Nr. 60. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 61. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 62. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 63. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 64. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 65. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 67. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 68. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 69. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 73. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten, 13. - 15.6.2008


5 - NJK 2008 sessie 515.06.2008 - 9:00


Programmanr. 60
15.06.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)1:21.661:20.64A
2.Kristel Hormann9601084De Spatters1:24.681:23.45C
3.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:26.671:23.82C
4.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo1:26.291:24.82D
5.Breanne Lensink9600240Livo1:23.321:25.15D
6.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:29.231:27.66E
7.Carina Klees9602680WVZ1:28.861:27.91E
8.Nicole Bennis9600470WVZ1:23.691:28.05E
9.Renate Hemmes9600418Bubble1:28.351:28.28E
10.Lindsey Reijsoo9603078Rapido '821:27.141:28.45E
11.Anouk van der Vlies9603226Zoetermeer1:25.211:28.46E
12.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel1:25.191:28.53E
13.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen1:29.131:28.96E
14.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:28.101:29.05E
15.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:28.771:29.09E
16.Lesley Harlaar9601650MNC Dordrecht1:27.891:29.84E
17.Veronique van der Velde9601740De Dinkel1:27.951:29.90E
18.Maaike Sanders9602806Hellas-Glana1:28.811:30.00E
19.Nicky Deijl9601360ZOB'661:26.821:30.40E
20.Larissa Gelderland9600476Koewacht1:27.981:30.73F
21.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik1:29.471:31.25F
22.Maaike de Waard9600604De Zeehond '731:29.281:32.19F
23.Lora Bosch9601900EZC1:27.731:32.24F
DISHelen Kleinnibbelink9604112Livo1:29.00
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISMarit Visscher9600004DAW-Finenzo1:28.271:27.64E
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 61
15.06.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Lin he Yu9500924Poseidon'561:19.431:18.77B
2.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers1:22.511:23.78E
3.Iris Hartman9502654De Pinquin1:25.051:25.11E
4.Niké Schuurmans9502004Livo1:26.181:25.16E
5.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo1:24.541:25.20E
6.Liza Salverda9500570Orca1:24.701:25.62E
7.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik1:25.321:25.80E
8.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV1:25.291:25.86E
9.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:24.021:25.93E
10.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:20.961:25.96E
11.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging1:24.541:25.97E
12.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:24.851:26.16E
13.Elise de Graaff9504936De Meer1:25.411:26.27E
14.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)1:26.441:26.30E
15.Kris Hutten9500688MNC Dordrecht1:25.391:26.37E
16.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel1:24.951:26.75E
17.Marisol van Helden9502298Noordwijkerhout1:23.811:26.76E
18.Elise Pennings9503608Argo1:24.191:26.80E
19.Lianne Slagter9500940WWV1:25.101:26.90E
20.Eline van der Plas9500866Hellas-Glana1:24.021:26.96E
21.Suzanne de Vries9500628De Haaien1:24.891:27.09F
22.Nynke Dijkstra9501242HZ&PC Heerenveen1:26.571:27.60F
23.Sylvia Dik9501064De Pinquin1:22.921:27.61F
24.Kimberly Ribberink9501654De Dinkel1:24.951:27.81F
Handtijd
25.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal1:24.101:27.82F
26.Jennifer den Besten9501740HoogenboomTours BZ&PC1:24.101:27.92F
27.Mariska van Engeldorp9502326Aquarius1:22.591:28.15F
28.Merel van Drongelen9502670De Honte1:23.971:28.33F
29.Leonie Groeneweg9503870HZC-Weusthag1:24.671:28.41F
30.Nikey van de Wetering9500336Zeester-Meerval1:26.261:28.75F
31.Iris Voogt9504364Westland Dijkglas1:23.251:28.87F
32.Nathalja Pragt9500030Nova1:22.891:28.91F
33.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:24.571:31.50F
34.Yolanda de Vegt9500328ZCNF'341:26.331:31.55F
35.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:24.761:32.34F


<< TOP >>
Programmanr. 62
15.06.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel1:18.541:19.40D
2.Yvette de Gier9402124De Columbiaan1:20.651:19.51D
3.Karin Rijkelijkhuizen9403358Zignea1:18.231:21.00E
4.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:19.571:21.46E
5.Iris van Zuilen9400216Olympia1:17.501:22.18E
6.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC1:21.341:22.39E
7.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro1:19.381:23.03E
8.Estrella Wierikx9402712Numansdorp1:18.101:23.50E
9.Michelle Schouten9402072De Whee1:19.291:23.65E
10.Inge Pepping9402308De Rijn1:20.221:23.76E
11.Malou Memelink9403064NDD1:19.871:25.06F
12.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:21.041:25.58F
13.Pleuni Bongers9403222ZVW'741:20.471:26.65F
14.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:19.671:34.94


<< TOP >>
Programmanr. 63
15.06.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jakub Foytl9504687DES58.8959.63A
2.Jonathan Rozema9501157DZ&PC1:01.591:00.53B
3.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV1:03.521:02.17D
4.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg1:02.691:02.20D
5.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout1:02.071:02.46D
6.Dave Heshof9501403WZ&PC1:04.091:02.69D
7.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg1:03.781:02.75D
8.Andy Onderstal9504889De Dolfijn1:04.141:03.04D
9.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.211:03.14D
10.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:02.951:03.21D
11.Max de Voogt9502325One Team Swimming1:02.601:03.61E
12.Mart Theunissen9500843ZC Valkenburg1:04.001:03.66E
13.Mitchel Doldersum9501167Deltasteur1:03.021:03.69E
14.Damon Peperkamp9501101De Dinkel1:04.631:03.72E
15.Ruben Tol9501119Ed-Vo1:04.211:04.20E
16.Stijn Temmen9504079ZVV1:04.891:04.60E
17.Mike Bravenboer9500299Poseidon'561:03.991:04.65E
18.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus1:03.861:04.66E
19.Jeffrey Buddenberg9502289De Zeehond '731:04.231:04.93E
20.Jordy Maurits9503067Vlaardingen1:05.071:04.99E
21.Jens Kobesen9500117Nova1:02.861:05.00E
22.Stan Snijders9500485RZL1:03.901:05.44E
23.Sjors Boverhoff9500741Octopus1:04.981:05.65E
24.Ties Elzerman9502163De Dolfijn1:03.421:05.72E
25.Dominique Sikkema9500399Zignea1:05.011:06.00E
26.Job Boersma9501185De Reuring1:05.681:06.14E
27.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)1:05.011:06.18E
28.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana1:05.521:06.42F
29.Sem van Lith9501851Aqua Novio “941:05.761:06.51F
30.Maikel Mierop9503991NDD1:05.361:06.67F
31.Dian Bonestroo9500715Nunspeet1:04.861:06.70F
32.Jurian Beukers9501327WVZ1:03.471:06.71F
33.Matthijs Sijbring9500177De Pinquin1:03.771:06.76F
34.Bas Perik9502209Electrolux AZC1:04.001:06.87F
34.Bryan Tankink9502829WWV1:06.041:06.87F
36.Joep van Grunsven9500469Arethusa1:05.771:07.35F
DISMyrdin Willemse9500951Orca1:05.34
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 64
15.06.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jelle Derksen9400017DWK56.5756.66A+
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag57.9957.28A
3.Ensger Kotterink9403391WVZ59.2557.83B
4.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC58.8058.83C
5.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg59.8558.91C
6.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen59.1258.92C
6.Marciano Lynch9401893WVZ59.9158.92C
8.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo1:00.1659.02C
9.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval59.0159.24C
10.Tom Brouwers9402027RZC59.1359.61D
11.Willem Kees Roos9402693De Vikings59.3359.73D
12.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana1:00.1659.76D
13.Kingue Struijf9400913WZ&PC1:00.951:00.49D
14.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers59.811:00.55D
15.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht59.821:00.63D
16.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn59.571:00.73D
17.Stefano Vrolijk9405979HPC1:00.761:00.76D
18.Ivar van Ginkel9400025DWK1:01.511:00.94E
19.Jacco Doest9400711DWK1:00.671:01.10E
20.Maarten Moorman9401161De Pinquin59.791:01.19E
21.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg1:01.671:01.21E
22.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV1:01.641:01.44E
23.Olivier Nass9402933WVZ1:00.951:01.52E
24.Maiko Postma9400963DZ&PC1:00.511:01.69E
25.Jelle Peltzer9403779ZC Valkenburg1:02.121:02.06E
26.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht1:00.811:02.07E
27.Michael van Dam9401501HPC1:02.171:02.35E
28.Gerco Kalverboer9400231Waterland1:00.971:02.56E
29.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB1:02.041:02.58E
30.Istvan Spaargaren9401199Oceanus1:01.551:02.67E
31.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus1:02.051:02.73E
32.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC1:02.321:02.85E
33.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik1:00.811:03.03E
34.Jacques Journée9400513De Dinkel1:02.231:03.08E
35.Remy den Boer9401759De Warande59.861:03.12E
36.Michiel Bouw9400009DWK1:02.751:03.27E
37.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro1:02.671:03.85F
38.Mark Schouten9405171Eemsrobben1:01.031:04.34F
39.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:00.841:04.46F


<< TOP >>
Programmanr. 65
15.06.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jorke Willemse9301977Orca55.8155.09A+
2.Menno Manning9300333De Veene56.1356.31B
3.Dion Dreesens9302189HZPC56.1156.34B
4.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ57.4257.04C
5.Wouter Sikma9302335Neptunia'2456.4357.18C
6.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)57.2857.65C
7.Nils Mollema9306283Electrolux AZC1:00.4057.68C
8.Steffen Hillmer9306365De Dinkel56.2657.73C
9.Loïc Kemp9303483De Otters Het Gooi58.8958.13D
10.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen59.1658.31D
11.Timo Dinkelberg9300773Vlaardingen57.5158.32D
12.Wouter Kaman9300241Aquarijn58.4058.38D
13.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)59.7858.62D
14.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio “9457.8958.66D
15.Bernd Kobesen9300981Nova56.5958.68D
16.Paul Koster9304465Z & PC Dio57.5858.86D
17.Wessel van der Maarel9300325De Rijn58.6758.88D
17.Gijs Gertsen9303485De Vikings59.2158.88D
19.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo1:00.6158.92D
20.Roy Smeenge9305557Vriledo59.3058.95D
21.Jan Batstra9302737Het Y59.2859.05D
22.Sander Lamberts9303169Aqua '6856.2359.07D
23.Pim Kienhuis9300263De Dinkel58.8259.08D
24.Thomas van Mierlo9300353Budel59.1059.10D
25.Philippe Rivard9301209WVZ58.8059.40E
26.Huub Scholing9301179Het Ravijn56.7259.47E
27.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout59.1059.51E
28.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:00.3959.61E
29.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo59.9759.68E
29.Mart Hendriks9304079Tritium (SG)57.9659.68E
29.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval58.9359.68E
32.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC59.7559.92E
33.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn1:00.721:00.06E
34.Jasper de Win9301293De Geul57.501:00.08E
35.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV59.991:00.11E
36.Joeri de Mik9304903Van Uden-De Gouwe1:00.891:00.12E
37.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen58.851:00.13E
38.Mike Hoonakker9301709WZ&PC58.281:00.26E
39.Ramon Bastiaansen9303797Z & PC Dio1:00.161:00.32E
40.Bart Arendshorst9300005De Veene58.501:00.35E
41.Kasper Leeuw9304435EZC59.171:00.37E
42.Taco Wonder9303197De Spatters59.211:00.47E
42.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV59.831:00.47E
44.Roald Blok9302685Octopus1:00.261:00.51E
45.Giovanni den Ouden9300877De Devel59.541:00.52E
46.Bas Krafft9303195Aqua Novio “9459.001:00.55E
47.Puck Smit9303357RZC1:00.041:00.57E
48.Luke Rijnbeek9301761Van Uden-De Gouwe58.961:00.61E
49.Sebastian de Been9302233De Warande59.331:00.70E
50.Maarten Arntz9301921De Rijn1:00.931:00.74E
51.Jordy de Klerk9300269WZ&PC1:01.051:00.89E
52.Remon van Mil9301159WVZ1:00.991:01.08E
53.Arno Nieuwhof9302375FZC'5458.351:01.17E
54.Nick Venema9300951Waterland1:01.291:01.18E
55.Daniel Langerveld9302989De Fuut59.081:01.31E
56.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout59.121:01.41E
57.Ramon Wassenberg9300715RZ1:00.611:01.49E
58.Boris Bijl9304823De Houtrib1:00.481:01.59E
59.Daniel Rosingh9302741Het Y1:00.861:01.61E
60.Wouter Kiesewetter9303625ZVW'7458.921:01.62E
61.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout58.891:01.70E
62.Marcel Schouten9300653Rapido '821:01.211:01.78E
63.Rafael Roos9304133ZC Ooievaar (SG)59.121:01.79E
64.Robin Ramaekers9304385Zon/S&S1:01.121:01.90E
65.Robin Bos9302265Aquapoldro59.141:02.00E
66.Robert Groot9301997SBC20001:00.941:02.20F
67.Jeroen Gijselaar9300777EZC58.401:02.21F
68.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers1:01.261:02.33F


<< TOP >>
Programmanr. 66
15.06.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Mike Marissen9202187DWK53.7553.80A
2.Mark Costeris9202327De Schotejil53.8354.43A
3.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P53.0454.71B
4.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik55.4855.34C
5.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi56.9555.88C
6.Pascal Timmermans9202349RZC55.3656.09C
7.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV54.8956.36D
8.Bas van Houwelingen9200563De Schelde57.6457.21D
9.Laurens Pepping9203529De Rijn57.5057.24D
10.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo57.7457.41D
11.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ58.9657.51D
12.Erik Wegman9201465De Kempvis57.5657.65D
13.Victor Poot9203651Vlaardingen57.0457.67E
14.Ralph van Megen9201613HZPC57.4157.86E
15.Jeroen Baars9200031Poseidon'5657.7057.88E
16.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)57.3857.93E
17.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan55.5157.97E
18.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC58.3658.02E
19.Anton van Zantvoort9201907Zuiderzeezwemmers57.3258.27E
20.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan56.3758.32E
20.Jeffrey Appel9200027Waterland56.7858.32E
22.Stefan Grudelbach9202073Vlaardingen57.7858.40E
23.Ronald Venema9201357Bubble59.2058.58E
24.Richard Krijnse Locker9200757ZVZwartsluis58.6558.86E
25.Bas Ebbers9201675NDD59.1758.90E
26.Kees Veerman9205457Ed-Vo57.3959.19E
27.Michael Westers9204263De Vikings58.6259.41E
28.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht58.0959.43E
29.Joćo Schilder9202145Waterland58.6959.52E
30.Rutger Kooistra9206257Het Ravijn57.0259.64E
31.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan56.7859.69E
32.Ferry J. Claassen9202217Budel58.7859.84E
33.Dennis Thomas9204301Aqua '6855.7259.90E
34.Koen Sterenborg9201259Livo57.9459.97E
35.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim56.741:00.24E
36.Barry Bloemberg9200097Livo57.201:00.29E
37.Robert Kaj Meenhorst9200889SC Salland59.111:00.51F
38.Jochem Benthem9203293RZC59.121:00.53F
39.Chester Hautvast9204359Torpedo58.881:00.66F
40.Boris Galjart9201997Vlaardingen59.081:01.06F
41.Jelle Blok9205179WVZ56.491:01.37F
42.Tom Kalse9200645De Dolfijn58.601:01.62F
43.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn58.991:01.80F


<< TOP >>
Programmanr. 67
15.06.2008
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Lin he Yu9500924Poseidon'565:40.065:43.54D1:15.952:46.374:23.715:43.54
2.Shireen Post9503286AZ&PC5:40.925:49.84E1:19.442:50.324:36.765:49.84
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro5:54.475:50.37E1:23.392:57.544:35.085:50.37
4.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel5:39.065:50.55E1:24.922:58.964:38.265:50.55
5.Nathalja Pragt9500030Nova5:44.505:53.63E1:23.422:55.974:34.925:53.63
6.Kelly Wigleven9500058Poseidon'565:53.905:54.41E1:21.372:54.104:37.975:54.41
7.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)5:46.635:55.25E1:23.732:57.154:35.735:55.25
8.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging5:41.135:58.59E1:21.602:58.264:39.585:58.59
9.Sietske Veldkamp9501628De Whee5:42.265:59.94E1:27.622:54.494:38.395:59.94
10.Cynthia van Beusekom9500134TriVia5:48.206:00.84E1:22.592:54.394:39.756:00.84
11.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal5:47.326:02.14F1:26.043:01.054:43.066:02.14


<< TOP >>
Programmanr. 68
15.06.2008
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn5:29.435:25.43C1:14.712:38.194:08.885:25.43
2.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV5:32.005:29.82D1:14.862:40.154:16.955:29.82
3.Merle Verkijk9400278WVZ5:21.295:32.61D1:13.492:39.274:16.645:32.61
4.Inge Pepping9402308De Rijn5:25.445:38.25E1:15.342:42.444:21.255:38.25
5.Kira Toussaint9400990De Dolfijn5:20.435:41.24E1:13.382:36.904:20.845:41.24
6.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV5:38.595:42.78E1:18.902:47.244:27.725:42.78


<< TOP >>
Programmanr. 69
15.06.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Jonathan Rozema9501157DZ&PC2:42.442:40.50E1:14.692:40.50
2.Lars Schoffelmeer9501907Numansdorp2:38.322:40.85E1:15.212:40.85
3.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:37.502:43.71F1:16.292:43.71
4.Milan Grünewald9500757TriVia2:38.002:46.89F1:13.042:46.89
5.Damon Peperkamp9501101De Dinkel2:48.982:48.28F1:21.762:48.28
6.Bas Perik9502209Electrolux AZC2:44.902:50.08F1:19.742:50.08
7.Nick Cleintuar9503781Vlaardingen2:47.142:51.93F1:20.372:51.93
8.Ruben Tol9501119Ed-Vo2:49.362:54.701:18.332:54.70
9.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus2:49.122:57.761:22.492:57.76
10.Melvin Prins9500201MNC Dordrecht2:49.353:00.891:22.913:00.89


<< TOP >>
Programmanr. 70
15.06.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:22.882:16.72A+1:04.972:16.72
Kamp. Record Junioren 2
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:26.582:26.80D1:08.772:26.80
3.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval2:31.082:29.03E1:10.542:29.03
4.Jorrick Druyven9400507Oeza2:36.102:30.83E1:12.402:30.83
5.Michael van Dam9401501HPC2:33.022:32.69E1:12.212:32.69
6.Stan Tummers9400649Hellas-Glana2:34.402:34.56E1:10.622:34.56
7.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen2:37.142:36.92F1:11.152:36.92
8.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik2:37.352:39.30F1:12.742:39.30
9.Istvan Spaargaren9401199Oceanus2:41.142:45.351:15.662:45.35
10.Thomas Rietveld9401803TRB/RES2:36.812:51.131:18.862:51.13


<< TOP >>
Programmanr. 71
15.06.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:10.922:14.43B1:02.192:14.43
Kamp. Record Junioren 3
2.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)2:25.172:19.49D1:05.522:19.49
3.Niek Pereboom9305395Zoetermeer2:18.212:19.65D1:05.802:19.65
4.Philippe Rivard9301209WVZ2:25.552:20.77D1:04.552:20.77
5.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:21.822:22.62E1:07.612:22.62
6.Sven Kardol9302135Z&PV Nuenen2:22.732:22.78E1:07.022:22.78
7.Roy Smeenge9305557Vriledo2:26.262:26.43E1:08.152:26.43
8.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:21.252:26.59E1:07.622:26.59
9.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval2:28.252:29.86F1:08.652:29.86
10.Marcel Schouten9300653Rapido '822:28.942:35.24F1:11.272:35.24
NG.ZAJens Bakker9300021De Dolfijn2:21.27


<< TOP >>
Programmanr. 72
15.06.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg2:15.372:13.84C1:02.392:13.84
2.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV2:21.982:18.74E1:04.132:18.74
3.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval2:19.862:19.36E1:05.672:19.36
4.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:22.492:20.94E1:07.092:20.94
5.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:17.542:23.62E1:05.002:23.62
6.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:24.732:26.46F1:09.122:26.46
7.Maurits Muthert9200941Stadskanaal2:20.482:27.35F1:07.682:27.35
8.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:16.722:29.72F1:09.152:29.72
9.Geert Janssen9201621Eiffel Swimmers PSV2:26.252:30.64F1:10.232:30.64
10.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P2:24.192:31.11F1:10.122:31.11
11.Koen van Asseldonk9201955De Vrije Slag2:23.222:31.58F1:09.322:31.58


<< TOP >>
Programmanr. 73
15.06.2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.De Dolfijn 1De Dolfijn4:51.274:48.95
Kira Toussaint
Sofie Kalse
94
94
1:09.48
1:25.39
Parand Zarekiani
Maxime Verschuur
94
95
1:09.23
1:04.85
2.De Columbiaan 1De Columbiaan4:54.384:50.55
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
1:12.83
1:20.88
Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
1:13.03
1:03.81
3.TriVia 1TriVia4:42.874:54.74
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
1:12.06
1:24.14
Rosanne Schoonbeek
Esther Hulsing
94
96
1:12.43
1:06.11
4.Aquapoldro 1Aquapoldro4:55.174:56.65
Esmée Bos
Anne Marleen van Keulen
96
94
1:14.63
1:22.35
Macy Oortwijn
Marloes van der Beek
95
94
1:14.42
1:05.25
5.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:52.354:59.17
Noortje van den Boom
Simone Soudant
94
95
1:16.48
1:25.18
Michelle Verouden
Jovanna Koens
94
95
1:13.17
1:04.34
6.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval5:00.535:01.30
Karlijn Hoogstede
Nikey van de Wetering
94
95
1:17.88
1:27.02
Sophie Sollie
Esma van Vonderen
94
95
1:08.94
1:07.46
7.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen5:02.625:01.96
Anna Visser
Danielle de Boer
94
94
1:15.67
1:25.09
Myrthe Sytsema
Manon Kuiper
95
94
1:14.23
1:06.97
8.Octopus 1Octopus4:56.705:02.14
Annemarie Worst
Suzanne Brummel
95
94
1:12.12
1:23.24
Sharon Gelmers
Simone Waanders
94
95
1:15.72
1:11.06
9.De Dinkel 2De Dinkel4:59.235:04.15
Noortje Timmerman
Lonne Dijkhuis
95
94
1:16.22
1:19.98
Wendy Kosterink
Maud Hesselink
94
94
1:23.16
1:04.79
10.WZ&PC 1WZ&PC4:59.125:05.21
Julia Brouwers
Pascalle Spiekerman
96
94
1:20.54
1:24.35
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
94
1:15.93
1:04.39
11.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:55.245:06.34
Jakonien Koster
Anika ten Have
94
94
1:13.36
1:28.58
Beau Rijpers
Dieudonnée Houtkamp
94
96
1:15.50
1:08.90
12.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo5:04.935:07.20
Rosanne Padt
Marit Visscher
95
96
1:16.75
1:29.38
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
94
95
1:14.17
1:06.90
13.Z.V.Hoorn-Aurik 1Z.V.Hoorn-Aurik4:59.195:08.31
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
1:16.80
1:26.42
Miloes Rozemuller
Manon Wiersma
95
96
1:17.34
1:07.75
14.De Columbiaan 2De Columbiaan4:58.085:09.44
Natasja Boers
Liset Jansen
95
95
1:19.22
1:25.77
Iris Berg
Liselotte Mulder
95
95
1:16.67
1:07.78
15.Orca 1Orca5:05.935:09.91
Rianne Hartman
Liza Salverda
95
95
1:22.46
1:27.01
Femke Leenstra
Freya Holwerda
95
95
1:13.71
1:06.73
16.Zignea 1Zignea5:07.505:10.28
Carmen Kemper
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
1:23.92
1:21.09
Leonie Oude Elferink
Debby Boerefijn
94
94
1:19.12
1:06.15
17.De Dinkel 1De Dinkel4:59.835:11.45
Merle Oonk
Kimberly Ribberink
94
95
1:18.01
1:26.11
Carien van der Schaaf
Danique Thijert
95
94
1:22.27
1:05.06
18.WVZ 1WVZ4:59.365:12.37
Manon van Strien
Larissa Immerzeel
94
95
1:17.14
1:30.37
Eefje Subroto
Maud Hoofs
94
95
1:17.17
1:07.69
19.TRB/RES 1TRB/RES5:01.925:12.58
Michelle de Bruijn
Indy Diependaal
95
95
1:15.58
1:30.29
Suzan van Boxtel
Kelly Mekes
94
94
1:19.22
1:07.49
20.Westland Dijkglas 1Westland Dijkglas4:54.385:14.48
Maartje de Wit
Iris Voogt
95
95
1:18.23
1:28.98
Roos Brugman
Astrid van Nieuwkerk
95
94
1:20.35
1:06.92
21.Deltasteur 1Deltasteur5:00.165:14.59
Naomi Hofsink
Iris Riezebos
94
94
1:18.09
1:27.54
Danique Lokhorst
Myriam Kwakkel
94
94
1:20.43
1:08.53