Nationale Sprintkampioenschappen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 1  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 2  100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 3  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 4  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 5  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 1  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 2  100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 3  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 4  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 5  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 6  4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 7  4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 1   50m vrije slag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP26.1225.4025.19
2.Saskia de Jonge86't Tolhekke25.8025.7825.69
3.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.3326.0126.05
4.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.2926.1626.14
5.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.3726.3426.46
6.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho26.9626.6126.56
7.Gerdien de Jong85De Otters Het G26.4326.4826.64
8.Elinore de Jong89De Otters Het G27.1826.8326.86
Tijd van Swim-off: 26.63


9.


Jolijn van Valkengoed


81


De Dolfijn


26.30


25.70
9.Ilse Kraayeveld90De Granaet26.8226.83
Tijd van Swim-off: 26.74
11.Lenneke van Schaik86De Dolfijn27.0426.86
12.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho26.9826.97
13.Esther de Boer89DZ&PC27.1327.11
14.Hedwig Kikkert85TriVia27.0627.25
15.Charlotte Mol91Hoogeveen27.1327.44
16.Willemijn Knot90TriVia27.2428.15.



















































































































<< TOP >>
Nr. 2   100m wisselslag  Heren  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Rudy Ted de Haan
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
84De Aquaflippers57.3756.8755.6725.18
25.18
26.69
55.67
56.87
57.37
2.Jeroen vd Berkt
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
81EiffelSwimmersP58.2457.4756.9627.01
26.73
27.59
56.96
57.47
58.24
3.Joran Barends
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS58.5157.9657.2226.51
26.49
27.17
57.22
57.96
58.51
4.Thijs van Valkengoed
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
83De Dolfijn57.5257.8857.4227.44
27.49
27.49
57.42
57.52
57.52
5.Sander Karssen
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS59.0558.2157.7927.04
26.83
27.36
57.79
58.21
59.05
6.Merijn Ellenkamp
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85WWV59.3758.7357.8926.52
26.70
26.70
57.89
59.37
59.37
7.Robert Yallop
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
89HZC-Weusthag58.9658.5158.4626.72
26.90
26.90
58.46
58.96
58.96
8.Stanley Vleerlaag
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DAW-Finenzo59.4658.9159.3927.65
27.57
28.16
59.39
58.91
59.46


9.


Robin van Aggele
Tussentijden Voorronde


84


Zwemlust-den Ho


58.31


53.34


28.19
28.19


58.31
58.31
Nationaal Record
10.Wouter Smeets
Tussentijden Voorronde
84WVZ1:00.1759.4027.00
27.64
59.40
1:00.17
11.Rutger Sloof
Tussentijden Voorronde
88DWK-XCESS59.8359.4327.97
28.22
59.43
59.83
12.Sebastian Bakker
Tussentijden Voorronde
88De Aquaflippers1:00.3059.6628.66
28.66
1:00.30
1:00.30
Remco Peerdeman
Tussentijden Voorronde
89Hoorn-Aurik59.9159.6627.77
27.72
59.66
59.91
14.Devi Wolthuizen
Tussentijden Voorronde
87TriVia59.6359.7927.83
27.83
59.63
59.63
15.Kevin Hondsmerk
Tussentijden Voorronde
88De Schelde59.921:00.11-:--.--
-:--.--
59.92
59.92
16.Niels van Eck
Tussentijden Voorronde
89Hoogeveen59.881:00.1328.76
28.76
59.88
59.88



















































<< TOP >>
Nr. 3   50m rugslag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Willemijn Knot90TriVia29.5729.5928.76
Nationaal record 17 jaar
2.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP30.0328.9228.80
3.Evy Witlox88DWK-XCESS29.4029.3529.23
4.Mariët Koster83Hoogeveen29.8229.3929.34
5.Lenneke van Schaik86De Dolfijn29.9429.3829.39
6.Eveline Hamstra85TriVia30.7730.0829.85
7.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)30.0229.9629.99
8.Stefanie Luiken85EiffelSwimmersP30.5130.3130.26


9.


Manon van Vulpen


87


EiffelSwimmersP


29.88


30.05
10.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho30.1230.32
11.Chantal Nap89De Aquaflippers30.8230.44
12.Josje van Houwelingen90De Schelde30.9930.80
13.Annelies Pol89Zignea30.8131.13
14.Esther de Boer89DZ&PC31.0831.48
15.Gerdien de Jong85De Otters Het G31.0031.50
16.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan31.0431.67



































































<< TOP >>
Nr. 4   50m vlinderslag  Heren  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.0823.7323.71
Kampioenschapsrecord
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho25.2024.3523.95
3.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.9924.8924.59
4.Remko de Jong76De Dolfijn25.6525.6025.17
5.Jan Kersten86De Columbiaan25.4325.4425.24
6.Jeroen Stuut88TriVia26.0025.6925.51
7.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee25.8225.8425.72
8.Casper Hut78De Aquaflippers25.9025.7025.83


9.


Patrick Martens


82


EiffelSwimmersP


25.38


25.36
10.Jurjen Willemsen90Aquapoldro26.0925.89
11.Floor Verhaar90De Otters Het G25.8525.94
12.Sander Smeets84WVZ26.1925.96
13.Sander Karssen85DWK-XCESS26.1226.05
14.Geert Lantink86De Whee25.9726.16
15.Erwin Buist78De Aquaflippers26.1626.24
16.Raga Flores89BZV25.9726.30











































































<< TOP >>
Nr. 5   50m schoolslag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn31.7832.0531.38
Kampioenschapsrecord
2.Eline Boers91De Columbiaan32.6732.7532.74
3.Margriet Zwanenburg86DZ&PC33.2233.0532.82
4.Ellen van de Velde82WVZ33.7633.0133.00
5.Lisa Nijland91De Whee33.6833.4033.49
6.Melanie ten Brink81De Haaien34.1333.5833.62
7.Lia Dekker87DZ&PC34.7333.7333.76
8.Laura Badoux82Oceanus34.0533.8634.05


9.


Suzan v.d. Bogaard


89


EiffelSwimmersP


34.10


33.97
10.Stephanie Rombout88Koewacht34.4734.03
11.Wendy van der Iest87Hoogeveen34.1534.06
12.Carine Vos87De Aquaflippers34.4734.08
13.Anouk Elzerman90De Dolfijn34.3234.32
14.Daphne Roubos90De Columbiaan34.4534.42
15.Lona Kroese87De Dolfijn34.4934.43
16.Nienke van Eck91Hoogeveen34.5334.70



















































<< TOP >>
Nr. 1   50m vrije slag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP26.1225.4025.19
2.Saskia de Jonge86't Tolhekke25.8025.7825.69
3.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.3326.0126.05
4.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.2926.1626.14
5.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.3726.3426.46
6.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho26.9626.6126.56
7.Gerdien de Jong85De Otters Het G26.4326.4826.64
8.Elinore de Jong89De Otters Het G27.1826.8326.86
Tijd van Swim-off: 26.63


9.


Jolijn van Valkengoed


81


De Dolfijn


26.30


25.70
9.Ilse Kraayeveld90De Granaet26.8226.83
Tijd van Swim-off: 26.74
11.Lenneke van Schaik86De Dolfijn27.0426.86
12.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho26.9826.97
13.Esther de Boer89DZ&PC27.1327.11
14.Hedwig Kikkert85TriVia27.0627.25
15.Charlotte Mol91Hoogeveen27.1327.44
16.Willemijn Knot90TriVia27.2428.15.



















































































































<< TOP >>
Nr. 2   100m wisselslag  Heren  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Rudy Ted de Haan
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
84De Aquaflippers57.3756.8755.6725.18
25.18
26.69
55.67
56.87
57.37
2.Jeroen vd Berkt
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
81EiffelSwimmersP58.2457.4756.9627.01
26.73
27.59
56.96
57.47
58.24
3.Joran Barends
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS58.5157.9657.2226.51
26.49
27.17
57.22
57.96
58.51
4.Thijs van Valkengoed
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
83De Dolfijn57.5257.8857.4227.44
27.49
27.49
57.42
57.52
57.52
5.Sander Karssen
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS59.0558.2157.7927.04
26.83
27.36
57.79
58.21
59.05
6.Merijn Ellenkamp
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85WWV59.3758.7357.8926.52
26.70
26.70
57.89
59.37
59.37
7.Robert Yallop
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
89HZC-Weusthag58.9658.5158.4626.72
26.90
26.90
58.46
58.96
58.96
8.Stanley Vleerlaag
Tussentijden Halve finale
Tussentijden Voorronde
85DAW-Finenzo59.4658.9159.3927.65
27.57
28.16
59.39
58.91
59.46


9.


Robin van Aggele
Tussentijden Voorronde


84


Zwemlust-den Ho


58.31


53.34


28.19
28.19


58.31
58.31
Nationaal Record
10.Wouter Smeets
Tussentijden Voorronde
84WVZ1:00.1759.4027.00
27.64
59.40
1:00.17
11.Rutger Sloof
Tussentijden Voorronde
88DWK-XCESS59.8359.4327.97
28.22
59.43
59.83
12.Sebastian Bakker
Tussentijden Voorronde
88De Aquaflippers1:00.3059.6628.66
28.66
1:00.30
1:00.30
Remco Peerdeman
Tussentijden Voorronde
89Hoorn-Aurik59.9159.6627.77
27.72
59.66
59.91
14.Devi Wolthuizen
Tussentijden Voorronde
87TriVia59.6359.7927.83
27.83
59.63
59.63
15.Kevin Hondsmerk
Tussentijden Voorronde
88De Schelde59.921:00.11-:--.--
-:--.--
59.92
59.92
16.Niels van Eck
Tussentijden Voorronde
89Hoogeveen59.881:00.1328.76
28.76
59.88
59.88



















































<< TOP >>
Nr. 3   50m rugslag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Willemijn Knot90TriVia29.5729.5928.76
Nationaal record 17 jaar
2.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP30.0328.9228.80
3.Evy Witlox88DWK-XCESS29.4029.3529.23
4.Mariët Koster83Hoogeveen29.8229.3929.34
5.Lenneke van Schaik86De Dolfijn29.9429.3829.39
6.Eveline Hamstra85TriVia30.7730.0829.85
7.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)30.0229.9629.99
8.Stefanie Luiken85EiffelSwimmersP30.5130.3130.26


9.


Manon van Vulpen


87


EiffelSwimmersP


29.88


30.05
10.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho30.1230.32
11.Chantal Nap89De Aquaflippers30.8230.44
12.Josje van Houwelingen90De Schelde30.9930.80
13.Annelies Pol89Zignea30.8131.13
14.Esther de Boer89DZ&PC31.0831.48
15.Gerdien de Jong85De Otters Het G31.0031.50
16.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan31.0431.67



































































<< TOP >>
Nr. 4   50m vlinderslag  Heren  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.0823.7323.71
Kampioenschapsrecord
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho25.2024.3523.95
3.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.9924.8924.59
4.Remko de Jong76De Dolfijn25.6525.6025.17
5.Jan Kersten86De Columbiaan25.4325.4425.24
6.Jeroen Stuut88TriVia26.0025.6925.51
7.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee25.8225.8425.72
8.Casper Hut78De Aquaflippers25.9025.7025.83


9.


Patrick Martens


82


EiffelSwimmersP


25.38


25.36
10.Jurjen Willemsen90Aquapoldro26.0925.89
11.Floor Verhaar90De Otters Het G25.8525.94
12.Sander Smeets84WVZ26.1925.96
13.Sander Karssen85DWK-XCESS26.1226.05
14.Geert Lantink86De Whee25.9726.16
15.Erwin Buist78De Aquaflippers26.1626.24
16.Raga Flores89BZV25.9726.30











































































<< TOP >>
Nr. 5   50m schoolslag  Dames  all in23-6-2007


Jr.Afk./depotVoorrondeHalve finaleFinale
1.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn31.7832.0531.38
Kampioenschapsrecord
2.Eline Boers91De Columbiaan32.6732.7532.74
3.Margriet Zwanenburg86DZ&PC33.2233.0532.82
4.Ellen van de Velde82WVZ33.7633.0133.00
5.Lisa Nijland91De Whee33.6833.4033.49
6.Melanie ten Brink81De Haaien34.1333.5833.62
7.Lia Dekker87DZ&PC34.7333.7333.76
8.Laura Badoux82Oceanus34.0533.8634.05


9.


Suzan v.d. Bogaard


89


EiffelSwimmersP


34.10


33.97
10.Stephanie Rombout88Koewacht34.4734.03
11.Wendy van der Iest87Hoogeveen34.1534.06
12.Carine Vos87De Aquaflippers34.4734.08
13.Anouk Elzerman90De Dolfijn34.3234.32
14.Daphne Roubos90De Columbiaan34.4534.42
15.Lona Kroese87De Dolfijn34.4934.43
16.Nienke van Eck91Hoogeveen34.5334.70