Nr. 1. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 11. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 24. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 1. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 39. Alle, 4 x 50m wisselslag  8 - 11 jaar
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 50m vrije slag  12 - 15 jaar
Nr. 42. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 43. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open



Programmanr. 1
22.3.08 - 8:00
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Eline BoersDe Columbiaan91045461:13.79AA
2.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005721:16.61AA
3.Femke HendrikxDZT'6288016981:16.89AA
4.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017521:19.08AA
5.Marjolijn WuismanTRB-RES86042021:19.16AA
6.Yvette de GierDe Columbiaan94021241:19.26AA
7.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/901:19.43BB
8.Cyril LandstraZeester Meerval93057221:19.86BB
9.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027361:21.69BB
10.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/921:21.96BB
11.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers84025001:22.11BB
12.Inge ArtsZeester Meerval92030761:22.14BB
13.Kristie DekkersZ & PC DIO94020681:22.37RR
14.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007601:22.50RR
15.Estrella WierikxZPC Numansdorp94027121:22.54
16.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/911:22.97
17.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/961:23.50
18.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/901:23.63
19.Tania JacobsDe Columbiaan94008641:23.76
20.Marissa MinkmanDe Krabben93060541:24.27
21.Katrien MartensZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/286/951:24.32
22.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/941:24.48
23.Amira FathiDe Stormvogel94029741:24.66
24.Pascalle RoversTRB-RES93010641:24.79
25.Nikey van de WeteringZeester Meerval95003361:26.06
26.Renée RoksSBC200093038441:27.16
27.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/941:27.18
28.Jordan van WijkDe Zijl/LGB91083301:27.20
29.Bente van GennepSBC200092005901:27.28
30.Jaimy KortDe Stormvogel92056541:27.43
31.Arja den BoerBZV94056341:27.59
32.Anna KalseDe Dolfijn90018361:27.99
33.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053341:28.04
34.Suzan van BoxtelTRB-RES94025781:28.05
35.Chantalle van der LindenZ & PC DIO92045241:28.12
36.Kelly MekesTRB-RES94027241:28.29
37.Rebecca JohnsonDe Columbiaan94009641:28.99
38.Laura OotesDe Dolfijn92013401:29.26
39.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/931:29.75
40.Catrina HagensWZV93053821:30.08
41.Claudia den OttelanderSBC200095005521:30.44
42.Indy DiependaalTRB-RES95049761:30.68
43.Liza van CalisDZT'6294003821:31.05
44.LORE VEREECKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK173/951:31.17
45.Louise van de MeerTRB-RES95041981:31.18
46.Nikki HabersZeester Meerval96005941:31.21
47.Vera VinkenDZT'6294019281:31.32
48.Milena van SchijndelDZT'6294008181:31.37
49.SARA BERTEArvicola Zwemclub KalmthoutAZK12/881:31.48
50.Anne KlijbergWZV95039741:31.87
51.Gill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/951:32.49
52.Marcella WijtmansWZV94036881:33.66
53.Femke van HestTRB-RES96042941:34.69
53.Jennemieke AanraadSBC200093018341:34.69
55.Lotte LangenhoffZeester Meerval96025801:35.14
56.LIESBET LEDEGANCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/404/951:35.27
57.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen96007901:35.37
58.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen94017461:35.69
59.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/961:36.54
60.Julia MarasabessyBZV96018201:36.98
61.Elke van den HurkZ&PV Nuenen96018141:38.06
62.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/921:38.98
63.Celine van HoutumWZV96045081:39.64
64.JORINDE VORSSELMANSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK191/961:42.04
65.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/961:42.20
66.Anastasia NovikovaTRB-RES96049961:43.30
67.Daphne VerstijnenTRB-RES96038441:44.24
68.Renate PeppensterTRB-RES96042981:46.21
DISKim SmuldersTRB-RES95012481:30.43
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISVanessa van SchijndelDZT'6295004001:38.75
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJanneke de WijsWZV96027161:44.96
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NG.ZABirgit AdriaansenDe Krabben9503342
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.3.08 - 8:28
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda90037491:07.30AA
2.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/861:07.35AA
3.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/891:07.78AA
4.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn91024491:08.18AA
5.Sven JaegerHellas-Glana83010211:08.44AA
6.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/901:10.31AA
7.Kevin JanssenZeester Meerval92041091:11.42BB
8.Joey van DoesburgTRB-RES87007351:11.51BB
9.Reinier VosZeester Meerval91024451:11.69BB
10.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015691:11.73BB
11.Sander BeekmanDe Columbiaan91000791:11.76BB
12.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/951:11.78BB
13.Thommy NickelVan Vliet Barracuda84016271:12.31RR
14.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/931:12.86RR
15.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/901:12.91
16.Robin van GulikTRB-RES90010611:12.92
17.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/901:13.14
18.Daan van ErpTRB-RES89038331:13.48
19.Miguel CorreiaZeester Meerval93001031:13.87
20.HENK DEWEERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/226/881:14.01
21.DAVE BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK169/911:15.45
22.Christian BingelZ & PC DIO93032071:15.68
23.Thom van de WeteringZeester Meerval91025511:15.73
24.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn93005391:16.21
25.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/881:16.59
26.Jeroen DellebekeDe Stormvogel81003531:17.30
27.JOERI VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/374/911:17.56
28.Elwin KammingaDe Columbiaan91048711:17.62
29.Mike ter HorstDe Zeeschuimers94-027851:17.67
30.Enzo DiependaalTRB-RES92066911:17.91
31.Robert GrootDe Krabben93019971:18.34
32.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB81001231:18.59
33.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/901:18.71
34.Roel VerdijkDe Vennen90043171:18.76
35.Roy SmitsDe Vennen92022591:19.11
36.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana94016571:19.24
37.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/931:20.20
38.Oskar BlesSBC200091001531:20.30
39.Melvin SmitsDe Vennen90043151:20.34
40.RAFAEL CLAERHOUDTArvicola Zwemclub KalmthoutAZK183/921:21.32
41.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/931:22.06
42.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB95013131:23.08
43.Jeffrey DuifBZV94013651:23.41
44.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/941:24.07
45.Rick HoekstraTRB-RES95014371:24.25
46.Youri AppeljanZPC Numansdorp95025671:24.69
47.SEM VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/434/921:25.40
48.Arno KammingaDe Columbiaan95024031:25.91
49.Wiebe van de RijtTRB-RES94009311:27.02
50.ROB WENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/432/91:28.12
51.LAURENS VERHEECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/258/941:28.22
52.Martino ValentijnZ & PC DIO94039131:29.49
53.Coen KuijpersSBC200094028351:30.34
54.Alex in 't GroenDe Vennen95026831:30.81
55.NATHAN BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK182/941:32.39
56.Tom HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/210/951:34.20
57.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/921:34.67
58.Jeroen MartinMZ&PC95008391:35.94
DISSANDER VAN DEN HEUVELArvicola Zwemclub KalmthoutAZK60/911:22.16
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGTim VerwestZV Vlaardingen9204675
NGDamon JongeleenDe Columbiaan9501023


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.3.08 - 8:51
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Kathy GrootDe Krabben97004441:35.57
2.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/971:36.43
3.Daphne ScheurwaterWiekslag97013721:40.24
4.Lilly de WitDe Stormvogel98005441:40.54
5.Myrle SchoonesZwem & Poloklub Budel98002061:42.21
6.Serena StelAquafit98015281:42.37
7.Mandy StevensDZT'6297028661:42.75
8.Anne VerhoefWZV97025101:43.92
9.Carmen van de RijtMZ&PC98014121:45.30
10.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB97022941:49.05
11.Lisa PostmaDe Zijl/LGB97015881:49.80
12.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB97015821:57.20


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.3.08 - 8:55
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/961:27.38
2.Floris LafeberTRB-RES96021431:29.17
3.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/961:32.57
4.Bart GubbelsTRB-RES96020151:33.02
5.Levy KortDe Stormvogel96005831:33.06
6.Wimar LindenbergDe Krabben96018571:34.73
7.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/961:37.82
8.TIMON GOETHALSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/433/971:38.08
9.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/971:39.38
10.BART BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/390/981:40.33
11.Hein LafeberTRB-RES98004351:40.90
12.Rory PullesWZV97017951:42.59
13.Koen van den BoerTRB-RES96004291:42.77
14.Stefan HoekstraTRB-RES97002231:42.87
15.Ruben SchellekensTRB-RES97027471:43.14
16.Rick MinkmanDe Krabben97010971:45.23
17.Cristhian van SchijndelDZT'6298001311:49.50
DISLoed JacobsDZT'629800441
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSam HeckDe Columbiaan97007791:37.51
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/971:47.53
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.3.08 - 9:05
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Judith StapDe Stormvogel93027022:24.46AA
100m:1:09.42200m:2:24.46
2.Kira ToussaintDe Dolfijn94009902:26.42AA
100m:1:11.08200m:2:26.42
3.Sabrina BuurTRB-RES85005262:30.04AA
100m:1:12.25200m:2:30.04
4.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026802:32.65AA
100m:1:13.26200m:2:32.65
5.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers84025002:34.54AA
100m:1:14.20200m:2:34.54
6.Désirée EmmenDe Vennen92048622:34.86AA
100m:1:14.22200m:2:34.86
7.Laura de JongZ&PV Nuenen91038802:35.90BB
100m:1:16.84200m:2:35.90
8.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg85024662:37.20BB
100m:1:15.28200m:2:37.20
9.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/952:37.38BB
100m:1:18.02200m:2:37.38
10.Tamara BoeffDe Columbiaan93019302:37.93BB
100m:1:15.74200m:2:37.93
11.Jannemieke van AvezaathTRB-RES89001322:41.51BB
100m:1:17.47200m:2:41.51
12.Pieternel BraamDe Zijl/LGB95016102:44.01BB
100m:1:18.76200m:2:44.01
13.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/942:44.38RR
100m:1:22.02200m:2:44.38
14.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/942:45.57RR
100m:1:20.33200m:2:45.57
15.Merel ToussaintDe Futen92037882:46.42
100m:1:21.24200m:2:46.42
16.SARAH VERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/052/912:48.42
100m:1:21.64200m:2:48.42
17.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/922:48.83
100m:1:21.90200m:2:48.83
18.Anouk HesselingDe Columbiaan96010702:48.98
100m:1:22.35200m:2:48.98
19.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/942:49.76
100m:1:22.80200m:2:49.76
20.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/942:50.45
100m:1:23.88200m:2:50.45
21.Marleen BakkerTRB-RES93028742:52.02
100m:1:21.39200m:2:52.02
22.Louise van de MeerTRB-RES95041982:52.68
100m:1:24.77200m:2:52.68
23.Maike KorthoutWZV94060342:53.20
100m:1:24.12200m:2:53.20
24.Manon BalversWZV95020422:55.42
100m:1:24.98200m:2:55.42
25.Gemma Schiphorst PreuperSBC200092033282:58.26
100m:1:27.90200m:2:58.26
26.Ananda VeugenDZT'6295020702:58.54
100m:1:25.98200m:2:58.54
27.Jennemieke AanraadSBC200093018342:58.82
100m:1:27.15200m:2:58.82
28.Nicole PeetersSBC200093038422:58.83
100m:1:25.85200m:2:58.83
29.Estee VerdonkTRB-RES94058663:03.52
100m:1:28.83200m:3:03.52
30.Daphne VerstijnenTRB-RES96038443:12.27
100m:1:35.32200m:3:12.27
NGLiset JansenDe Columbiaan9500418


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.3.08 - 9:26
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Oscar SondermeijerDe Columbiaan91040452:14.62AA
100m:1:05.33200m:2:14.62
2.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021272:14.70AA
100m:1:05.09200m:2:14.70
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen87001592:16.13AA
100m:1:06.65200m:2:16.13
4.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/912:16.27AA
100m:1:05.37200m:2:16.27
5.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/902:17.46AA
100m:1:06.91200m:2:17.46
6.Eduard BremmerDe Columbiaan92001452:20.58AA
100m:1:09.58200m:2:20.58
7.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/942:25.58BB
100m:1:11.76200m:2:25.58
8.Sibrand RinzemaDe Columbiaan93032692:27.28BB
100m:1:10.92200m:2:27.28
9.Dirk VogelsZeester Meerval93024272:28.86BB
100m:1:13.02200m:2:28.86
10.RAFAEL CLAERHOUDTArvicola Zwemclub KalmthoutAZK183/922:31.96BB
100m:1:14.86200m:2:31.96
11.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/922:38.16BB
100m:1:17.30200m:2:38.16
12.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/942:40.29BB
100m:1:18.80200m:2:40.29
13.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/952:43.89RR
100m:1:19.63200m:2:43.89
14.Koen van LieshoutDe Zijl/LGB95034452:47.24RR
100m:1:23.38200m:2:47.24
DISCAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/912:32.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:14.48200m:2:32.45
DISRITCHIE VAN HERCKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK159/922:47.31
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:19.35200m:2:47.31


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.3.08 - 9:37
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan840215429.49AA
2.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169230.33AA
3.Judith StapDe Stormvogel930270230.57AA
4.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9330.61AA
5.Femke HendrikxDZT'62880169830.87AA
6.Milou JulicherWiekslag930132031.01AA
7.Manon MinnebooDe Stormvogel930154831.04BB
8.Merel van der EntDe Stormvogel930397631.09BB
9.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp930247031.68BB
10.Renée RoksSBC2000930384431.80BB
11.Tamara van VlietDe Columbiaan940356231.81BB
12.Anita SmitsTRB-RES690052231.91BB
13.Kira ToussaintDe Dolfijn940099031.95CC
14.Jara SchmidtDe Columbiaan940506231.99CC
15.Roos van EschTRB-RES820046832.13CC
16.Marjolijn WuismanTRB-RES860420232.16CC
17.Sahar HamamDZT'62940541232.24CC
18.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/9032.30CC
19.Danique AgterbergHellas-Glana940105432.32RR
20.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda910011832.76RR
21.Dashney VerweijBZV940391633.25
22.SARA BERTEArvicola Zwemclub KalmthoutAZK12/8833.26
22.Suzan van BoxtelTRB-RES940257833.26
24.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013233.32
25.Kristie DekkersZ & PC DIO940206833.46
26.Estrella WierikxZPC Numansdorp940271233.57
27.Larissa BrakDe Zijl/LGB880057233.63
28.Mirte TummersHellas-Glana920179033.68
29.Ananda VeugenDZT'62950207033.69
29.Marleen BakkerTRB-RES930287433.69
31.Kim SmuldersTRB-RES950124833.74
32.Marissa MinkmanDe Krabben930605433.84
33.Ingrid BakkerTRB-RES930287233.94
34.Chantalle van der LindenZ & PC DIO920452434.06
35.Maxime SchoonesZwem & Poloklub Budel950352034.46
36.Kelly MekesTRB-RES940272434.50
37.Chantal van HerpenDZT'62900816434.53
38.Susanne van der LindenZ & PC DIO880273634.66
39.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/9234.68
40.Laura OotesDe Dolfijn920134034.81
41.Joyce PenedoDe Columbiaan960291835.04
42.Katrien MartensZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/286/9535.25
43.Lisanne de GraefDZT'62930695435.44
44.Marceline de CloeDe Vennen960205035.62
45.Marlotte SpohrWZV930528835.68
46.Anna KalseDe Dolfijn900183635.71
47.Bente van GennepSBC2000920059035.72
48.Nikey van de WeteringZeester Meerval950033635.86
49.Milena van SchijndelDZT'62940081836.07
50.Catrina HagensWZV930538236.11
51.LORE VEREECKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK173/9536.27
52.Lichelle GrootDe Krabben900630836.40
53.Indy DiependaalTRB-RES950497636.49
54.Claudia den OttelanderSBC2000950055236.58
55.Lotte LangenhoffZeester Meerval960258036.60
56.Mónica van SchijndelDZT'62920236236.69
57.Madelon SchellekensDe Vennen950188836.71
58.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/9336.93
59.Lindsay van HoutumWZV940654637.04
60.Estee VerdonkTRB-RES940586637.48
61.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/9437.72
62.Lisa KoolenDZT'62950207237.97
63.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/9438.02
64.Vanessa van SchijndelDZT'62950040038.24
65.Maike KorthoutWZV940603438.47
66.Sofie KalseDe Dolfijn940166438.79
67.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen960079038.96
68.Renate PeppensterTRB-RES960429839.20
69.Liza van CalisDZT'62940038239.21
70.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/9240.00
71.JORINDE VORSSELMANSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK191/9640.26
72.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/9640.35
73.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/9640.42
74.Elke van den HurkZ&PV Nuenen960181440.57
75.Nikki HabersZeester Meerval960059440.90
76.Iranila PattipilohyDe Dolfijn960523041.08
77.KIRSTEN SCHOOFSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK192/9641.43
78.Femke van HestTRB-RES960429442.65
79.Janneke de WijsWZV960271643.30
80.Simone BalversWZV960087844.43
DISVera VinkenDZT'629401928
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAGill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/95
AFGEMSuzanne SteekelenburgVan Vliet Barracuda8703902
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.3.08 - 9:56
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Jan KerstenDe Columbiaan860156126.10AA
2.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8926.52AA
3.Sven JaegerHellas-Glana830102126.70AA
4.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374926.83AA
5.Vince PolakDe Columbiaan890527726.91AA
6.Niels van PolanenDe Columbiaan910180927.37AA
7.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8627.44BB
8.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel900200527.62BB
9.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8927.84BB
10.Joey van DoesburgTRB-RES870073527.96BB
11.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn910244928.06BB
12.Thommy NickelVan Vliet Barracuda840162728.11BB
13.Robin van GulikTRB-RES900106128.16RR
14.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/9028.21RR
15.Jan van OpstalZ & PC DIO860229128.22
16.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/9028.41
17.Sander van ElburgMZ&PC880093728.45
18.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/8928.52
19.Luuk OnrustZeester Meerval920512528.80
20.Paul KosterZ & PC DIO930446528.87
21.Thom van de WeteringZeester Meerval910255128.97
22.Julian van LeuvenDe Dolfijn920082329.02
23.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/9029.22
24.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/9529.31
25.Dirk HoekDe Zijl/LGB820244529.40
26.Miguel CorreiaZeester Meerval930010329.44
27.Melvin SmitsDe Vennen900431529.63
28.LAURENZ D'HAEMERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/197/8829.71
29.Roel VerdijkDe Vennen900431729.73
30.Jeffrey ThijssenZeester Meerval940044529.76
31.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn930053929.83
32.Reinier VosZeester Meerval910244530.07
33.Tim WinkelsZ&PV Nuenen870502530.12
34.Raoul EngelenburgDe Dolfijn890084330.20
35.RAFAEL CLAERHOUDTArvicola Zwemclub KalmthoutAZK183/9230.22
35.Tom KalseDe Dolfijn920064530.22
37.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana940059330.23
38.SANDER VAN DEN HEUVELArvicola Zwemclub KalmthoutAZK60/9130.34
39.Rik BakkerTRB-RES910462530.41
40.Christian BingelZ & PC DIO930320730.61
41.Roy SmitsDe Vennen920225930.66
42.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/9430.97
43.Klaas van BeekDe Zeeschuimers88-0594130.98
44.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/9330.99
45.Ramon BastiaansenZ & PC DIO930379731.12
46.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel930035331.13
47.Jeroen DellebekeDe Stormvogel810035331.45
48.DAVE BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK169/9131.46
49.Kevin JanssenZeester Meerval920410931.58
50.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/9331.62
51.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/9431.76
52.Thomas RietveldTRB-RES940180331.91
53.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/9032.04
54.Joey SmitsDZT'62930602932.14
55.Enzo DiependaalTRB-RES920669132.23
56.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp950190732.67
57.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/9332.97
58.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/9333.22
59.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/9433.39
60.Bjorge JanssenTRB-RES930217134.48
60.Tian TjioeTRB-RES930609334.48
62.Leon VerschurenSBC2000930440335.43
63.Martino ValentijnZ & PC DIO940391335.82
64.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/9436.06
65.Bart de BontWZV940272537.00
66.BRENDT VAN MOLMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/426/9437.06
67.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB950131337.36
68.Youri AppeljanZPC Numansdorp950256737.51
69.Coen KuijpersSBC2000940283537.79
70.NATHAN BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK182/9438.10
DISTom LommersWZV9001847
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.3.08 - 10:12
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Carmen van de RijtMZ&PC980141239.16
2.Mandy StevensDZT'62970286640.30
3.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/9740.52
4.Lisa PostmaDe Zijl/LGB970158840.86
5.Kathy GrootDe Krabben970044441.05
6.Anne VerhoefWZV970251041.38
7.Elise BoumanZPC Numansdorp980065841.66
8.Myrle SchoonesZwem & Poloklub Budel980020641.91
9.TINE DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/388/9843.63
10.Lisa BonhofTRB-RES970357244.40


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.3.08 - 10:14
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel970048934.76
2.Greg l' AmiDe Columbiaan960010135.36
3.JYRKI MOUTONMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/261/9636.12
4.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/9636.65
5.Wimar LindenbergDe Krabben960185736.85
6.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/9637.34
7.Jeroen OosthoekDe Columbiaan960254737.39
8.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/9638.05
9.Wouter StapDe Stormvogel970093538.56
10.Floris LafeberTRB-RES960214339.88
11.AARON CASIERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/402/9740.88
12.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/9641.46
13.Sam HeckDe Columbiaan970077941.66
14.Roy van der HeydenDZT'62970120942.06
15.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/9642.54
16.Loed JacobsDZT'62980044142.77
17.Ruben SchellekensTRB-RES970274744.03
18.Stefan HoekstraTRB-RES970022344.91
19.Hein LafeberTRB-RES980043545.45
20.Rick MinkmanDe Krabben970109745.56
21.Cristhian van SchijndelDZT'62980013151.84
DISPeter RietveldTRB-RES9601081
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.3.08 - 10:20
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:07.28AA
2.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017521:07.82AA
3.Sabrina BuurTRB-RES85005261:08.48AA
4.Manon MinnebooDe Stormvogel93015481:08.57AA
5.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040761:08.73AA
6.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/931:08.89AA
7.Inge ArtsZeester Meerval92030761:09.51BB
8.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers84025001:10.12BB
9.Milou JulicherWiekslag93013201:10.85BB
10.Tania JacobsDe Columbiaan94008641:10.97BB
11.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026801:11.80BB
12.Tamara BoeffDe Columbiaan93019301:12.08BB
13.Cyril LandstraZeester Meerval93057221:12.18RR
14.Laura de JongZ&PV Nuenen91038801:12.22RR
15.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg85024661:12.79
16.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/931:12.84
17.Désirée EmmenDe Vennen92048621:13.04
18.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/951:13.70
19.Jannemieke van AvezaathTRB-RES89001321:13.96
20.Pieternel BraamDe Zijl/LGB95016101:15.36
21.Jordan van WijkDe Zijl/LGB91083301:15.40
22.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/931:15.82
23.Natasja BoersDe Columbiaan95015601:15.97
24.Marceline de CloeDe Vennen96020501:16.19
25.Sanne BrugginkSBC200092003301:16.41
26.Merel ToussaintDe Futen92037881:16.69
27.Marlotte SpohrWZV93052881:17.05
28.Pascalle RoversTRB-RES93010641:17.91
29.Katrien MartensZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/286/951:18.22
30.Jaimy KortDe Stormvogel92056541:18.36
31.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/931:18.40
32.Rebecca JohnsonDe Columbiaan94009641:18.48
33.SARAH VERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/052/911:18.54
34.Celine HoogendijkZV Vlaardingen96015961:18.77
35.Anouk HesselingDe Columbiaan96010701:18.84
36.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/961:18.90
37.Anne KlijbergWZV95039741:18.91
38.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/921:19.16
39.Louise van de MeerTRB-RES95041981:19.31
40.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/941:19.63
41.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/931:19.73
42.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/941:19.84
43.Lisanne de GraefDZT'6293069541:20.10
44.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/941:20.16
45.Mónica van SchijndelDZT'6292023621:20.73
46.Kinzie PullesWZV92028001:20.83
47.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/941:21.04
48.Anna KalseDe Dolfijn90018361:21.15
49.Maike KorthoutWZV94060341:21.24
50.Ananda VeugenDZT'6295020701:21.85
51.Vera VinkenDZT'6294019281:21.88
52.Milena van SchijndelDZT'6294008181:21.93
52.Yvon VromansTRB-RES92055761:21.93
54.Catrina HagensWZV93053821:22.35
55.Lotte LangenhoffZeester Meerval96025801:22.38
56.Manon BalversWZV95020421:22.81
57.Marleen BakkerTRB-RES93028741:22.95
58.Maxime SchoonesZwem & Poloklub Budel95035201:23.09
59.KIRSTEN SCHOOFSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK192/961:24.32
59.Nicole PeetersSBC200093038421:24.32
61.Nikki HabersZeester Meerval96005941:24.50
62.Lisa KoolenDZT'6295020721:25.52
63.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/961:25.90
64.Estee VerdonkTRB-RES94058661:26.14
65.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen96007901:26.81
66.Amy van LierDe Vennen96030221:27.15
67.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen94017461:27.29
68.Indy DiependaalTRB-RES95049761:27.51
69.Liza van CalisDZT'6294003821:27.77
70.Femke van HestTRB-RES96042941:29.75
71.Daphne VerstijnenTRB-RES96038441:32.29
DISVanessa van SchijndelDZT'6295004001:26.47
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIranila PattipilohyDe Dolfijn96052301:30.23
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGLiset JansenDe Columbiaan9500418
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.3.08 - 10:46
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181959.30AA
2.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.921:00.01AA
3.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021271:01.29AA
4.Jan KerstenDe Columbiaan86015611:01.55AA
5.Alan SmeetsHellas-Glana84020891:02.93AA
6.Oscar SondermeijerDe Columbiaan91040451:02.96AA
7.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/901:04.43BB
8.Thommy NickelVan Vliet Barracuda84016271:04.51BB
9.Sander van ElburgMZ&PC88009371:04.94BB
10.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel90020051:05.04BB
11.Tom LommersWZV90018471:05.25BB
12.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008231:06.40BB
13.Robin van GulikTRB-RES90010611:06.65RR
14.Raoul EngelenburgDe Dolfijn89008431:07.14RR
15.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/941:07.56
16.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/921:08.40
17.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/921:08.74
18.Rik BakkerTRB-RES91046251:09.13
19.Stan TummersHellas-Glana94006491:09.22
20.Dirk VogelsZeester Meerval93024271:09.42
21.Simon StoutenDe Zijl/LGB94009431:09.57
22.Daan van ErpTRB-RES89038331:09.83
23.CAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/911:10.12
24.Ramon BastiaansenZ & PC DIO93037971:10.24
25.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/901:10.59
26.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/931:10.80
27.Mike ter HorstDe Zeeschuimers94-027851:11.00
28.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/951:11.69
29.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/941:11.82
30.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/921:12.30
31.Robert GrootDe Krabben93019971:12.77
32.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/931:13.04
33.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB81001231:13.05
34.JOERI VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/374/911:13.69
35.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp95019071:14.21
36.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/941:14.47
37.Bjorn GrootDe Zijl/LGB93007211:15.30
38.Joey SmitsDZT'6293060291:15.35
39.RITCHIE VAN HERCKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK159/921:15.40
40.Thomas RietveldTRB-RES94018031:15.55
41.SEM VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/434/921:16.33
42.Klaas van BeekDe Zeeschuimers88-059411:16.34
43.Tian TjioeTRB-RES93060931:16.84
44.SANDER V ERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/051/941:17.03
45.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/951:17.30
46.Yannick van OpdorpDe Krabben93065211:18.62
47.MARNIK CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK137/931:18.73
48.Diederick GroeneveldBZV95021231:19.09
49.LAURENS VERHEECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/258/941:19.12
50.Alex in 't GroenDe Vennen95026831:20.12
51.Wiebe van de RijtTRB-RES94009311:21.39
52.Jeffrey DuifBZV94013651:21.46
53.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/931:21.64
54.Tom HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/210/951:22.07
55.BRENDT VAN MOLMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/426/941:24.61
56.SHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/941:25.52
57.Rick HoekstraTRB-RES95014371:25.89
58.JACOB QUINTYNMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/405/941:28.13
DISRoel VerdijkDe Vennen90043171:13.50
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISROB WENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/432/91:21.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLeon VerschurenSBC200093044031:21.74
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZADirk HoekDe Zijl/LGB8202445
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481
NGEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87
NGTim VerwestZV Vlaardingen9204675


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.3.08 - 11:07
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Carmen van de RijtMZ&PC98014121:27.93
2.Daphne ScheurwaterWiekslag97013721:28.98
3.Lilly de WitDe Stormvogel98005441:29.65
4.Serena StelAquafit98015281:30.22
5.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB97022941:35.71
6.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB97015821:39.17


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.3.08 - 11:09
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/961:14.45
2.Jeroen OosthoekDe Columbiaan96025471:20.14
3.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/961:22.24
4.Levy KortDe Stormvogel96005831:22.25
5.Joeri JacobsDe Columbiaan96000491:22.55
6.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/961:22.71
7.Peter RietveldTRB-RES96010811:24.64
8.TIMON GOETHALSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/433/971:26.80
9.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel97004891:26.95
10.Roy van der HeydenDZT'6297012091:30.08
11.Bart GubbelsTRB-RES96020151:30.41
12.Loed JacobsDZT'6298004411:30.43
13.BRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/971:36.06
DISLOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/961:23.21
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAARON CASIERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/402/971:30.57
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.3.08 - 11:16
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Inge ArtsZeester Meerval92030762:23.11AA
100m:1:08.45200m:2:23.11
2.Roos van EschTRB-RES82004682:32.16AA
100m:1:12.89200m:2:32.16
3.Anita SmitsTRB-RES69005222:38.93AA
100m:1:15.41200m:2:38.93
4.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007602:41.92AA
100m:1:15.00200m:2:41.92
5.Mirte TummersHellas-Glana92017902:42.25AA
100m:1:16.45200m:2:42.25
6.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001182:48.29AA
100m:1:16.90200m:2:48.29
7.Suzan van BoxtelTRB-RES94025782:48.90BB
100m:1:19.46200m:2:48.90
8.Jara SchmidtDe Columbiaan94050622:51.51BB
100m:1:22.56200m:2:51.51
9.Danique AgterbergHellas-Glana94010542:55.95BB
100m:1:19.97200m:2:55.95
10.Milena van SchijndelDZT'6294008183:11.19BB
100m:1:27.57200m:3:11.19
11.LORE VEREECKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK173/953:11.40BB
100m:1:29.18200m:3:11.40
DISMarit SchoffelmeerZPC Numansdorp93024702:52.00
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:17.27200m:2:52.00
NGEstrella WierikxZPC Numansdorp9402712


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.3.08 - 11:27
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008232:22.34AA
100m:1:08.08200m:2:22.34
2.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024452:25.35AA
100m:1:07.92200m:2:25.35
3.Niels van PolanenDe Columbiaan91018092:26.95AA
100m:1:08.39200m:2:26.95
4.Tom KalseDe Dolfijn92006452:29.60AA
100m:1:10.87200m:2:29.60
5.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana94005932:33.64AA
100m:1:13.51200m:2:33.64
6.Roel VerdijkDe Vennen90043172:41.28AA
100m:1:13.08200m:2:41.28
7.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp95019072:43.65BB
100m:1:16.98200m:2:43.65
8.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/942:44.73BB
100m:1:17.56200m:2:44.73
9.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/932:50.59BB
100m:1:18.14200m:2:50.59
10.Bjorge JanssenTRB-RES93021712:57.56BB
100m:1:23.48200m:2:57.56
11.Beau MeldersZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/043/942:59.12BB
100m:1:18.56200m:2:59.12
12.Arno KammingaDe Columbiaan95024033:02.31BB
100m:1:24.93200m:3:02.31


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.3.08 - 11:34
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9326.98AA
2.Eline BoersDe Columbiaan910454627.10AA
3.Marjolijn WuismanTRB-RES860420227.27AA
4.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169227.50AA
5.Femke HendrikxDZT'62880169827.53AA
6.Manon MinnebooDe Stormvogel930154827.66AA
7.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan840215427.73BB
8.Merel van der EntDe Stormvogel930397627.77BB
9.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers840250028.07BB
10.Tamara van VlietDe Columbiaan940356228.11BB
11.Sahar HamamDZT'62940541228.38BB
12.Judith StapDe Stormvogel930270228.75BB
13.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda910011828.86RR
14.Laura de JongZ&PV Nuenen910388028.87RR
15.Cyril LandstraZeester Meerval930572229.09
16.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/9329.20
17.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/9629.22
18.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/9129.24
19.Désirée EmmenDe Vennen920486229.37
20.Kira ToussaintDe Dolfijn940099029.47
21.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/9029.49
22.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/9029.50
23.Chantal van HerpenDZT'62900816429.60
24.Renée RoksSBC2000930384429.76
25.SARA BERTEArvicola Zwemclub KalmthoutAZK12/8829.77
26.Celine HoogendijkZV Vlaardingen960159629.80
26.Anita SmitsTRB-RES690052229.80
28.Sabine LinaVan Vliet Barracuda890268029.83
29.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/9229.93
30.Jordan van WijkDe Zijl/LGB910833029.95
31.Jannemieke van AvezaathTRB-RES890013229.97
32.Pascalle RoversTRB-RES930106430.21
33.Marissa MinkmanDe Krabben930605430.27
34.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/9530.56
34.Kelly MekesTRB-RES940272430.56
36.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/9430.59
37.Chantalle van der LindenZ & PC DIO920452430.70
38.Marceline de CloeDe Vennen960205030.73
39.Bente van GennepSBC2000920059030.76
40.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp930247030.83
41.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/9330.84
42.Suzan van BoxtelTRB-RES940257830.91
43.Jennemieke AanraadSBC2000930183430.96
44.Kim SmuldersTRB-RES950124831.02
45.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/9331.04
46.Merel ToussaintDe Futen920378831.06
47.Marleen BakkerTRB-RES930287431.08
48.Vera VinkenDZT'62940192831.09
49.Marlotte SpohrWZV930528831.22
50.Anne KlijbergWZV950397431.34
51.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/9431.42
52.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/9431.47
53.Laura OotesDe Dolfijn920134031.56
54.Jaimy KortDe Stormvogel920565431.58
55.Maxime SchoonesZwem & Poloklub Budel950352031.69
56.Yvon VromansTRB-RES920557631.75
57.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/9431.77
58.Louise van de MeerTRB-RES950419831.84
59.Maike KorthoutWZV940603431.89
60.Ananda VeugenDZT'62950207032.00
61.SARA KIPSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/050/9332.01
62.Nikey van de WeteringZeester Meerval950033632.05
62.Gemma Schiphorst PreuperSBC2000920332832.05
64.Arja den BoerBZV940563432.07
65.Pieternel BraamDe Zijl/LGB950161032.15
66.Gill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/9532.18
67.Sofie KalseDe Dolfijn940166432.33
68.Ingrid BakkerTRB-RES930287232.36
69.Naomi LOUKILIBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/289/9432.51
70.Madelon SchellekensDe Vennen950188832.60
71.Estee VerdonkTRB-RES940586632.65
72.Natasja BoersDe Columbiaan950156032.69
73.LORE VEREECKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK173/9532.90
74.ELENY CORNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/279/9432.95
75.Indy DiependaalTRB-RES950497632.98
76.Lindsay van HoutumWZV940654632.99
77.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/9233.21
78.Manon BalversWZV950204233.35
79.Liza van CalisDZT'62940038233.39
80.Joyce PenedoDe Columbiaan960291833.49
81.Nicole PeetersSBC2000930384233.54
82.Vanessa van SchijndelDZT'62950040033.58
83.Amira FathiDe Stormvogel940297433.69
84.Marcella WijtmansWZV940368833.72
85.LIESBET LEDEGANCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/404/9533.76
86.Femke van HestTRB-RES960429433.77
87.Daphne van BreemenWZV920435633.82
88.KIRSTEN SCHOOFSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK192/9633.83
88.Amy van LierDe Vennen960302233.83
90.Lisa KoolenDZT'62950207233.93
91.Marloes BökeTRB-RES950201234.13
92.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen940174634.35
93.STEPHANIE DE RUYTERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/190/9234.37
94.JORINDE VORSSELMANSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK191/9634.50
95.Renate PeppensterTRB-RES960429834.53
96.Iranila PattipilohyDe Dolfijn960523034.80
97.Julia MarasabessyBZV960182034.91
98.Daphne VerstijnenTRB-RES960384435.74
99.Renske ZandbergTRB-RES960483236.35
100.Simone BalversWZV960087836.49
101.Elke van den HurkZ&PV Nuenen960181436.62
102.Nikki HoofsTRB-RES960281437.20
103.Janneke de WijsWZV960271637.32
104.Anastasia NovikovaTRB-RES960499638.28
105.Celine van HoutumWZV960450838.91
NG.ZABirgit AdriaansenDe Krabben9503342
AFGEMSuzanne SteekelenburgVan Vliet Barracuda8703902
NGEVA VAN ERUMMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/144/95
NGKayleigh BrouwersTRB-RES9603472


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.3.08 - 11:57
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel900200524.00AA
2.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8924.08AA
3.Jan KerstenDe Columbiaan860156124.61AA
4.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9224.67AA
5.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374924.76AA
6.Alan SmeetsHellas-Glana840208924.81AA
7.Tom LommersWZV900184725.17BB
8.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8925.19BB
9.Joey van DoesburgTRB-RES870073525.31BB
10.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181925.36BB
11.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8625.39BB
12.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/9025.48BB
13.Sander van ElburgMZ&PC880093725.52RR
14.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn910244925.56RR
15.Paul KosterZ & PC DIO930446525.67
16.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/8825.82
17.Thommy NickelVan Vliet Barracuda840162725.88
18.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/9025.91
19.Eduard BremmerDe Columbiaan920014526.07
20.Jan van OpstalZ & PC DIO860229126.11
21.Robin van GulikTRB-RES900106126.22
22.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel930035326.35
23.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/8926.41
24.Tim WinkelsZ&PV Nuenen870502526.55
25.Melvin SmitsDe Vennen900431526.58
26.Luuk OnrustZeester Meerval920512526.68
27.Reinier VosZeester Meerval910244526.69
28.Rik BakkerTRB-RES910462526.73
29.Elwin KammingaDe Columbiaan910487126.86
30.Raoul EngelenburgDe Dolfijn890084326.87
31.Miguel CorreiaZeester Meerval930010326.88
31.Dirkjan BeugelsdijkDe Zijl/LGB810012326.88
33.Kevin JanssenZeester Meerval920410926.93
34.LAURENZ D'HAEMERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/197/8826.94
35.Thom van de WeteringZeester Meerval910255127.02
36.Jeffrey ThijssenZeester Meerval940044527.11
37.Julian van LeuvenDe Dolfijn920082327.14
38.RAFAEL CLAERHOUDTArvicola Zwemclub KalmthoutAZK183/9227.20
38.Christian BingelZ & PC DIO930320727.20
38.Mike ter HorstDe Zeeschuimers94-0278527.20
41.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/9227.30
42.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana940165727.36
43.Daan van ErpTRB-RES890383327.37
44.Tom KalseDe Dolfijn920064527.47
45.DAVE BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK169/9127.58
46.HENK DEWEERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/226/8827.60
47.Kevin MARCINIAKBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/247/9327.63
48.Ramon BastiaansenZ & PC DIO930379727.65
49.Klaas van BeekDe Zeeschuimers88-0594127.72
50.Roy SmitsDe Vennen920225927.87
51.Enzo DiependaalTRB-RES920669127.89
52.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/9327.90
53.SANDER VAN DEN HEUVELArvicola Zwemclub KalmthoutAZK60/9127.95
53.Tian TjioeTRB-RES930609327.95
55.CAS VAN MEIRVENNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/256/9127.98
56.MARCO SMETMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/382/9228.10
57.Sibrand RinzemaDe Columbiaan930326928.42
58.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/9028.43
59.Yannick van OpdorpDe Krabben930652128.51
60.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/9328.63
61.Dirk VogelsZeester Meerval930242728.65
62.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/9428.71
63.MARNIK CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK137/9328.78
64.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/9428.80
65.Joey SmitsDZT'62930602928.83
66.Thomas RietveldTRB-RES940180329.04
66.Simon StoutenDe Zijl/LGB940094329.04
68.Bjorn GrootDe Zijl/LGB930072129.20
69.RITCHIE VAN HERCKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK159/9229.80
70.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/9429.89
71.Lars SchoffelmeerZPC Numansdorp950190730.39
72.Bart de BontWZV940272530.49
73.Martino ValentijnZ & PC DIO940391330.58
74.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB950131330.74
75.Alex in 't GroenDe Vennen950268330.92
76.BRENDT VAN MOLMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/426/9431.24
77.Wiebe van de RijtTRB-RES940093131.31
78.Tom HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/210/9531.86
79.Koen van LieshoutDe Zijl/LGB950344531.89
80.SANDER V ERSPEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/051/9431.96
80.Leon VerschurenSBC2000930440331.96
82.Coen KuijpersSBC2000940283532.09
83.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/9532.26
84.NATHAN BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK182/9432.53
85.Rick HoekstraTRB-RES950143732.56
86.Youri AppeljanZPC Numansdorp950256732.84
87.JACOB QUINTYNMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/405/9434.38
DISFerry J. ClaassenZwem & Poloklub Budel9202217
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481
NGEVERT DE GROOTEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/150/87
NGTim VerwestZV Vlaardingen9204675
NGDamon JongeleenDe Columbiaan9501023


<< TOP >>
Programmanr. 19
22.3.08 - 12:15
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Carmen van de RijtMZ&PC980141234.16
2.Lisa PostmaDe Zijl/LGB970158834.22
3.Daphne ScheurwaterWiekslag970137234.37
4.Kathy GrootDe Krabben970044434.81
5.Elise BoumanZPC Numansdorp980065835.01
6.Anne VerhoefWZV970251035.27
7.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/9735.46
8.Serena StelAquafit980152835.54
9.Myrle SchoonesZwem & Poloklub Budel980020635.79
10.Mandy StevensDZT'62970286637.30
11.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB970229437.64
12.Daniek PeppensterTRB-RES970291637.68
13.TINE DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/388/9839.22
14.Lisan TjioeTRB-RES980073639.56
15.Carina SpronkTRB-RES970238240.23
16.Maaike ZandbergTRB-RES990113842.72
17.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB970158244.49
DISLisa BonhofTRB-RES9703572
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 20
22.3.08 - 12:19
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/9630.61
2.Greg l' AmiDe Columbiaan960010130.72
3.Peter RietveldTRB-RES960108130.77
4.Floris LafeberTRB-RES960214331.63
5.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel970048931.70
6.Levy KortDe Stormvogel960058331.96
7.Wimar LindenbergDe Krabben960185732.00
8.JYRKI MOUTONMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/261/9632.09
9.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/9632.30
10.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/9733.09
11.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/9633.34
12.Joeri JacobsDe Columbiaan960004933.62
13.Wouter StapDe Stormvogel970093533.96
14.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/9634.27
15.AARON CASIERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/402/9734.46
16.BRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/9734.54
17.Loed JacobsDZT'62980044134.81
18.Stefan HoekstraTRB-RES970022335.11
19.Ruben SchellekensTRB-RES970274735.76
20.Roy van der HeydenDZT'62970120936.50
21.Koen van den BoerTRB-RES960042937.00
22.Hein LafeberTRB-RES980043537.39
23.Mark SmitsDZT'62960252537.57
24.Rick MinkmanDe Krabben970109737.61
25.BART BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/390/9840.21
26.Cristhian van SchijndelDZT'62980013140.82
27.Loek FliervoetWZV970179340.88
DISTom DondersTRB-RES9603677
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBart GubbelsTRB-RES9602015
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.3.08 - 12:26
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040762:25.53AA
50m:31.27200m:2:25.53
2.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017522:27.76AA
50m:32.44200m:2:27.76
3.Femke HendrikxDZT'6288016982:29.44AA
50m:32.32200m:2:29.44
4.Yvette de GierDe Columbiaan94021242:30.04AA
50m:34.04200m:2:30.04
5.Manon MinnebooDe Stormvogel93015482:31.17AA
50m:32.23200m:2:31.17
6.Marjolijn WuismanTRB-RES86042022:35.03AA
50m:32.29200m:2:35.03
7.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/902:35.07BB
50m:34.15200m:2:35.07
8.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005722:36.04BB
50m:34.89200m:2:36.04
9.Sahar HamamDZT'6294054122:38.52BB
50m:33.95200m:2:38.52
10.Cyril LandstraZeester Meerval93057222:39.01BB
50m:34.51200m:2:39.01
11.Tania JacobsDe Columbiaan94008642:39.52BB
50m:35.11200m:2:39.52
12.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/962:40.16BB
50m:35.73200m:2:40.16
13.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027362:41.11RR
50m:35.08200m:2:41.11
14.Renée RoksSBC200093038442:41.41RR
50m:32.14200m:2:41.41
15.Caroline SchuermansZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/297/932:42.04
50m:36.91200m:2:42.04
16.Pascalle RoversTRB-RES93010642:42.05
50m:36.91200m:2:42.05
17.Kristie DekkersZ & PC DIO94020682:42.56
50m:35.73200m:2:42.56
18.Marissa MinkmanDe Krabben93060542:43.12
50m:36.38200m:2:43.12
19.ROZELIEN KERCKAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/006/912:43.71
50m:37.32200m:2:43.71
20.Houda FayekZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/298/932:45.17
50m:38.62200m:2:45.17
21.Brynja op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/263/942:45.23
50m:37.99200m:2:45.23
22.Bente van GennepSBC200092005902:45.46
50m:35.85200m:2:45.46
23.Katrien MartensZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/286/952:45.50
50m:36.67200m:2:45.50
24.Claudia den OttelanderSBC200095005522:45.65
50m:37.63200m:2:45.65
25.Anna KalseDe Dolfijn90018362:45.70
50m:35.98200m:2:45.70
26.Kim SmuldersTRB-RES95012482:47.94
50m:35.87200m:2:47.94
27.Marceline de CloeDe Vennen96020502:49.39
50m:36.73200m:2:49.39
28.Chantalle van der LindenZ & PC DIO92045242:49.84
50m:35.85200m:2:49.84
29.Kelly MekesTRB-RES94027242:49.85
50m:36.01200m:2:49.85
30.STIEN DEMEYERMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/167/932:49.88
50m:38.87200m:2:49.88
31.Nikey van de WeteringZeester Meerval95003362:49.93
50m:38.55200m:2:49.93
32.Hanne HillenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/206/942:50.45
50m:39.82200m:2:50.45
33.Laura OotesDe Dolfijn92013402:50.49
50m:36.23200m:2:50.49
34.Celine HoogendijkZV Vlaardingen96015962:51.81
50m:38.12200m:2:51.81
35.Sofie KalseDe Dolfijn94016642:52.40
50m:40.33200m:2:52.40
36.Sanne BrugginkSBC200092003302:52.72
50m:37.60200m:2:52.72
37.Marijke KommersVan Vliet Barracuda93053342:53.29
50m:38.67200m:2:53.29
38.Lotte LangenhoffZeester Meerval96025802:53.77
50m:38.20200m:2:53.77
39.Arja den BoerBZV94056342:54.00
50m:39.31200m:2:54.00
40.Mónica van SchijndelDZT'6292023622:54.81
50m:37.55200m:2:54.81
41.Gill HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/511/952:57.21
50m:40.92200m:2:57.21
42.Anne KlijbergWZV95039742:57.72
50m:41.75200m:2:57.72
43.JANA SCHOONBAERTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/431/962:57.90
50m:42.97200m:2:57.90
43.Lisanne de GraefDZT'6293069542:57.90
50m:37.21200m:2:57.90
45.Lore SchrootenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/231/942:59.10
50m:40.91200m:2:59.10
46.Kirstin Op 't RoodtZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/262/963:00.44
50m:42.30200m:3:00.44
47.Lisa KoolenDZT'6295020723:01.75
50m:40.08200m:3:01.75
48.Madelon SchellekensDe Vennen95018883:03.63
50m:38.36200m:3:03.63
49.Nikki HabersZeester Meerval96005943:04.80
50m:44.04200m:3:04.80
50.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen96007903:06.47
50m:42.59200m:3:06.47
51.KIRSTEN SCHOOFSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK192/963:08.13
50m:43.40200m:3:08.13
52.ELIEN STEELMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/379/923:08.84
50m:42.20200m:3:08.84
53.Amy van LierDe Vennen96030223:09.78
50m:43.09200m:3:09.78
DISChantal van HerpenDZT'6290081642:50.12
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:35.79200m:2:50.12


<< TOP >>
Programmanr. 22
22.3.08 - 12:57
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten Voorronde


RangTijd
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.922:11.03AA
50m:28.93200m:2:11.03
2.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/892:14.59AA
50m:28.95200m:2:14.59
3.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel90020052:15.71AA
50m:28.52200m:2:15.71
4.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/902:16.29AA
50m:28.91200m:2:16.29
5.Joey van DoesburgTRB-RES87007352:16.31AA
50m:29.20200m:2:16.31
6.Sven JaegerHellas-Glana83010212:16.85AA
50m:28.62200m:2:16.85
7.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/902:17.78BB
50m:29.33200m:2:17.78
8.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015692:19.40BB
50m:30.64200m:2:19.40
9.Tom LommersWZV90018472:20.43BB
50m:29.99200m:2:20.43
10.Miguel CorreiaZeester Meerval93001032:20.64BB
50m:30.59200m:2:20.64
11.Sander BeekmanDe Columbiaan91000792:20.90BB
50m:30.14200m:2:20.90
12.Sander van ElburgMZ&PC88009372:22.10BB
50m:29.20200m:2:22.10
13.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/882:23.30RR
50m:29.56200m:2:23.30
14.Luuk OnrustZeester Meerval92051252:24.57RR
50m:29.43200m:2:24.57
15.Daan van ErpTRB-RES89038332:25.68
50m:31.57200m:2:25.68
16.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn93005392:26.36
50m:31.52200m:2:26.36
17.Dieter RuijtenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/230/952:26.39
50m:31.23200m:2:26.39
18.Mike ter HorstDe Zeeschuimers94-027852:26.85
50m:32.07200m:2:26.85
19.Thom van de WeteringZeester Meerval91025512:27.25
50m:30.68200m:2:27.25
20.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana94016572:27.64
50m:31.54200m:2:27.64
21.Kevin JanssenZeester Meerval92041092:28.50
50m:32.33200m:2:28.50
22.Bob GysenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/055/932:28.65
50m:32.68200m:2:28.65
23.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/932:29.03
50m:32.70200m:2:29.03
24.Samuel CarpentierBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/283/892:29.41
50m:29.82200m:2:29.41
25.Jeffrey ThijssenZeester Meerval94004452:30.13
50m:31.18200m:2:30.13
26.JOERI VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/374/912:30.19
50m:34.40200m:2:30.19
27.Stan TummersHellas-Glana94006492:30.59
50m:32.57200m:2:30.59
28.Rik BakkerTRB-RES91046252:30.93
50m:31.86200m:2:30.93
29.Thomas van MierloZwem & Poloklub Budel93003532:31.28
50m:32.22200m:2:31.28
30.Ferry J. ClaassenZwem & Poloklub Budel92022172:31.35
50m:31.63200m:2:31.35
31.Paul-Evert LidbyBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/367/942:33.21
50m:32.73200m:2:33.21
32.DAVE BACKELJAUWArvicola Zwemclub KalmthoutAZK169/912:33.29
50m:32.83200m:2:33.29
33.Melvin SmitsDe Vennen90043152:34.24
50m:33.66200m:2:34.24
34.BJORN DE LILLEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/189/922:35.23
50m:34.24200m:2:35.23
35.Roy SmitsDe Vennen92022592:35.43
50m:32.43200m:2:35.43
36.Robert GrootDe Krabben93019972:35.52
50m:32.74200m:2:35.52
37.SANDER VAN DEN HEUVELArvicola Zwemclub KalmthoutAZK60/912:35.58
50m:32.33200m:2:35.58
38.SEM VAN HAMMEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/434/922:36.02
50m:34.74200m:2:36.02
39.AARON BURMSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/439/902:36.52
50m:33.31200m:2:36.52
40.Enzo DiependaalTRB-RES92066912:38.97
50m:35.39200m:2:38.97
41.Thomas RietveldTRB-RES94018032:39.56
50m:34.11200m:2:39.56
42.KRISHNAN RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/306/932:40.34
50m:35.84200m:2:40.34
43.Simon StoutenDe Zijl/LGB94009432:42.92
50m:37.57200m:2:42.92
44.Bjorn GrootDe Zijl/LGB93007212:43.71
50m:36.20200m:2:43.71
45.Oskar BlesSBC200091001532:44.63
50m:36.22200m:2:44.63
46.Tian TjioeTRB-RES93060932:45.97
50m:36.06200m:2:45.97
47.ROB WENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/432/92:48.22
50m:35.84200m:2:48.22
48.LAURENS VERHEECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/258/942:48.93
50m:39.67200m:2:48.93
49.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB95013132:48.95
50m:38.61200m:2:48.95
50.Wiebe van de RijtTRB-RES94009312:49.75
50m:40.78200m:2:49.75
51.Rick HoekstraTRB-RES95014372:51.80
50m:41.52200m:2:51.80
DISJoey SmitsDZT'629306029
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISRaoul EngelenburgDe Dolfijn89008432:26.86
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:30.68200m:2:26.86
DISSHANKAR RAVINDRANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/305/942:52.59
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:38.22200m:2:52.59
NG.ZAJENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/90
AFGEMSvend Ocke BullTRB-RES8604481


<< TOP >>
Programmanr. 23
22.3.08 - 13:30
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.Tine HaverhalsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/512/973:11.48
50m:45.28200m:3:11.48
2.Serena StelAquafit98015283:11.87
50m:47.43200m:3:11.87
3.Lisa PostmaDe Zijl/LGB97015883:15.48
50m:43.65200m:3:15.48
4.Lilly de WitDe Stormvogel98005443:17.11
50m:46.94200m:3:17.11


<< TOP >>
Programmanr. 24
22.3.08 - 13:34
Jongens, 200m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.LOUIS LONGEVALMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/320/962:51.18
50m:39.55200m:2:51.18
2.Ide BuwaldaZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/222/962:51.31
50m:38.80200m:2:51.31
3.Levy KortDe Stormvogel96005832:51.35
50m:38.17200m:2:51.35
4.JYRKI MOUTONMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/261/962:53.65
50m:41.19200m:2:53.65
5.NOAH DE MUYNCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/299/962:55.66
50m:40.87200m:2:55.66
6.LARS SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/255/962:57.36
50m:39.06200m:2:57.36
7.Peter RietveldTRB-RES96010812:57.79
50m:37.92200m:2:57.79
8.Tijs BoonenZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/225/963:00.95
50m:44.22200m:3:00.95
9.Wimar LindenbergDe Krabben96018573:01.16
50m:40.22200m:3:01.16
10.Stephane OrisZwem- en Poloclub De Meerkoet BreeDMB/325/963:01.86
50m:46.64200m:3:01.86
11.Victor EmbrechtsBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/595/973:03.15
50m:40.63200m:3:03.15
12.Floris LafeberTRB-RES96021433:04.03
50m:42.97200m:3:04.03
13.Bart GubbelsTRB-RES96020153:12.58
50m:44.95200m:3:12.58
DISTIMON GOETHALSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/433/973:04.23
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:42.06200m:3:04.23
DISBRENT DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/335/973:19.79
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:47.98200m:3:19.79


<< TOP >>
Programmanr. 1
22.3.08 - 18:00
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Eline BoersDe Columbiaan91045461:13.16
2.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005721:15.65
3.Femke HendrikxDZT'6288016981:16.58
4.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/901:19.40
5.Yvette de GierDe Columbiaan94021241:21.88
6.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017521:25.75
Finale B
7.LIEN FIERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/253/921:19.75
8.Cyril LandstraZeester Meerval93057221:21.00
9.Inge ArtsZeester Meerval92030761:21.39
10.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027361:21.72
11.Kristie DekkersZ & PC DIO94020681:22.76
12.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007601:22.94


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.3.08 - 18:04
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/891:05.70
2.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/861:05.89
3.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda90037491:07.11
4.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn91024491:07.55
5.Sven JaegerHellas-Glana83010211:07.89
6.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/901:10.55
Finale B
7.Sander BeekmanDe Columbiaan91000791:10.54
8.Kevin JanssenZeester Meerval92041091:11.13
9.JENS SEGERSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/072/901:11.16
10.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015691:11.25
11.Thommy NickelVan Vliet Barracuda84016271:12.44
12.TOM BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/049/931:13.10


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.3.08 - 18:08
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Kira ToussaintDe Dolfijn94009902:22.45
100m:1:08.14200m:2:22.45
2.Judith StapDe Stormvogel93027022:28.59
100m:1:11.41200m:2:28.59
3.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026802:32.18
100m:1:12.46200m:2:32.18
4.Désirée EmmenDe Vennen92048622:33.30
100m:1:12.92200m:2:33.30
5.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers84025002:35.19
100m:1:13.28200m:2:35.19
6.Laura de JongZ&PV Nuenen91038802:43.31
100m:1:15.94200m:2:43.31
Finale B
7.Tamara BoeffDe Columbiaan93019302:32.00
100m:1:12.94200m:2:32.00
8.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg85024662:34.96
100m:1:15.41200m:2:34.96
9.MAXIME VAN VOORENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/247/952:37.68
100m:1:15.49200m:2:37.68
10.Pieternel BraamDe Zijl/LGB95016102:37.88
100m:1:15.81200m:2:37.88
11.PHAEDRA TIMMERMANMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/245/942:38.35
100m:1:16.89200m:2:38.35
12.Merel ToussaintDe Futen92037882:46.73
100m:1:21.46200m:2:46.73


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.3.08 - 18:16
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021272:12.69
100m:1:04.92200m:2:12.69
2.JENS MEIRHAEGHEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/064/912:13.68
100m:1:05.68200m:2:13.68
3.Oscar SondermeijerDe Columbiaan91040452:16.02
100m:1:05.87200m:2:16.02
4.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/902:18.82
100m:1:06.52200m:2:18.82
5.Eduard BremmerDe Columbiaan92001452:23.06
100m:1:09.07200m:2:23.06
6.KAREL DE VRIENDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/091/942:26.46
100m:1:11.44200m:2:26.46
Finale B
7.Sibrand RinzemaDe Columbiaan93032692:26.71
100m:1:11.54200m:2:26.71
8.RAFAEL CLAERHOUDTArvicola Zwemclub KalmthoutAZK183/922:27.36
100m:1:12.54200m:2:27.36
9.SVEN VERVYNCKTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/215/922:37.41
100m:1:17.18200m:2:37.41
10.LENNART SPANHOVEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/054/942:38.28
100m:1:18.16200m:2:38.28
11.BERT DE FLEURQUINMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/377/952:42.44
100m:1:20.19200m:2:42.44
12.Koen van LieshoutDe Zijl/LGB95034452:44.36
100m:1:22.13200m:2:44.36


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.3.08 - 18:22
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan840215429.43
2.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169229.91
3.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9330.53
4.Milou JulicherWiekslag930132030.59
5.Merel van der EntDe Stormvogel930397630.73
6.Judith StapDe Stormvogel930270231.06
Finale B
7.Renée RoksSBC2000930384430.87
8.Marit SchoffelmeerZPC Numansdorp930247031.20
9.Tamara van VlietDe Columbiaan940356231.91
Finale C
13.Danique AgterbergHellas-Glana940105431.35
14.Sahar HamamDZT'62940541231.47
15.Jara SchmidtDe Columbiaan940506231.57
16.Roza WIJNBERGBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/274/9032.72


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.3.08 - 18:25
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Jan KerstenDe Columbiaan860156125.09
2.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8926.05
3.Sven JaegerHellas-Glana830102126.41
4.Vince PolakDe Columbiaan890527726.46
5.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374926.73
6.Niels van PolanenDe Columbiaan910180927.07
Finale B
7.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8627.33
8.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8927.45
9.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn910244928.10
10.Robin van GulikTRB-RES900106128.20
11.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/9028.63
12.Thommy NickelVan Vliet Barracuda840162728.70


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.3.08 - 18:27
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040761:04.38
2.Kira ToussaintDe Dolfijn94009901:06.25
3.Manon MinnebooDe Stormvogel93015481:08.21
4.Sabrina BuurTRB-RES85005261:08.62
5.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/931:08.97
6.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017521:09.95
Finale B
7.Milou JulicherWiekslag93013201:10.13
8.Tamara BoeffDe Columbiaan93019301:10.48
9.Tania JacobsDe Columbiaan94008641:10.76
10.Sabine LinaVan Vliet Barracuda89026801:11.96
11.Cyril LandstraZeester Meerval93057221:12.34
12.Inge ArtsZeester Meerval92030761:14.95


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.3.08 - 18:32
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Jan KerstenDe Columbiaan860156157.58
2.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9258.61
3.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda90018191:00.21
4.Oscar SondermeijerDe Columbiaan91040451:02.65
5.Jeroen EggeraatDe Columbiaan92021271:03.79
6.Alan SmeetsHellas-Glana84020891:06.40
Finale B
7.Tom LommersWZV90018471:03.20
8.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/901:04.47
9.Thommy NickelVan Vliet Barracuda84016271:05.51
10.Sander van ElburgMZ&PC88009371:05.58
11.Raoul EngelenburgDe Dolfijn89008431:06.28
12.Robin van GulikTRB-RES90010611:06.81


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.3.08 - 18:36
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Inge ArtsZeester Meerval92030762:22.40
100m:1:07.69200m:2:22.40
2.Roos van EschTRB-RES82004682:31.92
100m:1:12.14200m:2:31.92
3.Mirte TummersHellas-Glana92017902:37.35
100m:1:14.52200m:2:37.35
4.Anita SmitsTRB-RES69005222:37.48
100m:1:14.59200m:2:37.48
5.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda91001182:46.82
100m:1:15.51200m:2:46.82
6.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen92007602:46.98
100m:1:18.85200m:2:46.98
Finale B
7.Suzan van BoxtelTRB-RES94025782:47.64
100m:1:17.55200m:2:47.64
8.Jara SchmidtDe Columbiaan94050622:49.12
100m:1:19.14200m:2:49.12
9.LORE VEREECKArvicola Zwemclub KalmthoutAZK173/953:06.94
100m:1:19.96200m:3:06.94
10.Milena van SchijndelDZT'6294008183:08.78
100m:1:25.54200m:3:08.78


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.3.08 - 18:43
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Niels van PolanenDe Columbiaan91018092:12.26
100m:1:02.64200m:2:12.26
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn92008232:23.86
100m:1:08.37200m:2:23.86
3.Tom KalseDe Dolfijn92006452:26.29
100m:1:07.22200m:2:26.29
4.Dirk HoekDe Zijl/LGB82024452:29.06
100m:1:06.45200m:2:29.06
5.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana94005932:32.63
100m:1:13.74200m:2:32.63
6.Roel VerdijkDe Vennen90043172:35.60
100m:1:08.58200m:2:35.60
Finale B
7.FELTEN DE MEULENAEREMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/089/942:37.18
100m:1:13.08200m:2:37.18
8.STIJN DE CONINCKMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/276/932:54.83
100m:1:20.35200m:2:54.83
9.Arno KammingaDe Columbiaan95024032:56.94
100m:1:22.21200m:2:56.94
10.Bjorge JanssenTRB-RES93021712:56.96
100m:1:22.74200m:2:56.96


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.3.08 - 18:50
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Eline BoersDe Columbiaan910454626.51
2.LINDE EECKHOUTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/422/9326.94
3.Femke HendrikxDZT'62880169827.38
4.Annelotte HendriksenDe Columbiaan880169227.41
5.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan840215427.74
6.Manon MinnebooDe Stormvogel930154827.80
Finale B
7.Merel van der EntDe Stormvogel930397627.91
8.Katinka van VastenhovenDe Zeeschuimers840250028.21
9.Tamara van VlietDe Columbiaan940356228.26
10.Sahar HamamDZT'62940541228.79
11.Judith StapDe Stormvogel930270228.97
12.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda910011829.16


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.3.08 - 18:52
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Jan KerstenDe Columbiaan860156123.46
2.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/8923.70
3.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel900200524.08
4.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.9224.57
5.Steven NonnekesVan Vliet Barracuda900374924.66
6.Alan SmeetsHellas-Glana840208924.85
Finale B
7.Bastiaan LijesenVan Vliet Barracuda900181924.65
8.Tom LommersWZV900184724.78
9.WILLEM-JAN LANGASKENSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/274/8924.97
10.SAM LASOENMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/011/8625.02
11.Sander van ElburgMZ&PC880093725.39
12.MATTHIAS CLAESSENSArvicola Zwemclub KalmthoutAZK52/9025.76


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.3.08 - 18:54
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Miranda NijenhuisDe Columbiaan92040762:21.80
50m:31.11200m:2:21.80
2.Leonie van NoortDe Zijl/LGB93017522:24.42
50m:31.42200m:2:24.42
3.Femke HendrikxDZT'6288016982:28.90
50m:32.56200m:2:28.90
4.Yvette de GierDe Columbiaan94021242:31.67
50m:33.65200m:2:31.67
5.Larissa BrakDe Zijl/LGB88005722:37.85
50m:35.27200m:2:37.85
6.KIMBERLEY UYTTERSPROTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/206/902:38.70
50m:35.40200m:2:38.70
Finale B
7.Cyril LandstraZeester Meerval93057222:34.63
50m:33.37200m:2:34.63
8.YASMINE BONNEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/259/962:37.69
50m:34.45200m:2:37.69
9.Tania JacobsDe Columbiaan94008642:38.30
50m:34.33200m:2:38.30
10.Sahar HamamDZT'6294054122:38.77
50m:34.84200m:2:38.77
11.Pascalle RoversTRB-RES93010642:42.88
50m:36.42200m:2:42.88
12.Susanne van der LindenZ & PC DIO88027362:43.13
50m:35.49200m:2:43.13


<< TOP >>
Programmanr. 22
22.3.08 - 19:02
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten Finale


RangTijd
Finale A
1.Raphaël StacchiottiSwimming Club le Dauphin EttelbrückSCDE/370.922:07.38
50m:28.43200m:2:07.38
2.Sven JaegerHellas-Glana83010212:13.06
50m:28.12200m:2:13.06
3.THOMAS DE BAETSMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/133/892:13.91
50m:29.05200m:2:13.91
4.Mathias OUDERMANSBRABO Swimming Club AntwerpBRABO/291/902:16.93
50m:28.98200m:2:16.93
5.GREGORY BAECKEMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/268/902:19.03
50m:28.64200m:2:19.03
6.Jasper van MierloZwem & Poloklub Budel90020052:20.86
50m:28.85200m:2:20.86
Finale B
7.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan92015692:19.26
50m:30.52200m:2:19.26
8.Tom LommersWZV90018472:20.60
50m:29.81200m:2:20.60
9.Sander van ElburgMZ&PC88009372:21.80
50m:30.27200m:2:21.80
10.Daan van ErpTRB-RES89038332:23.86
50m:30.93200m:2:23.86
11.Sander BeekmanDe Columbiaan91000792:24.07
50m:30.45200m:2:24.07
12.DAAN DEBERDTMeetjesland - Gent - Alliantie zwemteamMEGA/292/882:24.56
50m:30.88200m:2:24.56


<< TOP >>
Programmanr. 39
22.3.08 - 19:08
4 x 50m wisselslag8 - 11 jaar
Resultaten


RangTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES2:38.08
Floris Lafeber
Stefan Hoekstra
96
97
40.32Peter Rietveld
Lisan Tjioe
96
98
2.TRB-RES 2TRB-RES2:46.65
Koen van den Boer
Bart Gubbels
96
96
43.91Ruben Schellekens
Daniek Peppenster
97
97
3.TRB-RES 3TRB-RES3:13.17
Carina Spronk
Maaike Zandberg
97
99
53.87Hein Lafeber
Tom Donders
98
96

BMDe Columbiaan 4De Columbiaan2:28.17
Joeri Jacobs
Sam Heck
96
97
37.65Jeroen Oosthoek
Greg l' Ami
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 40
22.3.08 - 19:08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:56.62
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
30.12Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
2.TRB-RES 1TRB-RES2:03.55
Kim Smulders
Indy Diependaal
95
95
30.64Kelly Mekes
Suzan van Boxtel
94
94
3.WZV 1WZV2:06.26
Anne Klijberg
Maike Korthout
95
94
30.88Manon Balvers
Lindsay van Houtum
95
94
4.De Columbiaan 1De Columbiaan2:07.84
Rebecca Johnson
Anouk Hesseling
94
96
31.77Joyce Penedo
Natasja Boers
96
95
5.TRB-RES 2TRB-RES2:21.23
Nikki Hoofs
Renske Zandberg
96
96
37.74Renate Peppenster
Femke van Hest
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 41
22.3.08 - 19:08
Jongens, 4 x 50m vrije slag12 - 15 jaar
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:45.17
Sibrand Rinzema
Jordy Zuidhoek
93
92
28.84Eduard Bremmer
Jeroen Eggeraat
92
92
2.Z & PC DIO 1Z & PC DIO1:50.32
Ramon Bastiaansen
Christian Bingel
93
93
27.41Martino Valentijn
Paul Koster
94
93
DISTRB-RES 1TRB-RES
EA - Te vroeg overgenomen.
Wiebe van de Rijt
Rick Hoekstra
94
95
31.82Thomas Rietveld
Enzo Diependaal
94
92


<< TOP >>
Programmanr. 42
22.3.08 - 19:08
Dames, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan2:01.34
Miranda Nijenhuis
Eline Boers
92
91
31.89Marina Scheepbouwer
Annelotte Hendriksen
84
88
2.Meetjesland - Gent - Alliantie zwemteam 1Meetjesland - Gent - Alliantie zwemteam2:09.51
MAXIME VAN VOOREN
LIEN FIERS
95
92
34.74LINDE EECKHOUT
YASMINE BONNE
93
96
3.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB2:09.55
Pieternel Braam
Larissa Brak
95
88
35.25Leonie van Noort
Jordan van Wijk
93
91
4.De Stormvogel 1De Stormvogel2:09.59
Manon Minneboo
Jaimy Kort
93
92
32.04Judith Stap
Merel van der Ent
93
93
5.TRB-RES 1TRB-RES2:12.56
Sabrina Buur
Pascalle Rovers
85
93
32.51Roos van Esch
Anita Smits
82
69
6.De Columbiaan 3De Columbiaan2:12.85
Tamara Boeff
Yvette de Gier
93
94
33.48Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
7.De Dolfijn 1De Dolfijn2:17.60
Kira Toussaint
Sofie Kalse
94
94
31.85Anna Kalse
Laura Ootes
90
92
8.TRB-RES 2TRB-RES2:27.48
Louise van de Meer
Daphne Verstijnen
95
96
37.14Ingrid Bakker
Marleen Bakker
93
93


<< TOP >>
Programmanr. 43
22.3.08 - 19:11
Heren, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangTijd
1.Meetjesland - Gent - Alliantie zwemteam 1Meetjesland - Gent - Alliantie zwemteam1:49.52
JENS MEIRHAEGHE
SAM LASOEN
91
86
29.37WILLEM-JAN LANGASKENS
THOMAS DE BAETS
89
89
2.De Dolfijn 1De Dolfijn1:56.26
Raoul Engelenburg
Ryan van Voskuilen
89
91
30.39Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
92
93
3.TRB-RES 1TRB-RES1:58.90
Rik Bakker
Daan van Erp
91
89
31.00Robin van Gulik
Tian Tjioe
90
93
4.De Columbiaan 1De Columbiaan1:59.97
Jeroen Eggeraat
Elwin Kamminga
92
91
29.47Niels van Polanen
Arno Kamminga
91
95
5.Hellas-Glana 3Hellas-Glana2:02.39
Stan Tummers
Pim van Basten Batenburg
94
94
32.39Niels van Basten Batenburg
Alan Smeets
94
84
6.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB2:05.87
Simon Stouten
Dirkjan Beugelsdijk
94
81
32.85Dirk Hoek
Bjorn Groot
82
93
DISDe Columbiaan 1De Columbiaan1:48.95
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
Jan Kersten
Sander Beekman
86
91
26.48Vince Polak
Oscar Sondermeijer
89
91