Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Finale, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Finale, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Finale, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21-6-2008 - 18:00        Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.74       24.14  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     25.60       25.52  A+   
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.06       25.85  A+   
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.38       26.28  B    
    5.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        26.93       26.73  A    
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 26.85       26.86  C    
    7.  Esther de Boer                8900390   Orca                       27.00       27.09  C    
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.90       28.98  E    
 NG.ZA  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        26.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21-6-2008 - 18:01              Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56                 Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       56.46       54.88  A+   
            26.14    54.88
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.75       55.20  A+   
            25.15    55.20
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 57.00       56.04  A+   
            27.09    56.04
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        56.97       56.81  A    
            26.19    56.81
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 57.23       57.17  B    
            26.55    57.17
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      57.69       57.21  A+   
            26.09    57.21
    7.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.28       58.13  C    
            27.24    58.13
    8.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        58.95     1:06.68  F    
            30.09  1:06.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21-6-2008 - 18:03        Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.92       27.71  A+   
        Nederlands Record Senioren
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.99       28.71  A+   
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.22       29.56  B    
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.11       30.10  C    
    5.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.54       30.42  C    
    6.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      30.59       30.67  D    
    6.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      30.64       30.67  D    
    8.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.55       30.88  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21-6-2008 - 18:05        Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        24.04       23.40  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        24.71       23.98  A+   
    3.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.43       24.10  A+   
    4.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.72       24.53  A    
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.23       24.83  B    
    6.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.64       25.27  C    
    7.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.94       25.58  D    
    8.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.86       25.76  B    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21-6-2008 - 18:06        Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 32.12       31.46  A+   
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.46       32.39  A+   
    3.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.11       32.72  B    
    4.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.13       33.02  A    
    5.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.84       33.53  C    
    6.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       33.66       34.02  D    
    7.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        34.00       34.11  D    
    8.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.18       34.14  C    




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 4 x 50m wisselslag                        Senioren Open
21-6-2008 - 18:28                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:55.91     1:55.22       
        Lenneke van Schaik, 86                       Kelly de Jong, 91
        Moniek Nijhuis, 88                           Lona Kroese, 87
            29.41  1:00.32  1:29.06  1:55.22

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:59.56     1:56.72       
        Tanja Peeters, 91                            Jessica Spruit, 91
        Jocelyn Spruit, 93                           Hinkelien Schreuder, 84
            30.96  1:04.46  1:32.41  1:56.72

    3.  Orca 1                                  Orca                     2:01.23     2:00.07       
        Wendan Poelstra, 91                          Esther de Boer, 89
        Marloes Oldenburg, 88                        Ilse Kraayeveld, 90
            31.61  1:05.99  1:34.73  2:00.07

    4.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            1:58.66     2:00.46       
        Miranda Nijenhuis, 92                        Marina Scheepbouwer, 84
        Eline Boers, 91                              Tamara van Vliet, 94
            31.24  1:04.01  1:32.63  2:00.46

    5.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:59.05     2:01.06       
        Britt Verdijck, 89                           Tessa Brouwer, 91
        Anouk Elzerman, 90                           Parand Zarekiani, 94
            31.33  1:04.29  1:33.52  2:01.06

    6.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     2:01.81     2:01.43       
        MariŽlle ter Stege, 91                       Aukje Jenster, 92
        Wendy van der Iest, 87                       Charlotte Mol, 91
            31.75  1:05.14  1:33.84  2:01.43

    7.  WVZ 1                                   WVZ                      1:59.78     2:01.44       
        Ellen van de Velde, 82                       Jolijn van Valkengoed, 81
        Martine v.d. Heide, 80                       Maaike van den Brand, 80
            33.91  1:07.79  1:35.15  2:01.44

    8.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       2:04.15     2:02.74       
        Maureen Visser, 89                           Elinore de Jong, 89
        Samantha Vuijst, 89                          Pauline Gouwens, 84
            32.46  1:08.24  1:36.32  2:02.74

    9.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    2:07.45     2:04.47       
        Silvie Ketelaars, 85                         Rieneke Terink, 84
        DaniŽlle Vermeulen, 91                       Iris Pijtak, 93
            30.37  1:08.17  1:36.38  2:04.47

   10.  DWK 1                                   DWK                      2:06.37     2:04.83       
        Kim Anne Bouw, 90                            Lotte Wilms, 84
        Yvonne van de Pol, 88                        Marijke Monsma, 85
            33.06  1:07.01  1:36.68  2:04.83

   10.  ZC Ooievaar (SG) 1                      ZC Ooievaar (SG)         2:07.63     2:04.83       
        Anja van der Hout, 90                        Tessa Miller, 89
        Mea Ferreira, 89                             Nina Ferreira, 89
            30.02  1:05.47  1:36.42  2:04.83

   12.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     2:02.51     2:04.86       
        Malissa van der Horst, 92                    Elise Bouwens, 91
        Marloes Nieberg, 90                          Marjolein Post, 89
            31.53  1:08.36  1:37.24  2:04.86

   13.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     2:06.53     2:05.94       
        Petra Dekker, 87                             Mandy van Wakeren, 86
        Marike Boersen, 88                           Ilse van Hoorn, 90
            31.92  1:08.86  1:38.41  2:05.94

   14.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      2:05.43     2:06.17       
        Ashley Verburg, 93                           Kim vd Beek, 87
        Idoia Hidalgo, 91                            Anne Michelle Vos, 91
            31.43  1:08.25  1:37.90  2:06.17

   15.  Zignea 1                                Zignea                   2:05.98     2:06.62       
        Sarah Boerefijn, 92                          Annelies Pol, 89
        Karin Rijkelijkhuizen, 94                    Debby Boerefijn, 94
            33.50  1:08.89  1:37.72  2:06.62

   16.  De Golfbreker 1                         De Golfbreker            2:07.64     2:06.80       
        Marlies Lukkien, 84                          Wendy Tempels, 85
        Jorinde van der Laan, 84                     Monique Bruins, 85
            35.14  1:09.94  1:39.83  2:06.80

   17.  De Columbiaan 2                         De Columbiaan            2:05.04     2:07.37       
        Nadine Straten, 91                           Yvette de Gier, 94
        Daphne Roubos, 90                            Jara Schmidt, 94
            33.86  1:07.14  1:39.08  2:07.37

   18.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          2:08.53     2:07.50       
        Sharon van der Leest, 92                     Pascalle Spiekerman, 94
        Nathalie van Velzen, 85                      Cleo Denise Bol, 94
            32.94  1:08.12  1:39.62  2:07.50

   19.  HZPC 1                                  HZPC                     2:05.87     2:07.55       
        Judith van Meijel, 91                        Lisa Dreesens, 91
        Maddy Thielen, 90                            Mieke Veens, 85
            32.29  1:10.48  1:39.60  2:07.55

   20.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           2:08.32     2:07.93       
        Inge Menzo, 88                               Stťphanie Bergsma, 92
        Sharayah Diphoorn, 91                        Kim Heerdink, 90
            32.57  1:06.57  1:39.25  2:07.93

   21.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              2:07.93     2:08.29       
        Rosanne Padt, 95                             Marianne vd Poll, 89
        Maaike Vooren, 91                            Chantalle van der Fluit, 92
            33.50  1:09.87  1:39.69  2:08.29

   22.  Octopus 1                               Octopus                  2:09.18     2:08.67       
        Annemarie Worst, 95                          Sharon Gelmers, 94
        Jantina Bredewoud, 88                        Suzanne Brummel, 94
            32.05  1:06.92  1:38.56  2:08.67

   23.  Zaanstad (SG) 1                         Zaanstad (SG)            2:08.80     2:08.86       
        Shelley de Boer, 93                          Melissa Zwaan, 91
        Amber Ruig, 96                               Esmee Vermeulen, 96
            31.99  1:08.69  1:39.79  2:08.86

   24.  ESCA 1                                  ESCA                     2:09.28     2:08.88       
        Svenja Peters, 92                            Linda Kolkman, 93
        Loes van Ooijen, 92                          Nynke van der Steur, 92
            33.39  1:09.49  1:40.89  2:08.88

   25.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              2:08.64     2:08.96       
        Leonie van Noort, 93                         Linda van der Voort, 92
        Larissa Brak, 88                             Jordan van Wijk, 91
            32.47  1:07.32  1:39.79  2:08.96

   26.  De Devel 1                              De Devel                 2:08.86     2:09.04       
        Maryse Lampe, 87                             Leonie Taal, 93
        Lisa van Milt, 92                            Lisa Klatten, 92
            32.80  1:09.43  1:39.79  2:09.04

   27.  De Whee 1                               De Whee                  2:08.27     2:09.11       
        Kimberly Kranenberg, 94                      Lenneke v/d Molen, 87
        Lisa Nijland, 91                             Lisanne Kranenberg, 92
            35.45  1:09.02  1:39.34  2:09.11

   28.  De Whee 2                               De Whee                  2:08.95     2:09.23       
        Kelly ter Doest, 91                          Lisanne Dikkers, 93
        Michelle Schouten, 94                        Pauline Scheepbouwer, 87
            30.76  1:06.65  1:40.74  2:09.23

   29.  Oceanus 1                               Oceanus                  2:06.96     2:09.29       
        Wyke Nieuwenhuizen, 91                       Amanda Berendrecht, 83
        Laura Badoux, 82                             Marieke Weijers, 89
            33.44  1:08.10  1:40.27  2:09.29

   30.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          2:06.88     2:09.70       
        Inge Arts, 92                                Stephanie Janssen, 91
        Cyril Landstra, 93                           Sophie Sollie, 94
            33.77  1:11.26  1:40.55  2:09.70

   31.  DZT '62 1                               DZT '62                  2:08.13     2:09.94       
        Laura vd Laar, 92                            Sahar Hamam, 94
        Femke Hendrikx, 88                           Yvon de Wit, 91
            34.85  1:08.88  1:40.71  2:09.94

   32.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              2:09.22     2:10.40       
        Nathasja Bos, 91                             Christien Kruithof, 86
        Mariska Meems, 89                            Natasja Topelen, 89
            35.69  1:11.20  1:42.12  2:10.40




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Heren, 4 x 50m vrije slag                        Senioren Open
21-6-2008 - 18:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               1:31.63     1:28.16       
        Nederlands Record Sen. Verenigingen
        Bas van Velthoven, 85                        Joost Reijns, 87
        Stefan de Die, 86                            Remko de Jong, 76
            22.69    44.31  1:06.32  1:28.16

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      1:34.43     1:31.38       
        Joeri Verlinden, 88                          Stefan Oosting, 81
        Joey de Ruiter, 91                           Bastiaan Tamminga, 81
            23.32    46.87  1:09.23  1:31.38

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:35.51     1:33.33       
        Marvin Kruin, 89                             Wouter Vink, 88
        Martijn van Buuren, 76                       Robin van Aggele, 84
            23.89    47.75  1:11.58  1:33.33

    4.  WVZ 1                                   WVZ                      1:36.03     1:33.63       
        Wouter Smeets, 84                            Arjan Assink, 86
        Sander Smeets, 84                            Martijn Smeets, 81
            23.39    47.16  1:10.70  1:33.63

    5.  Team Groningen 1                        Team Groningen           1:36.79     1:33.76       
        Casper Hut, 78                               Sebastian Bakker, 88
        Erwin Buist, 78                              Rudy Ted de Haan, 84
            24.02    48.36  1:12.04  1:33.76

    6.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    1:36.55     1:35.10       
        Joran Barends, 85                            Ewoud Tamminga, 82
        Robert Yallop, 89                            Frederik Tamminga, 87
            23.27    46.79  1:09.83  1:35.10

    7.  De Warande 1                            De Warande               1:36.25     1:35.14       
        Ralf Mertens, 82                             Gerben Fiere, 91
        Matthijs van Dieden, 76                      Gijs Damen, 79
            24.25    48.59  1:12.30  1:35.14

    8.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               1:38.78     1:35.49       
        Lennart Stekelenburg, 86                     Danny van Zoen, 84
        Peter-Jan Plasmans, 91                       Henk van Niejenhuis, 89
            22.62    47.16  1:11.68  1:35.49

    9.  DWK 1                                   DWK                      1:36.81     1:35.55       
        Nick van Gemert, 89                          Merijn Ellenkamp, 85
        Olaf Achterberg, 90                          Tim van Deutekom, 91
            24.48    48.12  1:11.43  1:35.55

   10.  TriVia 1                                TriVia                   1:37.22     1:36.08       
        Jeroen Stuut, 88                             Marc Kremer, 90
        Erik Talma, 89                               Timon Evenhuis, 90
            24.14    48.89  1:12.90  1:36.08

   11.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     1:37.76     1:36.26       
        Robert Klinkhamer, 91                        Niels Koster, 87
        Maxim van Geffen, 88                         Niels van Eck, 89
            24.50    48.54  1:13.23  1:36.26

   12.  De Lansingh 1                           De Lansingh              1:37.00     1:37.25       
        Jelte Stanic, 87                             Elmar Gouw, 89
        Roland Boon, 88                              Stefan Groeneweg, 89
            24.49    48.60  1:12.40  1:37.25

   13.  WVZ 2                                   WVZ                      1:40.18     1:37.35       
        Thijs van Valkengoed, 83                     Bas Spaanderman, 90
        Martijn Heinsbroek, 89                       Alex Goeyenbier, 87
            24.49    49.00  1:12.93  1:37.35

   14.  Dedemsvaart-AC 1                        Dedemsvaart-AC           1:39.54     1:37.41       
        Sander Zoer, 83                              Maarten Smit, 90
        Hugo Polman, 91                              Aljan Tempel, 90
            25.05    49.34  1:13.30  1:37.41

   15.  De Geul 1                               De Geul                  1:39.19     1:37.52       
        Wouter de Win, 86                            Ivan van Omme, 82
        Yuri van Omme, 85                            Robbert Donk, 89
            24.45    49.60  1:13.72  1:37.52

   16.  Deltasteur 1                            Deltasteur               1:41.78     1:38.03       
        Gernand Leusink, 88                          Ruben Brink, 89
        Henri Kragt, 87                              Gert van 't Oever, 87
            24.39    49.43  1:13.75  1:38.03

   17.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              1:37.28     1:38.11       
        Thom de Boer, 91                             Pieter Schoots, 87
        Bart Schram, 91                              Stanley Vleerlaag, 85
            25.12    49.88  1:14.10  1:38.11

   18.  EZC 1                                   EZC                      1:38.73     1:38.21       
        Tjerk vd Kieft, 90                           Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                              Pascal Bruins, 89
            24.56    49.11  1:13.51  1:38.21

   19.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              1:37.84     1:38.41       
        Stephan Smit, 85                             Mark Baars, 85
        Vincent de Ruiter, 90                        Jeroen Baars, 92
            24.40    49.22  1:13.24  1:38.41

   20.  WVZ 3                                   WVZ                      1:41.14     1:38.51       
        Marcel Thijsse, 82                           Philippe Rivard, 93
        Mike Stoffer, 89                             Thomas Kersten, 90
            24.34    48.66  1:13.94  1:38.51

   21.  ESCA 1                                  ESCA                     1:39.19     1:38.76       
        Tom Driessen, 87                             Sander de Vrught, 89
        Nelis de Wit, 81                             Marten Jan Verbeek, 86
            23.98    48.98  1:14.13  1:38.76

   22.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    1:39.51     1:38.91       
        Stef Comello, 88                             Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                         Mark Oude Bennink, 87
            24.49    49.45  1:13.97  1:38.91

   23.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       1:42.12     1:39.02       
        Floor Verhaar, 90                            Roy Visser, 91
        Dennis Overhage, 90                          Ferry Weertman, 92
            24.02    48.98  1:14.25  1:39.02

   24.  De Schelde 1                            De Schelde               1:40.84     1:39.14       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Bas van Houwelingen, 92
        Tommy van Overmeeren, 84                     Cees van Houwelingen, 63
            24.39    49.28  1:14.08  1:39.14

   25.  RZL 1                                   RZL                      1:40.71     1:39.23       
        Martin Teley, 89                             Niels van Dalen, 89
        Stijn Agten, 87                              Ruud van Bommel, 89
            25.70    50.86  1:15.51  1:39.23

   26.  DZT '62 1                               DZT '62                  1:40.20     1:39.25       
        Dirk Filippini, 85                           Joppe Wisse, 89
        Aad Vogelaar, 61                             Bram Wisse, 85
            25.24    51.21  1:15.53  1:39.25

   27.  De Zijl/LGB 1                           De Zijl/LGB              1:41.35     1:39.26       
        Robin Sprinkhuizen, 74                       Dingeman van der Pluijm, 90
        Michael van der Linden, 86                   Joost Rijntjes, 91
            25.96    49.90  1:14.34  1:39.26

   28.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          1:40.76     1:39.41       
        Michiel Beemster, 80                         Sverre Oelen, 90
        Johan Roos, 83                               Bas Tietze, 87
            24.94    49.80  1:15.25  1:39.41

   29.  Budel 1                                 Budel                    1:39.68     1:39.63       
        Rick de Greef, 84                            Thomas van Mierlo, 93
        Niels Raaijmakers, 90                        Jasper van Mierlo, 90
            24.16    50.11  1:15.90  1:39.63

   30.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:39.85     1:39.65       
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            25.18    51.08  1:16.23  1:39.65

   31.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          1:40.80     1:39.99       
        Micael Correia, 90                           Ralph de Bie, 87
        Roel Jacobs, 82                              Ronald Vullings, 87
            24.59    48.94  1:15.71  1:39.99

   32.  De Whee 1                               De Whee                  1:41.39     1:40.04       
        Jasper de Boer, 93                           Richard Huisken, 85
        Emiel Huisken, 85                            Geert Lantink, 86
            27.57    52.45  1:17.18  1:40.04

   33.  RZC 2                                   RZC                      1:42.34     1:40.15       
        Tom Brouwers, 94                             Pascal Timmermans, 92
        Bart Beumer, 91                              Roy Awater, 91
            26.18    51.54  1:15.56  1:40.15

   34.  Eiffel Swimmers PSV 2                   Eiffel Swimmers PSV      1:40.69     1:40.28       
        Lars v.d. Heijden, 90                        Tommie Kersten, 88
        Wouter Houtman, 90                           John Verhagen, 92
            25.56    51.76  1:15.76  1:40.28

   35.  D'Elft 1                                D'Elft                   1:41.21     1:40.34       
        Victor den Heijer, 83                        Egbert Stolk, 76
        Hugo Schoonewille, 87                        Maarten van der Beek, 86
            25.39    50.62  1:15.67  1:40.34

   36.  RZC 1                                   RZC                      1:42.35     1:40.49       
        John van Susteren, 85                        Kevin van Susteren, 89
        Stefan van Susteren, 87                      Raynor Wolf, 89
            25.91    51.44  1:16.91  1:40.49

   37.  Zignea 1                                Zignea                   1:41.16     1:40.64       
        Mike Dam, 88                                 Erik Spit, 86
        Gert Sikkema, 63                             Johan Kistemaker, 81
            25.42    50.81  1:15.42  1:40.64

   38.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:42.18     1:40.72       
        Camiel Villa Rikkers, 89                     Martijn Bouwens, 88
        Mark Zwart, 79                               Robin Veenstra, 92
            25.57    50.99  1:15.76  1:40.72

   39.  Rapido '82 1                            Rapido '82               1:41.02     1:40.82       
        Stefan Haack, 82                             Felix Kramer, 90
        Peter Sohl, 88                               Loek Rolvink, 83
            25.06    50.01  1:15.52  1:40.82

   40.  De Schotejil 1                          De Schotejil             1:41.58     1:40.90       
        Mark Costeris, 92                            Niels Albrechts, 88
        Leander Noordijk, 81                         Sebastiaan Rosendaal, 91
            24.08    49.85  1:16.87  1:40.90

   41.  DAW-Finenzo 2                           DAW-Finenzo              1:42.30     1:40.95       
        Martijn van Gelderen, 89                     Kevin vd Poll, 86
        Wouter Breton, 89                            Patrick Molenkamp, 88
            25.28    50.35  1:15.93  1:40.95

   42.  Dedemsvaart-AC 2                        Dedemsvaart-AC           1:42.31     1:41.20       
        Jasper Pouls, 85                             Jesper Kloek, 90
        Arjan Prins, 82                              Arjan Dolstra, 78
            25.84    51.27  1:16.37  1:41.20

   43.  Swol 1894 1                             Swol 1894                1:42.36     1:42.14       
        Bram Koppenaal, 91                           Roger Gerrits, 89
        Rik Linssen, 84                              Michiel Jorink, 87
            25.76    52.23  1:17.54  1:42.14

   44.  Deltasteur 2                            Deltasteur               1:41.13     1:42.18       
        Stephan Lokhorst, 91                         Gerjan Wezenberg, 85
        Arjan Kanis, 89                              Thijs Fikkert, 88
            25.54    51.24  1:16.85  1:42.18

   45.  Stadskanaal 1                           Stadskanaal              1:41.96     1:42.35       
        Jos Duit, 90                                 Daniek Saman, 92
        Maurits Muthert, 92                          Anko Eefting, 83
            25.21    50.51  1:16.69  1:42.35

   46.  DAW-Finenzo 3                           DAW-Finenzo              1:42.50     1:43.04       
        Dennis Eliveld, 92                           Jeffrey Spaltman, 92
        Joey Stokx, 93                               Ronald Hart, 78
            25.74    51.91  1:17.79  1:43.04

   47.  De Zeeschuimers 1                       De Zeeschuimers          1:41.45     1:44.37       
        Xander Breton, 84                            Michael Kras, 89
        Klaas van Beek, 88                           Richard Kras, 91
            23.93    50.17  1:17.65  1:44.37

   48.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:42.18     1:44.68       
        Sander Ariaansz, 93                          Vincent Versteeg, 77
        Ricardo Diaz, 90                             Erik Koops, 91
            25.94    53.18  1:18.59  1:44.68

   DIS  TriVia 2                                TriVia                   1:42.45                   
        EA - Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren)., 3e zwemmer
        Devi Wolthuizen, 87                          Tjarko Dijkstra, 90
        Martijs van Beusekom, 91                     …tiŽnne Vrieling, 91
            24.74    50.36





Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB