Nr. 74. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 75. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 76. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 77. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 78. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 80. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 81. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1
Nr. 82. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 83. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 84. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4
Nr. 85. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 86. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 87. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


6 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 3 sessie 627-01-2008 - 16:00


Programmanr. 74
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana1:15.641:15.40C36.301:15.40
2.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg1:16.471:15.59C36.291:15.59
3.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:20.171:20.30E38.691:20.30
4.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:20.841:20.52E38.221:20.52
5.Jonathan Rozema9501157DZ&PC1:21.181:21.93F38.601:21.93
6.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus1:20.801:23.01F39.181:23.01
7.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp1:21.341:23.36F39.461:23.36


<< TOP >>
Programmanr. 75
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Jelle Derksen9400017DWK1:13.731:12.63D34.331:12.63
2.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:17.371:13.53D34.891:13.53
3.Marijn van Zundert9400679MNC Dordrecht1:15.051:14.71E34.821:14.71
4.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht1:14.841:15.17E35.541:15.17
5.Brian van de Graaf9401653De Houtrib1:15.451:15.69E35.091:15.69
6.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht1:15.201:15.90E35.701:15.90
7.Kingue Struijf9400913WZ&PC 1:18.261:16.56E36.441:16.56
8.Ben van Westenberg9400873De Dinkel Denekamp1:17.561:17.06E36.251:17.06
9.Bryan Kroon9402341Ed-Vo1:18.151:17.08E37.191:17.08
10.Ensger Kotterink9403391WVZ1:18.021:17.69F37.291:17.69
11.Stefan Petersen9403067De Pinquin1:18.671:17.82F37.441:17.82
12.Jacko van der Meer9402347DWK1:15.811:18.17F36.321:18.17
13.Christian Renshoff9404343Octopus1:18.291:18.20F35.721:18.20


<< TOP >>
Programmanr. 76
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo1:07.381:08.17B31.891:08.17
2.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen1:09.121:08.44B32.081:08.44
3.Jens Bakker9300021De Dolfijn1:09.831:08.93C32.841:08.93
4.Roald Blok9302685Octopus1:10.711:09.03C32.651:09.03
5.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV1:09.381:10.46D33.311:10.46
6.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen1:13.521:11.46D33.091:11.46
7.Miguel Correia9300103Zeester Meerval1:12.401:13.23E34.311:13.23
8.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.851:13.31E33.941:13.31
9.Ramon Wassenberg9300715RZ1:15.291:13.38E34.671:13.38
10.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:15.951:13.51E34.251:13.51
11.Kasper Leeuw9304435EZC1:14.031:13.76E35.101:13.76
12.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:14.281:13.94E34.811:13.94
13.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen1:13.721:14.10E34.781:14.10
14.Sonny Corré9303615De Stormvogel1:13.671:14.11E33.931:14.11
15.Gijs van der Gugten9302991De Fuut1:15.681:14.30E34.581:14.30
16.Christian Bingel9303207Dio1:15.181:14.64E35.411:14.64
17.Sander Quirijns9302913Kerkdriel1:14.281:14.90E34.401:14.90
18.Sam Salimbeni9300943Eemsrobben1:15.771:14.94E34.931:14.94
19.Wouter Sikma9302335Neptunia'241:16.001:15.21F34.381:15.21
20.Twan Beentjes9301309Hellas-Glana1:15.771:15.84F35.211:15.84
21.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout1:14.781:15.85F35.321:15.85
22.Roy Smeenge9305557Vriledo1:15.481:16.00F35.971:16.00
23.Daan Remmelzwaal9302553Zaanstad (SG)1:15.501:16.74F36.711:16.74
24.Stefan Schulte9302443Rapido '821:15.861:17.39F36.431:17.39
25.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn1:15.701:17.85F36.341:17.85
26.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas1:16.301:18.55F36.761:18.55
27.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC 1:15.301:19.04F37.441:19.04


<< TOP >>
Programmanr. 77
27-01-2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Mike Marissen9202187DWK1:08.611:07.65C31.461:07.65
2.Scott Delbressine9203057ZC Valkenburg1:09.761:07.72C31.881:07.72
3.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg1:09.081:08.48D31.671:08.48
4.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC1:10.721:09.22D33.241:09.22
5.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)1:11.291:09.74E32.571:09.74
6.Johan Veenstra9201333DWK1:10.501:09.87E32.461:09.87
7.Bjorn de Jonge9206767Hellas-Glana1:09.951:10.41E32.901:10.41
8.Daniek Saman9201139Stadskanaal1:11.391:10.55E32.821:10.55
9.Kevin Janssen9204109Zeester Meerval1:12.431:11.56E33.521:11.56
10.Bas van Houwelingen9200563De Schelde1:11.661:11.59E33.821:11.59
11.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan1:11.521:11.63E33.531:11.63
12.Thomas Veltman9201355De Granaet1:11.931:12.02E34.151:12.02
13.Alex van der Hoeven9202571NDD1:11.541:12.04E33.111:12.04
14.Timo Suaka9203715DES1:12.491:12.38E33.611:12.38
15.Christoph Bral9202391Koewacht1:12.231:12.77E33.181:12.77
16.Jappie Jongsma9204249De Granaet1:12.281:13.41F34.071:13.41
17.Ward van Rijssen9204841TriVia1:11.681:13.72F33.901:13.72


<< TOP >>
Programmanr. 78
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Marissa Taribuka9602782DWK1:06.871:03.86A30.901:03.86
2.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:06.311:04.33B31.021:04.33
3.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)1:06.211:04.76B31.601:04.76
4.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:05.121:05.36C31.711:05.36
5.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 1:07.311:05.58C31.721:05.58
6.Esther Hulsing9601080TriVia1:06.941:06.08C31.231:06.08
7.Renate Hemmes9600418Bubble1:07.001:06.21C32.031:06.21
8.Celine Hoogendijk9601596ZV Vlaardingen1:08.071:06.31C31.221:06.31
9.Fanne van Eldik9600074ZVW '741:07.881:06.80D31.841:06.80
10.Lora Bosch9601900EZC1:07.591:07.00D31.971:07.00
11.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:08.601:07.35D31.881:07.35
12.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:07.701:07.43D32.501:07.43
13.Linda Kamperman9601238Aquarijn1:07.881:07.75D32.121:07.75
14.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo1:06.501:07.87D32.011:07.87
15.Janine Rooker9600316WZ&PC 1:08.161:08.37E32.881:08.37
16.Aniek Broekhuizen9600052ZC '901:09.711:08.38E32.521:08.38
17.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan1:08.291:08.48E32.401:08.48
18.Breanne Lensink9600240Livo1:07.431:08.99E32.731:08.99
19.Marceline de Cloe9602050De Vennen1:08.841:09.02E32.291:09.02
20.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik 1:09.411:09.09E33.001:09.09
21.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:08.461:09.68E33.291:09.68
22.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas1:09.071:09.81E33.751:09.81
23.Nicole Bennis9600470WVZ1:10.181:10.34E33.151:10.34
24.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV1:09.021:10.53E33.571:10.53
25.Lotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo1:09.551:10.67E33.661:10.67
26.Tamara Grove9601266Oceanus1:09.511:10.96E33.511:10.96
27.Irene Teufer9602340OEZA1:09.391:11.55F33.881:11.55
DISAdája Stoetman9600348GZVW1:10.14
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 79
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:00.811:01.37A29.471:01.37
2.Lin he Yu9500924Poseidon'561:02.291:02.16B30.071:02.16
3.Femke Leenstra9503038Orca1:03.191:02.92C30.431:02.92
4.Rachelle Visser9500106De Haaien1:02.911:02.98C30.561:02.98
5.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp1:05.361:03.78C31.021:03.78
6.Annemarie Worst9500042Octopus1:03.601:03.86C30.891:03.86
7.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:03.221:04.26D30.451:04.26
8.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:03.141:04.46D30.291:04.46
9.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:03.541:04.50D31.091:04.50
10.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES1:06.261:04.55D31.161:04.55
11.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen1:06.881:04.81D31.661:04.81
12.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:05.361:04.83D31.231:04.83
13.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben1:05.691:04.92D31.561:04.92
14.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:07.391:04.94D31.041:04.94
15.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging1:05.021:05.32D31.281:05.32
16.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal1:05.951:05.33D31.511:05.33
17.Noortje Timmerman9501088De Dinkel Denekamp1:07.201:05.34D31.221:05.34
18.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC1:05.091:05.36D31.971:05.36
19.Jessie Smeding9504528De Vikings1:05.611:05.37D31.571:05.37
20.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas1:06.961:05.52E32.411:05.52
21.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV1:05.761:05.78E31.241:05.78
22.Shireen Post9503286AZ&PC1:06.791:05.89E31.981:05.89
23.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.291:06.03E31.791:06.03
24.Deborah Wissink9503484HZC-Weusthag1:05.511:06.06E31.701:06.06
25.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC1:05.891:06.13E31.681:06.13
26.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:06.031:06.26E31.681:06.26
27.Karin Groen9502440GZVW1:05.431:06.30E31.201:06.30
28.Larissa Jansen9500660De Bevelanders1:06.631:06.47E31.861:06.47
29.Nathalja Pragt9500030Nova1:05.801:06.58E32.301:06.58
30.Tessa v.d. Zwaard9501366Oceanus1:07.121:06.78E31.481:06.78
31.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:07.301:06.81E32.061:06.81
32.Luciënne van der Linde9503452't Tolhekke1:07.361:06.85E32.531:06.85
33.Claudia den Ottelander9500552SBC20001:06.431:06.92E32.311:06.92
34.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 1:06.671:07.01E32.001:07.01
35.Martine Kuijlaars9500554MNC Dordrecht1:07.001:07.29E32.461:07.29
36.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik 1:06.321:07.68E32.041:07.68
37.Freya Holwerda9502780Orca1:07.311:08.36E31.571:08.36
38.Anouk Frieman9502390Vriledo1:07.031:08.38E32.351:08.38
39.Mariska van Engeldorp9502326Aquarius1:07.261:12.14F33.371:12.14


<< TOP >>
Programmanr. 80
27-01-2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG1:01.871:00.49B29.171:00.49
2.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval1:02.591:00.97B29.351:00.97
3.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg1:01.291:01.09B29.771:01.09
4.Marjolein Delno9400024De Rijn1:01.631:01.37C29.761:01.37
5.Kira Toussaint9400990De Dolfijn1:01.991:01.44C29.691:01.44
6.Rianne Weijburg9400172De Zwoer1:01.801:01.72C29.671:01.72
7.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 1:02.381:01.76C29.751:01.76
8.Sahar Hamam9405412DZT'621:02.201:01.80C29.901:01.80
9.Claire de Winter9407502GoSwim1:02.741:01.95C30.061:01.95
10.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:03.191:02.05C29.591:02.05
11.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana1:03.601:02.08C29.981:02.08
12.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:02.411:02.09C29.501:02.09
13.Lisa Koster9401682OEZA1:02.751:02.26C30.051:02.26
14.Tanja van Essen9404678Wiekslag1:03.621:02.78D30.551:02.78
15.Inge Pepping9402308De Rijn1:02.571:02.88D29.941:02.88
16.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia1:03.021:03.02D30.921:03.02
17.Maud Hesselink9400854De Dinkel Denekamp1:04.171:03.12D30.001:03.12
18.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel Denekamp1:03.571:03.20D30.151:03.20
19.Sharon Gelmers9400416Octopus1:03.341:03.47D30.871:03.47
20.Naomi Touré9401628TriVia1:03.561:03.52D30.561:03.52
21.Naomi Hofsink9402508Deltasteur1:03.101:03.53D30.211:03.53
22.Elina de Ruiter9403326VZC-E&P1:04.681:03.57D30.781:03.57
23.Fiona van Heerde9403660De Vikings1:03.201:03.64D30.671:03.64
24.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis1:03.771:03.75D29.941:03.75
25.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:04.201:03.79E30.481:03.79
26.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo1:04.281:03.92E30.571:03.92
26.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV1:03.201:03.92E30.601:03.92
28.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:04.401:04.06E30.901:04.06
29.Femke Groos9404492DZ&PC1:03.461:04.34E31.351:04.34
30.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:02.461:04.45E30.781:04.45
31.Kimberley van Wijk9402040Van Uden De Gouwe1:04.251:04.59E31.351:04.59
32.Debby Boerefijn9400240Zignea1:04.391:04.75E31.441:04.75
33.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC 1:04.401:05.03E31.771:05.03
33.Selena van Cruchten9401608RZ1:04.121:05.03E31.241:05.03
35.Malou Memelink9403064NDD1:04.471:05.13E30.741:05.13
36.Leonie Oude Elferink9401826Zignea1:04.161:05.23E31.461:05.23
37.Eefje Subroto9400766WVZ1:04.551:05.26E31.191:05.26
38.Kim Loeffen9403432SG Tritium1:04.701:05.87E30.901:05.87
39.Grace Vrieling9401624TriVia1:03.941:06.05E31.621:06.05
40.Iris Riezebos9400114Deltasteur1:04.201:06.28E31.331:06.28
DISTania Jacobs9400864De Columbiaan1:04.60
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NGLaura van der Graaf9401886ZPB H&L1:04.03


<< TOP >>
Programmanr. 81
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp5:31.955:21.71D
50m:
100m:
35.14
1:16.15
35.14
41.01
150m:
200m:
1:58.69
2:39.85
42.54
41.16
250m:
300m:
3:25.20
4:11.74
45.35
46.54
350m:
400m:
4:47.69
5:21.71
35.95
34.02
2.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal5:35.645:28.59E
50m:
100m:
34.05
1:14.32
34.05
40.27
150m:
200m:
1:58.50
2:41.48
44.18
42.98
250m:
300m:
3:27.31
4:14.23
45.83
46.92
350m:
400m:
4:51.85
5:28.59
37.62
36.74
3.Mike Bravenboer9500299Poseidon'565:33.125:30.97E
50m:
100m:
34.91
1:16.86
34.91
41.95
150m:
200m:
1:56.49
2:35.79
39.63
39.30
250m:
300m:
3:25.09
4:14.32
49.30
49.23
350m:
400m:
4:52.85
5:30.97
38.53
38.12
4.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus5:38.395:35.02E
50m:
100m:
35.66
1:18.39
35.66
42.73
150m:
200m:
2:02.37
2:45.32
43.98
42.95
250m:
300m:
3:32.87
4:20.39
47.55
47.52
350m:
400m:
4:59.08
5:35.02
38.69
35.94
5.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout5:39.365:36.35E
50m:
100m:
36.35
1:20.15
36.35
43.80
150m:
200m:
2:01.90
2:44.15
41.75
42.25
250m:
300m:
3:33.90
4:24.15
49.75
50.25
350m:
400m:
5:00.96
5:36.35
36.81
35.39
6.Ruben Tol9501119Ed-Vo5:41.445:38.37E
50m:
100m:
35.87
1:19.53
35.87
43.66
150m:
200m:
2:01.68
2:43.31
42.15
41.63
250m:
300m:
3:34.40
4:24.91
51.09
50.51
350m:
400m:
5:02.81
5:38.37
37.90
35.56
7.Jens Kobesen9500117Nova5:41.195:43.78F
50m:
100m:
36.61
1:20.89
36.61
44.28
150m:
200m:
2:05.13
2:48.47
44.24
43.34
250m:
300m:
3:38.48
4:28.96
50.01
50.48
350m:
400m:
5:07.15
5:43.78
38.19
36.63


<< TOP >>
Programmanr. 82
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Ensger Kotterink9403391WVZ5:02.944:52.58A+
50m:
100m:
31.42
1:07.30
31.42
35.88
150m:
200m:
1:43.66
2:20.33
36.36
36.67
250m:
300m:
3:04.65
3:48.90
44.32
44.25
350m:
400m:
4:21.44
4:52.58
32.54
31.14
2.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers5:18.245:11.02D
50m:
100m:
32.37
1:11.88
32.37
39.51
150m:
200m:
1:52.27
2:31.53
40.39
39.26
250m:
300m:
3:14.77
4:00.74
43.24
45.97
350m:
400m:
4:37.04
5:11.02
36.30
33.98
3.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus5:18.615:11.35D
50m:
100m:
33.67
1:12.87
33.67
39.20
150m:
200m:
1:52.89
2:32.44
40.02
39.55
250m:
300m:
3:17.54
4:03.73
45.10
46.19
350m:
400m:
4:38.30
5:11.35
34.57
33.05
4.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg5:26.375:17.33E
50m:
100m:
34.74
1:15.35
34.74
40.61
150m:
200m:
1:56.78
2:36.70
41.43
39.92
250m:
300m:
3:21.46
4:07.17
44.76
45.71
350m:
400m:
4:43.26
5:17.33
36.09
34.07
5.Remy den Boer9401759De Warande5:23.085:17.38E
50m:
100m:
34.34
1:16.32
34.34
41.98
150m:
200m:
1:56.92
2:36.05
40.60
39.13
250m:
300m:
3:21.70
4:06.96
45.65
45.26
350m:
400m:
4:43.66
5:17.38
36.70
33.72
6.Jorrick Druyven9400507OEZA5:20.805:17.61E
50m:
100m:
33.28
1:12.87
33.28
39.59
150m:
200m:
1:53.18
2:33.42
40.31
40.24
250m:
300m:
3:20.55
4:07.54
47.13
46.99
350m:
400m:
4:43.83
5:17.61
36.29
33.78
7.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht5:15.835:31.22F
50m:
100m:
33.91
1:16.89
33.91
42.98
150m:
200m:
2:01.23
2:44.48
44.34
43.25
250m:
300m:
3:29.05
4:16.15
44.57
47.10
350m:
400m:
4:52.77
5:31.22
36.62
38.45
DISJeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval5:23.50
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISJordy Vroomen9400341Eurode KZC5:12.82
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 83
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi4:49.234:36.66A+
Kamp. Record Junioren 3, ,evenaring Nederlands record 15 jaar
50m:
100m:
30.90
1:03.89
30.90
32.99
150m:
200m:
1:38.83
2:12.90
34.94
34.07
250m:
300m:
2:51.77
3:32.29
38.87
40.52
350m:
400m:
4:05.05
4:36.66
32.76
31.61
2.Jens Bakker9300021De Dolfijn4:56.494:48.98B
50m:
100m:
30.14
1:05.89
30.14
35.75
150m:
200m:
1:44.54
2:22.18
38.65
37.64
250m:
300m:
3:02.76
3:42.99
40.58
40.23
350m:
400m:
4:16.57
4:48.98
33.58
32.41
3.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp5:01.954:50.76B
50m:
100m:
30.72
1:07.60
30.72
36.88
150m:
200m:
1:45.04
2:22.34
37.44
37.30
250m:
300m:
3:04.30
3:46.76
41.96
42.46
350m:
400m:
4:20.02
4:50.76
33.26
30.74
4.Jorke Willemse9301977Orca4:57.194:53.71C
50m:
100m:
31.02
1:09.33
31.02
38.31
150m:
200m:
1:45.83
2:21.85
36.50
36.02
250m:
300m:
3:03.80
3:46.49
41.95
42.69
350m:
400m:
4:20.74
4:53.71
34.25
32.97
5.Sven Kardol9302135Nuenen5:04.694:57.86C
50m:
100m:
30.98
1:07.25
30.98
36.27
150m:
200m:
1:44.31
2:21.50
37.06
37.19
250m:
300m:
3:06.90
3:51.98
45.40
45.08
350m:
400m:
4:25.60
4:57.86
33.62
32.26
6.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV5:06.315:02.88D
50m:
100m:
29.79
1:05.61
29.79
35.82
150m:
200m:
1:45.31
2:23.57
39.70
38.26
250m:
300m:
3:10.23
3:56.24
46.66
46.01
350m:
400m:
4:30.46
5:02.88
34.22
32.42
7.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK5:03.275:04.63D
50m:
100m:
31.04
1:08.03
31.04
36.99
150m:
200m:
1:47.76
2:27.33
39.73
39.57
250m:
300m:
3:11.38
3:56.61
44.05
45.23
350m:
400m:
4:31.43
5:04.63
34.82
33.20
8.Huub Scholing9301179Het Ravijn5:05.505:06.24E
50m:
100m:
31.36
1:09.24
31.36
37.88
150m:
200m:
1:50.97
2:30.27
41.73
39.30
250m:
300m:
3:14.74
3:59.08
44.47
44.34
350m:
400m:
4:33.52
5:06.24
34.44
32.72
9.Kasper Leeuw9304435EZC5:02.655:06.46E
50m:
100m:
33.16
1:12.03
33.16
38.87
150m:
200m:
1:51.74
2:30.32
39.71
38.58
250m:
300m:
3:12.84
3:56.08
42.52
43.24
350m:
400m:
4:32.08
5:06.46
36.00
34.38
10.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas5:08.265:14.30E
50m:
100m:
33.18
1:13.03
33.18
39.85
150m:
200m:
1:52.08
2:29.63
39.05
37.55
250m:
300m:
3:15.48
4:01.19
45.85
45.71
350m:
400m:
4:38.65
5:14.30
37.46
35.65
DISNiek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK5:04.324:58.32D
VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:
100m:
31.30
1:07.61
31.30
36.31
150m:
200m:
1:46.01
2:23.19
38.40
37.18
250m:
300m:
3:08.50
3:52.38
45.31
43.88
350m:
400m:
4:26.49
4:58.32
34.11
31.83
NGSebastian de Been9302233De Warande5:12.37


<< TOP >>
Programmanr. 84
27-01-2008
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg4:47.104:43.82B
50m:
100m:
28.71
1:02.83
28.71
34.12
150m:
200m:
1:37.21
2:11.77
34.38
34.56
250m:
300m:
2:53.21
3:35.64
41.44
42.43
350m:
400m:
4:10.20
4:43.82
34.56
33.62
2.Daniek Saman9201139Stadskanaal4:46.954:45.44B
50m:
100m:
29.88
1:04.93
29.88
35.05
150m:
200m:
1:42.23
2:18.98
37.30
36.75
250m:
300m:
2:59.31
3:40.41
40.33
41.10
350m:
400m:
4:13.67
4:45.44
33.26
31.77
3.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi4:57.144:45.74B
50m:
100m:
30.27
1:05.51
30.27
35.24
150m:
200m:
1:42.93
2:19.77
37.42
36.84
250m:
300m:
3:01.63
3:42.52
41.86
40.89
350m:
400m:
4:15.32
4:45.74
32.80
30.42
4.Dennis Eliveld9202351Rapido '825:02.424:47.81C
50m:
100m:
30.71
1:06.33
30.71
35.62
150m:
200m:
1:42.69
2:18.17
36.36
35.48
250m:
300m:
3:00.62
3:43.86
42.45
43.24
350m:
400m:
4:17.10
4:47.81
33.24
30.71
5.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg4:58.144:48.06C
50m:
100m:
29.17
1:03.26
29.17
34.09
150m:
200m:
1:39.60
2:16.03
36.34
36.43
250m:
300m:
2:59.80
3:44.31
43.77
44.51
350m:
400m:
4:17.11
4:48.06
32.80
30.95
6.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan4:52.514:54.17D
50m:
100m:
30.64
1:06.43
30.64
35.79
150m:
200m:
1:43.27
2:19.49
36.84
36.22
250m:
300m:
3:02.96
3:46.67
43.47
43.71
350m:
400m:
4:20.11
4:54.17
33.44
34.06
7.Julian van Leuven9200823De Dolfijn4:50.814:54.99D
50m:
100m:
31.30
1:08.09
31.30
36.79
150m:
200m:
1:46.44
2:23.79
38.35
37.35
250m:
300m:
3:05.69
3:48.31
41.90
42.62
350m:
400m:
4:21.24
4:54.99
32.93
33.75
8.Maurits Muthert9200941Stadskanaal5:02.245:03.67E
50m:
100m:
30.48
1:06.87
30.48
36.39
150m:
200m:
1:45.47
2:23.29
38.60
37.82
250m:
300m:
3:09.08
3:55.04
45.79
45.96
350m:
400m:
4:30.48
5:03.67
35.44
33.19


<< TOP >>
Programmanr. 85
27-01-2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Rachelle Visser9500106De Haaien2:43.282:36.17D33.601:13.631:55.092:36.17
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:45.922:41.93E34.741:14.401:58.372:41.93
3.Shireen Post9503286AZ&PC2:48.682:49.91F35.211:16.972:02.192:49.91
4.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo2:46.112:52.15F34.201:17.712:06.352:52.15
5.Annemiek Suiker9501636De Reuring2:49.932:56.96F35.641:20.242:08.562:56.96
6.Nathalja Pragt9500030Nova2:50.342:57.14F35.861:19.482:09.072:57.14


<< TOP >>
Programmanr. 86
27-01-2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV2:36.392:31.34D34.091:13.061:52.332:31.34
2.Merle Verkijk9400278WVZ2:40.402:35.28E33.401:12.321:53.372:35.28
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:36.702:37.71E33.681:13.091:55.082:37.71
4.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval2:42.852:41.80F34.691:15.161:58.062:41.80
5.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)2:42.102:46.84F35.391:16.402:00.842:46.84
6.Estrella Wierikx9402712Numansdorp2:44.382:48.19F35.011:16.472:01.462:48.19
7.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis2:43.002:48.63F36.111:18.532:04.182:48.63
8.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:42.712:51.31F35.251:17.782:03.792:51.31


<< TOP >>
Programmanr. 87
27-01-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:04.484:04.00
Arvid Munsters
Scott Delbressine
92
92
29.03
32.12
59.94
1:08.94
Mitch Notten
Jeroen Feijs
92
92
27.34
26.45
59.40
55.72
2.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:13.004:12.12
Date v.d. Zaag
Ruud van Heerbeek
94
93
32.27
32.79
1:06.63
1:10.97
John Verhagen
Johnno Smulders
92
92
26.80
26.56
58.12
56.40
3.DWK 1DWK4:13.924:13.27
Jacco Doest
Johan Veenstra
94
92
32.94
32.34
1:09.49
1:09.45
Mike Marissen
Jelle Derksen
92
94
26.04
26.62
57.00
57.33
4.De Columbiaan 1De Columbiaan4:17.564:15.87
Jeroen Eggeraat
Jordy Zuidhoek
92
92
30.57
33.01
1:01.89
1:10.77
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
92
92
30.00
27.54
1:04.72
58.49
5.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:21.754:19.01
Christiaan van Dijk
Gavin van der Werf
92
93
31.69
31.27
1:06.69
1:07.57
Dennis Bos
Maxim Veldhuis
92
94
29.34
27.91
1:06.13
58.62
6.Electrolux AZC 1Electrolux AZC4:24.284:20.07
Feike Zandstra
Robert Rohaan
92
92
31.31
33.26
1:05.26
1:09.97
Nils Mollema
Bastiaan Waanders
93
93
29.98
27.44
1:06.77
58.07
7.Zeester Meerval 1Zeester Meerval4:20.004:21.29
Donny van Alphen
Kevin Janssen
92
92
31.92
32.83
1:06.15
1:12.35
Miguel Correia
Luuk Onrust
93
92
29.67
27.48
1:04.69
58.10
8.De Dolfijn 1De Dolfijn4:20.984:22.59
Ben Zwerink
Jens Bakker
93
93
32.83
32.09
1:09.00
1:09.48
Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
92
93
29.42
28.30
1:04.76
59.35
9.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ4:27.064:24.68
Jelmar Kluiwstra
Bas Zierikzee
92
92
31.17
37.18
1:03.90
1:21.00
Lars Sieval
Bas Onderstal
93
92
28.31
27.67
1:01.54
58.24
10.WVZ 1WVZ4:28.834:24.77
Marciano Lynch
Sebastiaan Haffert
94
92
32.41
37.37
1:06.26
1:19.72
Ensger Kotterink
Jelle Blok
94
92
29.06
26.76
1:02.20
56.59
11.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:23.624:26.84
Paul van den Driest
Simon Edenburg
92
93
34.26
32.18
1:11.31
1:09.48
René van Wallenburg
Bob Dalmeijer
92
94
30.20
27.68
1:06.56
59.49
12.Hellas-Glana 1Hellas-Glana4:28.114:26.95
Roy Hoogerwerf
Bjorn de Jonge
92
92
32.65
32.48
1:08.74
1:10.00
Niels van Basten Batenburg
Pim van Basten Batenburg
94
94
31.23
29.12
1:07.13
1:01.08
13.RZC 1RZC4:28.424:29.12
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
29.57
36.13
1:02.18
1:19.94
Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
30.45
28.31
1:06.58
1:00.42
14.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:27.614:41.74
Philippe Rivard
Silvan de Waart
93
92
33.76
37.56
1:10.32
1:22.22
Niek Pereboom
Remco Oskam
93
92
30.90
28.93
1:05.85
1:03.35
DISZV Vlaardingen 1ZV Vlaardingen4:19.18
dis EA 4e zwemmer
Timo Dinkelberg
Bart Dunweg
93
93
29.521:01.77Boris Galjart
Victor Poot
92
92