Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 18. Heren, 200m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 50m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 20. Heren, 50m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 24. Dames, 800m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Heren, 800m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder    Nr. 26. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 27. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m vlinderslag                                all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV      1:00.72       58.14  A+   
            27.27    58.14
    2.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        58.37       58.18  A+   
            27.31    58.18
    3.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   1:02.85     1:01.71  A    
            28.84  1:01.71
    4.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:03.67     1:01.73  A    
            28.86  1:01.73
    5.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      1:03.96     1:02.58  A+   
            29.24  1:02.58
    6.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:02.89     1:02.89  C    
            29.17  1:02.89
    7.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC             1:04.01     1:04.18  B    
            30.02  1:04.18
    8.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          1:03.81     1:05.21  A    
            30.10  1:05.21
Finale B
    9.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn               1:04.07     1:03.48  A    
            29.45  1:03.48
   10.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan            1:04.18     1:04.07  D    
            30.00  1:04.07
   11.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             1:04.54     1:04.13  C    
            30.25  1:04.13
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:04.28     1:04.57  C    
            29.83  1:04.57
   13.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval          1:04.91     1:04.67  A    
            29.78  1:04.67
   14.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:04.82     1:04.88  D    
            30.21  1:04.88
   15.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:05.30     1:06.09  D    
            30.94  1:06.09
   16.  Daniëlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.71     1:06.11  B    
            31.03  1:06.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 100m vlinderslag                                all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       55.54       53.55  A+   
        Kampioenschaps Record
            25.11    53.55
    2.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        55.25       53.81  A+   
            25.29    53.81
    3.  Emilis Vaitkaitis             80vaitkaitLithuanian Swimming        54.45       54.81  A    
            25.47    54.81
    4.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           57.64       56.45  A    
            25.67    56.45
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      57.34       56.98  C    
            26.42    56.98
    6.  Rory Bob de Haan              8100609   Team Groningen             57.61       57.57  D    
            26.66    57.57
    7.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 56.97       57.62  B    
            26.65    57.62
    8.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     58.43       57.70  B    
            26.71    57.70
Finale B
    9.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     58.97       58.91  D    
            26.52    58.91
   10.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         58.79       58.92  C    
            27.39    58.92
   11.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               58.73       59.10  E    
            27.09    59.10
   12.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        58.56       59.16  E    
            26.92    59.16
   13.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV        59.27       59.24  C    
            27.72    59.24
   14.  Raga Flores                   8900903   BZV                        58.69       59.29  D    
            27.20    59.29
   15.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 59.06       59.95  C    
            27.39    59.95
   16.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       58.87     1:00.51  D    
            27.50  1:00.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m schoolslag                                 all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                    2:36.71     2:33.53  A+   
            34.85  1:13.66  1:53.70  2:33.53
    2.  Fiona Doyle                   91doyle   Swim Ireland             2:37.08     2:36.34  A+   
            35.59  1:14.87  1:55.08  2:36.34
    3.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp       2:40.38     2:39.29  C    
            35.84  1:16.27  1:57.71  2:39.29
    4.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               2:45.16     2:42.34  C    
            37.25  1:18.78  2:00.44  2:42.34
    5.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  2:42.53     2:43.16  C    
            36.55  1:16.62  1:58.67  2:43.16
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               2:44.93     2:43.81  D    
            36.95  1:18.79  2:01.00  2:43.81
    7.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            2:45.40     2:47.66  D    
            37.45  1:20.24  2:03.64  2:47.66
    8.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          2:46.67     2:49.70  D    
            38.55  1:20.77  2:05.33  2:49.70
Finale B
    9.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      2:46.79     2:46.92  E    
            38.49  1:20.72  2:04.00  2:46.92
   10.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  2:46.89     2:48.29  C    
            38.72  1:21.40  2:04.71  2:48.29
   11.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB              2:54.46     2:50.00  E    
            36.65  1:20.65  2:05.66  2:50.00
   12.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      2:47.66     2:50.92  D    
            38.39  1:21.44  2:05.72  2:50.92
   13.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn               2:51.37     2:51.93  E    
            38.88  1:22.73  2:07.89  2:51.93
   14.  Myrna Schasfoort              9300668   De Dinkel Denekamp       2:52.94     2:55.87  E    
            39.64  1:24.61  2:10.52  2:55.87
   15.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    2:54.34     2:56.85  E    
            39.83  1:24.99  2:11.08  2:56.85
   16.  Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      2:57.33     3:01.29       
            40.87  1:27.01  2:14.95  3:01.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 200m schoolslag                                 all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                      2:23.59     2:17.74  A+   
            30.45  1:03.98  1:40.04  2:17.74
    2.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                   2:25.14     2:21.04  B    
            31.82  1:07.44  1:43.83  2:21.04
    3.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      2:24.92     2:23.06  B    
            31.96  1:07.96  1:45.68  2:23.06
    4.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                    2:24.50     2:24.25  C    
            32.04  1:08.19  1:45.93  2:24.25
    5.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           2:24.52     2:25.63  C    
            31.53  1:07.98  1:46.30  2:25.63
    6.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   2:28.82     2:30.15  D    
            32.04  1:08.62  1:47.47  2:30.15
    7.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   2:30.09     2:30.34  D    
            32.52  1:10.44  1:50.20  2:30.34
    8.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:28.11     2:31.14  C    
            33.38  1:10.79  1:50.33  2:31.14
Finale B
    9.  Tom Odding                    8902301   TriVia                   2:30.83     2:31.63  E    
            33.86  1:11.79  1:51.19  2:31.63
   10.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       2:34.43     2:33.90  E    
            34.28  1:13.71  1:54.29  2:33.90
   11.  Dirk Zeelte                   9105911   De Waalstroom            2:33.58     2:33.91  D    
            35.28  1:14.49  1:54.03  2:33.91
   12.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg            2:31.31     2:34.70  D    
            34.54  1:13.78  1:54.44  2:34.70
   13.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           2:38.30     2:36.43  E    
            35.75  1:16.65  1:57.53  2:36.43
   14.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   2:35.79     2:37.20  E    
            35.13  1:15.47  1:56.26  2:37.20
   15.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                      2:37.00     2:40.16       
            36.04  1:18.00  1:59.50  2:40.16
   16.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               2:35.08     2:42.38  E    
            35.52  1:16.78  1:58.87  2:42.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                         Dames, 50m rugslag                                   all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        30.42       29.00  A+   
        Nederlands Record 18 jaar
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        30.05       29.60  A+   
    3.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland               30.69       29.62  A+   
    4.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     30.73       30.63  A    
    5.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland               30.41       30.65  B    
    6.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen             30.31       30.72  A+   
    7.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                  31.33       31.15  A    
    8.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           31.34       31.24  B    
Finale B
    9.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              31.51       31.34  A    
   10.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             31.52       31.37  C    
   11.  Tanja Peeters                 9102428   EIFFEL Swimmers PSV        31.63       31.56  B    
   12.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.55       31.74  D    
   13.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        32.02       31.81  D    
   14.  Mariët Koster                 8301162   DZ&PC                      31.70       31.85  D    
   15.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     32.05       32.38  C    
   16.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    32.02       32.41  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                         Heren, 50m rugslag                                   all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 26.96       25.94  A+   
        Kampioenschaps Record
    2.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               26.49       26.73  A+   
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        27.49       27.06  A    
    3.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        27.03       27.06  A    
    5.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        27.17       27.10  A+   
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.39       27.16  A+   
    7.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             27.65       27.31  B    
    8.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 27.89       27.91  A    
Finale B
    9.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 28.23       28.22  C    
   10.  Joey de Ruiter                9101971   EIFFEL Swimmers PSV        28.28       28.37  A    
   11.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis                 28.78       28.52  D    
   12.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                      28.48       28.79  D    
   13.  Willem Jan v/d Vegte          8703459   DZ&PC                      29.27       28.91  E    
   14.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp         29.30       29.39  D    
   15.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC             29.44       29.56  D    
   16.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC               29.22       29.57  D    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV      4:49.96     4:40.17  A    
            29.15  1:02.14  1:39.21  2:14.78  2:54.73  3:35.48  4:08.68  4:40.17
    2.  Felix Broekhuizen             9000439   DWK                      4:45.68     4:44.17  B    
            29.83  1:04.09  1:42.19  2:18.88  2:58.56  3:38.59  4:11.87  4:44.17
    3.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     4:49.88     4:50.86  C    
            30.21  1:04.83  1:43.41  2:21.03  3:03.44  3:45.34  4:18.37  4:50.86
    4.  Erik Hagting                  9100829   Nova                     4:42.04     4:51.96  C    
            30.90  1:09.03  1:45.93  2:22.54  3:04.87  3:47.44  4:20.25  4:51.96
    5.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              4:45.98     4:52.33  D    
            29.18  1:03.90  1:41.04  2:18.08  3:00.79  3:43.38  4:18.85  4:52.33
    6.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       4:54.53     4:54.93  D    
            30.00  1:05.47  1:43.96  2:21.84  3:03.30  3:45.45  4:20.81  4:54.93
    7.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:45.59     4:55.93  D    
            29.57  1:04.96  1:43.41  2:21.63  3:04.84  3:49.15  4:22.31  4:55.93
    8.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     4:45.07     4:56.24  D    
            29.56  1:05.52  1:42.74  2:19.46  3:03.68  3:48.15  4:22.15  4:56.24
    9.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    5:00.89     4:57.71  D    
            28.83  1:03.12  1:41.92  2:19.65  3:05.75  3:51.05  4:24.83  4:57.71
   10.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              4:52.19     5:00.14  E    
            29.99  1:06.41  1:46.55  2:25.53  3:09.38  3:53.20  4:28.31  5:00.14
   11.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               5:00.90     5:00.38  E    
            29.61  1:06.80  1:44.67  2:22.17  3:04.60  3:48.95  4:25.55  5:00.38
   12.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               4:48.37     5:00.54  E    
            29.65  1:05.14  1:45.06  2:24.98  3:10.22  3:55.60  4:28.70  5:00.54
   13.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:56.57     5:04.88  E    
            31.19  1:08.98  1:50.47  2:29.95  3:13.18  3:57.28  4:31.90  5:04.88
   14.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal              4:52.24     5:07.38  E    
            32.24  1:12.06  1:51.76  2:30.51  3:11.26  3:54.07  4:31.07  5:07.38
   15.  Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         4:59.83     5:09.21  E    
            31.07  1:07.25  1:47.07  2:25.43  3:11.78  3:57.24  4:33.45  5:09.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:14.35     4:30.97  A    
            26.89    58.81  1:35.97  2:11.97  2:49.66  3:27.65  3:59.70  4:30.97
    2.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             4:36.59     4:31.63  A+   
            28.97  1:02.31  1:38.46  2:13.82  2:51.09  3:29.47  4:01.13  4:31.63
    3.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg            4:42.34     4:36.07  A    
            28.32  1:00.26  1:36.77  2:12.23  2:50.40  3:29.49  4:02.75  4:36.07
    4.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                      4:39.62     4:39.92  C    
            29.26  1:02.42  1:39.19  2:15.06  2:55.10  3:36.41  4:09.28  4:39.92
    5.  Joost Schröder                8803073   TriVia                   4:50.80     5:01.68  E    
            30.26  1:05.70  1:42.56  2:18.37  3:04.29  3:52.43  4:27.16  5:01.68


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                                 all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:14.35     4:30.97  A    
            26.89    58.81  1:35.97  2:11.97  2:49.66  3:27.65  3:59.70  4:30.97
    2.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             4:36.59     4:31.63  A+   
            28.97  1:02.31  1:38.46  2:13.82  2:51.09  3:29.47  4:01.13  4:31.63
    3.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg            4:42.34     4:36.07  A    
            28.32  1:00.26  1:36.77  2:12.23  2:50.40  3:29.49  4:02.75  4:36.07
    4.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                      4:39.62     4:39.92  C    
            29.26  1:02.42  1:39.19  2:15.06  2:55.10  3:36.41  4:09.28  4:39.92
    5.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV      4:49.96     4:40.17  A    
            29.15  1:02.14  1:39.21  2:14.78  2:54.73  3:35.48  4:08.68  4:40.17
    6.  Felix Broekhuizen             9000439   DWK                      4:45.68     4:44.17  B    
            29.83  1:04.09  1:42.19  2:18.88  2:58.56  3:38.59  4:11.87  4:44.17
    7.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     4:49.88     4:50.86  C    
            30.21  1:04.83  1:43.41  2:21.03  3:03.44  3:45.34  4:18.37  4:50.86
    8.  Erik Hagting                  9100829   Nova                     4:42.04     4:51.96  C    
            30.90  1:09.03  1:45.93  2:22.54  3:04.87  3:47.44  4:20.25  4:51.96
    9.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              4:45.98     4:52.33  D    
            29.18  1:03.90  1:41.04  2:18.08  3:00.79  3:43.38  4:18.85  4:52.33
   10.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       4:54.53     4:54.93  D    
            30.00  1:05.47  1:43.96  2:21.84  3:03.30  3:45.45  4:20.81  4:54.93
   11.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:45.59     4:55.93  D    
            29.57  1:04.96  1:43.41  2:21.63  3:04.84  3:49.15  4:22.31  4:55.93
   12.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     4:45.07     4:56.24  D    
            29.56  1:05.52  1:42.74  2:19.46  3:03.68  3:48.15  4:22.15  4:56.24
   13.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    5:00.89     4:57.71  D    
            28.83  1:03.12  1:41.92  2:19.65  3:05.75  3:51.05  4:24.83  4:57.71
   14.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              4:52.19     5:00.14  E    
            29.99  1:06.41  1:46.55  2:25.53  3:09.38  3:53.20  4:28.31  5:00.14
   15.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               5:00.90     5:00.38  E    
            29.61  1:06.80  1:44.67  2:22.17  3:04.60  3:48.95  4:25.55  5:00.38
   16.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               4:48.37     5:00.54  E    
            29.65  1:05.14  1:45.06  2:24.98  3:10.22  3:55.60  4:28.70  5:00.54
   17.  Joost Schröder                8803073   TriVia                   4:50.80     5:01.68  E    
            30.26  1:05.70  1:42.56  2:18.37  3:04.29  3:52.43  4:27.16  5:01.68
   18.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:56.57     5:04.88  E    
            31.19  1:08.98  1:50.47  2:29.95  3:13.18  3:57.28  4:31.90  5:04.88
   19.  Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal              4:52.24     5:07.38  E    
            32.24  1:12.06  1:51.76  2:30.51  3:11.26  3:54.07  4:31.07  5:07.38
   20.  Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         4:59.83     5:09.21  E    
            31.07  1:07.25  1:47.07  2:25.43  3:11.78  3:57.24  4:33.45  5:09.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn               1:57.86     1:58.53  A+   
            27.85    57.57  1:27.94  1:58.53
    2.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke              2:05.45     2:03.04  A    
            28.59  1:00.00  1:31.78  2:03.04
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:04.67     2:03.27  A    
            28.78  1:00.44  1:32.09  2:03.27
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    2:04.49     2:03.67  A    
            28.76    59.67  1:31.56  2:03.67
    5.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:05.70     2:05.52  A+   
            29.33  1:01.22  1:33.29  2:05.52
    6.  Linda Bank                    8600168   De Dolfijn               2:05.42     2:06.57  B    
            29.78  1:01.59  1:34.27  2:06.57
    7.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                2:06.87     2:08.01  B    
            29.68  1:01.83  1:34.88  2:08.01
    8.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp       2:07.17     2:11.17  D    
            29.97  1:03.08  1:37.13  2:11.17
Finale B
    9.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   2:09.02     2:05.79  A+   
            29.77  1:00.93  1:33.38  2:05.79
   10.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:10.30     2:09.26  C    
            30.81  1:03.86  1:36.71  2:09.26
   11.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     2:09.60     2:09.39  D    
            30.06  1:02.93  1:36.29  2:09.39
   12.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       2:08.20     2:09.44  C    
            29.79  1:02.35  1:36.29  2:09.44
   13.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV      2:09.33     2:09.87  B    
            29.75  1:02.35  1:36.08  2:09.87
   14.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     2:13.47     2:12.74  B    
            30.83  1:04.14  1:38.56  2:12.74
   15.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              2:09.82     2:13.76  C    
            30.40  1:04.03  1:38.65  2:13.76
   16.  Iris Bioch                    9106916   Electrolux AZC           2:13.66     2:14.30  D    
            30.54  1:04.21  1:39.19  2:14.30
 NG.ZA  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       2:10.58                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV      1:50.67     1:45.96  A+   
        Kampioenschaps Record
            24.23    50.79  1:18.32  1:45.96
    2.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               1:50.84     1:50.66  A+   
            26.24    54.39  1:23.08  1:50.66
    3.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn               1:52.68     1:50.81  A+   
            25.86    53.71  1:22.11  1:50.81
    4.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland             1:53.23     1:53.59  A+   
            26.50    55.07  1:24.61  1:53.59
    5.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming      1:54.45     1:55.47  C    
            27.37    56.73  1:26.46  1:55.47
    6.  Allen Lindeberg               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      1:53.81     1:55.58  B    
            26.72    55.58  1:25.15  1:55.58
    7.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                      1:56.23     1:56.45  C    
            27.00    56.31  1:26.38  1:56.45
    8.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                    1:57.21     1:57.46  C    
            27.34    57.23  1:27.67  1:57.46
Finale B
    9.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            1:57.61     1:56.89  B    
            26.77    55.86  1:25.95  1:56.89
   10.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda      1:59.21     1:59.55  C    
            27.68    57.80  1:28.71  1:59.55
   11.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn               2:00.22     1:59.84  D    
            27.60    57.91  1:29.24  1:59.84
   12.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                      1:59.54     2:00.70  E    
            27.83    58.07  1:29.57  2:00.70
   13.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:58.97     2:00.85  D    
            28.22    58.32  1:29.47  2:00.85
   14.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn               1:59.94     2:05.27  E    
            28.71    59.73  1:31.65  2:05.27
 NG.ZA  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG     2:00.20                   
 NG.ZA  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:58.81                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        8:44.12     8:49.52  A+   
            30.30  1:02.64  1:35.58  2:08.52  2:41.63  3:15.03  3:48.79  4:22.20  4:55.79
          5:29.35  6:02.93  6:36.61  7:10.45  7:43.92  8:17.35  8:49.52
    2.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    9:18.72     9:10.67  A+   
            31.97  1:06.80  1:41.97  2:17.71  2:52.27  3:26.93  4:01.38  4:36.58  5:10.87
          5:45.49  6:19.85  6:54.39  7:28.18  8:02.84  8:37.04  9:10.67
    3.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              9:38.87     9:36.60  B    
            32.30  1:08.10  1:44.23  2:20.85  2:57.17  3:33.72  4:10.47  4:47.34  5:24.11
          6:00.82  6:37.08  7:13.31  7:49.36  8:25.96  9:01.64  9:36.60
    4.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            9:37.80     9:50.00  D    
            32.65  1:07.71  1:44.65  2:21.69  2:59.41  3:36.83  4:14.47  4:51.77  5:29.24
          6:06.37  6:43.68  7:21.09  7:58.96  8:36.78  9:14.04  9:50.00
    5.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            9:42.72     9:57.26  E    
            32.63  1:08.73  1:46.26  2:23.37  3:01.09  3:39.07  4:17.06  4:54.93  5:33.09
          6:11.05  6:49.51  7:27.29  8:05.58  8:43.60  9:20.78  9:57.26
    6.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:29.09    10:01.44  E    
            31.79  1:08.32  1:45.66  2:23.30  3:01.01  3:39.54  4:18.14  4:56.71  5:35.15
          6:13.67  6:52.33  7:30.76  8:09.13  8:47.29  9:25.07 10:01.44
    7.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    9:53.97    10:06.77  E    
            33.40  1:10.40  1:49.01  2:28.05  3:07.39  3:46.20  4:25.43  5:04.63  5:44.32
          6:23.19  7:01.87  7:40.12  8:18.28  8:56.51  9:33.03 10:06.77
    8.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               9:51.75    10:06.80  E    
            31.41  1:06.02  1:43.88  2:22.99  3:01.97  3:41.39  4:20.98  5:00.08  5:40.11
          6:19.14  6:58.08  7:37.84  8:16.32  8:55.40  9:32.72 10:06.80
    9.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     9:41.78    10:07.05  E    
            32.41  1:08.94  1:45.87  2:24.15  3:02.23  3:41.02  4:19.45  4:58.20  5:36.31
          6:14.81  6:53.27  7:33.13  8:11.74  8:50.90  9:29.39 10:07.05
   10.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          9:36.01    10:08.73  E    
            33.22  1:09.62  1:46.89  2:25.12  3:03.00  3:41.67  4:20.14  4:59.06  5:36.74
          6:15.88  6:54.38  7:33.28  8:12.00  8:51.00  9:29.78 10:08.73
   11.  Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            9:56.50    10:08.76  E    
            33.22  1:09.77  1:47.25  2:25.30  3:04.04  3:43.02  4:21.80  5:00.70  5:39.76
          6:19.05  6:57.91  7:36.92  8:15.94  8:55.19  9:33.15 10:08.76
   12.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                     10:04.26    10:25.14  E    
            34.29  1:11.55  1:49.61  2:28.48  3:08.05  3:47.91  4:27.97  5:07.85  5:47.56
          6:27.33  7:07.29  7:47.59  8:27.85  9:07.97  9:48.42 10:25.14
   13.  Marjolein van Kleef           9301398   De Zijl LGB             10:05.31    11:43.93       
            34.89  1:16.67  1:59.84  2:44.27  3:28.19  4:12.32  4:56.91  5:41.83  6:26.07
          7:11.78  7:57.07  8:43.25  9:29.29 10:14.64 10:59.42 11:43.93


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      9:01.11     9:01.10  A    
            31.39  1:04.77  1:38.42  2:12.27  2:46.45  3:20.54  3:54.82  4:29.06  5:03.24
          5:37.37  6:11.70  6:46.21  7:20.23  7:54.10  8:28.14  9:01.10
    2.  Linsy Heister                 8801672   EIFFEL Swimmers PSV      9:09.64     9:05.45  B    
            32.98  1:07.70  1:42.58  2:17.20  2:51.87  3:26.19  4:00.39  4:34.76  5:08.22
          5:42.29  6:16.18  6:50.21  7:24.25  7:58.29  8:32.37  9:05.45
    3.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      9:12.57     9:29.41  D    
            31.17  1:05.02  1:39.74  2:14.55  2:49.86  3:24.88  4:00.73  4:36.59  5:13.12
          5:49.55  6:26.45  7:03.39  7:40.62  8:17.33  8:54.27  9:29.41
    4.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     9:35.58     9:39.34  D    
            33.00  1:09.24  1:45.47  2:22.45  2:58.68  3:35.24  4:11.22  4:47.75  5:23.93
          6:00.85  6:37.88  7:15.37  7:52.23  8:28.99  9:04.77  9:39.34
    5.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         9:32.72     9:41.64  D    
            32.47  1:08.27  1:45.07  2:22.32  2:59.21  3:36.30  4:13.33  4:50.35  5:27.22
          6:04.05  6:40.73  7:17.21  7:53.68  8:30.22  9:06.53  9:41.64
    6.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC           9:43.36     9:44.03  E    
            32.48  1:07.78  1:44.88  2:22.15  2:59.52  3:36.55  4:14.11  4:50.97  5:27.85
          6:04.64  6:41.64  7:18.68  7:55.71  8:32.71  9:08.83  9:44.03
    7.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              9:32.79     9:54.85  E    
            33.07  1:08.47  1:45.23  2:22.08  2:59.04  3:35.95  4:12.58  4:49.61  5:26.72
          6:04.41  6:42.92  7:21.26  7:59.89  8:38.65  9:16.89  9:54.85
    8.  Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben               9:35.50     9:55.70  E    
            33.18  1:09.02  1:45.78  2:22.86  3:00.01  3:37.31  4:14.60  4:51.93  5:29.87
          6:08.02  6:46.49  7:24.85  8:03.19  8:41.61  9:19.45  9:55.70


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        8:44.12     8:49.52  A+   
            30.30  1:02.64  1:35.58  2:08.52  2:41.63  3:15.03  3:48.79  4:22.20  4:55.79
          5:29.35  6:02.93  6:36.61  7:10.45  7:43.92  8:17.35  8:49.52
    2.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      9:01.11     9:01.10  A    
            31.39  1:04.77  1:38.42  2:12.27  2:46.45  3:20.54  3:54.82  4:29.06  5:03.24
          5:37.37  6:11.70  6:46.21  7:20.23  7:54.10  8:28.14  9:01.10
    3.  Linsy Heister                 8801672   EIFFEL Swimmers PSV      9:09.64     9:05.45  B    
            32.98  1:07.70  1:42.58  2:17.20  2:51.87  3:26.19  4:00.39  4:34.76  5:08.22
          5:42.29  6:16.18  6:50.21  7:24.25  7:58.29  8:32.37  9:05.45
    4.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    9:18.72     9:10.67  A+   
            31.97  1:06.80  1:41.97  2:17.71  2:52.27  3:26.93  4:01.38  4:36.58  5:10.87
          5:45.49  6:19.85  6:54.39  7:28.18  8:02.84  8:37.04  9:10.67
    5.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      9:12.57     9:29.41  D    
            31.17  1:05.02  1:39.74  2:14.55  2:49.86  3:24.88  4:00.73  4:36.59  5:13.12
          5:49.55  6:26.45  7:03.39  7:40.62  8:17.33  8:54.27  9:29.41
    6.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              9:38.87     9:36.60  B    
            32.30  1:08.10  1:44.23  2:20.85  2:57.17  3:33.72  4:10.47  4:47.34  5:24.11
          6:00.82  6:37.08  7:13.31  7:49.36  8:25.96  9:01.64  9:36.60
    7.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     9:35.58     9:39.34  D    
            33.00  1:09.24  1:45.47  2:22.45  2:58.68  3:35.24  4:11.22  4:47.75  5:23.93
          6:00.85  6:37.88  7:15.37  7:52.23  8:28.99  9:04.77  9:39.34
    8.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         9:32.72     9:41.64  D    
            32.47  1:08.27  1:45.07  2:22.32  2:59.21  3:36.30  4:13.33  4:50.35  5:27.22
          6:04.05  6:40.73  7:17.21  7:53.68  8:30.22  9:06.53  9:41.64
    9.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC           9:43.36     9:44.03  E    
            32.48  1:07.78  1:44.88  2:22.15  2:59.52  3:36.55  4:14.11  4:50.97  5:27.85
          6:04.64  6:41.64  7:18.68  7:55.71  8:32.71  9:08.83  9:44.03
   10.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            9:37.80     9:50.00  D    
            32.65  1:07.71  1:44.65  2:21.69  2:59.41  3:36.83  4:14.47  4:51.77  5:29.24
          6:06.37  6:43.68  7:21.09  7:58.96  8:36.78  9:14.04  9:50.00
   11.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              9:32.79     9:54.85  E    
            33.07  1:08.47  1:45.23  2:22.08  2:59.04  3:35.95  4:12.58  4:49.61  5:26.72
          6:04.41  6:42.92  7:21.26  7:59.89  8:38.65  9:16.89  9:54.85
   12.  Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben               9:35.50     9:55.70  E    
            33.18  1:09.02  1:45.78  2:22.86  3:00.01  3:37.31  4:14.60  4:51.93  5:29.87
          6:08.02  6:46.49  7:24.85  8:03.19  8:41.61  9:19.45  9:55.70
   13.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            9:42.72     9:57.26  E    
            32.63  1:08.73  1:46.26  2:23.37  3:01.09  3:39.07  4:17.06  4:54.93  5:33.09
          6:11.05  6:49.51  7:27.29  8:05.58  8:43.60  9:20.78  9:57.26
   14.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:29.09    10:01.44  E    
            31.79  1:08.32  1:45.66  2:23.30  3:01.01  3:39.54  4:18.14  4:56.71  5:35.15
          6:13.67  6:52.33  7:30.76  8:09.13  8:47.29  9:25.07 10:01.44
   15.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    9:53.97    10:06.77  E    
            33.40  1:10.40  1:49.01  2:28.05  3:07.39  3:46.20  4:25.43  5:04.63  5:44.32
          6:23.19  7:01.87  7:40.12  8:18.28  8:56.51  9:33.03 10:06.77
   16.  Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               9:51.75    10:06.80  E    
            31.41  1:06.02  1:43.88  2:22.99  3:01.97  3:41.39  4:20.98  5:00.08  5:40.11
          6:19.14  6:58.08  7:37.84  8:16.32  8:55.40  9:32.72 10:06.80
   17.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     9:41.78    10:07.05  E    
            32.41  1:08.94  1:45.87  2:24.15  3:02.23  3:41.02  4:19.45  4:58.20  5:36.31
          6:14.81  6:53.27  7:33.13  8:11.74  8:50.90  9:29.39 10:07.05
   18.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          9:36.01    10:08.73  E    
            33.22  1:09.62  1:46.89  2:25.12  3:03.00  3:41.67  4:20.14  4:59.06  5:36.74
          6:15.88  6:54.38  7:33.28  8:12.00  8:51.00  9:29.78 10:08.73
   19.  Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            9:56.50    10:08.76  E    
            33.22  1:09.77  1:47.25  2:25.30  3:04.04  3:43.02  4:21.80  5:00.70  5:39.76
          6:19.05  6:57.91  7:36.92  8:15.94  8:55.19  9:33.15 10:08.76
   20.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                     10:04.26    10:25.14  E    
            34.29  1:11.55  1:49.61  2:28.48  3:08.05  3:47.91  4:27.97  5:07.85  5:47.56
          6:27.33  7:07.29  7:47.59  8:27.85  9:07.97  9:48.42 10:25.14
   21.  Marjolein van Kleef           9301398   De Zijl LGB             10:05.31    11:43.93       
            34.89  1:16.67  1:59.84  2:44.27  3:28.19  4:12.32  4:56.91  5:41.83  6:26.07
          7:11.78  7:57.07  8:43.25  9:29.29 10:14.64 10:59.42 11:43.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     8:49.53     8:41.78  B    
            29.18  1:00.72  1:32.99  2:05.61  2:38.67  3:11.52  3:44.45  4:17.43  4:50.67
          5:23.66  5:56.94  6:29.88  7:03.24  7:36.29  8:09.78  8:41.78
    2.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      8:47.67     8:53.87  C    
            30.24  1:02.72  1:36.07  2:09.52  2:43.09  3:16.99  3:50.61  4:24.30  4:57.88
          5:31.95  6:06.09  6:40.44  7:14.08  7:48.00  8:21.44  8:53.87
    3.  Robin den Boer                9006177   De Warande               9:00.07     8:57.41  D    
            28.76    59.99  1:32.88  2:06.13  2:39.44  3:12.74  3:47.16  4:21.35  4:56.35
          5:31.19  6:06.63  6:41.72  7:16.61  7:51.36  8:26.27  8:57.41
    4.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              9:06.48     9:00.35  D    
            29.36  1:02.23  1:35.94  2:09.91  2:44.23  3:18.43  3:52.73  4:27.10  5:01.78
          5:36.37  6:11.19  6:45.79  7:20.53  7:54.96  8:28.63  9:00.35
    5.  Marco van der Stel            9102879   ACZ                      8:59.96     9:05.93  D    
            30.76  1:03.79  1:37.63  2:11.83  2:45.59  3:19.97  3:54.02  4:28.35  5:02.94
          5:37.54  6:11.92  6:47.06  7:21.99  7:57.36  8:31.92  9:05.93
    6.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    9:07.89     9:06.50  D    
            30.70  1:04.48  1:37.84  2:11.89  2:45.98  3:20.31  3:54.59  4:29.34  5:03.70
          5:38.80  6:13.51  6:48.65  7:23.34  7:58.21  8:32.22  9:06.50
    7.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:10.02     9:11.16  E    
            30.86  1:05.50  1:39.96  2:14.87  2:49.68  3:24.38  3:59.07  4:33.79  5:08.29
          5:43.09  6:17.84  6:53.32  7:28.27  8:02.52  8:37.54  9:11.16
    8.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     9:13.51     9:14.97  E    
            32.28  1:06.97  1:41.47  2:16.20  2:51.11  3:26.71  4:01.56  4:37.22  5:12.30
          5:48.00  6:23.44  6:59.22  7:34.62  8:09.14  8:42.31  9:14.97
    9.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   9:08.86     9:20.83  E    
            30.24  1:03.91  1:38.79  2:14.08  2:49.83  3:25.44  4:01.68  4:37.77  5:13.54
          5:49.27  6:24.96  7:00.69  7:36.42  8:12.02  8:46.67  9:20.83
   10.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       9:05.69     9:25.82  E    
            30.63  1:04.80  1:40.60  2:16.43  2:53.10  3:29.19  4:05.92  4:42.23  5:18.63
          5:55.05  6:31.21  7:07.07  7:43.26  8:19.28  8:54.09  9:25.82
   11.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       9:05.78     9:37.37       
            30.94  1:05.09  1:39.78  2:14.82  2:50.69  3:26.78  4:02.99  4:40.40  5:16.91
          5:54.16  6:31.41  7:08.84  7:46.33  8:23.48  9:00.74  9:37.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      8:03.27     8:09.12  A+   
            28.41    58.66  1:29.65  2:00.50  2:31.40  3:02.26  3:33.17  4:04.16  4:35.02
          5:06.03  5:37.27  6:08.14  6:38.95  7:09.71  7:40.20  8:09.12
    2.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    8:07.78     8:13.99  A+   
            28.18    58.29  1:29.33  2:00.28  2:31.64  3:02.62  3:33.88  4:05.32  4:36.69
          5:08.52  5:40.01  6:11.76  6:43.75  7:15.42  7:45.02  8:13.99
    3.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      8:14.95     8:14.08  A+   
            27.94    58.29  1:29.45  2:00.43  2:31.87  3:02.99  3:34.69  4:06.00  4:37.05
          5:07.95  5:39.78  6:10.95  6:42.53  7:13.40  7:44.16  8:14.08
    4.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            8:39.51     8:50.88  D    
            28.54    59.55  1:32.67  2:05.99  2:39.95  3:13.66  3:47.73  4:21.68  4:55.15
          5:28.71  6:02.17  6:35.98  7:09.57  7:43.64  8:17.56  8:50.88
    5.  Erik Schröder                 8402025   TriVia                   8:44.31     8:54.84  E    
            29.07  1:00.36  1:33.46  2:06.68  2:40.48  3:14.20  3:48.77  4:22.98  4:57.54
          5:31.84  6:06.46  6:40.95  7:15.52  7:49.24  8:23.00  8:54.84
    6.  Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana             8:49.79     8:58.88  E    
            29.43  1:01.05  1:34.05  2:07.14  2:41.10  3:14.79  3:48.97  4:23.07  4:57.63
          5:32.15  6:06.99  6:41.90  7:16.89  7:51.64  8:26.44  8:58.88
    7.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              8:44.57     9:01.51  E    
            29.08  1:01.48  1:34.66  2:07.74  2:40.99  3:15.27  3:48.80  4:23.45  4:57.42
          5:32.81  6:07.65  6:42.65  7:17.92  7:53.24  8:27.58  9:01.51
    8.  Erik Simons                   8902845   WZK                      8:45.32     9:06.58  E    
            29.41  1:01.98  1:35.21  2:09.05  2:43.29  3:17.95  3:53.26  4:28.16  5:03.70
          5:38.22  6:13.83  6:48.84  7:24.52  7:59.13  8:33.93  9:06.58
    9.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    8:52.23     9:08.29  E    
            30.81  1:04.68  1:38.90  2:13.52  2:47.68  3:22.42  3:57.05  4:32.19  5:06.22
          5:41.25  6:16.06  6:51.56  7:25.93  8:01.23  8:35.29  9:08.29
   10.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      8:45.73     9:13.80  E    
            29.89  1:02.25  1:35.77  2:09.93  2:44.19  3:18.84  3:54.04  4:29.14  5:04.75
          5:40.17  6:15.79  6:52.03  7:28.13  8:04.32  8:39.47  9:13.80
   11.  Joost Kuijlaars               6600439   MNC Dordrecht            8:53.53     9:23.75       
            30.40  1:05.18  1:40.93  2:16.10  2:51.54  3:26.84  4:02.31  4:37.81  5:13.99
          5:49.50  6:25.20  7:00.97  7:36.98  8:12.75  8:48.57  9:23.75
   12.  Rob van Vliet                 8402459   WZK                      8:55.22     9:26.40       
            30.23  1:03.96  1:37.95  2:12.42  2:47.60  3:23.06  3:58.47  4:33.74  5:09.47
          5:45.35  6:22.23  6:59.41  7:36.90  8:14.24  8:51.26  9:26.40


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                                 all-in
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      8:03.27     8:09.12  A+   
            28.41    58.66  1:29.65  2:00.50  2:31.40  3:02.26  3:33.17  4:04.16  4:35.02
          5:06.03  5:37.27  6:08.14  6:38.95  7:09.71  7:40.20  8:09.12
    2.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    8:07.78     8:13.99  A+   
            28.18    58.29  1:29.33  2:00.28  2:31.64  3:02.62  3:33.88  4:05.32  4:36.69
          5:08.52  5:40.01  6:11.76  6:43.75  7:15.42  7:45.02  8:13.99
    3.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      8:14.95     8:14.08  A+   
            27.94    58.29  1:29.45  2:00.43  2:31.87  3:02.99  3:34.69  4:06.00  4:37.05
          5:07.95  5:39.78  6:10.95  6:42.53  7:13.40  7:44.16  8:14.08
    4.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     8:49.53     8:41.78  B    
            29.18  1:00.72  1:32.99  2:05.61  2:38.67  3:11.52  3:44.45  4:17.43  4:50.67
          5:23.66  5:56.94  6:29.88  7:03.24  7:36.29  8:09.78  8:41.78
    5.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            8:39.51     8:50.88  D    
            28.54    59.55  1:32.67  2:05.99  2:39.95  3:13.66  3:47.73  4:21.68  4:55.15
          5:28.71  6:02.17  6:35.98  7:09.57  7:43.64  8:17.56  8:50.88
    6.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      8:47.67     8:53.87  C    
            30.24  1:02.72  1:36.07  2:09.52  2:43.09  3:16.99  3:50.61  4:24.30  4:57.88
          5:31.95  6:06.09  6:40.44  7:14.08  7:48.00  8:21.44  8:53.87
    7.  Erik Schröder                 8402025   TriVia                   8:44.31     8:54.84  E    
            29.07  1:00.36  1:33.46  2:06.68  2:40.48  3:14.20  3:48.77  4:22.98  4:57.54
          5:31.84  6:06.46  6:40.95  7:15.52  7:49.24  8:23.00  8:54.84
    8.  Robin den Boer                9006177   De Warande               9:00.07     8:57.41  D    
            28.76    59.99  1:32.88  2:06.13  2:39.44  3:12.74  3:47.16  4:21.35  4:56.35
          5:31.19  6:06.63  6:41.72  7:16.61  7:51.36  8:26.27  8:57.41
    9.  Michel Heijnen                8701267   Hellas-Glana             8:49.79     8:58.88  E    
            29.43  1:01.05  1:34.05  2:07.14  2:41.10  3:14.79  3:48.97  4:23.07  4:57.63
          5:32.15  6:06.99  6:41.90  7:16.89  7:51.64  8:26.44  8:58.88
   10.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              9:06.48     9:00.35  D    
            29.36  1:02.23  1:35.94  2:09.91  2:44.23  3:18.43  3:52.73  4:27.10  5:01.78
          5:36.37  6:11.19  6:45.79  7:20.53  7:54.96  8:28.63  9:00.35
   11.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              8:44.57     9:01.51  E    
            29.08  1:01.48  1:34.66  2:07.74  2:40.99  3:15.27  3:48.80  4:23.45  4:57.42
          5:32.81  6:07.65  6:42.65  7:17.92  7:53.24  8:27.58  9:01.51
   12.  Marco van der Stel            9102879   ACZ                      8:59.96     9:05.93  D    
            30.76  1:03.79  1:37.63  2:11.83  2:45.59  3:19.97  3:54.02  4:28.35  5:02.94
          5:37.54  6:11.92  6:47.06  7:21.99  7:57.36  8:31.92  9:05.93
   13.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    9:07.89     9:06.50  D    
            30.70  1:04.48  1:37.84  2:11.89  2:45.98  3:20.31  3:54.59  4:29.34  5:03.70
          5:38.80  6:13.51  6:48.65  7:23.34  7:58.21  8:32.22  9:06.50
   14.  Erik Simons                   8902845   WZK                      8:45.32     9:06.58  E    
            29.41  1:01.98  1:35.21  2:09.05  2:43.29  3:17.95  3:53.26  4:28.16  5:03.70
          5:38.22  6:13.83  6:48.84  7:24.52  7:59.13  8:33.93  9:06.58
   15.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    8:52.23     9:08.29  E    
            30.81  1:04.68  1:38.90  2:13.52  2:47.68  3:22.42  3:57.05  4:32.19  5:06.22
          5:41.25  6:16.06  6:51.56  7:25.93  8:01.23  8:35.29  9:08.29
   16.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:10.02     9:11.16  E    
            30.86  1:05.50  1:39.96  2:14.87  2:49.68  3:24.38  3:59.07  4:33.79  5:08.29
          5:43.09  6:17.84  6:53.32  7:28.27  8:02.52  8:37.54  9:11.16
   17.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      8:45.73     9:13.80  E    
            29.89  1:02.25  1:35.77  2:09.93  2:44.19  3:18.84  3:54.04  4:29.14  5:04.75
          5:40.17  6:15.79  6:52.03  7:28.13  8:04.32  8:39.47  9:13.80
   18.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     9:13.51     9:14.97  E    
            32.28  1:06.97  1:41.47  2:16.20  2:51.11  3:26.71  4:01.56  4:37.22  5:12.30
          5:48.00  6:23.44  6:59.22  7:34.62  8:09.14  8:42.31  9:14.97
   19.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   9:08.86     9:20.83  E    
            30.24  1:03.91  1:38.79  2:14.08  2:49.83  3:25.44  4:01.68  4:37.77  5:13.54
          5:49.27  6:24.96  7:00.69  7:36.42  8:12.02  8:46.67  9:20.83
   20.  Joost Kuijlaars               6600439   MNC Dordrecht            8:53.53     9:23.75       
            30.40  1:05.18  1:40.93  2:16.10  2:51.54  3:26.84  4:02.31  4:37.81  5:13.99
          5:49.50  6:25.20  7:00.97  7:36.98  8:12.75  8:48.57  9:23.75
   21.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       9:05.69     9:25.82  E    
            30.63  1:04.80  1:40.60  2:16.43  2:53.10  3:29.19  4:05.92  4:42.23  5:18.63
          5:55.05  6:31.21  7:07.07  7:43.26  8:19.28  8:54.09  9:25.82
   22.  Rob van Vliet                 8402459   WZK                      8:55.22     9:26.40       
            30.23  1:03.96  1:37.95  2:12.42  2:47.60  3:23.06  3:58.47  4:33.74  5:09.47
          5:45.35  6:22.23  6:59.41  7:36.90  8:14.24  8:51.26  9:26.40
   23.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       9:05.78     9:37.37       
            30.94  1:05.09  1:39.78  2:14.82  2:50.69  3:26.78  4:02.99  4:40.40  5:16.91
          5:54.16  6:31.41  7:08.84  7:46.33  8:23.48  9:00.74  9:37.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               4:14.01     4:15.90       
        NR 100 rug startzwemster
        Femke Heemskerk, 87                          Lenneke van Schaik, 86
        Tessa Brouwer, 91                            Lona Kroese, 87
            30.85  1:02.65  1:35.84  2:14.82  2:43.38  3:17.15  3:45.20  4:15.90

    2.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       4:29.05     4:28.85       
        Mariël Borgerink, 92                         Marlies Reinders, 86
        Loes Zanderink, 88                           Silke Oude Weernink, 90
            33.88  1:09.42  1:43.67  2:23.19  2:53.91  3:30.48  3:58.40  4:28.85

    3.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               4:19.46     4:32.25       
        Britt Verdijck, 89                           Kelly de Jong, 91
        Anouk Elzerman, 90                           Linda Bank, 86
            34.00  1:09.78  1:45.61  2:27.61  2:57.77  3:32.87  4:01.59  4:32.25

    4.  De Columbiaan 1                         De Columbiaan            4:19.56     4:33.44       
        Miranda Nijenhuis, 92                        Marina Scheepbouwer, 84
        Daphne Roubos, 90                            Eline Boers, 91
            32.66  1:08.58  1:45.38  2:29.09  2:58.86  3:33.28  4:01.47  4:33.44

    5.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      4:25.86     4:33.51       
        Tanja Peeters, 91                            Jessica Spruit, 91
        Jocelyn Spruit, 93                           Anne Michelle Vos, 91
            34.07  1:11.27  1:48.14  2:29.43  2:59.18  3:33.07  4:02.07  4:33.51

    6.  Orca 1                                  Orca                     4:29.82     4:34.25       
        Wendan Poelstra, 91                          Marloes Oldenburg, 88
        Joyce Duurken, 92                            Ilse Kraayeveld, 90
            34.08  1:10.72  1:47.22  2:30.40  3:00.22  3:35.74  4:03.17  4:34.25

    7.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     4:25.81     4:36.90       
        Mariëlle ter Stege, 91                       Charlotte Mol, 91
        Wendy van der Iest, 87                       Nienke van Eck, 91
            33.37  1:09.94  1:44.99  2:25.75  2:57.05  3:36.32  4:05.45  4:36.90

    8.  De Dolfijn 3                            De Dolfijn               4:25.46     4:37.28       
        Kira Toussaint, 94                           Parand Zarekiani, 94
        Britt Bakker, 91                             Lana Voinov, 91
            33.44  1:08.79  1:45.32  2:27.13  2:57.54  3:35.10  4:04.72  4:37.28

    9.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     4:25.74     4:37.75       
        Malissa van der Horst, 92                    Elise Bouwens, 91
        Tessa Lukassen, 87                           Ilse van Hoorn, 90
            33.33  1:08.28  1:46.47  2:29.98  3:01.09  3:36.50  4:05.59  4:37.75

   10.  De Whee 1                               De Whee                  4:36.74     4:39.98       
        Maartje Veenstra, 92                         Kelly ter Doest, 91
        Lisa Nijland, 91                             Pauline Scheepbouwer, 87
            34.89  1:12.50  1:47.37  2:28.32  2:59.04  3:36.46  4:07.01  4:39.98

   11.  ZC Ooievaar (SG) 1                      ZC Ooievaar (SG)         4:35.03     4:42.99       
        Anja van der Hout, 90                        Tessa Miller, 89
        Mea Ferreira, 89                             Nina Ferreira, 89
            33.29  1:08.47  1:46.22  2:29.62  3:01.78  3:39.60  4:09.71  4:42.99

   12.  NDD 1                                   NDD                      4:33.30     4:43.73       
        Chantal Kuipers, 87                          Margot vd Kemp, 77
        Mignon Brussen, 85                           Sharon Verstegen, 90
            33.48  1:09.47  1:47.33  2:32.04  3:03.34  3:41.02  4:10.06  4:43.73

   13.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    4:31.56     4:43.74       
        Marloes Giesselink, 92                       Anne Boomars, 89
        Sharon Teunissen, 89                         Evelien Kip, 92
            33.55  1:08.93  1:46.49  2:29.12  3:00.57  3:40.14  4:10.52  4:43.74

   DIS  EIFFEL Swimmers PSV 3                   EIFFEL Swimmers PSV      4:38.78                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
        Ashley Verburg, 93                           Michelle Hendrikx, 93
        Kristel Doreleijers, 93                      Linda Weekers, 90

   BM   Nederland 1                             Nederland                4:10.00     4:08.23       
        BM
        Hinkelien Schreuder, 84                      Inge Dekker, 85
        Jolijn van Valkengoed, 81                    Marleen Veldhuis, 79
            31.55  1:05.21  1:37.98  2:15.88  2:42.43  3:13.11  3:39.19  4:08.23

   BM   Swim Ireland 1                          Swim Ireland             4:13.61     4:19.20       
        BM
        Aishling Cooney, 90                          Lorna Cummins, 90
        Fiona Doyle, 91                              Melanie Nocher, 88
            30.95  1:03.79  1:37.50  2:16.02  2:45.87  3:20.25  3:48.90  4:19.20




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
07.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               3:24.74     3:21.92       
        Nederlands Record Senioren Verenigingen
        Stefan de Die, 86                            Joost Reijns, 87
        Nick Driebergen, 87                          Lennart Stekelenburg, 86
            23.70    50.19  1:14.68  1:41.30  2:05.36  2:31.51  2:55.34  3:21.92

    2.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               3:29.43     3:30.57       
        Henk van Niejenhuis, 89                      Bo Wullings, 89
        Remko de Jong, 76                            Sebastiaan Verschuren, 88
            26.06    53.42  1:18.16  1:46.90  2:12.26  2:40.18  3:04.51  3:30.57

    3.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      3:35.26     3:32.42       
        Joeri Verlinden, 88                          Tom Vangeneugden, 83
        Job Kienhuis, 89                             Allen Lindeberg, 89
            24.99    51.63  1:17.02  1:45.47  2:11.88  2:39.78  3:04.99  3:32.42

    4.  Team Groningen 1                        Team Groningen           3:27.05     3:32.93       
        Casper Hut, 78                               Sebastian Bakker, 88
        Rory Bob de Haan, 81                         Rudy Ted de Haan, 84
            26.11    54.56  1:20.21  1:49.59  2:15.09  2:42.08  3:05.50  3:32.93

    5.  WVZ 1                                   WVZ                      3:27.06     3:33.02       
        Rutger van Oosterhout, 90                    Mike Stoffer, 89
        Wouter Smeets, 84                            Martijn Smeets, 81
            25.84    53.13  1:18.46  1:46.15  2:12.07  2:40.20  3:05.30  3:33.02

    6.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    3:39.02     3:33.57       
        Joran Barends, 85                            Jeffrey Breedijk, 89
        Ewoud Tamminga, 82                           Robert Yallop, 89
            24.68    51.80  1:17.02  1:44.88  2:10.95  2:39.92  3:05.35  3:33.57

    7.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     3:29.27     3:33.60       
        Marvin Kruin, 89                             Dave Ligthart, 83
        Martijn van Buuren, 76                       Robin van Aggele, 84
            26.40    54.81  1:20.62  1:49.22  2:14.56  2:43.58  3:07.33  3:33.60

    8.  WVZ 2                                   WVZ                      3:33.97     3:38.33       
        Sander Smeets, 84                            Raymond van de Merwe, 86
        Marcel Thijsse, 82                           Arjan Assink, 86
            26.11    55.20  1:21.27  1:50.21  2:15.99  2:44.59  3:10.07  3:38.33

    9.  DWK 1                                   DWK                      3:31.88     3:38.86       
        Nederlands Record Jeugd Verenigingen
        Joost Awater, 90                             Olaf Achterberg, 90
        Tim van Deutekom, 91                         Felix Broekhuizen, 90
            26.63    55.66  1:21.67  1:50.84  2:16.84  2:45.01  3:10.94  3:38.86

   10.  EIFFEL Swimmers PSV 2                   EIFFEL Swimmers PSV      3:39.31     3:39.75       
        Patrick Janssen, 91                          Lars v.d. Heijden, 90
        Sil Hoving, 91                               Tommie Kersten, 88
            25.39    52.45  1:19.00  1:48.50  2:15.47  2:45.34  3:10.92  3:39.75

   11.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       3:44.28     3:41.57       
        Dennis Overhage, 90                          Roy Visser, 91
        Floor Verhaar, 90                            Ferry Weertman, 92
            27.42    57.02  1:23.27  1:50.66  2:17.08  2:46.60  3:12.81  3:41.57

   12.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:44.83     3:42.12       
        handtijden
        Davy Bisslik, 82                             Joeri van Wallenburg, 90
        Charles Potin, 83                            Toby Aarnoutse, 89
            57.13  1:52.83  2:48.64  3:42.12

   13.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              3:37.77     3:42.76       
        handtijden
        Kevin Lebis, 81                              Pieter Schoots, 87
        Patrick Molenkamp, 88                        Stanley Vleerlaag, 85
            56.04  1:53.20  2:49.07  3:42.76

   14.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          3:37.04     3:43.00       
        handtijden
        Roel Jacobs, 82                              Loek Herberts, 90
        Micael Correia, 90                           Luuk Onrust, 92
            55.28  3:43.00

   15.  RZC 1                                   RZC                      3:44.21     3:43.40       
        Roy Awater, 91                               Pascal Timmermans, 92
        Kevin van Susteren, 89                       Raynor Wolf, 89
            26.74    56.71  1:23.60  1:54.27  2:19.91  2:48.86  3:14.31  3:43.40

   16.  EZC 1                                   EZC                      3:44.59     3:43.63       
        Tjerk vd Kieft, 90                           Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                              Pascal Bruins, 89
            26.32    55.92  1:22.12  1:51.95  2:18.78  2:48.24  3:14.75  3:43.63

   17.  Esca 1                                  Esca                     3:43.83     3:43.78       
        Tom Driessen, 87                             Nelis de Wit, 81
        Sander de Vrught, 89                         Marten Jan Verbeek, 86
            26.32    54.73  1:21.37  1:50.82  2:17.95  2:48.66  3:15.13  3:43.78

   18.  Deltasteur 1                            Deltasteur               3:36.83     3:44.09       
        handtijden
        Gernand Leusink, 88                          Thijs Fikkert, 88
        Henri Kragt, 87                              Gert v't Oever, 87
            55.74  3:44.09

   19.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       3:38.12     3:45.70       
        handtijden
        Sjoerd Zanderink, 91                         Jordi Dijkhuis, 91
        Rense Loohuis, 91                            Frank Rikhof, 88
            56.57  2:49.52  3:45.70

   20.  HZPC 1                                  HZPC                     3:44.11     3:46.59       
        Dion Dreesens, 93                            Maikel Brouwers, 83
        Ralph van Megen, 92                          Stefan Kranenbroek, 79
            27.01    56.77  1:24.26  1:54.74  2:21.80  2:51.38  3:17.19  3:46.59

   DIS  De Lansingh 1                           De Lansingh              3:36.84                   
        EA - Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden., handtijden
        Johnny Kranendonk, 83                        Roland Boon, 88
        Remi Ouborg, 88                              Frank Boon, 88
            54.27  1:49.81  2:45.09

    NG  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             3:36.67                   
        Alan Smeets, 84                              Michel Heijnen, 87
        Davy Verreussel, 89                          Joris Bulstra, 85

    NG  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           3:38.31                   
        Paul Brinkman, 84                            Finn van der Bas, 84
        Pelger de Jong, 88                           Jurrien Hartman, 88




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB