Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 28. Heren, 100m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 29. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 30. Heren, 100m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 33. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 34. Dames, 400m wisselslag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 35. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 36. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 37. Heren, 1500m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 38. Dames, 1500m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Heren, 100m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Janssen               9102817   EIFFEL Swimmers PSV        52.48       52.75  B A+ 
            25.74    52.75
    2.  Rutger van Oosterhout         9002179   WVZ                        53.54       52.94  R A  
            25.69    52.94
    3.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        54.00       53.23  A    
            26.08    53.23
    4.  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG       53.72       53.53  A    
            25.68    53.53
    5.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      53.42       53.72  B    
            25.73    53.72
    6.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               53.83       53.83  B    
            26.02    53.83
    7.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        56.36       54.61  C    
            25.98    54.61
    8.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         51.91       54.81  C    
            27.05    54.81
    9.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              53.15       54.84  C    
            26.23    54.84
   10.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        55.90       55.47  D    
            26.95    55.47
   11.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       57.54       55.48  C    
            26.29    55.48
   12.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        54.70       55.91  D    
            27.12    55.91
   13.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ           55.58       55.92  D    
            26.79    55.92
   14.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        55.07       55.96  D    
            26.83    55.96
   15.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   55.89       55.99  D    
            27.00    55.99
   16.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                54.70       56.00  D    
            26.91    56.00
   17.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 55.89       56.05  D    
            26.68    56.05
   18.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                54.56       56.19  D    
            27.20    56.19
   19.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                      56.20       56.22  D    
            27.47    56.22
   19.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     55.39       56.22  D    
            26.60    56.22
   21.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         56.53       56.32  D    
            26.87    56.32
   22.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       56.36       56.33  D    
            27.35    56.33
   23.  Sil Hoving                    9103947   EIFFEL Swimmers PSV        56.14       56.42  D    
            27.40    56.42
   24.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              57.79       56.70  D    
            26.87    56.70
   25.  Thijs Hagelstein              9100827   VZC-E&P                    55.57       56.72  D    
            27.10    56.72
   26.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                     57.13       56.74  D    
            27.27    56.74
   27.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                56.35       56.81  E    
            27.73    56.81
   28.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        54.50       56.88  E    
            27.11    56.88
   29.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp         57.00       56.92  E    
            27.53    56.92
   30.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              56.23       57.04  E    
            27.47    57.04
   31.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                       56.61       57.14  E    
            27.63    57.14
   32.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp         57.62       57.18  E    
            27.51    57.18
   32.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              57.62       57.18  E    
            27.58    57.18
   34.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo                57.43       57.25  E    
            27.76    57.25
   35.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.91       57.26  E    
            27.06    57.26
   36.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                56.16       57.31  E    
            27.15    57.31
   37.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    57.60       57.49  E    
            27.59    57.49
   38.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus                 55.47       57.56  E    
            27.32    57.56
   39.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi         57.98       57.57  E    
            27.59    57.57
   40.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                    56.77       57.59  E    
            27.66    57.59
   41.  Lars v.d. Heijden             9005167   EIFFEL Swimmers PSV        56.71       57.63  E    
            27.84    57.63
   42.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           57.30       57.64  E    
            27.86    57.64
   43.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                   55.45       57.82  E    
            26.85    57.82
   44.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L                    57.02       57.93  E    
            27.12    57.93
   44.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB                57.52       57.93  E    
            27.31    57.93
   46.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 55.82       58.46  E    
            28.05    58.46
   47.  Joeri Scheidt                 9102011   VZC-E&P                    57.86       58.59  E    
            28.24    58.59
   48.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend            57.83       58.84  E    
            27.61    58.84
   48.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 56.23       58.84  E    
            28.01    58.84
   50.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                55.70     1:01.27       
            29.02  1:01.27
 NG.ZA  Adam Abuzunum                 25708-91  Westwood CRC               57.61                   
 NG.ZA  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       56.45                   
 NG.ZA  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                      55.49                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Heren, 100m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        48.78       48.37  A A+ 
        Kampioenschaps Record
            23.25    48.37
    2.  Mitja Zastrow                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        49.14       50.01  A A+ 
            24.55    50.01
    3.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 50.62       50.03  A A+ 
            24.11    50.03
    4.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 50.59       50.58  A A+ 
            24.30    50.58
    5.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn                 53.08       50.79  A A+ 
            24.90    50.79
    6.  Bas van Velthoven             8502695   De Dolfijn                 50.58       50.97  A A+ 
            24.47    50.97
    7.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       48.64       51.06  A A  
            24.39    51.06
    8.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        52.42       51.34  A A+ 
            24.86    51.34
    9.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      52.29       51.43  B A  
            24.85    51.43
   10.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 52.42       51.47  B A  
            24.68    51.47
   11.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming        51.23       51.82  B B  
            25.01    51.82
   12.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              52.59       51.83  B B  
            25.33    51.83
   13.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             49.53       51.85  B B  
            24.76    51.85
   14.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland               53.52       51.99  B A  
            25.25    51.99
   15.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    53.31       52.54  B C  
            25.20    52.54
   16.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           53.09       53.01  R B  
            25.50    53.01
   17.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             51.77       53.16  C    
            26.41    53.16
   18.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       53.75       53.39  B    
            25.77    53.39
   19.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        53.60       53.40  C    
            25.68    53.40
   20.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    54.08       53.42  B    
            25.75    53.42
   21.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV        53.71       53.47  C    
            26.35    53.47
   22.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        51.04       53.52  C    
            25.95    53.52
   23.  Bram Wisse                    8503035   DZT'62                     52.23       53.57  D    
            25.94    53.57
   24.  Frank Boon                    8800391   De Lansingh                54.06       53.77  C    
            26.07    53.77
   25.  Michiel Punter                8401823   Orca                       53.68       54.07  D    
            25.28    54.07
   26.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     51.72       54.09  D    
            25.76    54.09
   27.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           53.16       54.11  C    
            26.07    54.11
   28.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      53.17       54.12  C    
            26.30    54.12
   29.  Raga Flores                   8900903   BZV                        54.59       54.36  C    
            26.04    54.36
   30.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      51.42       54.39  D    
            26.25    54.39
   31.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV        55.00       54.42  C    
            26.44    54.42
   32.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       54.43       54.43  C    
            25.83    54.43
   33.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg              54.79       54.73  D    
            26.19    54.73
   34.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 54.83       54.85  D    
            26.44    54.85
   35.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                     53.67       55.32  D    
            27.24    55.32
   36.  Willem Jan v/d Vegte          8703459   DZ&PC                      54.03       55.33  E    
            26.81    55.33
   37.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            52.80       55.40  D    
            26.55    55.40
   38.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                53.51       55.48  D    
            26.96    55.48
   38.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       52.46       55.48  E    
            26.84    55.48
   40.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        52.51       55.72  D    
            27.35    55.72
   41.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 52.42       55.77  E    
            26.73    55.77
   42.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                        55.47       55.96  E    
            27.02    55.96
   43.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        55.07       56.54  E    
            26.88    56.54
   44.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               50.79       58.07       
            22.61    58.07
   45.  Botond Solymossy              36099-80  Westwood CRC               53.36     1:06.24       
            23.94  1:06.24
    NG  Robert Lijesen                8501579   EIFFEL Swimmers PSV        49.71                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Heren, 100m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        48.78       48.37  A A+ 
        Kampioenschaps Record
            23.25    48.37
    2.  Mitja Zastrow                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        49.14       50.01  A A+ 
            24.55    50.01
    3.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 50.62       50.03  A A+ 
            24.11    50.03
    4.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 50.59       50.58  A A+ 
            24.30    50.58
    5.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn                 53.08       50.79  A A+ 
            24.90    50.79
    6.  Bas van Velthoven             8502695   De Dolfijn                 50.58       50.97  A A+ 
            24.47    50.97
    7.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       48.64       51.06  A A  
            24.39    51.06
    8.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        52.42       51.34  A A+ 
            24.86    51.34
    9.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      52.29       51.43  B A  
            24.85    51.43
   10.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 52.42       51.47  B A  
            24.68    51.47
   11.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming        51.23       51.82  B B  
            25.01    51.82
   12.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              52.59       51.83  B B  
            25.33    51.83
   13.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             49.53       51.85  B B  
            24.76    51.85
   14.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland               53.52       51.99  B A  
            25.25    51.99
   15.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    53.31       52.54  B C  
            25.20    52.54
   16.  Patrick Janssen               9102817   EIFFEL Swimmers PSV        52.48       52.75  B A+ 
            25.74    52.75
   17.  Rutger van Oosterhout         9002179   WVZ                        53.54       52.94  R A  
            25.69    52.94
   18.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           53.09       53.01  R B  
            25.50    53.01
   19.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             51.77       53.16  C    
            26.41    53.16
   20.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        54.00       53.23  A    
            26.08    53.23
   21.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       53.75       53.39  B    
            25.77    53.39
   22.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        53.60       53.40  C    
            25.68    53.40
   23.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    54.08       53.42  B    
            25.75    53.42
   24.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV        53.71       53.47  C    
            26.35    53.47
   25.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        51.04       53.52  C    
            25.95    53.52
   26.  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG       53.72       53.53  A    
            25.68    53.53
   27.  Bram Wisse                    8503035   DZT'62                     52.23       53.57  D    
            25.94    53.57
   28.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      53.42       53.72  B    
            25.73    53.72
   29.  Frank Boon                    8800391   De Lansingh                54.06       53.77  C    
            26.07    53.77
   30.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               53.83       53.83  B    
            26.02    53.83
   31.  Michiel Punter                8401823   Orca                       53.68       54.07  D    
            25.28    54.07
   32.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     51.72       54.09  D    
            25.76    54.09
   33.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           53.16       54.11  C    
            26.07    54.11
   34.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      53.17       54.12  C    
            26.30    54.12
   35.  Raga Flores                   8900903   BZV                        54.59       54.36  C    
            26.04    54.36
   36.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      51.42       54.39  D    
            26.25    54.39
   37.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV        55.00       54.42  C    
            26.44    54.42
   38.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       54.43       54.43  C    
            25.83    54.43
   39.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        56.36       54.61  C    
            25.98    54.61
   40.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg              54.79       54.73  D    
            26.19    54.73
   41.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         51.91       54.81  C    
            27.05    54.81
   42.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              53.15       54.84  C    
            26.23    54.84
   43.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn                 54.83       54.85  D    
            26.44    54.85
   44.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                     53.67       55.32  D    
            27.24    55.32
   45.  Willem Jan v/d Vegte          8703459   DZ&PC                      54.03       55.33  E    
            26.81    55.33
   46.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            52.80       55.40  D    
            26.55    55.40
   47.  Tjerk vd Kieft                9001529   EZC                        55.90       55.47  D    
            26.95    55.47
   48.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       57.54       55.48  C    
            26.29    55.48
   48.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                53.51       55.48  D    
            26.96    55.48
   48.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       52.46       55.48  E    
            26.84    55.48
   51.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                        52.51       55.72  D    
            27.35    55.72
   52.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 52.42       55.77  E    
            26.73    55.77
   53.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        54.70       55.91  D    
            27.12    55.91
   54.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ           55.58       55.92  D    
            26.79    55.92
   55.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        55.07       55.96  D    
            26.83    55.96
   55.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                        55.47       55.96  E    
            27.02    55.96
   57.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   55.89       55.99  D    
            27.00    55.99
   58.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                54.70       56.00  D    
            26.91    56.00
   59.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 55.89       56.05  D    
            26.68    56.05
   60.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                54.56       56.19  D    
            27.20    56.19
   61.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     55.39       56.22  D    
            26.60    56.22
   61.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                      56.20       56.22  D    
            27.47    56.22
   63.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         56.53       56.32  D    
            26.87    56.32
   64.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       56.36       56.33  D    
            27.35    56.33
   65.  Sil Hoving                    9103947   EIFFEL Swimmers PSV        56.14       56.42  D    
            27.40    56.42
   66.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        55.07       56.54  E    
            26.88    56.54
   67.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              57.79       56.70  D    
            26.87    56.70
   68.  Thijs Hagelstein              9100827   VZC-E&P                    55.57       56.72  D    
            27.10    56.72
   69.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                     57.13       56.74  D    
            27.27    56.74
   70.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                56.35       56.81  E    
            27.73    56.81
   71.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        54.50       56.88  E    
            27.11    56.88
   72.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp         57.00       56.92  E    
            27.53    56.92
   73.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              56.23       57.04  E    
            27.47    57.04
   74.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                       56.61       57.14  E    
            27.63    57.14
   75.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp         57.62       57.18  E    
            27.51    57.18
   75.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              57.62       57.18  E    
            27.58    57.18
   77.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo                57.43       57.25  E    
            27.76    57.25
   78.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.91       57.26  E    
            27.06    57.26
   79.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo                56.16       57.31  E    
            27.15    57.31
   80.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    57.60       57.49  E    
            27.59    57.49
   81.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus                 55.47       57.56  E    
            27.32    57.56
   82.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi         57.98       57.57  E    
            27.59    57.57
   83.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                    56.77       57.59  E    
            27.66    57.59
   84.  Lars v.d. Heijden             9005167   EIFFEL Swimmers PSV        56.71       57.63  E    
            27.84    57.63
   85.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           57.30       57.64  E    
            27.86    57.64
   86.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                   55.45       57.82  E    
            26.85    57.82
   87.  Quinten Hompus                9100957   ZPB H&L                    57.02       57.93  E    
            27.12    57.93
   87.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB                57.52       57.93  E    
            27.31    57.93
   89.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               50.79       58.07       
            22.61    58.07
   90.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 55.82       58.46  E    
            28.05    58.46
   91.  Joeri Scheidt                 9102011   VZC-E&P                    57.86       58.59  E    
            28.24    58.59
   92.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend            57.83       58.84  E    
            27.61    58.84
   92.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 56.23       58.84  E    
            28.01    58.84
   94.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                55.70     1:01.27       
            29.02  1:01.27
   95.  Botond Solymossy              36099-80  Westwood CRC               53.36     1:06.24       
            23.94  1:06.24
 NG.ZA  Adam Abuzunum                 25708-91  Westwood CRC               57.61                   
 NG.ZA  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       56.45                   
 NG.ZA  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                      55.49                   
    NG  Robert Lijesen                8501579   EIFFEL Swimmers PSV        49.71                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis          58.52       57.81  B A+ 
            28.71    57.81
    2.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              59.33       57.87  B A+ 
            28.16    57.87
    3.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval            58.97       58.22  B A+ 
            28.44    58.22
    4.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                      59.97       59.17  B A  
            28.56    59.17
    5.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        59.65       59.49  A    
            28.88    59.49
    6.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:00.07       59.63  A    
            28.53    59.63
    7.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik            57.99     1:00.32  A    
            28.90  1:00.32
    8.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        1:00.96     1:00.70  B    
            29.21  1:00.70
    9.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:00.42     1:00.74  B    
            29.51  1:00.74
   10.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.14     1:01.01  B    
            29.39  1:01.01
   11.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 1:00.33     1:01.14  C    
            29.39  1:01.14
   12.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:01.13     1:01.20  B    
            29.71  1:01.20
   13.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                1:02.52     1:01.26  C    
            29.56  1:01.26
   14.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          1:01.38     1:01.39  B    
            29.39  1:01.39
   15.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:02.18     1:01.65  C    
            29.74  1:01.65
   16.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:02.44     1:01.76  C    
            28.79  1:01.76
   17.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    1:01.10     1:01.83  C    
            29.72  1:01.83
   18.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:01.69     1:02.06  D    
            30.09  1:02.06
   19.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                   59.42     1:02.31  D    
            29.61  1:02.31
   20.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.87     1:02.36  C    
            30.15  1:02.36
   21.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              1:00.97     1:02.72  D    
            29.73  1:02.72
   22.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    1:02.07     1:02.74  D    
            29.78  1:02.74
   23.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     1:02.27     1:02.75  D    
            29.69  1:02.75
   24.  Ela Hutten                    9300354   MNC Dordrecht            1:02.36     1:02.93  D    
            30.13  1:02.93
   25.  DaniŽlle de Groot             9303868   Oeza                     1:03.47     1:03.06  D    
            30.33  1:03.06
   25.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               1:01.41     1:03.06  D    
            30.51  1:03.06
   27.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     1:02.53     1:03.10  D    
            30.06  1:03.10
   28.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:03.78     1:03.23  D    
            30.30  1:03.23
   29.  Vera Weinberg                 9302144   NIMO                     1:04.40     1:03.25  D    
            30.37  1:03.25
   30.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:02.96     1:03.30  D    
            30.55  1:03.30
   31.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       1:04.27     1:03.32  D    
            30.91  1:03.32
   32.  Vera van Delden               9301308   WVZ                      1:03.27     1:03.33  D    
            30.26  1:03.33
   33.  Nynke van der Steur           9201690   Esca                     1:02.04     1:03.36  D    
            29.89  1:03.36
   34.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    1:02.84     1:03.41  D    
            30.63  1:03.41
   35.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:03.30     1:03.46  D    
            30.40  1:03.46
   36.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:04.47     1:03.61  D    
            30.25  1:03.61
   37.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:03.11     1:03.66  D    
            30.55  1:03.66
   38.  Iris Rozema                   9305108   FZC'54                   1:02.70     1:03.76  D    
            30.66  1:03.76
   39.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    1:03.89     1:03.79  D    
            30.95  1:03.79
   40.  Petri Veldhuis                9300794   Zvdo'74                  1:03.25     1:04.00  D    
            30.58  1:04.00
   41.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                    1:01.94     1:04.01  D    
            30.31  1:04.01
   42.  Pascalle Rovers               9301064   TRB/RES                  1:03.12     1:04.02  D    
            30.85  1:04.02
   43.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               1:02.82     1:04.04  D    
            30.98  1:04.04
   44.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:02.70     1:04.11  E    
            30.10  1:04.11
   45.  Evelien Kip                   9200932   OZ&PC                    1:02.20     1:04.13  E    
            30.27  1:04.13
   46.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                 1:03.30     1:04.17  E    
            31.15  1:04.17
   47.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 1:03.89     1:04.39  E    
            31.09  1:04.39
   48.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:01.79     1:04.46  E    
            30.93  1:04.46
   49.  Danica Koedoot                9301034   De Schotejil             1:02.41     1:04.75  E    
            30.80  1:04.75
   50.  Janet van der Poel            9301842   LZ 1886-KartoenZ         1:03.27     1:04.87  E    
            30.93  1:04.87
   51.  Melissa Meijer                9304374   NIMO                     1:03.85     1:04.97  E    
            30.56  1:04.97
   52.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.54     1:04.98  E    
            30.56  1:04.98
   53.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:03.70     1:05.57  E    
            30.82  1:05.57
   54.  Kimberley Doets               9301662   WVZ                      1:02.07     1:05.71  E    
            31.00  1:05.71
   55.  Jessica de Ruiter             9306160   Aquarius                 1:02.87     1:07.18       
            31.95  1:07.18
    NG  Lisette Doeven                9300902   Ritola Z&PC              1:02.04                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        54.24       54.82  A A+ 
            26.45    54.82
    2.  Chantal Groot                 8200562   De Dolfijn                 55.81       55.46  A A+ 
            26.85    55.46
    3.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn                 54.68       55.48  A A+ 
            26.88    55.48
    4.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 56.18       55.62  A A+ 
            26.98    55.62
    5.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        53.58       56.00  A A+ 
            26.05    56.00
    6.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        53.77       56.21  A A+ 
            27.12    56.21
    7.  Nina van Koeckhoven           mega013/83Mega                       54.76       56.36  A A+ 
            26.97    56.36
    8.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke                55.28       56.81  A A  
            27.68    56.81
    9.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      58.01       57.58  B B  
            28.17    57.58
   10.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       58.75       57.70  B A  
            28.01    57.70
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     57.97       57.71  B A+ 
            27.66    57.71
   12.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        59.18       59.27  B B  
            28.93    59.27
   13.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp         58.76       59.37  R C  
            28.79    59.37
   14.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         57.29       59.40  R D  
            28.33    59.40
   15.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       58.90       59.86  C    
            29.33    59.86
   16.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       57.57       59.87  C    
            28.86    59.87
   17.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                  59.81       59.89  C    
            28.71    59.89
   18.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 59.37       59.92  D    
            28.69    59.92
   19.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:00.57     1:00.07  C    
            28.75  1:00.07
   20.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                     58.11     1:00.12  D    
            28.84  1:00.12
   21.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp         58.19     1:00.17  D    
            29.06  1:00.17
   22.  Linda Weekers                 9004184   EIFFEL Swimmers PSV        59.83     1:00.82  D    
            29.47  1:00.82
   22.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            59.42     1:00.82  C    
            28.99  1:00.82
   24.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:01.17     1:01.35  D    
            30.22  1:01.35
   25.  Anne Michelle Vos             9107994   EIFFEL Swimmers PSV        59.40     1:01.37  D    
            29.74  1:01.37
   26.  Femke Hendrikx                8801698   DZT'62                     58.81     1:01.77  E    
            29.10  1:01.77
   27.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.40     1:02.21  D    
            30.06  1:02.21
   28.  Anne Boomars                  8900460   OZ&PC                      59.70     1:02.31  E    
            30.00  1:02.31
    NG  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              59.62                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        54.24       54.82  A A+ 
            26.45    54.82
    2.  Chantal Groot                 8200562   De Dolfijn                 55.81       55.46  A A+ 
            26.85    55.46
    3.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn                 54.68       55.48  A A+ 
            26.88    55.48
    4.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn                 56.18       55.62  A A+ 
            26.98    55.62
    5.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        53.58       56.00  A A+ 
            26.05    56.00
    6.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        53.77       56.21  A A+ 
            27.12    56.21
    7.  Nina van Koeckhoven           mega013/83Mega                       54.76       56.36  A A+ 
            26.97    56.36
    8.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke                55.28       56.81  A A  
            27.68    56.81
    9.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      58.01       57.58  B B  
            28.17    57.58
   10.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       58.75       57.70  B A  
            28.01    57.70
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     57.97       57.71  B A+ 
            27.66    57.71
   12.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis          58.52       57.81  B A+ 
            28.71    57.81
   13.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              59.33       57.87  B A+ 
            28.16    57.87
   14.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval            58.97       58.22  B A+ 
            28.44    58.22
   15.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                      59.97       59.17  B A  
            28.56    59.17
   16.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        59.18       59.27  B B  
            28.93    59.27
   17.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp         58.76       59.37  R C  
            28.79    59.37
   18.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi         57.29       59.40  R D  
            28.33    59.40
   19.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        59.65       59.49  A    
            28.88    59.49
   20.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:00.07       59.63  A    
            28.53    59.63
   21.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       58.90       59.86  C    
            29.33    59.86
   22.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       57.57       59.87  C    
            28.86    59.87
   23.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                  59.81       59.89  C    
            28.71    59.89
   24.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 59.37       59.92  D    
            28.69    59.92
   25.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:00.57     1:00.07  C    
            28.75  1:00.07
   26.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                     58.11     1:00.12  D    
            28.84  1:00.12
   27.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp         58.19     1:00.17  D    
            29.06  1:00.17
   28.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik            57.99     1:00.32  A    
            28.90  1:00.32
   29.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        1:00.96     1:00.70  B    
            29.21  1:00.70
   30.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:00.42     1:00.74  B    
            29.51  1:00.74
   31.  Linda Weekers                 9004184   EIFFEL Swimmers PSV        59.83     1:00.82  D    
            29.47  1:00.82
   31.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            59.42     1:00.82  C    
            28.99  1:00.82
   33.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.14     1:01.01  B    
            29.39  1:01.01
   34.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 1:00.33     1:01.14  C    
            29.39  1:01.14
   35.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:01.13     1:01.20  B    
            29.71  1:01.20
   36.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                1:02.52     1:01.26  C    
            29.56  1:01.26
   37.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:01.17     1:01.35  D    
            30.22  1:01.35
   38.  Anne Michelle Vos             9107994   EIFFEL Swimmers PSV        59.40     1:01.37  D    
            29.74  1:01.37
   39.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          1:01.38     1:01.39  B    
            29.39  1:01.39
   40.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:02.18     1:01.65  C    
            29.74  1:01.65
   41.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:02.44     1:01.76  C    
            28.79  1:01.76
   42.  Femke Hendrikx                8801698   DZT'62                     58.81     1:01.77  E    
            29.10  1:01.77
   43.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    1:01.10     1:01.83  C    
            29.72  1:01.83
   44.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:01.69     1:02.06  D    
            30.09  1:02.06
   45.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.40     1:02.21  D    
            30.06  1:02.21
   46.  Anne Boomars                  8900460   OZ&PC                      59.70     1:02.31  E    
            30.00  1:02.31
   46.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                   59.42     1:02.31  D    
            29.61  1:02.31
   48.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.87     1:02.36  C    
            30.15  1:02.36
   49.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              1:00.97     1:02.72  D    
            29.73  1:02.72
   50.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    1:02.07     1:02.74  D    
            29.78  1:02.74
   51.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     1:02.27     1:02.75  D    
            29.69  1:02.75
   52.  Ela Hutten                    9300354   MNC Dordrecht            1:02.36     1:02.93  D    
            30.13  1:02.93
   53.  DaniŽlle de Groot             9303868   Oeza                     1:03.47     1:03.06  D    
            30.33  1:03.06
   53.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               1:01.41     1:03.06  D    
            30.51  1:03.06
   55.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     1:02.53     1:03.10  D    
            30.06  1:03.10
   56.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:03.78     1:03.23  D    
            30.30  1:03.23
   57.  Vera Weinberg                 9302144   NIMO                     1:04.40     1:03.25  D    
            30.37  1:03.25
   58.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:02.96     1:03.30  D    
            30.55  1:03.30
   59.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       1:04.27     1:03.32  D    
            30.91  1:03.32
   60.  Vera van Delden               9301308   WVZ                      1:03.27     1:03.33  D    
            30.26  1:03.33
   61.  Nynke van der Steur           9201690   Esca                     1:02.04     1:03.36  D    
            29.89  1:03.36
   62.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    1:02.84     1:03.41  D    
            30.63  1:03.41
   63.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             1:03.30     1:03.46  D    
            30.40  1:03.46
   64.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:04.47     1:03.61  D    
            30.25  1:03.61
   65.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:03.11     1:03.66  D    
            30.55  1:03.66
   66.  Iris Rozema                   9305108   FZC'54                   1:02.70     1:03.76  D    
            30.66  1:03.76
   67.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    1:03.89     1:03.79  D    
            30.95  1:03.79
   68.  Petri Veldhuis                9300794   Zvdo'74                  1:03.25     1:04.00  D    
            30.58  1:04.00
   69.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                    1:01.94     1:04.01  D    
            30.31  1:04.01
   70.  Pascalle Rovers               9301064   TRB/RES                  1:03.12     1:04.02  D    
            30.85  1:04.02
   71.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               1:02.82     1:04.04  D    
            30.98  1:04.04
   72.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:02.70     1:04.11  E    
            30.10  1:04.11
   73.  Evelien Kip                   9200932   OZ&PC                    1:02.20     1:04.13  E    
            30.27  1:04.13
   74.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                 1:03.30     1:04.17  E    
            31.15  1:04.17
   75.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 1:03.89     1:04.39  E    
            31.09  1:04.39
   76.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      1:01.79     1:04.46  E    
            30.93  1:04.46
   77.  Danica Koedoot                9301034   De Schotejil             1:02.41     1:04.75  E    
            30.80  1:04.75
   78.  Janet van der Poel            9301842   LZ 1886-KartoenZ         1:03.27     1:04.87  E    
            30.93  1:04.87
   79.  Melissa Meijer                9304374   NIMO                     1:03.85     1:04.97  E    
            30.56  1:04.97
   80.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.54     1:04.98  E    
            30.56  1:04.98
   81.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:03.70     1:05.57  E    
            30.82  1:05.57
   82.  Kimberley Doets               9301662   WVZ                      1:02.07     1:05.71  E    
            31.00  1:05.71
   83.  Jessica de Ruiter             9306160   Aquarius                 1:02.87     1:07.18       
            31.95  1:07.18
    NG  Lisette Doeven                9300902   Ritola Z&PC              1:02.04                   
    NG  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              59.62                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                         Heren, 100m rugslag                            Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        59.41       58.37  A A+ 
            28.43    58.37
    2.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 59.72       59.59  A A  
            28.68    59.59
    3.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          1:01.77     1:01.33  A C  
            29.87  1:01.33
    4.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC           1:01.29     1:01.68  B C  
            30.11  1:01.68
    5.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp       1:02.95     1:01.96  B C  
            30.17  1:01.96
    6.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             1:01.65     1:02.48  B C  
            30.53  1:02.48
    7.  Joey de Ruiter                9101971   EIFFEL Swimmers PSV      1:00.81     1:02.49  B C  
            29.94  1:02.49
    8.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:03.00     1:03.02  B D  
            30.79  1:03.02
    9.  Joost Awater                  9000075   DWK                      1:03.32     1:03.09  R D  
            30.41  1:03.09
   10.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              1:00.50     1:03.26  R D  
            30.04  1:03.26
   11.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     1:00.76     1:03.48  D    
            30.50  1:03.48
   12.  Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         1:03.51     1:03.96  E    
            31.14  1:03.96
   13.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:01.49     1:03.99  E    
            30.61  1:03.99
   14.  Erik Hagting                  9100829   Nova                     1:00.40     1:04.01  D    
            30.30  1:04.01
   15.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:05.04     1:04.63  E    
            31.24  1:04.63
   16.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    1:04.56     1:04.78  E    
            31.29  1:04.78
   17.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:05.50     1:04.81  E    
            31.00  1:04.81
   18.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:04.82     1:04.86  E    
            30.48  1:04.86
   19.  Dean Coert                    9100393   ZC Valkenburg            1:04.47     1:05.97  E    
            31.04  1:05.97
   20.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan            1:02.79     1:06.35  E    
            32.21  1:06.35
   21.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                 1:02.26     1:06.85  E    
            32.14  1:06.85


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                         Heren, 100m rugslag                     Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               56.62       57.26  A A+ 
            27.66    57.26
    2.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:01.09       58.57  A A  
            28.64    58.57
    3.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 59.84       59.44  A B  
            29.62    59.44
    4.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 54.75       59.58  A C  
            27.87    59.58
    5.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        58.87     1:00.85  A D  
            29.22  1:00.85
    6.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    1:00.73     1:01.57  B D  
            30.06  1:01.57
    7.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis                 58.12     1:01.80  B E  
            30.50  1:01.80
    8.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             1:01.82     1:02.18  B D  
            30.31  1:02.18
    9.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            59.93     1:05.32  E    
            31.35  1:05.32


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                         Heren, 100m rugslag                                  all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               56.62       57.26  A A+ 
            27.66    57.26
    2.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        59.41       58.37  A A+ 
            28.43    58.37
    3.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:01.09       58.57  A A  
            28.64    58.57
    4.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 59.84       59.44  A B  
            29.62    59.44
    5.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 54.75       59.58  A C  
            27.87    59.58
    6.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 59.72       59.59  A A  
            28.68    59.59
    7.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        58.87     1:00.85  A D  
            29.22  1:00.85
    8.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          1:01.77     1:01.33  A C  
            29.87  1:01.33
    9.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    1:00.73     1:01.57  B D  
            30.06  1:01.57
   10.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC           1:01.29     1:01.68  B C  
            30.11  1:01.68
   11.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis                 58.12     1:01.80  B E  
            30.50  1:01.80
   12.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp       1:02.95     1:01.96  B C  
            30.17  1:01.96
   13.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             1:01.82     1:02.18  B D  
            30.31  1:02.18
   14.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             1:01.65     1:02.48  B C  
            30.53  1:02.48
   15.  Joey de Ruiter                9101971   EIFFEL Swimmers PSV      1:00.81     1:02.49  B C  
            29.94  1:02.49
   16.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:03.00     1:03.02  B D  
            30.79  1:03.02
   17.  Joost Awater                  9000075   DWK                      1:03.32     1:03.09  R D  
            30.41  1:03.09
   18.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              1:00.50     1:03.26  R D  
            30.04  1:03.26
   19.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     1:00.76     1:03.48  D    
            30.50  1:03.48
   20.  Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         1:03.51     1:03.96  E    
            31.14  1:03.96
   21.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:01.49     1:03.99  E    
            30.61  1:03.99
   22.  Erik Hagting                  9100829   Nova                     1:00.40     1:04.01  D    
            30.30  1:04.01
   23.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:05.04     1:04.63  E    
            31.24  1:04.63
   24.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    1:04.56     1:04.78  E    
            31.29  1:04.78
   25.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:05.50     1:04.81  E    
            31.00  1:04.81
   26.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:04.82     1:04.86  E    
            30.48  1:04.86
   27.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            59.93     1:05.32  E    
            31.35  1:05.32
   28.  Dean Coert                    9100393   ZC Valkenburg            1:04.47     1:05.97  E    
            31.04  1:05.97
   29.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan            1:02.79     1:06.35  E    
            32.21  1:06.35
   30.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                 1:02.26     1:06.85  E    
            32.14  1:06.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                         Dames, 100m rugslag                            Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           1:06.47     1:05.26  A A+ 
            31.76  1:05.26
    2.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                1:09.08     1:06.28  A A  
            32.39  1:06.28
    3.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:09.40     1:07.98  B B  
            33.55  1:07.98
    4.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       1:08.72     1:08.47  B C  
            33.56  1:08.47
    5.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    1:10.75     1:08.48  B C  
            33.30  1:08.48
    6.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:06.46     1:08.67  B C  
            33.56  1:08.67
    7.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:09.65     1:09.42  R C  
            33.59  1:09.42
    8.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:12.12     1:09.81  R C  
            33.34  1:09.81
    9.  Ashley Verburg                9301616   EIFFEL Swimmers PSV      1:11.56     1:11.06  D    
            34.31  1:11.06
   10.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            1:07.48     1:11.89  D    
            34.54  1:11.89
   11.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:11.56     1:11.94  E    
            34.66  1:11.94
   12.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 1:11.71     1:11.95  E    
            34.62  1:11.95
   13.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:12.50     1:12.53  E    
            35.60  1:12.53
   14.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                      1:11.37     1:12.54  E    
            35.44  1:12.54
   15.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan            1:09.11     1:12.61  E    
            34.85  1:12.61
   16.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            1:12.96     1:13.31  E    
            35.37  1:13.31
   17.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               1:10.12     1:13.33  E    
            36.61  1:13.33
   18.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               1:10.36     1:13.85  E    
            35.33  1:13.85
   19.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:10.30     1:14.00  E    
            36.67  1:14.00
   20.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:11.03     1:14.07  E    
            35.69  1:14.07
   21.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:09.55     1:14.66  E    
            35.08  1:14.66
   22.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.03     1:14.67  E    
            36.09  1:14.67
   23.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     1:09.18     1:15.52       
            38.01  1:15.52
   24.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                 1:09.53     1:15.62       
            36.41  1:15.62
   25.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:11.17     1:15.87       
            36.73  1:15.87
   26.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan            1:08.95     1:15.96       
            36.12  1:15.96
   DIS  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:13.09                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:10.68                   
 NG.ZA  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:10.97                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                         Dames, 100m rugslag                     Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland             1:02.24     1:03.94  A A+ 
            31.09  1:03.94
    2.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.78     1:04.29  A A  
            31.38  1:04.29
    3.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland             1:02.66     1:04.75  A A  
            31.68  1:04.75
    4.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.79     1:05.33  A B  
            31.76  1:05.33
    5.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:04.31     1:06.84  A C  
            32.92  1:06.84
    6.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:06.95     1:07.01  A C  
            31.64  1:07.01
    7.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:04.29     1:07.06  B C  
            32.50  1:07.06
    8.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:06.42     1:07.23  B C  
            32.40  1:07.23
    9.  Kitty Zondervan               83zondervaSC Uster Wallisellen     1:07.68     1:08.20  B D  
            33.47  1:08.20
   10.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:06.09     1:08.62  B D  
            33.11  1:08.62
   11.  Tanja Peeters                 9102428   EIFFEL Swimmers PSV      1:06.69     1:09.90  D    
            33.46  1:09.90
   12.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ         1:06.00     1:10.78  E    
            33.81  1:10.78
   13.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:07.55     1:10.83  E    
            34.39  1:10.83
   14.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.85     1:10.95  E    
            34.32  1:10.95
   15.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:05.57     1:11.01  E    
            34.22  1:11.01
 NG.ZA  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV      1:05.90                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                         Dames, 100m rugslag                                  all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland             1:02.24     1:03.94  A A+ 
            31.09  1:03.94
    2.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.78     1:04.29  A A  
            31.38  1:04.29
    3.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland             1:02.66     1:04.75  A A  
            31.68  1:04.75
    4.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           1:06.47     1:05.26  A A+ 
            31.76  1:05.26
    5.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.79     1:05.33  A B  
            31.76  1:05.33
    6.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                1:09.08     1:06.28  A A  
            32.39  1:06.28
    7.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:04.31     1:06.84  A C  
            32.92  1:06.84
    8.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:06.95     1:07.01  A C  
            31.64  1:07.01
    9.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    1:04.29     1:07.06  B C  
            32.50  1:07.06
   10.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         1:06.42     1:07.23  B C  
            32.40  1:07.23
   11.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            1:09.40     1:07.98  B B  
            33.55  1:07.98
   12.  Kitty Zondervan               83zondervaSC Uster Wallisellen     1:07.68     1:08.20  B D  
            33.47  1:08.20
   13.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       1:08.72     1:08.47  B C  
            33.56  1:08.47
   14.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    1:10.75     1:08.48  B C  
            33.30  1:08.48
   15.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:06.09     1:08.62  B D  
            33.11  1:08.62
   16.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:06.46     1:08.67  B C  
            33.56  1:08.67
   17.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:09.65     1:09.42  R C  
            33.59  1:09.42
   18.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                   1:12.12     1:09.81  R C  
            33.34  1:09.81
   19.  Tanja Peeters                 9102428   EIFFEL Swimmers PSV      1:06.69     1:09.90  D    
            33.46  1:09.90
   20.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ         1:06.00     1:10.78  E    
            33.81  1:10.78
   21.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:07.55     1:10.83  E    
            34.39  1:10.83
   22.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:06.85     1:10.95  E    
            34.32  1:10.95
   23.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               1:05.57     1:11.01  E    
            34.22  1:11.01
   24.  Ashley Verburg                9301616   EIFFEL Swimmers PSV      1:11.56     1:11.06  D    
            34.31  1:11.06
   25.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            1:07.48     1:11.89  D    
            34.54  1:11.89
   26.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:11.56     1:11.94  E    
            34.66  1:11.94
   27.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 1:11.71     1:11.95  E    
            34.62  1:11.95
   28.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:12.50     1:12.53  E    
            35.60  1:12.53
   29.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                      1:11.37     1:12.54  E    
            35.44  1:12.54
   30.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan            1:09.11     1:12.61  E    
            34.85  1:12.61
   31.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            1:12.96     1:13.31  E    
            35.37  1:13.31
   32.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               1:10.12     1:13.33  E    
            36.61  1:13.33
   33.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               1:10.36     1:13.85  E    
            35.33  1:13.85
   34.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:10.30     1:14.00  E    
            36.67  1:14.00
   35.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:11.03     1:14.07  E    
            35.69  1:14.07
   36.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:09.55     1:14.66  E    
            35.08  1:14.66
   37.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.03     1:14.67  E    
            36.09  1:14.67
   38.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     1:09.18     1:15.52       
            38.01  1:15.52
   39.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                 1:09.53     1:15.62       
            36.41  1:15.62
   40.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          1:11.17     1:15.87       
            36.73  1:15.87
   41.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan            1:08.95     1:15.96       
            36.12  1:15.96
   DIS  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:13.09                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:10.68                   
 NG.ZA  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV      1:05.90                   
 NG.ZA  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:10.97                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                        Heren, 50m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    30.39       30.05  A A+ 
    2.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg              31.71       30.60  B A  
    3.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.69       30.68  B B  
    4.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        30.76       30.74  B B  
    5.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       31.12  C    
    6.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.70       31.54  C    
    7.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    31.73       31.67  C    
        handtijd
    8.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ī94             31.61       31.70  D    
    9.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            32.21       31.77  D    
   10.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp         32.30       31.83  C    
   11.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             32.32       32.46  D    
   12.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.70  D    
   13.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              32.79       32.79  E    
   14.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        32.71       32.88  E    
   15.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus                 31.39       32.91  E    
   16.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       33.14  E    
   17.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       33.45  E    
   18.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       35.03       
 NG.ZA  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       30.90                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                        Heren, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       28.41  A A+ 
        Kampioenschaps Record
    2.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.62  A A+ 
    3.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               28.37       28.80  A A+ 
    4.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.51       29.19  A A  
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       29.45  A A  
    6.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.68       29.68  A B  
    7.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg              30.87       30.44  A B  
    8.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     30.12       30.45  B B  
    9.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                        30.45       30.47  B C  
   10.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.68  B D  
   11.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.75  B C  
   12.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       30.69       30.87  B C  
   13.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       30.52       30.95  R D  
   14.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.06  R D  
   15.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                      31.07       31.11  D    
   16.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 31.10       31.17  D    
   17.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.22  D    
   18.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        31.17       31.33  D    
   19.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               30.12       31.55  E    
   20.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.60  D    
   21.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.72       31.65  E    
   22.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     30.96       31.66  E    
   23.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.23       31.70  E    
   24.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            31.36       31.72  E    
   25.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        31.75       31.81  D    
   26.  Harold Matla                  6800591   EIFFEL Swimmers PSV        31.80       31.89  E    
   27.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                     30.97       31.96  E    
   28.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                31.53       32.37  E    
   29.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            31.75       32.44  E    
   30.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden De Gouwe          32.47       33.94       
    NG  Joris Bulstra                 8503217   Hellas-Glana               30.09                   
    NG  Jurrien Hartman               8801297   ZV Vlaardingen             31.56                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                        Heren, 50m schoolslag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.88       28.41  A A+ 
        Kampioenschaps Record
    2.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 27.95       28.62  A A+ 
    3.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               28.37       28.80  A A+ 
    4.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        28.51       29.19  A A  
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             28.44       29.45  A A  
    6.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                        29.68       29.68  A B  
    7.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    30.39       30.05  A A+ 
    8.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg              30.87       30.44  A B  
    9.  Erik Talma                    8903107   TriVia                     30.12       30.45  B B  
   10.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                        30.45       30.47  B C  
   11.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg              31.71       30.60  B A  
   12.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 30.00       30.68  B D  
   12.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        30.69       30.68  B B  
   14.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                        30.76       30.74  B B  
   15.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             30.06       30.75  B C  
   16.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       30.69       30.87  B C  
   17.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       30.52       30.95  R D  
   18.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        30.62       31.06  R D  
   19.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                      31.07       31.11  D    
   20.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     30.40       31.12  C    
   21.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 31.10       31.17  D    
   22.  Edward Buitenwerf             8900531   DZ&PC                      30.07       31.22  D    
   23.  Bart van der Aar              8900005   BZV                        31.17       31.33  D    
   24.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 30.70       31.54  C    
   25.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               30.12       31.55  E    
   26.  Martijn Mul                   8906265   Deltasteur                 31.32       31.60  D    
   27.  Ramon Grootelaar              8300793   OZ&PC                      31.72       31.65  E    
   28.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     30.96       31.66  E    
   29.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    31.73       31.67  C    
        handtijd
   30.  Erik Verholt                  8803543   Team Groningen             29.23       31.70  E    
   30.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ī94             31.61       31.70  D    
   32.  Dennis de Waal                8603421   Z.V.Hoorn-Aurik            31.36       31.72  E    
   33.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            32.21       31.77  D    
   34.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        31.75       31.81  D    
   35.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp         32.30       31.83  C    
   36.  Harold Matla                  6800591   EIFFEL Swimmers PSV        31.80       31.89  E    
   37.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                     30.97       31.96  E    
   38.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                31.53       32.37  E    
   39.  Ralph de Bie                  8700243   Zeester-Meerval            31.75       32.44  E    
   40.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             32.32       32.46  D    
   41.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       32.70  D    
   42.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan              32.79       32.79  E    
   43.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        32.71       32.88  E    
   44.  Wouter de Mol                 9101603   Hieronymus                 31.39       32.91  E    
   45.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     31.69       33.14  E    
   46.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     31.70       33.45  E    
   47.  Davey de Vos                  8903451   Van Uden De Gouwe          32.47       33.94       
   48.  Kenny van Krieken             9001675   BZV                        32.57       35.03       
 NG.ZA  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       30.90                   
    NG  Jurrien Hartman               8801297   ZV Vlaardingen             31.56                   
    NG  Joris Bulstra                 8503217   Hellas-Glana               30.09                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Dames, 50m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              35.45       35.33  B C  
    2.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV        36.05       35.34  B B  
    3.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       36.57       35.63  B C  
    4.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        35.36       35.68  R C  
    5.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.42       35.79  R C  
    6.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       35.99  C    
    7.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       37.09  E    
    8.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    35.16       37.45  E    
    9.  Melissa Meijer                9304374   NIMO                       35.78       37.74  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Dames, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.65       32.73  A A+ 
    2.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        32.37       33.23  A A  
    3.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                      33.60       33.53  A C  
    4.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.54       34.04  A A  
    5.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV        33.73       34.10  A B  
    6.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.64       34.39  A B  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.36       34.40  A C  
    8.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    34.02       34.65  A B  
    9.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    34.60       34.76  B D  
   10.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp         33.99       34.77  B D  
   11.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       34.85  B D  
   12.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       35.07  B D  
   13.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB                35.19       35.38  B D  
   14.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       36.06  E    
   15.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       36.18  D    
   16.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                   34.46       36.62  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Dames, 50m schoolslag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.65       32.73  A A+ 
    2.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        32.37       33.23  A A  
    3.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                      33.60       33.53  A C  
    4.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              33.54       34.04  A A  
    5.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV        33.73       34.10  A B  
    6.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 34.64       34.39  A B  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        33.36       34.40  A C  
    8.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    34.02       34.65  A B  
    9.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    34.60       34.76  B D  
   10.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp         33.99       34.77  B D  
   11.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       34.85  B D  
   12.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       35.07  B D  
   13.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              35.45       35.33  B C  
   14.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV        36.05       35.34  B B  
   15.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB                35.19       35.38  B D  
   16.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       36.57       35.63  B C  
   17.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        35.36       35.68  R C  
   18.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.42       35.79  R C  
   19.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       35.99  C    
   20.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       36.06  E    
   21.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       36.18  D    
   22.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                   34.46       36.62  E    
   23.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       37.09  E    
   24.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    35.16       37.45  E    
   25.  Melissa Meijer                9304374   NIMO                       35.78       37.74  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:19.54     5:16.06  B    
            32.51  1:11.03  1:52.51  2:32.36  3:18.35  4:05.52  4:42.16  5:16.06
        Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              5:15.07     5:16.28  C    
            32.72  1:12.43  1:53.76  2:33.52  3:19.43  4:07.24  4:42.48  5:16.28
        Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      5:19.48     5:16.95  C    
            32.70  1:10.47  1:53.13  2:34.17  3:21.05  4:08.88  4:43.90  5:16.95
        Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          5:25.62     5:16.96  C    
            32.17  1:09.62  1:50.28  2:30.70  3:17.11  4:04.64  4:42.57  5:16.96
        Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:25.73  D    
            34.23  1:14.29  1:56.61  2:36.83  3:21.94  4:07.63  4:47.43  5:25.73
        Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            5:30.28     5:28.08  D    
            33.92  1:12.16  1:55.11  2:36.76  3:24.45  4:12.95  4:50.70  5:28.08
        Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:28.04     5:30.22  E    
            33.86  1:13.64  1:57.19  2:39.76  3:26.61  4:14.09  4:53.17  5:30.22
        Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               5:22.93     5:36.40  E    
            32.76  1:12.30  1:56.04  2:39.15  3:29.22  4:20.15  4:59.40  5:36.40
        Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      5:29.78     5:37.18  E    
            34.57  1:16.25  2:01.61  2:44.80  3:32.76  4:21.10  4:59.26  5:37.18
        Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               5:26.52     5:39.94  E    
            35.86  1:19.37  2:03.64  2:46.40  3:34.36  4:24.19  5:03.84  5:39.94
        Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               5:27.10     5:40.44  E    
            35.36  1:16.41  1:59.55  2:40.82  3:32.51  4:24.19  5:02.93  5:40.44
        Marloes Erkens                9300234   DWK                      5:25.35     5:42.46  E    
            36.77  1:20.23  2:04.07  2:46.69  3:35.83  4:25.00  5:04.53  5:42.46
        Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 5:18.48     5:45.48       
            33.34  1:16.76  2:02.59  2:47.79  3:36.07  4:27.07  5:06.96  5:45.48
        Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      5:29.02     5:47.63       
            36.32  1:21.55  2:08.23  2:52.26  3:40.94  4:28.98  5:09.54  5:47.63


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     5:17.21     5:11.34  C    
            31.25  1:08.48  1:50.66  2:31.89  3:16.90  4:02.26  4:37.54  5:11.34
        Wendan Poelstra               9102496   Orca                     5:15.86     5:16.32  D    
            32.93  1:11.22  1:51.99  2:31.99  3:18.82  4:05.85  4:41.80  5:16.32
        Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            5:07.76     5:18.87  E    
            32.97  1:11.59  1:52.32  2:33.00  3:19.16  4:06.52  4:42.32  5:18.87
        Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               5:14.88     5:22.21  E    
            33.34  1:12.65  1:55.42  2:38.58  3:23.07  4:08.14  4:46.61  5:22.21
        Judith van Meijel             9102076   HZPC                     5:15.82     5:24.48  E    
            34.47  1:14.96  1:57.31  2:37.60  3:24.83  4:11.34  4:48.71  5:24.48
        Lotte Wilms                   8402770   DWK                      5:08.40     5:28.58  E    
            31.67  1:10.91  1:56.63  2:41.87  3:28.60  4:15.97  4:53.05  5:28.58
        Gea Hagting                   8801584   Nova                     5:15.72     5:30.30       
            34.31  1:14.65  1:59.59  2:42.83  3:26.56  4:11.71  4:51.09  5:30.30
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               5:14.95                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 400m wisselslag                                 all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     5:17.21     5:11.34  C    
            31.25  1:08.48  1:50.66  2:31.89  3:16.90  4:02.26  4:37.54  5:11.34
        Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:19.54     5:16.06  B    
            32.51  1:11.03  1:52.51  2:32.36  3:18.35  4:05.52  4:42.16  5:16.06
        Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              5:15.07     5:16.28  C    
            32.72  1:12.43  1:53.76  2:33.52  3:19.43  4:07.24  4:42.48  5:16.28
        Wendan Poelstra               9102496   Orca                     5:15.86     5:16.32  D    
            32.93  1:11.22  1:51.99  2:31.99  3:18.82  4:05.85  4:41.80  5:16.32
        Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      5:19.48     5:16.95  C    
            32.70  1:10.47  1:53.13  2:34.17  3:21.05  4:08.88  4:43.90  5:16.95
        Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          5:25.62     5:16.96  C    
            32.17  1:09.62  1:50.28  2:30.70  3:17.11  4:04.64  4:42.57  5:16.96
        Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            5:07.76     5:18.87  E    
            32.97  1:11.59  1:52.32  2:33.00  3:19.16  4:06.52  4:42.32  5:18.87
        Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               5:14.88     5:22.21  E    
            33.34  1:12.65  1:55.42  2:38.58  3:23.07  4:08.14  4:46.61  5:22.21
        Judith van Meijel             9102076   HZPC                     5:15.82     5:24.48  E    
            34.47  1:14.96  1:57.31  2:37.60  3:24.83  4:11.34  4:48.71  5:24.48
        Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:25.73  D    
            34.23  1:14.29  1:56.61  2:36.83  3:21.94  4:07.63  4:47.43  5:25.73
        Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            5:30.28     5:28.08  D    
            33.92  1:12.16  1:55.11  2:36.76  3:24.45  4:12.95  4:50.70  5:28.08
        Lotte Wilms                   8402770   DWK                      5:08.40     5:28.58  E    
            31.67  1:10.91  1:56.63  2:41.87  3:28.60  4:15.97  4:53.05  5:28.58
        Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:28.04     5:30.22  E    
            33.86  1:13.64  1:57.19  2:39.76  3:26.61  4:14.09  4:53.17  5:30.22
        Gea Hagting                   8801584   Nova                     5:15.72     5:30.30       
            34.31  1:14.65  1:59.59  2:42.83  3:26.56  4:11.71  4:51.09  5:30.30
        Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               5:22.93     5:36.40  E    
            32.76  1:12.30  1:56.04  2:39.15  3:29.22  4:20.15  4:59.40  5:36.40
        Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      5:29.78     5:37.18  E    
            34.57  1:16.25  2:01.61  2:44.80  3:32.76  4:21.10  4:59.26  5:37.18
        Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               5:26.52     5:39.94  E    
            35.86  1:19.37  2:03.64  2:46.40  3:34.36  4:24.19  5:03.84  5:39.94
        Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               5:27.10     5:40.44  E    
            35.36  1:16.41  1:59.55  2:40.82  3:32.51  4:24.19  5:02.93  5:40.44
        Marloes Erkens                9300234   DWK                      5:25.35     5:42.46  E    
            36.77  1:20.23  2:04.07  2:46.69  3:35.83  4:25.00  5:04.53  5:42.46
        Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 5:18.48     5:45.48       
            33.34  1:16.76  2:02.59  2:47.79  3:36.07  4:27.07  5:06.96  5:45.48
        Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      5:29.02     5:47.63       
            36.32  1:21.55  2:08.23  2:52.26  3:40.94  4:28.98  5:09.54  5:47.63
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               5:14.95                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 50m vlinderslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.58       25.62  B A+ 
    2.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.57       26.14  B A  
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.94       26.18  ? B  
    4.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.97       26.52  B    
    5.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 26.64       26.66  C    
    6.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB                27.86       26.79  C    
    7.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.51       26.86  C    
    8.  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       26.01       26.87  C    
    9.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               27.29       26.88  C    
   10.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     27.27       26.89  C    
   11.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.69       26.91  C    
   12.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             27.24       27.03  C    
   13.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.86       27.09  D    
   14.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        27.10       27.30  D    
   15.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       27.49  D    
   15.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.54       27.49  D    
   17.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    27.17       27.54  D    
   18.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                      27.24       27.57  D    
   19.  Leen van der Plaat            9002291   Wiekslag                   26.51       27.65  E    
   20.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              27.04       27.67  E    
   21.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.87       27.68  E    
   22.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   26.48       27.70  D    
   23.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB                27.48       27.71  D    
   24.  Lars v.d. Heijden             9005167   EIFFEL Swimmers PSV        27.48       27.78  E    
   25.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.83  E    
   26.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV        27.59       27.84  E    
   27.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       27.88  E    
   28.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              27.96       27.90  E    
   29.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.91  E    
   30.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.63       27.92  E    
   30.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp         27.92       27.92  E    
   32.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.63       27.94  E    
   33.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.59       27.96  E    
   34.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.27  E    
   35.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                     27.20       28.40  E    
   36.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.83       28.66  E    
   37.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo                27.95       28.73  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        24.35       24.34  A A+ 
    2.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        24.41       24.78  A A+ 
    3.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.85       24.82  A A+ 
    4.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      25.03       24.97  A A  
    5.  Emilis Vaitkaitis             80vaitkaitLithuanian Swimming        24.76       24.99  A A  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.02       25.11  A A  
    7.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.84       25.45  A B  
    8.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      25.17       25.56  A B  
    9.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.79  B C  
   10.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           26.34       25.82  B B  
   11.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.95       25.94  B B  
   12.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.88       26.01  B C  
   13.  Frank Boon                    8800391   De Lansingh                26.23       26.05  B C  
   14.  Raga Flores                   8900903   BZV                        26.02       26.18  ? C  
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.28  R D  
   16.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        26.38       26.35  D    
   17.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.08       26.36  C    
   18.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.48       26.40  D    
   19.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.45  D    
   20.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.59       26.47  D    
   20.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       26.47  D    
   22.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               26.41       26.52  D    
   22.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.54       26.52  D    
   24.  Bram Wisse                    8503035   DZT'62                     26.38       26.54  D    
   25.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            26.17       26.57  D    
   26.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.34       26.64  D    
   27.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.77  D    
   28.  Remco Evers                   8900865   Numansdorp                 27.03       27.06  D    
   28.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       27.06  D    
   30.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.41       27.12  E    
   31.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.54       27.15  E    
   32.  Ronald Smits                  7800981   EIFFEL Swimmers PSV        26.60       27.33  E    
    NG  Paul Brinkman                 8400309   ZV Vlaardingen             26.23                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 50m vlinderslag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        24.35       24.34  A A+ 
    2.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        24.41       24.78  A A+ 
    3.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.85       24.82  A A+ 
    4.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      25.03       24.97  A A  
    5.  Emilis Vaitkaitis             80vaitkaitLithuanian Swimming        24.76       24.99  A A  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       24.02       25.11  A A  
    7.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.84       25.45  A B  
    8.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      25.17       25.56  A B  
    9.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.58       25.62  B A+ 
   10.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.79  B C  
   11.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           26.34       25.82  B B  
   12.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.95       25.94  B B  
   13.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.88       26.01  B C  
   14.  Frank Boon                    8800391   De Lansingh                26.23       26.05  B C  
   15.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.57       26.14  B A  
   16.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.94       26.18  ? B  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        26.02       26.18  ? C  
   18.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.28  R D  
   19.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        26.38       26.35  D    
   20.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.08       26.36  C    
   21.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.48       26.40  D    
   22.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.45  D    
   23.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.59       26.47  D    
   23.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       26.47  D    
   25.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.97       26.52  B    
   25.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               26.41       26.52  D    
   25.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.54       26.52  D    
   28.  Bram Wisse                    8503035   DZT'62                     26.38       26.54  D    
   29.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            26.17       26.57  D    
   30.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.34       26.64  D    
   31.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 26.64       26.66  C    
   32.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.77  D    
   33.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB                27.86       26.79  C    
   34.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.51       26.86  C    
   35.  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       26.01       26.87  C    
   36.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               27.29       26.88  C    
   37.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     27.27       26.89  C    
   38.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.69       26.91  C    
   39.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             27.24       27.03  C    
   40.  Remco Evers                   8900865   Numansdorp                 27.03       27.06  D    
   40.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       27.06  D    
   42.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.86       27.09  D    
   43.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.41       27.12  E    
   44.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.54       27.15  E    
   45.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda        27.10       27.30  D    
   46.  Ronald Smits                  7800981   EIFFEL Swimmers PSV        26.60       27.33  E    
   47.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       27.49  D    
   47.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             27.54       27.49  D    
   49.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    27.17       27.54  D    
   50.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                      27.24       27.57  D    
   51.  Leen van der Plaat            9002291   Wiekslag                   26.51       27.65  E    
   52.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              27.04       27.67  E    
   53.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.87       27.68  E    
   54.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   26.48       27.70  D    
   55.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB                27.48       27.71  D    
   56.  Lars v.d. Heijden             9005167   EIFFEL Swimmers PSV        27.48       27.78  E    
   57.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.83  E    
   58.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV        27.59       27.84  E    
   59.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       27.88  E    
   60.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              27.96       27.90  E    
   61.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.91  E    
   62.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.63       27.92  E    
   62.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp         27.92       27.92  E    
   64.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.63       27.94  E    
   65.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.59       27.96  E    
   66.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.27  E    
   67.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                     27.20       28.40  E    
   68.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.83       28.66  E    
   69.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo                27.95       28.73  E    
    NG  Paul Brinkman                 8400309   ZV Vlaardingen             26.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 50m vlinderslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval            28.96       28.87  B A+ 
    2.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik            28.98       29.41  B A  
    3.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       29.79  R B  
    4.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   30.20       30.03  C    
    5.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.16       30.09  C    
    6.  DaniŽlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV        29.40       30.12  C    
    7.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.20  C    
    8.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.25       30.22  C    
    9.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              30.55       30.39  C    
   10.  Eva Kelly                     22967-92  Westwood CRC               30.18       30.45  C    
   11.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.48  C    
   12.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        31.10       30.72  D    
   13.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.79       30.89  D    
   14.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe          31.19       30.91  D    
   15.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                   29.94       31.00  D    
   16.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                   30.02       31.02  D    
   17.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik            30.51       31.30  D    
   18.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV        30.88       31.54  E    
   19.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.62       31.65  E    
   20.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   31.29       31.78  E    
   21.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       32.11  E    
   22.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.29       32.23  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        25.89       25.92  A A+ 
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        26.33       27.15  A A+ 
    3.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                     28.15       28.17  A A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.52       28.30  A A+ 
    5.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC               28.50       28.52  A A+ 
    5.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        28.36       28.52  A A+ 
    7.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.22       28.70  A B  
    8.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.81  A C  
    9.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.16       28.87  B C  
   10.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.63       29.34  B B  
   10.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.34  B D  
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.51       29.36  B B  
   13.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      28.87       29.38  B D  
   14.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.80       29.57  B C  
   15.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       29.55       29.82  R C  
   16.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland               29.50       29.97  D    
   17.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.07       30.00  D    
   18.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg              29.18       30.31  E    
   19.  Cora van Dorst                9106218   Hieronymus                 30.22       30.82  E    
    NG  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              28.99                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 50m vlinderslag                                 all-in
07.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        25.89       25.92  A A+ 
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        26.33       27.15  A A+ 
    3.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                     28.15       28.17  A A  
    4.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 28.52       28.30  A A+ 
    5.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC               28.50       28.52  A A+ 
    5.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV        28.36       28.52  A A+ 
    7.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.22       28.70  A B  
    8.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 27.53       28.81  A C  
    9.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval            28.96       28.87  B A+ 
    9.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        28.16       28.87  B C  
   11.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            29.63       29.34  B B  
   11.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              28.47       29.34  B D  
   13.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    29.51       29.36  B B  
   14.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      28.87       29.38  B D  
   15.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik            28.98       29.41  B A  
   16.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.80       29.57  B C  
   17.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     29.77       29.79  R B  
   18.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       29.55       29.82  R C  
   19.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland               29.50       29.97  D    
   20.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       29.07       30.00  D    
   21.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   30.20       30.03  C    
   22.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                   30.16       30.09  C    
   23.  DaniŽlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV        29.40       30.12  C    
   24.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        29.89       30.20  C    
   25.  Marit Schoffelmeer            9302470   Numansdorp                 30.25       30.22  C    
   26.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg              29.18       30.31  E    
   27.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              30.55       30.39  C    
   28.  Eva Kelly                     22967-92  Westwood CRC               30.18       30.45  C    
   29.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               30.29       30.48  C    
   30.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        31.10       30.72  D    
   31.  Cora van Dorst                9106218   Hieronymus                 30.22       30.82  E    
   32.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              30.79       30.89  D    
   33.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe          31.19       30.91  D    
   34.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                   29.94       31.00  D    
   35.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                   30.02       31.02  D    
   36.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik            30.51       31.30  D    
   37.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV        30.88       31.54  E    
   38.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              30.62       31.65  E    
   39.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   31.29       31.78  E    
   40.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        30.42       32.11  E    
   41.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.29       32.23  E    
    NG  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              28.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Vincent van Iperen            9106179   Orca                    17:02.13    16:47.74  B    
            30.65  1:03.74  1:37.94  2:11.47  2:45.13  3:19.03  3:52.27  4:26.23  5:00.71
          5:34.16  6:08.34  6:41.94  7:15.65  7:49.26  8:23.16  8:56.76  9:30.69 10:04.73
         10:38.44 11:12.19 11:46.22 12:19.45 12:53.75 13:27.60 14:00.96 14:35.35 15:08.66
         15:42.47 16:16.30 16:47.74
        Bryan Mannaart                9101533   WVZ                     17:09.99    17:06.24  C    
            30.63  1:03.89  1:38.42  2:12.52  2:46.13  3:20.19  3:54.65  4:29.00  5:03.27
          5:37.73  6:12.23  6:46.80  7:21.39  7:56.31  8:30.90  9:05.71  9:40.25 10:15.06
         10:49.55 11:24.00 11:59.28 12:33.79 13:08.16 13:42.88 14:17.02 14:51.47 15:25.51
         15:59.55 16:33.46 17:06.24
        Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC            17:21.80    17:10.36  C    
            29.33  1:02.67  1:36.60  2:10.31  2:44.21  3:17.96  3:51.97  4:26.51  5:00.96
          5:35.36  6:10.16  6:44.99  7:19.16  7:53.47  8:28.07  9:02.62  9:37.52 10:12.31
         10:47.28 11:22.53 11:57.84 12:32.75 13:07.74 13:42.78 14:17.74 14:52.33 15:27.56
         16:02.30 16:37.09 17:10.36
        Robin den Boer                9006177   De Warande              17:00.97    17:12.09  D    
            30.76  1:04.04  1:38.39  2:12.35  2:46.37  3:20.77  3:55.00  4:29.17  5:03.03
          5:37.20  6:11.96  6:46.84  7:20.77  7:54.99  8:29.19  9:03.75  9:39.06 10:13.20
         10:48.22 11:23.43 11:58.97 12:34.12 13:08.84 13:43.53 14:18.31 14:53.54 15:28.46
         16:02.71 16:38.89 17:12.09
        Marco van der Stel            9102879   ACZ                     17:21.26    17:28.44  D    
            31.00  1:05.13  1:39.88  2:14.22  2:48.70  3:23.46  3:58.29  4:33.68  5:09.19
          5:44.82  6:20.30  6:55.41  7:30.30  8:05.45  8:40.73  9:16.15  9:50.77 10:26.41
         11:01.45 11:36.77 12:12.19 12:47.74 13:22.65 13:57.84 14:32.87 15:08.42 15:43.86
         16:19.45 16:54.43 17:28.44
        Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo             17:11.28    17:29.61  D    
            29.54  1:02.98  1:37.43  2:12.17  2:47.09  3:22.15  3:57.39  4:32.84  5:08.11
          5:43.27  6:18.49  6:53.55  7:29.07  8:04.47  8:39.83  9:15.26  9:50.63 10:26.08
         11:01.75 11:37.39 12:12.65 12:48.02 13:23.53 13:59.16 14:34.68 15:10.25 15:45.84
         16:21.36 16:56.03 17:29.61
        Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn              17:12.68    17:43.68  E    
            30.02  1:03.69  1:37.93  2:12.54  2:47.16  3:22.02  3:56.96  4:32.11  5:07.49
          5:43.37  6:19.19  6:54.79  7:30.72  8:06.66  8:42.44  9:18.58  9:54.71 10:30.52
         11:06.74 11:43.04 12:19.75 12:55.95 13:32.53 14:08.31 14:44.75 15:20.75 15:56.96
         16:32.58 17:08.60 17:43.68
        Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC          17:31.30    17:46.28  E    
            30.21  1:04.17  1:39.16  2:13.97  2:48.63  3:24.64  4:00.14  4:35.61  5:11.61
          5:46.96  6:22.58  6:57.73  7:33.19  8:08.77  8:44.33  9:20.13  9:55.47 10:31.46
         11:08.29 11:43.84 12:19.76 12:56.08 13:32.56 14:09.44 14:45.73 15:21.92 15:58.16
         16:34.26 17:11.52 17:46.28
        Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)           17:24.53    18:01.36  E    
            31.23  1:05.58  1:40.66  2:16.37  2:52.14  3:28.19  4:04.26  4:40.61  5:16.93
          5:53.05  6:29.46  7:06.17  7:42.91  8:19.91  8:56.13  9:32.30 10:08.90 10:45.50
         11:22.58 11:59.59 12:35.85 13:12.40 13:48.62 14:24.92 15:01.13 15:37.52 16:14.00
         16:50.34 17:26.23 18:01.36
        Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi      17:15.97    18:22.99       
            30.22  1:04.22  1:39.17  2:15.47  2:51.58  3:28.33  4:04.86  4:41.57  5:18.03
          5:55.60  6:33.03  7:10.62  7:47.50  8:25.52  9:02.71  9:40.20 10:17.71 10:54.88
         11:32.74 12:10.87 12:48.83 13:26.31 14:04.18 14:42.24 15:20.06 15:58.36 16:36.50
         17:14.06 17:50.50 18:22.99
        Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi      17:13.73    18:23.24  E    
            32.07  1:07.04  1:42.48  2:18.75  2:54.84  3:31.42  4:07.54  4:43.68  5:19.73
          5:56.22  6:32.90  7:09.67  7:46.64  8:23.61  9:00.83  9:38.02 10:15.28 10:52.97
         11:30.18 12:08.09 12:45.63 13:23.55 14:01.55 14:39.05 15:16.91 15:54.54 16:32.29
         17:10.07 17:48.05 18:23.24
        Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers    16:45.46    18:34.10       
            31.18  1:05.70  1:41.00  2:16.36  2:51.96  3:27.53  4:03.68  4:40.00  5:16.62
          5:53.50  6:30.02  7:06.47  7:42.90  8:19.26  8:55.87  9:31.09 10:06.70 10:42.32
         11:18.33 11:54.63 12:31.03 13:08.04 13:45.91 14:26.85 15:09.94 15:52.50 16:33.40
         17:14.08 17:54.57 18:34.10
    NG  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas    17:41.32                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                   Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                   16:34.40    16:42.29  C    
            29.07  1:01.12  1:34.19  2:07.12  2:40.15  3:12.93  3:45.86  4:19.02  4:52.52
          5:25.50  5:59.31  6:32.88  7:06.65  7:39.91  8:13.85  8:47.66  9:21.64  9:55.38
         10:29.76 11:03.53 11:37.68 12:11.68 12:45.68 13:19.62 13:53.42 14:27.50 15:01.68
         15:35.75 16:09.92 16:42.29
        Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg           16:31.22    17:00.63  D    
            29.33  1:01.29  1:34.48  2:07.89  2:41.31  3:15.00  3:48.78  4:22.85  4:57.50
          5:32.48  6:07.16  6:41.65  7:15.70  7:50.89  8:25.57  9:00.26  9:34.75 10:09.68
         10:44.41 11:19.97 11:53.84 12:28.23 13:02.39 13:37.17 14:11.30 14:46.19 15:20.17
         15:55.12 16:29.28 17:00.63
        Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana            17:15.39    17:15.72  E    
            29.77  1:03.66  1:38.08  2:12.53  2:46.81  3:21.60  3:56.39  4:31.50  5:06.60
          5:41.67  6:16.46  6:51.42  7:26.70  8:01.53  8:36.33  9:10.82  9:45.68 10:20.35
         10:55.05 11:29.52 12:04.36 12:38.53 13:13.38 13:48.18 14:23.10 14:57.82 15:32.93
         16:07.78 16:42.12 17:15.72
        Erik Simons                   8902845   WZK                     16:46.01    17:21.27  E    
            29.49  1:02.58  1:36.36  2:10.60  2:44.90  3:19.58  3:54.76  4:30.18  5:05.83
          5:42.12  6:16.94  6:52.55  7:27.90  8:03.08  8:38.96  9:14.35  9:49.78 10:25.20
         11:00.07 11:35.12 12:10.58 12:45.59 13:20.52 13:55.90 14:30.74 15:05.83 15:40.25
         16:15.37 16:49.07 17:21.27
        Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn              17:23.30    17:21.48  E    
            30.32  1:04.03  1:39.12  2:14.08  2:49.51  3:24.78  4:00.63  4:36.00  5:11.81
          5:47.28  6:22.67  6:57.80  7:33.08  8:08.26  8:43.37  9:18.36  9:53.40 10:28.38
         11:03.53 11:38.25 12:13.19 12:47.89 13:22.83 13:57.49 14:32.35 15:06.99 15:41.97
         16:16.48 16:50.44 17:21.48
        Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis             17:06.58    17:23.41  E    
            29.38  1:02.48  1:36.93  2:12.20  2:47.34  3:22.07  3:57.74  4:33.41  5:09.42
          5:44.82  6:20.02  6:54.91  7:30.53  8:06.23  8:42.20  9:17.90  9:53.37 10:28.83
         11:04.13 11:39.02 12:13.79 12:48.58 13:23.71 13:58.42 14:33.52 15:08.22 15:42.52
         16:16.90 16:50.77 17:23.41
        Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                   16:54.12    17:32.29  E    
            31.00  1:05.54  1:40.93  2:16.16  2:51.66  3:27.26  4:02.57  4:37.87  5:13.35
          5:48.58  6:23.78  6:59.28  7:34.54  8:09.89  8:45.29  9:20.72  9:55.44 10:30.77
         11:05.99 11:41.04 12:16.23 12:51.78 13:27.03 14:02.13 14:37.63 15:13.29 15:48.75
         16:24.23 16:59.04 17:32.29
        Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB             17:10.66    17:34.14  E    
            29.80  1:03.69  1:37.64  2:11.95  2:46.06  3:20.13  3:54.67  4:29.18  5:03.50
          5:38.28  6:12.72  6:47.62  7:23.14  7:58.46  8:33.83  9:09.53  9:45.15 10:21.24
         10:56.87 11:32.93 12:09.56 12:45.95 13:22.46 13:58.69 14:35.29 15:11.10 15:46.49
         16:23.38 16:58.60 17:34.14
        Pascal Bruins                 8905413   EZC                     17:00.14    17:46.33  E    
            29.95  1:04.04  1:38.58  2:13.99  2:49.75  3:24.85  4:00.49  4:36.50  5:12.47
          5:48.22  6:24.62  7:00.31  7:36.72  8:12.84  8:49.07  9:24.62 10:00.88 10:37.04
         11:13.25 11:48.88 12:25.53 13:01.63 13:38.44 14:14.70 14:50.83 15:26.35 16:02.31
         16:37.77 17:12.84 17:46.33
        Joost SchrŲder                8803073   TriVia                  17:02.35    17:46.82  E    
            29.45  1:02.56  1:36.99  2:10.67  2:44.92  3:19.08  3:53.91  4:28.57  5:04.39
          5:39.97  6:16.46  6:52.26  7:29.49  8:05.21  8:42.37  9:17.77  9:54.30 10:30.05
         11:06.44 11:42.10 12:18.92 12:55.46 13:30.84 14:06.83 14:44.12 15:20.96 15:57.92
         16:34.15 17:11.61 17:46.82
    NG  Robert NŁŖle                  1987/AK20 Erfurter SC             15:25.23                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 1500m vrije slag                                all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                   16:34.40    16:42.29  C    
            29.07  1:01.12  1:34.19  2:07.12  2:40.15  3:12.93  3:45.86  4:19.02  4:52.52
          5:25.50  5:59.31  6:32.88  7:06.65  7:39.91  8:13.85  8:47.66  9:21.64  9:55.38
         10:29.76 11:03.53 11:37.68 12:11.68 12:45.68 13:19.62 13:53.42 14:27.50 15:01.68
         15:35.75 16:09.92 16:42.29
        Vincent van Iperen            9106179   Orca                    17:02.13    16:47.74  B    
            30.65  1:03.74  1:37.94  2:11.47  2:45.13  3:19.03  3:52.27  4:26.23  5:00.71
          5:34.16  6:08.34  6:41.94  7:15.65  7:49.26  8:23.16  8:56.76  9:30.69 10:04.73
         10:38.44 11:12.19 11:46.22 12:19.45 12:53.75 13:27.60 14:00.96 14:35.35 15:08.66
         15:42.47 16:16.30 16:47.74
        Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg           16:31.22    17:00.63  D    
            29.33  1:01.29  1:34.48  2:07.89  2:41.31  3:15.00  3:48.78  4:22.85  4:57.50
          5:32.48  6:07.16  6:41.65  7:15.70  7:50.89  8:25.57  9:00.26  9:34.75 10:09.68
         10:44.41 11:19.97 11:53.84 12:28.23 13:02.39 13:37.17 14:11.30 14:46.19 15:20.17
         15:55.12 16:29.28 17:00.63
        Bryan Mannaart                9101533   WVZ                     17:09.99    17:06.24  C    
            30.63  1:03.89  1:38.42  2:12.52  2:46.13  3:20.19  3:54.65  4:29.00  5:03.27
          5:37.73  6:12.23  6:46.80  7:21.39  7:56.31  8:30.90  9:05.71  9:40.25 10:15.06
         10:49.55 11:24.00 11:59.28 12:33.79 13:08.16 13:42.88 14:17.02 14:51.47 15:25.51
         15:59.55 16:33.46 17:06.24
        Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC            17:21.80    17:10.36  C    
            29.33  1:02.67  1:36.60  2:10.31  2:44.21  3:17.96  3:51.97  4:26.51  5:00.96
          5:35.36  6:10.16  6:44.99  7:19.16  7:53.47  8:28.07  9:02.62  9:37.52 10:12.31
         10:47.28 11:22.53 11:57.84 12:32.75 13:07.74 13:42.78 14:17.74 14:52.33 15:27.56
         16:02.30 16:37.09 17:10.36
        Robin den Boer                9006177   De Warande              17:00.97    17:12.09  D    
            30.76  1:04.04  1:38.39  2:12.35  2:46.37  3:20.77  3:55.00  4:29.17  5:03.03
          5:37.20  6:11.96  6:46.84  7:20.77  7:54.99  8:29.19  9:03.75  9:39.06 10:13.20
         10:48.22 11:23.43 11:58.97 12:34.12 13:08.84 13:43.53 14:18.31 14:53.54 15:28.46
         16:02.71 16:38.89 17:12.09
        Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana            17:15.39    17:15.72  E    
            29.77  1:03.66  1:38.08  2:12.53  2:46.81  3:21.60  3:56.39  4:31.50  5:06.60
          5:41.67  6:16.46  6:51.42  7:26.70  8:01.53  8:36.33  9:10.82  9:45.68 10:20.35
         10:55.05 11:29.52 12:04.36 12:38.53 13:13.38 13:48.18 14:23.10 14:57.82 15:32.93
         16:07.78 16:42.12 17:15.72
        Erik Simons                   8902845   WZK                     16:46.01    17:21.27  E    
            29.49  1:02.58  1:36.36  2:10.60  2:44.90  3:19.58  3:54.76  4:30.18  5:05.83
          5:42.12  6:16.94  6:52.55  7:27.90  8:03.08  8:38.96  9:14.35  9:49.78 10:25.20
         11:00.07 11:35.12 12:10.58 12:45.59 13:20.52 13:55.90 14:30.74 15:05.83 15:40.25
         16:15.37 16:49.07 17:21.27
        Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn              17:23.30    17:21.48  E    
            30.32  1:04.03  1:39.12  2:14.08  2:49.51  3:24.78  4:00.63  4:36.00  5:11.81
          5:47.28  6:22.67  6:57.80  7:33.08  8:08.26  8:43.37  9:18.36  9:53.40 10:28.38
         11:03.53 11:38.25 12:13.19 12:47.89 13:22.83 13:57.49 14:32.35 15:06.99 15:41.97
         16:16.48 16:50.44 17:21.48
        Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis             17:06.58    17:23.41  E    
            29.38  1:02.48  1:36.93  2:12.20  2:47.34  3:22.07  3:57.74  4:33.41  5:09.42
          5:44.82  6:20.02  6:54.91  7:30.53  8:06.23  8:42.20  9:17.90  9:53.37 10:28.83
         11:04.13 11:39.02 12:13.79 12:48.58 13:23.71 13:58.42 14:33.52 15:08.22 15:42.52
         16:16.90 16:50.77 17:23.41
        Marco van der Stel            9102879   ACZ                     17:21.26    17:28.44  D    
            31.00  1:05.13  1:39.88  2:14.22  2:48.70  3:23.46  3:58.29  4:33.68  5:09.19
          5:44.82  6:20.30  6:55.41  7:30.30  8:05.45  8:40.73  9:16.15  9:50.77 10:26.41
         11:01.45 11:36.77 12:12.19 12:47.74 13:22.65 13:57.84 14:32.87 15:08.42 15:43.86
         16:19.45 16:54.43 17:28.44
        Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo             17:11.28    17:29.61  D    
            29.54  1:02.98  1:37.43  2:12.17  2:47.09  3:22.15  3:57.39  4:32.84  5:08.11
          5:43.27  6:18.49  6:53.55  7:29.07  8:04.47  8:39.83  9:15.26  9:50.63 10:26.08
         11:01.75 11:37.39 12:12.65 12:48.02 13:23.53 13:59.16 14:34.68 15:10.25 15:45.84
         16:21.36 16:56.03 17:29.61
        Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                   16:54.12    17:32.29  E    
            31.00  1:05.54  1:40.93  2:16.16  2:51.66  3:27.26  4:02.57  4:37.87  5:13.35
          5:48.58  6:23.78  6:59.28  7:34.54  8:09.89  8:45.29  9:20.72  9:55.44 10:30.77
         11:05.99 11:41.04 12:16.23 12:51.78 13:27.03 14:02.13 14:37.63 15:13.29 15:48.75
         16:24.23 16:59.04 17:32.29
        Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB             17:10.66    17:34.14  E    
            29.80  1:03.69  1:37.64  2:11.95  2:46.06  3:20.13  3:54.67  4:29.18  5:03.50
          5:38.28  6:12.72  6:47.62  7:23.14  7:58.46  8:33.83  9:09.53  9:45.15 10:21.24
         10:56.87 11:32.93 12:09.56 12:45.95 13:22.46 13:58.69 14:35.29 15:11.10 15:46.49
         16:23.38 16:58.60 17:34.14
        Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn              17:12.68    17:43.68  E    
            30.02  1:03.69  1:37.93  2:12.54  2:47.16  3:22.02  3:56.96  4:32.11  5:07.49
          5:43.37  6:19.19  6:54.79  7:30.72  8:06.66  8:42.44  9:18.58  9:54.71 10:30.52
         11:06.74 11:43.04 12:19.75 12:55.95 13:32.53 14:08.31 14:44.75 15:20.75 15:56.96
         16:32.58 17:08.60 17:43.68
        Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC          17:31.30    17:46.28  E    
            30.21  1:04.17  1:39.16  2:13.97  2:48.63  3:24.64  4:00.14  4:35.61  5:11.61
          5:46.96  6:22.58  6:57.73  7:33.19  8:08.77  8:44.33  9:20.13  9:55.47 10:31.46
         11:08.29 11:43.84 12:19.76 12:56.08 13:32.56 14:09.44 14:45.73 15:21.92 15:58.16
         16:34.26 17:11.52 17:46.28
        Pascal Bruins                 8905413   EZC                     17:00.14    17:46.33  E    
            29.95  1:04.04  1:38.58  2:13.99  2:49.75  3:24.85  4:00.49  4:36.50  5:12.47
          5:48.22  6:24.62  7:00.31  7:36.72  8:12.84  8:49.07  9:24.62 10:00.88 10:37.04
         11:13.25 11:48.88 12:25.53 13:01.63 13:38.44 14:14.70 14:50.83 15:26.35 16:02.31
         16:37.77 17:12.84 17:46.33
        Joost SchrŲder                8803073   TriVia                  17:02.35    17:46.82  E    
            29.45  1:02.56  1:36.99  2:10.67  2:44.92  3:19.08  3:53.91  4:28.57  5:04.39
          5:39.97  6:16.46  6:52.26  7:29.49  8:05.21  8:42.37  9:17.77  9:54.30 10:30.05
         11:06.44 11:42.10 12:18.92 12:55.46 13:30.84 14:06.83 14:44.12 15:20.96 15:57.92
         16:34.15 17:11.61 17:46.82
        Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)           17:24.53    18:01.36  E    
            31.23  1:05.58  1:40.66  2:16.37  2:52.14  3:28.19  4:04.26  4:40.61  5:16.93
          5:53.05  6:29.46  7:06.17  7:42.91  8:19.91  8:56.13  9:32.30 10:08.90 10:45.50
         11:22.58 11:59.59 12:35.85 13:12.40 13:48.62 14:24.92 15:01.13 15:37.52 16:14.00
         16:50.34 17:26.23 18:01.36
        Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi      17:15.97    18:22.99       
            30.22  1:04.22  1:39.17  2:15.47  2:51.58  3:28.33  4:04.86  4:41.57  5:18.03
          5:55.60  6:33.03  7:10.62  7:47.50  8:25.52  9:02.71  9:40.20 10:17.71 10:54.88
         11:32.74 12:10.87 12:48.83 13:26.31 14:04.18 14:42.24 15:20.06 15:58.36 16:36.50
         17:14.06 17:50.50 18:22.99
        Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi      17:13.73    18:23.24  E    
            32.07  1:07.04  1:42.48  2:18.75  2:54.84  3:31.42  4:07.54  4:43.68  5:19.73
          5:56.22  6:32.90  7:09.67  7:46.64  8:23.61  9:00.83  9:38.02 10:15.28 10:52.97
         11:30.18 12:08.09 12:45.63 13:23.55 14:01.55 14:39.05 15:16.91 15:54.54 16:32.29
         17:10.07 17:48.05 18:23.24
        Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers    16:45.46    18:34.10       
            31.18  1:05.70  1:41.00  2:16.36  2:51.96  3:27.53  4:03.68  4:40.00  5:16.62
          5:53.50  6:30.02  7:06.47  7:42.90  8:19.26  8:55.87  9:31.09 10:06.70 10:42.32
         11:18.33 11:54.63 12:31.03 13:08.04 13:45.91 14:26.85 15:09.94 15:52.50 16:33.40
         17:14.08 17:54.57 18:34.10
    NG  Robert NŁŖle                  1987/AK20 Erfurter SC             15:25.23                   
    NG  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas    17:41.32                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                   18:10.28    17:22.14  A+   
            30.87  1:05.40  1:40.73  2:16.04  2:51.26  3:26.55  4:01.87  4:36.61  5:11.89
          5:46.91  6:21.93  6:57.09  7:32.12  8:07.15  8:42.00  9:16.86  9:51.68 10:26.08
         11:00.76 11:35.19 12:09.82 12:44.54 13:19.41 13:54.09 14:28.80 15:03.56 15:38.22
         16:13.02 16:47.77 17:22.14
        Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas    18:52.95    19:50.07       
            33.67  1:10.50  1:48.62  2:27.41  3:06.45  3:46.10  4:25.51  5:05.84  5:46.02
          6:26.40  7:06.62  7:47.03  8:27.17  9:07.73  9:47.76 10:28.22 11:08.00 11:48.97
         12:29.27 13:09.93 13:50.52 14:31.31 15:12.15 15:52.70 16:32.86 17:13.39 17:52.99
         18:33.48 19:12.86 19:50.07
        Leonie Taal                   9300758   De Devel                19:21.46    20:04.38       
            34.25  1:13.31  1:53.35  2:37.34  3:15.54  3:55.15  4:35.78  5:16.35  5:57.17
          6:38.31  7:19.26  7:59.98  8:40.66  9:20.91 10:01.01 10:42.11 11:23.10 12:02.67
         12:43.09 13:23.66 14:04.31 14:44.85 15:25.50 16:05.26 16:45.09 17:25.61 18:06.28
         18:46.81 19:26.49 20:04.38


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                   Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC          18:24.80    18:30.88  D    
            32.81  1:09.61  1:47.18  2:24.94  3:02.56  3:40.50  4:18.11  4:55.90  5:33.39
          6:10.96  6:48.34  7:25.66  8:02.88  8:39.87  9:17.01  9:53.83 10:30.61 11:07.61
         11:44.81 12:21.83 12:58.95 13:36.36 14:13.30 14:50.66 15:27.89 16:05.44 16:42.51
         17:19.36 17:55.48 18:30.88
        Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ        18:20.70    18:48.47  E    
            32.46  1:07.98  1:44.98  2:22.19  2:59.18  3:36.87  4:14.41  4:52.03  5:29.83
          6:07.78  6:45.85  7:23.48  8:01.26  8:39.19  9:17.01  9:54.83 10:32.88 11:11.00
         11:49.12 12:27.77 13:05.93 13:44.00 14:22.15 15:00.24 15:38.50 16:16.62 16:54.74
         17:32.72 18:10.85 18:48.47
        Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben              18:17.32    19:08.72  E    
            32.99  1:09.25  1:46.74  2:24.53  3:02.77  3:40.58  4:18.69  4:56.52  5:34.82
          6:13.03  6:51.56  7:30.06  8:09.11  8:47.91  9:26.23 10:05.23 10:43.76 11:22.56
         12:01.45 12:40.15 13:18.96 13:57.77 14:36.73 15:15.76 15:55.09 16:34.13 17:13.46
         17:52.12 18:31.00 19:08.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 1500m vrije slag                                all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                   18:10.28    17:22.14  A+   
            30.87  1:05.40  1:40.73  2:16.04  2:51.26  3:26.55  4:01.87  4:36.61  5:11.89
          5:46.91  6:21.93  6:57.09  7:32.12  8:07.15  8:42.00  9:16.86  9:51.68 10:26.08
         11:00.76 11:35.19 12:09.82 12:44.54 13:19.41 13:54.09 14:28.80 15:03.56 15:38.22
         16:13.02 16:47.77 17:22.14
        Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC          18:24.80    18:30.88  D    
            32.81  1:09.61  1:47.18  2:24.94  3:02.56  3:40.50  4:18.11  4:55.90  5:33.39
          6:10.96  6:48.34  7:25.66  8:02.88  8:39.87  9:17.01  9:53.83 10:30.61 11:07.61
         11:44.81 12:21.83 12:58.95 13:36.36 14:13.30 14:50.66 15:27.89 16:05.44 16:42.51
         17:19.36 17:55.48 18:30.88
        Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ        18:20.70    18:48.47  E    
            32.46  1:07.98  1:44.98  2:22.19  2:59.18  3:36.87  4:14.41  4:52.03  5:29.83
          6:07.78  6:45.85  7:23.48  8:01.26  8:39.19  9:17.01  9:54.83 10:32.88 11:11.00
         11:49.12 12:27.77 13:05.93 13:44.00 14:22.15 15:00.24 15:38.50 16:16.62 16:54.74
         17:32.72 18:10.85 18:48.47
        Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben              18:17.32    19:08.72  E    
            32.99  1:09.25  1:46.74  2:24.53  3:02.77  3:40.58  4:18.69  4:56.52  5:34.82
          6:13.03  6:51.56  7:30.06  8:09.11  8:47.91  9:26.23 10:05.23 10:43.76 11:22.56
         12:01.45 12:40.15 13:18.96 13:57.77 14:36.73 15:15.76 15:55.09 16:34.13 17:13.46
         17:52.12 18:31.00 19:08.72
        Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas    18:52.95    19:50.07       
            33.67  1:10.50  1:48.62  2:27.41  3:06.45  3:46.10  4:25.51  5:05.84  5:46.02
          6:26.40  7:06.62  7:47.03  8:27.17  9:07.73  9:47.76 10:28.22 11:08.00 11:48.97
         12:29.27 13:09.93 13:50.52 14:31.31 15:12.15 15:52.70 16:32.86 17:13.39 17:52.99
         18:33.48 19:12.86 19:50.07
        Leonie Taal                   9300758   De Devel                19:21.46    20:04.38       
            34.25  1:13.31  1:53.35  2:37.34  3:15.54  3:55.15  4:35.78  5:16.35  5:57.17
          6:38.31  7:19.26  7:59.98  8:40.66  9:20.91 10:01.01 10:42.11 11:23.10 12:02.67
         12:43.09 13:23.66 14:04.31 14:44.85 15:25.50 16:05.26 16:45.09 17:25.61 18:06.28
         18:46.81 19:26.49 20:04.38



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB