Nr. 45. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 46. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 47. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 48. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 49. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 50. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 52. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 53. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 54. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 55. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 56. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 57. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 58. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 59. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten, 13. - 15.6.2008


Programmanr. 45
14.06.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:10.811:08.51B
2.Milan Grünewald9500757TriVia1:08.381:10.22D
3.Dave Heshof9501403WZ&PC1:11.861:10.95D
4.Bas Perik9502209Electrolux AZC1:12.031:11.02D
5.Mike Bravenboer9500299Poseidon'561:11.521:11.06D
6.Levi Hilbolling9500593Nova1:12.851:11.64D
7.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV1:13.691:13.60E
8.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.961:14.10E
9.Max de Voogt9502325One Team Swimming1:13.761:14.36E
10.John Smit9500613Poseidon'561:14.671:14.57E
11.Jurian Beukers9501327WVZ1:14.891:14.75E
12.Stan Snijders9500485RZL1:14.881:14.92E
13.David Koers9501229ZV Zaltbommel1:13.321:15.28F
14.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout1:11.541:15.41F
15.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)1:13.781:16.58F


<< TOP >>
Programmanr. 46
14.06.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn1:02.491:05.52B
2.Ensger Kotterink9403391WVZ1:08.051:05.83C
3.Willem Kees Roos9402693De Vikings1:06.571:05.86C
4.Istvan Spaargaren9401199Oceanus1:06.861:07.22D
5.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo1:08.021:07.48D
6.Marciano Lynch9401893WVZ1:09.911:07.79D
7.Tom Brouwers9402027RZC1:09.071:08.00D
8.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik1:09.641:08.23D
9.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV1:07.961:08.49D
10.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC1:07.851:09.42E
11.Stefano Vrolijk9405979HPC1:08.241:09.64E
12.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval1:09.981:10.10E
13.Stan Tummers9400649Hellas-Glana1:10.451:10.68E
14.Christian Renshoff9404343Octopus1:11.501:10.99E
15.Jelle Peltzer9403779ZC Valkenburg1:08.041:11.17E
16.Jacques Journée9400513De Dinkel1:11.051:11.25E
17.Mitchell Verburg9400277Eiffel Swimmers PSV1:11.241:11.65E
18.Jacco Doest9400711DWK1:11.391:11.68E
19.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana1:10.191:12.08F


<< TOP >>
Programmanr. 47
14.06.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Timo Dinkelberg9300773Vlaardingen1:03.841:03.71B
2.Steffen Hillmer9306365De Dinkel1:05.261:04.03C
3.Sven Kardol9302135Z&PV Nuenen1:04.491:04.73C
4.Wouter Sikma9302335Neptunia'241:06.591:05.37D
5.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)1:06.991:05.49D
6.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ1:03.791:05.53D
6.Jorke Willemse9301977Orca1:04.541:05.53D
8.Robin Ramaekers9304385Zon/S&S1:05.641:06.19D
9.Sven Alkema9303083De Vikings1:07.871:07.04E
10.Nils Mollema9306283Electrolux AZC1:08.361:07.35E
11.Bart Arendshorst9300005De Veene1:05.061:07.60E
Backup tijd
12.Philippe Rivard9301209WVZ1:06.491:07.88E
13.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval1:08.591:08.02E
14.Leendert Valstar9303469Westland Dijkglas1:05.021:08.06E
Backup tijd
15.Jonathan Cassuto9300729Sassenheim1:05.481:08.24E
16.Wessel van der Maarel9300325De Rijn1:08.511:08.79E
17.Menno Manning9300333De Veene1:06.361:08.94E
18.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo1:06.321:08.99E
19.Jeroen Gijselaar9300777EZC1:05.321:09.43E
20.Sebastian de Been9302233De Warande1:07.051:09.63E
Backup tijd
21.Maarten Arntz9301921De Rijn1:06.161:09.73F
22.Jordi Peters9302177Livo1:08.711:10.27F
23.Tim Blauw9301345Nova1:06.601:10.29F
24.Jordy de Klerk9300269WZ&PC1:04.761:11.30F


<< TOP >>
Programmanr. 48
14.06.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Mike Marissen9202187DWK1:02.211:01.62B
2.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg1:03.861:01.94B
3.Mark Costeris9202327De Schotejil1:02.631:02.10C
4.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik1:04.861:03.49D
5.Arvid Munsters9203625Eiffel Swimmers PSV1:04.501:03.60D
6.Pascal Timmermans9202349RZC1:04.001:03.95D
7.Albert Dijkstra9204437DZ&PC1:04.751:03.98D
8.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ1:02.951:05.03E
9.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P1:02.581:05.17E
10.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan1:01.291:05.55E
11.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo1:04.341:05.76E
12.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV1:05.321:05.99E
13.Donny van Alphen9202377Zeester-Meerval1:05.961:07.33E
14.Maurits Muthert9200941Stadskanaal1:03.051:07.55E
15.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)1:04.491:07.58E
16.Jeffrey Appel9200027Waterland1:03.941:08.16F
17.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan1:04.601:08.81F
18.Mitchel Heesakkers9200479Z.V. Tiamat1:03.851:09.24F
19.Barry Bloemberg9200097Livo1:06.291:09.69F


<< TOP >>
Programmanr. 49
14.06.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)2:19.762:20.18A+1:06.822:20.18
2.Rosa Veerman9600862Ed-Vo2:23.312:21.74A1:07.052:21.74
3.Renate Hemmes9600418Bubble2:28.862:24.01B1:08.532:24.01
4.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:28.812:25.11C1:10.112:25.11
5.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik2:26.332:25.73C1:08.672:25.73
6.Janine Rooker9600316WZ&PC2:27.122:28.14D1:12.002:28.14
7.Amber de Kroon9601098Westland Dijkglas2:30.892:28.37D1:12.772:28.37
8.Aniek Broekhuizen9600052ZC'902:30.122:28.52D1:11.662:28.52
9.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ2:26.442:28.58D1:10.972:28.58
10.Brenda Zwarthoed9604938Oeza2:28.412:28.95D1:08.882:28.95
11.Tamara Grove9601266Oceanus2:28.632:29.14D1:14.362:29.14
12.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo2:34.052:29.16D1:12.462:29.16
13.Evelien van Ruiten9602924Orca2:33.512:29.17D1:12.332:29.17
14.Lotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo2:31.622:29.92D1:12.192:29.92
15.Adája Stoetman9600348GZVW2:27.762:30.95E1:13.882:30.95
16.Lisanne Jente9600788Brunssum2:34.312:31.03E1:13.682:31.03
17.Lisanne vd Lelij9600666One Team Swimming2:28.822:31.17E1:12.632:31.17
18.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen2:26.232:31.24E1:12.762:31.24
19.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik2:31.682:31.59E1:12.942:31.59
20.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan2:27.562:31.84E1:14.042:31.84
21.Lora Bosch9601900EZC2:31.262:32.21E1:15.402:32.21
22.Lotte Langenhoff9602580Zeester-Meerval2:33.662:32.22E1:13.582:32.22
23.Fanne van Eldik9600074ZVW'742:29.262:32.49E1:12.842:32.49
24.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV2:30.442:32.57E1:13.422:32.57
25.Carina Klees9602680WVZ2:30.732:33.15E1:13.872:33.15
26.Sophie Padt9601514DAW-Finenzo2:30.452:33.16E1:14.262:33.16
27.Ilona Oomen9601818ZV Zaltbommel2:32.112:33.33E1:14.302:33.33
28.Linda Kamperman9601238Aquarijn2:33.242:33.63E1:13.212:33.63
29.Esther Hulsing9601080TriVia2:29.372:33.90E1:12.872:33.90
30.Sanne van Es9600404WVZ2:31.832:33.95E1:13.432:33.95
31.Laura Hagreis9600548Heidelberg2:33.022:33.98E1:13.262:33.98
32.Veronique van der Velde9601740De Dinkel2:31.132:34.66E1:14.752:34.66
33.Artemis Kalemis9601268Oceanus2:29.602:34.95E1:15.312:34.95
34.Sharon van Stelle9600356De Kempvis2:32.862:35.28E1:13.952:35.28
35.Femke Remmits9603692One Team Swimming2:27.862:35.41E1:14.222:35.41
36.Amber Stienstra9604448D'Elft2:28.982:35.90E1:14.632:35.90
37.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen2:29.822:36.30E1:15.212:36.30
38.Cynthia Verkaik9601288De Granaet2:31.572:37.35E1:15.932:37.35
39.Sabine van den Hoeven9600014De Veene2:29.982:40.94F1:16.952:40.94
40.Janine Huizeling9601598TriVia2:32.082:42.64F1:17.302:42.64
DISMarissa Taribuka9602782DWK2:27.25
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 50
14.06.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV2:14.522:16.20A1:07.432:16.20
2.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel2:18.732:16.32A1:06.842:16.32
3.Femke Leenstra9503038Orca2:20.662:20.63C1:08.632:20.63
4.Shireen Post9503286AZ&PC2:21.812:20.80C1:08.552:20.80
5.Annemarie Worst9500042Octopus2:20.142:22.04D1:08.742:22.04
6.Kelly Wigleven9500058Poseidon'562:22.342:22.78D1:08.572:22.78
7.Claudia den Ottelander9500552SBC20002:24.342:23.23D1:09.132:23.23
8.Megan Cousins9505816Arethusa2:23.282:23.24D1:08.112:23.24
9.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC2:23.542:23.38D1:08.912:23.38
10.Maya Kingma9503824SBC20002:21.882:23.60D1:09.872:23.60
11.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo2:25.892:23.83D1:09.782:23.83
12.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC2:20.872:24.08D1:09.222:24.08
13.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal2:18.992:24.70E1:08.812:24.70
14.Martine Kuijlaars9500554MNC Dordrecht2:20.862:25.72E1:09.512:25.72
15.Maartje de Wit9502362Westland Dijkglas2:27.332:26.21E1:11.452:26.21
16.Nathalja Pragt9500030Nova2:22.912:26.29E1:09.622:26.29
17.Rosanne Ligtvoet9501212De Devel2:26.432:27.03E1:10.552:27.03
18.Sietske Veldkamp9501628De Whee2:24.672:27.05E1:12.902:27.05
19.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik2:29.222:27.21E1:10.182:27.21
20.Tess van der Zon9501412Noordwijkerhout2:24.982:27.55E1:11.932:27.55
21.Deborah Wissink9503484HZC-Weusthag2:27.162:27.65E1:12.242:27.65
22.Cynthia van Beusekom9500134TriVia2:21.292:27.80E1:11.252:27.80
23.Noortje Timmerman9501088De Dinkel2:25.622:28.02E1:11.192:28.02
24.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)2:27.222:28.05E1:11.592:28.05
25.Jessie Smeding9504528De Vikings2:26.172:28.17E1:10.722:28.17
26.Freya Holwerda9502780Orca2:28.932:28.30E1:11.302:28.30
27.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo2:27.262:28.53E1:12.382:28.53
28.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ2:26.762:28.61E1:11.702:28.61
29.Maud Hoofs9501206WVZ2:24.882:28.74E1:12.162:28.74
30.Niké Schuurmans9502004Livo2:26.362:29.07E1:12.912:29.07
31.Leonie Groeneweg9503870HZC-Weusthag2:25.092:29.19E1:12.212:29.19
32.Maxime Verschuur9500804De Dolfijn2:25.062:29.30E1:13.212:29.30
33.Sanne Huijsmans9501796De Schotejil2:26.542:29.38E1:11.702:29.38
34.Annika Arvin9500008De Dolfijn2:23.072:29.85E1:11.752:29.85
35.Mariska van Engeldorp9502326Aquarius2:26.472:29.90E1:10.482:29.90
36.Kim Smulders9501248TRB/RES2:22.072:30.04E1:12.412:30.04
37.Suzanne de Vries9500628De Haaien2:24.792:30.46E1:13.422:30.46
38.Daisy Koning9500314De Zeeschuimers2:26.042:30.58E1:13.222:30.58
39.Stephanie van Dam9500216De Devel2:25.262:30.59E1:12.792:30.59
40.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV2:28.582:30.80E1:12.622:30.80
41.Liza Salverda9500570Orca2:29.032:30.87E1:12.842:30.87
42.Vera Heesink9503534ZVW'742:24.572:30.98E1:12.032:30.98
43.Iris Hamelink9500568SC Salland2:27.392:32.29F1:12.652:32.29
44.Lindi Verkooijen9503826SBC20002:25.362:32.76F1:12.032:32.76
45.Carmen Nijenhuis9500374Livo2:25.242:33.01F1:13.412:33.01
46.Kimberly Mijnen9503644Zaanstad (SG)2:26.692:33.05F1:12.592:33.05
47.Lotte Eising9502098De Berkelduikers2:25.642:33.25F1:15.612:33.25
47.Tessa v.d. Zwaard9501366Oceanus2:23.512:33.25F1:12.952:33.25
49.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers2:25.802:34.99F1:14.952:34.99
50.Roos Brugman9500724Westland Dijkglas2:25.682:35.07F1:15.622:35.07
51.Larissa Jansen9500660De Bevelanders2:26.182:35.31F1:14.312:35.31
52.Pieternel Braam9501610LZ 1886-KartoenZ2:27.392:35.51F1:13.822:35.51
53.Samantha Kardol9502972Z&PV Nuenen2:29.472:36.47F1:15.342:36.47
54.Anouk Limburg9501806Noordkop-Zeemacht SG2:28.012:45.241:14.092:45.24


<< TOP >>
Programmanr. 51
14.06.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:14.002:13.07A1:03.612:13.07
2.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG2:14.092:15.12B1:03.102:15.12
3.Leonie Oude Elferink9401826Zignea2:17.542:15.91C1:05.852:15.91
4.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV2:15.862:16.34C1:04.862:16.34
5.Lisa Koster9401682Oeza2:19.832:16.81C1:06.702:16.81
6.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:19.942:16.95C1:06.702:16.95
7.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo2:18.112:17.34C1:07.822:17.34
8.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC2:18.782:17.44C1:07.162:17.44
9.Rianne Weijburg9400172De Zwoer2:17.032:17.99C1:05.742:17.99
10.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg2:17.342:18.25D1:07.042:18.25
11.Inge Pepping9402308De Rijn2:18.812:18.86D1:07.672:18.86
12.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:20.352:19.16D1:07.302:19.16
13.Maud Hesselink9400854De Dinkel2:21.992:19.45D1:06.672:19.45
14.Tanja van Essen9404678Wiekslag2:19.382:19.81D1:06.902:19.81
15.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:22.662:20.20D1:08.112:20.20
16.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe2:17.412:20.47D1:07.092:20.47
17.Claire de Winter9407502GoSwim2:17.102:20.67D1:08.082:20.67
18.Astrid van Nieuwkerk9402904Westland Dijkglas2:19.722:20.80D1:08.302:20.80
19.Femke Groos9404492DZ&PC2:21.062:20.89D1:08.782:20.89
20.Elina de Ruiter9403326VZC-E&P2:20.152:20.98D1:08.522:20.98
21.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:17.822:21.55E1:08.962:21.55
22.Eva van Etten9403044Poseidon'562:21.972:21.61E1:07.622:21.61
23.Kim Loeffen9403432Tritium (SG)2:19.702:21.68E1:07.212:21.68
24.Naomi Hofsink9402508Deltasteur2:16.532:21.76E1:07.772:21.76
25.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis2:20.632:22.21E1:07.662:22.21
26.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ2:18.222:22.25E1:08.712:22.25
27.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel2:20.612:22.26E1:08.462:22.26
28.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen2:18.392:23.73E1:10.212:23.73
29.Naomi Touré9401628TriVia2:22.242:23.79E1:09.452:23.79
30.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan2:16.822:23.97E1:09.582:23.97
31.Iris Riezebos9400114Deltasteur2:21.142:24.78E1:09.022:24.78
32.Minke Betten9404012DZ&PC2:19.692:25.18E1:08.772:25.18
33.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen2:17.822:25.76E1:10.302:25.76
34.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG2:22.572:25.77E1:09.482:25.77
35.Danique Thijert9401652De Dinkel2:20.262:25.94E1:10.282:25.94
36.Danique Lokhorst9402564Deltasteur2:19.482:26.32E1:10.312:26.32
37.Selena van Cruchten9401608RZ2:17.972:26.92E1:11.262:26.92
38.Laura van der Graaf9401886ZPB H&L2:18.572:27.68E1:09.302:27.68
39.Debby Boerefijn9400240Zignea2:19.262:27.98F1:11.422:27.98
40.Sharon Gelmers9400416Octopus2:21.292:28.66F1:10.582:28.66
41.Tania Jacobs9400864De Columbiaan2:20.132:31.02F1:12.662:31.02
NG.ZASophie Sollie9400140Zeester-Meerval2:15.71


<< TOP >>
Programmanr. 52
14.06.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana2:41.932:41.37A+1:16.992:41.37
2.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:45.912:41.87A+1:19.702:41.87
3.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:52.902:53.46D1:24.392:53.46
4.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:54.482:55.23D1:25.272:55.23
5.Damon Peperkamp9501101De Dinkel2:55.682:55.48E1:25.092:55.48
6.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus3:00.082:59.11E1:27.002:59.11
7.Remco de Mik9502065Van Uden-De Gouwe2:52.862:59.75E1:26.342:59.75
8.Joris Kraaijenstein9502167MNC Dordrecht2:57.943:00.21E1:25.933:00.21
9.Mart Theunissen9500843ZC Valkenburg3:03.133:00.22E1:27.553:00.22
10.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)2:57.883:01.54E1:27.643:01.54
11.Joep van Grunsven9500469Arethusa3:02.543:01.61E1:26.933:01.61
11.Guus Jonk9501509Z.V.Hoorn-Aurik3:01.313:01.61E1:26.973:01.61
13.Sjoerd Murk9500967IJZPC2:55.373:03.48F1:28.183:03.48
14.Sem van Lith9501851Aqua Novio “942:59.523:03.79F1:28.753:03.79
15.Milan Grünewald9500757TriVia2:56.693:03.85F1:27.593:03.85
16.Nick van der Krogt9501313De Zijl/LGB3:02.983:04.03F1:29.853:04.03
17.Levi Hilbolling9500593Nova2:57.503:05.67F1:28.713:05.67
18.John Smit9500613Poseidon'563:01.433:11.45F1:31.573:11.45
DISMaurice Henkel9504703RZ3:01.51
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 53
14.06.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Jelle Derksen9400017DWK2:45.942:43.79D1:18.592:43.79
2.Marcel van Essen9400019De Hokseberg2:45.942:43.81D1:19.632:43.81
3.Stefano Vrolijk9405979HPC2:41.162:44.00D1:19.682:44.00
4.Stefan Petersen9403067De Pinquin2:41.712:46.96E1:19.982:46.96
5.Jacko van der Meer9402347DWK2:48.892:47.27E1:21.232:47.27
6.Marijn van Zundert9400679MNC Dordrecht2:51.272:47.46E1:19.752:47.46
7.Remy den Boer9401759De Warande2:50.302:47.88E1:21.662:47.88
8.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:50.952:49.69E1:22.602:49.69
9.Ben van Westenberg9400873De Dinkel2:51.372:50.64E1:21.452:50.64
10.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht2:54.202:50.75E1:22.412:50.75
11.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht2:49.222:52.99E1:22.352:52.99
12.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:52.802:53.12E1:21.632:53.12
13.Bryan Kroon9402341Ed-Vo2:48.882:55.06F1:22.432:55.06
14.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:41.102:55.18F1:23.702:55.18
15.Gerco Kalverboer9400231Waterland2:50.122:55.34F1:24.182:55.34
16.Kingue Struijf9400913WZ&PC2:54.172:56.51F1:23.952:56.51
17.Bas de Bruijn9402509Hieronymus2:53.542:58.10F1:23.122:58.10
18.Ricardo Hauber9402029D'Elft2:50.162:59.42F1:23.642:59.42
19.Christian Renshoff9404343Octopus2:51.003:01.26F1:23.413:01.26


<< TOP >>
Programmanr. 54
14.06.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo2:32.922:32.19A1:15.202:32.19
2.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen2:35.952:33.37B1:14.172:33.37
3.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:33.972:34.87C1:15.432:34.87
4.Roald Blok9302685Octopus2:39.332:35.20C1:14.732:35.20
5.Bart Dunweg9301763Vlaardingen2:40.992:40.15D1:17.812:40.15
6.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV2:39.122:40.56D1:17.362:40.56
7.Kasper Leeuw9304435EZC2:46.512:44.96E1:19.702:44.96
8.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:47.922:45.99E1:17.252:45.99
9.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio “942:48.802:47.86E1:20.712:47.86
10.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval2:48.232:48.15E1:19.532:48.15
11.Ramon Wassenberg9300715RZ2:44.622:48.16E1:20.362:48.16
12.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC2:50.542:48.86E1:22.032:48.86
13.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo2:45.462:49.38F1:19.102:49.38
14.Olav van der Wal9303399TriVia2:45.512:49.63F1:22.082:49.63
15.Sander Quirijns9302913ZV Kerkdriel2:44.112:49.71F1:18.392:49.71
16.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout2:45.342:49.83F1:22.452:49.83
17.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout2:42.232:50.06F1:21.762:50.06
18.Marcel Schouten9300653Rapido '822:42.542:50.63F1:22.922:50.63
19.Stefan Schulte9302443Rapido '822:46.262:52.24F1:23.862:52.24
20.Daan Remmelzwaal9302553Zaanstad (SG)2:43.522:52.34F1:23.242:52.34
21.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout2:41.532:53.48F1:23.612:53.48
22.Jan Batstra9302737Het Y2:45.532:53.68F1:24.502:53.68
23.Roy Smeenge9305557Vriledo2:43.892:54.00F1:24.082:54.00
24.Gijs van der Gugten9302991De Fuut2:43.642:54.42F1:24.772:54.42
25.Christian Bingel9303207Z & PC Dio2:41.282:55.24F1:22.672:55.24
26.Robert Groot9301997SBC20002:46.222:55.26F1:21.592:55.26
27.Robert-Jan Voogd9301653Swol 18942:45.472:55.32F1:23.172:55.32
28.Bernd Kobesen9300981Nova2:43.602:56.25F1:25.772:56.25
29.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn2:51.202:56.56F1:23.182:56.56
30.Menno Manning9300333De Veene2:46.082:58.51F1:25.652:58.51
31.Leendert Valstar9303469Westland Dijkglas2:45.672:58.74F1:26.782:58.74
32.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC2:45.002:58.97F1:23.552:58.97
33.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:45.203:06.061:28.383:06.06


<< TOP >>
Programmanr. 55
14.06.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Scott Delbressine9203057ZC Valkenburg2:37.232:36.06D1:13.672:36.06
2.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)2:31.882:37.22E1:15.622:37.22
3.Johan Veenstra9201333DWK2:35.712:38.03E1:12.342:38.03
4.Menno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout2:31.222:38.36E1:15.492:38.36
5.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:30.342:38.82E1:15.522:38.82
6.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC2:30.872:39.49E1:15.472:39.49
7.Bjorn de Jonge9206767Hellas-Glana2:43.362:40.91E1:17.922:40.91
8.Ward van Rijssen9204841TriVia2:35.362:41.39E1:14.842:41.39
9.Kevin Janssen9204109Zeester-Meerval2:38.932:42.08E1:14.942:42.08
10.Donald Hillebregt9202629De Zijl/LGB2:43.332:42.18E1:16.542:42.18
11.Julian Diaz9200241Zwemlust/Utrecht(SG)2:41.412:42.74E1:15.292:42.74
12.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:43.812:43.98E1:19.702:43.98
13.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:35.282:45.77F1:19.492:45.77
14.Jeffrey Appel9200027Waterland2:37.922:45.86F1:20.752:45.86
15.Koen de Leeuw9202961Van Uden-De Gouwe2:39.182:48.27F1:20.342:48.27
16.Mark Schellekens9201153Neptunus'582:37.892:50.27F1:19.352:50.27
17.Thomas Veltman9201355De Granaet2:39.672:51.37F1:23.142:51.37


<< TOP >>
Programmanr. 56
14.06.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:42.422:40.45A1:15.082:40.45
2.Sabine van den Hoeven9600014De Veene2:45.452:42.65B1:16.702:42.65
3.Rosa Veerman9600862Ed-Vo2:46.092:42.90B1:18.062:42.90
4.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)2:42.672:44.24B1:18.022:44.24
5.Anouk van der Vlies9603226Zoetermeer2:40.112:44.74C1:15.482:44.74
6.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo2:49.812:44.98C1:18.802:44.98
7.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:50.162:46.05C1:23.572:46.05
8.Lotte Langenhoff9602580Zeester-Meerval2:48.282:46.06C1:18.682:46.06
9.Renate Hemmes9600418Bubble2:45.882:46.38C1:19.272:46.38
10.Maaike de Waard9600604De Zeehond '732:47.832:46.66C1:16.922:46.66
11.Lisanne Jente9600788Brunssum2:44.212:47.37C1:19.322:47.37
12.Lora Bosch9601900EZC2:52.552:49.92D1:22.182:49.92
13.Marceline de Cloe9602050De Vennen2:46.542:49.95D1:19.172:49.95
14.Sharon van Stelle9600356De Kempvis2:49.232:50.36D1:21.812:50.36
15.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ2:49.752:50.49D1:21.092:50.49
16.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik2:51.202:50.69D1:22.872:50.69
17.Breanne Lensink9600240Livo2:48.242:50.73D1:22.162:50.73
18.Laura Hagreis9600548Heidelberg2:48.072:51.35D1:21.022:51.35
19.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik2:50.952:51.48D1:18.562:51.48
20.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo2:49.062:51.82D1:22.182:51.82
21.Veronique van der Velde9601740De Dinkel2:52.862:52.48E1:23.082:52.48
22.Janine Rooker9600316WZ&PC2:45.502:52.53E1:26.092:52.53
22.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan2:47.452:52.53E1:23.822:52.53
24.Esther Hulsing9601080TriVia2:51.742:52.61E1:22.572:52.61
25.Adája Stoetman9600348GZVW2:48.872:53.12E1:23.532:53.12
26.Samantha Diphoorn9600318Dedemsvaart-AC2:50.962:53.54E1:23.802:53.54
27.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen2:53.822:54.05E1:23.632:54.05
28.Lisa van den Eng9602070WVZ2:49.482:54.14E1:23.562:54.14
29.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo2:50.542:54.29E1:25.912:54.29
30.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:53.252:54.34E1:24.782:54.34
31.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:54.402:54.62E1:26.902:54.62
32.Femke Remmits9603692One Team Swimming2:49.522:55.26E1:21.032:55.26
33.Linda Kamperman9601238Aquarijn2:52.052:55.40E1:24.282:55.40
34.Carina Klees9602680WVZ2:49.432:55.79E1:27.292:55.79
35.Marcella van der Ent9600174Poseidon'562:54.802:56.41E1:23.542:56.41
36.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV2:51.712:56.45E1:24.602:56.45
37.Janine Kroon9600600Ed-Vo2:52.602:57.05E1:25.732:57.05
38.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen2:47.712:57.78E1:24.922:57.78
39.Nicole Bennis9600470WVZ2:51.762:57.86E1:22.962:57.86
40.Cynthia Verkaik9601288De Granaet2:52.193:01.17F1:28.763:01.17
DISNaomi Zuidema9600058Stadskanaal2:49.352:52.71E1:23.372:52.71
VD - Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 57
14.06.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Lin he Yu9500924Poseidon'562:37.562:35.48B1:13.332:35.48
2.Sylvia Dik9501064De Pinquin2:39.252:40.27C1:18.102:40.27
3.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV2:38.842:40.31C1:17.962:40.31
4.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:39.762:40.90D1:18.622:40.90
5.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging2:42.682:40.92D1:17.862:40.92
6.Nathalja Pragt9500030Nova2:43.902:42.80D1:18.692:42.80
7.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES2:40.322:42.83D1:16.722:42.83
8.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC2:43.102:43.92D1:17.122:43.92
9.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV2:46.062:44.28D1:17.982:44.28
10.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel2:44.622:44.81E1:20.932:44.81
11.Liza Salverda9500570Orca2:45.172:45.22E1:20.612:45.22
12.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:40.412:45.28E1:18.222:45.28
13.Lianne Slagter9500940WWV2:46.112:45.34E1:18.602:45.34
14.Jennifer den Besten9501740HoogenboomTours BZ&PC2:44.452:45.58E1:20.172:45.58
15.Jessie Smeding9504528De Vikings2:45.812:45.78E1:19.922:45.78
16.Annika Arvin9500008De Dolfijn2:48.262:46.39E1:19.702:46.39
17.Claudia den Ottelander9500552SBC20002:49.162:47.08E1:21.672:47.08
18.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)2:47.552:47.16E1:19.842:47.16
19.Suzanne de Vries9500628De Haaien2:46.852:47.36E1:21.382:47.36
20.Anouk Frieman9502390Vriledo2:46.702:47.47E1:18.852:47.47
21.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen2:45.762:47.69E1:16.302:47.69
22.Shireen Post9503286AZ&PC2:45.392:47.89E1:19.682:47.89
23.Iris Berg9500788De Columbiaan2:46.492:48.78E1:21.992:48.78
24.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC2:42.262:49.47E1:20.522:49.47
25.Kris Hutten9500688MNC Dordrecht2:48.582:49.62E1:21.562:49.62
26.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik2:47.362:49.97E1:20.592:49.97
27.Sanne Ter Burg9501058Eiffel Swimmers PSV2:47.632:50.06E1:21.352:50.06
28.Kelly Wigleven9500058Poseidon'562:45.732:50.09E1:21.372:50.09
29.Cynthia van Beusekom9500134TriVia2:49.122:51.02E1:22.022:51.02
30.Niké Schuurmans9502004Livo2:48.362:51.05E1:24.652:51.05
31.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV2:48.992:51.09E1:21.362:51.09
32.Noortje Timmerman9501088De Dinkel2:48.142:51.21E1:21.072:51.21
33.Liset Jansen9500418De Columbiaan2:43.022:51.45E1:18.232:51.45
34.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik2:44.062:51.47E1:20.512:51.47
35.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal2:43.092:51.72E1:22.602:51.72
36.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo2:45.382:51.86E1:16.942:51.86
37.Leonie Groeneweg9503870HZC-Weusthag2:45.512:52.32F1:24.772:52.32
38.Stephanie van Dam9500216De Devel2:48.302:53.72F1:22.182:53.72
39.Roos Brugman9500724Westland Dijkglas2:48.092:56.02F1:23.992:56.02
40.Karin Groen9502440GZVW2:46.852:56.41F1:23.682:56.41


<< TOP >>
Programmanr. 58
14.06.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:28.822:27.54A+1:10.602:27.54
Kamp. Record Junioren 3
2.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia2:34.212:31.05A1:11.252:31.05
3.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV2:32.592:31.75B1:12.642:31.75
4.Inge Pepping9402308De Rijn2:35.092:33.51C1:12.372:33.51
5.Merle Verkijk9400278WVZ2:29.802:34.67C1:10.542:34.67
6.Iris van Zuilen9400216Olympia2:33.442:36.77D1:15.482:36.77
7.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:40.122:37.20D1:15.392:37.20
8.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:38.172:37.36D1:10.452:37.36
9.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn2:38.862:38.29D1:13.632:38.29
10.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel2:40.162:40.36E1:18.822:40.36
11.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:39.052:40.39E1:14.862:40.39
12.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval2:39.012:40.65E1:13.762:40.65
13.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC2:35.442:40.73E1:16.242:40.73
14.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:37.362:41.23E1:15.552:41.23
15.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC2:39.822:41.74E1:21.562:41.74
16.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe2:38.952:42.04E1:17.092:42.04
17.Jara Schmidt9405062De Columbiaan2:37.462:42.30E1:16.102:42.30
18.Tania Jacobs9400864De Columbiaan2:37.092:42.33E1:15.872:42.33
19.Whitney van Hoeckel9402390Z & PC Dio2:39.252:42.39E1:15.902:42.39
20.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)2:38.522:42.43E1:17.002:42.43
21.Eefje Subroto9400766WVZ2:37.732:43.44E1:15.632:43.44
22.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen2:36.722:44.11E1:19.202:44.11
23.Maud Hesselink9400854De Dinkel2:41.802:44.87E1:19.182:44.87
24.Mandy Langeveld9405094De Kempvis2:41.222:44.99E1:19.642:44.99
25.Judith Kooistra9400526Het Ravijn2:38.662:45.85E1:16.322:45.85
26.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:39.102:46.19E1:18.012:46.19
27.Claire de Winter9407502GoSwim2:38.452:46.63E1:17.912:46.63
28.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis2:40.322:46.84E1:16.922:46.84
29.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:38.752:50.53F1:22.042:50.53
30.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan2:41.792:52.92F1:21.132:52.92
DISBeau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen2:38.002:46.36E1:19.832:46.36
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAGrace Vrieling9401624TriVia2:37.75


<< TOP >>
Programmanr. 59
14.06.2008
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:53.813:46.73
Johnno Smulders
Arvid Munsters
92
92
56.02
57.06
Maurice Soudant
John Verhagen
93
92
58.44
55.21
2.DWK 1DWK3:49.433:47.36
Mike Marissen
Jacco Doest
92
94
53.45
1:00.10
Jelle Derksen
Johan Veenstra
94
92
57.12
56.69
3.De Columbiaan 1De Columbiaan3:56.223:52.66
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
92
92
58.53
1:00.53
Jordy Zuidhoek
Jeroen Eggeraat
92
92
57.59
56.01
4.Vlaardingen 1Vlaardingen3:53.803:53.01
Timo Dinkelberg
Boris Galjart
93
92
58.61
1:00.08
Stefan Grudelbach
Victor Poot
92
92
58.02
56.30
5.RZC 1RZC3:53.653:53.56
Puck Smit
Jochem Benthem
93
92
1:00.42
59.78
Tom Brouwers
Pascal Timmermans
94
92
58.41
54.95
6.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:59.693:53.76
Luuk Onrust
Miguel Correia
92
93
58.14
58.56
Donny van Alphen
Jeffrey Thijssen
92
94
58.22
58.84
7.De Dolfijn 1De Dolfijn3:56.523:56.08
Jens Bakker
Tom Kalse
93
92
58.98
1:00.27
Brandon van Voskuilen
Julian van Leuven
93
92
1:00.06
56.77
8.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:52.963:56.15
David Beijer
Julian Diaz
92
92
1:01.46
59.92
Sander Ariaansz
Robin Veenstra
93
92
57.66
57.11
9.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi3:53.603:56.47
Loïc Kemp
Sam van de Schootbrugge
93
93
57.75
56.85
Paul Bree
Ferry Weertman
94
92
1:06.69
55.18
10.WVZ 1WVZ3:59.133:56.48
Jelle Blok
Marciano Lynch
92
94
59.72
58.38
Remon van Mil
Philippe Rivard
93
93
1:00.50
57.88
11.De Vikings 1De Vikings3:57.363:57.62
Willem Kees Roos
Michael Westers
94
92
59.53
57.95
Erik de Nijs
Gijs Gertsen
92
93
1:02.03
58.11
12.Aqua Novio “94 1Aqua Novio “943:59.073:57.82
Luc Awater
Sjors van Lith
92
92
59.32
59.70
Bas Krafft
Jasper Verheijen
93
93
1:00.31
58.49
13.HZPC 1HZPC3:57.623:58.55
Ralph van Megen
Rick Hesen
92
93
58.41
1:02.06
Tim Jacobs
Dion Dreesens
92
93
1:02.24
55.84
14.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:00.133:58.64
Maxim Veldhuis
Christiaan van Dijk
94
92
1:00.38
1:00.84
Dennis Bos
Gavin van der Werf
92
93
59.23
58.19
15.De Rijn 1De Rijn4:01.923:59.55
Wessel van der Maarel
Laurens Pepping
93
92
58.81
56.69
Joost de Bruijn
Maarten Arntz
93
93
1:03.46
1:00.59
16.De Dinkel 1De Dinkel3:55.513:59.93
Dennis Timmerman
Steffen Hillmer
92
93
1:01.50
56.81
Pim Kienhuis
Jacques Journée
93
94
59.44
1:02.18
17.Waterland 1Waterland3:53.894:00.28
Jeffrey Appel
Nick Venema
92
93
1:01.08
1:00.66
Tim de Graaf
Joćo Schilder
92
92
59.73
58.81
18.Aqua '68 1Aqua '683:53.414:01.17
Sander Lamberts
Jerome Appeldoorn
93
92
58.79
1:02.55
Sven Damen
Dennis Thomas
92
92
1:01.15
58.68
19.Het Ravijn 1Het Ravijn3:54.094:01.49
Rutger Kooistra
Gert-Jan Nieuwenhuis
92
92
59.56
1:01.77
Robert Ligtenberg
Huub Scholing
94
93
1:00.63
59.53
20.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:58.484:01.88
René van Wallenburg
Paul van den Driest
92
92
59.29
1:04.12
Simon Edenburg
Bob Dalmeijer
93
94
58.81
59.66
21.Hellas-Glana 1Hellas-Glana4:05.564:02.55
Bjorn de Jonge
Stan Tummers
92
94
59.60
1:01.45
Roy Hoogerwerf
Pim van Basten Batenburg
92
94
1:00.89
1:00.61
22.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout3:54.704:02.97
Nick Duivenvoorden
Maikel Warmerdam
93
93
1:01.53
1:00.11
Walter Jansen
Menno van den Heuvel
93
92
1:01.50
59.83
23.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV4:02.764:03.02
Ruud van Heerbeek
Geert Janssen
93
92
1:00.21
1:01.36
Date v.d. Zaag
Frans Slaats
94
93
1:01.59
59.86
24.DZ&PC 1DZ&PC4:05.604:03.67
Rycklef Epema
Jonathan Rozema
92
95
1:04.38
1:00.40
Maiko Postma
Albert Dijkstra
94
92
1:00.48
58.41
25.WZ&PC 1WZ&PC3:57.184:04.08
Mike Hoonakker
Kingue Struijf
93
94
1:00.13
1:02.13
Ritchoberto Peternella
Jordy de Klerk
93
93
1:01.80
1:00.02
26.Z.V.Hoorn-Aurik 1Z.V.Hoorn-Aurik4:04.774:04.11
Frank van der Wolff
Casper van der Haagen
94
92
1:02.58
1:02.59
Jesse Dekker
Sverre Eschweiler
93
92
1:03.39
55.55
27.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:05.474:04.15
Jeffrey Spaltman
Rico Roels
92
94
1:01.24
1:04.33
Mart de Boer
Joey Stokx
93
93
59.78
58.80
28.SC Salland 1SC Salland4:05.804:07.13
Jort Wichink Kruit
Bart Gorter
93
92
1:03.49
1:00.68
Bart Hamelink
Robert Kaj Meenhorst
92
92
1:02.83
1:00.13
29.Livo 1Livo3:57.784:09.79
Koen Sterenborg
Stijn Lensink
92
92
59.62
1:06.29
Barry Bloemberg
Jordi Peters
92
93
1:00.52
1:03.36
30.Oceanus 1Oceanus4:05.004:12.18
Dennis Reijnders
Istvan Spaargaren
92
94
1:01.45
1:02.66
Vincent Moolhuijsen
Jeffrey Reijnders
94
95
1:04.50
1:03.57
DISLZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ3:57.12
EA - Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).,  derde zwemmer
Jelmar Kluiwstra
Bas Zierikzee
92
92
59.01
1:06.48
Thomas Hansen
Lars Sieval
92
93