Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 35. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 37. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 44. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


3 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 2 sessie 326-01-2008 - 9:00


Programmanr. 30
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:11.711:11.63A34.301:11.63
2.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)1:15.241:12.65B35.571:12.65
3.Fanne van Eldik9600074ZVW '741:15.371:13.36C35.351:13.36
4.Rosa Veerman9600862Ed-Vo1:14.391:13.70C35.621:13.70
5.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 1:17.291:15.03D36.731:15.03
6.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:18.331:15.55D36.781:15.55
7.Marissa Taribuka9602782DWK1:16.161:16.26E36.421:16.26
8.Lora Bosch9601900EZC1:16.961:16.40E36.901:16.40
9.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:16.051:16.43E36.991:16.43
10.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:18.161:16.48E36.911:16.48
11.Julia Brouwers9600868WZ&PC 1:16.581:16.55E37.671:16.55
11.Nicole Bennis9600470WVZ1:17.791:16.55E37.241:16.55
13.Maaike de Waard9600604De Zeehond '731:18.761:17.01E36.701:17.01
14.Tamara Grove9601266Oceanus1:18.681:17.29E37.811:17.29
15.Lisanne Jente9600788Brunssum1:19.171:17.62E37.621:17.62
16.Veronique van der Velde9601740De Dinkel Denekamp1:17.801:17.68E37.531:17.68
17.Janine Rooker9600316WZ&PC 1:19.291:17.85E38.271:17.85
18.Naomi Zuidema9600058Stadskanaal1:17.791:18.15E38.181:18.15
19.Marceline de Cloe9602050De Vennen1:18.371:18.52E37.811:18.52
20.Femke Aan9601498Zaanstad (SG)1:19.111:18.99E38.781:18.99
21.Anouk Hesseling9601070De Columbiaan1:19.501:20.70F38.581:20.70
22.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro1:19.381:21.43F39.361:21.43


<< TOP >>
Programmanr. 31
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Annemarie Worst9500042Octopus1:09.911:08.92A33.761:08.92
2.Myrthe Sytsema9502706HZ&PC Heerenveen1:10.571:10.44C33.861:10.44
3.Lin he Yu9500924Poseidon'561:10.121:12.58D34.601:12.58
4.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:15.831:12.66D35.791:12.66
5.Luciënne van der Linde9503452't Tolhekke1:13.981:13.40E35.231:13.40
6.Janine Verhaegh9500754Eiffel Swimmers PSV1:14.761:13.53E35.691:13.53
7.Pieternel Braam9501610De Zijl LGB1:13.291:13.56E35.901:13.56
8.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:12.661:13.63E34.811:13.63
9.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES1:14.181:13.91E35.221:13.91
10.Noortje Timmerman9501088De Dinkel Denekamp1:15.071:13.94E35.731:13.94
11.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV1:14.461:14.19E36.031:14.19
12.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:16.001:14.36E35.311:14.36
13.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV1:14.151:14.54E36.101:14.54
14.Aniek Resink9500738Dio1:15.421:14.80E36.201:14.80
15.Sanne Huijsmans9501796De Schotejil1:16.361:14.96E36.091:14.96
16.Samantha Kardol9502972Nuenen1:16.941:15.12E36.591:15.12
17.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:16.231:15.48E36.591:15.48
18.Daisy Koning9500314De Zeeschuimers1:16.121:15.78E36.751:15.78
19.Sylvia Dik9501064De Pinquin1:15.961:16.14E36.621:16.14
20.Natasja Boers9501560De Columbiaan1:14.671:16.25E36.381:16.25
21.Maartje de Wit9502362ZV Westland Dijkglas1:15.391:16.73F36.711:16.73
22.Sietske Veldkamp9501628GZ en PC de Whee1:15.641:16.74F37.581:16.74
23.Kirsten Nieboer9501988Aqua '681:16.911:17.05F36.661:17.05
24.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal1:16.591:17.37F37.341:17.37
25.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:14.091:19.64F37.661:19.64
26.Jona Pisters9501784NIMO1:16.581:20.64F38.001:20.64
DISCarmen Nijenhuis9500374Livo1:15.341:16.23E36.801:16.23
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 32
26-01-2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Kira Toussaint9400990De Dolfijn1:07.801:06.60A32.301:06.60
2.Marjolein Delno9400024De Rijn1:08.071:08.49C33.241:08.49
3.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:08.991:08.88C33.801:08.88
4.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV1:09.231:10.16E34.631:10.16
5.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:12.061:10.39E34.041:10.39
6.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:10.561:10.75E34.391:10.75
7.Eefje Subroto9400766WVZ1:11.431:10.76E34.311:10.76
8.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG1:10.251:10.83E33.491:10.83
9.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval1:11.981:10.97E34.521:10.97
10.Grace Vrieling9401624TriVia1:10.861:11.09E34.701:11.09
10.Sharon Gelmers9400416Octopus1:08.571:11.09E33.551:11.09
12.Fiona van Heerde9403660De Vikings1:10.771:11.21E34.471:11.21
13.Merle Verkijk9400278WVZ1:11.701:11.53E34.691:11.53
14.Inge Pepping9402308De Rijn1:11.091:11.58E34.741:11.58
14.Kelly van der Hoeven9402618NDD1:13.571:11.58E34.221:11.58
16.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.071:11.98E35.321:11.98
17.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG1:13.151:12.09E34.901:12.09
18.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana1:12.801:12.29E35.181:12.29
19.Yvette de Gier9402124De Columbiaan1:11.791:12.67E34.861:12.67
20.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV1:12.781:12.82E34.931:12.82
21.Manon Kuiper9400302't Tolhekke1:13.511:12.91E35.251:12.91
21.Claire de Winter9407502GoSwim1:11.971:12.91E35.401:12.91
23.Anna Visser9400774HZ&PC Heerenveen1:13.721:13.10E35.441:13.10
24.Lisa Koster9401682OEZA1:13.071:13.17E34.701:13.17
25.Tania Jacobs9400864De Columbiaan1:12.901:13.35E35.501:13.35
26.Danielle de Boer9404736't Tolhekke1:13.321:13.54E35.281:13.54
27.Minke Janssen9400830Noord Limburg(SG)1:13.651:13.65E35.881:13.65
28.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 1:12.831:13.77E35.971:13.77
29.Jaimy Lee Taskin9403364Noordwijkerhout1:12.261:14.12E36.381:14.12
30.Mandy de Lange9400432Dedemsvaart-AC1:12.221:15.25F35.671:15.25
31.Malou Memelink9403064NDD1:13.151:15.37F35.731:15.37
32.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:12.821:15.54F36.311:15.54


<< TOP >>
Programmanr. 33
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:17.712:13.48D30.991:05.301:39.912:13.48
2.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp2:21.622:13.61D31.051:05.321:40.302:13.61
3.Daniel van der Deen9500721Borger2:17.892:13.67D31.721:05.501:40.522:13.67
4.Jakub Foytl9504687DES2:17.072:14.46D30.941:04.991:40.022:14.46
5.John Smit9500613Poseidon'562:19.842:16.04E29.681:03.741:40.152:16.04
6.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:20.872:17.41E30.381:04.481:41.072:17.41
7.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg2:21.452:17.77E31.761:07.161:43.482:17.77
8.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)2:23.422:18.31E32.471:08.291:42.992:18.31
9.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout2:18.292:18.48E31.681:07.211:43.042:18.48
10.Jonathan Rozema9501157DZ&PC2:18.572:18.57E31.101:06.121:42.462:18.57
11.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus2:18.272:18.78E31.341:06.311:42.732:18.78
12.Jens Kobesen9500117Nova2:16.182:18.83E29.981:05.001:41.922:18.83
13.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV2:23.392:19.22E31.221:06.701:43.692:19.22
14.Ruben Tol9501119Ed-Vo2:21.102:19.59E30.891:06.101:43.302:19.59
15.Jurian Beukers9501327WVZ2:20.902:19.81E32.131:07.521:43.912:19.81
16.Luc van der Wolde9500281Stadskanaal2:19.432:21.45F31.441:07.911:45.492:21.45
17.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC2:21.612:22.39F30.641:06.471:44.782:22.39


<< TOP >>
Programmanr. 34
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:03.062:00.33A+27.9658.371:29.282:00.33
Kamp. Record Junioren 2
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:09.072:03.63B28.1359.041:31.752:03.63
3.Jelle Derksen9400017DWK2:08.132:03.98B28.3859.661:32.292:03.98
4.Marciano Lynch9401893WVZ2:11.982:07.12D29.091:01.611:34.502:07.12
5.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval2:07.862:08.65D29.181:01.471:35.262:08.65
6.Jacco Doest9400711DWK2:12.072:09.57D29.621:02.541:36.242:09.57
7.Willem Kees Roos9402693De Vikings2:13.662:10.52E30.201:04.501:39.172:10.52
8.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg2:13.842:10.56E30.281:03.301:37.792:10.56
9.Tom Brouwers9402027RZC2:15.022:10.59E29.971:03.381:37.622:10.59
10.Jorrick Druyven9400507OEZA2:12.502:10.68E30.211:03.721:38.112:10.68
11.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo2:10.112:11.61E29.251:01.721:36.382:11.61
12.Remy den Boer9401759De Warande2:14.942:11.76E30.491:04.111:38.762:11.76
13.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen2:10.562:11.87E28.641:01.101:36.322:11.87
14.Jacques Journée9400513De Dinkel Denekamp2:15.202:12.08E30.071:03.811:38.952:12.08
15.Olivier Nass9402933WVZ2:14.462:12.48E31.071:05.411:40.102:12.48
16.Istvan Spaargaren9401199Oceanus2:15.962:12.79E30.501:04.381:38.882:12.79
17.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus2:13.532:12.84E31.101:05.271:39.712:12.84
18.Ivar van Ginkel9400025DWK2:15.362:12.85E30.341:03.681:38.042:12.85
19.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana2:14.992:12.96E29.801:03.221:38.622:12.96
20.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg2:13.842:13.19E30.881:05.191:39.542:13.19
21.Kingue Struijf9400913WZ&PC 2:15.192:13.39E29.961:03.971:38.962:13.39
22.Frank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik 2:15.192:13.82E30.191:03.821:40.082:13.82
23.Maiko Postma9400963DZ&PC2:15.982:14.10E30.181:03.571:38.622:14.10
24.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV2:16.222:14.45E30.791:05.081:40.362:14.45
25.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht2:15.812:15.73F29.851:04.441:40.612:15.73
26.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn2:13.022:15.91F30.091:04.161:40.492:15.91
NGRoberto Visser9400443Kerkdriel2:16.26


<< TOP >>
Programmanr. 35
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Dion Dreesens9302189HZPC1:58.721:56.70A+26.4855.671:25.981:56.70
2.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:01.471:57.96A26.8756.411:27.121:57.96
3.Jorke Willemse9301977Orca1:59.301:58.80A26.7555.991:26.831:58.80
4.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen2:01.242:03.92D27.7558.541:31.342:03.92
5.Nils Mollema9306283Electrolux AZC2:04.872:04.31D28.3959.301:32.182:04.31
6.Sonny Corré9303615De Stormvogel2:05.722:04.53D28.0459.411:32.122:04.53
6.Gijs Verhagen9304253Neptunus 582:06.552:04.53D28.471:00.081:32.632:04.53
8.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen2:07.392:04.74D28.311:00.201:32.932:04.74
9.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:09.002:05.44D27.6558.991:32.422:05.44
10.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)2:08.292:05.54D27.9559.771:33.372:05.54
11.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)2:11.462:05.77D28.641:00.531:33.632:05.77
12.Pim Kienhuis9300263De Dinkel Denekamp2:07.072:05.88D28.901:01.471:33.682:05.88
13.Menno Manning9300333De Veene2:10.102:06.47E27.8759.731:33.722:06.47
14.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC2:07.592:06.67E28.911:01.561:34.242:06.67
15.Loïc Kemp9303483De Otters Het Gooi2:08.902:06.73E28.5959.851:33.042:06.73
16.Bernd Kobesen9300981Nova2:06.082:06.93E28.1959.901:33.612:06.93
17.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ2:04.982:07.45E28.271:00.321:34.072:07.45
18.Paul Koster9304465Dio2:10.342:07.57E28.401:00.701:34.602:07.57
19.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:05.092:07.62E28.0159.431:34.072:07.62
20.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:08.602:07.68E28.351:00.421:34.152:07.68
21.Miguel Correia9300103Zeester Meerval2:09.762:07.79E29.391:02.121:35.652:07.79
22.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:11.402:08.07E28.991:02.371:35.922:08.07
23.Remon van Mil9301159WVZ2:10.122:08.32E28.581:00.561:34.472:08.32
24.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:10.712:08.45E28.981:01.651:35.212:08.45
25.Geoff Ebskamp9301817Noord Limburg(SG)2:09.692:08.75E29.061:01.581:35.602:08.75
26.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn2:11.582:08.86E30.101:02.781:36.222:08.86
27.Gijs Gertsen9303485De Vikings2:09.592:09.16E29.581:02.431:36.242:09.16
28.Jeroen Gijselaar9300777EZC2:12.202:09.36E28.721:01.061:35.842:09.36
29.Roald Blok9302685Octopus2:11.132:09.59E29.161:01.581:35.412:09.59
30.Kasper Leeuw9304435EZC2:10.922:09.62E29.541:02.261:36.442:09.62
31.Jordy de Klerk9300269WZ&PC 2:09.022:09.65E29.121:01.301:35.632:09.65
32.Daniel Langerveld9302989De Fuut2:09.512:10.01E29.501:02.421:36.482:10.01
33.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:04.872:10.13E27.7259.121:33.842:10.13
34.Boris Bijl9304823De Houtrib2:12.162:10.61E29.571:02.491:36.842:10.61
35.Robin Ramaekers9304385ZON/S&S2:10.852:10.92E29.431:02.281:36.292:10.92
36.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio 942:11.162:10.95E29.131:02.231:36.442:10.95
37.Thomas van Mierlo9300353Zwem & Poloklub Budel2:09.872:11.71E28.401:01.211:36.912:11.71
38.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV2:10.602:12.21F28.911:02.231:37.032:12.21
39.Sven Alkema9303083De Vikings2:10.362:12.40F29.411:03.021:38.242:12.40
40.Maikel Warmerdam9304001Noordwijkerhout2:12.482:13.15F29.391:02.151:37.622:13.15
41.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:08.182:13.74F28.521:00.351:36.212:13.74
42.Niels Suy9302967De Schelde2:12.352:14.95F29.501:02.511:38.042:14.95
43.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:10.592:14.99F28.611:02.331:38.542:14.99
44.Yannick Mol9302899De Stormvogel2:12.112:15.57F29.051:01.921:37.872:15.57
45.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn2:11.892:16.56F29.871:03.911:40.182:16.56
NGSebastian de Been9302233De Warande2:10.65


<< TOP >>
Programmanr. 36
26-01-2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Mike Marissen9202187DWK1:56.191:55.65A26.8156.251:26.451:55.65
2.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV1:56.971:57.72C26.4356.201:26.381:57.72
3.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P2:00.211:58.06C26.7056.851:27.901:58.06
4.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg1:59.861:58.51C26.9756.551:27.241:58.51
5.Pascal Timmermans9202349RZC2:05.112:00.51D26.1056.301:28.612:00.51
6.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:03.732:01.21D27.6458.671:31.032:01.21
7.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ2:05.082:01.34D28.0959.591:31.202:01.34
8.Dennis Eliveld9202351Rapido '822:05.282:01.53D27.6158.571:30.502:01.53
9.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg2:03.722:02.25D27.9458.871:30.712:02.25
10.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:02.422:02.42D28.1959.211:30.662:02.42
11.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen2:02.122:02.90E27.7158.501:30.722:02.90
12.Laurens Pepping9203529De Rijn2:03.672:02.94E28.2859.261:30.982:02.94
13.Luuk Onrust9205125Zeester Meerval2:04.652:04.19E28.3459.571:32.082:04.19
14.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik 2:04.392:04.22E27.5458.391:31.712:04.22
15.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan2:05.962:04.27E28.3759.991:31.722:04.27
16.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV2:04.312:04.35E28.0358.851:31.422:04.35
17.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim2:04.462:04.58E27.7459.241:32.852:04.58
18.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:02.542:05.10E28.2059.331:31.772:05.10
19.Donny van Alphen9202377Zeester Meerval2:04.592:05.67E28.501:00.411:33.342:05.67
20.Erik Wegman9201465De Kempvis2:05.082:07.65E28.931:01.241:34.382:07.65
21.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)2:04.672:08.33E28.991:01.351:35.262:08.33
22.Jeroen Baars9200031Poseidon'562:05.862:12.16F29.161:03.531:37.502:12.16


<< TOP >>
Programmanr. 37
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Breanne Lensink9600240Livo3:01.512:57.44D39.461:24.462:11.312:57.44
2.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)3:02.002:57.82D39.811:25.122:11.872:57.82
3.Esmée Bos9600662Aquapoldro3:04.203:01.23D41.171:28.122:14.883:01.23
4.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK3:06.313:03.63E42.491:28.742:15.943:03.63
5.Renate Hemmes9600418Bubble3:08.373:08.30E41.181:30.062:19.553:08.30
6.Sabine van den Hoeven9600014De Veene3:10.973:08.52E43.061:32.992:20.803:08.52
7.Irene Teufer9602340OEZA3:07.743:08.80E42.961:30.202:19.973:08.80
8.Carina Klees9602680WVZ3:06.873:09.01E42.851:32.122:20.953:09.01
9.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel3:08.113:13.14F43.801:31.422:21.963:13.14
10.Larissa Gelderland9600476Koewacht3:10.393:15.16F43.811:33.652:24.033:15.16
NG.ZARomy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo3:08.66


<< TOP >>
Programmanr. 38
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Lin he Yu9500924Poseidon'562:53.682:51.67D38.381:21.632:06.372:51.67
2.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:58.542:54.35D39.101:24.172:11.002:54.35
3.Liza Salverda9500570Orca2:59.422:57.89E39.951:25.002:11.482:57.89
4.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers3:01.132:58.70E40.061:26.462:13.572:58.70
5.Sylvia Dik9501064De Pinquin2:58.672:58.77E40.111:25.722:12.612:58.77
6.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 2:58.092:58.97E40.321:24.382:11.342:58.97
7.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo3:00.363:00.40E40.921:27.062:14.273:00.40
8.Niké Schuurmans9502004Livo3:02.143:01.70E42.621:29.312:15.823:01.70
9.Eline van der Plas9500866Hellas-Glana3:00.363:02.82F41.061:27.842:15.783:02.82
10.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben3:01.243:02.95F40.521:26.902:14.993:02.95
11.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV3:01.583:03.27F40.891:27.132:15.333:03.27
12.Suzanne de Vries9500628De Haaien2:59.423:04.42F41.751:29.052:17.943:04.42
13.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)2:58.753:05.16F40.961:27.372:16.083:05.16
14.Liset Jansen9500418De Columbiaan2:59.043:07.42F40.461:27.292:16.393:07.42
DISJudith v.d. Vrande9500744BZC Dolfijnen3:00.65
AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 39
26-01-2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:52.122:47.88D37.161:19.072:02.932:47.88
2.Sanne Scheerder9401316ZC Valkenburg2:50.662:48.45D38.491:22.182:06.262:48.45
3.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel Denekamp2:51.162:50.24E37.221:21.342:06.242:50.24
4.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC 2:48.682:51.04E37.511:20.832:05.312:51.04
5.Inge Pepping9402308De Rijn2:51.732:52.57E38.961:22.632:07.482:52.57
6.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 2:52.363:02.06F41.681:28.172:15.223:02.06


<< TOP >>
Programmanr. 40
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Lucas Greven9501941ZC Valkenburg2:32.682:27.82C34.361:12.911:53.342:27.82
2.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC2:34.392:32.86D33.231:10.481:56.392:32.86
3.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp2:34.922:33.98E34.601:15.442:00.262:33.98
4.John Smit9500613Poseidon'562:37.822:34.87E32.031:12.341:59.152:34.87
5.Jonathan Rozema9501157DZ&PC2:39.372:35.60E32.071:12.291:58.922:35.60
6.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:36.672:36.04E34.431:12.341:59.852:36.04
7.Milan Grünewald9500757TriVia2:38.332:37.54E34.271:12.562:00.402:37.54
8.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus2:35.892:38.11E35.331:16.372:01.622:38.11
9.Arthur van Noorden9501239ZC Valkenburg2:38.102:39.66E33.691:15.282:03.482:39.66
10.Oscar van den Heuvel9500803Noordwijkerhout2:38.642:39.68E35.221:15.582:04.882:39.68
DISSem van Lith9501851ZVW '742:36.662:34.93E34.041:14.271:58.862:34.93
SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 41
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:18.992:16.33A+29.471:03.561:44.772:16.33
Kamp. Record Junioren 2
2.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC2:23.792:22.98C31.251:08.341:51.892:22.98
3.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers2:29.292:24.11C31.281:08.051:51.632:24.11
4.Jelle Derksen9400017DWK2:26.652:24.51D30.451:09.461:51.892:24.51
5.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag2:26.542:27.02D31.181:10.181:54.012:27.02
6.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval2:25.122:27.21D30.721:08.911:54.622:27.21
7.Christian Renshoff9404343Octopus2:29.602:29.67E33.181:10.981:54.392:29.67
8.Maxim Veldhuis9400195HZ&PC Heerenveen2:30.262:29.89E31.001:09.771:55.952:29.89
9.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana2:32.762:30.55E32.231:09.351:53.462:30.55
10.Remy den Boer9401759De Warande2:31.802:30.69E35.211:14.501:58.882:30.69
11.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV2:31.542:30.79E32.621:09.981:55.252:30.79
12.Jorrick Druyven9400507OEZA2:31.092:31.11E32.581:12.571:58.782:31.11
13.Ruben Klinkers9403511ZC Valkenburg2:30.432:31.41E33.171:13.701:57.272:31.41
14.Jacco Doest9400711DWK2:29.442:31.83E33.571:11.721:57.192:31.83
15.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus2:30.542:31.88E33.891:12.211:57.682:31.88
16.Alex Catsburg9404753MNC Dordrecht2:29.392:32.70E33.991:14.991:57.712:32.70
17.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn2:32.392:33.30E32.791:08.571:57.872:33.30
18.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:30.092:34.71E32.981:14.001:57.582:34.71
19.Tom Brouwers9402027RZC2:32.642:35.33F31.811:09.222:02.162:35.33


<< TOP >>
Programmanr. 42
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:16.632:11.44A+29.491:02.591:40.982:11.44
Kamp. Record Junioren 3
2.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:18.582:13.21A29.271:03.591:41.382:13.21
3.Jorke Willemse9301977Orca2:18.912:16.09B31.531:05.881:45.832:16.09
4.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen2:19.662:18.43C29.561:04.991:44.972:18.43
5.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp2:24.192:18.91C29.531:04.751:47.002:18.91
6.Sven Kardol9302135Nuenen2:21.702:19.26C30.531:04.901:47.552:19.26
7.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen2:15.662:19.56C30.251:05.171:49.682:19.56
8.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo2:20.082:20.52D29.471:05.511:45.502:20.52
9.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:25.662:22.74D28.671:06.061:51.762:22.74
10.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ2:26.782:22.96D29.611:06.021:53.132:22.96
11.Bernd Kobesen9300981Nova2:24.032:23.70E29.941:08.531:51.012:23.70
12.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV2:26.342:23.73E30.831:09.521:51.672:23.73
13.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:24.362:23.85E30.531:07.751:52.072:23.85
14.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:22.702:24.15E30.681:07.951:51.762:24.15
15.Huub Scholing9301179Het Ravijn2:22.952:24.31E30.431:10.471:53.532:24.31
16.Kasper Leeuw9304435EZC2:22.062:24.60E32.181:09.591:50.832:24.60
17.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:27.772:26.28E31.021:08.411:49.882:26.28
18.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:26.132:27.17E32.041:09.741:53.362:27.17
19.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas2:26.762:27.24E32.401:08.631:53.202:27.24
20.Roald Blok9302685Octopus2:23.652:27.56E33.061:11.211:52.262:27.56
21.Brandon van Voskuilen9300539De Dolfijn2:27.552:28.08E31.411:09.571:54.002:28.08
22.Boris Bijl9304823De Houtrib2:24.452:28.42E31.921:09.341:53.592:28.42
23.Gijs Gertsen9303485De Vikings2:28.562:28.83E33.011:10.661:55.092:28.83
24.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:27.942:28.90E30.331:08.181:54.452:28.90
25.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:26.802:28.95E34.071:11.201:56.562:28.95
26.Gijs Verhagen9304253Neptunus 582:25.242:29.25E31.091:09.291:55.512:29.25
27.Frans Slaats9300461Eiffel Swimmers PSV2:27.722:30.11F30.661:07.791:54.622:30.11
28.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)2:26.802:31.35F32.571:08.101:56.472:31.35
29.Jasper Verheijen9303685Aqua Novio 942:26.802:32.88F33.011:13.901:58.142:32.88
NGSebastian de Been9302233De Warande2:24.17


<< TOP >>
Programmanr. 43
26-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg2:11.922:11.72A27.401:00.031:39.482:11.72
2.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV2:17.132:12.82B27.751:01.651:42.062:12.82
3.Dennis Eliveld9202351Rapido '822:18.892:16.13C29.681:03.321:44.872:16.13
4.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:16.822:16.52C29.551:04.751:43.892:16.52
5.Maurits Muthert9200941Stadskanaal2:17.772:16.63C29.031:03.761:45.192:16.63
6.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P2:20.772:17.12D29.971:05.161:46.832:17.12
7.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:18.712:17.17D29.521:04.371:46.402:17.17
8.Kasper v. Dijk9200249Noord Limburg(SG)2:22.872:18.25D29.881:05.441:44.442:18.25
9.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:18.112:21.25E30.551:07.641:49.212:21.25
10.Barry Bloemberg9200097Livo2:21.102:21.32E29.291:04.431:48.672:21.32
11.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht2:22.442:21.51E29.851:05.661:48.502:21.51
12.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan2:19.612:21.77E31.411:08.391:49.072:21.77
13.Alex van der Hoeven9202571NDD2:18.762:25.06E28.351:05.571:50.352:25.06
14.Bart Mansier9200867ZPC Bikkel Hoogeveen2:22.122:25.17E30.811:06.311:50.572:25.17
15.Donny van Alphen9202377Zeester Meerval2:21.782:25.37E30.761:08.031:51.862:25.37
16.Robbin van Kilsdonk9200685GoSwim2:23.252:27.26F31.111:07.421:55.432:27.26
DISMike Marissen9202187DWK2:10.022:08.46A+27.4359.861:38.192:08.46
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 44
26-01-2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:12.304:11.08
Michelle Verouden
Noortje van den Boom
94
94
30.00
29.57
1:01.55
1:02.29
Janine Verhaegh
Jovanna Koens
95
95
31.28
29.20
1:05.56
1:01.68
2.De Dolfijn 1De Dolfijn4:20.814:14.71
Parand Zarekiani
Annika Arvin
94
95
29.56
31.23
1:02.06
1:05.88
Maxime Verschuur
Kira Toussaint
95
94
31.15
29.34
1:05.53
1:01.24
3.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp4:20.114:14.73
Danique Thijert
Maud Hesselink
94
94
30.88
29.79
1:05.29
1:03.02
Carien van der Schaaf
Lonne Dijkhuis
95
94
30.91
29.92
1:04.15
1:02.27
4.TriVia 1TriVia4:12.984:15.70
Rosanne Schoonbeek
Grace Vrieling
94
94
31.13
31.11
1:04.46
1:04.98
Naomi Touré
Mirthe Lanfermeijer
94
94
30.27
30.19
1:03.42
1:02.84
5.De Columbiaan 1De Columbiaan4:19.184:18.29
Tania Jacobs
Liset Jansen
94
95
31.56
30.16
1:06.23
1:04.41
Demi Kool
Tamara van Vliet
94
94
30.66
29.22
1:04.72
1:02.93
6.WZ&PC  1WZ&PC 4:21.444:19.89
Cleo Denise Bol
Janine Rooker
94
96
29.70
32.77
1:02.03
1:07.45
Yvonne Verbeek
Pascalle Spiekerman
94
94
31.18
31.34
1:03.93
1:06.48
7.Zignea 1Zignea4:22.164:20.72
Debby Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
30.82
31.31
1:04.03
1:06.39
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
31.19
31.12
1:05.98
1:04.32
8.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:26.104:20.88
Rosanne Padt
Roxann Geenen
95
96
30.57
32.58
1:04.68
1:08.16
Davina van Perge
Sharona Mlcoch
95
94
31.09
29.81
1:05.39
1:02.65
9.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:27.254:23.08
Anika ten Have
Dieudonnée Houtkamp
94
96
30.86
32.06
1:04.66
1:08.55
Jakonien Koster
Beau Rijpers
94
94
30.97
31.57
1:04.48
1:05.39
10.WVZ 1WVZ4:29.004:25.61
Manon van Strien
Maud Hoofs
94
95
31.63
31.78
1:05.54
1:06.11
Sabine Koudijs
Eefje Subroto
95
94
32.95
30.61
1:08.84
1:05.12
11.De Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denekamp4:28.074:26.06
Loes Westerhof
Noortje Timmerman
95
95
31.61
31.79
1:05.79
1:07.29
Merle Oonk
Wendy Kosterink
94
94
30.74
31.63
1:06.24
1:06.74
12.Aquapoldro 1Aquapoldro4:19.684:27.49
Marloes van der Beek
Anne Marleen van Keulen
94
94
31.22
32.92
1:06.00
1:09.51
Cecily Sadowski
Macy Oortwijn
95
95
31.76
30.26
1:06.29
1:05.69
13.DZ&PC 1DZ&PC4:26.884:27.97
Nenne Venema
Tineke Wind
95
94
33.88
31.91
1:10.26
1:08.62
Minke Betten
Femke Groos
94
94
30.65
31.05
1:04.23
1:04.86
14.De Columbiaan 2De Columbiaan4:28.594:30.60
Rebecca Johnson
Ilse van Beelen
94
96
32.96
32.43
1:09.04
1:08.90
Tessa van Beelen
Jara Schmidt
94
94
32.24
31.32
1:07.46
1:05.20
15.Livo 1Livo4:28.844:31.59
Robbin Lensink
Carmen Nijenhuis
94
95
31.18
32.83
1:05.57
1:09.83
Breanne Lensink
Samantha Elschot
96
95
32.07
32.69
1:08.55
1:07.64