Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2008
Drachten (NED),    13. - 15.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 1    Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3    Nr. 4. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 6. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4    Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4
Nr. 15. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 400m vrije slag                            Junioren 1
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee Vermeulen               9600678   Zaanstad (SG)            4:58.17     4:57.33       
          1:08.55  2:24.75  3:42.73  4:57.33
    2.  Rosa Veerman                  9600862   Ed-Vo                    5:06.76     5:00.77       
          1:08.49  2:25.46  3:43.91  5:00.77
    3.  Janine Rooker                 9600316   WZ&PC                    5:01.45     5:01.84       
          1:10.82  2:27.45  3:45.85  5:01.84
    4.  Renate Hemmes                 9600418   Bubble                   5:06.84     5:06.45       
          1:10.45  2:27.82  3:47.81  5:06.45
    5.  Amber de Kroon                9601098   Westland Dijkglas        5:18.47     5:12.95       
          1:15.28  2:36.31  3:56.71  5:12.95
    6.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         5:10.95     5:14.71       
          1:12.23  2:33.32  3:54.94  5:14.71
    7.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         5:14.52     5:14.75       
          1:13.70  2:33.74  3:55.30  5:14.75
    8.  Manon Wiersma                 9600112   Z.V.Hoorn-Aurik          5:22.18     5:15.51       
          1:12.03  2:32.78  3:55.91  5:15.51
    9.  Tamara Grove                  9601266   Oceanus                  5:16.50     5:20.26       
          1:16.96  2:40.07  4:01.46  5:20.26
   10.  Ilse van Beelen               9600106   De Columbiaan            5:12.07     5:21.37       
          1:13.55  2:35.46  3:59.22  5:21.37
   11.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              5:24.82     5:23.14       
          1:14.24  2:37.52  4:01.56  5:23.14
   12.  Evelien van Ruiten            9602924   Orca                     5:23.07     5:23.25       
          1:14.17  2:37.93  4:02.96  5:23.25
   13.  Adája Stoetman                9600348   GZVW                     5:11.13     5:24.21       
          1:16.65  2:40.20  4:05.66  5:24.21
   14.  Aniek Broekhuizen             9600052   ZC'90                    5:15.32     5:24.94       
          1:13.76  2:36.65  4:01.92  5:24.94
   15.  Veronique van der Velde       9601740   De Dinkel                5:20.23     5:25.00       
          1:13.79  2:38.10  4:01.81  5:25.00
   16.  Sophie Padt                   9601514   DAW-Finenzo              5:21.03     5:26.33       
          1:15.08  2:39.22  4:04.91  5:26.33
   17.  Celine Hoogendijk             9601596   Vlaardingen              5:13.78     5:27.32       
          1:15.51  2:40.05  4:05.29  5:27.32
   18.  Dieudonnée Houtkamp           9600982   ZPC Bikkel Hoogeveen     5:21.78     5:28.77       
          1:14.08  2:38.47  4:04.67  5:28.77
   19.  Lola Holsboer                 9601554   De Zeeschuimers          5:20.02     5:31.16       
          1:15.54  2:40.38  4:07.30  5:31.16
   20.  Laura Hagreis                 9600548   Heidelberg               5:16.66     5:31.69       
          1:14.89  2:39.00  4:05.99  5:31.69
   21.  Esther Hulsing                9601080   TriVia                   5:14.08     5:33.03       
          1:11.41  2:36.09  4:05.13  5:33.03
   22.  Elisabeth Rivard              9600244   WVZ                      5:21.75     5:34.76       
          1:17.82  2:45.03  4:12.65  5:34.76
   23.  Desiree Vedder                9600864   HZ&PC Heerenveen         5:26.19     5:50.48       
          1:19.32  2:49.70  4:21.32  5:50.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 400m vrije slag                            Junioren 2
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jovanna Koens                 9505652   Eiffel Swimmers PSV      4:49.59     4:48.79       
          1:06.83  2:20.61  3:35.25  4:48.79
    2.  Carien van der Schaaf         9500168   De Dinkel                4:53.66     4:50.50       
          1:06.83  2:20.62  3:36.12  4:50.50
    3.  Shireen Post                  9503286   AZ&PC                    4:56.09     4:52.67       
          1:09.68  2:25.73  3:39.66  4:52.67
    4.  Maya Kingma                   9503824   SBC2000                  4:59.48     5:01.85       
          1:11.34  2:28.44  3:45.54  5:01.85
    5.  Kelly Wigleven                9500058   Poseidon'56              5:05.69     5:02.18       
          1:11.03  2:27.79  3:46.81  5:02.18
    6.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  4:57.13     5:02.41       
          1:10.73  2:28.44  3:46.30  5:02.41
    7.  Davina van Perge              9503786   DAW-Finenzo              5:12.29     5:04.49       
          1:12.25  2:31.46  3:49.45  5:04.49
    8.  Elisabeth Muthert             9500062   Stadskanaal              4:52.34     5:05.16       
          1:09.95  2:27.10  3:47.47  5:05.16
    9.  Femke Leenstra                9503038   Orca                     5:02.43     5:07.08       
          1:12.18  2:30.64  3:49.03  5:07.08
   10.  Freya Holwerda                9502780   Orca                     5:09.38     5:07.64       
          1:12.48  2:31.07  3:49.94  5:07.64
   11.  Claudia den Ottelander        9500552   SBC2000                  5:03.85     5:08.65       
          1:11.55  2:32.15  3:52.12  5:08.65
   12.  Megan Cousins                 9505816   Arethusa                 5:08.62     5:09.26       
          1:12.82  2:33.02  3:52.44  5:09.26
   13.  Annika Arvin                  9500008   De Dolfijn               5:04.72     5:10.43       
          1:12.72  2:32.54  3:54.24  5:10.43
   14.  Daniëlle Grootes              9501278   Electrolux AZC           5:01.25     5:11.31       
          1:10.52  2:30.77  3:52.37  5:11.31
   15.  Monique van der Struik        9502502   Ritola Z&PC              4:57.31     5:12.50       
          1:11.70  2:31.89  3:53.79  5:12.50
   16.  Miloes Rozemuller             9501832   Z.V.Hoorn-Aurik          5:07.33     5:12.90       
          1:12.02  2:31.06  3:52.28  5:12.90
   17.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               5:11.81     5:13.00       
          1:12.42  2:32.35  3:54.39  5:13.00
   18.  Kim Smulders                  9501248   TRB/RES                  5:02.22     5:14.00       
          1:12.87  2:33.60  3:55.24  5:14.00
   19.  Anne Kooijman                 9503218   Zwemlust/Utrecht(SG)     5:06.91     5:14.43       
          1:13.90  2:34.33  3:55.02  5:14.43
   20.  Tess van der Zon              9501412   Noordwijkerhout          5:02.75     5:15.43       
          1:12.44  2:32.69  3:55.20  5:15.43
   21.  Sietske Veldkamp              9501628   De Whee                  5:05.98     5:15.61       
          1:13.35  2:32.92  3:53.83  5:15.61
   22.  Deborah Wissink               9503484   HZC-Weusthag             5:09.77     5:15.93       
          1:14.03  2:35.48  3:58.13  5:15.93
   23.  Noortje Timmerman             9501088   De Dinkel                5:13.52     5:15.94       
          1:11.86  2:32.59  3:54.67  5:15.94
   24.  Martine Kuijlaars             9500554   MNC Dordrecht            5:11.49     5:16.71       
          1:12.51  2:33.98  3:57.26  5:16.71
   25.  Nathalja Pragt                9500030   Nova                     5:05.04     5:16.83       
          1:12.75  2:33.80  3:57.13  5:16.83
   26.  Sanne Bommer                  9501132   Zaanstad (SG)            5:06.56     5:17.11       
          1:13.19  2:33.53  3:56.82  5:17.11
   27.  Kimberly Mijnen               9503644   Zaanstad (SG)            5:09.17     5:17.81       
          1:14.22  2:36.37  3:59.22  5:17.81
   28.  Daisy Koning                  9500314   De Zeeschuimers          5:04.24     5:17.98       
          1:13.86  2:35.73  3:58.73  5:17.98
   29.  Cynthia van Beusekom          9500134   TriVia                   5:13.72     5:18.60       
          1:15.33  2:37.61  4:00.06  5:18.60
   30.  Mandy Verhage                 9501382   DAW-Finenzo              5:12.81     5:19.88       
          1:13.42  2:36.11  3:59.41  5:19.88
   31.  Rosanne Ligtvoet              9501212   De Devel                 5:01.22     5:20.21       
          1:15.52  2:36.90  4:00.67  5:20.21
   32.  Jessie Smeding                9504528   De Vikings               5:09.12     5:22.09       
          1:13.65  2:37.38  4:00.83  5:22.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 400m vrije slag                            Junioren 3
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  4:47.72     4:42.41       
          1:06.37  2:18.60  3:32.15  4:42.41
    2.  Noortje van den Boom          9400574   Eiffel Swimmers PSV      4:45.76     4:49.05       
          1:07.08  2:19.99  3:34.17  4:49.05
    3.  Leonie Oude Elferink          9401826   Zignea                   4:50.88     4:50.15       
          1:07.50  2:21.53  3:36.76  4:50.15
    4.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  4:58.44     4:51.85       
          1:08.64  2:23.48  3:38.67  4:51.85
    5.  Lisa Boers                    9400994   Noordkop-Zeemacht SG     4:47.14     4:52.73       
          1:07.10  2:20.81  3:37.87  4:52.73
    6.  Rosanne Schoonbeek            9402692   TriVia                   4:59.62     4:53.12       
          1:07.41  2:21.88  3:38.76  4:53.12
    7.  Sanne Scheerder               9401316   ZC Valkenburg            4:51.22     4:53.30       
          1:08.33  2:24.34  3:40.44  4:53.30
    8.  Yvonne Verbeek                9402788   WZ&PC                    4:58.32     4:53.73       
          1:08.89  2:24.56  3:40.76  4:53.73
    9.  Kira Toussaint                9400990   De Dolfijn               4:49.99     4:54.47       
          1:06.83  2:20.87  3:37.62  4:54.47
   10.  Maud Hesselink                9400854   De Dinkel                4:53.26     4:55.72       
          1:08.21  2:23.44  3:40.01  4:55.72
   11.  Astrid van Nieuwkerk          9402904   Westland Dijkglas        4:47.41     4:56.24       
          1:10.83  2:27.84  3:44.06  4:56.24
   12.  Lonne Dijkhuis                9400030   De Dinkel                4:59.36     4:58.14       
          1:08.48  2:24.18  3:41.74  4:58.14
   13.  Iris van den Heuvel           9401732   De Kempvis               4:49.70     5:01.13       
          1:10.94  2:27.43  3:45.13  5:01.13
   14.  Seline Koek                   9400622   LZ 1886-KartoenZ         4:53.60     5:02.39       
          1:09.55  2:26.92  3:45.15  5:02.39
   15.  Anika ten Have                9400712   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:52.45     5:02.74       
          1:10.98  2:28.59  3:47.12  5:02.74
   16.  Sharona Mlcoch                9406178   DAW-Finenzo              4:56.80     5:03.86       
          1:06.71  2:22.26  3:42.91  5:03.86
   17.  Beau Rijpers                  9402638   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:51.02     5:07.42       
          1:12.01  2:30.69  3:50.10  5:07.42
   18.  Jakonien Koster               9400068   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:52.51     5:08.00       
          1:10.70  2:28.76  3:48.59  5:08.00
   19.  Kimberley van Wijk            9402040   Van Uden-De Gouwe        4:50.93     5:08.42       
          1:10.26  2:28.64  3:48.69  5:08.42
   20.  Eva van Etten                 9403044   Poseidon'56              4:54.96     5:12.05       
          1:10.56  2:30.49  3:52.61  5:12.05
   21.  Debby Boerefijn               9400240   Zignea                   4:51.39     5:15.07       
          1:14.32  2:37.78  3:56.55  5:15.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Jongens, 200m rugslag                             Junioren 1
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093   Dedemsvaart-AC           2:32.46     2:30.15       
          1:11.71  2:30.15
    2.  Bas Perik                     9502209   Electrolux AZC           2:33.74     2:31.67       
          1:12.27  2:31.67
    3.  Mike Bravenboer               9500299   Poseidon'56              2:30.44     2:32.16       
          1:12.44  2:32.16
    4.  Milan Grünewald               9500757   TriVia                   2:27.15     2:33.02       
          1:13.83  2:33.02
    5.  Maarten Brzoskowski           9500769   Eiffel Swimmers PSV      2:35.05     2:33.42       
          1:13.75  2:33.42
    6.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        2:38.36     2:36.84       
          1:17.61  2:36.84
    7.  Jurian Beukers                9501327   WVZ                      2:33.77     2:36.95       
          1:17.17  2:36.95
    8.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           2:35.39     2:36.98       
        Backup tijd
          1:16.78  2:36.98
    9.  Levi Hilbolling               9500593   Nova                     2:34.00     2:37.46       
          1:15.19  2:37.46
   10.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            2:37.08     2:42.48       
          1:17.73  2:42.48
   11.  Sjors Lieverst                9501389   Zaanstad (SG)            2:32.79     2:42.69       
          1:18.12  2:42.69
   12.  Oscar van den Heuvel          9500803   Noordwijkerhout          2:34.05     2:44.59       
          1:20.89  2:44.59
   13.  Jan-Willem den Dunnen         9500883   PCG                      2:35.03     2:51.97       
          1:22.99  2:51.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Jongens, 200m rugslag                             Junioren 2
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                      2:26.30     2:18.42       
          1:06.71  2:18.42
    2.  Willem Kees Roos              9402693   De Vikings               2:28.81     2:24.01       
          1:09.73  2:24.01
    3.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik          2:26.09     2:24.74       
          1:11.01  2:24.74
    4.  Date v.d. Zaag                9403919   Eiffel Swimmers PSV      2:24.80     2:25.96       
          1:11.19  2:25.96
    5.  Istvan Spaargaren             9401199   Oceanus                  2:27.80     2:27.68       
          1:11.96  2:27.68
    6.  Marciano Lynch                9401893   WVZ                      2:30.69     2:29.12       
          1:11.91  2:29.12
    7.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC               2:21.89     2:29.13       
          1:12.36  2:29.13
    8.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                      2:30.64     2:29.71       
          1:12.45  2:29.71
    9.  Jacques Journée               9400513   De Dinkel                2:31.86     2:31.35       
          1:14.31  2:31.35
   10.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             2:30.97     2:31.61       
          1:12.87  2:31.61
   11.  Robert Ligtenberg             9401561   Het Ravijn               2:21.57     2:32.53       
          1:12.90  2:32.53
   12.  Mitchell Verburg              9400277   Eiffel Swimmers PSV      2:31.65     2:33.92       
          1:13.80  2:33.92
   13.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  2:27.01     2:34.63       
          1:12.03  2:34.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Jongens, 200m rugslag                             Junioren 3
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam van de Schootbrugge       9304783   De Otters Het Gooi       2:09.01     2:11.23       
          1:04.06  2:11.23
    2.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     2:19.01     2:19.44       
          1:07.59  2:19.44
    3.  Sven Kardol                   9302135   Z&PV Nuenen              2:21.72     2:20.19       
          1:08.48  2:20.19
    4.  Timo Dinkelberg               9300773   Vlaardingen              2:20.00     2:20.51       
          1:07.10  2:20.51
    5.  Nils Mollema                  9306283   Electrolux AZC           2:25.03     2:20.86       
          1:09.04  2:20.86
    6.  Steffen Hillmer               9306365   De Dinkel                2:15.14     2:21.66       
          1:08.95  2:21.66
    7.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                      2:22.59     2:22.84       
          1:09.94  2:22.84
    8.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               2:24.89     2:23.77       
          1:09.34  2:23.77
    9.  Robin Ramaekers               9304385   Zon/S&S                  2:21.45     2:24.17       
          1:08.85  2:24.17
   10.  Gavin van der Werf            9302971   HZ&PC Heerenveen         2:20.54     2:24.31       
          1:10.20  2:24.31
   11.  Leendert Valstar              9303469   Westland Dijkglas        2:18.00     2:25.97       
          1:09.55  2:25.97
   12.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)            2:23.48     2:26.15       
          1:10.22  2:26.15
   13.  Miguel Correia                9300103   Zeester-Meerval          2:22.40     2:26.24       
          1:10.98  2:26.24
   14.  Jeroen Gijselaar              9300777   EZC                      2:26.04     2:27.20       
          1:10.37  2:27.20
   15.  Kasper Leeuw                  9304435   EZC                      2:23.07     2:29.31       
          1:13.48  2:29.31
   16.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  2:25.93     2:29.52       
          1:11.22  2:29.52
   17.  Bart Arendshorst              9300005   De Veene                 2:21.53     2:29.56       
          1:11.27  2:29.56
   18.  Maarten Arntz                 9301921   De Rijn                  2:26.92     2:30.51       
          1:11.74  2:30.51
   19.  Sebastian de Been             9302233   De Warande               2:25.50     2:31.06       
          1:12.69  2:31.06
   20.  Melvin van de Meij            9301157   MNC Dordrecht            2:27.61     2:32.84       
          1:14.93  2:32.84
   21.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo              2:22.91     2:33.85       
          1:13.33  2:33.85
   22.  Sven Alkema                   9303083   De Vikings               2:20.61     2:34.18       
          1:15.16  2:34.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                         Jongens, 200m rugslag                             Junioren 4
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   DWK                      2:12.68     2:11.47       
          1:04.01  2:11.47
    2.  Jeroen Feijs                  9200333   ZC Valkenburg            2:17.70     2:14.24       
          1:04.55  2:14.24
    3.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV      2:09.70     2:14.80       
          1:05.40  2:14.80
    4.  Mitch Notten                  9202505   ZC Valkenburg            2:16.20     2:18.18       
          1:06.53  2:18.18
    5.  Joost Groeneveld              9200409   VZC-E&P                  2:21.22     2:20.80       
          1:07.67  2:20.80
    6.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik          2:23.44     2:21.25       
          1:08.42  2:21.25
    7.  Albert Dijkstra               9204437   DZ&PC                    2:15.87     2:21.40       
          1:07.16  2:21.40
    8.  Jeroen Eggeraat               9202127   De Columbiaan            2:12.56     2:21.98       
          1:09.57  2:21.98
    9.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo              2:21.71     2:22.15       
          1:07.37  2:22.15
   10.  Daniek Saman                  9201139   Stadskanaal              2:19.84     2:22.99       
          1:08.43  2:22.99
   11.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                      2:18.23     2:23.09       
          1:07.43  2:23.09
   12.  Jelmar Kluiwstra              9204323   LZ 1886-KartoenZ         2:23.93     2:23.71       
          1:08.57  2:23.71
   13.  Barry Bloemberg               9200097   Livo                     2:21.70     2:24.81       
          1:08.58  2:24.81
   14.  Donny van Alphen              9202377   Zeester-Meerval          2:23.49     2:27.32       
          1:11.18  2:27.32
   15.  Eduard Bremmer                9200145   De Columbiaan            2:19.51     2:29.95       
          1:11.75  2:29.95
   16.  Mitchel Heesakkers            9200479   Z.V. Tiamat              2:19.18     2:30.64       
          1:10.78  2:30.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 1
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine van den Hoeven         9600014   De Veene                 1:13.16     1:13.75       
    2.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:15.87     1:13.89       
    3.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:16.72     1:16.42       
    4.  Adája Stoetman                9600348   GZVW                     1:16.69     1:17.04       
    5.  Maaike de Waard               9600604   De Zeehond '73           1:18.57     1:17.78       
    6.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik          1:16.44     1:18.13       
    7.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              1:20.33     1:18.69       
    8.  Anouk van der Vlies           9603226   Zoetermeer               1:15.99     1:18.96       
    9.  Renate Hemmes                 9600418   Bubble                   1:17.33     1:19.22       
   10.  Artemis Kalemis               9601268   Oceanus                  1:18.97     1:21.42       
   11.  Amber de Kroon                9601098   Westland Dijkglas        1:19.80     1:21.51       
   12.  Madelon van Dam               9601624   Eiffel Swimmers PSV      1:20.71     1:22.49       
   13.  Eva Smit                      9602690   GZVW                     1:16.45     1:22.92       
   14.  Femke Aan                     9601498   Zaanstad (SG)            1:16.61     1:22.98       
   15.  Marcella van der Ent          9600174   Poseidon'56              1:20.42     1:26.37       
   DIS  Linda Kamperman               9601238   Aquarijn                 1:19.95     1:22.38       
        VB + VE



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 2
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Leenstra                9503038   Orca                     1:13.04     1:11.21       
    2.  Lizzy Janssen                 9500752   Heldense Zwemverenig     1:13.90     1:11.89       
    3.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               1:12.54     1:12.15       
    4.  Lin he Yu                     9500924   Poseidon'56              1:12.19     1:13.61       
    5.  Myrthe Sytsema                9502706   HZ&PC Heerenveen         1:16.82     1:14.59       
    6.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo              1:13.93     1:15.18       
    7.  Jessie Smeding                9504528   De Vikings               1:17.21     1:15.50       
    8.  Shireen Post                  9503286   AZ&PC                    1:14.76     1:15.86       
    9.  Simone Soudant                9500430   Eiffel Swimmers PSV      1:17.18     1:16.15       
   10.  Roos Brugman                  9500724   Westland Dijkglas        1:15.38     1:17.15       
   11.  Sofie Salimbeni               9500542   Eemsrobben               1:15.54     1:17.76       
   12.  Annemiek Suiker               9501636   De Reuring               1:16.94     1:18.05       
   13.  Cynthia van Beusekom          9500134   TriVia                   1:16.08     1:18.78       
   14.  Stephanie van Dam             9500216   De Devel                 1:15.73     1:18.91       
   15.  Miloes Rozemuller             9501832   Z.V.Hoorn-Aurik          1:14.69     1:19.26       
   16.  Nathalja Pragt                9500030   Nova                     1:15.90     1:19.41       
   17.  Michelle de Bruijn            9503090   TRB/RES                  1:14.61     1:19.47       
   18.  Laura Advocaat                9502988   MNC Dordrecht            1:16.96     1:19.72       
   19.  Samantha Kardol               9502972   Z&PV Nuenen              1:17.12     1:21.93       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 3
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             9400150   Eiffel Swimmers PSV      1:09.18     1:08.42       
    2.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn               1:07.57     1:08.54       
    3.  Merle Verkijk                 9400278   WVZ                      1:10.30     1:08.89       
    4.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester-Meerval          1:10.43     1:09.29       
    5.  Christel Vinke                9400152   ZVZwartsluis             1:10.92     1:09.41       
    6.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:11.00     1:10.10       
    7.  Minke Betten                  9404012   DZ&PC                    1:13.13     1:12.68       
    8.  Rosanne Schoonbeek            9402692   TriVia                   1:12.47     1:13.19       
    9.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC                    1:12.25     1:14.18       
   10.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC                    1:11.66     1:14.50       
   11.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan            1:11.18     1:14.61       
   12.  Danique Agterberg             9401054   Hellas-Glana             1:10.87     1:15.28       
   13.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:12.10     1:15.65       
   14.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:12.14     1:16.24       
   15.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358   Zignea                   1:11.97     1:16.39       
   16.  Iris van Zuilen               9400216   Olympia                  1:12.48     1:16.66       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Jongens, 50m vrije slag                            Junioren 1
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonathan Rozema               9501157   DZ&PC                      27.78       27.08       
    2.  Jakub Foytl                   9504687   DES                        27.46       27.25       
    3.  John Smit                     9500613   Poseidon'56                27.36       27.29       
    4.  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg              28.65       27.73       
    5.  Floris Polman                 9500093   Dedemsvaart-AC             27.61       27.80       
    6.  Andy Onderstal                9504889   De Dolfijn                 27.67       28.03       
    7.  Mitchel Doldersum             9501167   Deltasteur                 28.08       28.85       
    8.  Max de Voogt                  9502325   One Team Swimming          28.66       29.17       
    9.  Oscar van den Heuvel          9500803   Noordwijkerhout            28.14       29.38       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Jongens, 50m vrije slag                            Junioren 2
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                        26.59       26.14       
    2.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           27.46       26.25       
    3.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                        27.54       26.26       
    4.  Stef Heijnekamp               9401665   HZC-Weusthag               27.02       26.29       
    5.  Tom van de Putte              9402625   MNC Dordrecht              26.67       26.68       
    6.  Jeffrey Thijssen              9400445   Zeester-Meerval            27.26       26.80       
    7.  Marciano Lynch                9401893   WVZ                        27.16       27.13       
    8.  Jorrick Druyven               9400507   Oeza                       26.89       27.19       
    9.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                        26.46       27.25       
   10.  Stefano Vrolijk               9405979   HPC                        27.65       27.38       
   11.  Robert Ligtenberg             9401561   Het Ravijn                 26.73       27.47       
   12.  Lester Snackers               9400947   ZC Valkenburg              27.80       27.65       
   13.  Olivier Nass                  9402933   WVZ                        27.61       27.73       
   14.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana               27.08       27.91       
   15.  Remy den Boer                 9401759   De Warande                 27.33       27.92       
   16.  Marcel van Essen              9400019   De Hokseberg               27.09       27.95       
   DIS  Mike ter Horst                9402785   De Zeeschuimers            27.20                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Jongens, 50m vrije slag                            Junioren 3
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Sikma                  9302335   Neptunia'24                25.93       25.54       
    2.  Steffen Hillmer               9306365   De Dinkel                  25.62       25.64       
    3.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   25.52       25.70       
    4.  Jorke Willemse                9301977   Orca                       25.79       25.74       
    5.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                       26.22       26.05       
    6.  Lars Sieval                   9300723   LZ 1886-KartoenZ           26.74       26.11       
    7.  Wouter Kaman                  9300241   Aquarijn                   26.62       26.34       
    8.  Sander Lamberts               9303169   Aqua '68                   25.63       26.43       
    9.  Mart Hendriks                 9304079   Tritium (SG)               25.66       26.45       
   10.  Sander Ariaansz               9302053   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.67       26.59       
   11.  Maurice Soudant               9302125   Eiffel Swimmers PSV        26.71       26.68       
   12.  Timo Dinkelberg               9300773   Vlaardingen                26.13       26.74       
   13.  Philippe Rivard               9301209   WVZ                        25.31       26.76       
   14.  Bernd Kobesen                 9300981   Nova                       25.55       26.82       
   15.  Niek Pereboom                 9305395   Zoetermeer                 25.98       26.83       
   16.  Loďc Kemp                     9303483   De Otters Het Gooi         26.80       26.86       
   17.  Paul Koster                   9304465   Z & PC Dio                 26.33       26.96       
   18.  Roy Smeenge                   9305557   Vriledo                    26.16       26.97       
   19.  Jasper de Win                 9301293   De Geul                    25.94       27.03       
   20.  Thomas van Mierlo             9300353   Budel                      26.89       27.15       
   21.  Peter Paul Houtkamp           9300651   ZPC Bikkel Hoogeveen       26.42       27.23       
   22.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)              26.91       27.31       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Jongens, 50m vrije slag                            Junioren 4
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               24.54       24.62       
        Kamp. Record Junioren 4
    2.  Mike Marissen                 9202187   DWK                        24.92       24.72       
    3.  Joost Groeneveld              9200409   VZC-E&P                    24.86       24.86       
    4.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        26.20       25.28       
    5.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            25.65       25.64       
    6.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       25.53       25.97       
    7.  Johnno Smulders               9202675   Eiffel Swimmers PSV        26.21       26.01       
    8.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.00       26.03       
    9.  Erik Wegman                   9201465   De Kempvis                 26.07       26.25       
   10.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo                25.36       26.28       
   11.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                25.93       26.32       
   12.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                25.25       26.35       
   13.  Ronald Venema                 9201357   Bubble                     25.90       26.70       
   14.  Jelle Blok                    9205179   WVZ                        25.73       26.78       
   15.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.52       26.86       
   16.  Dennis Thomas                 9204301   Aqua '68                   25.79       26.94       
   DIS  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        25.39                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 4 x 200m vrije slag                 Junioren 3 en later
13.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                   Eiffel Swimmers PSV      9:18.21     9:14.87       
        Michelle Verouden, 94                        Noortje van den Boom, 94
        Janine Verhaegh, 95                          Jovanna Koens, 95
          1:04.90  2:16.91  3:27.70  4:44.42  5:49.20  6:59.27  8:05.22  9:14.87

    2.  De Dinkel 1                             De Dinkel                9:26.95     9:16.30       
        Lonne Dijkhuis, 94                           Carien van der Schaaf, 95
        Danique Thijert, 94                          Maud Hesselink, 94
          1:06.42  2:20.37  3:26.91  4:41.46  5:47.44  6:58.01  8:03.20  9:16.30

    3.  WZ&PC 1                                 WZ&PC                    9:49.09     9:33.84       
        Janine Rooker, 96                            Cleo Denise Bol, 94
        Pascalle Spiekerman, 94                      Yvonne Verbeek, 94
          1:12.54  2:29.24  3:38.78  4:54.45  6:03.39  7:16.70  8:23.46  9:33.84

    4.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            9:16.49     9:37.92       
        Tania Jacobs, 94                             Yvette de Gier, 94
        Liset Jansen, 95                             Tamara van Vliet, 94
          1:11.00  2:26.88  3:37.57  4:56.79  6:01.41  7:15.19  8:22.38  9:37.92

    5.  Westland Dijkglas 1                     Westland Dijkglas        9:38.57     9:43.86       
        Astrid van Nieuwkerk, 94                     Amber de Kroon, 96
        Maartje de Wit, 95                           Roos Brugman, 95
          1:10.82  2:24.34  3:36.29  4:50.50  6:03.90  7:19.12  8:31.01  9:43.86

    6.  Zignea 1                                Zignea                   9:33.48     9:44.67       
        Debby Boerefijn, 94                          Carmen Kemper, 94
        Karin Rijkelijkhuizen, 94                    Leonie Oude Elferink, 94
          1:12.60  2:28.15  3:39.82  4:59.75  6:09.86  7:26.88  8:33.53  9:44.67

    7.  Deltasteur 1                            Deltasteur               9:36.31     9:47.42       
        Iris Riezebos, 94                            Danique Lokhorst, 94
        Myriam Kwakkel, 94                           Naomi Hofsink, 94
          1:08.92  2:26.16  3:38.88  4:59.50  6:10.03  7:27.08  8:32.96  9:47.42

    8.  HZ&PC Heerenveen 1                      HZ&PC Heerenveen         9:46.77     9:49.62       
        Manon Kuiper, 94                             Danielle de Boer, 94
        Myrthe Sytsema, 95                           Anna Visser, 94
          1:09.75  2:27.55  3:38.34  4:54.16  6:06.13  7:22.92  8:26.83  9:49.62

    9.  LZ 1886-KartoenZ 1                      LZ 1886-KartoenZ         9:38.81     9:54.30       
        Mariska Teske, 96                            Myrthe van Gestel, 95
        Pieternel Braam, 95                          Seline Koek, 94
          1:09.93  2:27.51  3:39.44  5:00.38  6:14.05  7:32.21  8:39.73  9:54.30

   10.  DZ&PC 1                                 DZ&PC                    9:42.61     9:56.28       
        Tineke Wind, 94                              Femke Groos, 94
        Nenne Venema, 95                             Minke Betten, 94
          1:11.43  2:32.91  3:45.69  5:05.26  6:12.77  7:28.62  8:38.37  9:56.28

   11.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                       Z.V.Hoorn-Aurik          9:37.08    10:02.91       
        Miloes Rozemuller, 95                        Manon Wiersma, 96
        Helena La, 95                                Claudia Rijkhoff, 96
          1:11.20  2:29.79  3:42.58  5:03.44  6:15.13  7:34.45  8:45.61 10:02.91

   12.  Aquapoldro 1                            Aquapoldro               9:41.82    10:05.45       
        Cecily Sadowski, 95                          Marloes van der Beek, 94
        Isolde de Louw, 95                           Macy Oortwijn, 95
          1:09.75  2:25.11  3:41.23  5:05.60  6:17.57  7:34.47  8:48.76 10:05.45

   13.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              9:47.34    10:05.54       
        Ilse van Niekerk, 94                         Roxann Geenen, 96
        Sophie Padt, 96                              Mandy Verhage, 95
          1:14.42  2:33.56  3:46.76  5:06.90  6:19.31  7:38.43  8:48.88 10:05.54

   14.  De Dinkel 2                             De Dinkel                9:45.46    10:05.68       
        Merle Oonk, 94                               Veronique van der Velde, 96
        Noortje Timmerman, 95                        Loes Westerhof, 95
          1:11.76  2:33.54  3:43.72  5:00.80  6:13.42  7:35.02  8:47.17 10:05.68

   15.  Livo 1                                  Livo                     9:54.23    10:06.16       
        Robbin Lensink, 94                           Carmen Nijenhuis, 95
        Niké Schuurmans, 95                          Breanne Lensink, 96
          1:09.90  2:27.22  3:39.07  4:56.21  6:08.60  7:29.29  8:42.50 10:06.16

   16.  TRB/RES 1                               TRB/RES                  9:34.15    10:06.47       
        Kelly Mekes, 94                              Michelle de Bruijn, 95
        Suzan van Boxtel, 94                         Kim Smulders, 95
          1:10.71  2:32.05  3:45.26  5:05.86  6:17.95  7:37.94  8:49.19 10:06.47

   17.  De Columbiaan 2                         De Columbiaan            9:38.08    10:12.17       
        Tessa van Beelen, 94                         Liselotte Mulder, 95
        Ilse van Beelen, 96                          Jara Schmidt, 94
          1:13.80  2:33.64  3:48.32  5:10.60  6:23.90  7:44.29  8:55.58 10:12.17

   18.  WVZ 1                                   WVZ                      9:48.19    10:12.77       
        Sabine Koudijs, 95                           Sanne van Es, 96
        Carina Klees, 96                             Maud Hoofs, 95
          1:14.78  2:32.99  3:48.18  5:08.02  6:21.01  7:45.88  8:57.12 10:12.77

   19.  Oceanus 1                               Oceanus                  9:46.80    10:13.60       
        Chantal Grove, 94                            Tamara Grove, 96
        Artemis Kalemis, 96                          Tessa v.d. Zwaard, 95
          1:13.73  2:31.74  3:50.00  5:12.71  6:27.09  7:43.52  8:55.17 10:13.60




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB