Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 4
Nr. 20. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 21. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 22. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 23. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 24. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 25. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 29. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten, 13. - 15.6.2008


2 - NJK 2008 sessie 213.06.2008 - 16:00


Programmanr. 16
13.06.2008
Jongens, 400m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Damon Peperkamp9501101De Dinkel4:47.584:38.09A1:05.192:17.163:28.844:38.09
2.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg4:47.444:38.92A1:05.212:16.563:28.734:38.92
3.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg5:02.604:44.26C1:06.142:18.353:32.494:44.26
4.Jakub Foytl9504687DES4:39.684:46.41C1:06.132:20.023:34.644:46.41
5.Ruben Tol9501119Ed-Vo5:00.094:49.51D1:06.382:20.653:36.084:49.51
6.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)4:49.464:49.90D1:08.702:22.843:37.714:49.90
7.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus4:50.034:51.36D1:06.312:21.043:37.484:51.36
8.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV4:57.694:53.75D1:08.932:23.563:39.234:53.75
9.Max de Voogt9502325One Team Swimming4:54.804:55.06D1:09.422:24.933:42.754:55.06
10.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout4:49.224:57.26E1:09.422:26.613:44.454:57.26
11.Bryan Tankink9502829WWV5:09.544:57.48E1:09.222:24.493:42.074:57.48
12.Jurian Beukers9501327WVZ5:09.184:59.17E1:11.182:28.673:45.744:59.17
13.John Smit9500613Poseidon'565:01.865:00.24E1:09.462:25.993:44.675:00.24
14.Jens Kobesen9500117Nova4:54.515:01.05E1:08.212:24.323:43.045:01.05
15.Andy Onderstal9504889De Dolfijn5:06.285:05.58E1:08.312:28.023:50.325:05.58
16.Jeffry van Zetten9500755Octopus5:04.085:05.81E1:10.462:30.273:49.575:05.81
17.Lars Schoffelmeer9501907Numansdorp5:09.275:05.96E1:09.452:28.203:49.005:05.96
18.Mike Bravenboer9500299Poseidon'565:04.555:07.94E1:08.862:28.013:49.065:07.94
19.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)5:02.395:09.26F1:09.702:28.503:48.745:09.26
20.Jeffrey Buddenberg9502289De Zeehond '735:04.905:10.11F1:09.822:28.663:49.635:10.11
21.Nick van der Krogt9501313De Zijl/LGB5:00.625:11.85F1:14.062:35.353:56.855:11.85
22.Marco Barkhuis9500279Stadskanaal5:01.325:16.52F1:11.212:32.283:55.285:16.52
23.Guus Jonk9501509Z.V.Hoorn-Aurik4:58.345:24.72F1:12.032:35.014:01.685:24.72


<< TOP >>
Programmanr. 17
13.06.2008
Jongens, 400m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ4:35.794:22.75A+1:01.942:09.323:16.674:22.75
2.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg4:32.774:28.84B1:03.602:12.113:19.544:28.84
3.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag4:37.084:34.10C1:03.532:14.003:26.104:34.10
4.Willem Kees Roos9402693De Vikings4:40.434:35.83C1:06.022:17.733:29.224:35.83
5.Jelle Derksen9400017DWK4:36.894:37.37D1:04.402:13.813:25.494:37.37
6.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV4:43.384:37.72D1:06.472:17.343:28.954:37.72
7.Marciano Lynch9401893WVZ4:30.604:38.52D1:06.212:18.153:29.424:38.52
8.Jacco Doest9400711DWK4:46.264:38.59D1:04.782:15.353:29.944:38.59
9.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg4:41.594:39.27D1:07.072:18.783:30.564:39.27
10.Jorrick Druyven9400507Oeza4:39.114:39.68D1:05.292:17.443:29.964:39.68
11.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo4:38.474:41.67D1:04.582:15.493:28.894:41.67
12.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval4:42.334:43.82E1:06.062:19.053:32.694:43.82
13.Remy den Boer9401759De Warande4:38.514:44.21E1:05.242:17.353:30.404:44.21
14.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers4:42.364:45.67E1:03.672:16.863:32.164:45.67
15.Jacques Journée9400513De Dinkel4:48.964:45.94E1:06.702:20.783:35.414:45.94
16.Michael van Dam9401501HPC4:48.094:46.83E1:07.102:20.093:35.374:46.83
17.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus4:40.674:47.25E1:06.452:19.243:33.334:47.25
Backup tijd
18.Ivar van Ginkel9400025DWK4:41.764:47.80E1:09.562:23.503:37.694:47.80
19.Olivier Nass9402933WVZ4:49.564:48.34E1:06.022:19.433:34.944:48.34
20.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht4:50.734:48.72E1:10.162:25.193:38.824:48.72
21.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB4:51.304:50.14E1:09.802:25.223:39.194:50.14
22.Istvan Spaargaren9401199Oceanus4:49.724:52.09E1:07.412:21.793:37.044:52.09
23.Thomas Rietveld9401803TRB/RES4:51.624:52.82E1:08.442:23.873:39.494:52.82
DISKingue Struijf9400913WZ&PC4:40.40
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 18
13.06.2008
Jongens, 400m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi4:15.904:12.72A+59.082:03.823:09.144:12.72
Kamp. Record Junioren 3
2.Dion Dreesens9302189HZPC4:14.614:13.53A+58.722:03.013:08.114:13.53
3.Nils Mollema9306283Electrolux AZC4:26.534:21.85B1:02.472:09.363:16.064:21.85
4.Jorke Willemse9301977Orca4:27.254:27.90C1:02.582:10.533:18.694:27.90
5.Sebastian de Been9302233De Warande4:29.874:31.04D1:02.552:11.923:22.614:31.04
6.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC4:30.424:31.17D1:04.582:13.623:23.284:31.17
7.Bart Dunweg9301763Vlaardingen4:34.224:33.32D1:04.422:15.813:27.414:33.32
8.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)4:32.404:33.43D1:02.752:12.533:23.854:33.43
9.Pim Kienhuis9300263De Dinkel4:43.864:34.34D1:05.152:15.603:25.814:34.34
10.Philippe Rivard9301209WVZ4:43.784:34.88D1:02.392:13.453:25.534:34.88
11.Menno Manning9300333De Veene4:37.714:34.98D1:03.752:15.393:27.094:34.98
12.Bernd Kobesen9300981Nova4:28.764:35.60E1:04.302:15.813:27.284:35.60
13.Huub Scholing9301179Het Ravijn4:27.534:37.25E1:03.442:14.423:26.824:37.25
14.Marcel Schouten9300653Rapido '824:38.024:37.97E1:05.452:16.053:27.404:37.97
15.Daniel Langerveld9302989De Fuut4:42.734:38.24E1:05.092:16.833:28.444:38.24
16.Giovanni den Ouden9300877De Devel4:39.864:40.23E1:05.472:16.563:29.354:40.23
17.Robin Ramaekers9304385Zon/S&S4:33.374:40.58E1:05.922:16.973:28.134:40.58
18.Thomas van Mierlo9300353Budel4:39.734:41.47E1:03.762:15.993:29.474:41.47
19.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn4:40.264:42.96E1:04.552:16.303:29.544:42.96
20.Kasper Leeuw9304435EZC4:37.614:43.11E1:05.632:17.753:31.134:43.11
21.Wessel van der Maarel9300325De Rijn4:39.174:43.48E1:06.252:18.433:32.394:43.48
22.Gijs Gertsen9303485De Vikings4:39.004:45.48E1:05.972:17.503:31.764:45.48
23.Dirk Vogels9302427Zeester-Meerval4:42.484:45.96E1:06.012:18.393:32.244:45.96
24.Jordy de Klerk9300269WZ&PC4:32.734:46.54E1:07.422:20.753:34.644:46.54
25.Nick Duivenvoorden9300731Noordwijkerhout4:33.994:47.73E1:07.182:21.683:36.284:47.73
26.Maarten Arntz9301921De Rijn4:43.764:51.85F1:06.202:19.473:35.124:51.85
27.Remon van Mil9301159WVZ4:35.494:53.93F1:05.382:19.343:36.354:53.93


<< TOP >>
Programmanr. 19
13.06.2008
Jongens, 400m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschr.tijdTijdNiveau100m200m300m400m
1.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi4:18.564:15.32C1:01.492:08.333:13.924:15.32
2.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg4:20.274:17.27C1:01.852:08.533:14.304:17.27
3.Julian van Leuven9200823De Dolfijn4:20.204:18.94C1:01.802:09.263:14.654:18.94
4.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg4:26.884:21.84D1:02.542:09.263:16.074:21.84
5.Dennis Eliveld9202351DAW-Finenzo4:24.714:24.65D1:01.612:09.343:17.404:24.65
6.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P4:14.254:27.51E1:01.322:09.613:19.544:27.51
7.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan4:16.124:29.01E1:04.232:14.113:23.174:29.01
8.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval4:30.194:31.00E1:03.672:10.963:20.834:31.00
9.Laurens Pepping9203529De Rijn4:25.454:33.00E1:03.902:15.003:24.694:33.00
10.Victor Poot9203651Vlaardingen4:25.644:33.54E1:02.082:09.883:22.194:33.54
11.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ4:28.174:33.61E1:03.132:14.173:26.684:33.61
12.Menno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout4:25.154:34.46E1:04.712:14.423:25.104:34.46
13.Donald Hillebregt9202629De Zijl/LGB4:32.954:36.00E1:03.172:13.163:24.754:36.00
14.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim4:31.614:37.73E1:02.992:15.123:29.254:37.73
15.Boris Galjart9201997Vlaardingen4:32.804:39.18F1:03.582:15.013:28.054:39.18


<< TOP >>
Programmanr. 20
13.06.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)2:39.782:34.69A+1:15.592:34.69
Nederlands Record 12 jaar
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:38.532:37.12A1:15.212:37.12
3.Anouk van der Vlies9603226Zoetermeer2:36.602:39.15A1:17.832:39.15
4.Rosa Veerman9600862Ed-Vo2:40.402:39.18A1:17.742:39.18
Backup tijd
5.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik2:40.762:44.30C1:20.312:44.30
6.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ2:45.132:45.19D1:21.872:45.19
7.Tamara Grove9601266Oceanus2:48.512:45.49D1:22.362:45.49
8.Marceline de Cloe9602050De Vennen2:45.962:45.54D1:19.102:45.54
9.Maaike de Waard9600604De Zeehond '732:50.132:45.76D1:20.822:45.76
10.Naomi Zuidema9600058Stadskanaal2:45.902:45.94D1:21.152:45.94
11.Lisanne Jente9600788Brunssum2:44.742:46.89D1:23.082:46.89
12.Veronique van der Velde9601740De Dinkel2:49.502:48.30D1:21.022:48.30
13.Sabine van den Hoeven9600014De Veene2:44.222:48.59D1:21.472:48.59
14.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo2:49.512:48.91E1:21.012:48.91
15.Elisabeth Rivard9600244WVZ2:49.302:49.03E1:23.082:49.03
16.Marissa Taribuka9602782DWK2:44.792:49.07E1:20.082:49.07
17.Lisa van den Eng9602070WVZ2:48.322:49.10E1:24.562:49.10
18.Lora Bosch9601900EZC2:41.522:49.61E1:23.452:49.61
19.Laura Hagreis9600548Heidelberg2:47.542:50.39E1:23.402:50.39
20.Femke Remmits9603692One Team Swimming2:47.552:50.54E1:23.952:50.54
21.Amber Stienstra9604448D'Elft2:49.502:50.63E1:24.592:50.63
22.Laura Moolenaar9600656AZ&PC2:47.552:50.74E1:22.262:50.74
Backup tijd
23.Sharon van Stelle9600356De Kempvis2:51.722:51.13E1:23.562:51.13
24.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen2:46.572:51.28E1:21.672:51.28
25.Julia Brouwers9600868WZ&PC2:47.902:52.36E1:24.672:52.36
26.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:47.732:52.58E1:27.372:52.58
27.Breanne Lensink9600240Livo2:48.972:53.70E1:24.512:53.70
28.Nicole Bennis9600470WVZ2:43.342:54.77E1:24.222:54.77
29.Aniek Broekhuizen9600052ZC'902:52.102:55.19E1:25.012:55.19
30.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik2:49.432:55.95E1:26.152:55.95
31.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:50.042:56.12E1:27.272:56.12
32.Rosanne van Wierst9600234Eiffel Swimmers PSV2:46.902:57.22F1:26.452:57.22
33.Femke Aan9601498Zaanstad (SG)2:47.832:57.77F1:28.652:57.77
34.Janine Rooker9600316WZ&PC2:47.822:58.35F1:28.782:58.35
35.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan2:49.852:59.07F1:27.652:59.07
36.Charlotte Bral9600258Koewacht2:48.092:59.66F1:26.902:59.66
37.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV2:47.412:59.91F1:25.392:59.91
38.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo2:47.833:02.32F1:29.353:02.32
DISFanne van Eldik9600074ZVW'742:42.76
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 21
13.06.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:34.412:31.22A1:13.802:31.22
2.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen2:37.912:34.47B1:14.312:34.47
3.Luciënne van der Linde9503452ZVZwartsluis2:38.662:37.87C1:17.672:37.87
4.Lin he Yu9500924Poseidon'562:39.172:39.35D1:18.002:39.35
5.Sylvia Dik9501064De Pinquin2:39.572:39.39D1:18.712:39.39
6.Carmen Nijenhuis9500374Livo2:38.962:40.49D1:17.882:40.49
7.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC2:36.912:40.52D1:18.192:40.52
8.Sietske Veldkamp9501628De Whee2:43.132:41.85D1:18.982:41.85
9.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES2:37.592:42.65E1:20.772:42.65
10.Sanne Huijsmans9501796De Schotejil2:43.232:43.59E1:19.972:43.59
11.Iris Berg9500788De Columbiaan2:41.472:44.35E1:22.912:44.35
12.Maartje de Wit9502362Westland Dijkglas2:43.982:44.64E1:20.352:44.64
13.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV2:44.292:44.97E1:22.182:44.97
13.Liset Jansen9500418De Columbiaan2:35.392:44.97E1:19.002:44.97
15.Annika Arvin9500008De Dolfijn2:40.752:45.31E1:22.222:45.31
16.Pieternel Braam9501610LZ 1886-KartoenZ2:42.132:46.42E1:20.402:46.42
17.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo2:45.892:46.49E1:22.792:46.49
18.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV2:41.432:46.53E1:20.732:46.53
19.Daisy Koning9500314De Zeeschuimers2:39.452:46.75E1:20.632:46.75
20.Sanne Ter Burg9501058Eiffel Swimmers PSV2:45.892:47.28E1:21.332:47.28
21.Cynthia van Beusekom9500134TriVia2:39.732:47.63E1:21.692:47.63
22.Tessa Mol9501396De Rijn2:43.542:48.62E1:22.242:48.62
23.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC2:42.952:48.64E1:22.132:48.64
24.Vera Heesink9503534ZVW'742:41.672:48.81E1:21.552:48.81
25.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV2:39.352:49.19E1:22.902:49.19
26.Natasja Boers9501560De Columbiaan2:41.142:49.84F1:21.882:49.84
27.Shireen Post9503286AZ&PC2:39.852:50.31F1:24.392:50.31
28.Nathalja Pragt9500030Nova2:43.462:50.65F1:22.352:50.65
29.Liza Salverda9500570Orca2:40.582:50.68F1:23.202:50.68
30.Guusje Vrieze9502820NDD2:45.282:50.76F1:22.572:50.76
31.Freya Holwerda9502780Orca2:41.892:53.01F1:23.692:53.01
32.Samantha Kardol9502972Z&PV Nuenen2:41.512:53.06F1:23.792:53.06
33.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:42.982:54.20F1:24.702:54.20
DISNoortje Timmerman9501088De Dinkel2:42.552:43.67E1:20.492:43.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., HT


<< TOP >>
Programmanr. 22
13.06.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau100m200m
1.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:26.132:27.36A1:10.202:27.36
2.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV2:33.692:30.73B1:14.392:30.73
3.Marjolein Delno9400024De Rijn2:31.962:30.98C1:13.212:30.98
4.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia2:35.202:31.85C1:11.862:31.85
5.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:37.182:33.32C1:14.882:33.32
6.Merle Verkijk9400278WVZ2:30.042:35.41D1:15.812:35.41
7.Claire de Winter9407502GoSwim2:34.612:36.75D1:17.012:36.75
8.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo2:38.782:37.19D1:16.612:37.19
9.Inge Pepping9402308De Rijn2:38.992:37.41E1:16.922:37.41
10.Tania Jacobs9400864De Columbiaan2:31.792:38.50E1:17.172:38.50
11.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG2:38.752:38.92E1:16.702:38.92
12.Jaimy Lee Taskin9403364Noordwijkerhout2:31.322:39.13E1:18.922:39.13
13.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel2:33.442:39.58E1:17.222:39.58
14.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)2:35.502:39.88E1:16.732:39.88
15.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval2:35.452:40.35E1:19.422:40.35
16.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:31.902:40.53E1:18.912:40.53
17.Eefje Subroto9400766WVZ2:38.692:40.89E1:18.192:40.89
18.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV2:34.482:41.05E1:18.692:41.05
19.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:36.072:41.32E1:18.972:41.32
20.Manon Kuiper9400302HZ&PC Heerenveen2:38.712:41.37E1:16.442:41.37
21.Laura van der Graaf9401886ZPB H&L2:35.862:41.53E1:18.112:41.53
22.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG2:34.722:42.10E1:20.672:42.10
23.Anna Visser9400774HZ&PC Heerenveen2:33.202:42.32E1:18.122:42.32
24.Kelly van der Hoeven9402618NDD2:36.792:42.68E1:16.782:42.68
25.Sharon Gelmers9400416Octopus2:33.732:42.80E1:17.422:42.80
26.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC2:36.482:42.85E1:20.262:42.85
27.Iris van Zuilen9400216Olympia2:34.922:42.90E1:18.382:42.90
28.Danielle de Boer9404736HZ&PC Heerenveen2:35.942:43.37E1:19.452:43.37
29.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:36.662:43.90E1:19.922:43.90
30.Maud Hesselink9400854De Dinkel2:36.032:45.50F1:19.352:45.50
31.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe2:36.702:46.03F1:20.782:46.03
32.Mandy Langeveld9405094De Kempvis2:36.402:46.09F1:20.592:46.09


<< TOP >>
Programmanr. 23
13.06.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jonathan Rozema9501157DZ&PC1:08.151:06.79B
2.John Smit9500613Poseidon'561:10.061:08.60D
3.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg1:10.201:10.84E
4.Milan Grünewald9500757TriVia1:10.241:11.62E
5.Lars Schoffelmeer9501907Numansdorp1:11.931:12.25E
6.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:11.501:12.40E
7.Jakub Foytl9504687DES1:11.521:13.69F
8.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal1:10.161:15.06F


<< TOP >>
Programmanr. 24
13.06.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Ensger Kotterink9403391WVZ1:02.771:00.26A+
Kamp. Record Junioren 2
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag1:03.891:04.47C
3.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC1:04.331:06.02D
4.Tom Brouwers9402027RZC1:04.841:06.84E
5.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen1:06.971:06.85E
6.Jelle Derksen9400017DWK1:06.041:07.22E
7.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana1:07.671:07.53E
8.Stan Tummers9400649Hellas-Glana1:08.301:08.07E
9.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval1:05.341:08.10E
10.Michael van Dam9401501HPC1:09.221:09.07E
11.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik1:09.221:09.34E
12.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers1:07.971:10.43F
12.Istvan Spaargaren9401199Oceanus1:08.121:10.43F


<< TOP >>
Programmanr. 25
13.06.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi1:01.081:00.27A
2.Sven Kardol9302135Z&PV Nuenen1:02.601:02.26C
3.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV1:03.621:02.64D
4.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)1:04.651:02.74D
5.Philippe Rivard9301209WVZ1:05.481:02.95D
6.Niek Pereboom9305395Zoetermeer1:02.681:03.20D
6.Jens Bakker9300021De Dolfijn1:03.501:03.20D
8.Roy Smeenge9305557Vriledo1:03.921:03.30D
9.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo1:04.871:03.79D
10.Steffen Hillmer9306365De Dinkel1:04.631:03.92D
11.Menno Manning9300333De Veene1:04.291:04.43E
12.Bas Krafft9303195Aqua Novio “941:05.891:05.03E
13.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo1:05.581:05.27E
14.Huub Scholing9301179Het Ravijn1:03.071:05.72E
15.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen1:06.101:06.08E
16.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval1:04.661:06.36E
17.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ1:05.791:06.40E
18.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout1:04.531:07.43F
19.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)1:04.731:07.80F
20.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn1:06.461:08.07F
21.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:06.331:08.22F
22.Wouter Sikma9302335Neptunia'241:06.591:08.37F
23.Kasper Leeuw9304435EZC1:06.731:08.87F


<< TOP >>
Programmanr. 26
13.06.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Mike Marissen9202187DWK58.5358.11A
2.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg1:02.001:00.83D
3.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV1:00.501:00.89D
4.Mark Costeris9202327De Schotejil1:01.261:00.90D
5.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV1:02.761:01.62D
6.Arvid Munsters9203625Eiffel Swimmers PSV1:01.571:01.65D
7.Maurits Muthert9200941Stadskanaal1:00.951:02.59E
8.Pascal Timmermans9202349RZC1:03.581:03.17E
9.Daniek Saman9201139Stadskanaal1:03.291:03.69E
10.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P59.591:03.88E
11.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan1:01.071:04.35E
12.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)1:02.781:04.45E
13.Julian van Leuven9200823De Dolfijn1:03.361:04.72E
14.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval1:03.361:04.75E
15.Thomas Veltman9201355De Granaet1:03.291:04.94F
16.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi1:03.111:05.00F
17.Bas van Houwelingen9200563De Schelde1:04.311:05.14F
18.Bart Mansier9200867ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.341:05.45F
19.Joćo Schilder9202145Waterland1:02.641:06.29F
20.Nick Oortwijn9204447Aquapoldro1:03.771:06.44F
21.Geert Janssen9201621Eiffel Swimmers PSV1:04.141:06.64F


<< TOP >>
Programmanr. 27
13.06.2008
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV29.5028.29A+
Kamp. Record Junioren 2
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro29.4028.72A+
3.Lin he Yu9500924Poseidon'5628.3228.77A+
4.Anouk Frieman9502390Vriledo29.6629.18A
5.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel29.9029.25A
6.Femke Leenstra9503038Orca29.7029.27B
7.Sylvia Dik9501064De Pinquin28.8729.48B
8.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo27.8529.50B
9.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging29.7529.64B
10.Lianne Slagter9500940WWV29.3329.71C
11.Loes Westerhof9502752De Dinkel29.5729.79C
12.Karin Groen9502440GZVW29.3830.01C
13.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC30.2330.03C
14.Noortje Timmerman9501088De Dinkel30.1430.18C
15.Mirre Thomas9506002Zwemlust/Utrecht(SG)30.0830.24C
16.Mariska van Engeldorp9502326Aquarius30.2430.55D
17.Liset Jansen9500418De Columbiaan29.4930.59D
18.Roos Brugman9500724Westland Dijkglas29.3730.72D
19.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES29.2430.75D
20.Shireen Post9503286AZ&PC29.9230.76D
21.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben29.7630.77D
22.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro28.9230.83D
23.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV30.2831.08E
24.Jessie Smeding9504528De Vikings29.4831.10E
25.Maartje de Wit9502362Westland Dijkglas30.2931.19E
DISMaxime Verschuur9500804De Dolfijn29.72
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 28
13.06.2008
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn28.5728.23A
2.Lisa Koster9401682Oeza29.2328.40A
3.Tanja van Essen9404678Wiekslag28.7128.51A
4.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg28.9028.52B
5.Rianne Weijburg9400172De Zwoer28.5628.55B
6.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC28.6328.67B
7.Claire de Winter9407502GoSwim28.5928.74B
8.Eefje Subroto9400766WVZ28.9728.94B
8.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan28.8028.94B
10.Sanne Rodenburg9404714RZC28.6429.08C
11.Jip Mulkens9402538Aquarijn28.6929.18C
12.Inge Pepping9402308De Rijn28.7129.19C
13.Iris Riezebos9400114Deltasteur28.5529.24C
14.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis28.8529.54D
15.Rixt Veldkamp9404344GZVW28.7229.60D
16.Laura van der Graaf9401886ZPB H&L28.9529.86D
17.Debby Boerefijn9400240Zignea28.9229.88D
18.Naomi Touré9401628TriVia29.1529.93D
19.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval28.2529.94D
20.Malou Memelink9403064NDD28.5130.04D
21.Melissa Koelewijn9400502Poseidon'5629.3830.39E
22.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana28.9730.41E
23.Kristie Dekkers9402068Z & PC Dio28.6930.74E


<< TOP >>
Programmanr. 29
13.06.2008
Jongens, 4 x 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:24.378:23.93
John Verhagen
Maurice Soudant
Arvid Munsters
Johnno Smulders
92
93
92
92
59.76
1:01.47
1:00.31
58.27
2:01.46
2:09.87
2:09.79
2:02.81
2:01.46
2:09.87
2:09.79
2:02.81
2.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg8:30.488:25.59
Lester Snackers
Mitch Notten
Ruben Klinkers
Jeroen Feijs
94
92
94
92
1:01.47
57.16
1:02.67
58.18
2:09.49
2:01.17
2:11.25
2:03.68
2:09.49
2:01.17
2:11.25
2:03.68
3.Vlaardingen 1Vlaardingen8:28.768:30.36
Stefan Grudelbach
Bart Dunweg
Boris Galjart
Victor Poot
92
93
92
92
59.92
1:00.63
1:01.82
57.75
2:08.15
2:07.82
2:09.65
2:04.74
2:08.15
2:07.82
2:09.65
2:04.74
4.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:41.938:40.57
Luuk Onrust
Miguel Correia
Donny van Alphen
Jeffrey Thijssen
92
93
92
94
1:02.61
1:01.33
1:01.01
1:03.28
2:10.60
2:09.58
2:07.83
2:12.56
2:10.60
2:09.58
2:07.83
2:12.56
5.De Columbiaan 1De Columbiaan8:17.738:42.13
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
Jordy Zuidhoek
Jeroen Eggeraat
92
92
92
92
1:03.49
1:05.46
1:00.60
59.52
2:12.77
2:15.04
2:09.08
2:05.24
2:12.77
2:15.04
2:09.08
2:05.24
6.De Vikings 1De Vikings8:46.388:43.52
Michael Westers
Willem Kees Roos
Erik de Nijs
Gijs Gertsen
92
94
92
93
1:01.19
1:02.52
1:05.39
1:00.95
2:10.34
2:09.84
2:15.54
2:07.80
2:10.34
2:09.84
2:15.54
2:07.80
7.De Dinkel 1De Dinkel8:49.718:44.51
Steffen Hillmer
Jacques Journée
Pim Kienhuis
Damon Peperkamp
93
94
93
95
1:00.62
1:04.53
1:02.55
1:05.32
2:05.94
2:16.09
2:09.18
2:13.30
2:05.94
2:16.09
2:09.18
2:13.30
8.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)8:34.698:47.89
Julian Diaz
David Beijer
Sander Ariaansz
Robin Veenstra
92
92
93
92
1:02.85
1:04.16
1:01.41
1:01.37
2:12.14
2:15.67
2:09.10
2:10.98
2:12.14
2:15.67
2:09.10
2:10.98
9.RZC 1RZC8:47.228:49.32
Puck Smit
Jochem Benthem
Tom Brouwers
Pascal Timmermans
93
92
94
92
1:04.92
1:03.53
1:02.94
57.88
2:17.37
2:14.23
2:12.34
2:05.38
2:17.37
2:14.23
2:12.34
2:05.38
10.De Rijn 1De Rijn8:39.338:52.95
Wessel van der Maarel
Laurens Pepping
Joost de Bruijn
Maarten Arntz
93
92
93
93
1:02.39
1:00.61
1:07.25
1:02.22
2:11.72
2:06.09
2:20.32
2:14.82
2:11.72
2:06.09
2:20.32
2:14.82
11.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout8:37.638:53.35
Menno van den Heuvel
Maikel Warmerdam
Nick Duivenvoorden
Walter Jansen
92
93
93
93
1:02.46
1:03.99
1:03.45
1:05.36
2:09.71
2:14.65
2:12.85
2:16.14
2:09.71
2:14.65
2:12.85
2:16.14
12.Aqua Novio “94 1Aqua Novio “948:43.098:53.61
Sjors van Lith
Luc Awater
Bas Krafft
Jasper Verheijen
92
92
93
93
1:03.62
1:04.00
1:06.28
1:00.91
2:14.47
2:13.63
2:17.62
2:07.89
2:14.47
2:13.63
2:17.62
2:07.89
13.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV8:54.978:54.50
Ruud van Heerbeek
Frans Slaats
Date v.d. Zaag
Geert Janssen
93
93
94
92
1:03.63
1:01.99
1:05.65
1:03.83
2:12.04
2:12.72
2:15.09
2:14.65
2:12.04
2:12.72
2:15.09
2:14.65
14.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ8:43.178:58.31
Lars Sieval
Martijn Teske
Thomas Hansen
Jelmar Kluiwstra
93
94
92
92
1:01.74
1:08.73
1:04.19
1:00.27
2:07.42
2:26.50
2:17.96
2:06.43
2:07.42
2:26.50
2:17.96
2:06.43
15.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo8:57.669:05.84
Jeffrey Spaltman
Rico Roels
Mart de Boer
Joey Stokx
92
94
93
93
1:03.88
1:07.06
1:03.29
1:03.25
2:17.35
2:21.57
2:12.94
2:13.98
2:17.35
2:21.57
2:12.94
2:13.98