Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Swim off voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Swim off voorronde, Senioren Open    Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Finale, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Finale, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Finale, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Finale, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                       Jeugd 2 en later
21.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.66       27.45  Q A  
    2.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.23       27.57  R B  
    3.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        28.33       27.59  B    
    4.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        28.03       27.64  B    
    5.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.81  C    
    6.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              27.52       27.88  C    
    7.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   27.78       27.91  C    
    8.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 27.80       28.12  B    
    8.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     28.59       28.12  B    
   10.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.77       28.15  C    
   11.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          27.62       28.17  C    
   12.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        28.76       28.21  A+   
   13.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       27.96       28.23  C    
   14.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        27.96       28.26  C    
   15.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.69       28.32  D    
   16.  Vera van Delden               9301308   WVZ                        28.18       28.34  C    
   17.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                28.38       28.37  C    
   18.  DaniŽlle de Groot             9303868   OEZA                       28.65       28.39  C    
   18.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   28.10       28.39  D    
   20.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      28.37       28.41  D    
   21.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro                 28.24       28.44  A    
   22.  Sahar Hamam                   9405412   DZT '62                    28.38       28.47  C    
   22.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            28.63       28.47  C    
   24.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas       28.46       28.54  D    
   25.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       28.36       28.57  D    
   25.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        28.45       28.57  D    
   27.  Femke Leenstra                9503038   Orca                       28.53       28.63  A    
   28.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    28.39       28.69  A    
   29.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 28.58       28.70  D    
   29.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     28.89       28.70  D    
   31.  Amarins Nonhebel              9203724   ZVZ                        28.26       28.74  D    
   32.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                28.59       28.78  D    
   33.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                       28.78       28.79  C    
   34.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                27.85       28.81  B    
   35.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    28.76       28.82  C    
   36.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        28.86       28.83  D    
   36.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       28.83  D    
   38.  Rianne Weijburg               9400172   De Zwoer                   28.25       28.86  C    
   39.  Kristie Dekkers               9402068   DIO                        28.69       28.88  C    
   40.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        28.23       28.91  E    
   41.  Eline van den Hoek            9304502   PCG                        28.86       28.93  D    
   41.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        28.85       28.93  C    
   43.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      27.92       29.01  D    
   44.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               28.60       29.12  D    
   44.  Rixt Veldkamp                 9404344   GZVW                       28.72       29.12  D    
   46.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester-Meerval            28.25       29.13  D    
   47.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                       28.51       29.16  E    
   48.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     28.43       29.17  D    
   49.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              28.07       29.20  D    
   50.  Kayleigh Westerbaan           9205054   ACZ                        28.87       29.29  E    
   51.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                        28.64       29.30  D    
   52.  Iris Riezebos                 9400114   Deltasteur                 28.55       29.34  D    
   53.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            28.60       29.36  E    
   54.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        28.81       29.44  E    
   55.  Malou Memelink                9403064   NDD                        28.51       29.58  D    
   55.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            28.57       29.58  E    
   57.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 28.89       29.59  C    
   58.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    28.74       29.65  E    
   DIS  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               28.41                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              28.73                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
21.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        23.83       25.22  Q A+ 
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.25       26.05  Q A+ 
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.07       26.34  Q A  
    4.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        25.70       26.65  Q C  
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.33       26.67  Q C  
    6.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.81       26.93  Q C  
    7.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.94       26.98  Q B  
    8.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 26.95       27.22  Q D  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.07       27.24  Q C  
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.44       27.24  Q D  
   11.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.00       27.27  Q D  
   12.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.31       27.36  Q D  
   13.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.51       27.39  Q C  
   14.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           27.10       27.40  Q D  
   15.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 27.79       27.52  Q C  
   16.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.53       27.56  R D  
   17.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         26.63       27.60  D    
   18.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 26.86       27.62  E    
   19.  Monique Bruins                8500494   De Golfbreker              27.29       27.69  E    
   20.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 27.25       27.76  D    
   20.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       27.49       27.76  D    
   22.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.80  D    
   23.  Jolanda Post                  9004848   DIO                        27.70       27.84  D    
   23.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.13       27.84  D    
   25.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.24       27.88  D    
   26.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              27.67       27.96  E    
   27.  Anke van Vliet                8001182   AZL                        27.70       27.97  E    
   28.  Monique Jonker                8501472   De Reuring                 27.69       27.98  E    
   29.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.41       28.00  D    
   30.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    28.00       28.03  D    
   31.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          28.10       28.06  D    
   32.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.63       28.09  E    
   33.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 27.18       28.10  E    
   34.  Natalie van der Hoeven        8901786   Vlaardingen                27.55       28.19  E    
   35.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                       27.24       28.21  E    
   36.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)              28.30       28.27  D    
   37.  Yana Gavrilyuk                9108186   ACZ                        28.20       28.28  D    
   38.  Anne Michelle Vos             9107994   Eiffel Swimmers PSV        27.81       28.44  E    
   39.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     28.30       28.49  E    
   40.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.92       28.56  E    
   41.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.22       28.64  E    
   42.  Ploni Stuy                    9105190   DWF                        28.26       28.71  E    
   43.  Idoia Hidalgo                 9104356   Eiffel Swimmers PSV        28.17       29.02  E    
   44.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        28.00       29.05  E    
   DIS  Maaike van den Brand          8000154   WVZ                        26.40                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            27.70                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        23.83       25.22  Q A+ 
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.25       26.05  Q A+ 
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.07       26.34  Q A  
    4.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        25.70       26.65  Q C  
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.33       26.67  Q C  
    6.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.81       26.93  Q C  
    7.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.94       26.98  Q B  
    8.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 26.95       27.22  Q D  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.07       27.24  Q C  
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.44       27.24  Q D  
   11.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.00       27.27  Q D  
   12.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.31       27.36  Q D  
   13.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.51       27.39  Q C  
   14.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           27.10       27.40  Q D  
   15.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.66       27.45  Q A  
   16.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 27.79       27.52  Q C  
   17.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.53       27.56  R D  
   18.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.23       27.57  R B  
   19.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        28.33       27.59  B    
   20.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         26.63       27.60  D    
   21.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 26.86       27.62  E    
   22.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        28.03       27.64  B    
   23.  Monique Bruins                8500494   De Golfbreker              27.29       27.69  E    
   24.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 27.25       27.76  D    
   24.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       27.49       27.76  D    
   26.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.80  D    
   27.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.81  C    
   28.  Jolanda Post                  9004848   DIO                        27.70       27.84  D    
   28.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.13       27.84  D    
   30.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              27.52       27.88  C    
   30.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.24       27.88  D    
   32.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   27.78       27.91  C    
   33.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              27.67       27.96  E    
   34.  Anke van Vliet                8001182   AZL                        27.70       27.97  E    
   35.  Monique Jonker                8501472   De Reuring                 27.69       27.98  E    
   36.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.41       28.00  D    
   37.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    28.00       28.03  D    
   38.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          28.10       28.06  D    
   39.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.63       28.09  E    
   40.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 27.18       28.10  E    
   41.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 27.80       28.12  B    
   41.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     28.59       28.12  B    
   43.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.77       28.15  C    
   44.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          27.62       28.17  C    
   45.  Natalie van der Hoeven        8901786   Vlaardingen                27.55       28.19  E    
   46.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        28.76       28.21  A+   
   46.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                       27.24       28.21  E    
   48.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       27.96       28.23  C    
   49.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        27.96       28.26  C    
   50.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)              28.30       28.27  D    
   51.  Yana Gavrilyuk                9108186   ACZ                        28.20       28.28  D    
   52.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.69       28.32  D    
   53.  Vera van Delden               9301308   WVZ                        28.18       28.34  C    
   54.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                28.38       28.37  C    
   55.  DaniŽlle de Groot             9303868   OEZA                       28.65       28.39  C    
   55.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   28.10       28.39  D    
   57.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      28.37       28.41  D    
   58.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro                 28.24       28.44  A    
   58.  Anne Michelle Vos             9107994   Eiffel Swimmers PSV        27.81       28.44  E    
   60.  Sahar Hamam                   9405412   DZT '62                    28.38       28.47  C    
   60.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            28.63       28.47  C    
   62.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     28.30       28.49  E    
   63.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas       28.46       28.54  D    
   64.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.92       28.56  E    
   65.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       28.36       28.57  D    
   65.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        28.45       28.57  D    
   67.  Femke Leenstra                9503038   Orca                       28.53       28.63  A    
   68.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.22       28.64  E    
   69.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    28.39       28.69  A    
   70.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 28.58       28.70  D    
   70.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     28.89       28.70  D    
   72.  Ploni Stuy                    9105190   DWF                        28.26       28.71  E    
   73.  Amarins Nonhebel              9203724   ZVZ                        28.26       28.74  D    
   74.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                28.59       28.78  D    
   75.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                       28.78       28.79  C    
   76.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                27.85       28.81  B    
   77.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    28.76       28.82  C    
   78.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        28.86       28.83  D    
   78.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       28.83  D    
   80.  Rianne Weijburg               9400172   De Zwoer                   28.25       28.86  C    
   81.  Kristie Dekkers               9402068   DIO                        28.69       28.88  C    
   82.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        28.23       28.91  E    
   83.  Eline van den Hoek            9304502   PCG                        28.86       28.93  D    
   83.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        28.85       28.93  C    
   85.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      27.92       29.01  D    
   86.  Idoia Hidalgo                 9104356   Eiffel Swimmers PSV        28.17       29.02  E    
   87.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        28.00       29.05  E    
   88.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               28.60       29.12  D    
   88.  Rixt Veldkamp                 9404344   GZVW                       28.72       29.12  D    
   90.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester-Meerval            28.25       29.13  D    
   91.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                       28.51       29.16  E    
   92.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     28.43       29.17  D    
   93.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              28.07       29.20  D    
   94.  Kayleigh Westerbaan           9205054   ACZ                        28.87       29.29  E    
   95.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                        28.64       29.30  D    
   96.  Iris Riezebos                 9400114   Deltasteur                 28.55       29.34  D    
   97.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            28.60       29.36  E    
   98.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        28.81       29.44  E    
   99.  Malou Memelink                9403064   NDD                        28.51       29.58  D    
   99.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            28.57       29.58  E    
  101.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 28.89       29.59  C    
  102.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    28.74       29.65  E    
   DIS  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               28.41                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Maaike van den Brand          8000154   WVZ                        26.40                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            27.70                   
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              28.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                       Jeugd 2 en later
21.06.2008 - 9:21              Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   1:01.98       58.95  Q A  
            27.59    58.95
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.43       59.94  Q B  
            27.35    59.94
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:00.89     1:00.65  C    
            27.72  1:00.65
    4.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               1:02.12     1:00.79  A+   
            28.57  1:00.79
    5.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB              1:01.98     1:00.83  C    
            27.61  1:00.83
    6.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC           1:01.75     1:01.37  C    
            28.51  1:01.37
    7.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV      1:01.68     1:01.44  B    
            27.58  1:01.44
    8.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV      1:01.27     1:01.51  B    
            28.09  1:01.51
    9.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              1:01.87     1:01.57  D    
            28.41  1:01.57
   10.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:03.46     1:01.67  D    
            28.27  1:01.67
   11.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56              1:01.75     1:01.81  D    
            29.06  1:01.81
   12.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.00     1:01.97  D    
            27.12  1:01.97
   13.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:01.81     1:01.99  D    
            28.03  1:01.99
   14.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               1:02.59     1:02.04  D    
            29.21  1:02.04
   15.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:01.06     1:02.11  D    
            28.16  1:02.11
   16.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.11     1:02.14  D    
            28.70  1:02.14
   17.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     1:02.73     1:02.16  A    
            29.48  1:02.16
   18.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      1:01.72     1:02.39  D    
            29.58  1:02.39
   19.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:03.50     1:02.52  D    
            28.52  1:02.52
   20.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    1:02.16     1:02.54  D    
            28.78  1:02.54
   21.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal              1:02.86     1:02.77  C    
            29.14  1:02.77
   22.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:02.16     1:02.85  D    
            28.46  1:02.85
   23.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   1:02.78     1:02.94  E    
            28.91  1:02.94
   24.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:02.53     1:03.15  E    
            29.92  1:03.15
   25.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:02.47     1:03.32  E    
            28.63  1:03.32
   26.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:03.45     1:03.38  E    
            28.07  1:03.38
   27.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo              1:03.04     1:03.47  D    
            28.70  1:03.47
   28.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:03.30     1:03.49  E    
            29.40  1:03.49
   29.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur               1:03.57     1:03.61  E    
            29.38  1:03.61
   30.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            1:02.95     1:03.82  E    
            29.58  1:03.82
   31.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:02.15     1:03.93  E    
            30.14  1:03.93
   32.  Daniek Saman                  9201139   Stadskanaal              1:02.95     1:04.17  D    
            30.03  1:04.17
   33.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.31     1:04.85  D    
            30.84  1:04.85
   34.  Tom Lommers                   9001847   WZV                      1:03.19     1:06.11  F    
            32.39  1:06.11
   35.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:02.02     1:06.45  E    
            31.23  1:06.45


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
21.06.2008 - 9:21              Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.75       57.01  Q A  
            25.98    57.01
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        57.82       58.03  Q B  
            26.18    58.03
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 56.30       58.23  Q C  
            27.67    58.23
    4.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:00.04       58.37  Q B  
            26.55    58.37
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.07       58.45  Q C  
            25.71    58.45
    5.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       53.34       58.45  Q C  
            27.67    58.45
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.09       58.72  Q C  
            27.13    58.72
    8.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             59.95       58.97  Q C  
            28.14    58.97
    9.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.75       59.04  Q D  
            27.35    59.04
   10.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      57.22       59.30  Q D  
            27.27    59.30
   10.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn               1:00.09       59.30  Q D  
            28.45    59.30
   10.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        57.42       59.30  Q D  
            27.99    59.30
   13.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.21       59.55  Q D  
            27.11    59.55
   14.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        57.80       59.84  Q D  
            27.43    59.84
   15.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.88     1:00.10  R C  
            28.32  1:00.10
   16.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        59.94     1:00.12  R D  
            27.62  1:00.12
   17.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:01.00     1:00.48  D    
            27.73  1:00.48
   18.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                58.91     1:00.52  E    
            28.19  1:00.52
   19.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:01.46     1:00.55  D    
            28.22  1:00.55
   20.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                  1:00.31     1:00.59  D    
            27.64  1:00.59
   21.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:00.80     1:00.62  E    
            26.57  1:00.62
   22.  Rick de Greef                 8400749   Budel                    1:01.03     1:00.64  E    
            28.34  1:00.64
   23.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:01.04     1:00.75  D    
            28.32  1:00.75
   24.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.99     1:00.90  D    
            27.92  1:00.90
   25.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                59.95     1:00.95  E    
            28.00  1:00.95
   26.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   1:00.99     1:01.11  D    
            29.04  1:01.11
   27.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.61     1:01.21  D    
            27.85  1:01.21
   28.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      1:00.76     1:01.22  D    
            28.68  1:01.22
   29.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:00.91     1:01.69  E    
            28.78  1:01.69
   30.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh              1:00.71     1:01.88  E    
            27.87  1:01.88
   31.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen              1:01.18     1:01.91  E    
            29.09  1:01.91
   32.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                  1:00.92     1:02.09  E    
            29.30  1:02.09
   33.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:02.09     1:02.44  E    
            28.37  1:02.44
   34.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                      1:01.32     1:02.63  E    
            28.42  1:02.63
   35.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:01.95     1:02.67  E    
            30.89  1:02.67
   36.  Raga Flores                   8900903   BZV                      1:00.80     1:02.97  E    
            27.84  1:02.97
   37.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan            1:01.58     1:03.02  E    
            28.38  1:03.02
   38.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       1:02.16     1:03.25  E    
            29.66  1:03.25


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21.06.2008 - 9:21              Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.75       57.01  Q A  
            25.98    57.01
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        57.82       58.03  Q B  
            26.18    58.03
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 56.30       58.23  Q C  
            27.67    58.23
    4.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:00.04       58.37  Q B  
            26.55    58.37
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.07       58.45  Q C  
            25.71    58.45
    5.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       53.34       58.45  Q C  
            27.67    58.45
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.09       58.72  Q C  
            27.13    58.72
    8.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   1:01.98       58.95  Q A  
            27.59    58.95
    9.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             59.95       58.97  Q C  
            28.14    58.97
   10.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.75       59.04  Q D  
            27.35    59.04
   11.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      57.22       59.30  Q D  
            27.27    59.30
   11.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn               1:00.09       59.30  Q D  
            28.45    59.30
   11.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        57.42       59.30  Q D  
            27.99    59.30
   14.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.21       59.55  Q D  
            27.11    59.55
   15.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        57.80       59.84  Q D  
            27.43    59.84
   16.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.43       59.94  Q B  
            27.35    59.94
   17.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.88     1:00.10  R C  
            28.32  1:00.10
   18.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        59.94     1:00.12  R D  
            27.62  1:00.12
   19.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:01.00     1:00.48  D    
            27.73  1:00.48
   20.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                58.91     1:00.52  E    
            28.19  1:00.52
   21.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:01.46     1:00.55  D    
            28.22  1:00.55
   22.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                  1:00.31     1:00.59  D    
            27.64  1:00.59
   23.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:00.80     1:00.62  E    
            26.57  1:00.62
   24.  Rick de Greef                 8400749   Budel                    1:01.03     1:00.64  E    
            28.34  1:00.64
   25.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:00.89     1:00.65  C    
            27.72  1:00.65
   26.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:01.04     1:00.75  D    
            28.32  1:00.75
   27.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               1:02.12     1:00.79  A+   
            28.57  1:00.79
   28.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB              1:01.98     1:00.83  C    
            27.61  1:00.83
   29.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.99     1:00.90  D    
            27.92  1:00.90
   30.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                59.95     1:00.95  E    
            28.00  1:00.95
   31.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   1:00.99     1:01.11  D    
            29.04  1:01.11
   32.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.61     1:01.21  D    
            27.85  1:01.21
   33.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      1:00.76     1:01.22  D    
            28.68  1:01.22
   34.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC           1:01.75     1:01.37  C    
            28.51  1:01.37
   35.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV      1:01.68     1:01.44  B    
            27.58  1:01.44
   36.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV      1:01.27     1:01.51  B    
            28.09  1:01.51
   37.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              1:01.87     1:01.57  D    
            28.41  1:01.57
   38.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:03.46     1:01.67  D    
            28.27  1:01.67
   39.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:00.91     1:01.69  E    
            28.78  1:01.69
   40.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56              1:01.75     1:01.81  D    
            29.06  1:01.81
   41.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh              1:00.71     1:01.88  E    
            27.87  1:01.88
   42.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen              1:01.18     1:01.91  E    
            29.09  1:01.91
   43.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.00     1:01.97  D    
            27.12  1:01.97
   44.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:01.81     1:01.99  D    
            28.03  1:01.99
   45.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               1:02.59     1:02.04  D    
            29.21  1:02.04
   46.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                  1:00.92     1:02.09  E    
            29.30  1:02.09
   47.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:01.06     1:02.11  D    
            28.16  1:02.11
   48.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.11     1:02.14  D    
            28.70  1:02.14
   49.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     1:02.73     1:02.16  A    
            29.48  1:02.16
   50.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      1:01.72     1:02.39  D    
            29.58  1:02.39
   51.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:02.09     1:02.44  E    
            28.37  1:02.44
   52.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:03.50     1:02.52  D    
            28.52  1:02.52
   53.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    1:02.16     1:02.54  D    
            28.78  1:02.54
   54.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                      1:01.32     1:02.63  E    
            28.42  1:02.63
   55.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:01.95     1:02.67  E    
            30.89  1:02.67
   56.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal              1:02.86     1:02.77  C    
            29.14  1:02.77
   57.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:02.16     1:02.85  D    
            28.46  1:02.85
   58.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   1:02.78     1:02.94  E    
            28.91  1:02.94
   59.  Raga Flores                   8900903   BZV                      1:00.80     1:02.97  E    
            27.84  1:02.97
   60.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan            1:01.58     1:03.02  E    
            28.38  1:03.02
   61.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:02.53     1:03.15  E    
            29.92  1:03.15
   62.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       1:02.16     1:03.25  E    
            29.66  1:03.25
   63.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:02.47     1:03.32  E    
            28.63  1:03.32
   64.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:03.45     1:03.38  E    
            28.07  1:03.38
   65.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo              1:03.04     1:03.47  D    
            28.70  1:03.47
   66.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:03.30     1:03.49  E    
            29.40  1:03.49
   67.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur               1:03.57     1:03.61  E    
            29.38  1:03.61
   68.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            1:02.95     1:03.82  E    
            29.58  1:03.82
   69.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:02.15     1:03.93  E    
            30.14  1:03.93
   70.  Daniek Saman                  9201139   Stadskanaal              1:02.95     1:04.17  D    
            30.03  1:04.17
   71.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.31     1:04.85  D    
            30.84  1:04.85
   72.  Tom Lommers                   9001847   WZV                      1:03.19     1:06.11  F    
            32.39  1:06.11
   73.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:02.02     1:06.45  E    
            31.23  1:06.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                         Jeugd 2 en later
21.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.40       30.85  Q C  
    2.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.67       31.06  Q C  
    3.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     30.98       31.21  Q C  
    4.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.19       31.52  R D  
    5.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              31.64       31.55  D    
    6.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       31.82  D    
    7.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       31.96  D    
    8.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.02  E    
    9.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.59       32.07  D    
   10.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 31.88       32.11  C    
   11.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    32.04       32.25  D    
   12.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        32.02       32.44  E    
   13.  Eefje Subroto                 9400766   WVZ                        32.75       32.48  D    
   14.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     32.32       32.52  D    
   15.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       32.90       32.56  E    
   16.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.03       32.70  E    
   17.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        32.32       32.73  E    
   17.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    32.32       32.73  C    
   19.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              32.61       32.85  E    
   20.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              32.15       32.96  E    
   21.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                32.54       32.98  C    
   22.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                31.63       33.03  E    
   23.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.07  E    
   24.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                        32.89       33.15  E    
   25.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   32.63       33.25  E    
   26.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              32.41       33.26  E    
   27.  Svenja Peters                 9201404   ESCA                       33.07       33.31  E    
   28.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            32.71       33.36  E    
   29.  Esmťe Bos                     9600662   Aquapoldro                 32.64       33.38  A    
   30.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                32.79       33.43  E    
   31.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            33.07       33.46  F    
   32.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     33.02       33.51  F    
   33.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        32.57       33.68  E    
   33.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          32.64       33.68  F    
   33.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            32.82       33.68  E    
   36.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan              32.94       33.74  E    
   37.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        32.92       33.77  F    
   38.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     32.89       33.80  E    
   39.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       33.17       33.92  F    
   40.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        32.59       33.93  F    
   41.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       33.99  F    
   42.  Malou Memelink                9403064   NDD                        33.06       34.45  E    
   43.  Laura vd Laar                 9201054   DZT '62                    33.15       34.47  F    
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
21.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.03       28.97  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.44       29.39  Q A  
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.70       29.46  Q B  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           29.74       30.33  Q C  
    5.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       30.48       30.72  Q D  
    6.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.82       30.78  Q C  
    7.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.66       30.87  Q D  
    8.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.80       30.99  Q D  
    9.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       31.01  Q E  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.06  Q E  
   11.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 30.80       31.22  Q D  
   12.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.11       31.32  Q D  
   13.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           30.81       31.37  Q E  
   14.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 31.58       31.49  R D  
   15.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        31.57       31.56  E    
   16.  Iris Ebben                    9100836   Olympia                    32.00       31.62  E    
   17.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                       31.25       31.76  E    
   18.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       31.77  E    
   19.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     31.85       31.82  E    
   20.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          31.76       31.95  E    
   21.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              31.68       32.16  E    
   22.  Petra Dekker                  8705082   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.45       32.22  E    
   23.  Simone Dekker                 8900876   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.50       32.28  E    
   24.  Jolanda Cnossen               8600712   Neptunia'24                31.70       32.30  E    
   25.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       31.85       32.33  E    
   26.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    32.39       32.56  E    
   27.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.75       33.07  F    
   28.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              31.62       33.24  F    
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            31.42                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.03       28.97  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.44       29.39  Q A  
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.70       29.46  Q B  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           29.74       30.33  Q C  
    5.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       30.48       30.72  Q D  
    6.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.82       30.78  Q C  
    7.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.40       30.85  Q C  
    8.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.66       30.87  Q D  
    9.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.80       30.99  Q D  
   10.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       31.01  Q E  
   11.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.06  Q E  
   11.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.67       31.06  Q C  
   13.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     30.98       31.21  Q C  
   14.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 30.80       31.22  Q D  
   15.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.11       31.32  Q D  
   16.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           30.81       31.37  Q E  
   17.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 31.58       31.49  R D  
   18.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.19       31.52  R D  
   19.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              31.64       31.55  D    
   20.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        31.57       31.56  E    
   21.  Iris Ebben                    9100836   Olympia                    32.00       31.62  E    
   22.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                       31.25       31.76  E    
   23.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       31.77  E    
   24.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       31.82  D    
   24.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     31.85       31.82  E    
   26.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          31.76       31.95  E    
   27.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       31.96  D    
   28.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.02  E    
   29.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.59       32.07  D    
   30.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 31.88       32.11  C    
   31.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              31.68       32.16  E    
   32.  Petra Dekker                  8705082   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.45       32.22  E    
   33.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    32.04       32.25  D    
   34.  Simone Dekker                 8900876   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.50       32.28  E    
   35.  Jolanda Cnossen               8600712   Neptunia'24                31.70       32.30  E    
   36.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       31.85       32.33  E    
   37.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        32.02       32.44  E    
   38.  Eefje Subroto                 9400766   WVZ                        32.75       32.48  D    
   39.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     32.32       32.52  D    
   40.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       32.90       32.56  E    
   40.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    32.39       32.56  E    
   42.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.03       32.70  E    
   43.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        32.32       32.73  E    
   43.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    32.32       32.73  C    
   45.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              32.61       32.85  E    
   46.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              32.15       32.96  E    
   47.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                32.54       32.98  C    
   48.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                31.63       33.03  E    
   49.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.07  E    
   49.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.75       33.07  F    
   51.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                        32.89       33.15  E    
   52.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              31.62       33.24  F    
   53.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   32.63       33.25  E    
   54.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              32.41       33.26  E    
   55.  Svenja Peters                 9201404   ESCA                       33.07       33.31  E    
   56.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            32.71       33.36  E    
   57.  Esmťe Bos                     9600662   Aquapoldro                 32.64       33.38  A    
   58.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                32.79       33.43  E    
   59.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            33.07       33.46  F    
   60.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     33.02       33.51  F    
   61.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        32.57       33.68  E    
   61.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          32.64       33.68  F    
   61.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            32.82       33.68  E    
   64.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan              32.94       33.74  E    
   65.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        32.92       33.77  F    
   66.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     32.89       33.80  E    
   67.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       33.17       33.92  F    
   68.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        32.59       33.93  F    
   69.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       33.99  F    
   70.  Malou Memelink                9403064   NDD                        33.06       34.45  E    
   71.  Laura vd Laar                 9201054   DZT '62                    33.15       34.47  F    
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            31.42                   
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                       Jeugd 2 en later
21.06.2008 - 10:05       Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.42       25.92  Q C  
    2.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.14       26.06  Q C  
    3.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.46       26.07  Q C  
    4.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.22       26.18  C    
    5.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.23       26.25  C    
    6.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       26.67       26.31  C    
    7.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               26.36       26.40  C    
    8.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             26.16       26.41  C    
    9.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.16       26.51  D    
   10.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               26.76       26.73  D    
   11.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.82  D    
   12.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        26.36       26.84  D    
   13.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       26.90  D    
   14.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.29       26.94  E    
   15.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    26.93       26.96  E    
   16.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                26.84       26.97  E    
   17.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              27.25       27.09  E    
   18.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.20  E    
   19.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             26.99       27.24  E    
   20.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                27.45       27.25  E    
   21.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   27.60       27.33  C    
   22.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                27.30       27.34  D    
   23.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        27.80       27.41  E    
   24.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           27.89       27.45  E    
   24.  Wouter Houtman                9001293   Eiffel Swimmers PSV        27.59       27.45  E    
   26.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.54       27.49  E    
   26.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.42       27.49  E    
   28.  Lars v.d. Heijden             9005167   Eiffel Swimmers PSV        27.48       27.51  E    
   29.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 27.89       27.53  E    
   30.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     27.41       27.54  E    
   31.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.58  E    
   32.  Ferry Weertman                9201461   De Otters Het Gooi         27.70       27.64  E    
   33.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 27.48       27.74  E    
   34.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.76  E    
   35.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                27.86       27.77  E    
   36.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.29       27.79  E    
   37.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                27.32       27.80  E    
   38.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        27.42       28.00  E    
   39.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       28.03  E    
   40.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 27.32       28.04  E    
   40.  Aydin Hummel                  9201577   ZCNF'34                    27.82       28.04  E    
   42.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         27.47       28.07  E    
   43.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             27.64       28.12  E    
   44.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.54       28.14  E    
   45.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        27.68       28.18  F    
   46.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 27.75       28.21  F    
   47.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.28  F    
   48.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.52       28.31  F    
   49.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.64       28.36  E    
   50.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        27.80       28.38  E    
   51.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.45       28.51  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              26.71                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
21.06.2008 - 10:05       Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.32       24.05  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.51       24.62  Q B  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.53       24.81  Q B  
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        24.90       24.82  Q B  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.54       25.08  Q C  
    6.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.16  Q C  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       23.95       25.16  Q C  
    8.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.12       25.82  Q D  
    9.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       25.93  Q D  
   10.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.07       25.96  Q D  
   10.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.89       25.96  Q D  
   12.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.65       26.00  Q D  
   13.  Raga Flores                   8900903   BZV                        25.71       26.09  Q D  
   14.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.31       26.14  R E  
   15.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 25.60       26.16  ? E  
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.16  ? E  
   17.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.24       26.17  E    
   18.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.21  E    
   19.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      26.06       26.22  D    
   20.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 26.99       26.26  D    
   21.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       26.35  D    
   22.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.28       26.36  D    
   22.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     26.18       26.36  E    
   24.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.23       26.40  E    
   25.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.42       26.45  E    
   26.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        25.98       26.46  D    
   27.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                        26.46       26.47  E    
   28.  Erwin Buist                   7800183   Team Groningen             26.16       26.63  E    
   29.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    26.38       26.69  E    
   30.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        26.37       26.72  E    
   31.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.75  E    
   32.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.43       26.76  E    
   33.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.09       26.79  E    
   34.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    26.76       26.83  E    
   35.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    26.56       26.93  E    
   36.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      26.48       26.97  E    
   37.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                27.18       26.98  E    
   38.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                26.57       27.01  E    
   39.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                27.07       27.09  E    
   40.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        26.88       27.10  E    
   41.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            26.42       27.22  E    
   42.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      27.06       27.60  E    
   43.  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    26.48       27.82  F    
   44.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         26.99       27.85  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21.06.2008 - 10:05       Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.32       24.05  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.51       24.62  Q B  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.53       24.81  Q B  
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        24.90       24.82  Q B  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.54       25.08  Q C  
    6.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.16  Q C  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       23.95       25.16  Q C  
    8.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.12       25.82  Q D  
    9.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.42       25.92  Q C  
   10.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       25.93  Q D  
   11.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.07       25.96  Q D  
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.89       25.96  Q D  
   13.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.65       26.00  Q D  
   14.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.14       26.06  Q C  
   15.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.46       26.07  Q C  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        25.71       26.09  Q D  
   17.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.31       26.14  R E  
   18.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 25.60       26.16  ? E  
   18.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.16  ? E  
   20.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.24       26.17  E    
   21.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.22       26.18  C    
   22.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.21  E    
   23.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      26.06       26.22  D    
   24.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.23       26.25  C    
   25.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 26.99       26.26  D    
   26.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       26.67       26.31  C    
   27.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       26.35  D    
   28.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.28       26.36  D    
   28.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     26.18       26.36  E    
   30.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.23       26.40  E    
   30.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               26.36       26.40  C    
   32.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             26.16       26.41  C    
   33.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.42       26.45  E    
   34.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        25.98       26.46  D    
   35.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                        26.46       26.47  E    
   36.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.16       26.51  D    
   37.  Erwin Buist                   7800183   Team Groningen             26.16       26.63  E    
   38.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    26.38       26.69  E    
   39.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        26.37       26.72  E    
   40.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               26.76       26.73  D    
   41.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.75  E    
   42.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.43       26.76  E    
   43.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.09       26.79  E    
   44.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.82  D    
   45.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    26.76       26.83  E    
   46.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        26.36       26.84  D    
   47.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       26.90  D    
   48.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    26.56       26.93  E    
   49.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.29       26.94  E    
   50.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    26.93       26.96  E    
   51.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                26.84       26.97  E    
   51.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      26.48       26.97  E    
   53.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                27.18       26.98  E    
   54.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                26.57       27.01  E    
   55.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                27.07       27.09  E    
   55.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              27.25       27.09  E    
   57.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        26.88       27.10  E    
   58.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.20  E    
   59.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            26.42       27.22  E    
   60.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             26.99       27.24  E    
   61.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                27.45       27.25  E    
   62.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   27.60       27.33  C    
   63.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                27.30       27.34  D    
   64.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        27.80       27.41  E    
   65.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           27.89       27.45  E    
   65.  Wouter Houtman                9001293   Eiffel Swimmers PSV        27.59       27.45  E    
   67.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.54       27.49  E    
   67.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.42       27.49  E    
   69.  Lars v.d. Heijden             9005167   Eiffel Swimmers PSV        27.48       27.51  E    
   70.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 27.89       27.53  E    
   71.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     27.41       27.54  E    
   72.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.58  E    
   73.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      27.06       27.60  E    
   74.  Ferry Weertman                9201461   De Otters Het Gooi         27.70       27.64  E    
   75.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 27.48       27.74  E    
   76.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.76  E    
   77.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                27.86       27.77  E    
   78.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.29       27.79  E    
   79.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                27.32       27.80  E    
   80.  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    26.48       27.82  F    
   81.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         26.99       27.85  F    
   82.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        27.42       28.00  E    
   83.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       28.03  E    
   84.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 27.32       28.04  E    
   84.  Aydin Hummel                  9201577   ZCNF'34                    27.82       28.04  E    
   86.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         27.47       28.07  E    
   87.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             27.64       28.12  E    
   88.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.54       28.14  E    
   89.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        27.68       28.18  F    
   90.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 27.75       28.21  F    
   91.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.28  F    
   92.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.52       28.31  F    
   93.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.64       28.36  E    
   94.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        27.80       28.38  E    
   95.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.45       28.51  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              26.71                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                       Jeugd 2 en later
21.06.2008 - 10:27       Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       34.69  Q C  
    2.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              33.99       34.77  Q C  
    3.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        35.17       34.98  Q C  
    4.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        34.23       35.10  R D  
    5.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.21       35.31  D    
    6.  Lianne Slagter                9500940   WWV                        35.54       35.75  B    
    7.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       35.34       35.76  E    
    8.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358   Zignea                     35.54       35.86  D    
    9.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     36.19       36.31  E    
   10.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan              35.55       36.33  D    
   11.  Estrella Wierikx              9402712   Numansdorp                 35.89       36.36  D    
   12.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)              36.54       36.38  E    
   13.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       36.46  E    
   14.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend            36.36       36.52  E    
   15.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 36.03       36.58  D    
   16.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       36.41       36.59  E    
   17.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          35.26       36.70  E    
   17.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)              36.45       36.70  A    
   19.  Aranka Wichers                9306378   D'Elft                     36.09       36.72  E    
   20.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            36.04       36.83  E    
   21.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   36.12       36.87  E    
   22.  Malou Memelink                9403064   NDD                        36.08       36.95  E    
   23.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        36.50       36.99  E    
   24.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              35.84       37.29  E    
   25.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.31       37.33  E    
   26.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 36.23       37.52  E    
   27.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                36.60       37.82  F    
   28.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     36.25       37.86  E    
   29.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            36.58       37.87  F    
   30.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     36.25       38.36  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
21.06.2008 - 10:27       Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 31.49       32.14  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.06       32.45  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        30.93       33.08  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.62       33.25  Q C  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              32.38       33.30  Q A  
    6.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        32.98       33.46  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        32.61       33.85  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       34.12  Q D  
    9.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    33.40       34.26  Q C  
   10.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    33.86       34.37  Q D  
   11.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 33.98       34.40  Q D  
   12.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.67       34.90  Q E  
   13.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    34.64       35.00  Q E  
   14.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.16       35.18  ? E  
   14.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       35.18  ? E  
   16.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       35.21  E    
   17.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       35.06       35.23  E    
   18.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       35.24  D    
   19.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    35.27       35.41  E    
   20.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend            34.69       35.47  E    
   21.  Kirsten van der Steen         8101420   MNC Dordrecht              35.26       35.52  E    
   22.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                    35.29       35.59  E    
   23.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       35.59       35.60  E    
   24.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 35.15       35.77  E    
   25.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn                 35.59       36.03  E    
   26.  Lenneke v/d Molen             8702802   De Whee                    35.19       36.37  F    
   27.  Sietske Visser                8302146   De Lansingh                35.47       36.52  F    
   28.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        35.43       36.53  E    
   29.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.73       36.73  E    
   30.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       34.67       37.49  F    
   DIS  Martine v.d. Heide            8000416   WVZ                        33.69                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       36.04                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Suzan v.d. Bogaard            8900450   Eiffel Swimmers PSV        32.77                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21.06.2008 - 10:27       Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 31.49       32.14  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.06       32.45  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        30.93       33.08  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.62       33.25  Q C  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              32.38       33.30  Q A  
    6.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        32.98       33.46  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        32.61       33.85  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       34.12  Q D  
    9.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    33.40       34.26  Q C  
   10.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    33.86       34.37  Q D  
   11.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 33.98       34.40  Q D  
   12.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       34.69  Q C  
   13.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              33.99       34.77  Q C  
   14.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.67       34.90  Q E  
   15.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        35.17       34.98  Q C  
   16.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    34.64       35.00  Q E  
   17.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        34.23       35.10  R D  
   18.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.16       35.18  ? E  
   18.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       35.18  ? E  
   20.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       35.21  E    
   21.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       35.06       35.23  E    
   22.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       35.24  D    
   23.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.21       35.31  D    
   24.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    35.27       35.41  E    
   25.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend            34.69       35.47  E    
   26.  Kirsten van der Steen         8101420   MNC Dordrecht              35.26       35.52  E    
   27.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                    35.29       35.59  E    
   28.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       35.59       35.60  E    
   29.  Lianne Slagter                9500940   WWV                        35.54       35.75  B    
   30.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       35.34       35.76  E    
   31.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 35.15       35.77  E    
   32.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358   Zignea                     35.54       35.86  D    
   33.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn                 35.59       36.03  E    
   34.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     36.19       36.31  E    
   35.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan              35.55       36.33  D    
   36.  Estrella Wierikx              9402712   Numansdorp                 35.89       36.36  D    
   37.  Lenneke v/d Molen             8702802   De Whee                    35.19       36.37  F    
   38.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)              36.54       36.38  E    
   39.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       36.46  E    
   40.  Sietske Visser                8302146   De Lansingh                35.47       36.52  F    
   40.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend            36.36       36.52  E    
   42.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        35.43       36.53  E    
   43.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 36.03       36.58  D    
   44.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       36.41       36.59  E    
   45.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          35.26       36.70  E    
   45.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)              36.45       36.70  A    
   47.  Aranka Wichers                9306378   D'Elft                     36.09       36.72  E    
   48.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.73       36.73  E    
   49.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            36.04       36.83  E    
   50.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   36.12       36.87  E    
   51.  Malou Memelink                9403064   NDD                        36.08       36.95  E    
   52.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        36.50       36.99  E    
   53.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              35.84       37.29  E    
   54.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.31       37.33  E    
   55.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       34.67       37.49  F    
   56.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 36.23       37.52  E    
   57.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                36.60       37.82  F    
   58.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     36.25       37.86  E    
   59.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            36.58       37.87  F    
   60.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     36.25       38.36  F    
   DIS  Martine v.d. Heide            8000416   WVZ                        33.69                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       36.04                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Suzan v.d. Bogaard            8900450   Eiffel Swimmers PSV        32.77                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21.06.2008                                                               Results Swim off voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        26.16       25.52  D    
    2.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 26.16       25.73  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21.06.2008                                                               Results Swim off voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.18       34.03  D    
    2.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.18       34.98  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.05       25.60  Q A+ 
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.22       25.74  Q A  
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.34       26.06  Q A  
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.67       26.38  Q B  
    5.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        26.65       26.65  Q C  
    6.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 27.22       26.85  Q C  
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.27       26.85  Q C  
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              27.39       26.90  Q B  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.24       26.93  R B  
   10.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.93       27.00  R C  
   11.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.24       27.01  D    
   12.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.45       27.06  A+   
   13.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.98       27.10  B    
   14.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.36       27.47  D    
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.56       27.90  E    
   16.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.57       28.04  C    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21.06.2008                     Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56           Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       58.45       56.46  Q A  
            27.25    56.46
    2.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      59.30       56.67  Q A  
            26.28    56.67
    3.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             58.45       56.75  Q A  
            25.52    56.75
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.01       56.97  Q A  
            25.76    56.97
    5.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 58.23       57.00  Q A  
            26.48    57.00
    6.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.72       57.23  Q B  
            26.73    57.23
    7.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      58.37       57.69  Q A  
            26.14    57.69
    8.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     59.04       58.28  Q C  
            27.08    58.28
    9.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        59.84       58.34  R C  
            26.74    58.34
   10.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             58.97       58.69  R C  
            27.66    58.69
   11.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.55       58.95  C    
            27.05    58.95
   12.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 59.30       59.19  D    
            27.82    59.19
   13.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     58.95       59.33  B    
            27.89    59.33
   14.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:00.10       59.93  C    
            28.78    59.93
   15.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.94     1:00.44  C    
            27.56  1:00.44
   16.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:00.48     1:01.10  D    
            27.71  1:01.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.97       28.92  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     29.39       28.99  Q A+ 
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.46       29.22  Q A  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.33       30.11  Q C  
    5.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.78       30.54  Q C  
    6.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.99       30.55  Q D  
    7.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      30.87       30.59  Q D  
    8.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      31.06       30.64  Q D  
    9.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.32       30.66  R C  
   10.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        31.01       30.94  R D  
   11.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 31.22       31.01  D    
   12.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.85       31.09  C    
   13.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           31.37       31.26  E    
   14.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     31.21       31.43  C    
   15.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.52       31.85  D    
   16.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.06       32.29  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        24.05       24.04  Q A+ 
    2.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.16       24.43  Q A  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        24.81       24.71  Q A  
    4.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      25.08       24.72  Q B  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.16       25.23  Q C  
    6.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.82       25.64  Q D  
    7.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.92       25.86  Q C  
    8.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.96       25.94  Q D  
    9.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.93       26.03  R D  
   10.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.00       26.10  ? D  
   10.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.96       26.10  ? D  
   12.  Raga Flores                   8900903   BZV                        26.09       26.14  D    
   13.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.06       26.21  C    
   14.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.14       26.35  E    
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        26.16       27.07  E    
   16.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.07       27.35  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 32.14       32.12  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.45       32.46  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        33.08       32.97  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.25       33.11  Q B  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.30       33.13  Q A  
    6.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.18       33.66  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.85       33.84  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        34.12       34.00  Q D  
    9.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.40       34.18  R D  
   10.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    34.26       34.36  R C  
   11.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    34.37       34.38  D    
   12.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        34.98       34.92  C    
   13.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.69       35.16  C    
   14.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        35.10       35.18  D    
   15.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.90       35.29  E    
   16.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    35.00       35.60  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21.06.2008 - 18:00       Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.74       24.14  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     25.60       25.52  A+   
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.06       25.85  A+   
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.38       26.28  B    
    5.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        26.93       26.73  A    
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 26.85       26.86  C    
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       27.00       27.09  C    
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.90       28.98  E    
 NG.ZA  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        26.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21.06.2008 - 18:01             Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56                 Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       56.46       54.88  A+   
            26.14    54.88
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.75       55.20  A+   
            25.15    55.20
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 57.00       56.04  A+   
            27.09    56.04
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        56.97       56.81  A    
            26.19    56.81
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 57.23       57.17  B    
            26.55    57.17
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      57.69       57.21  A+   
            26.09    57.21
    7.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.28       58.13  C    
            27.24    58.13
    8.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        58.95     1:06.68  F    
            30.09  1:06.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21.06.2008 - 18:03       Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.92       27.71  A+   
        Nederlands Record Senioren
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.99       28.71  A+   
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.22       29.56  B    
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.11       30.10  C    
    5.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.54       30.42  C    
    6.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      30.59       30.67  D    
    6.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      30.64       30.67  D    
    8.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.55       30.88  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21.06.2008 - 18:05       Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        24.04       23.40  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        24.71       23.98  A+   
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.43       24.10  A+   
    4.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.72       24.53  A    
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.23       24.83  B    
    6.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.64       25.27  C    
    7.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.94       25.58  D    
    8.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.86       25.76  B    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21.06.2008 - 18:06       Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 32.12       31.46  A+   
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.46       32.39  A+   
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.11       32.72  B    
    4.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.13       33.02  A    
    5.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.84       33.53  C    
    6.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       33.66       34.02  D    
    7.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        34.00       34.11  D    
    8.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.18       34.14  C    




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 4 x 50m wisselslag                        Senioren Open
21.06.2008 - 18:28                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:55.91     1:55.22       
        Nederlands Record Jeugd Verenigingen
        Lenneke van Schaik, 86                       Kelly de Jong, 91
        Moniek Nijhuis, 88                           Lona Kroese, 87
            29.41  1:00.32  1:29.06  1:55.22

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:59.56     1:56.72       
        Tanja Peeters, 91                            Jessica Spruit, 91
        Jocelyn Spruit, 93                           Hinkelien Schreuder, 84
            30.96  1:04.46  1:32.41  1:56.72

    3.  Orca 1                                  Orca                     2:01.23     2:00.07       
        Wendan Poelstra, 91                          Esther de Boer, 89
        Marloes Oldenburg, 88                        Ilse Kraayeveld, 90
            31.61  1:05.99  1:34.73  2:00.07

    4.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:58.66     2:00.46       
        Miranda Nijenhuis, 92                        Marina Scheepbouwer, 84
        Eline Boers, 91                              Tamara van Vliet, 94
            31.24  1:04.01  1:32.63  2:00.46

    5.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:59.05     2:01.06       
        Britt Verdijck, 89                           Tessa Brouwer, 91
        Anouk Elzerman, 90                           Parand Zarekiani, 94
            31.33  1:04.29  1:33.52  2:01.06

    6.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     2:01.81     2:01.43       
        MariŽlle ter Stege, 91                       Aukje Jenster, 92
        Wendy van der Iest, 87                       Charlotte Mol, 91
            31.75  1:05.14  1:33.84  2:01.43

    7.  WVZ 1                                   WVZ                      1:59.78     2:01.44       
        Ellen van de Velde, 82                       Jolijn van Valkengoed, 81
        Martine v.d. Heide, 80                       Maaike van den Brand, 80
            33.91  1:07.79  1:35.15  2:01.44

    8.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       2:04.15     2:02.74       
        Maureen Visser, 89                           Elinore de Jong, 89
        Samantha Vuijst, 89                          Pauline Gouwens, 84
            32.46  1:08.24  1:36.32  2:02.74

    9.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    2:07.45     2:04.47       
        Silvie Ketelaars, 85                         Rieneke Terink, 84
        DaniŽlle Vermeulen, 91                       Iris Pijtak, 93
            30.37  1:08.17  1:36.38  2:04.47

   10.  DWK 1                                   DWK                      2:06.37     2:04.83       
        Kim Anne Bouw, 90                            Lotte Wilms, 84
        Yvonne van de Pol, 88                        Marijke Monsma, 85
            33.06  1:07.01  1:36.68  2:04.83

   10.  ZC Ooievaar (SG) 1                      ZC Ooievaar (SG)         2:07.63     2:04.83       
        Anja van der Hout, 90                        Tessa Miller, 89
        Mea Ferreira, 89                             Nina Ferreira, 89
            30.02  1:05.47  1:36.42  2:04.83

   12.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     2:02.51     2:04.86       
        Malissa van der Horst, 92                    Elise Bouwens, 91
        Marloes Nieberg, 90                          Marjolein Post, 89
            31.53  1:08.36  1:37.24  2:04.86

   13.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     2:06.53     2:05.94       
        Petra Dekker, 87                             Mandy van Wakeren, 86
        Marike Boersen, 88                           Ilse van Hoorn, 90
            31.92  1:08.86  1:38.41  2:05.94

   14.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      2:05.43     2:06.17       
        Ashley Verburg, 93                           Kim vd Beek, 87
        Idoia Hidalgo, 91                            Anne Michelle Vos, 91
            31.43  1:08.25  1:37.90  2:06.17

   15.  Zignea 1                                Zignea                   2:05.98     2:06.62       
        Sarah Boerefijn, 92                          Annelies Pol, 89
        Karin Rijkelijkhuizen, 94                    Debby Boerefijn, 94
            33.50  1:08.89  1:37.72  2:06.62

   16.  De Golfbreker 1                         De Golfbreker            2:07.64     2:06.80       
        Marlies Lukkien, 84                          Wendy Tempels, 85
        Jorinde van der Laan, 84                     Monique Bruins, 85
            35.14  1:09.94  1:39.83  2:06.80

   17.  De Columbiaan 2                         De Columbiaan            2:05.04     2:07.37       
        Nadine Straten, 91                           Yvette de Gier, 94
        Daphne Roubos, 90                            Jara Schmidt, 94
            33.86  1:07.14  1:39.08  2:07.37

   18.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          2:08.53     2:07.50       
        Sharon van der Leest, 92                     Pascalle Spiekerman, 94
        Nathalie van Velzen, 85                      Cleo Denise Bol, 94
            32.94  1:08.12  1:39.62  2:07.50

   19.  HZPC 1                                  HZPC                     2:05.87     2:07.55       
        Judith van Meijel, 91                        Lisa Dreesens, 91
        Maddy Thielen, 90                            Mieke Veens, 85
            32.29  1:10.48  1:39.60  2:07.55

   20.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           2:08.32     2:07.93       
        Inge Menzo, 88                               Stťphanie Bergsma, 92
        Sharayah Diphoorn, 91                        Kim Heerdink, 90
            32.57  1:06.57  1:39.25  2:07.93

   21.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              2:07.93     2:08.29       
        Rosanne Padt, 95                             Marianne vd Poll, 89
        Maaike Vooren, 91                            Chantalle van der Fluit, 92
            33.50  1:09.87  1:39.69  2:08.29

   22.  Octopus 1                               Octopus                  2:09.18     2:08.67       
        Annemarie Worst, 95                          Sharon Gelmers, 94
        Jantina Bredewoud, 88                        Suzanne Brummel, 94
            32.05  1:06.92  1:38.56  2:08.67

   23.  Zaanstad (SG) 1                         Zaanstad (SG)            2:08.80     2:08.86       
        Shelley de Boer, 93                          Melissa Zwaan, 91
        Amber Ruig, 96                               Esmee Vermeulen, 96
            31.99  1:08.69  1:39.79  2:08.86

   24.  ESCA 1                                  ESCA                     2:09.28     2:08.88       
        Svenja Peters, 92                            Linda Kolkman, 93
        Loes van Ooijen, 92                          Nynke van der Steur, 92
            33.39  1:09.49  1:40.89  2:08.88

   25.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              2:08.64     2:08.96       
        Leonie van Noort, 93                         Linda van der Voort, 92
        Larissa Brak, 88                             Jordan van Wijk, 91
            32.47  1:07.32  1:39.79  2:08.96

   26.  De Devel 1                              De Devel                 2:08.86     2:09.04       
        Maryse Lampe, 87                             Leonie Taal, 93
        Lisa van Milt, 92                            Lisa Klatten, 92
            32.80  1:09.43  1:39.79  2:09.04

   27.  De Whee 1                               De Whee                  2:08.27     2:09.11       
        Kimberly Kranenberg, 94                      Lenneke v/d Molen, 87
        Lisa Nijland, 91                             Lisanne Kranenberg, 92
            35.45  1:09.02  1:39.34  2:09.11

   28.  De Whee 2                               De Whee                  2:08.95     2:09.23       
        Kelly ter Doest, 91                          Lisanne Dikkers, 93
        Michelle Schouten, 94                        Pauline Scheepbouwer, 87
            30.76  1:06.65  1:40.74  2:09.23

   29.  Oceanus 1                               Oceanus                  2:06.96     2:09.29       
        Wyke Nieuwenhuizen, 91                       Amanda Berendrecht, 83
        Laura Badoux, 82                             Marieke Weijers, 89
            33.44  1:08.10  1:40.27  2:09.29

   30.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          2:06.88     2:09.70       
        Inge Arts, 92                                Stephanie Janssen, 91
        Cyril Landstra, 93                           Sophie Sollie, 94
            33.77  1:11.26  1:40.55  2:09.70

   31.  DZT '62 1                               DZT '62                  2:08.13     2:09.94       
        Laura vd Laar, 92                            Sahar Hamam, 94
        Femke Hendrikx, 88                           Yvon de Wit, 91
            34.85  1:08.88  1:40.71  2:09.94

   32.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              2:09.22     2:10.40       
        Nathasja Bos, 91                             Christien Kruithof, 86
        Mariska Meems, 89                            Natasja Topelen, 89
            35.69  1:11.20  1:42.12  2:10.40




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Heren, 4 x 50m vrije slag                        Senioren Open
21.06.2008 - 18:40                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:31.63     1:28.16       
        Nederlands Record Sen. Verenigingen
        Bas van Velthoven, 85                        Joost Reijns, 87
        Stefan de Die, 86                            Remko de Jong, 76
            22.69    44.31  1:06.32  1:28.16

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:34.43     1:31.38       
        Joeri Verlinden, 88                          Stefan Oosting, 81
        Joey de Ruiter, 91                           Bastiaan Tamminga, 81
            23.32    46.87  1:09.23  1:31.38

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:35.51     1:33.33       
        Marvin Kruin, 89                             Wouter Vink, 88
        Martijn van Buuren, 76                       Robin van Aggele, 84
            23.89    47.75  1:11.58  1:33.33

    4.  WVZ 1                                   WVZ                      1:36.03     1:33.63       
        Wouter Smeets, 84                            Arjan Assink, 86
        Sander Smeets, 84                            Martijn Smeets, 81
            23.39    47.16  1:10.70  1:33.63

    5.  Team Groningen 1                        Team Groningen           1:36.79     1:33.76       
        Casper Hut, 78                               Sebastian Bakker, 88
        Erwin Buist, 78                              Rudy Ted de Haan, 84
            24.02    48.36  1:12.04  1:33.76

    6.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:36.55     1:35.10       
        Joran Barends, 85                            Ewoud Tamminga, 82
        Robert Yallop, 89                            Frederik Tamminga, 87
            23.27    46.79  1:09.83  1:35.10

    7.  De Warande 1                            De Warande               1:36.25     1:35.14       
        Ralf Mertens, 82                             Gerben Fiere, 91
        Matthijs van Dieden, 76                      Gijs Damen, 79
            24.25    48.59  1:12.30  1:35.14

    8.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:38.78     1:35.49       
        Lennart Stekelenburg, 86                     Danny van Zoen, 84
        Peter-Jan Plasmans, 91                       Henk van Niejenhuis, 89
            22.62    47.16  1:11.68  1:35.49

    9.  DWK 1                                   DWK                      1:36.81     1:35.55       
        Nick van Gemert, 89                          Merijn Ellenkamp, 85
        Olaf Achterberg, 90                          Tim van Deutekom, 91
            24.48    48.12  1:11.43  1:35.55

   10.  TriVia 1                                TriVia                   1:37.22     1:36.08       
        Jeroen Stuut, 88                             Marc Kremer, 90
        Erik Talma, 89                               Timon Evenhuis, 90
            24.14    48.89  1:12.90  1:36.08

   11.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:37.76     1:36.26       
        Robert Klinkhamer, 91                        Niels Koster, 87
        Maxim van Geffen, 88                         Niels van Eck, 89
            24.50    48.54  1:13.23  1:36.26

   12.  De Lansingh 1                           De Lansingh              1:37.00     1:37.25       
        Jelte Stanic, 87                             Elmar Gouw, 89
        Roland Boon, 88                              Stefan Groeneweg, 89
            24.49    48.60  1:12.40  1:37.25

   13.  WVZ 2                                   WVZ                      1:40.18     1:37.35       
        Thijs van Valkengoed, 83                     Bas Spaanderman, 90
        Martijn Heinsbroek, 89                       Alex Goeyenbier, 87
            24.49    49.00  1:12.93  1:37.35

   14.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           1:39.54     1:37.41       
        Sander Zoer, 83                              Maarten Smit, 90
        Hugo Polman, 91                              Aljan Tempel, 90
            25.05    49.34  1:13.30  1:37.41

   15.  De Geul 1                               De Geul                  1:39.19     1:37.52       
        Wouter de Win, 86                            Ivan van Omme, 82
        Yuri van Omme, 85                            Robbert Donk, 89
            24.45    49.60  1:13.72  1:37.52

   16.  Deltasteur 1                            Deltasteur               1:41.78     1:38.03       
        Gernand Leusink, 88                          Ruben Brink, 89
        Henri Kragt, 87                              Gert van 't Oever, 87
            24.39    49.43  1:13.75  1:38.03

   17.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:37.28     1:38.11       
        Thom de Boer, 91                             Pieter Schoots, 87
        Bart Schram, 91                              Stanley Vleerlaag, 85
            25.12    49.88  1:14.10  1:38.11

   18.  EZC 1                                   EZC                      1:38.73     1:38.21       
        Tjerk vd Kieft, 90                           Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                              Pascal Bruins, 89
            24.56    49.11  1:13.51  1:38.21

   19.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              1:37.84     1:38.41       
        Stephan Smit, 85                             Mark Baars, 85
        Vincent de Ruiter, 90                        Jeroen Baars, 92
            24.40    49.22  1:13.24  1:38.41

   20.  WVZ 3                                   WVZ                      1:41.14     1:38.51       
        Marcel Thijsse, 82                           Philippe Rivard, 93
        Mike Stoffer, 89                             Thomas Kersten, 90
            24.34    48.66  1:13.94  1:38.51

   21.  ESCA 1                                  ESCA                     1:39.19     1:38.76       
        Tom Driessen, 87                             Sander de Vrught, 89
        Nelis de Wit, 81                             Marten Jan Verbeek, 86
            23.98    48.98  1:14.13  1:38.76

   22.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    1:39.51     1:38.91       
        Stef Comello, 88                             Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                         Mark Oude Bennink, 87
            24.49    49.45  1:13.97  1:38.91

   23.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:42.12     1:39.02       
        Floor Verhaar, 90                            Roy Visser, 91
        Dennis Overhage, 90                          Ferry Weertman, 92
            24.02    48.98  1:14.25  1:39.02

   24.  De Schelde 1                            De Schelde               1:40.84     1:39.14       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Bas van Houwelingen, 92
        Tommy van Overmeeren, 84                     Cees van Houwelingen, 63
            24.39    49.28  1:14.08  1:39.14

   25.  RZL 1                                   RZL                      1:40.71     1:39.23       
        Martin Teley, 89                             Niels van Dalen, 89
        Stijn Agten, 87                              Ruud van Bommel, 89
            25.70    50.86  1:15.51  1:39.23

   26.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:40.20     1:39.25       
        Dirk Filippini, 85                           Joppe Wisse, 89
        Aad Vogelaar, 61                             Bram Wisse, 85
            25.24    51.21  1:15.53  1:39.25

   27.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              1:41.35     1:39.26       
        Robin Sprinkhuizen, 74                       Dingeman van der Pluijm, 90
        Michael van der Linden, 86                   Joost Rijntjes, 91
            25.96    49.90  1:14.34  1:39.26

   28.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          1:40.76     1:39.41       
        Michiel Beemster, 80                         Sverre Oelen, 90
        Johan Roos, 83                               Bas Tietze, 87
            24.94    49.80  1:15.25  1:39.41

   29.  Budel 1                                 Budel                    1:39.68     1:39.63       
        Rick de Greef, 84                            Thomas van Mierlo, 93
        Niels Raaijmakers, 90                        Jasper van Mierlo, 90
            24.16    50.11  1:15.90  1:39.63

   30.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:39.85     1:39.65       
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            25.18    51.08  1:16.23  1:39.65

   31.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:40.80     1:39.99       
        Micael Correia, 90                           Ralph de Bie, 87
        Roel Jacobs, 82                              Ronald Vullings, 87
            24.59    48.94  1:15.71  1:39.99

   32.  De Whee 1                               De Whee                  1:41.39     1:40.04       
        Jasper de Boer, 93                           Richard Huisken, 85
        Emiel Huisken, 85                            Geert Lantink, 86
            27.57    52.45  1:17.18  1:40.04

   33.  RZC 2                                   RZC                      1:42.34     1:40.15       
        Tom Brouwers, 94                             Pascal Timmermans, 92
        Bart Beumer, 91                              Roy Awater, 91
            26.18    51.54  1:15.56  1:40.15

   34.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      1:40.69     1:40.28       
        Lars v.d. Heijden, 90                        Tommie Kersten, 88
        Wouter Houtman, 90                           John Verhagen, 92
            25.56    51.76  1:15.76  1:40.28

   35.  D'Elft 1                                D'Elft                   1:41.21     1:40.34       
        Victor den Heijer, 83                        Egbert Stolk, 76
        Hugo Schoonewille, 87                        Maarten van der Beek, 86
            25.39    50.62  1:15.67  1:40.34

   36.  RZC 1                                   RZC                      1:42.35     1:40.49       
        John van Susteren, 85                        Kevin van Susteren, 89
        Stefan van Susteren, 87                      Raynor Wolf, 89
            25.91    51.44  1:16.91  1:40.49

   37.  Zignea 1                                Zignea                   1:41.16     1:40.64       
        Mike Dam, 88                                 Erik Spit, 86
        Gert Sikkema, 63                             Johan Kistemaker, 81
            25.42    50.81  1:15.42  1:40.64

   38.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:42.18     1:40.72       
        Camiel Villa Rikkers, 89                     Martijn Bouwens, 88
        Mark Zwart, 79                               Robin Veenstra, 92
            25.57    50.99  1:15.76  1:40.72

   39.  Rapido '82 1                            Rapido '82               1:41.02     1:40.82       
        Stefan Haack, 82                             Felix Kramer, 90
        Peter Sohl, 88                               Loek Rolvink, 83
            25.06    50.01  1:15.52  1:40.82

   40.  De Schotejil 1                          De Schotejil             1:41.58     1:40.90       
        Mark Costeris, 92                            Niels Albrechts, 88
        Leander Noordijk, 81                         Sebastiaan Rosendaal, 91
            24.08    49.85  1:16.87  1:40.90

   41.  DAW-Finenzo 2                           DAW-Finenzo              1:42.30     1:40.95       
        Martijn van Gelderen, 89                     Kevin vd Poll, 86
        Wouter Breton, 89                            Patrick Molenkamp, 88
            25.28    50.35  1:15.93  1:40.95

   42.  Dedemsvaart-AC 2                        Dedemsvaart-AC           1:42.31     1:41.20       
        Jasper Pouls, 85                             Jesper Kloek, 90
        Arjan Prins, 82                              Arjan Dolstra, 78
            25.84    51.27  1:16.37  1:41.20

   43.  Swol 1894 1                             Swol 1894                1:42.36     1:42.14       
        Bram Koppenaal, 91                           Roger Gerrits, 89
        Rik Linssen, 84                              Michiel Jorink, 87
            25.76    52.23  1:17.54  1:42.14

   44.  Deltasteur 2                            Deltasteur               1:41.13     1:42.18       
        Stephan Lokhorst, 91                         Gerjan Wezenberg, 85
        Arjan Kanis, 89                              Thijs Fikkert, 88
            25.54    51.24  1:16.85  1:42.18

   45.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              1:41.96     1:42.35       
        Jos Duit, 90                                 Daniek Saman, 92
        Maurits Muthert, 92                          Anko Eefting, 83
            25.21    50.51  1:16.69  1:42.35

   46.  DAW-Finenzo 3                           DAW-Finenzo              1:42.50     1:43.04       
        Dennis Eliveld, 92                           Jeffrey Spaltman, 92
        Joey Stokx, 93                               Ronald Hart, 78
            25.74    51.91  1:17.79  1:43.04

   47.  De Zeeschuimers 1                       De Zeeschuimers          1:41.45     1:44.37       
        Xander Breton, 84                            Michael Kras, 89
        Klaas van Beek, 88                           Richard Kras, 91
            23.93    50.17  1:17.65  1:44.37

   48.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:42.18     1:44.68       
        Sander Ariaansz, 93                          Vincent Versteeg, 77
        Ricardo Diaz, 90                             Erik Koops, 91
            25.94    53.18  1:18.59  1:44.68

   DIS  TriVia 2                                TriVia                   1:42.45                   
        EA - Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren)., 3e zwemmer
        Devi Wolthuizen, 87                          Tjarko Dijkstra, 90
        Martijs van Beusekom, 91                     …tiŽnne Vrieling, 91
            24.74    50.36





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                       Jeugd 2 en later
22.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      23.92       24.01  R B  
    2.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     24.08       24.07  B    
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         23.86       24.21  C    
    4.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       24.23  C    
    5.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        25.39       24.29  C    
    6.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               23.97       24.40  B    
    7.  Bas Spaanderman               9002741   WVZ                        24.77       24.61  D    
    8.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        24.12       24.66  C    
    9.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     24.38       24.74  D    
   10.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        24.65       24.75  D    
   11.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        24.36       24.76  C    
   12.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       24.77  D    
   13.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               24.22       24.79  D    
   14.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 24.93       24.81  D    
   15.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                24.42       24.91  D    
   16.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             25.36       24.94  D    
   17.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                24.84       24.99  D    
   18.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        24.68       25.08  D    
   19.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                25.36       25.09  D    
   20.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        24.59       25.14  E    
   21.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.15  E    
   22.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             24.65       25.16  E    
   23.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                25.37       25.20  E    
   24.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 24.92       25.21  E    
   24.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        24.74       25.21  E    
   26.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.22  D    
   26.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.17       25.22  D    
   28.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.46       25.26  E    
   28.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     24.92       25.26  E    
   30.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.28  E    
   30.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        25.10       25.28  E    
   32.  Roy Awater                    9100043   RZC                        25.21       25.30  E    
   33.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L Productions        25.15       25.37  E    
   34.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    25.22       25.39  E    
   34.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                25.57       25.39  D    
   36.  Jorke Willemse                9301977   Orca                       25.64       25.42  C    
   37.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        24.88       25.46  E    
   37.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.52       25.46  D    
   39.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                25.04       25.52  E    
   40.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 25.56       25.61  E    
   41.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        25.10       25.63  E    
   42.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       25.53       25.64  E    
   42.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            25.20       25.64  E    
   44.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                25.36       25.65  E    
   45.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 25.11       25.66  E    
   46.  Erik Wegman                   9201465   De Kempvis                 25.04       25.75  E    
   47.  Ewout de Vries                9003663   Triton                     25.54       25.79  E    
   48.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       25.80  E    
   49.  Felix Kramer                  9001659   Rapido '82                 25.53       25.85  E    
   50.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                       25.55       25.89  D    
   51.  Jos Vergeer                   9102747   Oceanus                    25.46       25.91  E    
   52.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         25.42       25.93  E    
   53.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                25.25       25.96  E    
   54.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 25.64       25.97  E    
   55.  Jesper Kloek                  9001585   Dedemsvaart-AC             25.64       25.98  E    
   55.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                        25.31       25.98  D    
   57.  Tjarko Dijkstra               9000681   TriVia                     25.45       26.06  E    
   58.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   25.52       26.16  D    
   59.  Jelle Versteeg                9105219   ZPB H&L Productions        25.66       26.19  E    
   60.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       26.21  E    
   61.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     25.47       26.24  E    
   62.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     25.60       26.40  F    
   63.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        25.53       26.44  F    
   64.  Mart Hendriks                 9304079   Tritium (SG)               25.66       26.47  E    
   65.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        25.18       26.77  E    
   66.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend            25.68       27.08  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              25.69                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
22.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.38       22.44  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.56       22.64  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.74       22.70  Q A  
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 24.12       22.80  Q A  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.12       22.90  Q B  
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.72       22.93  Q B  
    7.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 23.17       23.28  Q C  
    8.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    23.31       23.41  Q C  
    9.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        22.42       23.43  Q C  
   10.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.50  Q C  
   11.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.32       23.56  Q C  
   12.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        23.54       23.63  Q C  
   13.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.09       23.64  Q C  
   14.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.74       23.78  Q C  
   15.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      23.56       23.92  Q D  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        23.89       23.93  Q C  
   17.  Michiel Punter                8401823   Orca                       23.36       23.94  R D  
   18.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.06  C    
   19.  Xander Breton                 8400299   De Zeeschuimers            24.48       24.10  D    
   20.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       24.06       24.12  D    
   21.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.07       24.16  D    
   21.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.11       24.16  D    
   23.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    24.19       24.17  D    
   24.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             23.85       24.18  D    
   25.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 24.75       24.22  D    
   26.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        24.38       24.27  D    
   27.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        23.52       24.31  E    
   28.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      25.15       24.33  D    
   29.  Hermie Minkels                8702249   BZV                        23.96       24.34  E    
   30.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 23.98       24.37  D    
   31.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        24.33       24.39  E    
   32.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                24.10       24.41  E    
   33.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               24.28       24.44  E    
   34.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        23.92       24.45  E    
   35.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                24.16       24.57  E    
   36.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        24.24       24.58  E    
   37.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    24.20       24.60  D    
   37.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 24.12       24.60  E    
   39.  Bart Rigterink                8902589   De Amer                    24.57       24.62  D    
   40.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             24.15       24.64  E    
   41.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      23.99       24.65  E    
   42.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                24.16       24.67  D    
   43.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 25.14       24.73  E    
   43.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       23.80       24.73  E    
   45.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                24.60       24.74  E    
   46.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                24.31       24.75  E    
   47.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                23.77       24.77  E    
   48.  Mark Rogaar                   8802861   Bubble                     24.57       24.79  E    
   48.  Maxim van Geffen              8801073   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.41       24.79  E    
   50.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      24.86       24.80  E    
   51.  Stef Comello                  8801133   OZ&PC                      24.16       24.82  E    
   52.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     23.89       24.83  E    
   53.  Martijn van Buuren            7600169   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.32       24.85  E    
   54.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      25.03       24.88  E    
   55.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    24.39       24.90  E    
   56.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        24.36       24.95  E    
   57.  Jimmy Hendriksen              8901201   DES                        24.57       25.01  E    
   58.  Ruben Brink                   8900469   Deltasteur                 24.76       25.03  E    
   59.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      24.81       25.08  E    
   60.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        25.10       25.10  E    
   61.  Sander Zoer                   8302447   Dedemsvaart-AC             24.47       25.13  E    
   62.  Martijn Heinsbroek            8901165   WVZ                        24.82       25.18  E    
   63.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        24.91       25.23  E    
   63.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                24.79       25.23  E    
   65.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            24.58       25.44  F    
   66.  Niels Koster                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.56       25.66  F    
   67.  Niels van Dalen               8906237   RZL                        25.14       25.70  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                                 all in
22.06.2008 - 9:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.38       22.44  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.56       22.64  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.74       22.70  Q A  
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 24.12       22.80  Q A  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.12       22.90  Q B  
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.72       22.93  Q B  
    7.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 23.17       23.28  Q C  
    8.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    23.31       23.41  Q C  
    9.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        22.42       23.43  Q C  
   10.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.50  Q C  
   11.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.32       23.56  Q C  
   12.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        23.54       23.63  Q C  
   13.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.09       23.64  Q C  
   14.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.74       23.78  Q C  
   15.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      23.56       23.92  Q D  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        23.89       23.93  Q C  
   17.  Michiel Punter                8401823   Orca                       23.36       23.94  R D  
   18.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      23.92       24.01  R B  
   19.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.06  C    
   20.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     24.08       24.07  B    
   21.  Xander Breton                 8400299   De Zeeschuimers            24.48       24.10  D    
   22.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       24.06       24.12  D    
   23.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.07       24.16  D    
   23.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.11       24.16  D    
   25.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    24.19       24.17  D    
   26.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             23.85       24.18  D    
   27.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         23.86       24.21  C    
   28.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 24.75       24.22  D    
   29.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       24.23  C    
   30.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        24.38       24.27  D    
   31.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        25.39       24.29  C    
   32.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        23.52       24.31  E    
   33.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      25.15       24.33  D    
   34.  Hermie Minkels                8702249   BZV                        23.96       24.34  E    
   35.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 23.98       24.37  D    
   36.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        24.33       24.39  E    
   37.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               23.97       24.40  B    
   38.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                24.10       24.41  E    
   39.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               24.28       24.44  E    
   40.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        23.92       24.45  E    
   41.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                24.16       24.57  E    
   42.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        24.24       24.58  E    
   43.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    24.20       24.60  D    
   43.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 24.12       24.60  E    
   45.  Bas Spaanderman               9002741   WVZ                        24.77       24.61  D    
   46.  Bart Rigterink                8902589   De Amer                    24.57       24.62  D    
   47.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             24.15       24.64  E    
   48.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      23.99       24.65  E    
   49.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        24.12       24.66  C    
   50.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                24.16       24.67  D    
   51.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 25.14       24.73  E    
   51.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       23.80       24.73  E    
   53.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                24.60       24.74  E    
   53.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     24.38       24.74  D    
   55.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        24.65       24.75  D    
   55.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                24.31       24.75  E    
   57.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        24.36       24.76  C    
   58.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                23.77       24.77  E    
   58.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       24.77  D    
   60.  Mark Rogaar                   8802861   Bubble                     24.57       24.79  E    
   60.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               24.22       24.79  D    
   60.  Maxim van Geffen              8801073   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.41       24.79  E    
   63.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      24.86       24.80  E    
   64.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 24.93       24.81  D    
   65.  Stef Comello                  8801133   OZ&PC                      24.16       24.82  E    
   66.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     23.89       24.83  E    
   67.  Martijn van Buuren            7600169   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.32       24.85  E    
   68.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      25.03       24.88  E    
   69.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    24.39       24.90  E    
   70.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                24.42       24.91  D    
   71.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             25.36       24.94  D    
   72.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        24.36       24.95  E    
   73.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                24.84       24.99  D    
   74.  Jimmy Hendriksen              8901201   DES                        24.57       25.01  E    
   75.  Ruben Brink                   8900469   Deltasteur                 24.76       25.03  E    
   76.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      24.81       25.08  E    
   76.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        24.68       25.08  D    
   78.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                25.36       25.09  D    
   79.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        25.10       25.10  E    
   80.  Sander Zoer                   8302447   Dedemsvaart-AC             24.47       25.13  E    
   81.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        24.59       25.14  E    
   82.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.15  E    
   83.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             24.65       25.16  E    
   84.  Martijn Heinsbroek            8901165   WVZ                        24.82       25.18  E    
   85.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                25.37       25.20  E    
   86.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 24.92       25.21  E    
   86.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        24.74       25.21  E    
   88.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.22  D    
   88.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.17       25.22  D    
   90.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        24.91       25.23  E    
   90.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                24.79       25.23  E    
   92.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.46       25.26  E    
   92.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     24.92       25.26  E    
   94.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.28  E    
   94.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        25.10       25.28  E    
   96.  Roy Awater                    9100043   RZC                        25.21       25.30  E    
   97.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L Productions        25.15       25.37  E    
   98.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    25.22       25.39  E    
   98.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                25.57       25.39  D    
  100.  Jorke Willemse                9301977   Orca                       25.64       25.42  C    
  101.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            24.58       25.44  F    
  102.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        24.88       25.46  E    
  102.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.52       25.46  D    
  104.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                25.04       25.52  E    
  105.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 25.56       25.61  E    
  106.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        25.10       25.63  E    
  107.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       25.53       25.64  E    
  107.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            25.20       25.64  E    
  109.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                25.36       25.65  E    
  110.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 25.11       25.66  E    
  110.  Niels Koster                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.56       25.66  F    
  112.  Niels van Dalen               8906237   RZL                        25.14       25.70  E    
  113.  Erik Wegman                   9201465   De Kempvis                 25.04       25.75  E    
  114.  Ewout de Vries                9003663   Triton                     25.54       25.79  E    
  115.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       25.80  E    
  116.  Felix Kramer                  9001659   Rapido '82                 25.53       25.85  E    
  117.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                       25.55       25.89  D    
  118.  Jos Vergeer                   9102747   Oceanus                    25.46       25.91  E    
  119.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         25.42       25.93  E    
  120.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                25.25       25.96  E    
  121.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 25.64       25.97  E    
  122.  Jesper Kloek                  9001585   Dedemsvaart-AC             25.64       25.98  E    
  122.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                        25.31       25.98  D    
  124.  Tjarko Dijkstra               9000681   TriVia                     25.45       26.06  E    
  125.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   25.52       26.16  D    
  126.  Jelle Versteeg                9105219   ZPB H&L Productions        25.66       26.19  E    
  127.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       26.21  E    
  128.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     25.47       26.24  E    
  129.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     25.60       26.40  F    
  130.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        25.53       26.44  F    
  131.  Mart Hendriks                 9304079   Tritium (SG)               25.66       26.47  E    
  132.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        25.18       26.77  E    
  133.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend            25.68       27.08  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              25.69                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                       Jeugd 2 en later
22.06.2008 - 9:24              Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:05.05     1:06.76  Q A  
            30.26  1:06.76
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:11.28     1:07.99  R A  
            31.17  1:07.99
    3.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe        1:07.21     1:08.10  B    
            32.14  1:08.10
    4.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV      1:09.95     1:09.16  B    
            32.59  1:09.16
    5.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.95     1:09.19  B    
            31.71  1:09.19
    6.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:08.23     1:09.23  C    
            31.95  1:09.23
    7.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:09.47     1:09.26  B    
            31.09  1:09.26
    8.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.89     1:09.28  B    
            31.49  1:09.28
    9.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan            1:09.18     1:09.65  A    
            33.14  1:09.65
   10.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:10.11     1:09.91  C    
            32.89  1:09.91
   11.  Kristel Doreleijers           9302568   Eiffel Swimmers PSV      1:10.66     1:10.01  C    
            32.07  1:10.01
   12.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:10.70     1:10.36  C    
            32.42  1:10.36
   13.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:10.33     1:10.47  C    
            32.95  1:10.47
   14.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                   1:10.10     1:10.48  B    
            32.18  1:10.48
   15.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      1:11.51     1:10.63  C    
            33.21  1:10.63
   16.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:10.74     1:10.68  D    
            33.35  1:10.68
   17.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:11.02     1:10.83  D    
            31.72  1:10.83
   18.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      1:10.63     1:10.94  B    
            33.18  1:10.94
   19.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    1:09.73     1:11.05  D    
            32.78  1:11.05
   20.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               1:08.52     1:11.12  C    
            32.33  1:11.12
   21.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.38     1:11.15  D    
            32.64  1:11.15
   22.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:09.79     1:11.85  D    
            33.17  1:11.85
   23.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:10.53     1:11.97  D    
            33.40  1:11.97
   24.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:10.19     1:12.01  D    
            32.30  1:12.01
   25.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:11.51     1:12.02  B    
            34.19  1:12.02
   26.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:09.34     1:12.14  E    
            32.82  1:12.14
   27.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:10.98     1:12.29  B    
            33.09  1:12.29
   28.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:11.60     1:12.79  E    
            33.68  1:12.79
   29.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:11.17     1:13.07  D    
            32.86  1:13.07
   30.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan            1:11.09     1:13.71  D    
            33.92  1:13.71


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
22.06.2008 - 9:24              Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV      1:00.75     1:03.72  Q A+ 
            29.01  1:03.72
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:05.84     1:03.78  Q A+ 
            29.61  1:03.78
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.80     1:04.77  Q A  
            30.79  1:04.77
    4.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.11     1:05.72  Q A  
            30.83  1:05.72
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:05.52     1:05.80  Q B  
            30.27  1:05.80
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:04.24     1:05.82  Q B  
            30.49  1:05.82
    7.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:03.57     1:05.97  Q B  
            31.21  1:05.97
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:05.19     1:06.48  Q A  
            31.66  1:06.48
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     1:06.71     1:06.68  Q C  
            30.63  1:06.68
   10.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV      1:07.39     1:07.04  Q B  
            30.93  1:07.04
   11.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:05.76     1:07.15  Q B  
            30.53  1:07.15
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.90     1:07.54  Q B  
            30.78  1:07.54
   13.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:05.92     1:07.60  Q B  
            32.17  1:07.60
   14.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:08.02     1:07.65  Q B  
            30.91  1:07.65
   15.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     1:07.69     1:07.76  Q B  
            30.83  1:07.76
   16.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:07.76     1:08.06  ? D  
            30.76  1:08.06
   16.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:07.96     1:08.06  ? D  
            32.43  1:08.06
   18.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:08.00     1:08.10  D    
            30.28  1:08.10
   19.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                  1:08.10     1:08.18  D    
            31.49  1:08.18
   20.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:06.64     1:08.31  D    
            30.52  1:08.31
   21.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:08.50     1:08.58  D    
            31.34  1:08.58
   22.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.35     1:08.60  C    
            31.49  1:08.60
   23.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.09     1:08.78  D    
            31.22  1:08.78
   24.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  1:08.37     1:08.86  C    
            33.22  1:08.86
   25.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.12     1:09.26  D    
            32.06  1:09.26
   26.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:08.21     1:09.48  D    
            31.91  1:09.48
   27.  Monique Jonker                8501472   De Reuring               1:08.37     1:09.60  E    
            32.20  1:09.60
   28.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.80     1:09.63  D    
            31.78  1:09.63
   29.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.90     1:09.87  D    
            31.92  1:09.87
   30.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:08.75     1:10.40  D    
            31.50  1:10.40
   31.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              1:09.74     1:11.19  E    
            32.84  1:11.19
   32.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV      1:08.76     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
   DIS  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:08.38                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:02.12                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                                 all in
22.06.2008 - 9:24              Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV      1:00.75     1:03.72  Q A+ 
            29.01  1:03.72
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:05.84     1:03.78  Q A+ 
            29.61  1:03.78
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.80     1:04.77  Q A  
            30.79  1:04.77
    4.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.11     1:05.72  Q A  
            30.83  1:05.72
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:05.52     1:05.80  Q B  
            30.27  1:05.80
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:04.24     1:05.82  Q B  
            30.49  1:05.82
    7.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:03.57     1:05.97  Q B  
            31.21  1:05.97
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:05.19     1:06.48  Q A  
            31.66  1:06.48
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     1:06.71     1:06.68  Q C  
            30.63  1:06.68
   10.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:05.05     1:06.76  Q A  
            30.26  1:06.76
   11.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV      1:07.39     1:07.04  Q B  
            30.93  1:07.04
   12.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:05.76     1:07.15  Q B  
            30.53  1:07.15
   13.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.90     1:07.54  Q B  
            30.78  1:07.54
   14.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:05.92     1:07.60  Q B  
            32.17  1:07.60
   15.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:08.02     1:07.65  Q B  
            30.91  1:07.65
   16.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     1:07.69     1:07.76  Q B  
            30.83  1:07.76
   17.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:11.28     1:07.99  R A  
            31.17  1:07.99
   18.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:07.76     1:08.06  ? D  
            30.76  1:08.06
   18.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:07.96     1:08.06  ? D  
            32.43  1:08.06
   20.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe        1:07.21     1:08.10  B    
            32.14  1:08.10
   20.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:08.00     1:08.10  D    
            30.28  1:08.10
   22.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                  1:08.10     1:08.18  D    
            31.49  1:08.18
   23.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:06.64     1:08.31  D    
            30.52  1:08.31
   24.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:08.50     1:08.58  D    
            31.34  1:08.58
   25.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.35     1:08.60  C    
            31.49  1:08.60
   26.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.09     1:08.78  D    
            31.22  1:08.78
   27.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  1:08.37     1:08.86  C    
            33.22  1:08.86
   28.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV      1:09.95     1:09.16  B    
            32.59  1:09.16
   29.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.95     1:09.19  B    
            31.71  1:09.19
   30.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:08.23     1:09.23  C    
            31.95  1:09.23
   31.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.12     1:09.26  D    
            32.06  1:09.26
   31.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:09.47     1:09.26  B    
            31.09  1:09.26
   33.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.89     1:09.28  B    
            31.49  1:09.28
   34.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:08.21     1:09.48  D    
            31.91  1:09.48
   35.  Monique Jonker                8501472   De Reuring               1:08.37     1:09.60  E    
            32.20  1:09.60
   36.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.80     1:09.63  D    
            31.78  1:09.63
   37.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan            1:09.18     1:09.65  A    
            33.14  1:09.65
   38.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.90     1:09.87  D    
            31.92  1:09.87
   39.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:10.11     1:09.91  C    
            32.89  1:09.91
   40.  Kristel Doreleijers           9302568   Eiffel Swimmers PSV      1:10.66     1:10.01  C    
            32.07  1:10.01
   41.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:10.70     1:10.36  C    
            32.42  1:10.36
   42.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:08.75     1:10.40  D    
            31.50  1:10.40
   43.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:10.33     1:10.47  C    
            32.95  1:10.47
   44.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                   1:10.10     1:10.48  B    
            32.18  1:10.48
   45.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      1:11.51     1:10.63  C    
            33.21  1:10.63
   46.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:10.74     1:10.68  D    
            33.35  1:10.68
   47.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:11.02     1:10.83  D    
            31.72  1:10.83
   48.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      1:10.63     1:10.94  B    
            33.18  1:10.94
   49.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    1:09.73     1:11.05  D    
            32.78  1:11.05
   50.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               1:08.52     1:11.12  C    
            32.33  1:11.12
   51.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.38     1:11.15  D    
            32.64  1:11.15
   52.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              1:09.74     1:11.19  E    
            32.84  1:11.19
   53.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV      1:08.76     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
   54.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:09.79     1:11.85  D    
            33.17  1:11.85
   55.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:10.53     1:11.97  D    
            33.40  1:11.97
   56.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:10.19     1:12.01  D    
            32.30  1:12.01
   57.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:11.51     1:12.02  B    
            34.19  1:12.02
   58.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:09.34     1:12.14  E    
            32.82  1:12.14
   59.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:10.98     1:12.29  B    
            33.09  1:12.29
   60.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:11.60     1:12.79  E    
            33.68  1:12.79
   61.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:11.17     1:13.07  D    
            32.86  1:13.07
   62.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan            1:11.09     1:13.71  D    
            33.92  1:13.71
   DIS  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:08.38                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:02.12                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                         Jeugd 2 en later
22.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.57       26.62  Q A  
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.06       27.02  Q C  
    3.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     26.93       27.73  Q D  
    4.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.82       27.79  Q C  
    5.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        27.76       28.05  Q D  
    6.  Roy Awater                    9100043   RZC                        27.91       28.16  D    
    7.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        28.02       28.22  D    
    8.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            28.36       28.27  D    
    9.  Martijs van Beusekom          9100133   TriVia                     28.57       28.38  E    
   10.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.53       28.53  E    
   11.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       28.59  E    
   12.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 29.10       28.62  E    
   13.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                28.44       28.65  E    
   14.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         28.32       29.06  E    
   15.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        28.28       29.07  E    
   16.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           28.82       29.32  E    
   17.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                29.17       29.44  E    
   18.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                29.20       29.74  E    
   19.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 29.00       29.78  F    
   20.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                29.30       30.33  F    
   21.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        29.14       30.74  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              29.24                   
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              29.24                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
22.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.20       26.49  Q D  
    2.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        26.89       26.67  Q D  
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        25.78       26.82  Q D  
    4.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.91  Q D  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.42       27.01  Q D  
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.64       27.05  Q D  
    7.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.79       27.23  Q D  
    8.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.36       27.48  Q D  
    9.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        27.75       27.70  Q E  
   10.  Yelmar van der Veer           8805237   GoSwim                     27.82       27.94  Q E  
   11.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.27       27.95  Q E  
   12.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                27.43       28.08  R E  
   13.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        27.35       28.11  R E  
   14.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       27.61       28.21  E    
   15.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      28.49       28.49  E    
   15.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        27.75       28.49  F    
   17.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             27.73       28.53  F    
   18.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        28.44       28.56  E    
   19.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               27.96       28.60  F    
   20.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                28.14       28.61  E    
   21.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       28.34       28.72  E    
   22.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                27.99       28.78  F    
   23.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              28.43       28.91  E    
   24.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        27.94       28.95  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                                   all in
22.06.2008 - 9:46        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.20       26.49  Q D  
    2.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.57       26.62  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        26.89       26.67  Q D  
    4.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        25.78       26.82  Q D  
    5.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.91  Q D  
    6.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.42       27.01  Q D  
    7.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.06       27.02  Q C  
    8.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.64       27.05  Q D  
    9.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.79       27.23  Q D  
   10.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.36       27.48  Q D  
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        27.75       27.70  Q E  
   12.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     26.93       27.73  Q D  
   13.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.82       27.79  Q C  
   14.  Yelmar van der Veer           8805237   GoSwim                     27.82       27.94  Q E  
   15.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.27       27.95  Q E  
   16.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        27.76       28.05  Q D  
   17.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                27.43       28.08  R E  
   18.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        27.35       28.11  R E  
   19.  Roy Awater                    9100043   RZC                        27.91       28.16  D    
   20.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       27.61       28.21  E    
   21.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        28.02       28.22  D    
   22.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            28.36       28.27  D    
   23.  Martijs van Beusekom          9100133   TriVia                     28.57       28.38  E    
   24.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      28.49       28.49  E    
   24.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        27.75       28.49  F    
   26.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.53       28.53  E    
   26.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             27.73       28.53  F    
   28.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        28.44       28.56  E    
   29.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       28.59  E    
   30.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               27.96       28.60  F    
   31.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                28.14       28.61  E    
   32.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 29.10       28.62  E    
   33.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                28.44       28.65  E    
   34.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       28.34       28.72  E    
   35.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                27.99       28.78  F    
   36.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              28.43       28.91  E    
   37.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        27.94       28.95  F    
   38.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         28.32       29.06  E    
   39.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        28.28       29.07  E    
   40.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           28.82       29.32  E    
   41.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                29.17       29.44  E    
   42.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                29.20       29.74  E    
   43.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 29.00       29.78  F    
   44.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                29.30       30.33  F    
   45.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        29.14       30.74  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              29.24                   
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              29.24                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                       Jeugd 2 en later
22.06.2008 - 10:00       Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.19       29.69  R C  
    2.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       30.24  C    
    3.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.36  D    
    4.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      30.96       30.44  D    
    5.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          30.50       30.45  D    
    6.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.09       30.46  D    
    7.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   29.78       30.51  D    
    8.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        30.36       30.57  D    
    9.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.62  D    
   10.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.20       30.63  D    
   11.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                   30.40       30.77  D    
   12.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.31       31.00  E    
   13.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       30.79       31.01  D    
   14.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       31.07  E    
   15.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 29.86       31.16  D    
   16.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            30.65       31.21  E    
   17.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        30.48       31.32  E    
   18.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.73       31.34  E    
   19.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.32       31.55  E    
   20.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        30.45       31.59  D    
   21.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              30.40       31.66  E    
   22.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            30.98       31.68  D    
   23.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    30.90       31.74  E    
   24.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    30.87       32.78  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
22.06.2008 - 10:00       Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.40       27.76  Q A  
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 28.66       28.04  Q B  
    3.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.51       28.12  Q A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.14       28.35  Q A  
    5.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.69  Q C  
    6.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.87       28.74  Q B  
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       28.85       28.94  Q C  
    8.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         29.04       29.00  Q D  
    9.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.10  Q D  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      28.92       29.14  Q D  
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     29.55       29.17  Q C  
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.54       29.41  Q C  
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.99       29.41  Q D  
   14.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       28.88       29.47  Q D  
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             29.45       29.51  Q D  
   16.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.02       29.58  Q C  
   17.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.34       30.04  R D  
   18.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.57       30.15  D    
   19.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      29.49       30.35  E    
   20.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.97       31.01  E    
   21.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              30.09       32.16  F    
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.02                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                                 all in
22.06.2008 - 10:00       Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.40       27.76  Q A  
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 28.66       28.04  Q B  
    3.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.51       28.12  Q A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.14       28.35  Q A  
    5.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.69  Q C  
    6.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.87       28.74  Q B  
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       28.85       28.94  Q C  
    8.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         29.04       29.00  Q D  
    9.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.10  Q D  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      28.92       29.14  Q D  
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     29.55       29.17  Q C  
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.54       29.41  Q C  
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.99       29.41  Q D  
   14.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       28.88       29.47  Q D  
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             29.45       29.51  Q D  
   16.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.02       29.58  Q C  
   17.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.19       29.69  R C  
   18.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.34       30.04  R D  
   19.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.57       30.15  D    
   20.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       30.24  C    
   21.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      29.49       30.35  E    
   22.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.36  D    
   23.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      30.96       30.44  D    
   24.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          30.50       30.45  D    
   25.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.09       30.46  D    
   26.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   29.78       30.51  D    
   27.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        30.36       30.57  D    
   28.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.62  D    
   29.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.20       30.63  D    
   30.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                   30.40       30.77  D    
   31.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.31       31.00  E    
   32.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       30.79       31.01  D    
   32.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.97       31.01  E    
   34.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       31.07  E    
   35.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 29.86       31.16  D    
   36.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            30.65       31.21  E    
   37.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        30.48       31.32  E    
   38.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.73       31.34  E    
   39.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.32       31.55  E    
   40.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        30.45       31.59  D    
   41.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              30.40       31.66  E    
   42.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            30.98       31.68  D    
   43.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    30.90       31.74  E    
   44.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              30.09       32.16  F    
   45.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    30.87       32.78  F    
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.02                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                       Jeugd 2 en later
22.06.2008 - 10:14       Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    28.96       29.61  Q A  
    2.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       30.41  ? C  
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            30.09       30.41  ? C  
    4.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.22       30.57  C    
    5.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        29.74       30.60  C    
    6.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.44       30.66  C    
    7.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters              31.83       30.94  C    
    8.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                31.02       31.19  D    
    9.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn                 31.69       31.25  B    
   10.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        31.39       31.30  C    
   11.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             30.80       31.38  D    
   12.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                31.41       31.42  D    
   13.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               31.13       31.45  D    
   14.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       31.55  D    
   15.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        32.03       31.84  E    
   16.  Sander Hoogeveen              9001267   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.02       31.88  E    
   17.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              31.74       31.99  E    
   18.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal                32.25       32.07  E    
   19.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    32.29       32.10  E    
   20.  Roy Awater                    9100043   RZC                        31.80       32.14  E    
   21.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           31.55       32.21  C    
   22.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       32.26  E    
   23.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.41  E    
   24.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               31.73       32.55  E    
   25.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 32.26       32.60  E    
   26.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 32.02       32.61  E    
   27.  Jelmer Staring                9005799   De IJsselmeeuwen           32.60       32.67  E    
   28.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       32.69  E    
   29.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    31.13       32.80  D    
   30.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        31.92       32.84  E    
   31.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                32.12       32.99  E    
   32.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         32.59       33.06  E    
   33.  Sverre van de Wal             9006449   TriVia                     32.54       33.09  F    
   34.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                32.36       33.29  F    
   35.  Marc Bruin                    9000471   De Reuring                 32.51       33.46  F    
   36.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        31.93       33.53  F    
   37.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        32.09       34.20  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
22.06.2008 - 10:14       Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.21  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       28.43  Q A  
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       29.41  Q C  
    4.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.65       29.67  Q C  
    5.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.99       29.83  Q D  
    6.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        28.96       29.98  Q D  
    7.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       29.73       30.04  Q D  
    8.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.12  Q D  
    9.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.98       30.13  Q C  
   10.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.67       30.17  Q C  
   11.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                    30.77       30.18  Q C  
   12.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     29.91       30.20  Q D  
   13.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        30.02       30.32  Q D  
   14.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                29.95       30.35  Q E  
   15.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.47  R D  
   16.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        30.00       30.65  E    
   17.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            30.28       30.76  E    
   18.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        30.42       30.78  D    
   19.  Stefan Haack                  8200575   Rapido '82                 30.57       30.80  E    
   20.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        30.61       30.85  D    
   21.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            30.60       30.94  E    
   22.  Robbert Springveld            8302015   De Aalscholver             31.12       31.02  E    
   23.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                30.33       31.03  E    
   24.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      31.12       31.06  E    
   24.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 30.88       31.06  E    
   26.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                30.95       31.08  E    
   26.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.08  E    
   28.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        30.51       31.10  E    
   29.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.14  E    
   30.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen                30.57       31.19  E    
   30.  Thomas Dol                    8200357   Zeester-Meerval            30.29       31.19  E    
   32.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        30.54       31.23  E    
   33.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan              31.38       31.28  E    
   34.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.00       31.30  E    
   35.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        30.73       31.39  E    
   36.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.61  E    
   37.  Teun Groeneweg                8701133   EZC                        31.16       31.70  E    
   38.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 31.25       31.78  E    
   39.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            30.77       31.88  F    
   40.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                30.71       32.00  F    
   40.  Ivan van Omme                 8201263   De Geul                    31.33       32.00  F    
   42.  Mark Oude Bennink             8702489   OZ&PC                      31.18       32.14  F    
   43.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         31.79       32.17  E    
   44.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.94       32.28  E    
   45.  John van Susteren             8502549   RZC                        31.00       32.56  F    
   46.  Ron Langelaan                 7800643   Oceanus                    31.00       32.69  F    
   47.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden-De Gouwe          31.64       33.04  F    
    NG  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.19                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                                 all in
22.06.2008 - 10:14       Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.21  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       28.43  Q A  
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       29.41  Q C  
    4.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    28.96       29.61  Q A  
    5.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.65       29.67  Q C  
    6.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.99       29.83  Q D  
    7.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        28.96       29.98  Q D  
    8.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       29.73       30.04  Q D  
    9.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.12  Q D  
   10.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.98       30.13  Q C  
   11.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.67       30.17  Q C  
   12.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                    30.77       30.18  Q C  
   13.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     29.91       30.20  Q D  
   14.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        30.02       30.32  Q D  
   15.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                29.95       30.35  Q E  
   16.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       30.41  ? C  
   16.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            30.09       30.41  ? C  
   18.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.47  R D  
   19.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.22       30.57  C    
   20.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        29.74       30.60  C    
   21.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        30.00       30.65  E    
   22.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.44       30.66  C    
   23.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            30.28       30.76  E    
   24.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        30.42       30.78  D    
   25.  Stefan Haack                  8200575   Rapido '82                 30.57       30.80  E    
   26.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        30.61       30.85  D    
   27.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters              31.83       30.94  C    
   27.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            30.60       30.94  E    
   29.  Robbert Springveld            8302015   De Aalscholver             31.12       31.02  E    
   30.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                30.33       31.03  E    
   31.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      31.12       31.06  E    
   31.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 30.88       31.06  E    
   33.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                30.95       31.08  E    
   33.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.08  E    
   35.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        30.51       31.10  E    
   36.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.14  E    
   37.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                31.02       31.19  D    
   37.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen                30.57       31.19  E    
   37.  Thomas Dol                    8200357   Zeester-Meerval            30.29       31.19  E    
   40.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        30.54       31.23  E    
   41.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn                 31.69       31.25  B    
   42.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan              31.38       31.28  E    
   43.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        31.39       31.30  C    
   43.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.00       31.30  E    
   45.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             30.80       31.38  D    
   46.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        30.73       31.39  E    
   47.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                31.41       31.42  D    
   48.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               31.13       31.45  D    
   49.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       31.55  D    
   50.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.61  E    
   51.  Teun Groeneweg                8701133   EZC                        31.16       31.70  E    
   52.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 31.25       31.78  E    
   53.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        32.03       31.84  E    
   54.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            30.77       31.88  F    
   54.  Sander Hoogeveen              9001267   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.02       31.88  E    
   56.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              31.74       31.99  E    
   57.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                30.71       32.00  F    
   57.  Ivan van Omme                 8201263   De Geul                    31.33       32.00  F    
   59.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal                32.25       32.07  E    
   60.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    32.29       32.10  E    
   61.  Mark Oude Bennink             8702489   OZ&PC                      31.18       32.14  F    
   61.  Roy Awater                    9100043   RZC                        31.80       32.14  E    
   63.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         31.79       32.17  E    
   64.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           31.55       32.21  C    
   65.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       32.26  E    
   66.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.94       32.28  E    
   67.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.41  E    
   68.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               31.73       32.55  E    
   69.  John van Susteren             8502549   RZC                        31.00       32.56  F    
   70.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 32.26       32.60  E    
   71.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 32.02       32.61  E    
   72.  Jelmer Staring                9005799   De IJsselmeeuwen           32.60       32.67  E    
   73.  Ron Langelaan                 7800643   Oceanus                    31.00       32.69  F    
   73.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       32.69  E    
   75.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    31.13       32.80  D    
   76.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        31.92       32.84  E    
   77.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                32.12       32.99  E    
   78.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden-De Gouwe          31.64       33.04  F    
   79.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         32.59       33.06  E    
   80.  Sverre van de Wal             9006449   TriVia                     32.54       33.09  F    
   81.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                32.36       33.29  F    
   82.  Marc Bruin                    9000471   De Reuring                 32.51       33.46  F    
   83.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        31.93       33.53  F    
   84.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        32.09       34.20  F    
    NG  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.19                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.64       22.10  Q A+ 
        Kampioenschaps Record
    2.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.50       22.58  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.70       22.66  Q A  
    4.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.44       22.70  Q A  
    5.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.93       22.91  Q B  
    6.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              22.90       23.02  Q B  
    7.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.43       23.06  Q B  
    8.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.64       23.15  Q B  
    9.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.56       23.17  R B  
   10.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 23.28       23.22  R C  
   11.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 22.80       23.42  C    
   12.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    23.41       23.52  C    
   13.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.78       23.66  B    
   14.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        23.63       23.67  D    
   15.  Michiel Punter                8401823   Orca                       23.94       23.69  D    
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        23.93       24.20  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                                 all in
22.06.2008                     Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39           Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:03.78     1:02.80  Q A+ 
            28.88  1:02.80
    2.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:05.82     1:03.73  Q A+ 
            29.46  1:03.73
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.77     1:04.03  Q A+ 
            30.45  1:04.03
    4.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:05.97     1:04.15  Q A+ 
            30.57  1:04.15
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:05.80     1:04.95  Q A  
            29.76  1:04.95
    6.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:05.72     1:06.07  Q A  
            31.04  1:06.07
    7.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:07.15     1:06.32  Q B  
            30.15  1:06.32
    8.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:07.60     1:06.33  Q A  
            31.24  1:06.33
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     1:06.68     1:06.43  R C  
            30.78  1:06.43
   10.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:06.48     1:06.74  R A  
            31.73  1:06.74
   11.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     1:07.76     1:07.13  B    
            30.61  1:07.13
   12.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:08.06     1:07.61  D    
            30.40  1:07.61
   13.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:06.76     1:08.05  B    
            30.97  1:08.05
   14.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:08.06     1:09.26  E    
            31.90  1:09.26
   15.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:07.99     1:10.67  C    
            32.44  1:10.67
 NG.ZA  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe        1:08.10                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                                   all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        26.49       25.97  Q C  
    2.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      27.01       26.32  Q C  
    3.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.62       26.40  Q A  
    4.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        26.82       26.62  Q D  
    5.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.05       26.99  Q D  
    6.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.23       27.01  Q D  
    7.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.02       27.26  Q C  
    8.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.48       27.42  Q D  
    9.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.79       27.55  R C  
   10.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.95       27.60  R E  
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        27.70       27.61  E    
   12.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     27.73       27.75  D    
   13.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                28.08       27.91  E    
   14.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        28.05       27.94  D    
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        28.11       28.04  E    
   DIS  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        26.91       26.36  C    
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        27.76       27.43  Q A+ 
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 28.04       27.57  Q A  
    3.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.12       28.15  Q B  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.35       28.36  Q A  
    5.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        28.74       28.47  Q A  
    6.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     29.17       28.48  Q A  
    7.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 28.69       28.75  Q C  
    8.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              29.10       28.86  Q C  
    9.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         29.00       28.87  R C  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.14       29.17  R D  
   11.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     29.41       29.21  C    
   11.  Esther de Boer                8900390   Orca                       28.94       29.21  D    
   13.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             29.51       29.26  D    
   14.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       29.47       29.31  D    
   15.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.58       29.41  C    
   DIS  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.41                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.43       28.32  Q A  
    2.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.41       29.25  Q C  
    3.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.98       29.71  Q D  
    4.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     30.17       29.73  Q C  
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.12       29.81  Q D  
    6.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.47       29.83  Q C  
    7.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    29.61       29.86  Q A  
    8.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.83       29.93  Q D  
    9.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.57       30.06  R B  
   10.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.67       30.09  R D  
   11.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       30.04       30.12  D    
   12.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                30.35       30.18  D    
   13.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       30.13       30.33  D    
   14.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.41       30.45  C    
   15.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     30.20       30.63  E    
   16.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            30.41       31.01  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.70       22.08  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.10       22.35  A+   
    3.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.06       22.50  A+   
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.66       22.81  A    
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 22.58       22.84  A    
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.91       22.89  B    
    7.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.02       22.90  B    
    8.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.15       23.12  B    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                                 all in
22.06.2008                     Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39                 Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:04.15     1:03.14  A+   
            30.33  1:03.14
    2.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:03.73     1:03.67  A+   
            29.32  1:03.67
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.03     1:03.82  A+   
            30.30  1:03.82
    4.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:06.33     1:05.23  A+   
            30.44  1:05.23
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:04.95     1:05.53  B    
            30.15  1:05.53
    6.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.07     1:05.62  A    
            30.87  1:05.62
    7.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:06.32     1:06.26  B    
            29.96  1:06.26
 NG.ZA  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:06.74                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                                   all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.97       25.15  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.32       25.89  B    
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        26.62       25.93  B    
    4.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.01       26.85  D    
    5.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.40       26.95  B    
    6.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.42  C    
    7.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.55       27.48  C    
    8.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.42       27.50  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        27.43       25.87  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.15       28.12  A    
    3.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        28.47       28.27  A+   
    4.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     28.48       28.29  A    
    5.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.36       28.49  A    
    6.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         28.87       29.03  D    
    7.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.86       29.15  D    
    8.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.17       29.22  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.25       27.95  A+   
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.32       28.71  B    
    3.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.71       29.57  C    
    4.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.73       29.78  C    
    5.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             29.83       29.83  C    
    6.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    29.86       29.98  A    
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 29.81       30.12  D    
    8.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.93       30.19  D    




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Heren, 4 x 50m wisselslag                        Senioren Open
22.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:43.71     1:40.31       
        Henk van Niejenhuis, 89                      Remko de Jong, 76
        Lennart Stekelenburg, 86                     Stefan de Die, 86
            27.00    54.06  1:18.55  1:40.31

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:42.54     1:42.33       
        Joey de Ruiter, 91                           Joeri Verlinden, 88
        Stefan Oosting, 81                           Bastiaan Tamminga, 81
            26.70    56.43  1:20.09  1:42.33

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:45.98     1:43.19       
        Mark Moussa, 90                              Marvin Kruin, 89
        Robin van Aggele, 84                         Martijn van Buuren, 76
            27.87    54.39  1:19.44  1:43.19

    4.  Team Groningen 1                        Team Groningen           1:45.94     1:43.96       
        Rory Bob de Haan, 81                         Rudy Ted de Haan, 84
        Erik Verholt, 88                             Sebastian Bakker, 88
            27.51    57.00  1:20.69  1:43.96

    5.  DWK 1                                   DWK                      1:45.32     1:44.07       
        Merijn Ellenkamp, 85                         Tim van Deutekom, 91
        Mans Broekgaarden, 85                        Olaf Achterberg, 90
            25.89    55.00  1:20.54  1:44.07

    6.  WVZ 1                                   WVZ                      1:45.35     1:45.97       
        Wouter Smeets, 84                            Sander Smeets, 84
        Thomas Kersten, 90                           Martijn Smeets, 81
            27.52    57.62  1:22.69  1:45.97

    7.  TriVia 2                                TriVia                   1:49.31     1:47.18       
        Nederlands Record Jeugd verenigingen
        Martijs van Beusekom, 91                     Marc Kremer, 90
        Timon Evenhuis, 90                           …tiŽnne Vrieling, 91
            28.21    57.90  1:23.13  1:47.18

    8.  TriVia 1                                TriVia                   1:48.26     1:47.57       
        Devi Wolthuizen, 87                          Jeroen Stuut, 88
        Erik Talma, 89                               Tjarko Dijkstra, 90
            27.93    57.27  1:22.27  1:47.57

    9.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:49.57     1:48.02       
        Jan Kersten, 86                              Vince Polak, 89
        Thierry van de Spek, 89                      Sander Beekman, 91
            26.61    57.32  1:22.95  1:48.02

   10.  De Lansingh 1                           De Lansingh              1:47.43     1:48.24       
        Roland Boon, 88                              Stefan Groeneweg, 89
        Jelte Stanic, 87                             Elmar Gouw, 89
            27.66    57.34  1:24.58  1:48.24

   11.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:49.25     1:48.54       
        Micael Correia, 90                           Roel Jacobs, 82
        Thomas Dol, 82                               Ronald Vullings, 87
            27.31    57.79  1:24.09  1:48.54

   12.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:48.78     1:48.88       
        Stanley Vleerlaag, 85                        Wouter Breton, 89
        Ronald Hart, 78                              Pieter Schoots, 87
            27.66    58.56  1:25.35  1:48.88

   13.  BZV 1                                   BZV                      1:49.31     1:48.93       
        Dave Driessen, 86                            Raga Flores, 89
        Bart van der Aar, 89                         Hermie Minkels, 87
            29.46    59.87  1:25.26  1:48.93

   14.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:49.23     1:48.94       
        Niels Koster, 87                             Robert Klinkhamer, 91
        Niels van Eck, 89                            Maxim van Geffen, 88
            29.08    59.13  1:24.93  1:48.94

   15.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:48.58     1:49.24       
        Nick Hessing, 91                             Danny van Zoen, 84
        Joost Reijns, 87                             Bo Wullings, 89
            29.20    58.99  1:25.12  1:49.24

   16.  De Geul 1                               De Geul                  1:51.54     1:49.64       
        Ivan van Omme, 82                            Wouter de Win, 86
        Yuri van Omme, 85                            Robbert Donk, 89
            28.42    59.47  1:25.61  1:49.64

   17.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           1:54.82     1:50.23       
        Aljan Tempel, 90                             Maarten Smit, 90
        Hugo Polman, 91                              Sander Zoer, 83
            27.80    58.41  1:25.92  1:50.23

   18.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:50.84     1:50.26       
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            29.04  1:00.12  1:26.22  1:50.26

   19.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              1:52.85     1:50.41       
        Dingeman van der Pluijm, 90                  Joost Rijntjes, 91
        Michael van der Linden, 86                   Robin Sprinkhuizen, 74
            28.25    58.85  1:25.86  1:50.41

   20.  De Schelde 1                            De Schelde               1:52.65     1:50.65       
        Bas van Houwelingen, 92                      Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                     Kevin Hondsmerk, 88
            29.48    59.34  1:27.16  1:50.65

   21.  RZC 1                                   RZC                      1:51.17     1:50.73       
        Roy Awater, 91                               Stefan van Susteren, 87
        John van Susteren, 85                        Raynor Wolf, 89
            27.80    59.44  1:27.13  1:50.73

   22.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:53.61     1:50.87       
        Joppe Wisse, 89                              Bram Wisse, 85
        Dirk Filippini, 85                           Aad Vogelaar, 61
            27.56    58.99  1:25.07  1:50.87

   23.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    1:50.93     1:51.10       
        Mark Oude Bennink, 87                        Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                         Stef Comello, 88
            29.92  1:00.42  1:26.83  1:51.10

   24.  Deltasteur 1                            Deltasteur               1:51.95     1:51.14       
        Gert van 't Oever, 87                        Gernand Leusink, 88
        Martijn Mul, 89                              Ruben Brink, 89
            29.13  1:00.21  1:26.65  1:51.14

   25.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:54.11     1:51.17       
        Roy Visser, 91                               Floor Verhaar, 90
        Rens van den Berg, 89                        Dennis Overhage, 90
            29.74  1:00.76  1:26.28  1:51.17

   26.  ESCA 1                                  ESCA                     1:51.04     1:51.44       
        Tom Driessen, 87                             Nelis de Wit, 81
        Sander de Vrught, 89                         Marten Jan Verbeek, 86
            27.90  1:00.03  1:27.10  1:51.44

   27.  WVZ 2                                   WVZ                      1:49.31     1:51.66       
        Bas Spaanderman, 90                          Arjan Assink, 86
        Mike Stoffer, 89                             Martijn Heinsbroek, 89
            28.98  1:01.03  1:27.13  1:51.66

   28.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:52.68     1:51.67       
        Camiel Villa Rikkers, 89                     Martijn Bouwens, 88
        Vincent Versteeg, 77                         Wouter Vink, 88
            29.92  1:01.12  1:27.93  1:51.67

   29.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          1:53.30     1:51.72       
        Jeroen Beemster, 87                          Johan Roos, 83
        Bas Tietze, 87                               Michiel Beemster, 80
            30.06  1:00.46  1:27.49  1:51.72

   30.  De Whee 1                               De Whee                  1:53.72     1:52.18       
        Richard Huisken, 85                          Geert Lantink, 86
        Brian Morssinkhof, 85                        Emiel Huisken, 85
            29.21  1:01.73  1:27.29  1:52.18

   30.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      1:54.17     1:52.18       
        Sil Hoving, 91                               Lars v.d. Heijden, 90
        Arvid Munsters, 92                           Tommie Kersten, 88
            29.56  1:00.97  1:28.05  1:52.18

   32.  EZC 1                                   EZC                      1:54.32     1:52.31       
        Tjerk vd Kieft, 90                           Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                              Pascal Bruins, 89
            30.08  1:01.36  1:27.60  1:52.31

   33.  Deltasteur 2                            Deltasteur               1:54.20     1:52.42       
        Henri Kragt, 87                              Stephan Lokhorst, 91
        Thijs Fikkert, 88                            Jos van der Kamp, 81
            29.73  1:00.57  1:27.42  1:52.42

   34.  HZPC 1                                  HZPC                     1:53.25     1:52.71       
        Mark van Enckevort, 90                       Stefan Kranenbroek, 79
        Maikel Brouwers, 83                          Ralph van Megen, 92
            31.66  1:01.34  1:27.32  1:52.71

   35.  D'Elft 1                                D'Elft                   1:54.36     1:53.18       
        Victor den Heijer, 83                        Hugo Schoonewille, 87
        Egbert Stolk, 76                             Maarten van der Beek, 86
            30.12  1:00.69  1:28.30  1:53.18

   36.  RZC 2                                   RZC                      1:54.67     1:53.39       
        Pascal Timmermans, 92                        Tom Brouwers, 94
        Kevin van Susteren, 89                       Bart Beumer, 91
            28.00  1:00.16  1:28.03  1:53.39

   37.  Octopus 1                               Octopus                  1:53.82     1:53.68       
        Floris Manni, 88                             Emile Manni, 90
        Albert van Piekeren, 84                      Remco Jorink, 80
            29.57  1:02.21  1:28.51  1:53.68

   38.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              1:55.05     1:53.87       
        Maurits Muthert, 92                          Daniek Saman, 92
        Dennis Wijbenga, 90                          Jos Duit, 90
            29.08  1:01.02  1:29.55  1:53.87

   39.  Nuenen 1                                Nuenen                   1:55.00     1:54.08       
        Sven Kardol, 93                              Bas Castelijns, 91
        Martin de Wildt, 74                          Rens van Eijk, 91
            29.64    59.64  1:28.42  1:54.08

   40.  NDD 1                                   NDD                      1:52.15     1:54.09       
        Hjalmar de Ruiter, 89                        Alex van der Hoeven, 92
        Maik Steenkamp, 91                           Kevin Eltink, 91
            28.83  1:01.57  1:29.34  1:54.09

   40.  Rapido '82 1                            Rapido '82               1:53.64     1:54.09       
        Wouter Allard, 90                            Kenneth Deinum, 89
        Stefan Haack, 82                             Peter Sohl, 88
            29.88  1:00.22  1:28.58  1:54.09

   42.  Zignea 1                                Zignea                   1:54.80     1:54.19       
        Erik Spit, 86                                Mike Dam, 88
        Gert Sikkema, 63                             Johan Kistemaker, 81
            29.20  1:01.61  1:29.12  1:54.19

   43.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:54.99     1:54.77       
        Aziz Nosairi, 91                             Erik Koops, 91
        Mark Zwart, 79                               Robin Veenstra, 92
            29.57  1:01.00  1:29.52  1:54.77

   44.  Swol 1894 1                             Swol 1894                1:55.04     1:55.08       
        Michiel Jorink, 87                           Rik Linssen, 84
        Roger Gerrits, 89                            Bram Koppenaal, 91
            29.38  1:00.89  1:29.63  1:55.08

   45.  DAW-Finenzo 3                           DAW-Finenzo              1:54.76     1:55.23       
        Patrick Molenkamp, 88                        Arjan Baron, 91
        Kevin vd Poll, 86                            Martijn van Gelderen, 89
            29.73  1:02.53  1:30.61  1:55.23

   46.  RZL 1                                   RZL                      1:55.19     1:55.47       
        Ruud van Bommel, 89                          Stijn Agten, 87
        Martin Teley, 89                             Niels van Dalen, 89
            28.82  1:02.81  1:30.92  1:55.47

   47.  DAW-Finenzo 2                           DAW-Finenzo              1:54.63     1:55.59       
        Dennis Eliveld, 92                           Joey Stokx, 93
        Bart Schram, 91                              Thom de Boer, 91
            29.63  1:02.32  1:30.92  1:55.59

   48.  Oceanus 1                               Oceanus                  1:54.84     1:55.72       
        Istvan Spaargaren, 94                        Menno Spaargaren, 64
        Ron Langelaan, 78                            Jos Vergeer, 91
            30.23  1:02.39  1:30.10  1:55.72

   49.  Numansdorp 1                            Numansdorp               1:54.26     1:55.99       
        Paul Weijers, 86                             Remco Evers, 89
        Bram Piederiet, 90                           Haico Weijers, 88
            31.12  1:04.04  1:30.68  1:55.99

   50.  Dedemsvaart-AC 3                        Dedemsvaart-AC           1:55.14     1:56.16       
        Bram Romkes, 86                              Jordy Kerssies, 91
        Ramon Runherd, 90                            Jesper Kloek, 90
            29.84  1:03.42  1:30.91  1:56.16

   51.  WVZ 3                                   WVZ                      1:55.17     1:56.56       
        Harm Rozenga, 89                             Alex Goeyenbier, 87
        Viktor Reijns, 84                            Philippe Rivard, 93
            30.50  1:03.80  1:30.76  1:56.56

   DIS  Dedemsvaart-AC 2                        Dedemsvaart-AC           1:55.02     1:54.86       
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Arjan Dolstra, 78                            Arjan Prins, 82
        Kelvin Bergsma, 86                           Jasper Pouls, 85
            29.32  1:02.55  1:29.88  1:54.86

    NG  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:46.80                   
        Robert Yallop, 89                            Ewoud Tamminga, 82
        Joran Barends, 85                            Frederik Tamminga, 87




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 4 x 50m vrije slag                        Senioren Open
22.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:47.18     1:44.55       
        Manon van Rooijen, 82                        Moniek Nijhuis, 88
        Tessa Brouwer, 91                            Lona Kroese, 87
            25.78    52.48  1:18.57  1:44.55

    2.  TriVia 1                                TriVia                   1:48.22     1:45.00       
        Kyra Rietveld, 93                            Hedwig Kikkert, 85
        Willemijn Knot, 90                           Clarissa van Rheenen, 91
            27.97    54.21  1:20.21  1:45.00

    3.  Orca 1                                  Orca                     1:48.35     1:45.75       
        Wendan Poelstra, 91                          Esther de Boer, 89
        Marloes Oldenburg, 88                        Ilse Kraayeveld, 90
            27.87    54.47  1:20.68  1:45.75

    4.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:48.76     1:48.62       
        Marloes Nieberg, 90                          Marjolein Post, 89
        Malissa van der Horst, 92                    Elise Bouwens, 91
            27.77    54.81  1:22.30  1:48.62

    5.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:49.11     1:48.99       
        Eline Boers, 91                              Miranda Nijenhuis, 92
        Annelotte Hendriksen, 88                     Marina Scheepbouwer, 84
            26.54    54.12  1:21.67  1:48.99

    6.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:50.28     1:49.00       
        Tanja Peeters, 91                            Wendy vd Zanden, 88
        Anne Michelle Vos, 91                        Jessica Spruit, 91
            28.66    56.68  1:22.28  1:49.00

    7.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:50.02     1:49.02       
        Kelly de Jong, 91                            Britt Verdijck, 89
        Parand Zarekiani, 94                         Lenneke van Schaik, 86
            28.08    55.94  1:22.95  1:49.02

    8.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:51.60     1:50.25       
        Silvie Ketelaars, 85                         Iris Pijtak, 93
        Marja Bloemzaad, 61                          Rieneke Terink, 84
            27.12    55.70  1:24.13  1:50.25

    9.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:52.17     1:51.19       
        Maureen Visser, 89                           Pauline Gouwens, 84
        Elinore de Jong, 89                          Samantha Vuijst, 89
            29.44    55.73  1:22.55  1:51.19

   10.  De Dolfijn 3                            De Dolfijn               1:54.24     1:51.58       
        Anke Jonker, 89                              Linda Bank, 86
        Ingrid Bank, 87                              Joanne Veenvliet, 83
            29.11    57.02  1:23.70  1:51.58

   11.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:50.96     1:51.96       
        Aukje Jenster, 92                            Nienke van Eck, 91
        MariŽlle ter Stege, 91                       Charlotte Mol, 91
            28.28    55.77  1:23.75  1:51.96

   12.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:54.16     1:52.24       
        Sahar Hamam, 94                              Chantal van Herpen, 90
        Yvon de Wit, 91                              Femke Hendrikx, 88
            28.37    57.29  1:25.61  1:52.24

   13.  De Golfbreker 1                         De Golfbreker            1:54.58     1:52.56       
        Marlies Lukkien, 84                          Wendy Tempels, 85
        Jorinde van der Laan, 84                     Monique Bruins, 85
            29.14    57.51  1:25.79  1:52.56

   14.  De Whee 1                               De Whee                  1:54.25     1:52.99       
        Lisa Nijland, 91                             Lenneke v/d Molen, 87
        Pauline Scheepbouwer, 87                     Kelly ter Doest, 91
            28.77    57.47  1:25.74  1:52.99

   15.  WWV 1                                   WWV                      1:54.57     1:53.26       
        Anisa Memic, 92                              Lianne Slagter, 95
        Tanja Sterenborg, 83                         Marije Onnink, 91
            28.48    57.65  1:25.06  1:53.26

   16.  ESCA 1                                  ESCA                     1:52.56     1:53.44       
        Linda Kolkman, 93                            Loes van Ooijen, 92
        Svenja Peters, 92                            Nynke van der Steur, 92
            28.92    58.31  1:25.85  1:53.44

   17.  Zignea 1                                Zignea                   1:54.43     1:53.46       
        Debby Boerefijn, 94                          Karin Rijkelijkhuizen, 94
        Sarah Boerefijn, 92                          Annelies Pol, 89
            29.51    57.82  1:26.92  1:53.46

   18.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:54.71     1:53.55       
        Ilse van Hoorn, 90                           Tessa Lukassen, 87
        Simone Dekker, 89                            Mandy van Wakeren, 86
            28.27    56.42  1:25.62  1:53.55

   19.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:53.04     1:53.60       
        Stephanie Janssen, 91                        Inge Arts, 92
        Cyril Landstra, 93                           Sophie Sollie, 94
            27.75    56.49  1:24.96  1:53.60

   20.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:54.41     1:53.88       
        Marianne vd Poll, 89                         Rosanne Padt, 95
        Chantalle van der Fluit, 92                  Maaike Vooren, 91
            28.23    57.02  1:25.60  1:53.88

   21.  OEZA 1                                  OEZA                     1:54.91     1:54.37       
        Nicole Palmboom, 91                          DaniŽlle de Groot, 93
        Lidewij Vink, 90                             Lisa Koster, 94
            29.38    58.76  1:26.36  1:54.37

   22.  HZPC 1                                  HZPC                     1:54.62     1:55.18       
        Alice Janssen, 89                            Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                        Mieke Veens, 85
            30.22    58.46  1:27.13  1:55.18

   23.  De Columbiaan 2                         De Columbiaan            1:54.00     1:57.52       
        Nadine Straten, 91                           Tamara Boeff, 93
        Tamara van Vliet, 94                         Yvette de Gier, 94
            29.16    57.92  1:28.32  1:57.52

   DIS  De Zwoer 1                              De Zwoer                 1:53.87                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
        Rianne Weijburg, 94                          Suzanne Lange, 92
        Sigrid Dogger, 92                            Rosanne van der Mast, 88

    NG  WVZ 1                                   WVZ                      1:48.45                   
        Jolijn van Valkengoed, 81                    Vera van Delden, 93
        Ellen van de Velde, 82                       Maaike van den Brand, 80





Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB