Limburgse B-kampioenschappen
Sittard (NED),    16. - 17.6.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1    Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2    Nr. 6. Meisjes, 100m rugslag, Dames Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Dames Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4    Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 2    Nr. 12. Dames, 100m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Dames Jeugd 1    Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag, Dames Jeugd 2    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 1    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 26. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 6
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Angelique  Schouten           11   Heldense Zwemverenig   1:19.54   434       
          1:19.54
    2.  Hilde vd Schans               11   De Rog                 1:19.87   428       
          1:19.87
    3.  Andra  Dols                   11   Hellas-Glana           1:22.32   391       
          1:22.32
    4.  Floor  Weijmans               11   HZPC                   1:23.26   378       
          1:23.26
    5.  Sharon  Wanders               11   Eurode KZC             1:23.77   371       
          1:23.77
    6.  Maxime  Nieman                11   MZ&PC                  1:28.85   311       
          1:28.85
    7.  Marlou  Jacobs                11   RZL                    1:29.82   301       
          1:29.82
    8.  Fiona  Meuffels               11   Patrick                1:31.23   287       
          1:31.23
   DIS  Juul van Berlo                11   HZPC                                       
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Desiree van Emden             11   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Junioren 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle  Meusen              12   RZL                    1:21.60   364       
          1:21.60
    2.  Vera  Hendriks                12   Noord-Limburg (SG)     1:21.96   360       
          1:21.96
    3.  Ashley  Hensels               12   Mosaqua Gulpen         1:22.82   348       
          1:22.82
    4.  Nathalie  Knops               12   Mosaqua Gulpen         1:23.16   344       
          1:23.16
    5.  Floor  Rutten                 12   Heldense Zwemverenig   1:24.42   329       
          1:24.42
    6.  Rylana  Slaghuis              12   NIMO                   1:25.24   320       
          1:25.24
    7.  Maaike  Knops                 12   RZL                    1:25.35   318       
          1:25.35
    8.  Linda  Roeffen                12   Heldense Zwemverenig   1:26.23   309       
          1:26.23
    9.  Anouk  Hustinx                12   Hellas-Glana           1:27.63   294       
          1:27.63
   10.  Suzan  Seetsen                12   NIMO                   1:28.92   282       
          1:28.92
   11.  Jamilla  Franssen             12   ZON/S&S                1:29.82   273       
          1:29.82
   DIS  Nathasja  Scheepers           12   De Rog                                     
        AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boy  Coort                    12   ZON/S&S                1:30.92   262       
          1:30.92
    2.  Joep  Niezink                 12   ZCV                    1:31.36   259       
          1:31.36
    3.  Jelle  Peltzer                12   ZCV                    1:31.48   258       
          1:31.48
    4.  Joop  Truijen                 12   Nederweert             1:32.62   248       
          1:32.62
    5.  Yannick de Liege              12   ZCV                    1:35.29   228       
          1:35.29
    6.  Ivo  Hover                    12   Patrick                1:35.30   228       
          1:35.30
    7.  Maarten  Jongen               12   Eurode KZC             1:37.26   214       
          1:37.26
    8.  Jennick van Esser             12   RZ                     1:39.43   201       
          1:39.43
    9.  Jim  Ketelings                12   RZ                     1:39.43   201       
          1:39.43
   10.  Stef  Verheesen               12   Patrick                1:40.69   193       
          1:40.69
   11.  Maurice  Zelis                12   RZ                     1:41.82   187       
          1:41.82
   DIS  Tim  Sonnemans                12   RZL                    1:30.94   262       
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:30.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin  Bongers                13   RZL                    1:09.43   440       
          1:09.43
    2.  Denise  Urlings               13   Zwemclub Eijsden       1:09.95   430       
          1:09.95
    3.  Michelle van Oosterhout       13   RZ                     1:09.95   430       
          1:09.95
    4.  Tina van Golde                13   Kimbria                1:10.70   417       
          1:10.70
    5.  Lori  Leenen                  13   Noord-Limburg (SG)     1:11.08   410       
          1:11.08
    6.  Chidi  Hennigfeld             13   ZON/S&S                1:12.18   391       
          1:12.18
    7.  Aniek van Kimmenade           13   De Rog                 1:13.80   366       
          1:13.80
    8.  Emma  Willems                 13   KZPC                   1:14.12   361       
          1:14.12
    9.  Robin  Hageman                13   RZ                     1:16.84   324       
          1:16.84
   10.  Chantal  Ackerman             13   ZON/S&S                1:16.89   324       
          1:16.89
   11.  Varolien  Francisca           13   RZ                     1:17.20   320       
          1:17.20
    NG  Joyce  Caster                 13   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin  Borger                 13   Brunssum               1:15.31   355       
          1:15.31
    2.  Tom  Moonen                   13   Nederweert             1:16.33   341       
          1:16.33
    3.  Gergo  Lovas                  13   RZ                     1:16.43   339       
          1:16.43
    4.  Patrick  Janssen              13   HZPC                   1:18.78   310       
          1:18.78
    5.  Jeroen  Schouten              13   Heldense Zwemverenig   1:20.92   286       
          1:20.92
    6.  Vasily  Oros                  13   ZON/S&S                1:21.25   282       
          1:21.25
    7.  Rob  Driessen                 13   ZEPS                   1:23.77   258       
          1:23.77
   DIS  Marc  Craenen                 13   Patrick                                    
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Dylan  Corsano                13   KZPC                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Meisjes, 100m rugslag                    Dames Jeugd 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon  Sentjens               14   Nederweert             1:16.38   444       
          1:16.38
    2.  Anke  Snijkers                14   NIMO                   1:18.39   411       
          1:18.39
    3.  Annemieke de Heer             14   ZEPS                   1:20.19   384       
          1:20.19
    4.  Britt  Timmermans             14   Heldense Zwemverenig   1:21.11   371       
          1:21.11
    5.  Roxanne  Piereij              14   Eurode KZC             1:26.20   309       
          1:26.20
    6.  Ilse  Masseling               14   HZPC                   1:26.59   305       
          1:26.59
   DIS  Chloé  Rutzerveld             14   NIMO                   1:20.87   374       
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:20.87
    NG  Fabienne  Schel               14   Mosa-Regio                                 
    NG  Maartje van de Munckhof       14   HZPC                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd  Haex                  14   De Rog                 1:23.54   338       
          1:23.54
    2.  Roy  Hoogerwerf               14   Hellas-Glana           1:26.08   309       
          1:26.08
    3.  Dennis  Creemers              14   De Roersoppers         1:27.25   297       
          1:27.25
    4.  Robin  Krutzen                14   Patrick                1:29.32   277       
          1:29.32
    5.  Scott van't Land              14   NIMO                   1:31.73   255       
          1:31.73
    6.  Ronald  Waldus                14   NIMO                   1:32.45   249       
          1:32.45
    7.  Daniel van den Wildenberg     14   Eurode KZC             1:33.78   239       
          1:33.78
    8.  Andy  Beckers                 14   Patrick                1:44.11   175       
          1:44.11
    9.  Bart  Berghmans               14   MZ&PC                  1:48.83   153       
          1:48.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 100m vrije slag                  Dames Jeugd 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny  Robbertsen             15   NIMO                   1:06.95   491       
          1:06.95
    2.  Melanie van den Beuken        15   Mosa-Regio             1:07.34   482       
          1:07.34
    3.  Claudia  Giezenaar            15   RZ                     1:07.61   476       
          1:07.61
    4.  Michelle  Hacking             15   NIMO                   1:09.03   447       
          1:09.03
    5.  Aimee  Janssen                15   Kimbria                1:10.29   424       
          1:10.29
    6.  Inge  Hover                   15   Patrick                1:11.32   406       
          1:11.32
    7.  Audrey  Hensels               15   Mosaqua Gulpen         1:11.74   399       
          1:11.74
    8.  Kim  Houben                   15   Mosa-Regio             1:13.22   375       
          1:13.22
    9.  Sharon  Giesberts             15   Patrick                1:13.74   367       
          1:13.74
   10.  Inge  Janssen                 15   ZEPS                   1:13.93   364       
          1:13.93
   DIS  Leslie  Jacobs                15   NIMO                                       
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Samantha vd Pluijm            15   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 4
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willem  Jongen                15   De Roersoppers         1:08.98   462       
          1:08.98
    2.  Michèl  Theissen              15   NIMO                   1:09.49   452       
          1:09.49
    3.  Leon  Hendriks                15   Noord-Limburg (SG)     1:11.31   418       
          1:11.31
    4.  Stefan  Teley                 15   RZL                    1:12.21   402       
          1:12.21
    5.  Indji  Tan                    15   NIMO                   1:12.26   402       
          1:12.26
    6.  Jeroen  Custers               15   Kimbria                1:12.51   397       
          1:12.51
    7.  Martyn  Slaghuis              15   NIMO                   1:13.63   380       
          1:13.63
    8.  Wesley van Corven             15   De Rog                 1:14.92   360       
          1:14.92
    9.  Mathijs  Meijers              15   De Roersoppers         1:16.08   344       
          1:16.08
   10.  Mario  Hautvast               15   Patrick                1:16.90   333       
          1:16.90
 NG.ZA  Brian  Gulikers               15   Eurode KZC                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander  Heijnen               16   Patrick                1:19.18   397       
          1:19.18
    2.  Pim van Zeijl                 16   Kimbria                1:19.81   388       
          1:19.81
    3.  Eloy  Hoofs                   16   Mosaqua Gulpen         1:24.09   332       
          1:24.09
    4.  Karsten  Meijers              16   ZCV                    1:27.35   296       
          1:27.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob  Goffin                   17   NIMO                   1:08.68   468       
          1:08.68
    2.  Harald  Thijssen              17   ROB                    1:09.92   443       
          1:09.92
    3.  Tim  Metsemakers              17   Patrick                1:10.27   437       
          1:10.27
    4.  Lesley  Derks                 17   ZCV                    1:10.99   423       
          1:10.99
    5.  Marc  Verhaeg                 17   Hellas-Glana           1:12.92   391       
          1:12.92
    6.  Martijn  Birk                 17   Patrick                1:15.48   352       
          1:15.48
    7.  Rick  Hellenbrand             17   NIMO                   1:15.80   348       
          1:15.80
   DIS  Stephan  Vliexs               17   ZEPS                                       
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 100m rugslag                  16 jaar en ouder
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia  Colijn                 20   NIMO                   1:14.76   474       
          1:14.76
    2.  Ilvy van Grimbergen           18   RZL                    1:16.13   449       
          1:16.13
    3.  Linda  Peeters                17   Mosa-Regio             1:17.42   427       
          1:17.42
    4.  Kelly  Goertz                 17   Nederweert             1:18.07   416       
          1:18.07
    5.  Silvana  Klander              17   Hellas-Glana           1:18.48   410       
          1:18.48
    6.  Marja  Driessen               21   Patrick                1:20.33   382       
          1:20.33
    7.  Alicia  Icario                17   Hellas-Glana           1:20.33   382       
          1:20.33
    NG  Susan  The                    17   Mosa-Regio                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           21   ZEPS                   1:12.57   516       
          1:12.57
    2.  Math  Smeets                  19   NIMO                   1:14.55   476       
          1:14.55
    3.  Sebastiaan  Gergely           19   ZCV                    1:16.79   435       
          1:16.79
    4.  Job v. Duijnhoven             18   Noord-Limburg (SG)     1:16.79   435       
          1:16.79
    5.  Frank  Gielen                 18   Nederweert             1:17.10   430       
          1:17.10
    6.  Roy  Hopman                   18   NIMO                   1:18.07   414       
          1:18.07
    7.  Sander  Slaghuis              18   NIMO                   1:18.48   408       
          1:18.48
    8.  Marcel  Meuffels              25   Patrick                1:19.77   388       
          1:19.77
    9.  Sander van Elburg             18   MZ&PC                  1:23.60   337       
          1:23.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 6
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floor  Weijmans               11   HZPC                   1:24.58   327       
          1:24.58
    2.  Britte  Doensen               11   De Roersoppers         1:25.91   312       
          1:25.91
    3.  Sharon  Wanders               11   Eurode KZC             1:26.68   304       
          1:26.68
    4.  Shanna  Hintzen               11   De Roersoppers         1:27.86   292       
          1:27.86
    5.  Andra  Dols                   11   Hellas-Glana           1:28.02   290       
          1:28.02
    6.  Loes  Mennen                  11   Nederweert             1:29.18   279       
          1:29.18
    7.  Savannah  Lukassen            11   Mosaqua Gulpen         1:31.40   259       
          1:31.40
    8.  Angelique  Schouten           11   Heldense Zwemverenig   1:31.61   257       
          1:31.61
    9.  Juul van Berlo                11   HZPC                   1:32.54   250       
          1:32.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle  Meusen              12   RZL                    1:10.64   418       
          1:10.64
    2.  Daphne van de Laar            12   Nederweert             1:11.06   410       
          1:11.06
    3.  Anouk  Hustinx                12   Hellas-Glana           1:11.19   408       
          1:11.19
    4.  Linda  Dehing                 12   RZ                     1:11.69   400       
          1:11.69
    5.  Meggie  Schreppers            12   Zwemclub Eijsden       1:11.69   400       
          1:11.69
    6.  Vera  Hendriks                12   Noord-Limburg (SG)     1:12.06   393       
          1:12.06
    7.  Maaike  Knops                 12   RZL                    1:12.83   381       
          1:12.83
    8.  Kyani  Vullings               12   Heldense Zwemverenig   1:13.11   377       
          1:13.11
    9.  Anouk van den Boorn           12   Kimbria                1:13.58   370       
          1:13.58
   10.  Nathalie  Knops               12   Mosaqua Gulpen         1:13.82   366       
          1:13.82
   11.  Ashley  Hensels               12   Mosaqua Gulpen         1:16.77   325       
          1:16.77
   12.  Linda  Roeffen                12   Heldense Zwemverenig   1:16.95   323       
          1:16.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ken  Boonen                   12   RZL                    1:15.66   350       
          1:15.66
    2.  Jeffrey  Schijns              12   Eurode KZC             1:18.19   317       
          1:18.19
    3.  Boy  Coort                    12   ZON/S&S                1:18.62   312       
          1:18.62
    4.  Joop  Truijen                 12   Nederweert             1:22.72   268       
          1:22.72
    5.  Ivo  Hover                    12   Patrick                1:23.17   263       
          1:23.17
    6.  Jim  Ketelings                12   RZ                     1:23.46   261       
          1:23.46
    7.  Joep  Suskens                 12   De Roersoppers         1:26.51   234       
          1:26.51
    8.  Ramon  Meijers                12   De Roersoppers         1:32.39   192       
          1:32.39
    9.  Maarten  Jongen               12   Eurode KZC             1:35.88   172       
          1:35.88
   DIS  Jelle  Peltzer                12   ZCV                    1:21.26   282       
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:21.26
    NG  Christian v. Iersel           12   Noord-Limburg (SG)                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Junioren 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Varolien  Francisca           13   RZ                     1:22.56   352       
          1:22.56
    2.  Michelle van Oosterhout       13   RZ                     1:22.60   351       
          1:22.60
    3.  Roxane  Wilms                 13   Hellas-Glana           1:22.82   348       
          1:22.82
    4.  Emma  Willems                 13   KZPC                   1:24.26   331       
          1:24.26
    5.  Lisa  Sturme                  13   ROB                    1:24.72   326       
          1:24.72
    6.  Robin  Hageman                13   RZ                     1:25.84   313       
          1:25.84
    7.  Tina van Golde                13   Kimbria                1:26.36   307       
          1:26.36
    8.  Aniek van Kimmenade           13   De Rog                 1:27.36   297       
          1:27.36
    9.  Lori  Leenen                  13   Noord-Limburg (SG)     1:28.29   288       
          1:28.29
   10.  Chantal  Ackerman             13   ZON/S&S                1:32.16   253       
          1:32.16
   DIS  Chidi  Hennigfeld             13   ZON/S&S                1:19.50   394       
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:19.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom  Moonen                   13   Nederweert             1:24.48   327       
          1:24.48
    2.  Patrick  Janssen              13   HZPC                   1:24.92   322       
          1:24.92
    3.  Gergo  Lovas                  13   RZ                     1:26.38   306       
          1:26.38
    4.  Lukas  Olieslagers            13   Zwemclub Eijsden       1:28.86   281       
          1:28.86
    5.  Jeroen  Schouten              13   Heldense Zwemverenig   1:30.69   264       
          1:30.69
    6.  Robin  Borger                 13   Brunssum               1:30.69   264       
          1:30.69
    7.  Jeroen  Wolthuis              13   ZON/S&S                1:31.32   259       
          1:31.32
    8.  Pim  Thijert                  13   Hellas-Glana           1:33.60   240       
          1:33.60
    9.  Vasily  Oros                  13   ZON/S&S                1:36.54   219       
          1:36.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 100m vrije slag                  Dames Jeugd 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolien van Golde              14   ZCV                    1:07.60   476       
          1:07.60
    2.  Chloé  Rutzerveld             14   NIMO                   1:09.28   443       
          1:09.28
    3.  Annemieke de Heer             14   ZEPS                   1:10.22   425       
          1:10.22
    4.  Christa  Craenen              14   Patrick                1:11.73   399       
          1:11.73
    5.  Anke  Snijkers                14   NIMO                   1:13.70   368       
          1:13.70
    6.  Rianne van Enckevort          14   HZPC                   1:13.98   364       
          1:13.98
   DIS  Suzan  Suskens                14   De Roersoppers                             
        AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Maartje van de Munckhof       14   HZPC                                       
    NG  Fabienne  Schel               14   Mosa-Regio                                 
    NG  Renee  Koopman                14   Mosa-Regio                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 3
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin  Leers                  14   ZEPS                   1:12.64   395       
          1:12.64
    2.  Scott van't Land              14   NIMO                   1:15.95   346       
          1:15.95
    3.  Thomas  Voncken               14   Mosaqua Gulpen         1:15.97   346       
          1:15.97
    4.  Roy  Hoogerwerf               14   Hellas-Glana           1:16.77   335       
          1:16.77
    5.  Sjoerd  Haex                  14   De Rog                 1:17.64   324       
          1:17.64
    6.  Ruud  Bex                     14   RZL                    1:18.26   316       
          1:18.26
    7.  Ivo  Bakker                   14   Zwemclub Eijsden       1:19.51   301       
          1:19.51
    8.  Dennis  Creemers              14   De Roersoppers         1:19.80   298       
          1:19.80
    9.  Ronald  Waldus                14   NIMO                   1:21.49   280       
          1:21.49
   10.  Robin  Krutzen                14   Patrick                1:27.88   223       
          1:27.88
   11.  Andy  Beckers                 14   Patrick                1:33.95   183       
          1:33.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Meisjes, 100m rugslag                    Dames Jeugd 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa  Kierkels               15   ZCV                    1:17.30   429       
          1:17.30
    2.  Claudia  Giezenaar            15   RZ                     1:18.76   405       
          1:18.76
    3.  Kim  Houben                   15   Mosa-Regio             1:21.54   365       
          1:21.54
    4.  Chantal  Gielens              15   De Roersoppers         1:22.42   354       
          1:22.42
    5.  Inge  Hover                   15   Patrick                1:22.42   354       
          1:22.42
    6.  Leslie  Jacobs                15   NIMO                   1:22.73   350       
          1:22.73
    7.  Audrey  Hensels               15   Mosaqua Gulpen         1:23.13   345       
          1:23.13
    8.  Michelle  Hacking             15   NIMO                   1:25.29   319       
          1:25.29
    9.  Sharon  Giesberts             15   Patrick                1:25.64   315       
          1:25.64
   10.  Aimee  Janssen                15   Kimbria                1:27.10   300       
          1:27.10
    NG  Anouk  Wilms                  15   Mosa-Regio                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 4
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan  Teley                 15   RZL                    1:16.51   440       
          1:16.51
    2.  Martyn  Slaghuis              15   NIMO                   1:20.06   384       
          1:20.06
    3.  Mark  Wolswinkel              15   RZ                     1:20.39   379       
          1:20.39
    4.  Leon  Hendriks                15   Noord-Limburg (SG)     1:22.09   356       
          1:22.09
    5.  Jeroen van Buggenum           15   RZL                    1:25.07   320       
          1:25.07
    6.  Jeroen  Custers               15   Kimbria                1:26.45   305       
          1:26.45
    7.  Wesley van Corven             15   De Rog                 1:26.89   301       
          1:26.89
    8.  Thijs  Villevoye              15   NIMO                   1:28.68   283       
          1:28.68
    9.  Mario  Hautvast               15   Patrick                1:31.27   259       
          1:31.27
   10.  Sjors  Thomassen              15   Noord-Limburg (SG)     1:35.76   225       
          1:35.76
 NG.ZA  Brian  Gulikers               15   Eurode KZC                                 
    NG  Arjan  Mols                   15   HZPC                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 1
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick  Creemers             16   RZ                     1:07.75   487       
          1:07.75
    2.  Sander  Heijnen               16   Patrick                1:11.11   421       
          1:11.11
    3.  Eloy  Hoofs                   16   Mosaqua Gulpen         1:14.71   363       
          1:14.71
    4.  Karsten  Meijers              16   ZCV                    1:20.98   285       
          1:20.98
   DIS  Pim van Zeijl                 16   Kimbria                1:12.01   406       
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:12.01



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 2
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob  Goffin                   17   NIMO                   1:18.27   411       
          1:18.27
    2.  Harald  Thijssen              17   ROB                    1:19.78   388       
          1:19.78
    3.  Tim  Metsemakers              17   Patrick                1:20.04   384       
          1:20.04
    4.  Lesley  Derks                 17   ZCV                    1:20.54   377       
          1:20.54
    5.  Rick  Hellenbrand             17   NIMO                   1:25.98   310       
          1:25.98
    6.  Marc  Verhaeg                 17   Hellas-Glana           1:26.86   301       
          1:26.86
    7.  Martijn  Birk                 17   Patrick                1:30.41   267       
          1:30.41
    8.  Stephan  Vliexs               17   ZEPS                   1:35.13   229       
          1:35.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Dames, 100m vrije slag                16 jaar en ouder
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke van Stipriaan          19   Kimbria                1:03.94   563       
          1:03.94
    2.  Renske  Venner                16   RZL                    1:06.83   493       
          1:06.83
    3.  Ilse  Clevers                 21   De Roersoppers         1:07.26   484       
          1:07.26
    4.  Danique  Ubags                16   ZON/S&S                1:07.66   475       
          1:07.66
    5.  Silvy  Collin                 17   Hellas-Glana           1:08.61   456       
          1:08.61
    6.  Ilvy van Grimbergen           18   RZL                    1:08.77   453       
          1:08.77
    7.  Cato  Vrouenraets             16   ZON/S&S                1:09.54   438       
          1:09.54
    NG  Susan  The                    17   Mosa-Regio                                 
    NG  Marja  Driessen               21   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
16-6-2007                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           21   ZEPS                   1:02.72   614       
          1:02.72
    2.  Sander van Elburg             18   MZ&PC                  1:03.64   588       
          1:03.64
    3.  Jan  Bollen                   21   Nederweert             1:08.09   480       
          1:08.09
    4.  Freddie  Geerlings            27   ZON/S&S                1:08.10   480       
          1:08.10
    5.  Job v. Duijnhoven             18   Noord-Limburg (SG)     1:08.51   471       
          1:08.51
    6.  Sebastiaan  Gergely           19   ZCV                    1:09.56   450       
          1:09.56
    7.  Marcel  Meuffels              25   Patrick                1:13.51   381       
          1:13.51
    NG  Daan  Pelders                 23   Patrick                                    
    NG  Sven  Jaeger                  23   Hellas-Glana                               



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB