Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 35. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 37. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 44. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten, 13. - 15.6.2008


3 - NJK 2008 sessie 314.06.2008 - 9:00


Programmanr. 30
14.06.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:13.021:13.35A
Kamp. Record Junioren 1
2.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:14.501:14.07A
3.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)1:18.071:14.10A
4.Marissa Taribuka9602782DWK1:18.441:14.42A
5.Maaike de Waard9600604De Zeehond '731:16.911:14.67B
6.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:15.021:14.73B
7.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik1:16.451:15.15B
8.Anouk van der Vlies9603226Zoetermeer1:17.221:16.67C
8.Fanne van Eldik9600074ZVW'741:13.361:16.67C
10.Marceline de Cloe9602050De Vennen1:16.191:17.08D
11.Lora Bosch9601900EZC1:19.041:17.64D
12.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:18.361:17.92D
13.Veronique van der Velde9601740De Dinkel1:17.391:18.24D
14.Naomi Zuidema9600058Stadskanaal1:17.431:18.33D
15.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.681:18.66D
16.Tamara Grove9601266Oceanus1:20.281:18.79D
17.Amber Stienstra9604448D'Elft1:17.611:18.98E
18.Lisanne Jente9600788Brunssum1:17.591:19.16E
Backup tijd
19.Hilde Grondhout9602300Argo1:20.901:19.60E
20.Femke Remmits9603692One Team Swimming1:17.601:19.61E
21.Laura Hagreis9600548Heidelberg1:17.561:20.05E
22.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:18.721:20.30E
23.Sharon van Stelle9600356De Kempvis1:20.901:20.34E
24.Margot v. Iersel9603098Noord Limburg(SG)1:17.951:20.39E
25.Lisa van den Eng9602070WVZ1:20.251:21.00E
26.Nicole Bennis9600470WVZ1:16.411:21.23E
27.Lotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo1:18.631:21.46E
27.Janine Rooker9600316WZ&PC1:17.441:21.46E
29.Julia Brouwers9600868WZ&PC1:18.941:21.72E
30.Elisabeth Rivard9600244WVZ1:18.221:21.74E
31.Esther Hulsing9601080TriVia1:19.711:21.75E
32.Inge Taal9600120De Devel1:20.511:21.91E
Backup tijd
33.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen1:18.771:23.33F


<< TOP >>
Programmanr. 31
14.06.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Annemarie Worst9500042Octopus1:11.021:11.18A
2.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen1:13.701:12.10B
3.Lin he Yu9500924Poseidon'561:12.661:12.89C
4.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC1:12.651:13.34C
5.Luciënne van der Linde9503452ZVZwartsluis1:14.071:13.95D
6.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:16.491:14.96D
7.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:12.031:15.29D
8.Sylvia Dik9501064De Pinquin1:14.561:15.42D
9.Carmen Nijenhuis9500374Livo1:15.141:15.45D
10.Noortje Timmerman9501088De Dinkel1:16.131:15.56D
11.Sietske Veldkamp9501628De Whee1:15.191:15.70E
12.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES1:11.881:15.74E
13.Kirsten Nieboer9501988Aqua '681:13.851:15.81E
14.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV1:13.321:16.33E
15.Iris Hamelink9500568SC Salland1:16.141:16.42E
16.Iris Berg9500788De Columbiaan1:15.001:16.46E
17.Pieternel Braam9501610LZ 1886-KartoenZ1:17.571:16.53E
18.Vera Heesink9503534ZVW'741:14.511:16.62E
19.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging1:16.511:17.19E
20.Daisy Koning9500314De Zeeschuimers1:15.781:17.40E
21.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:16.881:17.43E
22.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:14.071:17.46E
23.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV1:16.961:17.63E
24.Maartje de Wit9502362Westland Dijkglas1:16.991:17.73E
25.Loes Westerhof9502752De Dinkel1:16.201:17.79E
26.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:15.841:18.17E
27.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:15.441:18.45E
28.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:15.481:18.65E
29.Sanne Huijsmans9501796De Schotejil1:16.361:18.94E
30.Tessa v.d. Zwaard9501366Oceanus1:16.151:18.99E
31.Eline van der Linde9503708WWV1:16.201:19.32F
32.Natasja Boers9501560De Columbiaan1:13.931:19.33F
33.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:16.481:19.46F
34.Samantha Kardol9502972Z&PV Nuenen1:18.241:19.63F
35.Tess van der Zon9501412Noordwijkerhout1:15.311:19.74F
35.Robin Pagano Mirani9502556Oceanus1:16.361:19.74F
37.Guusje Vrieze9502820NDD1:17.821:20.37F
38.Hjordis Wagenaar9502170HZ&PC Heerenveen1:17.441:20.48F
39.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben1:15.951:21.49F
NGInez Zewuster9503700Vriledo1:15.64


<< TOP >>
Programmanr. 32
14.06.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Kira Toussaint9400990De Dolfijn1:09.131:08.29A+
2.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:10.531:09.08A
3.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV1:11.891:10.76C
4.Eefje Subroto9400766WVZ1:12.251:11.99D
5.Merle Verkijk9400278WVZ1:09.891:12.69D
6.Dian Kortleve9402132Wiekslag1:14.561:13.21D
7.Kelly van der Hoeven9402618NDD1:14.361:13.64E
8.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval1:14.531:13.65E
9.Claire de Winter9407502GoSwim1:11.971:13.69E
10.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.461:14.07E
11.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:13.661:14.16E
12.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel1:14.291:14.29E
12.Sharon Gelmers9400416Octopus1:08.571:14.29E
14.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)1:12.381:14.94E
15.Anna Visser9400774HZ&PC Heerenveen1:14.001:14.97E
16.Danielle de Boer9404736HZ&PC Heerenveen1:12.511:15.50E
17.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:13.321:15.51E
18.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV1:12.781:15.78E
19.Manon Kuiper9400302HZ&PC Heerenveen1:14.721:15.90E
20.Jaimy Lee Taskin9403364Noordwijkerhout1:12.261:16.03E
21.Tania Jacobs9400864De Columbiaan1:14.111:16.04E
22.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG1:12.091:16.17E
23.Malou Memelink9403064NDD1:13.151:16.31E
24.Yvette de Gier9402124De Columbiaan1:15.031:16.32E
Handtijd
25.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana1:12.291:16.84E
26.Manon van Strien9400770WVZ1:12.611:16.97F
27.Laura van der Graaf9401886ZPB H&L1:13.131:17.03F
28.Grace Vrieling9401624TriVia1:15.041:17.98F
29.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:13.021:19.05F


<< TOP >>
Programmanr. 33
14.06.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Damon Peperkamp9501101De Dinkel2:14.822:10.67B1:03.082:10.67
2.Jakub Foytl9504687DES2:13.472:11.69B1:03.282:11.69
3.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:17.682:14.48C1:05.292:14.48
4.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg2:16.382:15.20D1:03.802:15.20
5.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)2:17.422:16.78D1:06.762:16.78
Handtijd
6.John Smit9500613Poseidon'562:15.362:17.31D1:04.932:17.31
6.Max de Voogt9502325One Team Swimming2:15.132:17.31D1:06.132:17.31
Handtijd
6.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV2:19.922:17.31D1:06.682:17.31
Handtijd
9.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout2:15.222:18.60E1:06.562:18.60
10.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus2:19.492:18.70E1:05.152:18.70
Handtijd
11.Ruben Tol9501119Ed-Vo2:19.972:18.74E1:06.542:18.74
12.Dave Heshof9501403WZ&PC2:18.752:20.41E1:06.462:20.41
Handtijd
13.Andy Onderstal9504889De Dolfijn2:23.922:21.86E1:06.972:21.86
14.Lars Schoffelmeer9501907Numansdorp2:19.812:21.98E1:06.852:21.98
15.Jurian Beukers9501327WVZ2:19.812:22.30E1:08.852:22.30
16.Mitchel Doldersum9501167Deltasteur2:19.922:22.34E1:08.642:22.34
Handtijd
17.Jens Kobesen9500117Nova2:16.182:22.35E1:06.762:22.35
Handtijd
18.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana2:21.802:22.36E1:07.942:22.36
19.Bryan Tankink9502829WWV2:24.932:22.38E1:08.562:22.38
20.Jeffrey Buddenberg9502289De Zeehond '732:21.592:22.74E1:07.162:22.74
21.Mart Theunissen9500843ZC Valkenburg2:25.322:23.73E1:08.352:23.73
22.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)2:20.952:24.07E1:08.042:24.07
23.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:21.492:24.34E1:07.002:24.34
24.Jeffry van Zetten9500755Octopus2:24.482:25.09F1:11.952:25.09
25.Sem van Lith9501851Aqua Novio “942:25.322:25.97F1:09.152:25.97
26.Sjoerd Murk9500967IJZPC2:21.952:26.68F1:09.822:26.68
Handtijd
26.David Koers9501229ZV Zaltbommel2:26.112:26.68F1:09.062:26.68
Handtijd
28.Ties Elzerman9502163De Dolfijn2:24.972:26.81F1:09.762:26.81
29.Dominique Sikkema9500399Zignea2:27.202:27.13F1:11.792:27.13
30.Duane Wemmers9501397MNC Dordrecht2:25.762:27.14F1:09.622:27.14
31.Sjors Boverhoff9500741Octopus2:23.162:27.23F1:08.542:27.23
31.Jordy Maurits9503067Vlaardingen2:22.932:27.23F1:10.382:27.23
33.Maikel Mierop9503991NDD2:24.542:28.12F1:13.182:28.12
34.Levi Hilbolling9500593Nova2:22.542:28.31F1:09.982:28.31
35.Guus van Stiphout9501081Nautilus2:26.292:29.16F1:11.132:29.16
36.Donny van den Bosch9502001IJZPC2:20.412:29.97F1:09.282:29.97
37.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib2:27.182:30.09F1:11.372:30.09
Handtijd
38.Nick van der Krogt9501313De Zijl/LGB2:22.472:30.54F1:13.522:30.54
39.Joris Kraaijenstein9502167MNC Dordrecht2:26.292:31.52F1:11.482:31.52
Handtijd
40.Jan-Willem den Dunnen9500883PCG2:22.042:34.491:14.332:34.49
DISStijn Temmen9504079ZVV2:25.05
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 34
14.06.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:10.902:05.86B1:01.602:05.86
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:08.672:06.67B1:01.272:06.67
3.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg2:09.792:07.81C1:03.072:07.81
4.Jelle Derksen9400017DWK2:09.862:08.33C1:01.242:08.33
5.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval2:10.982:09.42C1:03.342:09.42
6.Willem Kees Roos9402693De Vikings2:11.942:10.04D1:03.312:10.04
7.Jorrick Druyven9400507Oeza2:12.192:10.45D1:03.342:10.45
8.Tom Brouwers9402027RZC2:11.742:10.68D1:02.802:10.68
9.Marciano Lynch9401893WVZ2:17.042:10.81D1:03.302:10.81
10.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo2:14.962:11.17D1:02.242:11.17
11.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg2:13.802:12.21D1:04.722:12.21
12.Kingue Struijf9400913WZ&PC2:14.442:12.40D1:03.572:12.40
13.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana2:13.782:13.14E1:04.042:13.14
14.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV2:16.222:13.27E1:04.422:13.27
15.Jacco Doest9400711DWK2:10.082:13.34E1:05.092:13.34
16.Stefano Vrolijk9405979HPC2:13.852:13.62E1:03.732:13.62
17.Ivar van Ginkel9400025DWK2:14.692:13.95E1:05.452:13.95
18.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:10.892:15.07E1:05.212:15.07
19.Istvan Spaargaren9401199Oceanus2:15.172:15.47E1:05.382:15.47
20.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht2:14.102:15.50E1:04.772:15.50
21.Michael van Dam9401501HPC2:16.632:15.89E1:05.762:15.89
22.Jacques Journée9400513De Dinkel2:16.202:16.10E1:04.202:16.10
23.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik2:18.662:16.12E1:05.462:16.12
24.Olivier Nass9402933WVZ2:16.412:16.43E1:04.452:16.43
25.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus2:14.592:16.78E1:04.782:16.78
26.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB2:16.292:17.12E1:05.962:17.12
27.Remy den Boer9401759De Warande2:10.242:17.66E1:05.312:17.66
28.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC2:18.722:19.28F1:05.562:19.28
29.Thomas Rietveld9401803TRB/RES2:16.382:19.33F1:07.002:19.33
30.Rico Roels9403119DAW-Finenzo2:18.592:20.20F1:06.922:20.20
31.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht2:19.012:21.04F1:07.782:21.04
32.Maarten Moorman9401161De Pinquin2:13.042:21.68F1:07.732:21.68
33.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn2:13.022:23.02F1:07.722:23.02
34.Max Galjaart9401187Oceanus2:19.062:23.90F1:07.702:23.90
35.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:14.292:25.06F1:09.682:25.06
Handtijd
DISMaiko Postma9400963DZ&PC2:14.10
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 35
14.06.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Dion Dreesens9302189HZPC2:00.102:00.95A57.042:00.95
2.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:00.562:01.23A58.172:01.23
3.Nils Mollema9306283Electrolux AZC2:07.602:04.28C59.582:04.28
4.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)2:07.912:07.10D1:00.412:07.10
5.Pim Kienhuis9300263De Dinkel2:09.612:08.31D1:02.572:08.31
6.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC2:08.922:08.67D1:02.212:08.67
7.Menno Manning9300333De Veene2:06.472:08.91D1:00.522:08.91
8.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)2:11.362:08.97D1:01.032:08.97
9.Wouter Sikma9302335Neptunia'242:09.942:09.11D1:01.992:09.11
9.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval2:11.312:09.11D1:01.782:09.11
11.Sebastian de Been9302233De Warande2:06.522:09.23D1:01.042:09.23
12.Philippe Rivard9301209WVZ2:11.112:09.26D1:00.752:09.26
13.Gijs Gertsen9303485De Vikings2:09.412:09.43D1:02.982:09.43
14.Loïc Kemp9303483De Otters Het Gooi2:12.672:09.54E1:02.722:09.54
15.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:07.682:09.57E1:02.192:09.57
16.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio “942:07.292:09.95E1:01.722:09.95
17.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)2:08.752:10.22E1:02.352:10.22
18.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:08.292:10.41E1:02.282:10.41
18.Kasper Leeuw9304435EZC2:10.362:10.41E1:02.832:10.41
20.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:09.202:10.54E1:02.102:10.54
21.Timo Dinkelberg9300773Vlaardingen2:05.672:10.71E1:00.052:10.71
22.Niek Pereboom9305395Zoetermeer2:04.962:11.04E1:01.572:11.04
23.Bernd Kobesen9300981Nova2:03.532:11.10E1:02.382:11.10
24.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn2:07.532:11.40E1:03.132:11.40
25.Thomas van Mierlo9300353Budel2:10.152:11.49E1:02.452:11.49
26.Paul Koster9304465Z & PC Dio2:07.952:11.53E1:02.982:11.53
27.Roy Smeenge9305557Vriledo2:11.762:12.21E1:04.442:12.21
28.Giovanni den Ouden9300877De Devel2:08.972:12.50E1:03.032:12.50
29.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:09.692:12.85E1:02.202:12.85
30.Marcel Schouten9300653Rapido '822:14.442:13.06E1:03.602:13.06
31.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:11.012:13.28E1:04.412:13.28
32.Jordy de Klerk9300269WZ&PC2:09.022:13.74E1:03.292:13.74
33.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV2:12.302:13.91E1:04.642:13.91
34.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout2:10.132:13.93E1:04.452:13.93
35.Daniel Langerveld9302989De Fuut2:09.512:14.18E1:04.392:14.18
36.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout2:08.372:14.45E1:04.212:14.45
37.Roald Blok9302685Octopus2:14.902:14.69E1:03.202:14.69
38.Jeroen Gijselaar9300777EZC2:14.992:14.91E1:04.762:14.91
39.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:14.372:15.24E1:03.402:15.24
40.Nick Venema9300951Waterland2:14.832:15.25E1:04.092:15.25
41.Daniel Rosingh9302741Het Y2:14.492:15.43E1:02.592:15.43
42.Robin Ramaekers9304385Zon/S&S2:11.782:15.49F1:02.622:15.49
43.Dirk Vogels9302427Zeester-Meerval2:11.282:15.61F1:05.062:15.61
44.Remon van Mil9301159WVZ2:15.152:15.87F1:02.852:15.87
45.Maarten Arntz9301921De Rijn2:14.312:15.88F1:04.562:15.88
46.Jasper de Win9301293De Geul2:07.462:16.56F1:04.202:16.56
47.Puck Smit9303357RZC2:15.182:17.20F1:04.612:17.20
48.Sven Alkema9303083De Vikings2:10.362:17.75F1:04.712:17.75
49.Robin Bos9302265Aquapoldro2:14.642:18.71F1:05.022:18.71
50.Boris Bijl9304823De Houtrib2:10.612:18.80F1:05.382:18.80
51.Ramon Bastiaansen9303797Z & PC Dio2:13.922:20.80F1:05.152:20.80


<< TOP >>
Programmanr. 36
14.06.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV2:00.722:01.43C58.682:01.43
2.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P1:57.352:02.27C59.012:02.27
3.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg2:02.412:02.44C59.742:02.44
4.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:03.102:02.73C59.302:02.73
5.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg2:04.482:02.98D1:00.082:02.98
6.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo2:06.162:04.08D1:00.322:04.08
7.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik2:04.202:04.55D59.722:04.55
8.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV2:05.982:04.96D59.572:04.96
9.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval2:02.622:05.49D1:01.162:05.49
10.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan1:58.412:05.54D59.932:05.54
11.Mark Costeris9202327De Schotejil2:02.132:05.57D58.632:05.57
12.Victor Poot9203651Vlaardingen2:03.822:05.73D1:00.522:05.73
13.Laurens Pepping9203529De Rijn2:05.822:05.84D1:00.952:05.84
14.Pascal Timmermans9202349RZC2:05.042:05.89E1:00.122:05.89
15.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ2:01.342:06.71E1:00.172:06.71
16.Bas van Houwelingen9200563De Schelde2:03.072:06.93E1:00.502:06.93
17.Erik Wegman9201465De Kempvis2:07.382:08.46E1:02.512:08.46
18.Stefan Grudelbach9202073Vlaardingen2:08.072:08.66E1:02.022:08.66
19.Jeroen Baars9200031Poseidon'562:08.492:09.48E1:03.942:09.48
20.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)2:04.672:09.57E1:03.182:09.57
21.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan2:04.272:09.58E1:03.212:09.58
22.Boris Galjart9201997Vlaardingen2:08.492:10.09E1:03.502:10.09
23.Menno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout2:04.732:10.15E1:03.032:10.15
24.Donny van Alphen9202377Zeester-Meerval2:09.422:10.55E1:03.392:10.55
25.Donald Hillebregt9202629De Zijl/LGB2:08.792:11.62E1:02.982:11.62
25.Koen Sterenborg9201259Livo2:09.202:11.62E1:02.752:11.62
27.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim2:02.612:11.74F1:00.702:11.74
28.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht2:03.282:12.12F1:03.252:12.12
29.Jeffrey Appel9200027Waterland2:05.722:12.75F1:03.872:12.75
30.Kees Veerman9205457Ed-Vo2:04.652:12.83F1:02.432:12.83
31.Timo Suaka9203715DES2:05.592:13.80F1:02.842:13.80
32.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan2:05.282:13.83F1:03.082:13.83
33.Bryan Meeuwissen9200893De Waalstroom2:05.292:16.39F1:05.702:16.39
DISFerry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:02.08
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 37
14.06.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:55.642:51.79A+1:21.382:51.79
Nederlands Record 12 jaar
2.Breanne Lensink9600240Livo3:01.823:00.62C1:25.793:00.62
3.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo3:05.803:00.90C1:25.833:00.90
4.Sabine van den Hoeven9600014De Veene3:06.983:02.35D1:27.873:02.35
5.Kristel Hormann9601084De Spatters3:07.983:04.43D1:28.883:04.43
6.Esmée Bos9600662Aquapoldro3:08.003:06.73E1:31.073:06.73
7.Lindsey Reijsoo9603078Rapido '823:08.133:07.38E1:31.263:07.38
8.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo3:13.223:07.70E1:30.503:07.70
9.Veronique van der Velde9601740De Dinkel3:12.553:08.94E1:31.143:08.94
10.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik3:07.643:10.10E1:30.283:10.10
11.Lesley Harlaar9601650MNC Dordrecht3:10.583:10.55E1:32.073:10.55
12.Renate Hemmes9600418Bubble3:03.113:10.70E1:29.923:10.70
13.Nicky Deijl9601360ZOB'663:09.003:11.06E1:31.993:11.06
14.Celine Hoogendijk9601596Vlaardingen3:10.473:11.24E1:31.813:11.24
15.Carina Klees9602680WVZ3:06.873:11.41E1:31.083:11.41
16.Maaike Sanders9602806Hellas-Glana3:11.453:12.41E1:29.273:12.41
17.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel3:12.663:12.45E1:31.073:12.45
18.Sharon van Stelle9600356De Kempvis3:11.093:13.55E1:34.093:13.55
19.Larissa Gelderland9600476Koewacht3:08.423:13.85E1:30.463:13.85
20.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel3:07.843:15.74F1:31.403:15.74
21.Nicole Bennis9600470WVZ3:07.363:15.85F1:32.723:15.85
22.Iris van Marle9600928Steenwijk 19343:11.553:16.49F1:35.583:16.49
23.Janine Kroon9600600Ed-Vo3:13.803:19.24F1:34.563:19.24
24.Nikki van Duijn9601560De Columbiaan3:08.723:20.41F1:35.633:20.41
25.Lora Bosch9601900EZC3:09.863:21.01F1:36.653:21.01
NG.ZAAnouk van der Vlies9603226Zoetermeer3:01.41


<< TOP >>
Programmanr. 38
14.06.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Lin he Yu9500924Poseidon'562:53.512:54.45C1:23.212:54.45
2.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers3:00.102:57.42D1:24.332:57.42
3.Kris Hutten9500688MNC Dordrecht3:03.362:59.25E1:24.522:59.25
4.Liza Salverda9500570Orca3:01.382:59.68E1:27.432:59.68
5.Niké Schuurmans9502004Livo3:00.203:01.70E1:26.293:01.70
6.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV3:02.523:02.04E1:26.923:02.04
7.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo3:03.163:02.76E1:27.653:02.76
8.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)3:04.323:03.35E1:27.553:03.35
9.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik3:03.783:03.64E1:28.093:03.64
10.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel2:59.573:04.08E1:28.033:04.08
11.Suzanne de Vries9500628De Haaien2:59.423:06.58E1:28.433:06.58
12.Eline van der Plas9500866Hellas-Glana3:00.363:06.63E1:28.233:06.63
13.Jennifer den Besten9501740HoogenboomTours BZ&PC3:00.483:06.98E1:29.993:06.98
14.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:54.353:07.07E1:29.743:07.07
15.Elise de Graaff9504936De Meer3:03.763:07.51F1:29.553:07.51
16.Sanne Ter Burg9501058Eiffel Swimmers PSV3:04.003:10.70F1:32.063:10.70


<< TOP >>
Programmanr. 39
14.06.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:47.362:48.33C1:21.212:48.33
2.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel2:52.532:51.32D1:22.692:51.32
3.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:46.862:52.56D1:19.822:52.56
4.Suzanne Brummel9401366Octopus2:55.392:53.47D1:23.042:53.47
5.Iris van Zuilen9400216Olympia2:54.202:54.23E1:23.572:54.23
6.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC2:54.802:57.53E1:24.662:57.53
7.Inge Pepping9402308De Rijn2:51.732:57.70E1:23.692:57.70
8.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn2:54.272:58.23E1:24.912:58.23
9.Amira Fathi9402974De Stormvogel2:55.373:03.59F1:25.223:03.59


<< TOP >>
Programmanr. 40
14.06.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:30.642:29.76B1:12.802:29.76
2.Jonathan Rozema9501157DZ&PC2:35.842:34.31C1:10.352:34.31
3.John Smit9500613Poseidon'562:34.872:35.68D1:13.452:35.68
4.Damon Peperkamp9501101De Dinkel2:36.512:36.03D1:18.052:36.03
5.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC2:38.262:36.44D1:12.942:36.44
6.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:31.492:36.45D1:17.622:36.45
7.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg2:38.032:37.01D1:14.792:37.01
8.Bas Perik9502209Electrolux AZC2:35.502:37.73D1:13.282:37.73
9.Milan Grünewald9500757TriVia2:33.162:38.92E1:12.222:38.92
10.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:35.892:38.93E1:15.782:38.93
11.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)2:41.392:39.23E1:15.702:39.23
12.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV2:40.532:40.64E1:15.232:40.64
13.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus2:37.602:40.87E1:18.082:40.87
14.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout2:36.742:41.18E1:17.422:41.18
15.Lars Schoffelmeer9501907Numansdorp2:42.482:41.42E1:14.522:41.42
16.Stijn Temmen9504079ZVV2:38.682:41.62E1:16.812:41.62
17.Sem van Lith9501851Aqua Novio “942:36.382:41.68E1:17.502:41.68
18.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:38.692:41.83E1:14.372:41.83
19.Levi Hilbolling9500593Nova2:35.352:42.00E1:15.102:42.00
20.Jens Kobesen9500117Nova2:38.552:42.56E1:18.502:42.56
21.Joep van Grunsven9500469Arethusa2:40.982:44.59E1:19.132:44.59
22.Jeffrey Buddenberg9502289De Zeehond '732:44.182:44.97E1:17.962:44.97
23.Jakub Foytl9504687DES2:37.142:45.33E1:20.292:45.33
24.Marco Barkhuis9500279Stadskanaal2:39.542:45.65E1:19.662:45.65
25.Max de Voogt9502325One Team Swimming2:43.452:47.80F1:20.952:47.80


<< TOP >>
Programmanr. 41
14.06.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:22.322:20.60A+1:05.912:20.60
2.Jelle Derksen9400017DWK2:26.282:25.46B1:10.252:25.46
3.Stefano Vrolijk9405979HPC2:26.852:25.82B1:10.462:25.82
4.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC2:26.752:26.21C1:08.492:26.21
5.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen2:29.582:29.39D1:11.152:29.39
6.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana2:27.642:29.74D1:10.302:29.74
7.Stan Tummers9400649Hellas-Glana2:28.452:30.04D1:11.092:30.04
8.Jorrick Druyven9400507Oeza2:32.742:30.47D1:10.742:30.47
9.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval2:28.512:30.83D1:09.902:30.83
10.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV2:31.582:31.12D1:09.212:31.12
11.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:24.112:31.68D1:12.982:31.68
12.Remy den Boer9401759De Warande2:31.632:32.04D1:15.242:32.04
13.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg2:32.452:32.49E1:15.102:32.49
14.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:29.802:32.51E1:12.572:32.51
15.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik2:30.042:36.35E1:10.632:36.35
16.Christian Renshoff9404343Octopus2:33.972:36.51E1:13.402:36.51
17.Jacques Journée9400513De Dinkel2:35.262:37.56E1:15.392:37.56
18.Willem Kees Roos9402693De Vikings2:35.542:37.68E1:14.002:37.68
19.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:35.042:39.37E1:21.642:39.37
20.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus2:33.582:40.48F1:16.852:40.48
21.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:30.092:43.78F1:18.692:43.78
NG.ZALester Snackers9400947ZC Valkenburg2:32.71


<< TOP >>
Programmanr. 42
14.06.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:13.562:14.80A+1:02.322:14.80
2.Jorke Willemse9301977Orca2:20.812:17.36A1:05.662:17.36
3.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:19.022:18.26A1:06.672:18.26
4.Steffen Hillmer9306365De Dinkel2:23.182:19.59B1:05.242:19.59
5.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen2:22.022:21.56C1:06.292:21.56
6.Philippe Rivard9301209WVZ2:23.682:21.77C1:05.072:21.77
7.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo2:25.992:22.87C1:07.262:22.87
8.Sven Kardol9302135Z&PV Nuenen2:22.492:24.02C1:06.142:24.02
9.Kasper Leeuw9304435EZC2:25.292:25.44D1:10.872:25.44
10.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval2:20.642:26.27D1:08.582:26.27
11.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV2:27.192:26.37D1:11.832:26.37
12.Timo Dinkelberg9300773Vlaardingen2:24.052:26.48D1:06.582:26.48
13.Menno Manning9300333De Veene2:24.092:27.18D1:06.792:27.18
14.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:27.812:27.47E1:07.782:27.47
14.Niek Pereboom9305395Zoetermeer2:19.962:27.47E1:10.032:27.47
16.Bernd Kobesen9300981Nova2:22.462:28.26E1:10.122:28.26
17.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:30.882:28.65E1:11.552:28.65
18.Marcel Schouten9300653Rapido '822:29.602:28.82E1:10.852:28.82
19.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ2:22.962:28.85E1:05.492:28.85
20.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:26.142:28.90E1:08.212:28.90
21.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:30.752:29.23E1:10.542:29.23
22.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn2:30.782:30.00E1:10.332:30.00
23.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)2:25.622:30.60E1:10.442:30.60
24.Sebastian de Been9302233De Warande2:28.362:31.27E1:11.252:31.27
25.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio “942:29.752:31.54E1:14.142:31.54
26.Jordy de Klerk9300269WZ&PC2:30.312:31.63E1:12.012:31.63
27.Leendert Valstar9303469Westland Dijkglas2:26.762:31.73E1:10.782:31.73
28.Roald Blok9302685Octopus2:27.662:31.80E1:14.402:31.80
29.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo2:31.702:32.45E1:14.392:32.45
30.Boris Bijl9304823De Houtrib2:29.752:32.80E1:11.882:32.80
31.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout2:25.462:32.81E1:13.462:32.81
32.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:22.922:33.25E1:12.502:33.25
33.Bart Arendshorst9300005De Veene2:26.702:33.31E1:10.052:33.31
34.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout2:26.222:33.46E1:14.302:33.46
35.Gijs Gertsen9303485De Vikings2:29.742:33.58E1:13.392:33.58
36.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC2:26.482:34.42F1:14.022:34.42
37.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV2:30.462:34.49F1:10.332:34.49
38.Giovanni den Ouden9300877De Devel2:28.562:34.66F1:11.462:34.66
39.Jeroen Gijselaar9300777EZC2:24.982:34.82F1:11.382:34.82
40.Paul Koster9304465Z & PC Dio2:29.952:35.77F1:13.582:35.77
41.Maarten Arntz9301921De Rijn2:26.802:37.82F1:16.552:37.82
42.Jasper de Win9301293De Geul2:25.822:38.10F1:12.722:38.10
DISRoy Smeenge9305557Vriledo2:24.972:31.05E1:12.882:31.05
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 43
14.06.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:12.282:11.33A+1:01.052:11.33
2.Arvid Munsters9203625Eiffel Swimmers PSV2:14.392:17.51B1:02.712:17.51
3.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo2:22.552:17.78B1:04.132:17.78
4.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV2:19.602:18.67C1:04.252:18.67
5.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:16.522:19.37C1:05.452:19.37
6.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:26.502:19.53C1:07.112:19.53
7.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:17.072:21.37D1:06.362:21.37
8.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:22.122:22.26D1:07.712:22.26
9.Victor Poot9203651Vlaardingen2:21.412:22.41D1:07.002:22.41
10.Bas van Houwelingen9200563De Schelde2:26.682:23.43D1:06.172:23.43
11.Maurits Muthert9200941Stadskanaal2:16.632:23.76D1:06.962:23.76
12.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV2:23.462:24.81E1:07.292:24.81
13.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan2:19.262:25.69E1:10.442:25.69
14.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P2:17.122:25.95E1:08.052:25.95
15.Barry Bloemberg9200097Livo2:27.062:27.31E1:07.092:27.31
16.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)2:18.252:27.39E1:08.712:27.39
17.Joćo Schilder9202145Waterland2:22.542:27.62E1:09.242:27.62
18.Dennis Bos9201965HZ&PC Heerenveen2:27.112:28.52E1:10.012:28.52
19.Stefan Grudelbach9202073Vlaardingen2:25.642:28.81E1:11.312:28.81
20.Tom Kalse9200645De Dolfijn2:25.202:29.25E1:09.462:29.25
21.Donny van Alphen9202377Zeester-Meerval2:24.972:29.59E1:08.512:29.59
22.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht2:21.052:29.71E1:09.742:29.71
23.Kees Veerman9205457Ed-Vo2:22.702:30.24E1:09.322:30.24
24.Geert Janssen9201621Eiffel Swimmers PSV2:27.012:30.37E1:10.922:30.37
25.Bart Mansier9200867ZPC Bikkel Hoogeveen2:22.492:31.75F1:11.472:31.75
DISMenno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout2:21.352:29.50E1:10.512:29.50
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 44
14.06.2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:14.814:15.72
Noortje van den Boom
Jovanna Koens
94
95
1:04.49
1:03.27
Janine Verhaegh
Michelle Verouden
95
94
1:06.71
1:01.25
2.De Dinkel 1De Dinkel4:19.654:16.07
Danique Thijert
Lonne Dijkhuis
94
94
1:04.74
1:04.59
Maud Hesselink
Carien van der Schaaf
94
95
1:03.41
1:03.33
3.TriVia 1TriVia4:12.974:17.14
Mirthe Lanfermeijer
Rosanne Schoonbeek
94
94
1:04.17
1:03.69
Esther Hulsing
Naomi Touré
96
94
1:05.50
1:03.78
4.De Dolfijn 1De Dolfijn4:18.964:18.28
Handtijd
Parand Zarekiani
Maxime Verschuur
94
95
1:04.00
1:05.81
Kira Toussaint
Annika Arvin
94
95
14.96
1:53.51
5.WZ&PC 1WZ&PC4:22.994:21.63
Janine Rooker
Cleo Denise Bol
96
94
1:08.29
1:02.55
Pascalle Spiekerman
Yvonne Verbeek
94
94
1:06.53
1:04.26
6.De Columbiaan 1De Columbiaan4:24.564:21.86
Tania Jacobs
Liset Jansen
94
95
1:07.55
1:05.17
Yvette de Gier
Tamara van Vliet
94
94
1:05.79
1:03.35
7.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:24.734:22.56
Davina van Perge
Mandy Verhage
95
95
1:05.79
1:07.84
Rosanne Padt
Sharona Mlcoch
95
94
1:06.96
1:01.97
8.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:24.224:22.97
Handtijd
Lotte Langenhoff
Karlijn Hoogstede
96
94
1:06.55
1:04.95
Esma van Vonderen
Sophie Sollie
95
94
1:08.00
1:03.47
9.Zignea 1Zignea4:16.824:24.39
Debby Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
1:06.55
1:06.56
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
1:06.91
1:04.37
10.Deltasteur 1Deltasteur4:22.014:25.38
Danique Lokhorst
Myriam Kwakkel
94
94
1:09.12
1:08.36
Iris Riezebos
Naomi Hofsink
94
94
1:04.65
1:03.25
11.De Dinkel 2De Dinkel4:24.124:25.71
Noortje Timmerman
Loes Westerhof
95
95
1:06.84
1:06.47
Kimberly Ribberink
Danique Wagenvoort
95
95
1:06.73
1:05.67
12.Westland Dijkglas 1Westland Dijkglas4:21.634:25.89
Roos Brugman
Amber de Kroon
95
96
1:06.77
1:08.99
Maartje de Wit
Astrid van Nieuwkerk
95
94
1:05.01
1:05.12
13.DZ&PC 1DZ&PC4:25.954:26.16
Nenne Venema
Tineke Wind
95
94
1:08.55
1:09.38
Minke Betten
Femke Groos
94
94
1:04.85
1:03.38
14.NDD 1NDD4:26.004:28.33
Malou Memelink
Kelly van der Hoeven
94
94
1:05.77
1:07.47
Eva Engelen
Femke Wolvetang
94
94
1:06.21
1:08.88
15.Aquapoldro 1Aquapoldro4:29.314:28.51
Marloes van der Beek
Esther Kuhlman
94
96
1:05.90
1:09.59
Esmée Bos
Cecily Sadowski
96
95
1:06.99
1:06.03
16.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:29.504:28.86
Danielle de Boer
Manon Kuiper
94
94
1:08.21
1:07.13
Anna Visser
Myrthe Sytsema
94
95
1:06.94
1:06.58
17.WVZ 1WVZ4:24.414:28.94
Eefje Subroto
Sabine Koudijs
94
95
1:04.98
1:08.67
Manon van Strien
Maud Hoofs
94
95
1:07.90
1:07.39
18.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:19.824:30.57
Anika ten Have
Dieudonnée Houtkamp
94
96
1:06.38
1:10.87
Beau Rijpers
Jakonien Koster
94
94
1:08.24
1:05.08
19.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ4:25.024:30.59
Mariska Teske
Pieternel Braam
96
95
1:07.89
1:10.64
Myrthe van Gestel
Seline Koek
95
94
1:06.48
1:05.58
20.De Columbiaan 2De Columbiaan4:23.174:32.46
Tessa van Beelen
Ilse van Beelen
94
96
1:09.51
1:09.82
Liselotte Mulder
Jara Schmidt
95
94
1:08.90
1:04.23
21.Orca 1Orca4:32.054:33.02
Freya Holwerda
Liza Salverda
95
95
1:09.31
1:09.92
Rianne Hartman
Femke Leenstra
95
95
1:09.64
1:04.15
22.AZ&PC 1AZ&PC4:30.574:33.09
Desiree Visser
Shireen Post
95
95
1:08.83
1:06.14
Laura Moolenaar
Lynn Dybiona
96
95
1:07.21
1:10.91
23.TRB/RES 1TRB/RES4:24.494:33.22
Kelly Mekes
Suzan van Boxtel
94
94
1:07.63
1:09.74
Kim Smulders
Michelle de Bruijn
95
95
1:08.87
1:06.98
24.TriVia 2TriVia4:24.614:33.29
Roos Wielink
Loes Wielink
94
94
1:07.89
1:07.54
Cynthia van Beusekom
Janine Huizeling
95
96
1:06.34
1:11.52
25.GZVW 1GZVW4:25.704:34.06
Rixt Veldkamp
Adája Stoetman
94
96
1:06.23
1:08.72
Eva Smit
Karin Groen
96
95
1:10.67
1:08.44
26.Octopus 1Octopus4:26.444:34.13
Sharon Gelmers
Simone Waanders
94
95
1:05.75
1:13.34
Suzanne Brummel
Annemarie Worst
94
95
1:10.04
1:05.00
27.Z.V.Hoorn-Aurik 1Z.V.Hoorn-Aurik4:25.584:36.83
Miloes Rozemuller
Helena La
95
95
1:08.23
1:11.36
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
96
96
1:10.09
1:07.15
28.Livo 1Livo4:28.854:38.36
Robbin Lensink
Niké Schuurmans
94
95
1:07.22
1:09.39
Carmen Nijenhuis
Breanne Lensink
95
96
1:11.42
1:10.33