MKO 2008
Valkenburg (NED),    23.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, junioren 2en 3 jeugd 1    Nr. 2. Jongens, 4 x 50m vrije slag, junioren 1 en 2 en 3
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, jeugd 2 senioren 1    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, junioren 4 jeugd 1
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, minioren 6 junioren 1
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag, junioren 3 en jeugd 1    Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag, junioren 2 en 3
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, jeugd 2 senioren 1    Nr. 10. Jongens, 100m vrije slag, junioren 4 jeugd 1
Nr. 11. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, minioren 6 junioren 1
Nr. 13. Meisjes, 200m wisselslag, junioren 3 en jeugd 1    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, junioren 2 en 3
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag, jeugd 2 senioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, junioren 4 jeugd 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, minioren 6 junioren 1
Nr. 19. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren 1 en later    Nr. 20. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Senioren 1 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag            junioren 2en 3 jeugd 1
23-02-2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kring Limburg 1               Kring Limburg          1:55.11            1:55.20           
        Melissa Meijer, 93                         Misty Coert, 93
        Ilona Remmel, 93                           Sanne Scheerder, 94
            29.12    58.04  1:27.29  1:55.20

  2. Kring Noord Brabant 1         Kring Noord Brabant    1:54.77            1:55.57           
        Kristie Dekkers, 94                        Renée Roks, 93
        Cyril Landstra, 93                         Jocelyn Spruit, 93
            29.13    57.94  1:27.63  1:55.57

  3. Kring Gelderland 1            Kring Gelderland       2:02.50            1:55.93           
        Malou Memelink, 94                         Marjolein Delno, 94
        Marloes Erkens, 93                         Iris van Zuilen, 94
            28.99    58.07  1:26.13  1:55.93

  4. Kring Overijssel 1            Kring Overijssel       1:58.73            1:56.85           
        Naomi Hofsink, 94                          Lonne Dijkhuis, 94
        Maud Hesselink, 94                         Iris Riezebos, 94
            29.88    59.49  1:27.77  1:56.85

  5. Kring Noord-Holland 1         Kring Noord-Holland    1:54.75            1:57.48           
        Miloes Rozemuller, 95                      Cleo Denise Bol, 94
        Anoek Nulkes, 93                           Shelley de Boer, 93
            31.61    59.98  1:29.16  1:57.48

  6. Kring Groningen 1             Kring Groningen        1:58.50            1:58.14           
        Yvette Meijer, 94                          Rosanne Schoonbeek, 94
        Rixt Veldkamp, 94                          Jose Sijbring, 93
            31.38    59.85  1:29.90  1:58.14

  7. Kring Rotterdam  1            Kring Rotterdam        1:58.00            1:59.24           
        Melanie van Gemert, 93                     Floortje de Waard, 94
        Alinda Damsteegt, 94                       Lin he Yu, 95
            28.56    59.12  1:31.15  1:59.24




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 4 x 50m vrije slag              junioren 1 en 2 en 3
23-02-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kring Gelderland 1            Kring Gelderland       1:51.61            1:45.06           
        Maarten Arntz, 93                          Jelle Derksen, 94
        Jasper Verheijen, 93                       Roald Blok, 93
            27.18    53.48  1:19.09  1:45.06

  2. Kring Noord Brabant 1         Kring Noord Brabant    1:45.36            1:45.14           
        Thomas van Mierlo, 93                      Gijs Verhagen, 93
        Miguel Correia, 93                         Paul Koster, 93
            26.20    53.30  1:19.70  1:45.14

  3. Kring Overijssel 1            Kring Overijssel       1:49.04            1:46.12           
        Bart Arendshorst, 93                       Kasper Leeuw, 93
        Sander Baars, 93                           Menno Manning, 93
            26.51    53.93  1:21.04  1:46.12

  4. Kring Noord-Holland 1         Kring Noord-Holland    1:48.51            1:47.14           
        Ritchoberto Peternella, 93                 Jordy de Klerk, 93
        Jorrick Druyven, 94                        Ruben Dekker, 93
            28.43    54.64  1:20.59  1:47.14

  5. Kring Rotterdam  1            Kring Rotterdam        1:55.40            1:50.79           
        Bart Dunweg, 93                            Max Spiering, 94
        Joeri Prins, 93                            Timo Dinkelberg, 93
            26.92    56.01  1:24.71  1:50.79

  6. Kring Groningen 1             Kring Groningen        1:52.54            1:51.14           
        Tim Leegte, 93                             Tim Blauw, 93
        Johan Wijma, 93                            Bernd Kobesen, 93
            30.23    58.12  1:25.28  1:51.14

  7. Kring Limburg 1               Kring Limburg          1:52.96            1:51.56           
        Robin Ramaekers, 93                        Ramon Wassenberg, 93
        Twan Beentjes, 93                          Jordy Vroomen, 94
            27.75    57.97  1:25.61  1:51.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   jeugd 2 senioren 1
23-02-2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Spruit                Kring Noord Brabant    1:09.48 9103756    1:05.46           
            32.15  1:05.46
  2. Kelly ter Doest               Kring Overijssel       1:07.10 9100750    1:06.85           
            31.88  1:06.85
  3. Marloes Giesselink            Kring Overijssel       1:09.55 9200612    1:08.71           
            33.41  1:08.71
  4. Anisa Memic                   Kring Gelderland       1:09.87 9204260    1:08.83           
            33.42  1:08.83
  5. Judith van Meijel             Kring Limburg          1:08.53 9102076    1:08.92           
            33.28  1:08.92
  6. Sharon van der Leest          Kring Noord-Holland    1:09.39 9202772    1:09.04           
            34.13  1:09.04
  7. Loes van Ooijen               Kring Gelderland       1:09.18 9205180    1:09.49           
            35.85  1:09.49
  8. Désirée Emmen                 Kring Noord Brabant    1:11.32 9204862    1:11.96           
            34.75  1:11.96
  9. Corine Rooker                 Kring Noord-Holland    1:12.32 9201522    1:12.53           
            35.54  1:12.53
 10. Maureen Muyen                 Kring Limburg          1:11.16 9102874    1:13.27           
            34.56  1:13.27
 11. Nathasja Bos                  Kring Groningen        1:13.23 9100362    1:14.25           
            36.30  1:14.25
 12. Rianne van der Hoeven         Kring Rotterdam        1:15.80 9200760    1:15.76           
            36.32  1:15.76
 13. Maaike Goosen                 Kring Groningen        1:15.25 9205676    1:19.74           
            39.09  1:19.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m rugslag                   junioren 4 jeugd 1
23-02-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Schellekens              Kring Noord Brabant         NT 9201153    1:00.92           
            29.43  1:00.92
  2. Jos de Graaf                  Kring Gelderland       1:01.76 9106095    1:01.12           
            29.59  1:01.12
  3. Pascal Timmermans             Kring Gelderland       1:01.42 9202349    1:01.37           
            29.31  1:01.37
  4. Mitch Notten                  Kring Limburg          1:01.11 9202505    1:01.47           
            30.01  1:01.47
  5. Erik Hagting                  Kring Groningen        1:00.40 9100829    1:01.96           
            29.96  1:01.96
  6. Martijs van Beusekom          Kring Groningen        1:01.56 9100133    1:01.99           
            30.05  1:01.99
  7. Sverre Eschweiler             Kring Noord-Holland    1:02.72 9204035    1:02.89           
            30.33  1:02.89
  8. Jeroen Feijs                  Kring Limburg          1:01.82 9200333    1:02.96           
            30.77  1:02.96
  9. Fabian Beimin                 Kring Overijssel       1:04.32 9100087    1:03.03           
            30.14  1:03.03
 10. Bryan Morsink                 Kring Overijssel       1:03.54 9101629    1:04.01           
            30.90  1:04.01
 11. Kees Veerman                  Kring Noord-Holland    1:07.69 9205457    1:06.81           
            32.49  1:06.81
 12. Lawrence Cross                Kring Rotterdam        1:09.06 9200203    1:09.48           
            33.82  1:09.48
 13. Gerben Fiere                  Kring Noord Brabant    1:02.02 9102825    1:11.17           
            35.00  1:11.17

  BM Kenneth Caster                Kring Limburg          1:11.26 9100375    1:10.34           
            34.01  1:10.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m wisselslag                     Junioren 1 en 2
23-02-2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he Yu                     Kring Rotterdam        2:35.61 9500924    2:32.19           
            32.78  1:11.22  1:55.42  2:32.19
  2. Cecily Sadowski               Kring Gelderland       2:37.64 9500188    2:36.07           
            34.76  1:15.93  2:00.89  2:36.07
  3. Esmée Bos                     Kring Gelderland       2:37.70 9600662    2:36.25           
            34.57  1:12.88  2:00.03  2:36.25
  4. Rosa Veerman                  Kring Noord-Holland    2:40.98 9600862    2:39.67           
            36.82  1:16.04  2:03.74  2:39.67
  5. Sylvia Dik                    Kring Groningen        2:46.44 9501064    2:39.79           
            35.37  1:16.35  2:04.90  2:39.79
  6. Lizzy Janssen                 Kring Limburg          2:40.87 9500752    2:40.36           
            35.79  1:17.13  2:03.36  2:40.36
  7. Michelle de Bruijn            Kring Noord Brabant    2:40.32 9503090    2:41.82           
            34.18  1:14.48  2:03.15  2:41.82
  8. Carien van der Schaaf         Kring Overijssel       2:43.57 9500168    2:41.87           
            37.04  1:19.79  2:05.25  2:41.87
  9. Esmee Vermeulen               Kring Noord-Holland    2:41.11 9600678    2:43.28           
            36.94  1:17.88  2:06.41  2:43.28
 10. Noortje Timmerman             Kring Overijssel       2:44.95 9501088    2:43.36           
            35.55  1:16.31  2:05.65  2:43.36
 11. Nathalja Pragt                Kring Groningen        2:41.18 9500030    2:43.94           
            35.94  1:18.14  2:06.27  2:43.94
 12. Kelly Wigleven                Kring Rotterdam        2:45.22 9500058    2:44.30           
            34.60  1:17.33  2:07.06  2:44.30
 13. Simone Soudant                Kring Noord Brabant    2:43.43 9500430    2:45.62           
            35.78  1:17.33  2:05.53  2:45.62
 14. Sharon Schroyen               Kring Limburg          2:46.17 9502536    2:58.14           
            39.40  1:27.07  2:19.23  2:58.14

  BM Lisanne Jente                 Kring Limburg          2:49.39 9600788    2:46.37           
            35.14  1:18.42  2:06.53  2:46.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m wisselslag               minioren 6 junioren 1
23-02-2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Polman                 Kring Overijssel       2:34.39 9500093    2:31.19           
            32.75  1:10.51  1:55.22  2:31.19
  2. Damon Peperkamp               Kring Overijssel       2:34.92 9501101    2:32.93           
            35.20  1:15.48  1:58.41  2:32.93
  3. Luc van der Wolde             Kring Groningen        2:37.09 9500281    2:33.50           
            33.65  1:15.11  1:56.94  2:33.50
  4. Mike Bravenboer               Kring Rotterdam        2:36.67 9500299    2:36.83           
            33.99  1:11.60  2:00.35  2:36.83
  5. Sjors Lieverst                Kring Noord-Holland    2:42.57 9501389    2:38.35           
            36.41  1:15.86  2:01.98  2:38.35
  6. Sem van Lith                  Kring Gelderland       2:36.66 9501851    2:38.40           
            34.40  1:14.34  2:00.25  2:38.40
  7. Arthur van Noorden            Kring Limburg          2:38.10 9501239    2:38.62           
            32.93  1:15.00  2:02.80  2:38.62
  8. Joep van Grunsven             Kring Noord Brabant    2:44.93 9500469    2:40.19           
            35.34  1:16.40  2:01.72  2:40.19
  9. Jens Kobesen                  Kring Groningen        2:41.51 9500117    2:42.00           
            35.37  1:17.80  2:05.31  2:42.00
 10. Arjan Hanse                   Kring Gelderland       2:40.95 9500657    2:42.45           
            35.57  1:18.89  2:05.49  2:42.45
 11. Ruben Tol                     Kring Noord-Holland    2:42.57 9501119    2:42.54           
            36.09  1:16.92  2:06.56  2:42.54
 12. Pepijn Smits                  Kring Noord Brabant    2:47.57 9600691    2:48.01           
            36.30  1:18.82  2:10.12  2:48.01
 13. Melvin Prins                  Kring Rotterdam        2:48.13 9500201    2:49.27           
            36.17  1:18.20  2:09.71  2:49.27
 DIS Lucas Greven                  Kring Limburg          2:32.68 9501941    2:28.47           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            33.98  1:14.16  1:54.52  2:28.47

  BM Laurent Bams                  Kring Limburg          2:40.70 9600193    2:37.45           
            33.29  1:14.28  2:02.73  2:37.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 100m schoolslag               junioren 3 en jeugd 1
23-02-2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Kring Limburg          1:15.52 9302198    1:15.69           
            35.72  1:15.69
  2. Jocelyn Spruit                Kring Noord Brabant    1:18.25 9302044    1:17.81           
            36.60  1:17.81
  3. Lonne Dijkhuis                Kring Overijssel       1:18.54 9400030    1:18.95           
            36.70  1:18.95
  4. Melanie van Gemert            Kring Rotterdam        1:19.50 9303612    1:19.43           
            37.88  1:19.43
  5. Iris van Zuilen               Kring Gelderland       1:17.50 9400216    1:19.66           
            37.61  1:19.66
  6. Sanne Scheerder               Kring Limburg          1:20.36 9401316    1:20.20           
            37.79  1:20.20
  7. Myrna Schasfoort              Kring Overijssel       1:19.60 9300668    1:20.27           
            37.68  1:20.27
  8. Cyril Landstra                Kring Noord Brabant    1:18.52 9305722    1:21.32           
            38.09  1:21.32
  9. Malou Memelink                Kring Gelderland       1:19.87 9403064    1:21.80           
            38.18  1:21.80
 10. Cleo Denise Bol               Kring Noord-Holland    1:19.13 9403314    1:23.33           
            39.56  1:23.33
 11. Jose Sijbring                 Kring Groningen        1:24.08 9300702    1:24.28           
            40.02  1:24.28
 12. Yvette Meijer                 Kring Groningen        1:22.98 9400372    1:24.32           
            39.09  1:24.32
 13. Shelley de Boer               Kring Noord-Holland    1:25.73 9302840    1:26.31           
            39.62  1:26.31
 14. Alinda Damsteegt              Kring Rotterdam        1:20.93 9400222    1:26.50           
            40.47  1:26.50

  BM Melissa Meijer                Kring Limburg          1:20.57 9304374    1:20.28           
            37.54  1:20.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 100m schoolslag                     junioren 2 en 3
23-02-2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Dunweg                   Kring Rotterdam        1:13.52 9301763    1:12.09           
            34.53  1:12.09
  2. Miguel Correia                Kring Noord Brabant    1:12.40 9300103    1:12.57           
            34.57  1:12.57
  3. Kasper Leeuw                  Kring Overijssel       1:15.89 9304435    1:14.08           
            35.37  1:14.08
  4. Daan Remmelzwaal              Kring Noord-Holland    1:15.50 9302553    1:14.48           
            35.28  1:14.48
  5. Jasper Verheijen              Kring Gelderland       1:13.80 9303685    1:15.02           
            35.65  1:15.02
  6. Christian Bingel              Kring Noord Brabant    1:14.64 9303207    1:15.55           
            35.47  1:15.55
  7. Twan Beentjes                 Kring Limburg          1:15.77 9301309    1:15.91           
            35.65  1:15.91
  8. Ramon Wassenberg              Kring Limburg          1:14.12 9300715    1:16.73           
            36.07  1:16.73
  9. Ritchoberto Peternella        Kring Noord-Holland    1:15.30 9300991    1:17.11           
            36.49  1:17.11
 10. Bernd Kobesen                 Kring Groningen        1:15.83 9300981    1:17.13           
            36.09  1:17.13
 11. Menno Manning                 Kring Overijssel       1:19.42 9300333    1:19.47           
            37.48  1:19.47
 12. Max Spiering                  Kring Rotterdam        1:21.53 9402131    1:21.17           
            37.63  1:21.17
 DIS Jelle Derksen                 Kring Gelderland       1:10.71 9400017                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Tim Leegte                    Kring Groningen        1:18.39 9301695    1:21.60           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            37.58  1:21.60

  BM Jordy Vroomen                 Kring Limburg          1:17.93 9400341    1:18.67           
            36.66  1:18.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  jeugd 2 senioren 1
23-02-2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Kring Limburg            58.90 9105798      59.58           
            28.74    59.58
  2. Jessica Spruit                Kring Noord Brabant      57.26 9103756      59.90           
            29.04    59.90
  3. Marloes Giesselink            Kring Overijssel       1:00.77 9200612    1:00.37           
            29.06  1:00.37
  4. Loes van Ooijen               Kring Gelderland       1:00.23 9205180    1:00.92           
            29.52  1:00.92
  5. Melissa Zwaan                 Kring Noord-Holland    1:00.92 9103666    1:01.40           
            29.25  1:01.40
  6. Danique Stoop                 Kring Gelderland       1:01.67 9106956    1:01.68           
            29.50  1:01.68
  7. Evelien Kip                   Kring Overijssel       1:01.13 9200932    1:02.83           
            29.46  1:02.83
  8. Désirée Emmen                 Kring Noord Brabant    1:01.89 9204862    1:02.95           
            30.03  1:02.95
  9. Judith van Meijel             Kring Limburg          1:00.89 9102076    1:03.35           
            30.54  1:03.35
 10. Maureen Udes                  Kring Noord-Holland    1:02.72 9103128    1:04.03           
            31.10  1:04.03
 11. Lisa van Milt                 Kring Rotterdam        1:05.32 9201228    1:06.31           
            31.98  1:06.31
 12. Marloes Jeuring               Kring Groningen        1:04.34 9200858    1:08.62           
            31.77  1:08.62
 13. Maaike Goosen                 Kring Groningen        1:04.05 9205676    1:08.66           
            32.55  1:08.66

  BM Elise Wijnker                 Kring Limburg          1:03.60 9103534    1:04.38           
            30.86  1:04.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vrije slag                  junioren 4 jeugd 1
23-02-2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Rosendaal          Kring Rotterdam          52.31 9101947      53.07           
            25.71    53.07
  2. Gerben Fiere                  Kring Noord Brabant      53.78 9102825      53.89           
            25.93    53.89
  3. Roy Awater                    Kring Gelderland         54.70 9100043      55.69           
            26.40    55.69
  4. Fabian Beimin                 Kring Overijssel         56.72 9100087      56.14           
            26.81    56.14
  5. Sverre Eschweiler             Kring Noord-Holland      55.28 9204035      56.25           
            27.26    56.25
  6. Pascal Timmermans             Kring Gelderland         54.16 9202349      56.27           
            26.54    56.27
  6. Mitch Notten                  Kring Limburg            54.84 9202505      56.27           
            26.78    56.27
  8. Wouter de Mol                 Kring Noord Brabant      55.47 9101603      56.32           
            26.94    56.32
  9. Bart Knijn                    Kring Noord-Holland      57.00 9101249      56.82           
            27.01    56.82
 10. Jeroen Baars                  Kring Rotterdam          55.89 9200031      57.26           
            27.51    57.26
 11. Bryan Morsink                 Kring Overijssel            NT 9101629      57.47           
            27.19    57.47
 12. Tobias van Halen              Kring Limburg            55.73 9100835      57.59           
            26.60    57.59
 13. Bas Braun                     Kring Groningen          56.41 9106545      57.62           
            27.33    57.62
 14. Martijs van Beusekom          Kring Groningen          57.59 9100133      57.87           
            27.63    57.87

  BM Aaron Eisank                  Kring Limburg            56.71 9100577      57.84           
            27.12    57.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vlinderslag                    Junioren 1 en 2
23-02-2008 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cynthia van Beusekom          Kring Groningen        1:13.55 9500134    1:13.35           
            33.08  1:13.35
  2. Annemarie Worst               Kring Gelderland       1:14.56 9500042    1:14.26           
            34.84  1:14.26
  3. Michelle de Bruijn            Kring Noord Brabant    1:14.46 9503090    1:14.78           
            33.94  1:14.78
  4. Sabine van den Hoeven         Kring Overijssel       1:18.59 9600014    1:16.31           
            34.81  1:16.31
  5. Simone Soudant                Kring Noord Brabant    1:14.84 9500430    1:16.75           
            35.37  1:16.75
  6. Lisanne Jente                 Kring Limburg          1:16.36 9600788    1:16.79           
            35.65  1:16.79
  7. Kelly Wigleven                Kring Rotterdam        1:16.36 9500058    1:17.30           
            35.59  1:17.30
  8. Cecily Sadowski               Kring Gelderland       1:14.87 9500188    1:17.46           
            35.95  1:17.46
  9. Stephanie van Dam             Kring Rotterdam        1:18.07 9500216    1:17.50           
            35.28  1:17.50
 10. Annemiek Suiker               Kring Noord-Holland    1:15.39 9501636    1:18.19           
            35.92  1:18.19
 11. Miloes Rozemuller             Kring Noord-Holland    1:17.19 9501832    1:19.50           
            35.90  1:19.50
 12. Nathalja Pragt                Kring Groningen        1:16.81 9500030    1:19.80           
            36.40  1:19.80
 13. Carien van der Schaaf         Kring Overijssel       1:19.13 9500168    1:22.40           
            37.56  1:22.40
 14. Sharon Schroyen               Kring Limburg          1:19.54 9502536    1:24.03           
            39.33  1:24.03

  BM Lizzy Janssen                 Kring Limburg          1:15.60 9500752    1:15.44           
            34.75  1:15.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag              minioren 6 junioren 1
23-02-2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van der Wolde             Kring Groningen        1:11.31 9500281    1:10.16           
            32.68  1:10.16
  2. Laurent Bams                  Kring Limburg          1:12.76 9600193    1:10.65           
            33.27  1:10.65
  3. Arthur van Noorden            Kring Limburg          1:11.63 9501239    1:11.94           
            33.17  1:11.94
  4. Dave Heshof                   Kring Noord-Holland    1:14.11 9501403    1:13.31           
            34.24  1:13.31
  5. Nick Cleintuar                Kring Rotterdam        1:15.74 9503781    1:14.21           
            34.38  1:14.21
  6. Robin Schollink               Kring Overijssel       1:18.35 9500103    1:14.47           
            34.86  1:14.47
  7. Melvin Prins                  Kring Rotterdam        1:19.26 9500201    1:16.63           
            36.30  1:16.63
  8. Pepijn Smits                  Kring Noord Brabant    1:15.96 9600691    1:16.70           
            35.88  1:16.70
  9. Damon Peperkamp               Kring Overijssel       1:21.95 9501101    1:16.76           
            35.37  1:16.76
 10. Sem van Lith                  Kring Gelderland       1:14.65 9501851    1:17.54           
            34.98  1:17.54
 11. Levi Hilbolling               Kring Groningen        1:16.89 9500593    1:18.07           
            34.97  1:18.07
 12. David Koers                   Kring Gelderland       1:15.94 9501229    1:18.17           
            35.40  1:18.17
 13. Ruben Tol                     Kring Noord-Holland    1:16.35 9501119    1:19.87           
            36.65  1:19.87
 DIS Jordy Jongenelen              Kring Noord Brabant    1:14.87 9504995                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

  BM Lucas Greven                  Kring Limburg          1:14.96 9501941    1:16.60           
            35.70  1:16.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 200m wisselslag               junioren 3 en jeugd 1
23-02-2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               Kring Gelderland       2:28.33 9400024    2:26.65           
            32.90  1:09.92  1:53.11  2:26.65
  2. Ilona Remmel                  Kring Limburg          2:31.11 9302198    2:30.68           
            33.43  1:13.60  1:55.09  2:30.68
  3. Melanie van Gemert            Kring Rotterdam        2:33.49 9303612    2:33.42           
            33.24  1:13.85  1:57.78  2:33.42
  4. Jocelyn Spruit                Kring Noord Brabant    2:29.98 9302044    2:33.90           
            33.51  1:13.36  1:58.73  2:33.90
  5. Sanne Scheerder               Kring Limburg          2:37.79 9401316    2:35.20           
            34.33  1:16.09  2:00.17  2:35.20
  6. Shelley de Boer               Kring Noord-Holland    2:36.48 9302840    2:35.85           
            32.45  1:11.82  2:00.30  2:35.85
  7. Marloes Erkens                Kring Gelderland       2:35.31 9300234    2:36.36           
            35.60  1:15.40  2:01.92  2:36.36
  8. Lonne Dijkhuis                Kring Overijssel       2:35.74 9400030    2:36.47           
            36.07  1:16.79  2:00.87  2:36.47
  9. Cleo Denise Bol               Kring Noord-Holland    2:34.39 9403314    2:36.82           
            32.43  1:14.58  2:01.28  2:36.82
 10. Jose Sijbring                 Kring Groningen        2:36.94 9300702    2:37.60           
            35.23  1:14.90  2:01.98  2:37.60
 11. Rosanne Schoonbeek            Kring Groningen        2:39.62 9402692    2:38.70           
            33.91  1:14.49  2:02.65  2:38.70
 12. Maud Hesselink                Kring Overijssel       2:37.46 9400854    2:38.76           
            35.73  1:15.03  2:02.16  2:38.76
 13. Cyril Landstra                Kring Noord Brabant    2:35.86 9305722    2:39.42           
            35.64  1:16.15  2:04.01  2:39.42
 14. Floortje de Waard             Kring Rotterdam        2:38.55 9400158    2:48.58           
            35.64  1:18.86  2:09.04  2:48.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m wisselslag                     junioren 2 en 3
23-02-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Dinkelberg               Kring Rotterdam        2:15.66 9300773    2:19.78           
            30.31  1:05.17  1:48.30  2:19.78
  2. Kasper Leeuw                  Kring Overijssel       2:22.06 9304435    2:22.55           
            32.03  1:09.41  1:50.48  2:22.55
  3. Maurice Soudant               Kring Noord Brabant    2:22.74 9302125    2:22.72           
            28.80  1:05.63  1:51.00  2:22.72
  4. Jordy Vroomen                 Kring Limburg          2:23.79 9400341    2:23.11           
            31.36  1:08.59  1:51.48  2:23.11
  5. Gijs Verhagen                 Kring Noord Brabant    2:25.24 9304253    2:25.36           
            31.08  1:07.74  1:53.44  2:25.36
  6. Bernd Kobesen                 Kring Groningen        2:24.03 9300981    2:25.44           
            30.75  1:08.67  1:53.33  2:25.44
  7. Roald Blok                    Kring Gelderland       2:23.65 9302685    2:25.70           
            32.98  1:11.42  1:51.05  2:25.70
  8. Robin Ramaekers               Kring Limburg          2:27.69 9304385    2:25.76           
            31.95  1:07.37  1:51.14  2:25.76
  9. Ruben Dekker                  Kring Noord-Holland    2:26.80 9300627    2:27.60           
            31.78  1:08.08  1:52.82  2:27.60
 10. Jordy de Klerk                Kring Noord-Holland    2:29.91 9300269    2:27.65           
            31.58  1:09.39  1:55.82  2:27.65
 11. Menno Manning                 Kring Overijssel       2:30.70 9300333    2:27.77           
            30.11  1:07.98  1:53.85  2:27.77
 12. Maarten Arntz                 Kring Gelderland       2:26.65 9304823    2:29.32           
            33.69  1:11.01  1:55.46  2:29.32
 13. Joeri Prins                   Kring Rotterdam        2:30.78 9302037    2:33.07           
            32.57  1:11.20  1:58.65  2:33.07
 14. Johan Wijma                   Kring Groningen        2:38.38 9301689    2:35.45           
            33.82  1:14.51  1:58.42  2:35.45

  BM Ramon Wassenberg              Kring Limburg          2:33.90 9300715    2:31.56           
            32.84  1:13.50  1:56.49  2:31.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m schoolslag                  jeugd 2 senioren 1
23-02-2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Nijland                  Kring Overijssel       1:11.14 9102272    1:12.93           
            34.69  1:12.93
  2. Anisa Memic                   Kring Gelderland       1:15.51 9204260    1:16.58           
            36.03  1:16.58
  3. Lisa Dreesens                 Kring Limburg          1:16.94 9105798    1:16.73           
            36.12  1:16.73
  4. Kelly ter Doest               Kring Overijssel       1:17.00 9100750    1:17.33           
            36.36  1:17.33
  5. Sharon van der Leest          Kring Noord-Holland    1:17.38 9202772    1:17.82           
            37.32  1:17.82
  6. Charelle Cordewener           Kring Gelderland       1:17.54 9200378    1:18.28           
            37.02  1:18.28
  7. Lisa van Milt                 Kring Rotterdam        1:18.46 9201228    1:19.46           
            37.85  1:19.46
  8. Elise Wijnker                 Kring Limburg          1:18.04 9103534    1:19.85           
            37.64  1:19.85
  9. Rianne van der Hoeven         Kring Rotterdam        1:22.02 9200760    1:23.24           
            39.63  1:23.24
 10. Marijke Pras                  Kring Groningen        1:25.29 9203700    1:26.09           
            40.87  1:26.09
 11. Maureen Udes                  Kring Noord-Holland    1:25.36 9103128    1:26.81           
            41.82  1:26.81
 12. Marloes Jeuring               Kring Groningen        1:23.59 9200858    1:27.70           
            41.55  1:27.70

  BM Kristie Dekkers               Kring Noord Brabant    1:22.14 9402068    1:23.74           
            39.48  1:23.74
  BM Maureen Muyen                 Kring Limburg          1:29.21 9102874    1:33.40           
            44.25  1:33.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m schoolslag                  junioren 4 jeugd 1
23-02-2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Hazeleger              Kring Gelderland       1:07.05 9100867    1:07.31           
            31.89  1:07.31
  2. Aaron Eisank                  Kring Limburg          1:05.97 9100577    1:08.04           
            31.53  1:08.04
  3. Sebastiaan Rosendaal          Kring Rotterdam        1:09.05 9101947    1:10.87           
            33.21  1:10.87
  4. Wouter de Mol                 Kring Noord Brabant    1:09.73 9101603    1:11.47           
            33.61  1:11.47
  5. Kenneth Caster                Kring Limburg          1:08.59 9100375    1:11.90           
            33.41  1:11.90
  6. Erik Hagting                  Kring Groningen        1:09.32 9100829    1:12.04           
            34.34  1:12.04
  7. Tom van der Kamp              Kring Gelderland            NT 9101153    1:12.20           
            34.09  1:12.20
  8. Stephan Lokhorst              Kring Overijssel       1:11.42 9101469    1:12.73           
            34.20  1:12.73
  9. Jordy Pragt                   Kring Groningen        1:13.40 9101835    1:13.66           
            34.89  1:13.66
 10. Fabian Beimin                 Kring Overijssel            NT 9100087    1:14.64           
            34.97  1:14.64
 11. Bart Knijn                    Kring Noord-Holland    1:14.92 9101249    1:15.26           
            34.91  1:15.26
 12. Mark Schellekens              Kring Noord Brabant    1:11.16 9201153    1:15.33           
            35.61  1:15.33
 13. Kees Veerman                  Kring Noord-Holland         NT 9205457    1:16.48           
            35.58  1:16.48
 14. Jeroen Baars                  Kring Rotterdam        1:15.67 9200031    1:16.82           
            36.07  1:16.82

  BM Jeroen Feijs                  Kring Limburg          1:14.58 9200333    1:17.21           
            36.34  1:17.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag                      Junioren 1 en 2
23-02-2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lin he Yu                     Kring Rotterdam        1:10.12 9500924    1:10.08           
            33.80  1:10.08
  2. Annemarie Worst               Kring Gelderland       1:09.91 9500042    1:10.27           
            34.84  1:10.27
  3. Esmée Bos                     Kring Gelderland       1:11.71 9600662    1:11.87           
            34.84  1:11.87
  4. Rosa Veerman                  Kring Noord-Holland    1:13.70 9600862    1:12.82           
            35.34  1:12.82
  5. Janine Verhaegh               Kring Noord Brabant    1:13.53 9500754    1:14.15           
            35.70  1:14.15
  6. Aniek Resink                  Kring Noord Brabant    1:13.60 9500738    1:14.24           
            35.56  1:14.24
  7. Noortje Timmerman             Kring Overijssel       1:16.45 9501088    1:15.23           
            36.18  1:15.23
  8. Esmee Vermeulen               Kring Noord-Holland    1:12.65 9600678    1:15.52           
            36.43  1:15.52
  9. Sabine van den Hoeven         Kring Overijssel       1:18.33 9600014    1:15.89           
            37.24  1:15.89
 10. Cynthia van Beusekom          Kring Groningen        1:16.00 9500134    1:15.97           
            36.75  1:15.97
 11. Lizzy Janssen                 Kring Limburg          1:15.09 9500752    1:16.45           
            37.46  1:16.45
 12. Sylvia Dik                    Kring Groningen        1:15.96 9501064    1:17.75           
            37.55  1:17.75
 13. Rosanne Ligtvoet              Kring Rotterdam        1:18.89 9501212    1:19.56           
            37.77  1:19.56
 14. Lisanne Jente                 Kring Limburg          1:17.59 9600788    1:20.17           
            38.83  1:20.17

  BM Sharon Schroyen               Kring Limburg          1:25.79 9502536    1:29.29           
            43.35  1:29.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m rugslag                minioren 6 junioren 1
23-02-2008 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Polman                 Kring Overijssel       1:10.42 9500093    1:08.31           
            33.14  1:08.31
  2. Mike Bravenboer               Kring Rotterdam        1:09.82 9500299    1:09.24           
            33.47  1:09.24
  3. Mitchel Doldersum             Kring Overijssel       1:16.57 9501167    1:12.22           
            34.84  1:12.22
  4. Sjors Lieverst                Kring Noord-Holland    1:11.89 9501389    1:12.84           
            35.44  1:12.84
  5. Laurent Bams                  Kring Limburg          1:13.25 9600193    1:13.27           
            36.29  1:13.27
  6. Dave Heshof                   Kring Noord-Holland    1:13.99 9501403    1:13.81           
            39.15  1:13.81
  7. Arjan Hanse                   Kring Gelderland       1:15.69 9500657    1:14.30           
            36.99  1:14.30
  8. David Koers                   Kring Gelderland       1:14.24 9501229    1:14.33           
            36.48  1:14.33
  9. Lucas Greven                  Kring Limburg          1:13.01 9501941    1:14.42           
            36.51  1:14.42
 10. Levi Hilbolling               Kring Groningen        1:12.76 9500593    1:14.85           
            35.29  1:14.85
 11. Nick Cleintuar                Kring Rotterdam        1:15.70 9503781    1:14.91           
            36.23  1:14.91
 12. Stan Pijnenburg               Kring Noord Brabant    1:16.38 9600427    1:15.31           
            36.67  1:15.31
 13. Jens Kobesen                  Kring Groningen        1:17.12 9500117    1:15.68           
            36.10  1:15.68
 14. Mike van Herk                 Kring Noord Brabant    1:13.91 9601007    1:16.54           
            37.72  1:16.54

  BM Arthur van Noorden            Kring Limburg          1:17.46 9501239    1:17.49           
            37.68  1:17.49




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Senioren 1 en later
23-02-2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kring Overijssel 1            Kring Overijssel       2:04.51            2:03.45           
        Lonne Dijkhuis, 94                         Kelly ter Doest, 91
        Lisa Nijland, 91                           Marloes Giesselink, 92
            33.65  1:07.29  1:36.41  2:03.45

  2. Kring Limburg 1               Kring Limburg          2:03.82            2:03.47           
        Judith van Meijel, 91                      Lisa Dreesens, 91
        Ilona Remmel, 93                           Sanne Scheerder, 94
            32.00  1:06.96  1:35.88  2:03.47

  3. Kring Gelderland 1            Kring Gelderland       2:07.26            2:05.83           
        Marjolein Delno, 94                        Danique Stoop, 91
        Charelle Cordewener, 92                    Loes van Ooijen, 92
            32.38  1:08.46  1:38.34  2:05.83

  4. Kring Noord-Holland 1         Kring Noord-Holland    2:07.05            2:07.54           
        Anoek Nulkes, 93                           Melissa Zwaan, 91
        Sharon van der Leest, 92                   Shelley de Boer, 93
            32.91  1:08.60  1:39.62  2:07.54

  5. Kring Noord Brabant 1         Kring Noord Brabant    2:08.25            2:09.63           
        Désirée Emmen, 92                          Jessica Spruit, 91
        Kristie Dekkers, 94                        Renée Roks, 93
            34.29  1:12.42  1:40.91  2:09.63

  6. Kring Limburg 2               Kring Limburg          2:10.05            2:11.19           
        Maureen Muyen, 91                          Lizzy Janssen, 95
        Elise Wijnker, 91                          Melissa Meijer, 93
            33.76  1:09.34  1:42.57  2:11.19

  7. Kring Groningen 1             Kring Groningen        2:13.78            2:15.81           
        Nathasja Bos, 91                           Rixt Veldkamp, 94
        Marloes Jeuring, 92                        Sylvia Dik, 95
            33.97  1:13.51  1:45.92  2:15.81

  8. Kring Rotterdam  1            Kring Rotterdam        2:11.51            2:17.84           
        Melanie van Gemert, 93                     Floortje de Waard, 94
        Lisa van Milt, 92                          Rianne van der Hoeven, 92
            35.20  1:11.84  1:47.94  2:17.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 4 x 50m wisselslag               Senioren 1 en later
23-02-2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Kring Gelderland 1            Kring Gelderland       1:52.15            1:51.06           
        Jos de Graaf, 91                           Tim van Deutekom, 91
        Stefan Hazeleger, 91                       Pascal Timmermans, 92
            28.72  1:00.00  1:26.97  1:51.06

     Kring Limburg 1               Kring Limburg          1:51.43            1:52.90           
        Jeroen Feijs, 92                           Mitch Notten, 92
        Aaron Eisank, 91                           Tobias van Halen, 91
            29.69    59.82  1:27.56  1:52.90

     Kring Noord Brabant 1         Kring Noord Brabant    1:52.44            1:53.60           
        Gerben Fiere, 91                           Maurice Soudant, 93
        Wouter de Mol, 91                          Paul Koster, 93
            28.74  1:00.44  1:28.01  1:53.60

     Kring Overijssel 1            Kring Overijssel       1:54.12            1:54.95           
        Bryan Morsink, 91                          Fabian Beimin, 91
        Kasper Leeuw, 93                           Stephan Lokhorst, 91
            29.88  1:02.63  1:29.45  1:54.95

     Kring Groningen 1             Kring Groningen        1:57.12            1:57.40           
        Martijs van Beusekom, 91                   Erik Hagting, 91
        Jordy Pragt, 91                            Bas Braun, 91
            28.77  1:03.06  1:31.53  1:57.40

     Kring Rotterdam  1            Kring Rotterdam        1:57.00            1:58.71           
        Lawrence Cross, 92                         Timo Dinkelberg, 93
        Jeroen Baars, 92                           Sebastiaan Rosendaal, 91
            32.03  1:05.53  1:34.40  1:58.71

     Kring Noord-Holland 1         Kring Noord-Holland    1:59.76            1:59.24           
        Ruben Dekker, 93                           Jorrick Druyven, 94
        Daan Remmelzwaal, 93                       Bart Knijn, 91
            30.44  1:04.36  1:33.77  1:59.24

     Kring Limburg 2               Kring Limburg          2:03.39            2:05.83           
        Jordy Vroomen, 94                          Kenneth Caster, 91
        Ramon Wassenberg, 93                       Robin Ramaekers, 93
            32.17  1:07.63  1:38.34  2:05.83




Splash Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg