Nr. 60. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 61. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 62. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 63. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 64. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 65. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 67. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 68. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 69. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 73. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


5 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 3 sessie 527-01-2008 - 9:00


Programmanr. 60
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)1:26.081:23.18D39.421:23.18
2.Breanne Lensink9600240Livo1:23.021:23.19D39.561:23.19
3.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:24.361:24.53E39.861:24.53
4.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:27.001:26.19E40.751:26.19
5.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo1:22.291:26.22E40.321:26.22
6.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:23.091:26.33E41.601:26.33
7.Renate Hemmes9600418Bubble1:26.391:26.35E40.741:26.35
8.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:25.211:27.16E42.421:27.16
9.Kristel Hormann9601084De Spatters1:27.501:27.73E42.101:27.73
10.Carina Klees9602680WVZ1:26.981:27.84E41.781:27.84
11.Nicole Bennis9600470WVZ1:27.921:28.30E42.181:28.30
12.Irene Teufer9602340OEZA1:27.091:28.50F42.191:28.50
13.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo1:28.321:28.74F41.791:28.74
14.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel1:28.681:30.19F40.091:30.19
15.Larissa Gelderland9600476Koewacht1:27.981:30.43F42.241:30.43
DISCeline Hoogendijk9601596ZV Vlaardingen1:27.54
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 61
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Lin he Yu9500924Poseidon'561:18.801:19.61D37.701:19.61
2.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:21.651:20.03D37.711:20.03
3.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:22.151:21.52E38.361:21.52
4.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers1:22.091:21.86E39.141:21.86
5.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:23.681:22.09E38.321:22.09
6.Elise de Graaff9504936De Meer1:25.101:22.48E37.671:22.48
7.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo1:22.091:22.97E39.011:22.97
8.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging1:24.291:23.19E39.371:23.19
9.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp1:24.741:23.33E39.151:23.33
10.Lianne Slagter9500940WWV 1:22.861:24.22E38.961:24.22
11.Liza Salverda9500570Orca1:24.521:24.23E39.971:24.23
12.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 1:22.371:24.67E39.971:24.67
13.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)1:23.651:25.37F40.471:25.37
14.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV1:23.451:25.61F41.121:25.61
15.Elise Pennings9503608Argo1:24.191:25.81F39.931:25.81
16.Suzanne de Vries9500628De Haaien1:24.891:25.92F40.681:25.92
17.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben1:25.231:25.97F39.711:25.97
18.Eline van der Plas9500866Hellas-Glana1:25.371:26.02F39.921:26.02
19.Leonie Groeneweg9503870HZC-Weusthag1:24.671:26.03F40.451:26.03
20.Mariska van Engeldorp9502326Aquarius1:25.601:26.32F40.471:26.32
21.Niké Schuurmans9502004Livo1:25.331:26.45F40.901:26.45
22.Judith v.d. Vrande9500744BZC Dolfijnen1:23.511:26.55F40.601:26.55
23.Marisol van Helden9502298Noordwijkerhout1:25.501:27.09F41.141:27.09
23.Merel van Drongelen9502670De Honte1:24.641:27.09F41.561:27.09


<< TOP >>
Programmanr. 62
27-01-2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Yvette de Gier9402124De Columbiaan1:19.441:17.43D36.251:17.43
2.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel Denekamp1:18.801:17.88D36.621:17.88
3.Estrella Wierikx9402712Numansdorp1:18.101:18.96D36.521:18.96
4.Iris van Zuilen9400216Olympia1:17.501:19.30E37.531:19.30
5.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg1:20.361:19.43E37.041:19.43
6.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC 1:18.531:20.15E37.801:20.15
7.Karin Rijkelijkhuizen9403358Zignea1:18.751:20.22E37.281:20.22
8.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro1:19.381:20.84E37.721:20.84
9.Malou Memelink9403064NDD1:19.871:21.07E37.581:21.07
10.Inge Pepping9402308De Rijn1:20.931:21.74E37.821:21.74
11.Amira Fathi9402974De Stormvogel1:20.681:22.66E38.081:22.66
12.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 1:19.131:24.21F39.541:24.21
13.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:20.131:24.61F38.751:24.61


<< TOP >>
Programmanr. 63
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Daniel van der Deen9500721Borger1:01.501:00.22D29.141:00.22
2.Jakub Foytl9504687DES1:02.311:01.26D29.151:01.26
3.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout1:02.561:02.07E29.831:02.07
4.Jonathan Rozema9501157DZ&PC1:02.451:02.69E30.181:02.69
5.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg1:03.841:03.13E30.641:03.13
6.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus1:03.971:03.49E30.461:03.49
7.Mike Bravenboer9500299Poseidon'561:04.191:03.51E30.461:03.51
8.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:03.111:03.80E30.231:03.80
9.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV1:03.021:04.14F30.641:04.14
10.Jens Kobesen9500117Nova1:03.311:04.52F30.681:04.52
11.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg1:04.111:04.88F30.691:04.88


<< TOP >>
Programmanr. 64
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag56.9956.50B27.4756.50
2.Jelle Derksen9400017DWK57.1457.69D27.6257.69
3.Willem Kees Roos9402693De Vikings58.2658.38D28.3458.38
4.Tom Brouwers9402027RZC58.6458.65D28.4658.65
5.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht59.6859.50E27.9759.50
6.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo59.2559.54E28.4859.54
7.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn59.5759.62E28.3959.62
8.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg1:00.2259.75E28.8559.75
9.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen58.7159.94E28.9759.94
10.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana1:00.1659.96E29.3959.96
11.Jorrick Druyven9400507OEZA59.561:00.01E28.581:00.01
12.Simon Stouten9400943De Zijl LGB1:01.031:00.25E29.471:00.25
13.Olivier Nass9402933WVZ1:01.171:00.29E29.031:00.29
14.Kingue Struijf9400913WZ&PC 1:00.521:00.56E29.211:00.56
15.Jacco Doest9400711DWK1:00.601:00.59E28.561:00.59
16.Istvan Spaargaren9401199Oceanus1:01.581:00.63E28.801:00.63
17.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval58.241:00.97E29.201:00.97
18.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht1:00.481:01.14E29.581:01.14
19.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:01.571:01.42E29.151:01.42
20.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik 1:01.481:01.43E29.411:01.43
21.Maiko Postma9400963DZ&PC1:01.371:01.45E29.851:01.45
22.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld1:01.501:01.72E29.731:01.72
23.Jacques Journée9400513De Dinkel Denekamp1:01.151:02.19F29.891:02.19
24.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus1:01.601:02.47F29.881:02.47
DISEnsger Kotterink9403391WVZ56.47
AB - AB:  Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure) 2e of volgende valse start (uitsluiten voor desbetreffende prog.nr.).
DISMarciano Lynch9401893WVZ58.23
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 65
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Dion Dreesens9302189HZPC54.9454.40B26.3654.40
2.Jorke Willemse9301977Orca54.7654.45B26.2454.45
3.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen55.8256.02C26.9256.02
4.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp56.8156.26D27.3356.26
5.Menno Manning9300333De Veene56.1356.57D26.8056.57
6.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ55.8956.58D27.0056.58
7.Paul Koster9304465Dio57.2056.62D27.1956.62
8.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)56.4956.86D26.7456.86
9.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen56.7556.97D27.4656.97
10.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK57.4157.01D26.7357.01
11.Nils Mollema9306283Electrolux AZC58.4857.21D27.6357.21
12.Bernd Kobesen9300981Nova58.4657.24D27.5157.24
13.Pim Kienhuis9300263De Dinkel Denekamp58.4257.42D27.4957.42
14.Gijs Verhagen9304253Neptunus 5856.7057.48E27.2457.48
15.Wouter Sikma9302335Neptunia'2458.3657.58E27.6657.58
16.Sonny Corré9303615De Stormvogel57.2857.65E27.6157.65
17.Huub Scholing9301179Het Ravijn56.7257.68E27.8757.68
18.Wouter Kaman9300241Aquarijn57.1657.80E27.8857.80
19.Thomas van Mierlo9300353Zwem & Poloklub Budel57.7657.84E27.3957.84
20.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)58.4257.87E27.8457.87
21.Jordy de Klerk9300269WZ&PC 58.5658.04E27.8758.04
22.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK56.9658.08E27.7258.08
23.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen58.3658.09E27.9558.09
24.Loïc Kemp9303483De Otters Het Gooi58.1058.13E28.1258.13
25.Remon van Mil9301159WVZ59.7958.20E27.6658.20
26.Sven Kardol9302135Nuenen57.9658.27E28.3858.27
27.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo58.2658.35E27.5658.35
28.Sander Lamberts9303169Aqua '6857.4958.42E27.3258.42
29.Mart Hendriks9304079SG Tritium57.9658.93E28.6558.93
30.Wessel van der Maarel9300325De Rijn58.2058.96E28.0058.96
31.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn59.4959.04E28.3559.04
32.Roald Blok9302685Octopus58.6659.06E28.5759.06
32.Puck Smit9303357RZC59.7859.06E27.9659.06
34.Roy Smeenge9305557Vriledo58.5159.07E28.5159.07
35.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)59.3959.18E28.4459.18
36.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV58.8959.20E28.2959.20
37.Maarten Arntz9301921De Gelenberg58.6459.28E28.3959.28
38.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC58.8259.32E28.2959.32
39.Boris Bijl9304823De Houtrib58.6759.34E28.3059.34
40.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout59.8859.39E28.2359.39
41.Kasper Leeuw9304435EZC59.3659.47E28.8659.47
42.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio 9457.8459.62E28.1359.62
43.Bart Arendshorst9300005De Veene59.4859.66E28.4959.66
44.Mike Hoonakker9301709WZ&PC 59.8259.67E28.2859.67
45.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen58.8559.81E28.1459.81
45.Niels Suy9302967De Schelde59.7659.81E28.7559.81
47.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo59.5959.90E28.0859.90
48.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV59.7659.94E28.6559.94
49.Michiel Pater9300399Scheldestroom59.7759.97E28.3659.97
50.Arno Nieuwhof9302375FZC '5459.891:00.05E28.201:00.05
51.Sven Alkema9303083De Vikings59.111:00.25F28.421:00.25
DISGijs Gertsen9303485De Vikings59.99
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NGSebastian de Been9302233De Warande58.10


<< TOP >>
Programmanr. 66
27-01-2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Mark Costeris9202327De Schotejil53.4452.91B25.5952.91
2.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P54.7753.04B25.1653.04
3.Mike Marissen9202187DWK52.3953.17B25.6253.17
4.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV53.6654.53C25.5854.53
5.Pascal Timmermans9202349RZC54.1654.86D25.9754.86
6.Erik Wegman9201465De Kempvis56.3155.87E26.7355.87
7.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik 55.3455.91E26.9855.91
8.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi57.1156.09E27.0556.09
9.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan56.1156.23E27.3856.23
9.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen55.9756.23E27.1156.23
11.Dennis Eliveld9202351Rapido '8256.2456.27E27.1756.27
12.Laurens Pepping9203529De Rijn55.7456.30E26.8456.30
13.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg55.9556.35E27.0456.35
14.Dennis Thomas9204301Aqua '6856.1756.48E27.1356.48
15.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ57.0856.58E27.6456.58
16.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim57.2956.74E27.1256.74
17.Feike Zandstra9201553Electrolux AZC57.4556.93E27.3456.93
18.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan57.5357.01E27.3757.01
19.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV56.8157.05E27.1057.05
20.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)56.4957.16E27.3657.16
21.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht56.7457.18E27.8957.18
22.Jeroen Baars9200031Poseidon'5655.8957.21E27.6157.21
23.Bas van Houwelingen9200563De Schelde56.6157.26E27.3357.26
24.Anton van Zantvoort9201907Zuiderzeezwemmers57.3257.33E27.2657.33
25.Ralph van Megen9201613HZPC56.6457.36E27.5257.36
26.Alex van der Hoeven9202571NDD56.1657.46E27.2757.46
27.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan56.7857.82E27.6657.82
28.Jelle Blok9205179WVZ56.4957.97E26.6657.97
29.Rutger Kooistra9206257Het Ravijn57.2058.01E28.0358.01
30.Kars ten Have9200467ZPC Bikkel Hoogeveen57.1058.66F28.2258.66
31.Thomas Veltman9201355De Granaet57.6058.93F27.9158.93
32.Barry Bloemberg9200097Livo57.2059.51F28.1759.51


<< TOP >>
Programmanr. 67
27-01-2008
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Rachelle Visser9500106De Haaien5:26.975:24.62B
50m:
100m:
34.39
1:16.14
34.39
41.75
150m:
200m:
1:58.76
2:39.53
42.62
40.77
250m:
300m:
3:26.61
4:14.66
47.08
48.05
350m:
400m:
4:50.80
5:24.62
36.14
33.82
2.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro5:48.635:32.29D
50m:
100m:
36.71
1:20.03
36.71
43.32
150m:
200m:
2:04.15
2:47.71
44.12
43.56
250m:
300m:
3:34.24
4:19.74
46.53
45.50
350m:
400m:
4:56.90
5:32.29
37.16
35.39
3.Lin he Yu9500924Poseidon'565:30.495:37.24D
50m:
100m:
35.15
1:17.85
35.15
42.70
150m:
200m:
2:01.30
2:45.97
43.45
44.67
250m:
300m:
3:31.77
4:19.69
45.80
47.92
350m:
400m:
4:59.57
5:37.24
39.88
37.67
4.Sylvia Dik9501064De Pinquin5:49.415:40.68E
50m:
100m:
36.90
1:21.59
36.90
44.69
150m:
200m:
2:05.14
2:48.10
43.55
42.96
250m:
300m:
3:38.48
4:28.41
50.38
49.93
350m:
400m:
5:04.35
5:40.68
35.94
36.33
5.Nathalja Pragt9500030Nova5:47.095:45.72E
50m:
100m:
36.18
1:20.00
36.18
43.82
150m:
200m:
2:04.16
2:47.52
44.16
43.36
250m:
300m:
3:35.92
4:24.84
48.40
48.92
350m:
400m:
5:05.37
5:45.72
40.53
40.35
6.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal5:49.565:47.32E
50m:
100m:
36.15
1:23.12
36.15
46.97
150m:
200m:
2:08.34
2:51.83
45.22
43.49
250m:
300m:
3:39.57
4:29.54
47.74
49.97
350m:
400m:
5:09.69
5:47.32
40.15
37.63


<< TOP >>
Programmanr. 68
27-01-2008
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Marjolein Delno9400024De Rijn5:26.425:14.90B
50m:
100m:
33.27
1:12.94
33.27
39.67
150m:
200m:
1:52.63
2:33.39
39.69
40.76
250m:
300m:
3:16.96
4:03.17
43.57
46.21
350m:
400m:
4:39.78
5:14.90
36.61
35.12
2.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV5:20.655:23.03C
50m:
100m:
34.48
1:14.28
34.48
39.80
150m:
200m:
1:57.78
2:39.52
43.50
41.74
250m:
300m:
3:24.88
4:10.76
45.36
45.88
350m:
400m:
4:48.16
5:23.03
37.40
34.87
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn5:23.395:25.59D
50m:
100m:
35.21
1:14.90
35.21
39.69
150m:
200m:
1:54.56
2:33.82
39.66
39.26
250m:
300m:
3:21.20
4:10.42
47.38
49.22
350m:
400m:
4:48.50
5:25.59
38.08
37.09
4.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV5:27.455:29.38D
50m:
100m:
34.37
1:15.39
34.37
41.02
150m:
200m:
1:58.11
2:39.62
42.72
41.51
250m:
300m:
3:27.58
4:16.66
47.96
49.08
350m:
400m:
4:53.21
5:29.38
36.55
36.17
5.Merle Verkijk9400278WVZ5:33.955:32.15E
50m:
100m:
34.44
1:14.26
34.44
39.82
150m:
200m:
1:57.45
2:40.21
43.19
42.76
250m:
300m:
3:28.37
4:18.02
48.16
49.65
350m:
400m:
4:55.62
5:32.15
37.60
36.53
6.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia5:28.165:32.21E
50m:
100m:
35.94
1:18.43
35.94
42.49
150m:
200m:
2:00.48
2:41.60
42.05
41.12
250m:
300m:
3:30.43
4:18.05
48.83
47.62
350m:
400m:
4:56.46
5:32.21
38.41
35.75
7.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo5:38.065:42.63E
50m:
100m:
34.51
1:18.08
34.51
43.57
150m:
200m:
2:01.11
2:44.91
43.03
43.80
250m:
300m:
3:33.55
4:24.86
48.64
51.31
350m:
400m:
5:05.01
5:42.63
40.15
37.62
8.Floortje de Waard9400158MNC Dordrecht5:38.115:55.09F
50m:
100m:
35.57
1:20.08
35.57
44.51
150m:
200m:
2:06.69
2:51.89
46.61
45.20
250m:
300m:
3:42.10
4:33.07
50.21
50.97
350m:
400m:
5:13.95
5:55.09
40.88
41.14


<< TOP >>
Programmanr. 69
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Daniel van der Deen9500721Borger2:33.862:36.35E33.501:12.431:54.132:36.35
2.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:43.212:37.79E33.901:13.831:55.642:37.79
3.Jonathan Rozema9501157DZ&PC2:46.782:44.49F35.201:18.102:02.392:44.49
4.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp2:46.862:45.11F35.921:17.892:02.172:45.11


<< TOP >>
Programmanr. 70
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:21.302:17.96B31.171:05.981:42.242:17.96
Kamp. Record Junioren 2
2.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC2:28.172:26.19E32.111:09.661:50.322:26.19
3.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:30.362:26.48E32.011:08.611:46.582:26.48
4.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval2:30.842:27.69E31.881:09.221:48.712:27.69
5.Niels van Basten Batenburg9400593Hellas-Glana2:36.002:33.40F33.981:13.781:53.402:33.40
6.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen2:34.382:35.46F32.821:10.641:51.862:35.46
7.Michael van Dam9401501HPC2:38.032:37.28F35.631:16.131:56.892:37.28
8.Jorrick Druyven9400507OEZA2:35.752:38.07F33.581:13.791:56.352:38.07
9.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:33.872:38.39F32.741:11.741:54.232:38.39
10.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik 2:38.002:41.3632.711:12.971:57.042:41.36


<< TOP >>
Programmanr. 71
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:20.452:10.95A29.741:02.931:37.612:10.95
Kamp. Record Junioren 3
2.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:22.122:17.08D30.291:05.881:41.882:17.08
3.Dion Dreesens9302189HZPC2:23.992:18.20E30.621:05.881:41.972:18.20
4.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:23.602:20.38E30.431:06.631:43.502:20.38
5.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:27.342:21.25E30.721:06.761:44.242:21.25
6.Miguel Correia9300103Zeester Meerval2:28.252:24.59E31.391:08.011:45.812:24.59
7.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:25.862:26.33F31.191:08.321:47.602:26.33
8.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:25.142:29.24F31.951:09.401:50.082:29.24


<< TOP >>
Programmanr. 72
27-01-2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg2:15.372:10.47C29.071:02.151:36.352:10.47
2.Mike Marissen9202187DWK2:11.312:11.71D28.791:01.751:35.812:11.71
3.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:19.582:17.90E30.191:05.011:41.352:17.90
4.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:19.162:18.60E29.721:04.491:42.052:18.60
5.Luuk Onrust9205125Zeester Meerval2:22.772:20.58E30.011:04.651:41.042:20.58
6.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV2:20.602:21.53F29.651:04.471:41.362:21.53
7.Maurits Muthert9200941Stadskanaal2:21.692:21.91F30.391:06.071:43.752:21.91
8.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:22.162:22.29F30.361:06.151:43.362:22.29
9.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:21.012:22.80F31.691:07.311:44.572:22.80


<< TOP >>
Programmanr. 73
27-01-2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.De Columbiaan 1De Columbiaan4:48.844:42.63
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
35.01
35.43
1:12.20
1:16.51
Jara Schmidt
Tamara van Vliet
94
94
34.03
28.58
1:13.69
1:00.23
2.De Dolfijn 1De Dolfijn4:48.234:44.09
Kira Toussaint
Sofie Kalse
94
94
32.69
39.46
1:06.93
1:24.89
Parand Zarekiani
Annika Arvin
94
95
30.13
30.80
1:07.72
1:04.55
3.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:46.354:49.97
Noortje van den Boom
Simone Soudant
94
95
35.78
39.42
1:14.45
1:24.01
Michelle Verouden
Jovanna Koens
94
95
32.62
28.78
1:10.60
1:00.91
4.Aquapoldro 1Aquapoldro4:49.384:53.08
Esmée Bos
Anne Marleen van Keulen
96
94
35.53
37.29
1:13.40
1:21.06
Macy Oortwijn
Marloes van der Beek
95
94
33.92
30.43
1:13.02
1:05.60
5.TriVia 1TriVia4:48.734:53.30
Mirthe Lanfermeijer
Naomi Touré
94
94
35.70
38.37
1:12.62
1:22.73
Cynthia van Beusekom
Rosanne Schoonbeek
95
94
33.08
30.40
1:14.11
1:03.84
6.WZ&PC  1WZ&PC 4:50.644:56.30
Julia Brouwers
Pascalle Spiekerman
96
94
37.02
37.66
1:16.73
1:22.78
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
94
32.86
30.96
1:12.59
1:04.20
7.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp5:00.254:57.32
Noortje Timmerman
Lonne Dijkhuis
95
94
35.80
38.02
1:14.42
1:19.86
Wendy Kosterink
Maud Hesselink
94
94
35.53
30.22
1:18.90
1:04.14
8.Octopus 1Octopus5:00.184:57.81
Annemarie Worst
Suzanne Brummel
95
94
33.83
39.70
1:09.30
1:22.62
Sharon Gelmers
Simone Waanders
94
95
32.38
34.19
1:12.09
1:13.80
9.WVZ 1WVZ5:04.025:01.45
Manon van Strien
Carina Klees
94
96
35.60
40.87
1:12.61
1:27.14
Eefje Subroto
Maud Hoofs
94
95
34.28
31.49
1:14.88
1:06.82
10.Zignea 1Zignea5:00.645:03.17
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
39.16
40.04
1:20.14
1:24.94
Karin Rijkelijkhuizen
Debby Boerefijn
94
94
33.69
30.36
1:14.49
1:03.60
11.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo5:00.645:04.00
Rosanne Padt
Marit Visscher
95
96
35.78
41.36
1:15.55
1:28.32
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
94
95
32.91
31.78
1:14.40
1:05.73
12.De Columbiaan 2De Columbiaan5:01.865:04.26
Natasja Boers
Liset Jansen
95
95
36.34
37.91
1:15.89
1:21.94
Laura van Duijn
Demi Kool
94
94
36.87
30.71
1:21.38
1:05.05
13.Hellas-Glana 1Hellas-Glana5:03.305:05.31
Sophie Lang
Rosien Meesen
94
94
37.38
39.62
1:19.01
1:26.15
Danique Agterberg
Anouk Hustinx
94
94
32.48
31.84
1:12.81
1:07.34
14.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas5:03.145:06.40
Maartje de Wit
Iris Voogt
95
95
37.08
41.09
1:16.57
1:28.73
Roos Brugman
Astrid van Nieuwkerk
95
94
34.04
30.96
1:15.71
1:05.39
15.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo5:04.805:19.85
Eline van Moll
Romy Hoogendijk
95
96
38.39
42.25
1:19.53
1:30.70
Priscilla Meerman
Lotte Dalmeijer
94
96
33.94
33.33
1:18.93
1:10.69
DISDe Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denekamp5:04.545:03.57
VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Merle Oonk
Carien van der Schaaf
94
95
36.43
38.95
1:16.61
1:23.48
Danique Thijert
Loes Westerhof
94
95
35.42
31.10
1:18.72
1:04.76