Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 8. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Junioren 1 en ouder    Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder    Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                       Jeugd 2 en later
22-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      23.92       24.01  R B  
    2.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     24.08       24.07  B    
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         23.86       24.21  C    
    4.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       24.23  C    
    5.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        25.39       24.29  C    
    6.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               23.97       24.40  B    
    7.  Bas Spaanderman               9002741   WVZ                        24.77       24.61  D    
    8.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        24.12       24.66  C    
    9.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     24.38       24.74  D    
   10.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        24.65       24.75  D    
   11.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        24.36       24.76  C    
   12.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       24.77  D    
   13.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               24.22       24.79  D    
   14.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 24.93       24.81  D    
   15.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                24.42       24.91  D    
   16.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             25.36       24.94  D    
   17.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                24.84       24.99  D    
   18.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        24.68       25.08  D    
   19.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                25.36       25.09  D    
   20.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        24.59       25.14  E    
   21.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.15  E    
   22.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             24.65       25.16  E    
   23.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                25.37       25.20  E    
   24.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 24.92       25.21  E    
   24.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        24.74       25.21  E    
   26.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.22  D    
   26.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.17       25.22  D    
   28.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.46       25.26  E    
   28.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     24.92       25.26  E    
   30.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.28  E    
   30.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        25.10       25.28  E    
   32.  Roy Awater                    9100043   RZC                        25.21       25.30  E    
   33.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L Productions        25.15       25.37  E    
   34.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    25.22       25.39  E    
   34.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                25.57       25.39  D    
   36.  Jorke Willemse                9301977   Orca                       25.64       25.42  C    
   37.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        24.88       25.46  E    
   37.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.52       25.46  D    
   39.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                25.04       25.52  E    
   40.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 25.56       25.61  E    
   41.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        25.10       25.63  E    
   42.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       25.53       25.64  E    
   42.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            25.20       25.64  E    
   44.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                25.36       25.65  E    
   45.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 25.11       25.66  E    
   46.  Erik Wegman                   9201465   De Kempvis                 25.04       25.75  E    
   47.  Ewout de Vries                9003663   Triton                     25.54       25.79  E    
   48.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       25.80  E    
   49.  Felix Kramer                  9001659   Rapido '82                 25.53       25.85  E    
   50.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                       25.55       25.89  D    
   51.  Jos Vergeer                   9102747   Oceanus                    25.46       25.91  E    
   52.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         25.42       25.93  E    
   53.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                25.25       25.96  E    
   54.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 25.64       25.97  E    
   55.  Jesper Kloek                  9001585   Dedemsvaart-AC             25.64       25.98  E    
   55.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                        25.31       25.98  D    
   57.  Tjarko Dijkstra               9000681   TriVia                     25.45       26.06  E    
   58.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   25.52       26.16  D    
   59.  Jelle Versteeg                9105219   ZPB H&L Productions        25.66       26.19  E    
   60.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       26.21  E    
   61.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     25.47       26.24  E    
   62.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     25.60       26.40  F    
   63.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        25.53       26.44  F    
   64.  Mart Hendriks                 9304079   Tritium (SG)               25.66       26.47  E    
   65.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        25.18       26.77  E    
   66.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend            25.68       27.08  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              25.69                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
22-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.38       22.44  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.56       22.64  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.74       22.70  Q A  
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 24.12       22.80  Q A  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.12       22.90  Q B  
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.72       22.93  Q B  
    7.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 23.17       23.28  Q C  
    8.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    23.31       23.41  Q C  
    9.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        22.42       23.43  Q C  
   10.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.50  Q C  
   11.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.32       23.56  Q C  
   12.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        23.54       23.63  Q C  
   13.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.09       23.64  Q C  
   14.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.74       23.78  Q C  
   15.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      23.56       23.92  Q D  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        23.89       23.93  Q C  
   17.  Michiel Punter                8401823   Orca                       23.36       23.94  R D  
   18.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.06  C    
   19.  Xander Breton                 8400299   De Zeeschuimers            24.48       24.10  D    
   20.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       24.06       24.12  D    
   21.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.07       24.16  D    
   21.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.11       24.16  D    
   23.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    24.19       24.17  D    
   24.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             23.85       24.18  D    
   25.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 24.75       24.22  D    
   26.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        24.38       24.27  D    
   27.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        23.52       24.31  E    
   28.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      25.15       24.33  D    
   29.  Hermie Minkels                8702249   BZV                        23.96       24.34  E    
   30.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 23.98       24.37  D    
   31.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        24.33       24.39  E    
   32.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                24.10       24.41  E    
   33.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               24.28       24.44  E    
   34.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        23.92       24.45  E    
   35.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                24.16       24.57  E    
   36.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        24.24       24.58  E    
   37.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    24.20       24.60  D    
   37.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 24.12       24.60  E    
   39.  Bart Rigterink                8902589   De Amer                    24.57       24.62  D    
   40.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             24.15       24.64  E    
   41.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      23.99       24.65  E    
   42.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                24.16       24.67  D    
   43.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 25.14       24.73  E    
   43.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       23.80       24.73  E    
   45.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                24.60       24.74  E    
   46.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                24.31       24.75  E    
   47.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                23.77       24.77  E    
   48.  Mark Rogaar                   8802861   Bubble                     24.57       24.79  E    
   48.  Maxim van Geffen              8801073   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.41       24.79  E    
   50.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      24.86       24.80  E    
   51.  Stef Comello                  8801133   OZ&PC                      24.16       24.82  E    
   52.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     23.89       24.83  E    
   53.  Martijn van Buuren            7600169   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.32       24.85  E    
   54.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      25.03       24.88  E    
   55.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    24.39       24.90  E    
   56.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        24.36       24.95  E    
   57.  Jimmy Hendriksen              8901201   DES                        24.57       25.01  E    
   58.  Ruben Brink                   8900469   Deltasteur                 24.76       25.03  E    
   59.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      24.81       25.08  E    
   60.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        25.10       25.10  E    
   61.  Sander Zoer                   8302447   Dedemsvaart-AC             24.47       25.13  E    
   62.  Martijn Heinsbroek            8901165   WVZ                        24.82       25.18  E    
   63.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        24.91       25.23  E    
   63.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                24.79       25.23  E    
   65.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            24.58       25.44  F    
   66.  Niels Koster                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.56       25.66  F    
   67.  Niels van Dalen               8906237   RZL                        25.14       25.70  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Heren, 50m vrije slag                                 all in
22-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.21.94 est.0.22.38        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       22.38       22.44  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             22.56       22.64  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        22.74       22.70  Q A  
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 24.12       22.80  Q A  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              23.12       22.90  Q B  
    6.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 22.72       22.93  Q B  
    7.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 23.17       23.28  Q C  
    8.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    23.31       23.41  Q C  
    9.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        22.42       23.43  Q C  
   10.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.50  Q C  
   11.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.32       23.56  Q C  
   12.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        23.54       23.63  Q C  
   13.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.09       23.64  Q C  
   14.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.74       23.78  Q C  
   15.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      23.56       23.92  Q D  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        23.89       23.93  Q C  
   17.  Michiel Punter                8401823   Orca                       23.36       23.94  R D  
   18.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      23.92       24.01  R B  
   19.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.06  C    
   20.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     24.08       24.07  B    
   21.  Xander Breton                 8400299   De Zeeschuimers            24.48       24.10  D    
   22.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       24.06       24.12  D    
   23.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.07       24.16  D    
   23.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.11       24.16  D    
   25.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    24.19       24.17  D    
   26.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             23.85       24.18  D    
   27.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         23.86       24.21  C    
   28.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 24.75       24.22  D    
   29.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       24.23  C    
   30.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        24.38       24.27  D    
   31.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        25.39       24.29  C    
   32.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        23.52       24.31  E    
   33.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      25.15       24.33  D    
   34.  Hermie Minkels                8702249   BZV                        23.96       24.34  E    
   35.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 23.98       24.37  D    
   36.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        24.33       24.39  E    
   37.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               23.97       24.40  B    
   38.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                24.10       24.41  E    
   39.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               24.28       24.44  E    
   40.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        23.92       24.45  E    
   41.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                24.16       24.57  E    
   42.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        24.24       24.58  E    
   43.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    24.20       24.60  D    
   43.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 24.12       24.60  E    
   45.  Bas Spaanderman               9002741   WVZ                        24.77       24.61  D    
   46.  Bart Rigterink                8902589   De Amer                    24.57       24.62  D    
   47.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             24.15       24.64  E    
   48.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      23.99       24.65  E    
   49.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        24.12       24.66  C    
   50.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                24.16       24.67  D    
   51.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 25.14       24.73  E    
   51.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       23.80       24.73  E    
   53.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                24.60       24.74  E    
   53.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     24.38       24.74  D    
   55.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        24.65       24.75  D    
   55.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                24.31       24.75  E    
   57.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        24.36       24.76  C    
   58.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                23.77       24.77  E    
   58.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       24.77  D    
   60.  Mark Rogaar                   8802861   Bubble                     24.57       24.79  E    
   60.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               24.22       24.79  D    
   60.  Maxim van Geffen              8801073   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.41       24.79  E    
   63.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      24.86       24.80  E    
   64.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 24.93       24.81  D    
   65.  Stef Comello                  8801133   OZ&PC                      24.16       24.82  E    
   66.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     23.89       24.83  E    
   67.  Martijn van Buuren            7600169   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.32       24.85  E    
   68.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      25.03       24.88  E    
   69.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    24.39       24.90  E    
   70.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                24.42       24.91  D    
   71.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             25.36       24.94  D    
   72.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        24.36       24.95  E    
   73.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                24.84       24.99  D    
   74.  Jimmy Hendriksen              8901201   DES                        24.57       25.01  E    
   75.  Ruben Brink                   8900469   Deltasteur                 24.76       25.03  E    
   76.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      24.81       25.08  E    
   76.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        24.68       25.08  D    
   78.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                25.36       25.09  D    
   79.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        25.10       25.10  E    
   80.  Sander Zoer                   8302447   Dedemsvaart-AC             24.47       25.13  E    
   81.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        24.59       25.14  E    
   82.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.15  E    
   83.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             24.65       25.16  E    
   84.  Martijn Heinsbroek            8901165   WVZ                        24.82       25.18  E    
   85.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                25.37       25.20  E    
   86.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 24.92       25.21  E    
   86.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        24.74       25.21  E    
   88.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.22  D    
   88.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.17       25.22  D    
   90.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        24.91       25.23  E    
   90.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                24.79       25.23  E    
   92.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.46       25.26  E    
   92.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     24.92       25.26  E    
   94.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.28  E    
   94.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        25.10       25.28  E    
   96.  Roy Awater                    9100043   RZC                        25.21       25.30  E    
   97.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L Productions        25.15       25.37  E    
   98.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    25.22       25.39  E    
   98.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                25.57       25.39  D    
  100.  Jorke Willemse                9301977   Orca                       25.64       25.42  C    
  101.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            24.58       25.44  F    
  102.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        24.88       25.46  E    
  102.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.52       25.46  D    
  104.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                25.04       25.52  E    
  105.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 25.56       25.61  E    
  106.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        25.10       25.63  E    
  107.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       25.53       25.64  E    
  107.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            25.20       25.64  E    
  109.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                25.36       25.65  E    
  110.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 25.11       25.66  E    
  110.  Niels Koster                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.56       25.66  F    
  112.  Niels van Dalen               8906237   RZL                        25.14       25.70  E    
  113.  Erik Wegman                   9201465   De Kempvis                 25.04       25.75  E    
  114.  Ewout de Vries                9003663   Triton                     25.54       25.79  E    
  115.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       25.80  E    
  116.  Felix Kramer                  9001659   Rapido '82                 25.53       25.85  E    
  117.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                       25.55       25.89  D    
  118.  Jos Vergeer                   9102747   Oceanus                    25.46       25.91  E    
  119.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         25.42       25.93  E    
  120.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                25.25       25.96  E    
  121.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 25.64       25.97  E    
  122.  Jesper Kloek                  9001585   Dedemsvaart-AC             25.64       25.98  E    
  122.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                        25.31       25.98  D    
  124.  Tjarko Dijkstra               9000681   TriVia                     25.45       26.06  E    
  125.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   25.52       26.16  D    
  126.  Jelle Versteeg                9105219   ZPB H&L Productions        25.66       26.19  E    
  127.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.66       26.21  E    
  128.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     25.47       26.24  E    
  129.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     25.60       26.40  F    
  130.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        25.53       26.44  F    
  131.  Mart Hendriks                 9304079   Tritium (SG)               25.66       26.47  E    
  132.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        25.18       26.77  E    
  133.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend            25.68       27.08  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              25.69                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                       Jeugd 2 en later
22-6-2008 - 9:24               Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:05.05     1:06.76  Q A  
            30.26  1:06.76
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:11.28     1:07.99  R A  
            31.17  1:07.99
    3.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe        1:07.21     1:08.10  B    
            32.14  1:08.10
    4.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV      1:09.95     1:09.16  B    
            32.59  1:09.16
    5.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.95     1:09.19  B    
            31.71  1:09.19
    6.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:08.23     1:09.23  C    
            31.95  1:09.23
    7.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:09.47     1:09.26  B    
            31.09  1:09.26
    8.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.89     1:09.28  B    
            31.49  1:09.28
    9.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan            1:09.18     1:09.65  A    
            33.14  1:09.65
   10.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:10.11     1:09.91  C    
            32.89  1:09.91
   11.  Kristel Doreleijers           9302568   Eiffel Swimmers PSV      1:10.66     1:10.01  C    
            32.07  1:10.01
   12.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:10.70     1:10.36  C    
            32.42  1:10.36
   13.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:10.33     1:10.47  C    
            32.95  1:10.47
   14.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                   1:10.10     1:10.48  B    
            32.18  1:10.48
   15.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      1:11.51     1:10.63  C    
            33.21  1:10.63
   16.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:10.74     1:10.68  D    
            33.35  1:10.68
   17.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:11.02     1:10.83  D    
            31.72  1:10.83
   18.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      1:10.63     1:10.94  B    
            33.18  1:10.94
   19.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    1:09.73     1:11.05  D    
            32.78  1:11.05
   20.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               1:08.52     1:11.12  C    
            32.33  1:11.12
   21.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.38     1:11.15  D    
            32.64  1:11.15
   22.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:09.79     1:11.85  D    
            33.17  1:11.85
   23.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:10.53     1:11.97  D    
            33.40  1:11.97
   24.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:10.19     1:12.01  D    
            32.30  1:12.01
   25.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:11.51     1:12.02  B    
            34.19  1:12.02
   26.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:09.34     1:12.14  E    
            32.82  1:12.14
   27.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:10.98     1:12.29  B    
            33.09  1:12.29
   28.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:11.60     1:12.79  E    
            33.68  1:12.79
   29.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:11.17     1:13.07  D    
            32.86  1:13.07
   30.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan            1:11.09     1:13.71  D    
            33.92  1:13.71


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
22-6-2008 - 9:24               Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV      1:00.75     1:03.72  Q A+ 
            29.01  1:03.72
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:05.84     1:03.78  Q A+ 
            29.61  1:03.78
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.80     1:04.77  Q A  
            30.79  1:04.77
    4.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.11     1:05.72  Q A  
            30.83  1:05.72
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:05.52     1:05.80  Q B  
            30.27  1:05.80
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:04.24     1:05.82  Q B  
            30.49  1:05.82
    7.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:03.57     1:05.97  Q B  
            31.21  1:05.97
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:05.19     1:06.48  Q A  
            31.66  1:06.48
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     1:06.71     1:06.68  Q C  
            30.63  1:06.68
   10.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV      1:07.39     1:07.04  Q B  
            30.93  1:07.04
   11.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:05.76     1:07.15  Q B  
            30.53  1:07.15
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.90     1:07.54  Q B  
            30.78  1:07.54
   13.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:05.92     1:07.60  Q B  
            32.17  1:07.60
   14.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:08.02     1:07.65  Q B  
            30.91  1:07.65
   15.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     1:07.69     1:07.76  Q B  
            30.83  1:07.76
   16.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:07.76     1:08.06  ? D  
            30.76  1:08.06
   16.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:07.96     1:08.06  ? D  
            32.43  1:08.06
   18.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:08.00     1:08.10  D    
            30.28  1:08.10
   19.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                  1:08.10     1:08.18  D    
            31.49  1:08.18
   20.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:06.64     1:08.31  D    
            30.52  1:08.31
   21.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:08.50     1:08.58  D    
            31.34  1:08.58
   22.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.35     1:08.60  C    
            31.49  1:08.60
   23.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.09     1:08.78  D    
            31.22  1:08.78
   24.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  1:08.37     1:08.86  C    
            33.22  1:08.86
   25.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.12     1:09.26  D    
            32.06  1:09.26
   26.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:08.21     1:09.48  D    
            31.91  1:09.48
   27.  Monique Jonker                8501472   De Reuring               1:08.37     1:09.60  E    
            32.20  1:09.60
   28.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.80     1:09.63  D    
            31.78  1:09.63
   29.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.90     1:09.87  D    
            31.92  1:09.87
   30.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:08.75     1:10.40  D    
            31.50  1:10.40
   31.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              1:09.74     1:11.19  E    
            32.84  1:11.19
   32.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV      1:08.76     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
   DIS  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:08.38                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:02.12                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m wisselslag                                 all in
22-6-2008 - 9:24               Richttijd EK korte baan 2008: 1.02.39              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV      1:00.75     1:03.72  Q A+ 
            29.01  1:03.72
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:05.84     1:03.78  Q A+ 
            29.61  1:03.78
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               1:04.80     1:04.77  Q A  
            30.79  1:04.77
    4.  Lieke Verouden                9003948   Eiffel Swimmers PSV      1:06.11     1:05.72  Q A  
            30.83  1:05.72
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    1:05.52     1:05.80  Q B  
            30.27  1:05.80
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:04.24     1:05.82  Q B  
            30.49  1:05.82
    7.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn               1:03.57     1:05.97  Q B  
            31.21  1:05.97
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:05.19     1:06.48  Q A  
            31.66  1:06.48
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     1:06.71     1:06.68  Q C  
            30.63  1:06.68
   10.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:05.05     1:06.76  Q A  
            30.26  1:06.76
   11.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV      1:07.39     1:07.04  Q B  
            30.93  1:07.04
   12.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:05.76     1:07.15  Q B  
            30.53  1:07.15
   13.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.90     1:07.54  Q B  
            30.78  1:07.54
   14.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:05.92     1:07.60  Q B  
            32.17  1:07.60
   15.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:08.02     1:07.65  Q B  
            30.91  1:07.65
   16.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     1:07.69     1:07.76  Q B  
            30.83  1:07.76
   17.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:11.28     1:07.99  R A  
            31.17  1:07.99
   18.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:07.76     1:08.06  ? D  
            30.76  1:08.06
   18.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:07.96     1:08.06  ? D  
            32.43  1:08.06
   20.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe        1:07.21     1:08.10  B    
            32.14  1:08.10
   20.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:08.00     1:08.10  D    
            30.28  1:08.10
   22.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                  1:08.10     1:08.18  D    
            31.49  1:08.18
   23.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:06.64     1:08.31  D    
            30.52  1:08.31
   24.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:08.50     1:08.58  D    
            31.34  1:08.58
   25.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.35     1:08.60  C    
            31.49  1:08.60
   26.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.09     1:08.78  D    
            31.22  1:08.78
   27.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  1:08.37     1:08.86  C    
            33.22  1:08.86
   28.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV      1:09.95     1:09.16  B    
            32.59  1:09.16
   29.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.95     1:09.19  B    
            31.71  1:09.19
   30.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:08.23     1:09.23  C    
            31.95  1:09.23
   31.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.12     1:09.26  D    
            32.06  1:09.26
   31.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:09.47     1:09.26  B    
            31.09  1:09.26
   33.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.89     1:09.28  B    
            31.49  1:09.28
   34.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:08.21     1:09.48  D    
            31.91  1:09.48
   35.  Monique Jonker                8501472   De Reuring               1:08.37     1:09.60  E    
            32.20  1:09.60
   36.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.80     1:09.63  D    
            31.78  1:09.63
   37.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan            1:09.18     1:09.65  A    
            33.14  1:09.65
   38.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.90     1:09.87  D    
            31.92  1:09.87
   39.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:10.11     1:09.91  C    
            32.89  1:09.91
   40.  Kristel Doreleijers           9302568   Eiffel Swimmers PSV      1:10.66     1:10.01  C    
            32.07  1:10.01
   41.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:10.70     1:10.36  C    
            32.42  1:10.36
   42.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:08.75     1:10.40  D    
            31.50  1:10.40
   43.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:10.33     1:10.47  C    
            32.95  1:10.47
   44.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                   1:10.10     1:10.48  B    
            32.18  1:10.48
   45.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      1:11.51     1:10.63  C    
            33.21  1:10.63
   46.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:10.74     1:10.68  D    
            33.35  1:10.68
   47.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:11.02     1:10.83  D    
            31.72  1:10.83
   48.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      1:10.63     1:10.94  B    
            33.18  1:10.94
   49.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    1:09.73     1:11.05  D    
            32.78  1:11.05
   50.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               1:08.52     1:11.12  C    
            32.33  1:11.12
   51.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.38     1:11.15  D    
            32.64  1:11.15
   52.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              1:09.74     1:11.19  E    
            32.84  1:11.19
   53.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV      1:08.76     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
   54.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:09.79     1:11.85  D    
            33.17  1:11.85
   55.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:10.53     1:11.97  D    
            33.40  1:11.97
   56.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:10.19     1:12.01  D    
            32.30  1:12.01
   57.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:11.51     1:12.02  B    
            34.19  1:12.02
   58.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:09.34     1:12.14  E    
            32.82  1:12.14
   59.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:10.98     1:12.29  B    
            33.09  1:12.29
   60.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:11.60     1:12.79  E    
            33.68  1:12.79
   61.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:11.17     1:13.07  D    
            32.86  1:13.07
   62.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan            1:11.09     1:13.71  D    
            33.92  1:13.71
   DIS  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:08.38                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:02.12                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                         Jeugd 2 en later
22-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.57       26.62  Q A  
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.06       27.02  Q C  
    3.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     26.93       27.73  Q D  
    4.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.82       27.79  Q C  
    5.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        27.76       28.05  Q D  
    6.  Roy Awater                    9100043   RZC                        27.91       28.16  D    
    7.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        28.02       28.22  D    
    8.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            28.36       28.27  D    
    9.  Martijs van Beusekom          9100133   TriVia                     28.57       28.38  E    
   10.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.53       28.53  E    
   11.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       28.59  E    
   12.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 29.10       28.62  E    
   13.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                28.44       28.65  E    
   14.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         28.32       29.06  E    
   15.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        28.28       29.07  E    
   16.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           28.82       29.32  E    
   17.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                29.17       29.44  E    
   18.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                29.20       29.74  E    
   19.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 29.00       29.78  F    
   20.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                29.30       30.33  F    
   21.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        29.14       30.74  F    
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              29.24                   
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              29.24                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
22-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.20       26.49  Q D  
    2.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        26.89       26.67  Q D  
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        25.78       26.82  Q D  
    4.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.91  Q D  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.42       27.01  Q D  
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.64       27.05  Q D  
    7.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.79       27.23  Q D  
    8.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.36       27.48  Q D  
    9.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        27.75       27.70  Q E  
   10.  Yelmar van der Veer           8805237   GoSwim                     27.82       27.94  Q E  
   11.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.27       27.95  Q E  
   12.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                27.43       28.08  R E  
   13.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        27.35       28.11  R E  
   14.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       27.61       28.21  E    
   15.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        27.75       28.49  F    
   15.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      28.49       28.49  E    
   17.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             27.73       28.53  F    
   18.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        28.44       28.56  E    
   19.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               27.96       28.60  F    
   20.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                28.14       28.61  E    
   21.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       28.34       28.72  E    
   22.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                27.99       28.78  F    
   23.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              28.43       28.91  E    
   24.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        27.94       28.95  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                                   all in
22-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.65 est.0.25.14        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        25.20       26.49  Q D  
    2.  Joey de Ruiter                9101971   Eiffel Swimmers PSV        26.57       26.62  Q A  
    3.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        26.89       26.67  Q D  
    4.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        25.78       26.82  Q D  
    5.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.91  Q D  
    6.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      26.42       27.01  Q D  
    7.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.06       27.02  Q C  
    8.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.64       27.05  Q D  
    9.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 27.79       27.23  Q D  
   10.  Raga Flores                   8900903   BZV                        27.36       27.48  Q D  
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        27.75       27.70  Q E  
   12.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     26.93       27.73  Q D  
   13.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               27.82       27.79  Q C  
   14.  Yelmar van der Veer           8805237   GoSwim                     27.82       27.94  Q E  
   15.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.27       27.95  Q E  
   16.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        27.76       28.05  Q D  
   17.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                27.43       28.08  R E  
   18.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        27.35       28.11  R E  
   19.  Roy Awater                    9100043   RZC                        27.91       28.16  D    
   20.  Tom Driessen                  8700801   ESCA                       27.61       28.21  E    
   21.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        28.02       28.22  D    
   22.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            28.36       28.27  D    
   23.  Martijs van Beusekom          9100133   TriVia                     28.57       28.38  E    
   24.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        27.75       28.49  F    
   24.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      28.49       28.49  E    
   26.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             27.73       28.53  F    
   26.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.53       28.53  E    
   28.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        28.44       28.56  E    
   29.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       28.59  E    
   30.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               27.96       28.60  F    
   31.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                28.14       28.61  E    
   32.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 29.10       28.62  E    
   33.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                28.44       28.65  E    
   34.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       28.34       28.72  E    
   35.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                27.99       28.78  F    
   36.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              28.43       28.91  E    
   37.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        27.94       28.95  F    
   38.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         28.32       29.06  E    
   39.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        28.28       29.07  E    
   40.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           28.82       29.32  E    
   41.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                29.17       29.44  E    
   42.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                29.20       29.74  E    
   43.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn                 29.00       29.78  F    
   44.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                29.30       30.33  F    
   45.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        29.14       30.74  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              29.24                   
    NG  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan              29.24                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                       Jeugd 2 en later
22-6-2008 - 10:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.19       29.69  R C  
    2.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       30.24  C    
    3.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.36  D    
    4.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      30.96       30.44  D    
    5.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          30.50       30.45  D    
    6.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.09       30.46  D    
    7.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   29.78       30.51  D    
    8.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        30.36       30.57  D    
    9.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.62  D    
   10.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.20       30.63  D    
   11.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                   30.40       30.77  D    
   12.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.31       31.00  E    
   13.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       30.79       31.01  D    
   14.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       31.07  E    
   15.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 29.86       31.16  D    
   16.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            30.65       31.21  E    
   17.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        30.48       31.32  E    
   18.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.73       31.34  E    
   19.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.32       31.55  E    
   20.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        30.45       31.59  D    
   21.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              30.40       31.66  E    
   22.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            30.98       31.68  D    
   23.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    30.90       31.74  E    
   24.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    30.87       32.78  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
22-6-2008 - 10:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.40       27.76  Q A  
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 28.66       28.04  Q B  
    3.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.51       28.12  Q A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.14       28.35  Q A  
    5.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.69  Q C  
    6.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.87       28.74  Q B  
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       28.85       28.94  Q C  
    8.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         29.04       29.00  Q D  
    9.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.10  Q D  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      28.92       29.14  Q D  
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     29.55       29.17  Q C  
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.99       29.41  Q D  
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.54       29.41  Q C  
   14.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       28.88       29.47  Q D  
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             29.45       29.51  Q D  
   16.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.02       29.58  Q C  
   17.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.34       30.04  R D  
   18.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.57       30.15  D    
   19.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      29.49       30.35  E    
   20.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.97       31.01  E    
   21.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              30.09       32.16  F    
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.02                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m vlinderslag                                 all in
22-6-2008 - 10:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.26.93 est.0.27.47        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.40       27.76  Q A  
    2.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 28.66       28.04  Q B  
    3.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         28.51       28.12  Q A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.14       28.35  Q A  
    5.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.69  Q C  
    6.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.87       28.74  Q B  
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       28.85       28.94  Q C  
    8.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         29.04       29.00  Q D  
    9.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.10  Q D  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      28.92       29.14  Q D  
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     29.55       29.17  Q C  
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.99       29.41  Q D  
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.54       29.41  Q C  
   14.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       28.88       29.47  Q D  
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             29.45       29.51  Q D  
   16.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.02       29.58  Q C  
   17.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.19       29.69  R C  
   18.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.34       30.04  R D  
   19.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.57       30.15  D    
   20.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       30.24  C    
   21.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      29.49       30.35  E    
   22.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.36  D    
   23.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      30.96       30.44  D    
   24.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          30.50       30.45  D    
   25.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.09       30.46  D    
   26.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   29.78       30.51  D    
   27.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        30.36       30.57  D    
   28.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.62  D    
   29.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.20       30.63  D    
   30.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                   30.40       30.77  D    
   31.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.31       31.00  E    
   32.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       30.79       31.01  D    
   32.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.97       31.01  E    
   34.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       31.07  E    
   35.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 29.86       31.16  D    
   36.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            30.65       31.21  E    
   37.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        30.48       31.32  E    
   38.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.73       31.34  E    
   39.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.32       31.55  E    
   40.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        30.45       31.59  D    
   41.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              30.40       31.66  E    
   42.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            30.98       31.68  D    
   43.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    30.90       31.74  E    
   44.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              30.09       32.16  F    
   45.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    30.87       32.78  F    
    NG  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.02                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                       Jeugd 2 en later
22-6-2008 - 10:14        Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    28.96       29.61  Q A  
    2.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       30.41  ? C  
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            30.09       30.41  ? C  
    4.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.22       30.57  C    
    5.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        29.74       30.60  C    
    6.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.44       30.66  C    
    7.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters              31.83       30.94  C    
    8.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                31.02       31.19  D    
    9.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn                 31.69       31.25  B    
   10.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        31.39       31.30  C    
   11.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             30.80       31.38  D    
   12.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                31.41       31.42  D    
   13.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               31.13       31.45  D    
   14.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       31.55  D    
   15.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        32.03       31.84  E    
   16.  Sander Hoogeveen              9001267   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.02       31.88  E    
   17.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              31.74       31.99  E    
   18.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal                32.25       32.07  E    
   19.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    32.29       32.10  E    
   20.  Roy Awater                    9100043   RZC                        31.80       32.14  E    
   21.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           31.55       32.21  C    
   22.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       32.26  E    
   23.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.41  E    
   24.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               31.73       32.55  E    
   25.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 32.26       32.60  E    
   26.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 32.02       32.61  E    
   27.  Jelmer Staring                9005799   De IJsselmeeuwen           32.60       32.67  E    
   28.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       32.69  E    
   29.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    31.13       32.80  D    
   30.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        31.92       32.84  E    
   31.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                32.12       32.99  E    
   32.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         32.59       33.06  E    
   33.  Sverre van de Wal             9006449   TriVia                     32.54       33.09  F    
   34.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                32.36       33.29  F    
   35.  Marc Bruin                    9000471   De Reuring                 32.51       33.46  F    
   36.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        31.93       33.53  F    
   37.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        32.09       34.20  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
22-6-2008 - 10:14        Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.21  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       28.43  Q A  
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       29.41  Q C  
    4.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.65       29.67  Q C  
    5.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.99       29.83  Q D  
    6.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        28.96       29.98  Q D  
    7.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       29.73       30.04  Q D  
    8.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.12  Q D  
    9.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.98       30.13  Q C  
   10.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.67       30.17  Q C  
   11.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                    30.77       30.18  Q C  
   12.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     29.91       30.20  Q D  
   13.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        30.02       30.32  Q D  
   14.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                29.95       30.35  Q E  
   15.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.47  R D  
   16.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        30.00       30.65  E    
   17.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            30.28       30.76  E    
   18.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        30.42       30.78  D    
   19.  Stefan Haack                  8200575   Rapido '82                 30.57       30.80  E    
   20.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        30.61       30.85  D    
   21.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            30.60       30.94  E    
   22.  Robbert Springveld            8302015   De Aalscholver             31.12       31.02  E    
   23.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                30.33       31.03  E    
   24.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 30.88       31.06  E    
   24.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      31.12       31.06  E    
   26.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                30.95       31.08  E    
   26.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.08  E    
   28.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        30.51       31.10  E    
   29.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.14  E    
   30.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen                30.57       31.19  E    
   30.  Thomas Dol                    8200357   Zeester-Meerval            30.29       31.19  E    
   32.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        30.54       31.23  E    
   33.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan              31.38       31.28  E    
   34.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.00       31.30  E    
   35.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        30.73       31.39  E    
   36.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.61  E    
   37.  Teun Groeneweg                8701133   EZC                        31.16       31.70  E    
   38.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 31.25       31.78  E    
   39.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            30.77       31.88  F    
   40.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                30.71       32.00  F    
   40.  Ivan van Omme                 8201263   De Geul                    31.33       32.00  F    
   42.  Mark Oude Bennink             8702489   OZ&PC                      31.18       32.14  F    
   43.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         31.79       32.17  E    
   44.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.94       32.28  E    
   45.  John van Susteren             8502549   RZC                        31.00       32.56  F    
   46.  Ron Langelaan                 7800643   Oceanus                    31.00       32.69  F    
   47.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden-De Gouwe          31.64       33.04  F    
    NG  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.19                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Heren, 50m schoolslag                                 all in
22-6-2008 - 10:14        Richttijd EK korte baan 2008: 0.27.44 est.0.27.99        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.21  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       28.43  Q A  
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       29.41  Q C  
    4.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    28.96       29.61  Q A  
    5.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.65       29.67  Q C  
    6.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 29.99       29.83  Q D  
    7.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        28.96       29.98  Q D  
    8.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       29.73       30.04  Q D  
    9.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.12  Q D  
   10.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       29.98       30.13  Q C  
   11.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     29.67       30.17  Q C  
   12.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                    30.77       30.18  Q C  
   13.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     29.91       30.20  Q D  
   14.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        30.02       30.32  Q D  
   15.  Jelte Stanic                  8703165   De Lansingh                29.95       30.35  Q E  
   16.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       30.41  ? C  
   16.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            30.09       30.41  ? C  
   18.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.47  R D  
   19.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.22       30.57  C    
   20.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        29.74       30.60  C    
   21.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        30.00       30.65  E    
   22.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.44       30.66  C    
   23.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            30.28       30.76  E    
   24.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        30.42       30.78  D    
   25.  Stefan Haack                  8200575   Rapido '82                 30.57       30.80  E    
   26.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        30.61       30.85  D    
   27.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters              31.83       30.94  C    
   27.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            30.60       30.94  E    
   29.  Robbert Springveld            8302015   De Aalscholver             31.12       31.02  E    
   30.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                30.33       31.03  E    
   31.  Rick de Greef                 8400749   Budel                      31.12       31.06  E    
   31.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 30.88       31.06  E    
   33.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl/LGB                30.95       31.08  E    
   33.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.08  E    
   35.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        30.51       31.10  E    
   36.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.14  E    
   37.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                31.02       31.19  D    
   37.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen                30.57       31.19  E    
   37.  Thomas Dol                    8200357   Zeester-Meerval            30.29       31.19  E    
   40.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        30.54       31.23  E    
   41.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn                 31.69       31.25  B    
   42.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan              31.38       31.28  E    
   43.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        31.39       31.30  C    
   43.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.00       31.30  E    
   45.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             30.80       31.38  D    
   46.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        30.73       31.39  E    
   47.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                31.41       31.42  D    
   48.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               31.13       31.45  D    
   49.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       31.55  D    
   50.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.61  E    
   51.  Teun Groeneweg                8701133   EZC                        31.16       31.70  E    
   52.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 31.25       31.78  E    
   53.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        32.03       31.84  E    
   54.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            30.77       31.88  F    
   54.  Sander Hoogeveen              9001267   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.02       31.88  E    
   56.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              31.74       31.99  E    
   57.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                30.71       32.00  F    
   57.  Ivan van Omme                 8201263   De Geul                    31.33       32.00  F    
   59.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal                32.25       32.07  E    
   60.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    32.29       32.10  E    
   61.  Mark Oude Bennink             8702489   OZ&PC                      31.18       32.14  F    
   61.  Roy Awater                    9100043   RZC                        31.80       32.14  E    
   63.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         31.79       32.17  E    
   64.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           31.55       32.21  C    
   65.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       32.26  E    
   66.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.94       32.28  E    
   67.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.41  E    
   68.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               31.73       32.55  E    
   69.  John van Susteren             8502549   RZC                        31.00       32.56  F    
   70.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 32.26       32.60  E    
   71.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 32.02       32.61  E    
   72.  Jelmer Staring                9005799   De IJsselmeeuwen           32.60       32.67  E    
   73.  Ron Langelaan                 7800643   Oceanus                    31.00       32.69  F    
   73.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       32.69  E    
   75.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    31.13       32.80  D    
   76.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        31.92       32.84  E    
   77.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                32.12       32.99  E    
   78.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden-De Gouwe          31.64       33.04  F    
   79.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         32.59       33.06  E    
   80.  Sverre van de Wal             9006449   TriVia                     32.54       33.09  F    
   81.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                32.36       33.29  F    
   82.  Marc Bruin                    9000471   De Reuring                 32.51       33.46  F    
   83.  Shane Zoer                    9104091   EZV                        31.93       33.53  F    
   84.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        32.09       34.20  F    
    NG  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.19                   




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB