Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Swim off voorronde, Senioren Open    Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Halve finale, Junioren 1 en ouder    Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Halve finale, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21-6-2008                                                                Results Swim off voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.18       34.03  D    
    2.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.18       34.98  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21-6-2008                Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.05       25.60  Q A+ 
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        25.22       25.74  Q A  
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.34       26.06  Q A  
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.67       26.38  Q B  
    5.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        26.65       26.65  Q C  
    6.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 27.22       26.85  Q C  
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.27       26.85  Q C  
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              27.39       26.90  Q B  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.24       26.93  R B  
   10.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.93       27.00  R C  
   11.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.24       27.01  D    
   12.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.45       27.06  A+   
   13.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.98       27.10  B    
   14.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.36       27.47  D    
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.56       27.90  E    
   16.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.57       28.04  C    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21-6-2008                      Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56           Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       58.45       56.46  Q A  
            27.25    56.46
    2.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      59.30       56.67  Q A  
            26.28    56.67
    3.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             58.45       56.75  Q A  
            25.52    56.75
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.01       56.97  Q A  
            25.76    56.97
    5.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 58.23       57.00  Q A  
            26.48    57.00
    6.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.72       57.23  Q B  
            26.73    57.23
    7.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      58.37       57.69  Q A  
            26.14    57.69
    8.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     59.04       58.28  Q C  
            27.08    58.28
    9.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        59.84       58.34  R C  
            26.74    58.34
   10.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             58.97       58.69  R C  
            27.66    58.69
   11.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.55       58.95  C    
            27.05    58.95
   12.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 59.30       59.19  D    
            27.82    59.19
   13.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     58.95       59.33  B    
            27.89    59.33
   14.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:00.10       59.93  C    
            28.78    59.93
   15.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.94     1:00.44  C    
            27.56  1:00.44
   16.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:00.48     1:01.10  D    
            27.71  1:01.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21-6-2008                Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.97       28.92  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     29.39       28.99  Q A+ 
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.46       29.22  Q A  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.33       30.11  Q C  
    5.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.78       30.54  Q C  
    6.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.99       30.55  Q D  
    7.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      30.87       30.59  Q D  
    8.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      31.06       30.64  Q D  
    9.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.32       30.66  R C  
   10.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        31.01       30.94  R D  
   11.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 31.22       31.01  D    
   12.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.85       31.09  C    
   13.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           31.37       31.26  E    
   14.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     31.21       31.43  C    
   15.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.52       31.85  D    
   16.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.06       32.29  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21-6-2008                Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        24.05       24.04  Q A+ 
    2.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.16       24.43  Q A  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        24.81       24.71  Q A  
    4.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      25.08       24.72  Q B  
    5.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.16       25.23  Q C  
    6.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.82       25.64  Q D  
    7.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.92       25.86  Q C  
    8.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.96       25.94  Q D  
    9.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.93       26.03  R D  
   10.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.96       26.10  ? D  
   10.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.00       26.10  ? D  
   12.  Raga Flores                   8900903   BZV                        26.09       26.14  D    
   13.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.06       26.21  C    
   14.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.14       26.35  E    
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        26.16       27.07  E    
   16.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.07       27.35  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21-6-2008                Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18     Results Halve finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 32.14       32.12  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.45       32.46  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        33.08       32.97  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.25       33.11  Q B  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.30       33.13  Q A  
    6.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.18       33.66  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.85       33.84  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        34.12       34.00  Q D  
    9.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.40       34.18  R D  
   10.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    34.26       34.36  R C  
   11.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    34.37       34.38  D    
   12.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        34.98       34.92  C    
   13.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.69       35.16  C    
   14.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        35.10       35.18  D    
   15.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.90       35.29  E    
   16.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    35.00       35.60  E    



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB