Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 28. Heren, 100m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 29. Dames, 100m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 30. Heren, 100m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 33. Dames, 50m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 34. Dames, 400m wisselslag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder    Nr. 35. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 36. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 37. Heren, 1500m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder
Nr. 38. Dames, 1500m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder    Nr. 39. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 40. Dames, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Heren, 100m vrije slag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        48.37       48.67  A+   
            23.27    48.67
    2.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 50.03       50.16  A+   
            23.88    50.16
    3.  Mitja Zastrow                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        50.01       50.53  A+   
            24.65    50.53
    4.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 50.58       50.83  A+   
            24.47    50.83
    5.  Bas van Velthoven             8502695   De Dolfijn                 50.97       51.00  A    
            24.46    51.00
    6.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn                 50.79       51.05  A+   
            24.75    51.05
    7.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      51.43       51.54  A    
            24.67    51.54
    8.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              51.83       51.76  B    
            25.27    51.76
Finale B
    9.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland               51.99       51.59  A+   
            25.18    51.59
   10.  Patrick Janssen               9102817   EIFFEL Swimmers PSV        52.75       52.30  A+   
            25.43    52.30
   11.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           53.01       52.79  B    
            25.41    52.79
   12.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             53.16       52.83  B    
            26.23    52.83
   13.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    52.54       52.98  C    
            25.90    52.98
   14.  Rutger van Oosterhout         9002179   WVZ                        52.94       53.48  B    
            25.92    53.48
   15.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        53.23       53.75  B    
            25.59    53.75
   16.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       53.39       54.04  C    
            26.31    54.04



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m vrije slag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        56.00       53.82  A+   
        Kampioenschaps Record
            25.52    53.82
    2.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        56.21       54.29  A+   
            26.27    54.29
    3.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        54.82       54.36  A+   
            25.99    54.36
    4.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn                 55.48       54.53  A+   
            26.39    54.53
    5.  Chantal Groot                 8200562   De Dolfijn                 55.46       55.76  A+   
            26.71    55.76
    6.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 55.62       55.81  A+   
            27.12    55.81
    7.  Nina van Koeckhoven           mega013/83Mega                       56.36       56.54  A+   
            26.75    56.54
    8.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke                56.81       56.69  A    
            27.27    56.69
Finale B
    9.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       57.70       57.64  A    
            27.66    57.64
   10.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     57.71       57.77  A+   
            27.46    57.77
   11.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              57.87       58.59  A+   
            28.34    58.59
   12.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval            58.22       58.62  A+   
            27.73    58.62
   13.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         59.40       59.44  D    
            28.76    59.44
   14.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        59.27       59.85  C    
            29.24    59.85
   15.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                      59.17       59.99  B    
            28.57    59.99
   16.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        59.49     1:00.10  B    
            29.20  1:00.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                         Heren, 100m rugslag                                  all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 59.58       55.92  A+   
            27.47    55.92
    2.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               57.26       57.46  A+   
            27.65    57.46
    3.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      58.57       57.85  A+   
            28.17    57.85
    4.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        58.37       58.68  A+   
            28.30    58.68
    5.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 59.44       59.15  B    
            29.09    59.15
    6.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                      1:00.85       59.19  C    
            28.87    59.19
    7.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 59.59       59.49  A    
            28.58    59.49
    8.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          1:01.33     1:01.38  C    
            29.38  1:01.38
Finale B
    9.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             1:02.18     1:01.07  D    
            29.85  1:01.07
   10.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    1:01.57     1:01.52  D    
            30.30  1:01.52
   11.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis               1:01.80     1:01.64  D    
            30.66  1:01.64
   12.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC           1:01.68     1:01.87  C    
            30.58  1:01.87
   13.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp       1:01.96     1:02.19  C    
            30.68  1:02.19
   14.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             1:02.48     1:03.27  D    
            30.69  1:03.27
   15.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              1:03.26     1:03.94  E    
            30.78  1:03.94
   16.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:03.02     1:05.21  E    
            31.65  1:05.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                         Dames, 100m rugslag                                  all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland             1:03.94     1:02.55  A+   
        Kampioenschaps Record
            30.32  1:02.55
    2.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland             1:04.75     1:03.41  A+   
            31.09  1:03.41
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.29     1:04.18  A    
            31.28  1:04.18
    4.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                1:06.28     1:06.53  A    
            31.97  1:06.53
    5.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:06.84     1:06.55  C    
            32.47  1:06.55
    6.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           1:05.26     1:06.58  A    
            32.71  1:06.58
    7.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:07.06     1:07.22  D    
            32.64  1:07.22
    8.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:07.01     1:07.55  C    
            32.09  1:07.55
Finale B
    9.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:07.98     1:08.15  C    
            33.46  1:08.15
   10.  Kitty Zondervan               83zondervaSC Uster Wallisellen     1:08.20     1:08.72  D    
            34.11  1:08.72
   11.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:08.67     1:08.97  C    
            32.85  1:08.97
   12.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:08.62     1:09.40  D    
            33.67  1:09.40
   13.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       1:08.47     1:09.72  D    
            33.87  1:09.72
   14.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    1:08.48     1:10.18  D    
            33.85  1:10.18
   15.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:09.42     1:10.57  D    
            34.10  1:10.57
   DIS  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:07.23                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                        Heren, 50m schoolslag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               28.80       28.44  A+   
    2.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       28.41       28.46  A+   
    3.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        29.19       29.15  A    
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 28.62       29.50  A    
    5.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.68       29.72  B    
    6.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    30.05       30.35  A+   
    7.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     30.45       30.61  C    
    8.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg              30.44       31.31  D    
Finale B
    9.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                        30.47       30.63  C    
   10.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg              30.60       30.76  A    
   11.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                      31.11       31.46  D    
   12.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        30.74       31.60  C    
   13.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       30.95       31.63  E    
   14.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.68       31.64  C    
   15.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       30.87       31.80  D    
   16.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        31.06       32.00  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Dames, 50m schoolslag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.73       32.64  A+   
    2.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        33.23       32.74  A+   
    3.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                      33.53       33.23  A    
    4.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              34.04       34.15  A    
    5.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV        34.10       34.48  C    
    6.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        34.40       34.49  C    
    7.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.39       34.53  C    
    8.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    34.65       34.64  B    
Finale B
    9.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    34.76       34.68  D    
   10.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.85       35.30  D    
   11.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        35.07       35.41  D    
   12.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp         34.77       35.53  E    
   13.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV        35.34       35.65  C    
   14.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       35.63       35.95  D    
   15.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB                35.38       36.18  E    
   16.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              35.33       36.97  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        5:12.19     5:11.45  B    
            31.35  1:08.69  1:50.62  2:31.19  3:16.29  4:03.18  4:37.95  5:11.45
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:19.54     5:16.06  B    
            32.51  1:11.03  1:52.51  2:32.36  3:18.35  4:05.52  4:42.16  5:16.06
    3.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              5:15.07     5:16.28  C    
            32.72  1:12.43  1:53.76  2:33.52  3:19.43  4:07.24  4:42.48  5:16.28
    4.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      5:19.48     5:16.95  C    
            32.70  1:10.47  1:53.13  2:34.17  3:21.05  4:08.88  4:43.90  5:16.95
    5.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          5:25.62     5:16.96  C    
            32.17  1:09.62  1:50.28  2:30.70  3:17.11  4:04.64  4:42.57  5:16.96
    6.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:25.73  D    
            34.23  1:14.29  1:56.61  2:36.83  3:21.94  4:07.63  4:47.43  5:25.73
    7.  Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            5:30.28     5:28.08  D    
            33.92  1:12.16  1:55.11  2:36.76  3:24.45  4:12.95  4:50.70  5:28.08
    8.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:28.04     5:30.22  E    
            33.86  1:13.64  1:57.19  2:39.76  3:26.61  4:14.09  4:53.17  5:30.22
    9.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               5:22.93     5:36.40  E    
            32.76  1:12.30  1:56.04  2:39.15  3:29.22  4:20.15  4:59.40  5:36.40
   10.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      5:29.78     5:37.18  E    
            34.57  1:16.25  2:01.61  2:44.80  3:32.76  4:21.10  4:59.26  5:37.18
   11.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               5:26.52     5:39.94  E    
            35.86  1:19.37  2:03.64  2:46.40  3:34.36  4:24.19  5:03.84  5:39.94
   12.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               5:27.10     5:40.44  E    
            35.36  1:16.41  1:59.55  2:40.82  3:32.51  4:24.19  5:02.93  5:40.44
   13.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      5:25.35     5:42.46  E    
            36.77  1:20.23  2:04.07  2:46.69  3:35.83  4:25.00  5:04.53  5:42.46
   14.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 5:18.48     5:45.48       
            33.34  1:16.76  2:02.59  2:47.79  3:36.07  4:27.07  5:06.96  5:45.48
   15.  Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      5:29.02     5:47.63       
            36.32  1:21.55  2:08.23  2:52.26  3:40.94  4:28.98  5:09.54  5:47.63


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    5:00.60     4:58.46  B    
            30.63  1:06.80  1:45.47  2:23.54  3:07.29  3:51.54  4:25.25  4:58.46
    2.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             5:07.15     5:04.05  B    
            30.90  1:06.05  1:47.91  2:28.13  3:11.17  3:54.43  4:29.77  5:04.05
    3.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      5:06.37     5:04.58  B    
            31.70  1:08.61  1:48.69  2:27.89  3:10.78  3:55.08  4:30.61  5:04.58
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               5:07.08     5:07.48  D    
            32.48  1:10.03  1:50.22  2:30.39  3:13.10  3:57.58  4:33.54  5:07.48
    5.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     5:09.62     5:09.51  D    
            31.30  1:08.25  1:49.13  2:28.59  3:13.80  4:00.27  4:35.55  5:09.51
    6.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     5:17.21     5:11.34  C    
            31.25  1:08.48  1:50.66  2:31.89  3:16.90  4:02.26  4:37.54  5:11.34
    7.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     5:15.86     5:16.32  D    
            32.93  1:11.22  1:51.99  2:31.99  3:18.82  4:05.85  4:41.80  5:16.32
    8.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       5:09.04     5:16.84  D    
            32.62  1:11.36  1:51.80  2:32.76  3:19.58  4:07.01  4:42.35  5:16.84
    9.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            5:07.76     5:18.87  E    
            32.97  1:11.59  1:52.32  2:33.00  3:19.16  4:06.52  4:42.32  5:18.87
   10.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  5:12.92     5:19.73  D    
            32.75  1:10.70  1:53.51  2:34.30  3:18.89  4:04.34  4:42.78  5:19.73
   11.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               5:14.88     5:22.21  E    
            33.34  1:12.65  1:55.42  2:38.58  3:23.07  4:08.14  4:46.61  5:22.21
   12.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     5:15.82     5:24.48  E    
            34.47  1:14.96  1:57.31  2:37.60  3:24.83  4:11.34  4:48.71  5:24.48
   13.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                      5:08.40     5:28.58  E    
            31.67  1:10.91  1:56.63  2:41.87  3:28.60  4:15.97  4:53.05  5:28.58
   14.  Gea Hagting                   8801584   Nova                     5:15.72     5:30.30       
            34.31  1:14.65  1:59.59  2:42.83  3:26.56  4:11.71  4:51.09  5:30.30
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               5:14.95                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                                 all-in
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    5:00.60     4:58.46  B    
            30.63  1:06.80  1:45.47  2:23.54  3:07.29  3:51.54  4:25.25  4:58.46
    2.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             5:07.15     5:04.05  B    
            30.90  1:06.05  1:47.91  2:28.13  3:11.17  3:54.43  4:29.77  5:04.05
    3.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      5:06.37     5:04.58  B    
            31.70  1:08.61  1:48.69  2:27.89  3:10.78  3:55.08  4:30.61  5:04.58
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               5:07.08     5:07.48  D    
            32.48  1:10.03  1:50.22  2:30.39  3:13.10  3:57.58  4:33.54  5:07.48
    5.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     5:09.62     5:09.51  D    
            31.30  1:08.25  1:49.13  2:28.59  3:13.80  4:00.27  4:35.55  5:09.51
    6.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     5:17.21     5:11.34  C    
            31.25  1:08.48  1:50.66  2:31.89  3:16.90  4:02.26  4:37.54  5:11.34
    7.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        5:12.19     5:11.45  B    
            31.35  1:08.69  1:50.62  2:31.19  3:16.29  4:03.18  4:37.95  5:11.45
    8.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:19.54     5:16.06  B    
            32.51  1:11.03  1:52.51  2:32.36  3:18.35  4:05.52  4:42.16  5:16.06
    9.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              5:15.07     5:16.28  C    
            32.72  1:12.43  1:53.76  2:33.52  3:19.43  4:07.24  4:42.48  5:16.28
   10.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     5:15.86     5:16.32  D    
            32.93  1:11.22  1:51.99  2:31.99  3:18.82  4:05.85  4:41.80  5:16.32
   11.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       5:09.04     5:16.84  D    
            32.62  1:11.36  1:51.80  2:32.76  3:19.58  4:07.01  4:42.35  5:16.84
   12.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      5:19.48     5:16.95  C    
            32.70  1:10.47  1:53.13  2:34.17  3:21.05  4:08.88  4:43.90  5:16.95
   13.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          5:25.62     5:16.96  C    
            32.17  1:09.62  1:50.28  2:30.70  3:17.11  4:04.64  4:42.57  5:16.96
   14.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            5:07.76     5:18.87  E    
            32.97  1:11.59  1:52.32  2:33.00  3:19.16  4:06.52  4:42.32  5:18.87
   15.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  5:12.92     5:19.73  D    
            32.75  1:10.70  1:53.51  2:34.30  3:18.89  4:04.34  4:42.78  5:19.73
   16.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               5:14.88     5:22.21  E    
            33.34  1:12.65  1:55.42  2:38.58  3:23.07  4:08.14  4:46.61  5:22.21
   17.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     5:15.82     5:24.48  E    
            34.47  1:14.96  1:57.31  2:37.60  3:24.83  4:11.34  4:48.71  5:24.48
   18.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:25.73  D    
            34.23  1:14.29  1:56.61  2:36.83  3:21.94  4:07.63  4:47.43  5:25.73
   19.  Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            5:30.28     5:28.08  D    
            33.92  1:12.16  1:55.11  2:36.76  3:24.45  4:12.95  4:50.70  5:28.08
   20.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                      5:08.40     5:28.58  E    
            31.67  1:10.91  1:56.63  2:41.87  3:28.60  4:15.97  4:53.05  5:28.58
   21.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:28.04     5:30.22  E    
            33.86  1:13.64  1:57.19  2:39.76  3:26.61  4:14.09  4:53.17  5:30.22
   22.  Gea Hagting                   8801584   Nova                     5:15.72     5:30.30       
            34.31  1:14.65  1:59.59  2:42.83  3:26.56  4:11.71  4:51.09  5:30.30
   23.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               5:22.93     5:36.40  E    
            32.76  1:12.30  1:56.04  2:39.15  3:29.22  4:20.15  4:59.40  5:36.40
   24.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      5:29.78     5:37.18  E    
            34.57  1:16.25  2:01.61  2:44.80  3:32.76  4:21.10  4:59.26  5:37.18
   25.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               5:26.52     5:39.94  E    
            35.86  1:19.37  2:03.64  2:46.40  3:34.36  4:24.19  5:03.84  5:39.94
   26.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               5:27.10     5:40.44  E    
            35.36  1:16.41  1:59.55  2:40.82  3:32.51  4:24.19  5:02.93  5:40.44
   27.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      5:25.35     5:42.46  E    
            36.77  1:20.23  2:04.07  2:46.69  3:35.83  4:25.00  5:04.53  5:42.46
   28.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 5:18.48     5:45.48       
            33.34  1:16.76  2:02.59  2:47.79  3:36.07  4:27.07  5:06.96  5:45.48
   29.  Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      5:29.02     5:47.63       
            36.32  1:21.55  2:08.23  2:52.26  3:40.94  4:28.98  5:09.54  5:47.63
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               5:14.95                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 50m vlinderslag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.11       24.29  A+   
    2.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        24.34       24.35  A+   
    3.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        24.78       24.40  A+   
    4.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.82       24.79  A+   
    5.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      24.97       25.06  A    
    6.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      25.56       25.19  A    
    7.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.62       25.53  A+   
    8.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.45       25.62  B    
Finale B
    9.  Frank Boon                    8800391   De Lansingh                26.05       25.89  C    
   10.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           25.82       25.90  B    
   11.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.94       26.02  B    
   12.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 26.01       26.20  D    
   13.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         26.18       26.23  B    
   14.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        26.28       26.35  D    
   15.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.14       26.40  B    
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        26.18       26.49  C    
 NG.ZA  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.79                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 50m vlinderslag                                 all-in
08.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        27.15       26.05  A+   
    2.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        25.92       26.59  A+   
    3.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.30       28.14  A+   
    4.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                     28.17       28.23  B    
    5.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        28.52       28.50  A+   
    6.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval            28.87       28.66  A+   
    7.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC               28.52       28.95  A    
   DIS  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 28.81                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
Finale B
    9.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              29.34       28.90  C    
   10.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland               29.97       29.86  D    
   11.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik            29.41       29.89  B    
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.36       29.90  C    
   13.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       29.82       29.93  C    
   14.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.34       29.95  D    
   15.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.57       30.02  D    
   16.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.79       30.16  C    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)    16:45.44    16:35.63  B    
            29.17  1:00.88  1:33.17  2:06.27  2:39.15  3:12.58  3:45.73  4:18.96  4:52.03
          5:25.33  5:58.48  6:31.90  7:05.23  7:38.61  8:12.07  8:45.67  9:19.18  9:52.93
         10:26.61 11:00.11 11:33.80 12:07.57 12:41.04 13:14.77 13:48.36 14:22.23 14:55.85
         15:29.58 16:03.19 16:35.63
    2.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                    17:02.13    16:47.74  B    
            30.65  1:03.74  1:37.94  2:11.47  2:45.13  3:19.03  3:52.27  4:26.23  5:00.71
          5:34.16  6:08.34  6:41.94  7:15.65  7:49.26  8:23.16  8:56.76  9:30.69 10:04.73
         10:38.44 11:12.19 11:46.22 12:19.45 12:53.75 13:27.60 14:00.96 14:35.35 15:08.66
         15:42.47 16:16.30 16:47.74
    3.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                     17:09.99    17:06.24  C    
            30.63  1:03.89  1:38.42  2:12.52  2:46.13  3:20.19  3:54.65  4:29.00  5:03.27
          5:37.73  6:12.23  6:46.80  7:21.39  7:56.31  8:30.90  9:05.71  9:40.25 10:15.06
         10:49.55 11:24.00 11:59.28 12:33.79 13:08.16 13:42.88 14:17.02 14:51.47 15:25.51
         15:59.55 16:33.46 17:06.24
    4.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC            17:21.80    17:10.36  C    
            29.33  1:02.67  1:36.60  2:10.31  2:44.21  3:17.96  3:51.97  4:26.51  5:00.96
          5:35.36  6:10.16  6:44.99  7:19.16  7:53.47  8:28.07  9:02.62  9:37.52 10:12.31
         10:47.28 11:22.53 11:57.84 12:32.75 13:07.74 13:42.78 14:17.74 14:52.33 15:27.56
         16:02.30 16:37.09 17:10.36
    5.  Robin den Boer                9006177   De Warande              17:00.97    17:12.09  D    
            30.76  1:04.04  1:38.39  2:12.35  2:46.37  3:20.77  3:55.00  4:29.17  5:03.03
          5:37.20  6:11.96  6:46.84  7:20.77  7:54.99  8:29.19  9:03.75  9:39.06 10:13.20
         10:48.22 11:23.43 11:58.97 12:34.12 13:08.84 13:43.53 14:18.31 14:53.54 15:28.46
         16:02.71 16:38.89 17:12.09
    6.  Marco van der Stel            9102879   ACZ                     17:21.26    17:28.44  D    
            31.00  1:05.13  1:39.88  2:14.22  2:48.70  3:23.46  3:58.29  4:33.68  5:09.19
          5:44.82  6:20.30  6:55.41  7:30.30  8:05.45  8:40.73  9:16.15  9:50.77 10:26.41
         11:01.45 11:36.77 12:12.19 12:47.74 13:22.65 13:57.84 14:32.87 15:08.42 15:43.86
         16:19.45 16:54.43 17:28.44
    7.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo             17:11.28    17:29.61  D    
            29.54  1:02.98  1:37.43  2:12.17  2:47.09  3:22.15  3:57.39  4:32.84  5:08.11
          5:43.27  6:18.49  6:53.55  7:29.07  8:04.47  8:39.83  9:15.26  9:50.63 10:26.08
         11:01.75 11:37.39 12:12.65 12:48.02 13:23.53 13:59.16 14:34.68 15:10.25 15:45.84
         16:21.36 16:56.03 17:29.61
    8.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn              17:12.68    17:43.68  E    
            30.02  1:03.69  1:37.93  2:12.54  2:47.16  3:22.02  3:56.96  4:32.11  5:07.49
          5:43.37  6:19.19  6:54.79  7:30.72  8:06.66  8:42.44  9:18.58  9:54.71 10:30.52
         11:06.74 11:43.04 12:19.75 12:55.95 13:32.53 14:08.31 14:44.75 15:20.75 15:56.96
         16:32.58 17:08.60 17:43.68
    9.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC          17:31.30    17:46.28  E    
            30.21  1:04.17  1:39.16  2:13.97  2:48.63  3:24.64  4:00.14  4:35.61  5:11.61
          5:46.96  6:22.58  6:57.73  7:33.19  8:08.77  8:44.33  9:20.13  9:55.47 10:31.46
         11:08.29 11:43.84 12:19.76 12:56.08 13:32.56 14:09.44 14:45.73 15:21.92 15:58.16
         16:34.26 17:11.52 17:46.28
   10.  Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)           17:24.53    18:01.36  E    
            31.23  1:05.58  1:40.66  2:16.37  2:52.14  3:28.19  4:04.26  4:40.61  5:16.93
          5:53.05  6:29.46  7:06.17  7:42.91  8:19.91  8:56.13  9:32.30 10:08.90 10:45.50
         11:22.58 11:59.59 12:35.85 13:12.40 13:48.62 14:24.92 15:01.13 15:37.52 16:14.00
         16:50.34 17:26.23 18:01.36
   11.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi      17:15.97    18:22.99       
            30.22  1:04.22  1:39.17  2:15.47  2:51.58  3:28.33  4:04.86  4:41.57  5:18.03
          5:55.60  6:33.03  7:10.62  7:47.50  8:25.52  9:02.71  9:40.20 10:17.71 10:54.88
         11:32.74 12:10.87 12:48.83 13:26.31 14:04.18 14:42.24 15:20.06 15:58.36 16:36.50
         17:14.06 17:50.50 18:22.99
   12.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi      17:13.73    18:23.24  E    
            32.07  1:07.04  1:42.48  2:18.75  2:54.84  3:31.42  4:07.54  4:43.68  5:19.73
          5:56.22  6:32.90  7:09.67  7:46.64  8:23.61  9:00.83  9:38.02 10:15.28 10:52.97
         11:30.18 12:08.09 12:45.63 13:23.55 14:01.55 14:39.05 15:16.91 15:54.54 16:32.29
         17:10.07 17:48.05 18:23.24
   13.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers    16:45.46    18:34.10       
            31.18  1:05.70  1:41.00  2:16.36  2:51.96  3:27.53  4:03.68  4:40.00  5:16.62
          5:53.50  6:30.02  7:06.47  7:42.90  8:19.26  8:55.87  9:31.09 10:06.70 10:42.32
         11:18.33 11:54.63 12:31.03 13:08.04 13:45.91 14:26.85 15:09.94 15:52.50 16:33.40
         17:14.08 17:54.57 18:34.10
    NG  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas    17:41.32                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                   Senioren 1 en ouder
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV     15:27.36    15:29.11  A+   
        Nederlands Record Senioren
            28.31    59.00  1:30.25  2:01.76  2:33.06  3:04.10  3:35.22  4:06.24  4:37.34
          5:08.48  5:39.55  6:10.71  6:42.02  7:13.36  7:44.50  8:15.56  8:46.81  9:18.17
          9:49.29 10:20.55 10:51.42 11:22.76 11:53.69 12:25.03 12:56.03 13:27.34 13:58.32
         14:29.33 15:00.15 15:29.11
    2.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV     15:47.22    15:38.13  A+   
            28.65    59.26  1:30.49  2:02.09  2:33.65  3:05.12  3:36.51  4:07.91  4:39.31
          5:10.52  5:41.94  6:13.18  6:44.53  7:15.87  7:47.27  8:18.53  8:50.06  9:21.61
          9:53.46 10:24.70 10:56.15 11:27.41 11:59.12 12:30.75 13:02.68 13:34.21 14:05.40
         14:37.19 15:08.33 15:38.13
    3.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                   15:53.37    16:01.45  B    
            28.87    59.62  1:30.97  2:02.26  2:33.72  3:05.34  3:36.96  4:08.76  4:40.51
          5:12.45  5:44.33  6:16.72  6:49.03  7:21.63  7:54.38  8:27.55  8:59.91  9:32.55
         10:05.31 10:38.29 11:11.45 11:44.77 12:17.81 12:50.81 13:23.25 13:56.18 14:28.96
         15:01.88 15:34.10 16:01.45
    4.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                   16:34.40    16:42.29  C    
            29.07  1:01.12  1:34.19  2:07.12  2:40.15  3:12.93  3:45.86  4:19.02  4:52.52
          5:25.50  5:59.31  6:32.88  7:06.65  7:39.91  8:13.85  8:47.66  9:21.64  9:55.38
         10:29.76 11:03.53 11:37.68 12:11.68 12:45.68 13:19.62 13:53.42 14:27.50 15:01.68
         15:35.75 16:09.92 16:42.29
    5.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn              15:46.89    16:46.73  D    
            29.97  1:02.70  1:36.63  2:10.27  2:44.48  3:18.58  3:53.00  4:26.69  5:00.08
          5:33.23  6:06.58  6:40.14  7:14.37  7:48.20  8:22.41  8:55.83  9:29.51 10:03.08
         10:36.69 11:10.18 11:44.07 12:18.13 12:51.96 13:26.19 13:59.64 14:33.65 15:07.61
         15:41.56 16:14.50 16:46.73
    6.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg           16:31.22    17:00.63  D    
            29.33  1:01.29  1:34.48  2:07.89  2:41.31  3:15.00  3:48.78  4:22.85  4:57.50
          5:32.48  6:07.16  6:41.65  7:15.70  7:50.89  8:25.57  9:00.26  9:34.75 10:09.68
         10:44.41 11:19.97 11:53.84 12:28.23 13:02.39 13:37.17 14:11.30 14:46.19 15:20.17
         15:55.12 16:29.28 17:00.63
    7.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                     16:57.62    17:05.84  E    
            29.66  1:02.67  1:36.10  2:10.03  2:43.85  3:18.38  3:52.55  4:26.92  5:01.08
          5:35.31  6:09.46  6:43.93  7:18.15  7:52.66  8:26.98  9:01.34  9:35.62 10:10.73
         10:45.16 11:20.03 11:54.66 12:29.46 13:04.07 13:39.20 14:13.99 14:49.08 15:23.90
         15:58.82 16:32.18 17:05.84
    8.  Erik SchrŲder                 8402025   TriVia                  16:54.46    17:08.08  E    
            29.41  1:02.02  1:35.09  2:08.79  2:43.18  3:17.16  3:51.73  4:26.02  5:00.44
          5:34.66  6:09.15  6:43.65  7:18.50  7:53.30  8:28.29  9:03.23  9:38.22 10:13.35
         10:48.67 11:23.89 11:58.82 12:33.89 13:08.84 13:44.07 14:19.07 14:53.95 15:28.21
         16:02.33 16:36.11 17:08.08
    9.  Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana            17:15.39    17:15.72  E    
            29.77  1:03.66  1:38.08  2:12.53  2:46.81  3:21.60  3:56.39  4:31.50  5:06.60
          5:41.67  6:16.46  6:51.42  7:26.70  8:01.53  8:36.33  9:10.82  9:45.68 10:20.35
         10:55.05 11:29.52 12:04.36 12:38.53 13:13.38 13:48.18 14:23.10 14:57.82 15:32.93
         16:07.78 16:42.12 17:15.72
   10.  Erik Simons                   8902845   WZK                     16:46.01    17:21.27  E    
            29.49  1:02.58  1:36.36  2:10.60  2:44.90  3:19.58  3:54.76  4:30.18  5:05.83
          5:42.12  6:16.94  6:52.55  7:27.90  8:03.08  8:38.96  9:14.35  9:49.78 10:25.20
         11:00.07 11:35.12 12:10.58 12:45.59 13:20.52 13:55.90 14:30.74 15:05.83 15:40.25
         16:15.37 16:49.07 17:21.27
   11.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn              17:23.30    17:21.48  E    
            30.32  1:04.03  1:39.12  2:14.08  2:49.51  3:24.78  4:00.63  4:36.00  5:11.81
          5:47.28  6:22.67  6:57.80  7:33.08  8:08.26  8:43.37  9:18.36  9:53.40 10:28.38
         11:03.53 11:38.25 12:13.19 12:47.89 13:22.83 13:57.49 14:32.35 15:06.99 15:41.97
         16:16.48 16:50.44 17:21.48
   12.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis             17:06.58    17:23.41  E    
            29.38  1:02.48  1:36.93  2:12.20  2:47.34  3:22.07  3:57.74  4:33.41  5:09.42
          5:44.82  6:20.02  6:54.91  7:30.53  8:06.23  8:42.20  9:17.90  9:53.37 10:28.83
         11:04.13 11:39.02 12:13.79 12:48.58 13:23.71 13:58.42 14:33.52 15:08.22 15:42.52
         16:16.90 16:50.77 17:23.41
   13.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                   16:54.12    17:32.29  E    
            31.00  1:05.54  1:40.93  2:16.16  2:51.66  3:27.26  4:02.57  4:37.87  5:13.35
          5:48.58  6:23.78  6:59.28  7:34.54  8:09.89  8:45.29  9:20.72  9:55.44 10:30.77
         11:05.99 11:41.04 12:16.23 12:51.78 13:27.03 14:02.13 14:37.63 15:13.29 15:48.75
         16:24.23 16:59.04 17:32.29
   14.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB             17:10.66    17:34.14  E    
            29.80  1:03.69  1:37.64  2:11.95  2:46.06  3:20.13  3:54.67  4:29.18  5:03.50
          5:38.28  6:12.72  6:47.62  7:23.14  7:58.46  8:33.83  9:09.53  9:45.15 10:21.24
         10:56.87 11:32.93 12:09.56 12:45.95 13:22.46 13:58.69 14:35.29 15:11.10 15:46.49
         16:23.38 16:58.60 17:34.14
   15.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                     17:00.14    17:46.33  E    
            29.95  1:04.04  1:38.58  2:13.99  2:49.75  3:24.85  4:00.49  4:36.50  5:12.47
          5:48.22  6:24.62  7:00.31  7:36.72  8:12.84  8:49.07  9:24.62 10:00.88 10:37.04
         11:13.25 11:48.88 12:25.53 13:01.63 13:38.44 14:14.70 14:50.83 15:26.35 16:02.31
         16:37.77 17:12.84 17:46.33
   16.  Joost SchrŲder                8803073   TriVia                  17:02.35    17:46.82  E    
            29.45  1:02.56  1:36.99  2:10.67  2:44.92  3:19.08  3:53.91  4:28.57  5:04.39
          5:39.97  6:16.46  6:52.26  7:29.49  8:05.21  8:42.37  9:17.77  9:54.30 10:30.05
         11:06.44 11:42.10 12:18.92 12:55.46 13:30.84 14:06.83 14:44.12 15:20.96 15:57.92
         16:34.15 17:11.61 17:46.82
    NG  Robert NŁŖle                  1987/AK20 Erfurter SC             15:25.23                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                                all-in
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV     15:27.36    15:29.11  A+   
        Nederlands Record Senioren
            28.31    59.00  1:30.25  2:01.76  2:33.06  3:04.10  3:35.22  4:06.24  4:37.34
          5:08.48  5:39.55  6:10.71  6:42.02  7:13.36  7:44.50  8:15.56  8:46.81  9:18.17
          9:49.29 10:20.55 10:51.42 11:22.76 11:53.69 12:25.03 12:56.03 13:27.34 13:58.32
         14:29.33 15:00.15 15:29.11
    2.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV     15:47.22    15:38.13  A+   
            28.65    59.26  1:30.49  2:02.09  2:33.65  3:05.12  3:36.51  4:07.91  4:39.31
          5:10.52  5:41.94  6:13.18  6:44.53  7:15.87  7:47.27  8:18.53  8:50.06  9:21.61
          9:53.46 10:24.70 10:56.15 11:27.41 11:59.12 12:30.75 13:02.68 13:34.21 14:05.40
         14:37.19 15:08.33 15:38.13
    3.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                   15:53.37    16:01.45  B    
            28.87    59.62  1:30.97  2:02.26  2:33.72  3:05.34  3:36.96  4:08.76  4:40.51
          5:12.45  5:44.33  6:16.72  6:49.03  7:21.63  7:54.38  8:27.55  8:59.91  9:32.55
         10:05.31 10:38.29 11:11.45 11:44.77 12:17.81 12:50.81 13:23.25 13:56.18 14:28.96
         15:01.88 15:34.10 16:01.45
    4.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)    16:45.44    16:35.63  B    
            29.17  1:00.88  1:33.17  2:06.27  2:39.15  3:12.58  3:45.73  4:18.96  4:52.03
          5:25.33  5:58.48  6:31.90  7:05.23  7:38.61  8:12.07  8:45.67  9:19.18  9:52.93
         10:26.61 11:00.11 11:33.80 12:07.57 12:41.04 13:14.77 13:48.36 14:22.23 14:55.85
         15:29.58 16:03.19 16:35.63
    5.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                   16:34.40    16:42.29  C    
            29.07  1:01.12  1:34.19  2:07.12  2:40.15  3:12.93  3:45.86  4:19.02  4:52.52
          5:25.50  5:59.31  6:32.88  7:06.65  7:39.91  8:13.85  8:47.66  9:21.64  9:55.38
         10:29.76 11:03.53 11:37.68 12:11.68 12:45.68 13:19.62 13:53.42 14:27.50 15:01.68
         15:35.75 16:09.92 16:42.29
    6.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn              15:46.89    16:46.73  D    
            29.97  1:02.70  1:36.63  2:10.27  2:44.48  3:18.58  3:53.00  4:26.69  5:00.08
          5:33.23  6:06.58  6:40.14  7:14.37  7:48.20  8:22.41  8:55.83  9:29.51 10:03.08
         10:36.69 11:10.18 11:44.07 12:18.13 12:51.96 13:26.19 13:59.64 14:33.65 15:07.61
         15:41.56 16:14.50 16:46.73
    7.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                    17:02.13    16:47.74  B    
            30.65  1:03.74  1:37.94  2:11.47  2:45.13  3:19.03  3:52.27  4:26.23  5:00.71
          5:34.16  6:08.34  6:41.94  7:15.65  7:49.26  8:23.16  8:56.76  9:30.69 10:04.73
         10:38.44 11:12.19 11:46.22 12:19.45 12:53.75 13:27.60 14:00.96 14:35.35 15:08.66
         15:42.47 16:16.30 16:47.74
    8.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg           16:31.22    17:00.63  D    
            29.33  1:01.29  1:34.48  2:07.89  2:41.31  3:15.00  3:48.78  4:22.85  4:57.50
          5:32.48  6:07.16  6:41.65  7:15.70  7:50.89  8:25.57  9:00.26  9:34.75 10:09.68
         10:44.41 11:19.97 11:53.84 12:28.23 13:02.39 13:37.17 14:11.30 14:46.19 15:20.17
         15:55.12 16:29.28 17:00.63
    9.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                     16:57.62    17:05.84  E    
            29.66  1:02.67  1:36.10  2:10.03  2:43.85  3:18.38  3:52.55  4:26.92  5:01.08
          5:35.31  6:09.46  6:43.93  7:18.15  7:52.66  8:26.98  9:01.34  9:35.62 10:10.73
         10:45.16 11:20.03 11:54.66 12:29.46 13:04.07 13:39.20 14:13.99 14:49.08 15:23.90
         15:58.82 16:32.18 17:05.84
   10.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                     17:09.99    17:06.24  C    
            30.63  1:03.89  1:38.42  2:12.52  2:46.13  3:20.19  3:54.65  4:29.00  5:03.27
          5:37.73  6:12.23  6:46.80  7:21.39  7:56.31  8:30.90  9:05.71  9:40.25 10:15.06
         10:49.55 11:24.00 11:59.28 12:33.79 13:08.16 13:42.88 14:17.02 14:51.47 15:25.51
         15:59.55 16:33.46 17:06.24
   11.  Erik SchrŲder                 8402025   TriVia                  16:54.46    17:08.08  E    
            29.41  1:02.02  1:35.09  2:08.79  2:43.18  3:17.16  3:51.73  4:26.02  5:00.44
          5:34.66  6:09.15  6:43.65  7:18.50  7:53.30  8:28.29  9:03.23  9:38.22 10:13.35
         10:48.67 11:23.89 11:58.82 12:33.89 13:08.84 13:44.07 14:19.07 14:53.95 15:28.21
         16:02.33 16:36.11 17:08.08
   12.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC            17:21.80    17:10.36  C    
            29.33  1:02.67  1:36.60  2:10.31  2:44.21  3:17.96  3:51.97  4:26.51  5:00.96
          5:35.36  6:10.16  6:44.99  7:19.16  7:53.47  8:28.07  9:02.62  9:37.52 10:12.31
         10:47.28 11:22.53 11:57.84 12:32.75 13:07.74 13:42.78 14:17.74 14:52.33 15:27.56
         16:02.30 16:37.09 17:10.36
   13.  Robin den Boer                9006177   De Warande              17:00.97    17:12.09  D    
            30.76  1:04.04  1:38.39  2:12.35  2:46.37  3:20.77  3:55.00  4:29.17  5:03.03
          5:37.20  6:11.96  6:46.84  7:20.77  7:54.99  8:29.19  9:03.75  9:39.06 10:13.20
         10:48.22 11:23.43 11:58.97 12:34.12 13:08.84 13:43.53 14:18.31 14:53.54 15:28.46
         16:02.71 16:38.89 17:12.09
   14.  Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana            17:15.39    17:15.72  E    
            29.77  1:03.66  1:38.08  2:12.53  2:46.81  3:21.60  3:56.39  4:31.50  5:06.60
          5:41.67  6:16.46  6:51.42  7:26.70  8:01.53  8:36.33  9:10.82  9:45.68 10:20.35
         10:55.05 11:29.52 12:04.36 12:38.53 13:13.38 13:48.18 14:23.10 14:57.82 15:32.93
         16:07.78 16:42.12 17:15.72
   15.  Erik Simons                   8902845   WZK                     16:46.01    17:21.27  E    
            29.49  1:02.58  1:36.36  2:10.60  2:44.90  3:19.58  3:54.76  4:30.18  5:05.83
          5:42.12  6:16.94  6:52.55  7:27.90  8:03.08  8:38.96  9:14.35  9:49.78 10:25.20
         11:00.07 11:35.12 12:10.58 12:45.59 13:20.52 13:55.90 14:30.74 15:05.83 15:40.25
         16:15.37 16:49.07 17:21.27
   16.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn              17:23.30    17:21.48  E    
            30.32  1:04.03  1:39.12  2:14.08  2:49.51  3:24.78  4:00.63  4:36.00  5:11.81
          5:47.28  6:22.67  6:57.80  7:33.08  8:08.26  8:43.37  9:18.36  9:53.40 10:28.38
         11:03.53 11:38.25 12:13.19 12:47.89 13:22.83 13:57.49 14:32.35 15:06.99 15:41.97
         16:16.48 16:50.44 17:21.48
   17.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis             17:06.58    17:23.41  E    
            29.38  1:02.48  1:36.93  2:12.20  2:47.34  3:22.07  3:57.74  4:33.41  5:09.42
          5:44.82  6:20.02  6:54.91  7:30.53  8:06.23  8:42.20  9:17.90  9:53.37 10:28.83
         11:04.13 11:39.02 12:13.79 12:48.58 13:23.71 13:58.42 14:33.52 15:08.22 15:42.52
         16:16.90 16:50.77 17:23.41
   18.  Marco van der Stel            9102879   ACZ                     17:21.26    17:28.44  D    
            31.00  1:05.13  1:39.88  2:14.22  2:48.70  3:23.46  3:58.29  4:33.68  5:09.19
          5:44.82  6:20.30  6:55.41  7:30.30  8:05.45  8:40.73  9:16.15  9:50.77 10:26.41
         11:01.45 11:36.77 12:12.19 12:47.74 13:22.65 13:57.84 14:32.87 15:08.42 15:43.86
         16:19.45 16:54.43 17:28.44
   19.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo             17:11.28    17:29.61  D    
            29.54  1:02.98  1:37.43  2:12.17  2:47.09  3:22.15  3:57.39  4:32.84  5:08.11
          5:43.27  6:18.49  6:53.55  7:29.07  8:04.47  8:39.83  9:15.26  9:50.63 10:26.08
         11:01.75 11:37.39 12:12.65 12:48.02 13:23.53 13:59.16 14:34.68 15:10.25 15:45.84
         16:21.36 16:56.03 17:29.61
   20.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                   16:54.12    17:32.29  E    
            31.00  1:05.54  1:40.93  2:16.16  2:51.66  3:27.26  4:02.57  4:37.87  5:13.35
          5:48.58  6:23.78  6:59.28  7:34.54  8:09.89  8:45.29  9:20.72  9:55.44 10:30.77
         11:05.99 11:41.04 12:16.23 12:51.78 13:27.03 14:02.13 14:37.63 15:13.29 15:48.75
         16:24.23 16:59.04 17:32.29
   21.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB             17:10.66    17:34.14  E    
            29.80  1:03.69  1:37.64  2:11.95  2:46.06  3:20.13  3:54.67  4:29.18  5:03.50
          5:38.28  6:12.72  6:47.62  7:23.14  7:58.46  8:33.83  9:09.53  9:45.15 10:21.24
         10:56.87 11:32.93 12:09.56 12:45.95 13:22.46 13:58.69 14:35.29 15:11.10 15:46.49
         16:23.38 16:58.60 17:34.14
   22.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn              17:12.68    17:43.68  E    
            30.02  1:03.69  1:37.93  2:12.54  2:47.16  3:22.02  3:56.96  4:32.11  5:07.49
          5:43.37  6:19.19  6:54.79  7:30.72  8:06.66  8:42.44  9:18.58  9:54.71 10:30.52
         11:06.74 11:43.04 12:19.75 12:55.95 13:32.53 14:08.31 14:44.75 15:20.75 15:56.96
         16:32.58 17:08.60 17:43.68
   23.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC          17:31.30    17:46.28  E    
            30.21  1:04.17  1:39.16  2:13.97  2:48.63  3:24.64  4:00.14  4:35.61  5:11.61
          5:46.96  6:22.58  6:57.73  7:33.19  8:08.77  8:44.33  9:20.13  9:55.47 10:31.46
         11:08.29 11:43.84 12:19.76 12:56.08 13:32.56 14:09.44 14:45.73 15:21.92 15:58.16
         16:34.26 17:11.52 17:46.28
   24.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                     17:00.14    17:46.33  E    
            29.95  1:04.04  1:38.58  2:13.99  2:49.75  3:24.85  4:00.49  4:36.50  5:12.47
          5:48.22  6:24.62  7:00.31  7:36.72  8:12.84  8:49.07  9:24.62 10:00.88 10:37.04
         11:13.25 11:48.88 12:25.53 13:01.63 13:38.44 14:14.70 14:50.83 15:26.35 16:02.31
         16:37.77 17:12.84 17:46.33
   25.  Joost SchrŲder                8803073   TriVia                  17:02.35    17:46.82  E    
            29.45  1:02.56  1:36.99  2:10.67  2:44.92  3:19.08  3:53.91  4:28.57  5:04.39
          5:39.97  6:16.46  6:52.26  7:29.49  8:05.21  8:42.37  9:17.77  9:54.30 10:30.05
         11:06.44 11:42.10 12:18.92 12:55.46 13:30.84 14:06.83 14:44.12 15:20.96 15:57.92
         16:34.15 17:11.61 17:46.82
   26.  Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)           17:24.53    18:01.36  E    
            31.23  1:05.58  1:40.66  2:16.37  2:52.14  3:28.19  4:04.26  4:40.61  5:16.93
          5:53.05  6:29.46  7:06.17  7:42.91  8:19.91  8:56.13  9:32.30 10:08.90 10:45.50
         11:22.58 11:59.59 12:35.85 13:12.40 13:48.62 14:24.92 15:01.13 15:37.52 16:14.00
         16:50.34 17:26.23 18:01.36
   27.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi      17:15.97    18:22.99       
            30.22  1:04.22  1:39.17  2:15.47  2:51.58  3:28.33  4:04.86  4:41.57  5:18.03
          5:55.60  6:33.03  7:10.62  7:47.50  8:25.52  9:02.71  9:40.20 10:17.71 10:54.88
         11:32.74 12:10.87 12:48.83 13:26.31 14:04.18 14:42.24 15:20.06 15:58.36 16:36.50
         17:14.06 17:50.50 18:22.99
   28.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi      17:13.73    18:23.24  E    
            32.07  1:07.04  1:42.48  2:18.75  2:54.84  3:31.42  4:07.54  4:43.68  5:19.73
          5:56.22  6:32.90  7:09.67  7:46.64  8:23.61  9:00.83  9:38.02 10:15.28 10:52.97
         11:30.18 12:08.09 12:45.63 13:23.55 14:01.55 14:39.05 15:16.91 15:54.54 16:32.29
         17:10.07 17:48.05 18:23.24
   29.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers    16:45.46    18:34.10       
            31.18  1:05.70  1:41.00  2:16.36  2:51.96  3:27.53  4:03.68  4:40.00  5:16.62
          5:53.50  6:30.02  7:06.47  7:42.90  8:19.26  8:55.87  9:31.09 10:06.70 10:42.32
         11:18.33 11:54.63 12:31.03 13:08.04 13:45.91 14:26.85 15:09.94 15:52.50 16:33.40
         17:14.08 17:54.57 18:34.10
    NG  Robert NŁŖle                  1987/AK20 Erfurter SC             15:25.23                   
    NG  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas    17:41.32                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis       16:37.47    16:48.17  A+   
        Kampioenschaps Record
            31.03  1:03.98  1:37.33  2:11.02  2:44.64  3:18.26  3:51.97  4:25.72  4:59.43
          5:32.85  6:06.56  6:40.23  7:13.98  7:47.53  8:21.23  8:54.76  9:28.57 10:02.24
         10:36.20 11:09.97 11:43.65 12:17.36 12:51.40 13:25.51 13:59.71 14:33.83 15:07.78
         15:41.84 16:15.69 16:48.17
    2.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                   18:10.28    17:22.14  A+   
            30.87  1:05.40  1:40.73  2:16.04  2:51.26  3:26.55  4:01.87  4:36.61  5:11.89
          5:46.91  6:21.93  6:57.09  7:32.12  8:07.15  8:42.00  9:16.86  9:51.68 10:26.08
         11:00.76 11:35.19 12:09.82 12:44.54 13:19.41 13:54.09 14:28.80 15:03.56 15:38.22
         16:13.02 16:47.77 17:22.14
    3.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB             18:46.42    18:18.42  C    
            31.79  1:07.76  1:43.52  2:19.96  2:56.54  3:33.27  4:10.01  4:46.94  5:23.76
          6:01.19  6:38.19  7:14.93  7:51.71  8:29.18  9:05.95  9:43.39 10:19.82 10:56.85
         11:33.81 12:11.09 12:47.86 13:25.04 14:00.04 14:36.31 15:13.47 15:50.98 16:28.08
         17:05.50 17:41.90 18:18.42
    4.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers    19:17.22    18:48.57  D    
            33.08  1:09.56  1:46.62  2:24.23  3:02.24  3:40.21  4:18.48  4:56.70  5:34.77
          6:12.41  6:50.68  7:28.53  8:06.48  8:44.39  9:22.54 10:00.51 10:38.57 11:16.61
         11:54.92 12:33.07 13:11.09 13:48.20 14:26.06 15:03.62 15:41.97 16:20.22 16:58.30
         17:35.84 18:13.30 18:48.57
    5.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval         19:01.21    19:10.05  E    
            33.21  1:09.61  1:46.44  2:24.27  3:02.36  3:40.96  4:19.20  4:58.17  5:36.30
          6:15.39  6:53.95  7:33.11  8:11.67  8:50.86  9:29.31 10:08.11 10:45.92 11:24.86
         12:03.17 12:42.58 13:20.61 13:59.89 14:38.29 15:17.75 15:56.16 16:35.52 17:14.16
         17:53.78 18:32.13 19:10.05
    6.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg           19:05.14    19:14.64  E    
            32.23  1:08.66  1:45.42  2:22.99  3:00.77  3:39.27  4:17.45  4:56.21  5:34.45
          6:13.65  6:52.25  7:31.20  8:09.76  8:49.09  9:27.85 10:06.92 10:45.98 11:25.08
         12:03.89 12:43.16 13:22.11 14:01.45 14:40.70 15:20.11 15:58.96 16:38.57 17:17.69
         17:57.13 18:36.00 19:14.64
    7.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas    18:52.95    19:50.07       
            33.67  1:10.50  1:48.62  2:27.41  3:06.45  3:46.10  4:25.51  5:05.84  5:46.02
          6:26.40  7:06.62  7:47.03  8:27.17  9:07.73  9:47.76 10:28.22 11:08.00 11:48.97
         12:29.27 13:09.93 13:50.52 14:31.31 15:12.15 15:52.70 16:32.86 17:13.39 17:52.99
         18:33.48 19:12.86 19:50.07
    8.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                19:21.46    20:04.38       
            34.25  1:13.31  1:53.35  2:37.34  3:15.54  3:55.15  4:35.78  5:16.35  5:57.17
          6:38.31  7:19.26  7:59.98  8:40.66  9:20.91 10:01.01 10:42.11 11:23.10 12:02.67
         12:43.09 13:23.66 14:04.31 14:44.85 15:25.50 16:05.26 16:45.09 17:25.61 18:06.28
         18:46.81 19:26.49 20:04.38


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                   Senioren 1 en ouder
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linsy Heister                 8801672   EIFFEL Swimmers PSV     17:26.45    17:21.28  B    
            32.86  1:07.49  1:42.48  2:17.27  2:51.56  3:26.02  4:00.73  4:35.27  5:09.96
          5:44.40  6:18.72  6:53.26  7:28.08  8:02.80  8:37.52  9:12.26  9:46.84 10:22.07
         10:57.03 11:32.03 12:06.93 12:42.14 13:17.30 13:52.40 14:27.43 15:02.70 15:37.51
         16:12.63 16:47.73 17:21.28
    2.  Marion van den Berg           8600272   DWK                     17:50.18    18:09.79  D    
            31.60  1:07.59  1:42.60  2:17.98  2:53.30  3:29.51  4:05.57  4:42.32  5:18.25
          5:55.31  6:32.63  7:09.86  7:46.77  8:24.47  9:00.53  9:37.25 10:14.12 10:50.14
         11:27.47 12:04.76 12:41.24 13:18.34 13:55.27 14:31.58 15:07.58 15:44.28 16:21.45
         16:58.24 17:34.50 18:09.79
    3.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC          18:24.80    18:30.88  D    
            32.81  1:09.61  1:47.18  2:24.94  3:02.56  3:40.50  4:18.11  4:55.90  5:33.39
          6:10.96  6:48.34  7:25.66  8:02.88  8:39.87  9:17.01  9:53.83 10:30.61 11:07.61
         11:44.81 12:21.83 12:58.95 13:36.36 14:13.30 14:50.66 15:27.89 16:05.44 16:42.51
         17:19.36 17:55.48 18:30.88
    4.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ        18:20.70    18:48.47  E    
            32.46  1:07.98  1:44.98  2:22.19  2:59.18  3:36.87  4:14.41  4:52.03  5:29.83
          6:07.78  6:45.85  7:23.48  8:01.26  8:39.19  9:17.01  9:54.83 10:32.88 11:11.00
         11:49.12 12:27.77 13:05.93 13:44.00 14:22.15 15:00.24 15:38.50 16:16.62 16:54.74
         17:32.72 18:10.85 18:48.47
    5.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo             18:36.01    19:07.19  E    
            34.37  1:11.22  1:49.02  2:26.72  3:04.81  3:42.95  4:20.90  4:58.96  5:36.97
          6:15.08  6:53.39  7:31.34  8:09.52  8:47.84  9:26.20 10:04.37 10:42.66 11:21.06
         11:59.46 12:37.96 13:16.41 13:55.20 14:33.82 15:12.72 15:51.85 16:30.37 17:09.14
         17:48.38 18:28.00 19:07.19
    6.  Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben              18:17.32    19:08.72  E    
            32.99  1:09.25  1:46.74  2:24.53  3:02.77  3:40.58  4:18.69  4:56.52  5:34.82
          6:13.03  6:51.56  7:30.06  8:09.11  8:47.91  9:26.23 10:05.23 10:43.76 11:22.56
         12:01.45 12:40.15 13:18.96 13:57.77 14:36.73 15:15.76 15:55.09 16:34.13 17:13.46
         17:52.12 18:31.00 19:08.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                                all-in
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis       16:37.47    16:48.17  A+   
        Kampioenschaps Record
            31.03  1:03.98  1:37.33  2:11.02  2:44.64  3:18.26  3:51.97  4:25.72  4:59.43
          5:32.85  6:06.56  6:40.23  7:13.98  7:47.53  8:21.23  8:54.76  9:28.57 10:02.24
         10:36.20 11:09.97 11:43.65 12:17.36 12:51.40 13:25.51 13:59.71 14:33.83 15:07.78
         15:41.84 16:15.69 16:48.17
    2.  Linsy Heister                 8801672   EIFFEL Swimmers PSV     17:26.45    17:21.28  B    
            32.86  1:07.49  1:42.48  2:17.27  2:51.56  3:26.02  4:00.73  4:35.27  5:09.96
          5:44.40  6:18.72  6:53.26  7:28.08  8:02.80  8:37.52  9:12.26  9:46.84 10:22.07
         10:57.03 11:32.03 12:06.93 12:42.14 13:17.30 13:52.40 14:27.43 15:02.70 15:37.51
         16:12.63 16:47.73 17:21.28
    3.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                   18:10.28    17:22.14  A+   
            30.87  1:05.40  1:40.73  2:16.04  2:51.26  3:26.55  4:01.87  4:36.61  5:11.89
          5:46.91  6:21.93  6:57.09  7:32.12  8:07.15  8:42.00  9:16.86  9:51.68 10:26.08
         11:00.76 11:35.19 12:09.82 12:44.54 13:19.41 13:54.09 14:28.80 15:03.56 15:38.22
         16:13.02 16:47.77 17:22.14
    4.  Marion van den Berg           8600272   DWK                     17:50.18    18:09.79  D    
            31.60  1:07.59  1:42.60  2:17.98  2:53.30  3:29.51  4:05.57  4:42.32  5:18.25
          5:55.31  6:32.63  7:09.86  7:46.77  8:24.47  9:00.53  9:37.25 10:14.12 10:50.14
         11:27.47 12:04.76 12:41.24 13:18.34 13:55.27 14:31.58 15:07.58 15:44.28 16:21.45
         16:58.24 17:34.50 18:09.79
    5.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB             18:46.42    18:18.42  C    
            31.79  1:07.76  1:43.52  2:19.96  2:56.54  3:33.27  4:10.01  4:46.94  5:23.76
          6:01.19  6:38.19  7:14.93  7:51.71  8:29.18  9:05.95  9:43.39 10:19.82 10:56.85
         11:33.81 12:11.09 12:47.86 13:25.04 14:00.04 14:36.31 15:13.47 15:50.98 16:28.08
         17:05.50 17:41.90 18:18.42
    6.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC          18:24.80    18:30.88  D    
            32.81  1:09.61  1:47.18  2:24.94  3:02.56  3:40.50  4:18.11  4:55.90  5:33.39
          6:10.96  6:48.34  7:25.66  8:02.88  8:39.87  9:17.01  9:53.83 10:30.61 11:07.61
         11:44.81 12:21.83 12:58.95 13:36.36 14:13.30 14:50.66 15:27.89 16:05.44 16:42.51
         17:19.36 17:55.48 18:30.88
    7.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ        18:20.70    18:48.47  E    
            32.46  1:07.98  1:44.98  2:22.19  2:59.18  3:36.87  4:14.41  4:52.03  5:29.83
          6:07.78  6:45.85  7:23.48  8:01.26  8:39.19  9:17.01  9:54.83 10:32.88 11:11.00
         11:49.12 12:27.77 13:05.93 13:44.00 14:22.15 15:00.24 15:38.50 16:16.62 16:54.74
         17:32.72 18:10.85 18:48.47
    8.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers    19:17.22    18:48.57  D    
            33.08  1:09.56  1:46.62  2:24.23  3:02.24  3:40.21  4:18.48  4:56.70  5:34.77
          6:12.41  6:50.68  7:28.53  8:06.48  8:44.39  9:22.54 10:00.51 10:38.57 11:16.61
         11:54.92 12:33.07 13:11.09 13:48.20 14:26.06 15:03.62 15:41.97 16:20.22 16:58.30
         17:35.84 18:13.30 18:48.57
    9.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo             18:36.01    19:07.19  E    
            34.37  1:11.22  1:49.02  2:26.72  3:04.81  3:42.95  4:20.90  4:58.96  5:36.97
          6:15.08  6:53.39  7:31.34  8:09.52  8:47.84  9:26.20 10:04.37 10:42.66 11:21.06
         11:59.46 12:37.96 13:16.41 13:55.20 14:33.82 15:12.72 15:51.85 16:30.37 17:09.14
         17:48.38 18:28.00 19:07.19
   10.  Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben              18:17.32    19:08.72  E    
            32.99  1:09.25  1:46.74  2:24.53  3:02.77  3:40.58  4:18.69  4:56.52  5:34.82
          6:13.03  6:51.56  7:30.06  8:09.11  8:47.91  9:26.23 10:05.23 10:43.76 11:22.56
         12:01.45 12:40.15 13:18.96 13:57.77 14:36.73 15:15.76 15:55.09 16:34.13 17:13.46
         17:52.12 18:31.00 19:08.72
   11.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval         19:01.21    19:10.05  E    
            33.21  1:09.61  1:46.44  2:24.27  3:02.36  3:40.96  4:19.20  4:58.17  5:36.30
          6:15.39  6:53.95  7:33.11  8:11.67  8:50.86  9:29.31 10:08.11 10:45.92 11:24.86
         12:03.17 12:42.58 13:20.61 13:59.89 14:38.29 15:17.75 15:56.16 16:35.52 17:14.16
         17:53.78 18:32.13 19:10.05
   12.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg           19:05.14    19:14.64  E    
            32.23  1:08.66  1:45.42  2:22.99  3:00.77  3:39.27  4:17.45  4:56.21  5:34.45
          6:13.65  6:52.25  7:31.20  8:09.76  8:49.09  9:27.85 10:06.92 10:45.98 11:25.08
         12:03.89 12:43.16 13:22.11 14:01.45 14:40.70 15:20.11 15:58.96 16:38.57 17:17.69
         17:57.13 18:36.00 19:14.64
   13.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas    18:52.95    19:50.07       
            33.67  1:10.50  1:48.62  2:27.41  3:06.45  3:46.10  4:25.51  5:05.84  5:46.02
          6:26.40  7:06.62  7:47.03  8:27.17  9:07.73  9:47.76 10:28.22 11:08.00 11:48.97
         12:29.27 13:09.93 13:50.52 14:31.31 15:12.15 15:52.70 16:32.86 17:13.39 17:52.99
         18:33.48 19:12.86 19:50.07
   14.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                19:21.46    20:04.38       
            34.25  1:13.31  1:53.35  2:37.34  3:15.54  3:55.15  4:35.78  5:16.35  5:57.17
          6:38.31  7:19.26  7:59.98  8:40.66  9:20.91 10:01.01 10:42.11 11:23.10 12:02.67
         12:43.09 13:23.66 14:04.31 14:44.85 15:25.50 16:05.26 16:45.09 17:25.61 18:06.28
         18:46.81 19:26.49 20:04.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               3:44.17     3:44.68       
        Nick Driebergen, 87                          Bas van Velthoven, 85
        Lennart Stekelenburg, 86                     Stefan de Die, 86
            27.80    56.14  1:25.03  1:58.30  2:24.47  2:54.62  3:18.33  3:44.68

    2.  WVZ 1                                   WVZ                      3:52.27     3:56.37       
        Wouter Smeets, 84                            Raymond van de Merwe, 86
        Thijs van Valkengoed, 83                     Martijn Smeets, 81
            30.71  1:03.33  1:32.30  2:05.44  2:32.36  3:03.43  3:28.11  3:56.37

    3.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    3:51.16     3:57.30       
        Jeffrey Breedijk, 89                         Ewoud Tamminga, 82
        Robert Yallop, 89                            Joran Barends, 85
            29.72  1:00.72  1:32.01  2:09.77  2:35.62  3:06.38  3:30.57  3:57.30

    4.  Team Groningen 1                        Team Groningen           3:48.48     3:57.79       
        Rudy Ted de Haan, 84                         Rory Bob de Haan, 81
        Sebastian Bakker, 88                         Casper Hut, 78
            29.93  1:01.82  1:31.97  2:07.33  2:33.10  3:04.12  3:29.42  3:57.79

    5.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               4:01.47     3:58.26       
        Henk van Niejenhuis, 89                      Remko de Jong, 76
        Ryan van Voskuilen, 91                       Joost Reijns, 87
            29.30    59.56  1:31.96  2:09.91  2:36.03  3:07.86  3:32.01  3:58.26

    6.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     3:51.79     4:00.09       
        Mark Moussa, 90                              Marvin Kruin, 89
        Robin van Aggele, 84                         Dave Ligthart, 83
            31.66  1:05.32  1:33.49  2:06.85  2:33.43  3:05.79  3:31.25  4:00.09

    7.  TriVia 1                                TriVia                   4:08.34     4:01.43       
        Devi Wolthuizen, 87                          Marc Kremer, 90
        Erik Talma, 89                               Jeroen Stuut, 88
            30.65  1:03.15  1:33.81  2:11.00  2:37.25  3:07.86  3:32.67  4:01.43

    8.  De Lansingh 1                           De Lansingh              4:06.80     4:05.49       
        Roland Boon, 88                              Frank Boon, 88
        Jelte Stanic, 87                             Johnny Kranendonk, 83
            30.54  1:02.90  1:33.75  2:12.32  2:39.21  3:12.00  3:36.83  4:05.49

    8.  WVZ 2                                   WVZ                      3:59.72     4:05.49       
        Mike Stoffer, 89                             Sander Smeets, 84
        Thomas Kersten, 90                           Rutger van Oosterhout, 90
            30.89  1:04.36  1:36.36  2:14.20  2:40.77  3:12.45  3:37.57  4:05.49

   10.  DWK 1                                   DWK                      4:00.90     4:06.91       
        Joost Awater, 90                             Tim van Deutekom, 91
        Felix Broekhuizen, 90                        Olaf Achterberg, 90
            29.95  1:01.78  1:33.35  2:10.54  2:37.67  3:12.70  3:38.52  4:06.91

   11.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             3:56.21     4:08.03       
        Alan Smeets, 84                              Sven Jaeger, 83
        Davy Verreussel, 89                          Michel Heijnen, 87
            30.57  1:04.33  1:37.35  2:13.30  2:39.62  3:13.79  3:40.05  4:08.03

   12.  De Dolfijn 3                            De Dolfijn               4:00.87     4:08.35       
        Richard Blank, 72                            Bo Wullings, 89
        Danny van Zoen, 84                           Sjoerd Post, 84
            31.44  1:04.20  1:36.41  2:14.32  2:41.27  3:14.69  3:40.14  4:08.35

   13.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      4:03.85     4:08.50       
        Sil Hoving, 91                               Wouter Houtman, 90
        Arvid Munsters, 92                           Patrick Janssen, 91
            31.58  1:05.67  1:38.02  2:15.99  2:43.51  3:16.20  3:41.34  4:08.50

   14.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:09.70     4:08.93       
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            31.09  1:04.89  1:36.51  2:14.20  2:41.45  3:14.46  3:40.62  4:08.93

   15.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       4:04.10     4:09.06       
        Rense Loohuis, 91                            Jordi Dijkhuis, 91
        Sjoerd Zanderink, 91                         Frank Rikhof, 88
            30.64  1:02.57  1:35.06  2:12.30  2:39.20  3:13.12  3:39.41  4:09.06

   16.  Van Vliet Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda      3:57.02     4:09.73       
        Bastiaan Lijesen, 90                         Robert de Gruijl, 86
        Steven Nonnekes, 90                          Mark Hensen, 79
            28.32    59.07  1:31.53  2:09.43  2:38.69  3:14.43  3:40.58  4:09.73

   17.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    4:02.65     4:11.12       
        Fabian Beimin, 91                            Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                         Stef Comello, 88
            31.52  1:04.93  1:37.56  2:16.74  2:43.84  3:16.58  3:42.23  4:11.12

   18.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              4:01.06     4:12.09       
        Stanley Vleerlaag, 85                        Kevin Lebis, 81
        Ronald Hart, 78                              Pieter Schoots, 87
            30.66  1:03.28  1:35.94  2:15.67  2:42.70  3:16.80  3:42.81  4:12.09

   19.  De Zijl LGB 1                           De Zijl LGB              4:03.81     4:14.09       
        Robin Sprinkhuizen, 74                       Joost Rijntjes, 91
        Dingeman van der Pluijm, 90                  Michael van der Linden, 86
            32.78  1:07.97  1:39.92  2:18.07  2:45.98  3:19.75  3:45.13  4:14.09

   20.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       4:03.39     4:16.78       
        Dennis Overhage, 90                          Floor Verhaar, 90
        Rens van den Berg, 89                        Roy Visser, 91
            33.84  1:10.44  1:43.42  2:21.68  2:48.42  3:20.99  3:47.73  4:16.78




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
08.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               8:22.72     8:42.57       
        Lana Voinov, 91                              Lenneke van Schaik, 86
        Linda Bank, 86                               Lona Kroese, 87
            30.67  1:04.91  1:40.95  2:17.13  2:45.94  3:17.50  3:49.60  4:21.82  4:51.11
          5:24.65  5:58.53  6:32.36  7:01.35  7:34.32  8:08.15  8:42.57

    2.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      8:38.00     8:45.86       
        Roxanne Linders, 92                          Linda Weekers, 90
        Lieke Verouden, 90                           Jessica Spruit, 91
            30.30  1:03.63  1:38.08  2:12.24  2:42.65  3:15.90  3:48.67  4:21.41  4:51.67
          5:25.61  6:01.09  6:37.27  7:07.25  7:39.87  8:13.35  8:45.86

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     8:29.79     8:47.33       
        Malissa van der Horst, 92                    Marjolein Post, 89
        Ilse van Hoorn, 90                           Elise Bouwens, 91
            30.28  1:04.66  1:40.13  2:15.47  2:44.95  3:18.55  3:53.22  4:27.86  4:57.42
          5:31.23  6:06.58  6:41.67  7:09.68  7:41.10  8:14.36  8:47.33

    4.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       8:53.95     8:47.67       
        Silke Oude Weernink, 90                      Marlies Reinders, 86
        MariŽl Borgerink, 92                         Anique Willeme, 86
            29.67  1:02.39  1:35.94  2:09.60  2:40.80  3:14.88  3:50.47  4:25.50  4:54.85
          5:27.70  6:01.58  6:34.98  7:05.09  7:38.66  8:13.73  8:47.67

    5.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    8:47.89     8:58.75       
        Rieneke Terink, 84                           Shireen Post, 95
        Iris Pijtak, 93                              Silvie Ketelaars, 85
            28.91  1:00.91  1:32.77  2:04.15  2:35.36  3:10.43  3:46.07  4:20.72  4:52.76
          5:29.05  6:05.50  6:41.07  7:10.29  7:44.73  8:20.85  8:58.75

    6.  EIFFEL Swimmers PSV 2                   EIFFEL Swimmers PSV      8:57.75     9:09.55       
        Idoia Hidalgo, 91                            Malissa van de Heuvel, 93
        Anne Michelle Vos, 91                        Pauline van Dam, 93
            31.15  1:06.38  1:43.71  2:20.42  2:51.89  3:26.93  4:03.43  4:37.69  5:08.24
          5:42.55  6:18.87  6:54.32  7:25.02  7:58.70  8:34.38  9:09.55

    7.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    9:00.17     9:20.59       
        Marloes Giesselink, 92                       Evelien Kip, 92
        Nicole ter Bruggen, 92                       Marieke Nijhuis, 92
            31.19  1:06.06  1:43.02  2:19.69  2:51.67  3:28.55  4:08.15  4:47.79  5:20.32
          5:57.24  6:35.32  7:13.33  7:41.86  8:14.15  8:47.49  9:20.59

   BM   Nederland 1                             Nederland                8:20.00     8:10.42       
        BM
        Femke Heemskerk, 87                          Saskia de Jonge, 86
        Manon van Rooijen, 82                        Ranomi Kromowidjojo, 90
            28.28    57.93  1:28.58  1:58.55  2:26.58  2:56.57  3:28.56  4:00.53  4:28.88
          5:00.50  5:33.44  6:06.42  6:33.73  7:04.93  7:37.87  8:10.42




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB