Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 400m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, Snelste serie, Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 4. Dames, 200m rugslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 10. Dames, 50m vrije slag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag, Finale, Jeugd 1 en ouder    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Finale, Jeugd 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:18.00     4:14.54  C    
            29.27  1:01.09  1:33.62  2:06.22  2:38.74  3:11.12  3:43.42  4:14.54
    2.  Robin den Boer                9006177   De Warande               4:15.94     4:15.52  C    
            29.16  1:01.09  1:33.67  2:06.67  2:39.32  3:12.11  3:44.25  4:15.52
    3.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil             4:20.15     4:16.15  C    
            28.66  1:00.97  1:33.89  2:06.80  2:39.44  3:12.60  3:45.22  4:16.15
    4.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     4:19.22     4:16.87  C    
            28.49  1:01.12  1:33.95  2:07.24  2:40.08  3:13.50  3:46.03  4:16.87
    5.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:18.18     4:17.01  C    
            28.75  1:01.01  1:33.83  2:07.28  2:39.91  3:13.25  3:45.57  4:17.01
    6.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              4:21.54     4:17.10  C    
            28.71  1:00.27  1:33.21  2:06.31  2:39.48  3:12.34  3:45.56  4:17.10
    7.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      4:18.43     4:17.79  C    
            29.39  1:01.12  1:34.01  2:07.13  2:40.07  3:13.06  3:45.88  4:17.79
    8.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     4:21.52     4:23.85  E    
            28.97  1:01.08  1:34.24  2:07.77  2:42.07  3:16.71  3:50.97  4:23.85
    9.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       4:15.16     4:25.58  E    
            28.64  1:00.74  1:33.27  2:06.98  2:41.00  3:16.14  3:51.14  4:25.58
   10.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC             4:28.20     4:25.99  E    
            28.79  1:01.78  1:35.64  2:10.28  2:44.36  3:18.71  3:52.71  4:25.99
   11.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     4:23.20     4:27.16  E    
            29.06  1:00.69  1:33.29  2:06.93  2:41.37  3:16.05  3:51.76  4:27.16
   12.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       4:04.68     4:27.30  E    
            28.18  1:00.08  1:33.29  2:06.74  2:41.45  3:17.11  3:52.60  4:27.30
   13.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC           4:24.54     4:27.38  E    
            29.32  1:02.53  1:36.46  2:10.06  2:44.19  3:19.19  3:53.72  4:27.38
   14.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       4:20.35     4:28.21  E    
            28.67  1:01.26  1:34.23  2:08.76  2:43.61  3:19.16  3:53.78  4:28.21
   15.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:28.70     4:28.24  E    
            28.29  1:00.69  1:34.31  2:08.63  2:43.63  3:19.00  3:54.34  4:28.24
   16.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn               4:29.08     4:28.80  E    
            28.35  1:00.73  1:34.79  2:09.37  2:43.86  3:18.77  3:54.28  4:28.80
   17.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       4:26.16     4:29.05  E    
            29.01  1:01.56  1:35.32  2:10.10  2:45.25  3:20.68  3:56.27  4:29.05
   18.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                    4:26.41     4:29.54  E    
            30.37  1:04.04  1:38.35  2:12.61  2:47.05  3:21.93  3:56.17  4:29.54
   19.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:19.27     4:29.84  E    
            30.65  1:04.62  1:38.82  2:13.18  2:47.06  3:21.86  3:56.36  4:29.84
   20.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:23.03     4:30.32  E    
            29.30  1:02.17  1:36.03  2:10.61  2:45.37  3:20.44  3:56.06  4:30.32
   21.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         4:14.93     4:31.50  E    
            30.37  1:04.61  1:39.34  2:14.86  2:49.02  3:23.81  3:59.56  4:31.50
   22.  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan            4:21.29     4:34.37  E    
            30.25  1:05.04  1:40.13  2:15.70  2:50.57  3:26.68  4:01.01  4:34.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               3:58.41     3:53.45  A+   
            26.93    55.43  1:24.58  1:54.22  2:24.25  2:54.38  3:24.25  3:53.45
    2.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      3:56.21     3:55.16  A+   
            27.97    57.53  1:27.39  1:57.33  2:27.13  2:56.78  3:26.41  3:55.16
    3.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      4:01.88     3:57.74  A+   
            27.76    57.47  1:27.41  1:57.84  2:27.89  2:58.09  3:28.14  3:57.74
    4.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    3:57.08     4:02.72  B    
            28.08    57.50  1:27.12  1:57.19  2:27.84  2:58.90  3:31.38  4:02.72
    5.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland             4:02.96     4:03.34  A    
            27.39    56.51  1:27.09  1:58.71  2:30.02  3:01.19  3:32.41  4:03.34
    6.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                    4:05.92     4:07.56  B    
            27.65    58.86  1:30.04  2:01.99  2:33.50  3:05.18  3:36.67  4:07.56
    7.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            4:13.70     4:11.17  C    
            28.04    58.88  1:30.37  2:02.97  2:34.30  3:06.41  3:38.76  4:11.17
    8.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    4:16.39     4:12.45  D    
            29.13  1:01.37  1:33.34  2:06.05  2:38.04  3:10.20  3:42.08  4:12.45
    9.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           4:05.41     4:14.59  D    
            28.23    59.63  1:32.01  2:04.16  2:36.95  3:09.77  3:43.05  4:14.59
   10.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              4:09.80     4:16.88  E    
            28.31  1:00.20  1:32.39  2:04.82  2:37.54  3:11.04  3:43.98  4:16.88
   11.  Erik SchrŲder                 8402025   TriVia                   4:14.33     4:17.15  E    
            29.03  1:00.51  1:33.19  2:05.83  2:38.77  3:11.78  3:45.25  4:17.15
   12.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn               4:12.37     4:17.62  D    
            28.61  1:00.06  1:33.08  2:06.20  2:39.71  3:13.14  3:45.97  4:17.62
   13.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      4:13.40     4:19.66  E    
            29.09  1:01.87  1:35.50  2:09.41  2:42.31  3:15.88  3:49.08  4:19.66
   14.  Erik Simons                   8902845   WZK                      4:14.14     4:19.69  E    
            29.07  1:01.59  1:34.86  2:08.16  2:41.37  3:14.84  3:48.19  4:19.69
   15.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          4:07.60     4:20.61  E    
            30.19  1:02.71  1:36.51  2:09.51  2:42.31  3:15.32  3:48.12  4:20.61
   16.  Haico Weijers                 8803759   Numansdorp               4:17.29     4:21.71  E    
            28.55  1:00.48  1:33.37  2:06.90  2:40.60  3:14.76  3:47.88  4:21.71
   17.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    4:14.80     4:22.41  E    
            30.18  1:03.66  1:36.72  2:10.26  2:43.37  3:16.70  3:49.93  4:22.41
   18.  Sietse v/d Hoeven             8901281   DZ&PC                    4:11.97     4:30.00  E    
            30.11  1:03.28  1:37.96  2:12.62  2:47.46  3:22.35  3:56.72  4:30.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               3:58.41     3:53.45  A+   
            26.93    55.43  1:24.58  1:54.22  2:24.25  2:54.38  3:24.25  3:53.45
    2.  Tom Vangeneugden              8302775   EIFFEL Swimmers PSV      3:56.21     3:55.16  A+   
            27.97    57.53  1:27.39  1:57.33  2:27.13  2:56.78  3:26.41  3:55.16
    3.  Job Kienhuis                  8901631   EIFFEL Swimmers PSV      4:01.88     3:57.74  A+   
            27.76    57.47  1:27.41  1:57.84  2:27.89  2:58.09  3:28.14  3:57.74
    4.  Arjen v/d Meulen              8702223   DZ&PC                    3:57.08     4:02.72  B    
            28.08    57.50  1:27.12  1:57.19  2:27.84  2:58.90  3:31.38  4:02.72
    5.  Ryan Harrison                 89harrisonSwim Ireland             4:02.96     4:03.34  A    
            27.39    56.51  1:27.09  1:58.71  2:30.02  3:01.19  3:32.41  4:03.34
    6.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                    4:05.92     4:07.56  B    
            27.65    58.86  1:30.04  2:01.99  2:33.50  3:05.18  3:36.67  4:07.56
    7.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            4:13.70     4:11.17  C    
            28.04    58.88  1:30.37  2:02.97  2:34.30  3:06.41  3:38.76  4:11.17
    8.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    4:16.39     4:12.45  D    
            29.13  1:01.37  1:33.34  2:06.05  2:38.04  3:10.20  3:42.08  4:12.45
    9.  Mark Moussa                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:18.00     4:14.54  C    
            29.27  1:01.09  1:33.62  2:06.22  2:38.74  3:11.12  3:43.42  4:14.54
   10.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           4:05.41     4:14.59  D    
            28.23    59.63  1:32.01  2:04.16  2:36.95  3:09.77  3:43.05  4:14.59
   11.  Robin den Boer                9006177   De Warande               4:15.94     4:15.52  C    
            29.16  1:01.09  1:33.67  2:06.67  2:39.32  3:12.11  3:44.25  4:15.52
   12.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil             4:20.15     4:16.15  C    
            28.66  1:00.97  1:33.89  2:06.80  2:39.44  3:12.60  3:45.22  4:16.15
   13.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     4:19.22     4:16.87  C    
            28.49  1:01.12  1:33.95  2:07.24  2:40.08  3:13.50  3:46.03  4:16.87
   14.  Michael van der Linden        8601921   De Zijl LGB              4:09.80     4:16.88  E    
            28.31  1:00.20  1:32.39  2:04.82  2:37.54  3:11.04  3:43.98  4:16.88
   15.  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 4:18.18     4:17.01  C    
            28.75  1:01.01  1:33.83  2:07.28  2:39.91  3:13.25  3:45.57  4:17.01
   16.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              4:21.54     4:17.10  C    
            28.71  1:00.27  1:33.21  2:06.31  2:39.48  3:12.34  3:45.56  4:17.10
   17.  Erik SchrŲder                 8402025   TriVia                   4:14.33     4:17.15  E    
            29.03  1:00.51  1:33.19  2:05.83  2:38.77  3:11.78  3:45.25  4:17.15
   18.  Bo Wullings                   8904251   De Dolfijn               4:12.37     4:17.62  D    
            28.61  1:00.06  1:33.08  2:06.20  2:39.71  3:13.14  3:45.97  4:17.62
   19.  Bryan Mannaart                9101533   WVZ                      4:18.43     4:17.79  C    
            29.39  1:01.12  1:34.01  2:07.13  2:40.07  3:13.06  3:45.88  4:17.79
   20.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      4:13.40     4:19.66  E    
            29.09  1:01.87  1:35.50  2:09.41  2:42.31  3:15.88  3:49.08  4:19.66
   21.  Erik Simons                   8902845   WZK                      4:14.14     4:19.69  E    
            29.07  1:01.59  1:34.86  2:08.16  2:41.37  3:14.84  3:48.19  4:19.69
   22.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          4:07.60     4:20.61  E    
            30.19  1:02.71  1:36.51  2:09.51  2:42.31  3:15.32  3:48.12  4:20.61
   23.  Haico Weijers                 8803759   Numansdorp               4:17.29     4:21.71  E    
            28.55  1:00.48  1:33.37  2:06.90  2:40.60  3:14.76  3:47.88  4:21.71
   24.  Jan-Willem v.d. Graaff        8901023   Het Y                    4:14.80     4:22.41  E    
            30.18  1:03.66  1:36.72  2:10.26  2:43.37  3:16.70  3:49.93  4:22.41
   25.  Rolan van der Lugt            9001869   ZV Westland Dijkglas     4:21.52     4:23.85  E    
            28.97  1:01.08  1:34.24  2:07.77  2:42.07  3:16.71  3:50.97  4:23.85
   26.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       4:15.16     4:25.58  E    
            28.64  1:00.74  1:33.27  2:06.98  2:41.00  3:16.14  3:51.14  4:25.58
   27.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC             4:28.20     4:25.99  E    
            28.79  1:01.78  1:35.64  2:10.28  2:44.36  3:18.71  3:52.71  4:25.99
   28.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     4:23.20     4:27.16  E    
            29.06  1:00.69  1:33.29  2:06.93  2:41.37  3:16.05  3:51.76  4:27.16
   29.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       4:04.68     4:27.30  E    
            28.18  1:00.08  1:33.29  2:06.74  2:41.45  3:17.11  3:52.60  4:27.30
   30.  Ivor Mollema                  9007173   Electrolux AZC           4:24.54     4:27.38  E    
            29.32  1:02.53  1:36.46  2:10.06  2:44.19  3:19.19  3:53.72  4:27.38
   31.  Fred Smink                    9104519   De Otters Het Gooi       4:20.35     4:28.21  E    
            28.67  1:01.26  1:34.23  2:08.76  2:43.61  3:19.16  3:53.78  4:28.21
   32.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              4:28.70     4:28.24  E    
            28.29  1:00.69  1:34.31  2:08.63  2:43.63  3:19.00  3:54.34  4:28.24
   33.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn               4:29.08     4:28.80  E    
            28.35  1:00.73  1:34.79  2:09.37  2:43.86  3:18.77  3:54.28  4:28.80
   34.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi       4:26.16     4:29.05  E    
            29.01  1:01.56  1:35.32  2:10.10  2:45.25  3:20.68  3:56.27  4:29.05
   35.  Chris van Vliet               9102425   DZ&PC                    4:26.41     4:29.54  E    
            30.37  1:04.04  1:38.35  2:12.61  2:47.05  3:21.93  3:56.17  4:29.54
   36.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:19.27     4:29.84  E    
            30.65  1:04.62  1:38.82  2:13.18  2:47.06  3:21.86  3:56.36  4:29.84
   37.  Sietse v/d Hoeven             8901281   DZ&PC                    4:11.97     4:30.00  E    
            30.11  1:03.28  1:37.96  2:12.62  2:47.46  3:22.35  3:56.72  4:30.00
   38.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:23.03     4:30.32  E    
            29.30  1:02.17  1:36.03  2:10.61  2:45.37  3:20.44  3:56.06  4:30.32
   39.  Sjoerd Sieval                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         4:14.93     4:31.50  E    
            30.37  1:04.61  1:39.34  2:14.86  2:49.02  3:23.81  3:59.56  4:31.50
   40.  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan            4:21.29     4:34.37  E    
            30.25  1:05.04  1:40.13  2:15.70  2:50.57  3:26.68  4:01.01  4:34.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    4:24.89     4:24.37  A+   
            30.44  1:03.44  1:37.20  2:10.73  2:44.24  3:17.79  3:51.51  4:24.37
    2.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              4:38.56     4:33.90  A    
            30.44  1:04.17  1:39.05  2:14.02  2:49.44  3:25.15  4:00.40  4:33.90
    3.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      4:40.74     4:38.94  C    
            32.20  1:08.30  1:44.24  2:20.71  2:56.50  3:32.76  4:06.85  4:38.94
    4.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     4:42.55     4:39.89  C    
            31.90  1:07.76  1:43.70  2:19.80  2:55.51  3:31.65  4:06.56  4:39.89
    5.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      4:43.82     4:44.48  D    
            31.61  1:07.08  1:42.56  2:19.03  2:55.33  3:32.83  4:08.62  4:44.48
    6.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    4:43.01     4:48.13  D    
            31.97  1:06.75  1:42.79  2:19.22  2:56.40  3:33.82  4:11.51  4:48.13
    7.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 4:46.97     4:50.05  E    
            32.35  1:09.24  1:46.71  2:24.33  3:01.14  3:37.91  4:14.38  4:50.05
    8.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            4:47.14     4:50.64  E    
            31.95  1:08.12  1:45.00  2:22.02  2:58.96  3:36.59  4:13.51  4:50.64
    9.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     4:40.90     4:53.24  E    
            32.62  1:09.19  1:46.68  2:24.90  3:02.64  3:40.34  4:17.89  4:53.24
   10.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    4:43.15     4:54.07  E    
            31.64  1:08.45  1:46.53  2:25.43  3:02.60  3:40.84  4:17.85  4:54.07
   11.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    4:53.63     4:54.34  E    
            33.26  1:10.14  1:48.08  2:26.11  3:04.29  3:42.09  4:19.43  4:54.34
   12.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     4:44.73     4:54.37  E    
            33.63  1:11.39  1:48.63  2:26.46  3:03.41  3:41.58  4:18.27  4:54.37
   13.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               4:43.74     4:59.04  E    
            31.96  1:09.17  1:47.62  2:25.95  3:04.75  3:43.81  4:22.38  4:59.04
   14.  Saskia Bergsma                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:49.77     4:59.69  E    
            31.83  1:08.06  1:46.10  2:25.04  3:03.43  3:42.63  4:21.14  4:59.69
   15.  Chantal van der Zwaan         9302084   HoogenboomTours BZ&P     4:51.70     5:05.79       
            33.60  1:10.55  1:48.89  2:28.08  3:07.61  3:46.87  4:26.84  5:05.79
   16.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              4:49.22     5:13.92       
            33.00  1:10.06  1:48.71  2:29.22  3:10.72  3:53.23  4:35.18  5:13.92


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    4:22.74     4:21.57  A    
            29.79  1:02.19  1:35.23  2:08.42  2:41.93  3:15.26  3:48.70  4:21.57
    2.  Linda Bank                    8600168   De Dolfijn               4:18.19     4:24.79  B    
            31.25  1:03.99  1:37.44  2:10.87  2:44.17  3:17.99  3:51.70  4:24.79
    3.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      4:26.98     4:28.11  B    
            30.86  1:03.99  1:37.60  2:11.47  2:45.55  3:19.95  3:54.23  4:28.11
    4.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                4:32.28     4:30.60  C    
            30.67  1:03.92  1:37.37  2:11.54  2:45.79  3:21.25  3:55.95  4:30.60
    5.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp       4:25.93     4:31.49  C    
            30.89  1:05.33  1:40.19  2:14.71  2:48.75  3:23.52  3:57.73  4:31.49
    6.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      4:28.62     4:33.38  D    
            30.11  1:03.29  1:37.87  2:12.71  2:47.76  3:23.54  3:58.91  4:33.38
    7.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               4:28.22     4:33.71  D    
            30.24  1:02.74  1:36.34  2:09.77  2:43.06  3:17.27  3:55.50  4:33.71
    8.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       4:31.54     4:38.99  E    
            30.85  1:05.56  1:40.93  2:16.79  2:52.84  3:29.06  4:04.96  4:38.99
    9.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          4:41.04     4:39.00  D    
            31.48  1:06.55  1:41.74  2:17.25  2:52.93  3:28.69  4:04.21  4:39.00
   10.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:33.01     4:39.21  D    
            32.14  1:07.35  1:42.76  2:18.53  2:54.58  3:30.68  4:05.94  4:39.21
   11.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         4:37.26     4:42.81  D    
            31.97  1:07.39  1:43.27  2:19.84  2:55.60  3:32.08  4:07.93  4:42.81
   12.  Iris Bioch                    9106916   Electrolux AZC           4:35.91     4:43.04  D    
            31.68  1:06.84  1:42.43  2:18.90  2:54.95  3:31.55  4:07.80  4:43.04
   13.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC           4:37.70     4:44.17  E    
            32.30  1:07.84  1:43.95  2:20.30  2:56.56  3:32.91  4:09.27  4:44.17
   14.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              4:42.36     4:49.55  E    
            32.20  1:07.97  1:44.53  2:21.17  2:57.57  3:34.62  4:12.52  4:49.55
   15.  Lana Voinov                   9103306   De Dolfijn               4:38.41     4:50.70  E    
            32.95  1:08.74  1:45.14  2:22.30  2:59.23  3:36.74  4:14.06  4:50.70
   16.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            4:38.15     4:52.33  E    
            31.40  1:06.72  1:43.32  2:20.40  2:57.65  3:36.00  4:14.48  4:52.33


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    4:22.74     4:21.57  A    
            29.79  1:02.19  1:35.23  2:08.42  2:41.93  3:15.26  3:48.70  4:21.57
    2.  Marieke Nijhuis               9201296   OZ&PC                    4:24.89     4:24.37  A+   
            30.44  1:03.44  1:37.20  2:10.73  2:44.24  3:17.79  3:51.51  4:24.37
    3.  Linda Bank                    8600168   De Dolfijn               4:18.19     4:24.79  B    
            31.25  1:03.99  1:37.44  2:10.87  2:44.17  3:17.99  3:51.70  4:24.79
    4.  Maaike Waaijer                9004120   EIFFEL Swimmers PSV      4:26.98     4:28.11  B    
            30.86  1:03.99  1:37.60  2:11.47  2:45.55  3:19.95  3:54.23  4:28.11
    5.  Grace Sweeney                 373090    Glenalbyn                4:32.28     4:30.60  C    
            30.67  1:03.92  1:37.37  2:11.54  2:45.79  3:21.25  3:55.95  4:30.60
    6.  Marlies Reinders              8602976   De Dinkel Denekamp       4:25.93     4:31.49  C    
            30.89  1:05.33  1:40.19  2:14.71  2:48.75  3:23.52  3:57.73  4:31.49
    7.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      4:28.62     4:33.38  D    
            30.11  1:03.29  1:37.87  2:12.71  2:47.76  3:23.54  3:58.91  4:33.38
    8.  Manon van Rooijen             8201404   De Dolfijn               4:28.22     4:33.71  D    
            30.24  1:02.74  1:36.34  2:09.77  2:43.06  3:17.27  3:55.50  4:33.71
    9.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl LGB              4:38.56     4:33.90  A    
            30.44  1:04.17  1:39.05  2:14.02  2:49.44  3:25.15  4:00.40  4:33.90
   10.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      4:40.74     4:38.94  C    
            32.20  1:08.30  1:44.24  2:20.71  2:56.50  3:32.76  4:06.85  4:38.94
   11.  Pauline Gouwens               8400790   De Otters Het Gooi       4:31.54     4:38.99  E    
            30.85  1:05.56  1:40.93  2:16.79  2:52.84  3:29.06  4:04.96  4:38.99
   12.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval          4:41.04     4:39.00  D    
            31.48  1:06.55  1:41.74  2:17.25  2:52.93  3:28.69  4:04.21  4:39.00
   13.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:33.01     4:39.21  D    
            32.14  1:07.35  1:42.76  2:18.53  2:54.58  3:30.68  4:05.94  4:39.21
   14.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     4:42.55     4:39.89  C    
            31.90  1:07.76  1:43.70  2:19.80  2:55.51  3:31.65  4:06.56  4:39.89
   15.  Rosanne de Boer               9104060   LZ 1886-KartoenZ         4:37.26     4:42.81  D    
            31.97  1:07.39  1:43.27  2:19.84  2:55.60  3:32.08  4:07.93  4:42.81
   16.  Iris Bioch                    9106916   Electrolux AZC           4:35.91     4:43.04  D    
            31.68  1:06.84  1:42.43  2:18.90  2:54.95  3:31.55  4:07.80  4:43.04
   17.  Danique Gielen                9105922   Electrolux AZC           4:37.70     4:44.17  E    
            32.30  1:07.84  1:43.95  2:20.30  2:56.56  3:32.91  4:09.27  4:44.17
   18.  Pauline van Dam               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      4:43.82     4:44.48  D    
            31.61  1:07.08  1:42.56  2:19.03  2:55.33  3:32.83  4:08.62  4:44.48
   19.  Renske de Groot               9300276   DZ&PC                    4:43.01     4:48.13  D    
            31.97  1:06.75  1:42.79  2:19.22  2:56.40  3:33.82  4:11.51  4:48.13
   20.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              4:42.36     4:49.55  E    
            32.20  1:07.97  1:44.53  2:21.17  2:57.57  3:34.62  4:12.52  4:49.55
   21.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                 4:46.97     4:50.05  E    
            32.35  1:09.24  1:46.71  2:24.33  3:01.14  3:37.91  4:14.38  4:50.05
   22.  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            4:47.14     4:50.64  E    
            31.95  1:08.12  1:45.00  2:22.02  2:58.96  3:36.59  4:13.51  4:50.64
   23.  Lana Voinov                   9103306   De Dolfijn               4:38.41     4:50.70  E    
            32.95  1:08.74  1:45.14  2:22.30  2:59.23  3:36.74  4:14.06  4:50.70
   24.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            4:38.15     4:52.33  E    
            31.40  1:06.72  1:43.32  2:20.40  2:57.65  3:36.00  4:14.48  4:52.33
   25.  Debby den Besten              9207520   ZV Westland Dijkglas     4:40.90     4:53.24  E    
            32.62  1:09.19  1:46.68  2:24.90  3:02.64  3:40.34  4:17.89  4:53.24
   26.  Maxime de Wilde               9304658   DZ&PC                    4:43.15     4:54.07  E    
            31.64  1:08.45  1:46.53  2:25.43  3:02.60  3:40.84  4:17.85  4:54.07
   27.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                    4:53.63     4:54.34  E    
            33.26  1:10.14  1:48.08  2:26.11  3:04.29  3:42.09  4:19.43  4:54.34
   28.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas     4:44.73     4:54.37  E    
            33.63  1:11.39  1:48.63  2:26.46  3:03.41  3:41.58  4:18.27  4:54.37
   29.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               4:43.74     4:59.04  E    
            31.96  1:09.17  1:47.62  2:25.95  3:04.75  3:43.81  4:22.38  4:59.04
   30.  Saskia Bergsma                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:49.77     4:59.69  E    
            31.83  1:08.06  1:46.10  2:25.04  3:03.43  3:42.63  4:21.14  4:59.69
   31.  Chantal van der Zwaan         9302084   HoogenboomTours BZ&P     4:51.70     5:05.79       
            33.60  1:10.55  1:48.89  2:28.08  3:07.61  3:46.87  4:26.84  5:05.79
   32.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              4:49.22     5:13.92       
            33.00  1:10.06  1:48.71  2:29.22  3:10.72  3:53.23  4:35.18  5:13.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Heren, 200m rugslag                                  all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Nick Driebergen               8700793   De Dolfijn               2:02.48     2:00.46  A+   
            28.38    58.40  1:29.05  2:00.46
    2.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn               2:08.08     2:07.61  B    
            30.80  1:03.29  1:36.04  2:07.61
    3.  Karl Burdis                   89burdis  Swim Ireland             2:07.84     2:07.69  B    
            29.40  1:01.85  1:35.16  2:07.69
    4.  Bastiaan Lijesen              9001819   Van Vliet Barracuda      2:08.71     2:11.93  C    
            29.80  1:03.39  1:38.72  2:11.93
    5.  Rense Loohuis                 9101477   De Dinkel Denekamp       2:12.51     2:13.02  C    
            31.28  1:05.15  1:39.66  2:13.02
    6.  Sebastiaan Verschuren         8803571   De Dolfijn               2:07.76     2:14.75  E    
            31.65  1:05.54  1:40.54  2:14.75
    7.  Theo Beglinger                9000159   Electrolux AZC           2:13.96     2:15.45  D    
            30.70  1:04.95  1:40.16  2:15.45
    8.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval          2:14.92     2:17.56  E    
            31.63  1:05.81  1:41.31  2:17.56
Finale B
    9.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     2:15.35     2:15.09  D    
            31.89  1:06.04  1:41.17  2:15.09
   10.  William Ensor                 11061-91  Westwood CRC             2:15.79     2:15.58  D    
            32.31  1:06.66  1:42.10  2:15.58
   11.  Jeffrey Breedijk              8900451   AZ&PC                    2:15.79     2:15.84  E    
            32.78  1:07.97  1:42.37  2:15.84
   12.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               2:16.72     2:16.87  D    
            31.75  1:06.12  1:41.72  2:16.87
   13.  Erik Hagting                  9100829   Nova                     2:17.03     2:17.04  D    
            31.57  1:06.00  1:41.50  2:17.04
   14.  Jelmer Meijer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         2:18.60     2:18.44  E    
            32.12  1:07.05  1:42.87  2:18.44
   15.  Joost SchrŲder                8803073   TriVia                   2:17.69     2:19.41  E    
            31.53  1:06.37  1:42.57  2:19.41
   16.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               2:19.87     2:20.20  E    
            31.52  1:06.67  1:43.57  2:20.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                          Dames, 200m rugslag                                  all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Melanie Nocher                88nocher  Swim Ireland             2:14.76     2:13.84  A+   
        Kampioenschaps Record
            31.88  1:05.14  1:39.47  2:13.84
    2.  Aishling Cooney               90cooney  Swim Ireland             2:14.59     2:13.89  A+   
            31.23  1:04.70  1:39.62  2:13.89
    3.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        2:17.30     2:16.64  A+   
            32.85  1:07.19  1:42.20  2:16.64
    4.  Wendy vd Zanden               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:20.14     2:17.85  A    
            32.02  1:06.16  1:41.13  2:17.85
    5.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                    2:26.48     2:23.59  D    
            32.88  1:08.98  1:46.49  2:23.59
    6.  Kimberley Albers              9204102   ZV Vlaardingen           2:24.22     2:24.81  B    
            33.83  1:10.24  1:47.50  2:24.81
    7.  MariŽl Borgerink              9200142   De Dinkel Denekamp       2:27.70     2:29.60  D    
            34.93  1:12.71  1:50.92  2:29.60
    8.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)         2:28.13     2:31.86  E    
            33.34  1:09.89  1:50.11  2:31.86
Finale B
    9.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                   2:29.34     2:27.75  D    
            33.13  1:10.67  1:49.47  2:27.75
   10.  Rosanna Cooney                1633692   Glenalbyn                2:29.25     2:29.08  D    
            34.79  1:11.67  1:50.31  2:29.08
   11.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:28.35     2:30.78  E    
            35.16  1:12.97  1:52.11  2:30.78
   12.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                    2:30.41     2:31.43  D    
            35.16  1:12.88  1:52.65  2:31.43
   13.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  2:31.26     2:32.10  E    
            34.36  1:12.91  1:52.79  2:32.10
   14.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     2:32.96     2:32.12  E    
            36.03  1:14.94  1:53.81  2:32.12
   15.  Kiki Klerks                   9301764   Wiekslag                 2:33.11     2:33.81  D    
            35.17  1:13.93  1:54.47  2:33.81
   16.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:32.89     2:34.78  E    
            35.84  1:14.76  1:55.10  2:34.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m schoolslag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:02.09     1:02.16  A+   
            29.26  1:02.16
    2.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                      1:02.66     1:02.93  A+   
            29.79  1:02.93
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn               1:04.15     1:03.35  A+   
            30.25  1:03.35
    4.  Alwin de Prins                188       Fťdťration Luxemb.de     1:05.15     1:04.36  B    
            30.36  1:04.36
    5.  Mans Broekgaarden             8500385   DWK                      1:06.82     1:05.82  C    
            30.52  1:05.82
    6.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      1:05.97     1:05.94  C    
            30.77  1:05.94
    7.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen           1:07.11     1:06.17  C    
            31.00  1:06.17
    8.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                   1:06.36     1:06.56  D    
            31.13  1:06.56
Finale B
    9.  Jaap v/d Vegte                8803485   DZ&PC                    1:07.76     1:06.85  C    
            31.38  1:06.85
   10.  Joppe Wisse                   8903645   DZT'62                   1:07.44     1:07.94  D    
            32.17  1:07.94
   11.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   1:07.95     1:08.71  D    
            31.38  1:08.71
   12.  Kay op den Kamp               9103425   ZC Valkenburg            1:07.11     1:08.83  C    
            32.88  1:08.83
   13.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       1:08.00     1:09.36  C    
            32.82  1:09.36
   14.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:07.73     1:09.43  C    
            32.96  1:09.43
   15.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:08.29     1:09.50  E    
            33.16  1:09.50
   16.  Thomas Kersten                9001515   WVZ                      1:07.74     1:10.72  E    
            32.77  1:10.72



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lia Dekker                    8700830   DZ&PC                    1:10.46     1:10.08  A+   
            33.36  1:10.08
    2.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                      1:10.68     1:11.20  A+   
            33.25  1:11.20
    3.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn               1:13.08     1:11.40  A+   
            33.48  1:11.40
    4.  Fiona Doyle                   91doyle   Swim Ireland             1:11.87     1:12.06  A+   
            33.91  1:12.06
    5.  Loes Zanderink                8805006   De Dinkel Denekamp       1:14.76     1:14.30  C    
            34.75  1:14.30
    6.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                  1:13.88     1:15.40  C    
            35.11  1:15.40
    7.  Suzan v.d. Bogaard            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      1:14.27     1:15.99  D    
            35.31  1:15.99
    8.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:15.98     1:17.07  E    
            35.80  1:17.07
Finale B
    9.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                      1:18.22     1:16.94  E    
            35.71  1:16.94
   10.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan            1:16.38     1:17.51  D    
            36.32  1:17.51
   11.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl LGB              1:17.40     1:17.61  E    
            36.84  1:17.61
   12.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:17.83     1:18.10  C    
            37.91  1:18.10
   13.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn               1:17.04     1:18.53  E    
            36.30  1:18.53
   14.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               1:17.32     1:19.07  E    
            36.83  1:19.07
   15.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:18.13     1:19.34  D    
            37.86  1:19.34
   16.  Jocelyn Spruit                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:17.66     1:19.65  D    
            37.51  1:19.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m vlinderslag                                all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Joeri Verlinden               8803549   EIFFEL Swimmers PSV      2:03.68     2:02.43  A+   
            26.64    57.25  1:29.09  2:02.43
    2.  Wouter Houtman                9001293   EIFFEL Swimmers PSV      2:09.19     2:08.81  B    
            28.36  1:00.57  1:33.97  2:08.81
    3.  Allen Lindeberg               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      2:08.26     2:08.85  C    
            28.03    59.92  1:33.32  2:08.85
    4.  Raymond van de Merwe          8602077   WVZ                      2:13.18     2:09.73  D    
            28.66  1:00.79  1:34.74  2:09.73
    5.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                   2:13.95     2:14.67  D    
            29.94  1:04.25  1:39.62  2:14.67
    6.  Fabian Beimin                 9100087   OZ&PC                    2:14.02     2:15.38  D    
            28.75  1:03.06  1:38.94  2:15.38
    7.  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan            2:13.94     2:16.80  D    
            28.93  1:03.46  1:39.71  2:16.80
 NG.ZA  Tim Wagenmans                 9104945   Aquarijn                 2:20.02                   
Finale B
    9.  Evan O'Keeffe                 28025-91  Westwood CRC             2:23.59     2:19.37  E    
            31.62  1:07.79  1:43.68  2:19.37
   10.  Aziz Nosairi                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:20.71     2:19.38  E    
            29.76  1:05.41  1:42.79  2:19.38
   11.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       2:20.33     2:19.81  E    
            30.15  1:06.13  1:43.46  2:19.81
   12.  Robbert Vink                  9102993   ZVW'74                   2:24.91     2:25.30       
            30.47  1:07.28  1:45.47  2:25.30
   13.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   2:24.96     2:34.76       
            32.00  1:09.88  1:52.59  2:34.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m vlinderslag                                all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lorna Cummins                 90cummins Swim Ireland             2:17.21     2:16.27  A+   
            30.29  1:04.14  1:39.91  2:16.27
    2.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn               2:19.33     2:17.86  B    
            31.05  1:05.92  1:41.83  2:17.86
    3.  Hedwig Kikkert                8501566   TriVia                   2:21.22     2:20.39  C    
            30.87  1:06.80  1:42.72  2:20.39
    4.  Jessica Spruit                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      2:20.46     2:20.49  B    
            31.40  1:05.79  1:43.02  2:20.49
    5.  DaniŽlle van der Veer         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      2:23.04     2:24.06  B    
            32.15  1:08.74  1:46.24  2:24.06
    6.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       2:24.45     2:24.60  D    
            32.02  1:08.63  1:46.31  2:24.60
    7.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen           2:26.44     2:27.86  E    
            32.83  1:10.73  1:48.86  2:27.86
    8.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn               2:28.25     2:30.86  E    
            31.52  1:08.87  1:47.52  2:30.86
Finale B
    9.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval          2:30.28     2:27.39  C    
            32.44  1:09.16  1:47.72  2:27.39
   10.  Michelle Hendrikx             9303186   EIFFEL Swimmers PSV      2:35.40     2:35.77  E    
            33.50  1:12.24  1:53.61  2:35.77
   11.  Jamie Schepers                9300894   ZC Valkenburg            2:36.10     2:36.24  E    
            34.42  1:13.18  1:53.88  2:36.24
   12.  Ellen Maris                   9201168   De Veene                 2:36.93     2:38.03  E    
            33.44  1:12.94  1:54.55  2:38.03
   13.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh              2:44.06     2:39.54       
            33.82  1:13.81  1:55.83  2:39.54
   14.  Jamie de Jong                 9300898   De Dolfijn               2:47.67     2:43.48       
            33.38  1:13.42  1:57.72  2:43.48
 NG.ZA  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:48.86                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                         Heren, 50m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        22.48       22.21  A+   
    2.  Stefan de Die                 8603905   De Dolfijn                 23.51       22.72  A+   
    3.  Barry Murphy                  85murphy  Swim Ireland               22.79       22.84  A+   
    4.  Mitja Zastrow                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        23.48       23.07  A+   
    5.  Bas van Velthoven             8502695   De Dolfijn                 23.26       23.10  A+   
    6.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             23.48       23.48  A    
    7.  Mindaugas Jurgelis            87jurgelisLithuanian Swimming        23.32       23.63  B    
 NG.ZA  Robert Lijesen                8501579   EIFFEL Swimmers PSV        22.95                   
Finale B
    9.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 23.55       23.72  B    
   10.  Dennis Mooij                  8902201   HZ&PC Heerenveen           24.17       23.83  A    
   11.  Botond Solymossy              36099-80  Westwood CRC               24.16       23.94  C    
   12.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      23.65       24.00  C    
   13.  Bastiaan Tamminga             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        23.73       24.07  C    
   14.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    24.06       24.11  C    
   15.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      24.16       24.17  A    
   16.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              24.05       24.25  C    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marleen Veldhuis              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        24.42       24.67  A+   
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        25.28       24.81  A+   
    3.  Ranomi Kromowidjojo           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        25.35       25.01  A+   
        Nederlands Record 18 jaar
    4.  Saskia de Jonge               8601826   't Tolhekke                26.06       25.84  A+   
    5.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.38       26.25  A+   
    6.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.57       26.48  A+   
    7.  Maud van der Meer             9201180   Zeester-Meerval            26.51       26.85  A+   
    8.  Chantal Senden                9300698   ZC Valkenburg              26.45       27.05  A+   
Finale B
    9.  Fiona Doyle                   91doyle   Swim Ireland               26.93       27.55  B    
   10.  Lotte Goosen                  9205306   Zeester-Meerval            27.99       27.68  A    
   10.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              27.25       27.68  C    
   12.  Roxanne Linders               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        27.61       27.94  B    
   13.  Loes van Ooijen               9205180   Esca                       27.80       27.99  B    
   14.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            27.95       28.20  D    
   15.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik            27.89       28.28  B    
   16.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.86       28.49  C    



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 200m wisselslag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:09.85     2:06.16  A    
            27.27  1:02.13  1:36.92  2:06.16
    2.  Bram Dekker                   8900649   ZC Valkenburg            2:09.18     2:07.48  A+   
            27.53  1:00.31  1:36.15  2:07.48
    3.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             2:10.01     2:09.42  A    
            28.28  1:02.63  1:38.92  2:09.42
    4.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn               2:09.98     2:10.05  C    
            27.36  1:02.70  1:38.80  2:10.05
    5.  Felix Broekhuizen             9000439   DWK                      2:08.95     2:10.38  A    
            27.87  1:02.92  1:40.44  2:10.38
    6.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    2:11.16     2:11.18  B    
            27.33    59.29  1:39.13  2:11.18
    7.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl LGB              2:14.40     2:14.94  C    
            28.84  1:02.11  1:42.46  2:14.94
    8.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn               2:14.33     2:15.69  E    
            28.29  1:05.13  1:43.97  2:15.69
Finale B
    9.  Sjoerd Post                   8401811   De Dolfijn               2:15.61     2:16.66  E    
            29.35  1:05.81  1:45.91  2:16.66
   10.  Jordi Dijkhuis                9100483   De Dinkel Denekamp       2:17.04     2:17.41  D    
            28.61  1:04.10  1:44.00  2:17.41
   11.  Vincent van Iperen            9106179   Orca                     2:16.36     2:18.84  D    
            29.78  1:06.61  1:47.60  2:18.84
   12.  Sjoerd Zanderink              9102651   De Dinkel Denekamp       2:17.85     2:18.85  D    
            31.35  1:08.94  1:46.97  2:18.85
   13.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               2:19.54     2:22.08  E    
            30.74  1:08.35  1:49.23  2:22.08
   14.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     2:18.05     2:25.12  E    
            29.96  1:06.90  1:50.98  2:25.12
 NG.ZA  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              2:19.34                   
 NG.ZA  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      2:19.85                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m wisselslag                                 all-in
06.06.2008                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Femke Heemskerk               8705224   De Dolfijn               2:15.52     2:15.73  A+   
            28.27  1:02.22  1:42.96  2:15.73
    2.  Sharon van Rouwendaal         2033932864CN.Braud St.Louis        2:20.25     2:20.82  A+   
            31.60  1:07.01  1:49.63  2:20.82
    3.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                    2:20.62     2:22.28  B    
            30.83  1:07.40  1:50.82  2:22.28
    4.  Lieke Verouden                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.68     2:22.66  A    
            30.93  1:08.38  1:49.64  2:22.66
    5.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn               2:22.31     2:22.72  B    
            31.47  1:08.80  1:50.25  2:22.72
    6.  Karolina Dryzaite             27798-91  Westwood CRC             2:24.64     2:25.24  B    
            30.93  1:06.73  1:50.45  2:25.24
    7.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan            2:24.72     2:26.16  A    
            31.19  1:08.73  1:51.70  2:26.16
    8.  Silke Oude Weernink           9002854   De Dinkel Denekamp       2:25.58     2:29.42  D    
            32.28  1:10.77  1:56.88  2:29.42
Finale B
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                     2:25.91     2:25.25  C    
            30.38  1:09.14  1:52.19  2:25.25
   10.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     2:25.88     2:26.87  C    
            30.48  1:09.01  1:53.78  2:26.87
   11.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                     2:29.44     2:29.38  C    
            31.89  1:09.10  1:53.72  2:29.38
   12.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                  2:29.24     2:29.48  C    
            31.30  1:10.58  1:54.07  2:29.48
   13.  Kitty Zondervan               83zondervaSC Uster Wallisellen     2:27.75     2:29.89  E    
            31.75  1:10.63  1:55.06  2:29.89
   14.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden De Gouwe        2:28.29     2:30.58  C    
            31.51  1:11.91  1:57.43  2:30.58
   15.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn               2:30.97     2:31.83  D    
            32.95  1:13.74  1:56.71  2:31.83
   16.  Malissa van de Heuvel         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      2:30.51     2:32.15  C    
            32.31  1:12.19  1:58.07  2:32.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               7:23.45     7:27.27       
        Nederlands Record Senioren Verenigingen
        Bas van Velthoven, 85                        Joost Reijns, 87
        Sebastiaan Verschuren, 88                    Stefan de Die, 86
            26.95    55.66  1:24.91  1:53.60  2:19.13  2:47.04  3:15.89  3:44.35  4:10.55
          4:39.50  5:08.31  5:36.32  6:02.09  6:30.34  6:59.20  7:27.27

    2.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      7:47.75     7:35.97       
        Joeri Verlinden, 88                          Tom Vangeneugden, 83
        Job Kienhuis, 89                             Allen Lindeberg, 89
            26.86    56.22  1:25.53  1:53.54  2:19.94  2:48.51  3:17.78  3:47.13  4:14.19
          4:43.15  5:12.92  5:40.96  6:07.74  6:36.54  7:06.09  7:35.97

    3.  De Dolfijn 2                            De Dolfijn               7:38.44     7:53.91       
        Nick Driebergen, 87                          Bo Wullings, 89
        Henk van Niejenhuis, 89                      Danny van Zoen, 84
            27.28    57.13  1:26.44  1:55.57  2:22.27  2:51.88  3:22.67  3:54.05  4:20.29
          4:50.42  5:21.64  5:52.88  6:20.64  6:51.33  7:22.19  7:53.91

    4.  WVZ 1                                   WVZ                      7:38.02     7:59.07       
        Wouter Smeets, 84                            Raymond van de Merwe, 86
        Marcel Thijsse, 82                           Martijn Smeets, 81
            26.82    56.35  1:26.51  1:56.49  2:23.82  2:54.22  3:26.21  3:58.55  4:26.29
          4:56.84  5:28.03  5:59.02  6:25.92  6:55.85  7:26.86  7:59.07

    5.  De Otters Het Gooi 1                    De Otters Het Gooi       8:10.78     8:07.38       
        Nederlands Record Jeugd Verenigingen
        Dennis Overhage, 90                          Roy Visser, 91
        Floor Verhaar, 90                            Ferry Weertman, 92
            28.50  1:00.12  1:32.66  2:03.77  2:31.67  3:02.96  3:34.48  4:04.45  4:31.91
          5:03.36  5:35.73  6:07.22  6:34.89  7:05.37  7:37.02  8:07.38

    6.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     7:54.16     8:07.82       
        Marvin Kruin, 89                             Mark Moussa, 90
        Aziz Nosairi, 91                             Robin van Aggele, 84
            28.29    59.05  1:31.48  2:06.55  2:34.06  3:05.55  3:38.58  4:09.81  4:37.81
          5:08.92  5:41.01  6:12.07  6:38.10  7:07.92  7:38.26  8:07.82

    7.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    8:05.19     8:08.40       
        Robert Yallop, 89                            Jeffrey Breedijk, 89
        Frederik Tamminga, 87                        Ewoud Tamminga, 82
            27.44    58.02  1:29.72  2:00.61  2:28.11  3:00.40  3:33.15  4:06.24  4:34.26
          5:05.93  5:38.78  6:11.21  6:37.34  7:07.81  7:38.17  8:08.40

    8.  WVZ 2                                   WVZ                      7:57.96     8:09.38       
        Mike Stoffer, 89                             Arjan Assink, 86
        Rutger van Oosterhout, 90                    Sander Smeets, 84
            27.71    58.87  1:30.90  2:02.14  2:28.58  2:59.70  3:32.09  4:04.33  4:31.59
          5:02.42  5:34.75  6:06.32  6:33.54  7:05.22  7:37.83  8:09.38

    9.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         8:15.26     8:21.74       
        Toby Aarnoutse, 89                           Simon Edenburg, 93
        Charles Potin, 83                            Joeri van Wallenburg, 90
            28.18    59.56  1:30.11  1:59.77  2:27.72  3:00.52  3:32.52  4:03.69  4:31.62
          5:05.21  5:40.52  6:14.98  6:42.55  7:14.05  7:47.80  8:21.74

   10.  De Zijl LGB 1                           De Zijl LGB              8:01.02     8:29.04       
        Michael van der Linden, 86                   Joost Rijntjes, 91
        Dirk Hoek, 82                                Dingeman van der Pluijm, 90
            27.96    58.71  1:30.32  2:01.21  2:31.01  3:03.69  3:38.60  4:14.98  4:43.14
          5:15.49  5:49.05  6:22.42  6:50.25  7:22.51  7:56.07  8:29.04

   11.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              8:04.65     8:30.48       
        Patrick Molenkamp, 88                        Demi de Rooij, 91
        Thom de Boer, 91                             Hans Peter Hartog, 91
            28.61  1:00.48  1:34.08  2:07.73  2:36.14  3:09.58  3:44.43  4:18.64  4:46.32
          5:18.35  5:52.25  6:25.90  6:53.64  7:25.12  7:58.22  8:30.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
06.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                            De Dolfijn               3:59.13     3:58.50       
        Linda Bank, 86                               Britt Verdijck, 89
        Lenneke van Schaik, 86                       Lona Kroese, 87
            28.79    59.01  1:27.49  1:58.96  2:27.91  2:59.84  3:27.93  3:58.50

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     3:53.27     3:59.03       
        Malissa van der Horst, 92                    Ilse van Hoorn, 90
        Simone Dekker, 89                            Elise Bouwens, 91
            29.25  1:00.47  1:29.71  2:01.41  2:30.08  3:01.64  3:28.87  3:59.03

    3.  EIFFEL Swimmers PSV 1                   EIFFEL Swimmers PSV      3:58.06     4:00.92       
        Roxanne Linders, 92                          Linda Weekers, 90
        Anne Michelle Vos, 91                        Jessica Spruit, 91
            29.23    59.86  1:29.09  2:00.76  2:30.15  3:01.66  3:30.37  4:00.92

    4.  De Dinkel Denekamp 1                    De Dinkel Denekamp       4:08.06     4:01.41       
        Marlies Reinders, 86                         Silke Oude Weernink, 90
        MariŽl Borgerink, 92                         Anique Willeme, 86
            28.71    59.56  1:29.84  2:02.12  2:30.06  3:00.75  3:29.27  4:01.41

    5.  OZ&PC 1                                 OZ&PC                    4:03.94     4:04.75       
        Marieke Nijhuis, 92                          Marloes Giesselink, 92
        Evelien Kip, 92                              Anne Boomars, 89
            28.71    59.78  1:29.88  2:02.68  2:31.41  3:04.23  3:33.26  4:04.75

    6.  Zeester-Meerval 1                       Zeester-Meerval          3:59.27     4:05.01       
        Maud van der Meer, 92                        Lotte Goosen, 92
        Stephanie Janssen, 91                        Inge Arts, 92
            29.24    59.84  1:29.28  2:01.62  2:30.57  3:01.97  3:31.80  4:05.01

    7.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                  ZPC Bikkel Hoogeveen     3:59.47     4:10.14       
        Nienke van Eck, 91                           Danielle Middel, 93
        MariŽlle ter Stege, 91                       Charlotte Mol, 91
            29.85  1:01.72  1:31.34  2:04.15  2:35.74  3:08.30  3:38.02  4:10.14

    8.  EIFFEL Swimmers PSV 2                   EIFFEL Swimmers PSV      4:07.46     4:11.14       
        Idoia Hidalgo, 91                            Jocelyn Spruit, 93
        Malissa van de Heuvel, 93                    Pauline van Dam, 93
            30.81  1:03.45  1:33.30  2:06.96  2:36.63  3:09.01  3:38.73  4:11.14

    9.  De Whee 1                               De Whee                  4:09.74     4:11.57       
        Pauline Scheepbouwer, 87                     Lisa Nijland, 91
        Lenneke v/d Molen, 87                        Kelly ter Doest, 91
            30.86  1:03.83  1:34.55  2:07.54  2:37.57  3:10.26  3:39.49  4:11.57

   10.  AZ&PC 1                                 AZ&PC                    4:07.17     4:17.31       
        Silvie Ketelaars, 85                         Ilka van Veldhuijzen, 93
        Shireen Post, 95                             Iris Pijtak, 93
            29.73  1:01.46  1:31.74  2:05.83  2:37.36  3:12.99  3:43.92  4:17.31

   BM   Nederland 1                             Nederland                3:40.00     3:40.00       
        BM
        Ranomi Kromowidjojo, 90                      Saskia de Jonge, 86
        Hinkelien Schreuder, 84                      Marleen Veldhuis, 79
            26.66    54.74  1:21.51  1:50.79  2:17.12  2:46.11  3:11.95  3:40.00

   BM   Nederland 2                             Nederland                3:45.00     3:40.44  BM   
        BM
        Inge Dekker, 85                              Chantal Groot, 82
        Wendy vd Zanden, 88                          Femke Heemskerk, 87
            26.29    54.41  1:21.57  1:51.17  2:17.40  2:46.36  3:12.21  3:40.44




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB