Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  all-in
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  all-in
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  all-in
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  all-in
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  all-in
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  all-in
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  all-in
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  all-in
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  all-in
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  all-in
Nr. 13. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2008
Amsterdam, 19. - 21.12.2008


2 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 219.12.2008 - 16:00


Programmanr. 1
19.12.2008 - 16:00
Jongens, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Mike MarissenAZ&PC4:05.6892021874:02.72+0,90A
50m:
100m:
28.05
58.15
28.05
30.10
150m:
200m:
1:28.87
2:00.27
30.72
31.40
250m:
300m:
2:31.26
3:01.85
30.99
30.59
350m:
400m:
3:32.50
4:02.72
30.65
30.22
2.Bryan MannaartWVZ4:08.4491015334:03.28+0,91B
50m:
100m:
27.51
57.07
27.51
29.56
150m:
200m:
1:27.95
1:58.80
30.88
30.85
250m:
300m:
2:30.08
3:01.56
31.28
31.48
350m:
400m:
3:33.05
4:03.28
31.49
30.23
3.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:08.6892014614:05.92+0,93B
50m:
100m:
27.76
58.43
27.76
30.67
150m:
200m:
1:29.93
2:01.48
31.50
31.55
250m:
300m:
2:32.83
3:03.92
31.35
31.09
350m:
400m:
3:35.38
4:05.92
31.46
30.54
4.Victor PootVlaardingen4:14.9492036514:10.42+0,72C
50m:
100m:
27.55
58.27
27.55
30.72
150m:
200m:
1:30.06
2:02.36
31.79
32.30
250m:
300m:
2:35.02
3:07.83
32.66
32.81
350m:
400m:
3:39.59
4:10.42
31.76
30.83
5.Vincent van IperenOrca4:11.8291061794:10.69+0,93D
50m:
100m:
28.31
58.53
28.31
30.22
150m:
200m:
1:29.78
2:01.44
31.25
31.66
250m:
300m:
2:33.53
3:06.37
32.09
32.84
350m:
400m:
3:38.77
4:10.69
32.40
31.92
6.Marco van der StelVlaardingen4:12.2391028794:10.94+0,61D
50m:
100m:
28.14
59.48
28.14
31.34
150m:
200m:
1:31.52
2:04.20
32.04
32.68
250m:
300m:
2:36.57
3:09.12
32.37
32.55
350m:
400m:
3:41.30
4:10.94
32.18
29.64
7.Hans Peter HartogDAW-FINENZO4:11.1191008594:11.54+0,85D
50m:
100m:
27.45
57.85
27.45
30.40
150m:
200m:
1:29.46
2:01.79
31.61
32.33
250m:
300m:
2:34.35
3:07.54
32.56
33.19
350m:
400m:
3:40.41
4:11.54
32.87
31.13
8.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:15.079261AD4:12.00+0,70C
50m:
100m:
28.40
59.47
28.40
31.07
150m:
200m:
1:31.17
2:03.25
31.70
32.08
250m:
300m:
2:35.48
3:08.08
32.23
32.60
350m:
400m:
3:40.70
4:12.00
32.62
31.30
9.Tim WagenmansAquarijn4:15.4991049454:13.27+0,80D
50m:
100m:
27.93
59.15
27.93
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.30
31.85
32.30
250m:
300m:
2:36.00
3:08.73
32.70
32.73
350m:
400m:
3:41.32
4:13.27
32.59
31.95
10.Roy VisserDe Otters Het Gooi4:13.8291024234:13.37+0,85D
50m:
100m:
27.77
58.67
27.77
30.90
150m:
200m:
1:30.85
2:03.38
32.18
32.53
250m:
300m:
2:36.01
3:08.77
32.63
32.76
350m:
400m:
3:42.11
4:13.37
33.34
31.26
11.Nick HessingDe Dolfijn4:15.8491037534:14.41+0,73D
50m:
100m:
27.87
59.71
27.87
31.84
150m:
200m:
1:31.96
2:04.38
32.25
32.42
250m:
300m:
2:36.89
3:09.50
32.51
32.61
350m:
400m:
3:42.25
4:14.41
32.75
32.16
12.Dennis EliveldDAW-FINENZO4:19.2492023514:15.20+0,84D
50m:
100m:
27.67
58.61
27.67
30.94
150m:
200m:
1:30.74
2:03.21
32.13
32.47
250m:
300m:
2:36.05
3:09.27
32.84
33.22
350m:
400m:
3:42.72
4:15.20
33.45
32.48
13.Chris van VlietTriVia4:16.8191024254:17.25+0,87E
50m:
100m:
28.01
59.56
28.01
31.55
150m:
200m:
1:31.66
2:04.29
32.10
32.63
250m:
300m:
2:37.15
3:10.76
32.86
33.61
350m:
400m:
3:44.42
4:17.25
33.66
32.83
14.Laurens PeppingDe Rijn4:20.3192035294:17.96+0,92D
50m:
100m:
29.13
1:01.15
29.13
32.02
150m:
200m:
1:34.60
2:08.15
33.45
33.55
250m:
300m:
2:41.07
3:13.83
32.92
32.76
350m:
400m:
3:46.17
4:17.96
32.34
31.79
15.Boris GaljartVlaardingen4:22.2792019974:20.50+0,78E
50m:
100m:
29.75
1:02.94
29.75
33.19
150m:
200m:
1:36.48
2:10.22
33.54
33.74
250m:
300m:
2:42.71
3:15.85
32.49
33.14
350m:
400m:
3:49.25
4:20.50
33.40
31.25
16.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ4:19.9992043234:20.89+0,95E
50m:
100m:
28.38
1:00.65
28.38
32.27
150m:
200m:
1:34.40
2:08.32
33.75
33.92
250m:
300m:
2:41.69
3:15.24
33.37
33.55
350m:
400m:
3:48.65
4:20.89
33.41
32.24
17.Luuk OnrustZeester Meerval4:18.9792051254:24.05+0,91E
50m:
100m:
29.94
1:02.55
29.94
32.61
150m:
200m:
1:35.80
2:09.14
33.25
33.34
250m:
300m:
2:42.11
3:16.20
32.97
34.09
350m:
400m:
3:50.29
4:24.05
34.09
33.76

<< TOP >>
Programmanr. 1
19.12.2008 - 16:00
Heren, 400m vrije slagall-in
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV3:53.3687022233:45.77+0,97A+
Kampioenschaps Record
50m:
100m:
27.38
55.82
27.38
28.44
150m:
200m:
1:23.29
1:51.02
27.47
27.73
250m:
300m:
2:19.33
2:48.46
28.31
29.13
350m:
400m:
3:17.93
3:45.77
29.47
27.84
2.Tom VangeneugdenEiffel Swimmers PSV3:46.6183027753:47.05+0,92A+
50m:
100m:
26.70
54.97
26.70
28.27
150m:
200m:
1:23.70
1:52.46
28.73
28.76
250m:
300m:
2:21.09
2:50.05
28.63
28.96
350m:
400m:
3:19.03
3:47.05
28.98
28.02
3.Job KienhuisEiffel Swimmers PSV3:50.5689016313:47.21+0,93A+
50m:
100m:
26.91
55.51
26.91
28.60
150m:
200m:
1:24.30
1:53.42
28.79
29.12
250m:
300m:
2:22.34
2:50.95
28.92
28.61
350m:
400m:
3:19.63
3:47.21
28.68
27.58
4.Robin van AggeleAZ&PC3:58.4684000173:47.24+0,82A+
50m:
100m:
26.02
54.82
26.02
28.80
150m:
200m:
1:24.36
1:53.24
29.54
28.88
250m:
300m:
2:22.04
2:51.15
28.80
29.11
350m:
400m:
3:20.09
3:47.24
28.94
27.15
5.Alex SchelvisMNC Dordrecht4:02.6687029273:53.72+0,91A
50m:
100m:
26.14
54.65
26.14
28.51
150m:
200m:
1:23.87
1:53.54
29.22
29.67
250m:
300m:
2:23.19
2:53.11
29.65
29.92
350m:
400m:
3:23.44
3:53.72
30.33
30.28
6.Mike MarissenAZ&PC4:05.6892021874:02.72+0,90A
50m:
100m:
28.05
58.15
28.05
30.10
150m:
200m:
1:28.87
2:00.27
30.72
31.40
250m:
300m:
2:31.26
3:01.85
30.99
30.59
350m:
400m:
3:32.50
4:02.72
30.65
30.22
7.Robin den BoerEiffel Swimmers PSV4:09.1790061774:02.80+0,82B
50m:
100m:
27.65
57.58
27.65
29.93
150m:
200m:
1:28.53
1:59.77
30.95
31.24
250m:
300m:
2:30.53
3:01.70
30.76
31.17
350m:
400m:
3:33.06
4:02.80
31.36
29.74
8.Bryan MannaartWVZ4:08.4491015334:03.28+0,91B
50m:
100m:
27.51
57.07
27.51
29.56
150m:
200m:
1:27.95
1:58.80
30.88
30.85
250m:
300m:
2:30.08
3:01.56
31.28
31.48
350m:
400m:
3:33.05
4:03.28
31.49
30.23
9.Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)4:06.4090020594:03.63+0,92C
50m:
100m:
27.49
57.86
27.49
30.37
150m:
200m:
1:29.02
2:00.21
31.16
31.19
250m:
300m:
2:31.70
3:03.28
31.49
31.58
350m:
400m:
3:34.57
4:03.63
31.29
29.06
10.Ewoud PotiekDZ&PC4:05.9289025034:04.46+0,78C
50m:
100m:
27.49
58.05
27.49
30.56
150m:
200m:
1:28.78
1:59.92
30.73
31.14
250m:
300m:
2:31.14
3:02.31
31.22
31.17
350m:
400m:
3:33.91
4:04.46
31.60
30.55
11.Erik SchröderTriVia4:07.5284020254:04.49+0,98D
50m:
100m:
28.10
58.51
28.10
30.41
150m:
200m:
1:29.13
2:00.25
30.62
31.12
250m:
300m:
2:31.54
3:03.16
31.29
31.62
350m:
400m:
3:34.72
4:04.49
31.56
29.77
12.Marcel ThijsseWVZ4:05.1382017194:05.64+0,92D
50m:
100m:
28.21
59.02
28.21
30.81
150m:
200m:
1:29.81
2:00.64
30.79
30.83
250m:
300m:
2:31.56
3:02.62
30.92
31.06
350m:
400m:
3:34.37
4:05.64
31.75
31.27
13.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:08.6892014614:05.92+0,93B
50m:
100m:
27.76
58.43
27.76
30.67
150m:
200m:
1:29.93
2:01.48
31.50
31.55
250m:
300m:
2:32.83
3:03.92
31.35
31.09
350m:
400m:
3:35.38
4:05.92
31.46
30.54
14.Sebastiaan ReijnenHet Y4:10.3286025334:06.86+0,85D
50m:
100m:
27.29
57.20
27.29
29.91
150m:
200m:
1:28.05
1:59.26
30.85
31.21
250m:
300m:
2:30.76
3:02.54
31.50
31.78
350m:
400m:
3:35.17
4:06.86
32.63
31.69
15.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi4:05.7290046034:07.26+0,81C
50m:
100m:
26.78
57.40
26.78
30.62
150m:
200m:
1:28.68
2:00.50
31.28
31.82
250m:
300m:
2:31.99
3:03.97
31.49
31.98
350m:
400m:
3:36.09
4:07.26
32.12
31.17
16.Victor PootVlaardingen4:14.9492036514:10.42+0,72C
50m:
100m:
27.55
58.27
27.55
30.72
150m:
200m:
1:30.06
2:02.36
31.79
32.30
250m:
300m:
2:35.02
3:07.83
32.66
32.81
350m:
400m:
3:39.59
4:10.42
31.76
30.83
17.Vincent van IperenOrca4:11.8291061794:10.69+0,93D
50m:
100m:
28.31
58.53
28.31
30.22
150m:
200m:
1:29.78
2:01.44
31.25
31.66
250m:
300m:
2:33.53
3:06.37
32.09
32.84
350m:
400m:
3:38.77
4:10.69
32.40
31.92
18.Marco van der StelVlaardingen4:12.2391028794:10.94+0,61D
50m:
100m:
28.14
59.48
28.14
31.34
150m:
200m:
1:31.52
2:04.20
32.04
32.68
250m:
300m:
2:36.57
3:09.12
32.37
32.55
350m:
400m:
3:41.30
4:10.94
32.18
29.64
19.Hans Peter HartogDAW-FINENZO4:11.1191008594:11.54+0,85D
50m:
100m:
27.45
57.85
27.45
30.40
150m:
200m:
1:29.46
2:01.79
31.61
32.33
250m:
300m:
2:34.35
3:07.54
32.56
33.19
350m:
400m:
3:40.41
4:11.54
32.87
31.13
20.Christian PaaskeKÝge SvÝmmeklub4:15.079261AD4:12.00+0,70C
50m:
100m:
28.40
59.47
28.40
31.07
150m:
200m:
1:31.17
2:03.25
31.70
32.08
250m:
300m:
2:35.48
3:08.08
32.23
32.60
350m:
400m:
3:40.70
4:12.00
32.62
31.30
21.Matthijs DekkerZaanstad (SG)4:12.4890006214:12.07+0,87D
50m:
100m:
27.59
57.92
27.59
30.33
150m:
200m:
1:29.75
2:02.03
31.83
32.28
250m:
300m:
2:34.60
3:07.32
32.57
32.72
350m:
400m:
3:40.32
4:12.07
33.00
31.75
22.Tim WagenmansAquarijn4:15.4991049454:13.27+0,80D
50m:
100m:
27.93
59.15
27.93
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.30
31.85
32.30
250m:
300m:
2:36.00
3:08.73
32.70
32.73
350m:
400m:
3:41.32
4:13.27
32.59
31.95
23.Roy VisserDe Otters Het Gooi4:13.8291024234:13.37+0,85D
50m:
100m:
27.77
58.67
27.77
30.90
150m:
200m:
1:30.85
2:03.38
32.18
32.53
250m:
300m:
2:36.01
3:08.77
32.63
32.76
350m:
400m:
3:42.11
4:13.37
33.34
31.26
24.Nick HessingDe Dolfijn4:15.8491037534:14.41+0,73D
50m:
100m:
27.87
59.71
27.87
31.84
150m:
200m:
1:31.96
2:04.38
32.25
32.42
250m:
300m:
2:36.89
3:09.50
32.51
32.61
350m:
400m:
3:42.25
4:14.41
32.75
32.16
25.Michael van der LindenDe Zijl/LGB4:09.8086019214:15.15+0,83E
50m:
100m:
27.63
58.85
27.63
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.58
32.15
32.58
250m:
300m:
2:36.37
3:09.42
32.79
33.05
350m:
400m:
3:42.49
4:15.15
33.07
32.66
26.Dennis EliveldDAW-FINENZO4:19.2492023514:15.20+0,84D
50m:
100m:
27.67
58.61
27.67
30.94
150m:
200m:
1:30.74
2:03.21
32.13
32.47
250m:
300m:
2:36.05
3:09.27
32.84
33.22
350m:
400m:
3:42.72
4:15.20
33.45
32.48
27.Rolan van der LugtZV Westland Dijkglas4:13.9390018694:16.70+0,91E
50m:
100m:
27.81
58.34
27.81
30.53
150m:
200m:
1:30.47
2:03.44
32.13
32.97
250m:
300m:
2:36.53
3:10.28
33.09
33.75
350m:
400m:
3:44.08
4:16.70
33.80
32.62
28.Chris van VlietTriVia4:16.8191024254:17.25+0,87E
50m:
100m:
28.01
59.56
28.01
31.55
150m:
200m:
1:31.66
2:04.29
32.10
32.63
250m:
300m:
2:37.15
3:10.76
32.86
33.61
350m:
400m:
3:44.42
4:17.25
33.66
32.83
29.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV4:14.0790022234:17.73+0,65E
50m:
100m:
27.66
58.63
27.66
30.97
150m:
200m:
1:31.56
2:04.93
32.93
33.37
250m:
300m:
2:38.77
3:11.76
33.84
32.99
350m:
400m:
3:44.45
4:17.73
32.69
33.28
30.Laurens PeppingDe Rijn4:20.3192035294:17.96+0,92D
50m:
100m:
29.13
1:01.15
29.13
32.02
150m:
200m:
1:34.60
2:08.15
33.45
33.55
250m:
300m:
2:41.07
3:13.83
32.92
32.76
350m:
400m:
3:46.17
4:17.96
32.34
31.79
31.Boris GaljartVlaardingen4:22.2792019974:20.50+0,78E
50m:
100m:
29.75
1:02.94
29.75
33.19
150m:
200m:
1:36.48
2:10.22
33.54
33.74
250m:
300m:
2:42.71
3:15.85
32.49
33.14
350m:
400m:
3:49.25
4:20.50
33.40
31.25
32.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ4:19.9992043234:20.89+0,95E
50m:
100m:
28.38
1:00.65
28.38
32.27
150m:
200m:
1:34.40
2:08.32
33.75
33.92
250m:
300m:
2:41.69
3:15.24
33.37
33.55
350m:
400m:
3:48.65
4:20.89
33.41
32.24
33.Luuk OnrustZeester Meerval4:18.9792051254:24.05+0,91E
50m:
100m:
29.94
1:02.55
29.94
32.61
150m:
200m:
1:35.80
2:09.14
33.25
33.34
250m:
300m:
2:42.11
3:16.20
32.97
34.09
350m:
400m:
3:50.29
4:24.05
34.09
33.76
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA3:53.458803571


<< TOP >>
Programmanr. 2
19.12.2008 - 16:06
Meisjes, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn4:22.6793022164:24.80+0,96A
50m:
100m:
29.80
1:03.26
29.80
33.46
150m:
200m:
1:36.40
2:09.44
33.14
33.04
250m:
300m:
2:43.12
3:16.97
33.68
33.85
350m:
400m:
3:51.00
4:24.80
34.03
33.80
2.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:37.5193000124:29.06+0,88B
50m:
100m:
30.77
1:04.69
30.77
33.92
150m:
200m:
1:39.23
2:13.38
34.54
34.15
250m:
300m:
2:47.49
3:21.62
34.11
34.13
350m:
400m:
3:55.86
4:29.06
34.24
33.20
3.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV4:36.1593044224:36.68*+0,84D
50m:
100m:
31.11
1:05.63
31.11
34.52
150m:
200m:
1:40.84
2:16.13
35.21
35.29
250m:
300m:
2:51.72
3:27.41
35.59
35.69
350m:
400m:
4:02.60
4:36.68
35.19
34.08
4.Rosanne SchoonbeekTriVia4:35.0094026924:36.74C
50m:
100m:
31.29
1:05.68
31.29
34.39
150m:
200m:
1:40.57
2:15.78
34.89
35.21
250m:
300m:
2:51.39
3:27.19
35.61
35.80
350m:
400m:
4:02.79
4:36.74
35.60
33.95
5.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV4:35.8694005744:37.31+0,81C
50m:
100m:
31.15
1:05.56
31.15
34.41
150m:
200m:
1:40.53
2:15.86
34.97
35.33
250m:
300m:
2:50.87
3:26.46
35.01
35.59
350m:
400m:
4:02.02
4:37.31
35.56
35.29
6.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV4:32.4693049224:39.41+0,78D
50m:
100m:
33.05
1:08.52
33.05
35.47
150m:
200m:
1:43.88
2:19.46
35.36
35.58
250m:
300m:
2:54.70
3:30.45
35.24
35.75
350m:
400m:
4:05.90
4:39.41
35.45
33.51
7.Leonie Oude ElferinkZignea4:38.3694018264:39.89+0,98D
50m:
100m:
32.33
1:07.27
32.33
34.94
150m:
200m:
1:42.73
2:18.56
35.46
35.83
250m:
300m:
2:54.44
3:30.29
35.88
35.85
350m:
400m:
4:05.76
4:39.89
35.47
34.13
8.Inge PeppingDe Rijn4:44.6294023084:41.18+0,89D
50m:
100m:
32.00
1:07.31
32.00
35.31
150m:
200m:
1:43.19
2:19.28
35.88
36.09
250m:
300m:
2:55.34
3:31.48
36.06
36.14
350m:
400m:
4:07.13
4:41.18
35.65
34.05
9.Iris PijtakAZ&PC4:43.6993006024:42.38+0,87E
50m:
100m:
32.72
1:08.39
32.72
35.67
150m:
200m:
1:44.46
2:21.19
36.07
36.73
250m:
300m:
2:57.37
3:33.33
36.18
35.96
350m:
400m:
4:09.21
4:42.38
35.88
33.17
10.Ela HuttenSBC20004:44.9493003544:42.62+0,87E
50m:
100m:
31.52
1:06.87
31.52
35.35
150m:
200m:
1:42.68
2:18.57
35.81
35.89
250m:
300m:
2:54.47
3:30.61
35.90
36.14
350m:
400m:
4:07.02
4:42.62
36.41
35.60
11.Tanja van EssenWiekslag4:46.6994046784:43.31D
50m:
100m:
31.38
1:06.07
31.38
34.69
150m:
200m:
1:42.52
2:19.27
36.45
36.75
250m:
300m:
2:55.69
3:32.30
36.42
36.61
350m:
400m:
4:08.42
4:43.31
36.12
34.89
12.Femke SwierZwemvereniging Hoorn4:44.4293051224:45.36+0,86E
50m:
100m:
32.07
1:08.41
32.07
36.34
150m:
200m:
1:45.63
2:22.46
37.22
36.83
250m:
300m:
2:57.98
3:33.95
35.52
35.97
350m:
400m:
4:10.62
4:45.36
36.67
34.74
13.Renske de GrootDZ&PC4:43.0193002764:45.52+0,91E
50m:
100m:
32.66
1:08.31
32.66
35.65
150m:
200m:
1:44.48
2:20.74
36.17
36.26
250m:
300m:
2:57.34
3:33.62
36.60
36.28
350m:
400m:
4:10.17
4:45.52
36.55
35.35
14.Eva van EttenPoseidon'564:48.0094030444:46.75+0,89E
50m:
100m:
31.47
1:06.48
31.47
35.01
150m:
200m:
1:42.66
2:19.94
36.18
37.28
250m:
300m:
2:57.53
3:34.95
37.59
37.42
350m:
400m:
4:11.69
4:46.75
36.74
35.06
15.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas4:47.4194029044:47.76+0,85E
50m:
100m:
32.44
1:08.03
32.44
35.59
150m:
200m:
1:44.48
2:21.13
36.45
36.65
250m:
300m:
2:58.24
3:34.75
37.11
36.51
350m:
400m:
4:11.70
4:47.76
36.95
36.06
16.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend4:48.9394027884:47.78+0,86E
50m:
100m:
32.63
1:08.24
32.63
35.61
150m:
200m:
1:44.66
2:21.61
36.42
36.95
250m:
300m:
2:58.59
3:35.62
36.98
37.03
350m:
400m:
4:12.34
4:47.78
36.72
35.44
17.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:51.0294026384:49.64*+0,94E
50m:
100m:
32.29
1:07.16
32.29
34.87
150m:
200m:
1:43.69
2:20.60
36.53
36.91
250m:
300m:
2:57.71
3:35.21
37.11
37.50
350m:
400m:
4:13.08
4:49.64
37.87
36.56
18.Maxime de WildeDZ&PC4:43.1593046584:51.26+0,97E
50m:
100m:
32.01
1:07.94
32.01
35.93
150m:
200m:
1:44.37
2:20.90
36.43
36.53
250m:
300m:
2:57.79
3:34.98
36.89
37.19
350m:
400m:
4:12.78
4:51.26
37.80
38.48
19.Seline KoekLZ 1886-KartoenZ4:51.5494006224:51.60+0,91E
50m:
100m:
32.18
1:08.24
32.18
36.06
150m:
200m:
1:45.52
2:22.97
37.28
37.45
250m:
300m:
3:00.30
3:37.91
37.33
37.61
350m:
400m:
4:15.10
4:51.60
37.19
36.50
20.Maud HesselinkDe Dinkel4:51.7794008544:52.98E
50m:
100m:
30.99
1:06.33
30.99
35.34
150m:
200m:
1:43.47
2:20.93
37.14
37.46
250m:
300m:
2:58.81
3:37.11
37.88
38.30
350m:
400m:
4:15.57
4:52.98
38.46
37.41
21.Iris van den HeuvelDe Kempvis4:49.7094017324:57.81+0,85E
50m:
100m:
32.13
1:08.29
32.13
36.16
150m:
200m:
1:45.57
2:23.86
37.28
38.29
250m:
300m:
3:02.42
3:41.22
38.56
38.80
350m:
400m:
4:20.06
4:57.81
38.84
37.75
DISDebby BoerefijnZignea4:51.399400240
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo4:47.219401428

<< TOP >>
Programmanr. 2
19.12.2008 - 16:06
Dames, 400m vrije slagall-in
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Rieneke TerinkAZ&PC4:09.4584024244:05.92+0,86A+
Kampioenschaps Record
50m:
100m:
28.58
59.78
28.58
31.20
150m:
200m:
1:31.21
2:02.84
31.43
31.63
250m:
300m:
2:34.26
3:05.66
31.42
31.40
350m:
400m:
3:36.21
4:05.92
30.55
29.71
2.Ranomi KromowidjojoEiffel Swimmers PSV4:16.4490021564:06.25+0,85A+
Nederlands Record 18 jaar
50m:
100m:
28.27
59.57
28.27
31.30
150m:
200m:
1:31.30
2:02.89
31.73
31.59
250m:
300m:
2:34.37
3:05.84
31.48
31.47
350m:
400m:
3:37.02
4:06.25
31.18
29.23
3.Lieke VeroudenAZ&PC4:19.4190039484:15.20+0,64A+
50m:
100m:
29.72
1:01.81
29.72
32.09
150m:
200m:
1:34.09
2:06.75
32.28
32.66
250m:
300m:
2:38.90
3:11.24
32.15
32.34
350m:
400m:
3:43.37
4:15.20
32.13
31.83
4.Maaike WaaijerEiffel Swimmers PSV4:19.5490041204:16.49+0,90A
50m:
100m:
30.57
1:02.82
30.57
32.25
150m:
200m:
1:35.36
2:08.15
32.54
32.79
250m:
300m:
2:40.94
3:13.52
32.79
32.58
350m:
400m:
3:45.54
4:16.49
32.02
30.95
5.Marieke NijhuisOZ&PC4:17.7692012964:16.82+1,03A+
50m:
100m:
29.66
1:01.66
29.66
32.00
150m:
200m:
1:34.31
2:07.10
32.65
32.79
250m:
300m:
2:39.94
3:12.61
32.84
32.67
350m:
400m:
3:45.20
4:16.82
32.59
31.62
6.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)4:20.8291039644:18.86+0,89A
50m:
100m:
30.07
1:02.95
30.07
32.88
150m:
200m:
1:36.00
2:08.97
33.05
32.97
250m:
300m:
2:41.77
3:14.81
32.80
33.04
350m:
400m:
3:47.22
4:18.86
32.41
31.64
7.Linsy HeisterEiffel Swimmers PSV4:27.0688016724:24.37+0,93C
50m:
100m:
32.12
1:06.22
32.12
34.10
150m:
200m:
1:39.67
2:13.00
33.45
33.33
250m:
300m:
2:45.48
3:19.00
32.48
33.52
350m:
400m:
3:52.80
4:24.37
33.80
31.57
8.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn4:22.6793022164:24.80+0,96A
50m:
100m:
29.80
1:03.26
29.80
33.46
150m:
200m:
1:36.40
2:09.44
33.14
33.04
250m:
300m:
2:43.12
3:16.97
33.68
33.85
350m:
400m:
3:51.00
4:24.80
34.03
33.80
9.Marion van den BergDWK4:22.3486002724:28.86+0,96D
50m:
100m:
29.25
1:01.79
29.25
32.54
150m:
200m:
1:35.73
2:09.41
33.94
33.68
250m:
300m:
2:44.06
3:18.99
34.65
34.93
350m:
400m:
3:53.62
4:28.86
34.63
35.24
10.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:37.5193000124:29.06+0,88B
50m:
100m:
30.77
1:04.69
30.77
33.92
150m:
200m:
1:39.23
2:13.38
34.54
34.15
250m:
300m:
2:47.49
3:21.62
34.11
34.13
350m:
400m:
3:55.86
4:29.06
34.24
33.20
11.Alice BravoHet Y4:32.3687053464:36.23+0,89E
50m:
100m:
31.58
1:05.84
31.58
34.26
150m:
200m:
1:40.60
2:15.61
34.76
35.01
250m:
300m:
2:50.50
3:25.89
34.89
35.39
350m:
400m:
4:01.53
4:36.23
35.64
34.70
12.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV4:36.1593044224:36.68*+0,84D
50m:
100m:
31.11
1:05.63
31.11
34.52
150m:
200m:
1:40.84
2:16.13
35.21
35.29
250m:
300m:
2:51.72
3:27.41
35.59
35.69
350m:
400m:
4:02.60
4:36.68
35.19
34.08
13.Rosanne SchoonbeekTriVia4:35.0094026924:36.74C
50m:
100m:
31.29
1:05.68
31.29
34.39
150m:
200m:
1:40.57
2:15.78
34.89
35.21
250m:
300m:
2:51.39
3:27.19
35.61
35.80
350m:
400m:
4:02.79
4:36.74
35.60
33.95
14.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV4:35.8694005744:37.31+0,81C
50m:
100m:
31.15
1:05.56
31.15
34.41
150m:
200m:
1:40.53
2:15.86
34.97
35.33
250m:
300m:
2:50.87
3:26.46
35.01
35.59
350m:
400m:
4:02.02
4:37.31
35.56
35.29
15.Yvon VersteegDe Veene4:37.7692018644:38.99E
50m:
100m:
31.36
1:05.66
31.36
34.30
150m:
200m:
1:40.80
2:16.63
35.14
35.83
250m:
300m:
2:52.68
3:28.96
36.05
36.28
350m:
400m:
4:04.74
4:38.99
35.78
34.25
16.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV4:32.4693049224:39.41+0,78D
50m:
100m:
33.05
1:08.52
33.05
35.47
150m:
200m:
1:43.88
2:19.46
35.36
35.58
250m:
300m:
2:54.70
3:30.45
35.24
35.75
350m:
400m:
4:05.90
4:39.41
35.45
33.51
17.Leonie Oude ElferinkZignea4:38.3694018264:39.89+0,98D
50m:
100m:
32.33
1:07.27
32.33
34.94
150m:
200m:
1:42.73
2:18.56
35.46
35.83
250m:
300m:
2:54.44
3:30.29
35.88
35.85
350m:
400m:
4:05.76
4:39.89
35.47
34.13
18.Inge PeppingDe Rijn4:44.6294023084:41.18+0,89D
50m:
100m:
32.00
1:07.31
32.00
35.31
150m:
200m:
1:43.19
2:19.28
35.88
36.09
250m:
300m:
2:55.34
3:31.48
36.06
36.14
350m:
400m:
4:07.13
4:41.18
35.65
34.05
19.Iris PijtakAZ&PC4:43.6993006024:42.38+0,87E
50m:
100m:
32.72
1:08.39
32.72
35.67
150m:
200m:
1:44.46
2:21.19
36.07
36.73
250m:
300m:
2:57.37
3:33.33
36.18
35.96
350m:
400m:
4:09.21
4:42.38
35.88
33.17
20.Ela HuttenSBC20004:44.9493003544:42.62+0,87E
50m:
100m:
31.52
1:06.87
31.52
35.35
150m:
200m:
1:42.68
2:18.57
35.81
35.89
250m:
300m:
2:54.47
3:30.61
35.90
36.14
350m:
400m:
4:07.02
4:42.62
36.41
35.60
21.Tanja van EssenWiekslag4:46.6994046784:43.31D
50m:
100m:
31.38
1:06.07
31.38
34.69
150m:
200m:
1:42.52
2:19.27
36.45
36.75
250m:
300m:
2:55.69
3:32.30
36.42
36.61
350m:
400m:
4:08.42
4:43.31
36.12
34.89
22.Femke SwierZwemvereniging Hoorn4:44.4293051224:45.36+0,86E
50m:
100m:
32.07
1:08.41
32.07
36.34
150m:
200m:
1:45.63
2:22.46
37.22
36.83
250m:
300m:
2:57.98
3:33.95
35.52
35.97
350m:
400m:
4:10.62
4:45.36
36.67
34.74
23.Renske de GrootDZ&PC4:43.0193002764:45.52+0,91E
50m:
100m:
32.66
1:08.31
32.66
35.65
150m:
200m:
1:44.48
2:20.74
36.17
36.26
250m:
300m:
2:57.34
3:33.62
36.60
36.28
350m:
400m:
4:10.17
4:45.52
36.55
35.35
24.Eva van EttenPoseidon'564:48.0094030444:46.75+0,89E
50m:
100m:
31.47
1:06.48
31.47
35.01
150m:
200m:
1:42.66
2:19.94
36.18
37.28
250m:
300m:
2:57.53
3:34.95
37.59
37.42
350m:
400m:
4:11.69
4:46.75
36.74
35.06
25.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas4:47.4194029044:47.76+0,85E
50m:
100m:
32.44
1:08.03
32.44
35.59
150m:
200m:
1:44.48
2:21.13
36.45
36.65
250m:
300m:
2:58.24
3:34.75
37.11
36.51
350m:
400m:
4:11.70
4:47.76
36.95
36.06
26.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend4:48.9394027884:47.78+0,86E
50m:
100m:
32.63
1:08.24
32.63
35.61
150m:
200m:
1:44.66
2:21.61
36.42
36.95
250m:
300m:
2:58.59
3:35.62
36.98
37.03
350m:
400m:
4:12.34
4:47.78
36.72
35.44
27.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:51.0294026384:49.64*+0,94E
50m:
100m:
32.29
1:07.16
32.29
34.87
150m:
200m:
1:43.69
2:20.60
36.53
36.91
250m:
300m:
2:57.71
3:35.21
37.11
37.50
350m:
400m:
4:13.08
4:49.64
37.87
36.56
28.Maxime de WildeDZ&PC4:43.1593046584:51.26+0,97E
50m:
100m:
32.01
1:07.94
32.01
35.93
150m:
200m:
1:44.37
2:20.90
36.43
36.53
250m:
300m:
2:57.79
3:34.98
36.89
37.19
350m:
400m:
4:12.78
4:51.26
37.80
38.48
29.Seline KoekLZ 1886-KartoenZ4:51.5494006224:51.60+0,91E
50m:
100m:
32.18
1:08.24
32.18
36.06
150m:
200m:
1:45.52
2:22.97
37.28
37.45
250m:
300m:
3:00.30
3:37.91
37.33
37.61
350m:
400m:
4:15.10
4:51.60
37.19
36.50
30.Maud HesselinkDe Dinkel4:51.7794008544:52.98E
50m:
100m:
30.99
1:06.33
30.99
35.34
150m:
200m:
1:43.47
2:20.93
37.14
37.46
250m:
300m:
2:58.81
3:37.11
37.88
38.30
350m:
400m:
4:15.57
4:52.98
38.46
37.41
31.Iris van den HeuvelDe Kempvis4:49.7094017324:57.81+0,85E
50m:
100m:
32.13
1:08.29
32.13
36.16
150m:
200m:
1:45.57
2:23.86
37.28
38.29
250m:
300m:
3:02.42
3:41.22
38.56
38.80
350m:
400m:
4:20.06
4:57.81
38.84
37.75
DISDebby BoerefijnZignea4:51.399400240
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo4:47.219401428


<< TOP >>
Programmanr. 3
19.12.2008 - 16:11
Heren, 200m rugslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Nick DriebergenE.ON-NZA2:01.5987007931:53.74A+26.2254.651:23.811:53.74
Nederlands Record Senioren
2.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV2:01.9090018192:00.24A+27.7958.481:29.542:00.24
3.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:01.9989050632:01.31B28.7159.161:30.122:01.31
4.Kyle BarrettEaling Swimming Club2:07.34241082:05.48C29.821:01.531:33.422:05.48
5.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV2:06.3791019712:06.35C29.641:01.301:34.152:06.35
6.Rense LoohuisDe Dinkel2:06.9891014772:06.67C30.571:03.131:35.582:06.67
7.Frederik ChristensenKÝge SvÝmmeklub2:08.519287AD2:07.80C30.101:02.431:35.262:07.80
8.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:06.4192036252:09.00C30.301:02.771:35.742:09.00
Finale B
9.Theo BeglingerOceanus2:10.6990001592:08.84D30.821:03.621:36.442:08.84
10.Joost GroeneveldVZC-E&P2:09.9092004092:08.85C30.251:02.941:36.082:08.85
11.Jeroen FeijsZC Valkenburg2:09.8992003332:09.81D30.861:03.161:36.512:09.81
12.Erik HagtingNova2:09.0291008292:09.90D30.901:04.511:37.752:09.90
13.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:12.3687018512:10.42E30.411:03.851:37.562:10.42
14.Jos de GraafDWK2:12.7291060952:10.62D29.511:01.931:36.502:10.62
15.Loek HerbertsZeester Meerval2:10.6990011732:11.73E31.281:04.311:37.982:11.73
16.Bas van HouwelingenDe Schelde2:17.2092005632:13.60E31.171:04.871:39.422:13.60
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA2:05.778803571


<< TOP >>
Programmanr. 4
19.12.2008 - 16:19
Dames, 200m rugslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Femke HeemskerkE.ON-NZA2:10.8987052242:06.62A+29.971:01.311:33.252:06.62
Nederlands Record Senioren
2.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:14.3688050042:08.10A+30.781:03.461:35.642:08.10
3.Natalie DurantEaling Swimming Club2:14.62374262:11.96A+31.431:04.431:38.222:11.96
4.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:16.7283011622:13.95A31.441:05.521:39.922:13.95
5.Lauren TurnerEaling Swimming Club2:15.92366672:16.71A+32.021:06.291:41.442:16.71
6.Kimberley AlbersVlaardingen2:20.9092041022:18.05B32.711:08.181:43.902:18.05
7.Miranda NijenhuisE.ON-NZA2:18.6292040762:20.43C32.291:08.011:44.082:20.43
8.Chantal NapHZ&PC Heerenveen2:20.5189030042:20.47D33.381:09.011:44.892:20.47
Finale B
9.Anouk HellingaSchwimmverein Emmen2:21.23141422:19.43C33.441:09.301:44.492:19.43
10.Anja van der HoutDe Dolfijn2:21.7790015982:21.64D34.081:10.201:46.152:21.64
11.Mariël BorgerinkDe Dinkel2:22.1492001422:21.77C33.781:09.831:46.192:21.77
12.Milou JulicherWiekslag2:20.9093013202:22.41C33.091:09.121:45.582:22.41
13.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:22.9392008102:23.64D33.551:10.371:47.462:23.64
14.Judith van MeijelHZPC2:23.2291020762:23.66*D33.981:10.301:47.302:23.66
15.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8693012802:25.42D34.251:10.911:48.422:25.42
16.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:23.5593017522:33.45E34.361:12.301:52.152:33.45


<< TOP >>
Programmanr. 5
19.12.2008 - 16:27
Heren, 100m schoolslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
Finale A
1.Thijs van ValkengoedWVZ1:00.40830214159.88+0,83A+28.5559.88
1.Lennart StekelenburgE.ON-NZA1:00.36860297959.88+0,72A+28.5259.88
3.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN1:00.6884008051:00.89+0,84A+28.631:00.89
4.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN1:02.5490008431:01.30+0,89A+28.781:01.30
5.Chris JonesEaling Swimming Club1:02.1338781:01.49+0,83A29.211:01.49
6.Rutger SloofE.ON-NZA1:02.6088031411:02.57+0,86B29.321:02.57
7.Devi WolthuizenTriVia1:02.9687038871:02.74+0,77B29.721:02.74
8.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:03.4889007931:02.94+0,80B29.271:02.94
Finale B
9.Sebastian BakkerANKER TEAM GRONINGEN1:03.5088001191:03.43+0,79C29.931:03.43
10.Jaap v/d VegteDZ&PC1:04.6888034851:03.84+0,77C30.241:03.84
11.Joppe WisseDZT'621:04.1189036451:04.52+0,92C30.301:04.52
12.Nick van GemertDWK1:05.7889009431:05.45+0,81D30.861:05.45
13.Vincent de RuiterPoseidon'561:05.3790025251:05.57+0,75C31.021:05.57
14.Kay op den KampZC Valkenburg1:05.3591034251:05.95+0,86C31.541:05.95
15.Aaron EisankZON S&S1:04.5791005771:06.28+0,77C31.061:06.28
16.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:06.1791026511:07.64+0,84D31.731:07.64


<< TOP >>
Programmanr. 6
19.12.2008 - 16:32
Dames, 100m schoolslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
Finale A
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn1:08.3488031881:06.92+0,85A+31.611:06.92
Kampioenschaps Record
2.Lia DekkerDZ&PC1:08.6987008301:08.04+0,87A+32.611:08.04
3.Loes ZanderinkDe Dinkel1:10.4488050061:08.16+0,87A+32.151:08.16
4.Tessa BrouwerE.ON-NZA1:09.5591055481:08.20+0,96A+32.201:08.20
5.Eline BoersE.ON-NZA1:11.5891045461:10.88+0,85A32.811:10.88
6.Anouk ElzermanDe Dolfijn1:13.0090059141:13.48+0,87C34.031:13.48
7.Ellen van de VeldeWVZ1:13.7382016921:14.00+0,85D33.561:14.00
8.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:14.4893020441:14.73+0,86C34.921:14.73
Finale B
9.Lisa NijlandDe Whee1:15.1591022721:14.36+0,90D35.241:14.36
10.Karin RijkelijkhuizenZignea1:15.3694033581:14.92+0,91B35.381:14.92
11.Estrella WierikxNumansdorp1:15.0894027121:15.17+0,76C35.071:15.17
12.Yvette de GierDe Columbiaan1:14.5894021241:15.23+0,86C35.291:15.23
13.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:15.4487019041:15.83+0,92E35.181:15.83
14.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:15.2094013161:17.84+0,98D36.551:17.84
15.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:14.5194030301:18.99+0,92E36.531:18.99
16.Chantal SendenZC Valkenburg1:16.0393006981:20.51+0,80E38.301:20.51


<< TOP >>
Programmanr. 7
19.12.2008 - 16:37
Heren, 200m vlinderslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV2:03.7388035491:53.87+0,75A+25.0054.631:24.251:53.87
Nederlands Record Senioren
2.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV2:03.5890033151:58.87+0,82A+26.7756.841:27.361:58.87
Nederlands Record 18 jaar
3.Raymond van de MerweWVZ2:04.5186020772:02.23+0,78B26.8257.121:28.492:02.23
4.Wouter HoutmanEiffel Swimmers PSV2:05.0590012932:02.83+0,68A27.6458.581:30.342:02.83
5.Rory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN2:08.5581006092:05.44+0,61D26.6957.811:31.342:05.44
6.Marc KremerANKER TEAM GRONINGEN2:06.7490046672:05.69+0,76C27.6259.901:32.812:05.69
7.Fabian BeiminOZ&PC2:06.4991000872:08.21+0,93C27.7559.541:33.132:08.21
8.Mitch NottenZC Valkenburg2:06.6892025052:09.36+0,94C28.521:00.771:34.262:09.36
Finale B
9.Niels van PolanenDe Columbiaan2:09.8591018092:08.82+0,92C28.841:01.571:34.452:08.82
10.Gerben FiereDe Warande2:10.3791028252:13.14+0,76E28.611:02.501:37.262:13.14
11.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:14.8692026752:13.78+0,81D28.931:02.551:37.512:13.78
12.Luuk OnrustZeester Meerval2:13.1092051252:16.14+0,90E30.401:04.821:40.192:16.14
13.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:16.8992014612:30.30+0,9330.901:09.211:48.882:30.30


<< TOP >>
Programmanr. 8
19.12.2008 - 16:45
Dames, 200m vlinderslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:16.1091039642:13.38+0,90A+30.601:05.621:39.612:13.38
2.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV2:19.2191037562:13.52+0,79A+30.071:03.851:39.082:13.52
3.Lenneke van SchaikDe Dolfijn2:16.2086031242:13.68+0,90A30.461:04.941:39.392:13.68
4.Michelle StrandskovBirkerÝd SvÝmmeklub2:15.549158AF2:13.90+0,84A+31.461:05.331:39.672:13.90
5.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:21.3390028542:21.36+1,05D32.141:08.631:45.222:21.36
6.Marloes OldenburgOrca2:22.3588032182:24.44+0,82E31.351:09.041:47.082:24.44
7.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:19.5793022162:24.46+1,02C31.481:07.881:45.562:24.46
8.Inge ArtsZeester Meerval2:25.6092030762:27.08+0,82D32.781:09.581:47.572:27.08
Finale B
9.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV2:27.4293031862:29.13+0,75D32.921:10.781:50.772:29.13
10.Jamie de JongDe Dolfijn2:30.1293008982:29.49+0,87D31.881:09.061:48.242:29.49
11.Jamie SchepersZC Valkenburg2:32.8293008942:32.76+0,83E34.791:12.891:52.202:32.76
12.Sophie SollieZeester Meerval2:34.0194001402:38.50+0,7233.731:12.611:54.442:38.50


<< TOP >>
Programmanr. 9
19.12.2008 - 16:53
Heren, 50m vrije slagall-in
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Finale A
1.Robert LijesenEiffel Swimmers PSV21.72850157921.78+0,73A+
2.Bastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV22.00810165921.87+0,80A+
3.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht22.72860240322.30+0,79A+
4.Stefan de DieE.ON-NZA22.50860390522.33+0,83A+
5.Joran BarendsAZ&PC22.78850009122.56+0,82A
6.Jan KerstenDe Columbiaan22.70860156122.77+0,84A
7.Geert LantinkAZ&PC22.67860184922.79+0,83A
DISRudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN22.288400805
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
9.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN23.19900084322.77+0,82A+
10.Bas van VelthovenE.ON-NZA23.09850269522.87+0,77A
11.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen23.06890220122.95+0,86A
12.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)22.96890181523.00+0,80A
13.Ewoud TammingaAZ&PC23.09820170123.01+0,85B
14.Jeroen StuutTriVia23.50880331523.50+0,90C
14.Mark CosterisDe Schotejil23.26920232723.50+0,83A
16.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV23.54910281723.75+0,57B


<< TOP >>
Programmanr. 10
19.12.2008 - 16:56
Dames, 50m vrije slagall-in
Resultaten Finale


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Finale A
1.Marleen VeldhuisEiffel Swimmers PSV24.84790089423.60+0,80A+
Kampioenschaps Record
2.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV24.25840219223.82+0,82A+
3.Saskia de JongeE.ON-NZA25.30860182624.91+0,81A+
4.Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV25.67910827025.38+0,75A+
5.Ilse KraaijeveldOrca26.09900211025.47+0,80A+
6.Maud van der MeerZeester Meerval25.89920118025.97+0,77A+
7.Chantal SendenZC Valkenburg26.05930069826.06+0,74A+
8.Eline BoersE.ON-NZA25.95910454626.20+0,83A
Finale B
9.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV27.09920530626.54+0,81A
10.Maaike van den BrandWVZ26.76800015426.61+0,96C
11.Manon MinnebooDe Stormvogel26.60930154826.97+0,78A
11.Kimberley AlbersVlaardingen26.93920410226.97B
13.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV27.32920423027.11+0,80B
14.Tamara van VlietDe Columbiaan26.96940356227.19+0,95A
15.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend26.70940331427.28+0,76A
15.Melanie van GemertDe Schotejil27.07930361227.28+0,82B


<< TOP >>
Programmanr. 11
19.12.2008 - 17:00
Heren, 200m wisselslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Robin van AggeleAZ&PC2:00.9584000171:57.15+0,81A+25.0355.111:28.901:57.15
Kampioenschaps Record
2.Lennart StekelenburgE.ON-NZA2:00.4386029791:59.32+0,72A+26.9057.951:30.861:59.32
3.Joost ReijnsE.ON-NZA2:03.0087027252:01.20+0,79A+26.1156.761:32.572:01.20
4.Robert YallopAZ&PC2:03.9189036792:01.98+0,83A+26.4256.601:33.012:01.98
5.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:03.9889006492:02.75+0,85A27.1958.141:33.602:02.75
6.Devi WolthuizenTriVia2:03.6387038872:03.99+0,80B27.0458.581:33.442:03.99
7.Felix BroekhuizenE.ON-NZA2:04.8690004392:04.75+0,87A27.1459.091:34.762:04.75
8.Yvo op den KampZC Valkenburg2:08.1589015532:07.85+0,77C27.741:00.441:37.862:07.85
Finale B
9.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:08.5492053252:09.09+0,73B27.411:00.041:38.822:09.09
10.Connor BarrettEaling Swimming Club2:10.27241072:09.21+0,85C27.841:00.411:38.462:09.21
11.Kyle BarrettEaling Swimming Club2:11.00241082:09.49+0,82C28.971:01.211:39.262:09.49
12.Nick HessingDe Dolfijn2:11.8891037532:09.89+0,76C28.401:00.811:39.512:09.89
13.Danny van ZoenDe Dolfijn2:10.1684026772:10.13+0,75D27.711:02.171:39.372:10.13
14.Vincent van IperenOrca2:10.2291061792:11.06+0,93C28.851:03.511:40.952:11.06
15.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:12.4091004832:11.52+0,96C28.201:01.621:39.732:11.52
NG.ZAChristian PaaskeKÝge SvÝmmeklub2:12.959261AD


<< TOP >>
Programmanr. 12
19.12.2008 - 17:08
Dames, 200m wisselslagall-in
Resultaten Finale


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
Finale A
1.Femke HeemskerkE.ON-NZA2:09.8487052242:09.78+0,90A+28.361:00.951:39.372:09.78
Nederlands Record Senioren
2.Rieneke TerinkAZ&PC2:15.2984024242:12.61+0,83A+28.991:02.271:42.422:12.61
3.Lieke VeroudenAZ&PC2:17.2690039482:16.24+0,83A+30.291:05.951:44.582:16.24
4.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)2:19.7591057982:18.38+0,91A29.431:05.461:46.342:18.38
5.Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe2:19.5592023642:18.50+0,95A+30.281:06.801:47.102:18.50
6.Judith StapDe Stormvogel2:19.8293027022:20.46+0,82A+30.361:05.921:47.642:20.46
7.Wendan PoelstraOrca2:21.3491024962:23.27+0,89C30.801:06.441:49.272:23.27
8.Marloes OldenburgOrca2:21.9188032182:25.49+0,77D30.721:09.181:51.662:25.49
Finale B
9.Miranda NijenhuisE.ON-NZA2:23.6392040762:20.83+0,90A31.231:06.551:48.402:20.83
10.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:23.1988036962:23.10+0,82C30.421:07.401:49.382:23.10
11.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe2:24.9394002782:24.41+0,80A31.261:08.101:50.382:24.41
12.Kelly ter DoestDe Whee2:24.5891007502:24.43+0,85C30.781:08.351:49.832:24.43
13.Lotte GrevenZC Valkenburg2:25.9987056202:25.92+0,78D31.191:08.311:51.592:25.92
14.Marjolein DelnoDe Rijn2:25.7894000242:26.13+0,95B32.261:09.411:52.282:26.13
15.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:24.5494001502:26.69B31.721:08.851:52.892:26.69
16.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:23.6793017522:32.34*+0,88D32.231:10.491:57.312:32.34


<< TOP >>
Programmanr. 13
19.12.2008 - 17:31
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV7:17.597:09.94+0,88
Kampioenschaps Record
Allen Lindeberg
Joeri Verlinden
Tom Vangeneugden
Arjen van der Meulen
89
88
83
87
+0,88
+0,31
+0,42
+0,53
25.49
24.56
25.26
24.89
52.33
52.26
53.13
51.83
1:20.51
1:19.44
1:20.89
1:19.07
1:49.48
1:46.72
1:47.75
1:45.99
1:49.48
1:46.72
1:47.75
1:45.99
2.De Dolfijn 1De Dolfijn7:10.217:10.56+0,88
Nederlands Record Senioren Vereningingen
Nick Driebergen
Stefan de Die
Joost Reijns
Bas van Velthoven
87
86
87
85
+0,88
+0,22
+0,43
+0,46
25.81
25.14
25.30
24.77
53.31
52.41
52.97
51.99
1:21.46
1:19.89
1:20.69
1:19.85
1:49.42
1:46.58
1:47.32
1:47.24
1:49.42
1:46.58
1:47.32
1:47.24
3.AZ&PC 1AZ&PC7:28.657:17.00+0,87
Joran Barends
Mike Marissen
Ewoud Tamminga
Robin van Aggele
85
92
82
84
+0,87
+0,60
+0,30
+0,24
25.59
25.45
25.02
23.60
53.18
53.76
52.74
51.30
1:21.34
1:22.79
1:20.45
1:19.71
1:48.56
1:51.74
1:48.04
1:48.66
1:48.56
1:51.74
1:48.04
1:48.66
4.WVZ 1WVZ7:39.917:36.62+0,87
Wouter Smeets
Raymond van de Merwe
Marcel Thijsse
Martijn Smeets
84
86
82
81
+0,87
+0,31
+0,21
+0,34
25.53
25.79
26.15
25.72
53.52
54.28
55.26
54.84
1:22.03
1:23.99
1:25.12
1:25.02
1:51.25
1:53.64
1:55.53
1:56.20
1:51.25
1:53.64
1:55.53
1:56.20
5.Het Y 1Het Y7:59.467:48.77
handtijden
Tom Verbeek
Jan-Willem v.d. Graaff
Daan Glorie
Sebastiaan Reijnen
88
89
88
86


+32,30
26.34
24.76
26.99
25.77
55.91
57.56
57.28
54.25
1:25.57
1:29.27
1:28.18
1:24.01
1:55.44
2:00.01
1:59.06
1:54.26
1:55.44
2:00.01
1:59.06
1:54.26
6.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)7:55.347:50.06+0,88
Xander Breton
Aziz Nosairi
Marvin Kruin
Mark Moussa
84
91
89
90
+0,88
+0,55
+0,49
+0,49
26.07
25.76
27.03
26.64
55.22
54.92
57.04
57.17
1:26.10
1:26.01
1:27.24
1:28.44
1:57.72
1:56.98
1:56.84
1:58.52
1:57.72
1:56.98
1:56.84
1:58.52
7.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi7:57.677:52.12+0,85
Roy Visser
Fred Smink
Floor Verhaar
Ferry Weertman
91
91
90
92
+0,85


+0,37
26.99
26.91
24.89
26.57
56.74
57.23
54.11
57.49
1:27.47
1:29.26
1:24.10
1:29.04
1:58.15
2:01.83
1:53.41
1:58.73
1:58.15
2:01.83
1:53.41
1:58.73
8.WVZ 2WVZ7:56.107:52.41+0,89
Mike Stoffer
Arjan Assink
Bryan Mannaart
Alex Goeyenbier
89
86
91
87
+0,89
+0,40
+0,29
+0,19
26.34
27.30
26.39
26.11
54.88
57.89
55.70
56.47
1:24.94
1:28.79
1:26.03
1:29.07
1:54.66
1:58.29
1:56.21
2:03.25
1:54.66
1:58.29
1:56.21
2:03.25
9.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo7:58.417:58.93
handtijden
Toby Aarnoutse
Charles Potin
René van Wallenburg
Niek de Ridder
89
83
92
88

+30,35
+31,64
28.00
27.11
27.97
27.31
55.92
59.34
1:00.39
58.31
1:25.28
1:30.52
1:33.56
1:28.81
1:53.79
2:01.29
2:05.20
1:58.65
1:53.79
2:01.29
2:05.20
1:58.65
10.De Dolfijn 2De Dolfijn7:47.507:59.49+0,91
Henk van Niejenhuis
Peter-Jan Plasmans
Nick Hessing
Danny van Zoen
89
91
91
84
+0,91
+0,37
+0,40
+0,34
26.23
26.59
26.74
27.77
55.21
56.93
57.32
58.91
1:25.14
1:28.41
1:29.28
1:31.06
1:55.50
1:59.89
2:00.39
2:03.71
1:55.50
1:59.89
2:00.39
2:03.71
11.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ8:03.168:03.08
handtijden
Kristiaan Lenos
Sjoerd Sieval
Jelmar Kluiwstra
Lars Sieval
83
90
92
93


+38,12
27.1057.49


2:00.16



2:00.16
12.De Dolfijn 3De Dolfijn8:00.098:04.01
handtijden
Raoul Engelenburg
Sjoerd Post
Jens Bakker
Brandon Voskuilen
89
84
93
93

+35,58
+34,19
28.23
26.32
26.82
28.94
58.65

57.81
1:01.68
1:29.04
1:28.39
1:28.87
1:34.54
1:58.97
1:58.32
1:59.67
2:07.05
1:58.97
1:58.32
1:59.67
2:07.05
13.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:03.018:07.58
handtijden
Patrick Molenkamp
Demi de Rooij
Dennis Eliveld
Hans Peter Hartog
88
91
92
91

+39,83
27.10
26.20
26.63
26.64
57.76
57.60
56.98
57.07
1:30.71
1:30.30
1:28.31
1:29.50
2:03.34
2:03.19
1:59.13
2:01.92
2:03.34
2:03.19
1:59.13
2:01.92
14.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB7:59.578:14.25
handtijden
Michael van der Linden
Joost Rijntjes
Pierre Ainscow
Alexander Hulleman
86
91
92
83

+38,98
25.99
26.81
27.00
27.05
56.28
58.01
57.79
58.44
1:29.35
1:29.51
1:30.13
1:32.86
2:02.22
2:01.57
2:01.94
2:08.52
2:02.22
2:01.57
2:01.94
2:08.52


<< TOP >>
Programmanr. 14
19.12.2008 - 17:41
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:31.383:28.22+0,55
Wereld Record
Hinkelien Schreuder
Inge Dekker
+0,55
+0,44
25.44
25.00
52.88
52.24
Ranomi Kromowidjojo
Marleen Veldhuis
+0,38
+0,30
24.53
24.57
52.12
50.98
2.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV3:51.023:44.83+0,74
Clarissa van Rheenen
Jessica Spruit
+0,74
+0,56
27.38
27.26
55.87
56.65
Lotte Goosen
Wendy vd Zanden
+0,37
+0,26
27.08
26.28
57.51
54.80
3.Ealing Swimming Club 1Ealing Swimming Club3:49.093:48.20+0,71
Jenna Turner
Lauren Turner
+0,71
+0,20
27.37
27.25
55.90
56.73
Polly Kemp-King
Natalie Durant
+0,38
+0,21
28.77
26.24
1:00.12
55.45
4.AZ&PC 1AZ&PC3:53.283:51.08+0,88
Silvie Ketelaars
Lieke Verouden
+0,88
+0,50
28.73
27.90
59.78
57.96
Lotte Wilms
Rieneke Terink
+0,29
+0,18
27.79
25.87
58.99
54.35
5.De Dolfijn 1De Dolfijn3:45.993:52.69+0,96
Simone Dekker
Tessa Brouwer
+0,96
+0,49
28.58
27.61
59.22
57.60
Anja van der Hout
Moniek Nijhuis
+0,30
+0,34
27.36
27.62
58.00
57.87
6.Orca 1Orca3:57.103:54.85+0,89
Femke Leenstra
Wendan Poelstra
+0,89
+0,16
29.24
28.62
1:00.81
59.80
Marloes Oldenburg
Ilse Kraaijeveld
+0,32
+0,53
27.40
26.78
57.66
56.58
7.De Stormvogel 1De Stormvogel4:01.783:58.56+0,82
Judith Stap
Nikita Kruis
+0,82
+0,31
28.32
28.97
58.76
1:02.13
Merel van der Ent
Manon Minneboo
+0,44
+0,31
28.33
27.65
59.36
58.31
8.De Dolfijn 2De Dolfijn3:56.873:59.66
NR 12 jaar startzwemmer
Esmee Vermeulen
Kelly de Jong

+0,49
28.43
28.38
59.27
1:00.34
Kira Toussaint
Parand Zarekiani

+0,38
28.50
27.81
1:00.48
59.57
9.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:56.514:00.20+0,93
Charlotte Mol
Mariët Koster
+0,93
+0,32
28.99
28.12
1:00.78
1:00.11
Nienke van Eck
Rochelle Kirindongo
+0,20
+0,29
28.27
28.72
58.86
1:00.45
10.OZ&PC 1OZ&PC3:57.064:00.47+0,97
Evelien Kip
Anne Boomars
+0,97
+0,34
29.38
28.64
1:01.22
1:00.72
Marloes Giesselink
Marieke Nijhuis
+0,36
+0,32
28.32
27.85
1:00.53
58.00
11.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:57.764:00.75+0,87
Rosa Veerman
Daphne ten Brink
+0,87
+0,24
29.10
27.97
1:01.16
58.69
Cleo Denise Bol
Pascalle Spiekerman
+0,58
+0,48
28.94
28.83
1:00.74
1:00.16
12.De Dinkel 1De Dinkel3:59.784:00.98
Mariël Borgerink
Silke Oude Weernink

+0,46
29.18
27.40
59.76
57.78
Lonne Dijkhuis
Marleen Braakhuis
+0,5130.11
28.68
1:03.19
1:00.25
13.De Columbiaan 1De Columbiaan3:56.044:03.15+0,96
Tamara van Vliet
Marina Scheepbouwer
+0,96
+0,20
28.52
27.87
59.92
59.26
Yvette de Gier
Jara Schmidt
+0,46
+0,38
29.56
29.28
1:02.17
1:01.80
14.Zeester Meerval 1Zeester Meerval4:03.744:04.45+0,79
Stephanie Janssen
Inge Arts
+0,79
+0,19
27.87
28.64
59.21
1:00.71
Sophie Sollie
Karlijn Hoogstede
+0,72
+0,42
30.26
29.19
1:02.62
1:01.91
15.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:05.174:05.73+0,79
Melissa Zwaan
Maaike Vooren
+0,79
+0,22
28.84
29.09
1:00.40
1:02.35
Daniëlle de Groot
Lisa Koster
+0,09
+0,13
28.66
29.48
1:00.77
1:02.21
16.DWK 1DWK4:01.504:11.58+0,81
Rianne Zeegers
Marloes Erkens
+0,81
+0,34
29.41
29.32
1:02.14
1:01.95
Kim Anne Bouw
Jeanine Burgers
+0,34
+0,30
30.18
29.81
1:04.24
1:03.25
NGDe Dolfijn 3De Dolfijn4:02.00
Esmee Vermeulen, Kira Toussaint, Kelly de Jong, Moniek Nijhuis