Nr. 44. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 45. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 46. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 47. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 48. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 49. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 50. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 51. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 52. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 53. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 54. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 55. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 56. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 57. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 58. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 59. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 60. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 61. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 62. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 63. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 64. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 65. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 66. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 67. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 44. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 45. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 48. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 49. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 50. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 51. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 54. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 55. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 58. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 59. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 60. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 61. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 64. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 65. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 82. Alle, 4 x 50m vrije slag  8 - 11 jaar
Nr. 83. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 84. Jongens, 4 x 50m wisselslag  12 - 15 jaar
Nr. 85. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 86. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 44
23.3.08 - 8:00
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Larissa BrakDe Zijl/LGB880057235.25AA
2.Femke HendrikxDZT'62880169835.74AA
3.Eline BoersDe Columbiaan910454635.90AA
4.Tamara van VlietDe Columbiaan940356236.36AA
5.Estrella WierikxZPC Numansdorp940271236.48AA
6.Jolanda PostZ & PC DIO900484836.67AA
7.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/9236.82BB
8.Cyril LandstraZeester Meerval930572236.84BB
9.Yvette de GierDe Columbiaan940212437.07BB
10.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen890178637.73BB
11.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013237.86BB
12.Kristie DekkersZ & PC DIO940206838.00BB
13.Susanne van der LindenZ & PC DIO880273638.13RR
14.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/9238.28RR
15.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/9138.30
16.Amira FathiDe Stormvogel940297438.46
17.Pascalle RoversTRB-RES930106439.06
18.Chantalle van der LindenZ & PC DIO920452439.33
19.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/9039.36
20.Celine HoogendijkZV Vlaardingen960159639.45
21.Marlotte SpohrWZV930528839.46
22.Lotte NederstigtDe Krabben930306239.52
23.Ilse ResinkZ & PC DIO930363239.58
24.Dashney VerweijBZV940391639.91
25.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/9440.06
26.Nikey van de WeteringZeester Meerval950033640.30
27.Aniek ResinkZ & PC DIO950073840.49
28.Jaimy KortDe Stormvogel920565440.54
29.Indy DiependaalTRB-RES950497640.79
30.Vera VinkenDZT'62940192840.87
31.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/9440.90
32.Sofie KalseDe Dolfijn940166441.13
33.Liza van CalisDZT'62940038241.23
34.Cynthia PotinLuctor et Emergo850237441.24
35.Kelly MekesTRB-RES940272441.42
35.Suzan van BoxtelTRB-RES940257841.42
37.Catrina HagensWZV930538241.83
38.Kinzie PullesWZV920280042.25
39.Louise van de MeerTRB-RES950419842.46
40.Milena van SchijndelDZT'62940081842.53
41.Ananda VeugenDZT'62950207042.55
42.Jennemieke AanraadSBC2000930183442.64
43.Anna KalseDe Dolfijn900183642.82
44.Marcella WijtmansWZV940368843.44
45.Ingrid BakkerTRB-RES930287243.50
46.Tamara van der SteenZV Vlaardingen960515643.51
47.Maike KorthoutWZV940603443.56
48.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen940174644.20
49.Lindsay van HoutumWZV940654644.29
50.Vanessa van SchijndelDZT'62950040044.46
51.Elke van den HurkZ&PV Nuenen960181444.53
52.LIESBET LEDEGANCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/404/9544.90
53.Celine van HoutumWZV960450845.05
54.Amy KieboomTRB-RES950258045.24
55.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/9445.49
55.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/9645.49
57.Anastasia NovikovaTRB-RES960499646.16
58.Marloes BökeTRB-RES950201246.32
59.Amy van LierDe Vennen960302246.36
60.Iranila PattipilohyDe Dolfijn960523047.90
61.Daphne VerstijnenTRB-RES960384447.95
62.Janneke de WijsWZV960271648.21
63.Nikki HoofsTRB-RES960281448.72
DISJANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/96
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISNora ChrifMZ&PC9501002
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMLiset JansenDe Columbiaan9500418
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95


<< TOP >>
Programmanr. 45
23.3.08 - 8:16
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Micael CorreiaZeester Meerval900056931.04AA
2.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8631.07AA
3.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8931.13AA
3.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn910244931.13AA
5.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181931.51AA
6.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374931.93AA
7.Simon EdenburgLuctor et Emergo930156732.08BB
8.Sander BeekmanDe Columbiaan910007932.16BB
9.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/9032.70BB
10.Kevin JanssenZeester Meerval920410933.06BB
11.Robin van GulikTRB-RES900106133.21BB
12.Miguel CorreiaZeester Meerval930010333.25BB
13.HENK DEWEERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/226/8833.27RR
14.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/9033.33RR
15.Joey van DoesburgTRB-RES870073533.57
16.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/9533.77
17.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan920156933.80
18.Elwin KammingaDe Columbiaan910487133.90
19.Daan van ErpTRB-RES890383333.91
20.Christian BingelZ & PC DIO930320734.13
21.Jeffrey ThijssenZeester Meerval940044534.72
22.Jeroen DellebekeDe Stormvogel810035334.83
23.Thom van de WeteringZeester Meerval910255135.08
24.Robert GrootDe Krabben930199735.34
25.Jeroen VogelsangDe Dolfijn800164535.69
26.Enzo DiependaalTRB-RES920669135.84
27.Oskar BlesSBC2000910015336.13
28.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB810012336.40
29.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/9036.43
30.Roy SmitsDe Vennen920225936.47
31.Tim VerwestZV Vlaardingen920467536.82
32.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/9337.43
33.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB950131337.86
34.Rick HoekstraTRB-RES950143738.24
35.Joey SmitsDZT'62930602938.31
36.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/9438.39
37.Rudy ChambonWZV930677538.83
38.Youri AppeljanZPC Numansdorp950256739.60
39.Emiel van AvezaathTRB-RES920326139.77
40.Martino ValentijnZ & PC DIO940391340.32
41.Coen KuijpersSBC2000940283540.59
42.Wiebe van de RijtTRB-RES940093140.77
43.Alex in 't GroenDe Vennen950268344.66
NG.ZAMike ter HorstDe Zeeschuimers94-02785
AFGEMDamon JongeleenDe Columbiaan9501023
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481


<< TOP >>
Programmanr. 46
23.3.08 - 8:27
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Kathy GrootDe Krabben970044445.34
2.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/9745.46
3.Daphne ScheurwaterWiekslag970137245.58
4.Geneva JovalLuctor et Emergo970210846.21
5.Elise BoumanZPC Numansdorp980065846.69
6.Lilly de WitDe Stormvogel980054447.66
7.Mandy StevensDZT'62970286648.20
8.Anne VerhoefWZV970251048.28
9.Lisa BonhofTRB-RES970357248.95
10.Lisan TjioeTRB-RES980073649.26
11.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB970229451.97
12.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB970158254.63


<< TOP >>
Programmanr. 47
23.3.08 - 8:30
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/9640.92
2.Floris LafeberTRB-RES960214341.04
3.Bart GubbelsTRB-RES960201541.89
4.Levy KortDe Stormvogel960058342.47
5.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/9642.69
6.Wimar LindenbergDe Krabben960185743.34
7.Sam HeckDe Columbiaan970077944.99
8.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/9645.21
9.Philip van MollLuctor et Emergo970076746.85
10.Loed JacobsDZT'62980044147.01
11.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/9747.04
12.Stefan HoekstraTRB-RES970022347.06
13.BART BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/390/9847.37
14.Hein LafeberTRB-RES980043548.06
15.Koen van den BoerTRB-RES960042948.28
16.Ruben SchellekensTRB-RES970274748.81
17.Cristhian van SchijndelDZT'62980013149.79


<< TOP >>
Programmanr. 48
23.3.08 - 8:34
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017522:09.97AA
100m:1:01.74200m:2:09.97
2.Judith StapDe Stormvogel93027022:12.09AA
100m:1:04.20200m:2:12.09
3.Femke HendrikxDZT'6288016982:12.53AA
100m:1:04.23200m:2:12.53
4.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001182:12.68AA
100m:1:04.36200m:2:12.68
5.Annelotte HendriksenDe Columbiaan88016922:12.79AA
100m:1:03.67200m:2:12.79
6.Manon MinnebooDe Stormvogel93015482:14.36AA
100m:1:05.29200m:2:14.36
7.Désirée EmmenDe Vennen92048622:14.71BB
100m:1:03.80200m:2:14.71
8.Kira ToussaintDe Dolfijn94009902:15.23BB
100m:1:05.58200m:2:15.23
9.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001722:16.68BB
100m:1:07.10200m:2:16.68
10.Roos van EschTRB-RES82004682:18.07BB
100m:1:07.44200m:2:18.07
11.Sahar HamamDZT'6294054122:18.30BB
100m:1:07.75200m:2:18.30
12.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/932:19.51BB
100m:1:07.77200m:2:19.51
13.Pascalle RoversTRB-RES93010642:20.66RR
100m:1:06.89200m:2:20.66
14.Tania JacobsDe Columbiaan94008642:21.25RR
100m:1:06.82200m:2:21.25
15.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/932:22.03
100m:1:08.59200m:2:22.03
15.Jordan van WijkDe Zijl/LGB91083302:22.03
100m:1:09.54200m:2:22.03
17.Claudia den OttelanderSBC200095005522:22.22
100m:1:10.12200m:2:22.22
18.Tanja van EssenWiekslag94046782:22.26
100m:1:09.25200m:2:22.26
19.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo91023402:22.50
100m:1:08.48200m:2:22.50
20.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/922:23.24
100m:1:09.82200m:2:23.24
21.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/932:23.39
100m:1:12.15200m:2:23.39
22.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/912:23.56
100m:1:09.55200m:2:23.56
23.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/942:23.58
100m:1:08.89200m:2:23.58
24.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/932:24.28
100m:1:12.44200m:2:24.28
25.Merel ToussaintDe Futen92037882:24.84
100m:1:10.11200m:2:24.84
26.Bente van GennepSBC200092005902:25.06
100m:1:08.64200m:2:25.06
27.Anita SmitsTRB-RES69005222:25.52
100m:1:10.81200m:2:25.52
27.Kim SmuldersTRB-RES95012482:25.52
100m:1:11.24200m:2:25.52
29.Kelly MekesTRB-RES94027242:25.61
100m:1:09.79200m:2:25.61
30.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp93024702:26.97
100m:1:10.17200m:2:26.97
31.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/942:27.30
100m:1:13.11200m:2:27.30
32.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/942:28.28
100m:1:12.67200m:2:28.28
33.Kiani VermeulenBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/298/932:28.45
100m:1:11.20200m:2:28.45
34.Milena van SchijndelDZT'6294008182:29.02
100m:1:11.01200m:2:29.02
35.Gemma Schiphorst PreuperSBC200092033282:29.66
100m:1:12.36200m:2:29.66
36.Rebecca JohnsonDe Columbiaan94009642:30.02
100m:1:11.50200m:2:30.02
37.Anna KalseDe Dolfijn90018362:30.13
100m:1:12.53200m:2:30.13
38.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo96011662:30.16
100m:1:14.18200m:2:30.16
39.Pieternel BraamDe Zijl/LGB95016102:30.64
100m:1:15.61200m:2:30.64
40.Daisy KoningDe Zeeschuimers95003142:31.19
100m:1:13.53200m:2:31.19
41.Marleen BakkerTRB-RES93028742:31.39
100m:1:14.05200m:2:31.39
42.Sofie KalseDe Dolfijn94016642:32.08
100m:1:14.46200m:2:32.08
43.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/952:32.14
100m:1:14.11200m:2:32.14
44.Chantal van HerpenDZT'6290081642:32.53
100m:1:12.94200m:2:32.53
45.Laura OotesDe Dolfijn92013402:32.91
100m:1:14.42200m:2:32.91
46.Anne KlijbergWZV95039742:33.16
100m:1:11.91200m:2:33.16
47.Maike KorthoutWZV94060342:33.30
100m:1:13.75200m:2:33.30
48.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053342:33.43
100m:1:14.86200m:2:33.43
49.Yvon VromansTRB-RES92055762:34.00
100m:1:11.59200m:2:34.00
50.Estee VerdonkTRB-RES94058662:34.25
100m:1:14.06200m:2:34.25
51.Marlotte SpohrWZV93052882:34.42
100m:1:11.91200m:2:34.42
52.Louise van de MeerTRB-RES95041982:34.55
100m:1:13.68200m:2:34.55
53.Lola HolsboerDe Zeeschuimers96015542:35.05
100m:1:15.13200m:2:35.05
54.Lisanne de GraefDZT'6293069542:35.73
100m:1:14.03200m:2:35.73
55.Vera VinkenDZT'6294019282:36.51
100m:1:16.13200m:2:36.51
56.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/922:36.68
100m:1:14.37200m:2:36.68
57.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/942:37.34
100m:1:16.66200m:2:37.34
58.Ananda VeugenDZT'6295020702:37.54
100m:1:16.50200m:2:37.54
59.Indy DiependaalTRB-RES95049762:37.87
100m:1:16.56200m:2:37.87
60.Jennemieke AanraadSBC200093018342:38.13
100m:1:13.93200m:2:38.13
61.Kris van der PuttenTRB-RES92055742:38.54
100m:1:14.83200m:2:38.54
62.Lisa KoolenDZT'6295020722:39.25
100m:1:15.90200m:2:39.25
63.Femke van HestTRB-RES96042942:39.44
100m:1:15.26200m:2:39.44
64.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/922:40.41
100m:1:16.73200m:2:40.41
65.Madelon SchellekensDe Vennen95018882:40.51
100m:1:15.37200m:2:40.51
66.LIESBET LEDEGANCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/404/952:42.49
100m:1:17.39200m:2:42.49
67.Nicole PeetersSBC200093038422:43.82
100m:1:16.06200m:2:43.82
68.Lisa HartogsZ&PV Nuenen95050442:43.92
100m:1:17.93200m:2:43.92
69.Manon BalversWZV95020422:44.36
100m:1:17.90200m:2:44.36
70.Astrid DunwegZV Vlaardingen95019522:45.52
100m:1:19.09200m:2:45.52
71.Renate PeppensterTRB-RES96042982:45.55
100m:1:18.78200m:2:45.55
72.Anika BackxBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/583/952:46.83
100m:1:18.16200m:2:46.83
73.Laura van BeekWZV94065482:52.56
100m:1:22.73200m:2:52.56
74.Marloes BökeTRB-RES95020122:54.18
100m:1:21.34200m:2:54.18
75.Amy KieboomTRB-RES95025802:57.33
100m:1:23.67200m:2:57.33
76.Simone BalversWZV96008782:59.50
100m:1:26.13200m:2:59.50
77.Renske ZandbergTRB-RES96048323:05.17
100m:1:28.85200m:3:05.17
78.Nikki HoofsTRB-RES96028143:06.90
100m:1:29.11200m:3:06.90
NG.ZABirgit AdriaansenDe Krabben9503342
AFGEMRenske ScholteLuctor et Emergo9405922
AFGEMLaura de JongZ&PV Nuenen9103880


<< TOP >>
Programmanr. 49
23.3.08 - 9:19
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.921:56.76AA
100m:58.30200m:1:56.76
2.Toby AarnoutseLuctor et Emergo89000071:57.42AA
100m:57.84200m:1:57.42
3.Micael CorreiaZeester Meerval90005691:58.37AA
100m:56.50200m:1:58.37
4.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda90037491:58.92AA
100m:57.27200m:1:58.92
5.Joey van DoesburgTRB-RES87007352:00.29AA
100m:58.27200m:2:00.29
6.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021272:00.42AA
100m:58.51200m:2:00.42
7.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/882:00.79BB
100m:58.16200m:2:00.79
8.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel90020052:01.61BB
100m:57.29200m:2:01.61
9.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/902:01.89BB
100m:58.93200m:2:01.89
10.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/912:02.14BB
100m:59.22200m:2:02.14
11.Sander van ElburgMZ&PC88009372:04.28BB
100m:1:00.34200m:2:04.28
12.Luuk OnrustZeester Meerval92051252:06.17BB
100m:1:00.76200m:2:06.17
13.Raoul EngelenburgDe Dolfijn89008432:06.20RR
100m:1:01.06200m:2:06.20
14.Paul KosterZ & PC DIO93044652:06.84RR
100m:59.63200m:2:06.84
15.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008232:06.95
100m:1:01.76200m:2:06.95
16.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel93003532:07.39
100m:1:00.66200m:2:07.39
17.Rik BakkerTRB-RES91046252:07.48
100m:1:00.98200m:2:07.48
18.LAURENZ D'HAEMERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/197/882:09.16
100m:1:02.10200m:2:09.16
19.SEM VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/434/922:09.42
100m:1:04.08200m:2:09.42
20.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024452:09.47
100m:1:03.68200m:2:09.47
21.Roel VerdijkDe Vennen90043172:09.84
100m:1:03.32200m:2:09.84
22.Jeffrey ThijssenZeester Meerval94004452:10.33
100m:1:02.39200m:2:10.33
23.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/942:11.85
100m:1:05.32200m:2:11.85
24.Dirk VogelsZeester Meerval93024272:12.09
100m:1:04.71200m:2:12.09
25.CAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/912:12.68
100m:1:04.99200m:2:12.68
26.Simon StoutenDe Zijl/LGB94009432:13.61
100m:1:05.87200m:2:13.61
27.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB81001232:13.69
100m:1:04.78200m:2:13.69
28.Enzo DiependaalTRB-RES92066912:13.76
100m:1:04.38200m:2:13.76
29.Bob DalmeijerLuctor et Emergo94022032:14.02
100m:1:01.45200m:2:14.02
30.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/942:14.43
100m:1:04.89200m:2:14.43
31.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/922:14.51
100m:1:04.79200m:2:14.51
32.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/922:15.32
100m:1:06.26200m:2:15.32
33.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/942:15.59
100m:1:06.61200m:2:15.59
34.Thomas RietveldTRB-RES94018032:16.98
100m:1:06.50200m:2:16.98
35.Tom KalseDe Dolfijn92006452:17.77
100m:1:02.33200m:2:17.77
36.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/932:17.98
100m:1:06.30200m:2:17.98
37.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/942:18.06
100m:1:08.85200m:2:18.06
38.Paul van den DriestLuctor et Emergo92002832:19.26
100m:1:06.63200m:2:19.26
39.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/932:19.74
100m:1:09.50200m:2:19.74
40.Bjorn GrootDe Zijl/LGB93007212:19.98
100m:1:08.72200m:2:19.98
41.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp95019072:21.96
100m:1:07.79200m:2:21.96
42.ROB WENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/432/92:23.82
100m:1:07.76200m:2:23.82
43.Tian TjioeTRB-RES93060932:24.18
100m:1:12.42200m:2:24.18
44.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/922:24.59
100m:1:10.21200m:2:24.59
45.Bjorge JanssenTRB-RES93021712:25.81
100m:1:12.36200m:2:25.81
46.LAURENS VERHEECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/258/942:26.75
100m:1:12.06200m:2:26.75
47.BRENDT VAN MOLMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/426/942:27.38
100m:1:12.60200m:2:27.38
48.Alex in 't GroenDe Vennen95026832:29.64
100m:1:12.93200m:2:29.64
49.Koen van LieshoutDe Zijl/LGB95034452:30.88
100m:1:14.24200m:2:30.88
50.Leon VerschurenSBC200093044032:32.00
100m:1:11.74200m:2:32.00
51.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/952:34.54
100m:1:16.42200m:2:34.54
52.Jeroen MartinMZ&PC95008392:40.34
100m:1:17.92200m:2:40.34
53.JACOB QUINTYNMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/405/942:42.87
100m:1:17.91200m:2:42.87
54.Dennis MustersTRB-RES94036052:44.39
100m:1:20.14200m:2:44.39
DISKlaas van BeekDe Zeeschuimers88-05941
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481
NGWILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/89
NGJOERI VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/374/91


<< TOP >>
Programmanr. 50
23.3.08 - 9:49
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Inge ArtsZeester Meerval92030761:06.24AA
2.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan84021541:06.60AA
3.Anita SmitsTRB-RES69005221:10.03AA
4.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/901:10.25AA
5.Roos van EschTRB-RES82004681:11.62AA
6.Jolanda PostZ & PC DIO90048481:12.21AA
7.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001721:12.57BB
8.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:12.68BB
9.Jara SchmidtDe Columbiaan94050621:12.84BB
10.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007601:13.55BB
11.Renée RoksSBC200093038441:14.44BB
12.Estrella WierikxZPC Numansdorp94027121:15.82BB
13.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005721:15.95RR
14.Valerie NijsZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/019/931:16.27RR
15.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/921:16.37
16.Suzan van BoxtelTRB-RES94025781:16.44
17.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:17.85
18.Chantalle van der LindenZ & PC DIO92045241:18.52
19.Kim SmuldersTRB-RES95012481:18.82
20.Liliane SoléDe Stormvogel92060881:19.05
21.Nikey van de WeteringZeester Meerval95003361:19.69
22.Marceline de CloeDe Vennen96020501:20.25
23.Kelly MekesTRB-RES94027241:21.78
24.Jaimy KortDe Stormvogel92056541:22.96
25.Mónica van SchijndelDZT'6292023621:23.64
26.Laura OotesDe Dolfijn92013401:23.80
27.Marleen BakkerTRB-RES93028741:24.23
28.Catrina HagensWZV93053821:26.54
29.Anouk HesselingDe Columbiaan96010701:27.07
30.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/961:27.49
31.Joyce PenedoDe Columbiaan96029181:29.20
32.Renate PeppensterTRB-RES96042981:31.06
DISSophie SollieZeester Meerval9400140
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISKirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/961:35.60
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers8402500
AFGEMSuzanne SteekelenburgVan Vliet Barracuda8703902
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472
NGMilou JulicherWiekslag9301320


<< TOP >>
Programmanr. 51
23.3.08 - 10:04
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Sven JaegerHellas-Glana830102159.66AA
2.Niels van PolanenDe Columbiaan910180959.77AA
3.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487559.79AA
4.Vince PolakDe Columbiaan89052771:00.37AA
5.Charles PotinLuctor et Emergo83017011:00.96AA
6.Tom LommersWZV90018471:02.22AA
7.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn91024491:03.48BB
8.Miguel CorreiaZeester Meerval93001031:04.44BB
8.Sander van ElburgMZ&PC88009371:04.44BB
10.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024451:04.86BB
11.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/891:05.54BB
12.Eduard BremmerDe Columbiaan92001451:05.94BB
13.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn93005391:06.46RR
14.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008231:06.65RR
15.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/951:07.08
16.Roel VerdijkDe Vennen90043171:07.29
17.Robin van GulikTRB-RES90010611:07.37
18.Melvin SmitsDe Vennen90043151:07.91
19.Tom KalseDe Dolfijn92006451:08.06
20.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/931:08.38
21.Tim WinkelsZ&PV Nuenen87050251:08.67
22.Mike ter HorstDe Zeeschuimers94-027851:09.81
23.LAURENZ D'HAEMERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/197/881:09.94
24.Rik BakkerTRB-RES91046251:10.13
25.Kevin JanssenZeester Meerval92041091:10.69
26.Ramon BastiaansenZ & PC DIO93037971:10.78
27.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB81001231:11.58
28.Jeroen van ErveTRB-RES90059171:12.33
29.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/901:12.69
30.Thomas RietveldTRB-RES94018031:13.29
31.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/941:15.19
32.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/941:15.79
33.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/931:16.35
34.Joey SmitsDZT'6293060291:16.41
35.Bjorge JanssenTRB-RES93021711:17.47
36.Arno KammingaDe Columbiaan95024031:17.59
37.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/931:18.87
AFGEMDavy BisslikLuctor et Emergo8202351
NGEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87


<< TOP >>
Programmanr. 52
23.3.08 - 10:17
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
<< TOP >>
Programmanr. 53
23.3.08 - 10:17
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Peter RietveldTRB-RES96010811:19.35
2.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/961:19.93
3.Greg l' AmiDe Columbiaan96001011:20.82
4.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel97004891:21.61
5.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/961:24.34
6.JYRKI MOUTONMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/261/961:24.41
7.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/961:28.90
8.Jeroen OosthoekDe Columbiaan96025471:30.14
9.Wimar LindenbergDe Krabben96018571:30.49
10.TIMON GOETHALSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/433/971:31.36
11.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/961:39.21
12.AARON CASIERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/402/971:41.94
DISBRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/971:43.79
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 54
23.3.08 - 10:23
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9331.59AA
2.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers840250031.69AA
3.Miranda NijenhuisDe Columbiaan920407631.77AA
4.Manon MinnebooDe Stormvogel930154831.80AA
5.Judith StapDe Stormvogel930270232.04AA
6.Merel van der EntDe Stormvogel930397632.40AA
7.Laura de JongZ&PV Nuenen910388032.96BB
8.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen890178632.98BB
9.Cyril LandstraZeester Meerval930572233.03BB
10.Tamara van VlietDe Columbiaan940356233.08BB
11.Tamara BoeffDe Columbiaan930193033.15BB
12.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013233.69BB
13.Ilse ResinkZ & PC DIO930363233.73RR
14.Sabine LinaVan Vliet Barracuda890268033.84RR
15.Leonie van NoortDe Zijl/LGB930175233.91
16.Cynthia PotinLuctor et Emergo850237434.01
17.Désirée EmmenDe Vennen920486234.09
18.Sophie SollieZeester Meerval940014034.11
19.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/9534.19
20.Chantalle van der LindenZ & PC DIO920452434.22
21.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo910234034.52
22.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda910011834.55
23.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/9334.56
24.Aniek ResinkZ & PC DIO950073834.72
25.Roos van EschTRB-RES820046834.79
26.Jordan van WijkDe Zijl/LGB910833035.08
27.Eline van MollLuctor et Emergo950341235.19
28.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/9335.21
29.Marlotte SpohrWZV930528835.37
30.Natasja BoersDe Columbiaan950156035.45
31.Merel ToussaintDe Futen920378835.46
32.Pieternel BraamDe Zijl/LGB950161035.73
33.Daisy KoningDe Zeeschuimers950031435.74
34.Lisanne de GraefDZT'62930695435.92
35.Anne KlijbergWZV950397436.03
36.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/9336.26
37.Ananda VeugenDZT'62950207036.35
38.Yvon VromansTRB-RES920557636.40
39.Sanne BrugginkSBC2000920033036.48
40.Louise van de MeerTRB-RES950419836.54
41.SARAH VERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/052/9136.60
42.Maike KorthoutWZV940603436.77
42.Kinzie PullesWZV920280036.77
44.Desirée KemmerenWZV930373436.82
45.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/9336.84
46.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/9436.85
47.Marceline de CloeDe Vennen960205036.90
48.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/9436.98
49.Catrina HagensWZV930538237.14
50.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/9437.35
51.Chantal van HerpenDZT'62900816437.44
52.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/9637.50
53.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/9237.58
54.Mónica van SchijndelDZT'62920236237.76
55.Liliane SoléDe Stormvogel920608837.98
56.Ingrid PootZV Vlaardingen940411438.07
57.Valerie NijsZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/019/9338.13
58.Nicole PeetersSBC2000930384238.19
59.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo960116638.22
60.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/9438.27
61.Vera VinkenDZT'62940192838.28
62.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp930247038.30
63.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/9438.36
64.Lindsay van HoutumWZV940654638.90
65.Kiani VermeulenBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/298/9338.98
66.Sofie KalseDe Dolfijn940166439.03
67.Anna KalseDe Dolfijn900183639.04
68.Tamara van der SteenZV Vlaardingen960515639.16
69.Lola HolsboerDe Zeeschuimers960155439.19
70.Vanessa van SchijndelDZT'62950040039.23
71.Lisa HartogsZ&PV Nuenen950504439.35
72.Iranila PattipilohyDe Dolfijn960523039.39
73.Manon BalversWZV950204239.44
73.Estee VerdonkTRB-RES940586639.44
75.Gemma Schiphorst PreuperSBC2000920332839.48
76.Renate PeppensterTRB-RES960429839.50
77.Marleen BakkerTRB-RES930287439.67
78.Madelon SchellekensDe Vennen950188839.73
79.Amy van LierDe Vennen960302240.07
80.Lisa KoolenDZT'62950207240.11
81.Femke van HestTRB-RES960429440.36
82.Daphne VerstijnenTRB-RES960384440.67
83.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen940174641.24
84.Liza van CalisDZT'62940038241.53
85.Marloes BökeTRB-RES950201241.59
86.Elke van den HurkZ&PV Nuenen960181442.33
87.Nora ChrifMZ&PC950100242.59
88.Laura van BeekWZV940654842.88
89.Simone BalversWZV960087844.98
90.Renske ZandbergTRB-RES960483245.39
91.Celine van HoutumWZV960450846.57
92.Anastasia NovikovaTRB-RES960499646.78
DISGill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/95
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMLiset JansenDe Columbiaan9500418
AFGEMRenske ScholteLuctor et Emergo9405922
NGMilou JulicherWiekslag9301320


<< TOP >>
Programmanr. 55
23.3.08 - 10:44
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181927.63AA
2.Alan SmeetsHellas-Glana840208928.28AA
3.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8628.41AA
4.Tom LommersWZV900184729.29AA
5.Jeroen EggeraatDe Columbiaan920212729.34AA
6.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8929.36AA
7.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel900200529.46BB
8.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487529.52BB
9.Oscar SondermeijerDe Columbiaan910404529.64BB
10.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/9129.96BB
11.Edwin VerlaanTRB-RES780112130.36BB
12.Sander van ElburgMZ&PC880093730.50BB
13.Bob DalmeijerLuctor et Emergo940220330.95RR
14.Raoul EngelenburgDe Dolfijn890084330.97RR
15.Jeffrey ThijssenZeester Meerval940044531.27
16.Ramon BastiaansenZ & PC DIO930379731.72
17.Sibrand RinzemaDe Columbiaan930326931.84
18.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/9232.25
19.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/9432.30
20.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/9232.47
21.CAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/9132.54
22.Dirk VogelsZeester Meerval930242732.81
23.Klaas van BeekDe Zeeschuimers88-0594132.91
24.Rik BakkerTRB-RES910462533.08
25.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/9333.18
26.Roy SmitsDe Vennen920225933.21
27.Paul van den DriestLuctor et Emergo920028333.22
28.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/9233.30
29.Melvin SmitsDe Vennen900431533.33
30.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/8933.37
31.Tim VerwestZV Vlaardingen920467533.79
32.Jeroen van ErveTRB-RES900591734.06
33.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/9334.13
34.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/9334.25
35.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel930035334.47
36.Bjorn GrootDe Zijl/LGB930072134.96
37.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/9435.00
38.Tian TjioeTRB-RES930609335.46
39.SANDER V ERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/051/9435.93
40.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/9536.20
41.Tom HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/210/9536.82
42.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp950190736.92
43.Bart de BontWZV940272537.21
44.Leon VerschurenSBC2000930440337.22
45.BRENDT VAN MOLMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/426/9437.87
46.Alex in 't GroenDe Vennen950268338.23
47.Youri AppeljanZPC Numansdorp950256738.84
NGEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87
NGJan KerstenDe Columbiaan8601561


<< TOP >>
Programmanr. 56
23.3.08 - 10:55
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Leonie van MollLuctor et Emergo970112641.41
2.Elise BoumanZPC Numansdorp980065841.71
3.Kathy GrootDe Krabben970044441.72
4.Lilly de WitDe Stormvogel980054442.42
5.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/9742.51
6.Anne VerhoefWZV970251042.65
7.Geneva JovalLuctor et Emergo970210842.94
8.Mandy StevensDZT'62970286642.96
9.Carlijn BalversWZV970123843.70
10.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB970229444.37
11.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB970158246.52
12.Daniek PeppensterTRB-RES970291647.28
AFGEMMarloes van der VliesLuctor et Emergo9802784


<< TOP >>
Programmanr. 57
23.3.08 - 11:00
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/9635.10
2.Philip van MollLuctor et Emergo970076737.00
3.Joeri JacobsDe Columbiaan960004937.09
4.Levy KortDe Stormvogel960058337.60
5.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/9637.74
6.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/9638.21
7.Peter RietveldTRB-RES960108138.22
8.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel970048938.23
9.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/9639.25
10.Wouter StapDe Stormvogel970093539.95
11.Loed JacobsDZT'62980044140.49
12.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/9741.20
13.Floris LafeberTRB-RES960214341.29
14.Bart GubbelsTRB-RES960201541.30
15.Roy van der HeydenDZT'62970120941.38
16.Tim van der SteenZV Vlaardingen970296542.65
17.Ruben SchellekensTRB-RES970274744.30
18.Mark SmitsDZT'62960252544.55
19.Cristhian van SchijndelDZT'62980013144.69
20.Hein LafeberTRB-RES980043544.96
21.Koen van den BoerTRB-RES960042945.02


<< TOP >>
Programmanr. 58
23.3.08 - 11:05
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005722:48.15AA
100m:1:21.78200m:2:48.15
2.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/922:50.52AA
100m:1:22.91200m:2:50.52
3.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/902:51.19AA
100m:1:22.91200m:2:51.19
4.Cyril LandstraZeester Meerval93057222:53.99AA
100m:1:21.86200m:2:53.99
5.Yvette de GierDe Columbiaan94021242:54.05AA
100m:1:23.25200m:2:54.05
6.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027362:54.35AA
100m:1:23.81200m:2:54.35
7.Lotte NederstigtDe Krabben93030622:54.67BB
100m:1:23.01200m:2:54.67
8.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/902:54.96BB
100m:1:24.91200m:2:54.96
9.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007602:56.08BB
100m:1:25.00200m:2:56.08
10.Amira FathiDe Stormvogel94029742:58.02BB
100m:1:24.36200m:2:58.02
11.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/942:58.69BB
100m:1:24.95200m:2:58.69
12.Kristie DekkersZ & PC DIO94020683:01.04BB
100m:1:26.06200m:3:01.04
13.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053343:08.23RR
100m:1:30.87200m:3:08.23
14.Suzan van BoxtelTRB-RES94025783:11.79RR
100m:1:31.46200m:3:11.79
15.Ingrid PootZV Vlaardingen94041143:15.53
100m:1:34.67200m:3:15.53
16.Gill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/953:16.59
100m:1:33.74200m:3:16.59
17.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen94017463:19.67
100m:1:36.44200m:3:19.67
18.Tamara van der SteenZV Vlaardingen96051563:21.90
100m:1:38.49200m:3:21.90
19.Celine van HoutumWZV96045083:30.00
100m:1:40.51200m:3:30.00
NG.ZAKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers8402500
AFGEMEstrella WierikxZPC Numansdorp9402712
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 59
23.3.08 - 11:21
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Simon EdenburgLuctor et Emergo93015672:30.19AA
100m:1:12.83200m:2:30.19
2.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/902:33.40AA
100m:1:14.53200m:2:33.40
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen87001592:33.71AA
100m:1:14.60200m:2:33.71
4.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/902:35.16AA
100m:1:13.24200m:2:35.16
5.Kevin JanssenZeester Meerval92041092:35.98AA
100m:1:14.66200m:2:35.98
6.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015692:36.48AA
100m:1:16.91200m:2:36.48
7.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/932:36.55BB
100m:1:15.27200m:2:36.55
8.Daan van ErpTRB-RES89038332:37.45BB
100m:1:14.67200m:2:37.45
9.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/952:39.45BB
100m:1:16.58200m:2:39.45
10.Miguel CorreiaZeester Meerval93001032:42.02BB
100m:1:17.20200m:2:42.02
11.Thom van de WeteringZeester Meerval91025512:42.96BB
100m:1:17.63200m:2:42.96
12.Christian BingelZ & PC DIO93032072:44.22BB
100m:1:18.23200m:2:44.22
13.Jeroen VogelsangDe Dolfijn80016452:46.98RR
100m:1:19.48200m:2:46.98
14.Robert GrootDe Krabben93019972:49.44RR
100m:1:18.84200m:2:49.44
15.Elwin KammingaDe Columbiaan91048712:49.85
100m:1:20.71200m:2:49.85
16.Robin van GulikTRB-RES90010612:50.20
100m:1:19.35200m:2:50.20
17.Roy SmitsDe Vennen92022592:51.61
100m:1:22.60200m:2:51.61
18.HENK DEWEERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/226/882:53.65
100m:1:21.24200m:2:53.65
19.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB95013132:56.22
100m:1:25.93200m:2:56.22
20.Rick HoekstraTRB-RES95014372:58.35
100m:1:26.00200m:2:58.35
21.Oskar BlesSBC200091001532:59.09
100m:1:24.76200m:2:59.09
22.Youri AppeljanZPC Numansdorp95025673:01.23
100m:1:26.93200m:3:01.23
23.Wiebe van de RijtTRB-RES94009313:07.37
100m:1:31.59200m:3:07.37
DISSander BeekmanDe Columbiaan91000792:33.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:14.44200m:2:33.90
DISMike ter HorstDe Zeeschuimers94-027852:46.52
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:17.89200m:2:46.52
DISAARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/902:48.46
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:20.72200m:2:48.46
DISSHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/943:00.58
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:25.69200m:3:00.58
AFGEMDavy BisslikLuctor et Emergo8202351


<< TOP >>
Programmanr. 60
23.3.08 - 11:39
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl/LGB930175259.27AA
2.Femke HendrikxDZT'62880169859.79AA
3.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169259.87AA
4.Manon MinnebooDe Stormvogel930154859.91AA
5.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/931:00.02AA
6.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan84021541:00.41AA
7.Jolanda PostZ & PC DIO90048481:00.76BB
8.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001181:02.20BB
9.Inge ArtsZeester Meerval92030761:02.47BB
10.Sahar HamamDZT'6294054121:02.71BB
11.Tanja van EssenWiekslag94046781:02.80BB
12.Désirée EmmenDe Vennen92048621:02.88BB
13.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/931:03.50RR
14.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:03.60RR
15.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001721:03.65
16.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026801:03.88
17.Sophie SollieZeester Meerval94001401:04.00
18.Laura de JongZ&PV Nuenen91038801:04.06
19.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/911:04.22
20.Renée RoksSBC200093038441:04.52
21.Pascalle RoversTRB-RES93010641:04.59
22.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp93024701:04.63
23.Jara SchmidtDe Columbiaan94050621:04.99
24.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:05.05
25.Jordan van WijkDe Zijl/LGB91083301:05.24
26.Celine HoogendijkZV Vlaardingen96015961:05.29
27.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo91023401:05.34
28.Bente van GennepSBC200092005901:05.48
29.Kelly MekesTRB-RES94027241:05.67
30.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/951:05.92
31.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/931:06.07
32.Jennemieke AanraadSBC200093018341:06.16
33.Jannemieke van AvezaathTRB-RES89001321:06.21
34.Ilse ResinkZ & PC DIO93036321:06.30
35.Chantal van HerpenDZT'6290081641:06.41
36.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/941:06.65
37.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/931:06.87
38.Claudia den OttelanderSBC200095005521:07.11
39.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/941:07.56
40.Kim SmuldersTRB-RES95012481:07.86
41.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/931:07.90
42.Merel ToussaintDe Futen92037881:07.94
43.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/941:08.04
44.Liliane SoléDe Stormvogel92060881:08.09
45.Valerie NijsZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/019/931:08.26
46.Marceline de CloeDe Vennen96020501:08.33
47.Yvon VromansTRB-RES92055761:08.41
48.Ingrid BakkerTRB-RES93028721:08.70
49.Marlotte SpohrWZV93052881:08.75
50.Kiani VermeulenBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/298/931:08.78
51.Anne KlijbergWZV95039741:08.81
52.Maike KorthoutWZV94060341:09.00
53.Marleen BakkerTRB-RES93028741:09.10
54.Rebecca JohnsonDe Columbiaan94009641:09.32
55.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/941:09.34
55.Eline van MollLuctor et Emergo95034121:09.34
57.Milena van SchijndelDZT'6294008181:09.55
58.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo96011661:09.58
59.Jaimy KortDe Stormvogel92056541:10.01
60.Mónica van SchijndelDZT'6292023621:10.06
61.Ananda VeugenDZT'6295020701:10.15
62.Laura OotesDe Dolfijn92013401:10.22
63.Natasja BoersDe Columbiaan95015601:10.27
64.Gill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/951:10.29
65.Indy DiependaalTRB-RES95049761:10.65
66.Estee VerdonkTRB-RES94058661:10.84
67.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/961:11.05
68.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053341:11.14
69.Kinzie PullesWZV92028001:11.41
70.Lichelle GrootDe Krabben90063081:11.54
71.Kris van der PuttenTRB-RES92055741:11.66
72.Lisa HartogsZ&PV Nuenen95050441:12.17
73.Lisanne de GraefDZT'6293069541:12.30
74.SARAH VERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/052/911:12.62
75.Joyce PenedoDe Columbiaan96029181:12.65
76.Vanessa van SchijndelDZT'6295004001:12.76
76.Femke van HestTRB-RES96042941:12.76
78.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/921:12.87
79.Lisa KoolenDZT'6295020721:13.12
80.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/921:13.24
81.Desirée KemmerenWZV93037341:13.27
82.Astrid DunwegZV Vlaardingen95019521:13.41
83.Nicole PeetersSBC200093038421:13.42
84.Madelon SchellekensDe Vennen95018881:13.47
85.Anika BackxBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/583/951:13.74
86.Manon BalversWZV95020421:14.38
87.Amy van LierDe Vennen96030221:14.67
88.Liza van CalisDZT'6294003821:15.81
89.Renate PeppensterTRB-RES96042981:15.96
90.Lindsay van HoutumWZV94065461:16.73
91.Iranila PattipilohyDe Dolfijn96052301:18.63
92.Simone BalversWZV96008781:21.33
93.Daphne VerstijnenTRB-RES96038441:21.37
DISJANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/96
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAnouk HesselingDe Columbiaan9601070
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLouise van de MeerTRB-RES9504198
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZABirgit AdriaansenDe Krabben9503342
AFGEMLiset JansenDe Columbiaan9500418
AFGEMSuzanne SteekelenburgVan Vliet Barracuda8703902
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 61
23.3.08 - 12:10
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8951.66AA
2.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9252.50AA
3.Micael CorreiaZeester Meerval900056952.59AA
4.Toby AarnoutseLuctor et Emergo890000752.76AA
5.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel900200553.27AA
6.Alan SmeetsHellas-Glana840208953.40AA
7.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374953.65BB
8.Joey van DoesburgTRB-RES870073554.31BB
9.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8954.48BB
10.Tom LommersWZV900184754.70BB
11.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8655.81BB
12.Sander van ElburgMZ&PC880093755.87BB
13.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/8855.96RR
14.Oscar SondermeijerDe Columbiaan910404555.99RR
15.Paul KosterZ & PC DIO930446556.07
16.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487556.26
17.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/9056.41
18.Raoul EngelenburgDe Dolfijn890084356.81
19.Rik BakkerTRB-RES910462556.82
20.Edwin VerlaanTRB-RES780112157.75
21.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel930035357.83
22.Roel VerdijkDe Vennen900431757.84
23.Julian van LeuvenDe Dolfijn920082358.18
24.Dirk HoekDe Zijl/LGB820244558.51
25.Bob DalmeijerLuctor et Emergo940220358.61
26.Charles PotinLuctor et Emergo830170158.69
27.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/8958.80
27.Tim WinkelsZ&PV Nuenen870502558.80
29.LAURENZ D'HAEMERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/197/8859.03
30.Jeffrey ThijssenZeester Meerval940044559.07
31.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB810012359.14
32.Luuk OnrustZeester Meerval920512559.19
33.SEM VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/434/9259.27
34.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/9259.35
35.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn930053959.48
36.Enzo DiependaalTRB-RES920669159.52
37.Daan van ErpTRB-RES890383359.56
38.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/9359.74
39.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/9259.85
40.Ramon BastiaansenZ & PC DIO930379759.91
41.Tom KalseDe Dolfijn920064559.95
42.Melvin SmitsDe Vennen90043151:00.05
43.Simon StoutenDe Zijl/LGB94009431:00.24
44.CAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/911:00.44
45.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/941:00.99
46.Christian BingelZ & PC DIO93032071:01.11
47.Tim VerwestZV Vlaardingen92046751:01.48
48.Jeroen VogelsangDe Dolfijn80016451:01.57
49.Tian TjioeTRB-RES93060931:01.64
50.Jeroen van ErveTRB-RES90059171:01.79
51.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/941:01.82
52.Robert GrootDe Krabben93019971:01.98
53.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/931:02.65
54.Thomas RietveldTRB-RES94018031:02.96
55.Bjorn GrootDe Zijl/LGB93007211:03.40
56.Paul van den DriestLuctor et Emergo92002831:03.49
57.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/931:03.63
58.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/931:03.89
59.Joey SmitsDZT'6293060291:04.60
60.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/941:04.88
61.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp95019071:05.06
62.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/941:05.16
63.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/921:05.18
64.ROB WENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/432/91:06.24
65.Leon VerschurenSBC200093044031:08.00
66.LAURENS VERHEECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/258/941:08.25
67.Wiebe van de RijtTRB-RES94009311:08.32
68.Alex in 't GroenDe Vennen95026831:08.37
69.Koen van LieshoutDe Zijl/LGB95034451:08.67
70.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/941:09.14
71.Bart de BontWZV94027251:09.46
72.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/951:09.48
73.SANDER V ERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/051/941:09.77
74.Martino ValentijnZ & PC DIO94039131:11.63
75.Rick HoekstraTRB-RES95014371:12.62
76.Coen KuijpersSBC200094028351:14.27
77.JACOB QUINTYNMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/405/941:16.10
DISKlaas van BeekDe Zeeschuimers88-05941
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481
NGEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87
NGJOERI VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/374/91


<< TOP >>
Programmanr. 62
23.3.08 - 12:34
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/971:16.04
2.Daphne ScheurwaterWiekslag97013721:17.40
3.Kathy GrootDe Krabben97004441:18.35
4.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB97022941:25.31
5.TINE DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/388/981:25.51
6.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB97015821:37.76


<< TOP >>
Programmanr. 63
23.3.08 - 12:36
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Greg l' AmiDe Columbiaan96001011:06.27
2.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/961:07.00
3.Peter RietveldTRB-RES96010811:07.33
4.JYRKI MOUTONMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/261/961:07.39
5.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/961:10.50
6.Levy KortDe Stormvogel96005831:10.82
7.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel97004891:10.88
8.Floris LafeberTRB-RES96021431:11.02
9.Jeroen OosthoekDe Columbiaan96025471:11.07
10.Sam HeckDe Columbiaan97007791:11.81
11.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/961:12.26
12.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/961:12.59
13.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/971:12.78
14.Wimar LindenbergDe Krabben96018571:12.93
15.TIMON GOETHALSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/433/971:13.00
16.Bart GubbelsTRB-RES96020151:13.77
17.Joeri JacobsDe Columbiaan96000491:14.14
18.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/961:14.19
19.Wouter StapDe Stormvogel97009351:14.23
20.Philip van MollLuctor et Emergo97007671:15.30
21.BRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/971:16.53
22.Stefan HoekstraTRB-RES97002231:17.29
23.AARON CASIERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/402/971:20.55
24.Roy van der HeydenDZT'6297012091:22.43
25.Mark SmitsDZT'6296025251:22.52
26.Ruben SchellekensTRB-RES97027471:25.06


<< TOP >>
Programmanr. 64
23.3.08 - 12:45
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Eline BoersDe Columbiaan91045461:07.62AA
2.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040761:08.26AA
3.Judith StapDe Stormvogel93027021:08.63AA
4.Femke HendrikxDZT'6288016981:08.78AA
5.Inge ArtsZeester Meerval92030761:10.27AA
6.Merel van der EntDe Stormvogel93039761:10.38AA
7.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen89017861:10.58BB
8.Jolanda PostZ & PC DIO90048481:11.02BB
9.Manon MinnebooDe Stormvogel93015481:11.45BB
10.Tamara van VlietDe Columbiaan94035621:11.83BB
11.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:12.04BB
12.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/901:12.78BB
13.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/921:12.80RR
14.Cyril LandstraZeester Meerval93057221:13.04RR
15.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026801:13.16
16.Sophie SollieZeester Meerval94001401:13.48
17.Jannemieke van AvezaathTRB-RES89001321:13.56
18.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/901:13.83
19.Sahar HamamDZT'6294054121:13.89
20.Anita SmitsTRB-RES69005221:14.10
21.Désirée EmmenDe Vennen92048621:14.76
22.Yvette de GierDe Columbiaan94021241:14.90
23.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005721:14.93
24.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:15.09
25.Kristie DekkersZ & PC DIO94020681:15.25
25.Tania JacobsDe Columbiaan94008641:15.25
27.Aniek ResinkZ & PC DIO95007381:15.40
27.Renée RoksSBC200093038441:15.40
29.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/931:15.56
30.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/921:15.63
31.Chantalle van der LindenZ & PC DIO92045241:16.15
32.Suzan van BoxtelTRB-RES94025781:16.29
33.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001721:16.40
34.Pascalle RoversTRB-RES93010641:16.43
35.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/931:16.63
36.Tamara BoeffDe Columbiaan93019301:16.88
37.Bente van GennepSBC200092005901:16.99
38.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027361:17.01
39.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp93024701:17.62
40.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/941:18.13
41.Kim SmuldersTRB-RES95012481:18.22
42.Cynthia PotinLuctor et Emergo85023741:18.25
43.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/931:18.44
44.Nikey van de WeteringZeester Meerval95003361:18.54
45.Sanne BrugginkSBC200092003301:18.57
46.Vera VinkenDZT'6294019281:18.73
47.Celine HoogendijkZV Vlaardingen96015961:18.89
48.Merel ToussaintDe Futen92037881:18.92
49.Ingrid BakkerTRB-RES93028721:18.97
49.Jennemieke AanraadSBC200093018341:18.97
51.Lotte NederstigtDe Krabben93030621:19.00
52.Valerie NijsZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/019/931:19.06
53.Anna KalseDe Dolfijn90018361:19.07
54.Dashney VerweijBZV94039161:19.29
55.Milena van SchijndelDZT'6294008181:19.42
56.Marceline de CloeDe Vennen96020501:19.49
57.Natasja BoersDe Columbiaan95015601:19.52
57.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053341:19.52
59.Chantal van HerpenDZT'6290081641:19.53
60.Catrina HagensWZV93053821:19.62
61.Claudia den OttelanderSBC200095005521:19.65
62.Pieternel BraamDe Zijl/LGB95016101:19.83
63.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/941:20.18
64.Sofie KalseDe Dolfijn94016641:20.21
65.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/931:20.75
66.Yvon VromansTRB-RES92055761:20.91
67.Eline van MollLuctor et Emergo95034121:20.99
68.Amira FathiDe Stormvogel94029741:21.01
69.Laura OotesDe Dolfijn92013401:21.41
70.Anne KlijbergWZV95039741:21.57
71.Lisanne de GraefDZT'6293069541:21.72
72.Kinzie PullesWZV92028001:21.76
73.Daisy KoningDe Zeeschuimers95003141:21.95
74.Ingrid PootZV Vlaardingen94041141:21.99
75.Desirée KemmerenWZV93037341:22.25
76.Mónica van SchijndelDZT'6292023621:22.27
77.Indy DiependaalTRB-RES95049761:22.57
78.Gemma Schiphorst PreuperSBC200092033281:22.89
79.Lola HolsboerDe Zeeschuimers96015541:23.10
80.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/941:23.15
81.Vanessa van SchijndelDZT'6295004001:24.25
82.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/961:24.70
83.Estee VerdonkTRB-RES94058661:25.67
84.Lisa KoolenDZT'6295020721:25.72
85.Femke van HestTRB-RES96042941:26.02
86.Liza van CalisDZT'6294003821:26.11
87.Anika BackxBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/583/951:26.18
88.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/921:26.60
89.Lisa HartogsZ&PV Nuenen95050441:26.73
90.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen94017461:27.67
91.Tamara van der SteenZV Vlaardingen96051561:28.14
92.Lindsay van HoutumWZV94065461:28.21
93.Elke van den HurkZ&PV Nuenen96018141:29.15
94.Laura van BeekWZV94065481:31.57
95.Iranila PattipilohyDe Dolfijn96052301:33.66
96.Daphne VerstijnenTRB-RES96038441:34.94
DISMarcella WijtmansWZV9403688
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers8402500
NGEstrella WierikxZPC Numansdorp9402712
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 65
23.3.08 - 13:19
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Micael CorreiaZeester Meerval90005691:01.24AA
2.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.921:01.86AA
3.Toby AarnoutseLuctor et Emergo89000071:02.25AA
4.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn91024491:02.59AA
5.Vince PolakDe Columbiaan89052771:02.80AA
6.Sven JaegerHellas-Glana83010211:03.11AA
7.Tom LommersWZV90018471:03.25BB
8.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/901:03.29BB
8.Joey van DoesburgTRB-RES87007351:03.29BB
10.Charles PotinLuctor et Emergo83017011:04.29BB
11.Simon EdenburgLuctor et Emergo93015671:04.32BB
12.Robin van GulikTRB-RES90010611:05.20BB
13.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda90018191:05.45RR
14.Miguel CorreiaZeester Meerval93001031:05.68RR
15.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/901:05.77
16.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/911:05.96
17.Eduard BremmerDe Columbiaan92001451:06.40
18.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008231:06.65
19.Daan van ErpTRB-RES89038331:07.12
20.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/951:07.45
21.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn93005391:08.13
22.Tom KalseDe Dolfijn92006451:08.19
23.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/881:08.38
24.Kevin JanssenZeester Meerval92041091:08.44
25.Niels van PolanenDe Columbiaan91018091:08.66
26.Edwin VerlaanTRB-RES78011211:08.68
27.Melvin SmitsDe Vennen90043151:08.91
28.Roel VerdijkDe Vennen90043171:09.13
29.Raoul EngelenburgDe Dolfijn89008431:09.40
30.Jeroen DellebekeDe Stormvogel81003531:09.60
31.Roy SmitsDe Vennen92022591:09.75
32.Luuk OnrustZeester Meerval92051251:09.83
33.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel93003531:09.96
34.Christian BingelZ & PC DIO93032071:10.18
35.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024451:10.25
36.Thom van de WeteringZeester Meerval91025511:10.34
37.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/931:10.46
38.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/931:10.54
39.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/941:10.75
40.Dirk VogelsZeester Meerval93024271:10.88
41.Enzo DiependaalTRB-RES92066911:10.93
42.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/901:10.97
43.Sibrand RinzemaDe Columbiaan93032691:11.29
44.Jeroen VogelsangDe Dolfijn80016451:11.57
45.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/941:12.04
46.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/931:12.13
47.Paul van den DriestLuctor et Emergo92002831:12.26
48.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/941:12.96
49.Oskar BlesSBC200091001531:14.77
50.Jeroen van ErveTRB-RES90059171:14.97
51.Klaas van BeekDe Zeeschuimers88-059411:14.99
52.Joey SmitsDZT'6293060291:15.24
53.Simon StoutenDe Zijl/LGB94009431:15.40
54.Thomas RietveldTRB-RES94018031:15.53
55.Tian TjioeTRB-RES93060931:15.89
56.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB95013131:16.97
57.Arno KammingaDe Columbiaan95024031:16.99
58.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp95019071:17.29
58.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/941:17.29
60.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/941:18.21
61.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/941:18.56
62.Wiebe van de RijtTRB-RES94009311:19.42
63.Bart de BontWZV94027251:19.81
64.Youri AppeljanZPC Numansdorp95025671:19.99
65.SANDER V ERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/051/941:20.16
66.Rick HoekstraTRB-RES95014371:21.39
DISJasper van MierloZwem & Poloklub Budel90020051:02.59
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISJACOB QUINTYNMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/405/941:34.56
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAMike ter HorstDe Zeeschuimers94-02785
AFGEMDamon JongeleenDe Columbiaan9501023
AFGEMDavy BisslikLuctor et Emergo8202351
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481
AFGEMDiederick GroeneveldBZV9502123
NGWILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/89
NGJan KerstenDe Columbiaan8601561


<< TOP >>
Programmanr. 66
23.3.08 - 13:43
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Daphne ScheurwaterWiekslag97013721:26.71
2.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/971:27.90
3.Kathy GrootDe Krabben97004441:28.12
4.Geneva JovalLuctor et Emergo97021081:29.88
5.Lilly de WitDe Stormvogel98005441:30.29
6.Anne VerhoefWZV97025101:30.31
7.Elise BoumanZPC Numansdorp98006581:31.76
8.Mandy StevensDZT'6297028661:33.06
9.Leonie van MollLuctor et Emergo97011261:33.53


<< TOP >>
Programmanr. 67
23.3.08 - 13:48
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/961:19.95
2.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/961:20.63
3.Peter RietveldTRB-RES96010811:20.68
4.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/961:21.51
5.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/961:23.74
6.Floris LafeberTRB-RES96021431:23.88
7.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel97004891:24.72
8.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/961:25.24
9.Bart GubbelsTRB-RES96020151:26.92
10.Wouter StapDe Stormvogel97009351:28.35
11.Loed JacobsDZT'6298004411:29.32
12.Roy van der HeydenDZT'6297012091:35.81
DISLevy KortDe Stormvogel96005831:22.78
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 44
23.3.08 - 18:00
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Eline BoersDe Columbiaan910454633.20
2.Larissa BrakDe Zijl/LGB880057235.41
3.Tamara van VlietDe Columbiaan940356235.84
4.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/9236.41
5.Estrella WierikxZPC Numansdorp940271236.66
6.Jolanda PostZ & PC DIO900484836.69
Finale B
7.Yvette de GierDe Columbiaan940212436.83
8.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen890178637.32
9.Cyril LandstraZeester Meerval930572237.54
10.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013237.60
11.Kristie DekkersZ & PC DIO940206838.31
12.Susanne van der LindenZ & PC DIO880273638.70


<< TOP >>
Programmanr. 45
23.3.08 - 18:03
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8629.50
2.Micael CorreiaZeester Meerval900056930.09
3.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181931.54
4.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn910244931.57
5.Simon EdenburgLuctor et Emergo930156731.80
6.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374932.18
Finale B
7.Sander BeekmanDe Columbiaan910007932.32
8.Robin van GulikTRB-RES900106132.59
9.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/9033.00
10.HENK DEWEERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/226/8833.06
11.Kevin JanssenZeester Meerval920410933.20
NG.ZAJENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/90


<< TOP >>
Programmanr. 48
23.3.08 - 18:05
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017522:07.14
100m:1:01.14200m:2:07.14
2.Femke HendrikxDZT'6288016982:10.47
100m:1:02.12200m:2:10.47
3.Judith StapDe Stormvogel93027022:11.58
100m:1:03.57200m:2:11.58
4.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001182:13.87
100m:1:04.01200m:2:13.87
5.Désirée EmmenDe Vennen92048622:15.75
100m:1:05.08200m:2:15.75
6.Manon MinnebooDe Stormvogel93015482:18.05
100m:1:05.97200m:2:18.05
Finale B
7.Kira ToussaintDe Dolfijn94009902:11.82
100m:1:04.57200m:2:11.82
8.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001722:14.34
100m:1:06.58200m:2:14.34
9.Sahar HamamDZT'6294054122:20.09
100m:1:08.52200m:2:20.09
10.Tania JacobsDe Columbiaan94008642:20.69
100m:1:08.68200m:2:20.69
11.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/932:21.54
100m:1:08.30200m:2:21.54
12.Pascalle RoversTRB-RES93010642:22.05
100m:1:07.53200m:2:22.05


<< TOP >>
Programmanr. 49
23.3.08 - 18:12
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.921:53.66
100m:54.97200m:1:53.66
2.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda90037491:56.67
100m:58.52200m:1:56.67
3.Toby AarnoutseLuctor et Emergo89000071:57.38
100m:56.68200m:1:57.38
4.Joey van DoesburgTRB-RES87007351:59.68
100m:57.89200m:1:59.68
5.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021272:00.52
100m:59.25200m:2:00.52
6.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/882:01.89
100m:57.60200m:2:01.89
Finale B
7.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/912:01.22
100m:59.33200m:2:01.22
8.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/902:01.61
100m:58.99200m:2:01.61
9.Sander van ElburgMZ&PC88009372:04.99
100m:59.98200m:2:04.99
10.Raoul EngelenburgDe Dolfijn89008432:06.03
100m:1:01.57200m:2:06.03
11.Luuk OnrustZeester Meerval92051252:06.75
100m:1:01.77200m:2:06.75
12.Paul KosterZ & PC DIO93044652:07.14
100m:1:02.14200m:2:07.14


<< TOP >>
Programmanr. 50
23.3.08 - 18:18
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan84021541:04.82
2.Inge ArtsZeester Meerval92030761:06.16
3.Anita SmitsTRB-RES69005221:10.17
4.Roos van EschTRB-RES82004681:10.48
5.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001721:12.39
6.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/901:15.15
Finale B
7.Jara SchmidtDe Columbiaan94050621:12.22
8.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:15.52
9.Suzan van BoxtelTRB-RES94025781:15.64
10.Kim SmuldersTRB-RES95012481:16.80
11.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/921:17.33
12.Chantalle van der LindenZ & PC DIO92045241:19.42


<< TOP >>
Programmanr. 51
23.3.08 - 18:23
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Sven JaegerHellas-Glana830102157.99
2.Vince PolakDe Columbiaan890527759.45
3.Niels van PolanenDe Columbiaan910180959.56
4.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487559.79
5.Charles PotinLuctor et Emergo83017011:01.31
6.Tom LommersWZV90018471:02.68
Finale B
7.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024451:03.96
8.Sander van ElburgMZ&PC88009371:04.09
9.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/891:04.51
10.Eduard BremmerDe Columbiaan92001451:06.40
11.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn93005391:08.06
NG.ZADieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/95


<< TOP >>
Programmanr. 54
23.3.08 - 18:26
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan920407630.40
2.Judith StapDe Stormvogel930270231.64
3.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers840250031.81
4.Manon MinnebooDe Stormvogel930154831.82
5.Merel van der EntDe Stormvogel930397632.15
6.Laura de JongZ&PV Nuenen910388032.60
Finale B
7.Tamara BoeffDe Columbiaan930193032.84
8.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen890178633.15
9.Ilse ResinkZ & PC DIO930363233.63
10.Tamara van VlietDe Columbiaan940356233.69
11.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013234.06
12.Cyril LandstraZeester Meerval930572239.14


<< TOP >>
Programmanr. 55
23.3.08 - 18:29
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181927.69
2.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8627.70
3.Jeroen EggeraatDe Columbiaan920212729.02
4.Tom LommersWZV900184729.14
5.Oscar SondermeijerDe Columbiaan910404529.24
6.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487529.36
Finale B
7.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/9129.63
8.Edwin VerlaanTRB-RES780112130.29
9.Raoul EngelenburgDe Dolfijn890084330.51
10.Bob DalmeijerLuctor et Emergo940220330.69
11.Ramon BastiaansenZ & PC DIO930379731.55
12.Sibrand RinzemaDe Columbiaan930326932.18


<< TOP >>
Programmanr. 58
23.3.08 - 18:32
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005722:45.08
100m:1:19.55200m:2:45.08
2.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/902:52.18
100m:1:21.68200m:2:52.18
3.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/922:53.75
100m:1:21.45200m:2:53.75
4.Lotte NederstigtDe Krabben93030622:56.64
100m:1:24.28200m:2:56.64
5.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027362:56.79
100m:1:24.49200m:2:56.79
6.Cyril LandstraZeester Meerval93057223:03.43
100m:1:24.21200m:3:03.43
Finale B
7.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007602:55.19
100m:1:23.43200m:2:55.19
8.Amira FathiDe Stormvogel94029742:59.70
100m:1:25.22200m:2:59.70
9.Kristie DekkersZ & PC DIO94020683:00.42
100m:1:26.73200m:3:00.42
10.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053343:07.86
100m:1:29.82200m:3:07.86
11.Suzan van BoxtelTRB-RES94025783:13.06
100m:1:32.56200m:3:13.06
NG.ZARoza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/90


<< TOP >>
Programmanr. 59
23.3.08 - 18:39
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Simon EdenburgLuctor et Emergo93015672:30.20
100m:1:12.62200m:2:30.20
2.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/902:31.60
100m:1:13.65200m:2:31.60
3.Kevin JanssenZeester Meerval92041092:34.18
100m:1:13.18200m:2:34.18
4.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015692:34.24
100m:1:12.66200m:2:34.24
5.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/902:35.57
100m:1:13.94200m:2:35.57
6.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/932:40.03
100m:1:16.13200m:2:40.03
Finale B
7.Daan van ErpTRB-RES89038332:39.44
100m:1:15.04200m:2:39.44
8.Christian BingelZ & PC DIO93032072:44.69
100m:1:18.49200m:2:44.69
9.Robert GrootDe Krabben93019972:46.22
100m:1:18.92200m:2:46.22
10.Roy SmitsDe Vennen92022592:49.07
100m:1:20.24200m:2:49.07
11.Jeroen VogelsangDe Dolfijn80016452:49.66
100m:1:20.38200m:2:49.66
12.Elwin KammingaDe Columbiaan91048712:50.47
100m:1:20.63200m:2:50.47


<< TOP >>
Programmanr. 60
23.3.08 - 18:46
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Femke HendrikxDZT'62880169859.34
2.Manon MinnebooDe Stormvogel930154859.42
3.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan840215459.50
4.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169259.70
5.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9359.77
6.Leonie van NoortDe Zijl/LGB930175259.79
Finale B
7.Jolanda PostZ & PC DIO90048481:00.97
8.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001181:01.12
9.Désirée EmmenDe Vennen92048621:02.99
10.Sahar HamamDZT'6294054121:03.82
11.Iris BarendregtVan Vliet Barracuda86001721:03.90
12.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:04.56


<< TOP >>
Programmanr. 61
23.3.08 - 18:50
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9251.80
2.Micael CorreiaZeester Meerval900056952.49
3.Toby AarnoutseLuctor et Emergo890000753.50
4.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374954.05
5.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8954.52
6.Joey van DoesburgTRB-RES870073554.99
Finale B
7.Sander van ElburgMZ&PC880093755.08
8.Oscar SondermeijerDe Columbiaan910404556.30
9.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/8856.42
10.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8657.29
11.Paul KosterZ & PC DIO930446557.46
12.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo900487557.85


<< TOP >>
Programmanr. 64
23.3.08 - 18:54
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040761:05.05
2.Eline BoersDe Columbiaan91045461:05.19
3.Judith StapDe Stormvogel93027021:08.90
4.Merel van der EntDe Stormvogel93039761:11.39
5.Femke HendrikxDZT'6288016981:12.87
6.Inge ArtsZeester Meerval92030761:13.02
Finale B
7.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:10.12
8.Tamara van VlietDe Columbiaan94035621:11.45
9.Natalie van der HoevenZV Vlaardingen89017861:11.63
10.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026801:12.48
11.Emelie Van Den HeuvelBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/293/921:14.33
12.Jannemieke van AvezaathTRB-RES89001321:15.86


<< TOP >>
Programmanr. 65
23.3.08 - 18:58
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9259.34
2.Sven JaegerHellas-Glana83010211:00.17
3.Micael CorreiaZeester Meerval90005691:00.89
4.Vince PolakDe Columbiaan89052771:01.58
5.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn91024491:03.94
6.Toby AarnoutseLuctor et Emergo89000071:04.04
Finale B
7.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/901:02.93
8.Tom LommersWZV90018471:03.19
9.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda90018191:03.56
10.Robin van GulikTRB-RES90010611:04.58
11.Charles PotinLuctor et Emergo83017011:05.86
12.Joey van DoesburgTRB-RES87007351:06.49


<< TOP >>
Programmanr. 82
23.3.08 - 19:01
4 x 50m vrije slag8 - 11 jaar
Resultaten


RangTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES2:11.77
Peter Rietveld
Daniek Peppenster
96
97
30.92Bart Gubbels
Floris Lafeber
96
96
2.TRB-RES 2TRB-RES2:42.47
Baukje van Hest
Lara Verdonk
99
97
44.62Lisan Tjioe
Koen van den Boer
98
96
3.TRB-RES 4TRB-RES2:52.50
Maaike Zandberg
Lisa Bonhof
99
97
44.91Ruben Schellekens
Carina Spronk
97
97

BMDe Columbiaan 1De Columbiaan2:07.89
Jeroen Oosthoek
Sam Heck
96
97
32.41Joeri Jacobs
Greg l' Ami
96
96
BMTRB-RES 3TRB-RES2:28.53
Anastasia Novikova
Hein Lafeber
96
98
36.74Stefan Hoekstra
Tom Donders
97
96


<< TOP >>
Programmanr. 83
23.3.08 - 19:01
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan2:08.30
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
33.53Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
2.TRB-RES 1TRB-RES2:19.94
Kim Smulders
Indy Diependaal
95
95
36.50Suzan van Boxtel
Kelly Mekes
94
94
3.De Columbiaan 2De Columbiaan2:24.31
Natasja Boers
Anouk Hesseling
95
96
35.08Joyce Penedo
Rebecca Johnson
96
94
4.WZV 2WZV2:26.13
Anne Klijberg
Marcella Wijtmans
95
94
35.50Maike Korthout
Manon Balvers
94
95
5.TRB-RES 2TRB-RES2:30.70
Louise van de Meer
Renate Peppenster
95
96
36.03Estee Verdonk
Femke van Hest
94
96
6.WZV 1WZV2:47.91
Janneke de Wijs
Celine van Houtum
96
96
45.37Laura van Beek
Simone Balvers
94
96
7.TRB-RES 3TRB-RES2:51.03
Amy Kieboom
Nikki Hoofs
95
96
42.17Daphne Verstijnen
Renske Zandberg
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 84
23.3.08 - 19:01
Jongens, 4 x 50m wisselslag12 - 15 jaar
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:58.37
Sibrand Rinzema
Jordy Zuidhoek
93
92
32.06Jeroen Eggeraat
Eduard Bremmer
92
92
2.TRB-RES 1TRB-RES2:11.38
Thomas Rietveld
Enzo Diependaal
94
92
35.57Bjorge Janssen
Tian Tjioe
93
93
3.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB2:14.05
Simon Stouten
Nick van der Krogt
94
95
32.38Koen van Lieshout
Bjorn Groot
95
93
4.TRB-RES 2TRB-RES2:28.18
Dennis Musters
Rick Hoekstra
94
95
41.78Wiebe van de Rijt
Emiel van Avezaath
94
92


<< TOP >>
Programmanr. 85
23.3.08 - 19:01
Dames, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:49.16
Miranda Nijenhuis
Eline Boers
92
91
28.44Marina Scheepbouwer
Annelotte Hendriksen
84
88
2.De Stormvogel 1De Stormvogel1:53.53
Liliane Solé
Manon Minneboo
92
93
30.56Judith Stap
Merel van der Ent
93
93
3.TRB-RES 1TRB-RES1:54.78
Pascalle Rovers
Jannemieke van Avezaath
93
89
29.68Roos van Esch
Marjolijn Wuisman
82
86
4.Z & PC DIO 1Z & PC DIO1:55.78
Jolanda Post
Ilse Resink
90
93
28.23Chantalle van der Linden
Kristie Dekkers
92
94
5.Van Vliet Barracuda 1Van Vliet Barracuda1:58.40
Iris Barendregt
Marijke Kommers
86
93
29.65Sabine Lina
Merel Barendregt
89
91
6.De Columbiaan 2De Columbiaan1:58.87
Tamara Boeff
Jara Schmidt
93
94
30.61Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
7.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB1:59.41
Pieternel Braam
Jordan van Wijk
95
91
32.13Larissa Brak
Leonie van Noort
88
93
8.BRABO Swimming Club Antwerp 1BRABO Swimming Club Antwerp2:01.55
EMILIE VAN DEN HEUVEL
Naomi LOUKILI
92
94
29.60KIANI VERMEULEN
Roza WIJNBERG
93
90
9.De Dolfijn 1De Dolfijn2:02.68
Kira Toussaint
Laura Ootes
94
92
29.26Anna Kalse
Sofie Kalse
90
94
10.TRB-RES 2TRB-RES2:04.68
Kelly Mekes
Kris van der Putten
94
92
30.25Ingrid Bakker
Kim Smulders
93
95
11.WZV 1WZV2:08.08
Marlotte Spohr
Desirée Kemmeren
93
93
30.66Catrina Hagens
Lindsay van Houtum
93
94


<< TOP >>
Programmanr. 86
23.3.08 - 19:04
Heren, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:40.85
Niels van Polanen
Vince Polak
91
89
25.88Sander Beekman
Oscar Sondermeijer
91
91
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo1:41.07
Toby Aarnoutse
Charles Potin
89
83
25.32Simon Edenburg
Joeri van Wallenburg
93
90
3.TRB-RES 1TRB-RES1:43.94
Robin van Gulik
Edwin Verlaan
90
78
26.04Rik Bakker
Joey van Doesburg
91
87
4.De Dolfijn 1De Dolfijn1:45.59
Brandon van Voskuilen
Tom Kalse
93
92
27.69Raoul Engelenburg
Ryan van Voskuilen
89
91
5.BRABO Swimming Club Antwerp 1BRABO Swimming Club Antwerp1:47.61
Samuel Carpentier
Kevin MARCINIAK
89
93
26.07PAUL-EVERT LIDBY
Mathias OUDERMANS
94
90
6.TRB-RES 2TRB-RES1:50.21
Enzo Diependaal
Jeroen van Erve
92
90
27.99Daan van Erp
Tian Tjioe
89
93
7.De Columbiaan 2De Columbiaan1:52.24
Elwin Kamminga
Arno Kamminga
91
95
26.83Greg l' Ami
Eduard Bremmer
96
92