Euregiocircuit (voorronde 2)
Denekamp (NED),    23.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m rugslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m rugslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m vlinderslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m rugslag, Halve finale, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m rugslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Halve finale, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vlinderslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 400m vrije slag                     Senioren Open
23.11.08 - 14:00                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      4:20.50         
            31.16  1:03.86  2:09.35  4:20.50
    2.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      4:47.16         
            33.29  1:09.45  2:22.95  4:47.16
    3.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      4:47.73         
            32.51  1:07.42  2:19.70  4:47.73
    4.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      4:53.74         
            32.11  1:07.61  2:21.99  4:53.74
    5.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      4:55.67         
            34.51  1:11.04  2:26.95  4:55.67
    6.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      4:56.81    FJ 1 
            33.86  1:10.58  2:26.02  4:56.81
    7.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       4:56.81    FJ 2 
            32.42  1:09.64  2:26.07  4:56.81
    8.    Anna Prüllage                 Waspo Nordhorn      150397       4:56.89         
            32.95  1:08.73  2:23.00  4:56.89
    9.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       4:58.98         
            32.60  1:09.86  2:26.42  4:58.98
   10.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      4:59.09         
            34.19  1:10.94  2:26.09  4:59.09
   11.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      5:00.42         
            33.45  1:10.13  2:26.20  5:00.42
   12.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      5:00.48         
            33.73  1:11.10  2:27.51  5:00.48
   13.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      5:02.44         
            33.38  1:10.88  2:27.99  5:02.44
   14.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      5:02.83         
            33.70  1:11.17  2:28.61  5:02.83
   15.    Kimberley Boxum               ZVZwartsluis        9405452      5:04.29         
            32.51  1:10.07  2:28.29  5:04.29
   16.    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010      5:07.10    FJ 1 
            33.50  1:10.93  2:27.82  5:07.10
   17.    Anna Schiphorst               Waspo Nordhorn      150396       5:07.10    FJ 2 
            33.79  1:11.89  2:29.88  5:07.10
   18.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      5:07.54         
            34.39  1:12.26  2:30.73  5:07.54
   19.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      5:10.51         
            34.60  1:13.45  2:33.13  5:10.51
   20.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      5:12.39         
            35.82  1:15.67  2:35.13  5:12.39
   21.    Fiona Lambers                 Waspo Nordhorn      159280       5:19.16         
            34.77  1:15.10  2:38.61  5:19.16
   22.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      5:19.86         
            36.01  1:16.29  2:38.66  5:19.86
   23.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      5:21.69         
            34.94  1:14.06  2:35.51  5:21.69
   24.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      5:26.51         
            36.36  1:17.50  2:41.92  5:26.51
   25.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      5:34.07         
            37.10  1:18.45  2:44.39  5:34.07
   26.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      5:39.45         
            37.80  1:20.00  2:46.76  5:39.45
   27.    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588       5:39.86         
            36.82  1:18.10  2:44.82  5:39.86
   28.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       5:40.37         
            36.28  1:18.60  2:46.04  5:40.37
   29.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      5:40.56         
            37.14  1:19.47  2:47.48  5:40.56
   30.    Lynn Peters                   WS Twente           9504770      5:49.45         
            36.70  1:18.46  2:46.62  5:49.45
   31.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       5:49.60         
            37.76  1:20.67  2:49.86  5:49.60
   32.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       5:54.74         
            37.93  1:19.56  2:49.86  5:54.74
 AFGEM    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186                      
 AFGEM    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826                      
 AFGEM    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 400m vrije slag                     Senioren Open
23.11.08 - 14:24                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      4:12.02         
            28.76  1:00.51  2:04.95  4:12.02
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      4:16.08         
            28.86  1:00.53  2:05.19  4:16.08
    3.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       4:19.07         
            27.70    59.86  2:04.42  4:19.07
    4.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      4:20.13         
            28.51    59.82  2:05.45  4:20.13
    5.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      4:22.16         
            28.77  1:00.75  2:07.79  4:22.16
    6.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      4:23.54         
            28.86  1:01.23  2:07.67  4:23.54
    7.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      4:23.71         
            29.21  1:01.50  2:09.09  4:23.71
    8.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      4:26.54         
            29.08  1:01.67  2:09.39  4:26.54
    9.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      4:30.00         
            29.44  1:02.92  2:11.07  4:30.00
   10.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      4:36.02         
            29.82  1:02.80  2:12.02  4:36.02
   11.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140394       4:38.20         
            30.16  1:03.80  2:14.29  4:38.20
   12.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      4:38.37         
            30.44  1:04.16  2:15.08  4:38.37
   13.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      4:43.16         
            30.76  1:05.39  2:17.42  4:43.16
   14.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      4:50.80         
            31.92  1:07.23  2:20.80  4:50.80
   15.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      4:50.88         
            33.34  1:09.69  2:24.47  4:50.88
   16.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      5:01.97         
            32.64  1:09.94  2:25.65  5:01.97
   17.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      5:05.39         
            34.51  1:12.02  2:30.60  5:05.39
   18.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      5:21.20         
            33.99  1:12.09  2:35.56  5:21.20
   19.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      5:33.14         
            37.04  1:17.88  2:42.85  5:33.14
 AFGEM    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 200m rugslag                      Senioren Open
23.11.08 - 14:35                                                        Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      2:23.21    Q    
            33.81  1:09.58  2:23.21
    2.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       2:25.13    Q    
            34.36  1:12.10  2:25.13
    3.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      2:28.71    Q    
            33.85  1:10.90  2:28.71
    4.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994      2:31.48    Q    
            35.92  1:14.04  2:31.48
    5.    Franziska Hindriks            Waspo Nordhorn      159284       2:32.26    Q    
            36.29  1:15.29  2:32.26
    6.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       2:33.07    Q    
            34.10  1:13.48  2:33.07
    7.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      2:33.86    Q    
            35.88  1:14.92  2:33.86
    8.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      2:34.13    Q    
            36.13  1:15.57  2:34.13
    9.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:34.46    Q    
            35.63  1:14.63  2:34.46
   10.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      2:35.45    Q    
            35.82  1:15.02  2:35.45
   11.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      2:36.98         
            35.05  1:14.84  2:36.98
   12.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      2:37.53         
            36.25  1:16.25  2:37.53
   13.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      2:38.84         
            35.79  1:17.40  2:38.84
   14.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC      9400608      2:39.03         
            37.63  1:17.94  2:39.03
   15.    Marieke Hanter                O Z & P C           8701792      2:41.10         
            38.60  1:18.80  2:41.10
   16.    Evelien Terpstra              WS Twente           9005654      2:41.99         
            36.42  1:17.14  2:41.99
   17.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      2:42.00         
            38.42  1:19.86  2:42.00
   18.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      2:43.23         
            38.70  1:19.67  2:43.23
   19.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      2:43.27         
            37.50  1:19.00  2:43.27
   20.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      2:44.31         
            38.09  1:20.12  2:44.31
   21.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       2:45.78         
            38.68  1:21.12  2:45.78
   22.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      2:46.07         
            38.02  1:19.45  2:46.07
   23.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      2:46.12         
            39.09  1:21.76  2:46.12
   24.    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154      2:48.80         
            39.16  1:21.73  2:48.80
   25.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      2:49.00         
            39.04  1:21.76  2:49.00
   26.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      2:49.38         
            40.99  1:24.52  2:49.38
   27.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       2:49.67         
            39.33  1:22.11  2:49.67
   28.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      2:51.41         
            39.30  1:22.66  2:51.41
   29.    Babette Aubri                 de Veene            9700986      2:55.17         
            41.14  1:26.02  2:55.17
   30.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      3:02.72         
            42.63  1:28.53  3:02.72
   31.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      3:06.13         
            44.39  1:31.89  3:06.13
   DIS    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452      2:36.23         
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            36.06  1:16.57  2:36.23
   DIS    Anouk Rekers                  E Z C               9703416      3:08.82         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.00  1:30.82  3:08.82
 AFGEM    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 200m rugslag                      Senioren Open
23.11.08 - 14:56                                                        Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477      2:12.36    Q    
            32.00  1:06.60  2:12.36
    2.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629      2:17.86    Q    
            31.80  1:06.57  2:17.86
    3.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005      2:18.14    Q    
            32.54  1:07.86  2:18.14
    4.    Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC      9002873      2:19.29    Q    
            31.92  1:07.95  2:19.29
    5.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       2:20.02    Q    
            31.45  1:05.45  2:20.02
    6.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:20.14    Q    
            33.29  1:08.58  2:20.14
    7.    Tjerk vd Kieft                E Z C               9001529      2:20.79    Q    
            31.92  1:06.99  2:20.79
    8.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      2:22.29    Q    
            32.07  1:07.02  2:22.29
    9.    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255      2:22.42    Q    
            33.89  1:09.16  2:22.42
   10.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      2:22.45    Q    
            33.51  1:08.82  2:22.45
   11.    Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC      8602595      2:22.84         
            32.69  1:08.51  2:22.84
   12.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      2:24.38         
            32.35  1:09.18  2:24.38
   13.    Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC      8000837      2:24.43         
            33.68  1:09.34  2:24.43
   14.    Niels Kemperink               E Z C               9600005      2:24.89         
            32.84  1:08.47  2:24.89
   15.    Philipp Müller                Waspo Nordhorn      150394       2:25.76         
            32.57  1:08.59  2:25.76
   16.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      2:27.02         
            34.54  1:10.74  2:27.02
   17.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       2:27.10    FJ 1 
            33.32  1:10.38  2:27.10
   18.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      2:27.10    FJ 2 
            33.95  1:10.45  2:27.10
   19.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      2:28.92         
            34.57  1:11.82  2:28.92
   20.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      2:29.73         
            35.16  1:12.54  2:29.73
   21.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       2:30.48         
            33.89  1:11.80  2:30.48
   22.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC      9001585      2:31.04         
            34.11  1:12.30  2:31.04
   23.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       2:35.30         
            35.20  1:14.23  2:35.30
   24.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       2:40.29         
            36.13  1:16.36  2:40.29
   25.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      2:42.16         
            36.73  1:18.42  2:42.16
 AFGEM    Daniël de Wagt                Zignea              9601339                      
 AFGEM    Dominique Sikkema             Zignea              9500399                      
 AFGEM    Erik Spit                     Zignea              8602939                      
 AFGEM    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m schoolslag                     Senioren Open
23.11.08 - 15:13                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Loes Zanderink                De Dinkel           8805006      1:12.34         
            33.96  1:12.34
    2.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      1:14.45         
            34.95  1:14.45
    3.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:14.67         
            34.42  1:14.67
    4.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9100738      1:16.83         
            36.11  1:16.83
    5.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:17.89         
            36.74  1:17.89
    6.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:17.98    FJ 1 
            36.29  1:17.98
    7.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      1:17.98    FJ 2 
            36.72  1:17.98
    8.    Anna Schiphorst               Waspo Nordhorn      150396       1:19.45         
            37.04  1:19.45
    9.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      1:19.76         
            37.76  1:19.76
   10.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      1:20.02         
            37.95  1:20.02
   11.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:20.55         
            37.88  1:20.55
   12.    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088      1:20.73         
            38.16  1:20.73
   12.    Babet Dijk                    Swol 1894           8600846      1:20.73         
            37.73  1:20.73
   14.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      1:22.42         
            38.73  1:22.42
   15.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      1:22.86         
            38.80  1:22.86
   16.    Friderike Schiphorst          Waspo Nordhorn      159285       1:23.54         
            39.64  1:23.54
   17.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      1:23.64         
            39.11  1:23.64
   18.    Marieke Hanter                O Z & P C           8701792      1:23.82         
            40.10  1:23.82
   19.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:24.82         
            40.10  1:24.82
   20.    Sanne Gerrits                 Swol 1894           9200596      1:24.92         
            40.33  1:24.92
   21.    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132      1:25.04         
            40.39  1:25.04
   22.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      1:25.42         
            40.01  1:25.42
   23.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      1:25.83         
            40.06  1:25.83
   24.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:26.20         
            40.92  1:26.20
   25.    Shannen Diphoorn              Dedemsvaart-AC      9300208      1:26.89         
            39.60  1:26.89
   26.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       1:26.92         
            41.92  1:26.92
   27.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:27.26         
            41.07  1:27.26
   28.    Demi Hesselink                De Dinkel           9501086      1:28.38         
            41.46  1:28.38
   29.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      1:28.64         
            41.82  1:28.64
   30.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      1:28.98         
            41.75  1:28.98
   30.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:28.98         
            42.07  1:28.98
   32.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      1:30.36         
            43.23  1:30.36
   33.    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154      1:30.54         
            43.51  1:30.54
   34.    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588       1:32.60         
            45.26  1:32.60
   35.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       1:33.26         
            44.39  1:33.26
   36.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel           9700600      1:34.00         
            44.64  1:34.00
   37.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      1:34.11         
            44.80  1:34.11
 AFGEM    Debby Boerefijn               Zignea              9400240                      
 AFGEM    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358                      
 AFGEM    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m schoolslag                     Senioren Open
23.11.08 - 15:26                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       1:06.23         
            31.17  1:06.23
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      1:06.57         
            31.64  1:06.57
    3.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183      1:08.06         
            32.10  1:08.06
    4.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:09.67         
            32.29  1:09.67
    5.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      1:09.74         
            32.65  1:09.74
    6.    Ramon Grootelaar              O Z & P C           8300793      1:10.48         
            32.60  1:10.48
    7.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      1:10.94         
            33.85  1:10.94
    8.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      1:11.51         
            33.48  1:11.51
    9.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140394       1:11.54         
            33.13  1:11.54
   10.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      1:12.32         
            34.09  1:12.32
   11.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      1:12.73         
            34.60  1:12.73
   12.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC      8602133      1:13.10         
            33.76  1:13.10
   13.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851      1:15.13         
            35.07  1:15.13
   14.    Richard Sebregts              Swol 1894           8301925      1:16.10         
            34.95  1:16.10
   15.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:16.45         
            36.36  1:16.45
   16.    Bram Koppenaal                Swol 1894           9103037      1:16.73         
            35.67  1:16.73
   17.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       1:17.29    FJ 1 
            36.43  1:17.29
   18.    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653      1:17.29    FJ 2 
            35.81  1:17.29
   19.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      1:18.07         
            36.57  1:18.07
   20.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:18.23         
            37.04  1:18.23
   21.    Berend Schenk                 Swol 1894           9204287      1:18.30         
            36.84  1:18.30
   22.    Joost Schasfoort              De Dinkel           9002649      1:19.04         
            37.00  1:19.04
   23.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      1:21.23         
            38.80  1:21.23
   24.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       1:22.13         
            38.86  1:22.13
   25.    Niels Kemperink               E Z C               9600005      1:22.33         
            39.61  1:22.33
   26.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:24.70         
            40.26  1:24.70
   27.    Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis        9600465      1:25.40         
            40.71  1:25.40
   28.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      1:35.57         
            44.82  1:35.57
   DIS    Kai Heddendorp                Waspo Nordhorn      201287       1:28.13         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            41.67  1:28.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 200m vlinderslag                    Senioren Open
23.11.08 - 15:36                                                        Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854      2:26.77    Q    
            32.58  1:09.70  2:26.77
    2.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      2:32.87    Q    
            32.91  1:11.36  2:32.87
    3.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       2:35.76    Q    
            32.80  1:12.04  2:35.76
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      2:36.04    Q    
            34.23  1:12.92  2:36.04
    5.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      2:39.07    Q    
            34.86  1:15.13  2:39.07
    6.    Anna Prüllage                 Waspo Nordhorn      150397       2:40.13    Q    
            35.04  1:15.07  2:40.13
    7.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:40.54    Q    
            35.16  1:15.49  2:40.54
    8.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      2:41.29    Q    
            35.20  1:15.77  2:41.29
    9.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      2:50.39    Q    
            33.95  1:16.33  2:50.39
   10.    Evelien Terpstra              WS Twente           9005654      2:55.30    Q    
            35.92  1:18.92  2:55.30
   11.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      2:59.64         
            38.23  1:24.42  2:59.64
   12.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      3:07.57         
            39.76  1:27.22  3:07.57
   13.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       3:15.39         
            42.67  1:32.23  3:15.39
 AFGEM    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 200m vlinderslag                    Senioren Open
23.11.08 - 15:46                                                        Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:13.29    Q    
            29.54  1:03.36  2:13.29
    2.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      2:18.32    Q    
            29.45  1:03.95  2:18.32
    3.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:19.54    Q    
            30.23  1:05.70  2:19.54
    4.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      2:22.88    Q    
            30.35  1:06.18  2:22.88
    5.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      2:24.42    Q    
            30.02  1:06.02  2:24.42
    6.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333      2:27.82    Q    
            31.12  1:08.08  2:27.82
    7.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977      2:37.02    Q    
            33.13  1:12.36  2:37.02
    8.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      2:37.80    Q    
            32.95  1:12.20  2:37.80
    9.    Sander Riezebos               WS Twente           9400467      2:46.48    Q    
            34.70  1:16.61  2:46.48
   10.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      2:50.07    Q    
            34.94  1:16.58  2:50.07
   DIS    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      2:58.26         
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            35.43  1:19.60  2:58.26
 AFGEM    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613                      
 AFGEM    Erik Spit                     Zignea              8602939                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m vrije slag                     Senioren Open
23.11.08 - 15:55                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        59.13         
            28.51    59.13
    2.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854        59.49         
            29.46    59.49
    3.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      1:00.82         
            29.23  1:00.82
    4.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:01.16         
            29.23  1:01.16
    5.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:01.38         
            30.26  1:01.38
    6.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      1:02.32         
            30.23  1:02.32
    7.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:02.36         
            30.00  1:02.36
    8.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:02.48         
            29.73  1:02.48
    9.    Nicole Ehlting                Bocholter WSV       118376       1:02.86    FJ 1 
            29.82  1:02.86
   10.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:02.86    FJ 2 
            29.73  1:02.86
   11.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      1:02.91         
            30.42  1:02.91
   12.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:03.61         
            30.04  1:03.61
   13.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:03.73         
            29.92  1:03.73
   14.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      1:03.76         
            30.45  1:03.76
   15.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC      9001386      1:04.07         
            30.48  1:04.07
   16.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      1:04.26         
            31.26  1:04.26
   17.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      1:04.43         
            31.56  1:04.43
   18.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      1:04.48         
            31.16  1:04.48
   19.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      1:04.82         
            31.51  1:04.82
   20.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      1:05.02         
            31.36  1:05.02
   21.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      1:05.14         
            31.20  1:05.14
   22.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      1:05.23         
            31.48  1:05.23
   23.    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132      1:05.48         
            31.51  1:05.48
   24.    Anneke Asbroek                O Z & P C           9400174      1:05.64         
            31.86  1:05.64
   25.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       1:05.73         
            31.51  1:05.73
   26.    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010      1:06.13         
            31.39  1:06.13
   27.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:06.36         
            32.26  1:06.36
   28.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      1:06.38         
            32.38  1:06.38
   29.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      1:06.39         
            32.48  1:06.39
   30.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      1:06.51         
            32.56  1:06.51
   31.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      1:06.60         
            31.57  1:06.60
   32.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:06.80         
            31.95  1:06.80
   33.    Sanne Gerrits                 Swol 1894           9200596      1:06.93         
            32.44  1:06.93
   34.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      1:06.95         
            32.54  1:06.95
   35.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      1:07.20         
            32.45  1:07.20
   36.    Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC      9402606      1:07.23         
            32.23  1:07.23
   37.    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452      1:07.32         
            32.39  1:07.32
   38.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:07.60         
            33.00  1:07.60
   39.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      1:07.89         
            32.48  1:07.89
   40.    Tessa Aarninkhof              De Dinkel           9401654      1:07.96         
            32.79  1:07.96
   41.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:08.39         
            32.57  1:08.39
   42.    Marieke Hanter                O Z & P C           8701792      1:08.54         
            32.02  1:08.54
   43.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:08.70         
            32.76  1:08.70
   44.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      1:09.10         
            33.07  1:09.10
   45.    Friderike Schiphorst          Waspo Nordhorn      159285       1:09.13         
            33.07  1:09.13
   46.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      1:09.46    FJ 1 
            33.36  1:09.46
   47.    Anneke Seppenwoolde           WS Twente           9503076      1:09.46    FJ 2 
            33.20  1:09.46
   48.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      1:09.74         
            33.52  1:09.74
   49.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       1:09.94         
            33.79  1:09.94
   50.    Fiona Lambers                 Waspo Nordhorn      159280       1:10.02         
            32.29  1:10.02
   51.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:10.15         
            33.32  1:10.15
   52.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      1:10.30         
            32.86  1:10.30
   53.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:10.70         
            33.13  1:10.70
   54.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:10.82         
            33.89  1:10.82
   55.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      1:11.39         
            34.67  1:11.39
   56.    Janneke ten Brinke            GZ en PC de Whee    9601334      1:11.57         
            34.92  1:11.57
   57.    Esmée Heijnekamp              WS Twente           9701148      1:13.39         
            34.16  1:13.39
   58.    Babette Aubri                 de Veene            9700986      1:14.48         
            34.61  1:14.48
   59.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel           9700600      1:14.51         
            34.67  1:14.51
   60.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      1:14.94         
            35.63  1:14.94
   61.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      1:15.36         
            35.89  1:15.36
   62.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       1:17.70         
            36.16  1:17.70
   DIS    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Kimberley Boxum               ZVZwartsluis        9405452                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Debby Boerefijn               Zignea              9400240                      
 AFGEM    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186                      
 AFGEM    Carmen Kemper                 Zignea              9401546                      
 AFGEM    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826                      
 AFGEM    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358                      
 AFGEM    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108                      
 AFGEM    Marit Kruise                  WS Twente           9700174                      
 AFGEM    Michelle Oomkens              ZVZwartsluis        9305730                      
 AFGEM    Anne Boomars                  O Z & P C           8900460                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m vrije slag                     Senioren Open
23.11.08 - 16:16                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         52.42         
            25.23    52.42
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        54.22         
            26.16    54.22
    3.    Marcus Theel                  Bocholter WSV       095985         54.48         
            26.32    54.48
    4.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141        54.49         
            26.04    54.49
    5.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        54.86         
            26.08    54.86
    6.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        54.98    FJ 1 
            26.60    54.98
    7.    Tjerk vd Kieft                E Z C               9001529        54.98    FJ 2 
            26.20    54.98
    8.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391         55.40    FJ 1 
            26.42    55.40
    9.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183        55.40    FJ 2 
            26.67    55.40
   10.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139        55.48         
            26.39    55.48
   11.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        55.76         
            26.57    55.76
   12.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         55.83         
            26.42    55.83
   13.    Kevin Meyering                Waspo Nordhorn      144600         56.02         
            26.80    56.02
   14.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307         56.51         
            26.70    56.51
   15.    Daniel Schwinning             Bocholter WSV       138200         56.64         
            26.57    56.64
   16.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851        56.67         
            27.10    56.67
   17.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179        57.03         
            27.54    57.03
   18.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263        57.06         
            28.26    57.06
   19.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        57.10         
            27.07    57.10
   20.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961        57.11         
            27.70    57.11
   21.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140394         57.13         
            27.39    57.13
   22.    Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis        9003173        57.23         
            27.23    57.23
   23.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005        57.36         
            27.29    57.36
   24.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629        57.39         
            27.26    57.39
   25.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435        57.51         
            28.16    57.51
   26.    Tobias Dues                   Waspo Nordhorn      144598         57.54         
            27.29    57.54
   27.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849        57.86         
            28.04    57.86
   28.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937         58.00         
            27.00    58.00
   28.    Michael Ihling                Bocholter WSV       145884         58.00         
            27.39    58.00
   30.    Bram Koppenaal                Swol 1894           9103037        58.36         
            28.02    58.36
   31.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889        58.42         
            27.82    58.42
   32.    Richard Krijnse Locker        ZVZwartsluis        9200757        58.59         
            27.91    58.59
   33.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623        58.60         
            27.95    58.60
   34.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561        58.88         
            27.97    58.88
   35.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        59.50    FJ 1 
            28.02    59.50
   36.    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255        59.50    FJ 2 
            59.50
   37.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093        59.76         
            28.20    59.76
   38.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883         59.86         
            28.48    59.86
   39.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051        59.98    FJ 1 
            28.29    59.98
   40.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195        59.98    FJ 2 
            28.48    59.98
   41.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      1:00.51         
            29.04  1:00.51
   42.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:00.67         
            29.13  1:00.67
   43.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:01.07         
            29.20  1:01.07
   44.    Niels Kemperink               E Z C               9600005      1:01.36         
            29.45  1:01.36
   45.    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653      1:01.39         
            38.80  1:01.39
   46.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      1:02.45         
            29.36  1:02.45
   47.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       1:03.98         
            30.57  1:03.98
   48.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:04.92         
            30.76  1:04.92
   49.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       1:05.80         
            31.36  1:05.80
   50.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      1:06.70         
            32.42  1:06.70
   51.    Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis        9600465      1:07.48         
            31.60  1:07.48
   52.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      1:08.45    FJ 1 
            32.23  1:08.45
   53.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      1:08.45    FJ 2 
            32.65  1:08.45
   54.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      1:09.95         
            33.86  1:09.95
   55.    Kai Heddendorp                Waspo Nordhorn      201287       1:14.45         
            35.36  1:14.45
   DIS    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Berend Schenk                 Swol 1894           9204287                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287                       
 AFGEM    Mike Dam                      Zignea              8805321                      
 AFGEM    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613                      
            26.67
 AFGEM    Daniël de Wagt                Zignea              9601339                      
 AFGEM    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565                      
 AFGEM    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201                      
 AFGEM    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      1:04.92         
          1:04.92





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m rugslag                       Senioren Open
23.11.08                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846         29.98         
    2.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982         31.64         
    3.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750        31.70         
    4.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142        31.86         
    5.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994        32.26         
    6.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030        33.02         
    7.    Franziska Hindriks            Waspo Nordhorn      159284         33.13         
    8.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374        34.16         
    9.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628        34.23         
   10.    Ellen Maris                   de Veene            9201168        34.30         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Heren, 50m rugslag                       Senioren Open
23.11.08                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC      9002873        27.23         
    2.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        28.34         
    3.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629        29.36    FJ 1 
    4.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307         29.36    FJ 2 
    5.    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255        29.42         
    6.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005        29.63         
    7.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561        29.67         
    8.    Tjerk vd Kieft                E Z C               9001529        30.33         
    9.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435        32.36         
   10.    Niels Bent                    WS Twente           9400465        34.10         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Dames, 50m vlinderslag                     Senioren Open
23.11.08                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314         29.27         
    2.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854        30.41         
    3.    Ellen Maris                   de Veene            9201168        30.86         
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540        31.20         
    5.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152        31.36         
    6.    Anna Prüllage                 Waspo Nordhorn      150397         31.80         
    7.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740        32.39         
    8.    Evelien Terpstra              WS Twente           9005654        32.89         
    9.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142        33.14         
   10.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094        33.73         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Heren, 50m vlinderslag                     Senioren Open
23.11.08                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163        26.51         
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        26.80         
    3.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        27.42         
    4.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483        28.36         
    5.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179        28.57         
    6.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        30.13         
    7.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145        31.16         
    8.    Sander Riezebos               WS Twente           9400467        31.32         
    9.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847        33.20         
   DIS    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977        28.64         
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 4 x 100m wisselslag                   Senioren Open
23.11.08                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        4:32.36         
        Mariël Borgerink, 92                    Silke Oude Weernink, 90
        Loes Zanderink, 88                      Marleen Braakhuis, 93
          1:07.67  4:32.36

    2.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:43.60         
        Inge Menzo, 88                          Janine Kosse, 87
        Sharayah Diphoorn, 91                   Kim Heerdink, 90
          1:10.48  4:43.60

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:50.48         
        Marieke Nijhuis, 92                     Kelly Teunissen, 92
        Sharon Teunissen, 89                    Evelien Kip, 92
          1:12.26  4:50.48

    4.    WS Twente 1                   WS Twente                        5:09.02         
        Evelien Terpstra, 90                    Roselie Beumer, 92
        Leonie Groeneweg, 95                    Laura Hagreis, 96
          1:15.82  5:09.02

    NG    Zignea 1                      Zignea                                           
        Sarah Boerefijn, 92                     Marjon Pol, 91
        Karin Rijkelijkhuizen, 94               Debby Boerefijn, 94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 4 x 100m wisselslag                   Senioren Open
23.11.08                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        4:06.07         
        Rense Loohuis, 91                       Jordi Dijkhuis, 91
        Sjoerd Zanderink, 91                    Frank Rikhof, 88
          1:00.39  4:06.07

    2.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:06.51         
        Fabian Beimin, 91                       Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                    Michiel Beemster, 80
          1:02.89  4:06.51

    3.    TSG 07 Burg Gretesch 1        TSG 07 Burg Gretesch             4:17.44         
        Matthias Krabusch, 92                   Stephan Jazbinsek, 86
        Andreas Stein, 84                       Sven Bulk, 92
          1:07.12  4:17.44

    4.    E Z C 1                       E Z C                            4:19.51         
        Tjerk vd Kieft, 90                      Kasper Leeuw, 93
        Pascal Bruins, 89                       Rick Bruins, 89
          1:05.20  4:19.51

    5.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:23.07         
        Aljan Tempel, 90                        Jordy Kerssies, 91
        Kelvin Bergsma, 86                      Arjan Dolstra, 78
          1:01.42  4:23.07




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dinkel