Nr. 74. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 75. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 76. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 77. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 78. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 80. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 81. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1
Nr. 82. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 83. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 84. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4
Nr. 85. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 86. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 87. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten, 13. - 15.6.2008


6 - NJK 2008 sessie 615.06.2008 - 16:00


Programmanr. 74
15.06.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana1:15.221:14.66A+
2.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg1:17.421:16.13B
3.Maurice Henkel9504703RZ1:18.801:19.52D
4.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:18.141:20.05D
5.Joep van Grunsven9500469Arethusa1:20.341:21.67E
6.Remco de Mik9502065Van Uden-De Gouwe1:19.171:22.54E
7.Joris Kraaijenstein9502167MNC Dordrecht1:22.681:22.62E
8.Mart Theunissen9500843ZC Valkenburg1:23.381:23.07E
9.Rick Hoekstra9501437TRB/RES1:22.841:23.38E
10.Jory Willemsen9500747Octopus1:23.531:23.47E
11.Sem van Lith9501851Aqua Novio “941:24.161:24.07E
12.Dian Bonestroo9500715Nunspeet1:19.891:24.09E
13.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus1:23.701:24.29F
14.Sjoerd Murk9500967IJZPC1:20.771:24.52F
15.Jonathan Rozema9501157DZ&PC1:19.951:24.64F
16.Ties Elzerman9502163De Dolfijn1:21.391:25.23F
17.Youri Appeljan9502567Numansdorp1:21.641:25.35F
18.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:20.521:27.17F


<< TOP >>
Programmanr. 75
15.06.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jelle Derksen9400017DWK1:14.361:14.44C
2.Stefano Vrolijk9405979HPC1:14.081:15.94D
3.Marijn van Zundert9400679MNC Dordrecht1:16.971:16.05D
4.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:15.131:16.27D
5.Stefan Petersen9403067De Pinquin1:16.061:16.43D
6.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht1:18.961:16.45D
7.Ben van Westenberg9400873De Dinkel1:19.361:17.97E
8.Jacko van der Meer9402347DWK1:17.281:18.10E
9.Brian van de Graaf9401653De Houtrib1:17.761:18.85E
10.Remy den Boer9401759De Warande1:18.571:19.09E
11.Kingue Struijf9400913WZ&PC1:19.861:19.26E
12.Ricardo Hauber9402029D'Elft1:16.291:19.49E
13.Ivar van Ginkel9400025DWK1:17.251:19.98E
14.Max Spiering9402131Vlaardingen1:20.131:20.25F
15.Bryan Kroon9402341Ed-Vo1:20.041:20.27F
16.Rick de Waard9401095De Zeehond '731:17.971:20.33F
17.Christian Renshoff9404343Octopus1:18.451:20.63F
18.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers1:16.341:20.87F
19.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht1:18.061:21.32F
20.Walter van der Stelt9401327Z.V. Den Doorn1:20.441:22.95F


<< TOP >>
Programmanr. 76
15.06.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo1:10.001:09.34A
2.Roald Blok9302685Octopus1:09.671:09.81A
3.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen1:10.571:10.39B
4.Jens Bakker9300021De Dolfijn1:12.061:11.36C
5.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV1:11.151:11.37C
6.Bart Dunweg9301763Vlaardingen1:15.051:14.52E
7.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:16.471:14.92E
8.Gijs van der Gugten9302991De Fuut1:14.301:14.95E
9.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval1:12.401:15.16E
10.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio “941:15.731:15.71E
11.Sander Quirijns9302913ZV Kerkdriel1:13.651:15.72E
12.Kasper Leeuw9304435EZC1:14.611:16.07E
13.Robert Groot9301997SBC20001:17.001:17.44E
14.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:16.761:17.56F
15.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:17.161:17.88F
16.Ramon Wassenberg9300715RZ1:13.381:17.93F
17.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout1:14.921:18.03F
18.Wouter Sikma9302335Neptunia'241:15.211:18.06F
19.Timo de Jong9301147GoSwim1:15.081:18.07F
20.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout1:14.421:18.10F
21.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn1:15.701:18.35F
22.Twan Beentjes9301309Hellas-Glana1:17.581:18.37F
23.Olav van der Wal9303399TriVia1:14.941:18.49F
24.Stefan Schulte9302443Rapido '821:17.931:18.58F
25.Bernd Kobesen9300981Nova1:14.611:18.87F
26.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout1:14.931:18.97F
27.Roy Smeenge9305557Vriledo1:15.481:19.02F
28.Gijs Gertsen9303485De Vikings1:17.411:19.34F
29.Jan Batstra9302737Het Y1:17.881:19.51F
30.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC1:15.301:19.93F
31.Daan Remmelzwaal9302553Zaanstad (SG)1:15.131:20.00F
32.Rafael Roos9304133ZC Ooievaar (SG)1:15.491:20.08F
33.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV1:17.731:21.57F
34.Menno Manning9300333De Veene1:15.481:21.84F
NG.ZAChristian Bingel9303207Z & PC Dio1:16.72
NG.ZASam Salimbeni9300943Eemsrobben1:14.81


<< TOP >>
Programmanr. 77
15.06.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)1:09.571:11.08D
2.Arvid Munsters9203625Eiffel Swimmers PSV1:10.251:11.22D
3.Scott Delbressine9203057ZC Valkenburg1:11.121:12.00E
4.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC1:13.511:12.09E
5.Julian Diaz9200241Zwemlust/Utrecht(SG)1:14.391:13.09E
6.Kevin Janssen9204109Zeester-Meerval1:11.571:13.14E
7.Bjorn de Jonge9206767Hellas-Glana1:13.361:13.45E
8.Johan Veenstra9201333DWK1:12.041:13.85E
9.Menno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout1:11.141:13.87E
10.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan1:13.831:13.94E
11.Bas van Houwelingen9200563De Schelde1:11.521:14.10E
12.Daniek Saman9201139Stadskanaal1:10.551:14.83E
13.Thomas Veltman9201355De Granaet1:11.931:15.55F
14.Ward van Rijssen9204841TriVia1:11.681:15.80F
15.Timo Suaka9203715DES1:11.681:16.32F
16.Jappie Jongsma9204249De Granaet1:12.281:16.86F
17.Jeffrey Appel9200027Waterland1:11.941:17.27F


<< TOP >>
Programmanr. 78
15.06.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Marissa Taribuka9602782DWK1:03.691:02.12A+
Nederlands Record 12 jaar
2.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)1:05.861:04.17A+
3.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:05.921:05.14A
3.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik1:05.771:05.14A
5.Esther Hulsing9601080TriVia1:08.541:05.44A
6.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen1:06.741:05.84B
7.Susan Melchers9603334De Gelenberg1:06.511:05.86B
8.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:06.511:05.97B
9.Renate Hemmes9600418Bubble1:09.761:06.08B
10.Janine Rooker9600316WZ&PC1:08.371:06.84C
11.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:05.861:06.99C
12.Brenda Zwarthoed9604938Oeza1:08.081:07.02C
13.Lora Bosch9601900EZC1:09.801:07.53C
13.Marcella van der Ent9600174Poseidon'561:07.771:07.53C
15.Laura Moolenaar9600656AZ&PC1:11.031:07.80C
16.Anouk van der Vlies9603226Zoetermeer1:05.811:07.89C
17.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo1:08.931:07.99C
18.Aniek Broekhuizen9600052ZC'901:07.701:08.04D
19.Femke Remmits9603692One Team Swimming1:08.041:08.15D
20.Lisanne Jente9600788Brunssum1:08.321:08.47D
21.Adája Stoetman9600348GZVW1:09.631:08.61D
22.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:06.211:08.69D
23.Breanne Lensink9600240Livo1:07.731:08.71D
24.Laura Hagreis9600548Heidelberg1:09.921:08.77D
25.Tamara Grove9601266Oceanus1:09.341:08.81D
26.Linda Kamperman9601238Aquarijn1:09.491:08.95D
27.Fanne van Eldik9600074ZVW'741:08.071:09.05D
28.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:09.851:09.11D
29.Amber de Kroon9601098Westland Dijkglas1:08.591:09.16D
30.Nicole Bennis9600470WVZ1:07.601:09.32D
31.Courtney van Huizen9601686Zwemlust/Utrecht(SG)1:09.981:09.38D
32.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan1:08.101:09.45D
33.Anique Aten9602336De Dinkel1:08.421:09.66E
34.Maaike de Waard9600604De Zeehond '731:09.161:09.98E
35.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik1:09.321:10.01E
36.Lisanne vd Lelij9600666One Team Swimming1:08.861:10.03E
37.Janine Huizeling9601598TriVia1:09.621:10.16E
38.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.001:10.20E
39.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)1:09.481:10.30E
40.Veronique van der Velde9601740De Dinkel1:10.511:10.42E
41.Marceline de Cloe9602050De Vennen1:08.331:10.55E
42.Artemis Kalemis9601268Oceanus1:10.811:10.88E
43.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV1:09.151:11.13E
44.Samantha Diphoorn9600318Dedemsvaart-AC1:09.481:11.16E
45.Hilde Grondhout9602300Argo1:10.991:11.21E
46.Carina Klees9602680WVZ1:09.551:11.22E
47.Cynthia Verkaik9601288De Granaet1:08.751:11.58E
48.Eva Smit9602690GZVW1:09.311:11.94E
49.Shannon Adema9601422A.Z.V.D.1:09.221:12.88F
50.Desiree Vedder9600864HZ&PC Heerenveen1:10.701:12.89F
51.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro1:10.861:13.00F
52.Nikki van Duijn9601560De Columbiaan1:09.131:13.23F
53.Simone Mus9601932De Skelp1:08.781:13.81F
DISAmber Stienstra9604448D'Elft1:06.49
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISLotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo1:09.05
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISLotte Langenhoff9602580Zeester-Meerval1:07.34
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG.ZANaomi Zuidema9600058Stadskanaal1:11.06


<< TOP >>
Programmanr. 79
15.06.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:02.511:01.93A+
2.Femke Leenstra9503038Orca1:03.791:02.57A
3.Lin he Yu9500924Poseidon'561:02.691:02.69A
4.Annemarie Worst9500042Octopus1:03.501:03.68B
5.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel1:04.451:03.73B
6.Sylvia Dik9501064De Pinquin1:04.751:04.44C
7.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC1:04.931:05.61D
8.Anouk Frieman9502390Vriledo1:04.441:05.76D
9.Megan Cousins9505816Arethusa1:05.571:05.89D
10.Maartje de Wit9502362Westland Dijkglas1:05.281:05.94D
11.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES1:04.321:06.17D
12.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:06.861:06.22D
13.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal1:05.331:06.23D
14.Noortje Timmerman9501088De Dinkel1:07.571:06.29D
15.Danique Wagenvoort9502754De Dinkel1:07.401:06.32D
15.Lianne Slagter9500940WWV1:07.411:06.32D
17.Shireen Post9503286AZ&PC1:05.781:06.45D
18.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:06.361:06.46D
19.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC1:06.021:06.51D
20.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:07.271:06.58D
21.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen1:07.481:06.67D
22.Freya Holwerda9502780Orca1:07.481:06.74D
23.Rosanne Ligtvoet9501212De Devel1:06.481:06.78D
24.Kelly Wigleven9500058Poseidon'561:06.201:06.84D
25.Deborah Wissink9503484HZC-Weusthag1:07.321:06.92D
26.Kelly Hoegee9500404ZVDO'741:06.721:07.01E
27.Martine Kuijlaars9500554MNC Dordrecht1:06.381:07.03E
28.Maya Kingma9503824SBC20001:06.771:07.16E
29.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:06.681:07.17E
30.Loes Westerhof9502752De Dinkel1:05.791:07.19E
31.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:06.521:07.22E
32.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ1:06.291:07.24E
33.Jessie Smeding9504528De Vikings1:06.411:07.25E
34.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV1:05.531:07.28E
35.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:03.161:07.30E
36.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:06.351:07.33E
37.Claudia den Ottelander9500552SBC20001:07.251:07.36E
38.Roos Brugman9500724Westland Dijkglas1:06.841:07.38E
39.Maxime Verschuur9500804De Dolfijn1:06.681:07.45E
40.Vera Heesink9503534ZVW'741:06.191:07.49E
41.Nathalja Pragt9500030Nova1:07.531:07.57E
42.Karin Groen9502440GZVW1:07.941:07.68E
43.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik1:06.321:07.90E
44.Carmen Nijenhuis9500374Livo1:07.231:07.94E
45.Esma van Vonderen9501112Zeester-Meerval1:07.131:08.07E
46.Anouk Limburg9501806Noordkop-Zeemacht SG1:07.521:08.16E
47.Luciënne van der Linde9503452ZVZwartsluis1:06.681:08.30E
48.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik1:06.671:08.63E
49.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers1:07.361:08.72E
50.Aimée Groenveld9503394De Houtrib1:07.611:08.78E
51.Lotte Eising9502098De Berkelduikers1:08.101:08.82E
52.Maud Hoofs9501206WVZ1:06.511:08.87E
53.Kim Smulders9501248TRB/RES1:08.001:08.90E
54.Niké Schuurmans9502004Livo1:07.821:09.22E
55.Sietske Veldkamp9501628De Whee1:06.381:09.77E
56.Larissa Jansen9500660De Bevelanders1:05.051:09.82E
57.Laura Advocaat9502988MNC Dordrecht1:06.931:10.52F
58.Anne Klijberg9503974WZV1:06.501:11.25F
59.Tessa v.d. Zwaard9501366Oceanus1:06.781:12.12F
NG.ZASofie Salimbeni9500542Eemsrobben1:04.92
NGInez Zewuster9503700Vriledo1:05.84


<< TOP >>
Programmanr. 80
15.06.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:01.931:01.76B
2.Rianne Weijburg9400172De Zwoer1:02.441:02.27B
3.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC1:03.811:02.31B
4.Lisa Koster9401682Oeza1:02.351:02.50B
5.Tanja van Essen9404678Wiekslag1:02.921:02.58C
6.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG1:03.571:02.75C
7.Femke Groos9404492DZ&PC1:03.461:02.87C
8.Claire de Winter9407502GoSwim1:01.951:03.00C
9.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg1:02.271:03.17C
10.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval1:04.691:03.50C
Handtijd
11.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:03.181:03.51C
12.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia1:03.321:03.56C
13.Maud Hesselink9400854De Dinkel1:05.281:03.60C
14.Leonie Oude Elferink9401826Zignea1:04.821:03.94D
15.Naomi Hofsink9402508Deltasteur1:02.251:04.00D
16.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC1:03.921:04.01D
17.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:04.151:04.22D
18.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:00.791:04.29D
19.Naomi Touré9401628TriVia1:05.011:04.32D
20.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:04.441:04.39D
21.Selena van Cruchten9401608RZ1:04.511:04.74D
22.Karlijn Hoogstede9404800Zeester-Meerval1:05.061:04.75D
23.Laura van der Graaf9401886ZPB H&L1:03.631:04.79D
24.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana1:03.661:04.81D
25.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:02.801:04.84D
25.Rixt Veldkamp9404344GZVW1:03.551:04.84D
27.Eefje Subroto9400766WVZ1:05.061:04.89D
28.Elina de Ruiter9403326VZC-E&P1:03.571:04.98D
29.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis1:03.591:05.09D
30.Iris van Zuilen9400216Olympia1:04.251:05.16D
Handtijd
31.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel1:04.471:05.21D
Handtijd
32.Kira Toussaint9400990De Dolfijn1:02.801:05.22D
33.Kim Loeffen9403432Tritium (SG)1:03.671:05.26E
34.Iris Riezebos9400114Deltasteur1:04.881:05.44E
Handtijd
35.Sanne Rodenburg9404714RZC1:05.041:05.46E
35.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe1:03.701:05.46E
37.Eva van Etten9403044Poseidon'561:05.311:05.84E
38.Sharon Gelmers9400416Octopus1:04.041:05.91E
39.Astrid van Nieuwkerk9402904Westland Dijkglas1:03.301:05.93E
40.Debby Boerefijn9400240Zignea1:02.041:06.03E
41.Danique Thijert9401652De Dinkel1:05.451:06.07E
42.Malou Memelink9403064NDD1:05.441:06.43E
43.Kristie Dekkers9402068Z & PC Dio1:03.831:06.63E
44.Yvette de Gier9402124De Columbiaan1:02.261:07.08E
45.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.331:07.44E
46.Tania Jacobs9400864De Columbiaan1:03.631:08.92F
47.Grace Vrieling9401624TriVia1:03.941:10.00F
DISNoortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV1:03.70
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 81
15.06.2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg5:25.435:13.89A+1:14.922:36.144:01.825:13.89
2.Damon Peperkamp9501101De Dinkel5:32.225:25.94C1:18.072:44.684:15.895:25.94
3.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg5:33.765:30.64D1:13.232:40.274:18.705:30.64
4.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus5:35.025:31.43D1:17.722:46.284:20.275:31.43
5.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal5:28.595:35.85D1:15.752:48.824:19.575:35.85
6.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV5:45.205:38.38E1:17.562:43.314:26.055:38.38
7.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC5:44.645:41.27E1:16.092:41.484:24.165:41.27
8.Jakub Foytl9504687DES5:36.955:43.22E1:16.612:52.234:32.385:43.22
9.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)5:49.355:45.94E1:20.552:48.844:27.295:45.94
10.Mike Bravenboer9500299Poseidon'565:30.955:46.87E1:21.142:44.744:27.785:46.87
11.Jens Kobesen9500117Nova5:40.475:47.42E1:20.922:50.604:30.865:47.42
12.Ruben Tol9501119Ed-Vo5:38.375:49.26E1:23.622:50.544:34.865:49.26
13.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers5:37.255:51.32E1:26.512:57.214:34.745:51.32
14.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout5:36.355:52.08E1:23.292:52.674:36.815:52.08
15.Marco Barkhuis9500279Stadskanaal5:37.605:53.54E1:24.722:51.744:33.685:53.54
DISLevi Hilbolling9500593Nova5:32.90
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 82
15.06.2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ5:03.045:01.43A+1:07.432:24.173:53.655:01.43
2.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC5:18.265:15.07C1:12.162:34.534:08.165:15.07
3.Jorrick Druyven9400507Oeza5:13.585:16.99C1:12.102:34.324:07.655:16.99
4.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval5:14.245:19.07D1:10.822:32.734:11.175:19.07
5.Stan Tummers9400649Hellas-Glana5:32.485:20.35D1:09.712:33.694:07.875:20.35
6.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus5:29.355:21.41D1:13.272:35.854:08.805:21.41
7.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen5:25.095:24.81D1:10.672:33.884:09.745:24.81
8.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg5:25.995:25.48E1:20.132:43.604:14.695:25.48
9.Jacco Doest9400711DWK5:20.565:26.01E1:14.952:38.164:14.715:26.01
10.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag5:18.765:29.92E1:10.172:39.914:17.085:29.92
11.Remy den Boer9401759De Warande5:15.105:30.23E1:18.802:44.124:15.835:30.23
12.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht5:26.995:31.87E1:17.502:44.514:18.385:31.87
13.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik5:20.555:32.34E1:12.022:32.164:17.785:32.34
14.Brian van de Graaf9401653De Houtrib5:23.425:41.64F1:19.282:51.704:23.615:41.64
15.Ben van Westenberg9400873De Dinkel5:33.445:43.03F1:18.452:50.564:25.965:43.03
DISPim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana5:33.295:16.91C1:13.162:34.474:05.665:16.91
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAMike ter Horst9402785De Zeeschuimers5:11.02


<< TOP >>
Programmanr. 83
15.06.2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi4:40.654:47.60A+1:03.772:15.373:40.604:47.60
2.Jens Bakker9300021De Dolfijn4:54.534:52.51A1:05.902:23.693:45.624:52.51
3.Jorke Willemse9301977Orca4:53.715:01.18B1:10.202:26.123:53.675:01.18
4.Steffen Hillmer9306365De Dinkel4:50.765:01.54C1:08.352:25.493:56.075:01.54
5.Niek Pereboom9305395Zoetermeer4:55.105:01.98C1:06.492:24.333:55.355:01.98
6.Philippe Rivard9301209WVZ5:09.305:03.82C1:05.832:24.283:54.535:03.82
7.Kasper Leeuw9304435EZC5:08.805:09.69D1:10.572:32.664:00.545:09.69
8.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn5:14.645:13.26D1:08.952:31.964:00.725:13.26
9.Timo Dinkelberg9300773Vlaardingen5:05.355:15.73E1:09.772:27.234:02.195:15.73
10.Robin Ramaekers9304385Zon/S&S5:16.405:17.24E1:11.642:26.994:02.335:17.24
11.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)5:13.475:18.01E1:08.312:32.564:04.655:18.01
12.Marcel Schouten9300653Rapido '825:08.755:18.07E1:09.632:31.754:05.305:18.07
13.Roy Smeenge9305557Vriledo5:09.795:19.93E1:09.692:38.634:12.385:19.93
14.Bernd Kobesen9300981Nova5:05.425:21.11E1:09.262:32.984:09.135:21.11
15.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)5:04.825:21.87E1:12.762:32.124:12.165:21.87
16.Huub Scholing9301179Het Ravijn5:05.505:23.89E1:12.322:39.254:15.505:23.89
17.Jeroen Gijselaar9300777EZC5:07.455:24.02E1:10.262:31.954:11.565:24.02
DISSven Kardol9302135Z&PV Nuenen4:54.765:01.37C1:09.292:25.553:56.805:01.37
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMaurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV5:12.175:07.80D1:06.082:25.393:58.755:07.80
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 84
15.06.2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Mike Marissen9202187DWK4:51.794:43.07A+1:03.042:17.603:40.104:43.07
2.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi4:58.144:52.78B1:07.062:24.353:50.104:52.78
3.Arvid Munsters9203625Eiffel Swimmers PSV4:56.614:55.62C1:05.832:21.553:45.764:55.62
4.Julian van Leuven9200823De Dolfijn4:59.584:55.91C1:08.112:26.923:51.894:55.91
5.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo5:02.424:56.54C1:06.752:20.993:49.974:56.54
6.Daniek Saman9201139Stadskanaal4:45.444:58.31C1:06.012:22.743:48.454:58.31
7.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg4:59.405:05.97D1:05.542:22.853:54.755:05.97
8.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)5:06.925:07.67E1:10.572:29.643:56.085:07.67
9.Victor Poot9203651Vlaardingen4:56.935:19.03E1:12.712:33.784:07.215:19.03
NG.ZAJeroen Eggeraat9202127De Columbiaan4:51.96


<< TOP >>
Programmanr. 85
15.06.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:40.732:40.88E1:14.292:40.88
2.Shireen Post9503286AZ&PC2:52.162:47.85E1:19.162:47.85
3.Femke Leenstra9503038Orca2:48.502:48.92F1:17.212:48.92
4.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging2:45.622:52.91F1:21.252:52.91
5.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV2:51.112:53.00F1:20.122:53.00
6.Annemiek Suiker9501636De Reuring2:50.392:54.49F1:18.842:54.49
7.Jessie Smeding9504528De Vikings2:45.902:58.62F1:20.632:58.62


<< TOP >>
Programmanr. 86
15.06.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval2:39.942:35.69E1:13.782:35.69
2.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV2:40.672:37.34E1:12.682:37.34
3.Merle Verkijk9400278WVZ2:33.892:38.99E1:13.222:38.99
4.Marjolein Delno9400024De Rijn2:39.152:40.19E1:14.542:40.19
5.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:41.312:42.82F1:13.002:42.82
6.Inge Pepping9402308De Rijn2:44.152:46.68F1:14.792:46.68
7.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)2:42.102:49.02F1:17.992:49.02
Backup tijd
8.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:42.712:49.35F1:18.112:49.35
DISIris van Zuilen9400216Olympia2:41.152:55.231:16.762:55.23
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., Backup tijd
NGParand Zarekiani9402150De Dolfijn2:44.65


<< TOP >>
Programmanr. 87
15.06.2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:12.834:12.23
Arvid Munsters
Ruud van Heerbeek
92
93
1:03.89
1:10.83
Johnno Smulders
John Verhagen
92
92
1:02.18
55.33
2.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:16.834:12.77
Jeroen Feijs
Scott Delbressine
92
92
1:02.49
1:11.63
Mitch Notten
Lester Snackers
92
94
1:00.72
57.93
3.DWK 1DWK4:18.534:19.50
Jacco Doest
Johan Veenstra
94
92
1:11.01
1:12.30
Mike Marissen
Jelle Derksen
92
94
58.21
57.98
4.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:21.654:22.38
Donny van Alphen
Kevin Janssen
92
92
1:07.85
1:13.07
Luuk Onrust
Miguel Correia
92
93
1:04.06
57.40
5.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:24.604:24.94
Christiaan van Dijk
Gavin van der Werf
92
93
1:08.90
1:09.67
Maxim Veldhuis
Dennis Bos
94
92
1:08.24
58.13
6.Vlaardingen 1Vlaardingen4:22.704:25.66
Timo Dinkelberg
Bart Dunweg
93
93
1:05.13
1:15.51
Boris Galjart
Victor Poot
92
92
1:08.00
57.02
7.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:21.994:26.51
Paul van den Driest
Simon Edenburg
92
93
1:12.03
1:12.37
René van Wallenburg
Bob Dalmeijer
92
94
1:02.78
59.33
8.De Columbiaan 1De Columbiaan4:27.494:26.66
Eduard Bremmer
Jordy Zuidhoek
92
92
1:08.99
1:13.68
Jeroen Eggeraat
Stefan van Beelen
92
92
1:04.27
59.72
9.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV4:29.064:26.85
Date v.d. Zaag
Geert Janssen
94
92
1:08.80
1:15.31
Maurice Soudant
Frans Slaats
93
93
1:03.37
59.37
10.Aqua Novio “94 1Aqua Novio “944:29.234:27.74
Sjors van Lith
Jasper Verheijen
92
93
1:07.65
1:15.93
Bas Krafft
Luc Awater
93
92
1:05.32
58.84
11.WVZ 1WVZ4:16.744:29.09
Marciano Lynch
Philippe Rivard
94
93
1:07.36
1:19.96
Ensger Kotterink
Jelle Blok
94
92
1:03.09
58.68
12.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:29.084:29.27
Dennis Eliveld
Mart de Boer
92
93
1:06.89
1:16.46
Joey Stokx
Jeffrey Spaltman
93
92
1:05.48
1:00.44
13.De Dolfijn 1De Dolfijn4:25.124:29.30
Julian van Leuven
Jens Bakker
92
93
1:08.14
1:11.78
Brandon van Voskuilen
Tom Kalse
93
92
1:09.16
1:00.22
14.Hellas-Glana 1Hellas-Glana4:33.164:32.45
Stan Tummers
Bjorn de Jonge
94
92
1:10.49
1:13.63
Pim van Basten Batenburg
Roy Hoogerwerf
94
92
1:06.93
1:01.40
15.RZC 1RZC4:30.444:32.90
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
1:04.44
1:23.10
Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
1:05.13
1:00.23
16.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)4:27.754:33.19
David Beijer
Julian Diaz
92
92
1:14.98
1:14.11
Robin Veenstra
Sander Ariaansz
92
93
1:04.86
59.24
17.Het Ravijn 1Het Ravijn4:20.224:33.76
Robert Ligtenberg
Jasper Broens
94
93
1:06.95
1:21.02
Huub Scholing
Rutger Kooistra
93
92
1:06.75
59.04
18.De Dinkel 1De Dinkel4:33.864:35.41
Jacques Journée
Ben van Westenberg
94
94
1:12.28
1:18.93
Steffen Hillmer
Pim Kienhuis
93
93
1:05.92
58.28
19.De Rijn 1De Rijn4:26.104:36.42
Maarten Arntz
Joost de Bruijn
93
93
1:10.36
1:19.30
Laurens Pepping
Wessel van der Maarel
92
93
1:08.27
58.49
20.Waterland 1Waterland4:23.954:36.53
Nick Venema
Jeffrey Appel
93
92
1:13.85
1:17.71
Joćo Schilder
Tim de Graaf
92
92
1:04.67
1:00.30
21.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ4:25.304:36.72
Jelmar Kluiwstra
Bas Zierikzee
92
92
1:05.62
1:25.90
Thomas Hansen
Lars Sieval
92
93
1:08.87
56.33
22.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:24.694:38.64
Maikel Warmerdam
Menno van den Heuvel
93
92
1:13.94
1:14.19
Walter Jansen
Nick Duivenvoorden
93
93
1:09.49
1:01.02