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen9:50.1494026389:57.45+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:07.53
1:44.16
2:21.23
32.38
35.15
36.63
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.68
3:36.56
4:14.60
4:52.74
37.45
37.88
38.04
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.24
6:09.54
6:48.12
7:26.51
38.50
38.30
38.58
38.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.99
8:43.41
9:20.82
9:57.45
38.48
38.42
37.41
36.63
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ9:57.66940062210:11.07+0,97E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:09.54
1:48.02
2:26.56
32.51
37.03
38.48
38.54
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.03
3:43.95
4:23.04
5:02.10
38.47
38.92
39.09
39.06
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.30
6:20.63
6:59.55
7:38.42
39.20
39.33
38.92
38.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.95
8:55.44
9:33.95
10:11.07
38.53
38.49
38.51
37.12
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo9:51.329401428
NGLeonie Oude ElferinkZignea9:42.239401826

<< TOP >>
Programmanr. 24
20.12.2008 - 11:19
Dames, 800m vrije slagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Polly Kemp-KingEaling Swimming Club9:35.74483389:28.87+0,84D
50m:
100m:
150m:
200m:
32.67
1:07.62
1:42.99
2:18.89
32.67
34.95
35.37
35.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.71
3:30.92
4:07.08
4:43.62
35.82
36.21
36.16
36.54
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.33
5:55.46
6:31.51
7:07.46
35.71
36.13
36.05
35.95
650m:
700m:
750m:
800m:
7:43.96
8:20.11
8:54.65
9:28.87
36.50
36.15
34.54
34.22
Inge ArtsZeester Meerval9:36.0192030769:37.53+0,82D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.44
1:08.69
1:44.83
2:21.01
33.44
35.25
36.14
36.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.70
3:34.00
4:10.84
4:47.54
36.69
36.30
36.84
36.70
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.61
6:00.22
6:37.07
7:13.48
36.07
36.61
36.85
36.41
650m:
700m:
750m:
800m:
7:49.78
8:26.02
9:02.37
9:37.53
36.30
36.24
36.35
35.16
Iris PijtakAZ&PC9:46.9393006029:45.12D
50m:
100m:
150m:
200m:
33.74
1:10.58
1:47.95
2:25.79
33.74
36.84
37.37
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.45
3:40.87
4:18.43
4:55.71
37.66
37.42
37.56
37.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.13
6:10.01
6:46.87
7:23.21
37.42
36.88
36.86
36.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.68
8:36.41
9:12.08
9:45.12
36.47
36.73
35.67
33.04
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV9:59.2394005749:46.20+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:06.67
1:42.53
2:18.92
31.58
35.09
35.86
36.39
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.00
3:31.74
4:08.40
4:45.48
36.08
36.74
36.66
37.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.41
5:59.96
6:37.39
7:15.14
36.93
37.55
37.43
37.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.85
8:30.76
9:08.80
9:46.20
37.71
37.91
38.04
37.40
Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen9:50.1494026389:57.45+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.38
1:07.53
1:44.16
2:21.23
32.38
35.15
36.63
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.68
3:36.56
4:14.60
4:52.74
37.45
37.88
38.04
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.24
6:09.54
6:48.12
7:26.51
38.50
38.30
38.58
38.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.99
8:43.41
9:20.82
9:57.45
38.48
38.42
37.41
36.63
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ9:57.66940062210:11.07+0,97E
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:09.54
1:48.02
2:26.56
32.51
37.03
38.48
38.54
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.03
3:43.95
4:23.04
5:02.10
38.47
38.92
39.09
39.06
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.30
6:20.63
6:59.55
7:38.42
39.20
39.33
38.92
38.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.95
8:55.44
9:33.95
10:11.07
38.53
38.49
38.51
37.12
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo9:51.329401428
NGLeonie Oude ElferinkZignea9:42.239401826


<< TOP >>
Programmanr. 25
20.12.2008 - 11:30
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
De Dinkel 1De Dinkel4:22.344:21.73
Mariël Borgerink
Loes Zanderink

+0,53
33.00
31.93
1:07.04
1:08.56
Silke Oude Weernink
Marleen Braakhuis
+0,52
+0,12
30.43
29.27
1:05.39
1:00.74
Orca 1Orca4:24.164:24.22
Wendan Poelstra
Joyce Duurken

+0,36
32.22
34.77
1:06.79
1:16.07
Marloes Oldenburg
Ilse Kraaijeveld
+0,46
+0,41
29.76
26.68
1:05.12
56.24
AZ&PC 1AZ&PC4:22.894:27.68
Silvie Ketelaars
Yvonne v.d. Pol

+0,22
32.58
33.57
1:07.27
1:13.64
Rachelle Visser
Lotte Wilms
+0,61
+0,20
31.42
27.71
1:07.94
58.83
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:29.744:28.79
Misty Coert
Sanne Scheerder
33.82
35.30
1:10.10
1:15.81
Lotte Greven
Chantal Senden
+0,45
+0,17
30.36
27.24
1:05.11
57.77
Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:33.274:31.42
Inge Menzo
Sharayah Diphoorn

+0,49
33.31
35.30
1:09.09
1:15.51
Wendy Tempels
Janine Kosse
+0,32
+0,30
29.88
28.39
1:06.33
1:00.49
Van Uden de Gouwe 1Van Uden de Gouwe4:31.284:31.87
Lis Kop Jansen
Joëlle Scheps

+0,63
33.69
35.57
1:09.60
1:15.28
Merle Verkijk
Kim Middendorp
+0,67
+0,28
30.39
28.14
1:06.83
1:00.16
De Whee 1De Whee4:31.384:33.24
Pauline Scheepbouwer
Lisa Nijland

+0,26
35.55
34.82
1:12.52
1:14.68
Kelly ter Doest
Lenneke v/d Molen
+0,17
+0,48
29.44
29.46
1:04.80
1:01.24
De Stormvogel 1De Stormvogel4:31.624:33.52
Manon Minneboo
Amira Fathi
32.62
37.95
1:07.32
1:21.31
Judith Stap
Merel van der Ent
+0,28
+0,51
30.01
28.68
1:05.48
59.41
OZ&PC 1OZ&PC4:30.754:34.59
Marloes Giesselink
Sharon Teunissen

+0,58
33.04
37.30
1:08.59
1:18.89
Anne Boomars
Marieke Nijhuis
+0,37
+0,32
31.65
28.31
1:08.48
58.63
Eiffel Swimmers PSV 3Eiffel Swimmers PSV4:28.464:34.93
Tanja Peeters
Emily Harks
32.88
35.58
1:08.87
1:17.89
Michelle Hendrikx
Pauline van Dam
+0,48
+0,44
31.27
29.11
1:07.19
1:00.98
WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:28.064:35.22
Daphne ten Brink
Sharon van der Leest

+0,44
33.37
36.16
1:09.07
1:17.59
Pascalle Spiekerman
Cleo Denise Bol
+0,4531.07
28.04
1:09.02
59.54
Zeester Meerval 2Zeester Meerval4:33.104:41.35
Inge Arts
Karlijn Hoogstede

+0,34
35.16
38.36
1:11.48
1:21.14
Stephanie Janssen
Sophie Sollie
+0,29
+0,47
29.94
29.91
1:05.77
1:02.96
DWK 1DWK4:29.404:47.68
Tessa van der Aa
Marijke Monsma

+0,39
34.31
35.58
1:12.55
1:17.71
Marloes Erkens
Rianne Zeegers
+0,55
+0,36
34.65
29.31
1:15.01
1:02.41
NGDe Dolfijn 4De Dolfijn4:27.83
Kira Toussaint, Britt Bakker, Parand Zarekiani, Esmee Vermeulen


<< TOP >>
Programmanr. 26
20.12.2008 - 11:41
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:34.923:27.86+0,84
Xander Breton
Aziz Nosairi
+0,84
+0,58
24.61
25.37
51.90
52.70
Martijn van Buuren
Marvin Kruin
+0,39
+0,59
25.03
24.32
52.47
50.79
WVZ 2WVZ3:33.843:28.76+0,88
Arjan Assink
Mike Stoffer
+0,88
+0,22
25.07
24.54
52.39
51.35
Raymond van de Merwe
Sander Smeets
+0,43
+0,28
24.88
25.07
52.04
52.98
AZ&PC 2AZ&PC3:33.423:29.81+0,86
Frederik Tamminga
Robert Yallop
+0,86
+0,40
26.03
24.42
54.39
51.14
Jeffrey Breedijk
Mike Marissen
+0,47
+0,16
24.87
24.40
53.12
51.16
De Lansingh 1De Lansingh3:35.623:30.81+0,74
Frank Boon
Jelte Stanic
+0,74
+0,39
24.36
24.88
51.33
53.29
Johnny Kranendonk
Stefan Groeneweg
+0,40
+0,34
24.12
25.43
52.06
54.13
Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:34.703:33.12+0,86
Alan Smeets
Davy Verreussel
+0,86
+0,39
25.21
25.72
52.79
53.39
Michel Heijnen
Joris Bulstra
+0,32
+0,29
25.66
24.30
54.01
52.93
OZ&PC 1OZ&PC3:38.213:36.07+0,56
Kay Beimin
Stef Comello
+0,56
+0,35
25.80
25.00
54.14
53.78
Fabian Beimin
Michiel Beemster
+0,45
+0,42
26.41
25.53
55.24
52.91
ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:36.023:36.20+0,84
Sander Hoogeveen
Niels van Eck
+0,84
+0,40
26.62
25.24
57.31
52.45
Niels Koster
Robert Klinkhamer
+0,09
+0,23
24.95
24.68
53.33
53.11
De Dinkel 1De Dinkel3:38.123:36.54+0,85
Frank Rikhof
Rense Loohuis
+0,8525.99
25.36
54.54
54.18
Sjoerd Zanderink
Jordi Dijkhuis
+0,35
+0,38
25.48
25.49
53.58
54.24
De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi3:36.213:36.93+0,80
Loïc Kemp
Roy Visser
+0,80
+0,30
27.10
25.79
56.08
54.28
Floor Verhaar
Ferry Weertman
+0,15
+0,12
24.61
25.91
51.73
54.84
Deltasteur 1Deltasteur3:36.983:37.51+0,85
Gernand Leusink
Thijs Fikkert
+0,85
+0,28
25.37
26.18
53.90
55.92
Ruben Brink
Gert van 't Oever
+0,20
+0,33
25.56
25.07
54.56
53.13
DISDAW-FINENZO 1DAW-FINENZO3:38.06+0,83
EA - Te vroeg overgenomen., dis 3e zwemmer
Thom de Boer
Patrick Molenkamp
+0,83
+0,32
26.45
25.76
55.14
54.98
Demi de Rooij
Hans Peter Hartog
-0,19
+0,02
DISLuctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:37.40+0,93
EA - Te vroeg overgenomen., dis 3e zwemmer
Toby Aarnoutse
Joeri van Wallenburg
+0,93
+0,30
25.45
24.99
52.16
53.90
Bob Dalmeijer
Niek de Ridder
-0,16
+0,27
NGRZL 1RZL3:38.40
Peter Crijns, Stijn Agten, Niels van Dalen, Ruud van Bommel


<< TOP >>
Programmanr. 27
20.12.2008 - 11:51
Jongens, 1500m vrije slag
pr.nrs. 27-30 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Niels KemperinkOZ&PC19:21.57960000518:39.35+0,95C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.62
1:08.57
1:45.68
2:22.74
3:00.03
3:37.51
4:14.68
4:52.09
32.62
35.95
37.11
37.06
37.29
37.48
37.17
37.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:30.01
6:07.92
6:45.13
7:23.06
8:01.16
8:39.54
9:17.60
9:54.98
37.92
37.91
37.21
37.93
38.10
38.38
38.06
37.38
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:32.84
11:10.30
11:47.99
12:26.06
13:03.37
13:41.39
14:17.94
14:56.05
37.86
37.46
37.69
38.07
37.31
38.02
36.55
38.11
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:34.97
16:12.49
16:49.39
17:27.10
18:04.62
18:39.35
38.92
37.52
36.90
37.71
37.52
34.73
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn19:21.33960074518:47.63+0,80C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.31
1:10.90
1:48.95
2:26.50
3:04.35
3:42.61
4:20.80
4:58.77
33.31
37.59
38.05
37.55
37.85
38.26
38.19
37.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:36.69
6:14.65
6:52.77
7:30.76
8:09.24
8:47.01
9:24.76
10:02.24
37.92
37.96
38.12
37.99
38.48
37.77
37.75
37.48
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:39.90
11:17.39
11:54.78
12:32.60
13:10.42
13:47.84
14:25.54
15:03.33
37.66
37.49
37.39
37.82
37.82
37.42
37.70
37.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:41.12
16:19.20
16:56.47
17:34.17
18:11.75
18:47.63
37.79
38.08
37.27
37.70
37.58
35.88
3.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV19:43.51960069119:29.16+0,94E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.56
1:11.01
1:49.59
2:28.13
3:06.78
3:45.90
4:24.38
5:03.34
33.56
37.45
38.58
38.54
38.65
39.12
38.48
38.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:42.46
6:21.40
7:00.75
7:39.52
8:19.25
8:59.27
9:38.22
10:17.81
39.12
38.94
39.35
38.77
39.73
40.02
38.95
39.59
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:56.97
11:37.15
12:15.72
12:55.78
13:35.83
14:15.74
14:55.36
15:35.37
39.16
40.18
38.57
40.06
40.05
39.91
39.62
40.01
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:14.34
16:53.58
17:33.87
18:13.18
18:52.47
19:29.16
38.97
39.24
40.29
39.31
39.29
36.69
4.Timo van der EndeWVZ19:44.07960197919:35.14+0,88E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.03
1:12.79
1:52.05
2:30.72
3:09.97
3:49.28
4:28.60
5:07.56
34.03
38.76
39.26
38.67
39.25
39.31
39.32
38.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:47.23
6:26.44
7:06.06
7:45.66
8:25.74
9:04.97
9:44.42
10:24.08
39.67
39.21
39.62
39.60
40.08
39.23
39.45
39.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:03.54
11:43.14
12:23.07
13:02.91
13:43.05
14:22.89
15:02.80
15:42.49
39.46
39.60
39.93
39.84
40.14
39.84
39.91
39.69
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:21.83
17:00.97
17:40.30
18:19.92
18:57.90
19:35.14
39.34
39.14
39.33
39.62
37.98
37.24

<< TOP >>
Programmanr. 27
20.12.2008 - 11:51
Jongens, 1500m vrije slag
pr.nrs. 27-30 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Damon PeperkampDe Dinkel17:31.89950110117:22.40+1,00A
Kamp. Record Junioren 2
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.88
1:06.42
1:40.35
2:14.21
2:48.49
3:23.22
3:58.28
4:34.01
32.88
33.54
33.93
33.86
34.28
34.73
35.06
35.73
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.20
5:44.21
6:19.52
6:54.87
7:30.90
8:05.79
8:41.61
9:16.86
35.19
35.01
35.31
35.35
36.03
34.89
35.82
35.25
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:52.46
10:27.83
11:02.86
11:37.64
12:12.46
12:47.54
13:22.48
13:57.00
35.60
35.37
35.03
34.78
34.82
35.08
34.94
34.52
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:31.36
15:06.08
15:41.37
16:16.07
16:50.09
17:22.40
34.36
34.72
35.29
34.70
34.02
32.31
2.Lucas GrevenZC Valkenburg17:52.92950194117:35.97+0,75B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.75
1:05.93
1:40.68
2:15.81
2:50.35
3:25.62
4:00.72
4:35.80
31.75
34.18
34.75
35.13
34.54
35.27
35.10
35.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.28
5:46.64
6:22.23
6:57.73
7:33.54
8:09.03
8:44.38
9:19.90
35.48
35.36
35.59
35.50
35.81
35.49
35.35
35.52
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:55.09
10:30.47
11:06.23
11:41.82
12:17.20
12:52.80
13:28.24
14:03.89
35.19
35.38
35.76
35.59
35.38
35.60
35.44
35.65
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:39.52
15:15.01
15:50.70
16:26.65
17:01.77
17:35.97
35.63
35.49
35.69
35.95
35.12
34.20
3.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV18:06.22950076917:36.27+0,85B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.05
1:05.93
1:41.09
2:15.79
2:50.87
3:26.14
4:01.61
4:36.51
32.05
33.88
35.16
34.70
35.08
35.27
35.47
34.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.76
5:47.29
6:22.89
6:58.87
7:34.56
8:10.71
8:46.16
9:21.89
35.25
35.53
35.60
35.98
35.69
36.15
35.45
35.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:57.19
10:32.93
11:08.65
11:44.07
12:19.93
12:55.05
13:31.02
14:06.85
35.30
35.74
35.72
35.42
35.86
35.12
35.97
35.83
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.92
15:18.15
15:53.65
16:28.71
17:04.05
17:36.27
36.07
35.23
35.50
35.06
35.34
32.22
4.Max de VoogtOne Team Swimming18:27.61950232517:55.70+0,90C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.96
1:03.99
1:38.47
2:13.39
2:48.73
3:24.76
3:59.93
4:35.93
29.96
34.03
34.48
34.92
35.34
36.03
35.17
36.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.91
5:48.72
6:25.46
7:02.02
7:38.96
8:15.20
8:52.11
9:28.96
35.98
36.81
36.74
36.56
36.94
36.24
36.91
36.85
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:06.87
10:43.34
11:19.97
11:57.26
12:34.01
13:10.90
13:47.35
14:23.90
37.91
36.47
36.63
37.29
36.75
36.89
36.45
36.55
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:00.29
15:36.04
16:12.43
16:48.82
17:24.70
17:55.70
36.39
35.75
36.39
36.39
35.88
31.00
5.Jeffrey ReijndersOceanus18:09.32950087717:56.56+0,85C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.95
1:06.90
1:41.80
2:16.85
2:52.38
3:27.91
4:03.44
4:39.28
31.95
34.95
34.90
35.05
35.53
35.53
35.53
35.84
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:15.07
5:50.27
6:26.06
7:02.35
7:38.67
8:14.90
8:51.34
9:27.97
35.79
35.20
35.79
36.29
36.32
36.23
36.44
36.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:04.53
10:41.11
11:18.02
11:54.90
12:31.91
13:09.11
13:46.10
14:22.60
36.56
36.58
36.91
36.88
37.01
37.20
36.99
36.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:59.14
15:35.14
16:10.62
16:46.30
17:22.58
17:56.56
36.54
36.00
35.48
35.68
36.28
33.98
6.Kevin WoltersHellas-Glana18:32.28950196518:15.36+0,87D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.24
1:07.86
1:43.62
2:19.76
2:55.61
3:31.79
4:08.06
4:44.93
32.24
35.62
35.76
36.14
35.85
36.18
36.27
36.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:21.87
5:59.13
6:36.11
7:13.61
7:50.74
8:28.82
9:05.28
9:42.57
36.94
37.26
36.98
37.50
37.13
38.08
36.46
37.29
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:19.86
10:56.74
11:33.88
12:11.24
12:47.68
13:25.34
14:01.68
14:38.82
37.29
36.88
37.14
37.36
36.44
37.66
36.34
37.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:15.30
15:52.50
16:29.47
17:06.24
17:42.11
18:15.36
36.48
37.20
36.97
36.77
35.87
33.25
7.Arthur van NoordenZC Valkenburg18:44.33950123918:27.47+0,80E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.32
1:07.72
1:43.12
2:19.18
2:55.59
3:31.94
4:08.64
4:45.43
32.32
35.40
35.40
36.06
36.41
36.35
36.70
36.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:22.69
5:59.89
6:36.78
7:13.90
7:51.20
8:28.46
9:06.06
9:43.62
37.26
37.20
36.89
37.12
37.30
37.26
37.60
37.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:21.33
10:58.50
11:36.11
12:13.74
12:51.29
13:29.02
14:06.60
14:44.20
37.71
37.17
37.61
37.63
37.55
37.73
37.58
37.60
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:21.59
15:59.41
16:36.98
17:14.42
17:51.76
18:27.47
37.39
37.82
37.57
37.44
37.34
35.71
8.Bryan TankinkWWV19:02.39950282918:37.89*+0,76E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.35
1:10.10
1:46.93
2:24.11
3:01.97
3:39.87
4:17.12
4:55.32
33.35
36.75
36.83
37.18
37.86
37.90
37.25
38.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.17
6:11.08
6:49.03
7:26.57
8:03.99
8:40.97
9:18.07
9:55.10
37.85
37.91
37.95
37.54
37.42
36.98
37.10
37.03
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:32.52
11:10.07
11:47.66
12:24.69
13:02.48
13:40.12
14:17.39
14:54.78
37.42
37.55
37.59
37.03
37.79
37.64
37.27
37.39
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:32.00
16:09.62
16:47.06
17:24.61
18:01.83
18:37.89
37.22
37.62
37.44
37.55
37.22
36.06
9.Sjors LieverstDAW-FINENZO18:59.05950138918:47.93+0,85E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.23
1:08.26
1:45.03
2:22.82
3:00.27
3:37.47
4:15.14
4:52.97
32.23
36.03
36.77
37.79
37.45
37.20
37.67
37.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:31.30
6:09.14
6:47.07
7:25.76
8:03.28
8:41.54
9:19.30
9:57.51
38.33
37.84
37.93
38.69
37.52
38.26
37.76
38.21
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:35.62
11:13.69
11:51.61
12:30.27
13:08.51
13:46.63
14:25.06
15:03.41
38.11
38.07
37.92
38.66
38.24
38.12
38.43
38.35
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:41.55
16:19.26
16:56.64
17:34.98
18:12.80
18:47.93
38.14
37.71
37.38
38.34
37.82
35.13
10.Jurian BeukersWVZ18:44.85950132719:01.86+0,78E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.29
1:10.00
1:47.42
2:25.41
3:03.46
3:41.53
4:19.92
4:58.12
33.29
36.71
37.42
37.99
38.05
38.07
38.39
38.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:36.37
6:15.11
6:53.78
7:32.05
8:10.29
8:49.09
9:27.56
10:06.18
38.25
38.74
38.67
38.27
38.24
38.80
38.47
38.62
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:44.75
11:23.21
12:01.93
12:40.86
13:19.60
13:58.49
14:37.39
15:15.83
38.57
38.46
38.72
38.93
38.74
38.89
38.90
38.44
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:54.16
16:32.89
17:11.22
17:49.48
18:26.76
19:01.86
38.33
38.73
38.33
38.26
37.28
35.10

<< TOP >>
Programmanr. 27
20.12.2008 - 11:51
Jongens, 1500m vrije slag
pr.nrs. 27-30 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 3
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Lester SnackersZC Valkenburg17:02.74940094716:36.27+0,84A+
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.81
1:00.35
1:32.72
2:05.69
2:38.66
3:11.67
3:44.79
4:18.36
28.81
31.54
32.37
32.97
32.97
33.01
33.12
33.57
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.82
5:25.29
5:58.95
6:33.41
7:07.61
7:41.95
8:16.80
8:50.39
33.46
33.47
33.66
34.46
34.20
34.34
34.85
33.59
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.79
9:59.12
10:32.24
11:04.89
11:37.98
12:11.29
12:44.27
13:17.68
34.40
34.33
33.12
32.65
33.09
33.31
32.98
33.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:51.26
14:24.80
14:58.40
15:31.74
16:05.32
16:36.27
33.58
33.54
33.60
33.34
33.58
30.95
2.Ensger KotterinkWVZ17:29.86940339116:54.33+0,72A
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.43
59.41
1:31.60
2:04.05
2:37.11
3:10.06
3:43.51
4:17.25
28.43
30.98
32.19
32.45
33.06
32.95
33.45
33.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.82
5:25.02
5:58.95
6:33.26
7:07.55
7:41.86
8:16.77
8:50.58
33.57
34.20
33.93
34.31
34.29
34.31
34.91
33.81
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:24.81
9:59.12
10:33.16
11:07.52
11:42.91
12:17.71
12:52.57
13:28.10
34.23
34.31
34.04
34.36
35.39
34.80
34.86
35.53
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:02.49
14:37.64
15:12.98
15:46.36
16:19.66
16:54.33
34.39
35.15
35.34
33.38
33.30
34.67
3.Willem Kees RoosDe Vikings18:19.91940269317:23.72+0,95C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.27
1:06.22
1:41.45
2:17.66
2:53.10
3:27.02
4:01.72
4:36.34
31.27
34.95
35.23
36.21
35.44
33.92
34.70
34.62
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.21
5:46.31
6:20.98
6:55.87
7:30.77
8:05.66
8:40.44
9:14.78
34.87
35.10
34.67
34.89
34.90
34.89
34.78
34.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:49.09
10:23.47
10:58.01
11:32.80
12:07.71
12:42.46
13:17.22
13:52.18
34.31
34.38
34.54
34.79
34.91
34.75
34.76
34.96
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.27
15:02.31
15:37.64
16:13.15
16:48.88
17:23.72
35.09
35.04
35.33
35.51
35.73
34.84
4.Ivar van GinkelDWK17:53.32940002517:33.48+0,54D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.97
1:05.77
1:40.88
2:16.55
2:51.88
3:27.59
4:03.21
4:39.41
30.97
34.80
35.11
35.67
35.33
35.71
35.62
36.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:14.46
5:50.46
6:26.00
7:01.42
7:36.88
8:12.28
8:48.13
9:23.76
35.05
36.00
35.54
35.42
35.46
35.40
35.85
35.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:59.19
10:34.50
11:09.76
11:45.11
12:20.79
12:56.21
13:31.63
14:07.17
35.43
35.31
35.26
35.35
35.68
35.42
35.42
35.54
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:42.07
15:17.30
15:52.38
16:27.09
17:01.37
17:33.48
34.90
35.23
35.08
34.71
34.28
32.11
5.Stef HeijnekampTwente(SG)17:51.47940166517:35.60+0,89D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.67
1:02.35
1:35.95
2:10.04
2:44.77
3:19.63
3:54.48
4:29.58
29.67
32.68
33.60
34.09
34.73
34.86
34.85
35.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.55
5:39.66
6:14.88
6:50.51
7:26.09
8:01.92
8:37.68
9:13.32
34.97
35.11
35.22
35.63
35.58
35.83
35.76
35.64
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:49.39
10:24.99
11:00.69
11:36.67
12:11.96
12:48.18
13:24.16
14:00.14
36.07
35.60
35.70
35.98
35.29
36.22
35.98
35.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:36.18
15:12.53
15:48.79
16:24.88
17:00.95
17:35.60
36.04
36.35
36.26
36.09
36.07
34.65
6.Jacco DoestDWK17:53.73940071117:37.05+1,01D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.92
1:04.70
1:39.38
2:14.05
2:49.20
3:24.28
3:59.50
4:34.90
30.92
33.78
34.68
34.67
35.15
35.08
35.22
35.40
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.94
5:45.50
6:20.68
6:56.27
7:31.50
8:07.04
8:42.47
9:18.30
35.04
35.56
35.18
35.59
35.23
35.54
35.43
35.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:53.64
10:29.46
11:05.12
11:41.05
12:16.49
12:52.19
13:27.87
14:03.89
35.34
35.82
35.66
35.93
35.44
35.70
35.68
36.02
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:40.19
15:16.84
15:52.34
16:28.36
17:03.74
17:37.05
36.30
36.65
35.50
36.02
35.38
33.31
7.Vincent MoolhuijsenOceanus17:57.54940121517:45.70+1,02D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.89
1:06.16
1:41.28
2:16.76
2:52.66
3:28.49
4:04.16
4:40.29
31.89
34.27
35.12
35.48
35.90
35.83
35.67
36.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:16.33
5:52.17
6:27.72
7:03.53
7:39.49
8:15.58
8:51.72
9:27.89
36.04
35.84
35.55
35.81
35.96
36.09
36.14
36.17
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:03.88
10:39.47
11:15.17
11:50.88
12:26.74
13:02.03
13:37.37
14:13.32
35.99
35.59
35.70
35.71
35.86
35.29
35.34
35.95
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:48.93
15:25.20
16:00.49
16:36.45
17:11.41
17:45.70
35.61
36.27
35.29
35.96
34.96
34.29
8.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV18:06.44940391917:57.09+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.18
1:06.30
1:41.87
2:17.41
2:52.95
3:29.02
4:05.06
4:41.30
31.18
35.12
35.57
35.54
35.54
36.07
36.04
36.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:17.46
5:53.57
6:29.54
7:05.98
7:42.47
8:19.12
8:55.33
9:32.03
36.16
36.11
35.97
36.44
36.49
36.65
36.21
36.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:08.64
10:45.16
11:21.65
11:58.28
12:34.77
13:11.24
13:47.66
14:24.13
36.61
36.52
36.49
36.63
36.49
36.47
36.42
36.47
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:00.50
15:36.09
16:11.52
16:47.82
17:22.28
17:57.09
36.37
35.59
35.43
36.30
34.46
34.81
9.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO18:06.26940050718:09.99+0,87E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.38
1:06.94
1:42.36
2:18.34
2:54.27
3:30.02
4:06.29
4:42.68
31.38
35.56
35.42
35.98
35.93
35.75
36.27
36.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:19.18
5:55.65
6:32.37
7:09.24
7:46.00
8:23.09
9:00.37
9:37.47
36.50
36.47
36.72
36.87
36.76
37.09
37.28
37.10
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:14.61
10:51.25
11:28.36
12:05.30
12:42.30
13:19.23
13:56.52
14:33.41
37.14
36.64
37.11
36.94
37.00
36.93
37.29
36.89
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:09.92
15:47.33
16:24.10
17:00.99
17:36.97
18:09.99
36.51
37.41
36.77
36.89
35.98
33.02
10.Olivier NassWVZ17:53.87940293318:13.55+0,79E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.64
1:05.49
1:41.39
2:17.00
2:52.84
3:28.59
4:04.00
4:40.11
30.64
34.85
35.90
35.61
35.84
35.75
35.41
36.11
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:16.00
5:52.07
6:28.21
7:04.73
7:41.55
8:18.06
8:55.05
9:31.99
35.89
36.07
36.14
36.52
36.82
36.51
36.99
36.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:08.78
10:45.83
11:23.09
12:00.16
12:37.48
13:14.58
13:52.14
14:30.22
36.79
37.05
37.26
37.07
37.32
37.10
37.56
38.08
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:08.24
15:46.44
16:24.24
17:02.00
17:38.93
18:13.55
38.02
38.20
37.80
37.76
36.93
34.62
11.Jeffrey ThijssenZeester Meerval18:02.48940044518:28.42+0,86E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.10
1:08.18
1:44.13
2:20.88
2:57.33
3:33.86
4:11.77
4:48.63
32.10
36.08
35.95
36.75
36.45
36.53
37.91
36.86
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:26.28
6:03.28
6:40.46
7:18.19
7:55.15
8:32.80
9:09.89
9:46.55
37.65
37.00
37.18
37.73
36.96
37.65
37.09
36.66
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:23.41
11:00.37
11:37.28
12:14.16
12:51.08
13:28.14
14:05.50
14:43.44
36.86
36.96
36.91
36.88
36.92
37.06
37.36
37.94
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:21.22
15:58.94
16:36.69
17:14.36
17:51.86
18:28.42
37.78
37.72
37.75
37.67
37.50
36.56
12.Mike ter HorstNVA/HHC17:55.54940278518:30.13+0,93E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.97
1:04.59
1:40.53
2:16.45
2:52.67
3:29.51
4:06.73
4:43.84
29.97
34.62
35.94
35.92
36.22
36.84
37.22
37.11
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:21.19
5:58.76
6:36.02
7:13.69
7:51.43
8:28.97
9:06.77
9:44.61
37.35
37.57
37.26
37.67
37.74
37.54
37.80
37.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:22.73
11:00.74
11:38.73
12:16.85
12:54.72
13:33.11
14:11.50
14:49.35
38.12
38.01
37.99
38.12
37.87
38.39
38.39
37.85
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:27.64
16:05.49
16:42.86
17:20.22
17:56.69
18:30.13
38.29
37.85
37.37
37.36
36.47
33.44

<< TOP >>
Programmanr. 27
20.12.2008 - 11:51
Jongens, 1500m vrije slag
pr.nrs. 27-30 zijn samengevoegd voor de indeling
Junioren 4
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Nils MollemaOceanus16:58.10930628316:34.36+0,76B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.72
1:03.23
1:36.77
2:10.50
2:44.54
3:18.13
3:52.26
4:26.01
29.72
33.51
33.54
33.73
34.04
33.59
34.13
33.75
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.44
5:33.06
6:06.33
6:39.50
7:12.72
7:46.38
8:19.51
8:52.48
33.43
33.62
33.27
33.17
33.22
33.66
33.13
32.97
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:25.96
9:59.34
10:32.46
11:05.76
11:39.01
12:12.43
12:46.69
13:19.80
33.48
33.38
33.12
33.30
33.25
33.42
34.26
33.11
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:52.94
14:26.65
14:59.80
15:32.62
16:05.23
16:34.36
33.14
33.71
33.15
32.82
32.61
29.13
2.Bernd KobesenStadskanaal17:08.54930098116:34.38+0,82B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.90
1:01.42
1:34.39
2:07.95
2:41.91
3:15.70
3:49.25
4:23.00
28.90
32.52
32.97
33.56
33.96
33.79
33.55
33.75
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.84
5:30.75
6:04.70
6:38.51
7:12.24
7:45.91
8:19.48
8:53.01
33.84
33.91
33.95
33.81
33.73
33.67
33.57
33.53
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.61
10:00.10
10:33.25
11:06.84
11:40.06
12:13.19
12:46.52
13:19.45
33.60
33.49
33.15
33.59
33.22
33.13
33.33
32.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:52.83
14:26.31
14:59.04
15:32.55
16:04.94
16:34.38
33.38
33.48
32.73
33.51
32.39
29.44
3.Jens BakkerE.ON-NZA17:15.41930002116:49.33+0,82C
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.76
1:02.98
1:36.16
2:09.00
2:42.44
3:15.91
3:49.81
4:23.70
29.76
33.22
33.18
32.84
33.44
33.47
33.90
33.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:56.96
5:30.87
6:04.67
6:38.73
7:12.30
7:45.88
8:19.50
8:53.07
33.26
33.91
33.80
34.06
33.57
33.58
33.62
33.57
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:27.11
10:00.84
10:34.63
11:08.53
11:42.52
12:16.65
12:51.11
13:25.86
34.04
33.73
33.79
33.90
33.99
34.13
34.46
34.75
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:00.06
14:34.69
15:08.70
15:43.03
16:17.28
16:49.33
34.20
34.63
34.01
34.33
34.25
32.05
4.Daniel LangerveldDe Fuut17:10.40930298917:01.91+0,89D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.73
1:03.29
1:36.38
2:09.90
2:43.59
3:17.47
3:51.47
4:25.23
29.73
33.56
33.09
33.52
33.69
33.88
34.00
33.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.48
5:33.08
6:07.15
6:40.83
7:15.41
7:49.78
8:24.21
8:58.40
34.25
33.60
34.07
33.68
34.58
34.37
34.43
34.19
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:32.48
10:07.40
10:42.45
11:17.64
11:51.73
12:26.42
13:01.18
13:36.20
34.08
34.92
35.05
35.19
34.09
34.69
34.76
35.02
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.00
14:45.60
15:19.81
15:54.97
16:29.58
17:01.91
34.80
34.60
34.21
35.16
34.61
32.33
5.Jorke WillemseOrca17:12.89930197717:02.46+0,70D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.07
1:01.63
1:34.94
2:08.58
2:43.32
3:17.23
3:51.35
4:24.98
29.07
32.56
33.31
33.64
34.74
33.91
34.12
33.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:59.76
5:35.41
6:09.67
6:44.61
7:20.99
7:55.36
8:29.35
9:03.29
34.78
35.65
34.26
34.94
36.38
34.37
33.99
33.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.55
10:12.59
10:47.75
11:21.88
11:56.17
12:30.54
13:05.02
13:39.19
34.26
35.04
35.16
34.13
34.29
34.37
34.48
34.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:13.21
14:47.67
15:21.94
15:56.17
16:29.97
17:02.46
34.02
34.46
34.27
34.23
33.80
32.49
6.Sonny CorréLuctor et Emergo17:47.80930361517:05.73+0,77D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.45
1:03.76
1:38.20
2:12.63
2:47.06
3:21.93
3:57.14
4:32.27
30.45
33.31
34.44
34.43
34.43
34.87
35.21
35.13
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:07.77
5:43.24
6:18.84
6:53.63
7:27.38
8:01.32
8:35.47
9:09.87
35.50
35.47
35.60
34.79
33.75
33.94
34.15
34.40
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.97
10:18.93
10:53.81
11:28.29
12:01.23
12:35.17
13:09.27
13:43.22
35.10
33.96
34.88
34.48
32.94
33.94
34.10
33.95
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:17.30
14:50.86
15:25.12
15:59.74
16:34.33
17:05.73
34.08
33.56
34.26
34.62
34.59
31.40
7.Bart DunwegVlaardingen17:28.73930176317:15.41+0,66D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.69
1:03.07
1:36.91
2:10.98
2:45.52
3:19.92
3:54.33
4:29.82
29.69
33.38
33.84
34.07
34.54
34.40
34.41
35.49
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.93
5:39.41
6:14.03
6:49.12
7:24.32
7:59.68
8:34.70
9:09.30
35.11
34.48
34.62
35.09
35.20
35.36
35.02
34.60
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.30
10:18.97
10:53.46
11:28.08
12:02.50
12:37.15
13:11.51
13:47.32
35.00
34.67
34.49
34.62
34.42
34.65
34.36
35.81
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:22.86
14:58.05
15:33.01
16:08.36
16:43.41
17:15.41
35.54
35.19
34.96
35.35
35.05
32.00
8.Sebastian de BeenDe Warande17:33.19930223317:18.16+0,79D
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.05
1:02.68
1:36.96
2:11.37
2:44.87
3:19.44
3:54.60
4:29.59
29.05
33.63
34.28
34.41
33.50
34.57
35.16
34.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.66
5:39.52
6:14.61
6:49.23
7:24.31
7:59.48
8:34.77
9:09.50
35.07
34.86
35.09
34.62
35.08
35.17
35.29
34.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.86
10:19.17
10:54.19
11:29.34
12:04.69
12:39.97
13:15.28
13:50.21
35.36
34.31
35.02
35.15
35.35
35.28
35.31
34.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:25.67
15:00.95
15:36.11
16:10.87
16:45.58
17:18.16
35.46
35.28
35.16
34.76
34.71
32.58
9.Bastiaan WaandersOceanus17:20.04930122517:23.34+0,81E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.14
1:03.58
1:37.45
2:11.26
2:45.35
3:19.71
3:53.50
4:27.96
30.14
33.44
33.87
33.81
34.09
34.36
33.79
34.46
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:02.33
5:35.86
6:10.66
6:45.37
7:20.21
7:55.17
8:30.19
9:05.17
34.37
33.53
34.80
34.71
34.84
34.96
35.02
34.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:39.94
10:15.19
10:50.47
11:25.85
12:01.54
12:36.19
13:11.84
13:47.77
34.77
35.25
35.28
35.38
35.69
34.65
35.65
35.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:23.74
14:59.59
15:36.00
16:11.81
16:47.84
17:23.34
35.97
35.85
36.41
35.81
36.03
35.50
10.Pim KienhuisDe Dinkel17:30.60930026317:24.73+0,95E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.51
1:02.73
1:36.83
2:11.54
2:46.53
3:21.79
3:57.24
4:32.80
29.51
33.22
34.10
34.71
34.99
35.26
35.45
35.56
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:08.33
5:43.50
6:19.01
6:54.12
7:29.56
8:05.14
8:40.76
9:15.72
35.53
35.17
35.51
35.11
35.44
35.58
35.62
34.96
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:50.62
10:26.17
11:01.44
11:36.51
12:11.32
12:46.55
13:21.29
13:56.18
34.90
35.55
35.27
35.07
34.81
35.23
34.74
34.89
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:31.70
15:07.31
15:43.02
16:17.97
16:52.69
17:24.73
35.52
35.61
35.71
34.95
34.72
32.04
11.Kasper LeeuwEZC17:29.14930443517:25.31+0,94E
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.32
1:02.85
1:37.39
2:11.89
2:46.74
3:21.89
3:56.85
4:32.26
29.32
33.53
34.54
34.50
34.85
35.15
34.96
35.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:07.49
5:42.83
6:18.26
6:53.93
7:29.56
8:05.22
8:40.85
9:16.27
35.23
35.34
35.43
35.67
35.63
35.66
35.63
35.42
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.36
10:26.76
11:02.42
11:37.76
12:12.96
12:48.31
13:23.57
13:58.80
35.09
35.40
35.66
35.34
35.20
35.35
35.26
35.23
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:34.09
15:09.46
15:44.38
16:18.96
16:53.53
17:25.31
35.29
35.37
34.92
34.58
34.57
31.78
DISGiovanni den OudenDe Devel17:49.999300877
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGMarcel SchoutenRapido '8217:28.089300653