Nr. 49. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 50. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 52. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 53. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 54. Dames, 100m vrije slag  Senioren
Nr. 55. Dames, 100m vrije slag  Senioren 1 en 2
Nr. 56. Heren, 100m rugslag  Senioren
Nr. 57. Heren, 100m rugslag  Senioren 1 en 2
Nr. 58. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 59. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 60. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 62. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 64. Dames, 5 x 50m vrije slag  Senioren Open


Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen, 17. - 29.5.2008


Programmanr. 49
25.05.2008
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Judith Stap9302702De Stormvogel2:30.581:12.221:18.36
2.Stephanie Rombout8803696Koewacht2:31.111:11.671:19.44
3.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:36.411:13.701:22.71
4.Josje van Houwelingen9001606De Schelde2:36.421:14.651:21.77
5.Mieke van Dort9100780De Stormvogel2:41.551:18.471:23.08
6.Ryan Verplanke7700696Scheldestroom2:41.791:15.881:25.91
7.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo2:42.661:17.511:25.15
8.Linda Vink8402602De Honte2:44.561:18.071:26.49
9.Marlinda Eggermont8500804Scheldestroom2:48.591:18.311:30.28
10.Evi Erpelinck8901146De Honte2:48.991:18.161:30.83
11.Anouk Meesen8902828Koewacht2:49.541:21.301:28.24
12.Eline Nijskens8803194Koewacht2:49.691:23.921:25.77


Programmanr. 50
25.05.2008
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Toby Aarnoutse8900007Luctor et Emergo2:00.8358.441:02.39
2.Charles Potin8301701Luctor et Emergo2:01.8958.301:03.59
3.Joeri van Wallenburg9004875Luctor et Emergo2:05.5759.871:05.70
4.Niek de Ridder8802819SZ&PC De Bruinvis2:07.431:00.801:06.63
5.Bas van Houwelingen9200563De Schelde2:07.851:01.071:06.78
6.Sonny Corré9303615De Stormvogel2:08.681:02.001:06.68
7.Kevin Hondsmerk8801501De Schelde2:09.631:01.861:07.77
8.Martijn Mechielsen9001933De Stormvogel2:12.111:02.081:10.03
9.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht2:16.351:02.021:14.33
10.Stefan Roovers9102753De Stormvogel2:16.461:04.091:12.37
11.Roel Dellaert8400447SZ&PC De Bruinvis2:17.231:03.621:13.61
12.Cees van Houwelingen6300351De Schelde2:20.651:06.791:13.86


Programmanr. 51
25.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:18.4696011661:18.63
2.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:17.7896012581:19.68
3.Eline de HaardDe Stormvogel1:22.9196010041:24.74
4.Larissa GelderlandKoewacht1:21.2496004761:25.18
5.Kelly BergezScheldestroom1:20.9596031321:25.20
6.Charlotte BralKoewacht1:21.4396002581:26.53
7.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:23.5396030721:26.79
8.Sophie BonteKoewacht1:22.2096009761:28.17
9.Vicky VermeireScheldestroom1:27.4096006601:32.07
10.Eileen van BunderKoewacht1:26.7396002601:32.10
11.Demi van der WerfDe Stormvogel1:26.3397018601:34.32
NGStephanie van der LindenDe Schelde1:25.999602618
NGLeonie van MollLuctor et Emergo1:26.709701126


Programmanr. 52
25.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:20.4494022031:21.25
2.Robin HermansScheldestroom1:20.6694009871:24.48
3.Tim TramperDe Bevelanders1:19.6094003971:24.54
4.Richard OskamDe Schelde1:26.2394021191:28.35
5.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:28.9295004671:29.79
6.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:27.0295002651:30.27
7.Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:29.4294004891:31.20
8.Dylan van OpdurpScheldestroom1:29.7794024371:32.08
9.Lennard BreelDe Stormvogel1:29.2995014871:32.91
10.Matthijs BerndsenZ.V. Zeelandia1:30.5994005851:34.34
11.Laurens WesterweeleScheldestroom1:31.5994024391:34.86
12.Tibor JansenDe Bevelanders1:28.8094012431:37.75


Programmanr. 53
25.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapDe Stormvogel1:06.0293027021:09.43
2.Iris ErpelinckDe Honte1:09.1693002361:10.69
3.Merel van der EntDe Stormvogel1:09.4193039761:11.54
4.Manon MinnebooDe Stormvogel1:09.2693015481:11.98
5.Iris DingemanseDe Stormvogel1:14.2692050561:13.91
6.Monique de HaardDe Stormvogel1:11.8292038281:15.65
7.Anniek MinderhoudDe Stormvogel1:16.8493026981:16.78
8.Celine van RoeyenKoewacht1:16.7692065281:17.69
9.Manon BooneDe Schelde1:19.8993042381:19.60
10.Liliane SoléDe Stormvogel1:19.0592060881:20.15
11.Sanne KlompeDe Stormvogel1:19.7392021381:22.19
12.Josephien JansenDe Bevelanders1:19.1393023241:23.45


Programmanr. 54
25.05.2008
Dames, 100m vrije slagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie RomboutKoewacht59.1688036961:01.53
2.Marlinda EggermontScheldestroom1:02.1485008041:03.36
3.Nikita KruisDe Stormvogel1:03.3289024861:03.68
4.Ryan VerplankeScheldestroom1:01.6077006961:03.84
5.Claudia TerpstraZV Onderdak1:03.3889040781:06.01
6.Evi ErpelinckDe Honte1:04.2489011461:06.70
7.Zoë BraalLuctor et Emergo1:04.6887005501:08.70
8.Lisanne de JongDe Schelde1:04.4589020821:09.58
9.Sabine van WaesKoewacht1:04.0985031361:11.06
10.Anouk MeesenKoewacht1:06.0389028281:11.15
11.Linda VinkDe Honte1:05.4884026021:22.62
NG.ZACarmen de RidderSZ&PC De Bruinvis1:04.298803634


Programmanr. 55
25.05.2008
Dames, 100m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josje van HouwelingenDe Schelde1:00.3590016061:02.96
2.Jacqueline BoonmanDe Bevelanders1:02.6691003401:03.72
3.Mieke van DortDe Stormvogel1:03.6791007801:04.30
4.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:04.6091023401:06.22
5.Talitha RuissenKoewacht1:05.6291026701:07.09
6.Emelie BralKoewacht1:05.1791004301:07.13
7.Miriam van NoordenDe Bevelanders1:05.5591022901:07.48
8.Monique LindenbergDe Bevelanders1:05.4090023601:08.22
9.Tekla van GilsZ.V. Zeelandia1:07.5291010321:10.72
10.Naomi GelderlandKoewacht1:06.9790052761:10.96
11.Karen CooneSZ&PC De Bruinvis1:06.7491077621:11.00
12.Lieke BeezemerDe Schelde1:07.6591001521:12.61


Programmanr. 56
25.05.2008
Heren, 100m rugslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charles PotinLuctor et Emergo1:03.4183017011:05.66
2.Tommy van OvermeerenDe Schelde1:06.7584028871:09.13
3.Jan BrinkDe Stormvogel1:05.6562000911:10.17
4.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis1:05.0784004471:10.28
5.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis1:09.7383004771:13.15
6.Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:12.4072012431:16.46
7.Bert van WaesKoewacht1:12.1578011791:16.48
8.Brian OostingSZ&PC De Bruinvis1:13.6987024491:17.04
9.Stefan NieuwenhuizeZ.V. Zeelandia1:12.1987023391:17.61
10.Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:12.2387002931:17.92
11.Jeroen DellebekeDe Stormvogel1:13.1581003531:19.65
12.Cees van HouwelingenDe Schelde1:13.6863003511:21.33
NGErwin van BovenDe Otters Axel1:06.578500343


Programmanr. 57
25.05.2008
Heren, 100m rugslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Toby AarnoutseLuctor et Emergo1:02.3989000071:05.05
2.Kevin HondsmerkDe Schelde1:01.8588015011:05.89
3.Niek de RidderSZ&PC De Bruinvis1:05.2688028191:07.90
4.Niek KampmanDe Schelde1:06.1189015571:11.18
5.Jurjen PaterScheldestroom1:13.9388026531:18.79
6.Robin DellaertScheldestroom1:16.2788007451:20.96
7.Erik VermeuZ&PC de Ganze1:19.6689063571:22.15
8.Tobias HaakDe Otters Axel1:20.9788012311:22.21
9.Kevin DaneZ&PC de Ganze1:28.1488006831:31.98


Programmanr. 58
25.05.2008
Jongens, 100m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo1:02.0890048751:05.20
2.Stefan RooversDe Stormvogel1:04.3191027531:07.16
3.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:06.7490008471:09.96
4.Martijn MechielsenDe Stormvogel1:08.7590019331:12.48
5.Davy HermansScheldestroom1:11.1291039131:12.53
6.Sander v. NieuwenhuyzenDe Stormvogel1:07.7291042571:12.55
7.Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:11.1491000951:12.69
8.Tom ErpelinckDe Honte1:11.2591006071:12.80
9.Jasper RouwendalDe Stormvogel1:12.8990060691:13.35
10.Edwin de JongDe Schelde1:08.8891011111:15.55
11.Vincent KeijmelScheldestroom1:12.5791011691:17.46
12.Arjan van BovenDe Otters Axel1:16.0190003911:19.72


Programmanr. 59
25.05.2008
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon MinnebooDe Stormvogel27.66930154828.07
2.Stephanie RomboutKoewacht27.24880369628.26
3.Merel van der EntDe Stormvogel27.77930397628.37
4.Jacqueline BoonmanDe Bevelanders28.01910034028.89
5.Marlinda EggermontScheldestroom28.49850080429.11
6.Josje van HouwelingenDe Schelde27.98900160629.18
7.Ryan VerplankeScheldestroom28.01770069629.46
8.Claudia TerpstraZV Onderdak28.89890407829.50
9.Tekla van GilsZ.V. Zeelandia29.09910103229.74
10.Priscilla MeermanLuctor et Emergo29.42940142829.95
11.Nikita KruisDe Stormvogel29.18890248629.97
12.Anniek MinderhoudDe Stormvogel29.26930269830.01
13.Monique de HaardDe Stormvogel29.66920382830.04
14.Zoë BraalLuctor et Emergo29.40870055030.57
15.Mieke van DortDe Stormvogel29.17910078030.71
16.Lisanne de JongDe Schelde29.41890208231.03
17.Iris ErpelinckDe Honte29.52930023631.46
18.Sabine van WaesKoewacht28.81850313631.48


Programmanr. 60
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:06.5096012581:08.93
2.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:09.5596011661:09.05
3.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:12.7396030721:11.90
4.Sophie BonteKoewacht1:11.8396009761:12.36
5.Kelly BergezScheldestroom1:10.9196031321:13.73
6.Larissa GelderlandKoewacht1:13.3996004761:13.87
7.Tulany de WildeDe Stormvogel1:13.8596010021:14.34
8.Eline de HaardDe Stormvogel1:14.3596010041:16.09
9.Charlotte BralKoewacht1:14.2696002581:16.16
10.Vicky VermeireScheldestroom1:14.0696006601:16.98
11.Eileen van BunderKoewacht1:16.5496002601:17.32
12.Eva OyevaarZ&PC de Ganze1:17.9996022921:19.08
NGStephanie van der LindenDe Schelde1:17.419602618


Programmanr. 61
25.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:09.1794022031:09.98
2.Tim TramperDe Bevelanders1:12.6394003971:19.21
3.Jordy de KokDe Bevelanders1:20.2294037311:20.05
4.Raymond TaxDe Stormvogel1:22.2394027651:20.06
5.Richard OskamDe Schelde1:19.0194021191:20.17
6.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:17.1495002651:20.70
7.Ozzie HoogestegerDe Stormvogel1:22.1295034131:23.35
8.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:22.0395004671:24.50
9.Robin HermansScheldestroom1:20.2394009871:26.26
10.Christian de DieDe Schelde1:25.5495016351:29.63
11.Cas van VorstenbosDe Schelde1:28.6294032411:30.57
12.Lennard BreelDe Stormvogel1:24.3695014871:33.15


Programmanr. 62
25.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapDe Stormvogel1:08.0793027021:11.53
2.Manon MinnebooDe Stormvogel1:08.2193015481:11.82
3.Merel van der EntDe Stormvogel1:11.2993039761:14.73
4.Iris ErpelinckDe Honte1:10.0393002361:14.79
5.Anniek MinderhoudDe Stormvogel1:15.2293026981:18.34
6.Sanne KlompeDe Stormvogel1:14.0192021381:19.63
7.Monique de HaardDe Stormvogel1:15.1092038281:21.20
8.Jaimy KortDe Stormvogel1:18.3692056541:21.50
9.Iris DingemanseDe Stormvogel1:20.3492050561:24.27
10.Celine van RoeyenKoewacht1:20.8492065281:24.49
11.Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:18.6293001361:24.76
12.Manon BooneDe Schelde1:18.3293042381:25.15


Programmanr. 63
25.05.2008
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo8:13.068:26.81
Kring Record
Joeri van Wallenburg
Toby Aarnoutse
Bob Dalmeijer
Charles Potin
90
89
94
83
2:06.70
2:01.67
2:12.67
2:05.77
2.De Schelde 1De Schelde8:23.668:46.97
Kevin Hondsmerk
Cees van Houwelingen
Niels Suy
Bas van Houwelingen
88
63
93
92
2:09.03
2:14.02
2:15.54
2:08.38
3.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis8:40.068:52.48
Brian Oosting
Roel Dellaert
Alex Eversdijk
Niek de Ridder
87
84
90
88
2:20.91
2:12.44
2:12.47
2:06.66
4.De Stormvogel 1De Stormvogel8:29.728:53.82
Sonny Corré
Martijn Mechielsen
Jan Brink
Stefan Roovers
93
90
62
91
2:08.86
2:12.28
2:17.14
2:15.54
5.De Stormvogel 2De Stormvogel9:00.699:19.06
Jeroen Dellebeke
Yannick Mol
Jasper Rouwendal
Sander v. Nieuwenhuyzen
81
93
90
91
2:22.54
2:19.54
2:17.05
2:19.93
6.Scheldestroom 1Scheldestroom9:11.909:39.18
Robin Dellaert
Michiel Pater
Vincent Keijmel
Davy Hermans
88
93
91
91
2:18.49
2:26.66
2:21.74
2:32.29
7.Koewacht 1Koewacht9:18.539:58.61
Roderick van Doeselaar
Christoph Bral
Dominique Rombout
Bert van Waes
92
92
91
78
2:20.15
2:26.54
2:40.12
2:31.80
8.SZ&PC De Bruinvis 2SZ&PC De Bruinvis9:23.1910:27.26
Angelo De Meyer
Diego De Meyer
Sven Ivens
Robbert Dellaert
92
95
93
83
2:37.56
2:48.84
2:32.58
2:28.28
9.Scheldestroom 2Scheldestroom10:04.5311:03.65
Robin Hermans
Jurjen Pater
Laurens Westerweele
Dylan van Opdurp
94
88
94
94
2:34.78
2:41.13
2:49.91
2:57.83


Programmanr. 64
25.05.2008
Dames, 5 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel2:22.332:25.83
Manon Minneboo
Merel van der Ent
Judith Stap
93
93
93
28.64
29.01
29.34
Mieke van Dort
Nikita Kruis
91
89
30.06
28.78
2.Scheldestroom 1Scheldestroom2:28.102:29.25
Ryan Verplanke
Marlinda Eggermont
Kirsten de Boevere
77
85
93
29.00
28.60
Valerie Manhave
Rody Vanhijfte
88
94

30.77
3.Koewacht 1Koewacht2:27.622:30.87
Sabine van Waes
Emelie Bral
Celine van Roeyen
85
91
92
30.86
30.85
Talitha Ruissen
Stephanie Rombout
91
88

27.98
4.De Bevelanders 1De Bevelanders2:29.172:31.39
Josephien Jansen
Monique Lindenberg
Miriam van Noorden
93
90
91
Ilse van Noorden
Jacqueline Boonman
94
91

28.06
5.De Stormvogel 2De Stormvogel2:32.832:32.57
Iris Dingemanse
Jaimy Kort
Liliane Solé
92
92
92
30.21
31.85
30.66
Monique de Haard
Anniek Minderhoud
92
93
30.12
29.73
6.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:31.402:35.52
Zoë Braal
Kelsey Onderdijk
Romy Hoogendijk
87
91
96
Esther Brinkman
Priscilla Meerman
93
94

29.46
7.De Honte 1De Honte2:34.662:35.89
Iris Erpelinck
Linda Vink
Evi Erpelinck
93
84
89
29.45
31.27
Joline Verhallen
Merel van Drongelen
94
95

32.74
8.De Schelde 1De Schelde2:32.272:39.00
Josje van Houwelingen
Manon Boone
Lieke Beezemer
90
93
91
29.60
32.58
32.89
Lisanne de Jong
Willemijn Verhelst
89
94
30.70
33.23
9.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis2:37.872:42.83
Jessica Geldof
Daisy de Ridder
Daphne Wiskerke
83
84
87
34.02
31.19
Karen Coone
Suzanne Eversdijk
91
92

32.65
10.Koewacht 2Koewacht2:40.792:45.06
Eline Nijskens
Anouk Meesen
Sabina van Doeselaar
88
89
89
31.81
32.25
32.44
Larissa Gelderland
Sophie Bonte
96
96
34.75
33.81
11.Scheldestroom 2Scheldestroom2:44.462:47.37
Rani Rootsaert
Pauline Rootsaert
Lotte Boone
95
92
93
Kelly Bergez
Nicky Vanhijfte
96
92

32.73