Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 18. Heren, 200m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 20. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 24. Dames, 800m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Heren, 800m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m vlinderslag                          Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          1:03.96     1:03.81  A A+ 
            29.78  1:03.81
    2.  DaniŽlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.03     1:04.71  B A  
            30.73  1:04.71
    3.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval          1:03.93     1:04.91  B A  
            29.57  1:04.91
    4.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        1:08.43     1:07.35  C    
            31.29  1:07.35
    5.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                 1:06.76     1:07.60  D    
            31.08  1:07.60
    6.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:08.31     1:07.88  D    
            31.15  1:07.88
    7.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:08.63     1:08.10  D    
            31.57  1:08.10
    8.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.30     1:08.17  D    
            31.40  1:08.17
    9.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                 1:09.81     1:09.26  E    
            31.49  1:09.26
   10.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.68     1:09.31  E    
            31.92  1:09.31
   11.  Michelle Hendrikx             9303186   EIFFEL Swimmers PSV      1:10.46     1:09.73  E    
            31.96  1:09.73
   12.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:09.45     1:09.81  E    
            31.48  1:09.81
   13.  Eva Kelly                     22967-92  Westwood CRC             1:09.01     1:09.99  E    
            31.88  1:09.99
   14.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:09.45     1:10.47  E    
            31.03  1:10.47
   15.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:08.68     1:10.53  E    
            31.61  1:10.53
   16.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.69     1:11.10  E    
            31.60  1:11.10
   17.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               1:10.08     1:11.24  E    
            31.90  1:11.24
   18.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:08.48     1:11.41  E    
            32.46  1:11.41
   19.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       1:10.51     1:11.47  E    
            33.60  1:11.47
   20.  Jennie Bosma                  9303910   Het Ravijn               1:10.16     1:13.09       
            33.70  1:13.09
   21.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 1:08.29     1:13.51       
            33.20  1:13.51
   22.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          1:11.67     1:13.90       
            32.78  1:13.90


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        57.82       58.37  A A+ 
            27.53    58.37
    2.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        58.13     1:00.72  A A+ 
            28.73  1:00.72
    3.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV      1:01.38     1:01.46  A A  
            28.68  1:01.46
    4.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   1:00.90     1:02.85  A C  
            29.40  1:02.85
    5.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        59.98     1:02.89  A C  
            28.94  1:02.89
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:00.52     1:03.67  A C  
            29.98  1:03.67
    7.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.72     1:03.96  A B  
            30.30  1:03.96
    8.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC             1:03.61     1:04.01  B B  
            30.30  1:04.01
    9.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn               1:04.34     1:04.07  B B  
            29.69  1:04.07
   10.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan            1:04.10     1:04.18  B D  
            30.07  1:04.18
   11.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:03.52     1:04.28  B C  
            30.01  1:04.28
   12.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             1:02.75     1:04.54  B C  
            30.31  1:04.54
   13.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:03.86     1:04.82  B D  
            29.84  1:04.82
   14.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:05.10     1:05.30  R C  
            30.38  1:05.30
   15.  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht            1:03.04     1:05.94  R E  
            30.25  1:05.94
   16.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:05.51     1:06.03  E    
            30.12  1:06.03
   17.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:04.03     1:06.60  D    
            31.39  1:06.60
   18.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:05.74     1:06.69  D    
            30.49  1:06.69
   19.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            1:05.18     1:06.76  E    
            30.12  1:06.76
   20.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:05.93     1:06.91  D    
            30.42  1:06.91
   21.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:05.92     1:07.23  D    
            30.86  1:07.23
   22.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 1:04.74     1:08.23  E    
            30.80  1:08.23
   23.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:06.51     1:08.62  E    
            30.52  1:08.62
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:03.81                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m vlinderslag                                all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV        57.82       58.37  A A+ 
            27.53    58.37
    2.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        58.13     1:00.72  A A+ 
            28.73  1:00.72
    3.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV      1:01.38     1:01.46  A A  
            28.68  1:01.46
    4.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   1:00.90     1:02.85  A C  
            29.40  1:02.85
    5.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        59.98     1:02.89  A C  
            28.94  1:02.89
    6.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               1:00.52     1:03.67  A C  
            29.98  1:03.67
    7.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          1:03.96     1:03.81  A A+ 
            29.78  1:03.81
    8.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      1:02.72     1:03.96  A B  
            30.30  1:03.96
    9.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC             1:03.61     1:04.01  B B  
            30.30  1:04.01
   10.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn               1:04.34     1:04.07  B B  
            29.69  1:04.07
   11.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan            1:04.10     1:04.18  B D  
            30.07  1:04.18
   12.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   1:03.52     1:04.28  B C  
            30.01  1:04.28
   13.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             1:02.75     1:04.54  B C  
            30.31  1:04.54
   14.  DaniŽlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      1:04.03     1:04.71  B A  
            30.73  1:04.71
   15.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           1:03.86     1:04.82  B D  
            29.84  1:04.82
   16.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval          1:03.93     1:04.91  B A  
            29.57  1:04.91
   17.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:05.10     1:05.30  R C  
            30.38  1:05.30
   18.  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht            1:03.04     1:05.94  R E  
            30.25  1:05.94
   19.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       1:05.51     1:06.03  E    
            30.12  1:06.03
   20.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:04.03     1:06.60  D    
            31.39  1:06.60
   21.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          1:05.74     1:06.69  D    
            30.49  1:06.69
   22.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            1:05.18     1:06.76  E    
            30.12  1:06.76
   23.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   1:05.93     1:06.91  D    
            30.42  1:06.91
   24.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  1:05.92     1:07.23  D    
            30.86  1:07.23
   25.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        1:08.43     1:07.35  C    
            31.29  1:07.35
   26.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                 1:06.76     1:07.60  D    
            31.08  1:07.60
   27.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 1:08.31     1:07.88  D    
            31.15  1:07.88
   28.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          1:08.63     1:08.10  D    
            31.57  1:08.10
   29.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      1:08.30     1:08.17  D    
            31.40  1:08.17
   30.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 1:04.74     1:08.23  E    
            30.80  1:08.23
   31.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:06.51     1:08.62  E    
            30.52  1:08.62
   32.  Leonie Taal                   9300758   De Devel                 1:09.81     1:09.26  E    
            31.49  1:09.26
   33.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:07.68     1:09.31  E    
            31.92  1:09.31
   34.  Michelle Hendrikx             9303186   EIFFEL Swimmers PSV      1:10.46     1:09.73  E    
            31.96  1:09.73
   35.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:09.45     1:09.81  E    
            31.48  1:09.81
   36.  Eva Kelly                     22967-92  Westwood CRC             1:09.01     1:09.99  E    
            31.88  1:09.99
   37.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                      1:09.45     1:10.47  E    
            31.03  1:10.47
   38.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 1:08.68     1:10.53  E    
            31.61  1:10.53
   39.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.69     1:11.10  E    
            31.60  1:11.10
   40.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               1:10.08     1:11.24  E    
            31.90  1:11.24
   41.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              1:08.48     1:11.41  E    
            32.46  1:11.41
   42.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       1:10.51     1:11.47  E    
            33.60  1:11.47
   43.  Jennie Bosma                  9303910   Het Ravijn               1:10.16     1:13.09       
            33.70  1:13.09
   44.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 1:08.29     1:13.51       
            33.20  1:13.51
   45.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          1:11.67     1:13.90       
            32.78  1:13.90
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               1:03.81                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 100m vlinderslag                          Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 58.34       56.97  A A  
            26.63    56.97
    2.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     58.10       58.43  B B  
            27.24    58.43
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         56.25       58.79  B C  
            26.86    58.79
    4.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:01.70       58.87  B B  
            26.69    58.87
    5.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 59.14       59.06  R C  
            27.16    59.06
    6.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV        59.97       59.27  R C  
            27.74    59.27
    7.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             59.48       59.58  C    
            27.35    59.58
    8.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                59.51       59.67  D    
            27.69    59.67
    9.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           59.39       59.88  D    
            27.62    59.88
   10.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   59.87     1:00.18  D    
            28.01  1:00.18
   11.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    1:00.13     1:00.39  D    
            28.60  1:00.39
   12.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              59.82     1:00.49  D    
            27.97  1:00.49
   13.  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       59.71     1:00.66  D    
            27.90  1:00.66
   14.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             1:00.01     1:00.75  D    
            28.30  1:00.75
   15.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       1:00.90     1:01.26  D    
            27.93  1:01.26
   16.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB              1:02.14     1:01.53  D    
            28.22  1:01.53
   17.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.39     1:01.84  E    
            27.87  1:01.84
   18.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:02.70     1:02.20  E    
            28.31  1:02.20
   19.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                   1:01.61     1:02.60  E    
            28.38  1:02.60
   20.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              59.63     1:02.66  E    
            28.00  1:02.66
   21.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:01.57     1:02.70  E    
            28.79  1:02.70
   22.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   1:01.06     1:03.72  E    
            28.48  1:03.72
   23.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:02.38     1:05.57       
            30.14  1:05.57


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 100m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emilis Vaitkaitis             80vaitkaitLithuanian Swimming        54.46       54.45  A A+ 
            25.15    54.45
    2.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        53.09       55.25  A A  
            25.83    55.25
    3.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 54.47       55.50  A A  
            26.22    55.50
    4.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       52.20       55.54  A B  
            24.26    55.54
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      55.74       57.34  A C  
            27.21    57.34
    6.  Rory Bob de Haan              8100609   Team Groningen             55.89       57.61  A D  
            26.65    57.61
    7.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           57.19       57.64  A C  
            26.65    57.64
    8.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                        56.58       58.20  B D  
            27.06    58.20
    9.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        57.10       58.56  B D  
            26.77    58.56
   10.  Raga Flores                   8900903   BZV                        57.98       58.69  B D  
            26.89    58.69
   11.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               57.28       58.73  B D  
            26.88    58.73
   12.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     56.65       58.97  B D  
            26.73    58.97
   13.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 56.46       59.42  E    
            27.29    59.42
   14.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      58.26     1:00.30  E    
            27.77  1:00.30
   15.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       57.17     1:01.09  E    
            28.54  1:01.09
   16.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              58.07     1:01.38  E    
            28.01  1:01.38


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 100m vlinderslag                                all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emilis Vaitkaitis             80vaitkaitLithuanian Swimming        54.46       54.45  A A+ 
            25.15    54.45
    2.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV        53.09       55.25  A A  
            25.83    55.25
    3.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 54.47       55.50  A A  
            26.22    55.50
    4.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       52.20       55.54  A B  
            24.26    55.54
    5.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 58.34       56.97  A A  
            26.63    56.97
    6.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      55.74       57.34  A C  
            27.21    57.34
    7.  Rory Bob de Haan              8100609   Team Groningen             55.89       57.61  A D  
            26.65    57.61
    8.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           57.19       57.64  A C  
            26.65    57.64
    9.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                        56.58       58.20  B D  
            27.06    58.20
   10.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     58.10       58.43  B B  
            27.24    58.43
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        57.10       58.56  B D  
            26.77    58.56
   12.  Raga Flores                   8900903   BZV                        57.98       58.69  B D  
            26.89    58.69
   13.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana               57.28       58.73  B D  
            26.88    58.73
   14.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         56.25       58.79  B C  
            26.86    58.79
   15.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:01.70       58.87  B B  
            26.69    58.87
   16.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     56.65       58.97  B D  
            26.73    58.97
   17.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 59.14       59.06  R C  
            27.16    59.06
   18.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV        59.97       59.27  R C  
            27.74    59.27
   19.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 56.46       59.42  E    
            27.29    59.42
   20.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             59.48       59.58  C    
            27.35    59.58
   21.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                59.51       59.67  D    
            27.69    59.67
   22.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           59.39       59.88  D    
            27.62    59.88
   23.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                   59.87     1:00.18  D    
            28.01  1:00.18
   24.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      58.26     1:00.30  E    
            27.77  1:00.30
   25.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    1:00.13     1:00.39  D    
            28.60  1:00.39
   26.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              59.82     1:00.49  D    
            27.97  1:00.49
   27.  Alan Kehoe                    23019-90  Asgard Swimming Club       59.71     1:00.66  D    
            27.90  1:00.66
   28.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             1:00.01     1:00.75  D    
            28.30  1:00.75
   29.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       57.17     1:01.09  E    
            28.54  1:01.09
   30.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       1:00.90     1:01.26  D    
            27.93  1:01.26
   31.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              58.07     1:01.38  E    
            28.01  1:01.38
   32.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB              1:02.14     1:01.53  D    
            28.22  1:01.53
   33.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.39     1:01.84  E    
            27.87  1:01.84
   34.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:02.70     1:02.20  E    
            28.31  1:02.20
   35.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                   1:01.61     1:02.60  E    
            28.38  1:02.60
   36.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht              59.63     1:02.66  E    
            28.00  1:02.66
   37.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:01.57     1:02.70  E    
            28.79  1:02.70
   38.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   1:01.06     1:03.72  E    
            28.48  1:03.72
   39.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:02.38     1:05.57       
            30.14  1:05.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          2:47.13     2:46.67  B C  
            38.40  1:21.05  2:04.49  2:46.67
    2.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  2:47.54     2:46.89  B C  
            38.61  1:21.20  2:03.97  2:46.89
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      2:47.62     2:47.58  B D  
            38.24  1:20.78  2:04.28  2:47.58
    4.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      2:46.99     2:47.66  B C  
            37.70  1:20.31  2:03.63  2:47.66
    5.  Myrna Schasfoort              9300668   De Dinkel Denekamp       2:48.65     2:52.94  B E  
            39.77  1:24.00  2:09.39  2:52.94
    6.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    2:47.31     2:54.34  R E  
            38.84  1:23.36  2:08.29  2:54.34
    7.  Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      2:52.25     2:57.33  E    
            38.69  1:23.28  2:09.86  2:57.33
    8.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      2:45.80     2:57.41  E    
            40.56  1:25.40  2:11.25  2:57.41


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                    2:33.63     2:36.71  A B  
            34.40  1:14.09  1:54.79  2:36.71
    2.  Fiona Doyle                   91doyle   Swim Ireland             2:34.26     2:37.08  A A+ 
            34.89  1:13.86  1:55.16  2:37.08
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      2:36.35     2:38.01  A B  
            36.34  1:17.50  1:58.79  2:38.01
    4.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp       2:36.08     2:40.38  A C  
            35.72  1:16.62  1:58.26  2:40.38
    5.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  2:36.25     2:42.53  A C  
            37.42  1:19.20  2:00.62  2:42.53
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               2:41.70     2:44.93  A D  
            37.71  1:20.10  2:03.14  2:44.93
    7.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               2:44.45     2:45.16  A D  
            38.39  1:20.71  2:02.76  2:45.16
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            2:45.81     2:45.40  A D  
            36.80  1:19.73  2:02.48  2:45.40
    9.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      2:42.18     2:46.79  B E  
            37.08  1:19.45  2:03.00  2:46.79
   10.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:40.07     2:47.12  B D  
            38.18  1:20.54  2:03.86  2:47.12
   11.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn               2:41.48     2:51.37  B E  
            39.65  1:23.83  2:08.20  2:51.37
   12.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB              2:43.19     2:54.46  R    
            38.45  1:23.37  2:09.41  2:54.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 200m schoolslag                                 all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                    2:33.63     2:36.71  A B  
            34.40  1:14.09  1:54.79  2:36.71
    2.  Fiona Doyle                   91doyle   Swim Ireland             2:34.26     2:37.08  A A+ 
            34.89  1:13.86  1:55.16  2:37.08
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      2:36.35     2:38.01  A B  
            36.34  1:17.50  1:58.79  2:38.01
    4.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp       2:36.08     2:40.38  A C  
            35.72  1:16.62  1:58.26  2:40.38
    5.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  2:36.25     2:42.53  A C  
            37.42  1:19.20  2:00.62  2:42.53
    6.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               2:41.70     2:44.93  A D  
            37.71  1:20.10  2:03.14  2:44.93
    7.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               2:44.45     2:45.16  A D  
            38.39  1:20.71  2:02.76  2:45.16
    8.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            2:45.81     2:45.40  A D  
            36.80  1:19.73  2:02.48  2:45.40
    9.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          2:47.13     2:46.67  B C  
            38.40  1:21.05  2:04.49  2:46.67
   10.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      2:42.18     2:46.79  B E  
            37.08  1:19.45  2:03.00  2:46.79
   11.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  2:47.54     2:46.89  B C  
            38.61  1:21.20  2:03.97  2:46.89
   12.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:40.07     2:47.12  B D  
            38.18  1:20.54  2:03.86  2:47.12
   13.  Anisa Memic                   9204260   WWV                      2:47.62     2:47.58  B D  
            38.24  1:20.78  2:04.28  2:47.58
   14.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      2:46.99     2:47.66  B C  
            37.70  1:20.31  2:03.63  2:47.66
   15.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn               2:41.48     2:51.37  B E  
            39.65  1:23.83  2:08.20  2:51.37
   16.  Myrna Schasfoort              9300668   De Dinkel Denekamp       2:48.65     2:52.94  B E  
            39.77  1:24.00  2:09.39  2:52.94
   17.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                    2:47.31     2:54.34  R E  
            38.84  1:23.36  2:08.29  2:54.34
   18.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB              2:43.19     2:54.46  R    
            38.45  1:23.37  2:09.41  2:54.46
   19.  Emily Harks                   9302484   EIFFEL Swimmers PSV      2:52.25     2:57.33  E    
            38.69  1:23.28  2:09.86  2:57.33
   20.  Gťke Heinsbroek               9300312   WVZ                      2:45.80     2:57.41  E    
            40.56  1:25.40  2:11.25  2:57.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 200m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:29.16     2:28.11  A B  
            33.72  1:12.48  1:51.00  2:28.11
    2.  Felix Broekhuizen             9000439   DWK                      2:29.53     2:28.86  B C  
            33.46  1:12.54  1:51.26  2:28.86
    3.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg            2:30.01     2:31.31  B C  
            34.74  1:14.46  1:53.65  2:31.31
    4.  Dirk Zeelte                   9105911   De Waalstroom            2:32.77     2:33.58  B D  
            34.79  1:14.64  1:53.70  2:33.58
    5.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  2:35.70     2:34.98  R D  
            33.93  1:12.90  1:53.37  2:34.98
    6.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               2:37.28     2:35.08  R D  
            34.66  1:14.56  1:54.93  2:35.08
    7.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   2:26.59     2:35.79  E    
            34.06  1:13.91  1:54.31  2:35.79
    8.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                      2:26.77     2:37.00  E    
            33.51  1:13.78  1:55.50  2:37.00
    9.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ī94           2:31.26     2:38.30  E    
            33.12  1:12.82  1:55.13  2:38.30
   10.  Kenneth Caster                9100375   ZC Valkenburg            2:38.10     2:40.65  E    
            33.91  1:14.07  1:57.39  2:40.65
   11.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda      2:33.90     2:41.08       
            35.44  1:16.11  1:57.82  2:41.08
   12.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   2:30.56     2:41.30       
            35.65  1:17.11  1:58.52  2:41.30
   13.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                      2:34.68     2:42.13  E    
            35.26  1:16.35  1:59.30  2:42.13
   13.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            2:33.54     2:42.13  E    
            34.53  1:14.90  1:57.85  2:42.13
   15.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      2:34.70     2:44.88       
            36.65  1:19.94  2:02.56  2:44.88


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 200m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                      2:16.17     2:23.59  A C  
            33.93  1:10.62  1:47.36  2:23.59
    2.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                    2:16.30     2:24.50  A C  
            32.47  1:09.12  1:46.25  2:24.50
    3.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           2:23.04     2:24.52  A C  
            31.83  1:08.78  1:46.84  2:24.52
    4.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      2:21.84     2:24.92  A C  
            32.82  1:10.30  1:47.53  2:24.92
    5.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             2:25.04     2:25.01  A C  
            33.41  1:11.01  1:48.03  2:25.01
    6.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                   2:20.43     2:25.14  A D  
            32.40  1:09.22  1:46.82  2:25.14
    7.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg            2:23.55     2:25.69  A C  
            32.48  1:09.39  1:47.53  2:25.69
    8.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   2:27.44     2:28.82  B D  
            33.25  1:10.01  1:48.91  2:28.82
    9.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   2:30.89     2:30.09  B D  
            31.80  1:10.18  1:49.60  2:30.09
   10.  Tom Odding                    8902301   TriVia                   2:31.75     2:30.83  B D  
            32.91  1:11.01  1:50.16  2:30.83
   11.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana             2:24.13     2:33.20  B E  
            33.09  1:12.32  1:51.96  2:33.20
   12.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       2:30.32     2:34.43  B E  
            33.65  1:13.72  1:55.04  2:34.43


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 200m schoolslag                                 all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                      2:16.17     2:23.59  A C  
            33.93  1:10.62  1:47.36  2:23.59
    2.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                    2:16.30     2:24.50  A C  
            32.47  1:09.12  1:46.25  2:24.50
    3.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           2:23.04     2:24.52  A C  
            31.83  1:08.78  1:46.84  2:24.52
    4.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      2:21.84     2:24.92  A C  
            32.82  1:10.30  1:47.53  2:24.92
    5.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             2:25.04     2:25.01  A C  
            33.41  1:11.01  1:48.03  2:25.01
    6.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                   2:20.43     2:25.14  A D  
            32.40  1:09.22  1:46.82  2:25.14
    7.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg            2:23.55     2:25.69  A C  
            32.48  1:09.39  1:47.53  2:25.69
    8.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:29.16     2:28.11  A B  
            33.72  1:12.48  1:51.00  2:28.11
    9.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   2:27.44     2:28.82  B D  
            33.25  1:10.01  1:48.91  2:28.82
   10.  Felix Broekhuizen             9000439   DWK                      2:29.53     2:28.86  B C  
            33.46  1:12.54  1:51.26  2:28.86
   11.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   2:30.89     2:30.09  B D  
            31.80  1:10.18  1:49.60  2:30.09
   12.  Tom Odding                    8902301   TriVia                   2:31.75     2:30.83  B D  
            32.91  1:11.01  1:50.16  2:30.83
   13.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg            2:30.01     2:31.31  B C  
            34.74  1:14.46  1:53.65  2:31.31
   14.  Sven Jaeger                   8301021   Hellas-Glana             2:24.13     2:33.20  B E  
            33.09  1:12.32  1:51.96  2:33.20
   15.  Dirk Zeelte                   9105911   De Waalstroom            2:32.77     2:33.58  B D  
            34.79  1:14.64  1:53.70  2:33.58
   16.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       2:30.32     2:34.43  B E  
            33.65  1:13.72  1:55.04  2:34.43
   17.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  2:35.70     2:34.98  R D  
            33.93  1:12.90  1:53.37  2:34.98
   18.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               2:37.28     2:35.08  R D  
            34.66  1:14.56  1:54.93  2:35.08
   19.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   2:26.59     2:35.79  E    
            34.06  1:13.91  1:54.31  2:35.79
   20.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                      2:26.77     2:37.00  E    
            33.51  1:13.78  1:55.50  2:37.00
   21.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ī94           2:31.26     2:38.30  E    
            33.12  1:12.82  1:55.13  2:38.30
   22.  Kenneth Caster                9100375   ZC Valkenburg            2:38.10     2:40.65  E    
            33.91  1:14.07  1:57.39  2:40.65
   23.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda      2:33.90     2:41.08       
            35.44  1:16.11  1:57.82  2:41.08
   24.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   2:30.56     2:41.30       
            35.65  1:17.11  1:58.52  2:41.30
   25.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                      2:34.68     2:42.13  E    
            35.26  1:16.35  1:59.30  2:42.13
   25.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            2:33.54     2:42.13  E    
            34.53  1:14.90  1:57.85  2:42.13
   27.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      2:34.70     2:44.88       
            36.65  1:19.94  2:02.56  2:44.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                         Dames, 50m rugslag                             Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen             31.57       30.31  A A+ 
    2.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                  32.05       31.33  A A  
    3.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              31.63       31.51  B A  
    4.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     32.76       32.05  B B  
    5.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.86       32.11  R C  
    6.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp         32.47       32.43  C    
    7.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.60  C    
    8.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       32.63  C    
    9.  Ashley Verburg                9301616   EIFFEL Swimmers PSV        32.67       32.86  C    
   10.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       32.91  C    
   11.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.48       32.94  C    
   12.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              33.96       33.00  D    
   13.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.08  D    
   14.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              33.74       33.34  D    
   15.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              33.27       33.42  D    
   16.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                   33.36       33.52  D    
   17.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.58       33.77  E    
   18.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                33.45       33.88  E    
   19.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        33.73       34.04  E    
   20.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg              33.90       34.18  E    
   21.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC                 33.93       34.23  E    
   22.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV        33.90       34.27  E    
   23.  Naomi Julicher                9202606   Wiekslag                   34.10       34.36  E    
   24.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       34.79  E    
   25.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46       34.91  E    
   26.  Ilka van Veldhuijzen          9304990   AZ&PC                      33.94       35.37       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                         Dames, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        28.86       30.05  A A+ 
    2.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland               30.32       30.41  A A  
    3.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        30.42       30.42  A A+ 
    4.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland               29.60       30.69  A A  
    5.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     29.85       30.73  A A  
    6.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.89       31.34  A B  
    7.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.44       31.52  B C  
    8.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.69       31.55  B C  
    9.  Tanja Peeters                 9102428   EIFFEL Swimmers PSV        32.14       31.63  B B  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.70  B D  
   11.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    31.94       32.02  B C  
   11.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       32.02  B D  
   13.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 32.00       32.25  R D  
   14.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           31.59       32.37  D    
   15.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC               31.78       32.44  D    
   16.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       32.64  D    
   17.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       32.62       33.10  E    
   18.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          33.04       33.19  E    
   19.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    33.13       33.46  E    
   20.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     33.04       34.35  E    
 NG.ZA  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              31.95                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                         Dames, 50m rugslag                                   all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        28.86       30.05  A A+ 
    2.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen             31.57       30.31  A A+ 
    3.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland               30.32       30.41  A A  
    4.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        30.42       30.42  A A+ 
    5.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland               29.60       30.69  A A  
    6.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     29.85       30.73  A A  
    7.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                  32.05       31.33  A A  
    8.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           30.89       31.34  A B  
    9.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              31.63       31.51  B A  
   10.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.44       31.52  B C  
   11.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.69       31.55  B C  
   12.  Tanja Peeters                 9102428   EIFFEL Swimmers PSV        32.14       31.63  B B  
   13.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.70  B D  
   14.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    31.94       32.02  B C  
   14.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       32.02  B D  
   16.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     32.76       32.05  B B  
   17.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.86       32.11  R C  
   18.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 32.00       32.25  R D  
   19.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           31.59       32.37  D    
   20.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp         32.47       32.43  C    
   21.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC               31.78       32.44  D    
   22.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.60  C    
   23.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       32.63  C    
   24.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       32.64  D    
   25.  Ashley Verburg                9301616   EIFFEL Swimmers PSV        32.67       32.86  C    
   26.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       32.91  C    
   27.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       32.48       32.94  C    
   28.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              33.96       33.00  D    
   29.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.08  D    
   30.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       32.62       33.10  E    
   31.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          33.04       33.19  E    
   32.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              33.74       33.34  D    
   33.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              33.27       33.42  D    
   34.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    33.13       33.46  E    
   35.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                   33.36       33.52  D    
   36.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.58       33.77  E    
   37.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                33.45       33.88  E    
   38.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        33.73       34.04  E    
   39.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg              33.90       34.18  E    
   40.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC                 33.93       34.23  E    
   41.  Kristel Doreleijers           9302568   EIFFEL Swimmers PSV        33.90       34.27  E    
   42.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     33.04       34.35  E    
   43.  Naomi Julicher                9202606   Wiekslag                   34.10       34.36  E    
   44.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       34.79  E    
   45.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46       34.91  E    
   46.  Ilka van Veldhuijzen          9304990   AZ&PC                      33.94       35.37       
 NG.ZA  Sandra Temmerman              8001100   MNC Dordrecht              31.95                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                         Heren, 50m rugslag                             Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        27.61       27.17  A A+ 
    2.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 28.16       27.89  A A  
    3.  Joey de Ruiter                9101971   EIFFEL Swimmers PSV        28.12       28.28  B A  
    4.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            28.59       28.55  B B  
    5.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC               28.33       29.22  B C  
    6.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp         29.58       29.30  B C  
    7.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC             29.52       29.44  R D  
    8.  Joost Awater                  9000075   DWK                        28.53       29.75  R D  
    9.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       30.19  E    
    9.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro                 29.70       30.19  E    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                         Heren, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               26.19       26.49  A A+ 
    2.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 25.62       26.96  A A  
    3.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        25.20       27.03  A A  
    4.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.85       27.39  A A  
    5.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        26.88       27.49  A B  
    6.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             26.24       27.65  A C  
    7.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 28.39       28.23  B C  
    8.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                      27.95       28.48  B C  
    9.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis                 27.03       28.78  B D  
   10.  Willem Jan v/d Vegte          8703459   DZ&PC                      27.20       29.27  B E  


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                         Heren, 50m rugslag                                   all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland               26.19       26.49  A A+ 
    2.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn                 25.62       26.96  A A  
    3.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        25.20       27.03  A A  
    4.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda        27.61       27.17  A A+ 
    5.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      27.85       27.39  A A  
    6.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        26.88       27.49  A B  
    7.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             26.24       27.65  A C  
    8.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 28.16       27.89  A A  
    9.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 28.39       28.23  B C  
   10.  Joey de Ruiter                9101971   EIFFEL Swimmers PSV        28.12       28.28  B A  
   11.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                      27.95       28.48  B C  
   12.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            28.59       28.55  B B  
   13.  Michael Schilders             8803011   De Kempvis                 27.03       28.78  B D  
   14.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC               28.33       29.22  B C  
   15.  Willem Jan v/d Vegte          8703459   DZ&PC                      27.20       29.27  B E  
   16.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp         29.58       29.30  B C  
   17.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC             29.52       29.44  R D  
   18.  Joost Awater                  9000075   DWK                        28.53       29.75  R D  
   19.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro                 29.70       30.19  E    
   19.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.57       30.19  E    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Erik Hagting                  9100829   Nova                     4:42.04     4:51.96  C    
            30.90  1:09.03  1:45.93  2:22.54  3:04.87  3:47.44  4:20.25  4:51.96
        Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              4:45.98     4:52.33  D    
            29.18  1:03.90  1:41.04  2:18.08  3:00.79  3:43.38  4:18.85  4:52.33
        Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:45.59     4:55.93  D    
            29.57  1:04.96  1:43.41  2:21.63  3:04.84  3:49.15  4:22.31  4:55.93
        Daan Ratering                 9002389   Livo                     4:45.07     4:56.24  D    
            29.56  1:05.52  1:42.74  2:19.46  3:03.68  3:48.15  4:22.15  4:56.24
        Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    5:00.89     4:57.71  D    
            28.83  1:03.12  1:41.92  2:19.65  3:05.75  3:51.05  4:24.83  4:57.71
        Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              4:52.19     5:00.14  E    
            29.99  1:06.41  1:46.55  2:25.53  3:09.38  3:53.20  4:28.31  5:00.14
        Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               5:00.90     5:00.38  E    
            29.61  1:06.80  1:44.67  2:22.17  3:04.60  3:48.95  4:25.55  5:00.38
        Gerben Fiere                  9102825   De Warande               4:48.37     5:00.54  E    
            29.65  1:05.14  1:45.06  2:24.98  3:10.22  3:55.60  4:28.70  5:00.54
        Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:56.57     5:04.88  E    
            31.19  1:08.98  1:50.47  2:29.95  3:13.18  3:57.28  4:31.90  5:04.88
        Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal              4:52.24     5:07.38  E    
            32.24  1:12.06  1:51.76  2:30.51  3:11.26  3:54.07  4:31.07  5:07.38
        Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         4:59.83     5:09.21  E    
            31.07  1:07.25  1:47.07  2:25.43  3:11.78  3:57.24  4:33.45  5:09.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:14.35     4:30.97  A    
            26.89    58.81  1:35.97  2:11.97  2:49.66  3:27.65  3:59.70  4:30.97


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 400m wisselslag                                 all-in
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:14.35     4:30.97  A    
            26.89    58.81  1:35.97  2:11.97  2:49.66  3:27.65  3:59.70  4:30.97
        Erik Hagting                  9100829   Nova                     4:42.04     4:51.96  C    
            30.90  1:09.03  1:45.93  2:22.54  3:04.87  3:47.44  4:20.25  4:51.96
        Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              4:45.98     4:52.33  D    
            29.18  1:03.90  1:41.04  2:18.08  3:00.79  3:43.38  4:18.85  4:52.33
        Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:45.59     4:55.93  D    
            29.57  1:04.96  1:43.41  2:21.63  3:04.84  3:49.15  4:22.31  4:55.93
        Daan Ratering                 9002389   Livo                     4:45.07     4:56.24  D    
            29.56  1:05.52  1:42.74  2:19.46  3:03.68  3:48.15  4:22.15  4:56.24
        Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    5:00.89     4:57.71  D    
            28.83  1:03.12  1:41.92  2:19.65  3:05.75  3:51.05  4:24.83  4:57.71
        Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              4:52.19     5:00.14  E    
            29.99  1:06.41  1:46.55  2:25.53  3:09.38  3:53.20  4:28.31  5:00.14
        Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               5:00.90     5:00.38  E    
            29.61  1:06.80  1:44.67  2:22.17  3:04.60  3:48.95  4:25.55  5:00.38
        Gerben Fiere                  9102825   De Warande               4:48.37     5:00.54  E    
            29.65  1:05.14  1:45.06  2:24.98  3:10.22  3:55.60  4:28.70  5:00.54
        Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:56.57     5:04.88  E    
            31.19  1:08.98  1:50.47  2:29.95  3:13.18  3:57.28  4:31.90  5:04.88
        Dennis Wijbenga               9003283   Stadskanaal              4:52.24     5:07.38  E    
            32.24  1:12.06  1:51.76  2:30.51  3:11.26  3:54.07  4:31.07  5:07.38
        Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         4:59.83     5:09.21  E    
            31.07  1:07.25  1:47.07  2:25.43  3:11.78  3:57.24  4:33.45  5:09.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        2:02.77     2:02.52  A A+ 
        Nederlands Record Jeugd
            29.45  1:00.55  1:31.77  2:02.52
    2.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    2:07.61     2:05.61  A A+ 
            29.64  1:01.13  1:33.62  2:05.61
    3.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          2:05.11     2:08.44  B A+ 
            30.68  1:02.82  1:36.12  2:08.44
    4.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV      2:08.58     2:09.33  B A  
            29.78  1:02.26  1:35.83  2:09.33
    5.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              2:09.45     2:09.82  R A  
            30.39  1:03.34  1:36.98  2:09.82
    6.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        2:13.27     2:09.87  B    
            30.45  1:03.76  1:37.73  2:09.87
    7.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval          2:12.10     2:10.06  B    
            30.57  1:03.83  1:37.82  2:10.06
    8.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     2:10.15     2:13.47  C    
            29.97  1:02.95  1:37.72  2:13.47
    9.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg            2:13.93     2:14.06  C    
            31.03  1:05.16  1:39.89  2:14.06
   10.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       2:16.41     2:14.31  D    
            31.33  1:05.33  1:39.91  2:14.31
   11.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      2:14.46     2:14.52  C    
            31.15  1:04.95  1:39.97  2:14.52
   12.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          2:12.86     2:14.65  C    
            30.87  1:04.26  1:39.43  2:14.65
   13.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      2:14.19     2:15.27  C    
            32.20  1:06.52  1:42.17  2:15.27
   14.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      2:16.51     2:15.52  C    
            30.76  1:05.43  1:40.73  2:15.52
   15.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    2:13.80     2:15.71  D    
            31.19  1:05.97  1:41.24  2:15.71
   16.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 2:14.02     2:15.89  D    
            32.36  1:07.99  1:42.79  2:15.89
   17.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            2:11.14     2:16.66  D    
            31.23  1:06.17  1:41.67  2:16.66
   18.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 2:17.55     2:17.96  E    
            31.56  1:06.99  1:43.23  2:17.96
   19.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    2:13.95     2:17.99  D    
            31.70  1:06.19  1:41.86  2:17.99
   20.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            2:20.40     2:18.03  D    
            32.41  1:07.16  1:42.59  2:18.03
   21.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 2:16.86     2:18.18  D    
            31.72  1:07.23  1:42.75  2:18.18
   22.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 2:17.28     2:18.32  D    
            31.93  1:07.00  1:43.42  2:18.32
   23.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     2:19.68     2:18.41  D    
            31.49  1:06.59  1:42.72  2:18.41
   24.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       2:19.64     2:18.65  D    
            32.66  1:08.67  1:43.99  2:18.65
   25.  DaniŽlle de Groot             9303868   Oeza                     2:17.81     2:18.80  D    
            31.69  1:06.89  1:44.11  2:18.80
   26.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             2:19.70     2:18.94  E    
            31.76  1:06.86  1:43.32  2:18.94
   27.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           2:14.07     2:19.15  E    
            30.97  1:06.54  1:42.93  2:19.15
   28.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      2:17.95     2:19.23  E    
            31.46  1:06.29  1:42.49  2:19.23
   29.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  2:14.70     2:19.29  E    
            32.15  1:07.10  1:43.63  2:19.29
   30.  Isabelle Grootes              9303030   Electrolux AZC           2:18.15     2:19.39  E    
            31.77  1:06.83  1:43.21  2:19.39
   31.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    2:18.29     2:19.92  E    
            31.88  1:07.89  1:44.24  2:19.92
   32.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             2:20.26     2:19.93  E    
            32.07  1:07.28  1:44.08  2:19.93
   33.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          2:17.36     2:20.24  E    
            31.81  1:07.71  1:44.34  2:20.24
   34.  Saskia Bergsma                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:15.71     2:20.33  E    
            31.99  1:07.27  1:44.05  2:20.33
   35.  Pascalle Rovers               9301064   TRB/RES                  2:18.86     2:20.82  E    
            31.43  1:06.94  1:43.48  2:20.82
   36.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            2:14.98     2:20.93  E    
            32.24  1:08.81  1:45.10  2:20.93
   37.  Vera van Delden               9301308   WVZ                      2:14.52     2:20.97  E    
            33.37  1:10.57  1:46.73  2:20.97
   38.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     2:15.05     2:21.33  E    
            32.55  1:08.84  1:45.15  2:21.33
   39.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:18.77     2:21.45  E    
            30.90  1:06.63  1:43.82  2:21.45
   40.  Linda Kolkman                 9302994   Esca                     2:20.49     2:21.50  E    
            32.74  1:08.81  1:46.49  2:21.50
   41.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:18.13     2:21.75  E    
            32.02  1:07.91  1:44.39  2:21.75
   42.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     2:15.51     2:21.76  E    
            32.79  1:09.18  1:46.29  2:21.76
   43.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               2:17.21     2:21.84  E    
            32.65  1:09.03  1:47.15  2:21.84
   44.  Chantal van der Zwaan         9302084   HoogenboomTours BZ&P     2:17.69     2:21.88  E    
            32.38  1:08.63  1:45.83  2:21.88
   45.  Dieneke Been                  9303444   DZ&PC                    2:18.83     2:21.95  E    
            32.00  1:07.63  1:44.60  2:21.95
   46.  Vera Weinberg                 9302144   NIMO                     2:21.02     2:22.14  E    
            32.12  1:08.55  1:45.83  2:22.14
   47.  Iris Rozema                   9305108   FZC'54                   2:19.02     2:22.42  E    
            31.10  1:06.67  1:45.12  2:22.42
   48.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               2:19.18     2:22.44  E    
            31.93  1:08.51  1:47.13  2:22.44
   49.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 2:10.00     2:22.98  E    
            32.30  1:08.25  1:45.64  2:22.98
   50.  Evelien Kip                   9200932   OZ&PC                    2:15.04     2:23.06  E    
            32.39  1:08.71  1:45.16  2:23.06
   51.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:18.45     2:23.12  E    
            34.19  1:10.57  1:46.76  2:23.12
   51.  Kimberley Doets               9301662   WVZ                      2:17.10     2:23.12  E    
            32.04  1:08.62  1:46.55  2:23.12
   53.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               2:20.94     2:23.22  E    
            33.20  1:10.43  1:47.73  2:23.22
   54.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:19.19     2:23.24  E    
            31.81  1:07.93  1:45.71  2:23.24
   55.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              2:16.82     2:24.26  E    
            32.03  1:08.21  1:46.68  2:24.26
   56.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                    2:19.09     2:24.64  E    
            30.98  1:06.56  1:44.43  2:24.64
   57.  Danica Koedoot                9301034   De Schotejil             2:16.93     2:24.85  E    
            32.13  1:08.53  1:46.65  2:24.85
 NG.ZA  Melissa Meijer                9304374   NIMO                     2:16.74                   
    NG  Lisette Doeven                9300902   Ritola Z&PC              2:16.01                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn               1:59.78     1:57.86  A A+ 
        Nederlands Record Senioren
            28.30    57.86  1:27.65  1:57.86
    2.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV      1:59.77     2:00.17  A A+ 
            27.40    58.03  1:29.34  2:00.17
    3.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    2:03.98     2:04.49  A A  
            28.95  1:00.39  1:32.85  2:04.49
    4.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:06.07     2:04.67  A A  
            28.88  1:00.79  1:33.01  2:04.67
    5.  Linda Bank                    8600168   De Dolfijn               2:01.29     2:05.42  A B  
            29.86  1:01.58  1:33.64  2:05.42
    6.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke              2:01.12     2:05.45  A B  
            28.26    59.42  1:32.34  2:05.45
    7.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      2:08.70     2:05.68  B A  
            30.32  1:02.37  1:34.45  2:05.68
    8.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:04.08     2:05.70  B A+ 
            29.25  1:02.13  1:34.12  2:05.70
    9.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                2:08.49     2:06.87  B B  
            29.89  1:02.06  1:34.71  2:06.87
   10.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp       2:05.35     2:07.17  B C  
            29.62  1:01.96  1:34.86  2:07.17
   11.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       2:09.71     2:08.20  B B  
            29.59  1:02.64  1:36.08  2:08.20
   12.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   2:12.30     2:09.02  B B  
            29.49  1:02.03  1:35.08  2:09.02
   13.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     2:08.20     2:09.60  R D  
            29.37  1:02.17  1:35.97  2:09.60
   14.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   2:07.08     2:09.99  D    
            31.02  1:04.11  1:37.36  2:09.99
   15.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                     2:10.29     2:10.03  C    
            28.58  1:01.62  1:35.69  2:10.03
   16.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     2:07.15     2:10.12  C    
            30.88  1:04.25  1:37.86  2:10.12
   17.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:07.86     2:10.30  C    
            30.09  1:02.92  1:36.53  2:10.30
   18.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       2:05.28     2:10.58  D    
            29.64  1:02.79  1:36.49  2:10.58
   19.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                      2:08.64     2:12.28  E    
            30.38  1:04.65  1:38.84  2:12.28
   20.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      2:06.39     2:12.70  E    
            30.31  1:04.28  1:38.28  2:12.70
   21.  Iris Bioch                    9106916   Electrolux AZC           2:09.14     2:13.66  D    
            30.59  1:03.73  1:38.18  2:13.66
   22.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     2:12.70     2:14.71  D    
            30.94  1:05.16  1:39.83  2:14.71
   23.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          2:12.79     2:15.26  E    
            30.54  1:04.31  1:39.64  2:15.26
   24.  Anne Michelle Vos             9107994   EIFFEL Swimmers PSV      2:13.19     2:15.31  E    
            31.21  1:04.93  1:40.55  2:15.31
   25.  Lana Voinov                   9103306   De Dolfijn               2:11.47     2:15.82  E    
            30.70  1:04.86  1:40.09  2:15.82
   26.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         2:12.18     2:16.07  E    
            31.37  1:05.71  1:41.04  2:16.07
   27.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               2:08.78     2:16.33  E    
            30.95  1:05.35  1:41.49  2:16.33
   28.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:09.51     2:16.69  E    
            31.81  1:06.65  1:41.79  2:16.69
   29.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            2:11.47     2:18.89  E    
            31.65  1:06.81  1:42.96  2:18.89
   30.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:10.69     2:19.20  E    
            31.87  1:07.80  1:43.79  2:19.20
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               2:01.00                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn               1:59.78     1:57.86  A A+ 
        Nederlands Record Senioren
            28.30    57.86  1:27.65  1:57.86
    2.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV      1:59.77     2:00.17  A A+ 
            27.40    58.03  1:29.34  2:00.17
    3.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        2:02.77     2:02.52  A A+ 
        Nederlands Record Jeugd
            29.45  1:00.55  1:31.77  2:02.52
    4.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    2:03.98     2:04.49  A A  
            28.95  1:00.39  1:32.85  2:04.49
    5.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:06.07     2:04.67  A A  
            28.88  1:00.79  1:33.01  2:04.67
    6.  Linda Bank                    8600168   De Dolfijn               2:01.29     2:05.42  A B  
            29.86  1:01.58  1:33.64  2:05.42
    7.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke              2:01.12     2:05.45  A B  
            28.26    59.42  1:32.34  2:05.45
    8.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    2:07.61     2:05.61  A A+ 
            29.64  1:01.13  1:33.62  2:05.61
    9.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      2:08.70     2:05.68  B A  
            30.32  1:02.37  1:34.45  2:05.68
   10.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:04.08     2:05.70  B A+ 
            29.25  1:02.13  1:34.12  2:05.70
   11.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                2:08.49     2:06.87  B B  
            29.89  1:02.06  1:34.71  2:06.87
   12.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp       2:05.35     2:07.17  B C  
            29.62  1:01.96  1:34.86  2:07.17
   13.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       2:09.71     2:08.20  B B  
            29.59  1:02.64  1:36.08  2:08.20
   14.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          2:05.11     2:08.44  B A+ 
            30.68  1:02.82  1:36.12  2:08.44
   15.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                   2:12.30     2:09.02  B B  
            29.49  1:02.03  1:35.08  2:09.02
   16.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV      2:08.58     2:09.33  B A  
            29.78  1:02.26  1:35.83  2:09.33
   17.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     2:08.20     2:09.60  R D  
            29.37  1:02.17  1:35.97  2:09.60
   18.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              2:09.45     2:09.82  R A  
            30.39  1:03.34  1:36.98  2:09.82
   19.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        2:13.27     2:09.87  B    
            30.45  1:03.76  1:37.73  2:09.87
   20.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   2:07.08     2:09.99  D    
            31.02  1:04.11  1:37.36  2:09.99
   21.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                     2:10.29     2:10.03  C    
            28.58  1:01.62  1:35.69  2:10.03
   22.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval          2:12.10     2:10.06  B    
            30.57  1:03.83  1:37.82  2:10.06
   23.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     2:07.15     2:10.12  C    
            30.88  1:04.25  1:37.86  2:10.12
   24.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:07.86     2:10.30  C    
            30.09  1:02.92  1:36.53  2:10.30
   25.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       2:05.28     2:10.58  D    
            29.64  1:02.79  1:36.49  2:10.58
   26.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                      2:08.64     2:12.28  E    
            30.38  1:04.65  1:38.84  2:12.28
   27.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      2:06.39     2:12.70  E    
            30.31  1:04.28  1:38.28  2:12.70
   28.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     2:10.15     2:13.47  C    
            29.97  1:02.95  1:37.72  2:13.47
   29.  Iris Bioch                    9106916   Electrolux AZC           2:09.14     2:13.66  D    
            30.59  1:03.73  1:38.18  2:13.66
   30.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg            2:13.93     2:14.06  C    
            31.03  1:05.16  1:39.89  2:14.06
   31.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       2:16.41     2:14.31  D    
            31.33  1:05.33  1:39.91  2:14.31
   32.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      2:14.46     2:14.52  C    
            31.15  1:04.95  1:39.97  2:14.52
   33.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          2:12.86     2:14.65  C    
            30.87  1:04.26  1:39.43  2:14.65
   34.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     2:12.70     2:14.71  D    
            30.94  1:05.16  1:39.83  2:14.71
   35.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          2:12.79     2:15.26  E    
            30.54  1:04.31  1:39.64  2:15.26
   36.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      2:14.19     2:15.27  C    
            32.20  1:06.52  1:42.17  2:15.27
   37.  Anne Michelle Vos             9107994   EIFFEL Swimmers PSV      2:13.19     2:15.31  E    
            31.21  1:04.93  1:40.55  2:15.31
   38.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                      2:16.51     2:15.52  C    
            30.76  1:05.43  1:40.73  2:15.52
   39.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    2:13.80     2:15.71  D    
            31.19  1:05.97  1:41.24  2:15.71
   40.  Lana Voinov                   9103306   De Dolfijn               2:11.47     2:15.82  E    
            30.70  1:04.86  1:40.09  2:15.82
   41.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 2:14.02     2:15.89  D    
            32.36  1:07.99  1:42.79  2:15.89
   42.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         2:12.18     2:16.07  E    
            31.37  1:05.71  1:41.04  2:16.07
   43.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn               2:08.78     2:16.33  E    
            30.95  1:05.35  1:41.49  2:16.33
   44.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            2:11.14     2:16.66  D    
            31.23  1:06.17  1:41.67  2:16.66
   45.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:09.51     2:16.69  E    
            31.81  1:06.65  1:41.79  2:16.69
   46.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                 2:17.55     2:17.96  E    
            31.56  1:06.99  1:43.23  2:17.96
   47.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    2:13.95     2:17.99  D    
            31.70  1:06.19  1:41.86  2:17.99
   48.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            2:20.40     2:18.03  D    
            32.41  1:07.16  1:42.59  2:18.03
   49.  Milou Julicher                9301320   Wiekslag                 2:16.86     2:18.18  D    
            31.72  1:07.23  1:42.75  2:18.18
   50.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 2:17.28     2:18.32  D    
            31.93  1:07.00  1:43.42  2:18.32
   51.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     2:19.68     2:18.41  D    
            31.49  1:06.59  1:42.72  2:18.41
   52.  Marleen Braakhuis             9304850   De Dinkel Denekamp       2:19.64     2:18.65  D    
            32.66  1:08.67  1:43.99  2:18.65
   53.  DaniŽlle de Groot             9303868   Oeza                     2:17.81     2:18.80  D    
            31.69  1:06.89  1:44.11  2:18.80
   54.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            2:11.47     2:18.89  E    
            31.65  1:06.81  1:42.96  2:18.89
   55.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil             2:19.70     2:18.94  E    
            31.76  1:06.86  1:43.32  2:18.94
   56.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           2:14.07     2:19.15  E    
            30.97  1:06.54  1:42.93  2:19.15
   57.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:10.69     2:19.20  E    
            31.87  1:07.80  1:43.79  2:19.20
   58.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      2:17.95     2:19.23  E    
            31.46  1:06.29  1:42.49  2:19.23
   59.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  2:14.70     2:19.29  E    
            32.15  1:07.10  1:43.63  2:19.29
   60.  Isabelle Grootes              9303030   Electrolux AZC           2:18.15     2:19.39  E    
            31.77  1:06.83  1:43.21  2:19.39
   61.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    2:18.29     2:19.92  E    
            31.88  1:07.89  1:44.24  2:19.92
   62.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             2:20.26     2:19.93  E    
            32.07  1:07.28  1:44.08  2:19.93
   63.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval          2:17.36     2:20.24  E    
            31.81  1:07.71  1:44.34  2:20.24
   64.  Saskia Bergsma                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:15.71     2:20.33  E    
            31.99  1:07.27  1:44.05  2:20.33
   65.  Pascalle Rovers               9301064   TRB/RES                  2:18.86     2:20.82  E    
            31.43  1:06.94  1:43.48  2:20.82
   66.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            2:14.98     2:20.93  E    
            32.24  1:08.81  1:45.10  2:20.93
   67.  Vera van Delden               9301308   WVZ                      2:14.52     2:20.97  E    
            33.37  1:10.57  1:46.73  2:20.97
   68.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     2:15.05     2:21.33  E    
            32.55  1:08.84  1:45.15  2:21.33
   69.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:18.77     2:21.45  E    
            30.90  1:06.63  1:43.82  2:21.45
   70.  Linda Kolkman                 9302994   Esca                     2:20.49     2:21.50  E    
            32.74  1:08.81  1:46.49  2:21.50
   71.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:18.13     2:21.75  E    
            32.02  1:07.91  1:44.39  2:21.75
   72.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                     2:15.51     2:21.76  E    
            32.79  1:09.18  1:46.29  2:21.76
   73.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam               2:17.21     2:21.84  E    
            32.65  1:09.03  1:47.15  2:21.84
   74.  Chantal van der Zwaan         9302084   HoogenboomTours BZ&P     2:17.69     2:21.88  E    
            32.38  1:08.63  1:45.83  2:21.88
   75.  Dieneke Been                  9303444   DZ&PC                    2:18.83     2:21.95  E    
            32.00  1:07.63  1:44.60  2:21.95
   76.  Vera Weinberg                 9302144   NIMO                     2:21.02     2:22.14  E    
            32.12  1:08.55  1:45.83  2:22.14
   77.  Iris Rozema                   9305108   FZC'54                   2:19.02     2:22.42  E    
            31.10  1:06.67  1:45.12  2:22.42
   78.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               2:19.18     2:22.44  E    
            31.93  1:08.51  1:47.13  2:22.44
   79.  Yvon Versteeg                 9201864   De Veene                 2:10.00     2:22.98  E    
            32.30  1:08.25  1:45.64  2:22.98
   80.  Evelien Kip                   9200932   OZ&PC                    2:15.04     2:23.06  E    
            32.39  1:08.71  1:45.16  2:23.06
   81.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:18.45     2:23.12  E    
            34.19  1:10.57  1:46.76  2:23.12
   81.  Kimberley Doets               9301662   WVZ                      2:17.10     2:23.12  E    
            32.04  1:08.62  1:46.55  2:23.12
   83.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               2:20.94     2:23.22  E    
            33.20  1:10.43  1:47.73  2:23.22
   84.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:19.19     2:23.24  E    
            31.81  1:07.93  1:45.71  2:23.24
   85.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              2:16.82     2:24.26  E    
            32.03  1:08.21  1:46.68  2:24.26
   86.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                    2:19.09     2:24.64  E    
            30.98  1:06.56  1:44.43  2:24.64
   87.  Danica Koedoot                9301034   De Schotejil             2:16.93     2:24.85  E    
            32.13  1:08.53  1:46.65  2:24.85
 NG.ZA  Melissa Meijer                9304374   NIMO                     2:16.74                   
    NG  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               2:01.00                   
    NG  Lisette Doeven                9300902   Ritola Z&PC              2:16.01                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Janssen               9102817   EIFFEL Swimmers PSV      1:55.89     1:55.09  B A+ 
            25.99    54.86  1:25.57  1:55.09
    2.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro               1:59.25     1:56.72  B B  
            27.38    57.27  1:27.59  1:56.72
    3.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil             1:58.72     1:57.77  R B  
            26.98    56.75  1:27.78  1:57.77
    4.  Rutger van Oosterhout         9002179   WVZ                      2:02.52     1:58.85  C    
            27.72    57.53  1:28.74  1:58.85
    5.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda      2:00.62     1:59.21  C    
            27.32    57.14  1:28.39  1:59.21
    6.  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG     1:59.02     2:00.20  C    
            26.68    56.26  1:27.69  2:00.20
    7.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:59.95     2:02.07  D    
            28.32    59.57  1:31.47  2:02.07
    8.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              2:03.88     2:02.42  D    
            27.99    58.82  1:30.63  2:02.42
    9.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:00.78     2:02.68  D    
            28.44    59.02  1:31.42  2:02.68
   10.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan            2:00.42     2:02.75  D    
            28.76  1:00.61  1:32.06  2:02.75
   11.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:03.19     2:02.80  D    
            28.28    59.22  1:31.36  2:02.80
   12.  Robin den Boer                9006177   De Warande               2:00.03     2:03.14  D    
            27.47    57.89  1:29.85  2:03.14
   13.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:59.57     2:03.15  D    
            27.62    58.73  1:31.36  2:03.15
   14.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                    1:59.85     2:03.28  D    
            28.01    59.22  1:32.18  2:03.28
   15.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:59.37     2:03.46  E    
            28.13  1:00.16  1:32.98  2:03.46
   16.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn               2:05.34     2:03.54  D    
            27.91    59.44  1:31.47  2:03.54
   17.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     2:04.05     2:03.70  D    
            28.50  1:00.34  1:32.17  2:03.70
   18.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       2:00.20     2:03.78  D    
            27.87    59.97  1:32.65  2:03.78
   19.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          2:03.46     2:04.02  E    
            28.03    59.16  1:30.99  2:04.02
   20.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      2:03.26     2:04.11  E    
            27.79    59.74  1:32.34  2:04.11
   21.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 1:58.63     2:04.58  E    
            28.67  1:00.78  1:32.57  2:04.58
   22.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         1:58.85     2:04.84  E    
            28.13    59.36  1:32.99  2:04.84
   23.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     2:04.04     2:04.92  E    
            28.37  1:00.15  1:32.35  2:04.92
   24.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      2:04.54     2:05.10  E    
            27.66    59.88  1:32.96  2:05.10
   25.  Roy Awater                    9100043   RZC                      2:06.13     2:05.44  E    
            28.47  1:00.46  1:32.54  2:05.44
   26.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC              2:00.45     2:05.46  E    
            28.49  1:00.82  1:33.27  2:05.46
   27.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                 2:01.70     2:05.99  E    
            27.79    58.64  1:32.13  2:05.99
   28.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       2:06.54     2:06.01  E    
            27.86    58.87  1:31.94  2:06.01
   29.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht            2:00.86     2:06.66  E    
            29.14  1:02.15  1:34.70  2:06.66
   30.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    2:04.21     2:06.87  E    
            26.92    59.14  1:33.37  2:06.87
   31.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       2:03.26     2:07.06  E    
            28.14  1:00.41  1:34.15  2:07.06
   32.  JťrŰme AriŽs                  9000065   ZON/S&S                  2:01.04     2:07.17  E    
            28.82    59.83  1:32.98  2:07.17
   33.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     2:02.97     2:07.77  E    
            28.18    59.45  1:33.10  2:07.77
   34.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB              2:06.63     2:07.78  E    
            28.22  1:01.01  1:34.72  2:07.78
   35.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   2:06.32     2:08.15  E    
            29.02  1:01.85  1:35.29  2:08.15
   35.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:59.48     2:08.15  E    
            28.94  1:01.24  1:34.66  2:08.15
   37.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC           2:04.78     2:08.44  E    
            29.37  1:01.58  1:34.94  2:08.44
   38.  Thijs Hagelstein              9100827   VZC-E&P                  2:02.40     2:08.50  E    
            28.51  1:01.07  1:35.26  2:08.50
   39.  Joeri Scheidt                 9102011   VZC-E&P                  2:06.11     2:08.62  E    
            29.92  1:03.12  1:36.14  2:08.62
   40.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      2:01.32     2:09.23  E    
            28.22    59.91  1:34.78  2:09.23
   41.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC             2:06.48     2:10.28       
            29.48  1:03.31  1:37.67  2:10.28
   42.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  2:03.09     2:13.78       
            29.01  1:01.75  1:37.41  2:13.78


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV      1:46.46     1:50.67  A A+ 
            25.04    52.83  1:21.93  1:50.67
    2.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               1:49.59     1:50.84  A A+ 
            26.44    54.86  1:23.16  1:50.84
    3.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn               1:51.78     1:51.43  A A+ 
            26.39    54.32  1:22.64  1:51.43
    4.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV      1:53.08     1:52.09  A A+ 
            26.22    55.20  1:23.81  1:52.09
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn               1:50.82     1:52.68  A A  
            26.92    56.05  1:24.95  1:52.68
    6.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      1:58.72     1:53.10  A A  
            27.34    56.20  1:25.16  1:53.10
    7.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland             1:52.82     1:53.23  A A+ 
            26.78    56.04  1:25.24  1:53.23
    8.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                    1:54.52     1:53.26  A A  
            26.61    55.61  1:24.63  1:53.26
    9.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    1:53.05     1:53.46  B A  
            26.19    54.54  1:23.96  1:53.46
   10.  Allen Lindeberg               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      1:55.78     1:53.81  B A  
            27.52    56.74  1:25.69  1:53.81
   11.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming      1:52.68     1:54.45  B B  
            25.77    54.33  1:24.44  1:54.45
   12.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                      1:56.71     1:56.23  B C  
            26.70    56.01  1:25.95  1:56.23
   13.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                    1:53.14     1:57.21  B C  
            26.79    55.88  1:26.34  1:57.21
   14.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            1:57.53     1:57.61  B C  
            27.16    56.53  1:26.79  1:57.61
   15.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:53.54     1:58.06  R D  
            27.88    57.41  1:27.58  1:58.06
   16.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:58.40     1:58.81  C    
            27.02    56.35  1:26.95  1:58.81
   17.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:59.27     1:58.97  C    
            27.46    57.47  1:27.83  1:58.97
   18.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                      1:58.40     1:59.54  D    
            27.50    57.29  1:28.50  1:59.54
   19.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn               2:01.19     1:59.94  D    
            27.59    57.89  1:28.72  1:59.94
   20.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn               1:57.77     2:00.22  D    
            28.18    59.47  1:30.04  2:00.22
   21.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:59.02     2:01.03  D    
            27.27    57.33  1:28.92  2:01.03
   22.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                      1:55.23     2:01.04  E    
            28.64  1:00.46  1:31.52  2:01.04
   22.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                  1:55.35     2:01.04  E    
            28.70  1:00.32  1:31.70  2:01.04
   24.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                  2:02.00     2:01.53  D    
            27.93    58.93  1:30.27  2:01.53
   25.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:56.68     2:02.17  D    
            28.24  1:00.47  1:31.95  2:02.17
   26.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          1:55.28     2:02.99  E    
            28.26    59.70  1:31.97  2:02.99
   27.  Sietse v/d Hoeven             8901281   DZ&PC                    1:57.99     2:06.39  E    
            28.82  1:01.24  1:34.13  2:06.39
   28.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   1:58.37     2:06.81  E    
            29.53  1:02.15  1:35.32  2:06.81
   29.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    1:58.59     2:06.82  E    
            28.77  1:01.53  1:34.96  2:06.82
   30.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:57.10     2:09.90       
            29.87  1:03.11  1:35.97  2:09.90
   31.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      2:00.17     2:10.38       
            30.62  1:05.37  1:40.09  2:10.38
 NG.ZA  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              1:55.14                   
 NG.ZA  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              1:55.23                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV      1:46.46     1:50.67  A A+ 
            25.04    52.83  1:21.93  1:50.67
    2.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               1:49.59     1:50.84  A A+ 
            26.44    54.86  1:23.16  1:50.84
    3.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn               1:51.78     1:51.43  A A+ 
            26.39    54.32  1:22.64  1:51.43
    4.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV      1:53.08     1:52.09  A A+ 
            26.22    55.20  1:23.81  1:52.09
    5.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn               1:50.82     1:52.68  A A  
            26.92    56.05  1:24.95  1:52.68
    6.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      1:58.72     1:53.10  A A  
            27.34    56.20  1:25.16  1:53.10
    7.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland             1:52.82     1:53.23  A A+ 
            26.78    56.04  1:25.24  1:53.23
    8.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                    1:54.52     1:53.26  A A  
            26.61    55.61  1:24.63  1:53.26
    9.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    1:53.05     1:53.46  B A  
            26.19    54.54  1:23.96  1:53.46
   10.  Allen Lindeberg               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      1:55.78     1:53.81  B A  
            27.52    56.74  1:25.69  1:53.81
   11.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming      1:52.68     1:54.45  B B  
            25.77    54.33  1:24.44  1:54.45
   12.  Patrick Janssen               9102817   EIFFEL Swimmers PSV      1:55.89     1:55.09  B A+ 
            25.99    54.86  1:25.57  1:55.09
   13.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                      1:56.71     1:56.23  B C  
            26.70    56.01  1:25.95  1:56.23
   14.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro               1:59.25     1:56.72  B B  
            27.38    57.27  1:27.59  1:56.72
   15.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                    1:53.14     1:57.21  B C  
            26.79    55.88  1:26.34  1:57.21
   16.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            1:57.53     1:57.61  B C  
            27.16    56.53  1:26.79  1:57.61
   17.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil             1:58.72     1:57.77  R B  
            26.98    56.75  1:27.78  1:57.77
   18.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:53.54     1:58.06  R D  
            27.88    57.41  1:27.58  1:58.06
   19.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:58.40     1:58.81  C    
            27.02    56.35  1:26.95  1:58.81
   20.  Rutger van Oosterhout         9002179   WVZ                      2:02.52     1:58.85  C    
            27.72    57.53  1:28.74  1:58.85
   21.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:59.27     1:58.97  C    
            27.46    57.47  1:27.83  1:58.97
   22.  Steven Nonnekes               9003749   Van Vliet Barracuda      2:00.62     1:59.21  C    
            27.32    57.14  1:28.39  1:59.21
   23.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                      1:58.40     1:59.54  D    
            27.50    57.29  1:28.50  1:59.54
   24.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn               2:01.19     1:59.94  D    
            27.59    57.89  1:28.72  1:59.94
   25.  Matthijs Boers                9102717   Noordkop-Zeemacht SG     1:59.02     2:00.20  C    
            26.68    56.26  1:27.69  2:00.20
   26.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn               1:57.77     2:00.22  D    
            28.18    59.47  1:30.04  2:00.22
   27.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:59.02     2:01.03  D    
            27.27    57.33  1:28.92  2:01.03
   28.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                      1:55.23     2:01.04  E    
            28.64  1:00.46  1:31.52  2:01.04
   28.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                  1:55.35     2:01.04  E    
            28.70  1:00.32  1:31.70  2:01.04
   30.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                  2:02.00     2:01.53  D    
            27.93    58.93  1:30.27  2:01.53
   31.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:59.95     2:02.07  D    
            28.32    59.57  1:31.47  2:02.07
   32.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:56.68     2:02.17  D    
            28.24  1:00.47  1:31.95  2:02.17
   33.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              2:03.88     2:02.42  D    
            27.99    58.82  1:30.63  2:02.42
   34.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:00.78     2:02.68  D    
            28.44    59.02  1:31.42  2:02.68
   35.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan            2:00.42     2:02.75  D    
            28.76  1:00.61  1:32.06  2:02.75
   36.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:03.19     2:02.80  D    
            28.28    59.22  1:31.36  2:02.80
   37.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          1:55.28     2:02.99  E    
            28.26    59.70  1:31.97  2:02.99
   38.  Robin den Boer                9006177   De Warande               2:00.03     2:03.14  D    
            27.47    57.89  1:29.85  2:03.14
   39.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:59.57     2:03.15  D    
            27.62    58.73  1:31.36  2:03.15
   40.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                    1:59.85     2:03.28  D    
            28.01    59.22  1:32.18  2:03.28
   41.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:59.37     2:03.46  E    
            28.13  1:00.16  1:32.98  2:03.46
   42.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn               2:05.34     2:03.54  D    
            27.91    59.44  1:31.47  2:03.54
   43.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     2:04.05     2:03.70  D    
            28.50  1:00.34  1:32.17  2:03.70
   44.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       2:00.20     2:03.78  D    
            27.87    59.97  1:32.65  2:03.78
   45.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          2:03.46     2:04.02  E    
            28.03    59.16  1:30.99  2:04.02
   46.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      2:03.26     2:04.11  E    
            27.79    59.74  1:32.34  2:04.11
   47.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 1:58.63     2:04.58  E    
            28.67  1:00.78  1:32.57  2:04.58
   48.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         1:58.85     2:04.84  E    
            28.13    59.36  1:32.99  2:04.84
   49.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     2:04.04     2:04.92  E    
            28.37  1:00.15  1:32.35  2:04.92
   50.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      2:04.54     2:05.10  E    
            27.66    59.88  1:32.96  2:05.10
   51.  Roy Awater                    9100043   RZC                      2:06.13     2:05.44  E    
            28.47  1:00.46  1:32.54  2:05.44
   52.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC              2:00.45     2:05.46  E    
            28.49  1:00.82  1:33.27  2:05.46
   53.  Bryan Morsink                 9101629   De Veene                 2:01.70     2:05.99  E    
            27.79    58.64  1:32.13  2:05.99
   54.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       2:06.54     2:06.01  E    
            27.86    58.87  1:31.94  2:06.01
   55.  Sietse v/d Hoeven             8901281   DZ&PC                    1:57.99     2:06.39  E    
            28.82  1:01.24  1:34.13  2:06.39
   56.  Marc Catsburg                 9000533   MNC Dordrecht            2:00.86     2:06.66  E    
            29.14  1:02.15  1:34.70  2:06.66
   57.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   1:58.37     2:06.81  E    
            29.53  1:02.15  1:35.32  2:06.81
   58.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    1:58.59     2:06.82  E    
            28.77  1:01.53  1:34.96  2:06.82
   59.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    2:04.21     2:06.87  E    
            26.92    59.14  1:33.37  2:06.87
   60.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       2:03.26     2:07.06  E    
            28.14  1:00.41  1:34.15  2:07.06
   61.  JťrŰme AriŽs                  9000065   ZON/S&S                  2:01.04     2:07.17  E    
            28.82    59.83  1:32.98  2:07.17
   62.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     2:02.97     2:07.77  E    
            28.18    59.45  1:33.10  2:07.77
   63.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl LGB              2:06.63     2:07.78  E    
            28.22  1:01.01  1:34.72  2:07.78
   64.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   2:06.32     2:08.15  E    
            29.02  1:01.85  1:35.29  2:08.15
   64.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:59.48     2:08.15  E    
            28.94  1:01.24  1:34.66  2:08.15
   66.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC           2:04.78     2:08.44  E    
            29.37  1:01.58  1:34.94  2:08.44
   67.  Thijs Hagelstein              9100827   VZC-E&P                  2:02.40     2:08.50  E    
            28.51  1:01.07  1:35.26  2:08.50
   68.  Joeri Scheidt                 9102011   VZC-E&P                  2:06.11     2:08.62  E    
            29.92  1:03.12  1:36.14  2:08.62
   69.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      2:01.32     2:09.23  E    
            28.22    59.91  1:34.78  2:09.23
   70.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:57.10     2:09.90       
            29.87  1:03.11  1:35.97  2:09.90
   71.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC             2:06.48     2:10.28       
            29.48  1:03.31  1:37.67  2:10.28
   72.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      2:00.17     2:10.38       
            30.62  1:05.37  1:40.09  2:10.38
   73.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  2:03.09     2:13.78       
            29.01  1:01.75  1:37.41  2:13.78
 NG.ZA  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              1:55.23                   
 NG.ZA  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              1:55.14                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            9:42.72     9:57.26  E    
            32.63  1:08.73  1:46.26  2:23.37  3:01.09  3:39.07  4:17.06  4:54.93  5:33.09
          6:11.05  6:49.51  7:27.29  8:05.58  8:43.60  9:20.78  9:57.26
        Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:29.09    10:01.44  E    
            31.79  1:08.32  1:45.66  2:23.30  3:01.01  3:39.54  4:18.14  4:56.71  5:35.15
          6:13.67  6:52.33  7:30.76  8:09.13  8:47.29  9:25.07 10:01.44
        Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    9:53.97    10:06.77  E    
            33.40  1:10.40  1:49.01  2:28.05  3:07.39  3:46.20  4:25.43  5:04.63  5:44.32
          6:23.19  7:01.87  7:40.12  8:18.28  8:56.51  9:33.03 10:06.77
        Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               9:51.75    10:06.80  E    
            31.41  1:06.02  1:43.88  2:22.99  3:01.97  3:41.39  4:20.98  5:00.08  5:40.11
          6:19.14  6:58.08  7:37.84  8:16.32  8:55.40  9:32.72 10:06.80
        Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     9:41.78    10:07.05  E    
            32.41  1:08.94  1:45.87  2:24.15  3:02.23  3:41.02  4:19.45  4:58.20  5:36.31
          6:14.81  6:53.27  7:33.13  8:11.74  8:50.90  9:29.39 10:07.05
        Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          9:36.01    10:08.73  E    
            33.22  1:09.62  1:46.89  2:25.12  3:03.00  3:41.67  4:20.14  4:59.06  5:36.74
          6:15.88  6:54.38  7:33.28  8:12.00  8:51.00  9:29.78 10:08.73
        Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            9:56.50    10:08.76  E    
            33.22  1:09.77  1:47.25  2:25.30  3:04.04  3:43.02  4:21.80  5:00.70  5:39.76
          6:19.05  6:57.91  7:36.92  8:15.94  8:55.19  9:33.15 10:08.76
        Natasha Bosma                 9300112   DWK                     10:04.26    10:25.14  E    
            34.29  1:11.55  1:49.61  2:28.48  3:08.05  3:47.91  4:27.97  5:07.85  5:47.56
          6:27.33  7:07.29  7:47.59  8:27.85  9:07.97  9:48.42 10:25.14
        Marjolein van Kleef           9301398   De Zijl LGB             10:05.31    11:43.93       
            34.89  1:16.67  1:59.84  2:44.27  3:28.19  4:12.32  4:56.91  5:41.83  6:26.07
          7:11.78  7:57.07  8:43.25  9:29.29 10:14.64 10:59.42 11:43.93


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     9:35.58     9:39.34  D    
            33.00  1:09.24  1:45.47  2:22.45  2:58.68  3:35.24  4:11.22  4:47.75  5:23.93
          6:00.85  6:37.88  7:15.37  7:52.23  8:28.99  9:04.77  9:39.34
        Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         9:32.72     9:41.64  D    
            32.47  1:08.27  1:45.07  2:22.32  2:59.21  3:36.30  4:13.33  4:50.35  5:27.22
          6:04.05  6:40.73  7:17.21  7:53.68  8:30.22  9:06.53  9:41.64
        Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              9:32.79     9:54.85  E    
            33.07  1:08.47  1:45.23  2:22.08  2:59.04  3:35.95  4:12.58  4:49.61  5:26.72
          6:04.41  6:42.92  7:21.26  7:59.89  8:38.65  9:16.89  9:54.85
        Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben               9:35.50     9:55.70  E    
            33.18  1:09.02  1:45.78  2:22.86  3:00.01  3:37.31  4:14.60  4:51.93  5:29.87
          6:08.02  6:46.49  7:24.85  8:03.19  8:41.61  9:19.45  9:55.70


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 800m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     9:35.58     9:39.34  D    
            33.00  1:09.24  1:45.47  2:22.45  2:58.68  3:35.24  4:11.22  4:47.75  5:23.93
          6:00.85  6:37.88  7:15.37  7:52.23  8:28.99  9:04.77  9:39.34
        Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         9:32.72     9:41.64  D    
            32.47  1:08.27  1:45.07  2:22.32  2:59.21  3:36.30  4:13.33  4:50.35  5:27.22
          6:04.05  6:40.73  7:17.21  7:53.68  8:30.22  9:06.53  9:41.64
        Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              9:32.79     9:54.85  E    
            33.07  1:08.47  1:45.23  2:22.08  2:59.04  3:35.95  4:12.58  4:49.61  5:26.72
          6:04.41  6:42.92  7:21.26  7:59.89  8:38.65  9:16.89  9:54.85
        Winnie Timans                 9103090   Eemsrobben               9:35.50     9:55.70  E    
            33.18  1:09.02  1:45.78  2:22.86  3:00.01  3:37.31  4:14.60  4:51.93  5:29.87
          6:08.02  6:46.49  7:24.85  8:03.19  8:41.61  9:19.45  9:55.70
        Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            9:42.72     9:57.26  E    
            32.63  1:08.73  1:46.26  2:23.37  3:01.09  3:39.07  4:17.06  4:54.93  5:33.09
          6:11.05  6:49.51  7:27.29  8:05.58  8:43.60  9:20.78  9:57.26
        Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:29.09    10:01.44  E    
            31.79  1:08.32  1:45.66  2:23.30  3:01.01  3:39.54  4:18.14  4:56.71  5:35.15
          6:13.67  6:52.33  7:30.76  8:09.13  8:47.29  9:25.07 10:01.44
        Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    9:53.97    10:06.77  E    
            33.40  1:10.40  1:49.01  2:28.05  3:07.39  3:46.20  4:25.43  5:04.63  5:44.32
          6:23.19  7:01.87  7:40.12  8:18.28  8:56.51  9:33.03 10:06.77
        Jose Sijbring                 9300702   De Pinquin               9:51.75    10:06.80  E    
            31.41  1:06.02  1:43.88  2:22.99  3:01.97  3:41.39  4:20.98  5:00.08  5:40.11
          6:19.14  6:58.08  7:37.84  8:16.32  8:55.40  9:32.72 10:06.80
        Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     9:41.78    10:07.05  E    
            32.41  1:08.94  1:45.87  2:24.15  3:02.23  3:41.02  4:19.45  4:58.20  5:36.31
          6:14.81  6:53.27  7:33.13  8:11.74  8:50.90  9:29.39 10:07.05
        Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          9:36.01    10:08.73  E    
            33.22  1:09.62  1:46.89  2:25.12  3:03.00  3:41.67  4:20.14  4:59.06  5:36.74
          6:15.88  6:54.38  7:33.28  8:12.00  8:51.00  9:29.78 10:08.73
        Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            9:56.50    10:08.76  E    
            33.22  1:09.77  1:47.25  2:25.30  3:04.04  3:43.02  4:21.80  5:00.70  5:39.76
          6:19.05  6:57.91  7:36.92  8:15.94  8:55.19  9:33.15 10:08.76
        Natasha Bosma                 9300112   DWK                     10:04.26    10:25.14  E    
            34.29  1:11.55  1:49.61  2:28.48  3:08.05  3:47.91  4:27.97  5:07.85  5:47.56
          6:27.33  7:07.29  7:47.59  8:27.85  9:07.97  9:48.42 10:25.14
        Marjolein van Kleef           9301398   De Zijl LGB             10:05.31    11:43.93       
            34.89  1:16.67  1:59.84  2:44.27  3:28.19  4:12.32  4:56.91  5:41.83  6:26.07
          7:11.78  7:57.07  8:43.25  9:29.29 10:14.64 10:59.42 11:43.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      8:47.67     8:53.87  C    
            30.24  1:02.72  1:36.07  2:09.52  2:43.09  3:16.99  3:50.61  4:24.30  4:57.88
          5:31.95  6:06.09  6:40.44  7:14.08  7:48.00  8:21.44  8:53.87
        Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              9:06.48     9:00.35  D    
            29.36  1:02.23  1:35.94  2:09.91  2:44.23  3:18.43  3:52.73  4:27.10  5:01.78
          5:36.37  6:11.19  6:45.79  7:20.53  7:54.96  8:28.63  9:00.35
        Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    9:07.89     9:06.50  D    
            30.70  1:04.48  1:37.84  2:11.89  2:45.98  3:20.31  3:54.59  4:29.34  5:03.70
          5:38.80  6:13.51  6:48.65  7:23.34  7:58.21  8:32.22  9:06.50
        Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:10.02     9:11.16  E    
            30.86  1:05.50  1:39.96  2:14.87  2:49.68  3:24.38  3:59.07  4:33.79  5:08.29
          5:43.09  6:17.84  6:53.32  7:28.27  8:02.52  8:37.54  9:11.16
        Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   9:08.86     9:20.83  E    
            30.24  1:03.91  1:38.79  2:14.08  2:49.83  3:25.44  4:01.68  4:37.77  5:13.54
          5:49.27  6:24.96  7:00.69  7:36.42  8:12.02  8:46.67  9:20.83
        Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       9:05.69     9:25.82  E    
            30.63  1:04.80  1:40.60  2:16.43  2:53.10  3:29.19  4:05.92  4:42.23  5:18.63
          5:55.05  6:31.21  7:07.07  7:43.26  8:19.28  8:54.09  9:25.82
        Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       9:05.78     9:37.37       
            30.94  1:05.09  1:39.78  2:14.82  2:50.69  3:26.78  4:02.99  4:40.40  5:16.91
          5:54.16  6:31.41  7:08.84  7:46.33  8:23.48  9:00.74  9:37.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      8:14.95     8:14.08  A+   
            27.94    58.29  1:29.45  2:00.43  2:31.87  3:02.99  3:34.69  4:06.00  4:37.05
          5:07.95  5:39.78  6:10.95  6:42.53  7:13.40  7:44.16  8:14.08
        Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            8:39.51     8:50.88  D    
            28.54    59.55  1:32.67  2:05.99  2:39.95  3:13.66  3:47.73  4:21.68  4:55.15
          5:28.71  6:02.17  6:35.98  7:09.57  7:43.64  8:17.56  8:50.88
        Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              8:44.57     9:01.51  E    
            29.08  1:01.48  1:34.66  2:07.74  2:40.99  3:15.27  3:48.80  4:23.45  4:57.42
          5:32.81  6:07.65  6:42.65  7:17.92  7:53.24  8:27.58  9:01.51
        Erik Simons                   8902845   WZK                      8:45.32     9:06.58  E    
            29.41  1:01.98  1:35.21  2:09.05  2:43.29  3:17.95  3:53.26  4:28.16  5:03.70
          5:38.22  6:13.83  6:48.84  7:24.52  7:59.13  8:33.93  9:06.58
        Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    8:52.23     9:08.29  E    
            30.81  1:04.68  1:38.90  2:13.52  2:47.68  3:22.42  3:57.05  4:32.19  5:06.22
          5:41.25  6:16.06  6:51.56  7:25.93  8:01.23  8:35.29  9:08.29
        Pascal Bruins                 8905413   EZC                      8:45.73     9:13.80  E    
            29.89  1:02.25  1:35.77  2:09.93  2:44.19  3:18.84  3:54.04  4:29.14  5:04.75
          5:40.17  6:15.79  6:52.03  7:28.13  8:04.32  8:39.47  9:13.80
        Joost Kuijlaars               6600439   MNC Dordrecht            8:53.53     9:23.75       
            30.40  1:05.18  1:40.93  2:16.10  2:51.54  3:26.84  4:02.31  4:37.81  5:13.99
          5:49.50  6:25.20  7:00.97  7:36.98  8:12.75  8:48.57  9:23.75
        Rob van Vliet                 8402459   WZK                      8:55.22     9:26.40       
            30.23  1:03.96  1:37.95  2:12.42  2:47.60  3:23.06  3:58.47  4:33.74  5:09.47
          5:45.35  6:22.23  6:59.41  7:36.90  8:14.24  8:51.26  9:26.40


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 800m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      8:14.95     8:14.08  A+   
            27.94    58.29  1:29.45  2:00.43  2:31.87  3:02.99  3:34.69  4:06.00  4:37.05
          5:07.95  5:39.78  6:10.95  6:42.53  7:13.40  7:44.16  8:14.08
        Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            8:39.51     8:50.88  D    
            28.54    59.55  1:32.67  2:05.99  2:39.95  3:13.66  3:47.73  4:21.68  4:55.15
          5:28.71  6:02.17  6:35.98  7:09.57  7:43.64  8:17.56  8:50.88
        Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      8:47.67     8:53.87  C    
            30.24  1:02.72  1:36.07  2:09.52  2:43.09  3:16.99  3:50.61  4:24.30  4:57.88
          5:31.95  6:06.09  6:40.44  7:14.08  7:48.00  8:21.44  8:53.87
        Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              9:06.48     9:00.35  D    
            29.36  1:02.23  1:35.94  2:09.91  2:44.23  3:18.43  3:52.73  4:27.10  5:01.78
          5:36.37  6:11.19  6:45.79  7:20.53  7:54.96  8:28.63  9:00.35
        Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              8:44.57     9:01.51  E    
            29.08  1:01.48  1:34.66  2:07.74  2:40.99  3:15.27  3:48.80  4:23.45  4:57.42
          5:32.81  6:07.65  6:42.65  7:17.92  7:53.24  8:27.58  9:01.51
        Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    9:07.89     9:06.50  D    
            30.70  1:04.48  1:37.84  2:11.89  2:45.98  3:20.31  3:54.59  4:29.34  5:03.70
          5:38.80  6:13.51  6:48.65  7:23.34  7:58.21  8:32.22  9:06.50
        Erik Simons                   8902845   WZK                      8:45.32     9:06.58  E    
            29.41  1:01.98  1:35.21  2:09.05  2:43.29  3:17.95  3:53.26  4:28.16  5:03.70
          5:38.22  6:13.83  6:48.84  7:24.52  7:59.13  8:33.93  9:06.58
        Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    8:52.23     9:08.29  E    
            30.81  1:04.68  1:38.90  2:13.52  2:47.68  3:22.42  3:57.05  4:32.19  5:06.22
          5:41.25  6:16.06  6:51.56  7:25.93  8:01.23  8:35.29  9:08.29
        Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     9:10.02     9:11.16  E    
            30.86  1:05.50  1:39.96  2:14.87  2:49.68  3:24.38  3:59.07  4:33.79  5:08.29
          5:43.09  6:17.84  6:53.32  7:28.27  8:02.52  8:37.54  9:11.16
        Pascal Bruins                 8905413   EZC                      8:45.73     9:13.80  E    
            29.89  1:02.25  1:35.77  2:09.93  2:44.19  3:18.84  3:54.04  4:29.14  5:04.75
          5:40.17  6:15.79  6:52.03  7:28.13  8:04.32  8:39.47  9:13.80
        Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   9:08.86     9:20.83  E    
            30.24  1:03.91  1:38.79  2:14.08  2:49.83  3:25.44  4:01.68  4:37.77  5:13.54
          5:49.27  6:24.96  7:00.69  7:36.42  8:12.02  8:46.67  9:20.83
        Joost Kuijlaars               6600439   MNC Dordrecht            8:53.53     9:23.75       
            30.40  1:05.18  1:40.93  2:16.10  2:51.54  3:26.84  4:02.31  4:37.81  5:13.99
          5:49.50  6:25.20  7:00.97  7:36.98  8:12.75  8:48.57  9:23.75
        Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       9:05.69     9:25.82  E    
            30.63  1:04.80  1:40.60  2:16.43  2:53.10  3:29.19  4:05.92  4:42.23  5:18.63
          5:55.05  6:31.21  7:07.07  7:43.26  8:19.28  8:54.09  9:25.82
        Rob van Vliet                 8402459   WZK                      8:55.22     9:26.40       
            30.23  1:03.96  1:37.95  2:12.42  2:47.60  3:23.06  3:58.47  4:33.74  5:09.47
          5:45.35  6:22.23  6:59.41  7:36.90  8:14.24  8:51.26  9:26.40
        Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       9:05.78     9:37.37       
            30.94  1:05.09  1:39.78  2:14.82  2:50.69  3:26.78  4:02.99  4:40.40  5:16.91
          5:54.16  6:31.41  7:08.84  7:46.33  8:23.48  9:00.74  9:37.37



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB