Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Finale, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, Finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 13. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open
Nr. 14. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.70       22.08  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.10       22.35  A+   
    3.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.06       22.50  A+   
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.66       22.81  A    
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 22.58       22.84  A    
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.91       22.89  B    
    7.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.02       22.90  B    
    8.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.15       23.12  B    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                                 all in
22.06.2008                     Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39                 Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:04.15     1:03.14  A+   
            30.33  1:03.14
    2.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:03.73     1:03.67  A+   
            29.32  1:03.67
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.03     1:03.82  A+   
            30.30  1:03.82
    4.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:06.33     1:05.23  A+   
            30.44  1:05.23
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:04.95     1:05.53  B    
            30.15  1:05.53
    6.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.07     1:05.62  A    
            30.87  1:05.62
    7.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:06.32     1:06.26  B    
            29.96  1:06.26
 NG.ZA  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:06.74                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                                   all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.97       25.15  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.32       25.89  B    
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        26.62       25.93  B    
    4.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.01       26.85  D    
    5.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.40       26.95  B    
    6.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.42  C    
    7.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.55       27.48  C    
    8.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.42       27.50  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        27.43       25.87  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.15       28.12  A    
    3.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        28.47       28.27  A+   
    4.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     28.48       28.29  A    
    5.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.36       28.49  A    
    6.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         28.87       29.03  D    
    7.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.86       29.15  D    
    8.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.17       29.22  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                                 all in
22.06.2008               Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.25       27.95  A+   
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.32       28.71  B    
    3.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.71       29.57  C    
    4.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.73       29.78  C    
    5.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             29.83       29.83  C    
    6.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    29.86       29.98  A    
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 29.81       30.12  D    
    8.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.93       30.19  D    




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Heren, 4 x 50m wisselslag                        Senioren Open
22.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:43.71     1:40.31       
        Henk van Niejenhuis, 89                      Remko de Jong, 76
        Lennart Stekelenburg, 86                     Stefan de Die, 86
            27.00    54.06  1:18.55  1:40.31

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:42.54     1:42.33       
        Joey de Ruiter, 91                           Joeri Verlinden, 88
        Stefan Oosting, 81                           Bastiaan Tamminga, 81
            26.70    56.43  1:20.09  1:42.33

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:45.98     1:43.19       
        Mark Moussa, 90                              Marvin Kruin, 89
        Robin van Aggele, 84                         Martijn van Buuren, 76
            27.87    54.39  1:19.44  1:43.19

    4.  Team Groningen 1                        Team Groningen           1:45.94     1:43.96       
        Rory Bob de Haan, 81                         Rudy Ted de Haan, 84
        Erik Verholt, 88                             Sebastian Bakker, 88
            27.51    57.00  1:20.69  1:43.96

    5.  DWK 1                                   DWK                      1:45.32     1:44.07       
        Merijn Ellenkamp, 85                         Tim van Deutekom, 91
        Mans Broekgaarden, 85                        Olaf Achterberg, 90
            25.89    55.00  1:20.54  1:44.07

    6.  WVZ 1                                   WVZ                      1:45.35     1:45.97       
        Wouter Smeets, 84                            Sander Smeets, 84
        Thomas Kersten, 90                           Martijn Smeets, 81
            27.52    57.62  1:22.69  1:45.97

    7.  TriVia 2                                TriVia                   1:49.31     1:47.18       
        Nederlands Record Jeugd verenigingen
        Martijs van Beusekom, 91                     Marc Kremer, 90
        Timon Evenhuis, 90                           …tiŽnne Vrieling, 91
            28.21    57.90  1:23.13  1:47.18

    8.  TriVia 1                                TriVia                   1:48.26     1:47.57       
        Devi Wolthuizen, 87                          Jeroen Stuut, 88
        Erik Talma, 89                               Tjarko Dijkstra, 90
            27.93    57.27  1:22.27  1:47.57

    9.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:49.57     1:48.02       
        Jan Kersten, 86                              Vince Polak, 89
        Thierry van de Spek, 89                      Sander Beekman, 91
            26.61    57.32  1:22.95  1:48.02

   10.  De Lansingh 1                           De Lansingh              1:47.43     1:48.24       
        Roland Boon, 88                              Stefan Groeneweg, 89
        Jelte Stanic, 87                             Elmar Gouw, 89
            27.66    57.34  1:24.58  1:48.24

   11.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:49.25     1:48.54       
        Micael Correia, 90                           Roel Jacobs, 82
        Thomas Dol, 82                               Ronald Vullings, 87
            27.31    57.79  1:24.09  1:48.54

   12.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:48.78     1:48.88       
        Stanley Vleerlaag, 85                        Wouter Breton, 89
        Ronald Hart, 78                              Pieter Schoots, 87
            27.66    58.56  1:25.35  1:48.88

   13.  BZV 1                                   BZV                      1:49.31     1:48.93       
        Dave Driessen, 86                            Raga Flores, 89
        Bart van der Aar, 89                         Hermie Minkels, 87
            29.46    59.87  1:25.26  1:48.93

   14.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:49.23     1:48.94       
        Niels Koster, 87                             Robert Klinkhamer, 91
        Niels van Eck, 89                            Maxim van Geffen, 88
            29.08    59.13  1:24.93  1:48.94

   15.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:48.58     1:49.24       
        Nick Hessing, 91                             Danny van Zoen, 84
        Joost Reijns, 87                             Bo Wullings, 89
            29.20    58.99  1:25.12  1:49.24

   16.  De Geul 1                               De Geul                  1:51.54     1:49.64       
        Ivan van Omme, 82                            Wouter de Win, 86
        Yuri van Omme, 85                            Robbert Donk, 89
            28.42    59.47  1:25.61  1:49.64

   17.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           1:54.82     1:50.23       
        Aljan Tempel, 90                             Maarten Smit, 90
        Hugo Polman, 91                              Sander Zoer, 83
            27.80    58.41  1:25.92  1:50.23

   18.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:50.84     1:50.26       
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            29.04  1:00.12  1:26.22  1:50.26

   19.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              1:52.85     1:50.41       
        Dingeman van der Pluijm, 90                  Joost Rijntjes, 91
        Michael van der Linden, 86                   Robin Sprinkhuizen, 74
            28.25    58.85  1:25.86  1:50.41

   20.  De Schelde 1                            De Schelde               1:52.65     1:50.65       
        Bas van Houwelingen, 92                      Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                     Kevin Hondsmerk, 88
            29.48    59.34  1:27.16  1:50.65

   21.  RZC 1                                   RZC                      1:51.17     1:50.73       
        Roy Awater, 91                               Stefan van Susteren, 87
        John van Susteren, 85                        Raynor Wolf, 89
            27.80    59.44  1:27.13  1:50.73

   22.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:53.61     1:50.87       
        Joppe Wisse, 89                              Bram Wisse, 85
        Dirk Filippini, 85                           Aad Vogelaar, 61
            27.56    58.99  1:25.07  1:50.87

   23.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    1:50.93     1:51.10       
        Mark Oude Bennink, 87                        Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                         Stef Comello, 88
            29.92  1:00.42  1:26.83  1:51.10

   24.  Deltasteur 1                            Deltasteur               1:51.95     1:51.14       
        Gert van 't Oever, 87                        Gernand Leusink, 88
        Martijn Mul, 89                              Ruben Brink, 89
            29.13  1:00.21  1:26.65  1:51.14

   25.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:54.11     1:51.17       
        Roy Visser, 91                               Floor Verhaar, 90
        Rens van den Berg, 89                        Dennis Overhage, 90
            29.74  1:00.76  1:26.28  1:51.17

   26.  ESCA 1                                  ESCA                     1:51.04     1:51.44       
        Tom Driessen, 87                             Nelis de Wit, 81
        Sander de Vrught, 89                         Marten Jan Verbeek, 86
            27.90  1:00.03  1:27.10  1:51.44

   27.  WVZ 2                                   WVZ                      1:49.31     1:51.66       
        Bas Spaanderman, 90                          Arjan Assink, 86
        Mike Stoffer, 89                             Martijn Heinsbroek, 89
            28.98  1:01.03  1:27.13  1:51.66

   28.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:52.68     1:51.67       
        Camiel Villa Rikkers, 89                     Martijn Bouwens, 88
        Vincent Versteeg, 77                         Wouter Vink, 88
            29.92  1:01.12  1:27.93  1:51.67

   29.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          1:53.30     1:51.72       
        Jeroen Beemster, 87                          Johan Roos, 83
        Bas Tietze, 87                               Michiel Beemster, 80
            30.06  1:00.46  1:27.49  1:51.72

   30.  De Whee 1                               De Whee                  1:53.72     1:52.18       
        Richard Huisken, 85                          Geert Lantink, 86
        Brian Morssinkhof, 85                        Emiel Huisken, 85
            29.21  1:01.73  1:27.29  1:52.18

   30.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      1:54.17     1:52.18       
        Sil Hoving, 91                               Lars v.d. Heijden, 90
        Arvid Munsters, 92                           Tommie Kersten, 88
            29.56  1:00.97  1:28.05  1:52.18

   32.  EZC 1                                   EZC                      1:54.32     1:52.31       
        Tjerk vd Kieft, 90                           Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                              Pascal Bruins, 89
            30.08  1:01.36  1:27.60  1:52.31

   33.  Deltasteur 2                            Deltasteur               1:54.20     1:52.42       
        Henri Kragt, 87                              Stephan Lokhorst, 91
        Thijs Fikkert, 88                            Jos van der Kamp, 81
            29.73  1:00.57  1:27.42  1:52.42

   34.  HZPC 1                                  HZPC                     1:53.25     1:52.71       
        Mark van Enckevort, 90                       Stefan Kranenbroek, 79
        Maikel Brouwers, 83                          Ralph van Megen, 92
            31.66  1:01.34  1:27.32  1:52.71

   35.  D'Elft 1                                D'Elft                   1:54.36     1:53.18       
        Victor den Heijer, 83                        Hugo Schoonewille, 87
        Egbert Stolk, 76                             Maarten van der Beek, 86
            30.12  1:00.69  1:28.30  1:53.18

   36.  RZC 2                                   RZC                      1:54.67     1:53.39       
        Pascal Timmermans, 92                        Tom Brouwers, 94
        Kevin van Susteren, 89                       Bart Beumer, 91
            28.00  1:00.16  1:28.03  1:53.39

   37.  Octopus 1                               Octopus                  1:53.82     1:53.68       
        Floris Manni, 88                             Emile Manni, 90
        Albert van Piekeren, 84                      Remco Jorink, 80
            29.57  1:02.21  1:28.51  1:53.68

   38.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              1:55.05     1:53.87       
        Maurits Muthert, 92                          Daniek Saman, 92
        Dennis Wijbenga, 90                          Jos Duit, 90
            29.08  1:01.02  1:29.55  1:53.87

   39.  Nuenen 1                                Nuenen                   1:55.00     1:54.08       
        Sven Kardol, 93                              Bas Castelijns, 91
        Martin de Wildt, 74                          Rens van Eijk, 91
            29.64    59.64  1:28.42  1:54.08

   40.  NDD 1                                   NDD                      1:52.15     1:54.09       
        Hjalmar de Ruiter, 89                        Alex van der Hoeven, 92
        Maik Steenkamp, 91                           Kevin Eltink, 91
            28.83  1:01.57  1:29.34  1:54.09

   40.  Rapido '82 1                            Rapido '82               1:53.64     1:54.09       
        Wouter Allard, 90                            Kenneth Deinum, 89
        Stefan Haack, 82                             Peter Sohl, 88
            29.88  1:00.22  1:28.58  1:54.09

   42.  Zignea 1                                Zignea                   1:54.80     1:54.19       
        Erik Spit, 86                                Mike Dam, 88
        Gert Sikkema, 63                             Johan Kistemaker, 81
            29.20  1:01.61  1:29.12  1:54.19

   43.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:54.99     1:54.77       
        Aziz Nosairi, 91                             Erik Koops, 91
        Mark Zwart, 79                               Robin Veenstra, 92
            29.57  1:01.00  1:29.52  1:54.77

   44.  Swol 1894 1                             Swol 1894                1:55.04     1:55.08       
        Michiel Jorink, 87                           Rik Linssen, 84
        Roger Gerrits, 89                            Bram Koppenaal, 91
            29.38  1:00.89  1:29.63  1:55.08

   45.  DAW-Finenzo 3                           DAW-Finenzo              1:54.76     1:55.23       
        Patrick Molenkamp, 88                        Arjan Baron, 91
        Kevin vd Poll, 86                            Martijn van Gelderen, 89
            29.73  1:02.53  1:30.61  1:55.23

   46.  RZL 1                                   RZL                      1:55.19     1:55.47       
        Ruud van Bommel, 89                          Stijn Agten, 87
        Martin Teley, 89                             Niels van Dalen, 89
            28.82  1:02.81  1:30.92  1:55.47

   47.  DAW-Finenzo 2                           DAW-Finenzo              1:54.63     1:55.59       
        Dennis Eliveld, 92                           Joey Stokx, 93
        Bart Schram, 91                              Thom de Boer, 91
            29.63  1:02.32  1:30.92  1:55.59

   48.  Oceanus 1                               Oceanus                  1:54.84     1:55.72       
        Istvan Spaargaren, 94                        Menno Spaargaren, 64
        Ron Langelaan, 78                            Jos Vergeer, 91
            30.23  1:02.39  1:30.10  1:55.72

   49.  Numansdorp 1                            Numansdorp               1:54.26     1:55.99       
        Paul Weijers, 86                             Remco Evers, 89
        Bram Piederiet, 90                           Haico Weijers, 88
            31.12  1:04.04  1:30.68  1:55.99

   50.  Dedemsvaart-AC 3                        Dedemsvaart-AC           1:55.14     1:56.16       
        Bram Romkes, 86                              Jordy Kerssies, 91
        Ramon Runherd, 90                            Jesper Kloek, 90
            29.84  1:03.42  1:30.91  1:56.16

   51.  WVZ 3                                   WVZ                      1:55.17     1:56.56       
        Harm Rozenga, 89                             Alex Goeyenbier, 87
        Viktor Reijns, 84                            Philippe Rivard, 93
            30.50  1:03.80  1:30.76  1:56.56

   DIS  Dedemsvaart-AC 2                        Dedemsvaart-AC           1:55.02     1:54.86       
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Arjan Dolstra, 78                            Arjan Prins, 82
        Kelvin Bergsma, 86                           Jasper Pouls, 85
            29.32  1:02.55  1:29.88  1:54.86

    NG  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:46.80                   
        Robert Yallop, 89                            Ewoud Tamminga, 82
        Joran Barends, 85                            Frederik Tamminga, 87




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 4 x 50m vrije slag                        Senioren Open
22.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:47.18     1:44.55       
        Manon van Rooijen, 82                        Moniek Nijhuis, 88
        Tessa Brouwer, 91                            Lona Kroese, 87
            25.78    52.48  1:18.57  1:44.55

    2.  TriVia 1                                TriVia                   1:48.22     1:45.00       
        Kyra Rietveld, 93                            Hedwig Kikkert, 85
        Willemijn Knot, 90                           Clarissa van Rheenen, 91
            27.97    54.21  1:20.21  1:45.00

    3.  Orca 1                                  Orca                     1:48.35     1:45.75       
        Wendan Poelstra, 91                          Esther de Boer, 89
        Marloes Oldenburg, 88                        Ilse Kraayeveld, 90
            27.87    54.47  1:20.68  1:45.75

    4.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:48.76     1:48.62       
        Marloes Nieberg, 90                          Marjolein Post, 89
        Malissa van der Horst, 92                    Elise Bouwens, 91
            27.77    54.81  1:22.30  1:48.62

    5.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:49.11     1:48.99       
        Eline Boers, 91                              Miranda Nijenhuis, 92
        Annelotte Hendriksen, 88                     Marina Scheepbouwer, 84
            26.54    54.12  1:21.67  1:48.99

    6.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:50.28     1:49.00       
        Tanja Peeters, 91                            Wendy vd Zanden, 88
        Anne Michelle Vos, 91                        Jessica Spruit, 91
            28.66    56.68  1:22.28  1:49.00

    7.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:50.02     1:49.02       
        Kelly de Jong, 91                            Britt Verdijck, 89
        Parand Zarekiani, 94                         Lenneke van Schaik, 86
            28.08    55.94  1:22.95  1:49.02

    8.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:51.60     1:50.25       
        Silvie Ketelaars, 85                         Iris Pijtak, 93
        Marja Bloemzaad, 61                          Rieneke Terink, 84
            27.12    55.70  1:24.13  1:50.25

    9.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:52.17     1:51.19       
        Maureen Visser, 89                           Pauline Gouwens, 84
        Elinore de Jong, 89                          Samantha Vuijst, 89
            29.44    55.73  1:22.55  1:51.19

   10.  De Dolfijn 3                            De Dolfijn               1:54.24     1:51.58       
        Anke Jonker, 89                              Linda Bank, 86
        Ingrid Bank, 87                              Joanne Veenvliet, 83
            29.11    57.02  1:23.70  1:51.58

   11.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:50.96     1:51.96       
        Aukje Jenster, 92                            Nienke van Eck, 91
        MariŽlle ter Stege, 91                       Charlotte Mol, 91
            28.28    55.77  1:23.75  1:51.96

   12.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:54.16     1:52.24       
        Sahar Hamam, 94                              Chantal van Herpen, 90
        Yvon de Wit, 91                              Femke Hendrikx, 88
            28.37    57.29  1:25.61  1:52.24

   13.  De Golfbreker 1                         De Golfbreker            1:54.58     1:52.56       
        Marlies Lukkien, 84                          Wendy Tempels, 85
        Jorinde van der Laan, 84                     Monique Bruins, 85
            29.14    57.51  1:25.79  1:52.56

   14.  De Whee 1                               De Whee                  1:54.25     1:52.99       
        Lisa Nijland, 91                             Lenneke v/d Molen, 87
        Pauline Scheepbouwer, 87                     Kelly ter Doest, 91
            28.77    57.47  1:25.74  1:52.99

   15.  WWV 1                                   WWV                      1:54.57     1:53.26       
        Anisa Memic, 92                              Lianne Slagter, 95
        Tanja Sterenborg, 83                         Marije Onnink, 91
            28.48    57.65  1:25.06  1:53.26

   16.  ESCA 1                                  ESCA                     1:52.56     1:53.44       
        Linda Kolkman, 93                            Loes van Ooijen, 92
        Svenja Peters, 92                            Nynke van der Steur, 92
            28.92    58.31  1:25.85  1:53.44

   17.  Zignea 1                                Zignea                   1:54.43     1:53.46       
        Debby Boerefijn, 94                          Karin Rijkelijkhuizen, 94
        Sarah Boerefijn, 92                          Annelies Pol, 89
            29.51    57.82  1:26.92  1:53.46

   18.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:54.71     1:53.55       
        Ilse van Hoorn, 90                           Tessa Lukassen, 87
        Simone Dekker, 89                            Mandy van Wakeren, 86
            28.27    56.42  1:25.62  1:53.55

   19.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:53.04     1:53.60       
        Stephanie Janssen, 91                        Inge Arts, 92
        Cyril Landstra, 93                           Sophie Sollie, 94
            27.75    56.49  1:24.96  1:53.60

   20.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:54.41     1:53.88       
        Marianne vd Poll, 89                         Rosanne Padt, 95
        Chantalle van der Fluit, 92                  Maaike Vooren, 91
            28.23    57.02  1:25.60  1:53.88

   21.  OEZA 1                                  OEZA                     1:54.91     1:54.37       
        Nicole Palmboom, 91                          DaniŽlle de Groot, 93
        Lidewij Vink, 90                             Lisa Koster, 94
            29.38    58.76  1:26.36  1:54.37

   22.  HZPC 1                                  HZPC                     1:54.62     1:55.18       
        Alice Janssen, 89                            Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                        Mieke Veens, 85
            30.22    58.46  1:27.13  1:55.18

   23.  De Columbiaan 2                         De Columbiaan            1:54.00     1:57.52       
        Nadine Straten, 91                           Tamara Boeff, 93
        Tamara van Vliet, 94                         Yvette de Gier, 94
            29.16    57.92  1:28.32  1:57.52

   DIS  De Zwoer 1                              De Zwoer                 1:53.87                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
        Rianne Weijburg, 94                          Suzanne Lange, 92
        Sigrid Dogger, 92                            Rosanne van der Mast, 88

    NG  WVZ 1                                   WVZ                      1:48.45                   
        Jolijn van Valkengoed, 81                    Vera van Delden, 93
        Ellen van de Velde, 82                       Maaike van den Brand, 80





Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB