Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 3. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 5. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 7. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 9. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag  Dames Jeugd2 en Senioren D1
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Dames Jeugd2 en Senioren D1
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 24. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 26. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd2 en Senioren D1
Nr. 27. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 29. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Dames Jeugd2 en Senioren D1
Nr. 33. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 34. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 35. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 39. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 41. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Dames Jeugd2 en Senioren D1
Nr. 43. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 1 en Minioren 6
Nr. 44. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 45. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en 3
Nr. 46. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Nr. 47. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 48. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Dames Jeugd2 en Senioren D1


Driekamp 2007 Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Zeeland
Vlissingen, 14.10.2007


Programmanr. 1
14.10.2007 - 13:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthias MooreOost Vlaanderen1:20.26MEGA /353/971:13.91
2.Casper ZwierZeeland1:17.64OND/97013551:15.39
3.Marnic SegersOost Vlaanderen1:17.44TSZ /142/971:16.06
4.Jens GevaertWest Vlaanderen1:26.46DZV  /076/971:26.08
5.Ruben DevosWest Vlaanderen1:26.02MZK  /082/971:27.82
6.Arco NahonZeeland1:32.80BEV/97014831:31.94


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.10.2007
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot MankiyanWest Vlaanderen1:16.90BZK  /406/971:13.05
2.Karen BourgoisWest Vlaanderen1:18.60OSC  /287/971:17.42
3.Demi van der WerfZeeland1:22.46STV/97018601:20.12
4.Shana JaspersOost Vlaanderen1:28.91GBZ /259/971:20.82
5.Maartje OosterhoffZeeland1:24.74OND/97025901:25.66
NGNathalie VinckOost Vlaanderen1:18.82TSZ /167/98


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.10.2007
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jonas BeirnaertOost Vlaanderen50.42GBZ /262/9744.02
2.Baptiste VanleenhoveWest Vlaanderen47.40ZTZ  /070/9745.02
3.Ewoud DeuninckWest Vlaanderen50.87DZV  /079/9846.49
4.Sander de HamerZeeland47.71GAN/970154147.72
5.Brent de MeulenaereOost Vlaanderen51.05MEGA /335/9748.76
6.Kalle van GemertZeeland54.92STV/980125950.00


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.10.2007
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KloostermanZeeland43.51BEV/970208241.26
2.Florence van BelleghemWest Vlaanderen45.36KZK  /520/9743.35
3.Tessa EijkmanZeeland44.59SCH/970231643.48
4.Floor BracquezWest Vlaanderen46.63ZB   /112/9744.24
5.Lindsay DroesbekeOost Vlaanderen41.50FIRST /447/9844.69
DISPauline LossaOost Vlaanderen40.08FIRST /427/9749.74
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
14.10.2007
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thimoty DeoletOost Vlaanderen1:17.78MEGA /331/951:12.16
2.Gillian DewulfWest Vlaanderen1:18.80KZK  /432/961:17.23
3.Gertjan KetelsOost Vlaanderen1:20.00TSZ /117/961:19.58
4.Sam van HoveWest Vlaanderen1:25.57COAST/176/951:23.39
5.Joost GevaertZeeland1:25.41BEV/95010291:24.11
6.Lennard BreelZeeland1:27.03STV/95014871:28.89


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.10.2007
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Astrid van der StappenOost Vlaanderen1:15.81AST /064/951:12.68
2.Charlotte de GeeterWest Vlaanderen1:15.92BZK  /307/951:12.72
3.Stefanie VinckOost Vlaanderen1:15.64TSZ /165/951:16.95
4.Karlien BourgoisWest Vlaanderen1:17.76OSC  /288/951:19.30
5.Yoshi CorréZeeland1:24.39STV/95038441:21.08
6.Bodine CorréZeeland1:26.19STV/95038421:24.49


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.10.2007
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter WielandtOost Vlaanderen1:04.11TSZ /149/931:02.91
2.Simon EdenburgZeeland1:05.82LUC/93015671:03.16
3.Milan LamoteWest Vlaanderen1:12.71OSC  /296/931:06.89
4.Sonny CorréZeeland1:08.99STV/93036151:07.20
5.Tom BonneOost VlaanderenNTMEGA /049/931:09.12
6.Jonas BeelprezWest Vlaanderen1:15.72MZK  /048/931:11.77
NGWard BauwensOost Vlaanderen1:08.68AST /009/93


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.10.2007
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapZeeland1:08.06STV/93027021:08.11
2.Katrien MaesOost Vlaanderen1:09.64WZK /409/931:08.72
3.Laura DeconinckWest Vlaanderen1:10.07UZKZ /023/931:09.07
4.Manon MinnebooZeeland1:11.53STV/93015481:09.26
5.Shelsea WeynOost Vlaanderen1:10.67TSZ /005/941:13.15
6.Liesa VrielinckWest Vlaanderen1:10.33BZK  /105/931:13.58


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.10.2007
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emmanuel VanlucheneWest Vlaanderen1:01.14ZTB  /024/921:00.85
2.Hannes LafereWest Vlaanderen1:02.23KZK  /501/911:00.90
3.Dennis van DammeOost Vlaanderen1:01.29FIRST /185/911:01.31
4.Axel VandeveldeOost Vlaanderen1:00.69MEGA /065/911:01.76
5.Stefan RooversZeeland1:04.15STV/91027531:03.91
DISBas van HouwelingenZeeland1:06.86SCH/92005631:06.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
14.10.2007
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jodie de SaedeleerWest Vlaanderen1:05.18OSC  /282/921:04.76
2.Jennifer CalcoenWest Vlaanderen1:08.16BZK  /272/921:07.06
3.Monique de HaardZeeland1:13.93STV/92038281:11.82
4.Kim de WitOost Vlaanderen1:13.70AST /059/911:14.27
5.Tekla van GilsZeeland1:12.49ZEE/91010321:16.87
6.Caroline van der StappenOost Vlaanderen1:15.02AST /065/911:19.16


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.10.2007
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jaron de VisscherWest Vlaanderen1:26.97BZK  /395/971:23.33
2.Philip van MollZeeland1:35.30LUC/97007671:25.86
3.Wouter StapZeeland1:27.33STV/97009351:28.47
4.Ortwyn van StichelOost Vlaanderen1:38.37DZO /000/981:36.86
5.Keano de VosOost Vlaanderen1:40.00FIRST /445/981:37.56
DISLouis MathieuWest Vlaanderen1:40.17UZKZ /191/971:36.64
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.10.2007
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edith MattensWest Vlaanderen1:37.67IKZ  /075/971:29.28
2.Karen MatthijsOost Vlaanderen1:34.00SOS /433/981:30.13
3.Hinke OosterhoffZeeland1:35.34OND/98012961:34.60
4.Sophie van BolderikZeeland1:39.32SCH/97023141:38.41
5.Rien ClaeysWest Vlaanderen1:43.99KORF /126/971:41.63
DISAmber RombautOost Vlaanderen1:33.00SOS /432/981:36.70
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.10.2007
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Braam DevosWest Vlaanderen1:19.98BZK  /346/951:15.47
2.Nils van AudekerkeOost Vlaanderen1:17.09TSZ /156/961:17.82
3.Christian de DieZeeland1:18.22SCH/95016351:18.83
4.Michiel ChristiaensWest Vlaanderen1:19.66KZK  /506/951:21.39
5.Tobias CrikemansOost Vlaanderen1:20.07GBZ /225/961:22.33
6.Joost GevaertZeeland1:21.56BEV/95010291:24.89


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.10.2007
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise MankiyanWest Vlaanderen1:15.92BZK  /309/951:11.90
2.Emily Ver EeckeWest Vlaanderen1:16.39UZKZ /150/951:13.05
3.Kjenta de VosOost Vlaanderen1:18.78FIRST /314/961:16.51
4.Stefanie VinckOost Vlaanderen1:16.81TSZ /165/951:20.46
5.Yoshi CorréZeeland1:21.36STV/95038441:22.62
6.Rani RootsaertZeeland1:22.94ZVS/95012981:25.42


<< TOP >>
Programmanr. 15
14.10.2007
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter WielandtOost VlaanderenNTTSZ /149/931:02.86
2.Jens van AudekerkeOost Vlaanderen1:02.97TSZ /155/931:02.94
3.Jonas BeelprezWest Vlaanderen1:07.26MZK  /048/931:07.62
4.Sonny CorréZeeland1:10.05STV/93036151:08.30
5.Michiel PaterZeeland1:10.52ZVS/93003991:10.53
6.Sem VerbekeWest Vlaanderen1:12.17KZK  /327/941:11.49
NGWard BauwensOost Vlaanderen1:07.56AST /009/93


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.10.2007
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruby BomonOost Vlaanderen1:05.53ZNA /170/931:06.88
2.Judith StapZeeland1:08.15STV/93027021:09.54
2.Joni VannesteWest Vlaanderen1:08.84KZK  /233/931:09.54
4.Miet VaneyghenWest Vlaanderen1:12.16KZK  /517/931:12.61
5.Ellen DeoletOost Vlaanderen1:12.50MEGA /330/941:13.09
6.Iris ErpelinckZeeland1:13.36HON/93002361:13.80


<< TOP >>
Programmanr. 17
14.10.2007
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bavo de MareWest Vlaanderen1:02.91DZV  /024/921:00.26
2.Jens MeirhaegheOost Vlaanderen1:03.44MEGA /064/911:03.21
3.Stijn DepypereWest Vlaanderen1:02.75UZKZ /067/911:04.66
4.Dennis van DammeOost VlaanderenNTFIRST /185/911:06.04
5.Bas van HouwelingenZeeland1:07.26SCH/92005631:07.66
6.Sander van NieuwenhuyzenZeeland1:07.05STV/91042571:09.59
NGJasper AerentsOost Vlaanderen1:00.04SOS /371/92


<< TOP >>
Programmanr. 18
14.10.2007
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelke ZuttermanWest Vlaanderen1:09.09BZK  /167/921:08.93
2.Julie BolWest Vlaanderen1:10.64BZK  /359/911:12.77
3.Julie BauwensOost Vlaanderen1:11.90AST /007/911:13.11
4.Sanne KlompeZeeland1:14.47STV/92021381:14.14
5.Kim de WitOost Vlaanderen1:12.64AST /059/911:14.31
6.Tekla van GilsZeeland1:12.86ZEE/91010321:18.10


<< TOP >>
Programmanr. 19
14.10.2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen BrandtWest Vlaanderen1:38.92UZKZ /177/971:34.29
2.Shaun SaveynOost Vlaanderen1:42.83FIRST /357/971:39.67
3.Marty MertensOost Vlaanderen1:45.07WZK /440/971:40.82
4.Ron VerfaillieWest Vlaanderen1:47.70MZK  /081/971:41.27
5.Alex BreelZeeland1:47.53STV/97009451:46.51
6.Carlo FieretZeeland1:49.46ZVS/97011591:51.16


<< TOP >>
Programmanr. 20
14.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amke BruijnzeelZeeland1:41.51SCH/97011781:38.75
2.Lieze BaertWest Vlaanderen1:43.83ZTZ  /068/971:41.01
3.Laure WindelsWest Vlaanderen1:41.80UZKZ /182/971:41.82
4.Jolien BaetsleOost Vlaanderen1:49.32FIRST /440/971:46.26
5.Lisa van DorpeOost Vlaanderen1:49.71SOS /374/971:47.94
6.Kabi SchouwenaarZeeland1:45.16BEV/97020861:48.19


<< TOP >>
Programmanr. 21
14.10.2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dante ServaegeWest Vlaanderen1:25.78UZKZ /152/951:19.50
2.Andreas de CauwerOost Vlaanderen1:23.07WZK /439/951:23.29
3.Thimoty DeoletOost Vlaanderen1:25.38MEGA /331/951:23.80
4.Sjoerd van de PoeleZeeland1:34.63ZCK/95002651:28.37
5.Jochen DepoorterWest Vlaanderen1:30.26COAST/149/951:28.83
6.Lennard BreelZeeland1:32.93STV/95014871:34.59


<< TOP >>
Programmanr. 22
14.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva van ErumOost Vlaanderen1:23.36MEGA /144/951:22.69
2.Gaelle GevaertWest Vlaanderen1:25.36BZK  /349/951:23.59
3.Stefanie VinckOost Vlaanderen1:26.54TSZ /165/951:28.47
4.Merel van DrongelenZeeland1:29.28HON/95026701:28.76
5.Tulany de WildeZeeland1:27.01STV/96010021:29.00
6.Lieze WinckelmansWest Vlaanderen1:30.08RYSC /093/951:30.47


<< TOP >>
Programmanr. 23
14.10.2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simon EdenburgZeeland1:09.74LUC/93015671:07.60
2.Jens VerheyenOost Vlaanderen1:14.47MEGA /307/931:12.28
3.Tom BonneOost Vlaanderen1:14.42MEGA /049/931:16.10
4.Jens VerburghWest Vlaanderen1:19.52OSC  /286/931:19.45
5.Michiel PaterZeeland1:21.75ZVS/93003991:20.38
6.Sem VerbekeWest Vlaanderen1:23.21KZK  /327/941:24.09


<< TOP >>
Programmanr. 24
14.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberley CoeckWest Vlaanderen1:19.96KZK  /391/931:18.96
2.Ruth SchouttetensWest Vlaanderen1:18.85UZKZ /133/931:18.97
3.Manon MinnebooZeeland1:19.96STV/93015481:19.78
4.Nathalie VerhaertOost Vlaanderen1:23.67WZK /222/931:20.26
5.Alix VelgheOost Vlaanderen1:18.53MEGA /160/931:20.32
6.Amira FathiZeeland1:22.18STV/94029741:20.68


<< TOP >>
Programmanr. 25
14.10.2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis van DammeOost Vlaanderen1:08.14FIRST /185/911:07.29
2.Axel VandeveldeOost Vlaanderen1:10.40MEGA /065/911:09.87
3.Simon BredaWest Vlaanderen1:11.52UZKZ /076/911:11.32
4.Christoph BralZeeland1:13.91ZCK/92023911:13.21
5.Bas van DyckeWest Vlaanderen1:11.59BZK  /108/921:15.27
6.Sander van NieuwenhuyzenZeeland1:13.88STV/91042571:17.58


<< TOP >>
Programmanr. 26
14.10.2007
Meisjes, 100m schoolslagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Febe SchaubroekWest Vlaanderen1:18.78KZK  /409/921:17.55
2.Melissa RoggeWest Vlaanderen1:19.26BZK  /224/911:18.17
3.Monique de HaardZeeland1:21.86STV/92038281:19.65
4.Saskia de SmetOost Vlaanderen1:21.91GBZ /158/921:22.65
5.Iris DingemanseZeeland1:23.30STV/92050561:27.31
6.Caroline van der StappenOost Vlaanderen1:24.70AST /065/911:30.42


<< TOP >>
Programmanr. 27
14.10.2007
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thimoty DeoletOost Vlaanderen1:04.54MEGA /331/951:03.36
2.Dante ServaegeWest Vlaanderen1:06.58UZKZ /152/951:05.62
3.Gillian DewulfWest Vlaanderen1:07.86KZK  /432/961:07.68
4.Patrick jr. DemeyOost Vlaanderen1:09.17MEGA /272/951:08.03
5.Christian de DieZeeland1:10.18SCH/95016351:10.65
6.Pedro MolZeeland1:10.47STV/96005811:10.99


<< TOP >>
Programmanr. 28
14.10.2007
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charlotte TardyOost Vlaanderen1:04.85MEGA /273/951:03.40
2.Tessa van RietOost Vlaanderen1:06.86DZO /250/951:04.19
3.Fiebe VandaeleWest Vlaanderen1:07.15BZK  /354/951:04.29
4.Billie VerleeWest Vlaanderen1:07.31BZK  /347/951:06.26
5.Larissa JansenZeeland1:10.74BEV/95006601:06.71
6.Yoshi CorréZeeland1:11.04STV/95038441:14.83


<< TOP >>
Programmanr. 29
14.10.2007
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sonny CorréZeeland58.26STV/930361557.28
2.Pieter WielandtOost Vlaanderen56.66TSZ /149/9357.43
3.Jens van AudekerkeOost Vlaanderen59.16TSZ /155/9358.50
4.Milan LamoteWest Vlaanderen59.21OSC  /296/9359.05
5.Niels SuyZeeland1:00.55SCH/93029671:00.20
6.Xander DeuninckWest Vlaanderen1:02.11DZV  /062/931:01.40


<< TOP >>
Programmanr. 30
14.10.2007
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joni VannesteWest Vlaanderen59.86KZK  /233/931:00.35
2.Ruby BomonOost Vlaanderen1:00.00ZNA /170/931:00.71
3.Julie de CabooterWest Vlaanderen1:02.10ZTZ  /047/941:01.04
4.Judith StapZeeland1:00.57STV/93027021:01.69
5.Merel van der EntZeeland1:02.49STV/93039761:01.84
6.Katrien MaesOost Vlaanderen1:00.70WZK /409/931:02.32


<< TOP >>
Programmanr. 31
14.10.2007
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthias de GeeterWest Vlaanderen54.89BZK  /283/9153.12
2.Stijn DepypereWest Vlaanderen53.90UZKZ /067/9153.22
3.Axel VandeveldeOost Vlaanderen52.28MEGA /065/9153.31
4.Tom ErpelinckZeeland58.83HON/910060759.07
5.Jorie DHollanderOost VlaanderenNTDZO /213/9159.28
6.Sander van NieuwenhuyzenZeeland55.17STV/910425759.64
NGJasper AerentsOost Vlaanderen52.35SOS /371/92


<< TOP >>
Programmanr. 32
14.10.2007
Meisjes, 100m vrije slagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julie BauwensOost Vlaanderen1:00.31AST /007/911:00.77
2.Jelke ZuttermanWest Vlaanderen1:02.00BZK  /167/921:01.30
3.Kim de WitOost Vlaanderen1:00.87AST /059/911:02.26
4.Jodie de SaedeleerWest Vlaanderen1:01.92OSC  /282/921:02.79
5.Monique de HaardZeeland1:04.45STV/92038281:04.63
DISTekla van GilsZeeland1:05.23ZEE/9101032
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 33
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:32.562:26.92
Ruben Devos
Jens Gevaert
97
97
37.24
37.95
Louis Mathieu
Baptiste Vanleenhove
97
97

+0,24
37.76
33.97
2.ZeelandZeeland2:29.392:27.79
Wouter Stap
Philip van Moll
97
97
34.26
37.53
Casper Zwier
Alex Breel
97
97
36.69
39.31
DISOost VlaanderenOost VlaanderenNT
EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer te vroeg weg
Brent de Meulenaere
Ortwyn van Stichel
97
98
36.22
37.71
Marty Mertens
Matthias Moore
97
97

-0,11
37.36


<< TOP >>
Programmanr. 34
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:30.452:26.89
Karen Bourgois
Edith Mattens
97
97
35.94
38.26
Florence van Belleghem
Laure Windels
97
97
38.75
33.94
2.ZeelandZeeland2:32.062:28.76
Demi van der Werf
Maartje Oosterhoff
97
97

+0,64
37.12
38.19
Manon Kloosterman
Hinke Oosterhoff
97
98
37.06
36.39
3.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:48.23
Yannick Gertien
Karen Matthijs
98
98
49.78
37.05
Jolien Baetsle
Lindsay Droesbeke
97
98
42.72
38.68


<< TOP >>
Programmanr. 35
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:54.842:46.58
Jaron de Visscher
Jeroen Brandt
97
97
39.43
43.51
Ewoud Deuninck
Ron Verfaillie
98
97
46.00
37.64
2.ZeelandZeeland3:17.443:09.64
Sander de Hamer
Carlo Fieret
97
97
43.32
50.59
Kalle van Gemert
Arco Nahon
98
97
52.45
43.28
DISOost VlaanderenOost VlaanderenNT
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
Keano de Vos
Shaun Saveyn
98
97
Jonas Beirnaert
Marnic Segers
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 36
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:59.692:52.97
Rien Claeys
Lieze Baert
97
97
47.41
48.39
Floor Bracquez
Margot Mankiyan
97
97
43.78
33.39
2.ZeelandZeeland2:57.472:54.97
Sophie van Bolderik
Amke Bruijnzeel
97
97
45.96
46.18
Tessa Eijkman
Kabi Schouwenaar
97
97
43.28
39.55
DISOost VlaanderenOost VlaanderenNT3:03.58
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 3e zwemmer
Amber Rombaut
Lisa van Dorpe
98
97
45.46
50.38
Pauline Lossa
Shana Jaspers
97
97
52.17
35.57


<< TOP >>
Programmanr. 37
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:09.032:03.99
Braam Devos
Gillian Dewulf
95
96
30.72
31.29
Dante Servaege
Sam van Hove
95
95
32.66
29.32
2.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:04.73
Patrick jr. Demey
Tobias Crikemans
95
96

+0,79
30.84
33.58
Thimoty Deolet
Nils van Audekerke
95
96
+0,47
+0,28
29.11
31.20
3.ZeelandZeeland2:13.502:08.87
Lennard Breel
Pedro Mol
95
96

+0,47
33.20
32.01
Christian de Die
Joost Gevaert
95
95
+0,2331.38
32.28


<< TOP >>
Programmanr. 38
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:03.87
Astrid van der Stappen
Tessa van Riet
95
95
+0,79
+0,56
31.17
30.03
Stefanie Vinck
Kjenta de Vos
95
96

+0,45
30.77
31.90
2.West VlaanderenWest Vlaanderen2:06.732:03.97
Charlotte de Geeter
Fiebe Vandaele
95
95
30.89
32.95
Emily Ver Eecke
Lieze Winckelmans
95
95
30.51
29.62
3.ZeelandZeeland2:11.842:09.27
Larissa Jansen
Bodine Corré
95
95
+0,94
+0,19
30.77
31.93
Rani Rootsaert
Yoshi Corré
95
95

+0,29
33.99
32.58


<< TOP >>
Programmanr. 39
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZeelandZeeland1:49.921:48.69
Sonny Corré
Simon Edenburg
93
93
27.20
26.60
Michiel Pater
Niels Suy
93
93
27.43
27.46
2.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT1:49.02
Jens Verheyen
Tom Bonne
93
93
26.90
29.87
Jens van Audekerke
Pieter Wielandt
93
93
+0,40
+0,43
26.21
26.04
3.West VlaanderenWest Vlaanderen1:52.591:49.31
Jonas Beelprez
Xander Deuninck
93
93

+0,53
27.99
27.47
Milan Lamote
Sem Verbeke
93
94
+0,51
+0,22
26.84
27.01


<< TOP >>
Programmanr. 40
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT1:53.87
Katrien Maes
Ellen Deolet
93
94

+0,49
29.23
28.56
Nathalie Verhaert
Ruby Bomon
93
93
+0,54
+0,47
28.47
27.61
2.West VlaanderenWest Vlaanderen1:56.571:55.14
Kimberley Coeck
Ruth Schouttetens
93
93

+0,58
29.29
29.03
Joni Vanneste
Liesa Vrielinck
93
93
+0,55
+0,34
29.14
27.68
3.ZeelandZeeland1:54.991:55.28
Judith Stap
Manon Minneboo
93
93
29.08
27.90
Merel van der Ent
Iris Erpelinck
93
93
28.89
29.41


<< TOP >>
Programmanr. 41
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen1:45.151:38.89
Matthias de Geeter
Hannes Lafere
91
91
24.73
25.42
Bas van Dycke
Emmanuel Vanluchene
92
92
24.54
24.20
2.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT1:41.67
Dennis van Damme
Jorie DHollander
91
91

+0,46
24.86
26.74
Jens Meirhaeghe
Axel Vandevelde
91
91
+0,32
+0,36
26.23
23.84
3.ZeelandZeeland1:47.561:46.90
Sander van Nieuwenhuyzen
Bas van Houwelingen
91
92

+0,39
26.64
26.16
Tom Erpelinck
Stefan Roovers
91
91
+0,49
+0,15
27.75
26.35


<< TOP >>
Programmanr. 42
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m vrije slagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen1:55.371:55.08
Julie Bol
Jodie de Saedeleer
91
92
29.21
29.02
Melissa Rogge
Jelke Zutterman
91
92
28.62
28.23
2.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:00.26
Kim de Wit
Saskia de Smet
91
92

+0,61
29.69
29.94
Caroline van der Stappen
Julie Bauwens
91
91
+0,35
+0,46
32.00
28.63
3.ZeelandZeeland2:02.012:01.70
Iris Dingemanse
Tekla van Gils
92
91

+0,57
31.04
29.73
Sanne Klompe
Monique de Haard
92
92
+0,45
+0,64
31.17
29.76


<< TOP >>
Programmanr. 43
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 1 en Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:19.59
Nils van Audekerke
Andreas de Cauwer
96
95

+0,58
37.39
37.99
Gertjan Ketels
Thimoty Deolet
96
95

+0,50
34.79
29.42
2.West VlaanderenWest Vlaanderen2:31.082:25.19
Michiel Christiaens
Jochen Depoorter
95
95
39.71
39.89
Gillian Dewulf
Braam Devos
96
95
34.84
30.75
3.ZeelandZeeland2:33.812:28.51
Lennard Breel
Sjoerd van de Poele
95
95
39.28
41.46
Joost Gevaert
Pedro Mol
95
96

+0,46
35.74
32.03


<< TOP >>
Programmanr. 44
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:14.89
Stefanie Vinck
Eva van Erum
95
95
37.03
36.15
Astrid van der Stappen
Charlotte Tardy
95
95
+0,64
+0,47
32.63
29.08
2.West VlaanderenWest Vlaanderen2:23.532:16.49
Elise Mankiyan
Gaelle Gevaert
95
95
33.35
38.42
Karlien Bourgois
Billie Verlee
95
95
35.16
29.56
3.ZeelandZeeland2:25.142:26.20
Yoshi Corré
Merel van Drongelen
95
95

+0,30
37.76
38.50
Rani Rootsaert
Larissa Jansen
95
95

+0,50
38.63
31.31


<< TOP >>
Programmanr. 45
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT1:59.21
Jens van Audekerke
Tom Bonne
93
93
29.56
34.65
Pieter Wielandt
Ward Bauwens
93
93
+0,35
+0,61
28.35
26.65
2.ZeelandZeeland2:03.322:01.42
Michiel Pater
Simon Edenburg
93
93
32.69
31.00
Sonny Corré
Niels Suy
93
93
30.53
27.20
3.West VlaanderenWest Vlaanderen2:07.542:05.69
Jonas Beelprez
Jens Verburgh
93
93

+0,32
31.99
35.86
Milan Lamote
Xander Deuninck
93
93
+0,39
+0,61
30.27
27.57


<< TOP >>
Programmanr. 46
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:08.26
Ruby Bomon
Alix Velghe
93
93

+0,41
31.17
37.15
Shelsea Weyn
Nathalie Verhaert
94
93
-0,29
+0,50
31.46
28.48
2.ZeelandZeeland2:08.772:09.25
Manon Minneboo
Amira Fathi
93
94
32.01
36.96
Judith Stap
Merel van der Ent
93
93
31.86
28.42
3.West VlaanderenWest Vlaanderen2:14.162:09.87
Miet Vaneyghen
Laura Deconinck
93
93
34.02
34.95
Julie de Cabooter
Ruth Schouttetens
94
93
+0,70
+0,46
32.22
28.68


<< TOP >>
Programmanr. 47
14.10.2007
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen1:54.861:51.43
Bavo de Mare
Simon Breda
92
91
28.22
31.71
Stijn Depypere
Matthias de Geeter
91
91
27.19
24.31
2.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT1:53.11
Jens Meirhaeghe
Dennis van Damme
91
91

+0,27
30.18
30.04
Axel Vandevelde
Jasper Aerents
91
92
+0,33
+0,40
26.34
26.55
3.ZeelandZeeland2:01.401:59.22
Bas van Houwelingen
Christoph Bral
92
92

+0,69
31.21
33.45
Stefan Roovers
Sander van Nieuwenhuyzen
91
91

+0,30
28.61
25.95


<< TOP >>
Programmanr. 48
14.10.2007
Meisjes, 4 x 50m wisselslagDames Jeugd2 en Senioren D1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.West VlaanderenWest Vlaanderen2:09.162:09.87
Julie Bol
Febe Schaubroek
91
92
33.35
36.37
Jennifer Calcoen
Melissa Rogge
92
91
30.97
29.18
2.ZeelandZeeland2:14.782:14.90
Sanne Klompe
Iris Dingemanse
92
92
34.53
38.91
Tekla van Gils
Monique de Haard
91
92
+0,57
+0,39
31.49
29.97
3.Oost VlaanderenOost VlaanderenNT2:15.95
Kim de Wit
Saskia de Smet
91
92

+0,41
34.80
37.37
Caroline van der Stappen
Julie Bauwens
91
91
+0,44
+0,47
35.65
28.13