Nr. 45. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 46. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 47. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 48. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 49. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 50. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 52. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 53. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 54. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 55. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 56. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 57. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 58. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 59. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


4 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 2 sessie 426-01-2008 - 16:00


Programmanr. 45
26-01-2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Daniel van der Deen9500721Borger1:08.611:05.95C32.581:05.95
2.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC1:10.421:08.30E33.391:08.30
3.Mike Bravenboer9500299Poseidon'561:11.701:09.83E33.731:09.83
4.John Smit9500613Poseidon'561:11.811:10.43E34.091:10.43
5.Milan Grünewald9500757TriVia1:11.611:11.04E34.541:11.04
6.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)1:12.151:11.89F34.761:11.89
7.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV1:11.711:11.91F34.941:11.91


<< TOP >>
Programmanr. 46
26-01-2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ1:06.271:02.19B30.421:02.19
2.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn1:04.921:02.49C30.661:02.49
3.Marciano Lynch9401893WVZ1:09.041:05.63E32.071:05.63
4.Istvan Spaargaren9401199Oceanus1:06.981:06.02E32.301:06.02
5.Tom Brouwers9402027RZC1:06.941:06.42E32.971:06.42
6.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC1:06.831:06.90E32.531:06.90
7.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval1:07.221:07.68E32.831:07.68
8.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV1:07.291:08.03E33.451:08.03
9.Jorrick Druyven9400507OEZA1:07.311:08.39F33.451:08.39
10.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo1:08.191:08.45F33.241:08.45
11.Christian Renshoff9404343Octopus1:08.731:10.05F33.791:10.05
NGRoberto Visser9400443Kerkdriel1:08.84


<< TOP >>
Programmanr. 47
26-01-2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen1:02.351:01.02C29.671:01.02
2.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp1:04.661:02.09D30.331:02.09
3.Jorke Willemse9301977Orca1:03.911:02.17D30.741:02.17
4.Sven Kardol9302135Nuenen1:03.731:02.62D30.541:02.62
5.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)1:03.371:03.08D31.111:03.08
6.Sven Alkema9303083De Vikings1:05.131:04.23E30.841:04.23
7.Nils Mollema9306283Electrolux AZC1:06.851:05.10E31.821:05.10
8.Bart Arendshorst9300005De Veene1:05.201:05.23E31.441:05.23
9.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas1:05.021:05.51E31.901:05.51
10.Robin Ramaekers9304385ZON/S&S1:05.381:05.56E31.811:05.56
11.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ1:04.991:05.63E31.821:05.63
12.Sonny Corré9303615De Stormvogel1:06.561:06.20F32.601:06.20
13.Menno Manning9300333De Veene1:06.401:06.38F31.681:06.38
14.Jordy de Klerk9300269WZ&PC 1:06.791:06.58F32.741:06.58
15.Wessel van der Maarel9300325De Rijn1:06.441:07.04F31.791:07.04
16.Maarten Arntz9301921De Gelenberg1:06.161:07.13F32.371:07.13
17.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen1:06.071:07.20F33.001:07.20
18.Jonathan Cassuto9300729Sassenheim1:06.341:07.28F32.751:07.28
19.Wouter Sikma9302335Neptunia'241:06.441:07.46F32.781:07.46
20.Tim Blauw9301345Nova1:07.041:07.69F32.051:07.69
21.Melvin van de Meij9301157MNC Dordrecht1:07.181:07.70F32.751:07.70
22.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo1:07.181:08.30F32.651:08.30
23.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK1:04.921:08.52F32.901:08.52
NGSebastian de Been9302233De Warande1:06.23


<< TOP >>
Programmanr. 48
26-01-2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Mike Marissen9202187DWK58.9059.12C29.0159.12
2.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg58.961:00.08D28.991:00.08
3.Mark Costeris9202327De Schotejil1:00.301:00.38D29.281:00.38
4.Pascal Timmermans9202349RZC1:01.421:01.38E29.541:01.38
5.Dennis Eliveld9202351Rapido '821:03.381:01.88E30.051:01.88
6.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan1:01.531:01.91E30.671:01.91
7.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg1:01.821:01.97E30.471:01.97
8.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV1:02.911:02.57E30.191:02.57
9.Albert Dijkstra9204437DZ&PC1:03.101:02.83E30.441:02.83
10.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P1:02.581:02.88E30.501:02.88
11.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik 1:02.721:03.34E30.251:03.34
12.Maurits Muthert9200941Stadskanaal1:04.141:03.37E30.051:03.37
13.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ1:03.531:03.42E30.681:03.42
14.Mitchel Heesakkers9200479Tiamat1:04.441:03.92E30.921:03.92
15.Barry Bloemberg9200097Livo1:03.391:04.61F31.331:04.61
16.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)1:04.731:05.11F31.691:05.11
17.Bas van Houwelingen9200563De Schelde1:04.791:05.16F31.191:05.16
18.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen1:03.981:05.37F31.651:05.37
19.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan1:04.601:05.44F31.481:05.44
20.Julian van Leuven9200823De Dolfijn1:04.791:05.84F31.821:05.84


<< TOP >>
Programmanr. 49
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)2:22.852:19.49A32.381:08.061:44.792:19.49
2.Rosa Veerman9600862Ed-Vo2:26.222:20.39B32.231:07.631:44.502:20.39
3.Renate Hemmes9600418Bubble2:24.862:21.94C32.581:08.201:45.542:21.94
4.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 2:28.542:24.76D32.631:08.691:46.782:24.76
5.Janine Rooker9600316WZ&PC 2:26.962:26.04D33.791:10.841:48.972:26.04
6.Celine Hoogendijk9601596ZV Vlaardingen2:31.472:26.23D32.171:08.661:47.462:26.23
7.Fanne van Eldik9600074ZVW '742:33.112:26.31D33.921:11.421:49.532:26.31
8.Marissa Taribuka9602782DWK2:33.132:28.04E32.231:08.521:47.832:28.04
9.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik 2:31.572:28.87E33.091:10.781:50.022:28.87
10.Lotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo2:32.352:29.22E34.011:12.081:51.392:29.22
11.Esther Hulsing9601080TriVia2:32.482:29.65E32.521:10.001:49.892:29.65
12.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas2:29.782:30.01E34.001:11.701:50.972:30.01
13.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan2:29.502:30.38E33.281:11.501:51.552:30.38
14.Adája Stoetman9600348GZVW2:32.282:30.89E34.411:12.711:52.682:30.89
15.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV2:32.012:32.97E33.781:12.081:52.752:32.97


<< TOP >>
Programmanr. 50
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV2:11.272:11.92A+30.511:04.211:37.902:11.92
2.Rachelle Visser9500106De Haaien2:13.062:14.41B30.921:05.481:40.842:14.41
3.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp2:24.392:17.05C31.681:06.311:41.932:17.05
4.Femke Leenstra9503038Orca2:20.692:18.03C31.301:06.391:42.552:18.03
5.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal2:24.382:18.99D31.351:06.081:43.122:18.99
6.Shireen Post9503286AZ&PC2:25.952:19.62D31.971:07.551:43.992:19.62
7.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo2:22.452:20.43D31.421:08.001:45.702:20.43
8.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:23.132:20.45D31.571:08.081:45.292:20.45
9.Claudia den Ottelander9500552SBC20002:22.452:21.30D32.171:08.151:45.502:21.30
10.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC2:22.572:21.34D32.281:07.751:44.972:21.34
11.Annemarie Worst9500042Octopus2:22.292:21.55D32.121:08.191:45.612:21.55
12.Kim Smulders9501248TRB/RES2:26.572:21.81D32.611:08.941:46.292:21.81
13.Kelly Wigleven9500058Poseidon'562:25.822:22.49E32.231:08.131:46.072:22.49
14.Noortje Timmerman9501088De Dinkel Denekamp2:28.822:23.15E32.431:08.361:46.112:23.15
15.Deborah Wissink9503484HZC-Weusthag2:25.642:23.43E32.081:08.241:46.432:23.43
16.Tessa v.d. Zwaard9501366Oceanus2:27.952:23.51E31.681:07.531:46.002:23.51
17.Maya Kingma9503824SBC20002:28.382:23.56E33.531:10.381:47.532:23.56
18.Martine Kuijlaars9500554MNC Dordrecht2:26.422:23.79E33.801:10.401:48.152:23.79
19.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 2:26.002:23.91E33.051:09.501:47.712:23.91
20.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen2:25.002:24.05E32.551:09.281:47.582:24.05
21.Annika Arvin9500008De Dolfijn2:27.492:24.17E32.281:10.171:48.702:24.17
22.Cynthia van Beusekom9500134TriVia2:23.802:24.23E32.101:08.781:47.182:24.23
23.Suzanne de Vries9500628De Haaien2:27.212:24.79E32.841:09.301:47.702:24.79
24.Nathalja Pragt9500030Nova2:25.672:24.86E32.851:09.141:47.472:24.86
25.Karin Groen9502440GZVW2:27.192:25.15E32.831:09.961:47.962:25.15
25.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC2:24.312:25.15E32.211:08.631:47.402:25.15
27.Sylvia Dik9501064De Pinquin2:28.082:25.55E32.031:09.561:49.462:25.55
28.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:28.622:25.69E33.111:10.091:48.892:25.69
29.Luciënne van der Linde9503452't Tolhekke2:27.742:26.28E33.791:11.151:50.092:26.28
29.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas2:25.762:26.28E33.151:10.821:49.322:26.28
31.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging2:26.192:26.84E32.911:09.581:48.962:26.84
32.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik 2:24.972:27.09E31.891:08.431:47.222:27.09
33.Sietske Veldkamp9501628GZ en PC de Whee2:28.392:27.67E33.231:10.491:49.412:27.67
34.Liset Jansen9500418De Columbiaan2:24.362:27.86E33.601:11.201:50.062:27.86
35.Niké Schuurmans9502004Livo2:28.062:28.63E33.711:12.011:51.052:28.63
36.Pieternel Braam9501610De Zijl LGB2:28.322:32.45F35.061:13.481:53.812:32.45


<< TOP >>
Programmanr. 51
26-01-2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG2:12.872:09.87A29.281:01.171:35.092:09.87
2.Marjolein Delno9400024De Rijn2:12.512:11.71B30.181:03.151:37.282:11.71
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:16.042:13.67C29.931:03.651:38.612:13.67
4.Leonie Oude Elferink9401826Zignea2:17.462:14.40C31.191:05.001:39.882:14.40
5.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval2:20.672:15.71D31.341:05.731:40.942:15.71
6.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV2:16.782:16.61D30.401:04.271:40.462:16.61
7.Sahar Hamam9405412DZT'622:17.022:16.68D30.801:05.061:41.712:16.68
8.Merle Verkijk9400278WVZ2:16.262:16.87D30.671:05.121:41.142:16.87
9.Rianne Weijburg9400172De Zwoer2:19.342:17.03D31.801:06.801:42.332:17.03
10.Claire de Winter9407502GoSwim2:21.542:17.15D31.791:06.621:41.942:17.15
11.Fiona van Heerde9403660De Vikings2:17.002:17.41D31.161:06.101:42.392:17.41
12.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:15.412:17.66D32.271:07.111:43.202:17.66
13.Lisa Koster9401682OEZA2:21.162:17.69D31.451:06.111:42.132:17.69
14.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan2:20.792:18.94E31.181:07.361:44.082:18.94
15.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:22.602:19.32E30.801:05.611:42.962:19.32
16.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen2:21.842:19.42E32.881:08.011:43.852:19.42
17.Minke Betten9404012DZ&PC2:20.222:19.69E31.251:05.841:42.512:19.69
18.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC 2:21.492:19.72E32.481:08.071:44.812:19.72
18.Astrid van Nieuwkerk9402904ZV Westland Dijkglas2:22.042:19.72E32.081:07.711:44.632:19.72
20.Tanja van Essen9404678Wiekslag2:21.692:19.74E31.941:07.971:45.452:19.74
21.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:22.612:19.89E32.271:07.641:44.272:19.89
22.Elina de Ruiter9403326VZC-E&P2:22.642:20.15E31.911:07.681:44.882:20.15
22.Kimberley van Wijk9402040Van Uden De Gouwe2:21.832:20.15E32.251:07.591:44.402:20.15
24.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo2:21.412:20.23E31.151:05.611:42.922:20.23
25.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG2:21.492:20.26E32.411:08.451:44.892:20.26
26.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen2:20.312:20.38E32.141:07.531:44.272:20.38
27.Naomi Touré9401628TriVia2:19.832:20.51E31.931:07.991:44.922:20.51
28.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:21.942:20.52E32.041:08.011:45.572:20.52
29.Naomi Hofsink9402508Deltasteur2:21.702:20.58E31.741:07.191:44.232:20.58
30.Kimberley Boxum9405452ZVZwartsluis2:21.082:20.88E31.321:07.141:44.502:20.88
31.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ2:19.322:21.02E32.121:08.371:45.302:21.02
32.Tania Jacobs9400864De Columbiaan2:22.542:21.08E31.551:07.211:44.292:21.08
33.Eva van Etten9403044Poseidon'562:20.142:21.22E31.371:07.071:44.652:21.22
34.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo2:20.362:21.38E31.601:07.221:45.492:21.38
35.Danique Thijert9401652De Dinkel Denekamp2:21.452:21.45E32.401:07.891:45.172:21.45
36.Maud Hesselink9400854De Dinkel Denekamp2:22.492:22.06E31.231:07.001:44.502:22.06
37.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg2:22.012:22.12E31.061:07.371:45.092:22.12
38.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis2:19.222:22.25E32.481:08.491:45.752:22.25
39.Sharon Gelmers9400416Octopus2:21.572:22.71E31.541:07.581:45.482:22.71
40.Charissa Zijlstra9402514ZPD2:22.102:23.95E32.231:08.411:45.762:23.95
41.Anna Visser9400774HZ&PC Heerenveen2:22.202:24.84E32.471:09.061:47.512:24.84
42.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:22.042:25.53F32.891:09.421:48.052:25.53
43.Femke Groos9404492DZ&PC2:21.062:25.79F32.421:09.541:48.912:25.79
44.Floortje de Waard9400158MNC Dordrecht2:21.042:26.18F32.871:09.091:47.512:26.18
45.Demi Kool9406308De Columbiaan2:20.502:26.95F33.241:10.301:49.102:26.95
NGLaura van der Graaf9401886ZPB H&L2:20.26


<< TOP >>
Programmanr. 52
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:48.992:38.99A37.371:17.951:58.792:38.99
2.Kevin Wolters9501965Hellas-Glana2:43.962:40.91B35.851:16.271:58.332:40.91
3.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:57.162:54.80E38.891:24.192:09.902:54.80
4.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp2:58.732:56.34E40.251:26.472:12.042:56.34
5.Maurice Henkel9504703RZ2:54.262:58.55F40.671:26.782:14.042:58.55
6.Guus Jonk9501509Z.V.Hoorn-Aurik 2:58.733:01.01F40.961:26.502:13.283:01.01
7.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC2:58.363:02.51F40.841:27.742:15.413:02.51


<< TOP >>
Programmanr. 53
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Jelle Derksen9400017DWK2:47.072:39.23D34.751:15.151:57.062:39.23
2.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:47.572:41.10D36.071:16.951:59.292:41.10
3.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht2:47.272:42.15E36.041:17.782:00.542:42.15
4.Marcel van Essen9400019De Hokseberg2:47.202:42.20E35.831:17.612:00.252:42.20
5.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht2:43.462:43.80E36.481:17.962:01.102:43.80
6.Marijn van Zundert9400679MNC Dordrecht2:49.182:44.07E36.631:18.462:01.692:44.07
7.Ensger Kotterink9403391WVZ2:46.402:44.16E36.681:18.642:01.752:44.16
8.Kingue Struijf9400913WZ&PC 2:47.202:44.18E37.471:19.332:02.052:44.18
9.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:44.512:47.35E35.851:17.922:02.272:47.35
10.Jacko van der Meer9402347DWK2:48.602:48.43E35.801:18.222:03.072:48.43
11.Ben van Westenberg9400873De Dinkel Denekamp2:49.182:48.81E36.651:19.622:04.272:48.81
12.Bryan Kroon9402341Ed-Vo2:51.592:50.45F38.051:20.852:05.702:50.45
13.Christian Renshoff9404343Octopus2:48.732:53.62F37.271:22.002:07.682:53.62
DISStefan Petersen9403067De Pinquin2:49.81
AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 54
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:29.892:26.71A33.271:11.121:49.522:26.71
2.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen2:30.602:26.81A32.581:10.011:48.722:26.81
3.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo2:33.942:27.27A33.831:11.561:49.982:27.27
4.Roald Blok9302685Octopus2:37.672:34.72D34.071:13.161:53.592:34.72
5.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:36.322:35.75D35.211:14.331:54.642:35.75
6.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV2:34.782:38.07E34.301:13.761:55.302:38.07
7.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen2:39.642:38.12E33.711:13.461:55.442:38.12
8.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:42.682:39.36E36.501:15.681:57.502:39.36
9.Miguel Correia9300103Zeester Meerval2:42.302:39.43E34.991:15.551:58.472:39.43
10.Kasper Leeuw9304435EZC2:41.642:39.45E35.831:15.841:57.942:39.45
11.Walter Jansen9300225Noordwijkerhout2:46.682:43.08E36.451:18.552:02.692:43.08
12.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)2:47.682:43.09E36.721:18.242:00.992:43.09
13.Bernd Kobesen9300981Nova2:47.342:43.60E34.791:16.782:00.982:43.60
14.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo2:43.682:44.07F35.071:17.132:00.662:44.07
15.Daan Remmelzwaal9302553Zaanstad (SG)2:44.902:45.73F36.491:18.512:02.672:45.73
16.Twan Beentjes9301309Hellas-Glana2:46.552:46.85F35.371:16.282:01.062:46.85
17.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn2:46.912:46.96F37.231:19.452:03.052:46.96
18.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:46.452:48.92F37.911:20.442:04.672:48.92
19.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas2:47.462:49.56F38.101:21.622:05.982:49.56
20.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC 2:45.002:50.02F37.111:19.022:04.192:50.02
DISGijs van der Gugten9302991De Fuut2:46.62
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 55
26-01-2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Scott Delbressine9203057ZC Valkenburg2:29.662:27.10C32.631:09.511:47.722:27.10
2.Johan Veenstra9201333DWK2:31.682:29.02D32.901:10.001:48.832:29.02
3.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:31.912:30.34D33.541:11.741:50.702:30.34
4.Robert Rohaan9203679Electrolux AZC2:37.222:30.87D33.841:11.601:50.922:30.87
5.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)2:37.812:31.88D33.281:12.001:52.662:31.88
6.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg2:31.112:34.93E34.191:13.561:53.782:34.93
7.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:36.642:35.28E34.451:13.471:53.852:35.28
8.Bjorn de Jonge9206767Hellas-Glana2:38.332:35.31E35.531:15.621:55.862:35.31
9.Menno van den Heuvel9200519Noordwijkerhout2:39.252:36.99E34.331:13.481:54.772:36.99
10.Kevin Janssen9204109Zeester Meerval2:39.612:37.13E35.411:14.801:56.282:37.13
11.Mark Schellekens9201153Neptunus 582:38.752:37.89E35.581:15.101:56.162:37.89
12.Ward van Rijssen9204841TriVia2:36.182:40.27F34.601:13.671:56.372:40.27
13.Jort Keetman9203849HZC-Weusthag2:39.392:40.31F36.161:16.271:57.602:40.31


<< TOP >>
Programmanr. 56
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:37.702:38.33A35.521:13.952:01.872:38.33
2.Rosa Veerman9600862Ed-Vo2:47.892:40.98B37.011:16.842:05.412:40.98
3.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)2:45.352:41.11B36.111:16.862:05.462:41.11
4.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK2:45.952:42.96C36.831:16.282:03.992:42.96
5.Renate Hemmes9600418Bubble2:47.832:45.35D37.001:19.132:08.602:45.35
6.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:53.162:45.84D37.721:20.792:06.512:45.84
7.Marceline de Cloe9602050De Vennen2:49.012:46.54D37.061:18.552:09.212:46.54
8.Maaike de Waard9600604De Zeehond '732:53.332:47.40D34.691:15.082:08.082:47.40
9.Lisanne Jente9600788Brunssum2:49.392:47.45D35.431:18.832:08.642:47.45
10.Janine Rooker9600316WZ&PC 2:50.212:48.48E38.601:21.372:13.952:48.48
11.Irene Teufer9602340OEZA2:53.742:49.04E34.881:21.302:10.442:49.04
12.Lotte Langenhoff9602580Zeester Meerval2:50.762:51.12E37.311:19.662:11.362:51.12
13.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan2:51.072:51.19E36.591:22.882:13.382:51.19
14.Sharon van Stelle9600356De Kempvis2:50.242:51.52E38.321:21.352:11.822:51.52
15.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 2:53.672:51.80E37.581:19.682:12.052:51.80
16.Celine Hoogendijk9601596ZV Vlaardingen2:52.762:53.90E37.541:22.152:15.412:53.90
17.Madelon van Dam9601624Eiffel Swimmers PSV2:52.172:55.47E39.281:23.572:16.692:55.47
18.Larissa Gelderland9600476Koewacht2:53.392:57.13F38.991:23.872:15.252:57.13
DISBreanne Lensink9600240Livo2:49.322:52.69E40.031:23.902:11.922:52.69
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJulia Brouwers9600868WZ&PC 2:53.262:54.15E39.461:22.452:15.342:54.15
RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZARomy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo2:46.63


<< TOP >>
Programmanr. 57
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV2:36.162:33.01B35.521:13.941:59.692:33.01
2.Rachelle Visser9500106De Haaien2:37.072:35.34C33.321:13.832:01.752:35.34
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:37.642:35.77C35.351:16.682:00.852:35.77
4.Lin he Yu9500924Poseidon'562:35.612:36.19C33.831:15.612:00.382:36.19
5.Femke Leenstra9503038Orca2:41.412:38.51D34.461:15.062:03.102:38.51
6.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging2:40.872:39.16D34.621:15.962:02.772:39.16
7.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben2:41.822:39.82D33.581:15.072:02.492:39.82
8.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES2:44.102:40.32D34.631:14.612:03.902:40.32
9.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp2:43.572:41.04D36.351:20.372:05.152:41.04
10.Nathalja Pragt9500030Nova2:45.452:41.95E35.521:17.342:05.352:41.95
11.Annika Arvin9500008De Dolfijn2:46.522:42.54E34.211:16.302:06.792:42.54
12.Annemarie Worst9500042Octopus2:39.702:42.88E35.361:15.572:06.322:42.88
13.Shireen Post9503286AZ&PC2:47.192:42.90E35.341:18.162:07.252:42.90
14.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal2:44.912:43.09E35.521:18.292:06.012:43.09
15.Liza Salverda9500570Orca2:45.172:43.31E36.071:18.262:04.532:43.31
16.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV2:47.842:43.43E35.441:17.162:05.252:43.43
17.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:42.602:44.66E34.291:17.302:08.372:44.66
18.Sanne Ter Burg9501058Eiffel Swimmers PSV2:45.512:44.77E36.451:19.842:07.512:44.77
19.Sylvia Dik9501064De Pinquin2:46.442:44.80E36.431:18.832:08.442:44.80
20.Kelly Wigleven9500058Poseidon'562:47.102:45.22E34.461:18.692:07.622:45.22
21.Cynthia van Beusekom9500134TriVia2:44.192:45.37E33.561:16.942:07.182:45.37
22.Niké Schuurmans9502004Livo2:45.172:45.56E37.101:19.652:08.552:45.56
23.Jennifer den Besten9501740HoogenboomTours BZ&PC2:48.092:45.75E36.921:18.822:05.642:45.75
24.Noortje Timmerman9501088De Dinkel Denekamp2:44.952:45.92E37.301:19.812:08.322:45.92
25.Kim Smulders9501248TRB/RES2:48.012:48.59F36.801:20.572:11.492:48.59
26.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 2:44.242:48.66F36.621:19.792:09.262:48.66
27.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)2:47.952:48.83F35.681:19.282:09.202:48.83
28.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV2:48.462:49.37F37.811:19.992:10.472:49.37
29.Stephanie van Dam9500216De Devel2:47.622:50.29F34.911:17.802:09.982:50.29
30.Sietske Veldkamp9501628GZ en PC de Whee2:48.392:50.69F39.241:20.572:12.182:50.69
31.Sharon Schroyen9502536Brunssum2:46.172:55.39F36.381:21.422:18.482:55.39
NGJona Pisters9501784NIMO2:44.90


<< TOP >>
Programmanr. 58
26-01-2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV2:33.452:27.73A32.461:10.901:53.872:27.73
2.Marjolein Delno9400024De Rijn2:28.332:27.97A33.151:09.911:53.952:27.97
3.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia2:33.342:28.33B32.771:09.811:54.092:28.33
4.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:32.572:31.79C32.591:09.781:56.742:31.79
5.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn2:35.172:32.61C30.681:10.121:57.422:32.61
6.Inge Pepping9402308De Rijn2:33.362:33.18C32.521:10.721:56.962:33.18
7.Merle Verkijk9400278WVZ2:32.032:33.38D32.491:11.001:57.462:33.38
8.Iris van Zuilen9400216Olympia2:35.292:33.44D33.681:12.621:56.982:33.44
9.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:36.012:34.27D34.541:13.571:56.912:34.27
10.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 2:36.052:34.39D32.561:13.852:00.922:34.39
11.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval2:38.022:35.88D33.431:12.312:00.592:35.88
12.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel Denekamp2:35.742:38.24E35.641:17.282:01.902:38.24
13.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:39.922:38.30E35.061:13.472:03.262:38.30
14.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)2:40.572:38.52E34.041:13.332:00.952:38.52
15.Tania Jacobs9400864De Columbiaan2:37.092:38.61E34.951:15.922:03.652:38.61
16.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:39.972:38.75E33.471:13.242:02.422:38.75
17.Grace Vrieling9401624TriVia2:37.752:38.96E33.341:12.132:01.502:38.96
18.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo2:36.652:39.02E33.771:15.512:02.652:39.02
19.Whitney van Hoeckel9402390Dio2:40.962:39.25E35.321:15.422:03.032:39.25
20.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:39.622:39.80E34.551:16.292:04.742:39.80
21.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC 2:40.272:39.86E34.431:15.872:02.322:39.86
22.Fiona van Heerde9403660De Vikings2:41.182:39.91E35.891:15.112:04.752:39.91
23.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis2:39.652:40.10E32.701:13.642:03.042:40.10
24.Jaimy Lee Taskin9403364Noordwijkerhout2:40.802:40.17E35.891:16.232:02.982:40.17
25.Eefje Subroto9400766WVZ2:37.732:40.75E34.111:13.962:03.192:40.75
26.Tanja van Essen9404678Wiekslag2:40.482:40.94E34.951:17.362:06.392:40.94
27.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:40.892:41.34E34.491:15.752:04.702:41.34
28.Maud Hesselink9400854De Dinkel Denekamp2:37.452:41.37E36.271:16.362:05.682:41.37
29.Sharon Gelmers9400416Octopus2:36.182:41.68E34.121:14.602:05.112:41.68
30.Karin Rijkelijkhuizen9403358Zignea2:40.202:42.07E33.331:17.552:02.422:42.07
31.Minke Betten9404012DZ&PC2:40.942:42.13E35.251:18.112:06.442:42.13
32.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen2:40.062:42.62E36.201:18.872:06.272:42.62
33.Judith Kooistra9400526Het Ravijn2:39.922:43.06E34.311:15.552:03.032:43.06
34.Kimberley van Wijk9402040Van Uden De Gouwe2:40.762:43.12E35.791:16.222:05.862:43.12
35.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis2:41.162:44.35F35.841:20.522:08.162:44.35
36.Floortje de Waard9400158MNC Dordrecht2:38.552:46.68F35.001:17.692:07.672:46.68
DISLeonie Oude Elferink9401826Zignea2:40.502:40.35E35.371:16.852:05.482:40.35
VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 59
26-01-2008
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:44.873:43.14
Arvid Munsters
Scott Delbressine
92
92
25.98
27.68
54.55
58.03
Jeroen Feijs
Mitch Notten
92
92
26.22
25.91
55.43
55.13
2.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:47.563:44.62
John Verhagen
Frans Slaats
92
93
25.66
27.12
53.86
57.68
Maurice Soudant
Johnno Smulders
93
92
27.21
26.26
57.33
55.75
3.De Columbiaan 1De Columbiaan3:49.683:46.70
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
92
92
27.41
27.72
57.32
58.70
Jordy Zuidhoek
Jeroen Eggeraat
92
92
26.41
26.29
55.85
54.83
4.Electrolux AZC 1Electrolux AZC3:56.783:47.20
Feike Zandstra
Robert Rohaan
92
92
26.68
27.25
56.36
56.82
Bastiaan Waanders
Nils Mollema
93
93
27.47
26.69
57.70
56.32
5.ZV Vlaardingen 1ZV Vlaardingen3:48.573:47.30
Victor Poot
Boris Galjart
92
92
26.90
27.80
56.27
57.77
Bart Dunweg
Timo Dinkelberg
93
93
27.55
26.54
57.57
55.69
6.RZC 1RZC3:55.533:51.34
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
25.77
27.02
54.57
57.85
Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
28.32
28.57
58.27
1:00.65
7.Zeester Meerval 1Zeester Meerval3:52.543:51.91
Donny van Alphen
Miguel Correia
92
93
27.80
27.57
58.17
58.45
Jeffrey Thijssen
Luuk Onrust
94
92
27.68
26.70
58.38
56.91
8.De Vikings 1De Vikings3:56.233:52.90
Willem Kees Roos
Erik de Nijs
94
92
27.81
27.46
58.31
58.54
Gijs Gertsen
Micheal Westers
93
92
27.61
26.95
58.55
57.50
9.De Dolfijn 1De Dolfijn3:56.803:52.95
Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
92
93
27.46
27.82
56.72
58.34
Freek Schoffelmeer
Jens Bakker
93
93
29.44
26.84
1:02.19
55.70
10.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi3:56.143:53.30
Loïc Kemp
Sam van de Schootbrugge
93
93
28.13
26.22
57.66
56.11
Paul Bree
Ferry Weertman
94
92
30.93
26.46
1:04.70
54.83
11.HZPC 1HZPC3:56.653:53.82
Ralph van Megen
Tim Jacobs
92
92
27.57
28.45
56.96
1:00.84
Rick Hesen
Dion Dreesens
93
93
28.25
26.04
1:01.31
54.71
12.Aqua '68 1Aqua '683:58.723:54.54
Dennis Thomas
Jerome Appeldoorn
92
92
26.78
28.32
55.72
1:00.62
Sven Damen
Sander Lamberts
92
93
28.47
26.14
1:01.14
57.06
13.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ3:53.983:54.56
Jelmar Kluiwstra
Sander ten Hoedt
92
92
27.42
28.50
57.12
1:01.25
Bas Onderstal
Lars Sieval
92
93
27.75
26.70
58.94
57.25
14.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen3:55.823:54.90
Dennis Bos
Maxim Veldhuis
92
94
27.97
27.81
58.20
59.26
Christiaan van Dijk
Gavin van der Werf
92
93
28.09
26.88
1:00.60
56.84
15.Waterland 1Waterland3:58.103:56.00
Nick Venema
JoŃo Schilder
93
92
28.99
27.94
1:00.58
58.82
Tim de Graaf
Jeffrey Appel
92
92
27.46
27.83
58.06
58.54
16.De Schelde 1De Schelde3:57.013:56.52
Niels Suy
Dennis Wolfert
93
92
28.70
27.77
1:00.69
59.36
Kevin Dooms
Bas van Houwelingen
92
92
27.87
26.85
59.35
57.12
17.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:58.053:57.03
David Beijer
Robin Veenstra
92
92
29.19
26.26
1:00.92
56.58
Yassine Maniani
Sander Ariaansz
95
93
29.88
26.51
1:02.84
56.69
18.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp3:58.233:58.42
Jacques Journée
Steffen Hillmer
94
93
29.44
26.58
1:01.45
55.58
Ben van Westenberg
Pim Kienhuis
94
93
30.50
27.23
1:04.05
57.34
19.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK3:58.213:59.16
Niek Pereboom
Silvan de Waart
93
92
27.16
29.82
57.41
1:03.18
Remco Oskam
Philippe Rivard
92
93
28.05
26.17
1:02.42
56.15
20.Hellas-Glana 1Hellas-Glana3:55.683:59.87
Bjorn de Jonge
Niels van Basten Batenburg
92
94
27.74
29.06
58.42
1:01.50
Pim van Basten Batenburg
Roy Hoogerwerf
94
92
29.00
27.43
1:00.66
59.29