Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2008
Amsterdam, 19. - 21.12.2008


1 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 119.12.2008 - 9:00


Programmanr. 1
19.12.2008 - 9:00
Jongens, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Bryan MannaartWVZ4:08.4491015334:03.28+0,91B
50m:
100m:
27.51
57.07
27.51
29.56
150m:
200m:
1:27.95
1:58.80
30.88
30.85
250m:
300m:
2:30.08
3:01.56
31.28
31.48
350m:
400m:
3:33.05
4:03.28
31.49
30.23
Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:08.6892014614:05.92+0,93B
50m:
100m:
27.76
58.43
27.76
30.67
150m:
200m:
1:29.93
2:01.48
31.50
31.55
250m:
300m:
2:32.83
3:03.92
31.35
31.09
350m:
400m:
3:35.38
4:05.92
31.46
30.54
Victor PootVlaardingen4:14.9492036514:10.42+0,72C
50m:
100m:
27.55
58.27
27.55
30.72
150m:
200m:
1:30.06
2:02.36
31.79
32.30
250m:
300m:
2:35.02
3:07.83
32.66
32.81
350m:
400m:
3:39.59
4:10.42
31.76
30.83
Vincent van IperenOrca4:11.8291061794:10.69+0,93D
50m:
100m:
28.31
58.53
28.31
30.22
150m:
200m:
1:29.78
2:01.44
31.25
31.66
250m:
300m:
2:33.53
3:06.37
32.09
32.84
350m:
400m:
3:38.77
4:10.69
32.40
31.92
Marco van der StelVlaardingen4:12.2391028794:10.94+0,61D
50m:
100m:
28.14
59.48
28.14
31.34
150m:
200m:
1:31.52
2:04.20
32.04
32.68
250m:
300m:
2:36.57
3:09.12
32.37
32.55
350m:
400m:
3:41.30
4:10.94
32.18
29.64
Hans Peter HartogDAW-FINENZO4:11.1191008594:11.54+0,85D
50m:
100m:
27.45
57.85
27.45
30.40
150m:
200m:
1:29.46
2:01.79
31.61
32.33
250m:
300m:
2:34.35
3:07.54
32.56
33.19
350m:
400m:
3:40.41
4:11.54
32.87
31.13
Christian PaaskeKøge Svømmeklub4:15.079261AD4:12.00+0,70C
50m:
100m:
28.40
59.47
28.40
31.07
150m:
200m:
1:31.17
2:03.25
31.70
32.08
250m:
300m:
2:35.48
3:08.08
32.23
32.60
350m:
400m:
3:40.70
4:12.00
32.62
31.30
Tim WagenmansAquarijn4:15.4991049454:13.27+0,80D
50m:
100m:
27.93
59.15
27.93
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.30
31.85
32.30
250m:
300m:
2:36.00
3:08.73
32.70
32.73
350m:
400m:
3:41.32
4:13.27
32.59
31.95
Roy VisserDe Otters Het Gooi4:13.8291024234:13.37+0,85D
50m:
100m:
27.77
58.67
27.77
30.90
150m:
200m:
1:30.85
2:03.38
32.18
32.53
250m:
300m:
2:36.01
3:08.77
32.63
32.76
350m:
400m:
3:42.11
4:13.37
33.34
31.26
Nick HessingDe Dolfijn4:15.8491037534:14.41+0,73D
50m:
100m:
27.87
59.71
27.87
31.84
150m:
200m:
1:31.96
2:04.38
32.25
32.42
250m:
300m:
2:36.89
3:09.50
32.51
32.61
350m:
400m:
3:42.25
4:14.41
32.75
32.16
Dennis EliveldDAW-FINENZO4:19.2492023514:15.20+0,84D
50m:
100m:
27.67
58.61
27.67
30.94
150m:
200m:
1:30.74
2:03.21
32.13
32.47
250m:
300m:
2:36.05
3:09.27
32.84
33.22
350m:
400m:
3:42.72
4:15.20
33.45
32.48
Chris van VlietTriVia4:16.8191024254:17.25+0,87E
50m:
100m:
28.01
59.56
28.01
31.55
150m:
200m:
1:31.66
2:04.29
32.10
32.63
250m:
300m:
2:37.15
3:10.76
32.86
33.61
350m:
400m:
3:44.42
4:17.25
33.66
32.83
Laurens PeppingDe Rijn4:20.3192035294:17.96+0,92D
50m:
100m:
29.13
1:01.15
29.13
32.02
150m:
200m:
1:34.60
2:08.15
33.45
33.55
250m:
300m:
2:41.07
3:13.83
32.92
32.76
350m:
400m:
3:46.17
4:17.96
32.34
31.79
Boris GaljartVlaardingen4:22.2792019974:20.50+0,78E
50m:
100m:
29.75
1:02.94
29.75
33.19
150m:
200m:
1:36.48
2:10.22
33.54
33.74
250m:
300m:
2:42.71
3:15.85
32.49
33.14
350m:
400m:
3:49.25
4:20.50
33.40
31.25
Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ4:19.9992043234:20.89+0,95E
50m:
100m:
28.38
1:00.65
28.38
32.27
150m:
200m:
1:34.40
2:08.32
33.75
33.92
250m:
300m:
2:41.69
3:15.24
33.37
33.55
350m:
400m:
3:48.65
4:20.89
33.41
32.24
Luuk OnrustZeester Meerval4:18.9792051254:24.05+0,91E
50m:
100m:
29.94
1:02.55
29.94
32.61
150m:
200m:
1:35.80
2:09.14
33.25
33.34
250m:
300m:
2:42.11
3:16.20
32.97
34.09
350m:
400m:
3:50.29
4:24.05
34.09
33.76

<< TOP >>
Programmanr. 1
19.12.2008 - 9:00
Heren, 400m vrije slagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Robin den BoerEiffel Swimmers PSV4:09.1790061774:02.80+0,82B
50m:
100m:
27.65
57.58
27.65
29.93
150m:
200m:
1:28.53
1:59.77
30.95
31.24
250m:
300m:
2:30.53
3:01.70
30.76
31.17
350m:
400m:
3:33.06
4:02.80
31.36
29.74
Bryan MannaartWVZ4:08.4491015334:03.28+0,91B
50m:
100m:
27.51
57.07
27.51
29.56
150m:
200m:
1:27.95
1:58.80
30.88
30.85
250m:
300m:
2:30.08
3:01.56
31.28
31.48
350m:
400m:
3:33.05
4:03.28
31.49
30.23
Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)4:06.4090020594:03.63+0,92C
50m:
100m:
27.49
57.86
27.49
30.37
150m:
200m:
1:29.02
2:00.21
31.16
31.19
250m:
300m:
2:31.70
3:03.28
31.49
31.58
350m:
400m:
3:34.57
4:03.63
31.29
29.06
Ewoud PotiekDZ&PC4:05.9289025034:04.46+0,78C
50m:
100m:
27.49
58.05
27.49
30.56
150m:
200m:
1:28.78
1:59.92
30.73
31.14
250m:
300m:
2:31.14
3:02.31
31.22
31.17
350m:
400m:
3:33.91
4:04.46
31.60
30.55
Erik SchröderTriVia4:07.5284020254:04.49+0,98D
50m:
100m:
28.10
58.51
28.10
30.41
150m:
200m:
1:29.13
2:00.25
30.62
31.12
250m:
300m:
2:31.54
3:03.16
31.29
31.62
350m:
400m:
3:34.72
4:04.49
31.56
29.77
Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:08.6892014614:05.92+0,93B
50m:
100m:
27.76
58.43
27.76
30.67
150m:
200m:
1:29.93
2:01.48
31.50
31.55
250m:
300m:
2:32.83
3:03.92
31.35
31.09
350m:
400m:
3:35.38
4:05.92
31.46
30.54
Sebastiaan ReijnenHet Y4:10.3286025334:06.86+0,85D
50m:
100m:
27.29
57.20
27.29
29.91
150m:
200m:
1:28.05
1:59.26
30.85
31.21
250m:
300m:
2:30.76
3:02.54
31.50
31.78
350m:
400m:
3:35.17
4:06.86
32.63
31.69
Floor VerhaarDe Otters Het Gooi4:05.7290046034:07.26+0,81C
50m:
100m:
26.78
57.40
26.78
30.62
150m:
200m:
1:28.68
2:00.50
31.28
31.82
250m:
300m:
2:31.99
3:03.97
31.49
31.98
350m:
400m:
3:36.09
4:07.26
32.12
31.17
Victor PootVlaardingen4:14.9492036514:10.42+0,72C
50m:
100m:
27.55
58.27
27.55
30.72
150m:
200m:
1:30.06
2:02.36
31.79
32.30
250m:
300m:
2:35.02
3:07.83
32.66
32.81
350m:
400m:
3:39.59
4:10.42
31.76
30.83
Vincent van IperenOrca4:11.8291061794:10.69+0,93D
50m:
100m:
28.31
58.53
28.31
30.22
150m:
200m:
1:29.78
2:01.44
31.25
31.66
250m:
300m:
2:33.53
3:06.37
32.09
32.84
350m:
400m:
3:38.77
4:10.69
32.40
31.92
Marco van der StelVlaardingen4:12.2391028794:10.94+0,61D
50m:
100m:
28.14
59.48
28.14
31.34
150m:
200m:
1:31.52
2:04.20
32.04
32.68
250m:
300m:
2:36.57
3:09.12
32.37
32.55
350m:
400m:
3:41.30
4:10.94
32.18
29.64
Hans Peter HartogDAW-FINENZO4:11.1191008594:11.54+0,85D
50m:
100m:
27.45
57.85
27.45
30.40
150m:
200m:
1:29.46
2:01.79
31.61
32.33
250m:
300m:
2:34.35
3:07.54
32.56
33.19
350m:
400m:
3:40.41
4:11.54
32.87
31.13
Christian PaaskeKøge Svømmeklub4:15.079261AD4:12.00+0,70C
50m:
100m:
28.40
59.47
28.40
31.07
150m:
200m:
1:31.17
2:03.25
31.70
32.08
250m:
300m:
2:35.48
3:08.08
32.23
32.60
350m:
400m:
3:40.70
4:12.00
32.62
31.30
Matthijs DekkerZaanstad (SG)4:12.4890006214:12.07+0,87D
50m:
100m:
27.59
57.92
27.59
30.33
150m:
200m:
1:29.75
2:02.03
31.83
32.28
250m:
300m:
2:34.60
3:07.32
32.57
32.72
350m:
400m:
3:40.32
4:12.07
33.00
31.75
Tim WagenmansAquarijn4:15.4991049454:13.27+0,80D
50m:
100m:
27.93
59.15
27.93
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.30
31.85
32.30
250m:
300m:
2:36.00
3:08.73
32.70
32.73
350m:
400m:
3:41.32
4:13.27
32.59
31.95
Roy VisserDe Otters Het Gooi4:13.8291024234:13.37+0,85D
50m:
100m:
27.77
58.67
27.77
30.90
150m:
200m:
1:30.85
2:03.38
32.18
32.53
250m:
300m:
2:36.01
3:08.77
32.63
32.76
350m:
400m:
3:42.11
4:13.37
33.34
31.26
Nick HessingDe Dolfijn4:15.8491037534:14.41+0,73D
50m:
100m:
27.87
59.71
27.87
31.84
150m:
200m:
1:31.96
2:04.38
32.25
32.42
250m:
300m:
2:36.89
3:09.50
32.51
32.61
350m:
400m:
3:42.25
4:14.41
32.75
32.16
Michael van der LindenDe Zijl/LGB4:09.8086019214:15.15+0,83E
50m:
100m:
27.63
58.85
27.63
31.22
150m:
200m:
1:31.00
2:03.58
32.15
32.58
250m:
300m:
2:36.37
3:09.42
32.79
33.05
350m:
400m:
3:42.49
4:15.15
33.07
32.66
Dennis EliveldDAW-FINENZO4:19.2492023514:15.20+0,84D
50m:
100m:
27.67
58.61
27.67
30.94
150m:
200m:
1:30.74
2:03.21
32.13
32.47
250m:
300m:
2:36.05
3:09.27
32.84
33.22
350m:
400m:
3:42.72
4:15.20
33.45
32.48
Rolan van der LugtZV Westland Dijkglas4:13.9390018694:16.70+0,91E
50m:
100m:
27.81
58.34
27.81
30.53
150m:
200m:
1:30.47
2:03.44
32.13
32.97
250m:
300m:
2:36.53
3:10.28
33.09
33.75
350m:
400m:
3:44.08
4:16.70
33.80
32.62
Chris van VlietTriVia4:16.8191024254:17.25+0,87E
50m:
100m:
28.01
59.56
28.01
31.55
150m:
200m:
1:31.66
2:04.29
32.10
32.63
250m:
300m:
2:37.15
3:10.76
32.86
33.61
350m:
400m:
3:44.42
4:17.25
33.66
32.83
Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV4:14.0790022234:17.73+0,65E
50m:
100m:
27.66
58.63
27.66
30.97
150m:
200m:
1:31.56
2:04.93
32.93
33.37
250m:
300m:
2:38.77
3:11.76
33.84
32.99
350m:
400m:
3:44.45
4:17.73
32.69
33.28
Laurens PeppingDe Rijn4:20.3192035294:17.96+0,92D
50m:
100m:
29.13
1:01.15
29.13
32.02
150m:
200m:
1:34.60
2:08.15
33.45
33.55
250m:
300m:
2:41.07
3:13.83
32.92
32.76
350m:
400m:
3:46.17
4:17.96
32.34
31.79
Boris GaljartVlaardingen4:22.2792019974:20.50+0,78E
50m:
100m:
29.75
1:02.94
29.75
33.19
150m:
200m:
1:36.48
2:10.22
33.54
33.74
250m:
300m:
2:42.71
3:15.85
32.49
33.14
350m:
400m:
3:49.25
4:20.50
33.40
31.25
Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ4:19.9992043234:20.89+0,95E
50m:
100m:
28.38
1:00.65
28.38
32.27
150m:
200m:
1:34.40
2:08.32
33.75
33.92
250m:
300m:
2:41.69
3:15.24
33.37
33.55
350m:
400m:
3:48.65
4:20.89
33.41
32.24
Luuk OnrustZeester Meerval4:18.9792051254:24.05+0,91E
50m:
100m:
29.94
1:02.55
29.94
32.61
150m:
200m:
1:35.80
2:09.14
33.25
33.34
250m:
300m:
2:42.11
3:16.20
32.97
34.09
350m:
400m:
3:50.29
4:24.05
34.09
33.76
NGSebastiaan VerschurenE.ON-NZA3:53.458803571


<< TOP >>
Programmanr. 2
19.12.2008 - 9:20
Meisjes, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:37.5193000124:29.06+0,88B
50m:
100m:
30.77
1:04.69
30.77
33.92
150m:
200m:
1:39.23
2:13.38
34.54
34.15
250m:
300m:
2:47.49
3:21.62
34.11
34.13
350m:
400m:
3:55.86
4:29.06
34.24
33.20
Pauline van DamEiffel Swimmers PSV4:36.1593044224:36.68*+0,84D
50m:
100m:
31.11
1:05.63
31.11
34.52
150m:
200m:
1:40.84
2:16.13
35.21
35.29
250m:
300m:
2:51.72
3:27.41
35.59
35.69
350m:
400m:
4:02.60
4:36.68
35.19
34.08
Rosanne SchoonbeekTriVia4:35.0094026924:36.74C
50m:
100m:
31.29
1:05.68
31.29
34.39
150m:
200m:
1:40.57
2:15.78
34.89
35.21
250m:
300m:
2:51.39
3:27.19
35.61
35.80
350m:
400m:
4:02.79
4:36.74
35.60
33.95
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV4:35.8694005744:37.31+0,81C
50m:
100m:
31.15
1:05.56
31.15
34.41
150m:
200m:
1:40.53
2:15.86
34.97
35.33
250m:
300m:
2:50.87
3:26.46
35.01
35.59
350m:
400m:
4:02.02
4:37.31
35.56
35.29
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV4:32.4693049224:39.41+0,78D
50m:
100m:
33.05
1:08.52
33.05
35.47
150m:
200m:
1:43.88
2:19.46
35.36
35.58
250m:
300m:
2:54.70
3:30.45
35.24
35.75
350m:
400m:
4:05.90
4:39.41
35.45
33.51
Leonie Oude ElferinkZignea4:38.3694018264:39.89+0,98D
50m:
100m:
32.33
1:07.27
32.33
34.94
150m:
200m:
1:42.73
2:18.56
35.46
35.83
250m:
300m:
2:54.44
3:30.29
35.88
35.85
350m:
400m:
4:05.76
4:39.89
35.47
34.13
Inge PeppingDe Rijn4:44.6294023084:41.18+0,89D
50m:
100m:
32.00
1:07.31
32.00
35.31
150m:
200m:
1:43.19
2:19.28
35.88
36.09
250m:
300m:
2:55.34
3:31.48
36.06
36.14
350m:
400m:
4:07.13
4:41.18
35.65
34.05
Iris PijtakAZ&PC4:43.6993006024:42.38+0,87E
50m:
100m:
32.72
1:08.39
32.72
35.67
150m:
200m:
1:44.46
2:21.19
36.07
36.73
250m:
300m:
2:57.37
3:33.33
36.18
35.96
350m:
400m:
4:09.21
4:42.38
35.88
33.17
Ela HuttenSBC20004:44.9493003544:42.62+0,87E
50m:
100m:
31.52
1:06.87
31.52
35.35
150m:
200m:
1:42.68
2:18.57
35.81
35.89
250m:
300m:
2:54.47
3:30.61
35.90
36.14
350m:
400m:
4:07.02
4:42.62
36.41
35.60
Tanja van EssenWiekslag4:46.6994046784:43.31D
50m:
100m:
31.38
1:06.07
31.38
34.69
150m:
200m:
1:42.52
2:19.27
36.45
36.75
250m:
300m:
2:55.69
3:32.30
36.42
36.61
350m:
400m:
4:08.42
4:43.31
36.12
34.89
Femke SwierZwemvereniging Hoorn4:44.4293051224:45.36+0,86E
50m:
100m:
32.07
1:08.41
32.07
36.34
150m:
200m:
1:45.63
2:22.46
37.22
36.83
250m:
300m:
2:57.98
3:33.95
35.52
35.97
350m:
400m:
4:10.62
4:45.36
36.67
34.74
Renske de GrootDZ&PC4:43.0193002764:45.52+0,91E
50m:
100m:
32.66
1:08.31
32.66
35.65
150m:
200m:
1:44.48
2:20.74
36.17
36.26
250m:
300m:
2:57.34
3:33.62
36.60
36.28
350m:
400m:
4:10.17
4:45.52
36.55
35.35
Eva van EttenPoseidon'564:48.0094030444:46.75+0,89E
50m:
100m:
31.47
1:06.48
31.47
35.01
150m:
200m:
1:42.66
2:19.94
36.18
37.28
250m:
300m:
2:57.53
3:34.95
37.59
37.42
350m:
400m:
4:11.69
4:46.75
36.74
35.06
Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas4:47.4194029044:47.76+0,85E
50m:
100m:
32.44
1:08.03
32.44
35.59
150m:
200m:
1:44.48
2:21.13
36.45
36.65
250m:
300m:
2:58.24
3:34.75
37.11
36.51
350m:
400m:
4:11.70
4:47.76
36.95
36.06
Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend4:48.9394027884:47.78+0,86E
50m:
100m:
32.63
1:08.24
32.63
35.61
150m:
200m:
1:44.66
2:21.61
36.42
36.95
250m:
300m:
2:58.59
3:35.62
36.98
37.03
350m:
400m:
4:12.34
4:47.78
36.72
35.44
Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:51.0294026384:49.64*+0,94E
50m:
100m:
32.29
1:07.16
32.29
34.87
150m:
200m:
1:43.69
2:20.60
36.53
36.91
250m:
300m:
2:57.71
3:35.21
37.11
37.50
350m:
400m:
4:13.08
4:49.64
37.87
36.56
Maxime de WildeDZ&PC4:43.1593046584:51.26+0,97E
50m:
100m:
32.01
1:07.94
32.01
35.93
150m:
200m:
1:44.37
2:20.90
36.43
36.53
250m:
300m:
2:57.79
3:34.98
36.89
37.19
350m:
400m:
4:12.78
4:51.26
37.80
38.48
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ4:51.5494006224:51.60+0,91E
50m:
100m:
32.18
1:08.24
32.18
36.06
150m:
200m:
1:45.52
2:22.97
37.28
37.45
250m:
300m:
3:00.30
3:37.91
37.33
37.61
350m:
400m:
4:15.10
4:51.60
37.19
36.50
Maud HesselinkDe Dinkel4:51.7794008544:52.98E
50m:
100m:
30.99
1:06.33
30.99
35.34
150m:
200m:
1:43.47
2:20.93
37.14
37.46
250m:
300m:
2:58.81
3:37.11
37.88
38.30
350m:
400m:
4:15.57
4:52.98
38.46
37.41
Iris van den HeuvelDe Kempvis4:49.7094017324:57.81+0,85E
50m:
100m:
32.13
1:08.29
32.13
36.16
150m:
200m:
1:45.57
2:23.86
37.28
38.29
250m:
300m:
3:02.42
3:41.22
38.56
38.80
350m:
400m:
4:20.06
4:57.81
38.84
37.75
DISDebby BoerefijnZignea4:51.399400240
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo4:47.219401428

<< TOP >>
Programmanr. 2
19.12.2008 - 9:20
Dames, 400m vrije slagall-in
Resultaten

voolopige resultaten
rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
Linsy HeisterEiffel Swimmers PSV4:27.0688016724:24.37+0,93C
50m:
100m:
32.12
1:06.22
32.12
34.10
150m:
200m:
1:39.67
2:13.00
33.45
33.33
250m:
300m:
2:45.48
3:19.00
32.48
33.52
350m:
400m:
3:52.80
4:24.37
33.80
31.57
Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:37.5193000124:29.06+0,88B
50m:
100m:
30.77
1:04.69
30.77
33.92
150m:
200m:
1:39.23
2:13.38
34.54
34.15
250m:
300m:
2:47.49
3:21.62
34.11
34.13
350m:
400m:
3:55.86
4:29.06
34.24
33.20
Alice BravoHet Y4:32.3687053464:36.23+0,89E
50m:
100m:
31.58
1:05.84
31.58
34.26
150m:
200m:
1:40.60
2:15.61
34.76
35.01
250m:
300m:
2:50.50
3:25.89
34.89
35.39
350m:
400m:
4:01.53
4:36.23
35.64
34.70
Pauline van DamEiffel Swimmers PSV4:36.1593044224:36.68*+0,84D
50m:
100m:
31.11
1:05.63
31.11
34.52
150m:
200m:
1:40.84
2:16.13
35.21
35.29
250m:
300m:
2:51.72
3:27.41
35.59
35.69
350m:
400m:
4:02.60
4:36.68
35.19
34.08
Rosanne SchoonbeekTriVia4:35.0094026924:36.74C
50m:
100m:
31.29
1:05.68
31.29
34.39
150m:
200m:
1:40.57
2:15.78
34.89
35.21
250m:
300m:
2:51.39
3:27.19
35.61
35.80
350m:
400m:
4:02.79
4:36.74
35.60
33.95
Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV4:35.8694005744:37.31+0,81C
50m:
100m:
31.15
1:05.56
31.15
34.41
150m:
200m:
1:40.53
2:15.86
34.97
35.33
250m:
300m:
2:50.87
3:26.46
35.01
35.59
350m:
400m:
4:02.02
4:37.31
35.56
35.29
Yvon VersteegDe Veene4:37.7692018644:38.99E
50m:
100m:
31.36
1:05.66
31.36
34.30
150m:
200m:
1:40.80
2:16.63
35.14
35.83
250m:
300m:
2:52.68
3:28.96
36.05
36.28
350m:
400m:
4:04.74
4:38.99
35.78
34.25
Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV4:32.4693049224:39.41+0,78D
50m:
100m:
33.05
1:08.52
33.05
35.47
150m:
200m:
1:43.88
2:19.46
35.36
35.58
250m:
300m:
2:54.70
3:30.45
35.24
35.75
350m:
400m:
4:05.90
4:39.41
35.45
33.51
Leonie Oude ElferinkZignea4:38.3694018264:39.89+0,98D
50m:
100m:
32.33
1:07.27
32.33
34.94
150m:
200m:
1:42.73
2:18.56
35.46
35.83
250m:
300m:
2:54.44
3:30.29
35.88
35.85
350m:
400m:
4:05.76
4:39.89
35.47
34.13
Inge PeppingDe Rijn4:44.6294023084:41.18+0,89D
50m:
100m:
32.00
1:07.31
32.00
35.31
150m:
200m:
1:43.19
2:19.28
35.88
36.09
250m:
300m:
2:55.34
3:31.48
36.06
36.14
350m:
400m:
4:07.13
4:41.18
35.65
34.05
Iris PijtakAZ&PC4:43.6993006024:42.38+0,87E
50m:
100m:
32.72
1:08.39
32.72
35.67
150m:
200m:
1:44.46
2:21.19
36.07
36.73
250m:
300m:
2:57.37
3:33.33
36.18
35.96
350m:
400m:
4:09.21
4:42.38
35.88
33.17
Ela HuttenSBC20004:44.9493003544:42.62+0,87E
50m:
100m:
31.52
1:06.87
31.52
35.35
150m:
200m:
1:42.68
2:18.57
35.81
35.89
250m:
300m:
2:54.47
3:30.61
35.90
36.14
350m:
400m:
4:07.02
4:42.62
36.41
35.60
Tanja van EssenWiekslag4:46.6994046784:43.31D
50m:
100m:
31.38
1:06.07
31.38
34.69
150m:
200m:
1:42.52
2:19.27
36.45
36.75
250m:
300m:
2:55.69
3:32.30
36.42
36.61
350m:
400m:
4:08.42
4:43.31
36.12
34.89
Femke SwierZwemvereniging Hoorn4:44.4293051224:45.36+0,86E
50m:
100m:
32.07
1:08.41
32.07
36.34
150m:
200m:
1:45.63
2:22.46
37.22
36.83
250m:
300m:
2:57.98
3:33.95
35.52
35.97
350m:
400m:
4:10.62
4:45.36
36.67
34.74
Renske de GrootDZ&PC4:43.0193002764:45.52+0,91E
50m:
100m:
32.66
1:08.31
32.66
35.65
150m:
200m:
1:44.48
2:20.74
36.17
36.26
250m:
300m:
2:57.34
3:33.62
36.60
36.28
350m:
400m:
4:10.17
4:45.52
36.55
35.35
Eva van EttenPoseidon'564:48.0094030444:46.75+0,89E
50m:
100m:
31.47
1:06.48
31.47
35.01
150m:
200m:
1:42.66
2:19.94
36.18
37.28
250m:
300m:
2:57.53
3:34.95
37.59
37.42
350m:
400m:
4:11.69
4:46.75
36.74
35.06
Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas4:47.4194029044:47.76+0,85E
50m:
100m:
32.44
1:08.03
32.44
35.59
150m:
200m:
1:44.48
2:21.13
36.45
36.65
250m:
300m:
2:58.24
3:34.75
37.11
36.51
350m:
400m:
4:11.70
4:47.76
36.95
36.06
Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend4:48.9394027884:47.78+0,86E
50m:
100m:
32.63
1:08.24
32.63
35.61
150m:
200m:
1:44.66
2:21.61
36.42
36.95
250m:
300m:
2:58.59
3:35.62
36.98
37.03
350m:
400m:
4:12.34
4:47.78
36.72
35.44
Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:51.0294026384:49.64*+0,94E
50m:
100m:
32.29
1:07.16
32.29
34.87
150m:
200m:
1:43.69
2:20.60
36.53
36.91
250m:
300m:
2:57.71
3:35.21
37.11
37.50
350m:
400m:
4:13.08
4:49.64
37.87
36.56
Maxime de WildeDZ&PC4:43.1593046584:51.26+0,97E
50m:
100m:
32.01
1:07.94
32.01
35.93
150m:
200m:
1:44.37
2:20.90
36.43
36.53
250m:
300m:
2:57.79
3:34.98
36.89
37.19
350m:
400m:
4:12.78
4:51.26
37.80
38.48
Seline KoekLZ 1886-KartoenZ4:51.5494006224:51.60+0,91E
50m:
100m:
32.18
1:08.24
32.18
36.06
150m:
200m:
1:45.52
2:22.97
37.28
37.45
250m:
300m:
3:00.30
3:37.91
37.33
37.61
350m:
400m:
4:15.10
4:51.60
37.19
36.50
Maud HesselinkDe Dinkel4:51.7794008544:52.98E
50m:
100m:
30.99
1:06.33
30.99
35.34
150m:
200m:
1:43.47
2:20.93
37.14
37.46
250m:
300m:
2:58.81
3:37.11
37.88
38.30
350m:
400m:
4:15.57
4:52.98
38.46
37.41
Iris van den HeuvelDe Kempvis4:49.7094017324:57.81+0,85E
50m:
100m:
32.13
1:08.29
32.13
36.16
150m:
200m:
1:45.57
2:23.86
37.28
38.29
250m:
300m:
3:02.42
3:41.22
38.56
38.80
350m:
400m:
4:20.06
4:57.81
38.84
37.75
DISDebby BoerefijnZignea4:51.399400240
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGPriscilla MeermanLuctor et Emergo4:47.219401428


<< TOP >>
Programmanr. 3
19.12.2008 - 9:37
Jongens, 200m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV2:06.8191019712:06.37CA29.831:02.581:35.032:06.37
2.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:05.8792036252:06.41BA29.341:00.781:33.522:06.41
3.Rense LoohuisDe Dinkel2:10.0191014772:06.98CA30.221:02.541:35.642:06.98
4.Frederik ChristensenKøge Svømmeklub2:10.999287AD2:08.51CB29.561:02.061:35.362:08.51
5.Erik HagtingNova2:10.3991008292:09.02DB30.141:02.991:36.052:09.02
6.Jeroen FeijsZC Valkenburg2:10.9992003332:09.89DB30.391:03.131:36.532:09.89
7.Joost GroeneveldVZC-E&P2:15.5292004092:09.90DB29.871:02.171:35.892:09.90
8.Jos de GraafDWK2:10.3291060952:12.72ER30.681:04.181:38.402:12.72
9.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:12.3991040452:15.37ER31.301:05.191:40.032:15.37
10.Bas van HouwelingenDe Schelde2:16.1692005632:17.20E31.801:06.461:42.102:17.20
11.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ2:13.9292043232:21.5932.421:07.971:44.642:21.59

<< TOP >>
Programmanr. 3
19.12.2008 - 9:37
Heren, 200m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Nick DriebergenE.ON-NZA1:56.9087007932:01.59BA26.2855.751:28.872:01.59
2.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV2:09.2190018192:01.90AA28.6659.971:31.142:01.90
3.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:02.4289050632:01.99BA28.9459.841:30.912:01.99
4.Sebastiaan VerschurenE.ON-NZA2:04.3188035712:05.77DA29.221:00.801:34.262:05.77
5.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV2:06.8191019712:06.37CA29.831:02.581:35.032:06.37
6.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:05.8792036252:06.41BA29.341:00.781:33.522:06.41
7.Rory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN2:08.8881006092:06.79DA28.941:00.721:33.832:06.79
8.Rense LoohuisDe Dinkel2:10.0191014772:06.98CA30.221:02.541:35.642:06.98
9.Kyle BarrettEaling Swimming Club2:07.31241082:07.34DB29.791:01.301:33.792:07.34
10.Frederik ChristensenKøge Svømmeklub2:10.999287AD2:08.51CB29.561:02.061:35.362:08.51
11.Erik HagtingNova2:10.3991008292:09.02DB30.141:02.991:36.052:09.02
12.Jeroen FeijsZC Valkenburg2:10.9992003332:09.89DB30.391:03.131:36.532:09.89
13.Joost GroeneveldVZC-E&P2:15.5292004092:09.90DB29.871:02.171:35.892:09.90
14.Theo BeglingerOceanus2:08.2690001592:10.69EB30.671:03.371:37.002:10.69
14.Loek HerbertsZeester Meerval2:11.0690011732:10.69EB30.381:02.291:35.862:10.69
16.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:08.5687018512:12.36EB30.221:02.951:37.242:12.36
17.Jos de GraafDWK2:10.3291060952:12.72ER30.681:04.181:38.402:12.72
18.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:12.3991040452:15.37ER31.301:05.191:40.032:15.37
19.Bas van HouwelingenDe Schelde2:16.1692005632:17.20E31.801:06.461:42.102:17.20
20.Jelmar KluiwstraLZ 1886-KartoenZ2:13.9292043232:21.5932.421:07.971:44.642:21.59


<< TOP >>
Programmanr. 4
19.12.2008 - 9:46
Meisjes, 200m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Lauren TurnerEaling Swimming Club2:17.51366672:15.92A+A31.541:05.371:40.232:15.92
2.Milou JulicherWiekslag2:24.4393013202:20.90B?32.711:07.291:44.002:20.90
3.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:26.4893022162:22.04CB33.251:09.221:45.982:22.04
4.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:27.8394001502:22.45BB33.941:09.681:46.022:22.45
5.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:25.4193017522:23.55CR33.321:09.381:46.732:23.55
6.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:25.0793012802:24.86D33.331:09.071:46.452:24.86
7.Kira ToussaintE.ON-NZA2:20.2294009902:24.99C34.271:10.191:47.732:24.99
8.Claire de WinterGoSwim2:29.0894060502:26.93D34.101:10.241:47.832:26.93
9.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:27.8994000682:27.05D33.821:11.041:49.002:27.05
10.Dian KortleveWiekslag2:32.2894021322:28.42D35.451:13.331:51.962:28.42
11.Misty CoertZC Valkenburg2:28.7693001622:28.74*E34.031:11.191:49.972:28.74
12.Kyra RietveldTriVia2:27.8893006242:28.79E33.241:10.941:50.142:28.79
13.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen2:29.8694003022:29.22D33.901:11.611:50.302:29.22
14.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout2:31.3294033642:29.57D35.041:13.391:52.442:29.57
15.Anna VisserHZ&PC Heerenveen2:33.2094007742:30.83E34.721:12.781:51.992:30.83
16.Tania JacobsDe Columbiaan2:31.7994008642:32.12E34.971:12.651:52.242:32.12
17.Simone Norman PedersenKøge Svømmeklub2:26.119332AH2:32.40E35.911:14.941:53.662:32.40
18.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:29.3793076122:33.18E35.251:14.201:54.082:33.18
19.Tamara BoeffDe Columbiaan2:29.4393019302:33.32E35.461:14.131:53.862:33.32
20.Jose SijbringDe Pinquin2:29.6893007022:35.3037.071:15.561:56.062:35.30
21.Margreet LaarNDD2:28.8993047002:38.0835.261:14.921:56.382:38.08
22.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen2:31.7594026382:38.4737.481:16.581:57.692:38.47
23.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:32.4194000302:38.7135.831:15.471:57.522:38.71

<< TOP >>
Programmanr. 4
19.12.2008 - 9:46
Dames, 200m rugslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Femke HeemskerkE.ON-NZA2:11.6487052242:10.89A+A30.551:02.491:36.442:10.89
2.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:11.2788050042:14.36AA31.741:05.711:40.152:14.36
3.Natalie DurantEaling Swimming Club2:11.69374262:14.62AA31.291:04.771:39.862:14.62
4.Lauren TurnerEaling Swimming Club2:17.51366672:15.92A+A31.541:05.371:40.232:15.92
5.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:14.7783011622:16.72BA31.391:05.571:41.062:16.72
6.Miranda NijenhuisE.ON-NZA2:21.6892040762:18.62BA32.141:07.051:42.992:18.62
7.Chantal NapHZ&PC Heerenveen2:19.2289030042:20.51DA33.571:08.831:44.742:20.51
8.Kimberley AlbersVlaardingen2:18.6792041022:20.90C?32.591:06.881:43.922:20.90
8.Milou JulicherWiekslag2:24.4393013202:20.90B?32.711:07.291:44.002:20.90
10.Anouk HellingaSchwimmverein Emmen2:19.96141422:21.23CB33.261:09.171:45.132:21.23
11.Ilse KraaijeveldOrca2:21.2190021102:21.72DB33.421:09.451:45.572:21.72
12.Anja van der HoutDe Dolfijn2:18.3790015982:21.77DB32.121:07.361:43.972:21.77
13.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:26.4893022162:22.04CB33.251:09.221:45.982:22.04
14.Mariël BorgerinkDe Dinkel2:22.1792001422:22.14CB33.031:08.651:45.352:22.14
15.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:27.8394001502:22.45BB33.941:09.681:46.022:22.45
16.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:22.7192008102:22.93DB33.151:09.941:47.572:22.93
17.Judith van MeijelHZPC2:22.4791020762:23.22DR33.201:09.091:45.962:23.22
18.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:25.4193017522:23.55CR33.321:09.381:46.732:23.55
19.Daniëlle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:25.0793012802:24.86D33.331:09.071:46.452:24.86
20.Kira ToussaintE.ON-NZA2:20.2294009902:24.99C34.271:10.191:47.732:24.99
21.Claire de WinterGoSwim2:29.0894060502:26.93D34.101:10.241:47.832:26.93
22.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:27.8994000682:27.05D33.821:11.041:49.002:27.05
23.Dian KortleveWiekslag2:32.2894021322:28.42D35.451:13.331:51.962:28.42
24.Misty CoertZC Valkenburg2:28.7693001622:28.74*E34.031:11.191:49.972:28.74
25.Kyra RietveldTriVia2:27.8893006242:28.79E33.241:10.941:50.142:28.79
26.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen2:29.8694003022:29.22D33.901:11.611:50.302:29.22
27.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout2:31.3294033642:29.57D35.041:13.391:52.442:29.57
28.Anna VisserHZ&PC Heerenveen2:33.2094007742:30.83E34.721:12.781:51.992:30.83
29.Tania JacobsDe Columbiaan2:31.7994008642:32.12E34.971:12.651:52.242:32.12
30.Simone Norman PedersenKøge Svømmeklub2:26.119332AH2:32.40E35.911:14.941:53.662:32.40
31.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:29.3793076122:33.18E35.251:14.201:54.082:33.18
32.Tamara BoeffDe Columbiaan2:29.4393019302:33.32E35.461:14.131:53.862:33.32
33.Jose SijbringDe Pinquin2:29.6893007022:35.3037.071:15.561:56.062:35.30
34.Margreet LaarNDD2:28.8993047002:38.0835.261:14.921:56.382:38.08
35.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen2:31.7594026382:38.4737.481:16.581:57.692:38.47
36.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:32.4194000302:38.7135.831:15.471:57.522:38.71
DISWendan PoelstraOrca2:19.069102496
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGWillemijn KnotE.ON-NZA2:17.909002010


<< TOP >>
Programmanr. 5
19.12.2008 - 10:03
Jongens, 100m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Aaron EisankZON S&S1:05.9791005771:04.57+0,75BB30.841:04.57
2.Kay op den KampZC Valkenburg1:06.1291034251:05.35+0,84BB31.591:05.35
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:06.5791026511:06.17+0,87C31.291:06.17
4.Stefan HazelegerDe Meer1:07.0591008671:06.25+0,95C31.361:06.25
5.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:05.9891024491:06.26+0,88C31.001:06.26
6.Sander BeekmanDe Columbiaan1:08.8191000791:06.31+0,73C30.411:06.31
7.Robert RohaanOceanus1:09.2292036791:06.53+0,95C31.441:06.53
8.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)1:09.0792002411:07.49+0,76D32.031:07.49
9.Johan VeenstraDWK1:09.8792013331:07.72+0,88D32.011:07.72
10.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)1:09.3892002491:07.98+0,71D31.731:07.98
11.Bjorn de JongeHellas-Glana1:10.1992067671:08.22+0,92D32.161:08.22
12.Bas van HouwelingenDe Schelde1:08.4992005631:09.30+0,78E32.271:09.30
13.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan1:09.9492015691:09.71+0,73E32.581:09.71
14.Kevin JanssenZeester Meerval1:08.8592041091:09.96+0,81E32.051:09.96
15.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout1:10.7892005191:11.21+0,80E33.431:11.21
16.Christian WarmKøge Svømmeklub1:10.509289AF1:11.28+0,70E33.001:11.28
17.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:10.6992000271:11.73+0,93E33.661:11.73

<< TOP >>
Programmanr. 5
19.12.2008 - 10:03
Heren, 100m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Lennart StekelenburgE.ON-NZA1:00.5486029791:00.36+0,73A+A28.161:00.36
2.Thijs van ValkengoedWVZ59.7683021411:00.40+0,84A+A28.661:00.40
3.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN1:02.2384008051:00.68+0,90A+A28.491:00.68
4.Chris JonesEaling Swimming Club1:01.8038781:02.13+0,82AA29.401:02.13
5.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN1:06.3590008431:02.54+0,89AA29.051:02.54
6.Rutger SloofE.ON-NZA1:03.2788031411:02.60+0,83BA29.011:02.60
7.Devi WolthuizenTriVia1:03.1887038871:02.96+0,77BA29.891:02.96
8.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV1:04.8089006491:03.21+0,80BA30.051:03.21
9.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:05.1089007931:03.48+0,80BB29.951:03.48
10.Sebastian BakkerANKER TEAM GRONINGEN1:03.6288001191:03.50+0,73CB30.181:03.50
11.Joppe WisseDZT'621:05.0989036451:04.11+0,90CB30.401:04.11
12.Aaron EisankZON S&S1:05.9791005771:04.57+0,75BB30.841:04.57
13.Jaap v/d VegteDZ&PC1:04.0688034851:04.68+0,79DB30.151:04.68
14.Kay op den KampZC Valkenburg1:06.1291034251:05.35+0,84BB31.591:05.35
15.Vincent de RuiterPoseidon'561:07.2990025251:05.37+0,82CB31.031:05.37
16.Merijn EllenkampDWK1:06.4385006911:05.68+0,82DB30.731:05.68
17.Nick van GemertDWK1:06.4189009431:05.78+0,81DR30.871:05.78
18.Jelte StanicDe Lansingh1:06.0787031651:05.89*+0,83DR30.541:05.89
19.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:06.5791026511:06.17+0,87C31.291:06.17
20.Pieter Jan de VriesZVZ1:05.7890031831:06.21+0,82D30.351:06.21
21.Stefan HazelegerDe Meer1:07.0591008671:06.25+0,95C31.361:06.25
22.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:05.9891024491:06.26+0,88C31.001:06.26
23.Sander BeekmanDe Columbiaan1:08.8191000791:06.31+0,73C30.411:06.31
24.Davy VerreusselHellas-Glana1:06.1389033411:06.48+0,85E31.491:06.48
25.Robert RohaanOceanus1:09.2292036791:06.53+0,95C31.441:06.53
26.Erik VerholtHZ&PC Heerenveen1:05.4888035431:07.28+0,83E30.791:07.28
27.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV1:06.5290037491:07.31+0,74E31.521:07.31
28.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)1:09.0792002411:07.49+0,76D32.031:07.49
29.Johan VeenstraDWK1:09.8792013331:07.72+0,88D32.011:07.72
30.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)1:09.3892002491:07.98+0,71D31.731:07.98
31.Bjorn de JongeHellas-Glana1:10.1992067671:08.22+0,92D32.161:08.22
32.Bas van HouwelingenDe Schelde1:08.4992005631:09.30+0,78E32.271:09.30
33.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan1:09.9492015691:09.71+0,73E32.581:09.71
34.Kevin JanssenZeester Meerval1:08.8592041091:09.96+0,81E32.051:09.96
35.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout1:10.7892005191:11.21+0,80E33.431:11.21
36.Christian WarmKøge Svømmeklub1:10.509289AF1:11.28+0,70E33.001:11.28
37.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:10.6992000271:11.73+0,93E33.661:11.73
DISThomas KerstenWVZ1:05.759001515
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSven JaegerHellas-Glana1:06.0583010211:05.51+0,76D30.691:05.51
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
19.12.2008 - 10:13
Meisjes, 100m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Manon MinnebooDe Stormvogel1:17.0293015481:14.39+0,76CB35.081:14.39
2.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:16.6993020441:14.48+0,84CB35.131:14.48
3.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:15.2094030301:14.51+0,63BB34.871:14.51
4.Yvette de GierDe Columbiaan1:17.1094021241:14.58+0,89BB34.621:14.58
5.Estrella WierikxNumansdorp1:18.1094027121:15.08+0,77CB34.591:15.08
6.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:18.0994013161:15.20+1,00CB35.451:15.20
7.Karin RijkelijkhuizenZignea1:16.6194033581:15.36+1,01CR35.381:15.36
8.Chantal SendenZC Valkenburg1:16.1093006981:16.03+0,76D36.251:16.03
9.Emily HarksEiffel Swimmers PSV1:15.2893024841:16.17+0,85D35.621:16.17
10.Paula DuursmaDZ&PC1:16.9693009821:16.31+0,87D35.691:16.31
11.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:17.8894000301:16.38+0,94C35.541:16.38
12.Ilona RemmelZON S&S1:15.6993021981:16.84+0,84D35.821:16.84
13.Marjolein DelnoDe Rijn1:17.2994000241:17.19+0,94D36.261:17.19
14.Tamara van VlietDe Columbiaan1:18.6794035621:17.83+0,94D35.181:17.83
15.Iris van ZuilenOlympia1:17.5094002161:18.40+0,80E36.791:18.40
16.Malou MemelinkNDD1:18.8094030641:18.45+0,81E37.341:18.45
DISAngelique OertelEiffel Swimmers PSV1:17.2893076121:16.13+0,83D35.571:16.13
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

<< TOP >>
Programmanr. 6
19.12.2008 - 10:13
Dames, 100m schoolslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn1:07.6388031881:08.34+0,82A+A32.111:08.34
2.Lia DekkerDZ&PC1:10.0887008301:08.69+0,83A+A32.851:08.69
3.Tessa BrouwerE.ON-NZA1:08.6191055481:09.55+0,88A+A32.761:09.55
4.Loes ZanderinkDe Dinkel1:11.7388050061:10.44+0,84AA33.021:10.44
5.Eline BoersE.ON-NZA1:12.2191045461:11.58+0,83AA33.621:11.58
6.Lona KroeseE.ON-NZA1:11.9387023821:11.98+0,87CA33.831:11.98
7.Anouk ElzermanDe Dolfijn1:12.2190059141:13.00+0,88CA33.871:13.00
8.Ellen van de VeldeWVZ1:13.2982016921:13.73+0,80DA33.751:13.73
9.Manon MinnebooDe Stormvogel1:17.0293015481:14.39+0,76CB35.081:14.39
10.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:16.6993020441:14.48+0,84CB35.131:14.48
11.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:15.2094030301:14.51+0,63BB34.871:14.51
12.Yvette de GierDe Columbiaan1:17.1094021241:14.58+0,89BB34.621:14.58
13.Estrella WierikxNumansdorp1:18.1094027121:15.08+0,77CB34.591:15.08
14.Lisa NijlandDe Whee1:12.3691022721:15.15+0,87DB35.301:15.15
15.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:18.0994013161:15.20+1,00CB35.451:15.20
16.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV1:15.0392053061:15.34+0,76DB35.001:15.34
17.Karin RijkelijkhuizenZignea1:16.6194033581:15.36+1,01CR35.381:15.36
18.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:13.7187019041:15.44+0,91ER35.251:15.44
19.Chantal SendenZC Valkenburg1:16.1093006981:16.03+0,76D36.251:16.03
20.Emily HarksEiffel Swimmers PSV1:15.2893024841:16.17+0,85D35.621:16.17
21.Paula DuursmaDZ&PC1:16.9693009821:16.31+0,87D35.691:16.31
22.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:17.8894000301:16.38+0,94C35.541:16.38
23.Ilona RemmelZON S&S1:15.6993021981:16.84+0,84D35.821:16.84
24.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:15.7092027721:17.07+0,87E36.181:17.07
25.Marjolein DelnoDe Rijn1:17.2994000241:17.19+0,94D36.261:17.19
26.Tamara van VlietDe Columbiaan1:18.6794035621:17.83+0,94D35.181:17.83
27.Iris van ZuilenOlympia1:17.5094002161:18.40+0,80E36.791:18.40
28.Malou MemelinkNDD1:18.8094030641:18.45+0,81E37.341:18.45
DISAngelique OertelEiffel Swimmers PSV1:17.2893076121:16.13+0,83D35.571:16.13
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
19.12.2008 - 10:21
Jongens, 200m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Fabian BeiminOZ&PC2:10.5691000872:06.49+0,90BA27.9759.891:32.672:06.49
2.Mitch NottenZC Valkenburg2:09.3892025052:06.68+0,89BA28.261:00.241:32.802:06.68
3.Niels van PolanenDe Columbiaan2:11.6191018092:09.85+0,91DB29.771:04.011:37.412:09.85
4.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)2:16.1491046452:09.91+0,81DB27.501:00.101:34.552:09.91
5.Gerben FiereDe Warande2:12.7091028252:10.37+0,76DB28.361:01.391:36.042:10.37
6.Luuk OnrustZeester Meerval2:14.8592051252:13.10+0,94DB29.261:03.291:38.182:13.10
7.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:16.6692026752:14.86+0,79EB28.851:02.101:37.302:14.86
8.Tim WagenmansAquarijn2:14.2891049452:15.68+0,77EB28.851:03.121:38.642:15.68
9.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:18.6092014612:16.89+0,91EB29.461:04.021:40.832:16.89

<< TOP >>
Programmanr. 7
19.12.2008 - 10:21
Heren, 200m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV2:09.9490033152:03.58+0,83BA27.9259.881:32.812:03.58
2.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV1:56.0688035492:03.73+0,77CA27.1858.981:31.642:03.73
3.Raymond van de MerweWVZ2:02.8986020772:04.51+0,79CA27.7459.021:31.422:04.51
4.Wouter HoutmanEiffel Swimmers PSV2:06.9490012932:05.05+0,67BA28.0759.361:32.022:05.05
5.Fabian BeiminOZ&PC2:10.5691000872:06.49+0,90BA27.9759.891:32.672:06.49
6.Mitch NottenZC Valkenburg2:09.3892025052:06.68+0,89BA28.261:00.241:32.802:06.68
7.Marc KremerANKER TEAM GRONINGEN2:07.4190046672:06.74+0,75CA28.291:00.811:33.792:06.74
8.Rory Bob de HaanANKER TEAM GRONINGEN2:06.2781006092:08.55+0,81EA28.271:01.101:34.732:08.55
9.Niels van PolanenDe Columbiaan2:11.6191018092:09.85+0,91DB29.771:04.011:37.412:09.85
10.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)2:16.1491046452:09.91+0,81DB27.501:00.101:34.552:09.91
11.Gerben FiereDe Warande2:12.7091028252:10.37+0,76DB28.361:01.391:36.042:10.37
12.Luuk OnrustZeester Meerval2:14.8592051252:13.10+0,94DB29.261:03.291:38.182:13.10
13.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:16.6692026752:14.86+0,79EB28.851:02.101:37.302:14.86
14.Tim WagenmansAquarijn2:14.2891049452:15.68+0,77EB28.851:03.121:38.642:15.68
15.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:18.6092014612:16.89+0,91EB29.461:04.021:40.832:16.89


<< TOP >>
Programmanr. 8
19.12.2008 - 10:28
Meisjes, 200m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:21.0693022162:19.57+0,96A+A31.441:07.101:43.612:19.57
2.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe2:25.6394002782:25.17+0,80CA31.591:08.111:45.752:25.17
3.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV2:31.0693031862:27.42+0,75DB32.831:10.241:48.332:27.42
4.Mariska ScheelDe Lansingh2:32.9293063442:28.21+0,81DB32.281:08.571:46.742:28.21
5.Jamie de JongDe Dolfijn2:32.7393008982:30.12+0,89DB31.641:08.531:48.602:30.12
6.Estelle MoormanZVZ2:32.1393005402:32.43+0,84EB32.591:10.141:49.982:32.43
7.Jamie SchepersZC Valkenburg2:31.1093008942:32.82+0,77EB34.121:11.941:52.442:32.82
8.Sophie SollieZeester Meerval2:32.5394001402:34.01+0,84EB33.261:11.411:51.902:34.01

<< TOP >>
Programmanr. 8
19.12.2008 - 10:28
Dames, 200m vlinderslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Michelle StrandskovBirkerød Svømmeklub2:15.089158AF2:15.54+0,80AA30.881:05.861:40.442:15.54
2.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:23.4991039642:16.10+0,93AA31.191:06.371:41.362:16.10
3.Lenneke van SchaikDe Dolfijn2:14.8986031242:16.20+0,91BA30.191:04.661:40.582:16.20
4.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV2:19.2291037562:19.21+0,81BA31.591:06.951:43.752:19.21
5.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:21.0693022162:19.57+0,96A+A31.441:07.101:43.612:19.57
6.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:23.4090028542:21.33+1,03DA31.901:08.051:44.282:21.33
7.Marloes OldenburgOrca2:20.5888032182:22.35+0,66DA30.891:07.301:43.742:22.35
8.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe2:25.6394002782:25.17+0,80CA31.591:08.111:45.752:25.17
9.Inge ArtsZeester Meerval2:22.4092030762:25.60+0,82DB31.741:07.601:45.072:25.60
10.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV2:31.0693031862:27.42+0,75DB32.831:10.241:48.332:27.42
11.Mariska ScheelDe Lansingh2:32.9293063442:28.21+0,81DB32.281:08.571:46.742:28.21
12.Jamie de JongDe Dolfijn2:32.7393008982:30.12+0,89DB31.641:08.531:48.602:30.12
13.Estelle MoormanZVZ2:32.1393005402:32.43+0,84EB32.591:10.141:49.982:32.43
14.Jamie SchepersZC Valkenburg2:31.1093008942:32.82+0,77EB34.121:11.941:52.442:32.82
15.Sophie SollieZeester Meerval2:32.5394001402:34.01+0,84EB33.261:11.411:51.902:34.01


<< TOP >>
Programmanr. 9
19.12.2008 - 10:41
Jongens, 50m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Mark CosterisDe Schotejil23.97920232723.26+0,82A+B
2.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV23.77910281723.54+0,70AB
3.Joost GroeneveldVZC-E&P23.93920040923.67+0,69A
4.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil24.22910194723.73+0,83B
4.Tim van DeutekomDWK23.60910045923.73+0,77B
6.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen24.50910124123.96+0,71B
7.Pascal TimmermansRZC24.36920234924.16+0,85B
8.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.68920532524.20+0,70B
9.Étiënne VrielingTriVia24.92910245524.27+0,77C
10.Erik WegmanDe Kempvis25.04920146524.39+0,82C
11.Richard KrasDe Zeeschuimers24.95910340724.58+0,75D
12.Sil HovingEiffel Swimmers PSV25.10910394724.59+0,76D
13.Bart SchramDAW-FINENZO24.46910368324.68+0,80D
14.Joost RijntjesDe Zijl/LGB25.04910189924.74+0,86D
14.Kevin EltinkNDD24.64910058924.74+0,82D
16.Jeroen BaarsPoseidon'5624.87920003124.82+0,89D
17.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn25.00910306324.83+0,72D
18.Thom de BoerDAW-FINENZO24.88910018125.05+0,81D
19.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend25.09920002725.09+0,81D
20.Gerben FiereDe Warande24.81910282525.37+0,72E

<< TOP >>
Programmanr. 9
19.12.2008 - 10:41
Heren, 50m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Robert LijesenEiffel Swimmers PSV22.11850157921.72+0,73A+A
2.Bastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV22.05810165922.00+0,75A+A
3.Rudy Ted de HaanANKER TEAM GRONINGEN22.10840080522.28+0,82A+A
4.Stefan de DieE.ON-NZA22.89860390522.50+0,86A+A
5.Geert LantinkAZ&PC22.98860184922.67+0,81AA
6.Jan KerstenDe Columbiaan23.38860156122.70+0,77AA
7.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht22.48860240322.72+0,85AA
8.Joran BarendsAZ&PC23.09850009122.78+0,84AA
9.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)23.89890181522.96+0,81AB
10.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen23.18890220123.06+0,81AB
11.Ewoud TammingaAZ&PC23.55820170123.09+0,87BB
11.Bas van VelthovenE.ON-NZA22.50850269523.09+0,75BB
13.Timon EvenhuisANKER TEAM GRONINGEN23.21900084323.19+0,85AB
14.Mark CosterisDe Schotejil23.97920232723.26+0,82A+B
15.Jeroen StuutTriVia23.89880331523.50+0,81CB
16.Patrick JanssenEiffel Swimmers PSV23.77910281723.54+0,70AB
17.Robbert DonkDe Geul23.65890074523.57+0,80CR
18.Wouter SmeetsWVZ23.39840209323.62+0,86CR
19.Joost GroeneveldVZC-E&P23.93920040923.67+0,69A
20.Vincent de RuiterPoseidon'5623.46900252523.71+0,75C
21.Michiel PunterOrca23.36840182323.72+0,78D
22.Sebastiaan RosendaalDe Schotejil24.22910194723.73+0,83B
22.Jasper van MierloBudel23.62900200523.73+0,71C
22.Tim van DeutekomDWK23.60910045923.73+0,77B
22.Merijn EllenkampDWK23.52850069123.73+0,81D
22.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV23.72900217923.73+0,73C
27.Raga FloresBZV23.89890090323.75+0,76C
28.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV24.03900181923.78+0,71C
29.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi23.54900460323.86+0,79C
30.Xander BretonZwemlust/Utrecht(SG)23.54840029923.89+0,88D
31.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen24.50910124123.96+0,71B
32.Ruud van BommelRZL23.74890518124.08+0,73D
33.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV23.80900374924.10+0,74C
34.Pascal TimmermansRZC24.36920234924.16+0,85B
35.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.68920532524.20+0,70B
36.Casper HutHZ&PC Heerenveen23.85780047124.24+0,79E
37.Étiënne VrielingTriVia24.92910245524.27+0,77C
38.Sven JaegerHellas-Glana23.90830102124.31+0,76E
39.Erik WegmanDe Kempvis25.04920146524.39+0,82C
40.Olaf AchterbergDWK24.29900001124.40+0,75D
41.Richard KrasDe Zeeschuimers24.95910340724.58+0,75D
42.Sil HovingEiffel Swimmers PSV25.10910394724.59+0,76D
43.Bart SchramDAW-FINENZO24.46910368324.68+0,80D
44.Joost RijntjesDe Zijl/LGB25.04910189924.74+0,86D
44.Kevin EltinkNDD24.64910058924.74+0,82D
46.Jeroen BaarsPoseidon'5624.87920003124.82+0,89D
47.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn25.00910306324.83+0,72D
48.Thom de BoerDAW-FINENZO24.88910018125.05+0,81D
49.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend25.09920002725.09+0,81D
50.Gerben FiereDe Warande24.81910282525.37+0,72E


<< TOP >>
Programmanr. 10
19.12.2008 - 10:50
Meisjes, 50m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Chantal SendenZC Valkenburg26.21930069826.05+0,75A+A
2.Manon MinnebooDe Stormvogel27.06930154826.60+0,79A+B
3.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend26.86940331426.70+0,71A+B
4.Tamara van VlietDe Columbiaan28.07940356226.96+0,95A+B
5.Melanie van GemertDe Schotejil28.10930361227.07AB
6.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV27.59930204427.23+0,83AR
7.Parand ZarekianiE.ON-NZA27.66940215027.54+0,84B
8.Tanja van EssenWiekslag28.04940467827.55+0,89B
9.Vera van DeldenWVZ28.18930130827.56+0,80B
10.Claire de WinterGoSwim28.12940605027.66+0,52B
11.Merel van der EntDe Stormvogel27.59930397627.69+0,74C
12.Estelle MoormanZVZ27.89930054027.70+0,83C
13.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.51940303027.80+0,88B
14.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers28.16930001227.83+0,89C
15.Sanne ScheerderZC Valkenburg27.68940131627.89+1,04B
16.Ela HuttenSBC200027.86930035427.92+0,87C
17.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.32930512228.07+0,84C
18.Sanne HuismanDZ&PC27.92930199828.12+0,80C
19.Jose SijbringDe Pinquin28.09930070228.93+0,89E
DISAshley VerburgEiffel Swimmers PSV27.649301616
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 10
19.12.2008 - 10:50
Dames, 50m vrije slag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamverenigingintijdtijdRTniv.finale
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV23.83840219224.25+0,86A+A
2.Marleen VeldhuisEiffel Swimmers PSV23.25790089424.84+0,87A+A
3.Saskia de JongeE.ON-NZA25.22860182625.30+0,80A+A
4.Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV25.21910827025.67+0,73A+A
5.Maud van der MeerZeester Meerval25.97920118025.89+0,74A+A
6.Eline BoersE.ON-NZA26.51910454625.95+0,81A+A
7.Chantal SendenZC Valkenburg26.21930069826.05+0,75A+A
8.Ilse KraaijeveldOrca25.37900211026.09+0,78AA
9.Manon MinnebooDe Stormvogel27.06930154826.60+0,79A+B
10.Natalie DurantEaling Swimming Club26.743742626.62+0,80CB
11.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend26.86940331426.70+0,71A+B
12.Maaike van den BrandWVZ26.40800015426.76+0,92CB
13.Kimberley AlbersVlaardingen27.29920410226.93+0,77BB
14.Tamara van VlietDe Columbiaan28.07940356226.96+0,95A+B
15.Melanie van GemertDe Schotejil28.10930361227.07AB
16.Lotte GoosenEiffel Swimmers PSV27.52920530627.09+0,78BB
17.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV27.59930204427.23+0,83AR
17.Marieke NijhuisOZ&PC27.14920129627.23+1,01CR
19.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV27.09920423027.32+0,81C
20.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)27.24920081027.54+0,94C
20.Parand ZarekianiE.ON-NZA27.66940215027.54+0,84B
22.Tanja van EssenWiekslag28.04940467827.55+0,89B
23.Vera van DeldenWVZ28.18930130827.56+0,80B
24.Loes van OoijenESCA Zwemmen27.23920518027.62+0,87C
25.Claire de WinterGoSwim28.12940605027.66+0,52B
26.Merel van der EntDe Stormvogel27.59930397627.69+0,74C
27.Estelle MoormanZVZ27.89930054027.70+0,83C
28.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.51940303027.80+0,88B
29.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers28.16930001227.83+0,89C
30.Sanne ScheerderZC Valkenburg27.68940131627.89+1,04B
31.Ela HuttenSBC200027.86930035427.92+0,87C
32.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.32930512228.07+0,84C
33.Sanne HuismanDZ&PC27.92930199828.12+0,80C
34.Jose SijbringDe Pinquin28.09930070228.93+0,89E
DISAshley VerburgEiffel Swimmers PSV27.649301616
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 11
19.12.2008 - 10:57
Jongens, 200m wisselslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Mike MarissenAZ&PC2:10.0292021872:05.46+0,90A+B27.1858.371:36.132:05.46
Nederlands Record 16 jaar
2.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:10.5192053252:08.54+0,71AB27.6059.941:38.042:08.54
3.Vincent van IperenOrca2:13.6091061792:10.22+0,94CB28.311:02.611:40.322:10.22
4.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:11.7292036252:10.45+0,86BR28.151:00.251:38.652:10.45
5.Erik HagtingNova2:12.4491008292:11.53+0,84C29.041:01.561:40.932:11.53
6.Nick HessingDe Dolfijn2:15.0791037532:11.88+0,75C28.371:01.821:40.472:11.88
7.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:13.6491004832:12.40+0,92D28.001:01.941:40.672:12.40
8.Christian PaaskeKøge Svømmeklub2:14.429261AD2:12.95+0,79C28.461:02.441:41.712:12.95
9.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:16.1392023512:14.22+0,82D29.391:02.031:42.982:14.22
10.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:15.3491026512:15.13+0,85D30.001:06.951:44.322:15.13
11.Victor PootVlaardingen2:15.1392036512:15.55+0,76D29.841:03.081:43.902:15.55
12.Jeroen EggeraatDe Columbiaan2:16.7592021272:15.75+0,78D28.241:02.031:43.512:15.75
13.Roy AwaterRZC2:14.3191000432:15.78+0,77E27.741:00.711:41.742:15.78
14.Hugo PolmanDedemsvaart-AC2:14.4691018132:15.80+0,81E28.131:04.801:44.272:15.80
15.Maurits MuthertStadskanaal2:16.6392009412:16.73+0,85E29.041:03.201:44.952:16.73
16.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:18.6192019652:18.32+0,82E28.731:05.381:46.372:18.32
17.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:18.0592015692:18.40+0,75E30.431:06.481:46.342:18.40
18.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:17.2392000272:19.71+0,82E30.771:06.061:46.702:19.71
19.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn2:13.4291024492:20.30+0,91E29.221:05.931:46.132:20.30
20.Robbert VinkAqua-Novio ´942:16.8291029932:20.94+0,82E28.631:04.021:47.482:20.94
21.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:19.1592005192:21.69+0,85E31.341:08.501:48.352:21.69
22.Stefan HazelegerDe Meer2:15.2191008672:22.86+1,0431.081:09.381:47.942:22.86

<< TOP >>
Programmanr. 11
19.12.2008 - 10:57
Heren, 200m wisselslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Lennart StekelenburgE.ON-NZA2:01.3686029792:00.43+0,74A+A26.8858.381:31.482:00.43
2.Robin van AggeleAZ&PC2:00.8584000172:00.95+0,81A+A25.8757.171:32.452:00.95
3.Thijs van ValkengoedWVZ2:02.8583021412:01.44+0,85A+A27.0358.641:31.902:01.44
4.Stefan de DieE.ON-NZA2:05.6086039052:02.35+0,83AA27.0958.971:34.912:02.35
5.Joost ReijnsE.ON-NZA2:01.8187027252:03.00+0,91AA26.0157.621:34.562:03.00
6.Devi WolthuizenTriVia2:04.6987038872:03.63+0,80BA27.3158.441:33.802:03.63
7.Robert YallopAZ&PC2:06.9189036792:03.91+0,86AA26.6357.481:33.862:03.91
8.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:05.9889006492:03.98+0,81AA27.2258.641:33.902:03.98
9.Felix BroekhuizenE.ON-NZA2:06.5190004392:04.86+0,86AB26.8858.971:35.002:04.86
10.Mike MarissenAZ&PC2:10.0292021872:05.46+0,90A+B27.1858.371:36.132:05.46
Nederlands Record 16 jaar
11.Raymond van de MerweWVZ2:06.9486020772:07.97+0,80DB27.0259.441:37.412:07.97
12.Yvo op den KampZC Valkenburg2:07.0789015532:08.15+0,77CB28.071:00.301:38.092:08.15
13.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:10.5192053252:08.54+0,71AB27.6059.941:38.042:08.54
14.Danny van ZoenDe Dolfijn2:10.0784026772:10.16+0,75DB28.091:02.131:39.582:10.16
15.Vincent van IperenOrca2:13.6091061792:10.22+0,94CB28.311:02.611:40.322:10.22
16.Connor BarrettEaling Swimming Club2:14.14241072:10.27+0,83DB27.611:00.961:39.072:10.27
17.Arvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:11.7292036252:10.45+0,86BR28.151:00.251:38.652:10.45
18.Kyle BarrettEaling Swimming Club2:11.18241082:11.00+0,77DR28.901:01.181:39.592:11.00
19.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:09.4089007932:11.28+0,83D29.151:04.061:40.822:11.28
20.Erik HagtingNova2:12.4491008292:11.53+0,84C29.041:01.561:40.932:11.53
21.Nick HessingDe Dolfijn2:15.0791037532:11.88+0,75C28.371:01.821:40.472:11.88
22.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:13.6491004832:12.40+0,92D28.001:01.941:40.672:12.40
23.Christian PaaskeKøge Svømmeklub2:14.429261AD2:12.95+0,79C28.461:02.441:41.712:12.95
24.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:16.1392023512:14.22+0,82D29.391:02.031:42.982:14.22
25.Sebas van LithAqua-Novio ´942:14.1990018412:14.84+0,95E29.071:03.491:42.072:14.84
26.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:15.3491026512:15.13+0,85D30.001:06.951:44.322:15.13
27.Victor PootVlaardingen2:15.1392036512:15.55+0,76D29.841:03.081:43.902:15.55
28.Jeroen EggeraatDe Columbiaan2:16.7592021272:15.75+0,78D28.241:02.031:43.512:15.75
29.Roy AwaterRZC2:14.3191000432:15.78+0,77E27.741:00.711:41.742:15.78
30.Hugo PolmanDedemsvaart-AC2:14.4691018132:15.80+0,81E28.131:04.801:44.272:15.80
31.Maurits MuthertStadskanaal2:16.6392009412:16.73+0,85E29.041:03.201:44.952:16.73
32.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:18.6192019652:18.32+0,82E28.731:05.381:46.372:18.32
33.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:18.0592015692:18.40+0,75E30.431:06.481:46.342:18.40
34.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:17.2392000272:19.71+0,82E30.771:06.061:46.702:19.71
35.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn2:13.4291024492:20.30+0,91E29.221:05.931:46.132:20.30
36.Robbert VinkAqua-Novio ´942:16.8291029932:20.94+0,82E28.631:04.021:47.482:20.94
37.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout2:19.1592005192:21.69+0,85E31.341:08.501:48.352:21.69
38.Stefan HazelegerDe Meer2:15.2191008672:22.86+1,0431.081:09.381:47.942:22.86
DISDavy VerreusselHellas-Glana2:09.4889033412:07.69+0,86C27.791:00.321:36.812:07.69
VM - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 12
19.12.2008 - 11:12
Meisjes, 200m wisselslag
laatste serie snelste jeugdserie
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Judith StapDe Stormvogel2:23.6893027022:19.82+0,79A+A29.691:04.721:46.472:19.82
2.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:24.2193017522:23.67+0,84AB31.311:07.491:51.032:23.67
3.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:27.2894001502:24.54+0,90AB31.681:08.851:51.652:24.54
4.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe2:24.5194002782:24.93+0,79AB31.691:08.831:50.892:24.93
5.Marjolein DelnoDe Rijn2:25.8194000242:25.78+0,66BR31.651:07.791:52.132:25.78
6.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV2:25.9493049222:26.22+0,78C32.111:09.631:53.512:26.22
7.Mirthe LanfermeijerTriVia2:28.3394000742:26.94+0,88B32.011:09.351:52.272:26.94
8.Melanie van GemertDe Schotejil2:32.5493036122:26.97+0,87C31.691:09.481:52.822:26.97
9.Géke HeinsbroekWVZ2:30.5293003122:27.66+0,63C32.781:11.771:53.662:27.66
10.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:32.3693076122:28.91+0,87C32.391:11.271:53.532:28.91
11.Parand ZarekianiE.ON-NZA2:32.6194021502:30.32+0,88D30.221:09.401:54.222:30.32
12.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:29.5793025682:30.45+0,84D31.481:10.401:53.872:30.45
13.Inge PeppingDe Rijn2:32.5194023082:30.57+0,86D31.761:09.881:55.112:30.57
14.Iris van ZuilenOlympia2:33.4494002162:31.24+0,81D33.381:12.441:55.392:31.24
15.Sophie SollieZeester Meerval2:35.8894001402:32.66+0,84D32.681:11.771:57.162:32.66
16.Marloes ErkensDWK2:32.5493002342:32.76+0,75E33.661:12.291:57.412:32.76
17.Kira ToussaintE.ON-NZA2:30.2694009902:33.35+0,74D32.211:10.001:57.232:33.35
18.Paula DuursmaDZ&PC2:32.7293009822:33.50+0,95E33.031:12.111:56.272:33.50
19.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:36.2494000682:34.71+0,92E33.441:10.931:59.302:34.71
20.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend2:35.1494027882:34.72+0,91E34.801:16.792:00.742:34.72
21.Simone Norman PedersenKøge Svømmeklub2:31.449332AH2:35.35+0,97E34.211:13.881:59.292:35.35
22.Yvette de GierDe Columbiaan2:28.9094021242:35.81+0,90E34.231:14.771:57.162:35.81
23.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:35.1994000302:36.65+0,97E35.281:16.561:59.962:36.65
24.Tania JacobsDe Columbiaan2:36.2694008642:40.18+0,80E36.811:15.932:02.742:40.18

<< TOP >>
Programmanr. 12
19.12.2008 - 11:12
Dames, 200m wisselslag
laatste serie snelste jeugdserie
all-in
Resultaten Voorronde


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRTniv.finale50m100m150m200m
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:16.0784024242:15.29+0,84A+A29.131:03.311:44.652:15.29
2.Lieke VeroudenAZ&PC2:19.4990039482:17.26+0,82AA30.101:05.731:45.142:17.26
3.Joëlle SchepsVan Uden de Gouwe2:21.3992023642:19.55+0,93A+A30.671:06.771:47.582:19.55
4.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)2:21.4591057982:19.75+0,89AA29.371:06.161:47.502:19.75
5.Judith StapDe Stormvogel2:23.6893027022:19.82+0,79A+A29.691:04.721:46.472:19.82
6.Tessa BrouwerE.ON-NZA2:23.6291055482:21.08+0,94BA30.831:08.711:47.122:21.08
7.Wendan PoelstraOrca2:21.6491024962:21.34+0,82BA30.791:05.841:48.592:21.34
8.Marloes OldenburgOrca2:20.8188032182:21.91+0,87CB30.361:08.791:50.212:21.91
9.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:25.1488036962:23.19+0,78CB29.921:07.051:49.002:23.19
10.Miranda NijenhuisE.ON-NZA2:21.8092040762:23.63+0,88BB31.691:07.501:49.712:23.63
11.Leonie van NoortDe Zijl/LGB2:24.2193017522:23.67+0,84AB31.311:07.491:51.032:23.67
12.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:27.2894001502:24.54+0,90AB31.681:08.851:51.652:24.54
13.Kelly ter DoestDe Whee2:24.8091007502:24.58+0,86CB30.761:08.001:49.892:24.58
14.Lona KroeseE.ON-NZA2:17.1387023822:24.90+0,89DB31.111:07.701:49.382:24.90
15.Merle VerkijkVan Uden de Gouwe2:24.5194002782:24.93+0,79AB31.691:08.831:50.892:24.93
16.Marjolein DelnoDe Rijn2:25.8194000242:25.78+0,66BR31.651:07.791:52.132:25.78
17.Lotte GrevenZC Valkenburg2:24.4487056202:25.99+0,79DR30.651:08.771:51.102:25.99
18.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV2:25.9493049222:26.22+0,78C32.111:09.631:53.512:26.22
19.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:22.2383011622:26.39+0,90D31.121:06.801:51.612:26.39
20.Gea HagtingNova2:25.2088015842:26.77+1,02E32.511:11.221:53.022:26.77
21.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8491029742:26.80+0,87D32.101:08.861:52.472:26.80
22.Mirthe LanfermeijerTriVia2:28.3394000742:26.94+0,88B32.011:09.351:52.272:26.94
23.Melanie van GemertDe Schotejil2:32.5493036122:26.97+0,87C31.691:09.481:52.822:26.97
24.Mariël BorgerinkDe Dinkel2:29.3892001422:27.02+0,86D32.901:08.131:53.322:27.02
25.Géke HeinsbroekWVZ2:30.5293003122:27.66+0,63C32.781:11.771:53.662:27.66
26.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:24.5091008382:28.83+0,91E32.431:11.091:52.922:28.83
27.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV2:32.3693076122:28.91+0,87C32.391:11.271:53.532:28.91
28.Parand ZarekianiE.ON-NZA2:32.6194021502:30.32+0,88D30.221:09.401:54.222:30.32
29.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:29.5793025682:30.45+0,84D31.481:10.401:53.872:30.45
30.Inge PeppingDe Rijn2:32.5194023082:30.57+0,86D31.761:09.881:55.112:30.57
31.Iris van ZuilenOlympia2:33.4494002162:31.24+0,81D33.381:12.441:55.392:31.24
32.Sophie SollieZeester Meerval2:35.8894001402:32.66+0,84D32.681:11.771:57.162:32.66
33.Yvon VersteegDe Veene2:27.4392018642:32.71+0,95E31.921:11.161:56.002:32.71
34.Marloes ErkensDWK2:32.5493002342:32.76+0,75E33.661:12.291:57.412:32.76
35.Kira ToussaintE.ON-NZA2:30.2694009902:33.35+0,74D32.211:10.001:57.232:33.35
36.Paula DuursmaDZ&PC2:32.7293009822:33.50+0,95E33.031:12.111:56.272:33.50
37.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:36.2494000682:34.71+0,92E33.441:10.931:59.302:34.71
38.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend2:35.1494027882:34.72+0,91E34.801:16.792:00.742:34.72
39.Simone Norman PedersenKøge Svømmeklub2:31.449332AH2:35.35+0,97E34.211:13.881:59.292:35.35
40.Yvette de GierDe Columbiaan2:28.9094021242:35.81+0,90E34.231:14.771:57.162:35.81
41.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:35.1994000302:36.65+0,97E35.281:16.561:59.962:36.65
42.Kimberley AlbersVlaardingen2:29.4292041022:39.91*+0,8434.341:12.442:02.042:39.91
43.Tania JacobsDe Columbiaan2:36.2694008642:40.18+0,80E36.811:15.932:02.742:40.18
NGWillemijn KnotE.ON-NZA2:23.339002010


<< TOP >>
Programmanr. 13
19.12.2008 - 11:42
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
Het Y 1Het Y7:59.467:48.77
handtijden
Tom Verbeek
Jan-Willem v.d. Graaff
Daan Glorie
Sebastiaan Reijnen
88
89
88
86


+32,30
26.34
24.76
26.99
25.77
55.91
57.56
57.28
54.25
1:25.57
1:29.27
1:28.18
1:24.01
1:55.44
2:00.01
1:59.06
1:54.26
1:55.44
2:00.01
1:59.06
1:54.26
Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo7:58.417:58.93
handtijden
Toby Aarnoutse
Charles Potin
René van Wallenburg
Niek de Ridder
89
83
92
88

+30,35
+31,64
28.00
27.11
27.97
27.31
55.92
59.34
1:00.39
58.31
1:25.28
1:30.52
1:33.56
1:28.81
1:53.79
2:01.29
2:05.20
1:58.65
1:53.79
2:01.29
2:05.20
1:58.65
LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ8:03.168:03.08
handtijden
Kristiaan Lenos
Sjoerd Sieval
Jelmar Kluiwstra
Lars Sieval
83
90
92
93


+38,12
27.1057.49


2:00.16



2:00.16
De Dolfijn 3De Dolfijn8:00.098:04.01
handtijden
Raoul Engelenburg
Sjoerd Post
Jens Bakker
Brandon Voskuilen
89
84
93
93

+35,58
+34,19
28.23
26.32
26.82
28.94
58.65

57.81
1:01.68
1:29.04
1:28.39
1:28.87
1:34.54
1:58.97
1:58.32
1:59.67
2:07.05
1:58.97
1:58.32
1:59.67
2:07.05
DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:03.018:07.58
handtijden
Patrick Molenkamp
Demi de Rooij
Dennis Eliveld
Hans Peter Hartog
88
91
92
91

+39,83
27.10
26.20
26.63
26.64
57.76
57.60
56.98
57.07
1:30.71
1:30.30
1:28.31
1:29.50
2:03.34
2:03.19
1:59.13
2:01.92
2:03.34
2:03.19
1:59.13
2:01.92
De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB7:59.578:14.25
handtijden
Michael van der Linden
Joost Rijntjes
Pierre Ainscow
Alexander Hulleman
86
91
92
83

+38,98
25.99
26.81
27.00
27.05
56.28
58.01
57.79
58.44
1:29.35
1:29.51
1:30.13
1:32.86
2:02.22
2:01.57
2:01.94
2:08.52
2:02.22
2:01.57
2:01.94
2:08.52


<< TOP >>
Programmanr. 14
19.12.2008 - 11:51
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
rangverenigingintijdtijdRTniv.finale
Orca 1Orca3:57.103:54.85+0,89
Femke Leenstra
Wendan Poelstra
+0,89
+0,16
29.24
28.62
1:00.81
59.80
Marloes Oldenburg
Ilse Kraaijeveld
+0,32
+0,53
27.40
26.78
57.66
56.58
De Stormvogel 1De Stormvogel4:01.783:58.56+0,82
Judith Stap
Nikita Kruis
+0,82
+0,31
28.32
28.97
58.76
1:02.13
Merel van der Ent
Manon Minneboo
+0,44
+0,31
28.33
27.65
59.36
58.31
OZ&PC 1OZ&PC3:57.064:00.47+0,97
Evelien Kip
Anne Boomars
+0,97
+0,34
29.38
28.64
1:01.22
1:00.72
Marloes Giesselink
Marieke Nijhuis
+0,36
+0,32
28.32
27.85
1:00.53
58.00
WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:57.764:00.75+0,87
Rosa Veerman
Daphne ten Brink
+0,87
+0,24
29.10
27.97
1:01.16
58.69
Cleo Denise Bol
Pascalle Spiekerman
+0,58
+0,48
28.94
28.83
1:00.74
1:00.16
De Dinkel 1De Dinkel3:59.784:00.98
Mariël Borgerink
Silke Oude Weernink

+0,46
29.18
27.40
59.76
57.78
Lonne Dijkhuis
Marleen Braakhuis
+0,5130.11
28.68
1:03.19
1:00.25
Zeester Meerval 1Zeester Meerval4:03.744:04.45+0,79
Stephanie Janssen
Inge Arts
+0,79
+0,19
27.87
28.64
59.21
1:00.71
Sophie Sollie
Karlijn Hoogstede
+0,72
+0,42
30.26
29.19
1:02.62
1:01.91
DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:05.174:05.73+0,79
Melissa Zwaan
Maaike Vooren
+0,79
+0,22
28.84
29.09
1:00.40
1:02.35
Daniëlle de Groot
Lisa Koster
+0,09
+0,13
28.66
29.48
1:00.77
1:02.21
DWK 1DWK4:01.504:11.58+0,81
Rianne Zeegers
Marloes Erkens
+0,81
+0,34
29.41
29.32
1:02.14
1:01.95
Kim Anne Bouw
Jeanine Burgers
+0,34
+0,30
30.18
29.81
1:04.24
1:03.25
NGDe Dolfijn 3De Dolfijn4:02.00
Esmee Vermeulen, Kira Toussaint, Kelly de Jong, Moniek Nijhuis