Open Nederlandse Kampioenschappen 2008
Eindhoven (NED),    5. - 8.6.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 400m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 4. Dames, 200m rugslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 10. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Voorronde, Jeugd 1 en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moussa Mark                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:18.00     4:14.54  C    
            29.27  1:01.09  1:33.62  2:06.22  2:38.74  3:11.12  3:43.42  4:14.54
    2.  den Boer Robin                9006177   De Warande               4:15.94     4:15.52  C    
            29.16  1:01.09  1:33.67  2:06.67  2:39.32  3:12.11  3:44.25  4:15.52
    3.  Rosendaal Sebastiaan          9101947   De Schotejil             4:20.15     4:16.15  C    
            28.66  1:00.97  1:33.89  2:06.80  2:39.44  3:12.60  3:45.22  4:16.15
    4.  van Iperen Vincent            9106179   Orca                     4:19.22     4:16.87  C    
            28.49  1:01.12  1:33.95  2:07.24  2:40.08  3:13.50  3:46.03  4:16.87
    5.  Wagenmans Tim                 9104945   Aquarijn                 4:18.18     4:17.01  C    
            28.75  1:01.01  1:33.83  2:07.28  2:39.91  3:13.25  3:45.57  4:17.01
    6.  Hartog Hans Peter             9100859   DAW-Finenzo              4:21.54     4:17.10  C    
            28.71  1:00.27  1:33.21  2:06.31  2:39.48  3:12.34  3:45.56  4:17.10
    7.  Mannaart Bryan                9101533   WVZ                      4:18.43     4:17.79  C    
            29.39  1:01.12  1:34.01  2:07.13  2:40.07  3:13.06  3:45.88  4:17.79
    8.  van der Lugt Rolan            9001869   ZV Westland Dijkglas     4:21.52     4:23.85  E    
            28.97  1:01.08  1:34.24  2:07.77  2:42.07  3:16.71  3:50.97  4:23.85
    9.  Visser Roy                    9102423   De Otters Het Gooi       4:15.16     4:25.58  E    
            28.64  1:00.74  1:33.27  2:06.98  2:41.00  3:16.14  3:51.14  4:25.58
   10.  O'Keeffe Evan                 28025-91  Westwood CRC             4:28.20     4:25.99  E    
            28.79  1:01.78  1:35.64  2:10.28  2:44.36  3:18.71  3:52.71  4:25.99
   11.  van Dijk Giel                 9104211   De Biesboschzwemmers     4:23.20     4:27.16  E    
            29.06  1:00.69  1:33.29  2:06.93  2:41.37  3:16.05  3:51.76  4:27.16
   12.  Verhaar Floor                 9004603   De Otters Het Gooi       4:04.68     4:27.30  E    
            28.18  1:00.08  1:33.29  2:06.74  2:41.45  3:17.11  3:52.60  4:27.30
   13.  Mollema Ivor                  9007173   Electrolux AZC           4:24.54     4:27.38  E    
            29.32  1:02.53  1:36.46  2:10.06  2:44.19  3:19.19  3:53.72  4:27.38
   14.  Smink Fred                    9104519   De Otters Het Gooi       4:20.35     4:28.21  E    
            28.67  1:01.26  1:34.23  2:08.76  2:43.61  3:19.16  3:53.78  4:28.21
   15.  de Rooij Demi                 9105607   DAW-Finenzo              4:28.70     4:28.24  E    
            28.29  1:00.69  1:34.31  2:08.63  2:43.63  3:19.00  3:54.34  4:28.24
   16.  Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn               4:29.08     4:28.80  E    
            28.35  1:00.73  1:34.79  2:09.37  2:43.86  3:18.77  3:54.28  4:28.80
   17.  Overhage Dennis               9002223   De Otters Het Gooi       4:26.16     4:29.05  E    
            29.01  1:01.56  1:35.32  2:10.10  2:45.25  3:20.68  3:56.27  4:29.05
   18.  van Vliet Chris               9102425   DZ&PC                    4:26.41     4:29.54  E    
            30.37  1:04.04  1:38.35  2:12.61  2:47.05  3:21.93  3:56.17  4:29.54
   19.  Klinkhamer Robert             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:19.27     4:29.84  E    
            30.65  1:04.62  1:38.82  2:13.18  2:47.06  3:21.86  3:56.36  4:29.84
   20.  Nosairi Aziz                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:23.03     4:30.32  E    
            29.30  1:02.17  1:36.03  2:10.61  2:45.37  3:20.44  3:56.06  4:30.32
   21.  Sieval Sjoerd                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         4:14.93     4:31.50  E    
            30.37  1:04.61  1:39.34  2:14.86  2:49.02  3:23.81  3:59.56  4:31.50
   22.  Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            4:21.29     4:34.37  E    
            30.25  1:05.04  1:40.13  2:15.70  2:50.57  3:26.68  4:01.01  4:34.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Potiek Ewoud                  8902503   DZ&PC                    4:05.92     4:07.56  B    
            27.65    58.86  1:30.04  2:01.99  2:33.50  3:05.18  3:36.67  4:07.56
        Tamminga Ewoud                8201701   AZ&PC                    4:16.39     4:12.45  D    
            29.13  1:01.37  1:33.34  2:06.05  2:38.04  3:10.20  3:42.08  4:12.45
        Bakker Sebastian              8800119   Team Groningen           4:05.41     4:14.59  D    
            28.23    59.63  1:32.01  2:04.16  2:36.95  3:09.77  3:43.05  4:14.59
        van der Linden Michael        8601921   De Zijl LGB              4:09.80     4:16.88  E    
            28.31  1:00.20  1:32.39  2:04.82  2:37.54  3:11.04  3:43.98  4:16.88
        Stoffer Mike                  8903041   WVZ                      4:13.40     4:19.66  E    
            29.09  1:01.87  1:35.50  2:09.41  2:42.31  3:15.88  3:49.08  4:19.66
        Simons Erik                   8902845   WZK                      4:14.14     4:19.69  E    
            29.07  1:01.59  1:34.86  2:08.16  2:41.37  3:14.84  3:48.19  4:19.69
        Peerdeman Remco               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          4:07.60     4:20.61  E    
            30.19  1:02.71  1:36.51  2:09.51  2:42.31  3:15.32  3:48.12  4:20.61
        Weijers Haico                 8803759   Numansdorp               4:17.29     4:21.71  E    
            28.55  1:00.48  1:33.37  2:06.90  2:40.60  3:14.76  3:47.88  4:21.71
        v.d. Graaff Jan-Willem        8901023   Het Y                    4:14.80     4:22.41  E    
            30.18  1:03.66  1:36.72  2:10.26  2:43.37  3:16.70  3:49.93  4:22.41
        v/d Hoeven Sietse             8901281   DZ&PC                    4:11.97     4:30.00  E    
            30.11  1:03.28  1:37.96  2:12.62  2:47.46  3:22.35  3:56.72  4:30.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 400m vrije slag                                 all-in
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Potiek Ewoud                  8902503   DZ&PC                    4:05.92     4:07.56  B    
            27.65    58.86  1:30.04  2:01.99  2:33.50  3:05.18  3:36.67  4:07.56
        Tamminga Ewoud                8201701   AZ&PC                    4:16.39     4:12.45  D    
            29.13  1:01.37  1:33.34  2:06.05  2:38.04  3:10.20  3:42.08  4:12.45
        Moussa Mark                   9002059   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:18.00     4:14.54  C    
            29.27  1:01.09  1:33.62  2:06.22  2:38.74  3:11.12  3:43.42  4:14.54
        Bakker Sebastian              8800119   Team Groningen           4:05.41     4:14.59  D    
            28.23    59.63  1:32.01  2:04.16  2:36.95  3:09.77  3:43.05  4:14.59
        den Boer Robin                9006177   De Warande               4:15.94     4:15.52  C    
            29.16  1:01.09  1:33.67  2:06.67  2:39.32  3:12.11  3:44.25  4:15.52
        Rosendaal Sebastiaan          9101947   De Schotejil             4:20.15     4:16.15  C    
            28.66  1:00.97  1:33.89  2:06.80  2:39.44  3:12.60  3:45.22  4:16.15
        van Iperen Vincent            9106179   Orca                     4:19.22     4:16.87  C    
            28.49  1:01.12  1:33.95  2:07.24  2:40.08  3:13.50  3:46.03  4:16.87
        van der Linden Michael        8601921   De Zijl LGB              4:09.80     4:16.88  E    
            28.31  1:00.20  1:32.39  2:04.82  2:37.54  3:11.04  3:43.98  4:16.88
        Wagenmans Tim                 9104945   Aquarijn                 4:18.18     4:17.01  C    
            28.75  1:01.01  1:33.83  2:07.28  2:39.91  3:13.25  3:45.57  4:17.01
        Hartog Hans Peter             9100859   DAW-Finenzo              4:21.54     4:17.10  C    
            28.71  1:00.27  1:33.21  2:06.31  2:39.48  3:12.34  3:45.56  4:17.10
        Mannaart Bryan                9101533   WVZ                      4:18.43     4:17.79  C    
            29.39  1:01.12  1:34.01  2:07.13  2:40.07  3:13.06  3:45.88  4:17.79
        Stoffer Mike                  8903041   WVZ                      4:13.40     4:19.66  E    
            29.09  1:01.87  1:35.50  2:09.41  2:42.31  3:15.88  3:49.08  4:19.66
        Simons Erik                   8902845   WZK                      4:14.14     4:19.69  E    
            29.07  1:01.59  1:34.86  2:08.16  2:41.37  3:14.84  3:48.19  4:19.69
        Peerdeman Remco               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik          4:07.60     4:20.61  E    
            30.19  1:02.71  1:36.51  2:09.51  2:42.31  3:15.32  3:48.12  4:20.61
        Weijers Haico                 8803759   Numansdorp               4:17.29     4:21.71  E    
            28.55  1:00.48  1:33.37  2:06.90  2:40.60  3:14.76  3:47.88  4:21.71
        v.d. Graaff Jan-Willem        8901023   Het Y                    4:14.80     4:22.41  E    
            30.18  1:03.66  1:36.72  2:10.26  2:43.37  3:16.70  3:49.93  4:22.41
        van der Lugt Rolan            9001869   ZV Westland Dijkglas     4:21.52     4:23.85  E    
            28.97  1:01.08  1:34.24  2:07.77  2:42.07  3:16.71  3:50.97  4:23.85
        Visser Roy                    9102423   De Otters Het Gooi       4:15.16     4:25.58  E    
            28.64  1:00.74  1:33.27  2:06.98  2:41.00  3:16.14  3:51.14  4:25.58
        O'Keeffe Evan                 28025-91  Westwood CRC             4:28.20     4:25.99  E    
            28.79  1:01.78  1:35.64  2:10.28  2:44.36  3:18.71  3:52.71  4:25.99
        van Dijk Giel                 9104211   De Biesboschzwemmers     4:23.20     4:27.16  E    
            29.06  1:00.69  1:33.29  2:06.93  2:41.37  3:16.05  3:51.76  4:27.16
        Verhaar Floor                 9004603   De Otters Het Gooi       4:04.68     4:27.30  E    
            28.18  1:00.08  1:33.29  2:06.74  2:41.45  3:17.11  3:52.60  4:27.30
        Mollema Ivor                  9007173   Electrolux AZC           4:24.54     4:27.38  E    
            29.32  1:02.53  1:36.46  2:10.06  2:44.19  3:19.19  3:53.72  4:27.38
        Smink Fred                    9104519   De Otters Het Gooi       4:20.35     4:28.21  E    
            28.67  1:01.26  1:34.23  2:08.76  2:43.61  3:19.16  3:53.78  4:28.21
        de Rooij Demi                 9105607   DAW-Finenzo              4:28.70     4:28.24  E    
            28.29  1:00.69  1:34.31  2:08.63  2:43.63  3:19.00  3:54.34  4:28.24
        Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn               4:29.08     4:28.80  E    
            28.35  1:00.73  1:34.79  2:09.37  2:43.86  3:18.77  3:54.28  4:28.80
        Overhage Dennis               9002223   De Otters Het Gooi       4:26.16     4:29.05  E    
            29.01  1:01.56  1:35.32  2:10.10  2:45.25  3:20.68  3:56.27  4:29.05
        van Vliet Chris               9102425   DZ&PC                    4:26.41     4:29.54  E    
            30.37  1:04.04  1:38.35  2:12.61  2:47.05  3:21.93  3:56.17  4:29.54
        Klinkhamer Robert             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:19.27     4:29.84  E    
            30.65  1:04.62  1:38.82  2:13.18  2:47.06  3:21.86  3:56.36  4:29.84
        v/d Hoeven Sietse             8901281   DZ&PC                    4:11.97     4:30.00  E    
            30.11  1:03.28  1:37.96  2:12.62  2:47.46  3:22.35  3:56.72  4:30.00
        Nosairi Aziz                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     4:23.03     4:30.32  E    
            29.30  1:02.17  1:36.03  2:10.61  2:45.37  3:20.44  3:56.06  4:30.32
        Sieval Sjoerd                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         4:14.93     4:31.50  E    
            30.37  1:04.61  1:39.34  2:14.86  2:49.02  3:23.81  3:59.56  4:31.50
        Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            4:21.29     4:34.37  E    
            30.25  1:05.04  1:40.13  2:15.70  2:50.57  3:26.68  4:01.01  4:34.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        van de Heuvel Malissa         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      4:40.74     4:38.94  C    
            32.20  1:08.30  1:44.24  2:20.71  2:56.50  3:32.76  4:06.85  4:38.94
        Admiraal Marcha               9300012   De Biesboschzwemmers     4:42.55     4:39.89  C    
            31.90  1:07.76  1:43.70  2:19.80  2:55.51  3:31.65  4:06.56  4:39.89
        van Dam Pauline               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      4:43.82     4:44.48  D    
            31.61  1:07.08  1:42.56  2:19.03  2:55.33  3:32.83  4:08.62  4:44.48
        de Groot Renske               9300276   DZ&PC                    4:43.01     4:48.13  D    
            31.97  1:06.75  1:42.79  2:19.22  2:56.40  3:33.82  4:11.51  4:48.13
        Lange Suzanne                 9202998   De Zwoer                 4:46.97     4:50.05  E    
            32.35  1:09.24  1:46.71  2:24.33  3:01.14  3:37.91  4:14.38  4:50.05
        van de Laar Dimphy            9201052   ZC Valkenburg            4:47.14     4:50.64  E    
            31.95  1:08.12  1:45.00  2:22.02  2:58.96  3:36.59  4:13.51  4:50.64
        den Besten Debby              9207520   ZV Westland Dijkglas     4:40.90     4:53.24  E    
            32.62  1:09.19  1:46.68  2:24.90  3:02.64  3:40.34  4:17.89  4:53.24
        de Wilde Maxime               9304658   DZ&PC                    4:43.15     4:54.07  E    
            31.64  1:08.45  1:46.53  2:25.43  3:02.60  3:40.84  4:17.85  4:54.07
        Pijtak Iris                   9300602   AZ&PC                    4:53.63     4:54.34  E    
            33.26  1:10.14  1:48.08  2:26.11  3:04.29  3:42.09  4:19.43  4:54.34
        van der Hout Linda            9300344   ZV Westland Dijkglas     4:44.73     4:54.37  E    
            33.63  1:11.39  1:48.63  2:26.46  3:03.41  3:41.58  4:18.27  4:54.37
        de Jong Jamie                 9300898   De Dolfijn               4:43.74     4:59.04  E    
            31.96  1:09.17  1:47.62  2:25.95  3:04.75  3:43.81  4:22.38  4:59.04
        Bergsma Saskia                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:49.77     4:59.69  E    
            31.83  1:08.06  1:46.10  2:25.04  3:03.43  3:42.63  4:21.14  4:59.69
        van der Zwaan Chantal         9302084   HoogenboomTours BZ&P     4:51.70     5:05.79       
            33.60  1:10.55  1:48.89  2:28.08  3:07.61  3:46.87  4:26.84  5:05.79
        Grinwis Brady                 9305384   Poseidon'56              4:49.22     5:13.92       
            33.00  1:10.06  1:48.71  2:29.22  3:10.72  3:53.23  4:35.18  5:13.92


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Reinders Marlies              8602976   De Dinkel Denekamp       4:25.93     4:31.49  C    
            30.89  1:05.33  1:40.19  2:14.71  2:48.75  3:23.52  3:57.73  4:31.49
        Gouwens Pauline               8400790   De Otters Het Gooi       4:31.54     4:38.99  E    
            30.85  1:05.56  1:40.93  2:16.79  2:52.84  3:29.06  4:04.96  4:38.99
        Janssen Stephanie             9101450   Zeester-Meerval          4:41.04     4:39.00  D    
            31.48  1:06.55  1:41.74  2:17.25  2:52.93  3:28.69  4:04.21  4:39.00
        van Eck Nienke                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:33.01     4:39.21  D    
            32.14  1:07.35  1:42.76  2:18.53  2:54.58  3:30.68  4:05.94  4:39.21
        de Boer Rosanne               9104060   LZ 1886-KartoenZ         4:37.26     4:42.81  D    
            31.97  1:07.39  1:43.27  2:19.84  2:55.60  3:32.08  4:07.93  4:42.81
        Bioch Iris                    9106916   Electrolux AZC           4:35.91     4:43.04  D    
            31.68  1:06.84  1:42.43  2:18.90  2:54.95  3:31.55  4:07.80  4:43.04
        Gielen Danique                9105922   Electrolux AZC           4:37.70     4:44.17  E    
            32.30  1:07.84  1:43.95  2:20.30  2:56.56  3:32.91  4:09.27  4:44.17
        Vooren Maaike                 9103324   DAW-Finenzo              4:42.36     4:49.55  E    
            32.20  1:07.97  1:44.53  2:21.17  2:57.57  3:34.62  4:12.52  4:49.55
        Voinov Lana                   9103306   De Dolfijn               4:38.41     4:50.70  E    
            32.95  1:08.74  1:45.14  2:22.30  2:59.23  3:36.74  4:14.06  4:50.70
        Zwaan Melissa                 9103666   Zaanstad (SG)            4:38.15     4:52.33  E    
            31.40  1:06.72  1:43.32  2:20.40  2:57.65  3:36.00  4:14.48  4:52.33


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 400m vrije slag                                 all-in
05.06.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
        Reinders Marlies              8602976   De Dinkel Denekamp       4:25.93     4:31.49  C    
            30.89  1:05.33  1:40.19  2:14.71  2:48.75  3:23.52  3:57.73  4:31.49
        van de Heuvel Malissa         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      4:40.74     4:38.94  C    
            32.20  1:08.30  1:44.24  2:20.71  2:56.50  3:32.76  4:06.85  4:38.94
        Gouwens Pauline               8400790   De Otters Het Gooi       4:31.54     4:38.99  E    
            30.85  1:05.56  1:40.93  2:16.79  2:52.84  3:29.06  4:04.96  4:38.99
        Janssen Stephanie             9101450   Zeester-Meerval          4:41.04     4:39.00  D    
            31.48  1:06.55  1:41.74  2:17.25  2:52.93  3:28.69  4:04.21  4:39.00
        van Eck Nienke                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:33.01     4:39.21  D    
            32.14  1:07.35  1:42.76  2:18.53  2:54.58  3:30.68  4:05.94  4:39.21
        Admiraal Marcha               9300012   De Biesboschzwemmers     4:42.55     4:39.89  C    
            31.90  1:07.76  1:43.70  2:19.80  2:55.51  3:31.65  4:06.56  4:39.89
        de Boer Rosanne               9104060   LZ 1886-KartoenZ         4:37.26     4:42.81  D    
            31.97  1:07.39  1:43.27  2:19.84  2:55.60  3:32.08  4:07.93  4:42.81
        Bioch Iris                    9106916   Electrolux AZC           4:35.91     4:43.04  D    
            31.68  1:06.84  1:42.43  2:18.90  2:54.95  3:31.55  4:07.80  4:43.04
        Gielen Danique                9105922   Electrolux AZC           4:37.70     4:44.17  E    
            32.30  1:07.84  1:43.95  2:20.30  2:56.56  3:32.91  4:09.27  4:44.17
        van Dam Pauline               9304422   EIFFEL Swimmers PSV      4:43.82     4:44.48  D    
            31.61  1:07.08  1:42.56  2:19.03  2:55.33  3:32.83  4:08.62  4:44.48
        de Groot Renske               9300276   DZ&PC                    4:43.01     4:48.13  D    
            31.97  1:06.75  1:42.79  2:19.22  2:56.40  3:33.82  4:11.51  4:48.13
        Vooren Maaike                 9103324   DAW-Finenzo              4:42.36     4:49.55  E    
            32.20  1:07.97  1:44.53  2:21.17  2:57.57  3:34.62  4:12.52  4:49.55
        Lange Suzanne                 9202998   De Zwoer                 4:46.97     4:50.05  E    
            32.35  1:09.24  1:46.71  2:24.33  3:01.14  3:37.91  4:14.38  4:50.05
        van de Laar Dimphy            9201052   ZC Valkenburg            4:47.14     4:50.64  E    
            31.95  1:08.12  1:45.00  2:22.02  2:58.96  3:36.59  4:13.51  4:50.64
        Voinov Lana                   9103306   De Dolfijn               4:38.41     4:50.70  E    
            32.95  1:08.74  1:45.14  2:22.30  2:59.23  3:36.74  4:14.06  4:50.70
        Zwaan Melissa                 9103666   Zaanstad (SG)            4:38.15     4:52.33  E    
            31.40  1:06.72  1:43.32  2:20.40  2:57.65  3:36.00  4:14.48  4:52.33
        den Besten Debby              9207520   ZV Westland Dijkglas     4:40.90     4:53.24  E    
            32.62  1:09.19  1:46.68  2:24.90  3:02.64  3:40.34  4:17.89  4:53.24
        de Wilde Maxime               9304658   DZ&PC                    4:43.15     4:54.07  E    
            31.64  1:08.45  1:46.53  2:25.43  3:02.60  3:40.84  4:17.85  4:54.07
        Pijtak Iris                   9300602   AZ&PC                    4:53.63     4:54.34  E    
            33.26  1:10.14  1:48.08  2:26.11  3:04.29  3:42.09  4:19.43  4:54.34
        van der Hout Linda            9300344   ZV Westland Dijkglas     4:44.73     4:54.37  E    
            33.63  1:11.39  1:48.63  2:26.46  3:03.41  3:41.58  4:18.27  4:54.37
        de Jong Jamie                 9300898   De Dolfijn               4:43.74     4:59.04  E    
            31.96  1:09.17  1:47.62  2:25.95  3:04.75  3:43.81  4:22.38  4:59.04
        Bergsma Saskia                9301686   ZPC Bikkel Hoogeveen     4:49.77     4:59.69  E    
            31.83  1:08.06  1:46.10  2:25.04  3:03.43  3:42.63  4:21.14  4:59.69
        van der Zwaan Chantal         9302084   HoogenboomTours BZ&P     4:51.70     5:05.79       
            33.60  1:10.55  1:48.89  2:28.08  3:07.61  3:46.87  4:26.84  5:05.79
        Grinwis Brady                 9305384   Poseidon'56              4:49.22     5:13.92       
            33.00  1:10.06  1:48.71  2:29.22  3:10.72  3:53.23  4:35.18  5:13.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Heren, 200m rugslag                            Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lijesen Bastiaan              9001819   Van Vliet Barracuda      2:11.33     2:08.71  A A  
            29.27  1:01.74  1:35.36  2:08.71
    2.  Loohuis Rense                 9101477   De Dinkel Denekamp       2:16.48     2:12.51  A C  
            31.30  1:05.38  1:39.30  2:12.51
    3.  Beglinger Theo                9000159   Electrolux AZC           2:14.83     2:13.96  A C  
            31.23  1:05.42  1:40.07  2:13.96
    4.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          2:09.23     2:14.92  B D  
            31.15  1:05.42  1:40.54  2:14.92
    5.  Ratering Daan                 9002389   Livo                     2:10.15     2:15.35  B D  
            31.44  1:05.80  1:40.79  2:15.35
    6.  Ensor William                 11061-91  Westwood CRC             2:12.85     2:15.79  B D  
            31.74  1:06.59  1:41.73  2:15.79
    7.  de Graaf Jos                  9106095   Aquapoldro               2:17.83     2:16.72  B D  
            31.73  1:06.40  1:41.82  2:16.72
    8.  Hagting Erik                  9100829   Nova                     2:10.39     2:17.03  B D  
            31.83  1:06.27  1:41.54  2:17.03
    9.  Herberts Loek                 9001173   Zeester-Meerval          2:16.67     2:17.26  B D  
            32.52  1:07.31  1:42.38  2:17.26
   10.  Meijer Jelmer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         2:17.96     2:18.60  R E  
            32.44  1:07.78  1:43.12  2:18.60
   11.  Hessing Nick                  9103753   De Dolfijn               2:22.09     2:19.87  E    
            31.95  1:07.43  1:43.78  2:19.87
   12.  Coert Dean                    9100393   ZC Valkenburg            2:20.45     2:20.57  E    
            31.78  1:06.72  1:43.64  2:20.57
   13.  Awater Roy                    9100043   RZC                      2:16.52     2:23.45  E    
            31.97  1:07.80  1:44.48  2:23.45
   14.  Morsink Bryan                 9101629   De Veene                 2:16.67     2:24.59  E    
            32.24  1:07.56  1:46.10  2:24.59
   15.  Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            2:12.39     2:27.28       
            34.11  1:11.97  1:49.70  2:27.28


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Heren, 200m rugslag                     Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Driebergen Nick               8700793   De Dolfijn               1:59.26     2:02.48  A A+ 
            28.26    58.53  1:30.65  2:02.48
    2.  Verschuren Sebastiaan         8803571   De Dolfijn               2:08.68     2:07.76  A B  
            29.88  1:02.09  1:35.29  2:07.76
    3.  Burdis Karl                   89burdis  Swim Ireland             2:05.73     2:07.84  A B  
            29.58  1:02.38  1:35.55  2:07.84
    4.  van Niejenhuis Henk           8905063   De Dolfijn               2:08.31     2:08.08  A B  
            29.84  1:01.41  1:34.72  2:08.08
    5.  Yallop Robert                 8903679   AZ&PC                    2:10.42     2:12.45  A D  
            29.89  1:04.63  1:39.06  2:12.45
    6.  Verreussel Davy               8903341   Hellas-Glana             2:14.51     2:14.01  B D  
            30.74  1:04.94  1:39.30  2:14.01
    7.  Breedijk Jeffrey              8900451   AZ&PC                    2:15.37     2:15.79  B E  
            30.67  1:04.53  1:40.41  2:15.79
    8.  SchrŲder Joost                8803073   TriVia                   2:13.08     2:17.69  R E  
            31.86  1:06.91  1:43.07  2:17.69
    9.  Mooij Dennis                  8902201   HZ&PC Heerenveen         2:16.14     2:23.97       
            31.77  1:08.12  1:45.48  2:23.97
    NG  Koster Niels                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:08.56                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Heren, 200m rugslag                                  all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Driebergen Nick               8700793   De Dolfijn               1:59.26     2:02.48  A A+ 
            28.26    58.53  1:30.65  2:02.48
    2.  Verschuren Sebastiaan         8803571   De Dolfijn               2:08.68     2:07.76  A B  
            29.88  1:02.09  1:35.29  2:07.76
    3.  Burdis Karl                   89burdis  Swim Ireland             2:05.73     2:07.84  A B  
            29.58  1:02.38  1:35.55  2:07.84
    4.  van Niejenhuis Henk           8905063   De Dolfijn               2:08.31     2:08.08  A B  
            29.84  1:01.41  1:34.72  2:08.08
    5.  Lijesen Bastiaan              9001819   Van Vliet Barracuda      2:11.33     2:08.71  A A  
            29.27  1:01.74  1:35.36  2:08.71
    6.  Yallop Robert                 8903679   AZ&PC                    2:10.42     2:12.45  A D  
            29.89  1:04.63  1:39.06  2:12.45
    7.  Loohuis Rense                 9101477   De Dinkel Denekamp       2:16.48     2:12.51  A C  
            31.30  1:05.38  1:39.30  2:12.51
    8.  Beglinger Theo                9000159   Electrolux AZC           2:14.83     2:13.96  A C  
            31.23  1:05.42  1:40.07  2:13.96
    9.  Verreussel Davy               8903341   Hellas-Glana             2:14.51     2:14.01  B D  
            30.74  1:04.94  1:39.30  2:14.01
   10.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          2:09.23     2:14.92  B D  
            31.15  1:05.42  1:40.54  2:14.92
   11.  Ratering Daan                 9002389   Livo                     2:10.15     2:15.35  B D  
            31.44  1:05.80  1:40.79  2:15.35
   12.  Breedijk Jeffrey              8900451   AZ&PC                    2:15.37     2:15.79  B E  
            30.67  1:04.53  1:40.41  2:15.79
   12.  Ensor William                 11061-91  Westwood CRC             2:12.85     2:15.79  B D  
            31.74  1:06.59  1:41.73  2:15.79
   14.  de Graaf Jos                  9106095   Aquapoldro               2:17.83     2:16.72  B D  
            31.73  1:06.40  1:41.82  2:16.72
   15.  Hagting Erik                  9100829   Nova                     2:10.39     2:17.03  B D  
            31.83  1:06.27  1:41.54  2:17.03
   16.  Herberts Loek                 9001173   Zeester-Meerval          2:16.67     2:17.26  B D  
            32.52  1:07.31  1:42.38  2:17.26
   17.  SchrŲder Joost                8803073   TriVia                   2:13.08     2:17.69  R E  
            31.86  1:06.91  1:43.07  2:17.69
   18.  Meijer Jelmer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         2:17.96     2:18.60  R E  
            32.44  1:07.78  1:43.12  2:18.60
   19.  Hessing Nick                  9103753   De Dolfijn               2:22.09     2:19.87  E    
            31.95  1:07.43  1:43.78  2:19.87
   20.  Coert Dean                    9100393   ZC Valkenburg            2:20.45     2:20.57  E    
            31.78  1:06.72  1:43.64  2:20.57
   21.  Awater Roy                    9100043   RZC                      2:16.52     2:23.45  E    
            31.97  1:07.80  1:44.48  2:23.45
   22.  Mooij Dennis                  8902201   HZ&PC Heerenveen         2:16.14     2:23.97       
            31.77  1:08.12  1:45.48  2:23.97
   23.  Morsink Bryan                 9101629   De Veene                 2:16.67     2:24.59  E    
            32.24  1:07.56  1:46.10  2:24.59
   24.  Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            2:12.39     2:27.28       
            34.11  1:11.97  1:49.70  2:27.28
    NG  Koster Niels                  8701851   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:08.56                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                          Dames, 200m rugslag                            Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Rouwendaal Sharon         2033932864CN.Braud St.Louis        2:14.92     2:17.30  A A+ 
            32.34  1:06.61  1:42.12  2:17.30
    2.  Albers Kimberley              9204102   ZV Vlaardingen           2:18.67     2:24.22  A B  
            32.89  1:08.37  1:45.83  2:24.22
    3.  Borgerink MariŽl              9200142   De Dinkel Denekamp       2:25.94     2:27.70  A C  
            34.52  1:11.53  1:49.72  2:27.70
    4.  Cooney Rosanna                1633692   Glenalbyn                2:23.86     2:29.25  B D  
            33.26  1:08.99  1:48.39  2:29.25
    5.  Giesselink Marloes            9200612   OZ&PC                    2:27.80     2:30.41  B D  
            34.83  1:12.60  1:51.37  2:30.41
    6.  Middel Danielle               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:32.36     2:32.89  B D  
            35.88  1:14.41  1:53.64  2:32.89
    7.  Klerks Kiki                   9301764   Wiekslag                 2:33.37     2:33.11  R D  
            35.10  1:13.87  1:53.61  2:33.11
    8.  van der Horst Malissa         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:22.71     2:33.14  R E  
            34.31  1:13.82  1:54.11  2:33.14
    9.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel            2:34.87     2:34.71  E    
            35.79  1:14.99  1:55.25  2:34.71
   10.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin               2:29.68     2:34.77  E    
            35.09  1:15.06  1:55.24  2:34.77
   11.  Julicher Milou                9301320   Wiekslag                 2:34.39     2:35.02  E    
            35.88  1:15.28  1:55.38  2:35.02
   12.  Coert Misty                   9300162   ZC Valkenburg            2:31.92     2:35.07  E    
            35.67  1:14.64  1:55.31  2:35.07
   13.  Rietveld Kyra                 9300624   TriVia                   2:27.88     2:35.20  E    
            35.07  1:14.73  1:56.05  2:35.20
   14.  Boeff Tamara                  9301930   De Columbiaan            2:28.72     2:37.09  E    
            36.33  1:16.92  1:56.86  2:37.09
   15.  Broeder Lodi                  9302620   De Gelenberg             2:32.98     2:38.87  E    
            36.88  1:16.90  1:57.78  2:38.87
   16.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:32.36     2:40.33  E    
            35.99  1:15.92  1:57.83  2:40.33
   17.  Veldman Annelinde             9302758   Appingedam               2:32.56     2:41.35       
            35.73  1:16.37  1:58.90  2:41.35
   18.  Laar Margreet                 9304700   NDD                      2:32.42     2:46.14       
            36.19  1:17.74  2:02.08  2:46.14


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                          Dames, 200m rugslag                     Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cooney Aishling               90cooney  Swim Ireland             2:13.86     2:14.59  A A+ 
        Kampioenschaps Record
            31.15  1:04.27  1:39.46  2:14.59
    2.  Nocher Melanie                88nocher  Swim Ireland             2:15.00     2:14.76  A A+ 
            32.02  1:05.83  1:40.22  2:14.76
    3.  vd Zanden Wendy               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:18.31     2:20.14  A B  
            32.32  1:07.78  1:43.97  2:20.14
    4.  Koster MariŽt                 8301162   DZ&PC                    2:14.77     2:26.48  A D  
            33.46  1:10.64  1:48.66  2:26.48
    5.  Poelstra Wendan               9102496   Orca                     2:23.87     2:27.46  A D  
            34.00  1:10.56  1:49.02  2:27.46
    6.  van der Hout Anja             9001598   ZC Ooievaar (SG)         2:18.37     2:28.13  B D  
            34.36  1:12.16  1:50.08  2:28.13
    7.  ter Stege MariŽlle            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:22.65     2:28.35  B D  
            34.96  1:12.31  1:50.48  2:28.35
    8.  Knot Willemijn                9002010   TriVia                   2:17.90     2:29.34  B E  
            33.72  1:12.05  1:51.23  2:29.34
    9.  ter Doest Kelly               9100750   De Whee                  2:24.66     2:31.26  B E  
            33.65  1:12.02  1:51.46  2:31.26
   10.  van Meijel Judith             9102076   HZPC                     2:25.64     2:32.96  B E  
            35.80  1:13.93  1:53.51  2:32.96
   11.  van Rheenen Clarissa          9108270   TriVia                   2:23.19     2:33.81  E    
            34.90  1:13.21  1:53.01  2:33.81


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                          Dames, 200m rugslag                                  all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cooney Aishling               90cooney  Swim Ireland             2:13.86     2:14.59  A A+ 
        Kampioenschaps Record
            31.15  1:04.27  1:39.46  2:14.59
    2.  Nocher Melanie                88nocher  Swim Ireland             2:15.00     2:14.76  A A+ 
            32.02  1:05.83  1:40.22  2:14.76
    3.  van Rouwendaal Sharon         2033932864CN.Braud St.Louis        2:14.92     2:17.30  A A+ 
            32.34  1:06.61  1:42.12  2:17.30
    4.  vd Zanden Wendy               8805004   EIFFEL Swimmers PSV      2:18.31     2:20.14  A B  
            32.32  1:07.78  1:43.97  2:20.14
    5.  Albers Kimberley              9204102   ZV Vlaardingen           2:18.67     2:24.22  A B  
            32.89  1:08.37  1:45.83  2:24.22
    6.  Koster MariŽt                 8301162   DZ&PC                    2:14.77     2:26.48  A D  
            33.46  1:10.64  1:48.66  2:26.48
    7.  Poelstra Wendan               9102496   Orca                     2:23.87     2:27.46  A D  
            34.00  1:10.56  1:49.02  2:27.46
    8.  Borgerink MariŽl              9200142   De Dinkel Denekamp       2:25.94     2:27.70  A C  
            34.52  1:11.53  1:49.72  2:27.70
    9.  van der Hout Anja             9001598   ZC Ooievaar (SG)         2:18.37     2:28.13  B D  
            34.36  1:12.16  1:50.08  2:28.13
   10.  ter Stege MariŽlle            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:22.65     2:28.35  B D  
            34.96  1:12.31  1:50.48  2:28.35
   11.  Cooney Rosanna                1633692   Glenalbyn                2:23.86     2:29.25  B D  
            33.26  1:08.99  1:48.39  2:29.25
   12.  Knot Willemijn                9002010   TriVia                   2:17.90     2:29.34  B E  
            33.72  1:12.05  1:51.23  2:29.34
   13.  Giesselink Marloes            9200612   OZ&PC                    2:27.80     2:30.41  B D  
            34.83  1:12.60  1:51.37  2:30.41
   14.  ter Doest Kelly               9100750   De Whee                  2:24.66     2:31.26  B E  
            33.65  1:12.02  1:51.46  2:31.26
   15.  Middel Danielle               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:32.36     2:32.89  B D  
            35.88  1:14.41  1:53.64  2:32.89
   16.  van Meijel Judith             9102076   HZPC                     2:25.64     2:32.96  B E  
            35.80  1:13.93  1:53.51  2:32.96
   17.  Klerks Kiki                   9301764   Wiekslag                 2:33.37     2:33.11  R D  
            35.10  1:13.87  1:53.61  2:33.11
   18.  van der Horst Malissa         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:22.71     2:33.14  R E  
            34.31  1:13.82  1:54.11  2:33.14
   19.  van Rheenen Clarissa          9108270   TriVia                   2:23.19     2:33.81  E    
            34.90  1:13.21  1:53.01  2:33.81
   20.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel            2:34.87     2:34.71  E    
            35.79  1:14.99  1:55.25  2:34.71
   21.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin               2:29.68     2:34.77  E    
            35.09  1:15.06  1:55.24  2:34.77
   22.  Julicher Milou                9301320   Wiekslag                 2:34.39     2:35.02  E    
            35.88  1:15.28  1:55.38  2:35.02
   23.  Coert Misty                   9300162   ZC Valkenburg            2:31.92     2:35.07  E    
            35.67  1:14.64  1:55.31  2:35.07
   24.  Rietveld Kyra                 9300624   TriVia                   2:27.88     2:35.20  E    
            35.07  1:14.73  1:56.05  2:35.20
   25.  Boeff Tamara                  9301930   De Columbiaan            2:28.72     2:37.09  E    
            36.33  1:16.92  1:56.86  2:37.09
   26.  Broeder Lodi                  9302620   De Gelenberg             2:32.98     2:38.87  E    
            36.88  1:16.90  1:57.78  2:38.87
   27.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:32.36     2:40.33  E    
            35.99  1:15.92  1:57.83  2:40.33
   28.  Veldman Annelinde             9302758   Appingedam               2:32.56     2:41.35       
            35.73  1:16.37  1:58.90  2:41.35
   29.  Laar Margreet                 9304700   NDD                      2:32.42     2:46.14       
            36.19  1:17.74  2:02.08  2:46.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  op den Kamp Kay               9103425   ZC Valkenburg            1:08.35     1:07.11  B A  
            32.09  1:07.11
    2.  Eisank Aaron                  9100577   ZON/S&S                  1:08.82     1:07.73  B B  
            32.01  1:07.73
    3.  Kersten Thomas                9001515   WVZ                      1:09.35     1:07.74  B C  
            31.50  1:07.74
    4.  Zanderink Sjoerd              9102651   De Dinkel Denekamp       1:09.13     1:08.00  B B  
            32.31  1:08.00
    5.  Kehoe Alan                    23019-90  Asgard Swimming Club     1:11.30     1:09.85  D    
            32.20  1:09.85
    6.  Hazeleger Stefan              9100867   De Meer                  1:08.73     1:10.05  D    
            32.24  1:10.05
    7.  de Vries Pieter Jan           9003183   ZVZ                      1:10.31     1:10.67  E    
            32.51  1:10.67
    8.  Nonnekes Steven               9003749   Van Vliet Barracuda      1:10.35     1:10.69  E    
            32.65  1:10.69
    9.  van Voskuilen Ryan            9102449   De Dolfijn               1:10.68     1:10.82  D    
            33.42  1:10.82
   10.  Zeelte Dirk                   9105911   De Waalstroom            1:10.06     1:11.00  D    
            33.17  1:11.00
   11.  Evenhuis Timon                9000843   TriVia                   1:06.35     1:11.15  E    
            32.85  1:11.15
   12.  van Lith Sebas                9001841   Aqua Novio ī94           1:11.20     1:11.64  E    
            33.42  1:11.64
   13.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          1:09.90     1:11.85  E    
            32.18  1:11.85
   14.  Vos Reinier                   9102445   Zeester-Meerval          1:13.00     1:12.49  E    
            33.91  1:12.49
   15.  Caster Kenneth                9100375   ZC Valkenburg            1:12.63     1:12.70  E    
            32.64  1:12.70
   16.  de Mol Wouter                 9101603   Hieronymus               1:09.54     1:13.23  E    
            33.77  1:13.23
   17.  Beekman Sander                9100079   De Columbiaan            1:09.73     1:13.35  E    
            33.37  1:13.35
   18.  Steenkamp Maik                9103847   NDD                      1:10.19     1:13.77  E    
            34.76  1:13.77
   19.  van de Kamp Tom               9101153   DWK                      1:10.50     1:14.15  E    
            34.83  1:14.15
   20.  Rijntjes Joost                9101899   De Zijl LGB              1:10.20     1:14.20  E    
            34.28  1:14.20
   21.  Vrieling …tiŽnne              9102455   TriVia                   1:10.80     1:14.80       
            34.05  1:14.80
   22.  Eltink Kevin                  9100589   NDD                      1:10.62     1:17.04       
            35.98  1:17.04


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Aggele Robin              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       58.70     1:02.09  A A+ 
            28.80  1:02.09
    2.  van Valkengoed Thijs          8302141   WVZ                      1:01.22     1:02.66  A A+ 
            29.62  1:02.66
    3.  Stekelenburg Lennart          8602979   De Dolfijn               1:01.91     1:04.15  A A  
            30.09  1:04.15
    4.  de Prins Alwin                188       Fťdťration Luxemb.de     1:03.07     1:05.15  A B  
            31.07  1:05.15
    5.  Sloof Rutger                  8803141   DWK                      1:05.72     1:05.97  A C  
            30.80  1:05.97
    6.  Wolthuizen Devi               8703887   TriVia                   1:05.69     1:06.36  A C  
            31.27  1:06.36
    7.  Dekker Bram                   8900649   ZC Valkenburg            1:05.00     1:06.66  A C  
            31.33  1:06.66
    8.  Broekgaarden Mans             8500385   DWK                      1:05.47     1:06.82  A D  
            31.44  1:06.82
    9.  Bakker Sebastian              8800119   Team Groningen           1:03.62     1:07.11  B D  
            31.24  1:07.11
   10.  Wisse Joppe                   8903645   DZT'62                   1:07.71     1:07.44  B C  
            32.30  1:07.44
   11.  v/d Vegte Jaap                8803485   DZ&PC                    1:04.06     1:07.76  B D  
            31.52  1:07.76
   12.  Talma Erik                    8903107   TriVia                   1:07.78     1:07.95  B D  
            30.45  1:07.95
   13.  van Eck Niels                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.51     1:08.29  R D  
            31.82  1:08.29
   14.  Odding Tom                    8902301   TriVia                   1:08.93     1:09.18  R D  
            32.20  1:09.18
   15.  Jaeger Sven                   8301021   Hellas-Glana             1:06.05     1:09.23  E    
            32.13  1:09.23
   16.  van Gemert Nick               8900943   DWK                      1:08.35     1:09.71  E    
            32.47  1:09.71
   17.  Ellenkamp Merijn              8500691   DWK                      1:06.43     1:09.76  E    
            32.46  1:09.76
   18.  Jolink Raldi                  8801715   DWK                      1:08.20     1:10.12  E    
            32.45  1:10.12
   19.  Verholt Erik                  8803543   Team Groningen           1:05.48     1:10.66  E    
            31.98  1:10.66
   20.  van den Berg Rens             8900201   De Otters Het Gooi       1:07.82     1:10.75  E    
            33.35  1:10.75
   21.  van der Aar Bart              8900005   BZV                      1:09.41     1:10.84  E    
            32.03  1:10.84
   22.  Buitenwerf Edward             8900531   DZ&PC                    1:07.42     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
 NG.ZA  Murphy Barry                  85murphy  Swim Ireland             1:03.20                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m schoolslag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Aggele Robin              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       58.70     1:02.09  A A+ 
            28.80  1:02.09
    2.  van Valkengoed Thijs          8302141   WVZ                      1:01.22     1:02.66  A A+ 
            29.62  1:02.66
    3.  Stekelenburg Lennart          8602979   De Dolfijn               1:01.91     1:04.15  A A  
            30.09  1:04.15
    4.  de Prins Alwin                188       Fťdťration Luxemb.de     1:03.07     1:05.15  A B  
            31.07  1:05.15
    5.  Sloof Rutger                  8803141   DWK                      1:05.72     1:05.97  A C  
            30.80  1:05.97
    6.  Wolthuizen Devi               8703887   TriVia                   1:05.69     1:06.36  A C  
            31.27  1:06.36
    7.  Dekker Bram                   8900649   ZC Valkenburg            1:05.00     1:06.66  A C  
            31.33  1:06.66
    8.  Broekgaarden Mans             8500385   DWK                      1:05.47     1:06.82  A D  
            31.44  1:06.82
    9.  Bakker Sebastian              8800119   Team Groningen           1:03.62     1:07.11  B D  
            31.24  1:07.11
    9.  op den Kamp Kay               9103425   ZC Valkenburg            1:08.35     1:07.11  B A  
            32.09  1:07.11
   11.  Wisse Joppe                   8903645   DZT'62                   1:07.71     1:07.44  B C  
            32.30  1:07.44
   12.  Eisank Aaron                  9100577   ZON/S&S                  1:08.82     1:07.73  B B  
            32.01  1:07.73
   13.  Kersten Thomas                9001515   WVZ                      1:09.35     1:07.74  B C  
            31.50  1:07.74
   14.  v/d Vegte Jaap                8803485   DZ&PC                    1:04.06     1:07.76  B D  
            31.52  1:07.76
   15.  Talma Erik                    8903107   TriVia                   1:07.78     1:07.95  B D  
            30.45  1:07.95
   16.  Zanderink Sjoerd              9102651   De Dinkel Denekamp       1:09.13     1:08.00  B B  
            32.31  1:08.00
   17.  van Eck Niels                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:07.51     1:08.29  R D  
            31.82  1:08.29
   18.  Odding Tom                    8902301   TriVia                   1:08.93     1:09.18  R D  
            32.20  1:09.18
   19.  Jaeger Sven                   8301021   Hellas-Glana             1:06.05     1:09.23  E    
            32.13  1:09.23
   20.  van Gemert Nick               8900943   DWK                      1:08.35     1:09.71  E    
            32.47  1:09.71
   21.  Ellenkamp Merijn              8500691   DWK                      1:06.43     1:09.76  E    
            32.46  1:09.76
   22.  Kehoe Alan                    23019-90  Asgard Swimming Club     1:11.30     1:09.85  D    
            32.20  1:09.85
   23.  Hazeleger Stefan              9100867   De Meer                  1:08.73     1:10.05  D    
            32.24  1:10.05
   24.  Jolink Raldi                  8801715   DWK                      1:08.20     1:10.12  E    
            32.45  1:10.12
   25.  Verholt Erik                  8803543   Team Groningen           1:05.48     1:10.66  E    
            31.98  1:10.66
   26.  de Vries Pieter Jan           9003183   ZVZ                      1:10.31     1:10.67  E    
            32.51  1:10.67
   27.  Nonnekes Steven               9003749   Van Vliet Barracuda      1:10.35     1:10.69  E    
            32.65  1:10.69
   28.  van den Berg Rens             8900201   De Otters Het Gooi       1:07.82     1:10.75  E    
            33.35  1:10.75
   29.  van Voskuilen Ryan            9102449   De Dolfijn               1:10.68     1:10.82  D    
            33.42  1:10.82
   30.  van der Aar Bart              8900005   BZV                      1:09.41     1:10.84  E    
            32.03  1:10.84
   31.  Zeelte Dirk                   9105911   De Waalstroom            1:10.06     1:11.00  D    
            33.17  1:11.00
   32.  Evenhuis Timon                9000843   TriVia                   1:06.35     1:11.15  E    
            32.85  1:11.15
   33.  Buitenwerf Edward             8900531   DZ&PC                    1:07.42     1:11.50  E    
            32.27  1:11.50
   34.  van Lith Sebas                9001841   Aqua Novio ī94           1:11.20     1:11.64  E    
            33.42  1:11.64
   35.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          1:09.90     1:11.85  E    
            32.18  1:11.85
   36.  Vos Reinier                   9102445   Zeester-Meerval          1:13.00     1:12.49  E    
            33.91  1:12.49
   37.  Caster Kenneth                9100375   ZC Valkenburg            1:12.63     1:12.70  E    
            32.64  1:12.70
   38.  de Mol Wouter                 9101603   Hieronymus               1:09.54     1:13.23  E    
            33.77  1:13.23
   39.  Beekman Sander                9100079   De Columbiaan            1:09.73     1:13.35  E    
            33.37  1:13.35
   40.  Steenkamp Maik                9103847   NDD                      1:10.19     1:13.77  E    
            34.76  1:13.77
   41.  van de Kamp Tom               9101153   DWK                      1:10.50     1:14.15  E    
            34.83  1:14.15
   42.  Rijntjes Joost                9101899   De Zijl LGB              1:10.20     1:14.20  E    
            34.28  1:14.20
   43.  Vrieling …tiŽnne              9102455   TriVia                   1:10.80     1:14.80       
            34.05  1:14.80
   44.  Eltink Kevin                  9100589   NDD                      1:10.62     1:17.04       
            35.98  1:17.04
 NG.ZA  Murphy Barry                  85murphy  Swim Ireland             1:03.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Spruit Jocelyn                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:19.05     1:17.66  B C  
            35.80  1:17.66
    2.  Remmel Ilona                  9302198   ZON/S&S                  1:17.62     1:17.83  B C  
            36.24  1:17.83
    3.  van der Leest Sharon          9202772   WZ&PC Purmerend          1:16.18     1:18.13  B D  
            37.09  1:18.13
    4.  Memic Anisa                   9204260   WWV                      1:17.11     1:19.05  R D  
            36.73  1:19.05
    5.  Duurken Joyce                 9205938   Orca                     1:18.94     1:19.28  R D  
            36.32  1:19.28
    6.  Duursma Paula                 9300982   DZ&PC                    1:16.33     1:20.17  D    
            37.18  1:20.17
    7.  Doreleijers Kristel           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:19.60     1:20.25  E    
            37.83  1:20.25
    8.  Cordewener Charelle           9200378   De Rijn                  1:17.27     1:20.69  E    
            37.70  1:20.69
    9.  Heinsbroek Gťke               9300312   WVZ                      1:17.85     1:21.25  E    
            37.84  1:21.25
   10.  van Gemert Melanie            9303612   De Schotejil             1:17.70     1:21.57  E    
            37.91  1:21.57
   11.  Schasfoort Myrna              9300668   De Dinkel Denekamp       1:18.17     1:21.64  E    
            37.70  1:21.64
   12.  Landstra Cyril                9305722   Zeester-Meerval          1:18.52     1:24.45       
            39.08  1:24.45


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dekker Lia                    8700830   DZ&PC                    1:11.31     1:10.46  A A+ 
            33.11  1:10.46
    2.  van Valkengoed Jolijn         8101516   WVZ                      1:10.27     1:10.68  A A+ 
            32.64  1:10.68
    3.  Doyle Fiona                   91doyle   Swim Ireland             1:10.90     1:11.87  A A+ 
            33.87  1:11.87
    4.  Brouwer Tessa                 9105548   De Dolfijn               1:12.00     1:13.08  A A  
            35.27  1:13.08
    5.  Nijland Lisa                  9102272   De Whee                  1:11.14     1:13.88  A A  
            34.79  1:13.88
    6.  v.d. Bogaard Suzan            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      1:14.18     1:14.27  A C  
            34.78  1:14.27
    7.  Zanderink Loes                8805006   De Dinkel Denekamp       1:12.68     1:14.76  A C  
            34.77  1:14.76
    8.  van der Iest Wendy            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:13.71     1:15.98  A D  
            35.26  1:15.98
    9.  Boers Eline                   9104546   De Columbiaan            1:15.91     1:16.38  B C  
            35.99  1:16.38
   10.  Elzerman Anouk                9005914   De Dolfijn               1:13.86     1:17.04  B D  
            35.63  1:17.04
   11.  Bakker Britt                  9100094   De Dolfijn               1:16.44     1:17.32  B D  
            36.01  1:17.32
   12.  Brak Larissa                  8800572   De Zijl LGB              1:16.01     1:17.40  B E  
            36.17  1:17.40
   13.  van de Velde Ellen            8201692   WVZ                      1:13.29     1:18.22  B E  
            36.22  1:18.22


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dekker Lia                    8700830   DZ&PC                    1:11.31     1:10.46  A A+ 
            33.11  1:10.46
    2.  van Valkengoed Jolijn         8101516   WVZ                      1:10.27     1:10.68  A A+ 
            32.64  1:10.68
    3.  Doyle Fiona                   91doyle   Swim Ireland             1:10.90     1:11.87  A A+ 
            33.87  1:11.87
    4.  Brouwer Tessa                 9105548   De Dolfijn               1:12.00     1:13.08  A A  
            35.27  1:13.08
    5.  Nijland Lisa                  9102272   De Whee                  1:11.14     1:13.88  A A  
            34.79  1:13.88
    6.  v.d. Bogaard Suzan            8900450   EIFFEL Swimmers PSV      1:14.18     1:14.27  A C  
            34.78  1:14.27
    7.  Zanderink Loes                8805006   De Dinkel Denekamp       1:12.68     1:14.76  A C  
            34.77  1:14.76
    8.  van der Iest Wendy            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:13.71     1:15.98  A D  
            35.26  1:15.98
    9.  Boers Eline                   9104546   De Columbiaan            1:15.91     1:16.38  B C  
            35.99  1:16.38
   10.  Elzerman Anouk                9005914   De Dolfijn               1:13.86     1:17.04  B D  
            35.63  1:17.04
   11.  Bakker Britt                  9100094   De Dolfijn               1:16.44     1:17.32  B D  
            36.01  1:17.32
   12.  Brak Larissa                  8800572   De Zijl LGB              1:16.01     1:17.40  B E  
            36.17  1:17.40
   13.  Spruit Jocelyn                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      1:19.05     1:17.66  B C  
            35.80  1:17.66
   14.  Remmel Ilona                  9302198   ZON/S&S                  1:17.62     1:17.83  B C  
            36.24  1:17.83
   15.  van der Leest Sharon          9202772   WZ&PC Purmerend          1:16.18     1:18.13  B D  
            37.09  1:18.13
   16.  van de Velde Ellen            8201692   WVZ                      1:13.29     1:18.22  B E  
            36.22  1:18.22
   17.  Memic Anisa                   9204260   WWV                      1:17.11     1:19.05  R D  
            36.73  1:19.05
   18.  Duurken Joyce                 9205938   Orca                     1:18.94     1:19.28  R D  
            36.32  1:19.28
   19.  Duursma Paula                 9300982   DZ&PC                    1:16.33     1:20.17  D    
            37.18  1:20.17
   20.  Doreleijers Kristel           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      1:19.60     1:20.25  E    
            37.83  1:20.25
   21.  Cordewener Charelle           9200378   De Rijn                  1:17.27     1:20.69  E    
            37.70  1:20.69
   22.  Heinsbroek Gťke               9300312   WVZ                      1:17.85     1:21.25  E    
            37.84  1:21.25
   23.  van Gemert Melanie            9303612   De Schotejil             1:17.70     1:21.57  E    
            37.91  1:21.57
   24.  Schasfoort Myrna              9300668   De Dinkel Denekamp       1:18.17     1:21.64  E    
            37.70  1:21.64
   25.  Landstra Cyril                9305722   Zeester-Meerval          1:18.52     1:24.45       
            39.08  1:24.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m vlinderslag                          Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemsen Jurjen              9003315   Aquapoldro               2:10.43     2:08.27  A B  
            27.83  1:00.07  1:33.80  2:08.27
    2.  Houtman Wouter                9001293   EIFFEL Swimmers PSV      2:10.58     2:09.19  A B  
            28.03    59.67  1:33.82  2:09.19
    3.  van Polanen Niels             9101809   De Columbiaan            2:14.88     2:13.94  A C  
            29.02  1:03.52  1:38.20  2:13.94
    4.  Kremer Marc                   9004667   TriVia                   2:13.91     2:13.95  A D  
            28.97  1:02.42  1:37.77  2:13.95
    5.  Beimin Fabian                 9100087   OZ&PC                    2:16.88     2:14.02  B D  
            29.23  1:02.97  1:38.60  2:14.02
    6.  Fiere Gerben                  9102825   De Warande               2:16.96     2:16.55  B D  
            29.43  1:04.40  1:40.27  2:16.55
    7.  Wagenmans Tim                 9104945   Aquarijn                 2:16.24     2:20.02  B E  
            29.78  1:04.93  1:41.92  2:20.02
    8.  Dijkhuis Jordi                9100483   De Dinkel Denekamp       2:18.94     2:20.33  B E  
            29.15  1:03.85  1:40.92  2:20.33
    9.  Nosairi Aziz                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:19.78     2:20.71  B E  
            29.89  1:05.16  1:42.26  2:20.71
   10.  O'Keeffe Evan                 28025-91  Westwood CRC             2:21.28     2:23.59  B    
            30.78  1:07.62  1:45.46  2:23.59
   11.  Catsburg Marc                 9000533   MNC Dordrecht            2:15.83     2:24.18  B    
            29.84  1:05.04  1:43.50  2:24.18
   12.  Vink Robbert                  9102993   ZVW'74                   2:17.73     2:24.91  R    
            29.22  1:04.88  1:43.31  2:24.91
   13.  Noordermeer Marcel            9003455   ZOB'66                   2:15.04     2:24.96  R    
            30.38  1:06.20  1:45.95  2:24.96


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  v/d Meulen Arjen              8702223   DZ&PC                    2:05.93     2:03.27  A A  
            27.56    58.27  1:30.37  2:03.27
    2.  Verlinden Joeri               8803549   EIFFEL Swimmers PSV      2:00.63     2:03.68  A A  
            26.80    57.59  1:30.57  2:03.68
    3.  Lindeberg Allen               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      2:07.26     2:08.26  A C  
            27.89  1:00.29  1:33.30  2:08.26
    4.  van de Merwe Raymond          8602077   WVZ                      2:08.40     2:13.18  A E  
            28.42  1:00.84  1:35.81  2:13.18
    5.  de Haan Rory Bob              8100609   Team Groningen           2:06.27     2:15.78  B E  
            28.73  1:02.10  1:38.08  2:15.78


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m vlinderslag                                all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  v/d Meulen Arjen              8702223   DZ&PC                    2:05.93     2:03.27  A A  
            27.56    58.27  1:30.37  2:03.27
    2.  Verlinden Joeri               8803549   EIFFEL Swimmers PSV      2:00.63     2:03.68  A A  
            26.80    57.59  1:30.57  2:03.68
    3.  Lindeberg Allen               8906543   EIFFEL Swimmers PSV      2:07.26     2:08.26  A C  
            27.89  1:00.29  1:33.30  2:08.26
    4.  Willemsen Jurjen              9003315   Aquapoldro               2:10.43     2:08.27  A B  
            27.83  1:00.07  1:33.80  2:08.27
    5.  Houtman Wouter                9001293   EIFFEL Swimmers PSV      2:10.58     2:09.19  A B  
            28.03    59.67  1:33.82  2:09.19
    6.  van de Merwe Raymond          8602077   WVZ                      2:08.40     2:13.18  A E  
            28.42  1:00.84  1:35.81  2:13.18
    7.  van Polanen Niels             9101809   De Columbiaan            2:14.88     2:13.94  A C  
            29.02  1:03.52  1:38.20  2:13.94
    8.  Kremer Marc                   9004667   TriVia                   2:13.91     2:13.95  A D  
            28.97  1:02.42  1:37.77  2:13.95
    9.  Beimin Fabian                 9100087   OZ&PC                    2:16.88     2:14.02  B D  
            29.23  1:02.97  1:38.60  2:14.02
   10.  de Haan Rory Bob              8100609   Team Groningen           2:06.27     2:15.78  B E  
            28.73  1:02.10  1:38.08  2:15.78
   11.  Fiere Gerben                  9102825   De Warande               2:16.96     2:16.55  B D  
            29.43  1:04.40  1:40.27  2:16.55
   12.  Wagenmans Tim                 9104945   Aquarijn                 2:16.24     2:20.02  B E  
            29.78  1:04.93  1:41.92  2:20.02
   13.  Dijkhuis Jordi                9100483   De Dinkel Denekamp       2:18.94     2:20.33  B E  
            29.15  1:03.85  1:40.92  2:20.33
   14.  Nosairi Aziz                  9104645   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:19.78     2:20.71  B E  
            29.89  1:05.16  1:42.26  2:20.71
   15.  O'Keeffe Evan                 28025-91  Westwood CRC             2:21.28     2:23.59  B    
            30.78  1:07.62  1:45.46  2:23.59
   16.  Catsburg Marc                 9000533   MNC Dordrecht            2:15.83     2:24.18  B    
            29.84  1:05.04  1:43.50  2:24.18
   17.  Vink Robbert                  9102993   ZVW'74                   2:17.73     2:24.91  R    
            29.22  1:04.88  1:43.31  2:24.91
   18.  Noordermeer Marcel            9003455   ZOB'66                   2:15.04     2:24.96  R    
            30.38  1:06.20  1:45.95  2:24.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m vlinderslag                          Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kneppers Andrea               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          2:24.95     2:21.06  A A+ 
            31.92  1:08.80  1:44.74  2:21.06
    2.  van der Veer DaniŽlle         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.12     2:23.04  A A  
            31.56  1:08.01  1:45.03  2:23.04
    3.  Arts Inge                     9203076   Zeester-Meerval          2:27.56     2:30.28  B D  
            32.87  1:10.79  1:49.72  2:30.28
    4.  Hendrikx Michelle             9303186   EIFFEL Swimmers PSV      2:34.78     2:35.40  B E  
            32.77  1:10.99  1:51.92  2:35.40
    5.  Moorman Estelle               9300540   ZVZ                      2:37.85     2:35.55  B E  
            32.39  1:11.17  1:52.23  2:35.55
    6.  Schepers Jamie                9300894   ZC Valkenburg            2:39.26     2:36.10  B E  
            33.17  1:12.23  1:53.44  2:36.10
    7.  Maris Ellen                   9201168   De Veene                 2:30.13     2:36.93  B E  
            32.40  1:11.47  1:53.29  2:36.93
    8.  Vroomen Rebecca               9301772   Eurode KZC               2:39.55     2:40.80  R    
            33.76  1:14.05  1:56.92  2:40.80
    9.  Scheel Mariska                9306344   De Lansingh              2:35.26     2:44.06  R    
            32.60  1:12.56  1:57.25  2:44.06
   10.  de Jong Jamie                 9300898   De Dolfijn               2:36.93     2:47.67       
            32.39  1:13.40  1:59.97  2:47.67
   11.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:37.50     2:48.86       
            34.57  1:15.91  2:01.60  2:48.86


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Rooijen Manon             8201404   De Dolfijn               2:21.58     2:16.84  A B  
            30.90  1:05.64  1:41.28  2:16.84
    2.  Cummins Lorna                 90cummins Swim Ireland             2:15.70     2:17.21  A A  
            30.58  1:05.28  1:41.24  2:17.21
    3.  van Schaik Lenneke            8603124   De Dolfijn               2:16.78     2:19.33  A C  
            30.06  1:04.83  1:41.42  2:19.33
    4.  Spruit Jessica                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      2:19.44     2:20.46  A B  
            30.75  1:05.62  1:42.67  2:20.46
    5.  Kikkert Hedwig                8501566   TriVia                   2:16.83     2:21.22  A C  
            30.38  1:05.17  1:42.07  2:21.22
    6.  Oude Weernink Silke           9002854   De Dinkel Denekamp       2:22.37     2:24.45  A D  
            31.93  1:08.61  1:46.37  2:24.45
    7.  Nap Chantal                   8903004   Team Groningen           2:21.07     2:26.44  B E  
            32.46  1:09.56  1:48.00  2:26.44
    8.  de Jong Kelly                 9101474   De Dolfijn               2:27.63     2:28.25  B D  
            31.13  1:07.68  1:47.22  2:28.25
    9.  Bouwens Elise                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:23.49     2:28.70  B E  
            32.11  1:09.68  1:48.32  2:28.70


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m vlinderslag                                all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Rooijen Manon             8201404   De Dolfijn               2:21.58     2:16.84  A B  
            30.90  1:05.64  1:41.28  2:16.84
    2.  Cummins Lorna                 90cummins Swim Ireland             2:15.70     2:17.21  A A  
            30.58  1:05.28  1:41.24  2:17.21
    3.  van Schaik Lenneke            8603124   De Dolfijn               2:16.78     2:19.33  A C  
            30.06  1:04.83  1:41.42  2:19.33
    4.  Spruit Jessica                9103756   EIFFEL Swimmers PSV      2:19.44     2:20.46  A B  
            30.75  1:05.62  1:42.67  2:20.46
    5.  Kneppers Andrea               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik          2:24.95     2:21.06  A A+ 
            31.92  1:08.80  1:44.74  2:21.06
    6.  Kikkert Hedwig                8501566   TriVia                   2:16.83     2:21.22  A C  
            30.38  1:05.17  1:42.07  2:21.22
    7.  van der Veer DaniŽlle         9301804   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.12     2:23.04  A A  
            31.56  1:08.01  1:45.03  2:23.04
    8.  Oude Weernink Silke           9002854   De Dinkel Denekamp       2:22.37     2:24.45  A D  
            31.93  1:08.61  1:46.37  2:24.45
    9.  Nap Chantal                   8903004   Team Groningen           2:21.07     2:26.44  B E  
            32.46  1:09.56  1:48.00  2:26.44
   10.  de Jong Kelly                 9101474   De Dolfijn               2:27.63     2:28.25  B D  
            31.13  1:07.68  1:47.22  2:28.25
   11.  Bouwens Elise                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)     2:23.49     2:28.70  B E  
            32.11  1:09.68  1:48.32  2:28.70
   12.  Arts Inge                     9203076   Zeester-Meerval          2:27.56     2:30.28  B D  
            32.87  1:10.79  1:49.72  2:30.28
   13.  Hendrikx Michelle             9303186   EIFFEL Swimmers PSV      2:34.78     2:35.40  B E  
            32.77  1:10.99  1:51.92  2:35.40
   14.  Moorman Estelle               9300540   ZVZ                      2:37.85     2:35.55  B E  
            32.39  1:11.17  1:52.23  2:35.55
   15.  Schepers Jamie                9300894   ZC Valkenburg            2:39.26     2:36.10  B E  
            33.17  1:12.23  1:53.44  2:36.10
   16.  Maris Ellen                   9201168   De Veene                 2:30.13     2:36.93  B E  
            32.40  1:11.47  1:53.29  2:36.93
   17.  Vroomen Rebecca               9301772   Eurode KZC               2:39.55     2:40.80  R    
            33.76  1:14.05  1:56.92  2:40.80
   18.  Scheel Mariska                9306344   De Lansingh              2:35.26     2:44.06  R    
            32.60  1:12.56  1:57.25  2:44.06
   19.  de Jong Jamie                 9300898   De Dolfijn               2:36.93     2:47.67       
            32.39  1:13.40  1:59.97  2:47.67
   20.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:37.50     2:48.86       
            34.57  1:15.91  2:01.60  2:48.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                         Heren, 50m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Mierlo Jasper             9002005   Budel                      24.12       24.16  B A  
    2.  van Oosterhout Rutger         9002179   WVZ                        24.59       24.28  R A  
    3.  Janssen Patrick               9102817   EIFFEL Swimmers PSV        24.41       24.31  A    
    4.  van Deutekom Tim              9100459   DWK                        24.48       24.46  A    
    5.  Nonnekes Steven               9003749   Van Vliet Barracuda        25.08       24.54  B    
    6.  Verhaar Floor                 9004603   De Otters Het Gooi         24.57       24.59  B    
    7.  Lijesen Bastiaan              9001819   Van Vliet Barracuda        25.53       24.98  C    
    7.  Rosendaal Sebastiaan          9101947   De Schotejil               24.82       24.98  C    
    9.  Lommers Tom                   9001847   WZV                        24.59       25.03  C    
   10.  Evenhuis Timon                9000843   TriVia                     25.53       25.04  C    
   11.  Spaanderman Bas               9002741   WVZ                        25.49       25.06  C    
   12.  Cornwall Mike                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       25.10  C    
   13.  Klinkhamer Robert             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       25.15  C    
   14.  de Vries Jan Wicher           9003173   ZVZ                        25.13       25.37  D    
   15.  vd Kieft Tjerk                9001529   EZC                        25.23       25.43  D    
   16.  de Vries Pieter Jan           9003183   ZVZ                        24.74       25.55  D    
   17.  Smit Maarten                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.65  D    
   18.  de Ruiter Vincent             9002525   Poseidon'56                24.97       25.84  E    
   18.  Hoving Sil                    9103947   EIFFEL Swimmers PSV        25.10       25.84  D    
   20.  Schram Bart                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.85  D    
   21.  Rijntjes Joost                9101899   De Zijl LGB                25.04       25.86  D    
   21.  Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.86  D    
   23.  Vrieling …tiŽnne              9102455   TriVia                     24.92       25.88  D    
   24.  Duit Jos                      9000745   Stadskanaal                24.84       25.91  E    
   25.  Eltink Kevin                  9100589   NDD                        24.88       26.07  E    
 NG.ZA  de Rooij Gijs                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.59                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                         Heren, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  vd Hoogenband Pieter          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        22.51       22.48  A A+ 
    2.  Murphy Barry                  85murphy  Swim Ireland               22.63       22.79  A A+ 
    3.  Lijesen Robert                8501579   EIFFEL Swimmers PSV        22.42       22.95  A A+ 
    4.  van Velthoven Bas             8502695   De Dolfijn                 23.21       23.26  A A  
    5.  Jurgelis Mindaugas            87jurgelisLithuanian Swimming        23.33       23.32  A A  
    6.  de Haan Rudy Ted              8400805   Team Groningen             22.55       23.48  A A  
    6.  Zastrow Mitja                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        23.89       23.48  A A  
    8.  de Die Stefan                 8603905   De Dolfijn                 23.60       23.51  A A  
    9.  Reijns Joost                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.55  B B  
   10.  Barends Joran                 8500091   AZ&PC                      23.99       23.65  B B  
   11.  Tamminga Bastiaan             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        24.15       23.73  B B  
   12.  van der Plaat Arjan           8602403   MNC Dordrecht              23.96       24.05  B C  
   13.  Lantink Geert                 8601849   De Whee                    23.31       24.06  B C  
   14.  Solymossy Botond              36099-80  Westwood CRC               23.37       24.16  B C  
   15.  Mooij Dennis                  8902201   HZ&PC Heerenveen           24.45       24.17  B B  
   16.  Boon Frank                    8800391   De Lansingh                24.14       24.20  R C  
   17.  Punter Michiel                8401823   Orca                       24.31       24.31  C    
   18.  Flores Raga                   8900903   BZV                        24.65       24.39  C    
   19.  Donk Robbert                  8900745   De Geul                    24.50       24.56  C    
   20.  de Jong Remko                 7600459   De Dolfijn                 24.43       24.73  D    
   21.  Stuut Jeroen                  8803315   TriVia                     23.89       24.82  D    
   22.  Smeets Alan                   8402089   Hellas-Glana               24.40       24.86  D    
   23.  van Eck Niels                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.93  D    
   24.  Driessen Tom                  8700801   Esca                       24.48       24.97  E    
   25.  Pardieck Kai                  8704487   De Dolfijn                 24.27       24.99  E    
   26.  Minkels Hermie                8702249   BZV                        24.45       25.15  E    
   27.  Kranenbroek Stefan            7900729   HZPC                       23.80       25.16  E    
   28.  Tamminga Ewoud                8201701   AZ&PC                      23.56       25.19  E    
   29.  Smeets Wouter                 8402093   WVZ                        23.54       25.22  E    
   30.  Peerdeman Remco               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            24.22       25.28  D    
   31.  Hut Casper                    7800471   Team Groningen             23.73       25.31  E    
   32.  Jaeger Sven                   8301021   Hellas-Glana               23.90       25.54  E    
   33.  van Gemert Nick               8900943   DWK                        24.36       25.62  E    
 NG.ZA  Vleerlaag Stanley             8502813   DAW-Finenzo                23.77                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                         Heren, 50m vrije slag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  vd Hoogenband Pieter          7800443   EIFFEL Swimmers PSV        22.51       22.48  A A+ 
    2.  Murphy Barry                  85murphy  Swim Ireland               22.63       22.79  A A+ 
    3.  Lijesen Robert                8501579   EIFFEL Swimmers PSV        22.42       22.95  A A+ 
    4.  van Velthoven Bas             8502695   De Dolfijn                 23.21       23.26  A A  
    5.  Jurgelis Mindaugas            87jurgelisLithuanian Swimming        23.33       23.32  A A  
    6.  de Haan Rudy Ted              8400805   Team Groningen             22.55       23.48  A A  
    6.  Zastrow Mitja                 7701249   EIFFEL Swimmers PSV        23.89       23.48  A A  
    8.  de Die Stefan                 8603905   De Dolfijn                 23.60       23.51  A A  
    9.  Reijns Joost                  8702725   De Dolfijn                 23.24       23.55  B B  
   10.  Barends Joran                 8500091   AZ&PC                      23.99       23.65  B B  
   11.  Tamminga Bastiaan             8101659   EIFFEL Swimmers PSV        24.15       23.73  B B  
   12.  van der Plaat Arjan           8602403   MNC Dordrecht              23.96       24.05  B C  
   13.  Lantink Geert                 8601849   De Whee                    23.31       24.06  B C  
   14.  Solymossy Botond              36099-80  Westwood CRC               23.37       24.16  B C  
   14.  van Mierlo Jasper             9002005   Budel                      24.12       24.16  B A  
   16.  Mooij Dennis                  8902201   HZ&PC Heerenveen           24.45       24.17  B B  
   17.  Boon Frank                    8800391   De Lansingh                24.14       24.20  R C  
   18.  van Oosterhout Rutger         9002179   WVZ                        24.59       24.28  R A  
   19.  Punter Michiel                8401823   Orca                       24.31       24.31  C    
   19.  Janssen Patrick               9102817   EIFFEL Swimmers PSV        24.41       24.31  A    
   21.  Flores Raga                   8900903   BZV                        24.65       24.39  C    
   22.  van Deutekom Tim              9100459   DWK                        24.48       24.46  A    
   23.  Nonnekes Steven               9003749   Van Vliet Barracuda        25.08       24.54  B    
   24.  Donk Robbert                  8900745   De Geul                    24.50       24.56  C    
   25.  Verhaar Floor                 9004603   De Otters Het Gooi         24.57       24.59  B    
   26.  de Jong Remko                 7600459   De Dolfijn                 24.43       24.73  D    
   27.  Stuut Jeroen                  8803315   TriVia                     23.89       24.82  D    
   28.  Smeets Alan                   8402089   Hellas-Glana               24.40       24.86  D    
   29.  van Eck Niels                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       23.96       24.93  D    
   30.  Driessen Tom                  8700801   Esca                       24.48       24.97  E    
   31.  Lijesen Bastiaan              9001819   Van Vliet Barracuda        25.53       24.98  C    
   31.  Rosendaal Sebastiaan          9101947   De Schotejil               24.82       24.98  C    
   33.  Pardieck Kai                  8704487   De Dolfijn                 24.27       24.99  E    
   34.  Lommers Tom                   9001847   WZV                        24.59       25.03  C    
   35.  Evenhuis Timon                9000843   TriVia                     25.53       25.04  C    
   36.  Spaanderman Bas               9002741   WVZ                        25.49       25.06  C    
   37.  Cornwall Mike                 9003855   Zaanstad (SG)              24.32       25.10  C    
   38.  Klinkhamer Robert             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       24.83       25.15  C    
   38.  Minkels Hermie                8702249   BZV                        24.45       25.15  E    
   40.  Kranenbroek Stefan            7900729   HZPC                       23.80       25.16  E    
   41.  Tamminga Ewoud                8201701   AZ&PC                      23.56       25.19  E    
   42.  Smeets Wouter                 8402093   WVZ                        23.54       25.22  E    
   43.  Peerdeman Remco               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik            24.22       25.28  D    
   44.  Hut Casper                    7800471   Team Groningen             23.73       25.31  E    
   45.  de Vries Jan Wicher           9003173   ZVZ                        25.13       25.37  D    
   46.  vd Kieft Tjerk                9001529   EZC                        25.23       25.43  D    
   47.  Jaeger Sven                   8301021   Hellas-Glana               23.90       25.54  E    
   48.  de Vries Pieter Jan           9003183   ZVZ                        24.74       25.55  D    
   49.  van Gemert Nick               8900943   DWK                        24.36       25.62  E    
   50.  Smit Maarten                  9002707   Dedemsvaart-AC             24.78       25.65  D    
   51.  de Ruiter Vincent             9002525   Poseidon'56                24.97       25.84  E    
   51.  Hoving Sil                    9103947   EIFFEL Swimmers PSV        25.10       25.84  D    
   53.  Schram Bart                   9103683   DAW-Finenzo                24.46       25.85  D    
   54.  Rijntjes Joost                9101899   De Zijl LGB                25.04       25.86  D    
   54.  Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn                 25.00       25.86  D    
   56.  Vrieling …tiŽnne              9102455   TriVia                     24.92       25.88  D    
   57.  Duit Jos                      9000745   Stadskanaal                24.84       25.91  E    
   58.  Eltink Kevin                  9100589   NDD                        24.88       26.07  E    
 NG.ZA  Vleerlaag Stanley             8502813   DAW-Finenzo                23.77                   
 NG.ZA  de Rooij Gijs                 9104769   De IJsselmeeuwen           25.59                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Senden Chantal                9300698   ZC Valkenburg              27.07       26.45  A A+ 
    2.  van der Meer Maud             9201180   Zeester-Meerval            27.11       26.51  A A+ 
    3.  Nijhuis Marieke               9201296   OZ&PC                      27.80       27.59  B A  
    4.  Linders Roxanne               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        27.80       27.61  B A  
    5.  van Ooijen Loes               9205180   Esca                       27.70       27.80  B B  
    6.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel              28.07       27.82  B A  
    7.  van der Horst Malissa         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.86  B B  
    8.  Swier Femke                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik            27.32       27.89  R A  
    9.  Goosen Lotte                  9205306   Zeester-Meerval            27.85       27.99  B    
   10.  Verburg Ashley                9301616   EIFFEL Swimmers PSV        28.39       28.03  B    
   11.  van der Ent Merel             9303976   De Stormvogel              28.07       28.04  B    
   12.  Lange Suzanne                 9202998   De Zwoer                   28.26       28.35  C    
   13.  Moorman Estelle               9300540   ZVZ                        28.38       28.36  B    
   14.  Rietveld Kyra                 9300624   TriVia                     28.09       28.51  C    
   15.  van Gemert Melanie            9303612   De Schotejil               28.48       28.54  C    
   16.  Versteeg Yvon                 9201864   De Veene                   27.81       28.60  C    
   17.  Hutten Ela                    9300354   MNC Dordrecht              27.86       28.73  C    
   18.  Huisman Sanne                 9301998   DZ&PC                      27.92       28.74  C    
   19.  Nonhebel Amarins              9203724   ZVZ                        28.48       28.78  D    
   20.  van Delden Vera               9301308   WVZ                        28.18       28.79  C    
   21.  Admiraal Marcha               9300012   De Biesboschzwemmers       28.49       28.88  C    
   22.  van den Broek Vivianne        9200302   Wiekslag                   28.10       29.10  D    
   23.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin                 28.09       29.18  D    
   24.  de Boer Shelley               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       29.22  D    
   25.  de Ruiter Jessica             9306160   Aquarius                   28.20       29.54  D    
 NG.ZA  Albers Kimberley              9204102   ZV Vlaardingen             27.37                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Veldhuis Marleen              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        24.09       24.42  A A+ 
        Kampioenschaps Record
    2.  Schreuder Hinkelien           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        24.59       25.28  A A+ 
    3.  Kromowidjojo Ranomi           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        25.17       25.35  A A+ 
    4.  de Jonge Saskia               8601826   't Tolhekke                25.64       26.06  A A+ 
    5.  van Rheenen Clarissa          9108270   TriVia                     26.54       26.38  A A+ 
    6.  Kraayeveld Ilse               9002110   Orca                       27.10       26.57  A A  
    7.  Doyle Fiona                   91doyle   Swim Ireland               26.39       26.93  B A  
    8.  Boers Eline                   9104546   De Columbiaan              27.39       27.25  B B  
    9.  Dreesens Lisa                 9105798   HZPC                       27.77       27.72  B C  
   10.  Janssen Stephanie             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.95  R C  
   11.  de Jong Kelly                 9101474   De Dolfijn                 27.25       28.22  D    
   12.  Mol Charlotte                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.46       28.25  D    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Veldhuis Marleen              7900894   EIFFEL Swimmers PSV        24.09       24.42  A A+ 
        Kampioenschaps Record
    2.  Schreuder Hinkelien           8402192   EIFFEL Swimmers PSV        24.59       25.28  A A+ 
    3.  Kromowidjojo Ranomi           9002156   EIFFEL Swimmers PSV        25.17       25.35  A A+ 
    4.  de Jonge Saskia               8601826   't Tolhekke                25.64       26.06  A A+ 
    5.  van Rheenen Clarissa          9108270   TriVia                     26.54       26.38  A A+ 
    6.  Senden Chantal                9300698   ZC Valkenburg              27.07       26.45  A A+ 
    7.  van der Meer Maud             9201180   Zeester-Meerval            27.11       26.51  A A+ 
    8.  Kraayeveld Ilse               9002110   Orca                       27.10       26.57  A A  
    9.  Doyle Fiona                   91doyle   Swim Ireland               26.39       26.93  B A  
   10.  Boers Eline                   9104546   De Columbiaan              27.39       27.25  B B  
   11.  Nijhuis Marieke               9201296   OZ&PC                      27.80       27.59  B A  
   12.  Linders Roxanne               9204230   EIFFEL Swimmers PSV        27.80       27.61  B A  
   13.  Dreesens Lisa                 9105798   HZPC                       27.77       27.72  B C  
   14.  van Ooijen Loes               9205180   Esca                       27.70       27.80  B B  
   15.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel              28.07       27.82  B A  
   16.  van der Horst Malissa         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.86  B B  
   17.  Swier Femke                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik            27.32       27.89  R A  
   18.  Janssen Stephanie             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.95  R C  
   19.  Goosen Lotte                  9205306   Zeester-Meerval            27.85       27.99  B    
   20.  Verburg Ashley                9301616   EIFFEL Swimmers PSV        28.39       28.03  B    
   21.  van der Ent Merel             9303976   De Stormvogel              28.07       28.04  B    
   22.  de Jong Kelly                 9101474   De Dolfijn                 27.25       28.22  D    
   23.  Mol Charlotte                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.46       28.25  D    
   24.  Lange Suzanne                 9202998   De Zwoer                   28.26       28.35  C    
   25.  Moorman Estelle               9300540   ZVZ                        28.38       28.36  B    
   26.  Rietveld Kyra                 9300624   TriVia                     28.09       28.51  C    
   27.  van Gemert Melanie            9303612   De Schotejil               28.48       28.54  C    
   28.  Versteeg Yvon                 9201864   De Veene                   27.81       28.60  C    
   29.  Hutten Ela                    9300354   MNC Dordrecht              27.86       28.73  C    
   30.  Huisman Sanne                 9301998   DZ&PC                      27.92       28.74  C    
   31.  Nonhebel Amarins              9203724   ZVZ                        28.48       28.78  D    
   32.  van Delden Vera               9301308   WVZ                        28.18       28.79  C    
   33.  Admiraal Marcha               9300012   De Biesboschzwemmers       28.49       28.88  C    
   34.  van den Broek Vivianne        9200302   Wiekslag                   28.10       29.10  D    
   35.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin                 28.09       29.18  D    
   36.  de Boer Shelley               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       29.22  D    
   37.  de Ruiter Jessica             9306160   Aquarius                   28.20       29.54  D    
 NG.ZA  Albers Kimberley              9204102   ZV Vlaardingen             27.37                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 200m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Broekhuizen Felix             9000439   DWK                      2:09.85     2:08.95  A A+ 
            27.11  1:01.97  1:38.18  2:08.95
    2.  Janssen Patrick               9102817   EIFFEL Swimmers PSV      2:12.53     2:10.08  A A+ 
            27.69  1:02.67  1:40.76  2:10.08
    3.  van der Pluijm Dingeman       9002301   De Zijl LGB              2:16.11     2:14.40  B C  
            28.20  1:01.17  1:41.84  2:14.40
    4.  van Iperen Vincent            9106179   Orca                     2:18.18     2:16.36  B C  
            28.74  1:05.10  1:45.28  2:16.36
    5.  Polman Hugo                   9101813   Dedemsvaart-AC           2:17.24     2:16.66  B C  
            27.49  1:04.30  1:45.14  2:16.66
    6.  Awater Joost                  9000075   DWK                      2:19.75     2:16.80  R D  
            28.50  1:03.00  1:44.35  2:16.80
    7.  Dijkhuis Jordi                9100483   De Dinkel Denekamp       2:18.98     2:17.04  C    
            28.75  1:05.00  1:44.55  2:17.04
    8.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          2:17.47     2:17.84  D    
            28.84  1:03.24  1:43.73  2:17.84
    9.  Zanderink Sjoerd              9102651   De Dinkel Denekamp       2:19.62     2:17.85  D    
            30.47  1:08.75  1:46.24  2:17.85
   10.  Ratering Daan                 9002389   Livo                     2:15.20     2:18.05  D    
            29.41  1:03.32  1:45.60  2:18.05
   11.  Hagting Erik                  9100829   Nova                     2:12.44     2:18.33  D    
            30.00  1:04.10  1:45.63  2:18.33
   12.  Duit Jos                      9000745   Stadskanaal              2:15.98     2:19.34  D    
            29.22  1:05.70  1:47.24  2:19.34
   13.  Hessing Nick                  9103753   De Dolfijn               2:18.01     2:19.54  D    
            29.31  1:04.32  1:45.44  2:19.54
   14.  Beimin Fabian                 9100087   OZ&PC                    2:21.93     2:20.59  E    
            28.74  1:04.34  1:48.49  2:20.59
   15.  Achterberg Olaf               9000011   DWK                      2:16.90     2:21.11  E    
            29.93  1:07.41  1:49.59  2:21.11
   16.  Awater Roy                    9100043   RZC                      2:19.91     2:21.19  E    
            29.32  1:05.52  1:47.88  2:21.19
   17.  van Lith Sebas                9001841   Aqua Novio ī94           2:14.54     2:22.06  E    
            29.25  1:06.50  1:47.60  2:22.06
   18.  Meijer Jelmer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         2:19.76     2:22.28  E    
            29.75  1:06.28  1:50.35  2:22.28
   19.  Fiere Gerben                  9102825   De Warande               2:21.62     2:22.78  E    
            28.12  1:06.25  1:50.99  2:22.78
   20.  Visser Roy                    9102423   De Otters Het Gooi       2:17.60     2:23.24  E    
            29.57  1:07.29  1:50.81  2:23.24
   21.  Vink Robbert                  9102993   ZVW'74                   2:16.82     2:24.29  E    
            29.22  1:06.75  1:50.36  2:24.29
   22.  de Mol Wouter                 9101603   Hieronymus               2:19.53     2:24.37  E    
            29.64  1:08.44  1:51.04  2:24.37
   23.  Sieval Sjoerd                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         2:16.28     2:25.60  E    
            29.72  1:07.06  1:52.66  2:25.60
   24.  Hazeleger Stefan              9100867   De Meer                  2:19.89     2:26.10  E    
            31.21  1:10.67  1:51.44  2:26.10
   25.  Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            2:19.76     2:26.57  E    
            29.52  1:07.15  1:53.61  2:26.57
   26.  Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn               2:19.44     2:27.09       
            29.63  1:08.02  1:54.26  2:27.09
   27.  van Voskuilen Ryan            9102449   De Dolfijn               2:17.32     2:28.61       
            30.42  1:10.41  1:52.52  2:28.61


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 200m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dekker Bram                   8900649   ZC Valkenburg            2:08.27     2:09.18  A A  
            27.77  1:02.17  1:38.05  2:09.18
    2.  van Aggele Robin              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:58.13     2:09.85  A C  
            27.33  1:02.87  1:41.05  2:09.85
    3.  Stekelenburg Lennart          8602979   De Dolfijn               2:06.78     2:09.98  A C  
            28.37  1:03.93  1:39.85  2:09.98
    4.  Verreussel Davy               8903341   Hellas-Glana             2:10.47     2:10.01  A B  
            28.34  1:02.92  1:39.33  2:10.01
    5.  Wolthuizen Devi               8703887   TriVia                   2:11.10     2:10.52  A C  
            27.53  1:02.59  1:39.26  2:10.52
    6.  de Die Stefan                 8603905   De Dolfijn               2:05.60     2:10.64  A C  
            28.47  1:02.85  1:42.43  2:10.64
    7.  Yallop Robert                 8903679   AZ&PC                    2:06.91     2:11.16  B B  
            27.55  1:00.76  1:39.76  2:11.16
    8.  van Zoen Danny                8402677   De Dolfijn               2:10.07     2:14.33  B D  
            27.86  1:03.44  1:43.24  2:14.33
    9.  Post Sjoerd                   8401811   De Dolfijn               2:10.93     2:15.61  B E  
            28.37  1:05.39  1:44.72  2:15.61
   10.  Ellenkamp Merijn              8500691   DWK                      2:08.95     2:16.04  B E  
            28.76  1:04.65  1:44.01  2:16.04
   11.  Smeets Sander                 8402091   WVZ                      2:09.98     2:16.62  B E  
            27.40  1:02.62  1:43.98  2:16.62
   12.  Wisse Joppe                   8903645   DZT'62                   2:12.32     2:16.74  R D  
            28.39  1:03.74  1:43.40  2:16.74
   13.  Bruins Pascal                 8905413   EZC                      2:13.80     2:19.85  E    
            29.64  1:07.11  1:47.73  2:19.85
   14.  van den Berg Rens             8900201   De Otters Het Gooi       2:13.73     2:21.75  E    
            29.40  1:10.59  1:49.04  2:21.75


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 200m wisselslag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Broekhuizen Felix             9000439   DWK                      2:09.85     2:08.95  A A+ 
            27.11  1:01.97  1:38.18  2:08.95
    2.  Dekker Bram                   8900649   ZC Valkenburg            2:08.27     2:09.18  A A  
            27.77  1:02.17  1:38.05  2:09.18
    3.  van Aggele Robin              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:58.13     2:09.85  A C  
            27.33  1:02.87  1:41.05  2:09.85
    4.  Stekelenburg Lennart          8602979   De Dolfijn               2:06.78     2:09.98  A C  
            28.37  1:03.93  1:39.85  2:09.98
    5.  Verreussel Davy               8903341   Hellas-Glana             2:10.47     2:10.01  A B  
            28.34  1:02.92  1:39.33  2:10.01
    6.  Janssen Patrick               9102817   EIFFEL Swimmers PSV      2:12.53     2:10.08  A A+ 
            27.69  1:02.67  1:40.76  2:10.08
    7.  Wolthuizen Devi               8703887   TriVia                   2:11.10     2:10.52  A C  
            27.53  1:02.59  1:39.26  2:10.52
    8.  de Die Stefan                 8603905   De Dolfijn               2:05.60     2:10.64  A C  
            28.47  1:02.85  1:42.43  2:10.64
    9.  Yallop Robert                 8903679   AZ&PC                    2:06.91     2:11.16  B B  
            27.55  1:00.76  1:39.76  2:11.16
   10.  van Zoen Danny                8402677   De Dolfijn               2:10.07     2:14.33  B D  
            27.86  1:03.44  1:43.24  2:14.33
   11.  van der Pluijm Dingeman       9002301   De Zijl LGB              2:16.11     2:14.40  B C  
            28.20  1:01.17  1:41.84  2:14.40
   12.  Post Sjoerd                   8401811   De Dolfijn               2:10.93     2:15.61  B E  
            28.37  1:05.39  1:44.72  2:15.61
   13.  Ellenkamp Merijn              8500691   DWK                      2:08.95     2:16.04  B E  
            28.76  1:04.65  1:44.01  2:16.04
   14.  van Iperen Vincent            9106179   Orca                     2:18.18     2:16.36  B C  
            28.74  1:05.10  1:45.28  2:16.36
   15.  Smeets Sander                 8402091   WVZ                      2:09.98     2:16.62  B E  
            27.40  1:02.62  1:43.98  2:16.62
   16.  Polman Hugo                   9101813   Dedemsvaart-AC           2:17.24     2:16.66  B C  
            27.49  1:04.30  1:45.14  2:16.66
   17.  Wisse Joppe                   8903645   DZT'62                   2:12.32     2:16.74  R D  
            28.39  1:03.74  1:43.40  2:16.74
   18.  Awater Joost                  9000075   DWK                      2:19.75     2:16.80  R D  
            28.50  1:03.00  1:44.35  2:16.80
   19.  Dijkhuis Jordi                9100483   De Dinkel Denekamp       2:18.98     2:17.04  C    
            28.75  1:05.00  1:44.55  2:17.04
   20.  Correia Micael                9000569   Zeester-Meerval          2:17.47     2:17.84  D    
            28.84  1:03.24  1:43.73  2:17.84
   21.  Zanderink Sjoerd              9102651   De Dinkel Denekamp       2:19.62     2:17.85  D    
            30.47  1:08.75  1:46.24  2:17.85
   22.  Ratering Daan                 9002389   Livo                     2:15.20     2:18.05  D    
            29.41  1:03.32  1:45.60  2:18.05
   23.  Hagting Erik                  9100829   Nova                     2:12.44     2:18.33  D    
            30.00  1:04.10  1:45.63  2:18.33
   24.  Duit Jos                      9000745   Stadskanaal              2:15.98     2:19.34  D    
            29.22  1:05.70  1:47.24  2:19.34
   25.  Hessing Nick                  9103753   De Dolfijn               2:18.01     2:19.54  D    
            29.31  1:04.32  1:45.44  2:19.54
   26.  Bruins Pascal                 8905413   EZC                      2:13.80     2:19.85  E    
            29.64  1:07.11  1:47.73  2:19.85
   27.  Beimin Fabian                 9100087   OZ&PC                    2:21.93     2:20.59  E    
            28.74  1:04.34  1:48.49  2:20.59
   28.  Achterberg Olaf               9000011   DWK                      2:16.90     2:21.11  E    
            29.93  1:07.41  1:49.59  2:21.11
   29.  Awater Roy                    9100043   RZC                      2:19.91     2:21.19  E    
            29.32  1:05.52  1:47.88  2:21.19
   30.  van den Berg Rens             8900201   De Otters Het Gooi       2:13.73     2:21.75  E    
            29.40  1:10.59  1:49.04  2:21.75
   31.  van Lith Sebas                9001841   Aqua Novio ī94           2:14.54     2:22.06  E    
            29.25  1:06.50  1:47.60  2:22.06
   32.  Meijer Jelmer                 9001961   HZ&PC Heerenveen         2:19.76     2:22.28  E    
            29.75  1:06.28  1:50.35  2:22.28
   33.  Fiere Gerben                  9102825   De Warande               2:21.62     2:22.78  E    
            28.12  1:06.25  1:50.99  2:22.78
   34.  Visser Roy                    9102423   De Otters Het Gooi       2:17.60     2:23.24  E    
            29.57  1:07.29  1:50.81  2:23.24
   35.  Vink Robbert                  9102993   ZVW'74                   2:16.82     2:24.29  E    
            29.22  1:06.75  1:50.36  2:24.29
   36.  de Mol Wouter                 9101603   Hieronymus               2:19.53     2:24.37  E    
            29.64  1:08.44  1:51.04  2:24.37
   37.  Sieval Sjoerd                 9002663   LZ 1886-KartoenZ         2:16.28     2:25.60  E    
            29.72  1:07.06  1:52.66  2:25.60
   38.  Hazeleger Stefan              9100867   De Meer                  2:19.89     2:26.10  E    
            31.21  1:10.67  1:51.44  2:26.10
   39.  Sondermeijer Oscar            9104045   De Columbiaan            2:19.76     2:26.57  E    
            29.52  1:07.15  1:53.61  2:26.57
   40.  Plasmans Peter-Jan            9103063   De Dolfijn               2:19.44     2:27.09       
            29.63  1:08.02  1:54.26  2:27.09
   41.  van Voskuilen Ryan            9102449   De Dolfijn               2:17.32     2:28.61       
            30.42  1:10.41  1:52.52  2:28.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m wisselslag                           Jeugd 1 en 2
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Rouwendaal Sharon         2033932864CN.Braud St.Louis        2:22.70     2:20.25  A A+ 
        Nederlands Record 15 jaar
            30.43  1:04.21  1:48.07  2:20.25
    2.  Nijenhuis Miranda             9204076   De Columbiaan            2:26.83     2:24.72  A A+ 
            31.43  1:07.60  1:49.78  2:24.72
    3.  van Noort Leonie              9301752   De Zijl LGB              2:30.10     2:27.26  B A  
            31.98  1:10.45  1:53.86  2:27.26
    4.  Scheps JoŽlle                 9202364   Van Uden De Gouwe        2:26.08     2:28.29  B B  
            31.25  1:09.92  1:55.09  2:28.29
    5.  van de Heuvel Malissa         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      2:27.01     2:30.51  C    
            32.19  1:11.99  1:57.02  2:30.51
    6.  Borgerink MariŽl              9200142   De Dinkel Denekamp       2:34.85     2:31.35  C    
            32.32  1:10.12  1:56.54  2:31.35
    7.  Giesselink Marloes            9200612   OZ&PC                    2:33.49     2:32.24  D    
            31.78  1:10.64  1:56.91  2:32.24
    8.  Spruit Jocelyn                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      2:33.85     2:32.55  C    
            31.64  1:10.96  1:57.20  2:32.55
    9.  Doreleijers Kristel           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      2:34.32     2:33.36  D    
            31.75  1:11.03  1:56.29  2:33.36
   10.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin               2:34.29     2:33.61  D    
            34.21  1:14.55  1:59.01  2:33.61
   11.  Versteeg Yvon                 9201864   De Veene                 2:27.43     2:33.81  D    
            32.80  1:14.49  1:59.69  2:33.81
   12.  van der Meer Maud             9201180   Zeester-Meerval          2:29.37     2:34.54  D    
            31.88  1:13.04  1:59.01  2:34.54
   13.  Swier Femke                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          2:38.45     2:34.74  D    
            32.86  1:12.32  1:59.92  2:34.74
   14.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel            2:32.91     2:34.83  D    
            32.29  1:12.45  1:58.25  2:34.83
   15.  Memic Anisa                   9204260   WWV                      2:33.42     2:34.92  D    
            32.38  1:13.23  1:57.98  2:34.92
   16.  van der Leest Sharon          9202772   WZ&PC Purmerend          2:29.91     2:34.96  D    
            34.53  1:15.32  1:58.27  2:34.96
   17.  Koedoot Esmee                 9200964   De Schotejil             2:34.83     2:36.00  E    
            32.38  1:13.15  1:58.26  2:36.00
   18.  Erkens Marloes                9300234   DWK                      2:38.32     2:36.98  E    
            34.14  1:13.44  1:59.93  2:36.98
   19.  Taal Leonie                   9300758   De Devel                 2:36.37     2:37.26  E    
            32.61  1:14.27  2:01.29  2:37.26
   20.  Vos Evelien                   9201912   De Rijn                  2:32.43     2:39.21  E    
            33.74  1:14.17  2:00.85  2:39.21
   21.  Vroomen Rebecca               9301772   Eurode KZC               2:38.02     2:39.85  E    
            33.77  1:13.87  2:03.42  2:39.85
   22.  van der Poel Janet            9301842   LZ 1886-KartoenZ         2:35.32     2:40.13  E    
            33.16  1:15.36  2:03.39  2:40.13
   23.  Zonneveld Svenja              9301096   RZ                       2:35.89     2:40.18  E    
            33.89  1:16.06  2:02.60  2:40.18
   24.  Huisman Sanne                 9301998   DZ&PC                    2:36.07     2:40.53  E    
            32.15  1:14.62  2:04.00  2:40.53
   25.  Landstra Cyril                9305722   Zeester-Meerval          2:38.13     2:40.84  E    
            34.31  1:15.30  2:03.44  2:40.84
   26.  Middel Danielle               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:34.86     2:41.75  E    
            36.26  1:15.63  2:05.13  2:41.75
   27.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:35.61     2:41.83  E    
            32.44  1:14.47  2:04.36  2:41.83
   28.  van Delden Vera               9301308   WVZ                      2:35.14     2:42.66  E    
            33.34  1:16.24  2:07.88  2:42.66
   29.  Hamilton Fleur                9302038   WVZ                      2:33.80     2:49.09       
            35.41  1:16.84  2:08.38  2:49.09
   30.  Goosen Lotte                  9205306   Zeester-Meerval          2:31.08     2:54.09       
            29.02  1:17.15  2:12.18  2:54.09
   DIS  Heinsbroek Gťke               9300312   WVZ                      2:35.02     2:37.40  E    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            34.45  1:15.19  2:01.27  2:37.40


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Heemskerk Femke               8705224   De Dolfijn               2:15.96     2:15.52  A A+ 
        Nederlands Record Senioren
            28.09  1:01.82  1:42.48  2:15.52
    2.  Dekker Inge                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.49     2:18.93  A A+ 
            27.72  1:06.07  1:47.70  2:18.93
    3.  Terink Rieneke                8402424   AZ&PC                    2:22.11     2:20.62  A A  
            29.42  1:05.52  1:48.47  2:20.62
    4.  Kroese Lona                   8702382   De Dolfijn               2:21.80     2:22.31  A B  
            30.33  1:06.36  1:48.67  2:22.31
    5.  Verouden Lieke                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.89     2:22.68  A A  
            30.86  1:07.89  1:49.34  2:22.68
    6.  Dryzaite Karolina             27798-91  Westwood CRC             2:28.01     2:24.64  A A  
            29.98  1:07.11  1:50.75  2:24.64
    7.  Oude Weernink Silke           9002854   De Dinkel Denekamp       2:27.33     2:25.58  B C  
            31.24  1:08.89  1:53.18  2:25.58
    8.  Dreesens Lisa                 9105798   HZPC                     2:23.16     2:25.88  B B  
            30.46  1:09.24  1:53.26  2:25.88
    9.  Oldenburg Marloes             8803218   Orca                     2:26.35     2:25.91  B C  
            30.33  1:09.12  1:52.12  2:25.91
   10.  Zondervan Kitty               83zondervaSC Uster Wallisellen     2:28.15     2:27.75  B D  
            31.43  1:09.98  1:53.29  2:27.75
   11.  Brouwer Tessa                 9105548   De Dolfijn               2:28.37     2:28.35  B C  
            32.27  1:12.72  1:53.73  2:28.35
   12.  ter Doest Kelly               9100750   De Whee                  2:24.29     2:29.24  B C  
            30.78  1:09.60  1:53.33  2:29.24
   13.  Poelstra Wendan               9102496   Orca                     2:27.67     2:29.44  R C  
            31.61  1:09.92  1:55.08  2:29.44
   14.  Nijland Lisa                  9102272   De Whee                  2:27.05     2:30.32  R D  
            33.01  1:15.43  1:54.16  2:30.32
   15.  Bakker Britt                  9100094   De Dolfijn               2:28.63     2:30.97  D    
            32.59  1:13.33  1:56.03  2:30.97
   16.  Temmerman Sandra              8001100   MNC Dordrecht            2:20.33     2:31.03  E    
            30.62  1:10.75  1:54.53  2:31.03
   17.  ter Stege MariŽlle            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:24.84     2:31.18  D    
            33.94  1:12.49  1:56.99  2:31.18
   18.  Greven Lotte                  8705620   ZC Valkenburg            2:26.02     2:31.42  E    
            30.41  1:09.90  1:55.25  2:31.42
   19.  Rombout Stephanie             8803696   Koewacht                 2:25.14     2:31.65  E    
            30.53  1:11.75  1:56.36  2:31.65
   20.  Hagting Gea                   8801584   Nova                     2:28.09     2:32.35  E    
            33.26  1:14.56  1:57.20  2:32.35
   21.  van Meijel Judith             9102076   HZPC                     2:27.95     2:32.72  D    
            33.37  1:12.27  1:58.11  2:32.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m wisselslag                                 all-in
05.06.2008                                                                        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Heemskerk Femke               8705224   De Dolfijn               2:15.96     2:15.52  A A+ 
        Nederlands Record Senioren
            28.09  1:01.82  1:42.48  2:15.52
    2.  Dekker Inge                   8500628   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.49     2:18.93  A A+ 
            27.72  1:06.07  1:47.70  2:18.93
    3.  van Rouwendaal Sharon         2033932864CN.Braud St.Louis        2:22.70     2:20.25  A A+ 
        Nederlands Record 15 jaar
            30.43  1:04.21  1:48.07  2:20.25
    4.  Terink Rieneke                8402424   AZ&PC                    2:22.11     2:20.62  A A  
            29.42  1:05.52  1:48.47  2:20.62
    5.  Kroese Lona                   8702382   De Dolfijn               2:21.80     2:22.31  A B  
            30.33  1:06.36  1:48.67  2:22.31
    6.  Verouden Lieke                9003948   EIFFEL Swimmers PSV      2:22.89     2:22.68  A A  
            30.86  1:07.89  1:49.34  2:22.68
    7.  Dryzaite Karolina             27798-91  Westwood CRC             2:28.01     2:24.64  A A  
            29.98  1:07.11  1:50.75  2:24.64
    8.  Nijenhuis Miranda             9204076   De Columbiaan            2:26.83     2:24.72  A A+ 
            31.43  1:07.60  1:49.78  2:24.72
    9.  Oude Weernink Silke           9002854   De Dinkel Denekamp       2:27.33     2:25.58  B C  
            31.24  1:08.89  1:53.18  2:25.58
   10.  Dreesens Lisa                 9105798   HZPC                     2:23.16     2:25.88  B B  
            30.46  1:09.24  1:53.26  2:25.88
   11.  Oldenburg Marloes             8803218   Orca                     2:26.35     2:25.91  B C  
            30.33  1:09.12  1:52.12  2:25.91
   12.  van Noort Leonie              9301752   De Zijl LGB              2:30.10     2:27.26  B A  
            31.98  1:10.45  1:53.86  2:27.26
   13.  Zondervan Kitty               83zondervaSC Uster Wallisellen     2:28.15     2:27.75  B D  
            31.43  1:09.98  1:53.29  2:27.75
   14.  Scheps JoŽlle                 9202364   Van Uden De Gouwe        2:26.08     2:28.29  B B  
            31.25  1:09.92  1:55.09  2:28.29
   15.  Brouwer Tessa                 9105548   De Dolfijn               2:28.37     2:28.35  B C  
            32.27  1:12.72  1:53.73  2:28.35
   16.  ter Doest Kelly               9100750   De Whee                  2:24.29     2:29.24  B C  
            30.78  1:09.60  1:53.33  2:29.24
   17.  Poelstra Wendan               9102496   Orca                     2:27.67     2:29.44  R C  
            31.61  1:09.92  1:55.08  2:29.44
   18.  Nijland Lisa                  9102272   De Whee                  2:27.05     2:30.32  R D  
            33.01  1:15.43  1:54.16  2:30.32
   19.  van de Heuvel Malissa         9304922   EIFFEL Swimmers PSV      2:27.01     2:30.51  C    
            32.19  1:11.99  1:57.02  2:30.51
   20.  Bakker Britt                  9100094   De Dolfijn               2:28.63     2:30.97  D    
            32.59  1:13.33  1:56.03  2:30.97
   21.  Temmerman Sandra              8001100   MNC Dordrecht            2:20.33     2:31.03  E    
            30.62  1:10.75  1:54.53  2:31.03
   22.  ter Stege MariŽlle            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:24.84     2:31.18  D    
            33.94  1:12.49  1:56.99  2:31.18
   23.  Borgerink MariŽl              9200142   De Dinkel Denekamp       2:34.85     2:31.35  C    
            32.32  1:10.12  1:56.54  2:31.35
   24.  Greven Lotte                  8705620   ZC Valkenburg            2:26.02     2:31.42  E    
            30.41  1:09.90  1:55.25  2:31.42
   25.  Rombout Stephanie             8803696   Koewacht                 2:25.14     2:31.65  E    
            30.53  1:11.75  1:56.36  2:31.65
   26.  Giesselink Marloes            9200612   OZ&PC                    2:33.49     2:32.24  D    
            31.78  1:10.64  1:56.91  2:32.24
   27.  Hagting Gea                   8801584   Nova                     2:28.09     2:32.35  E    
            33.26  1:14.56  1:57.20  2:32.35
   28.  Spruit Jocelyn                9302044   EIFFEL Swimmers PSV      2:33.85     2:32.55  C    
            31.64  1:10.96  1:57.20  2:32.55
   29.  van Meijel Judith             9102076   HZPC                     2:27.95     2:32.72  D    
            33.37  1:12.27  1:58.11  2:32.72
   30.  Doreleijers Kristel           9302568   EIFFEL Swimmers PSV      2:34.32     2:33.36  D    
            31.75  1:11.03  1:56.29  2:33.36
   31.  Sijbring Jose                 9300702   De Pinquin               2:34.29     2:33.61  D    
            34.21  1:14.55  1:59.01  2:33.61
   32.  Versteeg Yvon                 9201864   De Veene                 2:27.43     2:33.81  D    
            32.80  1:14.49  1:59.69  2:33.81
   33.  van der Meer Maud             9201180   Zeester-Meerval          2:29.37     2:34.54  D    
            31.88  1:13.04  1:59.01  2:34.54
   34.  Swier Femke                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik          2:38.45     2:34.74  D    
            32.86  1:12.32  1:59.92  2:34.74
   35.  Minneboo Manon                9301548   De Stormvogel            2:32.91     2:34.83  D    
            32.29  1:12.45  1:58.25  2:34.83
   36.  Memic Anisa                   9204260   WWV                      2:33.42     2:34.92  D    
            32.38  1:13.23  1:57.98  2:34.92
   37.  van der Leest Sharon          9202772   WZ&PC Purmerend          2:29.91     2:34.96  D    
            34.53  1:15.32  1:58.27  2:34.96
   38.  Koedoot Esmee                 9200964   De Schotejil             2:34.83     2:36.00  E    
            32.38  1:13.15  1:58.26  2:36.00
   39.  Erkens Marloes                9300234   DWK                      2:38.32     2:36.98  E    
            34.14  1:13.44  1:59.93  2:36.98
   40.  Taal Leonie                   9300758   De Devel                 2:36.37     2:37.26  E    
            32.61  1:14.27  2:01.29  2:37.26
   41.  Vos Evelien                   9201912   De Rijn                  2:32.43     2:39.21  E    
            33.74  1:14.17  2:00.85  2:39.21
   42.  Vroomen Rebecca               9301772   Eurode KZC               2:38.02     2:39.85  E    
            33.77  1:13.87  2:03.42  2:39.85
   43.  van der Poel Janet            9301842   LZ 1886-KartoenZ         2:35.32     2:40.13  E    
            33.16  1:15.36  2:03.39  2:40.13
   44.  Zonneveld Svenja              9301096   RZ                       2:35.89     2:40.18  E    
            33.89  1:16.06  2:02.60  2:40.18
   45.  Huisman Sanne                 9301998   DZ&PC                    2:36.07     2:40.53  E    
            32.15  1:14.62  2:04.00  2:40.53
   46.  Landstra Cyril                9305722   Zeester-Meerval          2:38.13     2:40.84  E    
            34.31  1:15.30  2:03.44  2:40.84
   47.  Middel Danielle               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen     2:34.86     2:41.75  E    
            36.26  1:15.63  2:05.13  2:41.75
   48.  Erpelinck Iris                9300236   De Honte                 2:35.61     2:41.83  E    
            32.44  1:14.47  2:04.36  2:41.83
   49.  van Delden Vera               9301308   WVZ                      2:35.14     2:42.66  E    
            33.34  1:16.24  2:07.88  2:42.66
   50.  Hamilton Fleur                9302038   WVZ                      2:33.80     2:49.09       
            35.41  1:16.84  2:08.38  2:49.09
   51.  Goosen Lotte                  9205306   Zeester-Meerval          2:31.08     2:54.09       
            29.02  1:17.15  2:12.18  2:54.09
   DIS  Heinsbroek Gťke               9300312   WVZ                      2:35.02     2:37.40  E    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            34.45  1:15.19  2:01.27  2:37.40



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB