Nationale Masters Club Meet
Winterswijk (NED),    11.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 200m wisselslag, 25 jaar en ouder    Nr. 101. Alle, 200m wisselslag, 20 jaar en ouder
Nr. 2. Alle, 50m rugslag, 25 jaar en ouder    Nr. 102. Alle, 50m rugslag, 20 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag, 25 jaar en ouder    Nr. 103. Alle, 100m vrije slag, 20 jaar en ouder
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag, 25 jaar en ouder    Nr. 104. Alle, 50m schoolslag, 20 jaar en ouder
Nr. 5. Alle, 100m vlinderslag, 25 jaar en ouder    Nr. 105. Alle, 100m vlinderslag, 20 jaar en ouder
Nr. 6. Alle, 4 x 50m wisselslag, lft 100 - 399    Nr. 106. Alle, 4 x 50m wisselslag, lft 80 - 399
Nr. 7. Alle, 100m schoolslag, 25 jaar en ouder    Nr. 107. Alle, 100m schoolslag, 20 jaar en ouder
Nr. 8. Alle, 50m vlinderslag, 25 jaar en ouder    Nr. 108. Alle, 50m vlinderslag, 20 jaar en ouder
Nr. 9. Alle, 100m rugslag, 25 jaar en ouder    Nr. 109. Alle, 100m rugslag, 20 jaar en ouder
Nr. 10. Alle, 50m vrije slag, 25 jaar en ouder    Nr. 110. Alle, 50m vrije slag, 20 jaar en ouder
Nr. 11. Alle, 100m wisselslag, 25 jaar en ouder    Nr. 111. Alle, 100m wisselslag, 20 jaar en ouder
Nr. 12. Alle, 4 x 50m vrije slag, lft 100 - 399    Nr. 112. Alle, 4 x 50m vrije slag, lft 80 - 399


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Atie Pijtak-Radersma          5600048   AZ&PC 1                              2:46.05       
            36.16  1:19.49  2:08.50  2:46.05


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patty Verhagen                5900146   AquAmigos                            2:50.39       
            37.58  1:21.39  2:12.15  2:50.39


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 200m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kees-Jan van Overbeeke        6200489   WWV                                  2:26.36       
            30.33  1:08.40  1:51.34  2:26.36
    2.  Jan Lammers                   6000783   WWV                                  3:00.35       
            36.45  1:22.74  2:17.10  3:00.35
    3.  Jan Willem Heuten             6000883   HZC-Weusthag                         3:05.96       
            36.49  1:27.53  2:24.76  3:05.96


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin van den Heuvel          6600188   AquAmigos                            2:52.44       
            35.83  1:23.86  2:12.20  2:52.44
    2.  Jeannette Ruesink             6300212   HZC-Weusthag                         2:56.99       
            37.36  1:23.01  2:16.59  2:56.99


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 200m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin v. Norden               6300563   AZ&PC 1                              2:16.16       
            28.98  1:04.67  1:44.22  2:16.16
    2.  Ruud Molenwijk                6400523   WWV                                  2:41.63       
            33.02  1:16.02  2:04.46  2:41.63
    NG  Paul Grimberg                 6301219   HZC-Weusthag                                       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lidia v. Bon                  7000054   AZ&PC 2                              2:37.71       
            33.79  1:14.64  2:01.01  2:37.71
    2.  Tina Renken                   7200800   AZ&PC 2                              2:48.43       
            35.77  1:18.40  2:09.89  2:48.43


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liselotte Joling              7500268   PSV                                  2:43.78       
            36.35  1:18.61  2:05.26  2:43.78


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bianca Cox                    8000214   PSV                                  2:33.61       
            34.12  1:11.66  1:58.01  2:33.61
    2.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers                 2:48.43       
            36.50  1:19.35  2:07.25  2:48.43


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Heren, 200m wisselslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferdie Witvoet                7801241   TriVia                               2:30.41       
            31.21  1:08.93  1:54.31  2:30.41
    2.  Joris Haest                   7900441   PSV                                  2:33.47       
            32.50  1:13.55  1:58.59  2:33.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                      Heren, 200m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan de Laat                   6000861   AquAmigos                            3:21.34       
            41.68  1:40.04  2:34.31  3:21.34


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                      Heren, 200m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik van Gasteren              6401015   AquAmigos                            3:44.36       
            53.17  1:50.67  2:54.03  3:44.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Dames, 50m rugslag                              Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  José Miltenburg-Damen         5900240   AquAmigos                              36.51       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 50m rugslag                              Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ron Phaff                     6200495   PSV                                    32.33       
    2.  Jan Lammers                   6000783   WWV                                    40.03       
    3.  Ronald Pijtak                 6100475   AZ&PC 2                                41.70       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Dames, 50m rugslag                              Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeannette Ruesink             6300212   HZC-Weusthag                           39.49       
    2.  Conny v. Velden               6500446   AZ&PC 2                                47.58       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 50m rugslag                              Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ron Korzelius                 6500513   AZ&PC 1                                33.26       
    2.  Peter v. Meerveld             6700649   AZ&PC 1                                34.01       
    3.  Lars Damen                    6301085   AquAmigos                              34.65       
    4.  Ruud Molenwijk                6400523   WWV                                    36.84       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Dames, 50m rugslag                              Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Françoise Heijdeman-Duran     6900222   AZ&PC 1                                37.60       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 50m rugslag                              Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjon de Bok                  6900125   De Biesboschzwemmers                   31.46       
    2.  Sander van den Berg           6801357   HZC-Weusthag                           33.59       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Dames, 50m rugslag                              Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bianca Cox                    8000214   PSV                                    32.85       
    2.  Esther Nijmeijer              8202196   WWV                                    40.62       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 50m rugslag                              Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferdie Witvoet                7801241   TriVia                                 33.14       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                        Heren, 50m rugslag                              Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Herbert Katgert               5900739   HZC-Weusthag                           43.86       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                        Dames, 50m rugslag                              Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Brokelman                 7500788   HZC-Weusthag                           41.47       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                        Heren, 50m rugslag                              Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc van Beest                7301293   De Gelenberg                           39.56       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                        Heren, 50m rugslag                              Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV                                    27.36       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 70+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lottie Geurts                 3500008   PSV                                  1:25.27       
            41.59  1:25.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 60+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loekie v. Huissteden          4500002   AZ&PC 2                              1:36.40       
            45.36  1:36.40


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Atie Pijtak-Radersma          5600048   AZ&PC 1                              1:05.69       
            31.52  1:05.69


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patty Verhagen                5900146   AquAmigos                            1:09.90       
            34.42  1:09.90
    2.  Marijke Kraak                 6000240   HZC-Weusthag                         1:11.49       
            34.21  1:11.49


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m vrije slag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kees-Jan van Overbeeke        6200489   WWV                                    59.52       
            28.30    59.52
    2.  Bart van Calker               6100067   HZC-Weusthag                         1:08.36       
            33.21  1:08.36


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Phaff                  6600242   PSV                                  1:01.79       
        Nederlands Masters Record
            29.97  1:01.79
    2.  Petra Frowijn                 6600098   AZ&PC 1                              1:04.35       
            30.91  1:04.35
    3.  Karin van den Heuvel          6600188   AquAmigos                            1:11.51       
            35.61  1:11.51
    4.  Conny v. Velden               6500446   AZ&PC 2                              1:29.96       
            43.21  1:29.96


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Vink                   6301075   WWV                                  1:02.14       
            29.80  1:02.14


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m vrije slag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harry Cornet                  7100175   De Biesboschzwemmers                   56.50       
            26.57    56.50
    2.  Oscar van Holsteyn            7100373   AquAmigos                              57.90       
            27.87    57.90
    3.  Michiel Jelijs                7200451   TriVia                               1:01.98       
            29.59  1:01.98


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m vrije slag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Scholtens             7601375   TriVia                               1:03.67       
            30.18  1:03.67


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 100m vrije slag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers                 1:09.12       
            32.69  1:09.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Heren, 100m vrije slag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Staudt                   5300253   HZC-Weusthag                         1:13.69       
            33.74  1:13.69


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Heren, 100m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik van Gasteren              6401015   AquAmigos                            1:29.55       
            43.22  1:29.55


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Heren, 100m vrije slag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc van Beest                7301293   De Gelenberg                         1:10.17       
            34.05  1:10.17
    2.  Edwin Meeuwsen                7301313   De Gelenberg                         1:12.64       
            33.42  1:12.64


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Heren, 100m vrije slag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan van Leur                8102309   De Gelenberg                         1:03.20       
            29.69  1:03.20


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Dames, 100m vrije slag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bianca van Ringelestijn       8502466   De Gelenberg                         1:06.36       
            31.31  1:06.36
    2.  Ingrid Markus                 8301330   De Gelenberg                         1:17.72       
            37.50  1:17.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                      Heren, 100m vrije slag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastian Hoppe               8300965   WWV                                    59.42       
            28.48    59.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Dames, 50m schoolslag                            Masters 60+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loekie v. Huissteden          4500002   AZ&PC 2                                56.43       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Heren, 50m schoolslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ron Phaff                     6200495   PSV                                    35.80       
    2.  Joachim Hackler               6200953   WWV                                    38.56       
    3.  Bart van Calker               6100067   HZC-Weusthag                           41.71       
    4.  Jan Lammers                   6000783   WWV                                    42.26       
    5.  Ronald Pijtak                 6100475   AZ&PC 2                                42.99       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Dames, 50m schoolslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annette Wijnja-Visser         6700528   De Biesboschzwemmers                   38.56       
    2.  Petra Frowijn                 6600098   AZ&PC 1                                39.12       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Heren, 50m schoolslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter v. Meerveld             6700649   AZ&PC 1                                35.61       
    2.  Joost de Kroon                6400999   AquAmigos                              37.30       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Dames, 50m schoolslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Françoise Heijdeman-Duran     6900222   AZ&PC 1                                39.14       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Heren, 50m schoolslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harold Matla                  6800591   PSV                                    30.68       
    2.  Harry Cornet                  7100175   De Biesboschzwemmers                   33.24       
    3.  Sander van den Berg           6801357   HZC-Weusthag                           36.42       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Dames, 50m schoolslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia van Drunen            7700810   AquAmigos                              37.08       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Heren, 50m schoolslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Scholtens             7601375   TriVia                                 36.57       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Dames, 50m schoolslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijn Post                   8101194   TriVia                                 36.92       
    2.  Esther Nijmeijer              8202196   WWV                                    46.15       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                       Heren, 50m schoolslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jack Barends                  6201011   HZC-Weusthag                           40.33       
    2.  Jan de Laat                   6000861   AquAmigos                              43.59       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                       Heren, 50m schoolslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Wijn                    6701101   De Gelenberg                           32.61       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                       Dames, 50m schoolslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijke Wagter                6900796   HZC-Weusthag                         1:05.90       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                       Dames, 50m schoolslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Brokelman                 7500788   HZC-Weusthag                           47.18       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                       Heren, 50m schoolslag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastian Hoppe               8300965   WWV                                    36.51       




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tineke Traa-Wolthuis          5700136   TriVia                               1:23.72       
            38.16  1:23.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m vlinderslag                           Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Zanting                  5400323   TriVia                               1:21.74       
            37.95  1:21.74


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  José Miltenburg-Damen         5900240   AquAmigos                            1:12.18       
        Nederlands Masters Record
            33.70  1:12.18


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m vlinderslag                           Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kees-Jan van Overbeeke        6200489   WWV                                  1:09.88       
            32.56  1:09.88
    2.  Jan Willem Heuten             6000883   HZC-Weusthag                         1:20.17       
            37.77  1:20.17


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin van den Heuvel          6600188   AquAmigos                            1:18.80       
            36.73  1:18.80


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m vlinderslag                           Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin v. Norden               6300563   AZ&PC 1                              1:02.32       
            29.43  1:02.32
    2.  Peter v. Meerveld             6700649   AZ&PC 1                              1:13.02       
            32.98  1:13.02
    3.  Robert Vink                   6301075   WWV                                  1:19.06       
            35.98  1:19.06
    4.  Ron Korzelius                 6500513   AZ&PC 1                              1:19.45       
            35.44  1:19.45
    5.  Ivo Buchholz                  6401165   HZC-Weusthag                         1:25.25       
            36.17  1:25.25
    6.  Rob Toebes                    6601145   WWV                                  1:25.29       
            37.52  1:25.29


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lidia v. Bon                  7000054   AZ&PC 2                              1:12.50       
            34.01  1:12.50
    2.  Tina Renken                   7200800   AZ&PC 2                              1:17.37       
            36.20  1:17.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m vlinderslag                           Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjon de Bok                  6900125   De Biesboschzwemmers                 1:04.85       
            29.59  1:04.85
    2.  Oscar van Holsteyn            7100373   AquAmigos                            1:05.56       
            30.50  1:05.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liselotte Joling              7500268   PSV                                  1:17.04       
            35.45  1:17.04


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                           Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabrina Amperse-Boekhout      8100120   De Biesboschzwemmers                 1:19.27       
            35.38  1:19.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 100m vlinderslag                           Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferdie Witvoet                7801241   TriVia                               1:07.06       
            31.20  1:07.06
    2.  Joris Haest                   7900441   PSV                                  1:09.34       
            32.34  1:09.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                      Heren, 100m vlinderslag                           Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik van Gasteren              6401015   AquAmigos                            1:56.71       
            54.41  1:56.71


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                      Dames, 100m vlinderslag                           Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim van der Beek              8700196   PSV                                  1:12.25       
            32.36  1:12.25
    2.  Hetty Zuidmeer                8302676   PSV                                  1:39.25       
            41.87  1:39.25




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 4 x 50m wisselslag                                 160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WWV 1                                   WWV                                  2:09.86       
        Ruud Molenwijk, 64                           Kees-Jan van Overbeeke, 62
        Joachim Hackler, 62                          Robert Vink, 63
            34.86  1:13.05  1:41.99  2:09.86



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 4 x 50m wisselslag                                 160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 2 1                               AZ&PC 2                              2:37.82       
        Lidia v. Bon, 70                             Tina Renken, 72
        Conny v. Velden, 65                          Loekie v. Huissteden, 45
            34.42  1:21.93  1:56.42  2:37.82



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Gemengd, 4 x 50m wisselslag                                160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1 1                               AZ&PC 1                              2:08.96       
        Edwin v. Norden, 63                          Peter v. Meerveld, 67
        Françoise Heijdeman-Duran, 69                Petra Frowijn, 66
            29.98  1:08.39  1:39.62  2:08.96

    2.  PSV 1                                   PSV                                  2:12.42       
        Ron Phaff, 62                                Saskia Phaff, 66
        Harold Matla, 68                             Lottie Geurts, 35
            32.27  1:03.46  1:35.69  2:12.42

    3.  AquAmigos 1                             AquAmigos                            2:16.41       
        Patty Verhagen, 59                           Lars Damen, 63
        Joost de Kroon, 64                           Claudia van Drunen, 77
            39.01  1:16.25  1:47.16  2:16.41

    4.  HZC-Weusthag 1                          HZC-Weusthag                         2:30.90       
        Bart van Calker, 61                          Jeannette Ruesink, 63
        Marijke Kraak, 60                            Jan Willem Heuten, 60
            39.54  1:21.60  1:57.62  2:30.90



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Gemengd, 4 x 50m wisselslag                                120+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TriVia 1                                TriVia                               2:13.48       
        Ferdie Witvoet, 78                           Michiel Jelijs, 72
        Marijn Post, 81                              Tineke Traa-Wolthuis, 57
            32.87  1:09.34  1:40.51  2:13.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                    Gemengd, 4 x 50m wisselslag                                160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  HZC-Weusthag 1                          HZC-Weusthag                                  EA   
        dis 2e zwemmer
        Herbert Katgert, 59                          Kim Brokelman, 75
        Marijke Wagter, 69                           Hugo Staudt, 53
            43.44



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                     Heren, 4 x 50m wisselslag                                 120+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  De Gelenberg 1                          De Gelenberg                         2:16.62  SJ   
        dis 2e zwemmer
        Arjan van Leur, 81                           Edwin Meeuwsen, 73
        Geert Wijn, 67                               Marc van Beest, 73
            37.74  1:10.79  1:46.07  2:16.62




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m schoolslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kees-Jan van Overbeeke        6200489   WWV                                  1:18.36       
            36.85  1:18.36
    2.  Ron Phaff                     6200495   PSV                                  1:19.86       
            37.76  1:19.86
    3.  Joachim Hackler               6200953   WWV                                  1:29.13       
            43.16  1:29.13
    4.  Bart van Calker               6100067   HZC-Weusthag                         1:29.16       
            43.39  1:29.16


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m schoolslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annette Wijnja-Visser         6700528   De Biesboschzwemmers                 1:24.89       
            40.51  1:24.89
    2.  Karin van den Heuvel          6600188   AquAmigos                            1:30.45       
            42.95  1:30.45
    3.  Conny v. Velden               6500446   AZ&PC 2                              1:48.02       
            50.25  1:48.02


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m schoolslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin v. Norden               6300563   AZ&PC 1                              1:12.22       
            34.21  1:12.22
    2.  Joost de Kroon                6400999   AquAmigos                            1:23.76       
            39.75  1:23.76


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m schoolslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Françoise Heijdeman-Duran     6900222   AZ&PC 1                              1:23.73       
            40.02  1:23.73
    2.  Lidia v. Bon                  7000054   AZ&PC 2                              1:25.60       
            41.20  1:25.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m schoolslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harold Matla                  6800591   PSV                                  1:09.53       
            33.11  1:09.53
    2.  Harry Cornet                  7100175   De Biesboschzwemmers                 1:11.30       
            34.30  1:11.30
    3.  Sander van den Berg           6801357   HZC-Weusthag                         1:20.59       
            36.88  1:20.59


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m schoolslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia van Drunen            7700810   AquAmigos                            1:22.36       
            39.36  1:22.36


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m schoolslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Scholtens             7601375   TriVia                               1:20.38       
            37.62  1:20.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                      Heren, 100m schoolslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jack Barends                  6201011   HZC-Weusthag                         1:34.67       
            45.65  1:34.67
    2.  Herbert Katgert               5900739   HZC-Weusthag                         1:40.42       
            48.15  1:40.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m vlinderslag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Atie Pijtak-Radersma          5600048   AZ&PC 1                                35.06       
    2.  Tineke Traa-Wolthuis          5700136   TriVia                                 36.20       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Zanting                  5400323   TriVia                                 33.40       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m vlinderslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  José Miltenburg-Damen         5900240   AquAmigos                              32.33       
    2.  Marijke Kraak                 6000240   HZC-Weusthag                           37.15       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ronald Pijtak                 6100475   AZ&PC 2                                37.17       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m vlinderslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Phaff                  6600242   PSV                                    30.81       
        Nederlands Masters Record
    2.  Petra Frowijn                 6600098   AZ&PC 1                                34.87       
    3.  Jeannette Ruesink             6300212   HZC-Weusthag                           36.44       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud Molenwijk                6400523   WWV                                    32.09       
    2.  Peter v. Meerveld             6700649   AZ&PC 1                                32.18       
    3.  Robert Vink                   6301075   WWV                                    33.34       
    4.  Rob Toebes                    6601145   WWV                                    35.51       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m vlinderslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tina Renken                   7200800   AZ&PC 2                                34.46       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjon de Bok                  6900125   De Biesboschzwemmers                   28.67       
    2.  Oscar van Holsteyn            7100373   AquAmigos                              29.32       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Scholtens             7601375   TriVia                                 33.70       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m vlinderslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabrina Amperse-Boekhout      8100120   De Biesboschzwemmers                   33.76       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joris Haest                   7900441   PSV                                    31.39       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                      Heren, 50m vlinderslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan de Laat                   6000861   AquAmigos                              40.96       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                      Heren, 50m vlinderslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik van Gasteren              6401015   AquAmigos                              49.43       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                      Dames, 50m vlinderslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Brokelman                 7500788   HZC-Weusthag                           42.62       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                      Dames, 50m vlinderslag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim van der Beek              8700196   PSV                                    31.55       
    2.  Hetty Zuidmeer                8302676   PSV                                    40.43       




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 100m rugslag                             Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patty Verhagen                5900146   AquAmigos                            1:22.46       
            40.65  1:22.46
    2.  Marijke Kraak                 6000240   HZC-Weusthag                         1:29.36       
            42.52  1:29.36


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Heren, 100m rugslag                             Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kees-Jan van Overbeeke        6200489   WWV                                  1:09.53       
            33.58  1:09.53
    2.  Bart van Calker               6100067   HZC-Weusthag                         1:24.72       
            42.69  1:24.72
    3.  Jan Lammers                   6000783   WWV                                  1:26.44       
            42.77  1:26.44


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 100m rugslag                             Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Conny v. Velden               6500446   AZ&PC 2                              1:46.44       
            52.69  1:46.44


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Heren, 100m rugslag                             Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin v. Norden               6300563   AZ&PC 1                              1:05.68       
            32.33  1:05.68
    2.  Ron Korzelius                 6500513   AZ&PC 1                              1:10.34       
            35.03  1:10.34
    3.  Lars Damen                    6301085   AquAmigos                            1:17.94       
            37.81  1:17.94


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 100m rugslag                             Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lidia v. Bon                  7000054   AZ&PC 2                              1:18.77       
            38.06  1:18.77
    2.  Françoise Heijdeman-Duran     6900222   AZ&PC 1                              1:20.56       
            39.86  1:20.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Heren, 100m rugslag                             Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjon de Bok                  6900125   De Biesboschzwemmers                 1:08.63       
            34.02  1:08.63


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 100m rugslag                             Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liselotte Joling              7500268   PSV                                  1:19.37       
            38.27  1:19.37


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 100m rugslag                             Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bianca Cox                    8000214   PSV                                  1:09.87       
            33.94  1:09.87
    2.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers                 1:18.79       
            38.27  1:18.79
    3.  Esther Nijmeijer              8202196   WWV                                  1:30.63       
            42.77  1:30.63


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Heren, 100m rugslag                             Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferdie Witvoet                7801241   TriVia                               1:09.61       
            33.83  1:09.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                        Dames, 100m rugslag                             Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bianca van Ringelestijn       8502466   De Gelenberg                         1:11.92       
            34.62  1:11.92
    2.  Ingrid Markus                 8301330   De Gelenberg                         1:32.81       
            45.61  1:32.81


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                        Heren, 100m rugslag                             Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV                                    59.75       
            28.85    59.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 70+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lottie Geurts                 3500008   PSV                                    36.87       
        Nederlands Masters Record


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 60+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loekie v. Huissteden          4500002   AZ&PC 2                                42.27       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  José Miltenburg-Damen         5900240   AquAmigos                              30.08       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Heren, 50m vrije slag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ronald Pijtak                 6100475   AZ&PC 2                                32.36       
    2.  Jan Willem Heuten             6000883   HZC-Weusthag                           34.26       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Phaff                  6600242   PSV                                    28.66       
    2.  Petra Frowijn                 6600098   AZ&PC 1                                29.69       
    3.  Annette Wijnja-Visser         6700528   De Biesboschzwemmers                   31.44       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Heren, 50m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Vink                   6301075   WWV                                    27.63       
    2.  Ruud Molenwijk                6400523   WWV                                    28.89       
    3.  Peter v. Meerveld             6700649   AZ&PC 1                                28.92       
    4.  Ivo Buchholz                  6401165   HZC-Weusthag                           28.93       
    5.  Rob Toebes                    6601145   WWV                                    30.99       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Heren, 50m vrije slag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oscar van Holsteyn            7100373   AquAmigos                              26.80       
    2.  Michiel Jelijs                7200451   TriVia                                 28.21       
    NG  Sander van den Berg           6801357   HZC-Weusthag                                       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia van Drunen            7700810   AquAmigos                              29.04       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Heren, 50m vrije slag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Scholtens             7601375   TriVia                                 28.32       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Dames, 50m vrije slag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabrina Amperse-Boekhout      8100120   De Biesboschzwemmers                   30.24       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                       Heren, 50m vrije slag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Staudt                   5300253   HZC-Weusthag                           32.00       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                       Heren, 50m vrije slag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jack Barends                  6201011   HZC-Weusthag                           31.22       
    2.  Herbert Katgert               5900739   HZC-Weusthag                           35.85       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                       Heren, 50m vrije slag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Wijn                    6701101   De Gelenberg                           26.20       
    2.  Rik van Gasteren              6401015   AquAmigos                              37.91       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                       Dames, 50m vrije slag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijke Wagter                6900796   HZC-Weusthag                           49.68       


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                       Heren, 50m vrije slag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc van Beest                7301293   De Gelenberg                           30.73       
    2.  Edwin Meeuwsen                7301313   De Gelenberg                           32.05       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 70+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lottie Geurts                 3500008   PSV                                  1:53.02       
            56.96  1:53.02


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 50+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Atie Pijtak-Radersma          5600048   AZ&PC 1                              1:17.70       
        Nederlands Masters Record
            36.91  1:17.70
    2.  Tineke Traa-Wolthuis          5700136   TriVia                               1:28.81       
            39.22  1:28.81


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patty Verhagen                5900146   AquAmigos                            1:20.16       
            38.36  1:20.16


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 100m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan Lammers                   6000783   WWV                                  1:21.65       
            38.30  1:21.65
    2.  Joachim Hackler               6200953   WWV                                  1:24.05       
            40.75  1:24.05


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin van den Heuvel          6600188   AquAmigos                            1:21.21       
            38.73  1:21.21
    2.  Jeannette Ruesink             6300212   HZC-Weusthag                         1:23.52       
            38.73  1:23.52


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 100m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin v. Norden               6300563   AZ&PC 1                              1:03.59       
            29.90  1:03.59
    2.  Ron Korzelius                 6500513   AZ&PC 1                              1:10.32       
            33.08  1:10.32
    3.  Ruud Molenwijk                6400523   WWV                                  1:14.39       
            34.66  1:14.39


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lidia v. Bon                  7000054   AZ&PC 2                              1:14.59       
            34.75  1:14.59
    2.  Tina Renken                   7200800   AZ&PC 2                              1:19.56       
            36.88  1:19.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 100m wisselslag                            Masters 35+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harry Cornet                  7100175   De Biesboschzwemmers                 1:04.31       
            31.78  1:04.31
    2.  Harold Matla                  6800591   PSV                                  1:07.03       
            33.64  1:07.03
    3.  Sander van den Berg           6801357   HZC-Weusthag                         1:12.40       
            33.21  1:12.40


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liselotte Joling              7500268   PSV                                  1:18.53       
            36.74  1:18.53


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m wisselslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijn Post                   8101194   TriVia                               1:13.96       
            35.58  1:13.96
    2.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers                 1:17.65       
            36.00  1:17.65


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 100m wisselslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferdie Witvoet                7801241   TriVia                               1:11.16       
            32.60  1:11.16
    2.  Joris Haest                   7900441   PSV                                  1:11.22       
            32.98  1:11.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Heren, 100m wisselslag                            Masters 45+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan de Laat                   6000861   AquAmigos                            1:30.17       
            44.36  1:30.17


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Heren, 100m wisselslag                            Masters 40+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Geert Wijn                    6701101   De Gelenberg                         1:07.00  RH   
            32.71  1:07.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Heren, 100m wisselslag                            Masters 30+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edwin Meeuwsen                7301313   De Gelenberg                         1:22.31       
            39.48  1:22.31


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Heren, 100m wisselslag                            Masters 25+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan van Leur                8102309   De Gelenberg                         1:17.36       
            36.99  1:17.36


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Dames, 100m wisselslag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid Markus                 8301330   De Gelenberg                         1:26.82       
            43.32  1:26.82
    2.  Hetty Zuidmeer                8302676   PSV                                  1:28.85       
            42.03  1:28.85


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                      Heren, 100m wisselslag                            Pre-Masters
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV                                  1:01.04       
            29.21  1:01.04
    2.  Sebastian Hoppe               8300965   WWV                                  1:10.03       
            32.93  1:10.03




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Heren, 4 x 50m vrije slag                                 160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WWV 1                                   WWV                                  1:51.91       
        Robert Vink, 63                              Ruud Molenwijk, 64
        Jan Lammers, 60                              Kees-Jan van Overbeeke, 62
            27.34    57.01  1:25.89  1:51.91

    2.  HZC-Weusthag 1                          HZC-Weusthag                         2:03.27       
        Ivo Buchholz, 64                             Jan Willem Heuten, 60
        Bart van Calker, 61                          Sander van den Berg, 68
            29.86  1:01.00  1:34.20  2:03.27



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Dames, 4 x 50m vrije slag                                 160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 2 1                               AZ&PC 2                              2:23.60       
        Conny v. Velden, 65                          Loekie v. Huissteden, 45
        Tina Renken, 72                              Lidia v. Bon, 70
            40.21  1:09.95  1:53.60  2:23.60



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Gemengd, 4 x 50m vrije slag                                160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1 1                               AZ&PC 1                              1:53.43       
        Petra Frowijn, 66                            Atie Pijtak-Radersma, 56
        Peter v. Meerveld, 67                        Edwin v. Norden, 63
            29.77    58.01  1:28.13  1:53.43

    2.  AquAmigos 1                             AquAmigos                            1:57.17       
        Claudia van Drunen, 77                       Joost de Kroon, 64
        José Miltenburg-Damen, 59                    Lars Damen, 63
            29.12    58.91  1:28.74  1:57.17



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Heren, 4 x 50m vrije slag                                 120+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TriVia 1                                TriVia                               1:55.12       
        Fred Zanting, 54                             Michiel Jelijs, 72
        Ferdie Witvoet, 78                           Richard Scholtens, 76
            31.25    58.93  1:27.03  1:55.12



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Gemengd, 4 x 50m vrije slag                                120+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Biesboschzwemmers 1                  De Biesboschzwemmers                 1:53.22       
        Arjon de Bok, 69                             Sabrina Amperse-Boekhout, 81
        Annette Wijnja-Visser, 67                    Harry Cornet, 71
            27.15    58.04  1:28.04  1:53.22

    2.  PSV 1                                   PSV                                  1:55.27       
        Saskia Phaff, 66                             Ron Phaff, 62
        Bianca Cox, 80                               Harold Matla, 68
            28.70    58.61  1:27.58  1:55.27




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                    Gemengd, 4 x 50m vrije slag                                160+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZC-Weusthag 1                          HZC-Weusthag                         2:29.70       
        Marijke Wagter, 69                           Kim Brokelman, 75
        Jack Barends, 62                             Hugo Staudt, 53
            49.44  1:20.52  1:57.95  2:29.70



---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                     Heren, 4 x 50m vrije slag                                 120+
11.11.07                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                          Vereniging                    RT        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Gelenberg 1                          De Gelenberg                         1:59.83       
        Marc van Beest, 73                           Edwin Meeuwsen, 73
        Arjan van Leur, 81                           Geert Wijn, 67
            30.61  1:03.70  1:33.91  1:59.83




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB